Сбрасивающее пристрій для бортового самописця

 

Винахід відноситься до сбрасивающему пристрою для відділення скидного самописця, наприклад, від планера літака.

У звичайних скидаються бортових самописцях застосовуються вибухові зарядні гільзи, вибухові гвинти або пиропатрони для того, щоб роз'єднати з'єднання між скидається деталлю і скидають пристроєм системи бортового самописця. Цей метод дуже безпечний і надійний в експлуатації, так як в функціональності бере участь лише дуже небагато електричних, механічних і хімічних компонентів.

Звернення з необхідними для цього вибуховими речовинами в останні десять років було обтяжене високими зобов'язаннями при відвантаженні, зберіганні і монтажі. Це призводить до великих витрат на експлуатацію або ж заміну відповідних компонентів і зменшується до готовності виробників і експлуатаційників літаків вбудовувати такі деталі в літак або на літаку.

В US 1318197А описано сбрасивающее пристрій для бортового самописця, в якому бортовий самописець викидається з допомогою генератора газового тиску. При цьому генератор газового тиску навантажує напірну камеру, внутрішній тиск якої, в свою чергу, діє безпосередньо�рито в DE 19848801 С2.

В DE 19609501 С2 для скидання бортового самописця застосовується катапультирующее пристрій з розривним складом, а в US 3140847А для цієї мети пропонується ракета.

В основі винаходу лежить завдання створити відповідного виду пристрій, який при відвантаженні, зберіганні і монтажі не пред'являє ніяких вимог до спеціально навченому персоналу по поводженню з вибуховими речовинами:

- ніяких обмежень чи лише незначні обмеження при відвантаженні деталей,

- деталі повинні бути транспортируемими у великих кількостях без захисту в ящику і без особливих «приписів по розділенню» звичайними поштовими службами (наприклад, UPS),

- деталі повинні бути розміщеними на складі без особливих вимог по техніці безпеки,

- монтаж деталей в сбрасивающее пристрій повинен бути можливим з допомогою обслуговуючого персоналу, якому не потрібно спеціального допуску до поводження з вибуховими речовинами.

Ця задача вирішена пристроєм за п. 1 формули винаходу. Сприятливі варіанти пристрою є предметом залежних пунктів формули винаходу.

Пристрій згідно винаходу виконує всі описані вище вимоги, так як:

- не використовуються взривчатиевискакивающие вперед механічні болти/гвинти або впливу нагріву) для знаходяться поза пристрою людей або предметів,

- необхідна для відділення скидного бортового самописця енергія в разі аварії вловлюється всередині пристрою і знищується або ж нешкідливо відводиться.

Крім того, пристрій згідно винаходу виконано таким чином, що також і важкі механічні впливи в результаті катастрофи або неналежного використання не можуть привести до погіршення роботи або ж пошкодження вибрасивающего пристрою.

Пристрій згідно винаходу недорого у виготовленні і за продажною ціною несуттєво відрізняється від звичайних вибухових зарядних гільз.

Винахід пояснюється більш детально на фігурах.

Показано на:

Фіг.1: сбрасивающее пристрій згідно винаходу з встановленим викидати стрижнем і роз'єднаним байонетним замком у тривимірному зображенні,

Фіг.2: сбрасивающее пристрій згідно винаходу з встановленим викидати стрижнем і закритим байонетним замком у поперечному розрізі,

Фіг.3: сбрасивающее пристрій згідно винаходу з встановленим викидати стрижнем і рассоединенним байонетним замком у поперечному розрізі,

Фіг.4: разъединяющее пристрій скидає пристрою згідно винаходу при неустйства (фіг.1)

Сбрасивающее пристрій згідно винаходу, як воно в якості прикладу показано на фіг.1, містить разъединяющее пристрій 3, переважно з виготовленого на копіювально-фрезерному верстаті, герметичного алюмінієвого корпусу, в який може бути ввінчен викидає стрижень 8. Викидає стрижень 8 через байонетний замок 1 встановлює з'єднання з сбрасиваемим бортовим самописцем (не показаний). За рахунок роз'єднання байонетного замку 1 за допомогою вибрасивающего стрижня 8 скида бортовий самописець відділяється. Відділення ініціюється електричним імпульсом на інтегрований в разъединяющем пристрої 3 генератор 4 газового тиску (див. фіг.2).

Вбудовування вибрасивающего стрижня в разъединяющее пристрій (фіг.2)

Викидає стрижень 8 угвинчується своєю різьбою у виконану в разъединяющем пристрої 3 різьбову вставку 7. При цьому попередньо зміщений у разъединяющем пристрої за допомогою пружини 5, клапан 6 переміщається в напрямку свого показаного на фіг.2 робочого положення. Викидає стрижень 8 угвинчується в разъединяющее пристрій 3 до упору. В результаті цього клапан 6 сягає свого робочого положення. У робочому положевающего стрижня 8.

Установка скидного бортового самописця (фіг.2)

Скида бортовий самописець з допомогою байонетного замку 1 насаджується на викидає стрижень 8.

Спрацьовування скидає пристрою (фіг.3)

З повністю ввинченним викидати стрижнем 8 в разъединяющее пристрій 3 і реалізованим за рахунок цього робочим положенням клапана 6 встановлюється герметичне гідродинамічний зв'язок між генератором 4 газового тиску і викидати стрижнем 8. У разі скидання електричний імпульс через штекер 9 направляється на генератор 4 газового тиску, і сформований після цього генератором газового тиску газове тиск через клапан потрапляє на викидає стрижень 8. При цьому наявна в вибрасивающем стержні шпиндельна тяга 2 під газовим тиском переміщається в напрямку байонетного замку 1 скидного бортового самописця і тим самим відкриває байонетний 1 замок. Як наслідок, скида бортовий самописець відокремлюється від вибрасивающего пристрою і може віддалятися від літака.

Спрацьовування роз'єднувальної пристрою при невстановленому сбрасиваемом бортовому самописці (фіг.4)

Ця ситуація являє собою аварійний випадок, ви�тацію, наприклад разъединяющему пристрою 3 підключається і приводиться в дію запальний пристрій, хоча викидає стрижень не встановлений,

- якщо справний разъединяющее пристрій протягом відносно тривалого часу піддається вогню.

На фіг.4 показано разъединяющее пристрій 3 з невстановленим викидати стрижнем. У такій ситуації разъединяющее пристрій 3 веде себе таким чином.

Під впливом пружини 5, клапан 6 притискається до різьбовий вставці 7. При електричному запалюванні генератора 4 газового тиску або сильного термічного впливу на генератор 4 газового тиску сформований генератором 4 газового тиску газове тиск через клапан випускається у внутрішній простір роз'єднувальної пристрою 3. Прямий, швидкий вихід газу з роз'єднувальної пристрою запобігається за допомогою клапана 6, який тепер сидить на різьбовий вставці 7.

Через бажані, мінімальні нещільності між клапаном 6 і різьбовий вставкою 7 напірний газ дуже повільно і будучи охолодженим до температури корпусу випускається. Так як клапан 6 (попередньо зміщений пружиною 5) залишається у положенні, спрацьовування генератора газового давющее пристрій для бортового самописця з:
- викидати стрижнем (8), який за допомогою байонетного замку (1) може бути з'єднаний з можливістю роз'єднання з бортовим самописцем, при цьому байонетний замок може бути роз'єднаний допомогою додатка навантаження з допомогою вибрасивающего стрижня (8),
- роз'єднуючим пристроєм (3) з герметичним корпусом, яке може бути ввінчен викидає стрижень (8), а також генератором (4) газового тиску,
- знаходяться всередині роз'єднувальної пристрою (3) клапаном (6), який при угвинчені вибрасивающем стержні (8) допускає гідродинамічний зв'язок між виходом генератора (4) газового тиску і викидати стрижнем (8), а при вивинченном вибрасивающем стержні (8) перериває гідродинамічний зв'язок між виходом генератора (4) газового тиску і викидати стрижнем (8).

2. Сбрасивающее пристрій за п. 1, яке відрізняється тим, що за допомогою вгвинчування вибрасивающего стрижня (8) в разъединяющее пристрій (3) клапан (6) попередньо зміщується.

3. Сбрасивающее пристрій по одному з попередніх пунктів, що відрізняється тим, що викидає стрижень (8) містить рухливу під газовим тиском шпиндельную тягу (2) для прикладання навантаження до байонетному замк�

 

Схожі патенти:

Музично-акустичний комплекс контролю високоавтоматизованого літального апарату у випробувальному польоті

Музично-акустичний комплекс контролю високоавтоматизованого літального апарату у випробувальному польоті містить систему вимірювань польотних параметрів, обчислювач, блок нормалізації вхідних сигналів, що настроюється генератор звукових кодів, блок вибору і налаштування характеристик параметрів вхідних сигналів, блок гармонізації та озвучування параметрів. Обчислювач містить блок АЦП, генератор звукових кодів, динамік або навушники. Блок АЦП, блок нормалізації вхідних сигналів, блок генератора звукових кодів послідовно з'єднані. Блок нормалізації вхідних сигналів бортових вимірювань з'єднаний з блоком вибору і налаштування параметрів і характеристик з блоком гармонізації та озвучування параметрів. Вимикач Р1 з'єднаний з блоком формування цифрових характеристик звуку генератора звукових кодів. Блок вибору і налаштування з'єднаний з панеллю блоку налаштування. Блок гармонізації через вимикач Р2 з'єднаний з блоком пам'яті з налаштуваннями, який через вимикач Р3 з'єднаний з блоком формування цифрових характеристик звуків. Досягається інформаційне забезпечення пілота з допомогою музичної інтерпретації польотних параметрів. 3 іл.
Винахід відноситься до способу пошуку приземлився безпілотного літального апарату (БЛА). При контакті БЛА із земною поверхнею автоматично активується встановлений на його борту маячковий передавач, шляхом радіопеленгації якого визначають місце розташування приземлився БЛА і здійснюють його розшук для подальшої евакуації. На борту БЛА додатково встановлений блок світлозвукового інформування, автоматично активується в момент торкання БЛА поверхні землі і виключающийся автоматично при підйомі БЛА на певну висоту над поверхнею землі або вручну. Досягається скорочення часу пошуку приземлився БЛА. 9 з.п. ф-ли.

Спосіб автоматизованого передпольотного контролю літального апарату

Спосіб автоматизованого передпольотного контролю літального апарату (ЛА). Для поколесного зважування ЛА на стерновій доріжці розміщують дві групи датчиків на відстані не менше максимально можливої його довжини. Кожна група датчиків містить не менше двох датчиків, рознесених по напрямку руху на відстань менше мінімальної довжини ЛА. Проводять вимірювання в один і той же момент часу і для тих датчиків кожної групи, за якими проїжджає колесо ЛА. Для кожної групи датчиків обчислюють усереднені показники всіх датчиків групи. Обчислюють коефіцієнти для корекції показів при зважуванні наступного літального апарату. Визначають за номером літального апарата його тип і значення його критичної маси для цього типу. Оглядають в автоматизованому режимі зовнішній вигляд літального апарату. При перевищенні критичної маси літального апарату або наявність не знятих заглушок, не закритих лючків, течі палива або рідин, обмерзання поверхонь інформують особа, яка приймає рішення про зліт. Забезпечується підвищення безпеки польотів ЛА. 3 з.п. ф-ли, 1 іл.

Пристрій відображення інформації, система полегшення пілотування і спосіб відображення інформації

Винахід відноситься до систем відображення інформації для полегшення пілотування. Система містить блок датчиків, виконаний з можливістю вимірювання поточної інформації про політ у повітряному судні, блок автопілота, виконаний з можливістю отримання інформації, необхідної для польоту повітряного судна по заданій траєкторії польоту, і пристрій для відображення, виконане з можливістю відображення ситуації польоту повітряного судна, і керуючий пристрій, що містить: блок отримання заданого кута атаки, блок отримання заданого кута ковзання, блок керування відображенням. Блок отримання заданого кута атаки виконаний з можливістю отримання заданого кута атаки повітряного судна для виходу на задану траєкторію польоту на підставі кута тангажа, виміряного блоком датчиків, і кута траєкторії, який є кутом між горизонтальною площиною і заданим напрямком руху повітряного судна та який отримують з допомогою блоку автопілота. Блок отримання заданого кута ковзання виконаний з можливістю отримання заданого кута ковзання повітряного судна для виходу на задану траєкторію польоту на підставі кута курсу, виміряного блоком датчиків, і пу� виконаний з можливістю забезпечувати відображення пристроєм для відображення відносної різниці між заданим просторовим положенням щодо повітряного потоку, представленим отриманим заданим кутом атаки і отриманим заданим кутом ковзання, і поточним просторовим положенням щодо повітряного потоку, представленим поточним кутом атаки і поточним кутом ковзання повітряного судна. Забезпечується пілотування з більш точним дотриманням заданої траєкторії. 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 7 іл.

Спосіб і пристрій візуальної індикації швидкості протипожежного літака-амфібії при заборі води на глиссировании по водній поверхні

Група винаходів відноситься до візуальної індикації швидкості протипожежного літака-амфібії при заборі води на глиссировании по водній поверхні. При використанні способу пілот інформується про співвідношення поточної швидкості і встановлених для даного режиму польоту її граничних значень з допомогою умовних квітів на блоці світлових секцій-табло. Колір центральної секції відображає поточну швидкість літака, а колір верхньої і нижньої секцій використовують для індикації прогнозу швидкісного режиму в залежності від ваги і прискорення літака. Пристрій індикації швидкості містить датчики параметрів руху літака, обчислювач, базу даних, що містить параметри стану атмосфери та залежності швидкості відриву від ваги літака, і індикатор, виконаний у вигляді ромбовидних світлових секцій-табло. Забезпечується більш повне наповнення баків водою за рахунок надання інформації про швидкості літака. 1 з.п. ф-ли, 6 іл.

Пристрій для захисту чутливих зон від зіткнень з іншими об'єктами

Винахід відноситься до пристрою, призначеного для захисту чутливих зон, схильних до сутичок з сторонніми об'єктами, і стосується захисту чутливих зон літального апарату. Пристрій містить гнучке листове тіло (гнучкий екран), виготовлена з міцного матеріалу, розташоване окремо від захищеного об'єкта на шляху пучка можливих траєкторій зіткнення стороннього об'єкта з об " єктом, що має кілька енергопоглинаючих елементів. Енергопоглинаючі елементи можуть бути обрані серед текстильних, механічних або гідравлічних елементів. При цьому текстильні енергопоглинаючі елементи являють собою стрічки, кожна з яких зигзагоподібно складена з утворенням накладених один на одного відрізків, закріплені на гнучкому листовому тілі його кромки і по напрямку до його внутрішньої частини і забезпечені перемичками, послідовно разривающимися при зіткненні стороннього об'єкта з гнучким листовим тілом. Енергопоглинаючі елементи забезпечені кріпильними елементами, що закріплюються на опорній конструкції за межами пучка можливих траєкторій зіткнення, таким чином, щоб потрапляння стороннього об'єкту в гнучке игается збереження цілісності та підтримка функціональності чутливих зон при зіткненні з сторонніми об'єктами. 8 з.п. ф-ли, 9 іл.

Система запобігання надзвичайних ситуацій на літальних апаратах

Винахід відноситься до галузі засобів безпеки і стосується авіаційних пасажирських та вантажо-пасажирських рейсів. Система запобігання надзвичайних ситуацій (НС) на літальних апаратах (ЛА) містить систему управління польотом і чорний ящик, відеокамеру, встановлену на одиниці дистанційно-керованого стрілецької зброї, з приводами, з'єднаними з дисплеєм і пультом управління стрільбою. До системи підключено відеокамера загального огляду. Кожна одиниця стрілецької зброї обладнана лазерним цілевказівником і трансфокатором. Кожна одиниця стрілецької зброї крім бойового заряду додатково забезпечена нейтралізує зарядом, виконаним у вигляді гумової кулі калібру 9 мм з нелетальних засобом поразки на основі ирританта. Кожне місце пасажира обладнано додатковою одиницею стрілецької зброї. Кожен прохід між місцями пасажирів у ЛА обладнаний одиницею дистанційно-керованого стрілецької зброї з можливістю управлінням його стрільбою бойовими зарядами з наземного пристрою через обшивку ЛА. Досягається підвищення ефективності знешкодження терористів при збереженні людських ресурсів. 5 іл.

Ідентифікація відмов в авіаційному двигуні

Винахід відноситься до області техніки контролю авіаційного двигуна, зокрема до ідентифікації відмов і до виявлення несправних компонентів в авіаційному двигуні. Технічний результат полягає в скороченні часу, необхідного для ідентифікації відмов в авіаційному двигуні за рахунок забезпечення інтерпретації векторів аномалій і базисних векторів, які відповідають характеристикам, представленим в фізичній системі координат. Технічний результат досягається за рахунок засобу для визначення набору нормалізованих індикаторів, що представляють роботу згаданого авіаційного двигуна, засоби для побудови вектора аномалій, що представляє поведінка згаданого двигуна в якості функції згаданого набору нормалізованих індикаторів, засобу для вибору, у разі аномалії, яка виникає згаданим вектором аномалій, підмножини базисних векторів, що мають напрями, що належать до певної околиці згаданого напряму вектора аномалій, згадане підмножина базисних векторів вибирається з набору базисних векторів, асоціативно пов'язаних з відмовами згаданого авіаційного двигуна, і визначених з використанням Ђим підмножиною базисних векторів. 3 н. і 12 з.п. ф-ли, 3 іл.

Спосіб формування командного індексу для управління тягою двигуна літака і пристрій для його реалізації

Винахід відноситься до галузі авіаційного приладового обладнання. Спосіб формування командного індексу для управління тягою двигуна літака включає в себе вимір поточної координати і параметри руху літака, введення цих параметрів в обчислювальний пристрій, визначення опорного значення повної енергії і повної питомої енергії, визначення поточного значення повної та повної питомої енергії, порівняння величини опорної і поточної питомих енергій, визначення та візуалізацію помилки управління повною енергією шляхом формування рухомого директорного індексу на екрані командного пілотажного приладу. Пристрій формування командного індексу для управління тягою двигуна літака містить блок 1 зв'язку з бортовим вимірювальним обладнанням, блок 2 обчислення координат V і h опорного профілю польоту, блок 3 обчислення опорного значення повної енергії руху, блок 4 обчислення опорного значення енергетичної висоти, блок 5 обчислення поточного значення повної енергії руху, блок 6 обчислення поточного значення енергетичної висоти, блок 7 обчислення помилки управління енергетичною висотою, вихідний сигнал якого подається на командний прилад �ється надійність управління і безпеку польотів. 2 н.п. ф-ли, 4 іл.

Система запобігання захоплення терористами об'єктів з великим скупченням матеріальних і людських ресурсів

Винахід відноситься до галузі засобів безпеки, наприклад при авіаційних пасажирських і вантажопасажирських рейсах, а також у кінотеатрах, залах для глядачів, виставкових комплексах, де має місце велике скупчення матеріальних і людських ресурсів. Система запобігання захоплення терористами об'єктів, наприклад літаків, містить систему управління польотом і чорний ящик, щонайменше одну відеокамеру, встановлену на одиниці дистанційно-керованого стрілецької зброї, з приводами, з'єднаними з дисплеєм і пультом управління стрільбою. До системи підключено щонайменше одна відеокамера загального огляду, а кожна одиниця стрілецької зброї обладнана лазерним цілевказівником і трансфокатором. Кожна одиниця стрілецької зброї додатково забезпечена нейтралізує зарядом або пристроєм, при цьому бойовий заряд замінюють на нейтралізацію, перетворюючи апарат з бойового кошти в спеціальне нейтралізує. Підвищується ефективність захоплення терористів живими для виробництва подальшого розслідування та виявлення злочинних угруповань. 3 з.п. ф-ли, 5 іл.
Винахід відноситься до способу пошуку приземлився безпілотного літального апарату (БЛА). При контакті БЛА із земною поверхнею автоматично активується встановлений на його борту маячковий передавач, шляхом радіопеленгації якого визначають місце розташування приземлився БЛА і здійснюють його розшук для подальшої евакуації. На борту БЛА додатково встановлений блок світлозвукового інформування, автоматично активується в момент торкання БЛА поверхні землі і виключающийся автоматично при підйомі БЛА на певну висоту над поверхнею землі або вручну. Досягається скорочення часу пошуку приземлився БЛА. 9 з.п. ф-ли.

Винахід відноситься до галузі авіації і може бути використане для пошуку чорного ящика після катастрофи літака. Чорний ящик (2) з сигналізацією містить блок (5) генераторів звуку та електромагнітних хвиль, блок (6) електроживлення, важіль-перемикач (7), камеру 8 стисненого повітря, гумову камеру (9), парашут (11), гнучку антену (12), нішу (13), звукоизлучатель (14), кабель-трос (15), роз'єм (16), штепсель, розетку, строп, ручку крана і труби повітропроводу. Передбачений приймач GPS-сигналів і пункт контролю. Приймач GPS-сигналів містить приемопередающую антену, дуплексер, удвоитель фази, перший і другий вузькосмугові фільтри, дільник фази на два, фазовий детектор і обчислювальний блок. Генератор електромагнітних хвиль містить формувач модулюючого коду, лінію затримки, генератор псевдовипадковою послідовності, суматор, фазовий маніпулятор і підсилювач потужності. Пункт контролю містить приймальну антену, підсилювач високої частоти, блок пошуку, гетеродин, змішувач, підсилювач проміжної частоти, виявителі сигналів, перший і другий аналізатори спектру, удвоитель фази, блок порівняння, пороговий блок, лінію затримки, ключ, дільник фази на два, вузькосмуговий фільтр, фазовий дітки

Авіаційне аерозольний пристрій і спосіб маркування місця події

Винахід відноситься до засобів і способів позначення місця знаходження (падіння, вимушеної посадки) потерпілого лихо повітряного судна, його екіпажу і пасажирів, які потребують екстреної допомоги, що забезпечує скорочення термінів їх пошуку і своєчасне подання необхідної допомоги

Шахтар накопичувач інформації

Винахід відноситься до морської техніки і стосується відстрілу викидаються сигнальних пристроїв, що вказують на місце аварії

Аварійно-сигнальна система

Винахід відноситься до авіаційної техніки, зокрема до систем пошуку і рятування літальних апаратів (ЛА) та їх екіпажів

Пристрій відділення рятованого бортового накопичувача інформації

Винахід відноситься до обладнання літальних апаратів, а саме до аварійних засобів викидаються сигнальних пристроїв, наприклад, аварійних самописців
Винахід відноситься до засобів для забезпечення пошуково-рятувальних операцій при аваріях літальних апаратів, а саме до методів індикації місцезнаходження літального апарата після його падіння в результаті аварії

Спосіб збереження інформації про режим польоту і переговорах екіпажу в разі аварійного падіння літального апарату і літальний апарат

Винахід відноситься до авіаційної техніки, а саме до многоместним літальним апаратам для перевезення пасажирів
Up!