Спосіб виробництва консервів "гусак в білому вині з фаршированої капустою"

 

Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв.

Відомий спосіб виробництва консервів "Гусак в білому вині з фаршированої капустою", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, куттерование м'яса та свинокопченостей і їх змішування з панірувальними сухарями, частиною солі і частиною перцю чорного гіркого з отриманням фаршу, розібрати на листя, заморожування і дефростацию свіжої білокачанної капусти, формування фаршу в капустяне листя з отриманням гарніру, різання і обсмажування в топленому маслі гусятині, змішування білого столового вина, кісткового бульйону, решти солі і рештою частини перцю чорного гіркого з отриманням соусу, фасування гусятині, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію (UA 2300961 С1, 2007).

Технічним результатом винаходу є отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини.

Цей результат досягається тим, що в способі виробництва консервів "Гусак в білому вині з фаршированої капустою", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, куттерование м'яса та свинокопченостей і їх змішування з панірувальними сухарями, частиною солі і частиною перцю черн�арша в капустяне листя з отриманням гарніру, різання і обсмажування в топленому маслі гусятині, змішування білого столового вина, кісткового бульйону, решти солі і рештою частини перцю чорного гіркого з отриманням соусу, фасування гусятині, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію, згідно винаходу, використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.:

Підготовлені м'ясо і свинокопчености куттеруют, а потім у рецептурному співвідношенні змішують з панірувальними сухарями, приблизно 10% рецептурного кількості солі і приблизно 25% рецептурного кількості молотого перцю чорного гіркого з отриманням фаршу.

Підготовлену свіжу декоративну капусту розбирають на листки, заморожують і дефростируют.

Фарш формують у капустяне листя з отриманням гарніру.

Підготовлену гусятину нарізають і обсмажують в топленому маслі.

Підготовлені біле столове вино, кістковий бульйон, решту солі і решту меленого перцю чорного гіркого змішують у рецептурному співвідношенні з отриманням соусу.

Гусятину, гарнір і соус розфасовують у рецептурному співвідношенні, герметизують і стерилізують з одержанням цільового продукту.

Витрати компонентів наведені з урахуванням норм відходів і втрат відповідних видів сировини. Мінімальний витрата м'яса відповідає використанню обрізної свинини, а максимальний відповідає використанню баранини II категорії. Витрата інших видів м'яса займає проміжне положення і визначається з урахуванням норм відходів і втрат на розрахункову закладку 99,6 кг на 1 т цільового проЃ схожі з продуктом з найбільш близького аналогу.

Таким чином, пропонований спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.

Спосіб виробництва консервів "Гусак в білому вині з фаршированої капустою", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, куттерование м'яса та свинокопченостей і їх змішування з панірувальними сухарями, частиною солі і частиною перцю чорного гіркого з отриманням фаршу, розібрати на листя, заморожування і дефростацию свіжої капусти, формування фаршу в капустяне листя з отриманням гарніру, різання і обсмажування в топленому маслі гусятині, змішування білого столового вина, кісткового бульйону, решти солі і рештою частини перцю чорного гіркого з отриманням соусу, фасування гусятині, гарніру і соусу, герметизацію і стерилізацію, відрізняється тим, що використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.:

гусак500
м'ясо120-157,5
свинокопчености86,7
топлене масло16,7
декоративна капуста208,3
панірувальні сухарі20,8
біле столове вино41,7
сіль10
перець чорний гіркий0,4
кістковий бульйондо виходу цільового продукту 1000
гусак500
м'ясо120-157,5
свинокопченостидекоративна капуста208,3
панірувальні сухарі20,8
біле столове вино41,7
сіль10
перець чорний гіркий0,4
кістковий бульйондо виходу цільового продукту 1000. 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у коров'ячому маслі моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, варіння до збільшення маси на 150% пшона, різання м'яса і зелені, змішування перерахованих компонентів з сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.

Спосіб стерилізації перцю солодкого натурального

Винахід відноситься до консервної промисловості, а саме до способів стерилізації перцю солодкого натурального в банках СКВ1-82-1000. Спосіб характеризується тим, що банки з перцем встановлюють носій, що забезпечує герметичність. Далі нагрівають в потоці повітря температурою 130°C і швидкістю 1,75-2 м/с протягом 20 хв, витримують у воді температурою 100°C протягом 5 хв у перевернутому положенні і охолоджують повітрям температурою 20-25°C зі швидкістю 7-8 м/с протягом 20 хв. При цьому банку в процесах теплової обробки в потоці нагрітого повітря і охолодження піддають переривчастого 2-3-хвилинному обертанню з денця на кришку з частотою 0,166 з-1 з інтервалом в 2-3 хв. Винахід забезпечує підвищення якості готового продукту, а крім того, дозволяє заощадити теплову енергію. 1 пр.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Яловичина шпигована тушкована з капустою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання, пасерування в топленому жирі і протирання моркви, білого коріння і цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з кістковим бульйоном, томатною пастою, сіллю і чорним перцем гірким з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання, шпигование морквою і салом і обсмажування в топленому жирі яловичини, фасування яловичини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Суп овочевий з м'ясом» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у тваринному жирі моркви, білого коріння і цибулі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання картоплі і зелені, змішування перерахованих компонентів з консервованим зеленим горошком, пшеничним борошном, тваринним жиром, томатною пастою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, різання м'яса, фасування м'яса, отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервів для харчування дітей віком від 1 року. Спосіб виробництва консервів «Суп-пюре з печінки» передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання телячої печінки, моркви та картоплі, замочування рису і ячної крупи, змішування перерахованих компонентів з томатним соком і сіллю, розварювання отриманої суміші, протирання, фасування, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Суп з декоративною капустою і свининою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому жирі свинини, різання і пасерування в топленому жирі ріпчастої цибулі, різання і заморожування свіжої декоративної капусти, збивання яєць, змішування перерахованих компонентів з соєвим соусом, кухонною сіллю, глутаматом натрію і чорним перцем гірким, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Смажена свинина з капустою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому маслі свинини, різання і пасерування в топленому маслі цибулі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, змішування перерахованих компонентів з вершками, томатною пастою, цукром, сіллю, лимонною кислотою і кмином, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і бланшування картоплі, різання і пасерування в топленому маслі моркви, ріпчастої цибулі і коріння петрушки і селери, різання м'яса і солоних огірків, змішування перерахованих компонентів з огірковим розсолом, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина шпигована з тушкованою капустою". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, шатківницю і заморожування свіжої капусти, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом з отриманням гарніру, різання, шпигование часником і обсмажування в топленому жирі козлятини, фасування козлятини, гарніру і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 575,5-629,9, топлений жир - 54, декоративна капуста - 525, моркву - 24-24,6, корінь петрушки - 20-20,3, ріпчаста цибуля - 48-48,6, часник - 9,2-9,7, пшеничне борошно - 7,2, томатна паста, у перерахуванні на 30% вміст сухих речовин - 20, оцтова кислота, в перерахунку на 80%-ную концентрацію - 0,68, цукор - 18, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,32, лавровий лист - 0,14, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційного ра�
Винахід відноситься до способу виробництва консервів "Козлятина шпигована тушкована з капустою". Даний спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання, пасерування в топленому жирі і протирання моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів з кістковим бульйоном, томатною пастою, сіллю і чорним перцем гірким з отриманням соусу, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання, шпигование морквою і коренем петрушки і обсмажування в топленому жирі козлятини, фасування козлятини, капусти і соусу, герметизацію і стерилізацію. При цьому використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.: козлятина - 431,7-472,4, топлений жир - 54, декоративна капуста - 500, моркву - 152-155,9, корінь петрушки - 87-88,4, ріпчаста цибуля - 57-57,7, пшеничне борошно - 18, томатна паста, у перерахуванні на 30% вміст сухих речовин - 20, сіль - 12, перець чорний гіркий - 0,3, кістковий бульйон - до виходу цільового продукту 1000. Пропонований спосіб дозволяє одержувати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в гусячому жирі ріпчастої цибулі, змішування перерахованих компонентів з гусячим жиром, томатною пастою, цукром, сіллю, лимонною кислотою, перцем чорним гірким і лавровим листом, різання гусячого м'яса, фасування гусячого м'яса, отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому жирі гусятині, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, шатківницю ріпчастої цибулі, різання зелені, пасерування пшеничного борошна, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, білим столовим вином, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, кмином, перцем червоним пекучим, запашним перцем і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до виробництва консервованих других обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, шатківницю ріпчастої цибулі, натирання яблук, змішування перерахованих компонентів з сіллю і чорним перцем гірким з отриманням гарніру, різання і обсмажування гусятині, фасування гусятині, гарніру і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Всі компоненти взяті при певному співвідношенні. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до харчової промисловості, зокрема до виробництва січених виробів з м'яса птиці. Спосіб передбачає підготовку та подрібнення м'ясної сировини з м'яса птиці з внутрішнім жиром, приготування фаршу шляхом перемішування м'ясного сировини з пшеничним хлібом, молоком або водою, сіллю, меленим перцем, формування напівфабрикату, панирование в сухарях. В якості харчових добавок додатково використовують чорнослив в кількості 25% від маси хліба, причому чорнослив попередньо замочують разом з хлібом у воді або молоці, з'єднують з нарізаним м'ясною сировиною і смаковими добавками, подрібнюють до розміру частинок 2-3 мм. Компоненти беруть у певному кількісному співвідношенні. Забезпечується одержання продукції з поліпшеними органолептичними і фізико-хімічними показниками, збагачення м'ясних січених виробів харчовими волокнами, вітамінами і мінеральними речовинами, підвищення мікробіологічної безпеки продукту. 1 табл.
Винахід відноситься до птіцеперерабативающей промисловості і може бути використане у виробництві делікатесних продуктів з м'яса індички. Спосіб передбачає використання філейної частини м'яса індиків і рослинних компонентів для начинки. Спосіб включає розбирання тушок індиків, посол філе, формування рулету і термічну обробку. В якості начинки при формуванні рулету вводять наступні рослинні компоненти: плоди брусниці - 5 кг, оливки зелені без кісточок - 5,5 кг, ядро волоського горіха - 4,5 кг у розрахунку на 100 кг продукту. Спосіб дозволяє отримувати готові продукти лікувально-профілактичного і дієтичного харчування і одночасно розширює асортимент продуктів з м'яса індиків. 1 пр.
Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до виробництва виробів з м'яса птиці. Спосіб включає підготовку сировини, прянощів, розсолу, посол м'яса птиці, його дозрівання, приготування начинки, формування та термічну обробку. В якості начинки використовують субпродукти з птиці, курагу, чорнослив і родзинки. Рулет формують у натуральну оболонку - синюги і здійснюють підсушування при температурі 60°С протягом 10-20 хвилин, потім обсмажування з димом при температурі 85-90°С протягом 45-60 хв і варіння при температурі 80-85°С. Копчення проводять при температурі 75-80°С протягом 15-20 хв або після охолодження продукту до температури 25-30°С коптять при температурі 25-30°С. Забезпечується поліпшення органолептичних показників готового продукту і розширення асортименту рулетів з м'яса птиці. 3 табл., 3 пр.
Винахід відноситься до м'ясної промисловості, а саме до виробництва рубаних напівфабрикатів. В якості основної сировини для виробництва напівфабрикату використовують м'ясо бройлерів біле і червоне, м'ясо механічної обвалки, яйця курячі, хліб з пшеничного борошна, молоко коров'яче, цибуля ріпчаста свіжа, сухарі панірувальні. Напівфабрикати містять прянощі, сіль кухонну харчову, перець чорний або білий, а також в якості білка рослинного походження використовують або горохову борошно або борошно лляне, або толокно вівсяне. Компоненти напівфабрикату підібрані в певному кількісному співвідношенні. Продукти володіють вираженим оздоровчим ефектом для організму людини, призначені для щоденного систематичного застосування. 1 пр.
Винахід відноситься до м'ясопереробної промисловості і може бути використане при виробництві м'ясо-овочевих консервів, містять субпродукти, а саме курячі шлунки і серця. Консерви містять курячі субпродукти, моркву і цибулю пасерують, спеції, бобові культури і рідина. В якості курячих субпродуктів використовують серця і/або шлунки курячі. В якості рідини - питну воду. В якості бобових культур використовують квасолю, сою або горох. В якості спецій використовують сіль, перець запашний мелений, перець чорний мелений і томат-пасту. Компоненти підібрані в певному кількісному співвідношенні. Забезпечується підвищення вмісту амінокислот проліну і оксипроліну в готовому продукті за рахунок комбінування його складу компонентів тваринного і рослинного сировини, а також зниження собівартості. Готовий продукт збалансований по основним харчовим речовинам, володіє високими органолептичними характеристиками та профілактичними властивостями для широкого контингенту споживачів, особливо для людей похилого віку. 3 з.п. ф-ли, 1 табл., 7 пр.

Спосіб виробництва січених напівфабрикатів з м'яса птиці, загорнутих в рослинний лист

Винахід відноситься до харчової промисловості, зокрема до виробництва напівфабрикатів з м'яса сільськогосподарської птиці, загорнутих в рослинний лист. Спосіб передбачає подрібнення м'яса сільськогосподарської птиці, складання фаршу з введенням перцю, солі, ягід барбарису, куміна і пасерованої цибулі, перемішування і загвинчування фаршу в попередньо оброблені свіжі або засолені листя пекінської капусти. Компоненти напівфабрикату беруть в певному кількісному співвідношенні. Забезпечується отримання січених напівфабрикатів з м'яса сільськогосподарської птиці, що володіють підвищеною харчовою і біологічною цінністю, хорошою засвоюваністю. 2 іл., 3 пр.
Винахід відноситься до технології виробництва закусочних консервів. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, варіння, очищення та різання курячих яєць, різання і бланшування цвітної капусти, овочевого перцю і лимонів, різання і заморожування салату, різання м'яса курки, заливку питною водою та витримку для набухання меленого шроту насіння гарбуза, змішування перерахованих компонентів з сіллю, фасування отриманої суміші і майонезу, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє знизити адгезію до стінок тари одержуваного цільового продукту.
Up!