Гнучкий модуль для навчання та складання іспитів з водіння автотранспорту

 

Винахід «Гнучкий модуль для навчання та складання іспитів з водіння автотранспорту» відноситься до аудіо-відеоспостереженню, зокрема до навчання, здачі і прийому іспитів з водіння автотранспортних засобів.

Відомо безліч виробів, такі як мультимедіа-реєстратор (корисна модель №75080 (1) або «Автопілот-01УХЛ2» (2)), які забезпечують у цілому багатофункціональні завдання. Однак їх складові оснащені безліччю роз'ємів, штекерів, проводів розведення і елементів кріплення і не забезпечують поставленої мети: створення багатофункціонального блоку апаратури в єдиному корпусі з єдиним універсальним роз'ємом для ряду автомашин різних марок.

Найбільш близьким прототипом є АПК-АВН «Тест-Урок» та «Тест-Іспит» аудіо-відеозапису, в основу якого входять: реєстратор, модуль відеозахоплення, конвертер відео, карта пам'яті, камери, кольоровий квадратор та інша апаратура.

Недоліком даного виробу є багатофункціональний блок, що складається з кількох розрізнених частин, які з'єднані зовнішньої зв'язком, також розрізнені на безліч елементів, при цьому вся апаратура монтується стаціонарно на кожній автомашині.

Метою винаходу являетѾщи застосування єдиного універсального роз'єму.

Поставлена задача досягається тим, що багатофункціональний блок виконаний в єдиному корпусі і оснащений колодкою єдиного універсального роз'єму, а розширене кількість автомашин обладнано стаціонарно аудіо-та відеоапаратурою підключено за допомогою відповідної колодки єдиного універсального роз'єму.

Проведений аналіз не виявив такої схеми використання багатофункціонального блоку апаратури в єдиному корпусі стосовно для різних марок автомобілів обладнаних набором елементів аудіо-відеозапису підключених через єдиний універсальний роз'єм. Відмінними ознаками від прототипу є ще й те, що аудіо-відеообладнання, камери і мікрофони встановлені стаціонарно на кожній автомашині різних марок і виведені на відповідну колодку - частина єдиного універсального роз'єму для підключення до багатофункціональному блоку апаратури в єдиному корпусі.

На фіг.1 показана схема виконання ГМ, де умовно показаний багатофункціональний блок апаратури в єдиному корпусі 1 з висновком комунікацій на колодку 2, складову з колодкою 4 єдиний універсальний роз'єм 3, яким обладнані різні марки автомашин 5, 6, 7, 8 і т. д. з необхідними елементами аудиоаппаратуѸонарно аудіо -, відеоапаратурою, при цьому щодо їх кількості автошкола може мати в декілька разів менше одиниць багатофункціональних блоків апаратури в єдиному корпусі з колодкою єдиного універсального роз'єму.

Така конструктивна схема гнучкого модуля забезпечує зниження витрат за рахунок мобільного використання дорогої апаратури, а також при цьому дає можливість кожному кандидату у водії навчатися і здавати іспити на одній і тій же марці автомобіля.

Джерела інформації

1. Опис на корисну модель РФ №75080, 2008.

2. АПК «Автопілот-01УХЛ2, 2009.

Гнучкий модуль для навчання та складання іспитів з водіння автотранспорту, обладнаний апаратно-програмної аудіо-чи відеозаписом, що містить багатофункціональний блок елементів апаратури і набір елементів аудіо-відеозапису у вигляді мікрофонів, відеокамер, штекерів, роз'ємів, кронштейнів кріплення на шарнірах апаратури і дроти розводки, відрізняється тим, що багатофункціональний блок апаратури, виконаний у єдиному корпусі і оснащений колодкою єдиного універсального роз'єму, при цьому кожна автомашина стаціонарно обладнана аудіо -, відеоапаратурою, мікрофоном і камерами, виведеними на відповідну колодку єдиного універсального �

 

Схожі патенти:

Спосіб визначення кваліфікації водія автомобіля

Винахід відноситься до галузі експлуатації автомобільного транспорту. Пропонований спосіб містить процедуру визначення кваліфікації водія шляхом вимірювання параметрів керованого водієм автомобіля, в число яких входять подорожній витрата палива і швидкість автомобіля, а також додатково вводиться кут відкриття дросельної заслінки, що управляє подачею повітря в двигун. При цьому кваліфікація водія оцінюється за величиною розраховується критерію кваліфікації, формула розрахунку якого входять вимірювані параметри автомобіля. Досягається визначення кваліфікації водія.

Спосіб навчання і контролю водіння безрейковим транспортним засобам на навчально-тренувальному автодромі, навчальний безрельсовое транспортний засіб і система для реалізації способу

Винахід відноситься до тренажерів і може бути використане для навчання і контролю якості водіння самохідними безрельсовими транспортними засобами, наприклад легковими і вантажними автомобілями

Педальная система управління

Винахід відноситься до галузі транспортного машинобудування і призначений для управління режимами роботи колісних транспортних засобів з дублюючим педальним управлінням з метою навчання водінню
Up!