Ненагревающее пристрій для вдихання аромату

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до ненагревающему пристрою для вдихання аромату, з допомогою якого забезпечується можливість отримання споживачем задоволення від тютюнового аромату і т. п. допомогою вдихання повітря без необхідності підпалювання.

Рівень техніки

Сигарети давно стали виробами, використовуваними для отримання задоволення, надає освіжаючу/відновлюючу дію. Однак в останні роки всі більш широко обговорювався вплив на навколишнє середовище побічного диму і запаху, що виділяються з палаючої сигарети.

Для пом'якшення цієї проблеми відома бездимний сигарета містить: порожнистий циліндричний тримач, що містить вхід для повітря і мундштучний кінець; повітропроникну капсулу, яка утримується всередині держателя; та тютюнові матеріали, просочені ароматичними компонентами тютюну, упакованими в капсулі (патентний документ 1). При використанні такої бездимної сигарети забезпечується можливість отримання споживачем задоволення від тютюнового аромату допомогою вдихання повітря, що пройшов через капсулу.

Найближчим технічне рішення рівня техніки

Патентний документ 1: Японська викладена патентнкритой в патентному документі 1, капсула виконана у вигляді циліндра, що проходить уздовж осі держателя і повітропроникною тільки в кінцях, звернених до входу для повітря і до мундштучному кінця, відповідно. Таким чином, споживач, що всмоктує повітря через мундштучний кінець, примушує повітря продовжуватися через капсулу в напрямку осі держателя, де площа поперечного перерізу потоку повітря, що проходить через капсулу, обмежена площею поперечного перерізу капсули і, отже, площею поперечного перерізу власника.

У результаті цього площа контакту між повітрям, що проходить через капсулу, і тютюновими матеріалами, виявляється малою, і, таким чином, не забезпечується можливість отримання споживачем задоволення від достатньої кількості аромату при вдиханні повітря.

Для подолання такого недоліку можна упаковувати тютюнові матеріали в капсулу із збільшеною щільністю або використовувати капсулу більшої довжини в осьовому напрямку. Однак ці рішення призводять до того, що споживач відчуває незвичайні відчуття в порівнянні з відчуттями, испитиваемими при палінні сигарет.

Завдання цього винаходу полягає у створенні ненагревающего пристрої для вдихання ароматалами, наприклад тютюновими матеріалами, та забезпечується можливість для споживача легко вдихати повітря з ароматичними речовинами, що виділяються з джерела, що виділяє аромат.

Засоби вирішення поставленого завдання

Для вирішення поставленої задачі пропонується ненагревающее пристрій для вдихання аромату, що містить:

- порожнистий тримач для всмоктування, має поздовжню вісь; передній кінець і задній кінець, службовець як мундштучного кінця, при цьому держатель утворює внутрішній прохід для пропускання повітря, що втягується з боку переднього кінця, до мундштучному кінця; і

- ароматовиделяющий джерело, розміщений у згаданому тримачі, причому зазначений ароматовиделяющий джерело є повітропроникним і здатний виділяти ароматичні речовини в прохід для повітря без підпалювання;

при цьому зазначений ароматовиделяющий джерело поділяє прохід для повітря на дві області вздовж поздовжньої осі тримача для всмоктування;

одна з зазначених двох областей утворює передню секцію з боку переднього кінця, триваючу від переднього кінця до мундштучному кінця зазначеного тримача для всмоктування,

а інша із зазначених двуундштучного кінця включає в себе передній прохід, триває від переднього кінця до мундштучному кінця зазначеного тримача для всмоктування вздовж передньої секції з боку переднього кінця, і задній прохід, триває від переднього проходу до мундштучному кінця, при цьому передній прохід і передня секція з боку переднього кінця розташовані на обох сторонах поздовжньої осі;

при цьому площа відкритої поверхні ароматовиделяющего джерела більше площі поперечного перерізу зазначеного тримача для всмоктування, обмеженої його внутрішньої колом.

Бажано, щоб передня секція містила вхід для заходу навколишнього повітря, забезпечений щонайменше в одній зі стінок: в периферичній стінці та/або в передній кінцевий стінці тримача для всмоктування, для забезпечення можливості заходу навколишнього повітря і протікання його до джерела, виделяющему аромат.

В такому пристрої для вдихання аромату, при всмоктуванні споживачем повітря через мундштучний кінець фіксатора для всмоктування навколишній повітря понуждается до протіканню до ароматовиделяющему джерела через вхід для забору зовнішнього повітря у тримачі для всмоктування, потім - до проходу через ароматовиделяющий джерело, в радіальному напраика забезпечується площа поверхні, велика площі поперечного перерізу тримача для всмоктування, обмежена внутрішньої його периферією, відкритої для входу повітря, в результаті чого забезпечується достатній контакт повітря з ароматовиделяющим джерелом і, таким чином, забезпечується достатній вміст ароматичних речовин, що виділяються з джерела, що виділяє аромат. Потім повітря триває в задню секцію до мундштучному кінця, а потім - в рот споживача.

Споживач може, таким чином, отримувати задоволення від аромату при вдиханні повітря, що містить достатню кількість ароматичних речовин.

Тримач для всмоктування може містити дві полутрубки, відокремлюються один від одного вздовж площини, в якій розташована поздовжня вісь. Це дозволяє зробити тримач для всмоктування відкриваються і площин, для забезпечення можливості легкої заміни джерела, що виділяє аромат.

Ароматовиделяющий джерело можна утримувати в одній з полутрубок, а тримач для всмоктування може додатково містити шарнір для з'єднання полутрубок таким чином, щоб забезпечувалася можливість відкривання і закривання полутрубок.

Тримач для всмоктування може додатково утримуючи�беспеченную з боку мундштучного кінця, для часткового закривання внутрішнього проходу тримача для всмоктування; причому торцева стінка утворює передній кінець задньої секції, а перегородка утворює задній кінець передньої секції.

Ароматовиделяющий джерело може містити мішечок, що містить частинки, отримані за допомогою різання або дроблення тютюнових листя, і повітропроникну обгортку, що охоплює ці частинки.

Ароматовиделяющий джерело може додатково містити рамку тримача для утримування мішечка. З допомогою рамки держателя можна запобігати переміщення мішечка у тримачі для всмоктування.

Бажано, щоб тримач для всмоктування додатково містив отвір на передньому кінці і щоб ароматовиделяющий джерело можна було вводити в тримач для всмоктування через отвір з відкритим у ньому кінцем ароматовиделяющего джерела.

Пристрій для всмоктування може додатково містити кришку, яку можна переміщати для закривання або відкривання отвору.

Ароматовиделяющий джерело може містити частинки, отримані за допомогою різання або дроблення тютюнових листя, і оболонку, в яку упаковані частинки, де оболонка містить дві повітропроникні поверхневими�аемие поверхні проходили вздовж поздовжньої осі і були звернені до передньої і задньої секціях, відповідно.

Технічний результат, який забезпечується винаходом

За допомогою цього винаходу може бути забезпечена велика площа контакту між ароматовиделяющим джерелом і повітрям і може бути забезпечена можливість для споживача легко вдихати повітря з ароматичними речовинами, що виділяються з джерела, що виділяє аромат.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - поздовжній переріз варіанту пристрою для вдихання аромату щодо винаходу, віднесеного до групи А;

Фіг.2 - поперечний переріз за II-II на Фіг.1;

Фіг.3 - вигляд у перспективі мішечка, що представляє ароматовиделяющий джерело;

Фіг.4 - поздовжній переріз іншого варіанту, віднесеного до групи А;

Фіг.5 - поздовжній переріз іншого варіанту, віднесеного до групи А;

Фіг.6 - поздовжній переріз варіанту пристрою для вдихання аромату, віднесеного до групи В;

Фіг.7 - поперечний переріз по VII-VII на Фіг.6;

Фіг.8 - вигляд у перспективі мішечка з підтримуючою пластиною, показаного Фіг.6;

Фіг.9 - поперечний переріз іншого прикладу мішечка з підтримуючою пластиною;

Фіг.10 - вигляд у перспективі іншого прикладу мішечка з підтримуючою пластиною;

Фіг.11 - поздовжній переріз варіативності�p>Фіг.13 - поздовжній переріз іншого варіанту, віднесеного до групи З;

Фіг.14 - поздовжній переріз іншого варіанту, віднесеного до групи З;

Фіг.15 - поперечний переріз по XV-XV на Фіг.14;

Фіг.16 - поздовжній переріз варіанту пристрою для вдихання аромату, віднесеного до групи D;

Фіг.17 - поперечний переріз по XVII-XVII на Фіг.16;

Фіг.18 - поздовжній переріз варіанту пристрою для вдихання аромату, віднесеного до групи Е;

Фіг.19 - вид пристрою для вдихання аромату,

показаного Фіг.18;

Фіг.20 - поздовжній переріз іншого прикладу мундштучного кінця тримача для всмоктування.

Кращий варіант виконання винаходу

Як показано на Фіг.1 і 2, ненагревающее пристрій 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(1) містить тримач 2 для всмоктування, виготовлений з синтетичного полімеру. Тримач 2 для всмоктування виконаний у вигляді порожнього циліндра, з відкритого заднього, або близького кінця і закритого з переднього, або віддаленого, кінця, тобто містить передню стінку.

Задній кінець держателя 2 для всмоктування служить в якості мундштучного кінця 8.

Тримач 2 для всмоктування містить напівкруглу перегородку 4 усередині нього. Перегородка 4 розташована в 2 для всмоктування для закривання приблизно половини поперечного перерізу держателя 2 для всмоктування. Тримач 2 для всмоктування також містить пару буртиков 6 на внутрішній поверхні. Буртики 6 звернені один до одного таким чином, що поздовжня вісь держателя 2 для всмоктування розташована між ними, і буртики тривають від внутрішнього краю перегородки 4 до передньої стінки держателя 2 для всмоктування паралельно подовжньої осі держателя 2 для всмоктування.

Ароматовиделяющим джерелом є мішечок 30, заповнений тютюном і покладений на буртики 6.

Більш конкретно, мішечок 30 триває від передньої стінки держателя 2 для всмоктування до перегородки 4, уздовж поздовжньої осі держателя 2 для всмоктування, і має ширину, приблизно дорівнює внутрішньому діаметру держателя 2 для всмоктування.

Мішечком 30 і перегородкою 4 внутрішнє простір держателя 2 для всмоктування розділене на передню секцію 10 і задню секцію 14. Передня секція 10 є секцією, обмеженою передньою стінкою держателя 2 для забору перегородкою 4, мішечком 30 та частиною внутрішньої поверхні держателя 2 для всмоктування проходить між передньою стінкою і перегородкою 4, тоді як задня секція 14 триває від передньої стінки держателя 2 для всмоктування до мундштучного кінця 8. Більш конкретно, задня ції 10, і задній прохід круглої форми в поперечному перерізі, що триває від переднього проходу до мундштучного кінця 8. Площа поверхні мішечка 30, відкритої (тобто експонованої) в передній секції 10 таким чином, істотно більше площі поперечного перерізу держателя 2 для всмоктування, обмеженій внутрішнім діаметром держателя 2 для всмоктування.

Мішечок 30 закріплений на парі буртиков 6 таким чином, що його бічні краї покладені на відповідні буртики 6, і, таким чином, забезпечується його нерухомість всередині передньої секції 10. Слід зазначити, що, коли мішечок 30 покладений для обмеження передньої секції 10, залишається простір 15 заданого розміру, що проходить від передньої стінки держателя 2 для всмоктування до перегородки 4, між периферичної стінкою держателя 2 для всмоктування і мішечком 30, як це показано на Фіг.1 і 2.

Як показано на Фіг.3, мішечок 30 містить: частинки, отримані за допомогою різання або дроблення тютюнових листків; і гнучку і повітропроникну обгортку, виготовлену з нетканого матеріалу і т. п., що охоплює ці частинки.

Тримач 2 для всмоктування містить у периферичній стінці входи 12 для навколишнього повітря. Входи 12 для навколишнього повітря розподілу�держателя 2 для всмоктування. В тримачі 2 для всмоктування, таким чином, утворений повітряний прохід 17, з'єднує входи 12 для навколишнього повітря з мундштучним кінцем 8 і продовжується через передню секцію 10 і задню секцію 10.

При використанні описаного пристрою 1 для вдихання аромату, при всмоктуванні споживачем повітря через мундштучний кінець 8 держателя 2 для всмоктування, він примушує навколишній повітря спочатку заходити в передню секцію 10 або в простір 15, через входи 12 для навколишнього повітря в тримачі 2 для всмоктування, потім примушує тривати з всіх частин простору 15 в мішечок 30, а потім через мішечок 30, у радіальному напрямку держателя 2 для всмоктування, в задню секцію 14, як показано стрілками Фіг.1. Повітря, таким чином, продовжується через мішечок 30, рівномірно через всі частини по його довжині вздовж поздовжньої осі держателя 2 для всмоктування. Цим забезпечується можливість достатнього контакту повітря з частинками, що знаходяться у мішечку 30, і, таким чином, забезпечується достатній вміст ароматичних компонентів тютюну, що виділяються з джерела, що виділяє аромат. Потім повітря триває в задню секцію 14, до мундштучному кінця 8, а потім - в рот споживача.

По�м вдихання повітря, містить достатню кількість ароматичних компонентів тютюну.

Далі описані різні варіанти пристрою для вдихання аромату, де елементи і частини, які виконують такі ж функції, як і в описаному вище варіанті, позначені тими ж позиціями для виключення їх пояснення.

Пристрій 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(2), як показано на Фіг.4, відрізняється від пристрою 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(1) лише тим, що воно має щонайменше один вхід 13 для навколишнього повітря замість 12 входів для навколишнього повітря. Більш конкретно, пристрій 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(2) містить вхід 13 для навколишнього повітря в передній стінці держателя 2 для всмоктування, яким з'єднується простір 15, представляє передню секцію 10, з зовнішнім середовищем щодо держателя 2 для всмоктування.

При використанні пристрою 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(2), при всмоктуванні споживачем повітря, він примушує навколишній повітря спочатку заходити в простір 15, представляє передню секцію 10, через вхід 13 для навколишнього повітря, потім примушує тривати з 15 простору в мішечок 30 і через мішечок 30, рівномірно через всі його частиочное вміст у повітрі ароматичних компонентів тютюну, виділяються з частинок, що знаходяться в мішечку 30.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту (3), як показано на Фіг.5, містить як входи 12 для навколишнього повітря, як це показано у варіанті А(1), так і вхід 13 для навколишнього повітря, як це показано у варіанті А(2). При використанні цього пристрою 1 для вдихання аромату, при всмоктуванні споживачем повітря, він примушує навколишній повітря заходити в простір 15, представляє передню секцію 10 як в напрямку поздовжньої осі держателя 2 для забору повітря, так і в радіальному напрямку. Пристрій 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(3) володіє такою перевагою, як і попередні варіанти.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту В, як показано на Фіг.6, відрізняється від варіанта А(1) тільки конструкцією для підтримування мішечка 30 в тримачі 2 для всмоктування.

Більш конкретно, варіант містить напівкруглий отвір 16 для вилучення, розташоване в передній стінці держателя 2 для всмоктування. З допомогою отвору 16 для вилучення забезпечується можливість доступу в передню секцію 10 із зовнішнього боку держателя 2 для всмоктування. Як показано на Фіг.7, тримач 2 для всмоктування містить пару кана�ольная вісь держателя 2 для всмоктування розташована між ними, і тривають паралельно один одному від отвору 16 для вилучення держателя 2 для всмоктування до перегородки 4.

Крім того, як показано на Фіг.8, мішечок 30 закріплений у прямокутній підтримуючої рамці 18. Підтримуюча рамка 18 має товщину, дещо меншу ширини канавки 22, і ширину, дещо меншу відстані між донцями двох канавок 22. Підтримуюча рамка містить 18 отвір 20, в якому мішечок 30 лишається оголеним в задній секції 14. Отвір 20 менше ширини і довжини мішечка 30.

Мішечок 30, прикріплений до підтримуючої рамці 18, може бути вставлений, з можливістю видалення, для обмеження передньої секції 10 через отвір 16 для вилучення. Більш конкретно, використовуючи отвір 16 для вилучення, споживач може сполучити бічні краї підтримуючої рамки 18 з відповідними канавками 22, а потім проштовхнути підтримуючу рамку 18 з мішечком 30, прикріпленим до неї, тримач 2 для всмоктування вздовж канавок 22, таким чином, встановлюючи мішечок 30 з підтримуючою рамкою 18, для обмеження передньої секції 10.

При використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту, при всмоктуванні споживачем повітря, він примушує навколишній повітря спочатку захід�я вилучення, а потім продовжується через мішечок 30 рівномірно через всі його частини. Таким чином, при використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту споживач може також отримувати тютюновий аромат в достатній мірі. Крім того, при використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту споживач може витягувати мішечок 30 з внутрішнього простору держателя 2 для всмоктування. Таким чином, якщо з мішечка 30 виділяється зменшена кількість ароматичних компонентів тютюну, то споживач може замінити тільки мішечок 30 або мішечок з 30 підтримуючої рамкою 18 новим мішечком 30 або мішечком з 30 підтримуючої рамкою 18.

Підтримуючу рамку 18 можна замінити підтримуючої рамкою 19 типу мішечка, показаної Фіг.9. Ця підтримуюча рамка 19 виконана з можливістю утримування мішечка 30 всередині рамки, і вона містить отвір 20, в якому мішечок 30 лишається оголеним як по відношенню до простору 15, так і по відношенню до задньої секції 14.

Мішечок 30 з підтримуючою рамкою 18 або 19 може бути замін одноразовим картриджем 44, показаним Фіг.10. Картридж містить 44 повітропроникну оболонку 46 і частинки 47, якими заповнена оболонка 46. Більш конкретно, про�тов 49, якими накриті отвори підтримуючої рамки 48 з обох сторін підтримуючої рамки 48. Повітропроникними листами 49 можуть бути, наприклад, листи з нетканого матеріалу або з сітки.

Підтримують рамки 18, 19, 48 можуть бути забезпечені напівкруглою кришкою 21, призначеної для закривання отвору 16 для вилучення після введення підтримуючої рамки 18, 19, 48 для обмеження передньої секції 10. Кришка 21 показана Фіг.8 штрих-пунктирними лініями з двома крапками. Якщо кришка 21 містить вушко (не показано) з зовнішньої сторони, то завдяки її використанню полегшується витяг підтримуючої рамки 18, 19 або 48 з держателя 2 для всмоктування.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(1), як показано на Фіг.11, містить відкривається і закривається тримач 2 для всмоктування. Більш конкретно, тримач 2 для всмоктування складається з полутрубок 24, 26. У полутрубке 24 знаходяться: перегородка 4; передня секція 10; частину задньої секції 14 входи 12 для навколишнього повітря; тоді як в полутрубке 26 знаходиться інша частина задньої секції 14.

Полутрубка 26 містить у внутрішній поверхні дві канавки 23, еквівалентні згаданим вище канавкам 22. Більш конкретно, канавки 23 тривають від отвору, огрвенно. Як показано на Фіг.12, кожна канавка 23 відкрита з боку, зверненої до поздовжньої осі, і з боку, зверненої до бічного краю полутрубки 24.

Полутрубки 24, 26 з'єднані гнучким шарніром 28 у переднього кінця держателя 2 для всмоктування. Полутрубку 26 можна відводити від полутрубки 26 або зводити з полутрубкой 26 допомогою повороту полутрубки 24 навколо осі гнучкого шарніра 28 щодо полутрубки 26. На Фіг.11 полутрубка 24 показана у відведеному (відкритому) положенні штрих-пунктирними лініями з двома крапками.

Одна з полутрубок 24, 26 містить поглиблення 29а в кожному бічному краю, тоді як інша містить відповідний виступ 29b на кожному бічному краю. Таким чином, при з'єднанні полутрубок 24, 26 встик один з одним для закривання держателя 2 для всмоктування кожен виступ 29b сполучається з відповідним поглибленням 29a. Завдяки такому сполученню між поглибленням 29a і виступом 20b запобігають випадкове відкривання держателя 2 для всмоктування і забезпечують стабільне утримування держателя 2 для всмоктування в закритому стані.

Як показано на Фіг.12, в закритому тримачі 2 для всмоктування розташована підтримуюча рамка 18 з прикріпленим мішечком 30 для обмеження передньої секції 10, причемлутрубок 24, 26. Мішечок 30, таким чином, утримується в нерухомому стані всередині передньої секції 10 так, що надійно забезпечено простір 15, представляє передню секцію 10 між внутрішньою поверхнею полутрубки 24 і мішечком 30. Отже, при використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(1), при всмоктуванні споживачем повітря, він також спонукає навколишній повітря продовжуватися через мішечок 30 рівномірно через всі його частини. Споживач може, таким чином, отримувати задоволення від достатньої кількості тютюнового аромату, що виділяється з частинок, що знаходяться в мішечку 30.

Крім того, якщо держатель 2 для всмоктування виконаний з можливістю його відкривання та закривання, то можна легко замінювати мішечок 30.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(2), як показано на Фіг.13, містить тримач 2 для всмоктування, що містить корпус 32 держателя та інтегрально сформований наконечник 40, є мундштучним кінцем 8. Корпус 32 держателя і наконечник 40 з'єднані разом, з можливістю відділення.

Більш конкретно, корпус 32 держателя містить полутрубки 33, 34, подібні полутрубкам 24, 26, показаним Фіг.11 і 12. Полутрубки 33, 34 з'єднані гнучким шарніром 28 у пере�олутрубок 33, 34 один з одним для закривання корпусу 32 держателя, виступи утворюють трубчасте з'єднання 36. Трубчасте з'єднання 36 приєднано до переднього проходу задньої секції 14. Між іншим, задня стінка полутрубки 33 служить в якості згаданої вище перегородки 4.

Наконечник 40 містить отвір 38 на передньому кінці. Трубчасте з'єднання 36 пристосоване до введення його в отвір 38 або виведенню з нього. За допомогою введення трубчастого з'єднання 36 в отвір 38 наконечник 40 і корпус 32 держателя з'єднують разом з можливістю відділення.

При використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(2) споживач може отримувати задоволення від достатньої кількості тютюнового аромату, як і при використанні пристроїв 1 для вдихання аромату згідно з попереднім варіантам. У варіанті З(2), в якому трубчасте з'єднання 36 корпусу 32 держателя вводять в отвір 38 наконечника 40, не потрібно, щоб полутрубки 33, 34 містили поглиблення 29a або виступ 29b.

Пристрої для вдихання аромату 1 згідно варіантів З(1), (2) можуть бути виконані таким чином, щоб держатель 2 для всмоктування або корпус 32 держателя містив з'єднувальний гнучкий шарнір 28, продовжується вздовж прод� відрізняється від варіанту З(1) тим, що полутрубка 24 містить канавки 23. Більш конкретно, кожна канавка 23 відкрита з бічної сторони, зверненої до поздовжньої осі, і з бічної сторони, зверненої до бічного краю полутрубки 26. Підтримуюча рамка 18 вставлена в канавки 23 і, таким чином, з'єднана з можливістю відділення, з полутрубкой 24. Полутрубки 24, 26 з'єднані разом лише завдяки використанню поглиблення 29a і виступу 29b.

У пристрої 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(3) підтримуюча рамка 18 інтегрально з'єднана з полутрубкой 24. Таким чином, при підйомі полутрубки 24 для відкривання держателя 2 для всмоктування мішечок 30, прикріплений до підтримуючої рамці 18, піднімають разом з полутрубкой 24. У цьому варіанті мішечок 30 замінюють допомогою заміни полутрубки 24 нової полутрубкой 24.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту З(2) може бути також виконане таким чином, щоб полутрубка 33 містила канавки 23.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту D, показане Фіг.16 і 17, відрізняється від пристрою 1 для вдихання аромату відповідно до варіанта А(1) тим, що воно не містить ні перегородки 4, ні простору 15. Мішечок 30 розташований в передній кінцевий стороні держателя 2 для всмоктування н на парі буртиков 6 і прикріплений до внутрішньої поверхні держателя 2 для всмоктування, з верхньої сторони, наприклад, за допомогою сполучного. Буртики 6 тривають до кінця мішечка 30, зверненого до мундштучному кінця 8. Входи 12 для навколишнього повітря, що представляють передню секцію 10, виконані в периферичній стінці держателя 2 для всмоктування, у секції, де мішечок 30 контактує з внутрішньою поверхнею держателя 2 для всмоктування.

При використанні пристрою 1 для вдихання аромату згідно варіанту D, при всмоктуванні споживачем повітря через мундштучний кінець 8, він також спонукає повітря заходити в тримач для всмоктування, триватиме до мішечку 30 через входи 12 для навколишнього повітря, продовжуватися через мішечок 30 в радіальному напрямку держателя 2 для всмоктування і продовжуватися в задню секцію 14. У цьому варіанті мішечок 30 не щільно заповнений частинками. Таким чином, повітря триває через мішечок 30, контактуючи в достатній мірі з частинками, що знаходяться у мішечку 30, таким чином, що площа контакту між повітрям і частинками збільшується в напрямку до задньої секції 14. Цим забезпечується можливість того, щоб повітря містив достатню кількість ароматичних компонентів тютюну, що виділяються з мішечка 30.

Ароматовиделяющий источн допомогою пари буртиков 6. Пристрої 1 для вдихання аромату згідно варіантів, віднесені до групи З, можуть бути також виконані таким чином, щоб ароматовиделяющий джерело 30 був прикріплений до внутрішньої поверхні полутрубок 24 або 33.

Пристрій 1 для вдихання аромату згідно варіанту Е, як показано на Фіг.18 і 19, містить порожнистий тримач 50 для всмоктування, відкритий з обох кінців і містить повітряний прохід 17, приблизно квадратний в поперечному перерізі. Більш конкретно, як показано на Фіг.18, повітряний прохід 17 розділений двома бічними поверхнями: нижньою поверхнею і верхньою поверхнею. Дві бічні поверхні (кожна) містять похилі канавки 42. Канавки 42 (кожна) мають відкритий кінець біля переднього кінця держателя 2 для всмоктування, поблизу нижньої поверхні, і тривають від їх відкритих кінців до верхньої поверхні паралельно один одному.

Всередині держателя 50 для всмоктування вставлений, наприклад, картридж 44, показаний Фіг.10, з використанням похилих канавок 42. Більш конкретно, картридж 44 вставляють у тримач 50 для всмоктування в похилому положенні, бічними краями підтримуючої рамки 48, введеними в похилі канавки 42, відповідно. Картриджем 44 поділяють повітряний прохід 17 на передню�

При використанні пристрою 1 для вдихання аромату, показаного Фіг.18, при всмоктуванні споживачем повітря через мундштучний кінець 8 повітря заходить у передню секцію 10 через передній кінець держателя 50 для всмоктування, потім продовжується через картридж 44, в якому упаковані частинки 47, рівномірно через всі частини камери картриджа 44, заповненої частками 47, а потім - через задню секцію 14 до мундштучному кінця 8.

У цьому варіанті площа поверхні камери картриджа 44, заповненої частками 47, оголеною передньої секції 10, також більше площі поперечного перерізу держателя 2 для всмоктування, що дозволяє споживачеві вдихати повітря, що містить достатню кількість ароматичних компонентів тютюну, що виділяються з частинок.

Вищенаведені варіанти виконання не обмежують винахід тільки наведеними варіантами, які можуть бути змінені різними способами без виходу з обсягу формули винаходу.

Наприклад, частина, що являє собою мундштучний кінець 8 і яка має круглу форму у наведених варіантах, може бути конусоподібної, як показано на Фіг.20.

Мішечок 30 може містити частки, виготовлені, наприклад, з чайного листя, щоб він був джерелом�х варіантах циліндричну форму, але він може мати і іншу, наприклад коробчату форму.

Список позицій

1 - Пристрій для вдихання аромату.

2 - Тримач для всмоктування.

4 - Перегородка.

6 - Буртик.

8 - Мундштучний кінець.

10 - Передня секція.

12, 13 - Вхід для навколишнього повітря.

14 - Задня секція.

15 - Простір.

16 - Отвір для вилучення.

17 - Повітряний прохід.

18, 19 - Підтримуюча рамка.

20 - Отвір.

21 - Кришка.

22, 23 - Канавка.

24, 26 - Полутрубка.

28 - Гнучкий шарнір.

29a, 29b - Поглиблення, виступ.

30 - Мішечок (ароматовиделяющий джерело).

32 - Корпус власника.

33, 34 - Полутрубка.

36 - Трубчасту з'єднання.

38 - Отвір

40 - Наконечник.

42 - Похила канавка.

44 - Картридж.

46 - Повітропроникна оболонка.

47 - Частинки.

48 - Підтримуюча рамка.

49 - Повітропроникний лист.

50 - Тримач для всмоктування.

1. Ненагревающее пристрій для вдихання аромату, що містить:
- порожнистий тримач для всмоктування, має поздовжню вісь; передній кінець і задній кінець, службовець як мундштучного кінця, при цьому держатель утворює внутрішній прохід для пропускання повітря, що втягується з боку переднього кінця, до мундштучному�щий джерело є повітропроникним і здатний виділяти ароматичні речовини в прохід для повітря без підпалювання;
при цьому зазначений ароматовиделяющий джерело поділяє прохід для повітря на дві області вздовж поздовжньої осі тримача для всмоктування;
одна з зазначених двох областей утворює передню секцію з боку переднього кінця, триваючу від переднього кінця до мундштучному кінця зазначеного тримача для всмоктування,
а інша із зазначених двох областей утворює задню секцію з боку мундштучного кінця; причому зазначена задня секція з боку мундштучного кінця включає в себе передній прохід, триває від переднього кінця до мундштучному кінця зазначеного тримача для всмоктування вздовж передньої секції з боку переднього кінця, і задній прохід, триває від переднього проходу до мундштучному кінця, при цьому передній прохід і передня секція з боку переднього кінця розташовані на обох сторонах поздовжньої осі; та
при цьому площа відкритої поверхні ароматовиделяющего джерела більше площі поперечного перерізу зазначеного тримача для всмоктування, обмеженої його внутрішньої колом.

2. Пристрій п. 1, в якому передня секція має щонайменше один вхід для навколишнього повітря, забезпечений щонайменше або в перифер�вуха протікати в передню секцію.

3. Пристрій п. 2, в якому зазначений тримач для всмоктування містить пару полутрубок, виконаних з можливістю відділення один від одного вздовж площині, що містить поздовжню вісь.

4. Пристрій п. 3, в якому зазначений ароматовиделяющий джерело інтегрально з'єднаний з однієї з полутрубок.

5. Пристрій п. 3, в якому зазначений тримач для всмоктування додатково містить шарнір, що з'єднує полутрубки таким чином, щоб дозволити відкривання і закривання полутрубок.

6. Пристрій п. 2, в якому зазначений тримач для всмоктування додатково містить перегородку, що визначає положення заднього кінця зазначеного ароматовиделяющего джерела секції.

7. Пристрій п. 1, в якому передня секція включає простір, забезпечене між внутрішньою поверхнею зазначеного тримача для всмоктування і зазначеним ароматовиделяющим джерелом.

8. Пристрій п. 1, в якому зазначений тримач для всмоктування містить:
- корпус власника, забезпечує частину зазначеного тримача для всмоктування від переднього кінця до переднього проходу задньої секції та
- мундштук, забезпечує задній прохід задньої секції, причому мундштук отделяемо сполуками спо з можливістю відділення один від одного вздовж площини, містить поздовжню вісь.

10. Пристрій п. 9, в якому ароматовиделяющий джерело інтегрально з'єднаний з однієї з полутрубок.

11. Пристрій п. 9, у якому корпус утримувача додатково містить шарнір, що з'єднує полутрубки таким чином, щоб дозволити відкривання і закривання полутрубок.

12. Пристрій п. 1, в якому зазначений ароматовиделяющий джерело містить мішечок, що містить частинки, отримані за допомогою різання або дроблення тютюнових листя, і повітропроникну обгортку, що охоплює ці частинки.

13. Пристрій п. 12, в якому зазначений ароматовиделяющий джерело, додатково містить підтримуючу рамку для утримування мішечка.

14. Пристрій п. 1, в якому зазначений тримач для всмоктування містить отвір на передньому кінці і зазначений ароматовиделяющий джерело виконаний з можливістю його всередину приміщення зазначеного тримача для всмоктування через його отвір, так що кінець зазначеного ароматовиделяющего джерела є экспонированним.

15. Пристрій п. 14, додатково містить кришку, виконану з можливістю закривання або відкривання отвору.

16. Пристрій п. 1, в якому зазначений ароматовиделѲ яку упаковані частинки, причому оболонка містить дві повітропроникні поверхні і розташована в зазначеному тримачі для всмоктування так, що зазначені дві повітропроникні поверхні тривають уздовж поздовжньої осі і звернені до передньої і задньої секціях, відповідно. 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до медичної техніки. Аерозольний інгалятор має внутрішню трубку, утворить частину всмоктуючого каналу, капілярну трубку, що проходить всередині внутрішньої трубки і випускає з неї розчин одночасно з інгаляцією користувача, і нагрівач, що проходить в напрямку, перпендикулярному осі внутрішньої трубки, так що перетинає внутрішню трубку, і виконаний для отримання розчину, випущеного з капілярної трубки, в якому нагрівач розпорошує отриманий розчин нагріванням, генеруючи всередині внутрішньої трубки аерозоль для вдихання користувачем. Винахід дозволяє полегшити вдихання аерозолю. 10 з.п. ф-ли, 1 табл., 12 іл.

Інгалятор

Інгалятор // 2529693
Винахід відноситься до медичної техніки. Інгалятор, що містить резервуар для вдихається композиції і має вихідний отвір на одному кінці, через який виводиться вдихаемая композиція. Між тим же кінцем і резервуаром створений активуються диханням клапан видачі неотмеренних доз, при цьому активуються диханням клапан містить шлях проходження потоку, що триває від резервуара до вихідного кінця. Щонайменше, ділянка шляху проходження потоку являє собою деформируемую трубку. Затискний елемент перетискає деформируемую трубку, перекриваючи її, коли до пристрою всмоктувальний зусилля не прикладається, та звільняє трубку, відкриваючи шлях проходження потоку, коли на вихідному отворі прикладається всмоктувальний зусилля для забезпечення безперервного потоку з резервуара до вихідного отвору. Винахід дозволяє удосконалити клапан, що активуються диханням. 12 з.п. ф-ли, 7 іл.

Інгалятор

Інгалятор // 2529387
Винахід відноситься до медичної техніки. Інгалятор містить корпус з резервуаром, а також вихідним кінцем і протилежним кінцем. Шлях потоку композиції для перебігу композиції триває з резервуара по шляху потоку і з вихідного отвору для композиції на вихідному кінці корпусу. Гнучка діафрагма в корпусі визначає шлях проходження повітряного потоку з вхідного отвори для повітря в вихідний отвір для повітря на вихідному кінці корпусу, при цьому діафрагма триває повз вхідного отвори для повітря до протилежного кінця, відокремлюючи шлях проходження повітряного потоку на одній стороні діафрагми від іншої частини корпусу на протилежній стороні діафрагми. Клапанний елемент має можливість переміщатися разом з діафрагмою. Винахід дозволяє удосконалити клапан, що активуються диханням. 16 з.п. ф-ли, 3 іл.

Трубка для вдихання аромату

Винахід відноситься до трубки для вдихання аромату, що включає порожнистий циліндричний корпус (10) трубки, тютюновий картридж (12), розміщений в якості картриджа для генерування аромату в корпусі (10) трубки, мундштук (30), з'єднаний з тютюновим картриджем (12) і виступає з корпусу (10) трубки, і з'єднувальний пристрій (40), що з'єднує корпус (10) трубки і мундштук (30) один з одним, причому з'єднувальний пристрій (40) має положення з'єднання, в якому мундштук (30) притиснутий до корпуса (10) трубки з заданим штовхальним зусиллям, щоб пружно поєднати ці два елементи, і вільне становище, яке набувається після того, як мундштук (30), перебуває в положенні з'єднання, проштовхнуть в корпус (10) трубки, а потім повернутий і вивільнено з з'єднання з корпусом (10) трубки. 11 з.п. ф-ли, 10 іл.
Винахід відноситься до медицини, а саме до наркології, психотерапії, пульмонології. Використовують електронну сигарету, яка містить картридж з лікарським засобом і незначною кількістю екстракту м'яти і випромінювач синього світла. Монохроматичне випромінювач синього світла включається в момент вдихання повітря через сигарету. Спосіб дозволяє знизити дозу лікарського засобу за рахунок опромінення синім світлом при посиленні терапевтичної ефективності; знизити потребу в нікотині за рахунок запуску механізму самостійної репродукції нікотинової кислоти і нікотинаміду з поживних речовин; надає імуностимулюючий ефект за рахунок використання синього світла; збільшує комплаєнс пацієнта за рахунок простоти і звичності використовуваного пристрою, що виключає розвиток стресової реакції на скасування куріння. Утворюється дрібнодисперсний аерозоль з лікарського засобу, активізуючись, обволікає уражені ділянки органів дихання і купірує розвиток спазму судин, а екстракт м'яти зменшує симптоматику кашлю і освіжає порожнину рота. 2 табл.

Інгалятор

Винахід відноситься до медицини, зокрема до лікувальних засобів, пов'язаних з введенням лікарських речовин при інгаляції, і в якості лікувального тренажера

Бездимний замінник сигарети

Винахід відноситься до процесу випаровування біологічно активних та/або ароматичних речовин в цілях виділення придатного до вдихання аерозолю при імітації для курця акта куріння звичайної сигарети

Інгаляційна сигарета

Винахід відноситься до медицини, а саме до пристроїв для інгаляції різних речовин, переважно лікарських, в організм людини через дихальні шляхи
Винахід відноситься до медицини, а саме до педіатрії, і стосується комплексного лікування важкої форми муковісцидозу у дітей
Винахід відноситься до змішувача, який забезпечує змішання у змінній пропорції потоків диму від однієї, двох і більш курильних сумішей в повітропровід/s, провідний/е до пристрою для куріння кальяну, люльці і іншого, і складається з шахт - повітроводів, труб, патрубків, що забезпечують установку чаш з блюдцем або інших ємностей для курильних сумішей, підведення потоків диму до блоку регулювання подачі і приєднання до змішувача курительному пристрою, а також з блоку регулювання подачі, що забезпечує зміна пропорцій змішуються потоків диму, причому з'єднання повітропроводів і блоку регулювання подачі можуть бути роз'ємними або нероз'ємними, при цьому змішувач може бути конструктивно виконаний як окремий пристрій або бути частиною пристрою для паління - частина шахти кальяну, частиною курильної трубки і іншого. Технічний результат полягає в наданні курильної суміші з різних джерел. 2 н. і 1 з.п. ф-ли.

Несжигаемое тютюновий виріб типу вдихательного

Винахід відноситься до несжигаемому тютюнового виробу вдихательного типу, яке містить тютюнові частинки, отримані подрібненням або розпиленням тютюнового матеріалу, причому тютюновий виріб домішує специфічний для тютюну нікотин, утворений з тютюнових частинок, у вдихуване повітря і доставляє нікотин з вдихуваним повітрям в рот курця, причому тютюнові частинки додатково містять, щонайменше, один тип стабілізатора для стабілізації доставки нікотину курцеві; зазначений стабілізатор характеризується тим, що різниця параметрів розчинності по відношенню до нікотину становить 17 або менше, а тиск пари при температурі 25°C становить 1 мм рт.ст. (133,3 Па) або менше. Технічний результат полягає в стабілізації кількості нікотину, що доставляється користувачеві. 8 з.п. ф-ли, 6 іл., 2 табл.

Пристрій для імітації куріння

Винахід відноситься до пристрою для імітації куріння, яке містить імітатор сигарети, має по суті сигаретоподобную форму, і заправний пристрій, при цьому заправний пристрій містить балончик з заправним газом і має випускний клапан, до якого імітатор сигарети пристосований притискатися для випускання газу з балончика в імітатор сигарети, причому воно містить: висувне пристосування на бічній стороні заправного пристрою; порожнина в висувному пристосуванні для утримування імітатора сигарети; пружний елемент для зміщення висувного пристосування у відкрите положення, щоб забезпечити доступ до імітатора сигарети; а також засувку, вивільняється шляхом переміщення висувного пристосування всередину, при якому висувне пристосування розблоковується і підштовхується пружним елементом у відкрите положення, причому при закриванні висувного пристосування засувка автоматично зачіпляється для утримування висувного пристосування в закритому положенні проти дії пружного елемента. Технічний результат полягає в забезпеченні імітації куріння. 2 н. і 12 з.п. ф-ли. 11 іл.

Електрично нагрівається курильна система

Винахід відноситься до електрично нагрівається курильної системі, яка містить допоміжний блок, виконаний з можливістю прийому курильного вироби, що містить аерозоль-утворює субстрат, причому допоміжний блок містить: щонайменше, один нагрівальний елемент; засоби приєднання до основного джерела електроживлення для подачі електричної енергії до щонайменше одного нагрівального елементу; допоміжний джерело електроживлення для подачі електричної енергії до зазначеного щонайменше одного нагрівального елементу; і допоміжну схему для управління подачею електроенергії від основного джерела електроживлення до вказаної щонайменше одного нагрівального елементу в режимі попереднього нагрівання, під час якого температура аерозоль-створюючого субстрату підвищується до робочої температури, і для управління подачею електроенергії від допоміжного джерела електроживлення до щонайменше одного нагрівального елементу в режимі куріння, під час якого температура аерозоль-створюючого субстрату підтримується по суті при робочій температурі. Технічний результат полягає в тому, що б� блок може бути зроблений менших розмірів і більш зручним для користувача. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 11 іл.

Інгалятор аромату ненагревающего типу і спосіб виготовлення ароматичного картриджа

Винахід відноситься до інгалятора аромату ненагревающего типу, який містить: пустотіла власник, що має вісь, при цьому держатель містить передній край, задній кінець, який виконує функцію мундштучного кінця, отвір припливу атмосферного повітря, і проточний канал, обмежений в тримачі і виконаний з можливістю напрямки атмосферного повітря, впускаемого з отвору припливу атмосферного повітря, до мундштучному кінця; і ароматичний картридж, що володіє повітропроникністю і розташований у тримачі, щоб тривати всередині держателя від переднього кінця до мундштучному кінця вздовж осі власника, при цьому ароматичний картридж ділить проточний канал на область випуску, триваючу від ароматичного картриджа до мундштучному кінця, і область впуску, що сполучається з отвором припливу атмосферного повітря і розташовану суміжно з ароматичним картриджем, причому ароматичний картридж містить каркас, гранульований ароматовиделяющий матеріал, завантажений в каркас здатний виділяти ароматичний компонент без займання, причому, ароматовиделяющий матеріал містить гранульований тютюн, отриманий скрашиванием або подрібненням табачнинии, при цьому забезпечуючи повітропроникність ароматичного картриджа. Технічний результат полягає в забезпеченні аромату без шкоди для оточуючих. 2 н. і 11 з.п. ф-ли, 44 іл.

Виріб, що містить ідентифікаційну інформацію, для використання в електрично нагрівається курильної системі

Електрично нагрівається курильна система, що містить: курильне виріб, що містить ідентифікаційну інформацію, надруковану на ньому; порожнину, щоб принаймні частково приймати територій виріб; щонайменше один нагрівальний елемент; джерело енергії для подачі енергії до зазначеного щонайменше одного нагрівального елементу; електричні засоби, з'єднані з джерелом енергії та з зазначеним щонайменше одним нагрівальним елементом; і детектор, здатний визначати присутність курильного вироби в порожнини і відрізняти територій виріб від інших виробів, виконаних для використання з курильної системою, на підставі ідентифікаційної інформації, надрукованої на курильний виробі. Технічний результат полягає в забезпеченні ідентифікації курильного вироби нагрівається курильної системою. 6 м.і 8 з.п. ф-ли. 5 іл.

Спосіб управління освітою компонентів диму в електричній системі генерування аерозолю

Винахід відноситься до способу управління вивільненням летких сполук за допомогою нагрівається системи, яка містить джерело енергії, нагрівальний елемент, з'єднаний з джерелом енергії, і утворить аерозоль основу, причому ця основа вивільняє багато летючих сполук при нагріванні, причому кожен з них має мінімальну температуру вивільнення, вище якої це летка сполука вивільняється, при цьому спосіб включає в себе: вибір заданої максимальної робочої температури, управління температурою згаданого щонайменше одного нагрівального елемента так, що вивільняється щонайменше одне летку сполуку, причому згадане управління включає в себе: вимірювання питомого опору згаданого щонайменше одного нагрівального елемента; виведення величини реальної робочої температури згаданого щонайменше одного нагрівального елемента з вимірювання питомого опору; порівняння величини реальної робочої температури з заданою максимальною робочою температурою; і регулювання електричної енергії, що подається в згаданий щонайменше один нагрівальний елемент, щоб підтримувати реальну ррабочей температури. 2 н. і 20 з.п. ф-ли, 2 іл.

Электроподогреваемая курильна система має ділянку для зберігання рідини

Винахід відноситься до электроподогреваемой курильної системі, яка містить гільзу (101) і змінний мундштук (201), причому гільза (101) містить джерело електроживлення (103) і електричну схему (105); при цьому мундштук містить ділянку (203) для зберігання рідини, капілярний гніт (207), має перший кінець (207a) і другий кінець (207b), причому перший кінець триває ділянку для зберігання рідини для контакту з міститься в ньому рідиною (205), щонайменше один нагрівальний елемент (209) для нагрівання другого кінця капілярного гнота, вихід (211) для повітря і камеру (213) утворення аерозолю між другим кінцем капілярного гніту і виходом для повітря; при цьому, коли гільза і мундштук з'єднані, зазначений щонайменше один нагрівальний елемент (209) знаходиться в електричному з'єднанні з джерелом електроживлення (103) через зазначену схему (105), причому зазначена схема (105) виконана для подачі імпульсу електричного струму на вказаний щонайменше один нагрівальний елемент, коли користувач починає затяжку, а шлях для повітряного потоку утворений від щонайменше одного входу (115) для повітря до виходу (211) для повітря через камеру (213) утворення аерозолю, причому цей пут� і 20 з.п. ф-ли, 3 іл.

Курильне пристрій, зарядний засіб і спосіб його використання

Винахід відноситься до курительному пристрою (10), яке містить першу частину (20) і другу частину (30). Перша частина (20) містить акумулятор для накопичення електроенергії та її подання до нагрівального пристрою (22) у відповідь на виявлення сенсорним пристроєм (24) всмоктування/втягування споживачем через територій пристрій (10). Пристрій додатково містить перше отвір (25) для впуску повітря, через яке повітряний потік надходить у зазначену першу частину (20), проходить через зазначене нагрівальний пристрій (22) і витікає через перший отвір (26) для випуску повітря. Друга частина (30) містить агент (33), друге отвір (35) для впуску повітря, через який повітря надходить у зазначену другу частину (30), проходить через зазначену другу частину (30), виділяє зазначений агент (33) за допомогою видачного кошти (37) і витікає через зазначене друге отвір (36) для випуску повітря в рот споживача. Технічний результат полягає в значному зменшенні негативних побічних дій куріння на оточуючих і курця. 3 н. і 18 з.п. ф-ли. 16 іл.

Система датчиків витрати

Забезпечується система датчиків витрат для сприйняття потоку текучого середовища, що вказує затяжку в системі генерації аерозолів. Система датчиків включає в себе чутливу схему, яка містить чутливий резистор і вихід напруги. Чутливий резистор виконаний з можливістю виявлення потоку текучого середовища на основі зміни опору. Чутлива схема виконана таким чином, що зміна опору чутливого резистора викликає зміна вихідної напруги. Система датчиків також включає в себе генератор сигналів, виконаний з можливістю подачі керуючого імпульсного сигналу на чутливу схему для живлення чутливої схеми. Чутлива схема отримує електроживлення, коли імпульсний керуючий сигнал є високим, і не отримує електроживлення, коли імпульсний керуючий сигнал є низьким. Система датчиків виконана з можливістю роботи в першому режимі, в якому затягування не очікується або не виявлена і в якому імпульсний керуючий сигнал має першу частоту, і в другому режимі, в якому затягування очікується або виявлена і в якому імпульсний керуючий сигнал має другу частоту вище, ніж пе�ції аерозолів. 3 н. і 11 з.п. ф-ли, 5 іл.
Up!