Відкриває пристрій, спосіб його виготовлення і пакувальний контейнер, забезпечений згаданим відкриває пристроєм

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до відкриває пристрою і способу виготовлення згаданого відкриває пристрою. Винахід відноситься до пакувального контейнера, постаченому таким відкриває пристроєм.

Рівень техніки

Пакувальні контейнери для споживчого використання забезпечуються відкриває пристроєм певного типу. Деякі переважні ознаки відкриває пристрою складаються в тому, що воно повинно бути легким у використанні і забезпечувати достатню і надійну ізоляцію для продукту, що міститься в пакувальному контейнері. Визначення достатньої ізоляції буде змінюватися в залежності від типу продукту, що міститься в пакувальному контейнері, і від того, як пакувальний контейнер буде зберігатися, і т. д. Загальна вимога полягає в тому, що відкриває пристрій, перед тим як воно відкрито в перший раз, повинно запобігати доступ мікроорганізмів в продукт ззовні, так як це швидко погіршить якість продукту. В деяких прикладах також бажано запобігти потраплянню певних газів, таких як кисень, пакувальний контейнер. Так як звичайна кришка з різьбленням типово не забезпечує достатню�еспечения безперервної маси матеріалу, який типово приварений до краю отвору пакувального контейнера. У випадку, коли треба запобігти потраплянню газів в пакувальний контейнер, це звичайно досягається за допомогою використання відповідних захисних матеріалів для початкового облаштування, мембрани і самого пакувального контейнера.

Відкриває пристрій, що містить кришку і мембрану, розкрито, наприклад, в WO 02/070365.

В US 5413238 А показаний кінцевий вузол, що має захисну/підтримуючу зону і виконаний з першого матеріалу, і розливну частину, виконану з другого матеріалу. Подібний пристрій розкрито в ЕР 0546999 А1.

Сутність винаходу

Даний винахід усуває чи принаймні пом'якшує вищезазначені проблеми і досягає сформульованих цілей за допомогою надання відкриває пристрою, що містить кришечную частина і мембранну частину, що має відмітні ознаки пункту 1 формули винаходу. Відкриває пристрій переважно може бути виготовлено, використовуючи спосіб за пунктом 9 формули винаходу, а також може бути призначене для пакувального контейнера згідно з пунктом 13 формули винаходу. Проміжний продукт визначений у пункті 8 формули зобр�вання механічного зв'язку або структурної зв'язку між різними частинами відкриває пристрою робить можливими властивості, володіють ознаками винаходу. Так як з'єднання забезпечується механічно, різні частини відкриває пристрої можуть бути виготовлені з матеріалів, які не є термічно сумісними, наприклад, які не з'єднуються разом за допомогою присутності тепла під час виготовлення, тобто коли розплавлений пластик для мембранної частини вводиться в форму, що містить попередньо формовану підтримуючу частина. У даному контексті термін «термічно несумісний», який буде використовуватися протягом даного опису, може мати на увазі, що матеріали виконані таким чином, що їх поверхні стику не будуть плавитися, (хімічно) з'єднуватися або склеюватися під час виготовлення відкриває пристрою, принаймні не постійним чином. Це також можна виразити в сенсі матеріалів, які «не піддаються зварюванні» один з одним за умов процесу виготовлення (змінних, що включають температуру, тиск, час контакту тощо). Фахівець в даній області техніки повинен розуміти, що навіть якщо матеріали попередньо формованою підтримуючої частини і мембранної частини такі, що вони були б зварюються або сумісними связивЇтоби зробити її несумісною з матеріалом мембранної частини. Існує декілька варіантів для такої обробки проти склеювання, таких як застосування заснованого на порошку до складу однієї з поверхонь перед введенням формованого вироби, наприклад, у вигляді «фарби». Властивість відсутності склеюючої зв'язку робить можливими нові конструкції для відкриває пристрою і його об'єднання з пакувальним контейнером. Крім того, це призводить до того, що мембранна частина може бути оптимізована (матеріал, конструкція) для її цілей, і в той же час підтримуюча частина може бути оптимізована для її цілей, при умові, що цей критерій виконується. Даний винахід робить можливим, в одному або більше варіантів його здійснення, реальне відкривання в одну дію, в якому як мембранне ущільнення, так і повторно закривається кришка можуть видалятися за допомогою однієї дії, що може розглядатися менш складним, ніж відкриття в два етапи згідно попереднього рівня техніки, в якому кришка повинна бути видалена перед тим, як можна отримати доступ до мембрани.

Короткий опис креслень

Фіг. 1 - схематичний вигляд у поперечному розрізі відкриває пристрою у відповідності з варіантом здійснення настоящегоперечном розрізі підтримуючої частини для відкриває пристрою у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 4 - вигляд у поперечному розрізі відкриває пристрою у відповідності з другим варіантом здійснення цього винаходу, його закритому положенні.

Фіг. 5 - вигляд у поперечному розрізі відкривання відкриває пристрою згідно фіг. 4, встановленого на пакувальний контейнер.

Фіг. 6 - схематичний вигляд у поперечному розрізі відкриває пристрої згідно з третім варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 7 - схематичний вигляд зверху відкриває пристрою згідно фіг. 6.

Фіг. 8 - вид, відповідний фіг. 6, після відкривання і повторного закривання відкриває пристрою.

Фіг. 9 - схематичний вигляд у поперечному розрізі форми, яка може використовуватися для виготовлення цього винаходу відповідно до його варіанту здійснення.

Фіг. 10 - схематичний вигляд у поперечному розрізі, ілюструє відкриває пристрій згідно з четвертим варіантом здійснення цього винаходу.

Детальний опис варіантів здійснення

Для додаткового роз'яснення функціональності і універсальності цього винаходу ілюстративні застосування будуть пояснені в докладному описі декількох різних варіант�антом здійснення цього винаходу. Мембранна частина 102 триває з нижньої сторони підтримуючої частини 104 і має виступи 106, проходять в отворах 108 останньої. В отворах підтримуюча частина 104 має підрізану конструкцію так, щоб мембранна частина 102 утримувалася на місці. Отвори 108 можуть мати по суті конічну форму з тим, щоб виступи 106 не можна було з них витягнути. Фахівець в даній області техніки повинен розуміти, що існує декілька можливих конструкцій для отворів 108, деякі з яких проілюстровані на фіг. 1, і один спосіб їх виконання може полягати в тому, що виступи 106 містять частину, що має більший діаметр, ніж діаметр щонайменше сегмента отвори 108. У цьому контексті фіг. 1 також ілюструє, як мембранна частина 102 може утримуватися у підтримуючої частини 104 допомогою формування «заклепочних» структур, що проходять через отвори в підтримуючої частини 104 і містять головну частину, наприклад край, що має збільшений діаметр. Інші приклади включають в себе похилі кромки, що проходять від підтримуючої частини, або похилі щілини, які проходять підтримуючої частини, таким чином формуючи відрізані ділянки, що запобігають дві частини відкриває устройѾй частини 102 у підтримуючої частини 104, у той же час з точки зору практичного виготовлення простим способом виконання цього критерію є забезпечення конічної форми, яка може проходити повністю (або ні) через підтримуючу частина.

Мембранна частина 102 містить послаблює структуру 110. У цьому першому варіанті здійснення ослабляющая структура 110 здійснюється через ділянки, що має значно меншу товщину, ніж інші ділянки мембранної частини 102. Ця ділянка, зазвичай, відповідає формі горлечка або краю відкриває пристрої і в теперішньому варіанті здійснення він, таким чином, по суті круглий, хоча він може мати будь-яку форму. Абсолютна товщина мембранної частини 102 уздовж цього послабляє ділянки повинна бути по суті настільки тонкою, наскільки можливо, з тим, щоб його можна було легко розірвати. Вона повинна, однак, мати таку товщину, щоб її бар'єрні властивості проти мікроорганізмів або газів зберігалися, і таку міцність, щоб вона могла витримувати передбачувані зусилля, яким вона буде піддаватися при поводженні з нею. Прикладом може служити товщина близько близько 10-100 мкм для LDPE (поліетилен низької щільності), хоча вона також може складати близько 150 мкм і ок�вартості від вибору матеріалу, що знаходиться в межах компетенції фахівця, і даний приклад є лише ілюстративним.

Мета послаблював структури 110, очевидно, полягає в тому, щоб забезпечити добре певну ділянку розриву, коли відкриває пристрій 100 відкривається, як добре відомо фахівця. У цьому контексті варто згадати, що саме механічна зв'язок між підтримуючої частиною 104 і мембранної частини 102 переводить зусилля, що прикладається користувачем, послаблює ділянку. Механічна зв'язок між частинами бажано, але не обов'язково, здійснюється за допомогою вже розглянутих виступів 106. Одним із прикладів цього може бути те, що мембранна частина 102 утримується у підтримуючої частини 104 відносно слабкою структурою (по суті достатньо сильною, щоб утримувати вагу мембранної частини у підтримуючої частини), що зусилля, необхідне, щоб розірвати послаблює ділянку, що передається, наприклад, через пікоподібне з'єднання між частинами. Коли спосіб виготовлення буде описаний пізніше в даному описі, стане очевидно, що існує велика кількість альтернатив для цієї структури передачі зусилля, а також для структури, що утримує мембранну частину у поддеѰтериала, що і шийку пакувального контейнера 112, на якому вона повинна розташовуватися, або щонайменше з термічно сумісного матеріалу, з тим, щоб вони могли з'єднуватися за допомогою застосування тепла, тобто зварюватися разом. Спеціаліст повинен розуміти, що існують також інші засоби з'єднання матеріалів, такі як з допомогою склеює дії, типово забезпечуваного гарячим розплавленим клеєм, або ущільнювачем, хоча термічне з'єднання за допомогою зварювання зазвичай використовується в області цього винаходу. Таким чином, мембранна частина 102 може формуватися однією деталлю разом з шийкою 122 пакувального контейнера, а підтримуюча частина 104 - разом з ділянкою мембрани різьбовий кришки 114 відкриває пристрою. В даному контексті ділянку мембрани може визначатися як ділянка мембранної частини 102, який знаходиться радіально всередині послаблював структури 110. Мембранна частина 102 продовжується через нижній край підтримуючої частини 104, де забезпечений з'єднувальний фланець 118. З'єднувальний фланець 118 може використовуватися, щоб прикріплювати (наприклад, зварювати) відкриває пристрій до шийки 122 пакувального контейнера 112. В іншій конфігурації, які не лише до положення, радіально навколишнього послаблює структуру 110, в якому забезпечено з'єднувальний фланець для тієї ж цілі, як і раніше згаданий з'єднувальний фланець 118. Даний винахід, таким чином, не повинно обмежуватися щодо положення згаданого фланця 118.

Матеріал, використовуваний для підтримуючої частини 104, повинен, з іншого боку, не бути термічно сумісним з матеріалом мембранної частини 102, з тим, щоб два матеріалу не з'єднувалися один з одним під час виготовлення. Важливість цієї властивості очевидна з ілюстрацій цього варіанту здійснення. Якби два матеріалу з'єднувалися один з одним яким-небудь чином, було б просто дуже важко, якщо не сказати неможливо відкрутити кришку. Для цих варіантів здійснення лише помірне зусилля повинне застосовуватися, щоб відкрутити кришку і розірвати мембранну частину 102 вздовж послаблював структури 110. Підтримуюча частина 104 використовується в якості частині приведення в дію в даному варіанті здійснення, тобто частини, за допомогою якої зусилля від користувача передається послаблював структурі відкриває пристрою.

Навіть після того, як мембранна частина 102 була розірвана вздовж послаблював структумеет внутрішню різьбу, а також порожнину, відповідну гнучкого U-образним фланця на краю горловини. Радіально внутрішня поверхня вільного краю (тільки радіально зовні послабляє ділянки 110 на фіг. 1) U-образного фланця буде здійснювати ізоляцію, так як вона завжди буде прикладати зусилля, спрямоване до ділянки підтримуючої частини, що знаходиться радіально всередині згаданого вільного краю. Сумісність між кришкою і зовнішньою різьбою горлечка, а також їх контактуючими ділянками зазвичай ідеальна, так як підтримуюча частина 104 становить частину формувальної порожнини, коли матеріал, що використовується для мембранної частини 102, а в даному випадку також для різьбового горлечка 122, вводиться в формувальну порожнину.

Фіг. 2 - схематичний вигляд зверху пристрою згідно фіг. 1, ілюструє підтримуючу частина 104 з проникаючими виступами 106.

Другий варіант здійснення цього винаходу є трохи більш складним, ніж перший, хоча він і заснований на тій же самій ідеї винаходу. Щоб спростити розуміння, були використані ті ж самі смітники позиції, збільшені на 100, де це можливо. В даному варіанті здійснення підтримуюча частина 204 формується з двох ділянок 230, 232, изготЂком 230 захоплення (будучи частиною приведення в дію), а ділянку ліворуч є ділянкою 232 кришки. Дві ділянки з'єднані перемичкою 234 з матеріалу, що забезпечує шарнірне з'єднання. Мембранна частина 202 сформована з другого матеріалу, як для попередніх варіантів здійснення, проникаючи в отвори 208 підтримуючої частини 204, як у першому варіанті здійснення, як показано на фіг. 4. В даному випадку також фахівець, який зіткнувся з цим описом, буде розуміти, що існує велика кількість альтернатив для досягнення механічного з'єднання між підтримуючої частиною і мембранної частиною. Також, частина 202 містить послаблює структуру 210, має ті ж призначення та критерії, як і вже згадана у зв'язку з першим варіантом здійснення. В теперішньому варіанті здійснення мембранна частина 202 буде забезпечувати розливне шийку, а також з'єднувальний фланець 218, а підтримуюча частина 204 буде забезпечувати повторно закривається отвір, коли воно замикається в розливне горлечко.

Відкриває пристрій 200 цього варіанту здійснення може бути попередньо виготовляється і розподіляється в якості складальної одиниці в місце, де формуються пакувальні контейнери.

Згідно данватного ділянки 232 на його краю, віддаленому від шарнірного з'єднання 234. Як показано на фіг. 5, кришечний ділянку 230 буде змушувати мембранну частину 202 слідувати цьому переміщенню, і, таким чином, мембранна частина 202 буде відриватися вздовж послаблював лінії 210. Конкретна конструкція підтримуючої частини 204, показаної у зв'язку з другим варіантом здійснення, буде забезпечувати достатню концентрацію сил для мембранної частини 202, щоб порватися, і робити простим для користувача прикладання достатнього зусилля.

В альтернативному варіанті здійснення підтримуюча частина може бути сформована однією деталлю, без описаного шарнірного дії. У цьому випадку мембранна частина 202, замість цього, може починати розриватися в діаметрально протилежному кінці послаблював лінії порівняно з варіантом здійснення, описаним з посиланням на фіг. 3-5. Знову ж таки, відповідність між контактуючими елементами є ідеальним завдяки способу виготовлення відкриває пристрою згідно винаходу.

Так як цей варіант здійснення ґрунтується на защелкиваемом з'єднанні, очевидно, що існує кілька альтернатив для виду відкриває пристрою, як можна бачити з вишеописанно�динение між двома окремими частинами, і використовується той же підхід щодо посилальних позицій. Як буде пояснено нижченаведеним описом, цей варіант здійснення все ж відрізняється деякою мірою в тому, що зусилля, що прикладається користувачем, прикладається до ділянки мембранної частини 302, а не до ділянки підтримуючої частини 304 при відкриванні відкриває пристрою 300.

Фіг. 6 - вид у розрізі відкриває пристрою згідно третього варіанту здійснення винаходу (уздовж лінії VI-VI фіг. 7). Тут показано, як мембранна частина 302 проникла через отвори 308 і сформувала кільце 332 витягування, забезпечуючи частина приведення в дію на верхній стороні підтримуючої частини 304. Шарнірний ділянку 334 був сформований у зв'язку з тим, де мембранна частина 302 проникає в отвір підтримуючої частини 304.

Як форма підтримуючої частини 302, включаючи кільце 332 витягування, так і підтримуюча частина 304 можуть змінюватися за допомогою зміни форми формувальної порожнини, що також справедливо для інших варіантів здійснення. Дуже схематичні конструкції, проілюстровані у цих варіантах здійснення, очевидно, не повинні розглядатися як обмежувальні для конструкції цього винаходу. Для отвЌной, однак для відкривають пристроїв, заснованих на защелкиваемом з'єднанні, можлива будь-яка форма - довгаста, овально-вигнута, прямокутна і т. д.

Повертаючись до теперішнього варіанту здійснення: коли кільце витягування витягується, шарнірна частина 334 буде передавати зусилля ділянці мембранної частини 304, розташованої під підтримуючої частиною 304, що в свою чергу розірве мембранну частину 302 вздовж послаблював лінії 310 і змусить підтримуючу частина 304 піти за нею. Таким чином відкриває пристрій 300 відкривається.

Після початкового відкривання відкриває пристрій 300 може бути повторно закрито допомогою з'єднання між підтримуючої частиною 304 і «шийкою» відкриває пристрою. На підтримуючої частини 304 може знаходитися, наприклад, кругла кромка, соединяемая з відповідним круглим жолобком на частини шийки. Так як підтримуюча частина використовується в якості преформи при формуванні відкриває пристрою 300, відповідність буде ідеальним з по суті нульовим допуском, і різні конструкції, можливі для досягнення защелкиваемого з'єднання або різьбовий кришки, численні. Радіально внутрішня сторона вільного краю 350 U-образн�ри повторному закриванні відкриває пристрою.

Цей варіант здійснення містить вбудоване засіб контролю першого розкриття. Одне з першорядних властивостей засобу контролю першого розкриття полягає в тому, що воно повинно сигналізувати користувачеві про те, чи був використаний пакувальний контейнер чи ні, наприклад, щоб полегшити користувачеві вибір правильного пакувального контейнера в холодильнику будинку. Засіб контролю першого розкриття, звичайно, також має призначення гарантії користувачеві того, що пакувальний контейнер раніше не відкривався, з точки зору гігієнічного аспекту. Насправді останнім призначення виконується автоматично, без використання візуального контролю першого розкриття, так як буде значна різниця в зусиллі, яке треба застосувати, коли пакувальний контейнер відкривається в перший раз, так як треба порвати мембранну частину 302. Ця різниця в зусиллі легко розпізнається після короткого використання, таким чином надаючи контроль першого відкриття. Перше призначення на самому справі також виконується автоматично, без необхідності в перемичці з матеріалу, у цьому і подібних варіантах здійснення. Так як зусилля прикладається через кільце 332 витягиваия у його початкове положення, замість цього воно буде «сигналізувати» про те, що пакувальний контейнер 312 був відкритий, як показано на фіг. 8. Властивість використання пластичної деформації складової частини, замість її повного відривання, може саме по собі розглядатися як винахідницькі рішення.

Слід зазначити, що даний варіант здійснення надається виключно в ілюстративних цілях, і існує безліч можливих конструкцій для підтримуючої частини, мембранної частини з її кільцем витягування і т. д., і, отже, винахід не повинно обмежуватися в цьому аспекті. Наприклад, жодна з деталей не повинна мати круглу конструкцію. Так як (компресійне) формування є кращим способом виготовлення, немає прямої вигоди у виконанні круглих компонентів, і вони можуть мати будь-яку функціональну конструкцію, наприклад овальну, прямокутну і т. д.

Функціонально еквівалентним рішенням для конічних отворів підтримуючої частини, як визначено вище, могла б бути форма головок з збільшеним діаметром на виступах, коли вони пройшли через отвори, як проілюстровано «заклепками» на фіг. 1.

Всі варіанти здійснення цього винаходу переважно � преформи, яка встановлюється у формувальну порожнину перед введенням матеріалу для мембранної частини. Реальне введення матеріалу для мембранної частини проводиться традиційним чином, і відносяться до цього параметри будуть змінюватися в залежності від операційних параметрів, які можуть бути легко виведені фахівцем, що вивчають зміст цього винаходу. Те ж саме справедливо і для вибору кількості та розташування точок введення, що буде змінюватися в залежності від, наприклад, кількості матеріалу, який треба ввести, форми формувальної порожнини і т. д.

Методика для досягнення властивостей мембранної частини може відрізнятися, в той же час кілька прикладів варто згадати.

Той факт, що мембранна частина і, зокрема, ослабляющая структура повинна бути дуже тонкою, накладає деякі складності, так як матеріал, що вводиться в порожнину, може не хотіти заповнювати такі тонкі простору. Якщо простору не заповнені, результатом буде недостатня ізоляція. Отже, може використовуватися методика компресійного формування (або компресії введення), в якій обсяг порожнини зменшується після введення матеріалу. Така методика описана в WO 2008004939. Нижня по�щей структури.

Інший також належить до винаходу спосіб розкрито в поперечних розрізах одного конкретного варіанту здійснення, показаного на фіг. 9 і 10. Тут, форма 160 містить першу половину 162 форми і другу половину 164 форми, рухливу щодо першої половини 162 форми, і сконструйована так, щоб формувати між ними формувальну порожнину 168. Друга половина 164 форми містить рухливий інструмент 166, пристосований, щоб формувати послаблює лінію. Цей рухливий інструмент 166 може переміщатися щодо другої половини 164 форми з тим, щоб перед тим, як вводиться матеріал затвердів, рухливий інструмент 166 міг зміщуватися (далі) у порожнину, щоб стиснути матеріал, формуючи, таким чином, що послаблює лінію і досягаючи бажаної товщини. В одному з варіантів здійснення спосіб виконання включає, таким чином, етапи: використання щонайменше двох формувальних інструментів 162, 164, щоб сформувати формувальну порожнину 168; введення розплаву в порожнину 168; переміщення третього, рухомого інструменту 166 у формувальну порожнину 168, щоб сформувати область зменшеної товщини, наприклад послаблює лінію. В одному або більше варіантах здійснення довжина цього третього під�т визначатися за допомогою використання фіксованого сили для переміщення або за допомогою блоку управління, здатного вимірювати силу і зупиняти переміщення, як тільки задана сила досягнута. Формувальна порожнину 168 має певний і, по суті, постійний обсяг, хоча по мірі того, як рухливий інструмент 166 переміщується, обсяг порожнини 168 буде зменшуватися, і, таким чином, тиск усередині порожнини 168 буде зростати, а разом з ним і сила, необхідна для переміщення рухомого інструменту 166. Це робить можливим використання сили в якості міри довжини переміщення. Довжина також, чи замість цього може визначатися за допомогою фізичного обмежувача, обмежує переміщення рухомого інструменту 166, хоча такий пристрій не буде враховувати знос деталі таким же чином, як коли використовується після прикладання білої тканини сила. Для цього винаходу преформа встановлена в одній половині форми, хоча описаний спосіб формування і форма, використовувана для виконання способу, можуть також використовуватися самі по собі без використання преформи.

Як показано на фіг. 9 і 10, підтримуюча частина 170 встановлена у першій половині 162 форми, і показано, як розплав, що вводиться в порожнину 168, заповнює простору на обох сторонах підтримуючої частини 170. Підтримуюча частина може соответсвания згідно винаходу підтримуюча частина не обов'язково повинна встановлюватися у другій половині форми, або взагалі в формувальної порожнини. Спеціаліст повинен розуміти, що креслення ілюструє швидше принцип, ніж конкретну конструкцію, і що, наприклад, положення точок введення відсутній на кресленні і буде змінюватися між різними конструкціями порожнини. Також очевидно, що форма реальної форми буде набагато більш складною, що включає в себе кожну деталь розглянутої конструкції.

Ця методика згідно винаходу може також поєднуватися із звичайною методикою компресійного формування.

У будь-якому варіанті здійснення наскрізний отвір або наскрізний отвір в преформе може піддаватися спеціальним утворенням. Такі спеціальні освіти можуть розглядатися, щоб уникнути витоку вмісту через будь невеликий просвіт, створений в просторі наскрізного отвору через звуження введеного полімеру. Згідно з одним або більше варіантів здійснення наскрізний отвір оточений поглибленим освітою, по суті оперативної виїмкою в преформе, переважно формує замкнутий шлях (петлю). Під час введення полімер буде заповнювати поглиблення, а у міру стиснення полімеру під час охолодження він буде звужуватися у напрямку до радіально внутрішнього краю поглиблення�його краю, хоча сила, що утримує дві частини разом, ймовірно, буде сильніше, якщо поглиблення також буде визначатися радіально зовнішнім краєм.

Увігнуте освіта не обов'язково повинна бути в безпосередній близькості від наскрізного отвору, так як наскрізний отвір оточений. Один з варіантів здійснення включає в себе поглиблення, розташоване радіально всередині послаблював лінії. Таке поглиблення служить потрійний цілі: запобігання витоку (як зазначено вище), запобігання попадання рідини в просвіт між преформою і мембранної частиною і прикріплення мембранної частини до преформе. Щоб поліпшити функцію поглибленого освіти, воно, чи принаймні його радіально внутрішній край, може бути злегка надрезано. Це властивість поліпшить сполучну силу освіти.

Як видно з на фіг. 1, типовими розташуванням для цих поглиблених утворень могли б бути місця розташування навколо одного або більше отворів 108 або навколо наскрізного отвори для шарнірної частини 334 (див., наприклад, фіг. 6). На фіг. 11, схема якої повинна бути очевидною з попереднього опису, один з прикладів позначений стрілкою 460.

1. Відкриває пристрій (100) для пакувального контейнера (112), що містить е пакувального контейнера (112) і забезпечують міцність для відкриває пристрою, причому мембранний ділянку мембранної частини (102) механічно прикріплений (106/108) до підтримуючої частини (104) за допомогою принаймні одного отвору (108) до підтримуючої частини, щоб функціонувати як одна деталь під час відкривання пакувального контейнера (112), при цьому матеріал мембранної частини (102) термічно несумісний з матеріалом підтримуючої частини (104) з тим, щоб уникнути сплавлення, з'єднання чи склеювання між двома функціональними частинами під час виготовлення відкриває пристрою, і при цьому зазначене щонайменше один отвір (108) має конічний переріз.

2. Відкриває пристрій за п. 1, в якому мембранна частина продовжується через щонайменше один отвір (108) підтримуючої частини (104) і в якому мембранна частина має розміри на обох сторонах згаданого щонайменше одного отвору, що перевищують розміри згаданого щонайменше одного отвору.

3. Відкриває пристрій за п. 1 або 2, в якому мембранна частина містить мембранний ділянку на одній стороні підтримуючої частини і ділянку приведення в дію на протилежній стороні підтримуючої частини.

4. Відкриває пристрій за п. 1, в якому поддерживающсть містить структурний ослаблення, виконане з можливістю руйнування, коли витягує зусилля або скручує зусилля прикладається до відкриває пристрою, відокремлюючи мембранний ділянку від мембранної частини.

6. Відкриває пристрій за п. 1, в якому підтримуюча частина містить поглиблене освіта, що формує замкнутий шлях, в якому триває мембранна частина.

7. Відкриває пристрій за п. 1, в якому щонайменше мембранна частина виготовлена з пластику.

8. Проміжний продукт для формування відкриває пристрою, що містить підтримуючу частина, пристосовану механічно зв'язуватися з мембранної частиною допомогою виконання щонайменше одного отвору для входу розплаву, що формує мембранну частину, причому згадане щонайменше один отвір має конічний переріз;
повністю пронизує підтримуючу частина з тим, щоб розплав міг проникати в згадане щонайменше один отвір і формувати механічну зв'язок; та/або
має надрезанное поперечний переріз з тим, щоб розплав міг входити в отвір і формувати механічну зв'язок,
при цьому матеріал мембранної частини термічно несумісний з матеріалом підтримуюча їх материнсь�час виготовлення відкриває пристрою.

9. Спосіб виготовлення відкриває пристрою, що містить етапи, на яких:
встановлюють преформу в половину форми, встановлюють щонайменше другу половину форми з'єднання з першою для формування формувальної порожнини, розплав вводять у формувальну порожнину, за допомогою чого розплав щонайменше частково проникає через щонайменше один отвір преформи, має конічний переріз, з тим, щоб преформа могла забезпечити підтримуючу частина для відкриває пристрою, а введений розплав - мембранну частину відкриває пристрою,
при цьому матеріал мембранної частини термічно несумісний з матеріалом підтримуючої частини з тим, щоб уникнути сплавлення, з'єднання чи склеювання між двома функціональними частинами під час виготовлення відкриває пристрою.

10. Спосіб за п. 9, в якому преформа містить отвори, які проходять частково або повністю через преформу, в які може проникати розплав.

11. Спосіб за п. 9 або 10, додатково містить етап, наступний за етапом введення розплаву, переміщення рухомої частини всередину формувальної порожнини з тим, щоб локально зменшити обсяг формувальної порожнини і сформувати ослабля�являється пластиком.

13. Пакувальний контейнер, забезпечений відкриває пристроєм по кожному з пп. 1-7, який має підтримуючу частина і мембранну частину, при цьому мембранна частина сформована у вигляді однієї деталі з шийкою пакувального контейнера. 

Схожі патенти:

Металева консервна банка для харчового продукту

Винахід відноситься до металевої консервної банку для зберігання харчового продукту, стерилізованого допомогою термічної обробки після закривання банки, що містить моноблочний корпус, утворює дно і бічну стінку банки, і кришку, з'єднану з цим корпусом для його закривання, при цьому мінімальна товщина бокової стінки становить від 20% до 60% від товщини центру дна. Згідно винаходу висота банки становить від 1,5 до 3,5 її ширини і дно та/або кришка банки містить центральну стінку опуклою в зовнішню сторону форми, з'єднану з бічною стінкою через відкритий назовні периферичний кільцевий паз. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Контейнер у формі консервної банки, що має внутрішній захисний шар

Винахід відноситься до контейнера, такого як консервна банка, для заповнення продуктом, що підлягають консервації, зокрема харчовим продуктом, причому вказаний контейнер містить корпус (1) консервної банки, що складається з елемента денця (2), який переходить у бічну стінку (3), при цьому зазначений корпус (1) консервної банки обмежує внутрішній об'єм консервування (6) і містить внутрішню поверхню (7), яка виготовлена частково з олова, яка покрита захисним шаром (10), призначеним для зменшення хімічної активності зазначеного продукту, що підлягає консервації. Згідно даного винаходу захисний шар (10) містить безліч часу (11), розподілених щонайменше на частині його поверхні, через кожну з яких може бути забезпечений доступ до зоні (7а), протилежної зазначеної внутрішньої поверхні (7), з боку зазначеного внутрішнього об'єму (6) контейнера, зокрема для того, щоб забезпечити розчинення олова в продукті і в той же час звести до мінімуму негативний вплив, що викликається хімічною активністю зазначеного продукту, що підлягає консервації, на зовнішній вигляд зазначеної лудженої внутрішньої поверхні (7). 2 н. і 25 з.п. ф-ли, 2 іл.

Ящик для транспортування і демонстрації товарів

Ящик (10) включає пол (12) і принаймні дві пари відповідно протилежних бічних стінок (14а, 14b, 16a, 16b), при цьому перша з бічних стінок (16b) орієнтована від підлоги вгору у вертикальному напрямку (18), принаймні, частково лише на висоту вилучення (20), меншу, ніж висота однієї або кількох бічних стінок (14а, 14b, 16a), за рахунок чого утворено бічний отвір, що має розмір, що забезпечує доступ та можливість вилучення продуктів, містяться в ящику (10), через бічний отвір. 18 з.п. ф-ли, 12 іл.

Пластмасовий посуд з випускною насадкою

Пропонується пластмасовий посуд (1) з випускною насадкою (10), яка призначена для установки на горловині (2) посудини та має одну або кілька закриваються випускних отворів (11). Внутрішня стінка (4) горловини (2) посудини має принаймні одна виступає з внутрішньої стінки (4) потовщення (7), яке утворене формуванням роздуванням. Формування видувом може бути екструзією з роздуванням або видуванням з витягуванням. Випускна насадка (10) має призначене для з'єднання з горловиною (2) посудини тіло (12), яке виконано у відповідності з окружним контуром горловини (2) посудини. У зверненої до забезпеченою щонайменше одним потовщенням (7) внутрішній стінці (4) зовнішній стінці (14) тіла (12) утворено відповідну кількість гнізд (15) для потовщень (7). 24 з.п. ф-ли, 9 іл.

Придатна для гарячого заповнення пластикова ємність з гнучким підставою

Описано підстава для пластикової ємності, що включає зовнішній опорний ділянку, кільцеву структуру, що включає безліч послідовних утворень, внутрішній інверсійний ділянка, розташована радіально всередину від кільцевої структури, і центральний ділянку. У варіанті виконання послідовні освіти розташовані по суті кільцеподібної конфігурації, і, щонайменше, внутрішній інверсійний ділянку виконаний з можливістю вигину під дією сил внутрішнього вакууму, що впливають на згадану ємність. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 11 іл.
Винахід відноситься до скляних судинах і може використовуватися при виробництві художньої склотари, посуду, декоративних інтер'єрних виробів і ін. до скляної та інших галузях промисловості. Запропоновано посудина із скла, зокрема пляшка, флакон або банку, який на зовнішній стороні має покриття, що включає, щонайменше, кілька шарів, перший шар містить у своєму складі вуглецеві нанотрубки та/або графен, а другий шар нанесений на перший шар виконаний шляхом електростатичного фарбування рідкої або порошковою фарбою, або шляхом електростатичного осадження металу. Винахід вирішує задачу створення скляної посудини, не проникного для сонячних променів, здатного охороняти поміщений у нього продукт від окислення і руйнування, продовження терміну придатності цього продукту й збереження його споживчих властивостей, а також збільшення міцності посудини. 1 з.п.

Агрегат для перемішування сипучих матеріалів

Винахід відноситься до області перемішуючих пристроїв і може застосовуватися в хімічній промисловості, агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів та інших галузях промисловості. Агрегат для перемішування сипучих матеріалів містить пристрою завантаження і вивантаження, вертикальний корпус і приводні барабани. На бічній поверхні барабанів розташовані еластичні елементи. Елементи встановлені попарно під кутом до поверхні барабана. Між барабанами встановлені пересипающие пристрою. На внутрішній стороні корпусу розміщені нерухомі пружні органи. Пружні органи корпусу взаємодіють з барабанами. Забезпечується простота конструкції. Досягається висока якість змішування сипких середовищ. 2 іл.

Транспортувальний і демонстраційний ящик

Ящик, який містить підставу (12) і, щонайменше, дві пари взаємно протилежних бічних стінок (14a, 14b, 16a, 16b), продовжується вгору від заснування (12) у вертикальному напрямку (18) щонайменше частково, тільки на висоту вилучення (20), яка менше висоти одного або більше залишилися бічних стінок (14a, 14b, 16a) для утворення бічного отвору, виконаного з розмірами, що забезпечують можливість доступу та вилучення продуктів, що містяться в ящику, через бічний отвір. Ящик додатково включає вставку (112) для розташування на підставі (12), при цьому вставка (112) виконана в залежності від продуктів, що вживаються в ящик. Ящик додатково включає блокуючий елемент і защелкивающий механізм для замикання блокуючого елемента в першому, закритому положенні. 2 н. і 30 з.п. ф-ли, 21 іл.

Пляшка зі знімним дном

Винахід відноситься до пляшки для зберігання рідини. Винахід являє собою пляшку, що містить формований корпус і знімне дно з одним або більше високоякісних формованих елементами, при цьому один з формованих елементів притиснутий до формованному корпусу пляшки і зазначені формовані елементи знімного дна містять кришку і контр-кришку, сполучені один з одним. З'єднання кришки і контр-кришки виконано без різьбового механізму, що гарантує більшу герметичність пляшки, при цьому виключається випадкове потрапляння сторонніх тіл на кришку, яка вступає в контакт з напоєм. Також конструктивне виконання з'єднання дозволяє споживачеві здійснювати більш комфортне вживання напою при використанні пляшки як склянки. 11 з.п. ф-ли, 16 іл.

Ящик для транспортування та демонстрації

Ящик містить дно, щонайменше, дві пари бічних стінок (14а, 14b, 16a, 16b). Перша з бічних стінок (16b) проходить вгору від дна (12) у вертикальному напрямку (18), щонайменше, частково лише на висоту (20) витягу, яка менше, ніж висота однієї або кількох із решти бічних стінок (14а, 14b, 16a), щоб задавати латеральний отвір з розмірами, які забезпечують можливість доступу до продуктів і видалення продуктів, що містяться в ящику, через латеральний отвір. Вставка (112) призначена для розташування на дні (12) і виконана в залежності від продуктів, що підлягають розміщенню в ящику. Кожна бічна стінка (14а, 14b), розташована поруч з першої бічною стінкою (16b), містить отвір (28а, 28b) для захоплення для підняття скриньки. Кожне отвір (28а, 28b) для захоплення містить першу область отвори, що проходить паралельно дну, і другу область отвори, розташовану на стороні отвори (28а, 28b) для захоплення, зверненої до першої бічній стінці (16b), і проходить у вертикальному напрямку. Винахід забезпечує простий і ефективний доступ до продуктів і зручний захоплення ящика при переміщенні. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 20 іл.
Up!