Охолоджувана система виставлення товару (варіанти)

 

Винахід, у загальному і цілому, відноситься до охолоджуваної системи виставлення товару для зберігання та видачі товару.

Дизайн і конструкція промислових холодильників залишаються однаковими протягом багатьох років. У загальному випадку торгові холодильні камери являють собою великі важкі ящики, що не відповідають модним тенденціям дизайну і очікуванням споживачів. Стінки промислових холодильників зазвичай виготовляють з двох тонких сталевих листів з розміщеною між ними ізоляційної поліуретановою піною. Дана конструкція робить торгові холодильники важкими, вимагають багато часу для виготовлення і ускладнює їх повторну переробку.

Зазвичай в магазинах крокової доступності та в продовольчих магазинах покупець може побачити продукт або товар усередині холодильної камери, тільки стоячи перед холодильною камерою. У звичайних холодильниках холодильна установка розташована в нижній частині холодильної камери. Дана конструкція робить холодильну установку вразливою для бруду, сміття та інших шкідливих впливів, які засмічують вентилятори та інші механічні частини в холодильній установці, що може призвести до збільшення витрат на ремонт і заміну.

Ѐугой завданням винаходу є забезпечення візуальної доступності товару всередині вітрини для покупця при погляді під різними кутами. Ще одним завданням винаходу є створення легкодоступної і легко заміняється холодильної установки.

Згідно одному з об'єктів винаходу система виставлення товару містить зовнішній корпус, внутрішню опору, передні дверцята в зборі, безліч віконечок, холодильну установку та безліч полиць, забезпечують опору для товару всередині вітрини. Зовнішній корпус включає в себе верхню стінку, нижню стінку, дві бічні стінки і задню стінку. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення внутрішня опора являє собою трубчасту сталеву конструкцію, яка забезпечує опору для зовнішнього корпусу. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення вузол передніх дверцят прозорий, що дозволяє користувачеві бачити продукт всередині системи виставлення товару. Холодильна установка може бути розміщена у верхній частині системи, а також може бути знімною. Щонайменше, одне з безлічі віконець може бути розташоване на кожній з бічних стінок зовнішнього корпусу. Безліч віконечок може забезпечити для покупця візуальний доступ до безлічі рядів продукту всередині вітрини. Зовнішній корпус може бути виконаний в різних кольорах. Кожен з кольорів зовнішнього корпусу винаходу безліч вітрин може бути розташоване пліч-о-пліч і з охолодженням від однієї холодильної установки. Згідно даним об'єктом винаходу кожна з безлічі вітрин включає в себе корпус, що має верхню стінку, нижню стінку, дві бічні стінки і задню стінку. Кожна з безлічі вітрин також включає в себе внутрішню опору, передні дверцята в зборі, безліч віконечок і безліч полиць, забезпечують опору для товару всередині кожної з безлічі вітрин. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення вузол передніх дверцят прозорий, що дозволяє користувачеві бачити продукт всередині вітрини. Холодильна установка може бути розміщена у верхній частині системи виставлення товару, а також може бути знімною. Щонайменше, одне з безлічі віконець може бути розташоване на кожній з бічних стінок зовнішнього корпусу. Безліч віконечок може забезпечити для покупця візуальний доступ до безлічі рядів продукту всередині вітрини. Зовнішній корпус може бути виконаний в різних кольорах. Кожен з кольорів зовнішнього корпусу може вказувати на певний вид товару або бренд, забезпечуючи йому рекламу.

Далі винахід буде пояснено більш докладно з посиланням на додані креслення, на яких:

Фіг. 1 - вигляд спереду вітрини щодо винаходу.

Фіг. 2 - вигляд у перспективі, з пространст�корпуси вітрини.

Фіг. 4а-4b - види в перспективі ділянки зовнішнього корпусу вітрини.

Фіг. 5a-5b - види в перспективі ділянки бічної стінки зовнішнього корпусу вітрини.

Фіг. 6 - вигляд у перспективі внутрішнього каркаса.

Фіг. 7 - вигляд у перспективі ззаду ілюстративного варіанту здійснення винаходу, на якому проілюстровано кілька охолоджуваних вітрин щодо винаходу.

На Фіг. 1 система виставлення товару по винаходу в цілому позначена позицією 10. Фіг. 2 - вид з просторовим розділенням деталей, ілюструє ілюстративні елементи системи 10 виставлення товару. Як показано на Фіг. 2, система 10 являє собою модульну систему, яка може включати в себе холодильну установку 100, зовнішній корпус 200, безліч віконечок 300, внутрішню конструкцію 400 і вузол 500 передніх дверцят.

Як показано на Фіг. 3, зовнішній корпус 200 включає в себе верхню стінку 210, нижню стінку 220, дві бічні стінки 230 і задню стінку 240. Задня стінка 240, бічні стінки 230 і верхня стінка 210 утворюють отвір 250 в зовнішньому корпусі 200. Отвір 250 може мати форму, що дозволяє розмістити в ньому холодильну установку 100.

Зовнішній корпус 200 може бути виготовлений з цілісного шматка матеріалу. Зовнішній корпус 20�м з варіантів здійснення зовнішній корпус 200 являє собою пластикову оболонку, яка виготовлена з використанням процесу відцентрової формування. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення, як показано на Фіг. 4a та 4b, зовнішній корпус 200 являє собою порожнисту конструкцію, наповнену ізоляційним матеріалом 260 на пінній основі. Ізоляційний матеріал 260 на пінній основі може бути вставлений в зовнішній корпус 200 з допомогою інжекційного формування. Дана конструкція зовнішнього корпусу 200 може зменшити вагу системи 10 виставлення товару порівняно із звичайною торгової холодильної камерою.

Зовнішній корпус 200 може мати будь-яку форму або розмір, підходящі для охолодження та виставлення товару. Наприклад, зовнішній корпус 200 може мати у загальному прямокутну або коробчату форму і може містити вигнуті або округлені поверхні. Зовнішній корпус 200 може бути виготовлений в різних кольорах. Колір зовнішнього корпусу 200 може вказувати на певний бренд або вид товару, і його можна використовувати для просування бренду або даного виду товару. Наприклад, синій і червоний кольори можна використовувати для реклами традиційних продуктів фірми «Пепсі», білий і блакитний - для просування дієтичних продуктів фірми «Пепсі», зелений - для реклами 5b, зовнішній корпус 200 може включати в себе безліч віконечок 300, які дозволяють користувачеві побачити виставляються в системі 10 продукти. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення безліч віконечок 300 прозорі. Віконця 300 можуть бути виготовлені з будь-якого відповідного матеріалу, такого як скло або пластик. Безліч віконечок 300 може бути прикріплено до зовнішнього корпусу 200 будь-яким підходящим способом. Наприклад, відповідно до одного з варіантів здійснення віконця 300 можуть бути прикріплені до зовнішнього корпусу 200 з використанням механічних способів, наприклад гвинтами або болтами. Згідно з іншим варіантом здійснення віконця 300 можуть бути прикріплені до зовнішнього корпусу 200 з використанням клею. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення віконця 300 утворені внутрішнім віконцем 320 та зовнішнім віконцем 330, як показано на Фіг. 2. Згідно даним варіантом здійснення внутрішнє віконце може бути прикріплена до внутрішньої поверхні зовнішнього корпусу 200, а зовнішнє віконце 330 може бути прикріплений до зовнішньої поверхні зовнішнього корпусу 200.

Як показано на Фіг. 5a і 5b, зовнішній корпус 200 може утворювати безліч отворів 270 для розміщення безлічі віконець 300. в яких встановлено безліч віконечок 300. Віконні рами можуть бути утворені поглибленнями 280, виконаними в зовнішньому корпусі 200. Поглиблення 280 можуть повністю оточувати віконця 300, а можуть оточувати лише ділянки віконець 300.

Віконця 300 можуть бути розташовані в будь-якому зручному місці на зовнішньому корпусі 200. Щонайменше, в одному варіанті здійснення, щонайменше, одне віконце 300 розташоване ближче до передньої частини кожної бічної стінки 230 зовнішнього корпусу 200, поруч з вузлом 500 передніх дверцят, дозволяючи покупцеві бачити перші кілька рядів продуктів всередині системи 10, якщо він підійде до системи 10 збоку. Віконця 300 можуть тривати по всій висоті бічної стінки 230 системи 10, а можуть проходити на ділянці бічної стінки 230. Щонайменше, в одному варіанті здійснення система 10 виставлення товару містить одну або більше світлових балок 310 для освітлення віконець 300. Згідно даним варіантом здійснення світлові балки 310 можуть бути прикріплені як до внутрішньої, так і зовнішньої поверхні віконець 300 або зовнішнього корпусу 200. В якості альтернативи, якщо віконця 300 включають в себе внутрішнє віконце 320 та зовнішнє віконце 330, як показано на Фіг. 2, світлові балки 310 можуть бути розміщені між внутрішнім і зовнішнім віконцем.

<рружает внутрішню конструкцію 400. Зовнішній корпус 200 може кріпитися до внутрішньої конструкції 400 будь-яким підходящим способом. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення внутрішня конструкція 400 замикається в зовнішньому корпусі 200. В якості альтернативи, внутрішня конструкція 400 може бути прикріплена до зовнішнього корпусу 200 механічними засобами кріплення.

Як показано на Фіг. 6, внутрішня конструкція 400 включає в себе верхню частину 410, нижню частину 420 і дві бокові сторони 420. Внутрішня конструкція 400 може також включати в себе задню частину 440. Внутрішня конструкція 400 виконує роль рами або эндоскелета, забезпечуючи опору для зовнішнього корпусу 200 і для системи 10 в цілому. Внутрішня конструкція 400 може бути виготовлена з будь-якого відповідного матеріалу, такого як метал або пластик. Відповідно до одного з варіантів здійснення як показано на Фіг. 6, внутрішня конструкція 400 являє собою трубчасту сталеву конструкцію. В якості альтернативи, внутрішня конструкція 400 може являти собою цільну конструкцію і може включати в себе верхню стінку 410, дно 420 і дві бічні стінки 430. Відповідно до одного з варіантів здійснення, внутрішня конструкція 400 включає у себе цілісну задню стінку 44ция 400 може утворювати отвір 450, яке відповідає отвору 250 в зовнішньому корпусі 200. Отвір 250 в зовнішньому корпусі 200 і отвір 450 у внутрішній конструкції 400 можуть мати форму, що дозволяє розмістити в них холодильну установку 100.

Як показано на Фіг. 1, вітрина може включати в себе безліч полиць 460, призначених для розміщення та виставлення товару. Безліч полиць 460 може бути прикріплена до внутрішньої конструкції 400 і може спиратися на нього. Безліч полиць 460 може бути виготовлена з будь-якого відповідного матеріалу. Наприклад, безліч полиць 460 може бути виготовлено з пластику або металу. Безліч полиць 460 може представляти собою суцільну поверхню, а може мати отвори, що пропускають повітря, рідина і тверде сміття. В рамках обсягу винаходу може бути розглянуто будь-яку кількість полиць 460, яке може залежати від висоти товару всередині системи 10 виставлення товару.

Система 10 виставлення товару включає в себе холодильну установку 100. Щонайменше, в одному варіанті здійснення холодильна установка 100 знімна, що дозволяє легко дістатися на неї і замінити під час ремонту. Холодильна установка 100 може бути розміщена в будь-якому зручному місці всередині системи 10. �s 10. У цьому варіанті здійснення холодильна установка 100 розміщена всередині отворів 250, 450 зовнішнього корпусу 200 і внутрішньої конструкції 400. Холодильна установка може зчіплюватися з зовнішнім корпусом 200, внутрішньою конструкцією 400 або з ними обома.

Холодильна установка може включати в себе типові компоненти холодильної установки, такі як компресор, конденсатор, випарник, вентилятор і т. д. В холодильній установці 100 може бути використаний будь-який відповідний тип хладагента для охолодження системи 10. Наприклад, можна використовувати холодильний агент R134A (тетрафторэтан), CO2(діоксид вуглецю) або вуглеводні. Елементи холодильної установки можуть бути розміщені в холодильній установці 100 в одному корпусі і при необхідності розділені ізоляційним матеріалом. В якості альтернативи, деякі елементи холодильної установки можуть бути розміщені в окремих корпусах усередині холодильної установки 100.

В одному з варіантів здійснення холодильна установка 100 може представляти собою гібридну конвекційно-провідну холодильну систему. В даному варіанті здійснення холодильна установка 100 може включати в себе традиційну парокомпрессионную систему, яка то�ний в системі 10, може охолоджуватися за допомогою теплопровідності, коли теплову енергію пропускають від полиць 460 до товару для охолодження товару. В даному варіанті здійснення тепло, що виділяється в ході процесу охолодження, виводиться з холодильної установки 100 і системи 10 виставлення товару.

На Фіг. 2 вузол 500 передніх дверцят може включати в себе внутрішню дверцята 530, дверну раму 540 і зовнішню дверцята 550. Вузол 500 передніх дверцят може бути прикріплений до системи 10 будь-яким підходящим способом. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення вузол 500 передніх дверцят шарнірно прикріплений до системи 10. Вузол 500 передніх дверцят може бути прикріплений до зовнішнього корпусу 200 або до внутрішньої конструкції 400. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення вузол 500 передніх дверцят прозорий, що дозволяє користувачеві бачити продукт всередині охолоджувальної системи 10 виставлення товару.

Вузол 500 передніх дверцят може відкриватися будь-яким підходящим способом. Наприклад, вузол 500 передніх дверцят може включати в себе вісь з одного боку вузла 500 дверцята таким чином, що вузол 500 дверцята повертається навколо осі і відкривається назовні, даючи доступ до системи 10. В якості альтернативи вузол 500 дверцят може бути ковзаючим. Вузол 500 двистема 10 виставлення товару може включати в себе систему 510 переднього освітлення. Система 510 переднього освітлення може включати в себе безліч лампочок або світлових балок. В одному з варіантів здійснення система 510 переднього освітлення прикріплена до зовнішнього корпусу 200. В якості альтернативи система переднього освітлення може бути прикріплена до сайту 500 передніх дверцят. Згідно даним варіантом здійснення система 510 переднього освітлення може бути прикріплена до внутрішньої або зовнішньої поверхні вузла 500 дверцята. Щонайменше, в одному з варіантів здійснення вузол 500 передніх дверцят включає в себе, щонайменше, одну світлову балку з кожного боку вузла 500 передній дверці, що примикає до бічних стінок 230. Щонайменше, в одному варіанті здійснення система 510 освітлення може бути розташована між внутрішньою дверцятами 510 і зовнішньої дверцятами 530. Система 10 може також включати в себе систему внутрішнього освітлення всередині системи 10 виставлення товару.

Щонайменше, в одному варіанті здійснення одна або більше систем освітлення, описаних вище, може включати в себе світлодіоди. Системи освітлення можуть включати в себе червоно-зелено-сині і ультраяскравих білі світлодіоди, які дозволяють зменшити кількість електроенергії, необхідна для осо�е здійснення кожна система освітлення містить 50 червоних, зелених і синіх світлодіодів і 20 ультраярких білих світлодіодів.

Відповідно до одного з аспектів винаходу, як показано на Фіг. 7, безліч систем 10 може бути розташоване пліч-о-пліч і може охолоджуватися однієї холодильною установкою 100. Згідно даним варіантом здійснення кожна з систем 10 може включати в себе будь-якої з вищеописаних ознак систем 10, як описано вище. Наприклад, кожна система 10 може включати в себе зовнішній корпус 200, безліч віконечок 300, внутрішню конструкцію 400 і вузол 500 передніх дверцят. Згідно даним варіантом здійснення зовнішні корпуси 200 безлічі систем 10 можуть бути з'єднані між собою. В якості альтернативи кілька систем 10 можуть бути з'єднані між собою тільки однієї спільної холодильною установкою 100.

Система 10 виставлення товару може містити логотипи або знаки, що забезпечують додаткову рекламу для бренду або певного виду товару, що знаходиться всередині системи 10. Логотипи і знаки можуть бути розміщені на будь-якій зручній поверхні системи 10. Наприклад, знак може бути розташований на верхній стінці 210 зовнішнього корпусу 200, або логотипи можуть бути прикріплені до сайту 500 передній дверці або бічних стінок 230 наружногния, як видно фахівцям в даній області техніки, мається на увазі, що винахід може підлягати різноманітним змінами, модифікаціям і реконструкції і всі згадані зміни, модифікації та реконструкції охоплені додається формулою винаходу.

1. Система виставлення товару, що містить:
зовнішній корпус з верхньою стінкою, нижньою стінкою, двома бічними стінками і задньою стінкою, причому верхня стінка утворює отвір верхньої стінки;
внутрішню опору, яка утворює эндоскелет для підтримки зовнішнього корпусу, причому внутрішня опора утворена з безлічі трубчастих сталевих елементів, а зовнішній корпус прикріплений до внутрішньої опори і оточує її, і внутрішня опора утворює отвір внутрішньої опори;
передні дверцята;
безліч віконечок, причому, щонайменше, одне з безлічі віконець розташоване на кожній бічній стінці;
знімну холодильну установку, прикріплену до верхньої стінці зовнішнього корпусу і внутрішньої опори і встановлену через отвір верхньої стінки і отвір внутрішньої опори, причому эндоскелет підтримує холодильну установку;
безліч полиць, забезпечують опору для товару.

2. Система п. 1, в якій зовнішній �орой зовнішній корпус виготовляють у безлічі квітів.

4. Система п. 3, в якій кожен з безлічі квітів вказує на певний вид товару.

5. Система п. 1, в якій в зовнішньому корпусі у верхній стінки, бічних стінках і задній стінці утворений отвір.

6. Система п. 5, в якій отвір внутрішньої опори відповідає отвору в зовнішньому корпусі.

7. Система п. 6, в якій знімна холодильна установка розташована усередині отвору зовнішнього корпусу і зчіплюється з внутрішньою опорою.

8. Система п. 1, в якій трубчасті сталеві елементи утворюють трубчасту сталеву конструкцію.

9. Система п. 1, в якій безліч віконечок закріплено в зовнішньому корпусі за допомогою клею.

10. Система п. 1, в якій, щонайменше, одна світлова балка примикає до кожної бічної стінки і прикріплена до передньої дверці.

11. Система виставлення товару, що містить:
зовнішній корпус з верхньою стінкою, нижньою стінкою, двома бічними стінками і задньою стінкою, причому зовнішній корпус утворює отвір у верхній стінки, бічних стінках і задній стінці;
внутрішню опору, яка утворює эндоскелет для підтримки зовнішнього корпусу, причому внутрішня опора утворена з безлічі трубчастих елементів, а зовнішній до� передні дверцята;
безліч віконечок, причому, щонайменше, одне з безлічі віконець розташоване на кожній бічній стінці;
знімну холодильну установку, прикріплену до верхньої стінці зовнішнього корпусу і внутрішньої опори і розміщену всередині отвори в зовнішньому корпусі і отвори внутрішньої опори, причому эндоскелет підтримує холодильну установку;
безліч полиць, забезпечують опору для товару, причому безліч полиць прикріплена до внутрішньої опори.

12. Система п. 11, в якій зовнішній корпус являє собою порожнисту конструкцію, наповнену ізоляційним матеріалом.

13. Система п. 11, в якій трубчасті елементи утворюють трубчасту конструкцію, виконану із сталі або пластику.

14. Система п. 11, в якій кожна з двох бічних стінок утворює поглиблення і отвір всередині поглиблення.

15. Система п. 14, в якій, щонайменше, одне з безлічі віконець закріплено в поглибленні в кожній з двох бічних стінок за допомогою клею.

16. Система виставлення товару, що містить:
безліч вітрин, причому кожна вітрина містить
зовнішній корпус з верхньою стінкою, нижньою стінкою, двома бічними стінками і задньою стінкою, причому верхня стінка утворює отвір ветренняя опора утворена з безлічі трубчастих елементів, а зовнішній корпус прикріплений до внутрішньої опори і оточує її, і внутрішня опора утворює отвір внутрішньої опори,
передні дверцята,
безліч віконечок, причому, щонайменше, одне з безлічі віконець розташоване на кожній бічній стінці,
безліч полиць, забезпечують опору для товару, і знімну холодильну установку, прикріплену до верхньої стінці зовнішнього корпусу і внутрішньої опори, встановлену через отвір верхньої стінки і отвір внутрішньої опори і виконану з можливістю охолодження безлічі вітрин, причому эндоскелет підтримує холодильну установку.

17. Система п. 16, в якій кожна з безлічі вітрин включає в себе отвір, утворений у верхній стінці, бічних стінках і задній стінці.

18. Система п. 17, в якій знімна холодильна установка розташована всередині отвори кожної з вітрин.

19. Система п. 16, в якій кожна з бічних стінок утворює поглиблення і отвір всередині поглиблення.

20. Система п. 19, в якій, щонайменше, одне з безлічі віконець закріплено в поглибленні в кожній з двох бічних стінок за допомогою клею. 

Схожі патенти:

Охолоджувана вітрина для експозиції кондитерських виробів

Охолоджувана вітрина містить корпус, експозиційну камеру, фасадне скло прозоре, перфоровану ґрати, компресорно-конденсаторний агрегат, повітряну систему охолодження, два прозорих торцевих скла. Торцеві скла і фасадне скло виконані прямими. Випарники встановлені у верхній частині камери і задньої стінки корпусу і відділені від неї перфорованою решіткою. Одна з полиць забезпечена люмінесцентним підсвічуванням. Корпус виконаний з вологостійкого ламінованого ДСП, а холодильна установка має два реле тиску для захисту холодильної установки від низького тиску всмоктування і підвищеного тиску нагнітання і систему автоматичного розморожування випарника Тенами і випарювання конденсату з лотка. Винахід дозволяє знизити металоємність і енерговитрати, збільшити площу експозиції кондитерських виробів, підвищити якість роботи холодильного обладнання та обслуговування клієнтів. 4 іл.

Установка для охолодження тари

Установка для охолодження тари містить корпус, який представляє собою базу-підстава для монтажу вузлів і деталей, герметичні двері, відсіки для малої, середньої і великої тари, які виконані з термоізоляційного, стійкого до низьких температур матеріалу, і забезпечені вертикальними захисними шторками, форсунками для розприскування азоту, лазерними термометрами для зчитування показання температури з поверхні кожної тари і передають сигнал в процесорний блок, який регулює кількість азоту, що подається з балонів з патрубків, які пов'язані з електронним торговим терміналом. Торговий термінал являє собою людино-машинний інтерфейс, який має купюроприймач, контейнер для зберігання готівки, механізм видачі чеків. Використання даної установки дозволяє підвищити ефективність процесу охолодження і його екологічність. 2 іл.

Холодильна шафа з бар'єрами для утримування повітря

Винахід відноситься до вдосконаленому холодильному шафі і направлено на спрощення вилучення продукту користувачем з холодильної шафи, без втрат електроенергії. Холодильна шафа відкритий спереду і містить безліч полиць, визначають в ньому безліч окремих областей для розміщення та демонстрації товарів, що мають передні отвори для безпосереднього вилучення товарів. У кожному з передніх отворів областей для розміщення та демонстрації товарів передбачений нерухомий бар'єрний елемент для утримання охолодженого повітря в холодильній шафі, утворює з цим переднім отвором щонайменше одне вікно для безпосереднього вилучення рукою охолоджених товарів з холодильної шафи. Кожний нерухомий бар'єрний елемент містить бар'єр, виконаний так, що він закриває переднє отвір відповідної області для розміщення та демонстрації товарів, причому в бар'єрах виконано безліч отворів для безпосереднього вилучення рукою охолоджених товарів з холодильної шафи. 6 з.п. ф-ли, 2 іл.

Холодильний апарат зі скляними дверима

Холодильний апарат містить корпус з охолоджуваною внутрішньою порожниною і теплоізольованою двері, яка призначена для відкривання і закривання внутрішньої порожнини. Двері шарнірно з'єднана з корпусом і містить внутрішню пластину, зовнішню скляну пластину і раму, що обмежують заповнену ізолюючим матеріалом порожнину. Рама містить дві вертикальні рейки і дві горизонтальні поперечки. Рама приклеєна до зовнішньої пластині двері та/або до внутрішньої пластині двері з використанням в якості клею двосторонньої клейкої стрічки. Використання даного винаходу дозволяє виготовити двері з відносно малими витратами. 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Холодильний апарат і спосіб виготовлення дверей холодильного апарату

Холодильний апарат містить корисний обсяг і, щонайменше, одну двері, що включає основний елемент і з'єднану з ним передню пластину. Передня сторона двері, щонайменше, частково утворена згаданої передній пластиною, а основний елемент двері містить першу стінку, яка утворює задню сторону згаданої двері, другу стінку, яка знаходиться на заданій відстані від першої стінки, а також теплоізолюючий шар, поміщений між першою і другою стінкою. Холодильний апарат включає клейкі пристрій, що вміщено між основним елементом дверях і передній пластиною. Передня пластина приклеєна до основного елементу двері з допомогою клею пристрою. Клейкі пристрій містить клейку смугу у вигляді клейкої стрічки, яка прокладена вздовж поперечної і поздовжньої кромки передньої кромки пластини з утворенням замкнутої рамки. Спосіб виготовлення дверей холодильного апарату, який включає: а) основний елемент двері, що включає першу стінку, яка утворює задню сторону дверей, другу стінку, розташовану на заданій відстані від першої стінки, і теплоізолюючий шар між першою стінкою і другий стінкою; клейкі пристрій, нанесене на переднродольной передньої кромки пластини з утворенням замкнутої рамки. Передня пластина притиснута до основного елементу двері. Використання даної групи винаходів дозволяє підвищити зручність монтажу холодильника. 3 н. і 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Освітлювальний пристрій меблів для презентації

Винахід відноситься до демонстраційної меблів для презентації охолоджених або заморожених продуктів в просторі для зберігання продуктів, яке, принаймні, частково закрито прозорими стеклами і має вхідний отвір для доступу, перекривається за допомогою прозорих рухомих скла

Холодильний апарат

Винахід відноситься до холодильного апарату, який містить холодильну камеру для охолоджуваних продуктів, корпус, що охоплює, принаймні, частково холодильну камеру, щонайменше, одну двері для доступу в холодильну камеру, розташовану біля отвору корпусу і виконану рухомий щодо корпусу, і розташоване між дверима і корпусом дверне кріплення, містить пристосування для відкривання з хитним важелем для руху двері навколо, зокрема, горизонтальної осі гойдання для переходу із закритого стану у відкрите

Пристрій охолодження поверхні і спосіб охолодження поверхні

Винахід відноситься до пристрою охолодження поверхні, що забезпечує охолодження в місцях, де продукти харчування повинні бути охолоджені і зберігатися охолодженими, та спрямований на створення більш надійного носія для продуктів, який має можливість охолодження продуктів

Побутовий холодильний апарат

Винахід відноситься до побутового холодильного апарату та направлено на спрощення конструкції з можливістю її регулювання
Up!