Бездротовий вимірювальний передавач зі змінним модулем

 

Рівень техніки

Даний винахід відноситься до бездротових вимірювальним передавачів і, зокрема, до бездротових вимірювальним передавачів, які мають параметри схеми, які можуть бути задані дистанційно за допомогою тимчасового проводового з'єднання з портативним обладнанням технічного обслуговування, таким як переносний комунікатор. Завдання параметрів схеми найчастіше здійснюється в середовищі промислового підприємства, у якої може бути атмосфера, яка є вибухонебезпечною, корозійно-активною чи атмосферою обох перерахованих типів. У момент зняття кришки бездротового вимірювального передавача для виконання налаштування схеми або інших операцій технічного обслуговування вимірювальна електроніка може бути піддана контакту з атмосферою, що призводить до погіршення якості функціонування електроніки, пошкодження електроніки або до виникнення ризику утворення електричної іскри (іскрового розряду) у вибухонебезпечній атмосфері. До того ж ризик утворення електричної іскри у вибухонебезпечній атмосфері також може виникнути в момент зняття кришки бездротового передавача для заміни основної а�екоторим існуючим вимірювальним передавачів можуть знадобитися додаткові етапи, такі як відключення пристрою від процесу і його переміщення в безпечну зону.

Розкриття винаходу

Вимірювальний передавач для використання в промисловому процесі і функціонує для вимірювання параметрів процесу включає в себе сайт корпусу. Сайт корпусу включає в себе основне тіло корпусу з першої порожниною, закритою першої кришкою, і другий порожниною, закритою другий кришкою. Вузол вимірювальної схеми, що знаходиться в першій порожнині, включає в себе провідники живлення і передачі службових даних, які проходять через основне тіло корпусу до контактів, що знаходяться в другій порожнини. Датчик, з'єднаний з вимірювальною схемою.

Змінний модуль підключається до контактів, які знаходяться в другій порожнини. Змінний модуль включає в себе основну акумуляторну батарею і роз'єм передачі службових даних. Роз'єм передачі службових даних стає доступним для з'єднання з обладнанням технічного обслуговування після зняття другої кришки.

Короткий опис креслень

Фіг.1А і 1B зображують покомпонентние подання верхній частині (Фіг.1А) і нижньої частини (Фіг.1B) бездротового вимірювального передавача.

Фіг.2 зображує подання поперЂ схематичне графічне представлення бездротового вимірювального передавача, з'єднаний з вимірювальним датчиком і портативним пристроєм технічного обслуговування.

Фіг.4А та 4B зображують покомпонентние подання показаного змінного модуля.

Фіг.5 зображує фронтальне подання альтернативного варіанту здійснення змінного модуля.

Фіг.6 зображує обмежувальну схему.

Здійснення винаходу

У нижчезазначених варіантах здійснення описаний бездротовий вимірювальний передавач для використання в промисловому процесі, який включає в себе змінний модуль. Змінний модуль включає в себе основну акумуляторну батарею, яка забезпечує харчуванням бездротовий вимірювальний передавач, а також включає в себе роз'єм передачі службових даних. В одному варіанті основна акумуляторна батарея є акумуляторною батареєю, яка не має можливості перезарядки і підлягає однократного використання. Змінний модуль вводиться в відповідну порожнину основного тіла корпусу бездротового вимірювального передавача. Роз'єм передачі службових даних виступає із порожнини для зручності підключення контрольних крючкообразних щупів в процесі операцій технічного обслуговування. Вузол вимірювальної саться герметично ізольованою від навколишнього промислової атмосфери при виконанні операцій технічного обслуговування і заміні акумуляторної батареї. Операції технічного обслуговування можуть бути виконані за допомогою зняття першої кришки з першої порожнини, при якому вузол вимірювальної схеми не піддається впливу навколишнього промислової атмосфери, яка може містити забруднюючі або вибухові речовини.

В деяких варіантах здійснення вузол вимірювальної схеми включає в себе антену бездротового зв'язку, яка випромінює сигнал бездротового зв'язку через першу кришку і корпус, виготовлені з матеріалу, такого як пластичний полімер, прозорий для сигналу бездротового зв'язку. В інших варіантах здійснення сигнал бездротового зв'язку включає в себе промисловий протокол зв'язку, такий як WirelessHART.

Фіг.1А і 1B зображують покомпонентние подання верхній частині (Фіг.1А) і нижньої частини (Фіг.1B) бездротового вимірювального передавача 100. Бездротовий вимірювальний передавач 100 включає в себе вузол 102 корпусу, який включає в себе частини 102A, 102B і 102C. Вузол 102 корпусу має основне тіло 102B корпусу (зображений на Фіг.1А та 1B), першу кришку 102А і другу кришку 102B. Основне тіло 102B корпусу включає в себе першу порожнину 104, яка закривається першої кришкою 102А. Основне тіло 102B корпусу включає в себе вторуление з відповідною різьбленням на основному тілі 102B корпусу. Використання двох кришок 102А і 102С забезпечує можливість виконання операцій технічного обслуговування (наприклад, заміни основної акумуляторної батареї, завдання параметрів налаштування) за допомогою зняття другої кришки 102С, при якому електронні компоненти, розташовані в першій порожнині 104, не піддаються забрудненню навколишнього промислової середовища, причому перша порожнину також не піддається впливу атмосфери або навколишнього промислової середовища.

Згідно з одним варіантом здійснення, перша кришка 102А виготовлена з матеріалу, такого як пластичний полімер, який є електроізоляційним і по суті прозорим для сигналу бездротового зв'язку.

Бездротовий вимірювальний передавач 100 включає в себе вузол 108 вимірювальної схеми. Вузол 108 вимірювальної схеми розташований у першій порожнини 104. Блок вимірювальної схеми кріпиться до основного тіла 102B корпусу гвинтами, такими як гвинт 110. Вузол 108 вимірювальної схеми включає в себе провідники 112 живлення і передачі службових даних, які проходять через внутрішній канал 114 основного тіла 102B корпусу до контактів 116, що знаходяться в другій порожнини 106. Згідно з одним варіантом здійснення, контакти 11нтом здійснення контакти 116 (Фіг.1А) кріпляться у фіксованій позиції у другій порожнини 106 допомогою штирів (не зображені), які виготовляються у вигляді невід'ємного елемента основного тіла 102B корпусу, при цьому в даному варіанті здійснення гвинти 118 не потрібні. Штирі відливаються з деформацією для захисту контактів 116. Згідно з одним варіантом здійснення, внутрішній канал 114 герметично ізолюється для забезпечення бар'єру з середовищем в момент відкриття акумуляторного відсіку.

Бездротовий вимірювальний передавач 100 має змінний модуль 120. Змінний модуль 120 підключається до контактів 116, які знаходяться в другій порожнини 106. Змінний модуль 120 включає в себе основну акумуляторну батарею 150 (зображена на Фіг.2). Змінний модуль 120 також включає в себе роз'єм 122 передачі службових даних, який виступає з другої порожнини 106. Роз'єм 122 передачі службових даних стає доступним для з'єднання із зовнішнім обладнанням технічного обслуговування (яке не показано на Фіг.1А і 1B, але показано на Фіг.3) після зняття другої кришки 102С. Згідно з одним варіантом здійснення, змінний модуль 120 включає в себе обмежувальну схему 152. Розмірна схема 152 буде більш докладно описана нижче на прикладі, який буде описаний з посиланням на Фіг.6.

Згідно з одним варіантом�м, щоб затискне кільце 124 ставало доступним для стиснення і вилучення для від'єднання змінного модуля 120 від контактів 116, після зняття другої кришки 102С. Згідно з одним варіантом здійснення, затискне кільце 124 виконано з можливістю стиснення за допомогою пальців руки людини. Згідно з іншим варіантом здійснення, друга кришка 102С має порожнину 123 (зображена на Фіг.2), в яку виступає роз'єм 122 передачі службових даних та затискне кільце 124 після встановлення другої кришки 102С на основне тіло 102B корпусу. Затискне кільце 124 може мати будь-яку форму і не обмежується формою, яка зображується на кресленнях. У відповідності із ще одним варіантом здійснення, змінний модуль 120 включає в себе кільцеподібну наполегливу поверхню 125, яка входить у зачеплення з однієї або більше пружинами 127 (також зображеними на Фіг.2 в стислому стані). Пружини 127 стискаються між наполегливої поверхнею 125 і другий кришкою 102С в процесі вгвинчування другої кришки 102С в основне тіло 102B корпусу зображеним на Фіг.2 способом. Згідно з одним варіантом здійснення, пружини 127 є хвилястими пластинчастими пружинами. Згідно з іншим варіантом здійснення, пру�ебних даних від механічних пошкоджень. Затискне кільце 124 регулює пружину 127 для установки. Пружина 127 передає силу модулю для захисту контактів роз'ємів міжкомпонентної з'єднання від зміщення відносно один одного. Пружина 127 виготовляється такого розміру, щоб вона надавала силу, що перевищує силу, яка може бути згенерована за допомогою маси силового модуля живлення при найбільшою очікуваною силі тяжкості, що виникає внаслідок вібрації.

Згідно з одним варіантом здійснення, змінний модуль 120 має один або більше виступів 126 для суміщення, а друга порожнину 106 має один або більше пазів 128 для поєднання, які поєднуються з виступами 126 для суміщення, контролюючи суміщення при підключенні змінного модуля до контактів 116 у другій порожнини 106.

Згідно з одним варіантом здійснення, бездротовий вимірювальний передавач 100 має вимірювальний датчик 130. Вимірювальний датчик 130 кріпиться до основного тіла 102B корпусу за допомогою гайки 134 та ущільнювального кільця 132. Згідно з іншим варіантом здійснення, вимірювальний датчик 130 жорстко монтується до технологічної камері (апарату) (такої як труба, клапан або резервуар), при цьому вимірювальний датчик 130 підтримувати�ерительного передавача 100. Роз'єм 122 передачі службових даних виконаний з можливістю з'єднання з контрольними крючкообразной щупами, які з'єднуються за допомогою провідників із зовнішнім пристроєм технічного обслуговування (не зображеним на Фіг.1А та 1B), яке може бути використане для виконання функцій технічного обслуговування, таких як тестування і програмування бездротового вимірювального передавача 100. Вимірювальний датчик 130 включає в себе електричні контакти 136, які електрично з'єднуються з вузлом 108 вимірювальної схеми. Згідно з одним варіантом здійснення, електричні контакти 136 забезпечуються безпосередньо на сайті 108 вимірювальної схеми. Згідно з іншим варіантом здійснення, електричні контакти 136 електрично з'єднуються з вузлом 108 вимірювальної схеми допомогою з'єднувальних провідників. В одному варіанті здійснення вимірювальний датчик 130 є акустичним датчиком. В іншому варіанті здійснення вимірювальний датчик 130 є датчиком тиску.

Згідно з одним варіантом здійснення, бездротовий вимірювальний передавач 100 сприймає параметр промислового процесу з вимірювального датчика 130, п�са, через електричні контакти 136 на сайт 108 вимірювальної схеми. Вузол 108 вимірювальної схеми включає в себе електронну вимірювальну схему 140, яка забезпечується харчуванням за допомогою гальванічного елемента або акумуляторної батареї, яка знаходиться у змінному модулі 120. Вузол 108 вимірювальної схеми включає в себе антену 142, яка забезпечує бездротову передачу керуючої інформації на систему управління (не показано на Фіг.1А та 1B), яка знаходиться у віддаленому місці. Антена 142 здійснює випущення через першу кришку 102А і корпус 102B, які є прозорими для сигналів бездротового зв'язку.

Фіг.2 зображує подання поперечного розрізу частини бездротового вимірювального передавача 100, показаного на Фіг.1А і 1B. Змінний модуль 120 встановлюється в другу порожнину 106. Друга порожнину 106 закривається другий кришкою 102С. Пружина 127 стискається між другою кришкою 102С і наполегливої поверхнею 125 на зовнішній оболонці 158 змінного модуля 120.

Змінний модуль 120 має контакти 154 модуля, які підключаються до контактів 116, що знаходяться в другій порожнини. Змінний модуль 120 включає в себе основну акумуляторну батарею 150 і роз'єм 122 передачі службових даннтехнического обслуговування. У момент зняття другої кришки 102С роз'єм 122 передачі службових даних стає доступним для з'єднання із засобом технічного обслуговування допомогою використання контрольних крючкообразних щупів. До роз'єму 122 передачі службових даних можна отримати доступ для електричного з'єднання без відключення змінного модуля 120 від контактів 116. Таким чином, бездротовий вимірювальний передавач 100 забезпечується харчуванням за допомогою основної акумуляторної батареї 150 в процесі виконання операцій технічного обслуговування.

Фіг.3 зображує схематичне графічне представлення бездротового вимірювального передавача 100, сполученого з вимірювальним датчиком 130 і портативним засобом 160 технічного обслуговування. Бездротовий вимірювальний передавач 100 включає в себе електронну вимірювальну схему 140 і антену 142 бездротового зв'язку.

Електронна вимірювальна схема 140 включає в себе схему 162 перетворювача. Схема 162 перетворювача приймає від вимірювального датчика 130 електричний вихідний сигнал, який представляє параметр процесу, який сприймається з промислового процесу 164. Згідно з одним варіантом здійснення, вимірювальний датчи�ня процесу як функції параметра процесу і температури. Схема 162 перетворювача передає вихідний сигнал, який представляє стан процесу, на схему 172 передачі службових даних. Схема 172 передачі службових даних повідомляє стан процесу на антену 142 бездротового зв'язку. Антена 142 бездротового зв'язку, передає дані процесу з допомогою технологій бездротового зв'язку на систему 166 управління промисловим процесом, яка керує або контролює промисловий процес 164. Згідно з одним аспектом, вимірювальний датчик 130 є акустичним датчиком, а стан процесу включає в себе робочий стан парової камери, приміром, нормальна робота парової камери, закрите (закупорене) стан в паровій камері або негерметичное стан в паровій камері, залежно від комбінації акустичного рівня і температури.

Електронна вимірювальна схема 140 включає в себе збережені параметри 168 налаштування. Приміром, збережені параметри 168 налаштування можуть бути параметрами налаштування діапазону значень параметрів процесу, параметрами калібрувальних даних, параметрами радіочастоти або іншими параметрами, які управляють роботою електронної вимірювальної схеми 140. У відпо�за допомогою команд, прийнятих від системи 166 управління промисловим процесом через антену 142 бездротового зв'язку. Згідно з іншим варіантом здійснення, збережені параметри 168 налаштування можуть бути задані дистанційно за допомогою команд, які приймаються від портативного обладнання 160 технічного обслуговування через змінний модуль 120. Обладнання 160 технічного обслуговування з'єднується з роз'ємом 122 передачі службових даних за допомогою контрольних крючкообразних щупів 174 і 176, а роз'єм 122 передачі службових даних з'єднується за допомогою дротового з'єднання 170, що знаходиться в змінному модулі 120, зі схемою 172 передачі службових даних, яка перебуває в електронній вимірювальної схемою 140. Згідно з одним варіантом здійснення, передача службових даних здійснюється з використанням протоколу зв'язку HART. Основна акумуляторна батарея 150, яка знаходиться у змінному модулі 120, з'єднується за допомогою дротового з'єднання 178 з метою подачі електроживлення на електронну вимірювальну схему 140.

Фіг.4А та 4B зображують покомпонентние подання показаного змінного модуля 200. Змінний модуль 200 включає в себе контакти 254 модуля, які підключаються до контактів 116 (Фіг.1А), находѸг.1А). Контакти 254 модуля окружаются ущільнювачем 257. Контакти 254 модуля монтуються на друкованій платі 255. Друкована плата 255 з'єднується з основною акумуляторною батареєю 250 за допомогою з'єднувальних провідників 251. Друкована плата 255 з'єднується з роз'ємом 252 передачі службових даних за допомогою з'єднувальних провідників 253. Змінний модуль 200 включає в себе основну акумуляторну батарею 250, яка забезпечує харчуванням вузол 108 вимірювальної схеми. Згідно з одним варіантом здійснення, основна акумуляторна батарея 250 має один або більше гальванічних елементів. Змінний модуль 200 включає в себе роз'єм 252 передачі службових даних, який може бути з'єднаний з обладнанням технічного обслуговування (не показаним на Фіг.4А та 4B) за допомогою контрольних крючкообразних щупів (не показані на Фіг.4А та 4B).

Змінний модуль 200 включає в себе зовнішню оболонку 258 модуля. Зовнішня оболонка 258 модуля включає в себе виступи 256 для поєднання, які поєднуються з пазами 128 для поєднання (Фіг.1А та 1B), контролюючи суміщення при підключенні контактів 254 до контактів 116 (Фіг.1А). Зовнішня оболонка 258 модуля включає в себе затискне кільце 254, який стає доступним після зняття другий па�ї модуль 200 має кришку 260 модуля, яка кріпиться до зовнішньої оболонці 258 модуля. Згідно з одним варіантом здійснення, порожні простору у зовнішній оболонці 258 модуля заповнюються заливальної масою і т. п., а після заповнення заливальної масою кришка 260 модуля накривається ущільнювальним кільцем 262. До зовнішньої оболонці 258 модуля кріпиться наклейка 264 для ідентифікації та зазначення терміну придатності основний акумуляторної батареї 250. В одному варіанті здійснення в кришку 260 вставляється ущільнювач кільцеподібної форми. Це створює ущільнення в підставі порожнини 106, зображеної на Фіг.1B. Це ущільнення забезпечує захист провідників від води або забруднень, які можуть потрапити в порожнину 106.

Фіг.5 зображує альтернативний варіант здійснення змінного модуля 500. У змінному модулі 500 основна акумуляторна батарея 502 може бути вилучено і замінено в якості компонента, який є отделимим від іншої частини змінного модуля 500. Основна акумуляторна батарея 502 включає в себе роз'єм 504 основний акумуляторної батареї 504. Роз'єм 504 основний акумуляторної батареї відповідає роз'єму 506 модуля. Роз'єм модуля 506 включає в себе фіксатор 508 і з'єднується з кабелем 510, який з'єднує основну акк�службових даних. Як показано на Фіг.5, роз'єм 512 передачі службових даних виконаний з можливістю з'єднання з контрольними крючкообразной щупами 514 і 516, які з'єднуються з переносним портативним обладнанням технічного обслуговування (не зображеним на Фіг.5).

В описаних вище варіантах здійснення змінні модулі 120, 200 і 500 по суті є захищеними і можуть бути замінені у забрудненому середовищі без вилучення цілого вимірювального передавача з вибухонебезпечною середовища. Основна акумуляторна батарея полягає в захисну оболонку 158, яка захищає основну акумуляторну батарею 150 від пошкоджень при падінні, а також забезпечує іскробезпека. Змінний модуль є придатним для використання в областях Категорії 1 і 0 Зони. Змінний модуль може бути поміщений в галузі Класу 1 або 0 Зони без дозволу на проведення робіт.

Можуть бути використані акумулятори з терміном служби 10 років і більше, при цьому протягом цього тривалого періоду часу контакти основний акумуляторної батареї можуть бути схильні до корозійної стирання у разі, якщо контакти основний акумуляторної батареї не захищені від вібрації. Використання пружини 127 скорочує амплі� стирання, що надає можливість використання батареї протягом 10 і більше років. Змінний модуль може бути замінений у вибухонебезпечній промисловій атмосфері без порушень вимог техніки іскробезпеки. Пружина 127 передає силу модулю для захисту контактів роз'ємів міжкомпонентної з'єднання від зміщення відносно один одного. Пружина 127 виготовляється такого розміру, щоб вона надавала силу, що перевищує силу, яка може бути згенерована за допомогою маси силового модуля живлення при найбільшою очікуваною силі тяжкості, що виникає внаслідок вібрації.

Фіг.6 зображує приклад розмірної схеми 520. Згідно з одним варіантом здійснення, обмежувальна схема 520 розташовується на схемної платі в змінному модулі (наприклад, як обмежувальна схема 152 у змінному модулі 120 на Фіг.2). Розмірна схема 520 з'єднується з безліччю гальванічних елементів 540 і 542, які мають послідовне електричне з'єднання, як зображено на Фіг.6. Розмірна схема 520 містить контакти 522 і 524, які з'єднуються з гальванічними елементами 540 і 542. Переважно, щоб інтервал між компонентами і доріжками схемної плати на обмежувальної схемою 52чает в себе дві основні частини.

Перша частина, що знаходиться між контактами 522 і 524 і розмежувальної лінією 526, по суті забезпечує функцію відсічення низької напруги. Вихід з контрольною схеми 528 управляє польовим транзистором 530 (FET) для розмикання ланцюга в момент падіння напруги акумуляторної батареї нижче порога, приблизно рівного 4 вольтів. Два гальванічні елементи 540 і 542 акумуляторної батареї спочатку видають напруга, приблизно рівну 7.2 вольтів. Отже, при падінні напруги гальванічних елементів 540 і 542 акумуляторної батареї нижче порога гальванічні елементи 540 і 542 акумуляторної батареї по суті від'єднуються від контактів 544 і 546 периферійного пристрою внаслідок розмикання ланцюга, забезпечуваного допомогою транзистора 530 FET.

Друга частина схеми 520, знаходиться між розмежувальними лініями 526 і 532, забезпечує схему обмеження струму, яка допомагає захистити плавкий запобіжник 534 від надмірних струмів. Схема обмеження струму захищає плавкий запобіжник 534 від перегорання при струмах, які перевищують граничний ток плавкого запобіжника (наприклад, 0.25 ампер), але є нижче допустимого рівня струму, для задоволення вимог техніки�ться модулем одноразового використання (необслуговуваним, непридатним до повторного використання), оскільки перегорання запобіжника зажадає заміни цілого змінного модуля до закінчення експлуатаційного терміну служби акумуляторної батареї. Розмірна схема 520 є особливо корисною у разі наявності підвищеної напруги акумуляторної батареї внаслідок використання безлічі послідовно з'єднаних гальванічних елементів.

Змінний модуль забезпечує надійний жорсткий ударостійкий компонент, придатний для використання у промисловому середовищі. Змінний модуль вставляється в закриту водонепроникну порожнину для захисту від пошкоджень. Згідно з одним варіантом здійснення, зовнішня оболонка модуля може включати в себе внутрішні ребра і т. п. для захисту основний акумуляторної батареї без використання заливальної маси. Згідно з іншим варіантом здійснення, для надання можливості термального розширення і забезпечення ізоляції може бути використаний ущільнювач кільцеподібної форми. Згідно з іншим варіантом здійснення, засіб захисту можна забезпечити різьбою, яка є трапецеїдальної різьбою, для забезпечення крипоустойчивости.

Незважаючи на те чтоанной області техніки повинна бути зрозуміла можливість внесення змін за формою і деталей, не виходять за рамки сутності та обсягу винаходу.

1. Вимірювальний передавач для використання в промисловому процесі для вимірювання параметра процесу, причому вимірювальний передавач містить:
сайт корпусу, який включає в себе основне тіло корпусу з першої порожниною, закритою першої кришкою, і другий порожниною, закритою другий кришкою;
вузол вимірювальної схеми, що знаходиться в першій порожнині, який включає в себе провідники живлення і передачі службових даних, які проходять через основне тіло корпусу до контактів у другій порожнини;
датчик параметра процесу, з'єднаний з вимірювальною схемою;
змінний модуль, який підключається до контактів у другій порожнини і який містить основну акумуляторну батарею, причому змінний модуль додатково містить роз'єм передачі службових даних, який відкритий для з'єднання з обладнанням технічного обслуговування після зняття другої кришки.

2. Вимірювальний передавач по п. 1, в якому вузол вимірювальної схеми містить антену бездротового зв'язку, і антена безпровідного зв'язку випромінює сигнал бездротового зв'язку через щонайменше одне з першої кришки і вузла корпусу.

3. Вимірювальний перед�зв.

4. Вимірювальний передавач по п. 2, в якому сигнал бездротового зв'язку містить сигнал зв'язку протоколу WirelessHART.

5. Вимірювальний передавач по п. 1, в якому основне тіло корпусу містить ущільнювач, який ізолює провідники живлення і передачі службових даних у внутрішньому каналі основного тіла корпусу.

6. Вимірювальний передавач по п. 1, в якому змінний модуль містить затискне кільце, яке виступає за межі другої порожнини таким чином, що затискне кільце є доступним для витягування з метою від'єднання змінного модуля шляхом зняття другої кришки.

7. Вимірювальний передавач по п. 6, у якому друга кришка містить порожнину кришки, в яку виступають роз'єм передачі службових даних та затискне кільце при встановленій другий кришці.

8. Вимірювальний передавач по п. 1, додатково містить пружину, яка стиснута між змінним модулем і другий кришкою.

9. Вимірювальний передавач по п. 1, в якому змінний модуль містить виступи для суміщення, а друга порожнина містить пази для поєднання, які поєднуються з виступами для суміщення, контролюючи суміщення при підключенні змінного модуля до контактів у другій порожнини.

10. См�онтактов роз'єму модуля, включає в себе контакти передачі службових даних та контакти харчування, виконані з можливістю з'єднання з бездротовим вимірювальним передавачем;
зовнішню оболонку модуля, яка містить виступи для суміщення, виконані з можливістю зачеплення з пазами для поєднання в бездротовому вимірювальному передавачі таким чином, що група контактів роз'єму модуля поєднується з групою контактів бездротового вимірювального передавача;
роз'єм передачі службових даних, виконаний з можливістю з'єднання з контрольними крючкообразной щупами;
основну акумуляторну батарею, з'єднану з контактами харчування;
провідники, що з'єднують роз'єм передачі службових даних з контактами передачі службових даних.

11. Змінний модуль п. 10, в якому зовнішня оболонка модуля містить внутрішні ребра, захищають основну акумуляторну батарею.

12. Змінний модуль п. 10, в якому зовнішня оболонка модуля заповнена заливальної масою, що захищає основну акумуляторну батарею.

13. Змінний модуль п. 10, в якому основна акумуляторна батарея може бути вилучено і замінено в якості компонента, який є отделимим від іншої частини см�історичний елемент.

15. Змінний модуль п. 10, в якому основна акумуляторна батарея містить безліч гальванічних елементів.

16. Змінний модуль п. 10, в якому група контактів роз'єму модуля розташована на друкованій платі. 

Схожі патенти:

Клапанний вузол для вимірювального пристрою

Винахід відноситься до арматуростроению і призначений для використання в якості з'єднувального пристрою для вимірювальних приладів. Клапанний вузол для вимірювального пристрою містить кожух (1, 2) клапана і корпус (16) клапана. Корпус (16) має донну поверхню (161), розташовану з утворенням прикордонної поверхні продукту і має отвір (162), звернене до зазначеного продукту. Вказаний вузол додатково містить центральний сегмент (15) проходить крізь нього вимірювальної порожниною (151), призначеної для розміщення вимірювального пристрою (5), і замикає засіб (4) для відкриття і закриття зазначеного клапана. Центральний сегмент (15) встановлений з можливістю повороту на зазначеному корпусі (16) клапана. Переміщення, що забезпечує відкриття/закриття зазначеного клапана, є поворотним переміщенням центрального сегмента (15) навколо центральної осі (А). Донна поверхню (161) корпусу (16) клапана є дугоподібної. Нижня поверхня (158) центрального сегмента (15) є дугоподібної поверхнею, виконаної із забезпеченням суміщення з зазначеної дугоподібної донною поверхнею (161). Винахід спрямовано на підвищення герметичності клапанного у�

Передавач технологічного параметра з дисплеєм

Запропонована група винаходів відноситься до передавачів для керування промисловими процесами. Передавач технологічного параметра для використання при вимірюванні технологічного параметра промислового процесу включає в себе дисплей, корпус, датчик технологічного параметра, сконфігурований з можливістю сприймати технологічний параметр промислового процесу, схему передавача, зконфігуровану з можливістю забезпечення вихідного сигналу передавача, і з'єднувальний елемент в корпусі, сконфігурований з можливістю підключення до схеми передавача. Перший поворотний з'єднувач на сполучному елементі включає в себе безліч перших провідників. Модуль дисплея включає в себе другий поворотний з'єднувач, що має безліч друге провідників. Множини перших і других провідників сконфігуровані з можливістю електричного з'єднання один з одним. Вказаний пристрій реалізує відповідний спосіб підключення дисплея до клеммному блоку. Дані винаходи дозволяють експлуатувати передавач технологічного параметра в несприятливих умовах навколишнього середовища. 2 н. і 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Блок управління засобами безпеки для автомобіля і спосіб складання блоку управління засобами безпеки для автомобіля

Винаходу відносяться до блоку управління засобами безпеки для автомобіля і відповідного способу складання такого блоку управління. При цьому, щонайменше, одну друковану плату для розміщення електричних компонентів розташовують між пластмасовою кришкою і пластмасовим дном. Для з'єднання між собою пластмасової кришки, пластмасового дна і, щонайменше, однієї друкованої плати передбачено максимум три сполучних кошти, які додатково призначені для з'єднання блоку управління з кузовом автомобіля з силовим замиканням. Забезпечується міцне і надійне з'єднання елементів при зменшенні кількості робочих операцій при складанні. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 3 іл.

Діелектричний з'єднувач, наскрізне з'єднання, запобігає проходження постійного струму, і електронна система

Винахід відноситься до області електротехніки, зокрема до диэлектрическому соединителю і предотвращающему проходження постійного струму наскрізного з'єднання для передачі радіочастотних сигналів від пристрою формування сигналів, розташованого всередині вибухозахищеного корпусу, на пристрій прийому сигналів, розташоване зовні корпусу

Пристрій вводу-виводу для знімного кріплення на електронному приладі

Винахід відноситься до галузі приладобудування та може бути використане в пристроях обробки вимірювальної інформації

Додатковий корпус для кріплення далекоміра

Винахід відноситься до галузі приладобудування, зокрема до виготовлення захисних корпусів вимірювальних приладів, таких як далекомір

Багатофункціональний корпус приладу

Винахід відноситься до приладобудуванню і може бути використане для розміщення пристроїв обробки та індикації інформації, наприклад калькуляторів, контролерів управління або вимірювальних приладів

Пристрій управління для індикаторного приладу

Винахід відноситься до приладобудуванню і може бути використане в пристроях управління для індикаторного приладу, призначеного для представлення різних експлуатаційних характеристик автомобіля, З метою підвищення надійності управління в пристрої установпона одна клавіша, розмір якої раайн :-.ш більше p;-...,.i;j:pa індикаторного QKCV.UK-- прпО - фЗ; причли клазмш розташуй і Q в корт-ус пр;лО;.;рз з можливістю перехід;,.и .к, иалрзЕленми еа продоль::::: СС1: .г

Приладовий корпус

Винахід відноситься до приладобудуванню і може бути використане при розробці та виготовленні корпусів контрольно-вимірювальної і реєструючої апаратури
Up!