Багатошарова композиція, що містить освітлювальний модуль між основою і покриттям основи

 

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід відноситься до багатошарової компонуванні, що містить освітлювальний модуль між основою і покриттям основи. Винахід відноситься до покриття основи і осветительному модулю для використання такої багатошарової компонуванні, а також до способу досягнення освітлювального модуля, вбудованого в таку багатошарову компонування. Винахід відноситься до способу виготовлення такої багатошарової композиції.

Рівень техніки

Килими з функціями освітлення відомі в даній галузі техніки. Наприклад, WO 2009/066216 описує світловипромінюючий ворсовий килим з первинним підкладковим шаром, проникним для світла, необов'язковим клейким шаром, хвилеводом, що містить місце виведення світла, і необов'язковим вторинним підкладковим шаром. Первинний підкладковий шар містить пучки ворсу. Хвилевід виконаний з можливістю вводити світло від джерела світла в якості хвилеводного світла і виконаний з можливістю виводити хвилеводних світло в місці виведення хвилеводного світла, щоб надавати освітлення від килима. Місце виведення хвилеводного світла знаходиться нижче первинного підкладкового шару.

US 4737764 описує, що надає�лочних модулів підлогового покриття, які при складанні встик виконані з можливістю покривати підлогу в конструкції, при цьому деякі з модулів є сигнальними модулями, які мають методу корпус, розташований в отворі, і мають светоизлучающее засіб, розташоване в корпусі. Надається засіб електроживлення, щоб подавати харчування в светоизлучающее засіб і тим самим надавати візуально помітний шлях на підлозі. Модулі підлогового покриття переважно містять візерунки килима, світлопропускні корпуси переважно формуються з формованого пластика, і светоизлучающим засобом переважно є світловипромінюючі діоди.

WO 2009/066224 описує світловипромінюючий ворсовий килим. Килим містить первинний підкладковий шар, необов'язковий вторинний підкладковий шар, необов'язковий клейкий шар, безліч інтегрованих в килим світловипромінюючих діодів, виконаних з можливістю формувати освітлення від килима, і перший електричний провідник і другий електричний провідник. Перший електричний провідник і другий електричний провідник виконані з можливістю надавати потужність джерела живлення в світловипромінюючі діоди. Первинний підкладковий з�й шар, або як первинний підкладковий шар, так і необов'язковий вторинний підкладковий шар містять повстяні шари. Один або більше з першого електричного провідника і другого електричного провідника, щонайменше, частково інтегруються в один або більше з першого повстяного шару і другого повстяного шару.

Сутність винаходу

Проблема пов'язана з використанням прихованого освітлювального модуля за покриттям (таким як шпалери або килим), якщо освітлювальний модуль приклеюється між покриттям і стіною чи підлогою. Проблема полягає в тому, що освітлювальний модуль не може бути витягнутий або відремонтований, як тільки покривний шар приклеєний, в особливості, в загальному, без істотного збитку або витягу практично всього покриття. Отже, після надання багатошарового комплекту з основи, такий як стіна або підлогу, і покриття основи, такого як шпалери або килим, на ній, з розміщенням в одній або більше позицій одного або більше освітлювальних модулів, ремонт або заміна такого освітлювального модуля(їй) ускладнюється або практично неможлива без пошкодження покриття.

Отже, аспект винаходу полягає в тому, щоб надавати альтернативну многослойн� яка переважно додатково, щонайменше, частково виключає один або більше вищеописаних недоліків. Додатковий аспект винаходу полягає в тому, щоб надавати альтернативний освітлювальний модуль та/або покриття основи, які переважно додатково, щонайменше, частково виключають один або більше вищеописаних недоліків при застосуванні в такому багатошаровому комплекті. Додатковий аспект винаходу полягає в тому, щоб надавати альтернативний спосіб для здійснення доступу до осветительному модулю в такому багатошаровому комплекті, наприклад, для ремонту або заміни. Також аспект винаходу полягає в тому, щоб надавати альтернативний спосіб виготовлення такої багатошарової композиції.

Багатошаровий комплект

Рішення, запропоноване тут, крім іншого, полягає в тому, щоб надавати освітлювальний модуль з модулем расцепляющего прокладного матеріалу, так що покриття основи може відкриватися за допомогою локального розрізання, і потім покриття основи може бути вилучено з освітлювального модуля з використанням расцепляющего прокладного матеріалу. Це дозволяє отримувати доступ до осветительному модулю, так що він, наприклад, мо�та освітлювального модуля, освітлювальний модуль також може легко витягуватися і замінюватися. У додатковому варіанті здійснення, освітлювальний модуль містить дуже великий модуль расцепляющего прокладного матеріалу, зокрема підходить для розрізання покривного шару.

Отже, у першому аспекті, винахід надає багатошарову компонування (у даному документі також вказується як "багатошаровий комплект"), що містить основу і покриття основи ("покриття"), адгезивно поєднане з основою. Покриття основи переважно вибирається з групи, що складається з шпалер, килима, PVC-настилу, лінолеумного настилу і штукатурки. У позиції між основою і покриттям основи розміщується освітлювальний модуль, причому освітлювальний модуль виконаний з можливістю надавати світло через покриття основи. Освітлювальний модуль расцепляемим чином з'єднується, щонайменше, з одним з основи і покриття основи через модуль расцепляющего прокладного матеріалу, містить расцепляющий прокладочний матеріал для расцепляемого з'єднання. Іншими словами, (a) освітлювальний модуль і покриття основи расцепляемим чином з'єднуються один з одним через модуль расцепляющего прокладного матеріалу, іл� прокладного матеріалу, або (c) освітлювальний модуль і покриття основи расцепляемим чином з'єднуються один з одним через (перший) модуль расцепляющего прокладного матеріалу, і освітлювальний модуль і основа расцепляемим чином з'єднуються один з одним через (другий) модуль расцепляющего прокладного матеріалу. Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидним, що коли застосовуються кілька модулів расцепляющего прокладочного матеріалу (як, наприклад, в варіанті (c)), зокрема, кожен модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить такий расцепляющий прокладочний матеріал для расцепляемого з'єднання.

Така багатошарова компонування може забезпечувати можливість приховування освітлювального модуля за покриттям, так що освітлювальний модуль є (практично) не помітним для ока (у вимкненому стані). Тим не менш, такий багатошаровий комплект також може забезпечувати можливість відкриття покриття основи, такого як шпалери або килим, і доступу до осветительному модулю.

У конкретному варіанті здійснення, покриття основи містить шпалери. У ще одному іншому конкретному варіанті здійснення, покриття основи містить килим. У ще одному додатковому конкретному вари�основи містить лінолеумний настил. У ще одному іншому конкретному варіанті здійснення, покриття основи містить штукатурку.

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, загалом, складається, щонайменше, з двох частин. Одна частина може бути расцеплена від іншої. Розчепленню обумовлено тим, що прокладочний матеріал (або "расцепляющий прокладочний матеріал"; у даному документі також вказується як "перша частина") може бути расцеплен від іншої (другої) частини модуля расцепляющего прокладного матеріалу. Прокладочний матеріал і друга частина (також) формують багатошаровий комплект; загалом, модуль расцепляющего прокладного матеріалу і тим самим являє собою багатошаровий комплект. Отже, це забезпечує здатність до расцеплению. Як зазначено нижче, фраза "расцепляемим чином з'єднуватися один з одним через (з допомогою) модуль расцепляющего прокладочного матеріалу" та аналогічні фрази вказують, що елементи з'єднуються один з одним (через модуль расцепляющего прокладочного матеріалу), але внаслідок присутності расцепляющего прокладного матеріалу, елементи расцепляемим чином з'єднуються один з одним. За допомогою від'єднання расцепляющего прокладочного матеріалу два Ѳаются два основних варіанти здійснення модуля расцепляющего прокладного матеріалу. Модуль расцепляющего прокладочного матеріалу може бути на основі клейкого матеріалу або може бути на основі застібки на липучці, але, зокрема, виконаний на основі клейкого матеріалу (зокрема, щоб забезпечувати можливість тонкої компонування). См. також нижче подробиці щодо модуля расцепляющего прокладочного матеріалу.

За допомогою роз'єднання освітлювального модуля і покриття основи, покриття основи може бути відкрито, і до осветительному модулю може здійснюватися доступ. Роз'єднання може бути можливим, оскільки освітлювальний модуль основи і покриття у варіанті здійснення можуть з'єднуватися один з одним через модуль расцепляющего прокладного матеріалу. Роз'єднання також може бути можливим, оскільки освітлювальний модуль і основа у варіанті здійснення можуть приєднуватися одне до одного через модуль расцепляющего прокладного матеріалу. Модуль расцепляющего прокладочного матеріалу може забезпечувати можливість плавного роз'єднання і тим самим багаторазового використання частини покриття основи, яка відкривається, щоб отримувати доступ до осветительному модулю. Переважно, щонайменше, освітлювальний модуль і покриття ос�(в даному документі, цей модуль расцепляющего прокладочного матеріалу іноді також вказується в якості "першого модуля расцепляющего прокладочного матеріалу").

Отже, за допомогою розчеплення расцепляющего прокладного матеріалу, такі елементи, як освітлювальний модуль і покриття основи та/або основа і освітлювальний модуль, можуть бути роз'єднані. Отже, поєднання цих елементів в цьому документі вказується в якості расцепляемого з'єднання.

В даному документі, термін "багатошарова композиція" відноситься до компонування покриття основи на основі. Термін "основа", у принципі, може ставитися до будь-якого об'єкта, який використовується для того, щоб покриватися з допомогою шпалер або килима, або PVC-настилу, або лінолеумного настилу (або штукатурки). Основа, загалом, являє собою стіну або підлогу, хоча вона також може представляти собою стелю. У конкретному варіанті здійснення, основа являє собою стіну, а покриття основи містить шпалери, або основа містить підлогу або стіну, і необов'язково підстильний шар, а покриття основи містить килим. Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидним, що винахід може застосовуватися одночасно в просторі до од�налогичние об'єкти, такі як, наприклад, перегородка.

Термін "покриття основи" відноситься до покриття, яке може бути використане для того, щоб покривати основу, і може в даному документі, зокрема, ставитися до покриття основи, обраному з групи, що складається з шпалер, килима, PVC-настилу, лінолеумного настилу або штукатурки і необов'язково інших матеріалів. Термін "килим", зокрема, відноситься до тканому прошивному килиму. В даному документі, покриття основи (коли використовується в якості такого) приєднано до основи за допомогою клейкого матеріалу, такого як клей або інший прикріплює матеріал. У варіанті здійснення, покриття основи і основа в даному документі, зокрема, не приєднуються один одному через модуль расцепляющего прокладного матеріалу, тобто в місцях, в яких покриття основи і основа формують багатошаровий комплект без освітлювального модуля в проміжку, покриття основи та основа, зокрема, приєднані один до одного за допомогою клейкого матеріалу, а не через модуль расцепляющего прокладного матеріалу. Коли штукатурка використовується в якості покриття, сама штукатурка може бути клеючим матеріалом і прилипати до основи.

В одній або більше позицій ("позицій ься один або більше освітлювальних модулів. Отже, багатошарова компонування з основи і покриття основи може включати в себе одну або більше позицій, при цьому багатошарова компонування містить компонування з основи, освітлювального модуля і покриття основи. Фраза "багатошарова компонування з основи і покриття основи" також може включати в себе варіанти здійснення, у яких між основою і покриттям основи можуть розміщуватися один або більше проміжних шарів, таких як, наприклад, підстильний шар. Додатково, клеючий матеріал також розміщується між основою і покриттям основи. Клеючий матеріал може, зокрема, бути придатним у якості клейкого матеріалу для килимів або клейкого матеріалу для шпалер, або клейкого матеріалу для PVC-настилу, або клейкого матеріалу для лінолеумного настилу, в залежності від типу варіанта застосування. Якщо присутній підстильний шар, клеючий матеріал також може розміщуватися між основою і підстильних шаром та/або між підстильних шаром і покриттям основи.

Слід зазначити, що присутність клейкого матеріалу не обов'язково включає в себе те, що вся контактна поверхня між двома елементами, які склеюються один з одним, повинна склеюватися з допомогою клеящег�.

Аналогічно, присутність модуля расцепляющего прокладочного матеріалу не обов'язково включає в себе те, що вся контактна поверхня між освітлювальним модулем і покриттям основи (і/або, якщо необхідно, між основою (що включає в себе необов'язковий підстильний шар) та освітлювальних модулем) з'єднується через модуль расцепляющего прокладного матеріалу. Навпаки, у варіанті здійснення, частина передньої поверхні освітлювального модуля, тобто поверхні, з якої виходить світло освітлювального модуля, може не закриватися за допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу, щоб не перехоплювати світло освітлювального модуля. Конкретна конфігурація може залежати, наприклад, від пропускають властивостей модуля расцепляющего прокладочного матеріалу (див. також нижче подробиці).

У конкретному варіанті здійснення, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу йде за межі краю освітлювального модуля. Отже, щонайменше, частина передньої поверхні (або задньої поверхні) може покриватися за допомогою модуля(їй) расцепляющего прокладного матеріалу, але модуль(і) расцепляющего прокладочного матеріалу йде(ут) далі краю освітлювального модуля. матеріалу менше, ніж з модулем(ями) расцепляющего прокладного матеріалу. Це може забезпечувати можливість більш простого витягання освітлювального модуля, оскільки покриття основи може бути відкрито на деякій відстані від освітлювального модуля (це може бути менш критичним, ніж відкриття покриття практично точно над освітлювальним модулем). Зокрема, коли, наприклад, такий з'єднувач, як шовна стрічка, повинен бути використаний при перекомпонування покриття основи у вихідній позиції, розріз в покритті основи на деякій відстані освітлювального модуля може спрощувати перекомпонування при використанні такого з'єднувача. Отже, зокрема, переважним є варіант здійснення, в якому, щонайменше, покриття основи і освітлювальний модуль расцепляемим чином з'єднуються за допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу, при цьому переважно модуль расцепляющего прокладочного матеріалу йде за межі краю освітлювального модуля, переважно за межі всього краю освітлювального модуля.

Покриття основи

У ще одному додатковому аспекті, винахід надає покриття основи, переважно обраний із групи, що складається і� з групи, складається з шпалер, килима, шару штукатурки, лінолеумного настилу і PVC-настилу, зокрема, вибирається з групи, що складається з шпалер, килима і PVC-настилу, та більш конкретно, вибирається з групи, що складається з шпалер і килима.

Покриття основи переважно має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема, в діапазоні 1-20%, для світла, що має довжину хвилі, обрану з видимого діапазону довжин хвиль. Покриття основи, при застосуванні, містить передню поверхню покриття і протилежну поверхню основи покриття (тобто частина покриття, звернену до основи). Додатково, також коли покриття основи вибирається з групи, що складається з шпалер, килима, лінолеумного настилу і PVC-настилу, покриття основи містить передню поверхню покриття і протилежну поверхню основи покриття.

У конкретному варіанті здійснення, покриття основи додатково містить освітлювальний модуль. Отже, винахід додатково надає в додатковому аспекті покриття основи, обраний із групи, що складається з шпалер, килима, PVC-настилу і лінолеумного настилу, має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема, в діапазоні 1-20%, для світла, що має довжину хвилі, обрану з видЎ поверхню основи покриття, має площу поверхні основи покриття, і при цьому, щонайменше, до частини поверхні основи покриття приєднується модуль расцепляющего прокладного матеріалу, причому модуль расцепляющего прокладочного матеріалу має площу модуля расцепляющего прокладного матеріалу, яка переважно менше площі поверхні основи покриття, при цьому модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал для расцепляемого з'єднання. Таке покриття основи може бути використано в якості основи, щоб покривати основу і розміщувати в одній або більше позицій освітлювальний модуль між основою і покриттям основи.

Покриття основи і освітлювальний модуль можуть расцепляемим чином приєднуватися один до одного через (перший) модуль расцепляющего прокладного матеріалу. При наданні багатошарового компонування, необов'язково, основа і освітлювальний модуль також можуть расцепляемим чином приєднуватися один до одного через (другий) модуль расцепляющего прокладочного матеріалу; див. також нижче подробиці).

Як згадано вище, покриття основи являє собою, зокрема, шпалери або килим, але також може включати вовер являє собою, зокрема, ворсовий килим, наприклад, описаний, наприклад, у WO 2010/052606. Отже, в конкретному варіанті здійснення покриття основи являє собою ворсовий килим. Такий ворсовий килим може містити первинну підкладку і необов'язково також вторинну підкладку. Первинна підкладка і вторинна підкладка можуть склеюватися один з одним.

Зокрема, покриття основи має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема, в діапазоні 1-20%, для світла, сформованого за допомогою освітлювального модуля і має довжину хвилі, обрану з видимого діапазону довжин хвиль. Таким чином, покриття основи є проникним для видимого світла освітлювального модуля. Тим не менш, освітлювальний модуль може бути невидимим ззовні, тобто з боку покриття основи (користувач, загалом, повинен бачити передню поверхню покриття). Отже, користувач багатошарової композиції, наприклад, користувач, що знаходиться в просторі, що містить таку багатошарову компонування, наприклад, стіну з шпалерами і/або підлогу з килимом, може не сприймати освітлювальний модуль за покриттям основи і може помічати присутність освітлювального модуля тільки тоді, коли освітлювальний модуль в�сті, відноситься до світла, має довжину хвилі, обрану з діапазону 380-780 нм.

Отже, вказується діапазон пропускання, з одного боку, може надавати достатню пропускання через покриття основи, наприклад, щоб робити світловий ефект видимим навіть в типових умовах офісного освітлення, зокрема, за умови світлодіодів попереднього рівня техніки, переважно твердотільних світлодіодів, але з іншого боку, може практично запобігати видимість елементів (таких як, наприклад, джерело світла) за покриттям основи. Видимість основи, освітлювального модуля(ів) або інших елементів під покриттям основи, зокрема, може бути небажаною, оскільки освітлювальний модуль(і) (або інші елементи, наприклад, електричні дроти, світловідбиваюча фольга, набивання) більше не можуть бути прихованими. Принцип, представлений тут, також може вказуватися як "прихованого світу": освітлювальний модуль може бути прихованим і невидимим користувачеві покриття основи, тоді як світ, сформований за допомогою нього, є видимим користувачеві.

Пропускання або світлопроникність може бути визначена за допомогою надання світла на конкретній довжині волниния через матеріал, з першою силою світла, наданої на цій довжині хвилі для матеріалу (див. також E-208 і E-406 "CRC Handbook of Chemistry and Physics", 69 видання, 1088-1989 рр..).

Пропускання вимірюється для світла, що проходить через покриття основи з задньої сторони (у даному документі також вказується як поверхня основи покриття) на стороні користувача (в даному документі вказується як передня поверхня покриття). Задня сторона є частиною покриття основи, яке, загалом, розміщується на основі. Сторона користувача є передньою стороною і є стороною, яка є видимою користувачу, коли покриття основи розміщується в якості покриття основи на основі. Сила світла, що виходить від верхньої поверхні або сторони користувача, пов'язана з силою світла, що входить в покриття основи, тобто на задній стороні. Світло, поширюваний на задню сторону для визначення пропускання, переважно спрямовується на задню сторону при нормальному падінні, і вимірюється повне інтегроване світлове випромінювання на іншій стороні покриття основи.

У конкретному варіанті здійснення, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу з'єднується з покриттям основи на місці, тобто покриття основи омпоновки на місці модуль расцепляющего прокладочного матеріалу з'єднується з покриттям основи. Потім, покриття основи застосовується до основи і осветительному модулю, і освітлювальний модуль з'єднується з модулем расцепляющего прокладного матеріалу. Таким чином, освітлювальний модуль і покриття основи та/або освітлювальний модуль і основа з'єднуються один з одним за допомогою модуля расцепляющего прокладочного матеріалу.

Система освітлювального модуля

У додатковому аспекті, винахід надає систему освітлювального модуля, що містить освітлювальний модуль з передньою поверхнею і задньою поверхнею, при цьому освітлювальний модуль виконаний з можливістю надавати світло, що проходить в напрямку від передньої поверхні, і при цьому модуль расцепляющего прокладочного матеріалу приєднаний (переважно) до передньої поверхні (освітлювального модуля). Така система освітлювального модуля може застосовуватися в багатошаровій компонуванні, як вказано в даному документі. Як згадано вище, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал для расцепляемого з'єднання (освітлювального модуля з покриттям основи (та/або з основою; див. також нижче подробиці)).

У конкретному варіанті здійснення, система осветител� поверхні освітлювального модуля. Зокрема, варіанти здійснення, в яких у розташуваннях передбачений багатошаровий комплект з основи, освітлювального модуля і покриття основи, при цьому основа і освітлювальний модуль з'єднуються один з одним за допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу, і при цьому освітлювальний модуль і покриття основи з'єднуються один з одним за допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу, можуть забезпечувати можливість легкого доступу до осветительному модулю при (часткове) витягу покриття основи і можуть забезпечувати можливість простого витягання або ремонту (всього) освітлювального модуля. Також тут, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал для расцепляемого з'єднання (освітлювального модуля з основою).

Як згадано вище, в кращому варіанті здійснення, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу йде по краю освітлювального модуля. Коли модуль расцепляющего прокладочного матеріалу застосовується до передньої поверхні, і модуль расцепляющего прокладочного матеріалу застосовується до задньої поверхні освітлювального модуля, це може застосовуватися до обох модулів расцепляющего прокладокладочного матеріалу. Переважно, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу на верхній поверхні йде по краю.

У конкретному варіанті здійснення, освітлювальний модуль має товщину (без модуля(їй) расцепляющего прокладочного матеріалу) в діапазоні 0,5-15 мм, зокрема, в діапазоні 0,5-1,5 мм, і освітлювальний модуль переважно містить безліч джерел світла, наприклад, безліч світлодіодів. Термін "система освітлювального модуля" у варіанті здійснення також може відноситися до безлічі систем освітлювальних модулів.

Освітлювальний модуль, загалом, містить безліч джерел світла, зокрема, світлодіодних (на світловипромінюючих діодах) джерел світла. Термін "безліч джерел світла" може означати 2 або більш джерела світла (зокрема, світлодіода), зокрема, 2-100000, наприклад, 2-10000, приміром, 4-300, приміром, 16-256. Отже, освітлювальний модуль може містити безліч світлодіодів. Загалом, багатошаровий комплект може містити 2-10000 світлодіодів/м2зокрема, 25-2500 світлодіодів/м2.

Слід зазначити, що безліч світлодіодів може бути розподілений по безлічі освітлювальних модулів. Таким чином, багатошаровий комплект може містити один иллей в залежності від площі, до якої застосовується покриття основи. Освітлювальні модулі можуть перебувати поруч або можуть розміщуватися на ненульових відстанях один від одного; друге є кращим. Освітлювальні модулі можуть харчуватися незалежно чи залежно. Освітлювальні модулі, наприклад, можуть бути електрично з'єднані між собою. Контролер (подробиці див. нижче) може керувати одним або більше освітлювальних модулів окремо. Контролер може (також) керувати одним або більше освітлювальним модулем (або навіть джерелом світла) окремо.

Джерело(і) світла може містити будь-джерело(і) світла, такий як невелика лампа розжарювання або вістрі волокна, або нерівність волокна (виконаний з можливістю дозволити світлу виходити з волокна, причому цей варіант здійснення має таку перевагу, що він є відносно недорогим), але може, зокрема, містити світлодіод (світловипромінюючий діод) (в якості джерела світла). Конкретне перевага використання світлодіодів полягає в тому, що вони є відносно невеликими і тим самим можуть краще входити в паз на підкладці (див. також нижче подробиці). Як згадано вище, повна товщина освітлювального модуля менше 1 означати OLED, але, зокрема, означає твердотільне освітлення. Якщо не зазначено інше, термін "світлодіод" в даному документі додатково означає твердотільні світлодіоди. Зокрема, джерело світла є частиною освітлювального модуля, що містить безліч джерел світла.

Твердотільні світлодіоди в якості джерела(джерел) світла, зокрема, є переважними внаслідок їх невеликих розмірів. Такі джерела світла по технології попереднього рівня техніки можуть мати товщину менше 1 мм, навіть в діапазоні приблизно 0,2 мм (за винятком опорної конструкції товщиною 0,5-1 мм, такий як PCB (друкована плата)) або менше.

При розміщенні такого джерела світла (наприклад, має повну товщину 1 мм разом з опорної конструкції) на підлозі, покриття основи може розміщуватися поверх джерела світла без істотного впливу (присутності) освітлювального модуля на (локальну) висоту поверхні покриття основи.

Альтернативно або додатково, освітлювальний модуль, що містить підкладку з одним або більше джерел світла, також може містити на верхній поверхні одну або більше порожнин або пазів для розміщення одного або більше джерел світла. Один або більше источникоин або більше джерел світла та/або інші електричні компоненти розміщуються в одному або більше пазів, може бути реалізований практично плоский освітлювальний модуль.

Отже, у варіанті здійснення, винахід також надає освітлювальний модуль, який містить переважно PCB (друковану плату) з одним або більше пазів, спеціально для розміщення одного або більше джерел світла. Один або більше пазів можуть бути виконані з можливістю розміщувати один чи більше джерел світла та/або один або більше інших електричних компонентів, таких як електричні з'єднання, резистори, транзистори, джерело(і) харчування, контролер(и) і т. д.

Освітлювальний модуль необов'язково також може містити вирівнюючий шар, який може бути використаний для того, щоб, щонайменше, частково вбудовувати джерела світла, та/або який може бути використаний для того, щоб створювати практично плоску верхню поверхню (у даному документі також вказується як "передня поверхня" або "передня поверхня освітлювального модуля"). У варіанті здійснення, джерела світла можуть, принаймні, частково вбудовуватися в вирівнюючий шар. Вирівнюючий шар може бути проникним, зокрема, у варіантах здійснення, в яких вирівнюючий шар размещаетс�го прокладочного матеріалу може бути приєднаний до такого виравнивающему шару.

У конкретному варіанті здійснення, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу з'єднується з освітлювальним модулем на місці, тобто освітлювальний модуль надається/формується без модуля расцепляющего прокладного матеріалу, і до створення багатошарової компонування, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу з'єднується з освітлювальним модулем. Потім, покриття основи застосовується до основи і осветительному модулю (за допомогою модуля(їй) расцепляющего прокладочного матеріалу). Таким чином, освітлювальний модуль і покриття основи та/або освітлювальний модуль і основа можуть расцепляемим чином з'єднуватися один з одним за допомогою модуля(ями) расцепляющего прокладочного матеріалу.

Модуль расцепляющего прокладочного матеріалу

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, загалом, складається, щонайменше, з двох частин. Одна частина може бути расцеплена від іншої. Розчепленню обумовлено тим, що прокладочний матеріал (або "расцепляющий прокладочний матеріал", або "перша частина"), може бути расцеплен від іншої частини модуля расцепляющего прокладного матеріалу. Отже, це забезпечує здатність до расцеплению. В даному документі, конкретно описиваютсяокладочного матеріалу може бути на основі клейкого матеріалу або може бути на основі застібки на липучці, але, зокрема, виконаний на основі клейкого матеріалу (зокрема, щоб забезпечувати можливість тонкої компонування). Незалежно від бази модуля расцепляющего прокладного матеріалу, з'єднання, якщо застосовно, між основою і (другим) модулем расцепляющего прокладного матеріалу, між (другим) модулем расцепляющего прокладного матеріалу і освітлювальним модулем, між освітлювальним модулем і (першим) модулем расцепляющего прокладного матеріалу і між (першим) модулем расцепляющего прокладного матеріалу і покриттям, загалом, виконано на основі клейкого матеріалу. Отже, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу знаходиться в місці розташування, в якому два елементи приєднуються друг до друга (через модуль расцепляющего прокладочного матеріалу), але оскільки він містить расцепляющий прокладочний матеріал, він також забезпечує можливість розчеплення двох елементів один від одного.

Наприклад, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу знаходиться між освітлювальним модулем і килимом (покриттям основи), і модуль расцепляющего прокладочного матеріалу приєднується до килима (покриттю основи) з допомогою клейкого матеріалу для килимів одночасно з тим, до�атериала, зокрема, адгезивно з'єднується з елементами, між якими він поміщається, але забезпечує можливість розчеплення двох елементів один від одного внаслідок того, що модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал.

Конкретні варіанти здійснення описуються нижче і в докладному описі.

Модуль расцепляющего прокладочного матеріалу на основі застібки на липучці

За умови модуля расцепляющего прокладочного матеріалу на основі застібки на липучці, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу складається, щонайменше, з двох частин, які расцепляемим чином з'єднуються один з одним. Перша частина може бути частиною гачка, а друга частина може бути частиною петлі. Після приєднання вони формують варіант здійснення модуля расцепляющего прокладного матеріалу. Тут, фактично обидві частини можуть вважатися расцепляющими прокладочними матеріалами в залежності від того, як цей модуль расцепляющего прокладочного матеріалу використовується у варіанті застосування, оскільки обидві частини можуть бути расцеплени один від одного.

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, або точніше, його частина перша або друга �ства), до (2) передній поверхні освітлювального модуля, до (3) задній поверхні освітлювального модуля або до (4) основі. Щоб створювати багатошаровий комплект, інша частина модуля расцепляющего прокладочного матеріалу може бути приєднано допомогою клейкого матеріалу) до (1) передній поверхні освітлювального модуля, до (2) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (3) або (4) задній поверхні освітлювального модуля, відповідно. Отже, в цих варіантах здійснення весь модуль расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, а потім приєднується до протилежного елементу багатошарового комплекту.

Альтернативно або додатково, одна частина (перша або друга частина) модуля расцепляющего прокладочного матеріалу може бути приєднано допомогою клейкого матеріалу) до (1) до покриття основи (поверхні основи покриття), к (2) передній поверхні освітлювального модуля, до (3) задній поверхні освітлювального модуля або до (4) основі, а інша частина (друга частина або перша частина) модуля расцепляющего прокладочного матеріалу може бути приєднано допомогою клейкого матеріалу) до (1) передній поверхностости освітлювального модуля, відповідно. Отже, в цих варіантах здійснення перша або друга частина модуля расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, і друга або перша частина приєднується (пізніше) до протилежного елементу багатошарового комплекту. Два елемента багатошарового комплекту розміщуються поруч, і дві частини (частини петлі і гачка) расцепляемим чином з'єднуються/приєднуються.

Перевага цього підходу полягає в тому, що дві частини можуть склеюватися один з одним аналогічно тому, як покриття приклеюється до основи основі (наприклад, клей для килима у разі настилання килимів або клей для шпалер у разі шпалер), при цьому як і раніше забезпечуючи в результаті расцепляемим чином з'єднаний/приєднаний багатошаровий комплект.

Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидно, що два або більше варіанти можуть застосовуватися одночасно.

Модуль расцепляющего прокладочного матеріалу на основі клейкого матеріалу

За умови модуля расцепляющего прокладочного матеріалу на основі клейкого матеріалу, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу складається, щонайменше, з двох частин (шарів). Перша чокладочний матеріал"), а друга частина (шар) може бути клеючим матеріалом расцепляющего прокладочного матеріалу (шаром), до якого приклеюється расцепляемий расцепляющий прокладочний матеріал. Після приєднання вони формують варіант здійснення модуля расцепляющего прокладочного матеріалу; расцепляющий прокладочний матеріал (перша частина) може бути расцеплен від клейкого шару (другої частини).

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, або більш точно, перша частина (прокладочний матеріал), може бути приєднана (за допомогою клейкого матеріалу) до (1) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (2) передній поверхні освітлювального модуля, до (3) задній поверхні освітлювального модуля або до (4) основі. Щоб створювати багатошаровий комплект, клеючий матеріал расцепляющего прокладочного матеріалу може застосовуватися до (1) передній поверхні освітлювального модуля, до (2) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (3) або (4) задній поверхні освітлювального модуля, відповідно. Отже, в цих варіантах здійснення весь модуль расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, а потім приєднується до противополож�ного матеріалу, або більш точно, друга частина, тобто клеючий матеріал расцепляющего прокладного матеріалу, може розміщуватися на (1) покритті основи (поверхні основи покриття), на (2) передній поверхні освітлювального модуля, на (3) задній поверхні освітлювального модуля або на (4) основі. Щоб створювати багатошаровий комплект, інша частина модуля расцепляющего прокладного матеріалу, прокладочний матеріал (тут перша частина), може бути приєднана (за допомогою клейкого матеріалу) до (1) передній поверхні освітлювального модуля, до (2) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (3) або (4) задній поверхні освітлювального модуля, відповідно. Отже, в цих варіантах здійснення перша або друга частина модуля расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, і друга або перша частина приєднується (пізніше) до протилежного елементу багатошарового комплекту. Два елемента багатошарового комплекту розміщуються поруч, і дві частини (расцепляющий прокладочний матеріал і клейкий шар) расцепляемим чином з'єднуються/приєднуються.

У ще одному іншому варіанті здійснення, модуль расцепляющего прокладочного матеѿромежуточная частина (шар) може бути клеючим матеріалом расцепляющего прокладочного матеріалу (проміжна частина або шар), і друга частина (шар) може бути підкладкою (шар). Расцепляемий расцепляющий прокладочний матеріал приклеюється (з допомогою клейкого матеріалу расцепляющего прокладочного матеріалу) до підкладці. Після приєднання вони формують варіант здійснення модуля расцепляющего прокладного матеріалу. Фактично, їх можна розглядати як традиційну етикетку, яка має одну сторону, приєднану до одного елемента (такого як освітлювальний модуль), і яка має іншу сторону, приєднану до іншого елементу (такого як покриття основи). Таким чином, два елемента приєднані один до одного, але расцепляемим способом, оскільки дві частини етикетки можуть бути расцеплени.

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, або більш точно, перша частина, расцепляющий прокладочний матеріал, може бути приєднана (за допомогою клейкого матеріалу) до (1) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (2) передній поверхні освітлювального модуля, до (3) задній поверхні освітлювального модуля або до (4) основі. Щоб створювати багатошаровий комплект, що підкладка може бути приєднано допомогою клейкого матеріалу) до (1) передній поверхні освітлювального модуля, до (2) покриттю осноо. Отже, в цих варіантах здійснення весь модуль расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, а потім приєднується до протилежного елементу багатошарового комплекту.

Альтернативно або додатково, він може розміщуватися навпаки, тобто модуль расцепляющего прокладного матеріалу, або більш точно, друга частина, тобто основа може приєднуватися (за допомогою клейкого матеріалу) до (1) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (2) передній поверхні освітлювального модуля, до (3) задній поверхні освітлювального модуля або до (4) основі. Щоб створювати багатошаровий комплект, інша частина модуля расцепляющего прокладного матеріалу, прокладочний матеріал, може бути приєднана (за допомогою клейкого матеріалу) до (1) передній поверхні освітлювального модуля, до (2) покриттю основи (поверхні основи покриття), к (3) або (4) задній поверхні освітлювального модуля, відповідно. Отже, в цих варіантах здійснення перша або друга частина модуля расцепляющего прокладочного матеріалу спочатку приєднується до елемента багатошарового комплекту, і друга або перша частина приєднується (поміщаються поруч, і дві частини расцепляемим чином з'єднуються/приєднуються.

Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидним, що два або більше варіанти можуть застосовуватися одночасно.

Загальні відомості по модулю расцепляющего прокладочного матеріалу

Модуль расцепляющего прокладного матеріалу, зокрема, якщо виконано на основі клейкого матеріалу, може бути проникним для світла і при необхідності може покривати практично всю передню поверхню освітлювального модуля та/або всю задню поверхню освітлювального модуля.

Необов'язково, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу може мати поверхневий малюнок, наприклад, з одним або більше отворів, наприклад, для світла, сформованого за допомогою освітлювального модуля. Якщо виконаний на основі застібки на липучці, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу має переважно поверхневий малюнок, наприклад, з одним або більше отворів, наприклад, для світла, сформованого за допомогою освітлювального модуля.

Спосіб виготовлення

У додатковому аспекті, винахід надає спосіб виготовлення багатошарової композиції, як вказано в даному документі, що містить надання�а модулів расцепляющего прокладочного матеріалу), розміщення освітлювального модуля в позиції на основі і формування багатошарової компонування основи і покриття основи допомогою адгезивного з'єднання основи і покриття основи один з одним і через (a) расцепляемого з'єднання основи та освітлювального модуля за допомогою модуля расцепляющего прокладочного матеріалу або (b) расцепляемого з'єднання освітлювального модуля і покриття основи з допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу, або (c) расцепляемого з'єднання основи та освітлювального модуля за допомогою модуля расцепляющего прокладного матеріалу і расцепляемого з'єднання освітлювального модуля і покриття основи з допомогою (другого) модуля расцепляющего прокладочного матеріалу.

Спосіб здійснення доступу до осветительному модулю в багатошаровому комплекті

Винахід також надає в аспекті спосіб досягнення прихованого за покриттям основи освітлювального модуля в багатошаровій компонуванні, як вказано в даному документі (подробиці див., наприклад, вище), що містить:

- a. створення надрізу в покритті над основи освітлювальним модулем;

- b. розчепленню модуля расцепляющего прокладного матеріалу і від'єднання покриття від основи осветительн�тельно являє собою периферійний надріз в освітлювальному модулі. При виборі належної позиції і довжини надрізу(ів), клапан покриття основи може бути расцеплен від освітлювального модуля, за допомогою чого до осветительному модулю може виконуватися доступ і при необхідності також вилучатись.

Отже, винахід також надає такий спосіб, що додатково містить:

- d. необов'язкове вилучення освітлювального модуля з позиції освітлювального модуля, розміщення цього (наприклад, після ремонту) або іншого освітлювального модуля в позиції освітлювального модуля та його з'єднання (необов'язково через модуль расцепляющего прокладочного матеріалу) основи та освітлювального модуля;

- f. з'єднання покриття основи та освітлювального модуля між собою (необов'язково через модуль расцепляющего прокладочного матеріалу) і з'єднання частин покриття основи, які відокремлені допомогою надрізу.

Такий спосіб і багатошарова компонування можуть, зокрема, представляти інтерес для покриттів основи у вигляді штукатурки. Таке покриття основи не може вилучатись без пошкодження і також не може легко замінятися. За допомогою цього винаходу, шар штукатурки від'єднується за допомогою розчеплення расцепляющего прокл

Інше

Багатошарова компонування або освітлювальний модуль, або покриття основи додатково можуть містити контролер, який може розміщуватися зовні, але який також може бути інтегрованим в багатошарову компонування або освітлювальний модуль (систему), або покриття основи, відповідно, виконаний з можливістю керувати освітлювальним модулем і, зокрема, окремими джерелами світла освітлювального модуля. У варіантах здійснення, в яких багатошарова компонування містить безліч освітлювальних модулів, повна система може містити один або більше контролерів. Загалом, передбачений один центральний контролер, у цьому документі додатково вказується як "контролер". Для великих площ (підлоги), необов'язково може бути використано безліч незалежних або залежних контролерів. Отже, у варіанті здійснення, багатошарова компонування або освітлювальний модуль, або покриття основи, відповідно, додатково містять контролер, виконаний з можливістю керувати освітлювальним модулем; тобто контролер виконаний з можливістю керувати світлом, сформованим за допомогою освітлювального модуля. Таким чином, також, напримкая інформація. Одне або більше з кольору, включеного/не виключеного стану, сили світла, форми малюнка та інформаційного контенту світла можуть бути регульованими і можуть управлятися за допомогою контролера. Контролер може бути інтегрований в освітлювальні модулі. Наприклад, за рахунок наявності контролера на кожній платі (або освітлювальному модулі), різні плати можуть обмінюватися даними один з одним, наприклад, щоб визначати включене/вимкнений стан і т. д.

Такі терміни, як "нижче", "вище", "верхній" і "нижній" відносяться до позицій або компоновкам елементів, які повинні виходити, коли, наприклад, покриття основи розміщується практично плоско практично на горизонтальній поверхні, при цьому сторона користувача і задня сторона покриття основи та/або верхня сторона і нижня сторона освітлювального модуля розміщуються практично паралельно до горизонтальної поверхні. Тим не менш, це не виключає використання покриття основи в інших компоновках, приміром, навпроти стіни або в інших (вертикальних) компоновках.

Терміни "входить в" і "виходить з" відносяться до компонування елементів чи ознак стосовно поширення світла кошти формировЂельно першої позиції в промені світла засоби формування світла, друга позиція в промені світла ближче до засобу формування світла знаходиться "ближче до джерела", а третя позиція в промені світла ще далі від засобу формування світла знаходиться далі від джерела".

Основа і покриття основи з освітлювальним модулем можуть бути використані в усіх типах варіантів застосування. Освітлення може бути використано в якості загального освітлення і/або для того, щоб створювати спецефекти. Додатково, освітлення може використовуватися для індикатора аварійного виходу або орієнтування або може використовуватися, в загальному, при пошуку потрібного шляху.

Короткий опис креслень

Далі описуються варіанти здійснення, тільки в якості прикладу, з допомогою посилання на прикладені схематичні креслення, на яких відповідні посилання з номерами вказують відповідні частини і на яких:

Фіг.1 схематично ілюструє варіант здійснення комбінації покриття основи та освітлювального модуля;

Фіг.2a-2d схематично ілюструють варіанти здійснення освітлювального модуля і багатошарової компонування;

Фіг.3a-3d схематично ілюструють деякі інші варіанти здійснення освітлювального модуля і багатошарової компонування;

Фіг.4a-4c схемат�ематично ілюструють деякі варіанти здійснення модуля расцепляющего прокладного матеріалу, в деяких випадках в багатошаровій компонуванні.

Детальний опис варіантів здійснення

Фіг.1 схематично ілюструє комбінацію покриття 20 засади, зокрема, килима, має передню поверхню 26 покриття і протилежну поверхню 27 основи покриття. Додатково, фіг.1 схематично ілюструє освітлювальний модуль 10, має безліч джерел 11 світла. Освітлювальний модуль 10 має передню поверхню 16 і задню поверхню 17. Додатково, освітлювальний модуль 10 має край 13. Джерела 11 світла виконані з можливістю надавати світ 15. Цей світ 15 пропускається через покриття 20 основи. Це світло проникає від 27 поверхні основи покриття до передньої поверхні 26 покриття назовні. Для ясності, покриття 20 намальовано на відстані від освітлювального модуля 10. Щодо освітлювального модуля 10, покриття 20 основи розміщується далі від освітлювального модуля 10. Світ 15 тим самим проходить у напрямі від передньої поверхні 26 покриття (додатково далі від освітлювального модуля 10 і покриття 20 основи, відповідно).

Фіг.2a схематично ілюструє освітлювальний модуль 10 з расцепляющим прокладним матеріалом 40. Комбінація освітлювального модуля 10 і, �і задньої поверхні 17 освітлювального модуля, в цьому документі вказується в якості системи 150 освітлювального модуля. Фактично у варіанті здійснення, схематично проиллюстрированном на фіг.2a, система 150 освітлювального модуля містить два модулі 40 расцепляющего прокладного матеріалу, причому перший вказується за допомогою посилання 40a, а другий вказується за допомогою посилання 40b. Перший модуль 40a расцепляющего прокладочного матеріалу розміщується на передній поверхні 16; другий модуль 40b расцепляющего прокладочного матеріалу розміщується на задній поверхні 17 від освітлювального модуля 10. Тим не менш, система 150 освітлювального модуля також може містити освітлювальний модуль 10 з одним або більше расцепляющих прокладкових матеріалів 40, що розміщуються тільки на одній з передньої поверхні 16 і задньої поверхні 17.

Освітлювальний модуль 10 містить, в якості прикладу, безліч джерел 11 світла. Джерела 11 світла, наприклад, можуть бути світлодіодами. Світлодіоди вказуються за допомогою посилання 12. Наприклад, джерела 11 світла можуть надаватися на підкладці. Підкладка з джерелами 11 світла може бути неплоскою. Отже, може надаватися вирівнюючий шар 50, який може надавати практично плоску переднюпрозрачний матеріал), щоб забезпечувати можливість виходу світла з джерел 11 світла до покриттю 20 (і через покриття 20); альтернативно або додатково, перший модуль 40a расцепляющего прокладочного матеріалу може розміщуватися таким чином, що він не перехоплює світло з джерел 11 світла, наприклад, за рахунок наявності отворів або за допомогою застосування у вигляді шаблону першого модуля 40a расцепляющего прокладного матеріалу. Освітлювальний модуль 10 має висоту або товщину h, яка переважно знаходиться в діапазоні 0,5-1,5 мм. Посилання 150 (система освітлювального модуля) тим самим вказує комбінацію освітлювального модуля 10 і одного або більше модулів 40 расцепляющего прокладного матеріалу, яка може застосовуватися до передньої поверхні 16 і/або задній поверхні 17.

Фіг.2b схематично ілюструє багатошарову компонування 100, яка містить покриття 20 основи і основу 30. Покриття 20 основи і основа 30 приєднані один до одного за допомогою клейкого матеріалу 70. У розташуванні 1, може надаватися освітлювальний модуль 10, який розміщується між покриттям 20 основи і основою 30. Отже, в цьому розташуванні 1 багатошарова компонування 100 містить багатошаровий комплект з покриття 20 основи, рианте клеючий матеріал (такий як клеючий матеріал 70) також присутній між модулем 40a расцепляющего прокладного матеріалу і покриттям 20 основи та/або між модулем 40b расцепляющего прокладного матеріалу і основою 30.

У схематично проиллюстрированном варіанті здійснення по фіг.2b, застосовуються два модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу. Перший модуль 40a расцепляющего прокладочного матеріалу знаходиться між покриттям 20 основи та освітлювальних модулем 10, а другий модуль 40b расцепляющего прокладочного матеріалу знаходиться між освітлювальним модулем 10 і основою 30. Основа 30 має передню поверхню 36 основи (і задню поверхню основи 37). Наприклад, основа 30 може бути стіною, і передня поверхня 36 основи є поверхнею такий стіни. Альтернативно основа 30 може бути підлогою, і передня поверхня 36 основи є поверхнею підлоги. Світ 15 (не показаний), сформований за допомогою освітлювального модуля(їй) 11, повинен проходити від передньої поверхні, проникати через покриття 20 основи (від поверхні 27 основи покриття до передньої поверхні 26 покриття назовні).

Фіг.2b також схематично ілюструє те, як може виконуватися доступ до осветительному модулю 10. Наприклад, у покритті 20 основи можуть надаватися надрізи 29, які надають розрізи в покритті 20 основи від передньої поверхні 26 покриття до поверхні 27 основи покриття. Потім, щонайменше, частина покриття 20 орасцепления (вказується за допомогою відокремлених частин 40a', вказують розчепленню прокладочного матеріалу модуля 40a расцепляющего прокладочного матеріалу). Одна з цих частин 40a' є расцепляющим прокладним матеріалом. Це схематично ілюструється на фіг.2c. Тут вкладиш расцепляется від клейкого матеріалу, і таким чином, може бути отриманий доступ до осветительному модулю 10. Фіг.2d в такому випадку схематично ілюструє варіант здійснення того, як весь освітлювальний модуль 10 може бути витягнутий з позиції 1, оскільки в цьому варіанті здійснення освітлювальний модуль 10 також є расцепляемим від основи 30, оскільки освітлювальний модуль 10 і основа 30 з'єднуються один з одним через другий модуль 40b расцепляющего прокладочного матеріалу (посилання 40b' аналогічно вказують розчепленню прокладочного матеріалу модуля 40b расцепляющего прокладочного матеріалу). Одна з цих частин 40b' є расцепляющим прокладним матеріалом. Наприклад, після ремонту або заміни освітлювального модуля 10 і необов'язково надання нових модулів 40 расцепляющего прокладного матеріалу, відремонтований освітлювальний модуль 10 або замінений освітлювальний модуль 10 знову може розміщуватися в позиції 1, і покриття 20 основи може размещаѵдует зазначити, що на фіг.2b-2d для спрощення розуміння клеючий матеріал не показаний між передньою поверхнею 36 основи і другим модулем 40b расцепляющего прокладного матеріалу, та/або клеючий матеріал не показаний між поверхнею 27 основи покриття і першим модулем 40a расцепляющего прокладного матеріалу. Загалом, клеючий матеріал, тим не менш, повинен бути присутнім, див. також фіг.5a-5l. Він може бути клеючим матеріалом, ідентичним клеящему матеріалу 70.

Фіг.3a схематично ілюструє варіант здійснення, в якому один з модулів 40 расцепляющего прокладного матеріалу, тут перший модуль 40a расцепляющего прокладного матеріалу, йде по краю 13 освітлювального модуля 10. Він може мати переваги в порівнянні з вищеописаними варіантами здійснення. Це пояснюється на наступних кресленнях. Фіг.3b схематично ілюструє освітлювальний модуль, ідентичний осветительному модулю, схематично проиллюстрированному на фіг.3a, але тепер інтегрований в багатошаровий комплект 100. Передбачена багатошарова компонування 100 з основи 30 і покриття 20 основи, причому у позиції 1 розміщується освітлювальний модуль 10 між покриттям 20 основи і основою 30. У цьому варіанті здійснення, освітлювальний модуль 10 содрой модуль 40b расцепляющего прокладного матеріалу. Крім того, може надаватися надріз 29, але тепер позиція надрізу 29 або надрізів 29 є менш критичною, оскільки модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу (тут тільки перший модуль 40a расцепляющего прокладочного матеріалу) йде за межі краю 13 освітлювального модуля 10. Покриття 20 засади над освітлювальним модулем 1 може бути відкрито, як описано вище, і до осветительному модулю 10 може надаватися доступ. Наприклад, освітлювальний модуль 10 може бути відремонтовано або замінено, і розчепленню 10 може бути замінено.

Отже, незначна проблема, яка може бути асоційована з варіантами здійснення, проілюстрованими на фіг.2a-2d, може полягати в тому, що покриття 20 не може легко поміщатися назад. Наприклад, у разі килима, типово шовна стрічка використовується для того, щоб з'єднувати дві частини килима один з одним. Ця стрічка типово містить віск, який нагрівається, після чого дві сторони килима з'єднуються один з одним. Шовна стрічка переважно виконана з можливістю склеювати обидві сторони розрізу/надрізу 29, який зроблений через килим. Отже, перевагою є те, коли освітлювальний модуль 10 має додатковий елами освітлювального модуля 10 (як схематично показано на фіг.3a-3c). Додаткова перевага цього підходу полягає в тому, що точне місце розташування надрізу 29 через покриття 20 є менш чутливим, оскільки покриття 20 може бути расцеплено на більшій площі. Фіг.3c схематично ілюструє багатошарову компонування 100 після повторного закриття покриття 20 над освітлювальним модулем у позиції 1. Посилання 41 вказує такий з'єднувач, як стрічка або стик, що з'єднує частини покриття основи, які відокремлені допомогою надрізу 29.

Слід зазначити, що на фіг.3b-3c для спрощення розуміння клеючий матеріал не показаний між передньою поверхнею 36 основи і другим модулем 40b расцепляющего прокладного матеріалу, та/або клеючий матеріал не показаний між поверхнею 27 основи покриття і першим модулем 40a расцепляющего прокладного матеріалу. Загалом, клеючий матеріал, тим не менш, повинен бути присутнім, див. також фіг.5a-5l. Він може бути клеючим матеріалом, ідентичним клеящему матеріалу 70. Отже, для ясності, варіант здійснення по фіг.3b схематично ілюструється на фіг.3d як включає в себе варіанти того, як може розміщуватися з'єднання з покриттям 20 основи і основою 30. Як згадано вище, клейкі шари 144 можуть містити клеючий матері

Фіг.4a схематично ілюструє варіант здійснення покриття 20 основи при вигляді знизу, тобто при перегляді поверхні 27 основи покриття, при цьому покриття 20 основи додатково містить один або більше модулів 40 расцепляющего прокладного матеріалу. Площа поверхні 27 основи покриття в цьому варіанті здійснення може бути обчислена як "довжина*ширина (L*W).

Фіг.4b схематично ілюструє варіант здійснення освітлювального модуля 10 при вигляді зверху, тобто при перегляді передній поверхні 16 освітлювального модуля 10. Передня поверхня 16 містить модуль 40 расцепляющего прокладного матеріалу, який йде по краю 13. Отже, край 13 вказується в якості пунктирною лінії. Слід зазначити, що модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу не обов'язково йде по всьому краю 13, а також може йти по краю 13 тільки в одному або більше місць. Тут, проілюстрований варіант здійснення модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу, в якому передбачено отвір 45 у модулі расцепляющего прокладного матеріалу, щоб забезпечувати можливість проходження світла освітлювального модуля 10 через модуль 40 расцепляющего прокладного матеріалу. В іншому варіанті прова�обов'язковому порядку. Отже, в цьому варіанті здійснення, (необов'язкове) отвір 45 використовується для того, щоб забезпечувати можливість проходження світла джерела(ів) 11 світла до передньої поверхні 26 покриття (не показана тут), практично вільною від модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу. Отже, фіг.4b схематично ілюструє варіант здійснення комбінації 150 освітлювального модуля 10 і модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу.

Фіг.4c в такому випадку схематично ілюструє всю багатошарову компонування 100 на основі вищеописаних і схематично проілюстрованих на фіг.4a-4b варіантів здійснення при вигляді зверху (тобто, наприклад, користувач (стоїть) і дивиться на передню поверхню покриття основи 26). Отже, багатошарова компонування 100 є видимою від передньої поверхні 26 покриття. В якості ілюстрації, комбінація 150 освітлювального модуля 10 і модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу також показана за допомогою пунктирних ліній, оскільки в принципі, вони не можуть сприйматися через покриття 20. У цьому варіанті здійснення, для обох проілюстрованих освітлювальних модулів 10 (або систем 150 освітлювальних модулів), модуль 40 расцеплримера, показано надрізи 29. У прикладі вгорі зліва, надріз 29 є периферійним, оточуючим освітлювальний модуль 10 (але в межах кордонів модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу). Периферійний надріз забезпечує можливість вилучення частини покриття 20 і доступу до осветительному модулю 10. У прикладі внизу праворуч, надріз 29 тільки частково оточує освітлювальний модуль (але також знаходиться в межах кордонів модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу). Також цей тип надрізу 29 надає доступ до осветительному модулю 10: клапан покриття 20 основи може бути відкритий, і виходить доступ до осветительному модулю.

Фіг.5a-5l схематично ілюструють деякі варіанти здійснення модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу. Фіг.5a схематично ілюструє базовий варіант здійснення модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу, при реалізації модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу на основі клейкого матеріалу. Тут, модуль расцепляющего прокладочного матеріалу містить вкладиш 141 ("першу частину") з клейким шаром 142 ("другу частину"). Расцепляющий прокладочний матеріал 141 є расцепляемим від клейкого шару 142. Фіг.5b схематично ілюструє варіант осуществлео містить три частини: вкладиш 141 ("першу частину"), проміжний клейкий шар 142 і підкладку (шар) 143 ("другу частину"). З іншого боку, расцепляющий прокладочний матеріал 141 є расцепляемим від клейкого шару 142. Тепер, ці базові варіанти здійснення можуть розміщуватися всередині багатошарового компонування 100 рядом способів. Деякі схематично ілюструються на фіг.5c-5j.

Фіг.5c схематично ілюструє варіант здійснення частини багатошарового комплекту, в якому застосовується варіант здійснення модуля расцепляющего прокладочного матеріалу по фіг.5a, при цьому расцепляющий прокладочний матеріал 141 адгезивно з'єднується з допомогою клейкого шару 144 з покриттям 20 (з поверхнею 27 основи покриття). Клейкий шар 142 приєднує модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу до осветительному модулю 10 (до передньої поверхні 16 освітлювального модуля 10). Слід зазначити, що цей проект є прикладом конфігурації. Аналогічно, така конфігурація модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу може застосовуватися в якості з'єднання між основою 30 і освітлювальним модулем 10. Додатково, для обох варіантів застосування, модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу може розміщуватися "догори ногами" щодо настояще клейкий шар 144, расцепляющий прокладочний матеріал 141, клейкий шар 142 і покриття 20. Додатково, клеючий матеріал між прокладним матеріалом 141 і покриттям 20 основи вказується за допомогою посилання 144. Тим не менш, цей клеючий матеріал може бути клеючим матеріалом, ідентичним клеящему матеріалу 70, який використовується для того, щоб склеювати покриття 20 основи і основу 30 (див. фіг.2b-2d і 3b-3c).

Фіг.5d схематично ілюструє варіант здійснення багатошарового комплекту 100, в якому застосовується варіант здійснення модуля расцепляющего прокладочного матеріалу по фіг.5b, при цьому расцепляющий прокладочний матеріал 141 адгезивно з'єднується з допомогою (першого) клейкого шару 144 з покриттям 20. (Другий) клейкий шар 144 приєднує модуль 40 расцепляющего прокладного матеріалу, більш конкретно, підкладку 143 до осветительному модулю 10. Слід зазначити, що цей проект є прикладом конфігурації. Аналогічно, така конфігурація може застосовуватися в якості з'єднання між основою 30 і освітлювальним модулем 10. Додатково, для обох варіантів застосування, модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу може розміщуватися "догори ногами" щодо цієї конфігурації. Для фіг.5d це повинно �ї прокладочний матеріал 141, клейкий шар 142, підкладка 143, (другий) клейкий шар 144 і покриття 20. З іншого боку, клеючий матеріал 40 може бути клеючим матеріалом, ідентичним клеящему матеріалу 70.

Фіг.5e-5g схематично ілюструють варіанти здійснення покриття 20 з модулем 40 расцепляющего прокладного матеріалу, приєднаним до поверхні 27 основи покриття.

На фіг.5e проілюстрований варіант здійснення, в якому застосовується варіант здійснення расцепляющего прокладочного матеріалу по фіг.5a в такій конфігурації, в якій расцепляющий прокладочний матеріал 141 приєднаний до покриттю 20 основи з допомогою клейкого шару 144. У цьому варіанті здійснення, покриття основи також може бути інтерпретовано в якості підкладки.

На фіг.5f проілюстрований варіант здійснення, в якому застосовується варіант здійснення расцепляющего прокладочного матеріалу по фіг.5b в такій конфігурації, в якій расцепляющий прокладочний матеріал 141 приєднаний до покриттю 20 основи з допомогою клейкого шару 144. На фіг.5f, в якості прикладу липкий клейкий шар 142 захищається в якості прикладу з допомогою підкладки 143. При застосуванні покриття 20 до осветительному модулю 10 (не показаний), або може бути витягнута підкладка 143, л�але ілюструє зміна варіанту здійснення, схематично проілюстрованого на фіг.5e. На фіг.5g клейкий шар 142 використовується для того, щоб приєднувати модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу до покриттю 20. При застосуванні покриття 20 до осветительному модулю 10 (не показаний), клейкий шар 144 може застосовуватися між расцепляющим прокладним матеріалом 141 та освітлювальних модулем 10 (не показаний).

Фіг.5c-5g тим самим схематично ілюструють неограничивающее число варіантів здійснення покриття 20 основи, переважно вибраного з групи, що складається з шпалер, килима, PVC-настилу і лінолеумного настилу, переважно має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема, в діапазоні 1-20%, для світу 15 (не показаний), що має довжину хвилі, обрану з видимого діапазону довжин хвиль, при цьому покриття 20 засади містить передню поверхню 26 покриття і протилежну поверхню 27 основи покриття, має площу поверхні основи покриття, і при цьому, щонайменше, до частини поверхні 27 основи покриття приєднується модуль 40 расцепляющего прокладного матеріалу, при цьому модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу переважно має площу модуля расцепляющего прокладного матеріалу, яка менше площадиий прокладочний матеріал 141 для расцепляемого з'єднання.

Фіг.5h-5j схематично ілюструють варіанти здійснення модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу, застосовуваного до передньої поверхні 16 освітлювального модуля 10. Як згадано вище, модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу може покривати всю поверхню освітлювального модуля 10 і/або може йти по краю 13. Компонування модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу на фіг.5h є аналогічною компонуванні модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу на фіг.5g (але для покриття 20).

Компонування модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу на фіг.5i є аналогічною компонуванні модуля 40 расцепляющего прокладочного матеріалу на фіг.5h, але тепер для всієї передньої поверхні 16 освітлювального модуля 10. Таким чином, виходить система 150 освітлювального модуля. Світло джерела 11 світла може виходити через модуль 40 расцепляющего прокладного матеріалу, оскільки модуль расцепляющего прокладочного матеріалу може бути прозорим або може містити апертури).

Фіг.5j схематично ілюструє варіант здійснення модуля 40 расцепляющего прокладного матеріалу, що містить два расцепляющих прокладкових матеріалу 141. Система 150 освітлювального модуля може прщий прокладочний матеріал 141, за рахунок чого липкий клейкий шар 142 тепер є верхнім шаром. Коли покриття застосовується до системи 150 освітлювального модуля, покриття 20 основи і освітлювальний модуль 10 з'єднуються один з одним через модуль расцепляющего прокладного матеріалу, але расцепляемим способом, оскільки обидва елементи можуть від'єднуватися допомогою ослаблення покриття основи з клеїть матеріалом 141 від решти расцепляющего прокладочного матеріалу 141 (який у цьому варіанті здійснення приєднаний до осветительному модулю з допомогою клейкого шару 144).

Фіг.5h-5j тим самим схематично ілюструють неограничивающее число варіантів здійснення системи 150 освітлювального модуля, що містить освітлювальний модуль 10 з передньою поверхнею 16 і задньою поверхнею 17, при цьому освітлювальний модуль 10 виконаний з можливістю надавати світ 15 (не показаний), що проходить в напрямку від передньої поверхні 16, і при цьому модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу приєднаний до передньої поверхні 26, при цьому модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал 141 для расцепляемого з'єднання.

Фіг.5k схематично ілюструє варіант здійснення моду�про матеріалу містить першу частину 146 (наприклад, на основі гачка) і другу частину 147 (наприклад, на основі петлі). З іншого боку, можливі всі види конфігурацій, коли модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу застосовується між покриттям 20 і освітлювальним модулем 10 і між освітлювальним модулем 10 і основою 30. Тут, як перша частина 146, так і друга частина 147 можуть вважатися расцепляющим прокладним матеріалом.

В якості прикладу, на фіг.5l схематично ілюструє варіант здійснення, в якому модуль 40 расцепляющего прокладочного матеріалу (на основі застібки на липучці) використовується для того, щоб з'єднувати покриття 20 з освітлювальним модулем 10. Тут, (перший) клейкий шар 144 застосовується між покриттям 20 і модулем 40 расцепляющего прокладочного матеріалу (першою частиною 146), а (другий) клейкий шар 144 застосовується між модулем 40 расцепляющего прокладочного матеріалу (другою частиною 146) та освітлювальних модулем 10.

Термін "практично" в даному документі, приміром, у "практично все випромінювання" або "практично складається" повинен розумітися фахівцями в даній області техніки. Термін "практично" також може включати в себе варіанти здійснення з "абсолютно", "цілком", "все" і т. д. Отже, у варіантах осущесожет означати 90% або вище, наприклад, 95% або вище, зокрема, 99% або вище, ще більш конкретно, 99,5% або вище, в тому числі і 100%. Термін "містить" також включає в себе варіанти здійснення, у яких термін "містить" означає "складається з".

Більш того, терміни "перший", "другий", "третій" і т. д. в описі і формулі винаходу використовуються для розрізнення між аналогічними елементами і необов'язково для послідовного опису або хронологічного порядку. Слід розуміти, що таким чином використовувані терміни є взаємозамінними при відповідних обставинах, а варіанти здійснення винаходу, описані в цьому документі, допускають роботу в послідовностях, відмінних від послідовностей, описаних або проілюстрованих в даному документі.

Пристрою в даному документі, крім іншого, описані в ході роботи. Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидно, що винахід не обмежена способами роботи або пристроями при роботі.

Слід зазначити, що вищевказані варіанти здійснення ілюструють, а не обмежують винахід, і фахівці в даній області техніки повинні мати можливість розробляти безліч альтернативних варіантів осу�ерамі, поміщені в круглі дужки, не повинні розглядатися як обмежуючі формулу винаходу. Використання дієслова "містить" і його спряжений не виключає наявності елементів або етапів, відмінних від викладених у формулі винаходу. Артикль "a" або "an" перед елементом не виключає наявності безлічі таких елементів. Винахід може бути здійснене за допомогою апаратних засобів, що містять кілька окремих елементів, і через належним чином запрограмованого комп'ютера. У пункті формули винаходу на пристрій, перечисляющем кілька засобів, деякі з цих коштів можуть бути здійснені за допомогою ідентичного елемента апаратних засобів. Простий факт того, що певні заходи, згадані в різних залежних пунктах формули винаходу, не означає того, що комбінація цих заходів не може бути використана з вигодою.

1. Багатошарова компонування (100), що містить основу (30) і покриття (20) основи, адгезивно поєднане з основою (30), основа вибирається з групи, що містить стіну, підлогу або стелю, при цьому освітлювальний модуль (10) розміщується в позиції (1) між основою (30) і покриттям (20) основи, причому освітлювальний модуль (10) виконаний з можливістю предося, щонайменше з одним з основи (30) і покриття (20) основи через модуль (40) расцепляющего прокладного матеріалу, містить расцепляющий прокладочний матеріал (141) для расцепляемого з'єднання.

2. Багатошарова компонування (100) п. 1, в якій модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу виходить за межі краю (13) освітлювального модуля (10).

3. Багатошарова компонування (100) по кожному з попередніх пунктів, у якій основа (30) являє собою стіну, і при цьому покриття (20) основи містить шпалери, або в якій основа (30) містить підлогу або стіну і опціонально підстилаючий шар, і при цьому покриття (20) основи містить килим.

4. Багатошарова компонування (100) по кожному з пп.1 або 2, в якій покриття (20) основи має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема в діапазоні 1-20%, для світла (15), сформованого за допомогою освітлювального модуля (10) і має довжину хвилі, обрану з видимого діапазону довжин хвиль.

5. Багатошарова компонування (100) по кожному з пп.1 або 2, в якій модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу виконаний на основі клейкого матеріалу.

6. Система (150) освітлювального модуля, що містить освітлювальний модуль (10) з передньою поверхнею (16) і задній поверхн�нні від передньої поверхні (16), і при цьому модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу приєднаний до передньої поверхні (26), при цьому модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал (141) для расцепляемого з'єднання.

7. Система (150) освітлювального модуля за п. 6, в якій модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу виконаний на основі клейкого матеріалу.

8. Система освітлювального модуля (15) по кожному з пп.6 або 7, в якій модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу йде по краю (13) освітлювального модуля (10).

9. Система (150) освітлювального модуля по кожному з пп.6 або 7, при цьому система (150) освітлювального модуля містить додатковий модуль (40b) расцепляющего прокладного матеріалу, приєднаний до задньої поверхні (17) освітлювального модуля (10).

10. Система (150) освітлювального модуля по кожному з пп.6 або 7, в якій освітлювальний модуль (10) має товщину (h) в діапазоні 0,5-1,5 мм і в якій освітлювальний модуль (10) містить безліч світловипромінюючих діодів (12).

11. Покриття (20) основи, обраний із групи, що складається з шпалер, килима, PVC(полівінілхлорид)-настилу і лінолеумного настилу, має пропускання світла в діапазоні 0,5-30%, зокрема в діапазоні містить передню поверхню (26) покриття і протилежну поверхню (27) основи покриття, має площу поверхні основи покриття, і при цьому, щонайменше, до частини поверхні (27) основи покриття приєднується модуль (40) расцепляющего прокладного матеріалу, причому модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу має площу модуля расцепляющего прокладного матеріалу, яка менше площі поверхні основи покриття, при цьому модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу містить расцепляющий прокладочний матеріал (141) для расцепляемого з'єднання.

12. Покриття (20) основи по п. 11, в якому модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу виконаний на основі клейкого матеріалу.

13. Спосіб виготовлення багатошарової компонування (100) по кожному з пп.1-5, містить етапи, на яких надають основу (30), освітлювальний модуль (10), покриття (20) основи і модуль (40) расцепляющего прокладного матеріалу, розміщують освітлювальний модуль (10) в позиції (1) на основі (30) і формують багатошарову компонування (100) з основи (30) і покриття (20) основи допомогою адгезивного з'єднання основи (30) і покриття (20) основи один з одним і (а) расцепляемого з'єднання основи (30) та освітлювального модуля (10) через модуль (40) расцепляющего прокладного матеріалу, або (b) расцепляемогоиала, або (з) расцепляемого з'єднання основи (30) та освітлювального модуля (10) через модуль (40) расцепляющего прокладного матеріалу і расцепляемого з'єднання освітлювального модуля (10) і покриття (20) основи через модуль (40b) расцепляющего прокладочного матеріалу.

14. Спосіб отримання доступу до прихованого за покриттям основи осветительному модулю (10) в багатошаровій компонуванні (100) по кожному з пп.1-5, містить етапи, на яких:
- створюють надріз (29) у покритті (20) основи над освітлювальним модулем (10);
- расцепляют освітлювальний модуль (10) від основи (30) або від покриття (20) основи або від основи (30), так і від покриття (20) основи допомогою розчеплення расцепляющего прокладочного матеріалу(ів) (141);
- здійснюють доступ до осветительному модулю (10).

15. Спосіб за п. 14, додатково містить етапи, на яких:
- опціонально витягують освітлювальний модуль (10) з позиції (60) освітлювального модуля та розміщують цей або інший освітлювальний модуль (10) в позиції (60) освітлювального модуля і опціонально з'єднують основу (30) і освітлювальний модуль (10);
- з'єднують покриття (20) основи і освітлювальний модуль (10), необов'язково через модуль (40) расцепляющего прокладочного матеріалу;
- з'єднують пос�

 

Схожі патенти:

Система безпеки, яка димовий детектор і засоби сигналізації

Винахід відноситься до консолі (1), що містить светоиспускающие кошти (2), виконані з можливістю зв'язку з однаковими або різними засобами (3-6) сигналізації. Технічним результатом є підвищення якості систем безпеки. Консоль містить щонайменше один корпусний елемент (1.0), що має верхню частину (1.1) з передньою стороною (1.10) і нижню частину (1.2) з задньою стороною (1.20), що встановлюється на настановної поверхні (9), і перше светоиспускающее засіб (2), яке прямо або не прямо встановлено на корпусному елементі (1.0). Для досягнення технічного результату корпусний елемент (1.0) містить щонайменше дві частини в напрямку центральної осі (M) і щонайменше одну канавку (1.3) між передньою стороною (1.10) і задньою стороною (1.20), причому зазначена канавка проходить щонайменше частково навколо центральної осі на зовнішній стороні. Светоиспускающее засіб (2) розташоване в канавці (1.3). У корпусному елементі (1.0) виконана виїмка (1.5), що проходить в осьовому напрямку центральної осі (M) по висоті корпусного елемента (1.0), при цьому зазначена виїмка (1.5) має обмежує її внутрішню сторону (1.4). Виїмка виконана з можливістю вміщення кошти (3-6) електричних ма

Багатофункціональний елемент забезпечення

Предметом винаходу є багатофункціональний елемент забезпечення з різними функціональними елементами для емісії тепла, світлового випромінювання, аудіо - та відеоінформації. Відомі елементи забезпечення складаються з тепло - і світловипромінювачів, розташованих в різних небудь одному загальному корпусі. Для підвищення привабливості та гнучкості у відповідності з цим винаходом пропонується, по-перше, щоб до каркаса багатофункціонального елемента жорстко або обертально приєднувалися інші види функціональних елементів, таких як ежектори водного туману, гучномовці, пристрої і, по-друге, щоб окремі функціональні елементи харчувалися від універсальної системи шин, таким чином, щоб до відповідних роз'ємів могли підключатися будь-які функціональні елементи. 11 з.п. ф-ли, 7 іл.

Гудзик

Гудзик // 2546428
Винахід відноситься до виробництва фурнітури. Ґудзик містить роз'ємний корпус, що має порожнину і складається з двох частин з елементом кріплення на одній з них і з встановленим на іншій частині, щонайменше, одним світлодіодом, сполученим провідниками з джерелом постійного електричного струму, розташованим в порожнині. У частині, що має елемент кріплення, виконано отвір для виштовхування з неї джерела постійного електричного струму. Забезпечується використання гудзики в якості сигнального пристрою, наприклад, слабозрячим людиною при перетині вулиці, підвищення безпеки користувача. 4 іл.

Лампа з функцією стеження і камерою

Лампа включає нижній корпус, друковану плату, верхній корпус, втулку, кришку датчика і камеру. Нижній корпус забезпечений частиною з електричними контактами на його дні. Друкована плата встановлена в нижній корпус і забезпечена світловипромінюючі елементами і інфрачервоним датчиком. Верхній корпус встановлений на верхню кромку нижнього корпусу і має отвір в його центрі. Втулка встановлена на нижній корпус і підігнана до отвору верхнього корпусу. Кришка датчика встановлена на верх втулки. Камера встановлена між верхнім і нижнім корпусом і розташована поруч з інфрачервоним датчиком. Коли джерело інфрачервоного випромінювання входить у простір стеження інфрачервоного датчика, камера включається, щоб отримувати зображення, і світловипромінюючі елементи включаються для освітлення. Забезпечується здійснення більш ефективного спостереження за зловмисником при прихованому характері лампи. 2 з.п. ф-ли, 5 іл.

Ялинкова іграшка

Винахід відноситься до виробництва новорічних ялинкових прикрас і стосується порожнистих іграшок з внутрішнім підсвічуванням переважно для ялинок, установлюваних поза приміщеннями. Ялинкова іграшка містить порожню тонкостінну светопроницаемой і складається з частин оболонку з розміщеним в порожнині блоком живлення і щонайменше одним світлодіодом, пристосування для кріплення. Щонайменше одна з частин забезпечена сонячною батареєю, електрично сполученої з блоком живлення. Світлодіод виконаний включающимся при виключенні сонячної батареї. Забезпечується автономність, економічність, безпека ялинкової іграшки. 1 іл.

Модульна система обігріву та освітлення

Винахід відноситься до області електротехніки, зокрема, до модульною системою обігріву та освітлення, утвореної з освітлювальних та обігрівальних елементів. Технічним результатом є усунення цих недоліків і створення стаціонарної, багатофункціональної системи, виконаної із стандартних складових частин. Технічний результат досягається за рахунок використання щонайменше одного ряду (1) модулів, утвореного щонайменше трьома функціональними модулями(2), мають функції, що відрізняються один від одного, і містять щонайменше один тепловиділяючий випромінювач тепла, щонайменше один освітлювальний модуль, що містить щонайменше один світловипромінюючий освітлювальний елемент і щонайменше один додатковий функціональний модуль (2), вибраний з переліку: модулі аудіосистеми, видеомодули, багатофункціональні модулі. Модулі підключені з боку будівлі до засобу (5) підключення модулів за допомогою засобу (4) підведення живлення (ПП). Щонайменше один ряд (1) модулів простягається від засобу ПП з пучком ліній (6) харчування, який містить паралельні лінії харчування, призначені для харчування всіх функціональних модулів(2), що входять в ряд (1) моду�нальних модулів (2).

Светоизлучающая перегородка

Винахід відноситься до областей будівництва і світлотехніки. Технічним результатом є розширення області застосування світловипромінюючий тканини. Перегородка містить перший елемент (4) облицювання, покритий світловипромінюючий тканиною (6), що проходить по суті у вертикальній площині і містить передню поверхню, на якій розміщується светоизлучающая тканина (6), задню поверхню, протилежну передньої поверхні, нижню кромку і верхню крайку. Светоизлучающая тканина (6) містить оптичні волокна (7), що проходять по суті у вертикальному напрямку на передній поверхні першого елемента (4) облицювання, причому перші кінці оптичних волокон загнуті навколо нижньої кромки першого елемента (4) облицювання в напрямку його задній поверхні. Перший блок (8) містить джерела світла і засоби (10), призначені для з'єднання кінців оптичних волокон (7) світловипромінюючий тканини (6), загнутих навколо нижньої кромки першого елемента (4) облицювання. Перший блок (8) жорстко пов'язаний з першим елементом (4) облицювання і утримується за допомогою опорних стійок (20), що проходять за межі нижньої кромки першого елемента (4) облицювання. 11 з.п. ф-ли, 4 іл.

Регульовані освітлювальні пристрої

Винахід відноситься до галузі світлотехніки. Технічним результатом є поліпшення ефективності освітлення портативних освітлювальних пристроїв. Заявлене освітлювальний пристрій має функцію "прокрутки", що забезпечує освітлення спостережуваної області, на якій користувач в даний час зосереджується і при читанні прокручує освітлену область вперед або назад. Освітлювальний пристрій містить два безлічі світловипромінюючих елементів, висвітлює підкладку, контролер і селектор. Контролер управляє одним безліччю світловипромінюючих елементів, випромінюючих світло для освітлення частини висвітлює основи, яка може відхиляти додатково світло до частини досліджуваної поверхні. Селектор призначений для вибору робочого режиму освітлювального пристрою з режиму ручного управління і заздалегідь заданого режиму прокручування. 9 з.п. ф-ли, 6 іл.

Светоизлучающая панель

Винахід відноситься до світловипромінюючий панелі. Панель містить тверду підкладку (2), покриту світловипромінюючий тканиною (4). Жорстка підкладка (2) має передню поверхню (6), задню поверхню (8), першу крайку (10) і другу крайку (12), протилежний першому кромці. Светоизлучающая тканина (4) покриває, щонайменше, частково передню поверхню (6), проходячи від першої крайки (10) у напрямку другої крайки (12), і містить оптичні волокна (14), що проходять на передній поверхні (6) жорсткої підкладки (2) по суті перпендикулярно по відношенню до першої кромці (10) і до другої кромці (12). Перші кінці оптичних волокон (14) загнуті навколо першої крайки (10) у напрямку до задньої поверхні (8) жорсткої підкладки (2), і кошти (26) стягування передбачені на рівні першої крайки (10) і утворюють зажим, що забезпечує стиск загнутих частин оптичних волокон (14) і першої крайки (10) жорсткої підкладки (2). Технічним результатом є можливість інтегрування пристрою в класичну систему несучої конструкції перегородки або стелі. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 4 іл.
Up!