Пристрій для захисту носія інформації (варіанти)

 

Винахід відноситься до легкої промисловості, а саме до аксесуарів, призначених для захисту носія інформації, зокрема переносного електронного приладу з екраном.

З розвитком техніки різні переносні електронні пристрої, наприклад мультимедійний плеєр, мобільний телефон, кишеньковий персональний комп'ютер, кишенькова ігрова приставка, електронна книга, планшетний персональний комп'ютер, стали невід'ємною частиною сучасного життя багатьох людей. Порівняно з традиційним настільним персональним комп'ютером основною перевагою переносного електронного пристрою є те, що його легко переносити. Тому в останні роки можна бачити людей, що працюють з переносними електронними пристроями в будь-який час і в будь-якому місці.

Для захисту і зручності перенесення електронного пристрою користувачі можуть використовувати захисний чохол або захисну сумку. В даний час на ринку існують два основних типи конструкції захисних чохлів і захисних сумок. У конструкції першого виду передбачена можливість відкривання одній з бічних крайок чохла або захисної сумки, і користувачі розстібають застібку-блискавку чи відкривають замок для відкриття�мки, що незручно.

На відміну від цього в конструкції другого типу три суміжні бічні кромки захисного чохла або сумки скріплені застібкою-блискавкою, і користувач може розстебнути застібку-блискавку, щоб розкрити чохол або сумку і потім покласти портативний електронний пристрій на внутрішню поверхню захисного чохла або сумки і використовувати. На внутрішній поверхні можуть бути розміщені дві еластичні стрічки, тасьми або ремені для охоплення або підвішування двох кутів екранної частини переносного електронного пристрою, щоб виключити відкидання захисного чохла або сумки назад.

З метою підвищення зручностей роботи на портативних електронних пристроях, а також з метою захисту цих пристроїв від небажаного впливу використовується велика кількість додаткових аксесуарів. Наприклад, у патенті на корисну модель UA №119480 «Допоміжний пристрій з магнітним кріпленням» описано захисний чохол-обкладинка, призначений для забезпечення можливості захисту, щонайменше, дисплея планшетного комп'ютера. Чохол-обкладинка містить обкладинку, розмір і форма якої відповідають дисплею, що містить, щонайменше, перший магнітний елемент, і щонайменше, другий магнітні�вий магнітний елемент виявляється датчиком, розміщеним усередині планшетного комп'ютера. Датчик виявляє зміни поточного робочого стану планшетного комп'ютера у відповідності з положенням захисного чохла-обкладинки щодо планшетного комп'ютера. Також чохол-обкладинка містить механізм кріплення для кріплення обкладинки до планшетного комп'ютера з можливістю повороту. Недоліком корисної моделі є незахищеність дисплея планшетного комп'ютера від зчитування інформації стороннім спостерігачем. Також недоліком є можливість засвічення дисплея при яскравому освітленні, наприклад при яскравому сонячному світлі.

Як прототип був обраний патент на корисну модель UA №127595 «Захисна сумка». В корисній моделі пропонується захисна сумка для переносного електронного пристрою. Захисна сумка містить першу кришку, другу кришку і, щонайменше, сполучний елемент. Перша кришка виконана з можливістю закривання нижній поверхні першої частини, друга кришка виконана з можливістю закривання задньої поверхні другої частини, і з'єднувальний елемент підключено між першою бічній кромкою першої кришки і другій бічній кромкою другої кришки. Крім того, друга кришка займає стояче в задню поверхню під дією повертає сили пружності, забезпечуваною з'єднувальним елементом, коли нижня поверхня спирається на несучу поверхню через першу кришку, а друга частина наведена в розкрите положення щодо першої частини.

Основним недоліком корисної моделі є незахищеність інформації, що відтворюється на екрані, від стороннього спостерігача з бічних сторін. Також недоліком є засвічення екрану при яскравому освітленні, наприклад сонячним світлом, що іноді призводить до неможливості роботи з портативним електронним пристроєм.

Завданням, на вирішення якої спрямовано заявляється винахід, є створення пристрою, що дозволяє обмежити доступ до носія інформації стороннього спостерігача.

Технічним результатом цього винаходу є захист носія інформації від небажаного перегляду, що підвищує конфіденційність одержуваної власником інформації.

Також технічним результатом є захист носія інформації від засвічення стороннім освітленням, що підвищує якість і чіткість зображення.

Поставлена задача вирішується тим, що пристрій для захисту носія інформації включає підставу, кришку, першу і другу бічні стінки. Підстава і один в одного і кожна з'єднана з одного кромкою підстави і однієї кромкою кришки з можливістю складання між основою і кришкою. При цьому пристрій забезпечений стопором для утримання кришки і підстави в розкритому стані.

В окремому випадку перша і друга бічні стінки виконані гофрованими.

В окремому випадку перша і друга бічні стінки виконані з м'якого матеріалу.

У приватному разі стопор виконаний у вигляді рамки, одна сторона якої зафіксована на підставі з можливістю повороту рамки. Кришка забезпечена пристроєм для фіксації протилежної сторони рамки.

У приватному разі стопор виконаний у вигляді пластини, з'єднаної з основою з протилежного боку від з'єднання основи і кришки. Пластина має можливість складання на основу. При цьому пластина і кришка забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

В окремому випадку пристрій фіксації виконано у вигляді, щонайменше, двох магнітів. При цьому перший магніт з'єднаний з пластиною, а другий магніт розташований на кришці з можливістю взаємодії з першим магнітом.

В окремому випадку пристрій фіксації виконано у вигляді текстильної застібки, одна частина якої закріплена на пластині, а відповідна частина закріплена на кришці з можливістю взаємодії з першою частиною.

У чании з можливістю повороту, а кришка забезпечена посадковим місцем для кріплення вільного кінця прута.

В іншому варіанті поставлена задача вирішується тим, що пристрій для захисту носія інформації включає підставу, кришку, першу і другу бічні стінки. Підстава і кришка з одного боку обладнані пружинним елементом для утримання їх під кутом одна до одної. Перша і друга бічні стінки розташовані один навпроти одного і кожна з'єднана з одного кромкою підстави і однієї кромкою кришки. При цьому пристрій забезпечений запором для утримання кришки і підстави в складеному стані.

В окремому випадку перша і друга бічні стінки виконані гофрованими.

В окремому випадку перша і друга бічні стінки виконані з м'якого матеріалу.

У наступному варіанті поставлена задача вирішується тим, що пристрій для захисту носія інформації включає підставу, кришку і бічні стінки. Підстава і кришка з'єднані між собою з можливістю складання. Кожна бічна стінка виконана з двох частин. Перша частина кожної бічної стінки з'єднана з кришкою з можливістю складання на кришку. Друга частина кожної бічної стінки з'єднана з основою з можливістю складання на основу. При � окремому випадку взаємодія і фіксація першої та другої частин кожної бічної стінки здійснюється шляхом розміщення на них металевих пластин, щонайменше, одна з яких є магнітом.

В окремому випадку перша і друга частини кожної бічної стінки додатково забезпечені люверсами, через які просмикнуті стрічки.

В окремому випадку пристрій додатково забезпечено пластиною, з'єднаної з основою з протилежного боку від з'єднання основи і кришки. Пластина має можливість складання на основу. При цьому пластина і кришка забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

В окремому випадку пристрій фіксації виконано у вигляді, щонайменше, двох магнітів, при цьому перший магніт розташований на пластині, а другий магніт розташований на кришці з можливістю взаємодії з першим магнітом.

В окремому випадку пристрій фіксації виконано у вигляді текстильної застібки, одна частина якої закріплена на пластині, а відповідна частина закріплена на кришці з можливістю взаємодії з першою частиною.

В подальшому винахід ілюструється докладним описом конкретних, але не обмежують справжнє рішення, прикладів його виконання та доданими кресленнями, на яких:

фіг.1 - зображено загальний вид варіанти пристрою з гофрованими бічними стінками і стоЂопором у вигляді пластини;

фіг.3 - зображено загальний вид варіанти пристрою з пружинним елементом;

фіг.4 - зображено загальний вид варіанти пристрою з бічними стінками, що складаються з двох частин;

фіг.5 - зображена квітка варіанту пристрою з бічними стінками, що складаються з двох частин;

фіг.6-фіг.12 - зображена робота пристрою з бічними стінками, що складаються з двох частин.

Пристрій, зображене на фіг.1, складається з основи 1, кришки 2, першої бічної стінки 3 і другої бічної стінки 4. Підстава 1 і кришка 2 з'єднані між собою з можливістю складання. В конкретному прикладі, наведеному на фіг.1 підстава 1 і кришка 2 з'єднані між собою прямокутної пластини 5. Перша бічна стінка 3 і друга бічна стінка 4 розташовані один навпроти одного і кожна з'єднана з одного кромкою основи 1 і однієї кромкою кришки 2 з можливістю складання між основою і кришкою. У конкретному випадку, зображеному на фіг.1, бічна стінка 3 і друга бічна стінка 4 виконані гофрованими. Однак можливе виконання бокових стінок з м'якого матеріалу, наприклад з тканини.

Пристрій забезпечений стопором для утримання кришки 2 і підстави 1 в розкритому стані. У випадку, зображеному на фіг.1, стопор �забезпечена пристроєм для фіксації 7 протилежної сторони рамки. В якості пристрою фіксації може бути застосована підпружинена засувка, як це зображено на фіг.1.

Іншим варіантом виконання стопора, зображеного на фіг.2, може бути пластина 8, з'єднана з основою 1 з протилежного боку від з'єднання основи 1 і кришки 2. Пластина 8 має можливість складання на підставу 1. При цьому пластина 8 і кришка 2 забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

Пристрій фіксації, наприклад, може бути виконано у вигляді, щонайменше, двох магнітів. При цьому перший магніт 9 з'єднаний з пластиною 8, а другий магніт (на кресленні не показаний) розташований на кришці 2 з можливістю взаємодії з першим магнітом 9. Звернемо увагу, що друге магнітів, розташованих на кришці може бути декілька, що дозволяє варіювати ступінь відкритості пристрою.

Іншим варіантом виконання пристрою фіксації може бути текстильна застібка (стрічка Велкро). При цьому одна частина текстильної застібки закріплена на пластині, а відповідна частина закріплена на кришці з можливістю взаємодії з першою частиною. Також як і у варіанті з магнітним пристроєм фіксації, відповідних частин, розташованих на кришці, може бѴин прут, один кінець якого зафіксований на підставі 1 з можливістю повороту. При цьому кришка забезпечена 2 посадковим місцем для кріплення вільного кінця прута.

В іншому варіанті виконання заявляється пристрій (фіг.3) включає підставу 10, кришку 11, першу бічну стінку 12 і другу бічну стінку 13. Підстава 10 і кришка 11 з одного боку обладнані пружинним елементом 14 для утримання їх в розкритому стані під кутом один до одного. Перша бічна стінка 12 і друга бічна стінка 13 розташовані один навпроти одного. При цьому кожна бічна стінка сполучена з одного кромкою підстави 10 і однієї кромкою кришки 11. У цьому варіанті виконання бічні стінки можуть бути виконані гофрованими або збірними типу віяло, а також можуть бути виконані з м'якого матеріалу.

При цьому пристрій забезпечений запором 15 для утримання кришки 11 і підстави 10 в складеному стані.

У наступному варіанті, представленому на фіг.4, пристрій для захисту носія інформації включає підставу 16 і кришку 17. Підстава 16 і кришка 17 з'єднані між собою з можливістю складання. Кожна бічна стінка виконана з двох частин. Перша частина першої бічної стінки 18 і перша частина другої бічної стінки 19 з'єднані з�овою стінки 21 з'єднані з основою 16 з можливістю складання на підставу 16. При цьому перша частина першої бічної стінки 18 і друга частина першої бічної стінки 20 встановлені з можливістю взаємодії і фіксації, а перша частина другої бічної стінки 19 і друга частина другої бічної стінки 21 також встановлені з можливістю взаємодії та фіксації.

Так, фіксація першої та другої частин кожної бічної стінки може здійснюється, наприклад, шляхом розміщення на них металевих пластин, щонайменше, одна з яких є магнітом.

Для взаємодії перша і друга частини кожної бічної стінки додатково забезпечені люверсами 22, через які просмикнуті і закріплені стрічки 23.

Пристрій може бути додатково забезпечений пластиною 24 для розміщення на ній носія інформації. Пластина 24 з'єднана з основою 16 з протилежного боку від з'єднання підстави 16 і кришки 17. Пластина 24 має можливість складання на підставу 16. При цьому пластина 24 і кришка 17 забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

Пристрій фіксації може бути виконано, наприклад, у вигляді щонайменше двох магнітів, при цьому перший магніт 25 розташований на пластині 24, а другий магніт, на фігурах не показаний, розташований на кришці 17 с�ько, що дозволяє варіювати кут установки пластини 24 і ступінь розкриття пристрою.

Також пристрій фіксації може бути виконано у вигляді текстильної застібки, одна частина якої закріплена на пластині 24, а відповідна частина закріплена на кришці 17 з можливістю взаємодії з першою частиною.

Найпростіший спосіб виготовлення наведено на прикладі виготовлення одного з варіантів пристрою.

По викрійці, представленої на фіг.5, вирізують форму з картону. У вирізаною викрійці роблять отвори під люверси і магніти. Викроюють за розмірами тканина. За допомогою малярного скотчу встановлюють магніти в заздалегідь визначених місцях, а саме в бічних. Обклеюють картон вирізаною тканиною. Закріплюють люверси і пристосування для кріплення носія інформації, наприклад гумку. Закріплюють у люверсах стрічки для зв'язку бічних стінок.

На фіг.6-12 показана робота пристрою і можливі положення пластини, призначеної для розміщення носія інформації.

Як видно з наведених фіг.6-12, для приведення пристрою в робоче положення необхідно підняти кришку 17. За рахунок наявності зв'язків, виконаних у вигляді стрічок 23, бічні стінки піднімаються, а завдяки магнітам, розташованим у всі�х магнітів на кришці 17 пластина 24 може кріпитися під різним кутом. На фіг.11 і фіг.12 показано, що пристрій не перешкоджає використанню його в повністю відкритому положенні, коли носій інформації розташований із зовнішнього боку пристрою.

Таким чином, пропоноване пристрій дозволяє захистити носій інформації від небажаного перегляду, що підвищує комфорт для власника при перегляді інформації і конфіденційність її отримання.

Крім того, застосування пристрою дозволяє захистити носій інформації від засвічення небажаним стороннім освітленням, наприклад при перегляді в сонячну погоду, що підвищує якість і чіткість зображення.

1. Пристрій для захисту носія інформації, що включає підставу, кришку, першу і другу бічні стінки, підстава і кришка з'єднані між собою з можливістю складання, перша і друга бічні стінки розташовані один навпроти одного і кожна з'єднана з одного кромкою підстави і однієї кромкою кришки з можливістю складання між основою і кришкою, при цьому пристрій забезпечений стопором для утримання кришки і підстави в розкритому стані.

2. Пристрій для захисту носія інформації за п. 1, яке відрізняється тим, що перша і друга бічні стінки виконані гофрированни�і виконані з м'якого матеріалу.

4. Пристрій для захисту носія інформації за п. 1, яке відрізняється тим, що стопор виконаний у вигляді рамки, одна сторона якої зафіксована на підставі з можливістю повороту рамки, а кришка забезпечена пристроєм для фіксації протилежної сторони рамки.

5. Пристрій для захисту носія інформації за п. 1, яке відрізняється тим, що стопор виконаний у вигляді пластини, з'єднаної з основою з протилежного боку від з'єднання основи та кришки і з можливістю складання на основу, при цьому пластина і кришка забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

6. Пристрій для захисту носія інформації за п. 5, що відрізняється тим, що пристрій фіксації виконано у вигляді, щонайменше, двох магнітів, при цьому перший магніт з'єднаний з пластиною, а другий магніт розташований на кришці з можливістю взаємодії з першим магнітом.

7. Пристрій для захисту носія інформації за п. 5, що відрізняється тим, що пристрій фіксації виконано у вигляді текстильної застібки, одна частина якої закріплена на пластині, а відповідна частина закріплена на кришці з можливістю взаємодії з першою частиною.

8. Пристрій для захисту носія інформації за п. 1,на підставі з можливістю повороту, а кришка забезпечена посадковим місцем для кріплення вільного кінця прута.

9. Пристрій для захисту носія інформації, що включає підставу, кришку, першу і другу бічні стінки, підстава і кришка з одного боку обладнані пружинним елементом для утримання їх під кутом друг до друга, перша і друга бічні стінки розташовані один навпроти одного і кожна з'єднана з одного кромкою підстави і однієї кромкою кришки, при цьому пристрій забезпечений запором для утримання кришки і підстави в складеному стані.

10. Пристрій для захисту носія інформації за п. 9, що відрізняється тим, що перша і друга бічні стінки виконані гофрованими.

11. Пристрій для захисту носія інформації за п. 9, що відрізняється тим, що перша і друга бічні стінки виконані з м'якого матеріалу.

12. Пристрій для захисту носія інформації, що включає підставу, кришку і бічні стінки, підстава і кришка з'єднані між собою з можливістю складання, кожна бічна стінка виконана з двох частин, перша частина кожної бічної стінки з'єднана з кришкою з можливістю складання на кришку, а друга частина кожної бічної стінки з'єднана з основою з можливістю складання на основаии.

13. Пристрій для захисту носія інформації за п. 12, відрізняється тим, що взаємодія і фіксація першої та другої частин кожної бічної стінки здійснюється шляхом розміщення на них металевих пластин, щонайменше, одна з яких є магнітом.

14. Пристрій для захисту носія інформації за п. 13, відрізняється тим, що перша і друга частини кожної бічної стінки додатково забезпечені люверсами, через які просмикнуті стрічки.

15. Пристрій для захисту носія інформації за п. 12, відрізняється тим, що пристрій додатково забезпечено пластиною, з'єднаної з основою з протилежного боку від з'єднання основи та кришки і з можливістю складання на основу, при цьому пластина і кришка забезпечені пристроєм фіксації для утримання пластини під кутом до основи.

16. Пристрій для захисту носія інформації за п. 15, відрізняється тим, що пристрій фіксації виконано у вигляді, щонайменше, двох магнітів, при цьому перший магніт розташований на пластині, а другий магніт розташований на кришці з можливістю взаємодії з першим магнітом.

17. Пристрій для захисту носія інформації за п. 12, відрізняється тим, що пристрій фіксації виконано в виозможностью взаємодії з першою частиною. 

Схожі патенти:

Напівпровідникове запам'ятовуючий пристрій

Винахід відноситься до напівпровідникових запам'ятовуючим пристроям з послідовним доступом, зокрема до способу управління записом даних у вказане запам'ятовуючий пристрій

Вирівнювання навантаження з допомогою управління з'єднанням

Винахід відноситься до вирівнювання навантаження

Вирівнювання навантаження з допомогою інформації статусу хоста

Винахід відноситься до вирівнювання навантаження

Автомат розподілу даних з регульованою атмосферою

Винахід відноситься до розподілу даних, зокрема, на оптичних носіях

Спосіб, система і комп'ютерний програмний продукт для комп'ютеризованої підготовки комплектуючих в лифтостроении

Винахід відноситься до способу і системи для комп'ютеризованої підготовки комплектуючих в лифтостроении

Носій запису, записуючий пристрій і система запису/відтворення

Винахід відноситься до носія запису, записуючого пристрою, відповідного такого носія

Система автоматичного підключення різних носіїв інформації до вузлів запису та відтворення інформації

Винахід відноситься до обчислювальної техніки, інформатики, голографії і буде використовуватися у всіх сферах людської діяльності нашої країни та інших країн

Бібліотека учня

Винахід відноситься до обчислювальної техніки і може бути використане людиною в нашій країні і інших країнах в системі освіти, починаючи з першого класу навчання в школі (технікумі), а потім у вузі, наукової та іншої технічної діяльності, а також при вирішенні щоденних службових, господарських, побутових та інших проблем

Вкладиш в конверт для cd/dvd дисків

Винахід відноситься до упаковки для плоского предмета, що має отвір для відправки цього предмета в поштовому відправленні, переважно в поштовому конверті

Конвертний комплект для цифрового медиадиска

Винахід відноситься до систем упаковки, зокрема до упаковки плоских виробів, таких як цифрові медиадиски

Упаковка для зберігання, демонстрації оптичного диска і маніпулювання їм

Винахід відноситься до галузі пакування і може бути використано для зберігання, демонстрації оптичних дисків і маніпулювання ними

Футляр для зберігання компакт-диска

Винахід відноситься до області упаковки, призначеної для зберігання і транспортування дискових носіїв інформації, переважно оптичних компакт-дисків

Футляр для зберігання компакт-диска

Винахід відноситься до конструкції упаковки, спеціально пристосованої для особливих виробів, а саме для дискових носіїв запису

Упаковка для зберігання, складування, зберігання і маніпулювання дискообразними виробами

Винахід відноситься до упаковки для зберігання, складування, зберігання і маніпулювання дискообразними виробами, такими як компакт-диски і їм подібні, що складається з корпусу (коробки-футляра) або кишені, виконаного шляхом згинання та/або склеювання першої картонній або подібної картону заготовки, і направляючої або лотка, призначеного для прийому з можливістю вилучення, щонайменше, одного дископодібних вироби і виконаного шляхом згинання та/або склеювання другий картонній або подібної картону заготовки, в якій корпус забезпечений отвором, через яке може бути вставлена або вилучено несуча виріб і спрямовуюча в якій напрямна містить зажимающее виріб пристосування, а корпус і спрямовуюча містять взаимопокривающие пристосування, службовці для того, щоб максимально збільшити довжину, на яку напрямна може бути висунута з корпусу для вилучення і вставки вироби в призначене для нього простір

Викидається портативна ручна касета для зберігання компакт-диска

Винахід відноситься до касет для компакт-дисків, а в більш вузькому сенсі - до касет для компакт-дисків, які дають можливість користувачеві відкривати касету і викидати диск за допомогою тільки однієї руки

Допоміжний пристрій з магнітним кріпленням

Винахід відноситься до допоміжних пристроїв з магнітним кріпленням. Захисний чохол-обкладинка призначений для забезпечення можливості захисту, щонайменше, дисплея планшетного комп'ютера і містить: обкладинку, розмір і форма якої відповідають дисплею, що містить, щонайменше, перший магнітний елемент і, щонайменше, другий магнітний елемент, що використовується для фіксації обкладинки на дисплеї в закритому стані, причому в закритому стані перший магнітний елемент виявляється датчиком, розміщеним всередині планшетного комп'ютера, який виявляє зміни поточного робочого стану планшетного комп'ютера у відповідності з положенням захисного чохла-обкладинки щодо планшетного комп'ютера; і магнітний блок, з'єднаний з можливістю повороту з обкладинкою, що містить: перше безліч магнітних елементів, розміщених у безпосередній близькості один від іншого в напрямку першого відносного розміру вздовж першої лінії і згідно з першою комбінацією чергуються полярностей магнітів; і друге безліч магнітних елементів, розміщених у безпосередній близькості один від іншого в напрямку другого відносного розміру вздовж пе�редназначен для магнітного кріплення допоміжного вузла до першої частини планшетного комп'ютера за допомогою магнітної сили, має пікове значення. Магнітний механізм кріплення може бути використаний для роз'ємного кріплення допоміжного пристрою до електронного пристрою. Допоміжний пристрій може бути використано для розширення функціональних можливостей електронного пристрою. 2 н. і 18 з.п. ф-ли, 68 іл.
Up!