Упаковка для маніпулювання кюветами

 

Даний винахід відноситься до упаковці (набору) для маніпулювання кюветами, яка може бути застосована для завантаження кювет, упакованих у вигляді такої упаковки, в пристрій (інструмент), а також для захисту кювет під час зберігання і транспортування в якості підкладки для маркувань різних типів.

В лабораторіях для аналізу різних рідин застосовують автоматичні аналізатори, у яких аналізовані рідини знаходяться в так званих реакційних судинах, які в той же час являють собою високоякісні кювети для оптичних визначень. Зазвичай ряд реакційних посудин або кювету може складатися з безлічі реакційних посудин або позицій, відокремлених один від одного стінкою і сформованих у вигляді ряду, що становить єдине ціле. Реакційні посудини згруповані таким чином, що між ними є загальна стінка, і кювети мають прямі довгі сторони, тобто кювети можуть бути поміщені одна за іншою у вигляді рівного ряду, у якому довгі боку сусідніх кювет прилягають один до одного. При такому розташуванні для проведення транспортування та інших маніпуляцій кювети можуть бути поміщені у квадратну коробку. Така кювету описана в патенті US 4690900. Кю�

Для отримання надійних результатів аналізів на кюветах не повинна осідати пил, кювети не повинні мати подряпин, і їх стінки повинні пропускати потік випромінювання, не перешкоджаючи його проходження через вимірювальні поверхні реакційних посудин, які перебувають всередині пристрою, в якому проводять аналіз. З цих причин, відразу після виготовлення кювет, з ними слід поводитися з великою обережністю під час пакування, зберігання, транспортування та інших маніпуляцій.

Застосування подібних кювет призвело до необхідності створення способу їх завантаження, який гарантував би відсутність на кюветах пилу, подряпин і відбитків пальців під час їх використання. Етап упаковування кювет після їх отримання литтям під тиском може бути проконтрольований за допомогою автоматизованих засобів і установок, у той час як вплив на упаковки кювет людського фактора і неправильно виконаних операторами маніпуляцій під час завантаження в кювет пристрій для проведення аналізу приводять до виникнення проблем. Для подолання зазначених недоліків був створений спосіб пакування кювет, згідно з яким кювети упаковують в коробку, що має знімну кришку. Отвір упаковключает кошти для виштовхування, які заштовхують кювети в пристрій. Упаковку закріплюють у завантажувального отвору пристрою, і кювети переміщують у пристрій, заштовхуючи ряд кювет, які перебувають у коробці, натисканням на задні частини кювет знімною кришкою упаковки, яка має окремі кошти для виштовхування, які отримують на іншому кінці упаковки при закріпленні на упаковці кришки. Перевагою цього способу упакування є відсутність пилу, відбитків пальців у зоні оптичних вимірювань і відсутність подряпин, викликаних маніпуляціями, зробленим вручну.

Тим не менш, така упаковка в коробці має свої недоліки, які знижують зручність обігу і підвищують вартість упаковки. Вартість виготовлення пакувальної коробки досить висока порівняно з ціною кювет, і таким чином упаковка збільшує вартість одного аналізу. З коробок отримують велику кількість полімерних відходів, які необхідно транспортувати на місце поховання відходів або на підприємство по переробці полімерних відходів. Оскільки багато лабораторії використовують кювети у великих кількостях, а матеріал коробок може відрізнятися від інших полімерних відходів, вироблених лабораторією, таке рішення можетнеудобно. Оскільки кювети є предметами одноразового використання і можуть бути повторно використані лише у вигляді матеріалу, упаковка повинна включати мінімальну кількість матеріалу, і ні збір, ні переробка пакувальних матеріалів не повинні викликати труднощів. Промивка і повторне використання самих кювет в принципі можливі, але оскільки їх поверхні, призначені для оптичних вимірювань, дуже чутливі до впливу забруднень і механічних пошкоджень, кювети легко пошкоджуються під час збирання, транспортування та промивання. З цієї причини виробники кювет забороняють повторне використання кювет, так як таке повторне використання сильно підвищує ризик отримання невірних результатів ймовірного пошкодження кювет.

З економічних міркувань і в цілях економії матеріалів пакувальна коробка для кювет повинна бути виготовлена з матеріалу з невеликою товщиною, а значить, її жорсткість не може бути високою. З цієї причини коробка легко гнеться і перекручується, що ускладнює її використання, і при цьому як коробка, так і позиції кювет легко зміщуються; під час завантаження кювети перевертаються, а отвір коробки може зісковзувати з за залишатися відбитки пальців і навіть подряпини, які можуть приводити до отримання невірних результатів вимірювань. Інша проблема використання цієї упаковки полягає в тому, що завантажувальні установки різних пристроїв можуть вмістити за один раз різну кількість кювет, тому деяка кількість кювет завжди залишається у коробці і наступну завантаження кювет доводиться проводити з двох коробок, що в будь-якому разі збільшує кількість збоїв при завантаженні.

У патенті US 6328164 описана упаковка для маніпулювання кюветами, яка включає ряди застосовуваних у даний час кювет, включають безліч реакційних посудин і сполучну смугу, що сполучає кювети один з одним. Кожна кювету включає крючкообразную деталь для утримання кювети при переміщенні кювет в пристрій. Сполучну смугу фіксують на кюветах з допомогою клейкої речовини, нанесеного на нижню частину смуги; при цьому смуга закріплена на поверхні верхньої частини кювет з боку отворів реакційних посудин. В цій упаковці ширина сполучної смуги дещо менше площі верхньої поверхні кювети, так що краї кювет можуть спиратися на формований профіль або подібну деталь, що знаходиться на краях завантажувальної установки. При видаленні�дежним, але недоліком може бути той факт, що сполучна смуга не перекриває достатньою мірою крайні позиції або отвори реакційних судин, в результаті чого можливе попадання пилу або інших забруднень в судину.

Завдання цього винаходу полягає в отриманні упаковки для маніпулювання кюветами, яка включає кювети нового типу і нову смугу для фіксації кювет.

Винахід базується на концепції закріплення знімною сполучної смуги на ряді кювет таким чином, що смуга скріплює ряд кювет під час транспортування і може бути легко видалена при завантаженні кювет в пристрій. Сполучна смуга повинна перекривати щонайменше отвори реакційних посудин, переважно щонайменше повинна перекривати всю ширину верхньої поверхні ряду реакційних посудин.

Зокрема, упаковка для кювет згідно винаходу відрізняється тим, що зазначено в відмітної частини пункту 1 формули винаходу.

Реалізація винаходу призводить до досягненню суттєвого позитивного ефекту.

Кювети скріплені у вигляді упаковки з допомогою простої стрічки або іншої відповідної смуги, закріпленої на верхніх частинах рядів кювет. Тв. Це означає, що кількість видаленого пакувального матеріалу мінімально. Смуга захищає реакційні ємності від осідання на них пилу і забруднень, причому захист поширюється і на отвори самих крайніх реакційних посудин. Кількість кювет в одній упаковці для маніпулювання і розміри установок для завантаження у пристрій можуть бути стандартизовані.

Із упаковки для маніпулювання згідно винаходу кювети можуть бути легко завантажені в установку відповідної конструкції, і оскільки всю упаковку кювет переважно завантажують за один раз, то немає необхідності або навіть можливості працювати з кожною кюветою окремо. Це забезпечує максимальну гігієнічну і оптичну чистоту кювет, а також запобігає їх механічне пошкодження. Використання забруднених і пошкоджених кювет істотно знижує надійність одержуваних результатів вимірювань, тобто чистота і непошкоджений стан кювет є ключовими факторами надійного функціонування кювет. Особливою перевагою є те, що сполучна смуга перекриває всю довжину верхньої поверхні кювет, тобто надійно закриває усі отвори позицій реакційних посудин.

Нижче приФиг. 1 представлена одна кювету з упаковки для маніпулювання згідно винаходу.

На Фіг. 2 представлена кювету, упакована в упаковку для маніпулювання кюветами згідно винаходу.

Як показано на Фіг.1, кювету 10 включає позиції 20, тобто реакційні посудини, розташовані в ряд один за одним. У цьому описі термін кювету 10 позначає кошти для вміщення зразків, включають щонайменше одну позицію 20 приміщення для зразка і для його зберігання щонайменше під час проведення аналізу. Позиція 20 являє собою посудину циліндричної форми, всередині якого знаходиться об'єм 28 для розміщення аналізованого зразка. Згідно з одним з прикладів здійснення, форма позиції 20 являє собою округлений прямокутник, і зазвичай довжина сторін отвори обсягу 28 для зразка значно менше глибини цього отвору. Обсяг 28 для зразка також може мати іншу форму. У цьому контексті напрямок найдовшою із сторін обсягу 28 для зразка у позиції 20, тобто її глибина, розташована по вертикальній осі. Відповідно, горизонтальні осі представляють собою осі декартової системи координат, перпендикулярні до вертикальної осі.

Згідно з одним із прикладів осущека 22 являє собою сполучну деталь, виконану у вигляді перемички, що знаходиться між двома позиціями 20. Як показано на Фіг.1 і 2, проміжна стінка 22 розташована по суті по центру вузьких граней сусідніх позицій 20 таким чином, що проміжна стінка 22 простягається від верхнього краю кювети 10 до приблизно половини бічній грані 20 позицій. Іншими словами, проміжна стінка 20 з'єднує позиції 20 не по всій їх довжині, а тільки у верхній половині. Заснована завдання проміжної стінки 22 полягає в тому, що вона є з'єднувальним елементом, що не беруть участь в теплопередачі між позиціями, а навпаки, відокремлює позиції 20 один від одного. Це дозволяє максимально знизити теплопередачу між позиціями 20, що підвищує точність аналізу. Конструкція проміжної стінки несуттєва для реалізації винаходу, досить того, що позиції з'єднані один з одним таким чином, що вони можуть бути згруповані у вигляді кювети, що включає безліч реакційних посудин, тобто ряд позицій.

Як показано на Фіг.1, на крайніх позиціях 20 встановлені кріпильні дужки 24. Згідно з одним з прикладів здійснення винаходу, дужка 24 включає два виступи (язичка), які істотно коротше, ніж вертикальний разЀая крайніх позицій 20 і при цьому ці виступи вигнуті назустріч один одному. Зовнішній край позиції 20 означає бічний край будь крайньої позиції 20, не має проміжної стінки 20. Відповідно, напрямок назовні являє собою вектор, розташований в горизонтальній площині і спрямований до зовнішнього краю позиції 20 від проміжного краю 22. Верхня поверхня ряду реакційних посудин означає ділянка між зовнішніми краями бічних стінок зовнішніх позицій, які не мають проміжних стінок. Таким чином, верхня поверхня ряду реакційних посудин не включає дужки 24.

Як і проміжні стінки 22, дужки 24 можуть бути виготовлені з еластичного матеріалу, завдяки чому вони можуть пружно чинити опір вигину вздовж довгих сторін. В деяких прикладах здійснення кювети дужки 24 повинні мати здатність згинатися. Згідно з цим винаходу, форма і розташування дужок можуть відрізнятися від описаних вище. Згідно винаходу важливо, щоб дужки розташовувалися на обох сторонах ряду реакційних посудин і включали напрямну верхню поверхню 30, яка може спиратися на поверхню обмежувача. Напрямна верхня поверхня 30 може бути розташована на іншому рівні щодо верхньої поверхні ряду реакѿоверхности ряду реакційних посудин. Вибір форми дужок не має особливих обмежень, а розташування дужок на різних ділянках являє собою ідентифікаційну систему, завдяки якій лише кювети з певним розташуванням дужок, що мають певну форму, підходять для приміщення в завантажувальну установку. Це може бути корисним в тому випадку, коли в певний аналізатор можуть бути поміщені тільки певні зразки, наприклад, щоб уникнути забруднення. Це дозволяє отримувати з кювет і завантажувальної установки пару типу "ключ-замок", яка запобігає потраплянню в аналізатор невідповідних зразків. Відповідно, завантажувальна установка може бути забезпечена рахункової установкою, наприклад, для того, щоб для різних замовників лабораторії проводили аналізи в кюветах з різним кодуванням, і кількість виконаних аналізів можна було б перевірити, зчитуючи дані завантажувальної установки. Такий спосіб перевірки може бути застосований в якості заходи підтримки і контролю інших пристроїв відстеження зразків, наявних в установці.

На Фіг.2 представлена упаковка для маніпулювання кюветами згідно винаходу або, швидше, частина такої упаковки. Упаковка включає ряд кювет, скріплених один з одним соед стосуються один одного. Довжина ряду кювет залежить від кількості кювет, які розміщені в одну упаковку, і, природно, довжина ряду також визначає довжину смуги. Кількість кювет може, наприклад, бути дорівнює 18. Розмір упаковки в основному визначається кількістю кювет, які можуть бути завантажені в завантажувальну установку аналізатора. Ширина сполучної смуги 100, навпаки, визначається шириною верхньої поверхні реакційних посудин. Сполучна смуга повинна бути щонайменше ширше відстані між самими крайніми внутрішніми стінками 32 крайніх позицій 28. Максимальна довжина обмежена відстанню між кінцями 34 дужок. Найбільша ширина фіксуючої частини сполучної смуги 100 повинна бути менше найбільшої відстані між дужками 24. Фіксуюча частина сполучної смуги 100 являє собою поверхню, за рахунок якої смугу фіксують на кюветах. При необхідності смуга може включати захисні закоти, які можуть бути відігнуті і закривати боку ряду кювет, і принаймні частина поверхні отворів може бути нанесено клейкі (сполучна) речовина. Тим не менш, такі закоти можуть ускладнювати маніпуляції з упаковкою, а також збільшувати витрати пакувального матеріалу�у з поліпропілену, на яку як клеїть речовини завдано стійкий до атмосферних впливів і стійкий до впливу високих і низьких температур клей на основі акрилу. Для того щоб можна було проводити маніпуляції з упаковкою, наприклад підйом і згинання, одержуване кріплення повинне бути досить міцним; з іншого боку, видалення смуги допомогою відриву не повинно вимагати надзвичайних зусиль. Додатково, клейка речовина не повинна залишати плям і не повинно залишати забруднень на сторонах реакційних посудин.

Клейка речовина може, наприклад, являти собою клей на основі акрилової дисперсії, що має відповідні величини адгезійної міцності і міцності на відрив. Клейка речовина повинна володіти достатньою клеїть здатністю як у холодному, так і в нагрітому стані, щоб кріплення не порушувалося під час зберігання. Міцність кріплення з допомогою клейкої речовини повинна бути обрана підходящої для скріплюючою області, так щоб міцність кріплення між сполучної смугою і кюветами можна було змінювати, варіюючи площа скріплюючою області. Клейка речовина може бути нанесено на вузьку область по краях або на середину смуги або іншим підходящим про�суди забруднень деяку кількість клеючої речовини переважно повинне знаходитися в області самих зовнішніх стінок крайніх позицій. З тієї ж причини клейка речовина переважно наносять на ділянки зовнішніх сторін крайніх кювет, які знаходяться на кінцях упаковки. Найбільш щільно кожен з реакційних судин закривається, якщо клейка речовина нанесено по всій скріплюючою області, в результаті чого отвір кожного з реакційних посудин закрито сполучної смугою.

Передній кінець сполучної смуги 100 може бути забезпечений деталлю для кріплення, яку перегинають через ряд кювет під час транспортування і зберігання. Деталь для кріплення повинна мати достатню для утримання в руці довжину, і на ній не повинно бути клеїть речовини. Тильний кінець сполучної смуги переважно забезпечений відворотом, який загинають для захисту оптичної поверхні останньої знаходиться в ряду кювети, що дозволяє натискати на ряд з тильної сторони, не забруднюючи оптичної поверхні навіть останньої кювети. Довжину одвороту вибирають таким чином: вона повинна бути трохи коротше висоти кювети, але при цьому повинна закривати оптичну поверхню. Таким чином, останньою опорою кювети може служити її нижня поверхня, не стосується одвороту, але при цьому оптична поверхню кювети залишається � смуги. Ширина сполучної смуги 100 щонайменше настільки менше ширини кювети 10, що скріпляє область має меншу ширину, ніж ширина кювети, тобто скріпляє область перекриває не більш частині верхньої поверхні дужок. Найбільш переважно скріпляє область покриває всю ширину реакційних посудин, забезпечуючи повне покриття отворів реакційних посудин. При розбиранні упаковки ряд кювет може бути захоплений за верхню частину з боку верхньої поверхні дужок, які залишаються вільними. Сполучна смуга 100 повністю закриває реакційні посудини кювет зверху, захищаючи їх від попадання пилу. При завантаженні в кювет пристрій сполучна смуга 100 може бути видалена з одночасним вивільненням кювет з упаковки; при цьому упаковку утримують у вертикальному положенні за верхні поверхні дужок. При описаному стягнення упаковки розбирання упаковки може бути проведена відривом від кювет смуги, в результаті чого клейка речовина видаляється з кювет, залишаючись на смузі.

Сполучна смуга 100 може бути отримана з різних матеріалів, і роз'ємне кріплення смуги також може бути отримана різними способами кріплення. Найбільш віддайте перевагу�иболее переважно смуга має максимально можливу ширину, забезпечує покриття реакційних посудин під час транспортування. При цьому смуга може бути дуже вузькою, якщо захист реакційних посудин під час транспортування забезпечується приміщенням упаковок кювет в пилонепроникні транспортувальні упаковки великих розмірів. При використанні широкої смуги, клейка речовина може бути нанесена тільки на частину поверхні смуги, наприклад на вузькі ділянки по краях смуги. При нанесенні клеїть речовини тільки на вузьку область можливе використання клею з високою міцністю скріплення, і, тим не менш, при цьому отримують легко разъединяемое кріплення за рахунок використання досить малій площі кріплення. Якщо для фіксації смуги застосовують ультразвукову зварку або зварювання нагрітим інструментом, то скріплює ділянка може бути виконаний переважно у вигляді точкових з'єднувальних поверхонь, а регулювання міцності кріплення може бути досягнуто виготовленням різної кількості скріплюють точок. Крім того, смуга може бути виготовлена з твердого матеріалу, забезпечуючи жорсткість всієї упаковки.

Крім описаного вище, даний винахід має інші приклади здійснення. Як вже було отмечеЀми. Крім того, способи фіксації смуги на кюветах можуть бути різними. На смузі можуть бути надруковані знаки, наприклад, інструкції щодо застосування, найменування і марка виробника, а також інформація про використання та утилізації упаковки.

Кількість кювет в упаковці може бути різним, але, зрозуміло, як для користувачів пристроїв, так і для постачальників кювет найбільш переважно отримання упаковки стандартного розміру. В принципі, спосіб згідно винаходу підходить навіть для упаковки єдиною кювети, але з економічної точки зору найбільш розумно використовувати упаковки максимально можливого розміру, але підходящі для введення в аналізатор з допомогою одноразової завантаження. У цьому випадку спосіб упаковки найбільш ефективний, а кількість утворюються пакувальних відходів мінімально.

1. Упаковка для маніпулювання кюветами, що включає:
- ряд кювет (10), утворених безліччю реакційних посудин, в якому реакційні посудини (28) розташовані поблизу один одного таким чином, що між ними є загальна стінка, причому довгі сторони кювет (10) прямі, що дозволяє розташовувати кювети послідовно у вигляді безперервного ряду, у якому довгі сторони після�сти поблизу отворів реакційних посудин кювет (10), яка може бути видалена перед використанням, причому смуга з'єднує ряд кювет у вигляді безперервної упаковки для маніпулювання,
відрізняється тим, що:
- на обох кінцях кожної кювети (10) є дужка (30), що має верхню поверхню (32), і відстань між кінцями дужок визначається шириною упаковки кювет, причому дужки сконструйовані для утримування кювети при видаленні сполучної смуги і вивільнення кювет з упаковки,
- сполучна смуга (100) перекриває всю ширину верхньої поверхні ряду реакційних посудин та
- на сполучної смузі (100) є фіксуючий ділянку, поверхня якого має меншу ширину, ніж відстань між кінцями дужок (30).

2. Упаковка по п. 1, яка відрізняється тим, що максимальна площа смуги (100) не перевищує площі верхньої поверхні реакційних посудин.

3. Упаковка по п. 1, яка відрізняється тим, що смуга не перекриває поверхонь дужок.

4. Упаковка по кожному з пп. 1-3, відрізняється тим, що клейка речовина нанесено тільки на частину площі смуги по ширині.

5. Упаковка по кожному з пп. 1-3, відрізняється тим, що смуга зафіксована за допомогою ультразвукового зварювання.

6. Упаковка по кожному з пп. 1-3, відрізняється � що смуга (1) зафіксована за допомогою зварювання у вигляді точкових ділянок.

8. Упаковка по п. 6, відрізняється тим, що смуга (1) зафіксована за допомогою зварювання у вигляді точкових ділянок. 

Схожі патенти:

Картридж для реагентів, використовується в пристрої для виконання клініко-хімічного або твердофазного імуноферментного аналізу, застосування даного картриджа і вказаний пристрій

Даний винахід відноситься до картриджа для реагентів, використовується в пристрої, призначеному для виконання опціонально клініко-хімічного або твердофазного імуноферментного аналізу. Даний винахід відноситься до картриджа (10) для реагентів, використовується в пристрої, призначеному для виконання клініко-хімічного або твердофазного імуноферментного аналізу, що містить корпус (11), в якому передбачена принаймні одна клітинка (12, 13, 14), що містить реагент або розріджувач, і в якому також виконаний виріз (15), причому в зазначений виріз (15) корпусу (11) вставлена тверда фаза (20), з якою пов'язується антиген або антитіло. У пропонованому картриджі (10) переважно передбачені три клітинки (12, 13, 14). Технічний результат полягає в тому, щоб забезпечити картридж для реагентів, що забезпечує можливість визначення в одній і тій же пробі як імунологічних, так і клініко-хімічних параметрів, а також у зменшенні спотворень результатів аналізу, а також спрощення та зниження витрат на виготовлення і використання картриджа для реагентів. 6 н. і 13 з.п. ф-ли, 6 іл.

Спосіб герметизації гранул, спосіб виявлення молекули-мішені, матриця, набір і пристрій для виявлення молекули-мішені

Даний винахід відноситься до способу герметизації гранул (тобто способом герметизації гранул), способом виявлення молекули-мішені, матриці, набору і пристрою для виявлення молекули-мішені. Спосіб включає (i) етап введення гідрофільного розчинника (42), що містить гранули (40), (41'), простір (30) між (a) частиною нижнього шару (10), що включає деяке безліч лунок (13), кожна з яких здатна зберігати тільки одну гранулу (41), (41') і які відокремлені один від одного бічною стінкою (12), має гідрофобну верхню поверхню, і (b) частини верхнього шару (20), зверненої до поверхні частини нижнього шару (10), на якій розташовано деякий безліч лунок (13). Також спосіб включає (ii) етап введення гідрофобного розчинника (43) простір (30), причому етап (ii) виконують після етапу (i). Технічним результатом є підвищення чутливості виявлення молекули-мішені з низькою концентрацією. 4 н. і 7 з.п. ф-ли, 8 іл.

Оптична система реєстрації для моніторингу реакції плр-рв

Винахід відноситься до оптичної системи реєстрації для моніторингу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі в сукупності камер для зразків з допомогою сукупності оптичних блоків. Завдяки відносного руху оптичних блоків відносно камер для зразків, можна об'єднувати колірне мультиплексування і просторове мультиплексування для оптичної реєстрації патогенів у зразку в процесі ПЛР та отримання кількісного результату. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Реакційна ємність і спосіб її експлуатації

Даний винахід відноситься до реакційної ємності нового типу, тобто до кюветі, придатної для застосування в автоматичних аналізаторах, і до способу інкубації кювет. Зокрема, даний винахід відноситься до кюветі і до способу інкубації відповідно до преамбулами незалежних пунктів Формули винаходу. Заявлена кювету (10) для автоматизованого інкубатора (30), відрізняється тим, що кювету (10) включає, щонайменше, дві ємності (20), сполучені розділової стінкою (22), кількість яких становить на одну менше, ніж кількість ємностей (20), і скоби (24), при цьому скоби (24) розташовані на самій крайній ємності (20), при цьому конструкція скоб (24) дозволяє згинати кювету (10) так, що вона приймає вигнуту форму. Заявлений спосіб експлуатації кювети включає транспортування кювети (10) за допомогою скоб (24) в інкубатор (30), згинання кювети (10) з утворенням зігнутої форми, завантаження кювети (10) в отвір (34) інкубатора (30), в якому вона фіксується за рахунок своїх пружних властивостей, і витяг кювети (10) з отвору (34) після проведення аналізу. Технічний результат, що досягається від реалізації заявленого винаходу, полягає в тому, що завдяки маніпуляціям із завантаження �помешкання, робить спосіб зручним і надійним за рахунок полегшення приміщення та центрування кювети в отворі для введення в інкубатор. При цьому завдяки скоб і еластичності в напрямку вертикальної осі, кювету згідно з цим винаходу може бути з успіхом поміщена в пристрої для автоматичного аналізу зразків. Відповідні показники пластичності кювети дозволяють вводити її в інкубатор і фіксувати в інкубаторі, не пошкоджуючи вразливі оптичні поверхні кювети. Аналогічно скоби сприяють точному згинання кювети таким чином, що вона по всій своїй довжині контактує зі стінками отвору для введення в інкубатор. Завдяки пластичності в напрямку вертикальної осі кювети, не потрібні ні з'єднувальні елементи спеціальної форми, ні точна механіка. З цієї ж причини кювети одного типу можуть застосовуватися в інкубаторах різних типів, що значно знижує кошти, що витрачаються користувачем. Також достатня довжина скоб і розділові стінки, що розділяють ємності кювети згідно з цим винаходу, гарантують рівномірний розподіл температури при проведенні серії випробувань в кюветі. Таким чином, відсутність теплопередачі від одного зразка до іншому

Пристрій для подрібнення біологічних проб

Винахід відноситься до обладнання для подрібнення біологічних проб, зокрема для приготування гомогенізованих проб для тестування на патогени коров'ячої губчастої енцефалопатії

Спосіб і систему для відбору проб і визначення наявності хімічних сполук в ємностях

Винахід відноситься до встановлення контролю для відбору проб і визначення наявності деяких речовин, наприклад залишків забруднень в ємностях, наприклад, у скляних або пластмасових пляшках

Спосіб відбору проб і визначення наявності летких речовин забруднень в ємності (варіанти)

Винахід відноситься до системи контролю ємностей для відбору проб і визначення наявності залишків забруднень в ємностях
Up!