Харчовий продукт упакований зі зменшеною липкість і твердими частинками і спосіб його виготовлення

 

Даний винахід в основному відноситься до харчування і здоров'я. Конкретно, даний винахід відноситься до поживним композиціям з твердими частинками, щонайменше, на одній поверхні, до способів їх отримання і застосування.

В даний час на ринку представлено безліч типів поживних композицій. Поживні композиції можуть бути орієнтовані на певні типи споживачів, наприклад молодь, літніх людей, спортсменів тощо, виходячи з конкретних інгредієнтів живильної композиції. Наприклад, як добре встановлено, проковтування вуглеводів під час або до виконання фізичних вправ покращує виступ, вимагає наявності витривалості, а також виконання фізичних вправ протягом коротких періодів часу. Один спосіб отримання належних кількостей вуглеводів, необхідних для виступу, що вимагає наявності витривалості, полягає у використанні форми твердого батончика для поліпшення виступу, який характеризується специфічною композицією вуглеводів. Однак відомі батончики для поліпшення виступу можуть виявитися важкими для вживання під час виконання фізичних вправ, можуть виявитися чрезмергут мати вапняний присмак або бути позбавленими смаку. Такі батончики для поліпшення виступу також можуть виявитися важкими для вживання, оскільки багато батончики для поліпшення виступу є досить клейкими на зовнішніх поверхнях; у багатьох випадках основною причиною є тип вуглеводу (великі кількості цукрів). В результаті батончики можуть небажаним чином приставати до обгортці, в якій їх упаковують, або можуть опинитися липнущими в руках споживача. Такі характеристики роблять вживання батончика складним і/або заплутаним для споживача і тому менш привабливим.

Тому одна з задач живильної підтримки полягає в реченні поживних композицій, які можуть виключно ефективно забезпечувати індивідуумів вуглеводами при одночасному отриманні в той же самий час продукту, естетично і фізично користується дуже високим попитом.

Сутність винаходу

Поживні композиції цього винаходу передбачають вуглеводи в кількості, що забезпечує належне підживлення для виступу. Поживні композиції також включають нанесення покриття з твердих частинок на зовнішню сторону композиції для поліпшення естетики та для зменшення Ўщую глюкозу. Поживні композиції можуть включати вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від близько 3:1 до близько 1:1. Виступ може бути, наприклад, спортивних, навчальних або представляти собою інші види виступів, що вимагають наявності фізичної витривалості та/або ясності свідомості.

В одному варіанті здійснення пропонуються поживні композиції, що включають безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні живильного композиції та вуглеводну фракцію.

В одному варіанті здійснення пропонуються поживні композиції, що включають безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні живильного композиції та вуглеводну фракцію, що містить глюкозу.

В одному варіанті здійснення пропонуються поживні композиції, що включають безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні живильного композиції та вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від близько 3:1 до близько 1:1.

Ще В одному варіанті здійснення упаковані харчові продукти включають корпус упаковки та поживну композицію, включаючи безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні питательлючают корпус упаковки та поживну композицію, включаючи безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні живильного композиції та вуглеводну фракцію, що містить глюкозу.

Ще В одному варіанті здійснення упаковані харчові продукти включають корпус упаковки та поживну композицію, включаючи безліч твердих частинок, щонайменше, на одній поверхні живильного композиції та вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від близько 3:1 до близько 1:1.

В одному варіанті здійснення упаковку виготовляють з матеріалу, що обирається з групи, що складається з щільного паперу, картону, пластику, металу, фольги або їх комбінацій. В одному варіанті здійснення упаковка являє собою обгортку з фольги.

В одному варіанті здійснення тверді частинки вибирають із групи, що складається з вівсяних пластівців, зерен, часток печива, вафельних дисків або їх комбінацій. В одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою вафельні диски. В одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою вівсяні пластівці.

В одному варіанті здійснення тверді частинки є по суті плоскими. Тверді часточки можуть мати форму, обрану з групи, що складається з овальної або їх комбінацій. Тверді часточки можуть мати шорстку поверхню для сприяння прилипання твердих частинок до живильної композиції.

В одному варіанті здійснення тверді частинки є по суті круглими. Тверді частинки мають діаметр в діапазоні від близько 1 мм до близько 10 мм. Тверді частинки мають діаметр в діапазоні від близько 2 мм до 6 мм Тверді частинки мають діаметр в діапазоні від близько 4 мм до близько 6 мм. Тверді частинки мають діаметр, що становить близько 4 мм.

Тверді часточки можуть мати штучну або природну забарвлення. В одному варіанті здійснення тверді частинки на поживних композиціях можуть мати, щонайменше, дві різні забарвлення. Ще В одному варіанті здійснення тверді частинки на поживних композиціях можуть мати по суті ідентичну забарвлення.

В одному варіанті здійснення тверді частинки характеризуються високим рівнем вмісту цукрів і низькими кількостями жирів і білків.

В одному варіанті здійснення тверді частинки характеризуються високим рівнем вмісту білка і високим рівнем вмісту цукрів.

В одному варіанті здійснення тверді частинки характеризуються високим рівнем вмісту цукрів, високим рівнем содерерхность живильної композиції є зовнішньою поверхнею. Щонайменше, одна поверхню живильного композиції може бути обрана з групи, що складається з верхньої поверхні, нижньої поверхні, бічній поверхні, торцевої поверхні або їх комбінацій.

В одному варіанті здійснення вуглеводна фракція включає, щонайменше, 30% глюкози і фруктози. Вуглеводна фракція також може представляти собою близько 50% глюкози і фруктози. Вуглеводна фракція також може, крім того, являти собою, щонайменше, близько 85% глюкози і фруктози.

В одному варіанті здійснення вуглеводна фракція являє собою, щонайменше, 30% цукрів, які включають глюкозу, та/або фруктозу, та/або інший моносахарид, та/або інший дисахарид, та/або інший олігосахарид і поліоли. Вуглеводна фракція також може представляти собою близько 50% цукрів, які включають глюкозу, та/або фруктозу, та/або інший моносахарид, та/або інший дисахарид, та/або інший олігосахарид і поліоли. Вуглеводна фракція може, крім того, являти собою, щонайменше, близько 85% цукрів, які включають глюкозу, та/або фруктозу, та/або інший моносахарид, та/або інший дисахарид, та/або інший олігосахарид і поліоли.

В одному варіанті здійснення вуглеводна фракція забезпечує, по меншій�ному варіанті здійснення вуглеводна фракція включає декстрозу та/або мальтодекстрини.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає менш ніж 40 г білка в розрахунку на 100 г поживної композиції.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає менш ніж 20 г жиру в розрахунку на 100 г поживної композиції.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає, щонайменше, один вітамін, обраний із групи, що складається з вітаміну С, вітаміну Е, вітаміну В12, ніацину, вітаміну В6, фолієвої кислоти, біотину, пантотенової кислоти, вітаміну В2, вітаміну В6 або їх комбінацій. Щонайменше, один вітамін може бути присутнім у кількості, що відповідає, принаймні, 10% від рекомендованої добової норми.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає, щонайменше, один електроліт або мінерал, обрані з групи, що складається з натрію, калію, кальцію, заліза, магнію, цинку або їх комбінацій.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає, щонайменше, одну амінокислоту, обрану з групи, що складається з L-лейцину, L-валіну, L-ізолейцину або їх комбінацій.

В одному варіанті здійснення поживна композиція включає щільність енергії в діапазоні від близько 800 кДж/100 г до�оединение, вибирається з групи, що складається з ароматичних сполук, волокна, кофеїну, гуарани, підкислювачів, сполучних, гелеутворюючої речовини матеріалу, води, фруктового соку, фруктів, антиоксидантів, барвників, крохмалю, круп, білкових порошків, жирів або їх комбінацій.

У ще одному іншому варіанті здійснення пропонуються способи виготовлення упакованого харчового продукту. Способи включають отримання твердому живильному композиції, що містить вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від близько 3:1 до близько 1:1, осадження покриття з твердих частинок, щонайменше, на одну поверхню твердому живильному композиції і пакування твердому живильному композиції в упаковці.

У ще одному іншому варіанті здійснення пропонуються способи виготовлення упакованого харчового продукту. Способи включають отримання твердому живильному композиції, що містить вуглеводну фракцію, осадження покриття з твердих частинок, щонайменше, на одну поверхню твердому живильному композиції і пакування твердому живильному композиції в упаковці.

У ще одному іншому варіанті здійснення пропонуються способи виготовлення упакованого харчового продукюкозу, осадження покриття з твердих частинок, щонайменше, на одну поверхню твердому живильному композиції і пакування твердому живильному композиції в упаковці.

В одному варіанті здійснення тверда поживна композиція має форму батончика. Отримання може включати різання живильної композиції на батончики. Отримання може, крім того, включати холодне пресування живильної композиції. Отримання може, крім того, включати холодне пресування живильної композиції. Отримання може, крім того, включати інші способи отримання батончиків.

В одному варіанті здійснення способи, крім того, включають нагрівання твердих поживних композицій до осадження на них твердих частинок. Нагрівання може бути проведено при використанні інфрачервоного випромінювання. Нагрівання може бути проведено при використанні надвисокочастотного випромінювання. Нагрівання може бути проведено при використанні теплопровідності. Нагрівання може бути проведено при використанні конвекції. Нагрівання може бути проведено при використанні інших способів нагрівання, що визначаються як найкращі варіанти для даного стану.

В одному варіанті спосіб здійснення�s, для забезпечення прилипання твердих частинок до твердому живильному композиції.

В одному варіанті здійснення способи, крім того, включають видалення будь-якого надлишку твердих частинок з живильним композиції при використанні пристрої для відсмоктування або нагнітання повітря.

В одному варіанті здійснення способи, крім того, включають видалення будь-якого надлишку твердих частинок з живильним композиції в результаті струшування або вібрації.

В одному варіанті здійснення способи, крім того, включають охолодження поживних композицій до упаковування.

У ще одному додатковому варіанті здійснення пропонуються способи зменшення клейкості живильної композиції. Способи включають нанесення по суті на все, щонайменше, одну поверхню клейкою живильної композиції покриття з безлічі твердих частинок, обираних з групи, що складається із зерен, вівсяних пластівців, композицій типу печива, вафельних дисків або їх комбінацій.

У ще одному іншому варіанті здійснення пропонуються способи поліпшення естетики твердому живильному композиції. Способи включають нанесення по суті на все, щонайменше, одну поверхню живильного композиції покриття�нья, вафельних дисків або їх комбінацій.

Ще В одному варіанті здійснення пропонуються способи поліпшення поводження з клейкою живильної композицією. Способи включають нанесення по суті на все, щонайменше, одну поверхню клейкою живильної композиції покриття з безлічі твердих частинок, обираних з групи, що складається із зерен, вівсяних пластівців, композицій типу печива, вафельних дисків або їх комбінацій.

В одному варіанті здійснення поживні композиції включають вуглеводну фракцію.

В одному варіанті здійснення поживні композиції включають вуглеводну фракцію, що містить глюкозу.

В одному варіанті здійснення поживні композиції включають вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від близько 3:1 до 1:1.

Одна перевага цього винаходу полягає в реченні поліпшених поживних композицій.

Ще одна перевага цього винаходу полягає в реченні поживних композицій, які є привабливими для споживачів.

Ще одна перевага цього винаходу полягає в реченні поживних композицій, які забезпечують споживача надлежащиЏ полягає в реченні поживних композицій, які є приємними і легкими у користуванні.

Ще одна перевага цього винаходу полягає в реченні твердих поживних композицій, які легко видаляються з упаковки.

Ще одне інша перевага цього винаходу полягає в реченні твердих поживних композицій, які не пристають небажаним чином до рук споживача.

Ще одна додаткова перевага цього винаходу полягає в реченні твердих поживних композицій, які сприяють поліпшенню відновлення працездатного стану після фізичної активності.

Ще одна перевага цього винаходу полягає в реченні поживних композицій, які забезпечують належне харчування для занять фізичною активністю.

Ще одне інша перевага цього винаходу полягає в реченні способів отримання поліпшених поживних композицій.

Ще одна додаткова перевага цього винаходу полягає в реченні способів забезпечення індивідуума, нужденного в цьому, належним харчуванням для занять фізичною активністю.

Ще одна перевага цього винаходу заключаешения відновлення працездатного стану після фізичної активності.

Ще одна перевага цього винаходу полягає в реченні способів забезпечення індивідуума, нужденного в цьому, поживними композиціями для поліпшення відновлення працездатного стану після фізичної активності.

Ще одне інша перевага цього винаходу полягає в зменшенні клейкості живильної композиції навіть при наявності хладотекучести.

Додаткові ознаки і переваги описано в цьому документі і будуть очевидними після ознайомлення з наступними далі докладним описом і фігурами.

Короткий опис фігур

ФІГУРА 1 ілюструє вигляд зверху для живильної композиції, що включає тверді частинки на своїй поверхні у відповідності з одним варіантом здійснення цього винаходу.

ФІГУРА 2 являє собою поперечний переріз для живильної композиції з ФІГУРИ 1 по лінії 2-2, при цьому поживна композиція включає тверді частинки на своїй поверхні у відповідності з одним варіантом здійснення цього винаходу.

ПОСТАТЬ 3 ілюструє вигляд збоку для живильної композиції, що включає тверді частинки на двох поверхнях згідно з одним варіантом здійснення�стици на своїй поверхні у відповідності з одним варіантом здійснення цього винаходу.

Розкриття винаходу

Відповідно з використанням в цьому документі «близько» розуміється як позначення чисел у діапазоні числівників. Крім того, всі числові діапазони у цьому документі повинні розумітися як такі, що включають всі цілі числа, недробние або дробові числа, в межах даного діапазону.

Відповідно з використанням в цьому документі термін «амінокислота» розуміється як включає одну або кілька амінокислот. Амінокислота може являти собою, наприклад, аланін, аргінін, аспарагін, аспарагінат, цитрулін, цистеїн, глутамінат, глутамін, гліцин, гістидин, гідроксипролін, гидроксисерин, гидрокситирозин, гидроксилизин, ізолейцин, лейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, пролін, серин, таурин, треонін, триптофан, тирозин, валін або їх комбінації.

Відповідно з використанням в цьому документі термін «антиоксидант» розуміється як такий, що охоплює будь-які одна чи декілька різних речовин, таких як бета-каротен (попередник вітаміну А), вітамін С, вітамін Е і селен, які інгібують або окислення реакції, промотируемие активними формами кисню (АФК«) і іншими радикальними і нерадикальними частинками. В додаток до цього ант�граничивающие приклади антиоксидантів включають астаксантин, каротеноіди, кофермент Q10 («CoQ10»), флавоноїди, глутатіон, ягоди годжі (дерезу), гесперидин, молочну композицію ягід годжі, лігнін, лютеїн, лікопен, поліфеноли, селен, вітамін А, вітамін С, вітамін Е, зеаксантин або їх комбінації.

У той час як терміни «індивід» і «пацієнт» часто використовуються в цьому документі для позначення людини, винахід таким чином не обмежується. У відповідності з цим, терміни «індивід» і «пацієнт» ставляться до будь тварині, ссавцю або людині, що перебуває в медичному стані або ризикують потрапити в медичний стан, який може отримати позитивний результат від лікування.

Відповідно з використанням в цьому документі джерела ω-3-жирних кислот, наприклад, включають риб'ячий жир, кріль, рослинні джерела ω-3-жирних кислот, лляне насіння, волоські горіхи і морські водорості. Приклади ω-3-жирних кислот включають, наприклад, α-ліноленову кислоту («АЛК»), докозагексаеновую кислоту («ДГК»), ейкозапентаєнову кислоту («ЕПК») або їх комбінації.

Відповідно з використанням в цьому документі термін «мінерали» розуміється як включає бор, кальцій, хром, мідь, йод, залізо, магній, марганець, молібден, никательние композиції» відповідно з використанням в цьому документі розуміються як такі, що включають будь-яку кількість необов'язкових додаткових інгредієнтів, включають звичайні харчові добавки (синтетичні або природні), наприклад один або кілька представників, вибраних з підкислювачів, додаткових загусників, буферів або агентів для регулювання значення рн, хелатообразователей, барвників, емульгаторів, інертного наповнювача, смакового наповнювача, мінералу, речовин, що змінюють осмотичний тиск, фармацевтично прийнятного носія, консервантів, стабілізаторів, цукру, підсолоджувачів, текстуризаторов та/або вітамінів. Додаткові інгредієнти можуть бути додані в будь-якому зручному для використання кількості. Поживні продукти або композиції можуть являти собою джерело збалансованого харчування або можуть являти собою джерело незбалансованого харчування.

Відповідно з використанням в цьому документі термін «пацієнт» розуміється як включає тварина, особливо ссавець, а, кажучи більш конкретно, людини, яка отримує або передбачає отримувати лікування згідно з визначенням у цьому документі.

Відповідно з використанням в даному описі винаходу та додається формулі винаходу форми слів однини включають відпо�міри, посилання на «один поліпептид» включає суміш з двох і більше поліпептидів і тому подібне.

Терміни «білок», «пептид», «олігопептиди» або «поліпептид» відповідно з використанням в цьому документі розуміються як позначення будь-якої композиції, яка включає індивідуальні амінокислоти (мономери), дві і більше амінокислоти, сполучені один з одним пептидного зв'язком (дипептид, трипептид або поліпептид), колаген, попередника, гомолог, аналог, миметик, сіль, пролекарственний препарат, метаболіт або їх фрагмент або їх комбінації. Заради ясності слід сказати, що використання будь-яких з вищезазначених термінів є взаємозамінним, якщо не зазначено іншого. Необхідно розуміти те, що поліпептиди (або пептиди або білки або олігопептиди) часто включають амінокислоти, відмінні від 20 амінокислот, зазвичай званих 20 амінокислотами, що зустрічаються в природі, і те, що багато амінокислоти, в тому числі кінцеві амінокислоти, що можуть бути модифіковані заданому полипептиде або за природним способам, таким як глікозилювання та інші посттрансляционние модифікування, або за методиками хімічного модифікування, які добре відомі в совремщего винаходу, включається нижченаведене, але не обмежуючись цим: ацетилювання, ацилювання, АДФ-рибозилирование, амідування, ковалентное приєднання флаваноида або гемового фрагмента, ковалентное приєднання полинуклеотида або полинуклеотидного похідного, ковалентное приєднання ліпіду або ліпідного похідного, ковалентное приєднання фосфатидилинозитола, зшивання, циклізація, освіта дисульфидной зв'язку, деметилювання, утворення ковалентних зшивок, освіта цистину, освіта пироглутамината, формилирование, гамма-карбоксилирование, гликирование, глікозилювання, освіта гликозилфосфатидилинозитольного («ДФІ») мембранного якоря, гідроксилювання, иодинирование, метилювання, миристоилирование, окислення, протеолітичний процесинг, фосфорилювання, пренилирование, рацемизация, селеноилирование, сульфатація, опосередковане транспортної РНК приєднання амінокислот до поліпептидів, таке як аргинилирование, і убиквитинирование. Термін «білок» також включає «штучні білки», які позначають лінійні або нелінійні поліпептиди, що складаються з чергуються повторюваних ланок пептиду.

Неограничивающие приклади бЕкусственние білки. Білки на основі молочних продуктів можуть бути обрані з групи, що складається з казеїну, казеїнатів, казеїнового гідролізату, молочної сироватки, гідролізатів молочної сироватки, концентратів молочної сироватки, ізолятів молочної сироватки, концентрат молочного білка, ізоляту білка або їх комбінацій. Білки на рослинній основі включають, наприклад, соєвий білок (наприклад, всі форми, в тому числі концентрат і ізолят), білок гороху (наприклад, всі форми, в тому числі концентрат і ізолят), білок каноли (наприклад, всі форми, в тому числі концентрат і ізолят), інші білки рослинного походження, які комерційно представляють собою білки пшениці і фракционированной пшениці, кукурудзи та її фракції, які включають зеїн, рис, овес, картоплю, арахісові горіхи, порошкоподібний зелений горошок і будь-які білки, вироблені з бобів, сочевиці, зернобобових культур, білків одноклітинних організмів або їх комбінацій. Білки на тваринній основі можуть бути обрані з групи, що складається з яловичини, птиці, риби, баранини, морепродуктів або їх комбінацій.

Всі діапазони дозувань, включені в дану заявку, передбачають включення всіх чисел, недробних або дробових, що містяться в межах упо�«полегшувати» включають як профілактичний або превентивне лікування (яке запобігає та/або уповільнює розвиток цільових патологічних стану або розлади), так і радикальне, оздоровче або модифікуючий перебіг захворювання лікування, в тому числі терапевтичні заходи, які виліковують, уповільнюють, зменшують симптоми і/або зупиняють поступальний розвиток діагностованих патологічних стану або розлади; і лікування пацієнтів, які ризикують підхопити захворювання або імовірно підхопили захворювання, а також пацієнтів, які є хворими або згідно діагностиці страждають від захворювання або медичного стану. Даний термін необов'язково має на увазі лікування суб'єкта дослідження аж до повного зцілення. Терміни «лікування» і «лікувати» також відносяться до підтримання та/або зміцненню здоров'я для індивідуума, не страждає від захворювання, але того, що, можливо, схильний розвитку нездорового стану, такого як азотний дисбаланс або дистрофія м'язової тканини. Терміни «лікування», «лікувати» і «полегшувати» також передбачають включення потенціювання або іншого поліпшення одного або кількох первинних профілактичних або терапевтичних заходів. Терміни «лікування», «лікувати» і «полегшувати», крім того, передбачають включення дієтотерапії захворювання або стану або диетотерав цьому документі термін «вітамін» розуміється як такий, що охоплює будь-які з різноманітних жиророзчинних або водорозчинних органічних речовин (неограничивающие приклади включають вітамін А, вітамін В1 (тіамін), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В3 (ніацин або ніацинамід), вітамін В5 (пантотенова кислота), вітамін В6 (піридоксин, піридоксаль або піридоксамін або піридоксину гідрохлорид), вітамін В7 (біотин), вітамін В9 (фолієва кислота) і вітамін В12 (різні кобаламини; зазвичай ціанокобаламін у вітамінних добавках), вітамін С, вітамін D, вітамін Е, вітамін К, К, К1 і К2 (тобто МК-4, МХ-7), фолієву кислоту і біотин), суттєвих в нікчемних кількостях для нормального росту і діяльності організму і природним чином одержуваних продуктів харчування рослинного і тваринного походження або отримують синтетично, провітамінів, похідних та аналогів.

Справжні поживні композиції відносяться до твердих живильним композиціям, які розроблені для забезпечення належного харчування для виступу, естетичної бажаності для споживача і легкості видалення зі своєї обгортки для вживання. Батончики для забезпечення енергією та/або для поліпшення виступу на сучасному рівні техніки відомі і зазвичай вживаються індивідуумами, які вимагають збільшених вуглеводних навантажень для покращеного або стійкого спортивного виступу або збільшеною ясності �військові обмеження або вади в очах споживачів.

Дійсно, хоча батончики для поліпшення виступу і забезпечують індивідуумів належним харчуванням для тривалого виступу або виступу, вимагає наявності витривалості, індивідууми можуть не використовувати вживання даних типів батончиків для поліпшення виступу. Наприклад, відомі батончики для поліпшення виступу можуть виявитися важкими або щільними або можуть мати вапняний присмак або бути позбавленими смаку. На додаток до цього, рецептури відомих батончиків для поліпшення виступу також можуть бути складені таким чином, що тверді батончики виявляться клейкими при зверненні та в результаті важкими для видалення зі своєї обгортки для вживання. В результаті частина обгортки може приставати до батончик і залишати після себе залишки, що пристали до нього. Крім того, споживач може придбати клейкі руки при спробі видалення частини обгортки, пристала до батончик, або навіть при спробі розгортання батончика для вживання. На додаток до цього, споживачеві можуть знадобитися дві руки для розгортання композиції, що може являти собою проблему в деяких видах спорту (наприклад, у велоспорті).

Існувало нескольверхность батончиків для поліпшення виступу перш наносили шоколадні покриття. Однак даний спосіб є неприйнятним, оскільки у разі демонстрації батончиками хладотекучести (наприклад, деформування при температурі навколишнього середовища) шоколадне покриття зазвичай зруйнується, що зробить негативний вплив на зовнішній вигляд продукту. На батончики для поліпшення виступу в цілях зменшення їх клейкості також накладали рисовий папір. Однак, у випадку демонстрації батончиками для поліпшення виступу хладотекучести зазвичай буде мати місце поділ між продуктом і рисової папером, що є небажаним. Інші способи усунення клейкості батончиків для поліпшення виступу включають порошкові покриття та покриття маслом. Однак порошкові покриття, наприклад з порошків на крохмальній основі, в загальному випадку створюють непривабливий зовнішній вигляд продукту для споживача. Подібним чином, покриття на основі олії можуть залишати сальний небажаний зовнішній вигляд продукту, і масло може абсорбуватися продуктом протягом його терміну придатності, що пригнічує ефекти зменшення клейкості для масла.

На противагу цьому, поживні композиції цього винаходу виключно ефективно забезпечують спортсменів вугіллі до або під час виконання фізичних вправ при одночасному виявленні приємності і легкості у використанні. Таким чином, тверді поживні композиції цього винаходу включають покриття з твердих частинок, які використовують для принаймні часткового покриття поверхні клейкою живильної композиції і створення фізичного бар'єру між поверхнею продукту і його упаковкою або руками споживача. Крім того, при наявності хладотекучести використання твердих частинок не чинить негативного впливу на зовнішній вигляд продукту на противагу використанню, наприклад, рисового паперу або шоколадного покриття.

Однак, у той час як поживні композиції цього винаходу описуються як відповідні для використання при вживанні спортсменами, ясно і те, що поживні композиції цього винаходу можуть бути використані будь-якою особою, що потребує постачання вуглеводів. Наприклад, поживні композиції цього винаходу можуть бути дуже добре використані в якості транспортованого харчового продукту для людей, які не бажають носити надмірно важкий провіант, наприклад протягом довготривалих подорожей (включаючи учасників спортивних ралі, астронавтів, солдатів). Поживні композиції цього винаходу однаково хороэкзаменов в школі чи в університеті.

Таким чином, у той час як поживні композиції цього винаходу описуються як призначені для виступу і постачають вуглеводну навантаження, ясно те, що поживні композиції цього винаходу також можуть бути будь живильної композицією, яка має клейку зовнішню поверхню.

В одному варіанті здійснення поживні композиції цього винаходу відносяться до твердих живильним композиціям, що мають покриття з твердих частинок на зовнішній поверхні. Тверді частинки можуть бути будь-якими їстівними твердими частинками, здатними утворювати покриття на поверхні твердому живильному композиції, але не погіршують смак або естетику композиції. Наприклад, тверді частинки можуть представляти собою вівсяні пластівці або інші зерна, композиції типу печива, вафельні диски або будь-яку їх комбінацію. В одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою вафельні диски. Ще В одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою вівсяні пластівці.

Тверді частинки можуть бути плоскими або тривимірними до тих пір, поки частинки будуть здатні утворити покриття поверхні твердому живильному композиції. ПодобниЀ, овальну, круглу, трикутну, квадратну, прямокутну, п'ятикутну, шестикутну, семикутну, восьмикутну і тому подібне. Проте в одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою плоскі, круглі або овальні диски, які утворюють покриття для твердої поверхні живильного композиції.

Крім того, тверді частинки можуть мати штучну або природну забарвлення в цілях додання живильним композиціям покращеної естетики. Наприклад, тверді частинки можуть мати будь-яку забарвлення, відому на сучасному рівні техніки, включаючи нижченаведене, але не обмежуючись лише цим: біла, чорна, червона, помаранчева, жовта, зелена, синя, фіолетова, рожева або будь-які їх комбінації. Таким чином, на живильне композицію може бути нанесено покриття з твердих частинок, що мають одну забарвлення, або може бути нанесено покриття з твердих частинок декількох різних забарвлень. В результаті отримання поживної композиції, на яку наносять покриття з декількома різними забарвленнями, поживні композиції стають більш естетично привабливими для споживача.

Тверді частинки повинні мати досить невеликий розмір, для того щоб на повер�ті частинки можуть мати діаметр, який знаходиться в діапазоні від 1 до 10 мм. В ще одному варіанті здійснення тверді частинки мають діаметр, який знаходиться в діапазоні від 2 до 8 мм. В одному варіанті здійснення тверді частинки мають діаметр, який знаходиться в діапазоні приблизно від 2 до 6 мм. В ще одному іншому варіанті здійснення тверді частинки мають діаметр, становить близько 4 мм. Висота твердих частинок також є дуже невеликий і повинна бути меншою ніж близько 2 мм. В одному варіанті здійснення висота твердих частинок є меншою ніж близько 1 мм. В одному варіанті здійснення висота твердих частинок становить близько 0,5 мм

ФІГУРА 1 ілюструє поживну композицію 10 згідно з цим описом винаходу. Поживна композиція 10 включає верхню поверхню 12, що має на собі покриття з твердих частинок 14. Як продемонстровано на ФІГУРІ 2, поживна композиція 10 включає нижню поверхню 16, яка не включає покриття з твердих частинок. Однак фахівці у відповідній галузі техніки повинні розуміти те, що нижня поверхня 16 також може включати покриття з твердих частинок 14, як це продемонстровано на ФІГУРІ 3. Таким чином, на поживних композицияѾроне 16, або на одній або на обох бічних сторонах 18, 20 або будь-якої їх комбінації. На додаток до цього, поживні композиції цього винаходу також можуть включати покриття з твердих частинок 14 на одному або обох торцях 22, 24.

Хоча тверді частинки на ФІГУРАХ 1-3 проілюстровані у вигляді вафельних дисків, фахівці у відповідній галузі техніки повинні розуміти те, що можуть бути використані будь-які тверді частинки, описані вище. Наприклад, на малюнку 4 проілюстровано один варіант здійснення, де тверді частинки 14 являють собою вівсяні пластівці замість вафельних дисків. Однак як вівсяні пластівці, так і вафельні диски будуть зменшувати липкість поверхні живильного композиції 10, сприяючи запобіганню її прилипання до власної обгортці 26 рук споживачів. Незважаючи на подану ілюстрацію у вигляді обгортки з фольги 26 поживні композиції 10 можуть мати будь-яку упаковку, відому на сучасному рівні техніки щодо вміщення поживних композицій. Упаковка може бути виготовлена з матеріалу, що обирається з групи, що складається з картону, пластику, металу, фольги або їх комбінацій. Наприклад, упаковка може представляти собою обгортку з фольодходящую для використання упаковку.

Відповідно з використанням в цьому документі «вафельні диски» відносяться до дуже плоским, невеликим, твердим частинкам, які мають композицію, яка збагачена вуглеводами і збіднена жирами. Вафельні диски можуть являти собою продукт типу печива і можуть бути отримані з інгредієнтів, таких як, наприклад, пшеничне борошно, цукор, порошкоподібний жир, какао-порошок, природна ванільна віддушка, сіль і розпушувач, такий як бікарбонат натрію. Вафельні диски в загальному випадку відомі в сучасному рівні техніки як екструдований круп'яної продукт, виготовлений у результаті екструдування в екструдері високого тиску і підданий кінцевій обробці в результаті висушування на повітрі до необхідних рівнів вмісту вологи. В одному варіанті здійснення тверді частинки являють собою вафельні диски, які є дуже плоскими і мають висоту, яка є меншою ніж 1 мм. В даному варіанті здійснення вафельні диски є досить невеликими і мають діаметр, який є меншим ніж 4 мм

Однак незалежно від композиції твердих частинок частинки повинні мати шорстку поверхню, яка дозволяє їм залишатися на повер�итательним композиціям належним чином, оскільки вони мали гладку поверхню, маслянисту поверхню або не були достатньо плоскими. Приклади інших твердих частинок, рекомендованих заявником, включають, наприклад, насіння або гранульовані горіхи.

В одному варіанті здійснення, де поживні композиції являють собою вуглеводні батончики, поживні композиції зазвичай будуть включати корисні інгредієнти, такі як, наприклад, високоенергетичні крупи і свіжі фрукти. Крім того, як вважає заявник, засвоєння навіть 90 грамів вуглеводів («СНТ») в годину у формі живильної композиції, а також 30-60 г СНТ/год згідно з рекомендаціями Американської колегії спортивної медицини є цілком стерпним при проковтуванні матеріалу у вигляді вуглеводної суміші, що містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні, що знаходиться в діапазоні від 3:1 до 1:1 або, кажучи більш конкретно, що становить 2:1. На додаток до цього, має місце шлункова переносимість рідкому поживному композиції, що доставляє суміш глюкози і фруктози при відносно високих рівнях у ході реальної життєвої ситуації або при заняттях бігом, або при заняттях велоспортом поза приміщенням.

Крім того, заявник вважає, проглат� шлунково-кишкового тракту у спортсменів і при частці в 15% від суб'єктів дослідження. Крім того, як можна собі уявити, мінімальне шлунково-кишковий розлад не буде збільшуватися в порівнянні з засвоєнням 60 грамів вуглеводної суміші, що містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні, що знаходиться в діапазоні від 3:1 до 1:1, переважно становить 2:1 на годину.

Отже, один варіант здійснення цього винаходу являє собою живильне композицію, що містить вуглеводну фракцію. Ще В одному варіанті здійснення цього винаходу має місце поживна композиція, що містить вуглеводну фракцію, що містить глюкозу. Ще В одному варіанті здійснення цього винаходу має місце поживна композиція, що містить вуглеводну фракцію, містить глюкозу і фруктозу при співвідношенні в діапазоні від 3:1 до 1:1. Поживні композиції цього винаходу являють собою харчові продукти, які можуть представляти собою тверді вуглеводні батончики, які включають принаймні одне джерело вуглеводів, а переважно кілька джерел вуглеводів, таких як комбінація з глюкози і фруктози або мальтодекстрину і фруктози. Форма батончика не є суттєвою, вона необов'язково повинна бути прямоуголь�стоїть винаходу можуть містити менше ніж 30% або менше ніж 20% або навіть менше ніж 10%, вологи. В одному варіанті здійснення поживні композиції включають менш ніж 8% вологи.

Поживні композиції можуть містити один тип або кілька типів зерна, горіхи, можливо сухофрукти, повидло, підсолоджувачі, объемообразующие агенти, такі як поліоли, і інші інгредієнти. Дані інгредієнти можуть бути перемішані зі зв'язуючим, таким як цукровий сироп або шортенинг, і спресовані в батончики або плитки, які пізніше можуть бути розрізані до бажаного розміру. В залежності від композиції батончика вона може бути перемішана, сформована, экструдирована, глазурована і/або запечена до упаковування і реалізації. Поживна композиція також може представляти собою висушений харчовий продукт або може включати кірку або начинку.

При досягненні хороших результатів для спресованих харчових продуктів до харчових композицій можуть бути додані гліцерин та/або інші багатоатомні спирти в цілях отримання кращих антиадгезійною мастила і міцності зчеплення сукупної живильної композиції.

Кілька джерел вуглеводів можуть містити фруктозу і глюкозу в перетравлюваної формі. Глюкоза та/або фруктоза можуть бути передбачені у формі фруктогенних та/або гл вивільняють, щонайменше, одну молекулу фруктози. Глюкогенними вуглеводами є вуглеводи, які теоретично при повному гідролізі вивільняють, щонайменше, одну молекулу глюкози. Отже, вуглевод може бути як глюкогенним, так і фруктогенним (наприклад, сахароза). Наприклад, в батончиках для поліпшення виступу глюкогенні джерела також можуть являти собою екструдовану кусковую крупу, зернові пластівці, борошно і крохмаль.

Таким чином, вуглеводи можуть містити нижченаведене або складатися з нього: моносахариди, такі як глюкоза або фруктоза, в якості основних вуглеводних ланок. Моносахариди можуть являти собою частину дисахаридів, таких як сахароза, лактоза, мальтоза або целлобиоза. Моносахариди, такі як глюкоза або фруктоза, також можуть являти собою частину олігосахаридів або полісахаридів. Переважні джерела вуглеводів для цього винаходу являють собою мальтодекстрини та/або декстрозу. Джерело вуглеводу може додатково містити неперетравлювані вуглеводи, зокрема волокна.

Вуглеводна фракція поживних композицій може містити, щонайменше, 30% глюкози і фруктози, переважно, щонайменше, 50% диви цього винаходу вуглеводна фракція поживних композицій забезпечує, щонайменше, 50%, переважно, щонайменше, 70%, від живильної енергії композиції.

Поживні композиції цього винаходу включають вуглеводну фракцію і необов'язково білкову фракцію і/або жирову фракцію.

Присутність білків і/або жирів в поживних композиціях цього винаходу своїм перевагою є те, що таким чином стає можливим забезпечення спортсмена більш збалансованим харчуванням під час виступу. Крім того, присутність білків робить можливим отримання живильної композиції, що володіє модифікованим смаком.

В якості джерела білка може бути застосований будь-який підходящий для використання харчової білок, наприклад тваринні білки (такі як молочні білки, м'ясні білки і яєчні білки); рослинні білки (такі як соєвий білок, білок пшениці, білок рису і білок гороху); суміші із вільних амінокислот; або їх комбінації. В одному варіанті здійснення поживні композиції включають молочні білки, такі як казеїн і молочна сироватка, і соєві білки.

Білки можуть бути інтактними або гидролизованними або представляти собою суміш з інтактних і гідролізовані білків. Бажаною може виявитися поставка �жительно ризикують піддатися розвитку алергії до коров'ячого молока. На додаток до цього, у загальному випадку, щонайменше, частково гидролизованние білки легше і швидше можуть піддаватися метаболізму в організмі. Це особливо вірно для амінокислот. Отже, крім того, надається перевага, щоб поживні композиції цього винаходу містили б індивідуальні амінокислоти. Проте в одному варіанті здійснення поживні композиції включаються незамінні амінокислоти. В одному варіанті здійснення поживні композиції цього винаходу містять амінокислоти, такі як L-лейцин, L-валін і/або L-ізолейцин.

У разі включення в композиції джерела жиру джерела жиру буде властиво ту перевагу, що, наприклад, може бути досягнуто покращене смакове відчуття. Підходящим для використання є будь джерело жиру. Наприклад, можуть бути використані жири тваринного або рослинного походження. Для збільшення харчової цінності джерело жиру може містити джерела омега-3-ненасичених жирних кислот омега-3-ненасичені жирні кислоти. Джерело жиру також може містити довголанцюгові жирні кислоти і/або середньоланцюгові жирні кислоти. Наприклад, можуть бути використані молочний жир, канолов� олеїнової кислоти.

Переважно поживні композиції містять менш як 40 г білка в розрахунку на 100 г поживної композиції та/або менше ніж 20 г жиру в розрахунку на 100 г поживної композиції.

Поживні композиції також можуть містити мінерали та поживні мікроелементи, такі як слідові елементи і вітаміни, згідно з рекомендаціями урядових органів, такими як Рекомендовані добові норми Сполучених Штатів Америки («РСН США»).

Поживні композиції можуть містити вітаміни, такі як вітамін С, вітамін Е, вітамін В12, ніацин, вітамін В6, фолієва кислота, біотин, пантотенова кислота, вітамін В2 та/або вітамін В6, переважно в кількостях, які відповідають щонайменше 10% від рекомендованої добової норми. Присутність вітамінів може вносити свій внесок в ефективність живильної композиції і може, крім того, захищати спортсмена. Наприклад, присутність вітаміну С сприятиме захисту від захворювання застудою. Поживні композиції також можуть включати електроліти і/або мінерали, такі як натрій, калій, кальцій, залізо, магній або цинк.

Дані поживні сполуки можуть виявитися корисними для заповнення в організмі з'єднань, які можуть сприяти запобіганню виникнення хворобливості м'язів після виконання фізичних вправ.

Поживні композиції цього винаходу можуть, крім того, містити одне або кілька сполук, обираних з групи, що складається з ароматичних сполук, волокна, кофеїну, гуарани, підкислювачів, сполучних, гелеутворюючої речовини матеріалу, води, фруктового соку, фруктів, антиоксидантів і барвників або їх комбінацій.

Дані добавки можуть покращувати поживні композиції цього винаходу стосовно багатьох властивостей, таких як смак, консистенція, колір і стійкість під час зберігання, перетравність і багато іншого, що відомо фахівцям у відповідній галузі техніки.

Щільність енергії поживних композицій не є критичним моментом з точки зору ефективності. Однак високої щільності енергії властиво перевагу, що полягає в меншій потребі в їжі, спожитої для заповнення вуглеводів в якості палива для організму. Отже, для поживних композицій цього винаходу переважними є високі щільності енергії.

В одному варіанті здійснення цього винаходу поживні композиції включають щільність енергії в діапазоні від близько 800 до близько 2200 кДж/100 г або, кажучи більш конксть енергії в діапазоні від близько 1200 до близько 1800 кДж/100 г.

В альтернативному варіанті, батончик цього винаходу також може бути передбачений у вигляді батончиків на один укус при розмірі порції в діапазоні від 3 до 15 р. В одному варіанті здійснення розмір порції батончиків на один укус знаходиться в діапазоні від 5 до 10 р. Даними чином, засвоєння вуглеводів може бути точно відрегульовано у відповідності з потребами, наприклад, спортсмена.

Одна типова поживна композиція цього винаходу може включати наступні далі процентні величини добових норм («СН») виходячи з дієти 2000 калорій: від 4 до 6% загального вмісту жирів у продукті, включаючи від 1 до 3% насичених жирів, від 5 до 9% натрію, від 0,5 до 1,5% калію, від 12 до 16% вуглеводів, включаючи від 5 до 10% глюкози та фруктози і від 10 до 14% білків.

На додаток до цього, вона може містити від 80 до 120% СН-вітаміну С, від 20 до 30% СН-кальцію, від 25 до 35% СН-заліза, від 80 до 120% СН-вітаміну Е, від 80 до 120% СН-тіаміну, від 80 до 120% СН-рибофлавіну, від 80 до 120% СН-ніацину, від 80 до 120% СН-вітаміну В6, від 80 до 120% СН-фолята, від 80 до 120% СН-вітаміну В12, від 80 до 120% СН-біотину, від 80 до 120% СН-пантотенової кислоти, від 20 до 30% СН-фосфору, від 20 до 30% СН-магнію, від 25 до 35% СН-цинку, від 25 до 35% СН-міді і від 15 до 25% СН-хрому.

Поживна композиція обавки або в якості нутрицевтика.

В одному варіанті здійснення цього винаходу поживні композиції цього винаходу використовують для одержання харчового продукту або в якості харчового продукту для отримання збільшеної ефективності виступи, зокрема виступи, вимагає наявності витривалості.

Для виконання фізичних вправ у загальному випадку, але, зокрема, для змагального виконання фізичних вправ істотною є доступність цукру крові для спалювання його в м'язах організму в будь-який момент часу. Зокрема, відповідній ситуації необхідно уникати в кінці гонки, або спортсмен залишиться без енергії. Сутність цього винаходу добре підходить для запобігання цього. Згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу поживні композиції цього винаходу можуть бути використані для забезпечення поліпшеного підтримки рівня цукру в крові на пізній стадії виконання фізичних вправ.

Справжні поживні композиції не можуть забезпечувати тільки довготривале збереження цукру крові, і вони також можуть бути використані для забезпечення збільшеного окислення екзогенних вуглеводів. Збільшено�ля особи буде більшим ніж 1 м/хв, переважно більшим ніж 1,1 г/хв, ще більш переважно більшою ніж 1,2 м/хв

Отже, як це не дивно, але необов'язкове окислення екзогенних вуглеводів досягається при проковтуванні вуглеводів вище теоретичного порогу, як тільки буде визнано наявність окислення вуглеводів. Дивіться публікацію Jeukendrup АЕ and Jentjens R., Sports Med 29: 407-424 (2000). Таким чином, доставка енергії від вуглеводів під час виконання фізичних вправ може бути доведена до максимуму.

Крім того, справжні поживні композиції можуть бути використані для забезпечення прискореної доставки енергії, зокрема, в працюючі м'язи, і/або для забезпечення більш стійкою подачі енергії в м'язи. Обидва ефекти будуть вносити свій внесок у оптимальне виступ спортсмена.

Справжні поживні композиції також можуть бути використані для лікування або запобігання виникнення симптомів втоми та/або поліпшення циклічної послідовності, наприклад, вимірюваної в оборотах в хвилину, та/або для зменшення суб'єктивно-сприйманої напруженості («СВН»).

Як встановив заявник, перераховані вище варіанти використання можуть бути успішно реалізовані при проковтуванні любиѰет заявник, найкращі результати можуть бути отримані при використанні поживних композицій у кількості, що відповідає проковтування, щонайменше, 30 г СНТ/год, переважно, щонайменше, 50 г СНТ/год, що більш переважно, щонайменше, 65 г СНТ/год, а найбільш переважно від 80 р СНТ/год до 110 г СНТ/год.

Чим більшою буде кількість вуглеводів, проглативаемих у годину, тим більше може бути збільшено окислення екзогенних вуглеводів. Як вважає заявник, максимум окислення екзогенних вуглеводів буде досягнутий при вживанні поживних композицій таким чином, щоб вживалися б 100-150 г вуглеводів на годину, переважно 110-130 г вуглеводів на годину, а найбільш переважно 115-125 г вуглеводів на годину.

Поживні композиції цього винаходу можуть бути виготовлені з будь-якого способу, придатного для використання при отриманні твердих поживних композицій. Наприклад, за першим способом поживні композиції можуть бути отримані і розрізані на батончики у відповідності з відомими методиками переробки. Після цього батончики можуть бути короткочасно нагріті до розплавлення поверхонь з метою збільшення їх клейкості. Нагрівання може бути проведено позовании інфрачервоного нагрівання. Після цього тверді частинки можуть бути посипані на верхню поверхню батончиків, та/або з них може бути отримано нижнє покриття на нижній поверхні батончиків. Для забезпечення прилипання твердих частинок до батончикам може бути використано додаток до батончикам легкого тиску валиком. Надлишок твердих частинок може бути видалений з батончиків при використанні способів, таких як використання пристроїв для відсмоктування або нагнітання повітря, вібрація або струшування. В одному варіанті здійснення після цього батончики охолоджують до упаковування.

У другому способі виготовлення поживних композицій цього винаходу поживні композиції подергают холодного экструдированию. У даному способі тверді частинки можуть бути посипані на верхню поверхню батончиків, та/або з них може бути отримано нижнє покриття на нижній поверхні батончиків на початку технологічної лінії. Знову-таки для забезпечення прилипання твердих частинок може бути використано додаток до батончикам легкого тиску валиком. Надлишок твердих частинок може бути видалений з батончиків при використанні способів, таких як використання пристроїв для відсмоктування або нагнітання під�овивания.

Після охолодження, якщо буде потрібно, і упаковування поживні композиції можуть бути упаковані в контейнери для відвантаження в магазини роздрібної торгівлі та розміщені на полицях для продажу споживачам. Протягом терміну придатності продукту тверді частинки можуть абсорбувати певну вологу з поживних композицій, але це не робить негативного впливу на клейкість твердих частинок по відношенню до твердих живильним композиціям. Крім того, протягом терміну придатності може виникати хладотекучесть, але частинки залишаються на поверхні батончика, зберігаючи гарну ефективність з плином часу.

Необхідно розуміти те, що для фахівців у відповідній галузі техніки будуть очевидними і різноманітні зміни та модифікації основних в даний час варіантів здійснення, описаних у цьому документі. Такі зміни та модифікації можуть бути зроблені без відхилення від обсягу і сутності цього винаходу і без зменшення його передбачуваних переваг. Тому, імовірно, такі зміни і модифікації включаються в прикладену формулу винаходу.

1. Харчовий продукт упакований, що включає корпус упаковки та поживну композиції�ердих частинок, щонайменше, на зовнішній поверхні та вуглеводну фракцію, що містить глюкозу і фруктозу в співвідношенні від 3:1 до 1:1,
в якому поживна композиція є твердому живильному композицією, має покриття з твердих частинок, щонайменше, на зовнішній поверхні,
у якій тверді частки мають діаметр в діапазоні від близько 1 мм до близько 10 мм і вони обрані з групи, що складається з вівсяних пластівців, зерен, часток печива, вафельних дисків і їх комбінацій, при цьому тверді частинки мають шорстку поверхню, що дозволяє їм залишатися на поверхні твердої харчової композиції.

2. Харчовий продукт упакований по 1 п., в якому тверді частинки мають форму, обрану з групи, що складається з овальної, круглої, трикутної, квадратної, прямокутної, п'ятикутні, шестикутної, семикутною, восьмикутної і їх комбінацій.

3. Харчовий продукт упакований по 1 п., в якому вуглеводна фракція включає, щонайменше, 30% глюкози і фруктози.

4. Харчовий продукт упакований по 1 п., в якому вуглеводна фракція включає декстрозу, мальтодекстрини, поліоли, моносахариди, дисахариди або олігосахариди або їх комбінації.

5. Харчовий продукт упакований по 1 п., в якому живильні елементи, необхідні�міна, вітаміну Е, вітаміну В12, ніацину, вітаміну В6, фолієвої кислоти, біотину, пантотенової кислоти, вітаміну В2, вітаміну В6 і їх комбінацій; щонайменше один електроліт або мінерал, вибрані з групи, що складається з натрію, калію, кальцію, заліза, магнію, цинку і їх комбінацій; щонайменше, одне з'єднання, обраний із групи, що складається з ароматних сполук, волокна, кофеїну, гуарани, підкислювачів, сполучних, гелеутворюючої речовини матеріалу, води, фруктового соку, фруктів, антиоксидантів, барвників та їх комбінацій;
щонайменше, одну амінокислоту, обрану з групи, що складається з L-лейцину, L-валіну, L-ізолейцин і їх комбінацій;
і їх комбінацій.

6. Харчовий продукт упакований по 1 п., в якому упаковка виготовлена з матеріалу, вибраного з групи, що складається з щільного паперу, картону, пластику, металу, фольги і їх комбінацій.

7. Спосіб виготовлення упакованого харчового продукту, що має меншу липкість, щонайменше, на зовнішній поверхні, який включає стадії:
формування твердому живильному композиції, що містить вуглеводну фракцію з глюкози і фруктози в співвідношенні від 3:1 до 1:1,
осадження покриття з твердих частинок, щонайменше, на одній поверѿьев, зерен, часток печива, вафельних дисків і їх комбінацій, і мають шорстку поверхню, що дозволяє їм залишатися на поверхні твердої харчової композиції та
упаковування твердому живильному композиції в упаковку.

8. Спосіб за п. 7, в якому тверда поживна композиція має форму батончика або де формування включає розрізання живильної композиції на батончики.

9. Спосіб за п. 7 або 8, в якому формування додатково включає холодне пресування живильної композиції.

10. Спосіб за п. 7, додатково включає, щонайменше, одну з стадій:
нагрівання твердих поживних композицій до осадження на них твердих частинок;
розкачування валиком поверх, щонайменше, однієї поверхні, що має тверді частинки, для забезпечення прилипання твердих частинок до твердому живильному композиції;
видалення надлишку твердих частинок з живильним композиції;
охолодження поживних композицій до упаковування; або
їх комбінацій.

11. Спосіб за п. 7, в якому упаковку виготовляють з матеріалу, вибраного з групи, що складається з щільного паперу, картону, пластику, металу, фольги і їх комбінацій.

12. Спосіб за п. 7, в якому тверду живильник�

 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до технології виробництва консервів для харчування дітей старшого шкільного віку. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в рослинному маслі цибулі, варіння до двократного збільшення маси рису, змішування перерахованих компонентів з м'ясом рапани, фаршем з товстолобика, сухим концентрат сироваткового білка, сочевичним білковим изолятом, рослинним маслом, сіллю і СО2-екстракт перцю чорного гіркого і шипшини коричної з отриманням фаршу. Підготовлену свіжу декоративну капусту розбирають на листки, заморожують і дефростируют. Фарш формують у капустяне листя з отриманням голубців. Голубці і питну воду розфасовують у рецептурному співвідношенні, герметизують і стерилізують з одержанням цільового продукту. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту, придатні за хімічним складом для харчування дітей старшого шкільного віку.
Винахід відноситься до технології виробництва консервів для харчування дітей віком від 1 року. Спосіб виробництва консервів «Суп-пюре з печінки» передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання телячої печінки, моркви та картоплі, замочування рису і ячної крупи, змішування перерахованих компонентів з томатним соком і сіллю, розварювання отриманої суміші, протирання, фасування, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до поживних добавок для недоношених немовлят. Набір компонентів, призначений для отримання харчування недоношеним немовлятам, адаптованого до їх вазі за вмістом білка та/або за калорійного змістом, включає основний поживний склад і білкову добавку, що містить щонайменше 50% від загального білка калорійного вмісту білкової добавки і щонайменше 50 вагу.% білка по сухому речовини білкової добавки. Причому набір додатково містить інструкції по додаванню, щонайменше, частини зазначеної білкової добавки до основного поживного складу. При цьому зазначені інструкції включають інструкції з додавання білкової добавки до основного складу живильного в такій кількості, що кількість білка, представлене в збагаченому живильному складі, є одним з обраних з групи, що складається з: від 14% до 16% від загального калорійного змісту для введення немовлят вагою менше 1000 р, від 12% до 14% від загального калорійного змісту для введення немовлят вагою від 1000 до 1800 м, і до 12% від загального калорійного змісту для введення немовлят вагою від 1800 до 2500 р. Зазначені інструкції включають інструкції з додавання білкової добавки до �енному немовляті, становить одне з вибраних з групи, що складається з: від 4,0 до 4,5 г білка на кг ваги дитини на добу для введення немовлят вагою менше 1000 г, від 3,5 до 4,0 г білка на кг ваги дитини на добу для введення немовлят вагою від 1000 до 1800 м і від 2,0 до 3,4 г білка на кг ваги дитини на добу для введення немовлят вагою від 1800 до 2500 р. Винахід дозволяє оптимізувати харчування недоношених немовлят з урахуванням їх ваги. 6 н. і 14 з.п. ф-ли, 1 табл., 4 пр.

Поживні продукти

Винахід відноситься до живильних продуктів «на один укус» і способів їх застосування. Запропонований продукт «на один укус» на вуглеводної основі, що включає ділянку густої маси, що містить джерело вуглеводів, що має співвідношення глюкогенних і фруктогенних вуглеводів між близько 1,5 і 2,5, з щонайменше 60% енергосодержаніе продукту, обеспечиваемими даними джерелом вуглеводів, і начинку, укладену в оболонку з ділянки густої маси, в якому міститься натрій у кількості близько від 200 мг до близько 400 мг натрію на 100 г продукту і в якому начинка знаходиться у формі, обраній із групи, що складається з порошку, пасти, пюре, желе, крему, рідини, напіврідкого стану та їх комбінацій. Винахід забезпечує поживний продукт «на один укус», що містить густу масу на білкової або вуглеводної основі, яка містить в собі напіврідку начинку. Напіврідка начинка може бути, наприклад, желе, джемом або пюре, містить фрукти, арахісове масло, шоколад і т. д. Поживні продукти можуть також включати покриття, що містять смачні і живильні компоненти, такі як шоколад, шматочки фруктів, хрусткі зернові компоненти, горіхи та інші подібні компоненти. Дані продукти «на один укули вуглеводами з регулюванням дозування. Дані поживні продукти «на один укус» також можуть бути спеціально призначені для людей в якості закуски, володіє відмінними смаковими і корисними для здоров'я властивостями. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 7 іл., 4 табл., 4 пр.

Спосіб лікування дегенеративно-дистрофічних змін у шийно-грудному відділі хребта

Винахід відноситься до медицини, реабілітації хворих з дегенеративно-дистрофічними змінами шийно-грудного відділу хребта. Проводять комплекс дозованого фізичного навантаження у вигляді вправ і курс білкового харчування. Комплекс включає послідовні етапи: активно-пасивна розминки гімнастика (АПРГ), активна гімнастика на тренажері (АГТ), корекція м'язово-зв'язкового апарату (КМСА) шляхом міофасциальний корекції, спрямованої на нормалізацію тонусу м'язів, задіяних на етапі активної гімнастики, а також м'язів, не розроблених на попередніх етапах: ремінна, грудинно-ключично-соскоподібного, сходові, довгий м'яз голови, довгий м'яз шиї, передня і латеральна прямі м'язи голови, короткі м'язи задньої області шиї. При цьому АПРГ включає 5 вправ, охарактеризованих у формулі винаходу. АГТ проводять на тренажері кросовер, здійснюючи видих і втягування живота на обтяження, з тягою вантажу однією рукою з верхнього блока, однією рукою з нижнього блока, однією рукою з середнього блоку, а також вертикальною тягою, горизонтальною тягою з декомпресією, пуловерів лежачи, тягою до підборіддя, шраги зі зведенням. Дотримуються дробовий питний режим порціями ппутем прийому ізотоніка, а через годину після тренування приймають білкове харчування. Під час курсу лікування пацієнт приймає препарати хондроїтину сульфату кальцію. Спосіб забезпечує скорочення часу лікування, спрощення процедур, зниження ймовірності больових відчуттів. 4 з.п. ф-ли, 19 іл., 1 пр.

Виноградний екстракт, харчова добавка з нього і способи їх виготовлення

Винахід відноситься до полифенольному виноградного екстракту, складу для перорального введення, харчового продукту, напою, харчовій добавці, нутрицевтическому продукту, оздоровлюючий композиції та терапевтичного засобу, які включають зазначений виноградний екстракт. Виноградний екстракт по винаходу містить близько 5-15% мономерів, близько 5-20% димерів, близько 3-10% тримерів, близько 2-10% тетрамеров і близько 2-10% пентамеров по вазі. Виноградний екстракт знижує кров'яний тиск у пацієнтів з предгипертоническим станом, метаболічним синдромом. 8 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл., 8 табл., 7 пр.
Винахід відноситься до способу більш рівномірного розподілу піку постпрандиального поглинання жирів і/або рівнів тригліцеридів у плазмі, пролонгування постпрандиального поглинання жирів і/або рівнів тригліцеридів у плазмі і розширення часу постпрандіальної біологічної доступності жиру і до способу зниження рівня тригліцеридів у плазмі натще і/або поліпшення профілю жирних кислот клітинних мембран у немовляти, шляхом введення композиції живильної суміші протягом, щонайменше, двох тижнів, при щоденній дозі, щонайменше, 80 мл Композиція живильної суміші містить компонент білків, компонент легко перетравлюваних вуглеводів і компонент ліпідів, зазначений компонент ліпідів забезпечує 10-50 мас.% рослинних ліпідів по відношенню до сухої маси композиції живильної суміші і містить 1,0-20 мас.% фосфоліпідів по відношенню до ліпідів в цілому. Компонент ліпідів містить ліпідні глобули з серцевиною, що містить зазначені рослинні ліпіди, з покриттям, що містить зазначені фосфоліпіди. Композиція призначена для вигодовування дитини віком в межах від 0 до 36 місяців. Винахід відноситься до способу зниження рівня тригліцеридів у плазмі льної суміші протягом, щонайменше, двох тижнів, при щоденній дозі, щонайменше, 80 мл 2 н і 13 з.п. ф-ли, 5 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до технології переробки плодів. Спосіб виробництва харчового продукту технологічну обробку хурми в два етапи. На першому етапі хурму в індивідуальному порядку ріжуть гострим ножем у напрямку від кінчика до чашечки на 6-10 приблизно рівних часточок в залежності від її величини. Потім часточки, що залишилися прикріпленими своїм нижнім кінцем до чашечки, кілька розсовують з тим, щоб між ними утворилися вільні простору, і хурма прийняла форму розкритої квітки з незімкнутими пелюстками. Далі хурму сушать конвективним методом в одному ряду до кінцевої вологості 25%. На другому етапі сушену хурму очищають від легко відділяються неїстівних частин, подрібнюють у м'ясорубці, вносять 70%-ний інвертний цукровий сироп і гліцерин з розрахунку 10 кг сиропу і 2 кг гліцерину на 100 кг подрібненої хурми. Після чого ретельно перемішують і фасують в упаковку з полімерного або комбінованого матеріалу, яку запечатують без доступу повітря. Винахід дозволяє підвищити якість цільового продукту, а також отримати новий харчовий продукт, що володіє унікальним гармонійним поєднанням органолептичних властивостей родзинок і відповідного фруктового салату.

Лактоферин і нейрональное здоров'я та розвиток кишечника у немовлят

Даний винахід відноситься до області нейронального здоров'я, нейрональної захисту і нейронального розвитку і відноситься до застосування композиції, що містить лактоферин в концентрації щонайменше 0,1 г/100 ккал композиції, для лікування або запобігання розладів, пов'язаних з затримкою розвитку ентеральної нервової системи та/або порушеною ентеральної нервової системи. Композиція обрана з групи, що складається із харчових продуктів, продуктів для тварин, фармацевтичних композицій, поживних рецептур, нутрицевтиків, напоїв, біологічно активних добавок до їжі, дитячих поживних сумішей. Композиція додатково може містити джерело білка, джерело ліпідів і джерело вуглеводів. Застосовують композицію для введення матерям під час вагітності, матерів під час лактації, недоношеним чи доношеним новонародженим, немовлятам, дітям, які починають ходити, дітям або підліткам. 13 з.п. ф-ли, 1 пр., 4 іл.
Винахід відноситься до продуктів для посилення розвитку кишкової флори. Їстівний джерело жирів рослинного походження, отриманий ферментативним шляхом для сприяння розвитку сприятливого кишкової флори у індивіда, складається з тригліцеридів, у яких 15-55% всіх залишків жирних кислот складають залишки пальмітинової кислоти і частка залишків пальмітинової кислоти, що знаходяться в положенні sn-2 гліцеринового скелета, становить щонайменше 30% від сумарної кількості пальмітинової кислоти. Причому джерело тригліцеридів є активним інгредієнтом їстівного жиру. Зазначений джерело жирів впливає на імунну систему індивіда і підходить для суб'єкта, у якого ймовірно розвиток дисбалансу складу сприятливою кишкової флори. 19 з.п. ф-ли, 1 іл., 13 табл., 8 пр.
Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до виробництва екструдованих продуктів, придатних для вживання. Спосіб виробництва екструдованих продуктів передбачає змішування попередньо подрібненої крупи кукурудзяної з харчовими добавками, екструзія підготовленої суміші з подальшим охолодженням отриманого спученого продукту у вигляді пластівців, упаковку. При цьому попередньо подрібнену кукурудзяну крупу змішують з харчовими добавками при наступному співвідношенні вихідних компонентів, мас.%: крупа кукурудзяна 82,4; цукор-пісок 5; сіль харчова 1,6; ячменно-солодовий екстракт 6; топінамбур 5. Далі підготовлену суміш піддають обробці на екструдері при температурі 140°C. Потім випрессовивают упруговязкопластичную масу через матрицю з отворами d=4,0 мм і нарізають обертовими ножами на гранули - 4 мм. Далі направляють на плющення і обсмажують при температурі 240°C до 300°C, охолоджують і упаковують. Винахід спрямовано на отримання зернового продукту - кукурудзяних пластівців з фитодобавкой, що володіють високою харчовою і біологічною цінністю, поліпшеними органолептичними властивостями, за рахунок використання инулинобогащенной добавки, а та�
Винахід відноситься до харчової промисловості. Спосіб виробництва екструдованих продуктів передбачає змішування попередньо подрібненої крупи кукурудзяної і рисової з харчовими добавками, екструзія підготовленої суміші з подальшим охолодженням отриманого продукту у вигляді пластівців, упаковку. При цьому попередньо подрібнену кукурудзяну і рисову крупи змішують з харчовими добавками при наступному співвідношенні вихідних компонентів, мас.%: крупа кукурудзяна 50,35; крупа рисова 21,58; цукор-пісок 4,31; сіль харчова 1,43; ячменно-солодовий екстракт 5,08; ядра кедрового горіха 14,38; яблучний порошок 2,87. Далі підготовлену суміш піддають обробці на екструдері при температурі 140°С. Потім випрессовивают пружно-вязкопластичную масу через матрицю з отворами d=4,0 мм і нарізають обертовими ножами на гранули - 4 мм. Далі через пневмотранспорт гранули направляють на плющення, після чого відбувається процес обжарювання в тостері при 240-300°С близько 15-50 секунд. Далі готовий продукт охолоджують і упаковують. Винахід спрямовано на отримання зернового продукту - кукурудзяних комбінованих сніданків, що володіють високою харчовою і біологічною цінністю, поліпшеними органолептиче�х виробів, випускаються даною галуззю. 1 табл.
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості. Спосіб виробництва пластівців із зерна чини включає очищення зерна від домішок, замочування зерна у воді при температурі 18-20°с протягом 36 годин до вологості 40-42%. Зерно сушать ІЧ-променями при довжині хвилі 0,9-1,1 мкм і щільності променевого потоку 12-14 кВт/м2 протягом 2,5-2,7 хв до вологості 30-32%. Зерно обробляють ІЧ-променями при тій же довжині хвилі і щільності променевого потоку 18-20 кВт/м2 протягом 95-105 секунд до досягнення зерном температури 160-170°C з наступним плющенням в пластівці товщиною 0,6-0,7 мм. Отриманий продукт готовий до вживання, має великий вихід 97-99%, володіє високою харчовою і біологічною цінністю, покращена якість. 5 пр.

Спосіб зменшення акриламіду

Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до способу обробки цільнозерновий суміші аспарагіназою протягом від 2 до 60 хвилин при вмісті вологи в діапазоні від 15 до 45 мас.% і температурі від 20°С до 50°С. Винахід відноситься до способу отримання цільнозернового харчового продукту шляхом забезпечення суміші, що містить оброблене цільне зерно, обробки суміші аспарагіназою при зазначених параметрах, нагрівання або кулінарної обробки суміші. Винахід відноситься до способу отримання зернових сніданків шляхом забезпечення суміші, що містить оброблене цільне зерно, додати при перемішуванні рідини до суміші для забезпечення утримання вологи від 15 до 45 мас.%, кулінарної обробки суміші, формування з суміші заготовок, обробки суміші аспарагіназою при зазначених параметрах, сушіння і обсмажування заготовок. Винахід відноситься до цільнозерновий суміші з вмістом аспарагіну 0,001 мас.% або менше в розрахунку на масу суміші і до харчового продукту, що містить таку суміш. Винахід відноситься до застосування цільнозерновий суміші для отримання, наприклад, сухих зернових сніданків, зернових батончиків, тістечок. Спосіб обробки дозволяє зменшити вміст аспараги�
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості і призначене для виробництва круп'яних продуктів у вигляді зернових пластівців, у тому числі з проса. Спосіб отримання пластівців з нетрадиційного зернової сировини передбачає очищення проса від домішок, фракціонування, замочування з додаванням 7-9% води і витримування протягом 0,5-3,0 годин до вологості 18-22%. Зерно пропарюють при тиску пари 0,1-0,4 МПа протягом 2-8 хвилин до вологості 24-30% або пропарюють протягом 3 хвилин при тиску пари 0,1-0,4 МПа, потім скидають тиск на 0 МПа. Зерно темперируется в апараті протягом 2-8 хвилин до вологості зерна 24-30%. Зерно підсушують в "киплячому" шарі повітрям до вологості 23-25% і охолоджують до температури 20-25°С. Зерно шелушат і плющат в пластівці, просівають, підсушують до вологості 11-14%. Спосіб забезпечує підвищений вихід пластівців за рахунок виключення операції шліфування і підвищення харчової цінності продукту. 2 пр.
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості. Спосіб виробництва пластівців із зерна сочевиці включає очищення зерна від домішок, замочування зерна у воді при температурі 18-20°C протягом 34 годин до досягнення зерном вологості 40-42% і сушку зерна ІЧ-променями при довжині хвилі 0,9-1,1 мкм і щільності променевого потоку 12-14 кВт/м2 протягом 2,4-2,6 хв до вологості 30-32%. Після чого зерно обробляють ІЧ-променями при тій же довжині хвилі і щільності променевого потоку 18-20 кВт/м2 протягом 100-110 с до досягнення температури 160-170°C. Потім зерно плющат в пластівці товщиною 0,6-0,7 мм. Отриманий готовий до вживання продукт має більший вихід, володіє високою харчовою і біологічною цінністю, краще засвоюється організмом людини. 5 пр.
Склад для виробництва сухих харчових продуктів, що містять щонайменше один зерновий продукт у сухому вигляді, один продукт рослинного походження і сухий концентрат напою, що містить біологічно активні речовини і/або компоненти. Винахід дозволяє отримати готові до вживання харчові продукти на зерновій основі, що володіють поліпшеними органолептичними показниками і профілактичними властивостями за рахунок сприятливого впливу на кишкову мікрофлору. 7 з.п. ф-ли, 5 пр.
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості. Спосіб виробництва пластівців із зерна харчових бобів включає очищення зерна від домішок, замочування зерна у воді при температурі 18-20°с протягом 36 годин до досягнення зерном вологості 40-42% і сушку зерна ІЧ-променями при довжині хвилі 0,9-1,1 мкм і щільності променевого потоку 12-14 кВт/м2 протягом 2,6-3,2 хв до вологості 30-32%. Після чого зерно обробляють ІЧ-променями при тій же довжині хвилі і щільності променевого потоку 18-20 кВт/м2 протягом 100-115 с до досягнення температури 160-170°C. Потім зерно плющат в пластівці товщиною 0,6-0,7 мм. Отриманий готовий до вживання продукт має більший вихід, володіє високою харчовою і біологічною цінністю, краще засвоюється організмом людини. 5 пр.
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості. Спосіб виробництва пластівців із зерна сої включає очищення зерна від домішок, замочування зерна у воді при температурі 18-20°C протягом 34 годин до досягнення зерном вологості 36-38% і сушку зерна ІЧ-променями при довжині хвилі 0,9-1,1 мкм і щільності променевого потоку 12-14 кВт/м2 протягом 2,5-3,0 хв до вологості 28-30%. Після чого зерно обробляють ІЧ-променями при тій же довжині хвилі і щільності променевого потоку 18-20 кВт/м2 протягом 100-110 с до досягнення температури 160-170°C. Потім зерно плющат в пластівці товщиною 0,6-0,7 мм. Отриманий готовий до вживання продукт має більший вихід, володіє високою харчовою і біологічною цінністю, краще засвоюється організмом людини. 5 пр.
Винахід відноситься до борошномельно-круп'яної промисловості. Спосіб виробництва пластівців із зерна вигни включає очищення зерна від домішок, замочування зерна у воді при температурі 18-20°C протягом 33 годин до досягнення зерном вологості 40-42% і сушку зерна ІЧ-променями при довжині хвилі 0,9-1,1 мкм і щільності променевого потоку 12-14 кВт/м2 протягом 2,5-2,7 хв до вологості 30-32%. Після чого зерно обробляють ІЧ-променями при тій же довжині хвилі і щільності променевого потоку 18-20 кВт/м2 протягом 100-110 с до досягнення температури 160-170°C. Потім зерно плющат в пластівці товщиною 0,6-0,7 мм. Отриманий готовий до вживання продукт має більший вихід, володіє високою харчовою і біологічною цінністю, краще засвоюється організмом людини. 5 пр.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у коров'ячому маслі моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, варіння до збільшення маси на 150% пшона, різання м'яса і зелені, змішування перерахованих компонентів з сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Up!