Утримуючий механізм видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу, що утримує система, видачное пристрій і спосіб вставки рулону матеріалу такий механізм утримує

 

1. Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься області видачних пристроїв, для змінних рулонів, таких як рулони паперу, і відповідної конфігурації для вставки таких рулонів в такі видачние пристрою.

Зокрема, винахід відноситься до утримує механізму в видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу, що утримує системі, видачному пристрою і способу вставки рулону матеріалу в такій утримує механізм.

2. Рівень техніки

Відомо безліч видачних пристроїв, для видачі паперових рушників, серветок, туалетного паперу, фольги, пластикового оберточного листа й інших матеріалів, згорнутих в рулон. Такі видачние пристрої зазвичай мають опорну напрямну консоль з опорними елементами у вигляді важелів, на кожному з яких закріплений з можливістю обертання кінець змінного рулону. Один з опорних важелів зазвичай містить маточину, розташовану на ньому з можливістю обертання, через яку вставляють один кінець серцевини рулону при заміні рулону. До іншого кінця рулону прикріплюють кінцеву заглушку, яку вставляють у утримує механізм в іншому опорному важелі видачного пристроїв�ня рулону щодо дозуючого механізму і, отже, належна подача листового матеріалу.

У відомому рівні техніки були зроблені різні пропозиції для забезпечення належного постачання видачних пристроїв або для запобігання вставки в видачное пристрій неналежних рулонів, наприклад, рулонів паперу низької якості.

US 2,334,689 вирішує проблему за допомогою постачання видачних пристроїв засобами для запобігання вставки якого б то не було іншого, крім конкретного типу рулону рушників. Як приклад рішення даної проблеми, рулон паперу і папір у ньому постачають канавкою в одному поздовжньому кінці. У видачное пристрій можуть бути вставлені тільки рулони паперу з такою канавкою. Якщо рулон паперу не містить такої канавки і має менші поздовжні розміри, то він не може спиратися на опорну структуру, передбачену в видачном пристрої.

ЕР 0 657 134 В1 забезпечує рішення проблеми запобігання неправильної вставки рулонів паперу в видачное пристрій. Рулони паперу забезпечені заглушками з обох сторін, причому заглушка з одного боку має більший діаметр і містить отвір, який розділяє вісь на два серповидних сегмента. Така конфігурація пристосована для відповідності конкретнрповидних сегментів опорного пальця.

Виходячи із завдання запобігання неналежного використання рулонів паперу, US 2,905,405 описує сполучний механізм, що містить отвори спеціальної форми у фланцевої пластині видачного пристрою. Кінцеві заглушки змінних рулонів для заміни містять відповідні виступи, пристосовані для вставки через ці отвори. Виступи кінцевих заглушок, вставлені через згадані отвори, підтискають плоскі пружини, які зміщують їх у становище, в якому вони не перешкоджають належному приведення в дію видачного пристрою (дозатора). Тільки рулони паперу для заміни, які містять відповідні виступи, можуть бути використані для приведення в дію кожної окремої плоскої пружини.

Інше подібне технічне рішення відомо з US 6,749,149 В1. Описане в ньому видачное пристрій містить опорні важелі для підтримки рулону паперових рушників, які мають обрану конфігурацію з виступами, пристосованими для вставки у відповідні отвори в кінцевих поверхнях рулону паперових рушників.

WO 2005/094653 А1 відноситься до механізму фіксатора відповідно до обмежувальної частиною цього пункту 1 формули винаходу, і також відноситься до сменнора. Рулон містить щонайменше одну кінцеву заглушку з опорним пальцем для прикріплення рулону до механізму фіксатора видачного пристрою. Механізм фіксатора містить корпус фіксатора з напрямних отвором для вставки опорного пальця, причому згадане направляюче отвір містить першу секцію з першої завширшки і другу секцію з другої шириною, яка менше першої згаданої ширини. Згадані перша і друга секції розташовані в напрямку, перпендикулярному подовжньому подовження направляючого отвору, і в поздовжньому напрямку прийнятого опорного пальця. Ковзний елемент прикріплений до корпусу фіксатора виконаний з можливістю переміщення між першим положенням, закриває або звужує ширину направляючого отвору, і другим положенням, що відкриває направляюче отвір. Елемент фіксатора прикріплений до згаданого рухомого елементу і виконаний з можливістю обертання навколо осі обертання між положенням фіксації та положенням фіксації. Згаданий елемент фіксатора містить ділянку зачеплення, який, у положенні фіксації, входить в зачеплення з фіксуючою конфігурацією корпусу фіксатора.

З WO 2007/065686 А2 відомі відповідна концеваѾответствующий утримує механізм видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу.

3. Сутність винахід

Завданням цього винаходу є створення стримуючого механізму в видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу так, що вставка рулону для заміни є простий, однак використання неналежного рулону заміни, по суті, попереджено. Описана також утримує система і видачное пристрій з даними ознаками, а також спосіб вставки змінного рулону матеріалу в утримує механізм.

Дана задача вирішується, з одного боку, за допомогою стримуючого механізму в видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу, що містить ознаки пункту 1 формули винаходу.

Який механізм цього винаходу виконаний з можливістю розміщення на одному з двох опорних важелів видачного пристрою і розташований і пристосований для утримання кінцевий заглушки, яка, по суті, відома в даній області техніки і описана, наприклад, в WO 2007/065686 А2. Згідно з пунктом 1, утримує механізм містить корпус, який включає в себе передню стінку, причому настановний отвір для опорного пальця кінцевий заглушки змінного рулону продовжується вздовж згаданої передньої стінки. Кулачковий з та напрямку подовження установчого отвору. Згаданий кулачковий затиск включає в себе утримує засіб, яке виконано з можливістю переміщення між відкритим положенням та положенням фіксації за допомогою обертання кулачкового затиску в згаданій площині обертання. При відкритому положенні згаданого утримуючого кошти, опорний палець кінцевий заглушки може бути вставлений в настановний отвір. Коли утримує засіб досягає положення фіксації, опорний палець досягає свого кінцевого положення в секції фіксації установчого отвору.

Таким чином, даний винахід забезпечує новий утримує механізм для утримування відомої кінцевий заглушки. У згаданому утримуючих механізм застосовується кулачковий затиск, який підтримується з можливістю обертання, і обертання кулачкового затиску переміщує його утримує засіб з відкритого стану в положення фіксації. Кулачковий затиск виконаний з можливістю обертання в площині, яка, по суті, паралельна передній стінці корпусу, в якій утворено настановний отвір. Іншими словами, кулачковий затиск обертається не перпендикулярно передній стінці, що включає в себе згадана отвір, а паралельно нввода для належного функціонування, а не довгого ухилу для головки пальця для ковзання. У той же час даний механізм може бути виконаний компактним.

Зазначається, що навіть коли опорний палець описаний в цьому документі «зафіксованим» або «закріпленим», він все ж може бути повернутий навколо своєї осі. Утримує засіб фіксує опорний палець в секції фіксації установчого отвору лише щодо його переміщення вздовж установчого отвору, але не обмежує обертальний рух пальця навколо своєї осі.

У той же час, утримує механізм по справжньому винаходу також виконаний таким чином, що заміна змінних рулонів матеріалу є простий, однак утримує механізм перешкоджає вставці опорного пальця кінцевий заглушки, що підтримує змінний рулон матеріалу, який має невідповідні або непридатні розміри. Утримуючий механізм ефективно забезпечує відбраковування опорних пальців невідповідних розмірів. Відбраковування опорних пальців, мають невідповідні розміри, призводить до того результату, що тільки рулони матеріалу, які містять кінцеву заглушку з належними розмірами, будуть прийняті утримує механізмом. Таким чином, виробник рулон� з конкретними розмірами які підходять до відповідного утримує механізму. Це гарантує, що тільки відповідні або відповідні рулони матеріалу можуть бути вставлені в утримує механізм і зафіксовані у своєму відповідному кінцевому положенні. Тому користувачеві не потрібно перевіряти, чи вставлений підходящий рулон в утримує механізм належної орієнтації, оскільки в утримує механізм можуть бути вставлені і зафіксовані тільки відповідні рулони в правильній орієнтації. Таким чином, запобігає ризик пошкодження або забивання видачного пристрою.

Якщо, наприклад, користувач спробує вставити в утримує механізм цього винаходу кінцеву заглушку з дещо більш тонким опорним пальцем без головного ділянки, то така кінцева заглушка не зможе бути зафіксована утримує засобом. Такий опорний палець з невідповідними розмірами не здатний взаємодіяти з утримуючим засобом кулачкового затиску і корпусом, щоб утримувати опорний палець у його кінцевому положенні в установчому отворі. Іншими словами, якщо опорний палець занадто тонкий та/або не містить головного ділянки, то його неможливо зафіксувати в еожет бути легко вставлений в настановний отвір або щонайменше не входить в зачеплення з утримуючим засобом та відповідно не може бути зафіксований у своєму кінцевому положенні.

В обох випадках, опорний палець буде вибракувана в тому сенсі, що він не зможе бути зафіксований в заданому кінцевому положенні. У цьому випадку він або взагалі не може прослизнути через настановний отвір, або не може бути зафіксований у секції фіксації отвору, а виштовхується з настановного отвору допомогою кулачкового затиску. Кращі додаткові ознаки вказані в залежних пунктах формули винаходу.

Насамперед, утримує механізм виконаний таким чином, що переміщення опорного пальця вздовж установчого отвору викликає зачеплення між пальцем і утримує засобом, обертання кулачкового затиску і відповідно переміщення утримуючого кошти в положення фіксації. Іншими словами, коли користувач задвигает кінцеву заглушку в настановний отвір, опорний палець кінцевий заглушки входить в зачеплення з утримуючим засобом кулачкового затиску і захоплює утримує засіб так, щоб переміщатися в положення фіксації.

Кращі необов'язкові ознаки винаходу наведено в залежних пунктах формули винаходу.

В іншому варіанті здійснення, коли утримує ср�заимодействуют з опорним пальцем, щоб утримувати опорний палець в секції фіксації установчого отвору. Що стосується конкретного способу, яким взаємодіють опорний палець, утримує засіб кулачкового затиску і корпус, для того щоб утримувати опорний палець в положенні фіксації, то утримує засіб кулачкового затиску, наприклад, може бути виконано так, щоб бути розміщеним між головним ділянкою пальця і внутрішньою поверхнею передньої стінки корпусу, коли утримує засіб входить в зачеплення з опорним пальцем. Таким чином, утримує засіб кулачкового затиску може бути підтягнуто додатково до стінки корпусу за допомогою згаданого головного ділянки, щоб створювати між ними силу тертя.

Крім того, переважно, кулачковий затиск попередньо підтягнутий у відкрите положення. Це гарантує, що вхід в настановний отвір залишається нормально відкритим. Попереднє підтягування може бути здійснено, наприклад, за допомогою циліндричної гвинтової пружини, яка з'єднана з кулачковим зажимом в одному своєму кінці і з корпусом в іншому своєму кінці.

Настановний отвір відповідно включає в себе вхідну секцію, через яку опорний пале�. �ромі того, настановний отвір обмежено відповідно верхній і нижній опорною поверхнею, кожна з яких включає в себе напрямну, продовжується вздовж щонайменше частини секції ковзання. Згадані напрямні розташовані і пристосовані для направлення опорного пальця вздовж секції ковзання установчого отвору і його секцію фіксації.

Для забезпечення ефективної взаємодії між кінцевий заглушкою і утримує механізмом, направляючі, продовжуються вздовж установчого отвору, переважно, розташовані і виконані так, щоб направляти конус, утворений на кінцевий заглушці, уздовж установчого отвору.

Нижче буде докладніше описаний спосіб, яким опорний палець утримується в секції фіксації установчого отвору. Корпус може додатково містити заважають кошти, утворені поряд з настановним отвором, через яке опорний палець проходить на своєму шляху вздовж установчого отвору і його секцію фіксації, причому дані заважають засоби сприяють утриманню опорного пальця в установчому отворі і/або забезпечує відчутну та/або чутну зворотний зв'язок для користувача, показивающ�рени на переході між секцією ковзання і секцією фіксації установчого отвору так, що опорний палець повинен подолати заважають засоби, щоб досягти свого кінцевого положення. Заважають кошти можуть бути забезпечені, наприклад, у вигляді щонайменше однієї опуклості, яка утворена на верхньої і/або нижньої опорної поверхні, що обмежує настановний отвір так, щоб тривати далі в настановний отвір і/або в напрямку, перпендикулярному йому, ніж згадані напрямні. Іншими словами, згадана опуклість виступає в напрямку, перпендикулярному та/або паралельному осьовому напрямку опорного пальця. Опуклість (опуклості) може бути утворена, наприклад, на переході між секцією ковзання і секцією фіксації установчого отвору і може дозволити користувачеві відчути невеликий опір при переміщенні, коли він підтягує відповідну кінцеву заглушку в її кінцеве положення.

Якщо використовувати гвинт з невідповідними розмірами, зокрема палець, який взагалі не містить головного і звужений ділянки, то або положення фіксації не може бути досягнуто, або гвинт з невідповідними розмірами не здатний пройти через опуклість (опуклості). Таким чином, опорний палець не�, �редпочтительно, містить відкриту задню поверхню, яка закривається за допомогою задньої пластини. Це полегшує збірку стримуючого механізму.

Згадана задня пластина, переважно, не лише закриває корпус, але також сприяє направленню опорного пальця вздовж установчого отвору. Для цієї мети задня пластина може бути також забезпечена напрямної, яка, переважно, розташована і виконана так, щоб направляти головний ділянку опорного пальця кінцевий заглушки вздовж установчого отвору.

Таким чином, переважно, згаданий конус кінцевий заглушки направляється за допомогою направляючих, передбачених у корпусі, а головний ділянку пальця направляється за допомогою направляючої, передбаченої на задній пластині. Звужену ділянку пальця не спрямовується і може входити в зачеплення з утримуючим засобом кулачкового затиску.

Утримує засіб кулачкового затиску, переважно, виконано у вигляді гачка, розташованого і пристосованого для взаємодії з звуженим ділянкою опорного пальця. Таким чином, полегшується зачеплення між утримує засобом і пальцем, за умови, що палець має соответствудерживается належним чином утримуючих механізмі цього винаходу. Таким чином, гачкоподібне утримує засіб передбачає інший засіб для запобігання використання непридатних кінцевих заглушок.

Згадана задня пластина може також містити заважають засоби, через які проходить опорний палець на своєму шляху вздовж установчого отвору і у секцію фіксації, причому дані заважають засоби сприяють утриманню опорного пальця в установчому отворі та/або забезпечують матеріальну і/або чутну зворотний зв'язок для користувача, показує, що змінний рулон матеріалу вставлено правильно. Згадані заважають кошти можуть бути виконані просто у вигляді вигину, утвореного в направляючої задньої пластини так, щоб виступати в настановний отвір і/або в напрямку, перпендикулярному йому.

Таким чином, можна сказати, що утримання опорного пальця в секції фіксації установчого отвору здійснюється трьома різними способами: а) за допомогою сили тертя, що створюється між утримує засобом кулачкового затиску і внутрішньою поверхнею корпусу, b) за допомогою першого заважає елементу, виконаного у вигляді опуклостей, утворених поруч з настановним отвором, і с) за допомогою другого мЂого, даний винахід відноситься до утримує системі, що містить вищеописаний механізм утримує та кінцеву заглушку для рулону матеріалу, утримувану в утримуючих механізмі згідно з пунктом 12. Ця система об'єднує конкретні елементи стримуючого механізму з відповідним чином виконаної кінцевий заглушкою з конкретним опорним пальцем так, що може бути просто здійснена надійна і безпечна заміна рулону матеріалу.

Видачное пристрій, що включає в себе утримує механізм по справжньому винаходу, описаний в пункті 13. Видачное пристрій може включати в себе два опорних важеля, один з яких містить маточину, розташовану на ньому з можливістю обертання, через яку вставляють один кінець серцевини рулону при заміні рулону. Утримуючий механізм передбачений в іншому опорному важелі видачного пристрою. Допомогою розміщення кінцевий заглушки тільки на одній стороні рулону забезпечується правильне розміщення подає рулону щодо видачного механізму і, отже, належна подача листового матеріалу.

Обидва опорних важеля видачного пристрої можуть бути гнучкими в горизонтальному напрямку, дозволяючи його щонайменше одну кінцеву заглушку з опорним пальцем, описаний в пункті 14.

3. Короткий опис креслень

Нижче буде детально описаний приблизний варіант здійснення винаходу з посиланням на схематичні креслення, на яких:

Фіг. 1 - вигляд збоку стримуючого механізму у відповідності з цим винаходом з кінцевими заглушкою, вставленої в його настановний отвір;

Фіг. 2а - вигляд у перспективі з просторовим розділенням елементів опорного важеля, що включає в себе утримує механізм;

Фіг. 2b - вид задньої пластини, кулачкового затиску і циліндричної гвинтової пружини;

Фіг. 3 - вигляд у перспективі корпусу;

Фіг. 4 - збільшений вигляд у перспективі задньої пластини;

Фіг. 5 - послідовність чотирьох видів, що показує процес вставки належної кінцевий заглушки в утримує механізм;

Фіг. 6 - послідовність чотирьох видів, що показує процес вставки неналежної кінцевий заглушки в утримує механізм;

Фіг. 7 - послідовність двох видів, показує процес вставки іншої неналежної кінцевий заглушки в утримує механізм;

Фіг. 8 являє собою вид в перспективі кінцевий заглушки, що використовується спільно з утримує механізмом по справжньому винаходу;

Фіг. 9 пір>

Детальний опис креслень

Утримуючий механізм у відповідності з цим винаходом описаний нижче з посиланням на додані креслення.

З цією метою, перш за все, буде описана кінцева заглушка, яка може бути відповідно використана в поєднанні з утримує механізмом винаходу. На прикладеній фіг. 8 показаний вигляд у перспективі такий кінцевий заглушки 5, яка описана, наприклад, в WO 2007/065686 А2. На фіг. 9 показаний вид збоку тієї ж кінцевої заглушки 5 і стримуючого механізму 100 у відповідності з відомим рівнем техніки.

Кінцева заглушка 5 містить приймає ділянка 60, який пристосований для розміщення в порожнистої серцевині рулону матеріалу (не показаного), зокрема рулону тонкого паперу, такий як паперові рушники або туалетний папір. Приймає ділянка містить циліндричний ділянка 62 і безліч ребер 64, які подовжуються радіально з циліндричного ділянки 62. Порожниста серцевина рулону матеріалу розміщується на опуклих ділянках радіально удлиняющихся ребер 64. Лапаті ділянки 66, однаково продовжуються радіально з циліндричного ділянки 62 приймаючого ділянки 60, служать для утримування полого рулону матеріалу на місці, коли концевр 64 так, що вони входять в матеріал серцевини, для того щоб закріпити кінцеву заглушку в серцевині. Торцева поверхня 68 приймаючого ділянки 60 пристосована для примикання до зовнішньої стінки стримуючого механізму.

Поздовжня вісь кінцевий заглушки 5 позначена буквою L.

Кінцева заглушка 5 додатково містить опорний елемент 70, пристосований для вставки в утримує механізм, причому опорний елемент 70 триває з приймаючого ділянки в осьовому напрямку кінцевий заглушки 5. Опорний елемент 70 містить опорний палець 80, який, у свою чергу, включає в себе головний ділянка 84, має перший зовнішній діаметр d1, який переходить у звужену ділянку 86, має зовнішній діаметр d2, що менше, ніж перший діаметр d1. Крім того, опорний палець 80 включає в себе виступаючий ділянка 88, має третій зовнішній діаметр d3, який в даному варіанті здійснення дорівнює першому діаметру d1.

Протилежна поверхня 82 з'єднує головку 84 із звуженим ділянкою 86 опорного пальця 80. Протилежна поверхня 82 може мати різні форми. У наведеному варіанті здійснення дана поверхня розташована під кутом відносно поздовжньої ний.

Конус 90 з'єднує опорний елемент 70 кінцевий заглушки 5 з її приймають елементом 60. У наведеному варіанті здійснення конус 90 і протилежна поверхня 82 розташовані так, що вони нахилені в протилежних напрямках.

На фіг. 9 показаний також утримує механізм 100 у відповідності з відомим рівнем техніки (описаний також у WO 2007/065686 А2), в якому може бути утримана кінцева заглушка 5. Утримуючий механізм 100 містить корпус 10, який, переважно, виконаний з формованого пластикового матеріалу. Корпус 10 містить настановний отвір 20 для вставки опорного елемента 70 кінцевий заглушки 5. Протилежна консоль 30 розташована з можливістю повороту всередині корпусу 10 і здатна повертатися навколо осі 32 повороту. Протилежна консоль 30 попередньо підтягнута до установчого положення за допомогою пружини 34, яка схематично показано на фіг. 9.

Настановний отвір 20 утворено за допомогою верхньої і нижньої направляючої в корпусі, з яких верхня напрямна 200 показана у поперечному перерізі на фіг. 9. Настановний отвір 20 має кінцеве положення 250, в якому може бути утримана кінцева заглушка 5. Кінцева заглушка 5 перемещаетс�обную повертатися в напрямку до зовнішніх стінок корпусу 10. Цей поворот здійснюється навколо осі повороту, триваючої перпендикулярно поздовжньої осі L пальця 80. Потім кінцева заглушка 5 переміщається далі вздовж направляючих і досягає кінцевого положення 250. У кінцевому положенні 250, опорний палець 80 кінцевий заглушки 5 розташований всередині конічної виїмки.

Для порівняння, на фіг. 1 показаний зовнішній вигляд стримуючого механізму 1 у відповідності з цим винаходом. Утримуючий механізм 1 забезпечений для розміщення та утримання кінцевий заглушки змінного рулону паперу і розміщується на одному з двох опорних важелів видачного пристрою.

Як показано на фіг. 1, утримує механізм 1 містить корпус 2, який є приблизно коробчатим. Корпус містить передню стінку 21, яка, при закріпленому положенні видачного пристрою, розташована, по суті, вертикально і звернена до другого опорного важелю (не показане). Корпус містить також першу бічну стінку 22, яка проходить, по суті, перпендикулярно передній стінці 21 і звернена до користувача при закріпленому положенні видачного пристрою. Друга, протилежна бічна стінка корпусу 2 позначена посилальної позицією 23 (див. фіг. 5а). Верхня стенвим стінок 22, 23 і розташовані приблизно горизонтально при закріпленому положенні видачного пристрою.

Відкрита задня поверхня корпусу 2, тобто сторона корпусу 2, яка протилежна передній стінці 21, закрита задній пластиною 10. Задня пластина 10 прикріплена до корпусу 2 за допомогою гвинта (не показаний).

Настановний отвір 4 виконано так, щоб тривати в межах передньої стінки 21 корпусу 2. Більш конкретно, вхід в настановний отвір 4 відкривається в межах першої бічної стінки 22 корпусу, і настановний отвір 4 триває від згаданого входу уздовж передньої стінки 21 так, що основний напрямок подовження установчого отвору 4 проходить уздовж передньої стінки 21. Кінцева заглушка 5 типу, описаного вище з посиланням на фіг. 8 і 9, повинна вставлятися в отвір 4. Поздовжня вісь кінцевий заглушки 5 позначена буквою L.

На фіг. 2а показаний опорний важіль, що включає в себе механізм утримує 1 в розібраному стані, а також показано його інші елементи: на відстані від корпусу 2, що включає в себе настановний отвір 4, і задньої пластини 10, механізм 1 додатково включає в себе кулачковий затиск 6 і циліндричну гвинтову пружину 8, яка, в соб� позицією 9 показана рама опорного важеля.

Як показано на фіг. 2b, кулачковий затиск 6 прикріплений з можливістю обертання на задній пластині 10. Один кінець циліндричної гвинтової пружини 8 прикріплений до виступу 13, утвореному на кулачковом затиску 6, а інший її кінець прикріплений до виступу 14, утвореному на внутрішній поверхні задньої пластини 10. Таким чином, циліндрична гвинтова пружина 8 зміщує кулачковий затиск 6 в заданий кутове положення, яке називається «відкритим» положенням.

Кулачковий затиск 6 приблизно дископодібний і розташований, по суті, паралельно передній стінці 21 корпусу 2 і задній пластині 10. Кулачковий затиск 6 містить утримує засіб, забезпечене для взаємодії з кінцевими заглушкою 5 способом, додатково описаним нижче. В даному варіанті здійснення, згадане утримує засіб виконано у вигляді гачка 12. Виступ 13 для прикріплення одного кінця циліндричної гвинтової пружини 8 до кулачковому зажиму 6 передбачено в положенні, по суті, діаметрально протилежному гачка 12.

На поверхні кулачкового затиску 6, зверненої до передньої стінки 21 корпусу або зверненої від задньої пластини 10, відповідно, утворена неглибока виїмка або канавка 15, яка сужзбирательним каналом 7 в корпусі, який буде описаний нижче з посиланням на фіг. 3, для розпізнавання рулонів паперу, які вставляють з горизонтальним зміщенням так, що опорний палець 80 кінцевий заглушки 5 не входить в зачеплення належним чином з кулачковим зажимом 6. Цей канал також розпізнає рулони із занадто коротким опорним пальцем 80.

Для складання стримуючого механізму 1, задню пластину 10 з'єднують з корпусом 2 так, що кулачковий затиск 6 розміщується в просторі між задньою пластиною 10 і корпусом 2.

Фіг. 3 являє собою збільшений вигляд у перспективі корпусу 2, що включає в себе настановний отвір 4. З даного креслення стає очевидно, що настановний отвір 4, загалом, складається з трьох секцій: вхідної секції 43, через яку опорний палець 80 кінцевий заглушки 5 входить в отвір 4, секції 44 ковзання, вздовж якої ковзає опорний палець 80, і секції 45 фіксації, яка відповідає кінцевому положення опорного пальця 80.

В установчому отворі 4 утворені також дві опорні поверхні для підтримки опорного пальця 80, коли він ковзає через настановний отвір 4, причому згадані дві опорні поверхні розташовані так, що вони звернені один до одного. Такі опорні пове�4 в напрямку, перпендикулярному згаданим опорних поверхнях. Згадані напрямні 41, 42 виконані таким чином, що дві напрямні 41, 42, розташовані на верхній і на нижній опорній поверхні, відповідно, звернені один до одного. Напрямні 41, 42 розташовані на мінімальній відстані один від одного в напрямку, перпендикулярному опорних поверхнях, причому згадане мінімальна відстань відповідає діаметру d3виступає ділянки 88 опорного пальця 80, придатного для використання з утримує механізмом 1 цього винаходу (див. фіг. 8 і 9 та відповідне опис вище). Це одна з ознак, які гарантують, що тільки опорні пальці 80 відповідних розмірів, а саме опорні пальці 80, містять виступаючий ділянка 88 з розмірами, відповідними напрямних 41, 42, можуть бути вставлені в настановний отвір 4.

Напрямні 41, 42 пристосовані для направлення опорного пальця 80 кінцевий заглушки 5 при переміщенні в отворі 4. Більш конкретно, верхня і нижня напрямні 42, 41, передбачені в корпусі 2, входять у зачеплення з конусом 90 опорного пальця 80. З цією метою напрямні 41, 42 виконані так, що вони звужуються настановний отвір 4 относимешающие елементи, які сприяють утриманню кінцевий заглушки 5 в установчому отворі 4. Дані заважають елементи виконані у вигляді потовщень або опуклостей 51, 52, які утворені суміжно з напрямними 41, 42 корпусу 2 так, щоб бути зверненими один до одного. Опуклості 51, 52 утворені між секцією 44 ковзання і секцією 45 фіксації установчого отвору 4. Перехід між напрямними 41, 42 і виступами 51, 52 в свою чергу утворений за допомогою нахилів 46, 47, які виконані так, що опуклості 51 виступають далі в настановний отвір 4, а також у напрямку, перпендикулярному установчого отвору 4, ніж напрямні 41, 42.

Посилальної позицією 7 позначений виборчий канал, через який можуть провалюватися кінцеві заглушки, які не придатні для взаємодії з утримує механізмом цього винаходу. Виборчий канал 7 взаємодіє з неглибокою канавкою 15, утвореної на поверхні кулачкового затиску 6, для того щоб розпізнавати рулони паперу, які вставлені з горизонтальним зміщенням, або з дуже коротким опорним пальцем 80.

Фіг. 4 представляє собою збільшений вигляд у перспективі внутрішньої сторони задньої пластини 10. На даній внутрішньої по�1, яка пристосована для направлення головного ділянки 84 опорного пальця 80 в установчому отворі 4. Ця напрямна 61 містить заважає елемент у вигляді викривлення або вигину 71 направляючої 61, який виступає в настановний отвір 4 і також сприяє утримуванню кінцевий заглушки 5 в установчому отворі 4.

Процес установки кінцевий заглушки 5 змінного рулону паперу в утримує механізм 1 цього винаходу буде описаний нижче з посиланням на фіг. 5а-5d. На даних кресленнях показані види в перспективі корпусу 2 стримуючого механізму 1, в який вставлений опорний палець 80 кінцевий заглушки 5. (Зазначається, що кінцева заглушка 5, по суті, розташована позаду корпусу 2 і тому не показана). Задня пластина 10, яка закриває корпус 2, також не показана на даних кресленнях.

На фіг. 5а-5d показано як працюють кінцева заглушка 5 і утримує механізм 1, коли користувач прикріплює до утримує механізму новий рулон паперу, що включає в себе кінцеву заглушку 5. На фіг. 5а показано початкове положення, в якому користувач починає вставляти кінцеву заглушку 5 в настановний отвір 4, передбачене в корпусі 2. В процесі установки рулон паперу і � а рулон просовують у настановний отвір 4.

Циліндрична гвинтова пружина 8 (тут не показана) утримує кулачковий затиск 6 у відкритому положенні, готовим для установки нового рулону. Опорний палець 80 кінцевий заглушки 5 починає переміщатися в настановний отвір 4. Палець 80 переміщається в напрямку вставки, показаному жирної стрілкою. Під час свого переміщення вздовж установчого отвору 4 палець 80 входить в зачеплення з кулачковим зажимом 6 і прикладає обертаючий момент до кулачковому зажиму 6, який підтримується з можливістю повороту. Напрямок обертання кулачкового затиску 6 проти годинникової стрілки показано також стрілкою. Обертання кулачкового затиску 6 відбувається в площині обертання, яка, по суті, паралельна передній стінці 21 корпусу 2, в якому утворено отвір 4, а також, по суті, паралельно напрямку подовження установчого отвору 4, яке відповідає напрямку вставки пальця 80. Це означає, що вісь R обертання кулачкового затиску 6 також, по суті, паралельна поздовжньої осі L опорного пальця 80.

З фіг. 5b-5с стає очевидно, що палець 80 продовжує переміщатися уздовж установчого отвору 4 і передає обертання кулачковому зажиму 6 так, що утримує средстение з звуженим ділянкою 86 опорного пальця 80, яке розташоване між його голівкою 84 і виступаючим ділянкою 88 і має порівняно невеликий діаметр d2. Головний ділянка 84 пальця, який має більший діаметр d1,направляється за допомогою направляючої 61 задньої пластини 10 (тут не показана). Конус 90 пальця направляється за допомогою направляючих 41, 42 корпусу 2. Потім палець 80 проштовхують вздовж установчого отвору 4, потім кулачковий затиск 6 обертається і потім гачок 12 входить у зачеплення із звуженим ділянкою 86 опорного пальця 80. Відзначається, що на даному етапі гачок 12 переміщається в просторі, утвореному між напрямними 41, 42 корпусу 2, які направляють конус 90 пальця 80, і спрямовуючої 61 задньої пластини, яка направляє головним ділянка 84 пальця 80.

Якщо ж рулон паперу вставляють з горизонтальним зміщенням і опорний палець 80 кінцевий заглушки 5 рулону паперу не входить належним чином у зачеплення з гачком 12 кулачкового затиску 6, то даний рулон паперу буде прослизати через неглибоку канавку 15 на поверхні кулачкового затиску 6 і виборчий канал 7, утворений в корпусі. Те ж саме відноситься до рулонів паперу з кінцевими заглушкою 5, гвинт 80 якої занадто короткий, щоб належним �чного отвори 4 палець 80 проходить через різні заважають елементи, які сприяють утриманню кінцевий заглушки 5 в установчому отворі 4.

Перший заважає елемент виконаний у вигляді опуклостей 51, 52, які утворені поряд з напрямними 41, 42 корпусу 2 так, щоб бути зверненими один до одного. Конус 90 опорного пальця 80 (див. фіг. 10 і 11) проходить через дані опуклості 51, 52 на своєму шляху вздовж установчого отвору 4. Опуклості 51, 52 не тільки продовжуються далі в настановний отвір 4, ніж напрямні 41, 42, але також і в напрямку, перпендикулярному установчого отвору 4, тобто в напрямку подовження пальця 80. Коли конус 90 пальця 80 проходить через опуклості 51, 52, палець 80 віддаляється від задньої пластини 10 у своєму поздовжньому напрямку. Це означає, що зворотна сторона головки 84 пальця підтягує кулачковий затиск 6 або його гачок 12, відповідно до корпусу 2, і з'являється деякий тертя між гачком 12 і корпусом 2. Для досягнення даного ефекту відстань d між зворотною стороною головки 84 пальця і зверненої до неї торцевою поверхнею 68 приймаючої частини 60 кінцевий заглушки 5 повинне мати відповідну величину: дана відстань d трохи менше товщини гачка 12 плюс товщина опуклостей 51, 52 в стінці корпуса 2, як видно в проЃклостями 51, 52 допомогою затиснення даних елементів між зворотною стороною головки 84 пальця і зверненої до неї торцевою поверхнею 68 утримує частини 60 кінцевий заглушки 5.

Коли конус 90 пальця 80 пройшов через згадані опуклості 51, 52, дана сила тертя знову дещо послаблюється, однак частина сили тертя зберігається так, щоб утримувати палець 80 у внутрішньому кінцевій ділянці установчого отвору 4.

Як було описано вище, задня пластина 10 також містить напрямну 61, яка направляє головним ділянка 84 опорного пальця 80. На даній направляючої утворений вигин 71, через який також повинен проходити головного ділянка 84 пальця 80 при переміщенні вздовж установчого отвору 4. Вигин 71 напрямної 61 задньої пластини виступає в настановний отвір 4 і також сприяє утримуванню кінцевий заглушки 5 у внутрішньому кінцевій ділянці установчого отвору 4.

Крім того, опуклості 51, 52, суміжні з напрямними 41, 42 корпусу, і вигин 71 направляючої 61 задньої пластини забезпечують матеріальну і/або чутну зворотний зв'язок, що інформує користувача про те, що кінцева заглушка 5 вставлена правильно.

Опуклості 51, 52 на напрямних 41, 42 корпусу з одного боку і изгмешающим елементів одночасно. Однак вони можуть бути зміщені таким чином, що палець 80 спочатку проходить через опуклості 51, 52, передбачені поруч з напрямними 41, 42 корпусу, і тільки потім проходить через вигин 71 в направляючої 61 задньої пластини, або навпаки.

У положенні, показаному на фіг. 5d, досягнуто повне зачеплення між гачком 12 і пальцем 80. Палець 80 також досяг свого кінцевого положення у внутрішньому кінцевій ділянці установчого отвору 4, тобто в секції 45 фіксації установчого отвору 4, і не здатний переміщатися далі в напрямку, показаному жирної стрілкою.

В даному положенні фіксації кінцева заглушка 5 може вільно обертатися.

Кінцева заглушка 5 не може бути видалена з стримуючого механізму, якщо не докласти зусилля для подолання сили тертя між кулачковим зажимом 6 і корпусом 2, а також утримують виступами, утвореними на відповідних направляючих. Для того щоб видалити кінцеву заглушку 5, потрібно, по суті, таке ж за величиною зусилля, як і для установки заглушки 5. Звичайне використання видачного пристрою при звичайних умовах видачі не забезпечує сил реакції досить великих і/або у відповідному напрямі, щоб викликати розчепленню �відповідними розмірами вставляють в настановний отвір 4. Вона буде забракована. На фіг. 6а-6d, опорний палець 80' має приблизно однаковий малий діаметр по всій довжині і не містить головного ділянки. Такий палець малого діаметра входить в настановний отвір 4 і також надає необхідний обертаючий момент на кулачковий затиск 6. Однак оскільки цей палець не містить головного ділянки, не буде виникати ніякого тертя між гачком 12 кулачкового затиску 6 і корпусом 2. Палець не буде залишатися в положенні фіксації, а кулачковий затиск 6 буде повертатися у відкрите положення допомогою циліндричної гвинтової пружини 8, виштовхуючи палець з настановного отвору.

Кінцева заглушка з пальцем більшого діаметра також не буде утримуватися в утримуючих механізмі цього винаходу. На фіг. 7а і 7b показаний палець 80", діаметр якого занадто великий, щоб встановлюватися гачок 12 кулачкового затиску 6. Палець занадто великого розміру не здатний навіть досягати положення фіксації. У цьому випадку підпружинений кулачковий затиск 6 виштовхує кінцеву заглушку з настановного отвору.

В обох випадках кінцева заглушка не може бути зафіксована в необхідному кінцевому положенні. Таким чином, гарантується, що тільки й механізм. Це дозволяє гарантувати, що тільки рулони матеріалу з відповідними властивостями вставляються в дозуючий пристрій. Таким чином, запобігає використання дозуючого пристрою з матеріалами, що володіють невідповідними характеристиками, що може призвести до заїдання або пошкодження пристрою.

1. Утримуючий механізм (1) в видачном пристрої для утримування змінного рулону матеріалу, причому утримує механізм (1) містить:
- корпус (2), що включає в себе передню стінку (21), причому настановний отвір (4) для опорного пальця (80) кінцевий заглушки (5) змінного рулону продовжується уздовж передньої стінки (21), і
- кулачковий затискач (6), який розташований в корпусі (2) з можливістю обертання в площині, яка паралельна передній стінці (21) і напряму подовження установчого отвору (4),
причому кулачковий затискач (6) включає в себе утримує засіб (12), яке виконано з можливістю переміщення між відкритим положенням та положенням фіксації за допомогою обертання кулачкового затиску (6),
коли утримує засіб (12) знаходиться у відкритому положенні, опорний палець (80) може бути вставлений в настановний отвір (4),
коли удерживающеео отвори (4), відрізняється тим, що утримує механізм (1) виконаний таким чином, що переміщення опорного пальця (80) уздовж установчого отвору (4) викликає зачеплення між пальцем (80) і утримує засобом (12), обертання кулачкового затиску (6) і відповідно переміщення утримуючого засоби (12) положення фіксації.

2. Утримуючий механізм (1) п. 1, в якому утримує засіб (12) кулачкового затиску (6) і корпус пристосовані для взаємодії з опорним пальцем (80), щоб утримувати опорний палець (80) в секції (45) фіксації установчого отвору (4).

3. Утримуючий механізм (1) п. 1, в якому кулачковий затискач (6) попередньо підтягнутий у відкрите положення, переважно, за допомогою циліндричної гвинтової пружини (8).

4. Утримуючий механізм (1) по кожному з пп. 1-3, в якому настановний отвір (4) містить у собі вхідну секцію (43), секцію (44) ковзання і секцію (45) фіксації, і обмежений верхній і нижній опорною поверхнею, щонайменше, одна з яких включає в себе напрямну (41, 42), продовжується вздовж, щонайменше, частини секції (44) ковзання,
причому напрямна або напрямні (41, 42) розташовані і виконані для направлення опорного пальця (80), прихильності�1) за п. 1, в якому корпус (2) додатково містить заважають кошти (51, 52), утворені поряд з настановним отвором (4), переважно, секцією (44) ковзання і секцією (45) фіксації отвори (4), причому опорний палець (80) проходить через згадані заважають кошти на своєму шляху вздовж установчого отвору (4) і в його секцію (45) фіксації, причому дані заважають кошти (51, 52) сприяють утриманню опорного пальця (80) в інсталяційному отворі (4) та/або забезпечують матеріальну і/або чутну зворотний зв'язок для користувача, показує, що змінний рулон матеріалу вставлено правильно.

6. Утримуючий механізм (1) п. 5, в якому згадані заважають кошти виконані у вигляді щонайменше однієї опуклості (51, 52), утвореної на верхньої і/або нижньої опорної поверхні, що обмежує настановний отвір (4), таким чином, щоб тривати далі в настановний отвір (4) та/або в напрямку, перпендикулярному йому, ніж напрямні (41, 42).

7. Утримуючий механізм (1) п. 1, у якому корпус (2) містить відкриту задню поверхню, яка закривається за допомогою задньої пластини (10).

8. Утримуючий механізм (1) п. 7, в якому задня пластина (10) містить іншу направляющу�стия (4).

9. Утримуючий механізм (1) по кожному з пп. 6-8, в якому задня пластина (10) додатково містить заважають кошти (71), через які проходить опорний палець (80) на своєму шляху вздовж установчого отвору (4) і в його секцію (45) фіксації, причому дані заважають кошти (71) сприяють утриманню опорного пальця (80) в інсталяційному отворі (4) та/або забезпечують матеріальну і/або чутну зворотний зв'язок для користувача, показує, що змінний рулон матеріалу вставлено правильно.

10. Утримуючий механізм (1) п. 9, в якому згадані заважають кошти задньої пластини (10) виконані у вигляді вигину (71), утвореного в її направляючої (61) таким чином, щоб виступати в настановний отвір (4) та/або в напрямку, перпендикулярному йому.

11. Утримуючий механізм (1) п. 1, в якому зазначене утримує засіб кулачкового затиску (б) виконано у вигляді гачка (12), розташованого і виконаного для взаємодії з звуженим ділянкою (86) опорного пальця (80).

12. Утримує система, яка утримує механізм (1) по кожному з попередніх пунктів та кінцеву заглушку (5) для рулону матеріалу, утримуваного у згаданому утримуючих механізмі, причому кінцева заглушка (5) мі�ї палець (80), причому згаданий опорний палець містить головний ділянку (84), має перший діаметр (d1), і звужену ділянку (86), який має другий діаметр (d2), який менше ніж згаданий перший діаметр, причому розміри кінцевий заглушки (5) такі, що опорний палець (80) може бути вставлений в настановний отвір (4) і зафіксований в секції (45) фіксації установчого отвору (4) за допомогою взаємодії між опорним пальцем (80), утримує засобом (12) кулачкового затиску (6) і корпусом (2).

13. Видачное пристрій для змінних рулонів матеріалу, зокрема рулонів паперових рушників або рулонів тонкого паперу, що містить опорний важіль, що вміщає утримує механізм (1) по кожному з пп. 1-11 для утримування кінцевий заглушки (5) рулону паперу.

14. Спосіб вставки змінного рулону матеріалу в утримує механізм (1) по кожному з пп. 1-11,
причому згаданий рулон містить, щонайменше, одну кінцеву заглушку (5), що містить приймає ділянку (60) з розмірами, що підходять для вставки в порожнисту серцевину рулону матеріалу, і гвинт (80), причому згаданий опорний палець містить головний ділянку (84), має перший діаметр (d1), і звужену ділянку (86), який має другий діаметр (d2), який менше ніж упомянтановочное отвір (4) і зафіксований у кінцевому положенні в установчому отворі (4) за допомогою стримуючого механізму (12) кулачкового затиску (6),
причому згаданий спосіб включає, передбачає:
- розміщення опорного пальця (80) кінцевий заглушки (5) у вхідну секцію (43) настановного отвору (4) стримуючого механізму (1);
- ковзання опорного пальця (80) уздовж секції(44) ковзання установчого отвору (4), тим самим приводячи утримує засіб (12) кулачкового затиску (6) в зачеплення з опорним пальцем (80), передаючи обертовий рух кулачковому зажиму (6) у площині, паралельній передній стінці (21) і напряму подовження установчого отвору (4), і приводячи утримує засіб (12) кулачкового затиску (6) з відкритого стану в положення фіксації. 

Схожі патенти:

Дозатор для безлічі рулонів рулонного матеріалу з автоматичним переміщенням рулонів і спосіб зазрузки даного дозатора

Дозатор для послідовного дозування рулонного матеріалу з безлічі рулонів містить карусельний магазин (12), закріплений з можливістю повороту в корпусі (1) дозатора. Карусельний магазин містить безліч власників(22, 24, 26, 28, 30) рулонів, які тривають паралельно осі (17) обертання карусельного магазину. Карусельний магазин містить датчик (10), який реєструє, є рулон рулонного матеріалу на одному з власників рулонів витраченим. Рухома спускова засувка (9) блокує обертання карусельного магазину до тих пір, поки рулон рулонного матеріалу на тримачі дозуючого рулону не буде витрачений. У цей момент карусельний магазин повертається під дією гравітації в першому напрямку. 2 н. і 15 з.п. ф-ли, 7 іл.

Розподільчий пристрій для розподілу папери з рулонів паперу санітарно-гігієнічного призначення з центральною подачею

Розподільний пристрій має корпус з прийомним ділянкою (3) для двох рулонів з центральною подачею, один з яких представляє собою повний рулон (20) паперу, а інший - майже порожній рулон (24) паперу, стиснутий до форми серпа для того, щоб зробити розподільний пристрій менш громіздким. Два рулону розподіляються через окремі розподільчі отвори (30, 32), які можуть бути об'єднані загальним розподільним дозатором (50), віддаленим від отворів. Обидва отвори розташовані асиметрично відносно зовнішніх кордонів приймального ділянки. При цьому центр першого і центр другого розподільного отвори віддалені один від одного менше, ніж на діаметр повного рулону паперу, а розподільні отвори з'єднані один з одним каналом, який проходить в донної стінці корпусу. 12 з.п. ф-ли, 4 іл.

Розподільник безперервного подаваного матеріалу з корректируемим гальмом

Пристрій гальмування використовується в розподільнику безперервної подачі матеріалу, такого як папір. Пристрій гальмування включає опорну структуру, з'єднану з першим зубчастим колесом, закріпленим з можливістю обертання, і з'єднану з рухомим шасі. Шасі утримує друге рухоме зубчасте колесо, яке рухається з шасі. Обидва зубчастих колеса зачіпляються один з одним і дозволяють папері рухатися через них. Шасі підтримує зуби першого і другого зубчастих коліс в зачепленні один з одним, при цьому відстань між зубчастими колесами є змінним. Пристрій додатково містить гальмо для зміни величини зусилля, необхідного для обертання зубчастих коліс. 3 н. і 12 з.п. ф-ли, 5 іл.

Диспенсер для розподілу паперу санітарно-гігієнічного призначення і спосіб розподілу паперу санітарно-гігієнічного призначення

Винахід відноситься до диспенсеру (1) для розподілу паперу санітарно-гігієнічного призначення, що містить корпус (2), який утворює ємність для прийому або рулону паперу санітарно-гігієнічного призначення з подачею з центру, або стійки паперу санітарно-гігієнічного призначення

Видачное пристрій для листового матеріалу

Винахід відноситься до видачному пристрою для рулонів або стопок листового матеріалу

Торцева заглушка для рулону матеріалу, рулон матеріалу і фіксуючий пристрій в розподільчому пристрої

Винахід відноситься до торцевої заглушки для рулону матеріалу, що підлягає введенню в фіксуючий пристрій

Диспенсер туалетного паперу, в який поміщений рулон, рулон туалетного паперу і розподільник

Винахід відноситься до розподільника туалетного паперу, в який поміщений рулон, рулону туалетного паперу і розподільника
Up!