Абсорбуюче виріб, що містить пояс і візуальні засоби

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід відноситься до поясу для абсорбуючого вироби. Більш точно, цей винахід відноситься до поясу для абсорбуючого вироби з візуальними засобами для більш легкого одягання.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ ВИНАХОДУ

Загальновідомі абсорбуючі вироби у вигляді підгузників одноразового використання, при цьому підгузник виконаний з системою кріплення, що включає в себе два скріплюють язичка, прикріплених до обох сторін однієї кінцевої зони підгузника. Що скріплюють язички призначені для зчеплення з приймаючими засобами, розташованими в інший кінцевий зоні підгузника. Подібний підгузник, як правило, одягають на носія, коли носій лежить. Незважаючи на те, що вказана конструкція скріплення є задовільною при надіванні підгузників на маленьку дитину або немовляти, при спробі надіти підгузник, використовуваний при нетриманні, на дорослого як носія можуть виникати проблеми. Це особливо характерно для носіїв, які хочуть надіти підгузник на себе, або для осіб, які здійснюють догляд, яким значно зручніше одягати підгузник, коли носій знаходиться в положениисителю або особі, здійснює догляд, надягати підгузник в положенні стоячи. Приклад подібного абсорбуючого вироби з поясом описаний в патенті США No. 6,342,050, який включений в даний опис шляхом посилання. Як правило, абсорбуюче виріб має пояс, прикріплений до абсорбуючому виробу з утворенням одного цілого з ним. Пояс може мати дві частини поясу, простягається з кожної з двох сторін заднього кінця абсорбуючого ділянки. Дві частини пояси призначені для закріплення їх навколо талії носія, коли передній кінець абсорбуючого ділянки звисає вниз між ногами носія. Як тільки частини пояса будуть з'єднані разом, носій може простягнути свою руку між своїми ногами для витягування абсорбуючого ділянки вгору між ногами і для прикріплення вільного кінця абсорбуючого ділянки до частини пояса.

Аналогічним чином, виріб може бути виконано так, що пояс прикріплений до передньої частини виробу і буде закріплюватися навколо спини носія. В даному випадку абсорбуючий ділянка буде звисати вниз спереду, і його будуть прикріплювати до поясу на спині. Виріб даного типу особливо зручно для осіб, які здійснюють догляд, які доглядають за пацієнтами, які можуть мати слабоѺоторие хочуть надягати виріб самі.

У тому випадку, коли має місце проблема нетримання, слід розуміти, що особи, які страждають від цієї проблеми, часто є літніми і мають фізичні недоліки різних типів. Внаслідок цього вони можуть відчувати великі труднощі при скріпленні пояса своїми силами, і їм часто потрібна допомога персоналу для надягання виробів. Однак було виявлено, що як особам, що здійснюють догляд, так і користувачам важко зрозуміти те, як виріб має бути надіто. Щодо виробів з поясом важливим аспектом є те, що людина, що здійснює догляд, або користувач повинен розуміти, що довгі виступаючі частини повинні бути закріплені навколо талії подібно до поясу. Незважаючи на те, що інструкції по застосуванню можуть бути передбачені на упаковці виробу, їх часто ігнорують або викидають. Отже, користувач стане відчувати почуття незадоволеності від виробу.

Відповідно, в даній області техніки існує потреба в розробці вироби з поясом, яке може бути надіто на користувача інтуїтивним чином.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

У відповідності з першим аспектом винаходу абсорбуюче виріб містить абсорбуючий ділянку, при цьому ий на абсорбуючому ділянці, при цьому пояс має першу і другу частини поясу, простягається з кожного боку першої кінцевій частині абсорбуючого ділянки і призначені для прикріплення їх один до одного навколо носія абсорбуючого вироби, при цьому друга кінцева частина абсорбуючого ділянки включає в себе скріплювальний пристосування, призначене для прикріплення другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки до пояса, при цьому звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин пояса, наявних в поясі, має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини абсорбуючого ділянки, і звернена до предмета одягу сторона першою кінцевій частині абсорбуючого ділянки включає в себе частину з візуальною підказкою.

У відповідності з другим аспектом винаходу абсорбуюче виріб містить абсорбуючий ділянку, при цьому абсорбуючий ділянка має першу і другу кінцеві частини і центральну частину між ними, пояс, прикріплений до абсорбуючому ділянці, при цьому пояс має першу і другу частини поясу, простягається з кожного боку першої кінцевій частині абсорбуючого ділянки і призначені для прикріплення їх один до одного навколо носія абсорбуючого вироби, при цьому друга�кріплення другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки до пояса, при цьому звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин пояса, наявних в поясі, має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини абсорбуючого ділянки, і звернена до предмета одягу сторона другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки включає в себе частину з візуальною підказкою.

Згідно з третім аспектом винаходу абсорбуюче виріб містить абсорбуючий ділянку, при цьому абсорбуючий ділянка має першу і другу кінцеві частини і центральну частину між ними, пояс, прикріплений до абсорбуючому ділянці, при цьому пояс має першу і другу частини поясу, простягається з кожного боку першої кінцевій частині абсорбуючого ділянки і призначені для прикріплення їх один до одного навколо носія абсорбуючого вироби, при цьому друга кінцева частина абсорбуючого ділянки включає в себе скріплювальний пристосування, призначене для прикріплення другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки до пояса, при цьому звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин пояса, наявних в поясі, має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини абсорбуючого ділянки, і звернені до предмета одягу боку першої та другої концей ознака цього винаходу полягає в тому, що звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин пояса, наявних в поясі, та виконана з візуальною підказкою частина звернена до предмета одягу боку першої кінцевій частині абсорбуючого ділянки виконані кольоровими, мають візерунок або об'ємним для додання зовнішнього вигляду безперервного пояса. Крім того, виконана з візуальною підказкою частина звернена до предмета одягу сторони другій кінцевій частині абсорбуючого ділянки може мати такий же колір, візерунок або текстуру, як виконана з візуальною підказкою частина звернена до предмета одягу боку першої кінцевій частині абсорбуючого ділянки. Ці додаткові ознаки застосовні для кожного з трьох аспектів, описаних вище.

Ще один додатковий ознака цього винаходу полягає в тому, що перший кінець одній з першої та другої частин пояса, наявних в поясі, включає в себе захоплену частину. Захвативаемая частина може бути виконана з кольором, візерунком, текстурою або формою, що відрізняються від сусідніх зон на зверненій до предмета одягу стороні першої та другої частин пояса, наявних в поясі. Ці додаткові ознаки застосовні для кожного з трьох аспектів, описаних виодежди сторона другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки включає в себе частину з візуальною підказкою, складається в тому, що вона має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини абсорбуючого ділянки. Частина з візуальною підказкою, передбачена на зверненій до предмета одягу стороні другої кінцевій частині абсорбуючого ділянки, може представляти собою захвачують частини, які розташовані на кінцях другий кінцевий частини, та/або кольорову, має візерунок або текстуровану частину, що тягнеться через другу кінцеву частину. Захвачують частини можуть мати колір, візерунок, текстуру або форму, що відрізняються від сусідніх зон на зверненій до предмета одягу стороні другої кінцевій частині абсорбуючого ділянки. Ці додаткові ознаки застосовні для кожного з трьох аспектів, описаних вище.

Ще один додатковий ознака цього винаходу полягає в тому, що звернена до користувача сторона першої та другої частин пояса, наявних в поясі, і звернена до користувача сторона першою кінцевій частині абсорбуючого ділянки мають зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини абсорбуючого ділянки. Крім того, звернена до предмета одягу сторона пояси і звернена до користувача сторона пояса можуть бути виконані з однаковим кольором, візерунком або текстурою або з ѽцевой частини абсорбуючого ділянки до пояса, може мати такий же зовнішній вигляд, як звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин пояса. Крім того, візуальні інструкції можуть бути передбачені на абсорбирующем виробі, при цьому виріб, зображене у вигляді малюнка у візуальних інструкціях, має такий же зовнішній вигляд, як реальне абсорбуюче виріб. Ці додаткові ознаки застосовні для кожного з трьох аспектів, описаних вище.

Кожна з ознак, описаних вище, може бути використаний окремо або в будь-якої можливої комбінації для кращого ефекту напрямки щодо того, як надягати виріб.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Супроводжуючі креслення забезпечують візуальні зображення, які будуть використані для більш повного опису репрезентативних варіантів здійснення, розкритих в даному описі, і можуть бути використані фахівцями в даній області техніки для кращого розуміння їх і властивих їм переваг. На даних кресленнях аналогічні посилальні позиції позначають відповідні елементи.

Фіг.1 являє собою вид у плані зверху зверненого до користувача боку абсорбуючого вироби з поясом у відповідності з цим изобретеЀующего вироби і частковий вид зверненої до предмета одягу боку кінцевого ділянки частині поясу у відповідності з цим винаходом.

Фіг.3 являє собою частковий вид зверненої до предмета одягу боку задньої частини абсорбуючого вироби з поясом, що показує візуальні інструкції у відповідності з цим винаходом.

Фіг.4 представляє собою частковий вид промежинної частини зверненої до предмета одягу боку абсорбуючого вироби з поясом, на якій наведена інформація щодо рівня всмоктуючої здатності виробу у відповідності з цим винаходом.

Фіг.5 являє собою вид у плані зверху зверненої до предмета одягу боку абсорбуючого вироби з поясом у відповідності з цим винаходом.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПЕРЕВАЖНИХ ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

На Фіг.1 і 5 показано абсорбуюче виріб, позначене в цілому посилальної позицією 1, яке включає в себе абсорбуючий ділянка 2, поясну частину, зазначену в цілому посилальної позицією 3, і перший кінець 4 і другий кінець 5. Перший кінець 4 може перебувати або в задній, або в передній частині абсорбуючого вироби 1. Абсорбуючий ділянка 2 включає в себе центральну частину 2а і першу і другу кінцеві частини, позначені відповідно 2в і 2с. Пояс 3 може являти собою або один безперервний пояс 3, прикрепле� 8 пояса, кожна з яких прикріплена до відповідним сторонам або першої кінцевій частині 2b, або другий кінцевій частині 2с. Справжній винахід ставиться до виконання додаткових візуальних підказок, щоб допомогти користувачеві або особі, яка здійснює догляд, визначити, як абсорбуюче виріб з поясом повинно бути надіто.

Як показано на фіг.1, звернена до користувача сторона абсорбуючого вироби 1 включає в себе скріплювальний пристрій 6, розташоване на кінці поясній частині 3. Скріплювальний пристрій 6 переважно представляє собою смужку з гакоподібних елементів, яка може бути прикріплена або до частини 7 пояса, або до смужці з петлями, розташованої на частини 7 пояса. Тим не менш, слід розуміти, що можливі скріплюють пристосування інших типів, включаючи клей, натискні кнопки, ґудзики й петлі, вузли і зав'язки, але можливі засоби скріплення не обмежені вищевказаними. Скріплювальний пристрій 6 може мати візуально розрізняються характеристики/ознаки, такі як колір або візерунок, що відрізняються від сусідніх зон на зверненій до користувача стороні, або внутрішній стороні, пояси 3.

Що скріплюють пристосування 12 і 13 розташовані на другий концеЂ собою гнучкі смужки з гакоподібних елементів, які можуть бути прикріплені безпосередньо до поясу 3. Тим не менш, слід розуміти, що можливі скріплюють пристосування інших типів, включаючи клей, натискні кнопки, ґудзики й петлі, вузли і зав'язки, але можливі засоби скріплення не обмежені вищевказаними. Що скріплюють пристосування 12 і 13 також можуть мати візуально розрізняються характеристики/ознаки, такі як колір або візерунок, що відрізняються від сусідніх зон на зверненій до користувача стороні другої кінцевій частині 2c.

В альтернативному варіанті скріплюють пристосування 12 і 13 можуть являти собою одну безперервну кольорову стрічку, розташовану поперек зверненого до користувача сторони другій кінцевій частині 2c (не показано). Безперервна кольорова стрічка переважно має такий же колір і/або візерунок, як і звернена до предмета одягу сторона поясу 3. Аналогічним чином, що скріплюють пристосування 6, 12 і 13 також можуть мати такий же колір і/або візерунок, як і звернена до предмета одягу сторона поясу 3. Таким чином, користувач буде «проінструктований» щодо сполучення внутрішніх скріплюють пристосувань з зверненої до предмета одягу стороною, або зовнішньою стороною, пояси 3.

Для того щоб доповнить�. �ак показано на фіг.2 і 5, кінець частини 8 пояса переважно включає в себе захоплену частину 9, в той же час слід розуміти, що частина 7 поясу також може мати захоплену частину. Захвативаемая частина 9 «направляє» користувача при захопленні частини 8 пояси з метою прикріплення її до іншої частини 7 пояса. По суті, захвативаемая частина 9 являє собою зону, яка візуально та/або за текстурою відрізняється від сусідніх зон. Захвативаемая частина 9 переважно має іншу форму, колір або текстуру, щоб інтуїтивно направити користувача при захопленні частини 8 пояси в місці захоплення. Відповідно, користувач або особа, яка здійснює догляд, будуть направлятися» при захопленні частини 8 пояси в місці захоплення при закріпленні поясу навколо талії користувача. Захвативаемая частина 9 розташована поблизу краю пояса 3 в місці/поряд з місцем розташування смужки з гачками, але з протилежного боку. Тобто, захвативаемая частина 9 переважно знаходиться на зверненій до предмета одягу стороні, у той час як з протилежного боку частини 8 пояса скріплювальний пристосування 6 знаходиться на зверненій до користувача стороні. В альтернативному варіанті захвативаемая частина 9 може бути виконана�редмету одягу стороні частини 8 пояса, як показано, наприклад, на фіг.5.

Як показано на фіг.5, звернена до предмета одягу сторона поясу 3 (тобто частини 7 і 8 пояси) переважно має зовнішній вигляд, який відрізняє пояс 3 від центральної частини 2a абсорбуючого ділянки 2. Тобто, звернена до предмета одягу сторона поясу 3 може бути кольоровою, має візерунок і/або текстурованою з кольором, візерунком і/або текстурою, відмінними від центральної частини 2a абсорбуючого ділянки 2. Крім того, частина 15 з візуальною підказкою може бути передбачена на першій кінцевій частині 2b абсорбуючого ділянки 2 виробу 1. Частина 15 з візуальною підказкою утворена як зона, що має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини 2a абсорбуючого ділянки 2. Наприклад, частина 15 з візуальною підказкою може мати колір, візерунок та/або текстуру, який/яка відрізняє частина 15 від центральної частини 2a. Ширина частини 15 з візуальною підказкою переважно, щонайменше, така ж, як ширина частин 7 та 8 пояса, але може бути трохи більшою чи меншою в залежності від переваг з точки зору дизайну. По суті, частини 7, 8 і 15 надають вид реального безперервного поясу/ременя і відокремлені від центральної частини 2a абсорбуючого ділянки 2, забезпечуючи візуальну� менш, слід розуміти, що частини 7, 8 і 15 можуть мати інші візерунки, кольори та/або текстури за умови, що частини 7, 8 і 15 надають зовнішній вид безперервного пояса. Тобто, частини 7, 8 і 15 можуть бути не ідентичними за зовнішнім виглядом, але, тим не менш, можуть давати візуальну підказку того, що частини 7, 8 і 15 являють собою безперервний пояс. Крім того, звернені до предмета одягу боку частин 7 та 8 пояса необов'язково повинні повністю відрізнятися по виду, це відноситься тільки до частин, які будуть видні при закріпленні поясу 3 навколо талії користувача. Наприклад, кінцева частина частині 7 пояса необов'язково повинна бути на інший вид, оскільки при закріпленні поясу 3 навколо талії користувача кінцева частина частині 7 пояси буде прихована увазі. Крім того, різні кольори, візерунки та/або текстури можуть бути використані для вказівки різних розмірів і/або рівнів всмоктуючої здатності.

При продовженні розгляду фіг.2-5 можна відзначити, що друга кінцева частина 2c абсорбуючого ділянки 2 з зверненої до предмета одягу боку абсорбуючого вироби 1 може включати в себе частину з візуальною підказкою. Частина з візуальною підказкою визначена як зона, що має зовнішній вигляд, відмінний від центрально�має візерунок і/або текстуровану частина 18, яка простягається через передню частину другою кінцевий частини 2c. У зв'язку з цим, частина 18 може мати той же колір/візерунок/текстуру, що та частина 15 з візуальною підказкою. Це дозволяє отримати закріплене виріб 1 з навколишнього тіло, кольоровий, поясний зоною. Тим не менш, слід розуміти, що необов'язково повинна бути передбачена кольорова, має візерунок і/або текстуроване частина 18.

Частини 7 і 8 пояса переважно виконані з попередньо пофарбованого нетканого матеріалу. В альтернативному варіанті частини 7 і 8 пояса можуть бути білими з відповідним кольором, візерунком і/або текстурою, нанесеними шляхом друку або вдруковування на матеріалі. Аналогічним чином, частини 15 і 18 з візуальною підказкою переважно утворені за допомогою печатки і/або нанесення фарби або малюнка на абсорбуюче виріб 1, або у разі текстури - за допомогою тиснення текстури. Як правило, абсорбуюче виріб 1 буде білим, і колір, візерунок та/або текстура будуть утворені за допомогою друку або вдруковування/тиснення на білому абсорбирующем виробі 1. В альтернативному варіанті частини 15 і 18 з візуальною підказкою можуть бути стягнуто під час процесу виготовлення абсорбуючого вироби 1.

При продов�до предмета одягу стороні другої кінцевій частині 2c. Захвачують частини 20 і 22 направляють користувача при захопленні другий кінцевій частині 2с вироби 1 для прикріплення її до закріпленого поясу 3. По суті, захоплювані частини 20 і 22 являють собою зони, які візуально та/або за текстурою відрізняються від сусідніх зон. Захвачують частини 20 і 22 переважно мають іншу форму, колір або текстуру, щоб інтуїтивно направити користувача при захопленні другий кінцевій частині 2с абсорбуючого ділянки 2 в місці захоплення. Відповідно, користувач або особа, яка здійснює догляд, будуть направлятися при захопленні другий кінцевій частині 2с при прикріпленні абсорбуючого ділянки 2 до поясу 3, який вже закріплений навколо талії користувача. Крім того, захоплювані частини 20 і 22 можуть відрізнятися візуально або за текстурою від частини 18 і можуть служити в якості додаткових частин з візуальною підказкою, передбачених у частині 18. Наприклад, частина 18 може бути пофарбованою або білою, в той час як захвачують частини 20 і 22 служать в якості частини з візуальною підказкою.

Захвачують частини 20 і 22 переважно знаходяться на кінцях бічних другий кінцевій частині 2с у місці/поряд з місцем розташування скріплюють пристосувань 12 і 13, але з проти�дежди стороні другої кінцевій частині 2с, у той час як на зверненій до користувача стороні другої кінцевій частині 2с прямо навпроти знаходяться скріплюють пристосування 12 і 13. В альтернативному варіанті захвачують частини 20 і 22 можуть бути передбачені як на зверненій до предмета одягу стороні другої кінцевій частині 2c, так і на зверненій до користувача стороні другої кінцевій частині 2c. Крім того, захоплювані частини 20 і 22 і захвативаемая частина 9 на поясі 3 можуть мати один і той же колір, візерунок та/або текстуру для створення загального враження про те, де виріб 1 повинно бути захоплене для надягання.

При використанні дві частини 7 і 8 пояси повинні бути закріплені навколо талії носія, у той час як друга кінцева частина 2c абсорбуючого ділянки 2 звисає вниз між ногами носія. Як тільки частини 7 і 8 паски будуть з'єднані разом, носій може простягнути свою руку між своїми ногами для захоплення абсорбуючого ділянки 2 за її захвачують частини 20 і 22, протягування її вгору між своїми ногами і прикріплення другий кінцевій частині 2c абсорбуючого ділянки 2 до поясу 3. Крім того, кольорові скріплюють пристосування 12 і 13, які переважно відповідають кольором і/або зовнішнім виглядом зовнішньої сторони поясу 3, забезпечують ще прикріплена до поясу 3.

Звернена до користувача сторона абсорбуючого вироби 1 буде додатково описана з посиланням на фіг.1. Подібно зверненої до предмета одягу стороні абсорбуючого вироби 1, частини 7 і 8 пояси з зверненого до користувача сторони можуть візуально відрізнятися. Тим не менш, слід розуміти, що звернена до користувача сторона частин 7 та 8 може мати інші візерунки, кольори та/або текстури.

Для додання додаткового відмінності поясу звернена до предмета одягу сторона частин 7 та 8 пояси, наявних в поясі 3, як показано на фіг.5, може бути виконана з кольором, візерунком і/або текстурою, відмінними від зверненого до користувача боку частин 7 та 8 пояси, показаної на фіг.1. Це може забезпечити ще одну візуальну підказку щодо того, як пояс 3 повинен бути закріплений навколо талії користувача. В альтернативному варіанті як звернені до предмета одягу боку, так і звернені до користувача боку частин 7 та 8 пояса можуть бути виконані з однаковим кольором, візерунком і/або текстурою або з различающимися квітами, візерунками та/або текстурами.

Замість використання різних кольорів можуть бути використані інші підходи до виконання різних візерунків або текстур за умови, що пояс 3 іо ділянки 2 виробу 1. Наприклад, пояс 3 та/або частини 15 і 18 з візуальною підказкою можуть бути виконані з візерунком, в той час як центральна частина 2a абсорбуючого ділянки 2 виконана без візерунка, або навпаки. Крім того, пояс 3 та/або частини 15 і 18 з візуальною підказкою можуть бути відтінені з кольором, відмінним від кольору центральній частині 2a абсорбуючого ділянки 2.

Як показано на фіг.3 і 5, візуальні інструкції 42 для використання виробу 1 можуть бути передбачені на частини абсорбуючого ділянки 2 або пояса 3. Візуальні інструкції 42 переважно являють собою ряд наочних зображень, що показують основні етапи при надіванні вироби. Можливі інші типи інструкцій, такі як тільки письмові інструкції та письмові інструкції разом з інструкціями в графічній формі. Крім того, інструкції можуть бути змінені в залежності від конкретної конструкції і застосування виробу. Відповідно, даний винахід не обмежена інструкціями в графічній формі, описаними в кращому варіанті здійснення. Крім того, інструкції можуть бути деталізованими в більшій чи меншій мірі або можуть ставитися до видалення вироби.

Інструкції можуть бути розміщені на виробі 1 в разничасти 2b абсорбуючого ділянки 2, як показано на фіг.5. Тим не менш, слід розуміти, що інструкції можуть бути розміщені в будь-якому місці на виробі за умови, що вони будуть відносно видно носія або особі, яка здійснює догляд.

Інструкції 42 також можуть бути розміщені на внутрішній стороні поясного краю вздовж другий кінцевій частині 2c абсорбуючого ділянки 2. В даному варіанті здійснення інструкції 42 буде видно користувачеві, як тільки виріб 1 буде розміщено між ногами користувача. Інструкції 42 також можуть бути розміщені на виробі зі стратегічної точки зору так, що під час процесу надягання вироби інструкції стають видними в певний момент у даному процесі. Наприклад, інструкції 42 можуть бути нанесені на одну з захоплюваних частин 9, 20 і/або 22. Як показано на фіг.3, інструкції 42 в графічній формі можуть мати точно такий же колір, візерунок або текстуру, як реальний виріб. Тобто, пояс та інші частини, які є кольоровими, мають візерунок і/або виконані текстурованими, можуть бути показані аналогічним чином у візуальних інструкціях 42, щоб ще більше зрозуміло проілюструвати, як використовувати виріб. Більш докладний розгляд інструкцій у графічній формі можна обнар�фіг.4 і 5, індикатор 50 всмоктуючої здатності виробу 1 може бути передбачений у місці згину, яке переважно знаходиться в середині абсорбуючого ділянки 2 в промежинної частині 52. Індикатор 50 всмоктуючої здатності переважно розташований у такому місці і має такі розміри, що, коли виріб знаходиться в складеному стані, рівень 50 всмоктуючої здатності може бути легко «лічений» з виробу. Тобто, коли виріб лежить на полиці, наприклад, в будинку престарілих, індикатор 50 чітко видно.

Слід зазначити, що незважаючи на те, що термін «абсорбуюче виріб» був використаний, зокрема, у зв'язку з нетриманням і в особливості нетриманням у дорослих, винахід не обмежено цим конкретним застосуванням або яким-небудь певним мається на увазі розміром або типом абсорбуючого вироби. Вищеописане виріб і спосіб можуть бути використані в разі підгузків для немовлят або дітей.

Незважаючи на те, що даний винахід було описано у зв'язку з кращими варіантами його здійснення, фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що додавання, видалення, модифікації і заміни, не описані конкретно, можуть бути виконані без відходу від сущнос�одержащее:
абсорбуючий ділянку (2), при цьому абсорбуючий ділянка має першу і другу кінцеві частини (2b, 2c) та центральну частину (2а) між ними;
поясну стрічку (3), прикріплену до абсорбуючому ділянці (2), при цьому поясна стрічка має першу і другу частини стрічки (7, 8), що тягнуться з кожного боку першої кінцевій частині (2b) абсорбуючого ділянки (2) і призначені для прикріплення їх один до одного навколо носія абсорбуючого вироби, при цьому друга кінцева частина (2с) абсорбуючого ділянки (2) включає в себе скріплювальний пристрій (12, 13), призначене для прикріплення другий кінцевій частині абсорбуючого ділянки до поясної стрічки;
відрізняється тим, що звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин (7, 8) стрічки, наявних в поясній стрічці (3), має зовнішній вигляд, відмінний від центральної частини (2а) абсорбуючого ділянки (2), і звернена до предмета одягу сторона другий кінцевий частини (2с) абсорбуючого ділянки (2) включає в себе частину (18) з візуальною підказкою, причому звернена до предмета одягу сторона першої та другої частин (7, 8) поясної стрічки (3) і виконана з візуальною підказкою частина (18) зверненої до предмета одягу сторони другій кінцевій частині (2с) абсорбиру�ної стрічки, причому частина (18) з візуальною підказкою зверненої до предмета одягу сторони другій кінцевій частині (2с) абсорбуючого ділянки містить кольоровий, має візерунок або текстурований ділянку, що тягнеться через другу кінцеву частину, причому перший кінець одній з першої та другої частин (7, 8) стрічки, наявних в поясній стрічці, включає в себе захоплену частину (9), при цьому захвативаемая частина (9) забезпечена кольором, візерунком, текстурою або формою, що відрізняються від кольору, узору, текстури або форми сусідніх зон зверненої до предмета одягу боку першої та другої частин (7, 8) стрічки, наявних в поясній стрічці (3).

2. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що звернена до предмета одягу сторона другий кінцевий частини (2с) абсорбуючого ділянки (2) включає в себе частину (18) з візуальною підказкою, утворить захвачують частини (20, 22), розташовані на кінцях другий кінцевий частини (2с), при цьому захвачують частини мають колір, візерунок, текстуру або форму, що відрізняються від сусідніх зон на зверненій до предмета одягу стороні другої кінцевій частині абсорбуючого ділянки (2).

3. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що звернена до предмета одягу сторона як першої, так і другої кінцевих� колір, візерунок або текстуру.

4. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що виріб додатково включає в себе візуальні інструкції (42), розміщені на абсорбирующем виробі, при цьому виріб, зображене у вигляді малюнка у візуальних інструкціях, має такий же зовнішній вигляд, як реальне абсорбуюче виріб.

5. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що звернена до користувача сторона першої та другої частин (7, 8) стрічки, наявних в поясній стрічці (3), і звернена до користувача сторона першою кінцевій частині (2b) абсорбуючого ділянки (2) мають вигляд, відмінний від центральної частини (2а) абсорбуючого ділянки.

6. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що звернена до предмета одягу сторона поясної стрічки (3) і звернена до користувача сторона поясної стрічки виконані з однаковим кольором, візерунком або текстурою.

7. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що звернена до предмета одягу сторона поясної стрічки (3) і звернена до користувача сторона поясної стрічки виконані з різним кольором, візерунком або текстурою.

8. Абсорбуюче виріб за п. 1, яке відрізняється тим, що скріплювальний пристрій (12, 13), призначене для прикріплення другий кон�цю одягу сторона першої та другої частин (7, 8) поясної стрічки. 

Схожі патенти:

Вбирає виріб, конструкція поясу, спосіб виготовлення конструкції пояса і спосіб виготовлення всмоктуючого вироби

Винахід відноситься до всмоктуючому виробу і конструкції пояса для закріплення всмоктуючого вироби навколо талії користувача, в області, що стосується підгузків для дітей і виробів, використовуваних при нетриманні

Одноразовий натягиваемий предмет одягу, який має крихкий пояс

Винахід відноситься до виробів особистої гігієни, а саме до одноразового всмоктуючому виробу

Поглинаючий предмет одягу з поясом

Винахід відноситься до медицини

Набедрений підгузник

Винахід відноситься до одноразовим вбирним прокладок і призначений для використання на людях, що страждають нетриманням

Одноразове абсорбуюче виріб

Винахід відноситься до одноразовим абсорбуючим виробів, таким як одноразові підгузки та інші вироби, призначені для використання людьми, що страждають нетриманням

Поглинаючий предмет одягу з поясом

Винахід відноситься до медицини

Поглинає виріб, яким може бути надано кілька конфігурацій

Винахід відноситься до медицини
Up!