Пристрій з підвищеною ехогенністю

 

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід відноситься до пристроїв з підвищеною ехогенністю для кращої візуалізації при отриманні ультразвукових зображень до способів підвищення ехогенності пристроїв.

Рівень техніки винаходу

Ультразвукова технологія має переваги перед іншими способами отримання зображень. Поряд з перевагою для здоров'я за рахунок зниження або виключення опромінення рентгенівськими променями (флюороскопії), необхідне обладнання досить малогабаритним, що зручно для його переміщення, і володіє перевагою при діагностиці морфології підповерхневих тканин. Додатково, ультразвукові перетворювачі можуть виготовлятися досить малогабаритними, щоб розташовуватися всередині тіла, де вони можуть забезпечувати кращу роздільну здатність, ніж перетворювачі, доступні в даний час для магнітно-резонансного отримання зображень і рентгенівської комп'ютерної томографії. Додатково, удосконалення пристроїв, які підвищують їх ехогенність для використання ультразвуку, дозволяють клініцистам швидко і належним чином поводитись із пацієнтами, заощаджуючи час і гроші.

Мкоторие роблять інструменти, в сутності, невидимими в ультразвук. Інтервенційні інструменти та інструментарій тут згадуються як "пристрій(-а)". Даний винахід відноситься до вдосконалення пристроїв, здатного підвищити ехогенність інтервенційних пристроїв. До інтервенційним пристроїв відносяться, зокрема, септальние пункційні голки, а також імплантовані пристрої, такі як, зокрема, стенти, фільтри, стентовие графи та/або серцеві клапани.

Удосконалення пристроїв для отримання ультразвукових зображень або "ехогенності" вивчався протягом багатьох років. Коли звукові хвилі контактують з плавною поверхнею, кут падіння і кут відбивання рівні. Якщо об'єкт розташовується під гострим кутом, більшість або всі звукові хвилі відбиваються від джерела передачі/приймача. При таких гострих кутах навіть пристрою з високою відбивною здатністю можуть бути невидимі для ультразвуку, якщо розсіювання не направляє звук назад до вихідного перетворювача. І навпаки, якщо об'єкт розташований перпендикулярно, звукові хвилі, що відбиваються прямо назад, можуть викликати ефект "засліплення" і перешкоджати огляду об'єкту оператором. Цей небажаний ефект упоминаетс�я видимості об'єктів у ультразвук. До прикладів відносяться додання шорсткості поверхні пристрою, уловлювання газу, приклеювання частинок до поверхонь підкладок, створення поглиблень або отворів в підкладках і використання різнорідних матеріалів.

Сутність винаходу

Один об'єкт цього винаходу належить до інтервенційному інструменту або пристрою з підвищеною ехогенністю. Інтервенційний інструмент або обладнання, для якого має бути отримано ультразвукове зображення, має поверхню з одним або більше отворами і полімерною плівкою, яка перебуває в тісному контакті з поверхнею інструменту або пристрою, що покриває принаймні ділянку одного або більше отворів.

Інший об'єкт цього винаходу відноситься до способу підвищення ехогенності інтервенційного інструменту або пристрою. При цьому способі одне або більше отворів виконуються поверхні інтервенційного інструменту або пристрою. Полімерна плівка потім поміщається в тісному контакті з поверхнею, покриваючи щонайменше ділянку одного або більше отворів.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - інтервенційний інструмент або пристрій з безліччю отворів у його поверхні.

Фходящейся в тісному контакті з поверхнею пристрою, так що отвори виявляються закритими.

Фіг.3 - столбцовая діаграма, що показує виражені в дБ результати збільшення порівняно з контрольним зразком для пристрою, відповідного цим винаходу, з полімерною плівкою, що закриває отвори в поверхні пристрою, як показано на фіг.2A і 2B, та інших комерційно доступним пристроєм з покриттям.

Фіг.4 - графік відбитої енергії під різними кутами, який відображає підвищену эхогенную реакцію.

Детальний опис винаходу

Даний винахід відноситься до вдосконалення, здатного підвищити ехогенність цих інтервенційних пристроїв. Пристрій з підвищеною ехогенністю, відповідне справжньому винаходу, містить пристрій, зображення якого повинно бути отримано з допомогою ультразвуку, що має поверхню з одним або більше отворами. Интервенционное пристрій, відповідне справжньому винаходу, додатково містить полімерну плівку, яка перебуває в тісному контакті з поверхнею пристрою, що закриває по меншій одне або кілька отворів.

Прикладами інтервенційних інструментів або пристроїв, для яких може бути покращено видимість при отриманні�е пристрою, як постійно імплантовані або тимчасово встановлюються пристрої, такі як катетери, дротяні направители, стенди та інші приладдя та інструменти, інтервенційні інструменти і голки, такі як септальние пункційні голки. Однак, як повинні розуміти фахівці в даній області техніки після прочитання цього розкриття, описані тут способи поліпшення видимості пристрою при отриманні ультразвукових зображень можуть бути пристосовані для багатьох інших областей і пристроїв.

У відповідності з цим винаходом, одне або кілька отворів виконуються поверхні інтервенційного інструменту або пристрою. Отвори, що відповідають справжньому винаходу, можуть бути прорізами в цій поверхні, яка в інших випадках є гладкою поверхнею пристрою, або наскрізними отворами через цю поверхню пристрою, або канавками, сформованими в цій поверхні пристрою, або будь-якими іншими топографічними нерівностями в цій в інших випадках гладкої поверхні пристрою.

В одному з варіантів здійснення, як показано на фіг. 1, у поверхні інтервенційного інструменту або пристрою проробляється безліч отверст�тва поверхню також робиться шорсткою. В одному з варіантів здійснення шорсткість поверхні пристрою має середнє значення шорсткості поверхні менше 1 мкм.

У варіантах здійснення, в яких полімерна плівка зчіплюється з пристроєм, додання шорсткості поверхні може бути корисно для збільшення адгезії.

Ехогенність цього пристрою підвищується відповідно з цим винаходом допомогою розміщення эхогенной полімерної плівки в тісному контакті з поверхнею пристрою, щоб закривати щонайменше ділянку отвори або отворів до поверхні інтервенційного інструменту або пристрою. В одному з варіантів здійснення полімерна плівка закриває всі отвір або отвори в поверхні інтервенційного інструменту або пристрою. В одному з варіантів здійснення полімерна плівка охоплює всю поверхню інтервенційного інструменту або пристрою. Покриття полімерною плівкою може також відновлювати люминальную здатність для пропускання медичного пристрою (голки, дерматома тощо), для чого у нього повинні бути додані наскрізні отвори. У разі прорізів або канавок, полімерна плівка, особливо плівка ePTFE, може відновлювати гнтах здійснення цього винаходу эхогенная характеристика пристрою може регулюватися. Один регульований варіант здійснення містить порожнє пристрій з наскрізними отворами на поверхні, закритими тонкою полімерною плівкою. Тиск всередині пристрою може підвищуватися або знижуватися, щоб змінювати резонансну характеристику полімерної плівки, що закриває згадані отвори, щоб створювати зміна эхогенной характеристики пристрою при перегляді за допомогою ультразвуку. В іншому варіанті здійснення може регулюватися натяг полімерної плівки, що закриває отвори пристрою. Збільшуючи або зменшуючи натяг цієї полімерної плівки, можна регулювати ехогенність пристрою. Форма отворів може змінюватись, щоб за рахунок цього досягати зміни ехогенності.

Може використовуватися будь-яка биосовместимая полімерна плівка, придатна для эхогенной реакції з мінімальним впливом профілю. В одному з варіантів здійснення полімерна плівка містить мікропористий фторполімерів, такий як пенополитетрафторэтилен (PTFE). В іншому варіанті здійснення полімерна плівка може бути тонкою поліолефінової плівкою, яка може бути або не бути пористою. Різна товщина матеріалу може змінювати топографію, коли рукав "активований" менше 0,010 дюйма. В іншому варіанті здійснення згадана товщина полімерної плівки менше 0,006 дюйма. В іншому варіанті здійснення згадана товщина полімерної плівки менше 0,003 дюйма.

Підвищена ехогенність пристрою, відповідного варіанту цього винаходу, що було продемонстровано експериментально. Результати представлені на фіг.3, де наводиться виражене в дБ збільшення ехогенності порівняно з контрольним примірником для пристрою, відповідного варіанту цього винаходу, і пристроєм з покриттям Angiotech.

Наведені нижче приклади, не створюють обмежень, забезпечуються для додаткового пояснення цього винаходу.

Приклади

Приклад 1. Матеріали

Голка з нержавіючої сталі діаметром 0,040 дюйма і завдовжки 4,8 дюйма використовувалася в якості об'єкта випробувань на підвищення ехогенності. Голка без змін використовувалася в якості контрольного зразка для порівняння результатів модифікації. Ехогенність голки з нержавіючої сталі з безліччю отворів, покритих полімерною плівкою у відповідності з цим винаходом, порівнюється з голкою з покриттям Angiotech (Angiotech Pharmaceuticals, Inc., 1618 Station Street, Vancouver, BC Canada V6A 1B6). Отвори розташовувалися �я оцінки та порівняння оброблених зразків використовувалися три різні способи.

Всі зразки піддавалися впливу системи одержання зображень, що використовує акустичну хвилю. Апаратура для випробувань складалася з приймального/передавального перетворювача з частотою 7,5 МГц, встановленого на основу з держателем зразка, розташованим на відстані приблизно 2,5 см фокальній довжини перетворювача. Перетворювач з частотою 7,5 МГц створював коливання з довжиною хвилі (λ) 200 мікрон. На відстані 2,5 см ширина променя становила приблизно 1 мм. Зразок голки був встановлений в утримувач, розташований перпендикулярно осі випромінюючого перетворювача. Це відповідає куту 0 градусів. Тримач зразка є знімним для спрощення зміни зразка. Тримач з допомогою магніту утримується в обертовому гониометре для вимірювання кута зразка щодо передавального і приймаючої перетворювача. Зразок і перетворювач занурювалися в резервуар з водою при кімнатній температурі. Перед збором даних кожен зразок вирівнювався з перетворювачем. Це здійснювалося за допомогою збільшення установки загасання на контролері імпульсного збудника/приймача (приблизно 40 дБ), щоб не допустити насичення сигналу. Потім оператор вна перетворювачі, щоб добитися максимального зворотного сигналу. Загасання регулювалося до опорної точки, що становить приблизно 1 Ст. Установка загасання і свідчення гоніометра записувалися. Гоніометр обертався на 10 градусів відносно записаних свідчень. Оскільки при відході від перпендикулярного напрямку сигнал зазвичай знижується (дзеркальні свідчення), загасання зменшувалася. Знижений рівень дозволяв мати достатньо потужний сигнал під час збору даних, не доводячи приймач до насичення. Зразок обертався по всьому кутку обертання, щоб гарантувати, що сигнал не входив до насичення, або значно відводився або наближався до перетворювача, виводячи сигнал з вікна збору даних. Значний часовий зсув був показником, що перетворювач не вирівнюється з центром або точкою обертання зразка. Коли налаштування була закінчена, гоніометр переміщувався до позначки 10 градусів і збір даних по точках виконувався до 50 градусів з приростами за 2 градуси. До перетворювача підключався обладнання, і випробувальний пристрій вимірював відображення. Для збору даних та аналізу використовувалися програмне забезпечення Lab View і апаратурне забезпечення.

Друга оцінка зразків вип� і створити більш реальну середу зображення. Використовуючи ультразвукову систему з перетворювачем на частоту 6,5 МГц, зразки вставлялися в порожню оболонку. Для кожного зразка отримували нерухоме зображення. Ці зображення візуально порівнювалися з контрольними зображеннями і перевірялися на сумісність з двовимірними даними перетворювача. Дані збиралися в три різні моменти часу. Між зборами даних у другий і третій раз перетворювач перенастраивался. Таким чином, хоча абсолютна шкала графіків в дБ не є однією і тією ж, головне значення мають відносні різниці (дельти).

Третій оцінкою був аналіз поверхні з використанням оптичного компаратора Veeco Model NT3300. Всі отримані дані додатково оброблялися за допомогою комп'ютерного програмного забезпечення для кращої оцінки зразків. Макроскопічний нахил і циліндрична кривизна були видалені. Для фільтрації частот нижче 20-1мм був обраний гаусів фільтр (Фур'є). Неповні проміжні точки були відновлені з максимальною роздільною здатністю 3 або 5 пікселів. Всі зразки маскувалися на краях, щоб видалити ділянки з великими випадіннями даних і аномалії, пов'язані з фільтрацією. Двовимірні зразки оброблялися першим�а висота шорсткості, Rt або PV, є висотою від максимального піку до максимального провалу на профілі поверхні в межах довжини оцінки.

Виражене в дБ збільшення ехогенності порівняно з контрольним зразком пристрою, відповідним варіантом здійснення, і пристроєм з покриттям Angiotech, показано на фіг.3.

1. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю, що містить:
(a) интервенционное пристрій, для якого має бути отримано ультразвукове зображення, причому згадане пристрій має зовнішню поверхню, що містить одну або більше топографічних нерівностей в інших випадках гладкою зовнішньої поверхні інтервенційного пристрої;
(b) полімерну плівку, яка перебуває в тісному контакті з зовнішньою поверхнею зазначеного інтервенційного пристрою і закриває щонайменше ділянку зазначених однієї чи більше топографічних нерівностей,
при цьому натяг полімерної плівки і резонансна характеристика полімерної плівки є регульованими.

2. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому зазначені одна або більше топографічних нерівностей повністю закриті полімерною плівкою.

3. Интервенционное пристрою точного кондицію�тий.

4. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому полімерна плівка охоплює поверхню згаданого пристрою.

5. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому натяг полімерної плівки, яка охоплює поверхню згаданого пристрою, є регульованим.

6. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому полімерна плівка містить мікропористий фторполімерів.

7. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому полімерна плівка містить пенополитетрафторэтилен (PTFE).

8. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому интервенционное пристрій є інтервенційним інструментом.

9. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому интервенционное пристрій є септальной пункційної голкою.

10. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 1, в якому поверхню інтервенційного пристрою виконана шорсткою.

11. Интервенционное пристрій з підвищеною ехогенністю за п. 9, в якому поверхня має шорсткість менше 1 мкм.

12. Спосіб підвищення ехогенності интервенцион�випадках їх гладкою зовнішньої поверхні інтервенційного пристрою; і
розміщують полімерну плівку в тісному контакті з зовнішньою поверхнею, так щоб покривався щонайменше ділянку зазначених однієї чи більше топографічних нерівностей, причому натяг полімерної плівки є регульованим, і
регулюють ехогенний відгук інтервенційного пристрою, при цьому зазначена регулювання включає етапи, на яких
візуалізують пристрій за допомогою ультразвуку та
регулюють натяг полімерної плівки у відповідь на зазначену візуалізацію, при цьому регулювання натягу полімерної плівки змінює резонансну характеристику полімерної плівки, що покриває зазначені одну або більше топографічних нерівностей.

13. Спосіб за п. 12, ст. якому полімерну плівку розміщують так, щоб повністю закривати зазначені одну або більше топографічних нерівностей в інтервенційному пристрої. 

Схожі патенти:

Спосіб і мембрана для регенерації тканини

Винахід відноситься до медицини. Регенерація або приживлення тканини стимулюється при використанні структури, що включає багатошарову пластину колагенового мембранного матеріалу, який включає пластинчастий бар'єрний матеріал з очищеного колагену, отриманого з природного містить колаген тканини, бар'єрний пластинчастий матеріал, що включає бар'єрний шар з зовнішньої гладкою бар'єрної поверхнею і волокнисту поверхню, яка знаходиться навпроти гладкою бар'єрної поверхні. Структура додатково включає матриксний шар колагенового губчатого матеріалу, що примикає до волокнистої поверхні. Матриксний шар колагенового губчастого матеріалу розсмоктується організмом суб'єкта при більш високій швидкості, ніж бар'єрний пластинчастий матеріал. 19 з.п. ф-ли, 3 іл., 5 пр.

Імплантовані продукти, що містять наночастинки

Винахід відноситься до застосування твердого медичного продукту, що нагрівається під дією змінного магнітного поля, для подальшого терапевтичного лікування після хірургічного видалення пухлин і ракових виразок. Медичний продукт являє собою хірургічний імплантат, наданий у формі фізіологічно прийнятною тканини, губки або плівки. У медичному продукті магнітні частинки, які будуть утворювати тепло при порушенні під дією змінного магнітного поля і, таким чином, будуть нагрівати медичний продукт. Винахід забезпечує значне поліпшення подальшого лікування після операції на ракової пухлини порівняно з хіміотерапією. 20 з.п. ф-ли, 14 пр.

Спосіб отримання заповнює матеріалу для пластичної хірургії та інструментальної косметології, заповнює матеріал і спосіб введення заповнює матеріалу в проблемну зону

Винахід відноситься до фармацевтичної промисловості, а саме до способу отримання заповнює матеріалу для пластичної хірургії та інструментальної косметології

N-заміщені мономери і полімери

Винахід відноситься до N-заміщених мономерам і полімерів, способів одержання таких мономерів і полімерів і способів їх використання для різних медичних цілей, наприклад у медичних пристроях

Тканинні клеї

Винахід відноситься до гнучкого аркуша, придатному для застосування в якості тканинного клею і герметизуючого матеріалу і призначеному для локального застосування в терапевтичних цілях на внутрішніх і зовнішніх поверхнях організму

Імплантати з fk506

Винахід відноситься до медицини, конкретно до імплантатів, зокрема, внутрикавернозним або интраваскулярним імплантатів, переважно для лікування або профілактики коронарних або периферичних звужень або закупорок судин, зокрема, звужень, або, відповідно, стенозів або рестенозов, переважно для профілактики рестеноза, які хімічно ковалентно або нековалентно пов'язаної або фізично фіксованій формі містять FK506, до способу їх отримання та їх застосування
Винахід відноситься до медицини, конкретно до способу отримання губчастих матеріалів з біологічних тканин, що застосовуються для лікування контурних деформацій покривних тканин у пластичній хірургії або заповнення об'ємних дефектів органів та м'яких тканин в реконструктивно-відновній хірургії

Спосіб обробки кукси головного бронха

Винахід відноситься до медицини, а саме до торакальної хірургії і може бути використано при обробці кукси головного бронха під час пневмонектомії і повторних операціях з приводу післяопераційних бронхіальних свищів
Винахід відноситься до контрастного засобу для ультразвукової візуалізації у вигляді дозованої препаративної форми

Імерсійна середовище для проведення об'ємної ехографії орбіти при анофтальме і субатрофии очі і спосіб проведення об'ємної ехографії орбіти при анофтальме і субатрофии очі

Винахід відноситься до офтальмології і призначене для об'ємної ехографії орбіти при анофтальме або субатрофии очі

Наногель для ультразвукової діагностики та спосіб його одержання

Винахід відноситься до галузі медицини і описує наногель для ультразвукової діагностики, який містить проводить гель на основі редкосшитого полімеру акрилової кислоти - карбопола і модифікатор - розчин фуллеренової суміші в олії гвоздики, причому його компоненти знаходяться в таких співвідношеннях, мас.%: карбопол 0,9-1,1; фуллереновая суміш 0,0025-0,01 і масло гвоздики 0,5-1,4 - у вигляді розчину фуллеренової суміші в олії гвоздики; гліцерин 0-6; гідроксид натрію до pH 6-8; вода - доповнює до 100

Спосіб візуалізації міжшлуночкової перегородки при виконанні операції спиртової аблации першої гілки септальной

Винахід відноситься до медицини, а саме до кардіології, і призначене для визначення тактики ендоваскулярного лікування хворих з обструктивною формою гіпертрофічної кардіоміопатії
Винахід відноситься до способу отримання лиофилизованной матриці і, після її відновлення, відповідного придатного для ін'єкцій контрастної речовини, що містить рідку водну суспензію наповнених газом мікробульбашок, стабілізовану переважно фосфолипидом

Контрастний засіб для ультразвукової візуалізації

Винахід відноситься до галузі ультразвукової діагностики

Спосіб ультразвукової діагностики та пристрій для його реалізації

Винахід відноситься до галузі медичного приладобудування і може бути використане для неінвазивного визначення температури біологічних об'єктів усередині живого організму

Спосіб контролю дезінтеграції конкрементів нирок при дистанційної літотрипсії у дітей

Винахід відноситься до медицини, зокрема до урології, і може бути використане при проведенні дистанційної літотрипсії для контролю за дезінтеграцією конкрементів високої щільності у нирках. Проводять комплексне ультразвукове обстеження за допомогою ультразвукового апарату Toshiba Aplio XG V4. З допомогою методики ASQ здійснюють побудова графіка функції щільності конкременту з визначенням значення індексу щільності. При значеннях індексу щільності конкременту вище 5,5 сеанс дистанційної літотрипсії проводять з величиною ударноволнового імпульсу 14-15 кВ. При зниженні значення індексу щільності конкременту в межах від 5,5 до 3,6 сеанс дистанційної літотрипсії проводять з зменшенням величини ударноволнового імпульсу до 12-13 кВ. При зниженні значення індексу щільності конкременту від 3,5 до 2,0 сеанс дистанційної літотрипсії припиняють. Спосіб дозволяє підвищити точність контролю дезінтеграції конкременту нирок шляхом оцінки його структурної щільності, що дозволяє зменшити травматизацію ниркової паренхіми і знижує вірогідність виникнення ускладнень. 4 іл., 2 пр.
Up!