Противогололедная рідина для злітно-посадкових смуг аеродромів

 

Винахід відноситься до способів придушення або зменшення обмерзання, або утворення снігу на поверхні за допомогою антиобледенительних складів.

Хімічний захист від обмерзання регулярно застосовують під час зимового сезону для безпеки руху на дорожніх магістралях, а також у житлових і торгових зонах, включаючи ділянки для паркування, пішохідні доріжки, під'їзні шляхи тощо Аеропорти і авіабази також використовують поєднання механічних пристроїв і антиобледенительних хімікатів, щоб забезпечити безпеку польотів в зимові місяці.

Відома противогололедная рідина, що містить водний розчин ацетату лужного металу або суміші ацетатів лужних металів, змішаних з фосфатом лужного металу і з водорозчинними сполуками триазолу, імідазолу або їх суміші, при наступних співвідношеннях компонентів, мас.%: ацетат лужного металу або суміш ацетатів лужних металів - (25-60), фосфат лужного металу - (0,01-0,5), водорозчинні сполуки триазолу, імідазолу або їх суміші - (0,01-1,0), решта - вода (див. патент UA №2017785, кл. С08К 3/18, 1991).

Однак дана противогололедная рідина є екологічно шкідливою через використання в якості інгібіторів корозії �СТ 12.1.005-88 бензотриазол має третій клас небезпеки. Крім того, виготовлення даної протиожеледної рідкій композиції в холодну пору року зв'язане з великими енерговитратами, оскільки для забезпечення доброї розчинності оцтовокислих солей лужних металів у воді необхідна температура 18-25°С. Таким чином, для приготування цієї рідкої композиції необхідні або спеціально опалювані приміщення, або спеціальні засоби для підігріву камери змішування. Все це обмежує сферу використання відомого способу.

Найбільш близькою до винаходу по технічній сутності і досягається результату є противогололедная рідина для злітно-посадочних смуг аеродромів, що містить ацетат калію, воду і протикорозійний присадку, що включає бензоат натрію (див. патент UA №22205854, кл. С09К 3/18, 10.06.2003).

Однак дана противогололедная рідина має недостатню екологічну безпеку, що звужує сферу її використання.

В основу винаходу поставлено завдання щодо забезпечення можливості отримання екологічно безпечної протиожеледної рідини і з високим показником інгібування корозії металів.

Технічний результат полягає в тому, що досягається можливість збільшити эколЇа вирішується, а технічний результат досягається за рахунок того, що противогололедная рідина для злітно-посадкових смуг аеродромів містить ацетат калію, воду і протикорозійний присадку, що включає бензоат натрію, при цьому вона додатково містить форміат калію, а протикорозійний присадка додатково бензотриазол, дигідрофосфат натрію, тетраборат натрію, діетаноламід на основі кислот соняшникової олії, діетаноламін, кремнійорганічний ПАР катіонного типу, при цьому противогололедная рідина має наступний склад (мас.%):

ацетату калію30-37,5
форміат калію12,5-20
бензотриазол0,001-0,01
бензоат натрію0,1-0,5
дигідрофосфат натрію0,01-0,1
тетраборат натрію0,2-1
діетаноламід на основі кислот соняшникової олії0,1-0,5
0,01-0,1
водаінше

при цьому сумарний вміст ацетату калію і форміат калію становить 50-52, а рН протиожеледної рідини від 7 до 10.

У ході проведених досліджень було встановлено, що представляється можливість за рахунок використання ацетату та форміату лужного металу підвищити екологічність, оскільки солі органічних кислот піддаються биоразложению і не містять небезпечних хлорид-іонів, а наявність інгібіторів корозії дозволяє зменшити шкідливий корозійний вплив протиожеледних матеріалів на автомобілі, інженерні споруди на дорогах і поверхня покриття, що значно розширять спектр застосування даних протиожеледних рідин, особливо там, де їх застосування необхідно в місцях, пов'язаних з використанням техніки для пасажирських перевезень, у першу чергу злітно-посадкових смуг аеродромів.

Зокрема, натрію дигідрофосфат, вносить в склад є інгібітором чорних і деяких кольорових металів і дозволяє зрушити рН в лужну область, бензоат натрію - інгібітор металів та в умовах атмосфери, добре працює в умовах тонк�е кремнійорганічних сполук виконує додаткову функцію - зменшують вплив реагенту на бетон в 1.5 рази.

З наведених прикладів випливає, що дана противогололедная рідина є оптимальною і забезпечує необхідний технічний результат.

Приклад 1

Основні експлуатаційні властивості рідких протиожеледних реагентів визначаються: плавящей здатністю, можливим температурним інтервалом їх застосування, зчіпних властивостей дорожнього покриття або злітної смуги після застосування реагенту, корозійною активністю, впливом на бетонні покриття та екологічними наслідками для навколишнього середовища.

Перевагу має той реагент, який при рівному вмісті плавящих лід сполук має більше значення плавящей здібності і мінімальну температуру початку кристалізації. Це означає, що даний реагент має меншу норму використання і більший температурний інтервал застосування. Використання такого реагенту завдає менше шкоди навколишньому середовищу та його використання економічно вигідніше.

У таблицях приведені експлуатаційні властивості реагенту, що відповідає формулі винаходу, наступного складу.

37,5% ацетат калію (КА), 12,5% форміат калію (КФ), 0,001% бензотриазол (БТА), 0,5% бензоат натноламин (ДЕА), 0,05% кремнійорганічний ПАР (КПАВ) і 48,75% вода. В таблицях наведено дані аналога реагенту заявляється складу.

Для порівняння ефективності застосування різних протиожеледних матеріалів, враховує їх індивідуальні властивості, використовують поняття «рівноважна плавить здатність».

Рівноважна плавить здатність Pt- це максимально можлива кількість льоду, яке здатне розтопити 1 р протиожеледного речовини при певних температурних умовах при досягненні рівноваги в системі реагент-лід.

Розрахунок рівноважної плавящей здібності Ptпроводять за формулою.

Pt=C1/C2-l,

де C1- вихідна концентрація плавящих лід хімічних речовин в реагенте, З2- кінцева - рівноважна концентрація речовини в розчині після плавлення льоду або снігу, відповідна температури початку кристалізації розчину при розглянутих умовах.

Значення рівноважної плавящей здатності при -5°С заявляється складу дорівнює 3,5 г/р. Рівноважне значення плавящей здібності аналога при аналогічних умовах становить 3,2 г/г, що на 9% менше, ніж у даного складу реагенту. Відпо�нтов розраховуються за формулою

де Wc- вологість снігу, вага.%; Wp- процентний вміст води в реагенте; Pt- плавить здатність реагенту, р/р; Nt- норма застосування реагенту, г/м2.

З економічної та екологічної точок зору даний склад більш кращий, ніж розчин ацетату калію.

В'язкість розчинів безпосередньо пов'язана з їх слизькістю, тобто коефіцієнтом зчеплення колеса з дорогою.

Чим вище в'язкість рідини, тим меншою мірою колесо при контакті з вологою дорогою видавлює плівку реагенту, тим менш надійно зчеплення колеса з дорогою.

У таблиці наведені значення в'язкості розчину заявляється складу і аналога.

З таблиці видно, що в'язкість заявляється складу в широкому температурному інтервалі його застосування менше, ніж у аналога на 13%.

Реагент заявляється складу більш кращий, тому зчіпні властивості покриття, обробленого даним складом, вище, ніж у аналога.

Випробування проводилися у відповідності з нормативними вимогами р. 3.2. п. 7 ОСТ 54-0-830.74-99. При заявленому складі інгібітора показники швидкості корозії різних матеріалів �ht="16" width="161" />

Випробування проводилися у відповідності з «Методичними вказівками по визначенню морозостійкості бетону поверхневого шару покриттів аеродромів» на автоматизованій установці, що забезпечує зниження і витримування температури повітряного середовища у робочому об'ємі камери, що дорівнює -30°С. За критерій морозостійкості бетону приймався об'єм руйнування поверхневого шару зразків, приведений до площі випробовуваної межі, в розмірі 0,04 см3/см2, що відповідає стандартним (ГОСТ 10060-95) критеріям по втраті маси в перерахунку на одну грань. Випробування проводилися в порівнянні з NaCl.

Протиожеледний реагент даного складу відповідає встановленим вимогам ОСТ 54-0-830.74-99 по корозійному впливу на цементобетон.

Приклад 2

Склад: 34% КА + 18% КФ + 0,005% БТА + 0,3% БН + 0,05% ДГФН + 0,5% ДЭАПМ + 0,3% ТЕА + 0,1% КПАВ + 46,75% вода.

Значення рівноважної плавящей здатності при -5°С заявляється складу дорівнює 3,7 г/р. Рівноважне значення плавящей здібності аналога при аналогічних умовах становить 3,2 г/г, що на 13% менше, ніж у даного складу реагенту. Відповідно норми застосування цього реагенту при -5°С на 13% менше, ніж аналога.

З �

Динамічна в'язкість протиожеледних сумішей при різних температурах.

З таблиці видно, що в'язкість заявляється складу в широкому температурному інтервалі його застосування менше, ніж у аналога на 18%.

Реагент заявляється складу більш кращий, тому зчіпні властивості покриття, обробленого даним складом, вище, ніж у аналога.

Випробування проводилися у відповідності з нормативними вимогами р. 3.2. п. 7 ОСТ 54-0-830.74-99. При заявленому складі інгібітора показники швидкості корозії різних матеріалів в середовищі реагенту відповідають нормативним вимогам.

Протиожеледний реагент даного складу відповідає встановленим вимогам ОСТ 54-0-830.74-99 по корозійному впливу на цементобетон.

Приклад 3.

Склад: 30% КА + 20% КФ + 0,01% БТА + 0,1% БН + 0,01% ДГФН + 0,3% ДЭАПМ + 0,7% ТЕА + 0,01% КЛАВ + 48,87% вода.

Значення рівноважної плавящей здатності при -5°С заявляється складу дорівнює 3,8 г/р. Рівноважне значення плавящей здібності аналога при аналогічних умовах становить 3,2 г/г, що на 16% менше, ніж у.

З економічної та екологічної точок зору даний склад більш кращий, ніж розчин ацетату калію.

З таблиці видно, що в'язкість заявляється складу в широкому температурному інтервалі його застосування менше, ніж у аналога на 20%.

Реагент заявляється складу більш кращий, тому зчіпні властивості покриття, обробленого даним складом, вище, ніж у аналога.

Випробування проводилися у відповідності з нормативними вимогами р. 3.2. п. 7 ОСТ 54-0-830.74-99. При заявленому складі інгібітора показники швидкості корозії різних матеріалів в середовищі реагенту відповідають нормативним вимогам.

Протиожеледний реагент даного складу відповідає встановленим вимогам ОСТ 54-0-830.74-99 по корозійному впливу на цементобетон.

Даний винахід може бути використаний для придушення або зменшення обмерзання, або утворення снігу на різні роду поверхнях, в першу чергу, торкається поверхні злітно-посадкових смуг аеродромів з допомогою протиожеледних рідин.

Противогололедная рідина для злітно-посадочних смуг аеродромів, сод�ополнительно містить форміат калію, а протикорозійний присадка додатково бензотриазол, дигідрофосфат натрію, тетраборат натрію, діетаноламід на основі кислот соняшникової олії, діетаноламін, кремнійорганічний ПАР катіонного типу, при цьому противогололедная рідина має наступний склад (мас.%):

ацетату калію30-37,5
форміат калію12,5-20
бензотриазол0,001-0,01
бензоат натрію0,1-0,5
дигідрофосфат натрію0,01-0,1
тетраборат натрію0,2-1
діетаноламід на основі кислот соняшникової олії0,1-0,5
діетаноламін0,3-0,7
кремнійорганічний ПАР катіонного типу0,01-0,1
водаінше

при цьому сумарна з�

 

Схожі патенти:

Композиція для захисту виробів з натуральної і штучної гладкою і ворсової шкіри від дії води і водних розчинів антиожеледних реагентів

Винахід відноситься до складів побутової хімії, застосовуваним для гідрофобізації виробів з натуральної гладкої і ворсової шкіри, і їх захисту від негативного впливу розчинів електролітів. Композиція для захисту матеріалів від дії води та/або водних розчинів, що містять: а) органічний розчинник; b) реакційноздатні біфункціональний аминосилоксан, що має загальну структурну формулу I: (I) R1-O[-Si(CH3)2O-]n[-Si(OR2)(R10)O-]mR3; з) фторполімерів, що представляє собою полімер і/або сополімер мономерів, що мають загальну структурну формулу (II)-(VI), при наступному змісті мономерів в розрахунку на загальну масу полімеру та/або сополімеру (мас.%): (II) R4-O(CH2)2R6 40÷97, (III) R4-OR7 3÷35, (IV) R4-OR8 0÷25, (V) R4-NHCH2OH 0÷15, (VI) CH2-C(R9)Cl 0÷40, де: R1 і R3 незалежно один від одного представляють собою CH3-Si(OCH3)O-[-Si(CH3)(OR2)O]x, або метил, R2 являє собою алкіл, містить один, два, три або чотири атома вуглецю, R4 являє собою групу CH2=C(R5)C(O)-, R5 являє собою Н або метил, R6 являє собою алкіл, що містить щонайменше 4 атома вуглецю, заміщені одним або двома атомами фтору, R7 являє собою C1-C40 алкіл з прямою або розгалуженим ланцюгом R8 являє собою гідрокси(С2-С4)алкіл, R9 являє собою Н або Cl, R10 являє собою-R11-NH-ціле число від 1 до 10, n представляє собою ціле число від 10 до 500, m являє собою ціле число від 1 до 50. Запропонована композиція за рахунок об'єднання біфункціональних полиорганосилоксанов і фторполимеров в одному засобі захисту шкіри володіє високою захисною активністю. 3 н. і 9 з.п. ф-ли, 2 іл., 4 табл., 3 пр.

Склад покриття

Даний винахід відноситься до області складів покриттів, а саме стосується складу покриття, що включає склад аминового затверджувача, що містить біс-ароматичний вторинний діамін, біс-ароматичний первинний діамін і необов'язково моноароматический первинний діамін. Описаний склад для покриття, що містить: а) склад аминового затверджувача, що містить: (i) від 60 мол.% до 90 мол.% біс-ароматичної вторинного диамина, що має формулу I, де кожен радикал R1 є незалежним С1-С10 алкилом; і (ii) від 10 мол.% до 40 мол.% біс-ароматичної первинного диамина, що має формулу II, де кожен радикал R2 є незалежним C1-С10алкилом; а кожен радикал R3 є незалежним хлором, бромом, фтором або воднем, і де мовляв.% заснований на загальній кількості молярних часток біс-ароматичної вторинного диамина і біс-ароматичної первинного диамина; і (б) преполімер, що має вільні изоцианатние (NCO)групи; причому молярне відношення NCO груп в преполимере до амінова (-NH2) групами у складі аминового затверджувача лежить у межах від 0,8 до 2,0. Описаний склад для покриття, що містить: а) склад аминового затверджувача, що містить: (i) не менше 50 мол.% біс-ароматичної вторинного диамина, що має формулу �иамина, має формулу II, де кожен радикал R2 є незалежним C1-С10алкилом; а кожен радикал R3 є независимьм хлором, бромом, фтором або воднем; та (iii) від 3 мол.% до 47 мовляв.% моноароматического первинного диамина, що має формулу IIIa, IIIb, або їх суміш; де кожен радикал R4 є незалежним-СН2 - або-S-; де молярний % заснований на загальній кількості молей біс-ароматичної вторинного диамина, біс-ароматичної первинного диамина і моноароматического первинного диамина; і (б) преполімер, що має вільні изоцианатние (NCO)групи; причому молярне відношення NCO груп в преполимере до амінова (-NH2) групами у складі аминового затверджувача лежить у межах від 0,8 до 2,0. Також описано покриття, що містить реагують або змішуються за місцем вищеописані склади аминового затверджувача з преполимером. Технічний результат - поліуретанові покриття, використовують складу суміші амінових затверджувачів, володіють хорошими життєздатністю і механічними властивостями, придатними для використання в якості водонепроникних покриттів. 3 м. і 16 з.п. ф-ли, 1 табл., 11 пр.

Поверхневі покриття з противообледенительними властивостями

Винахід відноситься до поверхневим покриттям з противообледенительними властивостями, формованим виробів і пристроїв, що містить таке покриття, способів одержання і використання таких покриттів, формованих деталей і пристроїв. Покриття містить матрицю і введений в неї активний полімер, в якому зазначений активний полімер складається з певних структурних ланок і ковалентно зв'язаний з матрицею, обраної з групи, що складається з золь-гелю і полімерних шарів. Зазначені покриття володіють чудовими противообледенительними властивостями. 6 н. і 9 з.п. ф-ли, 2 іл., 11 табл.

Реагент антифриз проти примерзання, прилипання, змерзання в масі і пилення сипучих матеріалів (варіанти)

Винахід відноситься до реагентів антифризам для покриття металевих поверхонь вагонів-думпкарів, напіввагонів та іншого гірничо-транспортного, транспортного устаткування проти примерзання і прилипання до них розкривних порід, вугілля, залізної руди та інших вологих сипучих матеріалів. Реагент антифриз проти примерзання, прилипання, змерзання в масі і пилоутворення вологих сипучих матеріалів, який містить лужний сток виробництва капролактаму і добавку, в якості добавки використовується гліцерин. Також запропоновані варіанти реагенту антифризу проти примерзання, прилипання, змерзання в масі і пилоутворення вологих сипучих матеріалів, де в якості добавки міститься оцтова кислота та/або низькомолекулярні кислоти лесохимические або гліцерин і оцтова кислота та/або низькомолекулярні кислоти лесохимические. Винахід забезпечує підвищення ефективності реагенту антифризу за рахунок збільшення міцності, гнучкості і терміну служби утворюється на металевих поверхнях плівки, підвищення швидкості і ступеня змочування вугілля та інших гідрофобних матеріалів при збереженні якісних показників реагенту антифризу, таких як низька температура застигання і од

Порошкова полімерна композиція для супергидрофобного покриття та спосіб отримання покриття супергидрофобного

Винахід відноситься до області хімії, а саме до полімерним порошковим композицій для супергидрофобного покриття і способів одержання супергидрофобних покриттів. Композиція в якості основи містить термореактивную порошкову композицію з эпоксиполиэфирним або епоксидним, або поліефірним, або поліуретановим пленкообразователем і додатково містить модифікатор у вигляді гідрофобних частинок, вибраних з групи, що включає мікро - і наночастинок фторопласту з розмірами частинок не більш 5 мкм, мікрочастинки фторопласту, модифіковані поверхнево-активними речовинами, з розмірами частинок не більш 5 мкм, мікрочастинки фторопластового воску з розмірами частинок не більше 35 мкм і суміш мікро - і нанорозмірних частинок фторопласту і нанорозмірних частинок оксиду алюмінію Al2O3 та/або діоксиду кремнію SiO2 при їх співвідношенні від 10:1 до 100:1 в. ч. відповідно, при наступному співвідношенні компонентів, мас.%: основа - 95-99,5, модифікатор - 0,5-5. Спосіб отримання покриття включає нанесення зазначеної порошкової композиції і затвердіння отриманого покриття при температурі 180-190°с протягом 15-20 хвилин, при необхідності на згаданий шар до його затвердіння наносять другий шар модифікатора, потім проводять від� гідрофобності покриття, досягнення супергидрофобного стану і тим самим збільшення надійності і довговічності покриття. 2 н. п. ф-ли, 5 табл., 15 пр.
Винахід відноситься до смесовим сипучим антигололедним реагентів для обробки доріг. Протиожеледний реагент (матеріал), являє собою суміш природного, сіяного або меленого пісковика, функціональних добавок, сольових компонентів у кількості від 2 до 5% від маси пісковика і води від 3 до 15%. Частинки пісковику поверхнево примерзають до ущільненому снігу і льоду, утворюючи стійку абразивне покриття, що залишається на поверхні після розчищення від снігу. Винахід дозволяє прискорити процес освіти абразивного покриття, здешевити технологічний процес виробництва, зменшити запилювання при виробництві та використанні. 1 з.п. ф-ли, 3 ін.
Винахід відноситься до отримання рідини проти обмерзання (ПОЖ), що володіє властивостями видаляти з поверхні повітряних суден сніжно-льодові відкладення (СЛО) і забезпечувати тривалу (до 12 годин) антиобледенительную захист поверхонь ВС в умовах наземного зледеніння. Спосіб поетапного отримання рідини проти обмерзання на основі пропіленгліколю з загусником включає завантаження на першому етапі пропіленгліколю 47,0-52,0 мас.ч., води 16,0-20,3 мас.ч. і комплексоутворювача гидроксиэтилэтилендиаминтриуксусний натрій 0,11-0,21 мас.ч., перемішування їх у роторному змішувачі з частотою 50-60 Гц протягом 15-20 хвилин після завантаження компонентів. На другому етапі додають інгібітор корозії толилтриазол або 1,2,3-бензотриазол 0,12-0,22 мас.ч. і ПАР оксиэтилированний нонилфенол або етоксильовані октилфенол 0,12-0,25 мас.ч. з перемішуванням суміші при частоті 50-60 Гц і циркуляції при частоті 20 Гц протягом 30-35 хвилин. На третьому етапі завантажують загусник 10,5-14,0 мас.ч. в змішувач насосом марки НЦ-1 при частоті 10 Гц, перемішують всю суміш при 50-60 Гц і піддають циркуляції при частоті 10-40 Гц протягом 60-65 хвилин після закачування. На четвертому етапі перемішують суміш при 50-60 Гц з циркуляцією при 10-40 Гц �я та/або гідроксид натрію 0,10-0,20 мас.ч. На 5 етапі додають інгібітор корозії толилтриазол або 1,2,3-бензотриазол 0,4-0,5 мас.ч. і перемішують суміш при 50-60 Гц протягом 30-35 хвилин після завантаження без циркуляції, при похибці завантаження кількості пропіленгліколю та води ± 0,2% та інших компонентів ± 1%. Для коригування якості здійснюють додаткове перемішування суміші. В якості барвника беруть 0,0004-0,0008 хромовий антрахінонові зелений 125 і 0,0016-0,0022 жовтий 3G і/або жовтий G. Винахід дозволяє збільшити час антикригової захисту. 2 з.п. ф-ли.
Винахід відноситься до отримання згущувача для рідини проти обмерзання (ПОЖ), що володіє властивостями видаляти з поверхні повітряних суден сніжно-льодові відкладення. Спосіб поетапного отримання згущувача рідини проти обмерзання та композиції згущувача включає завантаження на першому етапі пропіленгліколю 7,6-11,04 мас.ч., води 84,6-89,25 мас.ч. і піногасника 0,05-0,1 мас.ч., перемішування їх у роторному змішувачі з частотою 50-60 Гц протягом 10-15 хвилин після завантаження компонентів. На другому етапі перемішують суміш при частоті 40-60 Гц і циркуляції при частоті 30-40 Гц, а потім через завантажувальний бункер у усмоктувальну лінію системи циркуляції додають полімер 1,4-2,1 мас.ч. і здійснюють циркуляцію при 10-16 Гц, причому час другого етапу становить близько 50-65 хвилин. На третьому етапі проводять витримку без перемішування і циркуляції протягом 4-7 годин, на четвертому етапі перемішують суміш при 40-60 Гц з циркуляцією при 30-50 Гц протягом 5-15 хвилин після завантаження ПАР 0,1-0,2 мас.ч., пропіленгліколю 0,32-0,46 мас.ч., інгібітора корозії 1,2-1,5 мас.ч. Потім проводять стабілізацію без перемішування і циркуляції протягом 10-15 годин при похибці завантаження кількості пропіленгліколю та води ±0,1% та інших компонен�ликоль 8,0-11,5 Вода 89,25-84,6 Полімер поліакрилат натрію 1,4-2,1 ПАР оксиэтилированний нонилфенол або етоксильовані октилфенол 0,1-0,2 Піногасник полідиметилсилоксан 0,05-0,1 Інгібітор корозії 2-бутин 1,4-діол (50% водний розчин) 1,2-1,5 Винахід дозволяє отримати загусник для ПОЖ, який підвищує ступінь точності отримання необхідної в'язкості для ПОЖ. 2 н.п. ф-ли, 5 табл.
Кожен варіант композиції містить хімічний компонент для танення снігу і льоду і абразивний компонент для зчеплення коліс транспортних засобів і взуття пішоходів з дорогою. Абразивний компонент композиції складений з дозованих по масі сухих груп фракцій піску, гранітної крихти або мармурової крихти у різних їх поєднаннях і пропорціях. Антигололедная композиція забезпечує підвищення її ефективності впливу на зменшення слизькості дорожнього покриття і шкідливого впливу на навколишнє середовище. 13 н. і 2 з.п. ф-ли.

Антигололедная композиція

Винахід відноситься до засобів, що застосовуються при обробці дорожніх, асфальтових, бетонних та інших покриттів для ліквідації утворень ожеледі. Антигололедная композиція включає хлористі солі натрію і кальцію, інгібітор корозії металу, в якості якого використовують хлористий амоній, параформ і оксид або гідроксид лужноземельних або лужного металу. Винахід дозволяє підвищити плавящую здатність композиції. 4 з.п. ф-ли, 3 табл., 1 іл., 2 пр.
Up!