Видачной механізм і пристрій видачное

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до видачному механізму згідно з попередньою описує частині п. 1 формули винаходу і видачному пристрою, що містить такий видачной механізм.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Видачние пристрої для рідин, у яких пристрій містить ємність для рідини і забезпечено або приєднано до вихідного пристрою у вигляді гнучкої видачной частини, широко застосовуються для видачі таких різних рідин, як, наприклад, рідке мило, спінене мило, алкогель, дезінфікуюча або антибактеріальна рідина або лосьйон. Гнучка видачная частина наповнюється відповідною рідиною і піддається впливу зовнішньої сили для видачі рідини з неї. Користувач може прикладати силу до гнучкої видачной частини безпосередньо або непрямим чином. Гнучка видачная частина може мати такий розмір, щоб при повному приведення в дію гнучкої видачной частини видавався підходящий або бажаний обсяг, наприклад 1 мілілітр рідини. Альтернативне вихідна пристрій видачного пристосування може містити насосне пристрій, що включає в себе фіксовану насосну частину і рухому насосну частину. Рухома насосна частина вико�пристрій для в'язкої рідини, придатне для видачі вмісту м'яких туб. Еластичний трубчастий ділянку приєднаний до м'якої тубі і піддається дії видачного механізму, що містить два важеля, видачной важіль і рухливий важіль, для видачі рідини з еластичного трубчастого ділянки. Видачной важіль має два плеча, нижнє плече і верхнє плече, кожне на відповідній стороні щодо точки повороту важеля. Рухливий важіль має свою точку повороту на його одному кінці. Верхнє плече видачного важеля впирається в планку на рухомому важелі таким чином, щоб під час видачного такту видачного важеля верхнє плече переміщалося уздовж планки до точки повороту рухомого важеля. Нижнє плече видачного важеля піддається дії зусилля для здійснення видачного такту, коли в'язка рідина підлягає видачі. Під час видачного такту видачной важіль повертається навколо своєї точки повороту, і верхнє плече тисне на планку рухомого важеля. Оскільки нижнє плече видачного важеля є довшим верхнього плеча, виграш у силі за рахунок важеля досягається між силою, прикладеною користувачем, і силою, за допомогою якої верхнє плече тисне на планку рухомого важеля. Однак у времѽой передачі рухомого важеля зменшується від максимальної величини на початку видачного такту. Отже, користувач повинен прикладати збільшується зусилля в ході видачного такту для досягнення повного видачного такту.

US 6540110 розкриває пристосування для видачі свободнотекучего продукту в пакеті. За допомогою віджимного пристрою користувач може видавати порцію свободнотекучего продукту з розподільчої камери пакета. Віджимні пристрої містить наполегливу стінку, в яку впирається розподіляє камера, і натискні частині, що приводяться в дію вручну, що включають в себе ручний важіль і натискну поворотну частину. Натискна поворотна частина перетискає пакет в області розподільчої камери і віджимає свободнотекучий продукт з нього, коли користувач наводить в дію ручний важіль. Виявляється, передавальне відношення важільної передачі між ручним важелем і натискний поворотною частиною по суті фіксовано протягом видачного такту ручного важеля.

Міжнародна заявка РСТ/SE2010/050446 розкриває вихідна пристрій для видачі спіненого матеріалу. Ємність для рідини містить резервуар для рідини і насос для спіненого матеріалу. Сопловий наконечник виконаний з можливістю щонайменше часткового оточення насоса для спіненого ма�ма переміщення в першому напрямку з тим, щоб активувати насос для спіненого матеріалу в першому напрямку. Перша кінцева поверхню соплового наконечника містить видачное отвір, розташований уздовж однієї лінії з насосом для спіненого матеріалу, через яке видається кількість рідини у вигляді спіненого матеріалу при активації насоса для спіненого матеріалу.

Повна активація вихідного пристрою для видачі рідини може бути важкодосяжним. Для деяких видачних механізмів потрібно, щоб користувач прикладав збільшене зусилля для досягнення такої повної активації. Таким чином, може бути складно видати бажаний обсяг рідини.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Метою справжнього винаходу є створення видачного механізму, який буде дозволяти користувачеві легко видавати рідина з вихідного пристрою ємності для рідини або вихідного пристрою видачного пристосування.

Відповідно до першого аспекту цього винаходу, мета досягається за допомогою видачного механізму для ємності для рідини, виконаної з можливістю рідинного сполучення з вихідним пристроєм для рідини. Видачной механізм містить:

- рухливу приводну частину, яка містить кЏ, виконаний з можливістю повороту навколо першої осі повороту, який містить ділянку, що приводиться в дію користувачем.

Видачной механізм виконаний з можливістю перетворення зусилля, прикладеного до ділянки, що приводиться в дію користувачем, переміщує зусилля, прикладене важелем для користувача до приводної частини. Співвідношення між першою довжиною і другий довжиною утворює передавальне відношення важільного механізму. Перша довжина триває від першої осі повороту до ділянки, що приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі повороту до точки впливу переміщує зусилля на приводний ділянку. Передаточне відношення важільного механізму виконано з можливістю збільшення від неактивированного положення протягом принаймні перших 50% видачного такту приводного ділянки таким чином, щоб переміщує зусилля збільшувалася протягом принаймні перших 50% видачного такту, коли до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, докладено постійне зусилля.

Оскільки передавальне відношення важільної передачі між першою довжиною і другий довжиною зростає протягом щонайменше половини вличению зусилля, прикладиваемому до вихідного пристрою з боку контактної поверхні першого важеля. Інакше кажучи, зусилля користувача, необхідний для того, щоб піддати приводну частина дії видачного такту, буде збільшуватися від першого початкового рівня протягом щонайменше половини видачного такту приводної частини. В результаті досягається вищезазначена мета. По суті це застосовується до видачному механізму. На практиці характеристики вихідного пристрою забезпечують зміна зусилля користувача. Природно, що на практиці також має позитивний ефект збільшення передавального відношення важільної передачі.

Ємність для рідини може бути виконана з можливістю наповнення рідиною такий, як, наприклад, рідке мило, спінене мило, алкогель, дезінфікуюча або антибактеріальна рідина або лосьйон. Вихідний пристрій може бути виконано кількома різними способами за умови, що воно, за допомогою рідинного сполучення з ємністю, виконано з можливістю наповнення відповідною рідиною, і коли піддається дії зовнішньої сили, виконано з можливістю видачі рідини з вихідного пристрою. Вихідний пристрій може мати такий ример 1 мілілітр, рідини. У разі, якщо спінене мило видано з відповідного видачного пристрою, рідке мило з ємності може домішуватися, наприклад, у вихідному пристрої з повітрям для отримання виданого спіненого матеріалу.

Згідно варіантів здійснення переміщує зусилля може бути направлена вздовж напрямку переміщує зусилля. Напрямок переміщує зусилля може продовжуватися через центр обертання, пов'язаний з приводний частиною і навколо якого центру обертання напрямок переміщує зусилля може повертатися в ході видачного такту.

Згідно варіантів здійснення важіль для користувача може містити першу поверхню ковзання, і приводна частина може містити другу поверхню ковзання. Перша і друга поверхні ковзання можуть спиратися в ковзному упорі між собою в опорній точці. Опорна точка може утворювати точку впливу для передачі переміщує зусилля від важеля для користувача через посередництво першої поверхні ковзання до другої поверхні ковзання і приводної частини. Таким чином, переміщує зусилля передається від важеля до приводного ділянці через посередництво першої та другої поверхн�в ковзному упорі між собою, опорна точка переміщується вздовж поверхонь ковзання в ході видачного такту.

Згідно варіантів здійснення друга поверхня ковзання є опуклою. Таким чином, переміщує зусилля і напрямок переміщує зусилля можуть повертатися близько центру обертання. Згідно з різними варіантами здійснення, в області другої поверхні ковзання, ділянка першого важеля може мати різну форму в різних варіантах здійснення, включають в себе, круглу, овальну, опуклу секцію, перервану увігнутою секцією і т. д., за умови, що друга поверхня ковзання є опуклою щонайменше в опорній точці. Отже, у вищезазначеній області другий поверхні ковзання, в деяких варіантах здійснення, може бути дві або декілька окремих друге поверхонь ковзання на приводної частини, послідовно розміщуються в упорі з першої поверхнею ковзання в ході видачного такту. Згідно з деякими варіантами здійснення, центр обертання може переміщатися по мірі переміщення опорної точки вздовж поверхонь ковзання.

Згідно варіантів здійснення перша поверхню ковзання по суті є плоскою. Як альтер�я, точка впливу переміщує зусилля на приводну частина може співпадати з центром обертання переміщує зусилля.

Згідно варіантів здійснення сполучна частина може передавати переміщує зусилля від важеля до приводної частини. Таким чином, переміщує зусилля може передаватися через посередництво сполучної частини до важеля для користувача.

Згідно варіантів здійснення, сполучна частина може бути прикріплена з можливістю повороту до приводної частини і виконана з можливістю повороту біля центру обертання. Отже, точка впливу може знаходитися в центрі обертання. Таким чином, переміщує зусилля з боку важеля для користувача може передаватися на приводну частина через посередництво сполучної частини до центру обертання.

Згідно варіантів здійснення, сполучна частина може бути прикріплена з можливістю повороту до важеля для користувача.

Згідно варіантів здійснення видачной механізм виконаний з можливістю приведення в дію вихідного пристрою, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянку. Видачной механізм може містити фіксований наголос, виконаний з можливістю упор�ю упору в порожнистий гнучкий видачной ділянку таким чином, щоб порожнистий гнучкий видачной ділянку міг бути розміщений між контактною поверхнею і упором. Таким чином, рідина може бути видана з гнучкого видачного ділянки по мірі того, як приводна частина переміщується в напрямку до упору з допомогою переміщує зусилля.

Згідно варіантів здійснення видачной механізм може бути виконаний з можливістю приведення в дію вихідного пристрою, що містить насосне пристрій, що містить фіксовану насосну частину і рухому насосну частину, виконану з можливістю відносного переміщення відносно фіксованого насосну частини. Контактна поверхня приводної частини може бути виконана з можливістю упору в рухому насосну частину для приведення в дію рухомий насосної частини, коли приводна частина піддається дії видачного такту. Таким чином, рідина може бути видана з насосного пристрою по мірі того, як приводна частина переміщується в напрямку до рухомої насосної частини з допомогою переміщує зусилля.

Згідно варіантів здійснення приводна частина може бути виконана з можливістю повороту близько другої осі повороту.

Згідно варіантів здійснення перша і втор�першу і другу осі повороту. У неактивированном положенні видачного механізму ділянку, що приводиться в дію користувачем, важеля для користувача може бути розміщений на першій стороні першої площини. Зусилля користувача і переміщує зусилля можуть бути додані з першої сторони першій площині щонайменше на початку видачного такту приводної частини.

Згідно варіантів здійснення центр обертання може залишатися на першій стороні першої площини протягом всього видачного такту.

Згідно варіантів здійснення контактна поверхня приводної частини може бути розміщена ближче до другого кінця приводної частини, ніж друга вісь повороту. Перша вісь повороту може бути розміщена на першому кінці важеля для користувача, і ділянка, що приводиться в дію користувачем, може бути розміщений на другому кінці важеля для користувача.

Згідно варіантів здійснення приводна частина може бути виконана з можливістю ковзання уздовж напрямної лінії під час видачного такту. Таким чином, приводна частина може бути спрямована керованим чином до вихідного пристрою по мірі того, як приводна частина піддається дії переміщує зусилля.

Іншою метою є створення видходного пристрою ємності для рідини або вихідного пристрою видачного пристрою.

Згідно аспекту інша мета досягається за допомогою видачного пристрої для рідини, що містить видачной механізм по кожному з попередніх аспектів і варіантів здійснення, обговорюваних вище.

Згідно варіантів здійснення видачное пристрій може бути виконано з можливістю закріплення на стіні.

Згідно варіантів здійснення видачное пристрій може містити установче місце для розміщення одноразової ємності для рідини.

Згідно варіантів здійснення видачное пристрій може містити ємність для рідини, виконану з можливістю повторного наповнення рідиною. В якості альтернативи, ємність для рідини може бути одноразовою.

Згідно варіантів здійснення видачное пристрій може містити вихідний пристрій, що містить гнучкий видачной ділянку. Згідно цих варіантів здійснення, ємність для рідини може бути приєднана до полому гнучкого ділянці. Ємність для рідини може бути одноразовою або з можливістю повторного наповнення.

Згідно варіантів здійснення одноразова місткість для рідини може містити порожнистий гнучкий ділянку.

Згідно варіантів здійснення видачной механізм може бизобретения будуть очевидні при вивченні прикладеної формули винаходу і наступного детального опису. Фахівці в даній області техніки будуть розуміти, що різні ознаки цього винаходу можуть бути комбіновані для отримання варіантів здійснення, відмінних від описаних нижче, не виходячи за рамки обсягу цього винаходу, як визначено в прикладеній формулі винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Різні аспекти цього винаходу, що включають в себе свої особливі ознаки і переваги, будуть повністю зрозумілі з наступного детального опису і супровідних креслень, в яких:

Фіг. 1 зображує розріз видачного пристрої для рідини згідно з примірним варіантами здійснення.

Фіг. 2а і 2b ілюструють видачной механізм згідно з примірним варіантами здійснення.

Фіг. 3 ілюструє перший важіль видачного механізму згідно з примірним варіантами здійснення.

Фіг. 4 зображує розріз видачного механізму згідно з примірним варіантами здійснення.

Фіг. 5-11 ілюструють видачние механізми згідно з примірним варіантами здійснення.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

Далі даний винахід буде описано більш повно з посиланням на супровідні креслення, в яких показано приблизні варіанти здійснення. Однак це�енте. Розкриті ознаки примірних варіантів здійснення можуть бути комбіновані, як легко зрозуміло будь-якому звичайному фахівця в даній області техніки, до якої належить винахід. Скрізь подібні посилальні позиції ставляться до подібних елементів.

В цілях стислості і ясності, добре відомі функції і конструкції не обов'язково будуть описуватися докладно.

Фіг. 1 ілюструє переріз видачного пристрою 2 для рідини згідно з примірним варіантами здійснення. Видачное пристрій 2 містить видачной механізм 4. Видачное пристрій 2 містить встановлюється на стінці ділянка 6 і кришку 8. Всередині видачного пристрою 2 розміщена ємність 10 для рідини для рідини, такої як рідке мило. У видачном пристрої передбачено установче місце 11 для ємності 10. Кришка 8 може бути відкрита для заміни або вторинного наповнення ємності 10 для рідини. Таким чином, ємність 10 може бути легко видаляється або повторно наповнюється. Вихідна пристрій, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянка 12, розміщено на нижньому кінці видачного пристрою 2 і виконано в рідинному повідомленні з внутрішнім простором ємності 10 для рідини. Гнучкий ділянка 12 забезпечений отвором 13 і може здобуде важіль 20 для користувача, виконаний з можливістю повороту навколо першої осі повороту. Важіль 20 для користувача містить ділянка 22, приводиться в дію користувачем. Ділянка 22, приводиться в дію користувачем, зазвичай виконаний на одному кінці важеля 20 для користувача і може бути як прямим площину для того, щоб користувач притискався впритул.

Гнучкий ділянка 12 розміщений між фіксованим упором 14 контактною поверхнею 16 рухомий приводної частини 18 видачного механізму 4. Приводна частина 18 містить важіль. Приводна частина 18 виконана з можливістю повороту навколо другої осі повороту. Важіль 20 для користувача містить першу поверхня 26 ковзання. Приводна частина 18 містить другу поверхню 24 ковзання, яка є опуклою. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання підтримуються в ковзному упорі між собою в опорній точці. Таким чином, коли важіль 20 для користувача повертається до приводної частини 18, приводна частина 18 повертається в напрямі до упору 14 і гнучкий ділянка 12 затискається між контактною поверхнею 16 і упором 14. На гнучкому ділянці 12 біля отвору 13 може бути розміщений клапан для запобігання просочування рідини з ємності 10 для рідини, до�ом 12 і ємністю 10 для рідини для запобігання видавлювання рідини назад у ємність 10 для рідини, коли гнучкий ділянка 12 не є стислим.

Фіг. 2а і 2b ілюструють видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Фіг. 2а зображує видачной механізм 4 в неактивированном положенні і фіг.2b зображує видачной механізм 4, по суті, повністю активованому стані. Вихідна пристрій, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянку видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4, опущено на фіг. 2а та 2b для ясності.

Важіль 20 для користувача повертається навколо першої осі 30 повороту. Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю приведення в дію користувачем для видачі рідини з видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4. Для цього, важіль 20 для користувача повертається допомогою ділянки 22, приводиться в дію користувачем. Приводна частина 18 містить контактну поверхню 16, виконану з можливістю упору в непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянку.

Важіль 20 для користувача містить першу поверхня 26 ковзання, яка по суті є плоскою. Приводна частина 18 містить другу поверхню 24 ковзання, яка є опуклою. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання підтримуються в скользователь натискає на ділянку 22, приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, починаючи від неактивированного положення видачного механізму 4 (фіг. 2а) і закінчуючи повністю активованому стані (фіг. 2b). Таким чином, опорна точка 32 переміщається уздовж першої та другої поверхонь 26, 24 ковзання в ході видачного такту, коли зусилля користувача прикладається до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем. Зусилля користувача перетворюється в силу, прикладену важелем 20 до приводної частини 18 в опорній точці 32, яка утворює точку впливу для переміщує зусилля на приводну частина 18.

Друга вісь 28 повороту розміщена на першому кінці приводної частини 18. Друга поверхня 24 ковзання і контактна поверхня 16 розміщені ближче до другого кінця приводної частини 18, ніж до другої осі 28 повороту. Перша вісь 30 повороту розміщена на першому кінці важеля 20 для користувача. Перша поверхня 26 ковзання і ділянка 22, приводиться в дію користувачем, розміщені ближче до другого кінця важеля 20 для користувача, ніж перша вісь 30 повороту, тобто якщо дивитися в напрямку від першого кінця важеля 20 для користувача, перша вісь 30 повороту, перша поверхня 26 ковзання і учасянное зусилля, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, буде приводити до збільшення зусилля, що прикладається до непоказанной полому гнучкого видачному ділянці, за допомогою приводної частини 18 в ході видачного такту.

Фіг. 3 ілюструє приводну частина 18, містить важіль видачного механізму згідно з примірним варіантами здійснення. Приводна частина 18 виконана з можливістю повороту близько другої осі 28 повороту. Приводна частина 18 містить дві другі поверхні 24, 24' ковзання, розміщені поряд і паралельні один одному. Другі поверхні 24, 24' ковзання виконані з можливістю упору в одну або дві перші поверхні ковзання важеля для користувача. Контактна поверхня 16, виконана з можливістю упору у вихідний пристрій, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянку видачного пристрою, розміщена між двома другими поверхнями 24, 24' ковзання. Контактна поверхня 16 може бути опуклою.

Фіг. 4 зображує розріз видачного механізму 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Порожнистий гнучкий видачной ділянка 12 розміщений між контактною поверхнею 16 приводної частини 18 і упором 14. Упор 14 впирається в гнучкий ділянка 12 тільки протягом менше поло�ибкий ділянка 12 впирається велика частина упору 14.

Фіг. 5 ілюструє видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Знову, приводна частина 18 повертається близько другої осі 28 повороту. Приводна частина 18 містить контактну поверхнею 16, виконану з можливістю упору у вихідний пристрій, що містить непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянку. Важіль 20 для користувача повертається близько першої осі 30 повороту. Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю приведення в дію користувачем для видачі рідини з видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4. Для цієї мети, важіль 20 для користувача повертається допомогою ділянки 22, приводиться в дію користувачем. Приводна частина 18 містить другу поверхню 24 ковзання, яка є опуклою і має радіус відносно центральної точки. Радіус опуклої другої 24 поверхні ковзання може бути представлений як напрям переміщує зусилля, уздовж якого направлено переміщує зусилля F3 під час видачного такту. Центральна точка може бути представлена як центр 50 обертання, пов'язаний з приводний частиною 18, навколо якого центру 50 обертання повертається переміщує зусилля F3 в ході видачного такту. Радіус можву є плоскою. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання спираються в ковзному упорі між собою в опорній точці 32. По мірі того, як користувач натискає на ділянку 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, приводна частина 18 здійснює видачной такт. Опорна точка 32 проходить уздовж першої та другої поверхонь 26, 24 ковзання в ході видачного такту.

Перша і друга осі 30, 28 повороту по суті є паралельними один одному, і перша площина 52 триває через першу і другу осі 30, 28 повороту. Друга вісь 28 повороту, перша вісь 30 повороту і опорна точка 32 утворюють кути трикутника в другій площині, по суті, перпендикулярній до першої та другої осей 30, 28 повороту. В ілюстрованому неактивированном положенні видачного механізму 4, ділянка 22, приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, центр 50 обертання і опорна точка 32 розміщені на першій стороні першої площини 52.

Перша довжина L1 і друга довжина L2 вказані на фіг. 5. Перша довжина L1 триває) між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем, де користувач може прикласти зусилля F1 користувача. Друга довжина L2 триває від першої осі 30 повороту дпользователя до приводної частини 18. Переміщує зусилля F3 повертається близько центру 50 обертання в ході видачного такту. Передаточне відношення важільного механізму утворено між першою довжиною L1 і другий довжиною L2. Перша довжина L1 є постійною протягом усього видачного такту. Однак друга довжина L2 зменшується в ході видачного такту, оскільки опорна точка 32 переміщається ближче до першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Отже, передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом видачного такту. Постійне зусилля F1 користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля F5 до непоказанной полому гнучкого видачному ділянці зростає протягом видачного такту.

Якщо дивитися з точки зору механічних властивостей, передавальне відношення важільного механізму буде зростати під час видачного такту до тих пір, поки центр 50 обертання буде залишатися на першій стороні першої площини 52. Якщо видачной такт досягне кінця з центром 50 обертання залишається на першій стороні першої площини 52 (порівняйте фіг. 2b), це буде означати, що передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом всього видачного так� відстань між першою і другою осями 30, 28 повороту близько 63 мм і першу довжину L1 близько 73 мм. Друга довжина L2 зменшується протягом видачного такту від початкової довжини близько 48 мм до довжини близько 32 мм в кінці видачного такту. Приводна частина 18 пов'язана з третьої довжиною L3, що триває між другою віссю 28 повороту і опорною точкою 32, і четвертої довжиною L4, що триває між другою віссю 28 повороту і контактною поверхнею 16. Третя довжина L3 зменшується протягом видачного такту від початкової довжини близько 44 мм до довжини близько 41 мм в кінці видачного такту. Четверта довжина L4 становить 23 мм. Така конструкція призводить до того, що зусилля F1 користувача 20 Н, прикладається до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, протягом всього видачного такту забезпечує збільшення для прикладеного зусилля F5 від 22 Н на початку видачного такту до 50 М в кінці видачного такту. Для повного видачного такту приводної частини 18, важіль 20 для користувача переміщується близько 34 мм на ділянці 22, наводиться в дію користувачем. Можна зауважити, що зменшення довжини L3 протягом видачного такту призводить до зменшення передавального відношення важільного механізму між третьою і четвертою довжинами L3, L4 протягом видачного такту. Проте це зменшення є незнач�

Будь видачной механізм, з практичної точки зору, повинен бути виконаний з можливістю приведення в дію важеля з допомогою зусилля, яке користувач може додати на практиці до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача. За рахунок збільшення передавального відношення важільного механізму в видачних механізми згідно варіантів здійснення, зусилля користувача, необхідну для натискання важеля 20 для користувача, може забезпечуватися в межах практично можливих важелів зусиль користувача, також, коли непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянку забезпечує зміну зусилля. Передаточне відношення важільного механізму не вимагає збільшення в течії видачного такту. Наприклад, після близько половини видачного такту передавальне відношення важільного механізму може знову зменшуватися і, отже, видачной механізм, як альтернатива, може бути виконаний таким чином, щоб центр 50 обертання проходив від першої сторони першій площині 52 до другої сторони першій площині 52 після близько половини видачного такту. У такому разі видачной механізм може, відповідно, бути виконаний так, щоб необхідної�Згідно з примірним варіантами здійснення, в області другий поверхні 24 ковзання ділянку приводної частини 18 може мати безліч різних форм, частково круглу, частково овальну, опуклу секцію, перервану увігнутою секцією і т. д. - за умови, що друга поверхня 24 ковзання є опуклою щонайменше в опорній точці 32, і, враховуючи, що опорна точка 32 проходить вздовж другої 24 поверхні ковзання в ході видачного такту. Отже, у вищезазначеній області другої 24 поверхні ковзання може бути дві або кілька поверхонь ковзання на приводної частини 18, послідовно розміщуються в упорі з першої поверхнею 26 ковзання в ході видачного такту. Для деяких конфігурацій опуклої другої 24 поверхні ковзання, центр 50 обертання може зміститися в ході видачного такту. Передаточне відношення важільного механізму все ще буде збільшуватися до тих пір, поки справжній центр 50 обертання буде залишатися на першій стороні першої площини 52. Також перша поверхня 26 ковзання може мати різну форму окрім, по суті, плоскою; наприклад, вона може бути опуклою або увігнутою.

Фіг. 6а і 6b ілюструють видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Фіг. 6а иллюстрируетостью активованому стані. Вихідна пристрій, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянку видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4, опущений на фіг. 6а і 6b для ясності.

Важіль 20 для користувача повертається близько першої осі 30 повороту. Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю приведення в дію користувачем для видачі рідини з видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4. Для цієї мети, важіль 20 для користувача забезпечений ділянкою 22, приводиться в дію користувачем. Приводна частина 18 повертається близько другої осі 28 повороту. Приводна частина 18 містить контактну поверхню 16, виконану з можливістю упору в непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянку.

Сполучна частина 60 приєднана до приводної частини 18. Сполучна частина 60 прикріплена з можливістю повороту до приводної частини 18 і містить третю поверхню 62 ковзання. Сполучна частина 62 повертається близько центру 50 обертання, пов'язаного з приводний частиною 18. Важіль 20 для користувача містить першу поверхня 26 ковзання. Перша і третя поверхні 26, 62 ковзання спираються в ковзному упорі між собою. Приводна частина 18 здійснює видачной такт по мірі того, як користувач нля, починаючи від неактивированного положення видачного механізму 4 (фіг. 6а) і закінчуючи повністю активованому стані (фіг. 6b). Отже, третя поверхню 62 ковзання ковзає вздовж першої поверхні 26 ковзання в ході видачного такту. Зусилля користувача перетворюється в переміщує зусилля, прикладене з боку першої поверхні 26 важеля 20 до центру 50 обертання, пов'язаній з приводний частиною 18. Переміщує зусилля повертається навколо центру 50 обертання по мірі продовження видачного такту. Центр 50 обертання утворює точку впливу для передачі переміщує зусилля на приводну частина 18.

Аналогічним чином, як пояснено вище у зв'язку з фіг. 5, передавальне відношення важільного механізму між першою довжиною і другий довжиною буде зростати протягом видачного такту. Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, наводиться в дію користувачем. Друга довжина триває в цьому випадку від першої осі 30 повороту до центру 50 обертання, утворюючи точку впливу переміщує зусилля, прикладеного з боку важеля 20 до приводної частини 18. Перша довжина є постійною протягом всього видачного такту. Про� першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Отже, передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом щонайменше частини видачного такту. Постійне зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, наводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля до непоказанной полому гнучкого видачному ділянці зростає протягом щонайменше частини видачного такту.

Передаточне відношення важільного механізму буде збільшуватися під час видачного такту до тих пір, поки центр 50 обертання буде залишатися на першій стороні першої площини, триваючої через паралельні першу і другу осі 30, 28 повороту, див. також фіг. 5.

Згідно з альтернативним варіантам здійснення, перша поверхня 26 ковзання може бути опуклою і третя поверхню 62 ковзання може бути увігнутою, при цьому перша і третя поверхні 26, 62 ковзання мають однакову кривизну з тим, щоб вони могли опиратися один в одного.

Фіг. 7а і 7b зображують видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Фіг. 7а ілюструє видачной механізм 4 в неактивированном положенні і фіг. 7b зображує видачной механізм 4 по суті повністю активованому стані. Вихідна пристрій, �фіг. 7а і 7b для ясності.

Важіль 20 для користувача повертається навколо першої осі 30 повороту. Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю приведення в дію користувачем для видачі рідини з видачного пристрою, пов'язаного з видачним механізмом 4. Для цього, важіль 20 для користувача повертається допомогою ділянки 22, приводиться в дію користувачем. Приводна частина 18 повертається близько другої осі 28 повороту. Приводна частина 18 містить контактну поверхню 16, виконану з можливістю упору в непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянку.

Сполучна частина 60 приєднана до приводної частини 18. Сполучна частина 60 прикріплена з можливістю повороту до приводної частини 18 і прикріплена з можливістю повороту до важеля 20 для користувача. Сполучна частина 60 повертається близько центру 50 обертання, пов'язаного з приводний частиною 18. Приводна частина 18 здійснює видачной такт по мірі того, як користувач натискає із зусиллям користувача ділянка 22, приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, починаючи від неактивированного положення видачного механізму 4 (фіг. 7а) і закінчуючи повністю активованому стані (фіг. 7b). Таким оеобразуется в переміщує зусилля, прикладена з боку сполучної частини 60 до центру 50 обертання, пов'язаній з приводний частиною 18. Переміщує зусилля повертається відносно центру 50 обертання в ході видачного такту. Центр 50 обертання утворює точку впливу для переміщує зусилля на приводної частини 18.

Аналогічним чином, як пояснено вище стосовно фіг. 5, передавальне відношення важільного механізму між першою довжиною і другий довжиною буде зростати протягом видачного такту. Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем. Друга довжина триває в цьому випадку від першої осі 30 повороту до центру 50 обертання, утворюючи точку впливу переміщує зусилля, прикладеного з боку важеля 20 до приводної частини 18. Перша довжина є постійною протягом всього видачного такту. Однак знову, друга довжина зменшується в ході видачного такту, оскільки центр 50 обертання переміщається ближче до першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Таким чином, передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом щонайменше частини видачного такту. Постійне зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, привід�й дільниці зростає протягом щонайменше частини видачного такту.

Передаточне відношення важільного механізму буде збільшуватися під час видачного такту до тих пір, поки центр 50 обертання буде залишатися на першій стороні першої площини, триваючої через паралельні першу і другу осі 30, 28 повороту, див. також фіг. 5.

Фіг. 8а і 8b ілюструють схематично частина видачного механізму 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Фіг. 8а ілюструє вигляд спереду приводної частини 18 видачного механізму 4. Фіг. 8b зображує вид збоку приводної частини 18 і важеля 20 для користувача.

Видачной механізм 4 виконаний з можливістю упору у вихідний пристрій, що містить непоказаний порожнистий гнучкий видачной ділянка 12, виконаний в рідинному повідомленні з ємністю 10 для рідини. Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю повороту навколо першої осі 30 повороту для повороту до непоказанной упору, коли користувач докладає зусилля користувача до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача. Приводна частина 18 виконана з можливістю повороту близько другої осі 28 повороту. Перша і друга осі 30, 28 повороту розміщені під кутом один до одного і в різних площинах. Важіль 20 для користувача містить першу поверхня 26 �яется опуклою. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання спираються в ковзному упорі між собою в опорній точці 32. Зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача перетворюється в переміщує зусилля, прикладене з боку першої поверхні 26 ковзання до другої 24 поверхні ковзання в опорній точці 32. По мірі того, як користувач натискає на ділянку 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, приводна частина 18 здійснює видачной такт. Опорна точка 32 проходить уздовж першої та другої поверхонь 26, 24 ковзання в ході видачного такту.

Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі 30 повороту до опорної точки 32, утворюючи точку впливу переміщує зусилля. Передаточне відношення важільного механізму утворюється між першою довжиною і другий завдовжки. Перша довжина є постійною протягом усього видачного такту. Однак друга довжина зменшується в ході видачного такту, оскільки опорна точка 32 переміщається ближче до першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Отже, передавальне відн�ие користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля до полому гнучкого видачному ділянці 12 зростає протягом щонайменше частини видачного такту.

На фіг. 8а можлива друга приводна частина 80 вказана пунктирними лініями. Друга приводна частина 80 виконана з можливістю повороту близько третьої осі 82 повороту. Друга приводна частина 80 може бути виконана з можливістю опори в ковзному упорі на важіль 20 для користувача. В конструкції з першої та другої осями 30, 28 повороту, розміщеними під кутом один до одного, використання двох приводних частин 18, 82 може бути кращим. В силу того, що дві приводні частини 18, 80 впираються симетрично на обох сторонах гнучкого видачного ділянки 12 важіль 20 для користувача, важіль 20 для користувача може піддаватися впливу симетричних сил, коли користувач натискає на ділянку 22, що приводиться в дію користувачем.

Фіг. 9 ілюструє видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Видачной механізм 4 виконаний з можливістю приведення в дію вихідного пристрою ємності 10, при цьому вихідний пристрій містить насосне 90 пристрій, що містить фік з ємністю 10. Рухома частина 94 насоса виконана з можливістю відносного переміщення відносно фіксованої частини 92 насоса таким чином, щоб один хід поршня насоса рухомої частини 94 насоса видавав дозоване кількість рідини через отвір в рухомої частини 94 насоса. Під час ходу поршня насоса повітря може домішуватися до рідини для видачі спіненої рідини.

Важіль 20 для користувача виконаний з можливістю повороту близько першої осі 30 повороту, коли користувач докладає зусилля користувача до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача. Приводна частина 18 виконана з можливістю повороту близько другої осі 28 повороту. Важіль 20 для користувача містить другу поверхню 24 ковзання. Друга поверхня 24 ковзання є опуклою. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання спираються в ковзному упорі між собою в опорній точці 32. Зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, перетворюється в переміщує зусилля, прикладене першої поверхнею 26 ковзання до другої 24 поверхні ковзання в опорній точці 32. Приводна частина 18 містить контактну поверхні користувач натискає на ділянку 22, приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, приводна частина 18 здійснює видачной такт. Опорна точка 32 проходить уздовж першої та другої поверхонь 26, 24 ковзання в ході видачного такту. Під час видачного такту контактна поверхня 16 тисне на фланець 96 для того, щоб змусити рухому частину 94 насоса здійснювати видачной такт.

Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі 30 повороту до опорної точки 32, утворюючи точку впливу перемещающей сили. Передаточне відношення важільного механізму утворено між першою довжиною і другий завдовжки. Перша довжина є постійною протягом усього видачного такту. Однак друга довжина зменшується в ході видачного такту, оскільки опорна точка 32 переміщається ближче до першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Отже, передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом щонайменше частини видачного такту. Постійне зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля до полому гнучкого видачному ділянці 12 вік�рним варіантами здійснення. Видачной механізм 4 володіє схожістю з варіантами здійснення, показані на фіг. 6а і 6b. Основна відмінність полягає в тому, що сполучна частина містить 60 колесо і, таким чином, виконана з можливістю перекочуватися вздовж першої поверхні 26 ковзання важеля 20 для користувача. Сполучна частина 60 повертається навколо центру 50 обертання. Коли користувач натискає на ділянку 22, що приводиться в дію користувачем, важеля 20 для користувача, що переміщує зусилля з боку важеля 20 для користувача, що прикладається до приводної частини 18 через посередництво центру 50 обертання і приводна частина здійснює видачной такт.

Передаточне відношення важільного механізму між першою довжиною і другий довжиною буде зростати протягом видачного такту. Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем. Друга довжина триває від першої осі 30 повороту до центру 50 обертання, утворюючи точку впливу переміщує зусилля. Перша довжина є постійною протягом всього видачного такту. Друга довжина зменшується в ході видачного такту, оскільки центр 50 обертання переміщається ближче до першої осі 30 повороту в ході виЈей мірою частини видачного такту. Постійне зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, наводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля до непоказанной полому гнучкого видачному ділянці зростає протягом щонайменше частини видачного такту.

Передаточне відношення важільного механізму буде зростати під час видачного такту до тих пір, поки центр 50 обертання буде залишатися на першій стороні першої площини, триваючої через паралельні першу і другу осі 30, 28 повороту, див. також фіг. 5.

Фіг. 11 зображує видачной механізм 4 згідно з примірним варіантами здійснення. Видачной механізм 4 містить важіль 20 для користувача, виконаний з можливістю повороту навколо першої осі 30 повороту, і ковзну приводну частина 18. Вихідна пристрій, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянка 12 видачного пристрою, виконано з можливістю повідомлення з текучої середовищі з ємністю 10 для рідини.

Приводна частина 18 підтримується з допомогою направляючого кошти 98, утворює напрямну лінію. Таким чином, приводна частина 18 може здійснювати ковзаюче переміщення в двох напрямах уздовж напрямної лінії. Приводна частина 18 містить контактну поверхню 16,ожностью приведення в дію користувачем для видачі рідини з видачного пристрою. Для цієї мети важіль 20 для користувача забезпечений ділянкою 22, приводиться в дію користувачем.

Важіль 20 для користувача містить першу поверхня 26 ковзання. Приводна частина 18 містить другу поверхню 24 ковзання. Перша і друга поверхні 26, 24 ковзання спираються в ковзному упорі між собою в опорній точці 32. Приводна частина 18 здійснює видачной такт по мірі того, як користувач натискає на ділянку 22, що приводиться в дію користувачем, починаючи від неактивированного положення видачного механізму 4. Таким чином, опорна точка 32 переміщається уздовж першої та другої поверхонь 26, 24 ковзання в ході видачного такту, коли зусилля користувача прикладається до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем. Зусилля користувача перетворюється в переміщує зусилля, прикладене з боку важеля 20 до приводної частини 18 в опорній точці 32.

Передаточне відношення важільного механізму між першою довжиною і другий довжиною буде зростати протягом видачного такту. Перша довжина триває між першою віссю 30 повороту і ділянкою 22, приводиться в дію користувачем. Друга довжина триває від першої осі 30 повороту до опорної точки 32, образ�ти 18. Перша довжина є постійною протягом всього видачного такту. Однак знову, друга довжина зменшується в ході видачного такту, оскільки опорна точка переміщується ближче до першої осі 30 повороту в ході видачного такту. Отже, передавальне відношення важільного механізму буде зростати протягом щонайменше частини видачного такту. Постійне зусилля користувача, прикладена до ділянки 22, що приводиться в дію користувачем, забезпечує те, що прикладене зусилля до полому гнучкого видачному ділянці 12 зростає протягом щонайменше частини видачного такту.

Незважаючи на те, що даний винахід було описано за допомогою посилання на зразкові варіанти здійснення, безліч різних варіантів, модифікацій тощо будуть очевидні для фахівців в даній області техніки. Зразкові варіанти здійснення, описані вище, можуть бути комбіновані, як зрозуміло фахівця в даній галузі техніки. Наприклад, приводна частина може бути виконана з можливістю повороту навколо осі повороту, а також вздовж напрямної лінії.

Таким чином, слід розуміти, що вищевикладене ілюстроване різними зразковими варіантами про модифікації щодо розкритих варіантів здійснення, комбінації ознак розкритих варіантів здійснення, а також інших варіантів здійснення повинні бути включені в обсяг доданої формули здійснення.

Як використовувалося в цьому документі, термін "містить" або "містить" є неограничивающим, і включає в себе один або кілька заданих ознак, елементів, етапів, компонентів або функцій, але не виключає наявності або додавання одного або декількох інших ознак, елементів, етапів, компонентів, функцій або їх груп.

Як використовувалося в цьому документі, термін "і/або" включає в себе будь-які і всі комбінації одного або декількох відповідних перерахованих пунктів.

Як використовувалося в цьому документі, звичайна абревіатура "e.g. (наприклад)", яка походить від латинської фрази "exempli gratia", може бути використана для введення або уточнення загального прикладу або прикладів раніше згаданого пункту, і не повинна бути обмежена таким пунктом. Якщо використовувалося в даному документі, звичайна абревіатура "i.e. (є)", яка походить від латинської фрази "id est", може бути використана для уточнення конкретного пункту з більш загального перерахування.

Термінологія, використовувана в даному доку�най винахід. Як використовувалося в цьому документі, форми однини "a", "an" і "the" повинні включати в себе також форми множини, якщо тільки контекст не ясно вказує інше.

Якщо не вказано інше, всі терміни (включаючи технічні і наукові терміни, які використовуються в даному документі, мають таке ж значення, яке зазвичай мається на увазі будь-яким фахівцем у даній області техніки, до якої належить даний винахід. Також слід розуміти, що терміни, які визначені в широко використовуваних словниках, повинні інтерпретуватися як мають значення, яке узгоджується з їх значеннями в контексті відповідної галузі техніки і не повинні інтерпретуватися в ідеалізованому або поверхнево формальному сенсі, якщо особливо не визначено так в даному документі.

Слід розуміти, що коли елемент розглядається як знаходиться "на", "з'єднаний" або "приєднаний" до іншого елементу, він може бути безпосередньо на, сполученим або приєднаним до іншого елементу, або проміжні елементи також можуть мати місце. На відміну від цього, коли елемент розглядається як знаходиться "безпосередньо", "безпосередньо з'єднаний" або "непосредсти перший, другий, третій і т. д. можуть бути використані в даному документі для опису різноманітних елементів, компонентів, областей, шарів та/або секцій, ці елементи, компоненти, області, шари і/або секції не повинні бути обмежені цими термінами. Ці терміни використовуються тільки для відмінності одного елемента, компонента, області, шару та/або секції від іншого елемента, компонента, області, шару та/або секції. Таким чином, перший елемент, компонент, область, шар та/або секція, обговорювані в даному документі, можуть бути названі другим елементом, компонентом, областю, шаром та/або секцією, не виходячи за рамки ідей цього винаходу.

Терміни, пов'язані з відносним положенням у просторі, такі, як "під", "нижче", "низ", "нижній", "над", "верх", "верхній" тощо, можуть бути використані в даному документі для простоти опису при описі відносини одного елемента чи ознаки іншого елементу(ам) або ознакою(ам), як показано на кресленнях. Слід розуміти, що терміни, пов'язані з відносним положенням в просторі, повинні охоплювати різні орієнтації пристрою при роботі або функціонуванні на додаток до орієнтації, показаної на кресленнях. Наприклад, якщо пристрій на черучае орієнтовані "над" іншими елементами або ознаками. Таким чином, приблизний термін "нижче" може охоплювати як орієнтацію вище, так і нижче. Пристрій може бути орієнтоване інакше (повернене на 90 градусів або перебувати в інших орієнтаціях) і ідентифікатори, пов'язані з відносним положенням у просторі, використані в цьому документі, інтерпретовані відповідно з цим. Крім того, як використовувалося в цьому документі, термін "бічний" належить до напряму, який по суті ортогонально вертикальному напрямку.

Зразкові варіанти здійснення цього винаходу були описані в даному документі за допомогою посилання на креслення в розрізах, які являють собою схематичні ілюстрації ідеалізованих варіантів здійснення (і проміжних конструкцій) цього винаходу. З цієї причини слід очікувати відмінності від конфігурацій в кресленнях в результаті, наприклад, виробничих технологій та/або допустимих відхилень. Таким чином, варіанти здійснення цього винаходу не повинні тлумачитися як обмежені конкретними формами областей, зображеними в даному документі, але повинні включати в себе відхилення щодо форми, які виникають у результаті, наприклад, п�остного повідомлення з вихідним пристроєм для рідини, причому видачной механізм (4) містить:
- рухливу приводну частина (18), містить контактну поверхню (16), виконану з можливістю упору у вихідний пристрій, і
- важіль (20) для користувача, виконаний з можливістю повороту навколо першої осі (30) повороту і містить ділянку (22), що приводиться в дію користувачем, причому
видачной механізм (4) виконаний з можливістю перетворення зусилля, прикладеного до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, переміщує зусилля, прикладене важелем (20) до приводної частини (18), і при цьому
співвідношення між першою довжиною і другий довжиною утворює передавальне відношення важільного механізму,
відрізняється тим, що перша довжина триває від першої осі (30) повороту до ділянки (22), що приводиться в дію користувачем, і друга довжина триває від першої осі (30) повороту до точки впливу переміщує зусилля на приводну частина (18) і в якому передавальне відношення важільного механізму виконано з можливістю збільшення від неактивированного положення протягом принаймні перших 50% видачного такту приводного ділянки (18) таким чином, щоб переміщує зусилля збільшувалася на пѾму в дію користувачем.

2. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому переміщує зусилля спрямовано вздовж напрямку переміщує зусилля, при цьому напрямок переміщує зусилля продовжується через центр (50) обертання, пов'язаний з приводний частиною (18), і причому навколо центру (50) напрямок обертання переміщує зусилля повертається в ході видачного такту.

3. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому важіль (20) для користувача містить першу поверхню (26) ковзання і приводна частина (18) містить другу поверхню (24) ковзання і в якому перша і друга поверхні (26, 24)ковзання спираються в ковзному упорі між собою в опорній точці (32), утворюючи точку впливу для передачі переміщує зусилля від важеля (20) для користувача за допомогою першої поверхні (26) ковзання до другої поверхні (24) ковзання і приводної частини (18).

4. Видачной механізм (4) за п. 3, в якому друга поверхню (24) ковзання є опуклою.

5. Видачной механізм (4) за п. 3, в якому перша поверхню (26) ковзання є по суті плоскою.

6. Видачной механізм (4) за п. 2, в якому точка впливу переміщує зусилля на приводну частина (18) збігається з центром (50) обертання переміщує зусилля.

7. Видачвателя до приводної частини (18).

8. Видачной механізм (4) за п. 7, в якому сполучна частина (60) прикріплена з можливістю повороту до приводної частини (18) і виконана з можливістю повороту навколо центру (50) обертання і в якому точка впливу знаходиться в центрі (50) обертання.

9. Видачной механізм (4) по кожному з пп. 7 і 8, в якому сполучна частина (60) прикріплена з можливістю повороту до важеля (20) для користувача.

10. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому видачной механізм (4) виконаний з можливістю приведення в дію вихідного пристрою, що містить порожнистий гнучкий видачной ділянку (12), і видачной механізм (4) містить фіксований наголос (14), виконаний з можливістю упору в порожнистий гнучкий видачной ділянку (12), і в якому контактна поверхня (16) приводної частини (18) виконана з можливістю упору в порожнистий гнучкий видачной ділянку (12) таким чином, щоб порожнистий гнучкий видачной ділянку (12) міг бути розміщений між контактною поверхнею (16) і упором (14).

11. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому видачной механізм (4) виконаний з можливістю приведення в дію вихідного пристрою, що містить насосне пристрій, що містить фіксовану насосну частину (90) і рухому насосну частину (94), виконану з під поверхню (16) приводної частини (18) виконана з можливістю упору в рухому насосну частину (94) для приведення в дію рухомий насосної частини (94), коли приводна частина (18) піддається дії видачного такту.

12. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому приводна частина (18) виконана з можливістю повороту навколо другої осі (28) повороту.

13. Видачной механізм (4) за п. 12, в якому перша і друга осі (30, 28) повороту по суті паралельні один одному і перша площина (52) продовжується через першу і другу осі (30, 28) повороту, і в якому в неактивированном положенні видачного механізму (4) ділянка (22), що приводиться в дію користувачем, важеля (20) для користувача, що розміщений на першій стороні першої площини (52), і в якому додаткове зусилля користувача і переміщує зусилля прикладені з першої сторони першій площині (52) принаймні на початку видачного такту приводної частини (18).

14. Видачной механізм (4) за п. 1, в якому центр (50) обертання залишається на першій стороні першої площини (52) протягом усього видачного такту.

15. Видачной механізм (4) по кожному з пп. 12-14, в якому контактна поверхня (16) приводної частини (18) розміщена ближче до другого кінця приводної частини (18), ніж друга вісь (28) повороту, і в якому перша вісь (30) повороту розміщена на першому кінці важеля (20) для користувача і ділянку (22), що приводиться в дію за приводна частина (18) виконана з можливістю ковзання уздовж напрямної лінії під час видачного такту.

17. Видачное пристрій (2) для рідини, що містить видачной механізм (4) по кожному з попередніх пунктів.

18. Видачное пристрій (2) п. 17, в якому видачное пристрій (2) містить установче місце (11) для розміщення одноразової місткості (10) для рідини.

19. Видачное пристрій (2) п. 17, в якому видачное пристрій (2) містить ємність (10) для рідини, виконану з можливістю повторного наповнення рідиною.

20. Видачное пристрій (2) по кожному з пп. 17-19, в якому видачное пристрій (2) містить порожнистий гнучкий видачной ділянку (12).

21. Видачное пристрій (2) по кожному з пп. 17-19, в якому видачной механізм (4) розміщений на нижньому кінці видачного пристрої (2). 

Схожі патенти:

Система подачі текучого середовища

Описана система подачі текучого середовища, що містить насос, виконаний з можливістю всмоктування текучого середовища при використанні з ємності (1) і дозування її через дозирующую трубку (4), причому насос містить циліндр (21), в якому поршень (22) здійснює зворотно-поступальний рух, впускний отвір в циліндр, односторонній впускний клапан (17) для регулювання потоку через впускний отвір, випускний отвір з циліндра і веде до дозуючої трубці, і випускний клапан (27), регулює потік через випускний отвір, причому поршень виконаний з можливістю селективного контакту з випускним клапаном для утримання його відкритим на початковому ділянці ходу вниз і забезпечення його закриття на іншій частині ходу вниз. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 12 іл.

Пляшка з захисним ковпачком

Пляшка (1) з відкритою горловиною (2) містить перший утримує фланець (3), розташований навколо, щонайменше, ділянки горловини, і натискний ковпачок (7), встановлений на горловині (2). Ковпачок має випускний отвір з клапаном (32) для регулювання потоку через випускний отвір і другий утримує фланець (9), розташований таким чином, що при розміщенні ковпачка (7) на пляшці (1) перший і другий утримуючі фланці (3, 9) відхиляються один від одного при їх проходженні і замиканні назад на місце після проходження, при цьому заплечик (41) першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик (131) на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці. Винахід значно ускладнює видалення ковпачка з пляшки звичайним користувачем, що не дозволяє наповнювати пляшку продуктом, несумісним з дозатором. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

Винахід відноситься до контейнера для рідини для дозуючого пристрою та направлено на спрощення комбінації дозуючого пристрою і контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається деяку кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса. 3 н. і 32 з.п. ф-ли, 18 іл.

Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

Предметом винаходу є насосне пристрій для резервуара для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій включає в себе конусно звужується камеру сильфона, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів

Пристрій мініатюрної конструкції для отримання високого тиску в розпилюється текучого середовища

Винахід відноситься до пристрою для отримання високого тиску в текучого середовища
Up!