Побутова газова плита

 

Даний винахід відноситься до побутової газової плити, такий як газова плита з газовими конфорками (або варильна панель газової плити) або підлогова кухонна газова плита, яка описана в обмежувальної частини незалежного пункту 1.

Зазвичай побутова газова плита містить одну або кілька конфорок, жорстко закріплених на опорному корпусі, захисну конструкцію і тракт подачі газу для подачі газу до конфорці або конфорок.

Варильна панель газової плити, зокрема, зазвичай містить опорну плиту або корпус прямокутної форми, має безліч місць для установки конфорок, безліч конфорок, поміщених в місцях, які закріплені на опорному корпусі, і тракт подачі газу, призначений для подачі робочого газу до конфорок. Такі деталі зазвичай з'єднані один з одним таким чином, щоб утворити єдиний жорсткий корпус.

У свою чергу, кожна конфорка зазвичай містить корпус конфорки, закріплений на опорному корпусі, розсікач полум'я конфорки, розташований на корпусі конфорки і має кругові отвори для виходу горючої суміші, кришку розсікача полум'я конфорки, газову форсунку для вприскування потоку газу в корпус конфорки, трубчастий елемент (зазвичай�ля запалювальної свічки (також зазвичай вбудовану в розсікач полум'я).

Дані конфорки можуть мати різні розміри, а також різні розміри вихідних отворів конфорки, щоб досягти різної швидкості потоку, тиску, нахилу і розподілу горючої суміші. Більше того, може бути більш складна конструкція конфорки, а саме, з двома або трьома розсікачами полум'я конфорки.

Тракт подачі газу зазвичай містить газорозподільну рейку, розташовану вздовж однієї сторони опорного корпусу і конструктивно розрахований на підключення до труби зовнішнього газопостачання, безліч клапанів, розташованих уздовж газорозподільної рейки в кількості, що відповідає кількості конфорок, відповідну кількість газових з'єднувальних трубок, що з'єднують газорозподільну рейку з конфорками через клапани та безліч з'єднувальних муфт (зазвичай з'єднувачі «колінчастого типу», «зчіпного типу» і «Буль і кулачок») для з'єднання труби зовнішнього газопостачання з газорозподільної рейкою, газорозподільної рейки з клапанами, клапанів з трубками, і трубок з конфорками.

Зазвичай варильна панель газової плити містить робочу панель, яка розташована на опорному корпусі, при цьому між ними є простір, у котормо рости, конфорки виготовляються зазвичай з алюмінію, способом лиття під тиском, який безпечний, легкий у виробництві і довговічний. Інші вищезгадані деталі плити, такі як сполучні трубки, газові клапани і основна рейка зазвичай виготовляються з алюмінію, з матеріалів, які мають цинкове покриття, із заліза або міді.

Масове виробництво такого роду побутової техніки має ряд недоліків, таких як наявність великої кількості конструктивних елементів, потреба часових витрат для їх складання, складність виробництва конфорок з використанням лиття під тиском і, як результат, збільшення загальних виробничих витрат, в теж час інструменти, виготовлені з використанням лиття під тиском, виходять з ладу з плином часу і, споживаючи енергію, підвищують вартість готової продукції. Більше того, було виявлено, що деякі деталі побутової плити виготовлені з вищевказаного матеріалу, можуть мати відокремлений термін служби, і можуть вийти з ладу у зв'язку з корозією або через використання миючих реагентів.

Деякі недоліки були вже висвітлені в патентній літературі.

У документі US 2003000512 вказується на те, що основним недоліком �вних елементів і для їх складання в єдиний блок потрібен значний час, а потім зібрані конфорки необхідно ще встановити на варильної панелі газової плити. Аналогічні труднощі виникають і при розбиранні побутової газової плити для проведення технічного обслуговування або для планової чищення.

Цей документ висвітлює і той факт, що виробництво окремих елементів за допомогою лиття під тиском є трудомістким і збільшує собівартість продукції, крім того, для виготовлення даних елементів способом лиття під тиском зазвичай використовується алюміній, який має обмежений строк експлуатації через корозійного руйнування внаслідок застосування миючих реагентів.

Для вирішення даної проблеми в зазначеному документі описана газова конфорка для варильної панелі газової плити, в якій корпус конфорки, розсікач полум'я утворить разом з корпусом конфорки камеру змішування горючої суміші, і звужується/розширюється канал, який утворює трубку Вентурі, розташований по потоку після газової форсунки, являють собою монолітний блок, утворюючи металевий корпус з пресованого листа, зокрема, виготовленого із сталі.

Однак таке рішення, хоча і є відносно безпечним і дешевим, може бути використано то�лено тільки в дуже простих конструкціях газових конфорок, які виконують мінімальні та основні функції газових пальників. Додатково, завдання складання конфорки з безлічі складових деталей не вирішена.

Інше просте і недороге рішення задачі виробництва варильної панелі газової плити запропоновано в документі ЄР 0615096 А1, в якому описаний кухонний стіл для газової плити, виготовлений з вогнетривкого матеріалу, такого як скло, пластик, алюміній або сталь надглибокої витяжки. Кухонний стіл вміщує в себе корпусу конфорок, підставки для посуду і шарнірні з'єднання, так що утворюється єдина плоска частина, придатна для реалізації різних функцій.

Однак дане рішення пропонує тільки обмежене перевагу, так як це стосується тільки кухонного столу, в той час як інші деталі все ще виготовляються за відомими технологіями, з застосуванням тих же матеріалів і конструктивних рішень. Отже, процес виробництва має вищеописані недоставки.

У документі GB 2266140 А описана верхня частина кухонної плити з безліччю газових конфорок, розташованих на багатьох центральних блоків. Дані центральні блоки містять канали для живлення газових конфорок. Верхня частина кухонної плити містить щонайменше мблоки і блок з рейкою утворюють модуль для верхньої частини кухонної плити і можуть бути виконані з термопластичного матеріалу.

Було б бажано, і це є фактично головним завданням цього винаходу, забезпечити більш легке і менш дороге виготовлення, зборку/розбирання побутової газової плити, ніж пропонувалося раніше, при цьому газова плита повинна забезпечувати адаптивне розміщення конфорки або конфорок.

Заявник виявив, що застосування термоотверждающегося або термопластичного матеріалу з використанням процесу литтєвого формування при виготовленні одного або декількох деталей побутової газової плити є можливим способом зниження виробничих витрат і, крім того, вартість одного блоку нижче і є можливість вбудувати деякі інші деталі в один блок з використанням того ж процесу литтєвого формування. Більш того, вбудовування деяких деталей разом в один блок в достатній мірі спростить виробничий процес, зборку/розбирання побутової газової плити.

Термопластичний матеріал являє собою полімер, для якого неможливо визначити температуру плавлення і безперервне збільшення температури не призводить до плавлення, але замість цього матеріал займається. Зокрема, матеріал являє собою композит, що складається, щонайменше, з двох м міжмолекулярних зв'язків) під впливом каталізатора, активованого збільшенням температури.

Відмінно від цього, для термопластичного матеріалу процесу утворення поперечних міжмолекулярних зв'язків не існує, і полімерні ланцюги накладаються один на одного без точного порядку (або з встановленою орієнтацією у випадку з полукристаллической структурою) і без хімічної залежності, так що в даному випадку точка плавлення може бути визначена.

Зокрема, згідно з цим винаходу, щонайменше, наступні деталі можуть бути виготовлені з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу:

- опорний корпус або його частини;

- корпусу конфорок;

- корпус запалювальної свічки (ізоляція корпусу);

- газорозподільна рейка;

- з'єднувальні елементи, які з'єднують газорозподільну рейку з трубою зовнішнього газопостачання;

- газові з'єднувальні трубки, через які подається газ з газорозподільної рейки до конфорок.

Згідно винаходу три або більше деталі можуть бути виконані у вигляді єдиного блоку, виготовленого з термоотверждающегося матеріалу, шляхом одноразової інжекції при литьевом формуванні. Можливо, всі ці деталі можуть бути виготовлені як єдиний блок.

<опорний корпус, щонайменше, одну конфорку, жорстко прикріплена до опорного корпусу, і тракт подачі газу, за яким подається газ до конфорки, при цьому, щонайменше, один з наступних елементів виготовлений з термоотверждающегося матеріалу:

- щонайменше, один корпус конфорки, який є частиною, щонайменше, однієї конфорки;

- корпус запалювальної свічки, з'єднаний, щонайменше, з однією конфоркою;

- щонайменше, одна газова сполучна трубка, яка є частиною тракту подачі газу і через яку подається газ, щонайменше, на одній конфорці;

- газорозподільна рейка, яка є частиною тракту подачі газу, сполученого з опорним корпусом;

- з'єднувальний елемент, який є частиною тракту подачі газу і з'єднується газорозподільну рейку з трубою зовнішнього газопостачання;

- щонайменше, частина опорного корпусу.

Переважно, щонайменше, три із згаданих елементів виготовляються як єдиний блок з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу.

Єдиний блок включає в себе, щонайменше, частина опорного корпусу.

Додатково або в якості альтернативи, єдиний блок може включати в себе, поори для термопари і запалювальної свічки.

Додатково єдиний блок може включати в себе газорозподільну рейку.

Додатково єдиний блок може включати в себе, щонайменше, одну газову сполучну трубку.

Додатково або в якості альтернативи, єдиний блок може включати в себе сполучний елемент.

В одному варіанті здійснення винаходу побутова газова плита містить безліч корпусів конфорок і безліч трубок газового з'єднання, кожна з яких сконструйована для подачі газу з газорозподільної рейки до відповідного корпусу конфорки, при цьому єдиний блок включає в себе всі корпуси конфорок і всі газові з'єднувальні трубки.

Єдиний блок може також включати в себе безліч з'єднувальних муфт, що з'єднують різні деталі один з одним в єдиний блок.

В одному можливому варіанті здійснення винаходу опорний корпус містить горизонтальну панель, що має, щонайменше, одне місце для розміщення, щонайменше, однієї конфорки, при цьому панель виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

В іншому можливому варіанті здійснення винаходу опорний корпус може містити, щонайменше, одну поперечну планку, удерживающу�p>

Опорний корпус може також містити на кожній стороні плити, два імпоста (один на фронтальній стороні і один на тильній стороні плити) і дві балки (одна розташована у верхній частині плити, інша - у нижній), і в одному можливому варіанті здійснення винаходу дані імпости і балки виготовляються з термоотверждающегося матеріалу.

Побутова газова плита може містити безліч конфорок, кожна з яких включає в себе корпус конфорки, при цьому всі корпуси конфорок можуть бути виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

Тракт подачі газу може містити безліч газових з'єднувальних трубок для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки можуть бути виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

У додатковому аспекті даний винахід відноситься до способу виготовлення побутової газової плити, що містить, щонайменше, наступні елементи:

- опорний корпус;

- щонайменше, один корпус конфорки;

- корпус запалювальної свічки;

- газорозподільну рейку;

- з'єднувальний елемент, призначений для з'єднання газорозподільної рейки і труби зовнішнього газопостачання для прийому газу;

- по меншій �орпус конфорки;

при цьому спосіб включає в себе формування з використанням термоотверждающегося матеріалу, щонайменше, з трьох згаданих елементів і потім складання згаданих елементів.

Етап формування включає формування разом з використанням термоотверждающего матеріалу, щонайменше, з трьох згаданих елементів, таким чином, утворюючи єдиний блок.

Деякі міркування, зроблені вище, щодо деталей, які можуть бути виготовлені з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу і можуть бути виготовлені як єдиний блок, все ще застосовуються для виробничого процесу.

Додаткові ознаки і переваги цього винаходу будуть більш очевидні з наступного опису деяких варіантів здійснення винаходу з посиланням на креслення.

На фіг. 1 показаний вигляд у перспективі частині варильної панелі газової плити (або робочого столу), згідно з цим винаходу;

на фіг. 2 - вигляд зверху деякій частині варильної панелі газової плити, показаної на фіг. 1;

на фіг. 3 - зображення конфорки в розібраному вигляді, яка є частиною варильної панелі газової плити, показаної на фіг. 1;

на фіг. 4 - вигляд у перспективі варильної панелі газової�го типу, призначений для з'єднання частині варильної панелі газової плити згідно винаходу з трубою зовнішнього газопостачання;

на фіг. 6 - вигляд у перспективі підлогової побутової газової плити згідно з цим винаходу.

На фіг. 1 і 2 показана частина варильної панелі 1 газової плити згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

Варильна панель 1 містить нижній опорний корпус 2 (або панель), безліч конфорок 3 і тракт 4 подачі газу.

Опорна плита 2 є чашоподібним плоским прямокутним корпусом, розташованих горизонтально і призначеним для кріплення інших елементів, описаних нижче.

Конфорки 3 розташовані в певних точках корпусу 2. В теперішньому варіанті здійснення винаходу передбачені чотири конфорки 3, розташовані в області вершин квадрата або прямокутника.

Як показано на фіг. 3, кожна конфорка 3 містить:

- корпус 5 конфорки, який утримується опорним корпусом 2, зокрема прикріплений до корпусу 2;

- розсікач 6 полум'я конфорки, який утримується корпусом 5 конфорки і має на своїй периферії безліч радіальних отворів для виходу горючої суміші;

- кришку 7 розсікача полум'я, яка призна�ящем варіанті здійснення винаходу є невід'ємною частиною розсікача 6 полум'я, але в іншому варіанті здійснення винаходу вона може бути окремою частиною;

- газову форсунку 14, яка призначена для вприскування потоку газу в трубку Вентурі і може бути вбудована в корпус конфорки;

- термопару 16 і відповідну їй опору 17 (складову єдине ціле з корпусом 5 конфорки в теперішньому варіанті здійснення винаходу);

- запальную свічку 15 і відповідну їй опору 18 (що становить єдине ціле з корпусом 5 конфорки в теперішньому варіанті здійснення винаходу).

З посиланням знову на фіг. 1, 2, а також фіг. 5, тракт 4 подачі газу містить:

- газорозподільну рейку 8, розташовану вздовж однієї сторони корпуса 2 і призначену для підключення до труби зовнішнього газопостачання (не показана) і прийому робочого газу;

- з'єднувальний елемент 19 (фіг. 5), переважно колінчастого типу, призначений для підключення до газорозподільної рейки 8 до труби зовнішнього газопостачання;

- безліч клапанів 9, розташованих уздовж газорозподільної рейки 8, в кількості, що відповідає кількості конфорок 3 (чотири в теперішньому варіанті здійснення винаходу) і призначених для регулювання потоку газу;

- відповідне колі�а; і

- безліч з'єднувальних муфт 11 для підключення до газорозподільної рейки 8 до клапанів 9, клапанів до трубок 10 і трубок 10 до конфорок 3.

Як показано на фіг. 4, варильна панель 1 газової плити також містить верхню панель (або робочу панель) 12, яка встановлена на нижньому опорному корпусі 2, визначаючи між ними простір для тракту подачі газу. Робоча панель 12 має безліч отворів, в які встановлені конфорки 3. Варильна панель 1 газової плити додатково містить безліч ручок 13 регулювання (на фіг.4 показана лише одна), які з'єднані з клапанами 9.

Згідно з цим винаходу деякі вищеописані елементи виготовлені з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу і переважно виготовлені формуванням, утворюючи єдиний блок. Зокрема, можливі різні варіанти здійснення винаходу, де такі деталі можуть бути вибірково виготовлені з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу способом литтєвого формування:

- опорний корпус 2;

- корпус 5 конфорки, який може містити опори 17 і 18 для термопари 16 і запалювальної свічки 15, відповідно;

- корпус запального 15 свічки (ізоляція корпусу);

- м� трубки 10 або їх частини.

Що стосується розсікача 6 полум'я конфорки, показаного на фіг. 3, то в даний час відомі термоотверждающееся і термопластичні матеріали, які не використовуються при високих температурах.

Щодо термопари 16, ця частина не може бути виготовлена з термоотверждающегося або термопластичного матеріалу з причини наявності електричних елементів.

Щодо клапанів 9, складність даного елемента не дозволяє, зокрема, використовувати термоотверждающиеся або термопластичні матеріали для їх виготовлення.

Згідно з цим винаходу перевагою також є можливість виготовити два або більше вищезазначених елементів у вигляді єдиного блоку, за допомогою використання процесу литтєвого формування. Як неограничительних прикладів, такі деталі можуть бути виконані за одне ціле: опорний корпус 2 і корпуса 5 конфорок, опорний корпус 2 та газорозподільна рейка 8, опорний корпус 2 та газові з'єднувальні трубки 10 або їх частини, газорозподільна рейка 8 і колінчастий з'єднувальний елемент 19, кожен корпус конфорки з, щонайменше, частиною газової сполучної трубки 10.

Також можливо виготовити більш складну комбина�ав всіх елементів.

Деталі, які не можна включити до складу єдиного блоку, можуть бути з'єднані один з одним з використанням традиційних сполучних засобів. Більш того, деталі, які не можна включити до складу єдиного блоку, можуть бути також виготовлені з термоотверждающихся або термопластичних матеріалів допомогою здійснення окремого процесу литтєвого формування і потім з'єднані з іншими деталями з використанням традиційних сполучних засобів.

Заявник визначив, що термоотверждающиеся або термопластичні матеріали визначено таким діапазоном параметрів, які у високій мірі придатні для обсягу цього винаходу.

На фіг. 6 покараний інший тип побутової газової плити, зокрема підлогова кухонна газова плита 101, реалізована відповідно до цього винаходу. Підлогова кухонна газова плита 101 містить опорний корпус 102, безліч конфорок 103, жорстко з'єднані, безпосередньо або опосередковано, з опорним корпусом, і тракт 104 подачі газу.

Конфорки 103 можуть бути виготовлені, як раніше було описано з посиланням на фіг. 3.

Опорний корпус 102 містить сукупність довгастих ел�їм чином, утворюючи її каркас, до якого прикріплені різні внутрішні деталі та корпусні панелі, такі як торцеві панелі 151, як показано на фіг. 6.

Зокрема, опорний корпус 102 може містити на кожній бічній стороні плити, два імпоста 141 (один на фронтальній стороні і один на тильній стороні плити) і дві балки 142 (одна розташована у верхній частині плити, інша - у нижній), формуючи, таким чином, відповідну прямокутну конструкцію.

У варіанті здійснення винаходу, показаному на фіг.6, опорний корпус 102 також містить дві поперечні планки 144, розташовані паралельно один одному між двома балками 142, таким чином, утворюючи підтримуючі елементи для кріплення конфорок 103. Зокрема, конфорки 103 жорстко з'єднані з поперечними планками 144.

Деякі з елементів 141, 142 і 144 або всі разом, можуть бути виготовлені з термоотверждающихся і термопластичних матеріалів. Наприклад, в одному можливому варіанті здійснення винаходу всі згадані елементи можуть бути виготовлені з термоотверждающихся і термопластичних матеріалів, а в іншому можливому варіанті здійснення винаходу тільки поперечні планки 144 можуть бути виготовлені з термоотверждающихся і термчтительно з металу.

Підлогова кухонна газова плита 101 може також містити робочу панель, яка не показана на фіг. 6, яка має практично ту саму форму і призначення, що і робоча панель 12 варильної панелі 1, описаної раніше.

У додатковому можливий варіант здійснення винаходу дві поперечні планки 144 можуть бути відсутніми, і конфорки 103 можуть бути прикріплені безпосередньо до робочого столу. В даному варіанті здійснення винаходу існує можливість виготовлення всіх елементів 141 і 142 з термоотверждающихся і термопластичних матеріалів або тільки деякі з них. В даному випадку, конфорки 103 жорстко прикріплені до опорного корпусу 102, утвореному елементами 141 і 142, за допомогою верхній панелі.

Тракт 104 подачі газу містить газові з'єднувальні трубки 110, одну трубку для кожної конфорки, газорозподільну рейку 108, за аналогією з рейкою, встановленої в варильної панелі 1 конфорочної газової плити, і з'єднувальний елемент (не показаний) для підключення до газорозподільної рейки до труби зовнішнього газопостачання.

Як і у випадку побутової газової плити, описаної вище, щонайменше, один, але бажано кілька, цих елементів виготовляються з термоотвержд� термопластичних матеріалів, ці елементи можуть бути виконані у вигляді єдиного блок апосредством застосування литтєвого формування. Зокрема, можливо, виготовити з термоотверждающихся і термопластичних матеріалів один або кілька наступних елементів:

- опорний корпус 102 або його частина;

- корпусу 5 конфорок, які можуть містити опори для термопари і запалювальної свічки, відповідно;

- корпус 15 запалювальної свічки (ізоляція корпусу);

- газорозподільна рейка 108;

- з'єднувальний елемент 19 колінчастого типу;

- газові з'єднувальні трубки 10 або їх частини.

Очевидно, що описані вище варіанти здійснення винаходу і матеріали носять лише приблизний характер і можливі різні зміни винаходу, що не виходять за межі цього винаходу.

Наприклад, конфорки можуть мати різні відомі конструкції, які можуть мати кілька рассекателей полум'я і більш складну будову. Також, вони можуть мати кілька форсунок. Для цілей цього винаходу, форсунки можуть бути також розглянуті як частина тракту подачі газу і можуть бути виконані за одне ціле з газовими з'єднувальними трубками. Більш того, з'єднувальний елемент 19 може бути іншого ти�посадовими пристроями.

По-перше, зниження вартості виробництва і, отже, собівартості побутової газової плити, так як існує можливість виготовлення деяких деталей побутової газової плити за допомогою простого і дешевого способу литтєвого формування. Також може бути зменшено кількість деталей побутової газової плити, які підлягають складанню. Термопластичні елементи, виготовлені способом литтєвого формування, можуть бути легко і швидко з'єднані з іншими деталями, і ця перевага має позитивний ефект як для процесу виробництва, так і для обслуговування і ремонту, у процесі якого побутова газова плита повинна бути розібрана і зібрана заново.

Також, застосовуючи велику різноманітність недорогих пофарбованих деталей з використанням конкретних добавок у формувальну масу, можна поліпшити естетичність побутової газової плити.

Що стосується процесу виробництва, ніяких спеціальних деталей не вимагалося, використовувалися тільки раніше згадана технологія литтєвого формування і складання, що добре відомо фахівцям в даній області техніки.

1. Побутова газова плита (1; 101), що містить опорний корпус (2; 102), щонайменше, одну конфорку (3; 103), жорстко з'єднаних , �ри з наступних елементів побутової газової плити виготовлені з термоотверждающегося матеріалу:
- щонайменше, один корпус (5) конфорки, який є частиною, щонайменше, однієї конфорки;
- корпус (15) запалювальної свічки, з'єднаний, щонайменше, з однією конфоркою;
- газорозподільна рейка (8; 108), яка є частиною тракту подачі газу і з'єднана з опорним корпусом;
- щонайменше, одна газова з'єднувальна трубка (10; 110), яка є частиною тракту подачі газу і призначена для подачі газу з газорозподільної рейки (8; 108), щонайменше, до однієї конфорки (3; 103);
- з'єднувальний елемент (19), який є частиною тракту подачі газу і призначений для з'єднання газорозподільної рейки з трубою зовнішнього газопостачання;
- щонайменше, частина опорного корпусу (2; 102);
при цьому, щонайменше, три із згаданих елементів виготовлені у вигляді єдиного блоку з термоотверждающегося матеріалу,
причому зазначений єдиний блок включає в себе, щонайменше, частина опорного корпусу (2; 102), газорозподільну рейку (8; 108) і з'єднувальний елемент (19).

2. Побутова газова плита з п. 1, яка відрізняється тим, що єдиний блок включає в себе, по меньй блок включає в себе, щонайменше, одну газову сполучну трубку.

4. Побутова газова плита по кожному з пп. 1 або 2, який відрізняється тим, що містить безліч корпусів (5) конфорок і безліч газових з'єднувальних трубок (10), причому кожна газова з'єднувальна трубка призначена для подачі газу з газорозподільної рейки до відповідного корпусу конфорки, при цьому єдиний блок включає в себе всі корпуси конфорок і всі газові з'єднувальні трубки.

5. Побутова газова плита з п. 3, яка відрізняється тим, що містить безліч корпусів (5) конфорок і безліч газових з'єднувальних трубок (10), причому кожна газова з'єднувальна трубка призначена для подачі газу з газорозподільної рейки до відповідного корпусу конфорки, при цьому єдиний блок включає в себе всі корпуси конфорок і всі газові з'єднувальні трубки.

6. Побутова газова плита по кожному з пп. 1, 2, 5, що відрізняється тим, що єдиний блок включає в себе також безліч з'єднувальних муфт (11), які з'єднують один з одним різні деталі єдиного блоку.

7. Побутова газова плита з п. 3, яка відрізняється тим, що єдиний блок включає в себе також безліч з'єднувальних муфт (11), які з'єднують один з одним ра�себе також безліч з'єднувальних муфт (11), які з'єднують один з одним різні деталі єдиного блоку.

9. Побутова газова плита по кожному з пп. 1, 2, 5, 7, 8, відрізняється тим, що опорний корпус містить горизонтальну панель (2), має, щонайменше, одне місце для кріплення, щонайменше, однієї конфорки, при цьому панель виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

10. Побутова газова плита з п. 3, яка відрізняється тим, що опорний корпус містить горизонтальну панель (2), має, щонайменше, одне місце для кріплення, щонайменше, однієї конфорки, при цьому панель виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

11. Побутова газова плита з п. 4, відрізняється тим, що опорний корпус містить горизонтальну панель (2), має, щонайменше, одне місце для кріплення, щонайменше, однієї конфорки, при цьому панель виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

12. Побутова газова плита з п. 6, відрізняється тим, що опорний корпус містить горизонтальну панель (2), має, щонайменше, одне місце для кріплення, щонайменше, однієї конфорки, при цьому панель виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

13. Побутова газова плита по кожному з пп. 1, 2, 5, 7, 8, 10-12, відрізняється тим, що містить безліч кЀмоотверждающегося матеріалу.

14. Побутова газова плита з п. 3, яка відрізняється тим, що містить безліч конфорок, кожна з яких включає в себе корпус (5) конфорки, при цьому всі корпуси конфорок виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

15. Побутова газова плита з п. 4, відрізняється тим, що містить безліч конфорок, кожна з яких включає в себе корпус (5) конфорки, при цьому всі корпуси конфорок виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

16. Побутова газова плита з п. 6, відрізняється тим, що містить безліч конфорок, кожна з яких включає в себе корпус (5) конфорки, при цьому всі корпуси конфорок виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

17. Побутова газова плита з п. 9, що відрізняється тим, що містить безліч конфорок, кожна з яких включає в себе корпус (5) конфорки, при цьому всі корпуси конфорок виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

18. Побутова газова плита по кожному з пп. 1, 2, 5, 7, 8, 10-12, 14-17, відрізняється тим, що тракт подачі газу містить безліч газових з'єднувальних трубок (10; 110), призначених для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

19. Побутова газова плита �значенних для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

20. Побутова газова плита з п. 4, відрізняється тим, що тракт подачі газу містить безліч газових з'єднувальних трубок (10; 110), призначених для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

21. Побутова газова плита з п. 6, відрізняється тим, що тракт подачі газу містить безліч газових з'єднувальних трубок (10; 110), призначених для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

22. Побутова газова плита з п. 9, що відрізняється тим, що тракт подачі газу містить безліч газових з'єднувальних трубок (10; 110), призначених для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

23. Побутова газова плита з п. 13, відрізняється тим, що тракт подачі газу містить безліч газових з'єднувальних трубок (10; 110), призначених для подачі газу до конфорок, при цьому всі газові з'єднувальні трубки (10; 110) виготовлені з термоотверждающегося матеріалу.

щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

25. Побутова газова плита з п. 3, яка відрізняється тим, що опорний корпус містить, щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

26. Побутова газова плита з п. 4, відрізняється тим, що опорний корпус містить, щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

27. Побутова газова плита з п. 6, відрізняється тим, що опорний корпус містить, щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

28. Побутова газова плита з п. 9, що відрізняється тим, що опорний корпус містить, щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

29. Побутова газова плита з п. 13, відрізняється тим, що опорн�ри цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

30. Побутова газова плита з п. 18, відрізняється тим, що опорний корпус містить, щонайменше, одну поперечну планку (144), утримуючу, щонайменше, одну конфорку, при цьому поперечна планка виготовлена з термоотверждающегося матеріалу.

31. Спосіб виготовлення побутової газової плити (1; 101), що містить, щонайменше, наступні елементи:
- опорний корпус (2; 102);
- щонайменше, один корпус (5) конфорки;
- газорозподільну рейку (8; 108);
- корпус (15) запалювальної свічки;
- з'єднувальний елемент (19), призначений для з'єднання газорозподільної рейки і труби зовнішнього газопостачання для прийому газу;
- щонайменше, одну газову сполучну трубку (10; 110), призначену для подачі газу з газорозподільної рейки до корпусу конфорки;
при цьому спосіб включає в себе формування з використанням термоотверждающегося матеріалу, щонайменше, одного із згаданих елементів і потім складання згаданих елементів,
при цьому на етапі формування виготовляють з використанням термоотверждающегося матеріалу, щонайменше, три із згаданих елементів так, що утворюється єдиний блок, причому спосіб призначений для виготовлення побутової газової плити

 

Схожі патенти:

Побутова газова плита з микрогазотурбинним електроагрегатом

Винахід відноситься до газових приладів, зокрема до конструкцій стаціонарних підлогових побутових газових плит. Побутова газова плита містить корпус з розміщеними на ньому пальниковими і запірними пристроями, забезпечений швидко кришкою, відкидний стіл, на лицьовій стороні якого закріплена панель управління, обладнаний терморегулятором, автоматикою безпеки по горінню, духова шафа з основною і жарочної пальниками і знімною дверцятами, пристрій електророзжигу і сушильний шафа, причому, щонайменше, одна з пальників плити поєднана з камерою згоряння микрогазотурбинного електроагрегата, розміщеного на корпусі плити. Технічний результат: забезпечення виконання побутової газової плитою, на додаток до основного призначення приготування їжі, генерації теплової та електричної енергій необхідних параметрів. 5 іл.

Варильна панель з удосконаленою газовим пальником

Винахід відноситься до газових пальників, використовуваним на варильних панелях для побутових електроплит для приготування їжі в домашніх умовах. Винахід дозволяє створити компактну варильну панель з відповідною газовим пальником. Газова пальник містить нижній корпус, верхню кришку пальники, яка зверху закриває нижній корпус, два співвісних кільця сопел, що мають однаковий діаметр, але розташованих на двох різних висотах. Отвори виходу газу, розташовані вздовж двох кілець сопел, в основному, мають однакові площі перерізів, один газовий інжектор, одну трубку Вентурі, яка складається з вертикальної звуженої частини і однієї камери розширення для випуску газу з однієї трубки Вентурі. Камера виконана з можливістю подачі газу в два кільця сопел пальника. Пальник містить перший порожнистий циліндричний кільцевий елемент, що має форму звуженої частини трубки Вентурі і призначений для установки вертикально на нижній корпус, і другий, в значній мірі планарний, порожнистий кільцевий елемент, пристосований для установки на перший кільцевий елемент і для опори кришки. Нижнє кільце сопел виконано з можливістю постачання газу з камери розширення через мно�евого елемента, а верхня сторона отворів у нижньому кільці сопел обмежена другим кільцевим елементом. Порожнистий кільцевий елемент має бічні отвори, що відкриваються радіально в бічному напрямку таким чином, що вони дають можливість забирати первинний повітря з зони, яка знаходиться над поверхнею. 2 н. і 18 з.п. ф-ли, 9 іл.

Система запалення газового пальника (варіанти)

Винахід відноситься до систем запалювання газоподібного палива

Пристрій для зменшення розсіювання теплової енергії в навколишнє середовище

Винахід відноситься до галузі енергетики і може бути використане в промисловості, сільському господарстві, побутової техніки для нагрівання поверхонь

Газова плита з електронною системою управління

Винахід відноситься до газових плит і, зокрема, до побутових газових плит

Ергономічна ручка і газова варильна панель з такою ручкою

Винахід відноситься до ручки, зокрема, призначеної для газового клапана, і до газової варильної панелі, в якій вона використовується

Плита

Плита // 2291354
Винахід відноситься до кухонним плитам

Конвектор газовий каталітичний

Винахід відноситься до побутової енергетиці, її галузям, пов'язаним з побутовими нагрівальними приладами невеликої потужності, що працюють на зрідженому газі та використовуються для періодичного опалення приміщень побутового призначення з природною вентиляцією

Газова пальник типу

Винахід відноситься до газових приладів, а саме до газових пальників типу "живе полум'я", полум'я якої викликає деякий розжарювання штучних деревини або вугілля

Решітка для посуду і варильне місце газової плити

Група винаходів відноситься до газових плит, а саме до решітки для посуду для газової конфорки, а також до варочному місцем газової плити. Технічний результат - оптимізація конструкції решітки для посуду для варильного місця газової плити, а також зменшення загрози опіку для користувачів. Сітка (1) для посуду для газової конфорки (6) містить раму у вигляді підстави (SF) для установки в поглибленні варильного місця, або на ньому, і кілька виступаючих з рами всередину лапок (3), верхні сторони яких утворюють опорну поверхню (AF) під посуд для приготування їжі. Причому, щонайменше, однієї області (5) решітки для посуду (1), розташованої на вертикальному сегменті (4) однією з лапок (3), знаходиться термочутливий матеріал. Варильне місце (10) газової плити щонайменше з однією газовою конфоркою (6) і решіткою для посуду (1). Газова плита щонайменше з одним варильних місцем (10) газової плити. 3 н. і 10 з.п. ф-ли, 7 іл.

Система з'єднання компонентів кухонної плити

Система з'єднання компонентів кухонної плити складається з ряду отворів (2) і ряду запірних елементів (1), отштампованних з'єднуються в компонентах кухонної плити. Завдяки формою, розмірами та розміщення зазначених отворів і запірних елементів спрощується виготовлення і складання кухонної плити. При цьому немає необхідності у використанні пристосувань і інструментів для з'єднання варильної панелі (3) з боковими стінками (4) кухонної плити, для з'єднання варильної панелі (3) з фронтальним накладкою (5) і для складання дверцята (6) духовки кухонної плити. 7 іл.

Плита варильна поверхня

Група винаходів відноситься до побутових печей, зокрема до кухонних варильної поверхні. Технічний результат - зниження вартості, спрощення і полегшення транспортування, збільшення механічної міцності, простота і ефективність використання. Варильна поверхня (1) містить, щонайменше, один опорний елемент (2), розміщений на несучій конструкції (L) і виконаний з природного каменю або агломерату щонайменше одного природного каменю. Зазначений опорний елемент (2) визначає щонайменше одну видиму поверхню (2а), призначену бути звернена вгору, і щонайменше одну настановну поверхню (2b), призначену бути звернена вниз. Варильна поверхня містить один або кілька нагрівальних елементів (5), звернених до зазначеної видимої поверхні (2а), щонайменше одну армовану плиту (3), з'єднану з зазначеної настановної поверхнею (2b), одне або кілька отворів (6), що проходять через зазначений опорний елемент (2), і зазначену армовану плиту (3) для вставки та розміщення зазначених нагрівальних елементів (5). При цьому кожне із зазначених отворів (6) визначено за допомогою принаймні одного першого вирізу (6а), що проходить через� армовану плиту (3), при цьому зазначений щонайменше один перший виріз (6а) і зазначений щонайменше один другої виріз (6b) поєднані. Пристрої (10) харчування зазначеного нагрівального елемента (5) з'єднані з зазначеної армованою плитою (3). Пристрої (10) харчування передбачені з протилежного боку зазначеного опорного елемента (2). 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 10 іл.

Підставка

Підставка // 2471125
Винахід відноситься до будівництва, а саме до підставок під посуд для плит

Плита, електроплита

Винахід відноситься до галузі теплоенергетики, зокрема до кухонним электроплитам, і може бути використано на підприємствах громадського харчування

Вбудована побутова електроплита

Винахід відноситься до конструкцій вбудованих кухонних електроплит

Водородокислородная конфорка горіння

Винахід відноситься до деталей печей і плит, а саме до конфорок горіння, використовують полум'я горіння водородокислородного газу, виробленого з води, для нагрівання судин, і може бути застосовано в газових пристроях

Електричний пристрій для приготування їжі з визначенням наявності ємності

Винахід відноситься до електричного устройсту для приготування їжі

Розсікач

Розсікач // 2365825
Винахід відноситься до побутової техніки, зокрема до додаткових пристроїв до побутових газових плит

Покращена конфорка для пальників газових плит

Винахід відноситься до пальників для газових плит
Up!