Пристрій для подрібнення

 

Винахід відноситься до сільськогосподарського виробництва, зокрема до пристроїв для подрібнення корнеклубнеплодов, використовуваних у технологічних лініях на тваринницьких фермах і комплексах.

Відомо пристрій для подрібнення (див. а.с. №1609489 СРСР, B02C 18/30), що містить корпус із завантажувальним пристроєм, розміщений в корпусі пустотілий шнек, всередині якого змонтовано вал з ножем конічної форми, і конічну решітку. Недоліками даного подрібнюючого пристрою є велика фракція переизмельченного кормового продукту і висока енергоємність процесу подрібнення.

За прототип вибрано подрібнювач матеріалів (див. а.с. №869669 СРСР, A01F 29/00), що містить вертикальний конічний корпус з загрузний горловиною і робочою камерою, в якому встановлений конічний шнек, з механізмом приводу. Стінка корпусу робочої камери виконана з ріжучих елементів, розташованих між собою з зазором і мають форму кілець, верхні частини яких загострені. Недоліком даного подрібнювача є висока енергоємність процесу подрібнення.

Технічною задачею є зниження енергоємності процесу подрібнення і підвищення якості подрібнення кормового прозрез Б-Б на фіг. 2.

Для вирішення даної технічної задачі пропонується пристрій для подрібнення корнеклубнеплодов, що містить циліндричний корпус 1 зі змінним блоком 2 ножів 3, вертикально розташований шнек 4 із змінним кроком, зменшуваним за напрямом руху кормового продукту. Ніж 5 кріпиться до валу шнека за допомогою стопорної гайки 6. Своїм нижнім кінцем шнек 4 спирається на упорний підшипник, розташований в нижній опорі 7 блоку ножів 3, і приводиться в обертання від мотор-редуктора 8. Змінний блок 2 кріпиться до корпусу 1 при допомозі чотирьох шарнірних гвинтових затискачів 9, що забезпечують його швидку установку і зняття. Ножі виконані з прямокутних пластин, всі гострі кромки яких мають однакові кути заточування і розташовані в проточках змінного блоку на певній відстані один від одного (у відповідності із зоотехнічними умовами) під кутом 90° і фіксуються від випадання з допомогою кільцевої проставки 11.

Пристрій працює наступним чином.

Корнеклубнеплоди завантажуються в приймальний бункер 10 циліндричного корпусу, де захоплюються обертається шнек 4 і переміщуються його навивкою вниз. Наявність у шнека 4 змінного кроку, зменшуваного за напрямом руху кормового про� ніж 5, попередньо подрібнюються, а потім за рахунок подпрессовки продавлюються через ножову решітку і виводяться з подрібнюючого пристрою.

Така конструкція пристрою для подрібнення корнеклубнеплодов виключає скупчення продуктів між ножами змінного блоку, забезпечує швидке зняття і встановлення самого блоку, а також стабільну ширину стружки, що підвищує якість подрібнення і знижує енергоємність процесу подрібнення, а отже, і ефективність роботи пристрою.

Пристрій для подрібнення корнеклубнеплодов, що містить циліндричний корпус зі змінним блоком ножів, вертикально розташований шнек із змінним кроком, зменшуваним за напрямом руху кормового продукту, причому ніж кріпиться до валу шнека за допомогою стопорної гайки, а своїм нижнім кінцем шнек спирається на упорний підшипник, розташований в нижній опорі блоку ножів і приводиться в обертання від мотор-редуктора, що відрізняється тим, що змінний блок кріпиться до корпусу при допомозі чотирьох шарнірних гвинтових затискачів, що забезпечують його швидку установку і зняття, причому ножі виконані з прямокутних пластин, всі гострі кромки яких мають однакові кути заточування і розташовані в проточках остю фіксування від випадання з допомогою кільцевої проставки. 

Схожі патенти:

Подрібнювач матеріалів

Винахід відноситься до пристроїв для подрібнення матеріалів і може бути використано в сільському господарстві. Подрібнювач містить дробильну камеру 1 з вигрузним вікном 2, решетную деку 3, вертикальний живильний патрубок, роторний робочий орган 5 з вертикальними стінками 6, радіальні лопаті 7, відбійники 8, екран 9 циліндричної форми. Екран 9 встановлений за допомогою кронштейнів 10 над роторним робочим органом 5 вертикально концентрично внутрішньої поверхні дробильної камери 1 навпаки решетной деки 3. При цьому кутовий розмір α екрану 9 більше кутового розміру β решетной деки 3. Подрібнювач забезпечує підвищення якості подрібнення мелкогранулированних матеріалів. 2 іл.

Спосіб і пристрій для виготовлення пюреобразного харчування

Група винаходів відноситься до способу і пристрою для виготовлення пюреобразних, варених продуктів харчування з кускового сировини і системі ножів для подрібнення продуктів харчування у вищевказаному пристрої. Спосіб полягає в попередньому подрібненні кускового сировини в блоці (1) попереднього подрібнення, варінні попередньо подрібненої сировини у виконаній з можливістю безперервної завантаження варильної установці (6), підсумковій обробці звареного продукту в блоці (12) підсумкової обробки. При цьому кускове сировину перед варінням нарізають на маленькі шматки в блоці (1) попереднього подрібнення за допомогою системи (2) ножів таким чином, що кускове сировина стає перекачується масою. Пристрій містить блок (1) попереднього подрібнення, насос (8) для транспортування попередньо подрібненої сировини, варильну установку (6), виконану з можливістю безперервної завантаження, і блок (12) підсумкової обробки для підсумкової обробки продукту харчування. При цьому для нарізування кускового сировини з отриманням перекачується маси блок (1) попереднього подрібнення має виключно першу ротаційну систему (2) ножів. Система ножів містить розташовані в блоці (1) предваий з яких включає в себе ротор (62, 63) і статор (64, 65). При виготовленні пюреобразних, варених продуктів харчування запобігає здавлювання сировинного матеріалу і тим самим відділення твердої і рідкої фази. 3 н. і 14 з.п. ф-ли, 10 іл.

Установка для подрібнення волокнистих матеріалів

Винахід відноситься до обладнання для подрібнення і гомогенізації листових, волокнистих матеріалів середньої і малої міцності, наприклад твердих побутових відходів, рослинної сировини або техногенних продуктів, в галузі виробництва будівельних матеріалів. Установка містить парні циліндричні камери (1, 2) подрібнення з роторами, засоби для подачі вихідного матеріалу, добавок і відводу готової продукції. Камери утворюють загальний контур і розділені перегородкою (18). Ротор (7) першої камери встановлений ексцентрично і складається з набору дисків (8). Диски закріплені на осі зі зміщенням відносно один одного по гвинтовій лінії. Ротор другої камери складений із закріплених на пальцях бив (23) і розташований всередині сітчастого барабана (36). Барабан з циліндричною поверхнею камери. Била другої камери виконані з набору стрижневих елементів, зібраних у пакет у вигляді щіток і жорстко закріплених одним кінцем на тримачі. Винахід забезпечує інтенсифікацію процесу подрібнення, поліпшення гомогенізації і підвищення якості перероблюваної продукції. 7 з.п. ф-ли, 7 іл.

Подрібнювач

Винахід відноситься до області подрібнення матеріалів і призначений для дроблення і тонкого подрібнення різних матеріалів: радіоелектронного брухту, зернових матеріалів, кори і хвої хвойних і листяних дерев, а також трав. Подрібнювач містить ротор, статор і ножі, закріплені в роторі і статорі. Ножі виконані з двома ріжучими кромками - торцевий і радіальної. Торцева ріжуча кромка ножа ротора або статора перпендикулярна радіальної ріжучій кромці, звернена до робочої торцевої поверхні статора або ротора і виконана дотичній до торцевої площини, що належить торцевої поверхні ротора або статора. Радіальна ріжуча кромка ножа паралельна осі обертання ротора або статора і віддалена від його центру до габаритної колу на відстань радіуса ротора або статора. Ножі встановлені в головках з мінімально можливим зазором між радіальної ріжучою кромкою і внутрішньої циліндричною поверхнею корпусу, рівним 0,02-0,05 мм. Ротор і статор встановлені з зазором між торцевими поверхнями, рівними 0,02-0,05 мм. 1 з.п. ф-ли, 11 іл.

Подрібнювач матеріалів, переважно у вигляді заморожених блоків харчових продуктів

Винахід відноситься до пристроїв для подрібнення і може бути використане на м'ясопереробному, хімічному та іншому виробництвах, де потрібно подрібнення різанням. Подрібнювач матеріалів містить привід, корпус з пристроями для завантаження та вивантаження продукту і ріжучий пристрій. Ріжучий пристрій виконано у вигляді двох встановлених симетрично завантажувального пристрою і паралельно один одному шнеків з ріжучими лезами на периферії своїх реборд. В зоні різання кут між дотичними до описуваної цією зоною при обертанні шнека колу і до лобової, набігає на продукт поверхні леза має значення в межах 30°-70°. Кут між дотичними до тієї ж колу і до зовнішньої периферійної поверхні леза має значення в межах 5°-30°. Натискний елемент виконаний за формою контактує з продуктом поверхні у вигляді двох циліндричних поверхонь, яка повторює поверхню, описувану периферією лез шнеків при їх обертанні. Подрібнювач матеріалів забезпечує рівномірний характер пошарового різання продукту пластинами заданої товщини, що покращує якість готового продукту. 1 з.п. ф-ли, 5 іл.
Винахід відноситься до способів одержання композиційних матеріалів на полімерній основі, армованих волокнами, і може бути використано для отримання полимерматричних композитів з поліпшеними фізико-механічними і трибологическими характеристиками. Спосіб полягає в отриманні композиту на основі нвмпе, армованого вуглецевими волокнами, зі ступенем наповнення не більш як 30 мас.%, за допомогою формування композиту твердофазним деформаційним методом, який полягає в сумісному помелі порошку термопласту і вуглецевих волокон в ножовий млині. Отримання монолітних зразків з композиційного порошку реалізують методом термопресування при температурі 160°С і тиску 60 МПа. Результатом є отримання композитів з поліпшеними фізико-механічними і трибологическими характеристиками. 3 пр.

Подрібнювач-змішувач-роздавач кормів

Винахід може бути використано в галузі тваринництва, зокрема при приготуванні і роздачі корму тваринам. Подрібнювач-змішувач-роздавач кормів містить бункер з ходовою частиною. На бічній стінці бункера встановлено пристрій для вивантаження корму. У донної частини бункера розташовані шнеки, між якими розміщена протирізальна пластина. Шнеки забезпечені закріпленими на зовнішніх кромках їх гвинтової поверхні пластинчастими ножами. На передній стінці бункера розташований привід, і вивантажувальний вікно перекривається заслінкою. Усередині бункера над протирізальний пластиною встановлено в захисному кожусі пристрій попереднього подрібнення на відстані 0,3...0,6 м від верхньої кромки бункера. Пристрій попереднього подрібнення складається з рами. На раму встановлені ведуча і ведена зірочки з ланцюговим контуром і розташованими на ньому V-образними ножами. Винахід забезпечує підвищення якості подрібнення-змішування кормів за рахунок попереднього руйнування рулонів в поздовжній площині. 2 іл.

Спосіб і установка для отримання деревного композиційного матеріалу

Винахід відноситься до способу, визначеного в обмежувальній частині п.1 формули винаходу, і до установки для отримання подрібненого матеріалу, застосовуваного у виробництві деревного композиційного матеріалу, визначеної в обмежувальної частини п.8 формули винаходу, а також до способу отримання деревного композиційного матеріалу, визначеним у обмежувальної частини п.14 формули винаходу

Пристрій для подрібнення матеріалів

Винахід відноситься до машинобудування, зокрема до засобів для подрібнення кускових матеріалів з подальшою подачею подрібненого матеріалу

Завантажувальна труба для кухонного комбайна і кухонний комбайн, оснащений завантажувальної трубою

Запропоновано завантажувальна труба (101) для подачі харчового продукту інструмент (104) обробки харчових продуктів. Завантажувальна труба (101) містить вхідний отвір (107) і вихідний отвір (108), а також внутрішню стінку (112), що з'єднує вхідний отвір (107) і вихідний отвір (108). Внутрішня стінка (112) завантажувальної труби утворює прохід (111), через який харчовий продукт подають у напрямку (109) подання від вхідного отвору (107) до вихідного отвору (108). Внутрішня стінка (112) має регульований ділянку (118) внутрішньої стінки для регулювання перерізу (A2) проходу (111) в напрямку, що має компонент, перпендикулярний напрямку (109) подачі, при цьому ділянка (118) внутрішньої стінки є регульованим незалежно від присутності харчового продукту. Регульований ділянку (118) внутрішньої стінки об'єднаний з завантажувальної трубою (101). Мінімальний переріз (A2) проходу завантажувальної труби (101) може бути змінено дружнім до користувача способом без потреби в безлічі частин, які важко зберігати і які можуть загубитися. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 14 іл.

Мішалка для електричного кухонного приладу

(57) Реферат: Винахід відноситься до смешивающему пристрою (1), зокрема до мішалці, для електричного кухонного приладу, призначеного для обробки змішуються продуктів. Змішуючий пристрій (1), особливо мішалка, для електричного кухонного приладу, призначеного для обробки змішуються продуктів, яке містить приводний хвостовик (10) і першу замкнуту дугоподібну скобу (11), розташовану на краю (12) приводного хвостовика (10), при цьому перша скоба (11) містить фігурні елементи (13) у вигляді потовщень, виконані таким чином, щоб збільшити площу поверхні (14), що впливає на оброблювані продукти змішуються; при цьому передбачена друга замкнута дугоподібна скоба (15), яка призначена для обробки змішуються продуктів, перетинається з першої дугоподібної скобою (11) і розташована на краю (12) приводного хвостовика (10), причому друга скоба (15) містить фігурні елементи (13)у вигляді потовщень, виконані таким чином, щоб збільшити площу поверхні (14), що впливає на оброблювані продукти змішуються, при цьому скоби (11, 15) виконані у формі дроту і мають прямокутну форму, а фігурні елементи (13) у вигляді утолще� (11) розташовані, по суті, на горизонтальному ділянці зазначеної скоби (11), по суті, паралельному дну чаші при роботі змішує пристрої (1), а фігурні елементи (13) другий скоби (15) розташовані на вертикальній ділянці зазначеної скоби (15), який орієнтований, по суті, перпендикулярно дна чаші при роботі змішує пристрої (1). Технічним результатом винаходу є розробка ефективного змішує пристрою, який буде відрізнятися поліпшеним впливом робочої поверхні на змішуються продукти і оптимальними витратами при виготовленні. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 2 іл.

Пристрій для приготування ролів

Винахід відноситься до пристрою для приготування ролів. Пристрій для приготування ролів містить основу з виїмкою і давителем, розташованим над нею з допомогою стійки, з'єднаної з основою, і ємність для рису з різаком всередині і давителем ємності для рису зверху. Технічним результатом винаходу є спрощення процесу приготування ролів. 1 з.п. ф-ли, 1 іл.

Пельменниця побутова

Винахід відноситься до пельменнице побутової, яка містить екструдери 3 та 4, причому вона забезпечена елементом формоутворення 7, подвійним кривошипів 8 з полярним ексцентриситетом, механізмом відсічення 9 з подвійного шибера, пружиною розтягування 10 і кулачком 11, притому механізм відсічення 9 розташований безпосередньо за елементом формоутворення 7, до якого примикає; кожен з шиберів механізму відсічення 9 сидить на відповідному шипі подвійного кривошипа 8 з полярним ексцентриситетом; пружина розтягування 10 виконана з можливістю змикання шиберів; а кулачок 11 виконаний з можливістю розмикання шиберів. Технічний результат полягає у створенні пельменя з тонкою тестовою оболонкою. 2 іл.

Пристрій і спосіб різання скибочками овочів і фруктів

Винахід відноситься до пристрою для різання скибочками овочів і фруктів

Мобільний пристрій для розігріву продукту

Винахід відноситься до гігієни і епідеміології, медицині, харчовій галузі, зокрема до пристроїв, що служать для теплової обробки продукту, переважно дитячого, і призначене для приготування і підігріву суміші для годування дітей грудного віку

Система для вакуумування ємності для харчових продуктів, ємність з кришкою і спосіб

Винахід відноситься до системи для вакуумування ємності для харчових продуктів, а також до вакуумного насосу, ємності та способом для цього

Пристрій для відкачування повітря з ємності для зберігання харчових продуктів, запираемой за допомогою клапана

Винахід відноситься до пристроїв для відкачування повітря з ємності для зберігання харчових продуктів

Подрібнювач-змішувач

Винахід відноситься до устаткування для харчової промисловості і може бути використане при виробництві різних харчових продуктів шляхом подрібнення, змішування, екстрагування, емульгування і гомогенізації речовин тваринного і рослинного походження

Пристрій для подрібнення продуктів

Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до пристроїв для подрібнення харчових продуктів і може бути використано для переробки м'яса, овочів, фруктів і інших продуктів

Мобільний роздавач-подрібнювач кормів стебельчатих

Винахід відноситься до сільського господарства. Мобільний роздавач-подрібнювач містить встановлений на рамі ходової частини (1) бункер (2). На дні бункера (2) розміщені в одній площині два горизонтальних зустрічно-обертових поздовжніх транспортера (3 і 4). У проміжку між їх поворотами розміщений поперечний вивантажувальний транспортер (12). Над горизонтальними поздовжніми транспортерами (3 і 4) один проти іншого встановлені ножові барабанні подрібнювачі (5 і 6). Над ножовими барабанними подрібнювачами (5 і 6) встановлені гребінчасті грабліни (8 і 9), що складаються з основи з консольно приєднаними до нього граблинами (10 і 11). Підстави гребінок (8 і 9) закріплені на бічних стінках бункера (2) і змонтовані із забезпеченням часткового охоплення граблинами корпусу ножового барабанного подрібнювача (5 і 6). Грабліни (10 і 11) розміщені між ножами (7). Кінці граблин (10 і 11) одного ряду гребінок зближені з іншим поруч і розташовані за межами траєкторії обертання ножів (7) барабанним подрібнювачів (5 і 6). Забезпечується вдосконалений процес подачі подрібненого корму на вивантажувальний транспортер і в годівницю, спрощення конструкції, а також зниження запиленості зони роздачі корму. 1 з.п. ф-ли, 2 іл.
Up!