Кріпильна деталь

 

Область техніки, до якої належить винахід

Дане винахід відноситься до кріпильної деталі згідно з обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу.

Рівень техніки

Подібна кріпильна деталь відома з патентного документа WO 03/036106 як компонент монтажної системи.

Ця монтажна система служить для стаціонарної установки таких предметів, як полотенцедержателі, стелажі, світильники, або їм подібних предметів інтер'єру на стіні, стелі або аналогічній поверхні, зокрема, в приміщеннях, облицьованих плитками, мармуровими плитами або мають подібну настінний облицювання. Монтажна система складається з різних кріпильних деталей і адгезійного/сполучного речовини, яка може представляти собою аеробний клей, причому форма кріпильних деталей підлягає адаптації залежно від їх призначення. Недоліком таких систем є дуже довгий час затвердіння клею, яке може доходити до 12 годин, внаслідок чого значно погіршується зручність монтажу цих систем. У разі сухої і холодної зовнішньої повітряної середовища можливе значне погіршення затвердіння.

Кріпильна деталь служить для установки елемента кріплення предмета. Вона состоиѲним отвором, через що між кріпильної деталлю і стіною вводиться адгезионное або речовину.

Звернена до стіни задня сторона основної частини, щонайменше, місцями є газо - та влагопроніцаємой, завдяки чому газ, що виникає при затвердінні знаходиться в поглибленні адгезійного або сполучного речовини, може випаровуватися або ефірну сполучна може випаровуватися. Поряд з цим адгезионное або речовина вступає в контакт з повітрям з зовнішньої повітряної середовища, внаслідок чого ця речовина може тверднути, таким чином забезпечуючи стабільну і надійну фіксацію кріпильної деталі на стіні.

Недоліком цього є те, що для забезпечення оптимального затвердіння адгезионное або речовину має завжди перебувати в контакті з навколишнім повітрям за допомогою газо - і влагопроніцаємой стінки основної частини. Але це небажаним чином в значній мірі обмежує можливості конструктивного виконання кріпильної деталі.

З патентного документа WO 2009/156013 A1 відомо кріпильне засіб, що складається з комбінації аеробного клею і гідрофільного речовини. Шляхом додавання гідрофільного речовини до аеробного клею виникає суміш, обрам повітрям для подальшого затвердіння. Навпаки, присутнє в суміші і просочує аеробний клей гідрофільна речовина забезпечує те, що міститься в суміші аеробний клей може тверднути зсередини навіть при відсутності зовнішнього контакту з вологою, яка присутня в навколишньому повітрі. Необхідна для затвердіння волога (і кисень) присутня вже в самому гидрофильном речовині, так як воно на підставі своїх гідрофільних властивостей містить достатню кількість вологи, яка потрібна для затвердіння аеробного клею утворює кріпильний засіб суміші.

За допомогою утвореного таким чином кріпильного кошти можна легко фіксувати на підставі той чи інший предмет за допомогою нанесення між ним і основою шару кріпильного кошти.

Для використання кріпильного кошти важливо, щоб його компоненти кріпильного кошти змішувалися незадовго до застосування.

Для цього готується монтажний комплект, який включає в себе дві ємкості для роздільного зберігання аеробного клею і гідрофільного речовини. З цих ємностей компоненти можуть забиратися в потрібному обсязі для замішування кріпильного кошти. Змішування відбувається з допомогою шпателя.

Потім шар кріпильного засобу наноситься на�ле аеробний клей затвердне допомогою вологи, присутньої в гидрофильном речовині.

Розкриття винаходу

Завданням цього винаходу є створення кріпильної деталі вищеназваного типу, яка поряд з високою функціональністю також буде зручною і гнучкою у використанні.

Задача вирішена ознаками п. 1 формули винаходу. Кращі варіанти удосконалення та виконання винаходу описані в залежних пунктах формули винаходу.

Кріпильна деталь згідно винаходу складається з основної частини з газо - і вологонепроникного матеріалу, яка служить для встановлення предмета і може бути зафіксована за допомогою клею на опорній поверхні. На зверненій до опорної поверхні внутрішній стороні основної частини закріплений гідрофільний вкладиш, до якого забезпечено дозований підведення вологи і на який може бути нанесений аеробний клей. Цей клей разом з гідрофільним вкладишем знаходиться в газо - і вологонепроникному замкнутому підлогою просторі між опорною поверхнею та основною частиною.

За допомогою кріпильної деталі згідно винаходу предмети можуть надійно кріпитися на опорних поверхнях без необхідності залучення інших технічних заходів, пов'язаних з загортання аеробного клею з гідрофільним вкладишем всередині кріпильної деталі. В результаті контакту аеробного клею з гідрофільним вкладишем, який містить дозоване кількість вологи, аеробний клей затвердне по всьому своєму об'єму без необхідності контакту з навколишнім повітрям.

За допомогою цього взаємодіючого з гідрофільним вкладишем аеробного клею забезпечується надійна і, перш за все, швидко доступна фіксація предметів без необхідності використання шурупів і подібних механічних кріпильних засобів.

Важливою перевагою, зокрема, на відміну від монтажного кошти, відомого з патентного документа WO 15 2009/156013 A1, є відсутність необхідності в змішуванні аеробного клею з гідрофільною речовиною. Навпаки, достатньо лише одного механічного контакту аеробного клею з гідрофільним вкладишем, що має місце при нанесенні аеробного клею на цей гідрофільний вкладиш, щоб забезпечити повне затвердіння аеробного клею, що знаходиться між опорною поверхнею та основною частиною кріпильної деталі, поряд з його повною ізоляцією від потрапляння газу і вологи. Завдяки цьому відпадає необхідність у витратному за часом змішуванні аеробного клею з гідрофільною речовиною, внаслідок чого забезпечується більш про�акреплен на внутрішній стороні основної частини допомогою клейкої речовини або механічного засоби кріплення.

Основна частина і гідрофільний вкладиш утворюють тим самим блокову конструкцію, до якої слід додати лише аеробний клей для установки кріпильної деталі на опорній поверхні.

Ще однією важливою перевагою винаходу є те, що аеробний клей і гідрофільний вкладиш ізольовані (герметизовані) від потрапляння газу і вологи в порожнині між опорною поверхнею та основною частиною. Завдяки цьому процес затвердіння аеробного клею всередині герметизованою порожнини відбувається абсолютно незалежно від умов навколишнього середовища і тим самим є максимально відтворюваним.

Гідрофільний вкладиш при контакті з навколишнім повітряним середовищем в залежності від кліматичних умов міг би поглинати занадто велике або занадто мала кількість вологи, щоб гарантувати певний результат процесу затвердіння аеробного клею. Шляхом ізоляції аеробного клею від навколишнього повітряного середовища і дозованого підведення вологи перед використанням кріпильної деталі забезпечується системне усунення таких негативних впливів.

Особливою перевагою є дозований підведення вологи до гидрофильному вкладишу допомогою проведення по ньому зволоженою тканини. ровка.

Приголосному кращого варіанту здійснення винаходу аеробний клей складається з силанових МС-полімерів.

Переважно гідрофільний вкладиш виконаний у вигляді пластинчастої вставки і складається з бавовни або з волокнистого композиційного матеріалу.

У вигляді альтернативи гідрофільний вкладиш може бути виконаний у вигляді спеченої пластини і складатися з пластику, нержавіючої сталі або латуні.

Як правило, гідрофільний вкладиш може бути також утворений гідрофільним покриттям, що складається переважно з вищеназваних матеріалів, причому гідрофільні покриття наноситься переважно на тіло вкладиша або безпосередньо всередину основної частини.

Кращим варіантом здійснення кріпильної деталі передбачено те, що основна частина має проходить по периметру крайової сегмент, який височить щодо внутрішньої сторони опорної пластини основної частини, на якій розташований гідрофільний вкладиш.

Таким чином внутрішня сторона основній частині розташована в поглибленні, яке може вкладатися і фіксуватися там гідрофільний вкладиш. Площа перерізу гідрофільного вкладиша переважно адаптована до площі внуием або з герметичним ущільненням.

Особливою перевагою є те, що на крайовій сегмент в якості основної частини встановлено фіксуюче кільце, за допомогою якого основна частина може бути заздалегідь зафіксована на опорній поверхні. Фіксуюче кільце виконано з двосторонньої клейкої стрічки.

Попередня фіксація кріпильної деталі полегшує її монтаж, так як кріпильна деталь у результаті цього вже може попередньо фіксуватися у своїй заданої позиції на опорній поверхні, перш ніж аеробний клей буде нанесений на гідрофільний вкладиш або аеробний клей затвердіє на гидрофильном вкладиші.

Згідно першого варіанту опорна пластина основної частини повністю закрита. У цьому випадку аеробний клей наноситься на відкриту верхню сторону розміщеного в основній частині гідрофільного вкладиша до того, як кріпильна деталь буде встановлена на аеробний вкладиш.

Згідно другого варіанту через опорну пластину і розміщений на її внутрішній стороні гідрофільний вкладиш проходить, щонайменше, один наскрізний отвір, через яке аеробний клей може бути введений у порожнину між основною частиною і опорною поверхнею.

У цьому випадку кріпильна деталь може устанавливаующего кільця. Аеробний клей може бути запресований потім через отвір в порожнину між основною частиною і опорною поверхнею таким чином, що на гидрофильном вкладиші утворюється однорідний шар.

Особливою перевагою є те, що через опорну пластину і розміщений на її внутрішній стороні гідрофільний вкладиш проходить, щонайменше, один наскрізний отвір, через яке з порожнини між основною частиною і опорною поверхнею може виступати зайва кількість аеробного клею.

У цих випадках зайвий аеробний клей залишається в отворах і тим самим створює повітронепроникну оболонку для розташованого в межах аеробного клею, який контактує з гідрофільним вкладишем.

Винахід пояснено на прикладі нижченаведених креслень.

Короткий опис графічних матеріалів

На фіг.1a показаний вид зверху передньої сторони першого прикладу виконання кріпильної деталі згідно винаходу.

На фіг.1b показаний вид зверху на задню сторону першого прикладу виконання кріпильної деталі згідно винаходу.

На фіг.1c показано перетин кріпильної деталі згідно фіг.1а і 1b.

На фіг.2a показаний вид зверху передньої сторони другого прикладу виконання кріпильної деталі �талі згідно винаходу.

На фіг.2c показано перетин кріпильної деталі згідно фіг.2а, 2b.

На фіг.3 показана кріпильна деталь з магнітним утримувачем.

На фіг.4 показаний приклад використання кріпильної деталі згідно фіг.3.

Здійснення винаходу

На фіг.1a-1c показаний перший приклад виконання кріпильної деталі 1 згідно винаходу. Кріпильна деталь 1 має основну частину 2, передня сторона якої показано на фіг.1a, а задня - на фіг.1b. На фіг.1c показано перетин кріпильної деталі 1. Основна частина 2 складається з масивного, газо - і вологонепроникного матеріалу, зокрема з металевого матеріалу, наприклад з алюмінію.

Основна частина 2 має форму круглого диска, причому на представленому прикладі вона повністю закрита. На задній стороні основної частини 2 можуть перебувати не представлені болти, різьбові з'єднання та інші перехідні елементи для установки і фіксації певних предметів на кріпильної деталі 1. Утворена таким чином кріпильна деталь 1 може використовуватися, зокрема, для закріплення аксесуарів у ванних кімнатах, санвузлах або для фіксації предметів всередині і зовні будинків. Прикладами таких предметів можуть бути опорні решітки для кімнатних рослин, карнизи, профіл�річем на внутрішній стороні опорної пластини знаходиться кільцеподібний, проходить в окружному напрямку крайової сегмент 2b, який виступає над внутрішньою стороною опорної пластини. Таким чином внутрішня сторона опорної пластини 2a знаходиться нижче (втоплена) щодо крайового сегмента 2b.

В це заглиблення може вкладатися і фіксуватися там гідрофільний вкладиш 4. Фіксація може відбуватися за допомогою механічних засобів або з використанням клеючих речовин. Гідрофільний вкладиш 4 у формі пластинчастої вставки може складатися з бавовни або волокнистого композиційного матеріалу. У вигляді альтернативи гідрофільний вкладиш 4 у формі спеченої пластини може складатися з пластику, нержавіючої сталі або латуні.

Гідрофільний вкладиш 4 має пластинчасту форму, причому його геометрія адаптована до основної частини 2 таким чином, що гідрофільний вкладиш 4 проходить по всій площі внутрішньої сторони опорної пластини 2a і щільно прилягає до крайовій сегменту 2b основної частини 2. У вигляді альтернативи гідрофільний вкладиш 4 може проходити по окремих дільницях опорної пластини 2a.

Товщина матеріалу гідрофільного вкладиша 4 обрана таким чином, що він знаходиться нижче верхнього краю крайового сегмента 2b.

Як випливає з фіг.1a та 1c, на вго сегмента 2b. Фіксуюче кільце 5 служить для попередньої фіксації кріпильної деталі 1 на не представленої опорної поверхні, на якій повинна монтуватися кріпильна деталь 1. Фіксуюче кільце 5 переважно складається з двосторонньої клейкої стрічки.

Для надійної фіксації кріпильної деталі 1 на опорній поверхні, наприклад на стіні або стелі будівлі, протягом тривалого часу до гидрофильному додатку 4 спочатку дозовано подається волога, наприклад, за допомогою зволоженої тканини, проходить через гідрофільний вкладиш 4. На зволожений таким чином гідрофільний вкладиш 4 наноситься шар аеробного клею. Аеробний клей складається з модифікованого силанового полімеру. Потім основна частина 2 кріпильної деталі 1 встановлюється на опорну поверхню, внаслідок чого виникає контакт фіксуючого кільця 5 з опорною поверхнею для забезпечення необхідної попередньої фіксації. Аеробний клей знаходиться в герметично закритій, утвореної опорною поверхнею і основною частиною 2 порожнини. Незважаючи на газо - та вологозахисний ізоляцію аеробного клею він повністю затвердне, так як до клею через гідрофільний вкладиш 4 підводиться необхідну кількість вологи для затвердіння. П�го затвердіння кількість вологи. Завдяки газо - і вологонепроникною оболонці аеробний клей захищений від впливів зовнішнього середовища, зокрема від коливань вологості повітря, які при контакті аеробного клею з зовнішньої повітряної середовищем можуть призвести до того, що до клею буде підводитися занадто велике або занадто мала кількість вологи, що, в свою чергу, може призвести до неповного затвердіння аеробного клею. Так як за допомогою герметизації аеробного клею і його контакту з зволоженим гідрофільним вкладишем 4 досягається повне затвердіння аеробного клею, забезпечується дуже міцна фіксація кріпильної деталі 1 на опорній поверхні.

На фіг.2a-2c показаний варіант виконання згідно фіг.1a-1c. У разі варіанта виготовлення згідно фіг.2а-2с опорна пластина 2a, а також зафіксований на ній гідрофільний вкладиш 4 мають наскрізні отвори 6, 7. В іншому випадку варіант виконання на фіг.2a-2c повністю відповідає варіанту виконання, показаному на фіг.1a-1c.

На прикладі виконання, показаному на фіг.2a-2c, спочатку в дозованому режимі зволожується гідрофільний вкладиш 4. На відміну від прикладу виконання, представленого на фіг.1a-1c, в цьому випадку кріпильна деталь 1 може попередньо фіксуватися фиксиру�дставленном прикладі у попередньо зафіксованою на опорній поверхні кріпильної деталі 1 через одне або два отвори 6 аеробний клей вводиться в порожнину між основною частиною 2 і опорною поверхнею. Введений таким чином аеробний клей утворює шар клею між опорною поверхнею та гідрофільним додатком 4. Надлишки аеробного клею можуть виходити через отвори 7. Залишки аеробного клею в отвір 6, 7 герметизують отвори 6, 7, завдяки чому шар аеробного клею між опорною поверхнею та гідрофільним вкладишем знову, аналогічно варіанту виконання згідно фіг.1a-1c, стає газо - і вологонепроникним. Завдяки цьому в даному випадку забезпечується контрольоване повне затвердіння шару аеробного клею 5 між опорною поверхнею та гідрофільним вкладишем 4, тому що там аеробний клей отримує строго дозовану кількість вологи від гідрофільного вкладиша, а не з навколишнього повітряного середовища.

Отвори 6, 7 можуть додатково використовуватися також для механічної фіксації гідрофільного вкладиша 4 в основній частині 2, наприклад шляхом з'єднання на заклепках.

На фіг.3 показаний варіант виконання кріпильної деталі 1 з магнітним утримувачем. Кріпильна деталь 1 на представленому прикладі має основну частину 2 у вигляді порожнистого циліндра. На фіг.3 представлений вид на відкриту верхню сторону основної частини 2. Всередині основної частини 2 знаходиться магніт 8, який розташований нижче�ороне основної частини 2 знаходиться гідрофільний вкладиш 4 згідно варіанту виконання, представленому на фіг.1a-1c. Шляхом нанесення аеробного клею на гідрофільний вкладиш 4 кріпильна деталь 1 може монтуватися на опорній поверхні.

На фіг.4 показаний приклад використання кріпильної деталі 1 згідно фіг.3. Кріпильна деталь 1 закріплена за допомогою нанесеного на гідрофільний вкладиш 4 аеробного клею на елементі 9 стінки, наприклад, в салоні автомобіля. Ємність для сміття 10 має на своїй зовнішній стінці кульовий шарнір. Металева куля 11 кульового шарніра вставлений у відкриту верхню сторону кріпильної деталі 1 і утримується там допомогою магнітних сил на магніті 8. Таким чином ємність для сміття встановлена на кріпильної деталі 11 з можливістю відведення.

СПИСОК ПОЗНАЧЕНЬ

(1) Кріпильна деталь

(2) Основна частина

(2a) Опорна пластина

(2b) Крайової сегмент

(4) Гідрофільний вкладиш

(5) Фіксує кільце

(6) Отвір

(7) Отвір

(8) Магніт

(9) Елемент стінки

(10) Ємність для сміття

(11) Куля.

1. Кріпильна деталь з основною частиною (2), що складається з газо - і вологонепроникного матеріалу, яка служить для встановлення предмета і яка може бути зафіксована за допомогою клею на опорній поверхні, що відрізняється тим, що про�орому забезпечений дозований підведення вологи і на який може бути нанесений аеробний клей, причому клей разом з гідрофільним вкладишем (4) знаходиться в газо - і вологонепроникному замкнутому підлогою просторі, сформованому опорною поверхнею і основною частиною (2).

2. Кріпильна деталь за п. 1, яка відрізняється тим, що аеробний клей складається з силанових МС-полімерів.

3. Кріпильна деталь по одному з попередніх пунктів 1 або 2, який відрізняється тим, що гідрофільний вкладиш (4) виконаний у вигляді пластинчастої вставки і складається з бавовни або волокнистого композиційного матеріалу.

4. Кріпильна деталь по одному з попередніх пунктів 1 або 2, який відрізняється тим, що гідрофільний вкладиш (4) виконаний у вигляді спеченої пластини, що складається з пластику, нержавіючої сталі або латуні.

5. Кріпильна деталь по одному з попередніх пунктів 1 або 2, який відрізняється тим, що гідрофільний вкладиш (4) виконаний у вигляді гідрофільного покриття на корпусі вкладиша.

6. Кріпильна деталь за п. 1, яка відрізняється тим, що основна частина (2) містить проходить по її периметру крайової сегмент (2b), який височить щодо внутрішньої сторони опорної пластини (2a) основної частини (2), на якій розташований гідрофільний вкладиш (4).

7. Кріпильна деталь за п. 6, відрізняється тим, що на крайовому сегменті �ить заздалегідь зафіксована на опорній поверхні.

8. Кріпильна деталь за п. 7, відрізняється тим, що фіксує кільце (5) виконано з двосторонньої клейкої стрічки.

9. Кріпильна деталь по одному з попередніх пунктів 6-8, відрізняється тим, що опорна пластина (2a) основної частини (2) повністю закрита.

10. Кріпильна деталь по одному з попередніх пунктів 6-8, відрізняється тим, що через опорну пластину (2a) і перебуває на її внутрішній стороні гідрофільний вкладиш (4) проходить, щонайменше, один наскрізний отвір (6), через яке аеробний клей може бути введений у порожнину між основною частиною (2) і опорною поверхнею.

11. Кріпильна деталь за п. 6, відрізняється тим, що через опорну пластину (2а) і перебуває на її внутрішній стороні гідрофільний вкладиш (4) проходить, щонайменше, один наскрізний отвір (7), через який з порожнини між основною частиною (2) і опорною поверхнею можуть виступати надлишки аеробного клею.

12. Кріпильна деталь за п. 1, яка відрізняється тим, що гідрофільний вкладиш (4) закріплений за допомогою клейкої речовини або механічного засоби кріплення на внутрішній стороні основної частини (2).

13. Кріпильна деталь за п. 1, яка відрізняється тим, що підведення дозованої кількості вологи до гидрофильному ющаяся тим, що вона містить магнітна основа в якості перехідника для шарнірного з'єднання. 

Схожі патенти:

Конструкція диска присоски

Винахід відноситься до вакуумним присосками і спрямовано на збільшення тривалості стабільного абсорбційного ефекту. Конструкція диска присоски включає в себе: диск присоски з м'якого каучуку з тяговим стрижнем, базову деталь, встановлену на задній поверхні диска присоски з м'якого каучуку, і поворотну пружину, розташовану між диском присоски з м'якого каучуку і базовою деталлю. На двох сторонах кінця тягового стрижня забезпечений штифт, що проходить в радіальному напрямку, а диск присоски додатково включає в себе приводний пристрій для приведення в рух тягового стрижня для його підняття та опускання. Приводний пристрій містить натискний перемикач, встановлений на базової деталі, і привідну ковзну кришку, з'єднану з натискним перемикачем. Може бути виконано рух штифта вгору і вниз уздовж похилої щаблі в центрі приводного пристрою, і штифт здійснює переміщення вгору і вниз уздовж похилої ступені і може зупинятися на опорній поверхні верхнього кінця і нижнього кінця похилій ступені відповідно, тим самим приводячи в рух тяговий стрижень для виконання підняття і опускання для приведення в рух дстояния розчеплення. Натискний перемикач може легко виштовхувати до кінця для приходу в самофиксирующееся стан, і конструкція диска присоски має значну силу присмоктування і простоту в роботі. 9 з.п. ф-ли, 82 іл.

Сухі клеї

Сухі клеї // 2543188
Сухий клей, що включає микроструктурную і наноструктурную поверхню та еластичну поверхню, що має твердість по Шору А близько 60 або менше. При цьому микроструктурная і наноструктурная поверхню і еластична поверхня здатні утворювати сухе клейове зчеплення при контакті один з одним за допомогою оборотного механічного зачеплення еластичній поверхні в мікропорах і нанопорах. Технічний результат, що досягається при використанні заявленого клею, забезпечує підвищення сухий адгезії при підвищенні товщини еластичній поверхні. 4 н. і 18 з.п. ф-ли, 4 табл., 27 іл., 15 пр.

Електронний пристрій і чашкова присоска, придатна для такого електронного пристрою

Винахід відноситься до електронного пристрою з чашечной присоском і спрямована на зниження габаритних розмірів пристрою. Електронний пристрій містить електронний елемент і чашечно присоску для знімного прикріплення електронного пристрою до стінки. Чашкова присоска містить гнучку пластикову чашку. Чашкова присоска містить електромагнітну силу, яка електрично з'єднаний з електронним елементом. Електромагнітна котушка розташована на гнучкій пластиковій чашці, на тій стороні, яка віддалена від сторони, що з'єднується зі стінкою, або електромагнітна котушка укладена в гнучку пластикову чашку. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 13 іл.

Вакуумна присоска

Запропоновано вакуумна присоска (1), яка призначена для установки на опорну поверхню (11) і містить камеру (2) зниженого тиску, призначену для створення утримуючої сили. Камера (2) зниженого тиску обмежена ущільнювальної областю (3) по периметру, взаємодіючої з опорною поверхнею (11). Вакуумна присоска (1) містить, щонайменше, одне розташоване у ущільнювальної області (3) засіб (4), призначене для зменшення зусилля від'єднання, протидіє силі утримання. 2 н. і 8 з.п. ф-ли, 6 іл.

Вакуумний утримувач

Винахід відноситься до вакуумного держателю для кріплення на поверхні кріплення, а також до вакуумної присоску для нього

Пристрій для притискання деталей при склеюванні

Винахід відноситься до машинобудування, а саме до притискним пристроїв, використовуваних для кріплення склеюваних криволінійних деталей, наприклад, таких як поверхні крила або фюзеляжу літака

Універсальний лабораторний затискач

Винахід відноситься до допоміжного обладнання для лабораторій і може бути використане для експериментальної роботи в агресивних та високоактивних середовищах у хімічній промисловості та фотографії

Прокладка

Прокладка // 2003858

Присос

Присос // 1795166

Захоплювальний пристрій

Винахід відноситься до транспортного машинобудування, а саме до захватним пристроями для фіксації транспортних засобів

Сухі клеї

Сухі клеї // 2543188
Сухий клей, що включає микроструктурную і наноструктурную поверхню та еластичну поверхню, що має твердість по Шору А близько 60 або менше. При цьому микроструктурная і наноструктурная поверхню і еластична поверхня здатні утворювати сухе клейове зчеплення при контакті один з одним за допомогою оборотного механічного зачеплення еластичній поверхні в мікропорах і нанопорах. Технічний результат, що досягається при використанні заявленого клею, забезпечує підвищення сухий адгезії при підвищенні товщини еластичній поверхні. 4 н. і 18 з.п. ф-ли, 4 табл., 27 іл., 15 пр.

Низькопрофільна закріплюється адгезивом фіксуюча кнопка

Низькопрофільна фіксуюча кнопка забезпечена для адгезивного кріплення до підкладці тимчасовим або, по суті, перманентною. Фіксуюча кнопка включає безліч, переважно чотири, рухомих відносно центру спиць по суті у загальній площині і утримуючих опорну пластину, що має самоклеючий адгезивний матеріал на ній. Спиці утримуються зовнішнім наполегливою ободом і спочатку орієнтовані опорною пластиною, висунутої у напрямку до підкладці. У кращій формі наполеглива обід садиться всередині отвору, утвореного на задній стороні більшого кріплення, виконаного з можливістю низькопрофільного кріплення до підкладці. Надання тиску на фіксуючу кнопку у напрямку до підкладці зачіпляє висунуту опорну пластину адгезивом на ній з підкладкою і впливає на спиці для зміщення відносно центру під втянутое положення, занурюючи по суті в наполеглива обід і будь відповідне більше кріплення для низькопрофільного кріплення до підкладці. 3 м. і 16 з.п. ф-ли, 24 іл.

Вузол з'єднання компонентів повітряного судна

Даний винахід відноситься до вузла з'єднання двох компонентів повітряного судна. Вузол з'єднання двох компонентів повітряного судна, що містить перший компонент; другий компонент, зчеплений з першим компонентом в зоні зчеплення, яка закінчується кромкою; вільну зону, розташовану між кромкою зони зчеплення і кромкою другого компонента, при цьому зазначені компоненти не зчеплені у вільній зоні, і один або більш кріпильних елементів, що проходять через вільну зону і прикрепляющих перший компонент до другого компонента. Що дозволяє запобігти розтріскування клейового шару кінця стрингера, що відбувається під дією максимальних напружень сдвига.3 н. і 12 з.п.ф-ли, 6 іл.

Спосіб отримання резьбоклеевого з'єднання

Винахід відноситься до області машинобудування, зокрема до способу складання кріпильних резьбообразующих деталей, і спрямована на зниження крутного моменту в процесі загвинчування різьбової деталі в гладке отвір металевої корпусної деталі. Спосіб полягає в нагріванні в процесі складання зони контакту деталей електричним струмом високої щільності до температури пластифікації металу. Анаеробний клей наноситься на кріпильну деталь перед складанням і надійно фіксує з'єднання після складання. У процесі складання клей електрично ізолює кріпильну деталь від корпусної деталі, за винятком деформуючого ділянки. Деформуюча і яка зупиняє частини різьблення виконані з завищенням профілю по зовнішньому діаметру. Різьба кріпильного елемента на деформуючому ділянці в радіальному перерізі має профіль овального перерізу або переріз у формі трикутника зі згладженими вершинами. При закручуванні клей зміщується з деформуючого ділянки і оголює металевий профіль різьби. Розбирання з'єднання виконується стандартними способами з урахуванням міцності клейового з'єднання. 4 іл.

Спосіб виготовлення сполучної штанги з металу, посиленою довгими волокнами

Винахід може бути використаний при виготовленні сполучної штанги, посиленою на всіх її ділянках за рахунок використання волокон різної довжини. Виготовляють корпус (1) з металевого матеріалу, посиленого довгими волокнами (5), орієнтованим, головним чином, уздовж його подовжньої осі (X). Корпус містить склянку (2), що закінчується кільцевим виступом (4), і циліндричну основну частину (3), має довгі волокна (5), проходять до положення поблизу кільцевого виступу. Виготовляють наконечник, наприклад, у вигляді вушка з металевого матеріалу, посилений короткими волокнами. Зварюють наконечник з кінцем корпусу з допомогою способу зварювання тертям з перемішуванням. Спосіб забезпечує необхідне зчеплення між корпусом штанги та її наконечником з створенням безперервного переходу між зонами сполучної штанги, посиленою на всіх її ділянках волокнами, довжина яких має відповідне значення для кожної зони. 3 з.п. ф-ли, 1 іл.

Фурнітура для кріплення полегшеної плити

Винахід відноситься до фурнітури для кріплення полегшеної плити до розташованої перпендикулярно іншої полегшеної плити і спрямована на можливість передачі великих сил в зоні з'єднання

Спосіб розбирання обтічника літального апарату

Винахід відноситься до галузі авіаційної промисловості і може бути використане при розбиранні обтічників літальних апаратів

Конструкційна монтажна вставка

Винахід відноситься до пристрою для захисту двох або більше компонентів від корозії і запобігає ослаблення кріплення

Кріпильний пристрій (варіанти)

Винахід відноситься до кріпильних пристроїв
Up!