Спосіб виготовлення декоративного бордюру

 

Заявляемое технічне рішення відноситься до декоративного оформлення інтер'єрів, зокрема до оформлення виробами на основі текстильних матеріалів.

Відомо безліч прикладів декорування інтер'єрів з дизайнерських альбомів і навчальних посібників, але для опису технічної суті напрямки виготовлення декоративних виробів приймаємо за наиближайший аналог-прототип відомий за патентом України №33616, опубл. 25.06.2008, бюл. №12, під назвою «Спосіб виконання декору зі шкіри».

В основі технічного рішення по прототипу розкриті операції з виготовлення декоративного виробу, які включають розмітку, вирізання і приєднання заготовок зі шкіри до обробленої поверхні, причому після вирізання заготівлю промазують клеєм, притискають до освіти «м'ятою» фактури і приклеюють до поверхні.

Недоліком розкритого технічного рішення є:

- велика трудомісткість виготовлення самого і ще велика трудомісткість підготовчих робіт - эскизирование, виготовлення лекал, також існує обмеження з підбору матеріалів.

В основу заявляється технічного рішення поставлено завдання розробити такий процес виготовлення декоративного бор�користуванні матеріалів, збільшив би естетичні властивості самого виробу і дав можливість використовувати новітні досягнення техніки у виготовленні, наприклад лазерну резку, тим самим забезпечити якість виготовлення і значно знизити трудомісткість.

Поставлена задача вирішується за допомогою пропозиції способу шляхом приклеювання текстильного матеріалу на ущільнюючу клейову основу і створенням декоративного малюнка шляхом термовирезания. Запропонований спосіб виготовлення декоративного бордюру описується за наступним алгоритмом.

Текстильний матеріал, обраний для лицьової частини декоративного бордюру, приклеюється на ущільнюючу клейову основу і піддається температурній обробці і одночасного заплавлению країв за межі бордюру. Температурний режим підбирається під вибраний текстильний матеріал. Різання із застосуванням високоточної обладнання дозволить отримувати якісні декоративні бордюри.

Реалізовувати запропонований спосіб можливо і з застосуванням звичайного обладнання і пристосувань з дещо завищеною трудомісткістю виготовлення. Елементи кріплення до конструкцій інтер'єру розміщуються на декоративному бордюрі в залежності від місця призначення бордюру. �слью в декоративному оформленні закритих і відкритих приміщень різного призначення, а також можуть служити як елемент одягу.

Спосіб виготовлення декоративного бордюру, що включає приклеювання текстильного матеріалу на ущільнюючу клейову основу і декоративне вирізання, відрізняється тим, що після приклеювання проводиться температурна обробка поверхні з заплавлением країв по краю бордюру, з подальшим термовирезанием декоративного малюнка. 

Схожі патенти:

Спосіб друку на плоских поверхнях деревних елементів

Винахід відноситься до способу друку на плоских поверхнях деревних елементів, а також до виробничої лінії для виготовлення плоских дерев'яних панелей. Виробнича лінія містить щонайменше транспортерное засіб для переміщення панелей в напрямку просування, а також струменевий принтер і електронний процесор, при цьому струменевий принтер управляється електронним процесором. Струменевий принтер містить нерухомі друкарські головки, розташовані один за одним у зазначеному напрямку просування, кожна друкарська головка відноситься тільки до одного кольором, вибраним з блакитного, пурпурного, жовтого і чорного для послідовного нанесення вибраних кольорів, причому транспортерное засіб виконано з можливістю переміщення деревних панелей з верхньою поверхнею, яка підлягає друку, через струменевий принтер в процесі друку в напрямку просування, при цьому друковані головки розташовані над верхньою поверхнею панелі, що підлягає друку. 5 н. і 24 з.п. ф-ли, 5 іл.

Спосіб художньої інкрустації з використанням натуральних кольорових алмазів, алмазних сколів і діамантів

Спосіб художньої інкрустації з використанням натуральних кольорових алмазів, алмазних сколів і діамантів відноситься до виготовлення високохудожніх творів декоративно-прикладного мистецтва, переважно ікон.

Спосіб виготовлення декоративного покриття на поверхні панелі

Винахід відноситься до виробництва будівельних виробів, а саме облицювальних панелей, застосовуваних для обробки внутрішніх приміщень і зовнішніх стін, і може бути використане для їх декорування. Спосіб виготовлення декоративного покриття на поверхні панелі включає попередню підготовку декорує матеріалу шляхом змішування декорує матеріалу з барвниками, нанесення на поверхню панелі сполучного, розміщення декорує матеріалу на допоміжній горизонтальній поверхні, поєднання поверхні сполучного з декоруючих матеріалом на допоміжної поверхні, витримку панелі на декорирующем матеріалі з додатком навантаження, закріплення декорує матеріалу на поверхні панелі, при цьому перед розміщенням декорує матеріалу на горизонтальній допоміжної поверхні з нього формують багатошарову вертикальну, плоску, кольорову композицію, рівну по висоті (ширині) і довжині декорованій поверхні панелі, в якості сполучного декоративного матеріалу використовують водоэмульсионний шар з наповнювачами, а після відділення декорованою панелі від декорує матеріалу її поверхню покривають стабілізуючим Ѹсунков. 3 з.п. ф-ли, 1 іл.
Винахід відноситься до виробництва новорічних ялинкових прикрас. Спосіб декорування скляної порожнистої светопроницаемой оболонки ялинкової іграшки передбачає її заповнення насиченим водним розчином сульфату натрію, розчину злив, сушку внутрішньої поверхні, герметизацію. Технічним результатом винаходу є спрощення декорування скляної порожнистої светопроницаемой оболонки ялинкової іграшки.

Панель з покриттям і спосіб її виготовлення

Група винаходів відноситься до панелі з покриттям і способу виготовлення такої панелі. Панель з покриттям містить, щонайменше, підкладку (2) і верхній шар (3) з друкованим орнаментом, в якій вказаний верхній шар (3) передбачений на цій основі (2), і містить прозорий або напівпрозорий шар (7) синтетичного матеріалу, який передбачений зверху зазначеного друкованого орнаменту; причому для зазначеної підкладки використовують підкладку у формі плити, має товщину від 2 до 15 мм, при цьому, щонайменше, зазначений прозорий або напівпрозорий шар (7) синтетичного матеріалу містить спінюється або спінений синтетичний матеріал, при цьому зв'язок між шаром (7) синтетичного матеріалу і одним або кількома сусідніми шарами утворена повністю допомогою затвердіння зазначеного синтетичного матеріалу відсутність окремого клейового з'єднання, і зазначена панель містить механічні з'єднувальні засоби, що дозволяють з'єднувати один з одним дві такі панелі, при цьому профілі зазначених сполучних засобів виконані за допомогою фрезерування у зазначеній основі. Технічним результатом групи винаходів є створення альтернативних панелей з пок

Спосіб декорування шкіряних виробів за допомогою татуювання

Винахід відноситься до способу отримання декоративних ефектів на шкіряних виробах. Спосіб декорування шкіряних виробів за допомогою татуювання характеризується нанесенням зображення на шкіру за допомогою машинки, при цьому під шкіряний виріб попередньо поміщається підкладка, далі шкіряний виріб і підкладка надійно закріплюються і натягаються на робочому столі, на шкіряний виріб рівномірно наноситься натуральний вазелін з в'язкістю 28-36 мм2/с при 50°C, підбирається трафарет, за допомогою якого наноситься ескіз зображення, нанесення чорно-білого або кольорового зображення здійснюється за допомогою тату машинки при кімнатній температурі в межах від 21°C до 24°C, періодично витираючи шкіряний виріб від надлишків фарби розчином з антисептика, потім шкіряний виріб знімається з робочого столу і сохне протягом 7-10 годин при кімнатній температурі в межах від 21°C до 24°C. Технічним результатом заявленого винаходу є зниження тривалості технологічного процесу і його простота. 1 іл.

Спосіб інкрустування пам'яток

Винахід відноситься до способів інкрустування пам'яток. Спосіб інкрустування пам'яток включає підбір фрагментів композиції по колірній гамі згідно з проектом, нанесення контурів композиції на поверхню основи, обробку основи, закріплення на основі фрагментів композиції клейовим складом, при цьому в якості фрагментів використовують різні породи природного каменю, та/або скло різних кольорів і відтінків, і/або крихту різних порід природного каменю, та/або скла різних кольорів і відтінків згідно заданої мозаїчної композиції, в якості основи використовують існуючий пам'ятник або елемент пам'ятника або створюють новий, викладають фрагменти мозаїчної композиції в загальну мозаїчну композицію згідно з проектом на допоміжної поверхні, наприклад аркуші паперу, потім на допоміжну поверхню наносять зовнішній контур готової мозаїчної композиції і отримують лекало, за яким з допомогою інструменту переносять контур на поверхню основи або на панель для закріплення на основі, по отриманому контуру вирізають щонайменше одне поглиблення необхідної глибини на основі або вирізають по меншій мірі один наскрізний отвір на панелі для закріплення на основі зак�ють не нижче рівня лицьовій поверхні основи або панелі для зміцнення на основі заготовлену мозаїчну композицію згідно з проектом і заливають спеціальним клейовим складом, а після повного затвердіння клейового складу поверхня мозаїчної композиції вирівнюють, шліфують і полірують. Технічним результатом винаходу є отримання інкрустованих виробів, які не втрачають первинний зовнішній вигляд і не потребують відновлення, що також призводить до підвищення терміну експлуатації виробів, забезпечення технологічності, скорочення термінів виготовлення виробів, що дозволяє серійно виготовляти пам'ятники з інкрустацією, забезпечення можливості створення пам'ятників з матеріалів різної вартісної категорії із збереженням кольорового художнього оформлення, його виразності, надійності і терміну експлуатації. 1 з.п. ф-ли, 7 іл.
Винахід відноситься до виробництва художніх керамічних виробів

Спосіб виготовлення картинки і набір для виготовлення картинки

Винахід відноситься до галузі дитячої творчості
Винахід відноситься до лазерної технології
Up!