Спосіб і пристрій для відрізання матеріалу від полотна

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до способу і пристрою для відрізання матеріалу від полотна. Зокрема, даний винахід відноситься до відрізання еластичного шару, приєднаного до першого полотна, від першого полотна. Ще більш конкретно, даний винахід відноситься до відрізання еластичних пасом від першого полотна, при цьому еластичні пасма розміщуються вздовж першого полотна в хвилеподібною конфігурації, так що коли відрізані частини видаляються, еластичні нитки розміщуються в окремих частинах, відокремлених в машинному напрямку. Отримане в результаті полотно повинна бути використане при виготовленні всмоктуючого вироби, такого як вбираючі труси, дитячі пелюшки і підгузки для немовлят. Еластичний шар або еластичні пасма в кінцевому рахунку можуть формувати еластичні елементи для ніг під всмоктуючою виробі.

Рівень техніки

WO 2010/126415 розкриває спосіб і пристрій для виготовлення эластифицированного полотна, що має роздільні частини еластичних пасом, відділених в машинному напрямку або поздовжньому напрямку эластифицированного полотна. Отримане в результаті эластифицированное полотно розкрито з можливістю фпредоставляют еластичні елементи для ніг в передній або задній областях талії. Поділ між частинами еластичних пасом в машинному напрямку формує ластовичную частина під всмоктуючою виробі, яка не містить еластичних пасом у поперечному напрямку всмоктуючого вироби, що часто потрібно.

Фіг. 1-5 цієї заявки є копіями вибраних креслень WO 2010/126415 і докладно пояснюються далі в якості допомоги читачеві у розумінні рівня техніки для цього винаходу, а також для розуміння кращого варіанта застосування цього винаходу.

Посилаючись на фіг. 1, розкриті друге полотно 200 і перше полотно 300, подаються в машинному напрямку MD. Також в машинному напрямку подається, щонайменше, одна еластична пасмо, переважно група з 2, 3 або більше еластичних пасм 500, яка розміщується на другому полотні 200 як хвилі, що йде в машинному напрямку, формує хвилеподібний малюнок, який проходить назад і вперед у напрямку CD, поперечному машинному напрямку. Група еластичних пасм 500 приєднана до першого полотна з використанням фарби адгезиву 250. Хвилеподібний малюнок і компонування групи еластичних пасм 500 є такими, що частини групи еластичних пасм 500 виступають з краю 203 ого полотна 300. Відповідно, група еластичних пасм 500 розміщується в якості частин, що перекривають і приєднаних до другого полотну 200, відокремленому в машинному напрямку MD допомогою частин, що виступають з краю 203 першого полотна 200 і краю 303 другого полотна 300. Приєднані частини еластичних пасм повинні формувати перший і другий еластичні елементи для ніг всмоктуючого вироби, коли эластифицированное полотно 300 виготовляється для всмоктуючого вироби. Непрікрепленний частини еластичних пасм 500 повинні бути відрізані від другого полотна 200, так що приєднані частини стають окремими частинами еластичних пасм, відокремленими і не пов'язаними один з одним в машинному напрямку. Поділ між суміжними приєднаними частинами еластичних пасм 500 в машинному напрямку MD забезпечує місце для прикріплення всмоктуючою серцевини 3 від еластичних пасм 500.

Непрікрепленний частини еластичних пасм 500 відрізають з використанням обертового ножа 605, який може бути краще видно на фіг. 2. Більш детальна інформація кошти відрізання еластичних частин попереднього рівня техніки детально викладено нижче.

Знову посилаючись на фіг. 1, перше полотно 300 подаетсередине приєднані частини еластичних пасм 500 і при цьому залишати непрікрепленний частини, виступаючі з багатошарового матеріалу з першого і другого полотна 200, 300 для відрізання з використанням обертового ріжучого пристрою 605. Багатошаровий матеріал з першого і другого полотна 200, 300 і роздільних частин еластичних пасм надає эластифицированное полотно 100, яке потім може формуватися як передня область талії або задня область талії всмоктуючого вироби.

Щоб виготовляти вбирає виріб з эластифицированного полотна 100, друге таке эластифицированное полотно 100 може бути розміщено паралельно першому эластифицированному полотну 100 і при цьому рознесений від нього в напрямку, поперечному машинному напрямку, як показано на фіг. 3. Додаткове полотно 900 може забезпечувати проміжок у напрямку, поперечному машинному напрямку, між першим і другим эластифицированним полотном 100, щоб з'єднувати їх між собою. Аналогічно, вбирає серцевина 130 може перекривати перше і друге полотно 100 в напрямку, поперечному машинному напрямку, і забезпечувати проміжок між першим і другим эластифицированним полотном 100. Розріз C у напрямку, поперечному машинному напрямку може бути зроблений для того, щоб розділяти пвани допомогою висікання заштрихованої області S, щоб забезпечити контури ніг, мають еластичні елементи для ніг, що відповідають контурам ніг за винятком області, перекритою допомогою поглинаючого шару 130.

Посилаючись на фіг. 2 цієї заявки, пристрій і спосіб для відрізання виступаючих частин еластичних пасом може розумітися більш повно. Як можна бачити, друге полотно 200, перше полотно 300 і еластичні пасма 500 розміщуються посередині в зазорі 400 між валиками. На цій стадії багатошаровий матеріал має непрікрепленний частини еластичних пасм, які виступають з його бічного краю, які раніше повинні бути відрізані. Виступаючі непрікрепленний частини еластичних пасм 500 захоплюються між першим і другим ременями 401, 402, які, можливо, більш зрозуміло проілюстровані на фіг. 1. Непрікрепленний виступаючі частини еластичних пасм 500 тим самим утримуються в необхідній позиції в напрямку, поперечному машинному напрямку, і в машинному напрямку MD, так що вони утримуються натягнутими і керованими в ході процесу відрізання. Багатошаровий матеріал з першого і другого полотна 300, 200 і еластичних пасм 500 утримується на зовнішній поверхні обертового барабана 620 так, щоб забезпечити опорну поверхневими� можна бачити з фіг. 2, перший і другий ремені 401, 402 виконані з можливістю переміщатися у відповідності з переміщенням зовнішньої поверхні барабана 620, так що виступаючі частини еластичних пасм 500 підтримують фіксовану взаємозв'язок щодо багатошарового матеріалу 200, 300, 500.

Коли багатошаровий матеріал 200, 300, 500 утримується на зовнішній поверхні барабана 620, а виступаючі частини еластичних пасм 500 захоплені між першим і другим ременями 401, 402, обертове ріжучий пристрій 605 притискається до зовнішньої поверхні барабана 620 таким чином, що вона прорізає виступаючі частини еластичних пасм 500 на краю багатошарового матеріалу 200, 300, 500, щоб відрізати непрікрепленний частини еластичних пасм 500, щоб тим самим забезпечити багатошаровий матеріал 100 з окремими частинами еластичних пасом, відділених в машинному напрямку.

Щонайменше дві проблеми виявлені у компонуванні відрізання з пресуванням з попереднього рівня техніки. Перша проблема полягає в тому, що зачеплення між лезом обертається різальної машини 605 і зовнішньою поверхнею барабана 620 часто призводить до зносу за гостротою леза, вимагаючи щодо частого технічного обслуговування на заточування леза або від�їй 500 часто призводить до того, що еластичні пасма 500 іноді не зрізуються, навіть якщо барабан 620 містить еластичну поверхню підкладки для прийому леза різальної машини 605. Відповідно, одна мета цього винаходу полягає в тому, щоб надавати засіб і спосіб відрізання матеріалу від полотна, зокрема пружного матеріалу і, ще більш конкретно, еластичних пасм, які дозволяють зменшувати трудомісткість технічного обслуговування, а також дозволяють гарантувати хороший відсоток успішного відрізання матеріалу.

Альтернативний спосіб і пристрій для виготовлення эластифицированного полотна для використання при виготовленні всмоктуючого вироби, як розкрито в WO 2010/126415, описуються з посиланням на фіг. 4 і 5 цієї заявки.

У способі та пристрої по фіг. 4 і 5, формується одне эластифицированное полотно, яке може бути виготовлене для всмоктуючого вироби за рахунок додавання поглинаючого шару 130 і належного етапу відрізання у напрямку, поперечному машинному напрямку, і етапу висікання без необхідності окремого формування першого і другого эластифицированного полотна і з'єднання за допомогою сполучної полотна 900, як у способі та пристрої по фіг. 1-3.

Більш �ретье полотно 200, 700 ламінуються на перше полотно 300. Посередині між другим полотном 200 і першим полотном 300 розміщується, щонайменше, одна перша еластична пасмо або перша група еластичних пасм 500, приєднаних до другого полотну 200 і розміщуються у хвилеподібному малюнку 500, як показано вище щодо фіг. 1. Аналогічно, щонайменше, одна друга еластична пасмо або друга група еластичних пасм 502 розміщуються посередині між третім полотном 700 і першим полотном 300 на шляху, що йде уздовж машинного напрямку і має хвилеподібну форму в напрямку CD, поперечному машинному напрямку. Друге і третє полотно 200, 700 ламінуються на перше полотно 300 в компонуванні, відокремленої одна від одної в напрямку, поперечному машинному напрямку, так що перше полотно 300 відкрито в центральній області в напрямку CD, поперечному машинному напрямку. Аналогічно способу і пристрою, поясненним вище щодо фіг. 1-3, перша і друга еластичні пасма 500, 502 частково приєднано до першого полотна 300 в частинах, розміщених посередині, відповідно, між другим і третім полотном 200, 700 і першим полотном 300.

Передбачені також непрікрепленний частини перше еластичних пасм 500, виступенние частини еластичних пасм 502, які виступають з багатошарового матеріалу з третього полотна 700 і першого полотна 300. Ці непрікрепленний виступаючі частини еластичних пасм 500, 502 повинні бути відрізані, щоб надавати отримане в результаті эластифицированное полотно 100 з окремими частинами еластичних пасм 500, 502, які відокремлюються один від одного в машинному напрямку. Таким чином, надається ряд з перших окремих частин еластичних пасм 500, що йдуть в машинному напрямку, отриманого в результаті эластифицированного полотна 100, і другий ряд окремих частин друге еластичних пасм 502, при цьому перший і другий ряди відокремлюються один від одного в напрямку, поперечному машинному напрямку, і розміщуються таким чином, що окремі частини еластичних пасм 500, 502 поєднуються один з одним в машинному напрямку, як можна бачити на фіг. 5. Непрікрепленний частини виступають один до одного в центральній області першого полотна 300 в напрямку CD, поперечному машинному напрямку, в якому знаходиться поділ у напрямку, поперечному машинному напрямку, для другого та третього полотна 200, 700.

Щоб відрізати виступаючі непрікрепленний частини еластичних пасм 500, 502, повинна бути виконана опие частини перше еластичних пасм 500 повинні захоплюватися між першим і другим ременями 401, 402 і утримуватися натягнутими по мірі того, як вони переміщуються разом з багатошаровим матеріалом полотна 200, 300, 700 повз різальної прессмашини 605. Перший і другий ремені 401, 402 розміщуються, відповідно, на верхній поверхні першого полотна 300 і нижньої поверхні першого полотна 300 так, що непрікрепленний частини перше еластичних пасм 500 і першого полотна 300 утримуються між першим і другим ременями 401, 402. Багатошаровий матеріал з полотна 200, 300, 700 утримується на зовнішній поверхні барабана 620, щоб виступати в якості опорної поверхні, на якій може притискатися лезо різальної прессмашини 605, щоб прорізати виступаючі частини перше еластичних пасм 500. Другий такий ріжучий механізм 605' надається поруч з першим ріжучим механізмом 605 в напрямку, поперечному машинному напрямку, для відрізання виступаючих частин друге еластичних пасм 502. З іншого боку, багатошаровий матеріал з полотна 200, 300, 700 утримується на зовнішній поверхні барабана 620, і виступаючі частини перше полотно 300 захоплюються між третім і четвертим ременями 403, 404, коли вони відрізають за допомогою другої різальної прессмашини 605'. Аналогічно першій ріжучої прессмашине 605, друга р�0 з тим, щоб прорізати другі еластичні пасма 502.

Отримане в результаті эластифицированное полотно 100 може бути виготовлена як роздільні вбираючі вироби допомогою приєднання всмоктуючою серцевини 130 між окремими частинами еластичних пасом в машинному напрямку эластифицированного полотна 100, відрізання эластифицированного полотна в напрямку, поперечному машинному напрямку, C і висікання матеріалу, щоб формувати контури ніг у S. Перший ряд роздільних еластичних частин формує еластичні елементи для ніг для однієї з передньої області талії і задньої області талії отриманого в результаті всмоктуючого вироби, а другий ряд роздільних еластичних елементів для ніг формує еластичні частини для іншого з передньої і задньої областей талії отриманого в результаті всмоктуючого вироби. Суміжні роздільні частини в машинному напрямку эластифицированного полотна 100 в кінцевому рахунку формують еластичні елементи для ніг, для лівої і правої ніг, відповідно, як тільки эластифицированное полотно відрізається і додатково формується як роздільні вбираючі вироби.

Спосіб виготовлення фіг. 4 і 5 певною мірою ефективніше за порівняний�ицированного полотна 100, які потім повинні бути з'єднані між собою за допомогою перемички з матеріалу. Спосіб відрізання неприкрепленних виступаючих частин еластичних пасм 500, 502 ускладнюється. Іншими словами, перша і друга резательние прессмашини 605, 605' не можуть бути безперервно притиснуті до зовнішньої поверхні барабана 620, що можливо в способі і пристрої фіг. 1-3, оскільки це розділяє эластифицированное полотно 100 на три частини в напрямку CD, поперечному машинному напрямку. Таким чином, перша і друга резательние прессмашини 605, 605' притискаються періодично до зовнішньої поверхні барабана 620 синхронно з еластичними пасмами таким чином, щоб відрізати непрікрепленний виступаючі частини еластичних пасм 500, 502 і періодично залишати багатошаровий матеріал неотрезанним між неприкріпленими виступаючими частинами еластичних пасм 500, 502 в машинному напрямку MD. Хоча це забезпечує ефективний спосіб і пристрій для виготовлення всмоктуючих виробів, періодичні резательние прессмашини 605, 605' залишають розрізи в першому полотні 300, в якому еластичні пасма 500, 502 відрізані. Розрізи не завжди потрібні.

Отже, інша мета цього винаходу полягає в тому, щоб прсобом, який забезпечує можливість утримування полотна відносно опорної поверхні і проходження під вістрям ножа для відрізання матеріалу без відрізання також самої полотна.

Сутність винаходу

З урахуванням вищевикладених цілей, даний винахід надає спосіб відрізання матеріалу від полотна в способі виготовлення всмоктуючого вироби, причому спосіб відрізання містить:

- подачу полотна і його утримування щодо опорної поверхні;

- утримування матеріалу, який повинен бути відрізаний, піднятим від опорної поверхні і піднятим відносно полотна по мірі того, як полотно подають на опорну поверхню;

- відрізання піднятого матеріалу від полотна за допомогою леза, яке занесено від опорної поверхні.

Традиційний підхід до обрізання полотна, подаваного і утримуваного щільно прилеглим щодо опорної поверхні (наприклад, барабана), полягає в тому, щоб притискати лезо обертового ножа до поверхні барабана або опорної поверхні. Це може бути проблематичним, оскільки матеріал, отрезаемий від полотна, не може бути прорізаний повністю по товщині допомогою леза, прижимающегося до опорної поверхні або е�пасмами з комплексних ниток. При відрізанні таких еластичних пасм іноді одна (або кілька) ниток залишаються відрізаними. У результаті може виходити невдалий відріз. Ця проблема при відрізанні є, зокрема, очевидною, коли отрезаемий матеріал є еластичним шаром, оскільки, як вважається, за еластичного властивості про вістрі леза або ножа шар часто деформується, тому що підвищується ризик неповного відрізання еластичного шару. Додатково, притиснення леза до опорної поверхні підвищує знос леза, що може призводити до небажано частого технічного обслуговування леза щодо його заточування або заміни на нове.

Згідно способу цього винаходу, матеріал, який повинен бути відрізаний, утримується рознесеним над опорною поверхнею, і лезо розміщується на шляху подання піднятого матеріалу таким чином, що матеріал відрізається, коли він проходить повз леза, в той час як вістря ножа може залишатися рознесеним від опорної поверхні. У зв'язку з цим, матеріал успішно відрізається від полотна, і лезо при цьому не контактує з опорною поверхнею, з тим щоб не допускати надмірного зносу.

З вищезазначеного повинно бути очевидним, що те, що матеріал, коториочтительний ознака винаходу.

Переважно, лезо виступає за межі піднятого матеріалу в напрямку товщини порушеного матеріалу до опорної поверхні, і при цьому рознесений від опорної поверхні, тим самим забезпечуючи те, що вістря ножа проникає через всю товщину матеріалу, який повинен бути відрізаний. Таким чином, вістря або лезо ножа йдуть упоперек по товщині матеріалу у вільний простір. Рознесення леза виконується в напрямку, нормальному до опорної поверхні. Іншими словами, опорна поверхня розміщується безпосередньо під лезом у напрямку, нормальному до опорної поверхні.

У кращому варіанті здійснення, піднятий матеріал триває в напрямку, поперечному машинному напрямку (щодо машинного напрямку при подачі полотна) протягом напрямки, поперечного машинному напрямку, для опорної поверхні, так що піднятий матеріал знаходиться над опорною поверхнею в напрямку, нормальному до опорної поверхні.

Переважно, піднімає елемент використовується для того, щоб утримувати матеріал піднятим над опорною поверхнею, так що лезо перерізає піднятий матеріал по мірі того, як він проходить над піднімає элднятий матеріал у ході відрізання, щоб забезпечувати успішний відріз.

Переважно, лезо знаходиться поруч з піднімає елементом у напрямку, поперечному машинному напрямку, полотна.

Ще більш переважно, піднятий матеріал утримується натягнутим близько піднімає елемента, так що лезо перерізає натягнутий піднятий матеріал. Відрізання натягнутого матеріалу підвищує ймовірність успішного відрізу.

Переважно, полотно подається в машинному напрямку за допомогою відповідного переміщення опорної поверхні в машинному напрямку.

Опорна поверхня переважно переміщається в машинному напрямку щодо піднімає елемента. Переважно, піднімає елемент рознесений від опорної поверхні так, що перше полотно може проходити під ним також з рознесенням від піднімає елемента. Переважно, піднімає елемент має такий розмір, щоб відносити матеріал від опорної поверхні на відстань 1-10 мм

У додатковому варіанті здійснення, матеріал має вільну торцеву сторону в напрямку, поперечному машинному напрямку, і сторону, приєднану до полотна. У кращому варіанті здійснення, матеріал і матеріал, який повинен бути відрізаний, переміщуються разом. Засіб захоплення може утримувати піднятий матеріал натягнутим, коли він відрізається за допомогою леза. Засіб захоплення може мати форму затискають кошти з фіксацією на стороні опорної поверхні і на її протилежному боці при одночасному переміщенні в машинному напрямку з полотном. Переважно, матеріал фіксується таким чином, щоб утримуватися натягнутим близько піднімає елемента.

У кращому варіанті здійснення, засіб захоплення розташовується на полотні або незначно рознесений від нього, коли воно захоплює матеріал у піднятій позиції відносно полотна. Іншими словами, полотно розміщується між засобом захоплення, наприклад першим ременем, і опорною поверхнею в напрямку, нормальному до опорної поверхні. Переважно, засіб захоплення містить перший і другий ремені, які захоплюють матеріал між собою. Переважно, полотно розміщується між першим ременем і опорною поверхнею.

У кращому варіанті здійснення, піднятий матеріал охоплює перший і другий піднімають елементи для підйому матеріалу від опорної поверхні натягнутим спосиал. Виявлено, що відрізання такого матеріалу перемички забезпечує успішний відріз.

Переважно, перший піднімає елемент є піднімає елементом, описаним вище, і другий піднімає елемент є засобом захоплення, наприклад першим ременем кошти захоплення, описаного вище.

У кращому варіанті здійснення, піднімає елемент для підйому матеріалу від опорної поверхні розміщується таким чином, що полотно може проходити під ним по мірі того, як матеріал проходить над ним, за рахунок цього піднімаючи матеріалу відносно полотна, так що він може бути відрізаний без відрізання нижчою полотна. У кращому варіанті здійснення, спосіб містить подачу полотна на опорній поверхні під піднімає елементом, переважно таким способом, що полотно переміщається щодо піднімає елемента в машинному напрямку, і підйом матеріалу, який повинен бути відрізаний від полотна, з допомогою піднімає елемента, за допомогою чого лезо відрізає піднятий матеріал від полотна за допомогою проходження по товщині порушеного матеріалу у вільний простір, разнесенное від полотна і опорної поверхні. Вищенаведені терміни “опорна поверхня збігаються в напрямі, поперечному машинному напрямку, з лезом. Іншими словами, вони йдуть у напрямку, поперечному машинному напрямку, щонайменше, до позиції нижче леза.

Згідно з цим варіантом здійснення винаходу, можна відрізати відрізаний матеріал при утриманні полотна щільно прилеглим щодо опорної поверхні без відрізання або іншого фізичного втручання у проходження полотна вздовж опорної поверхні.

Іншими словами, вістря леза виступає впоперек по товщині матеріалу до опорної поверхні, коли матеріал утримується піднятим від полотна і опорної поверхні, і при цьому виступає тільки до позиції, - адаптер від полотна.

Така компоновка піднімає елемента, в якій полотно може проходити під ним близько опорної поверхні, забезпечує можливість пристрою відрізання відрізати матеріал, наприклад еластичну пасмо, навіть коли полотно триває під піднімає елементом і лезом ножа в напрямку, поперечному машинному напрямку, без відрізання нижчого полотна за допомогою леза ножа. Це є переважним порівняно з конфігурацією, розкритої вище щодо фіг. 4 та 5, у якої нижче лежачі полотно періодично бути використана з більш вузьким полотном в напрямку, поперечному машинному напрямку, яке не є настільки широким, щоб проходити під піднімає елементом.

У кращому варіанті здійснення, полотно проходить під піднімає елементом (так що полотно знаходиться між піднімає елементом і опорною поверхнею в напрямку, нормальному до опорної поверхні) і засобом захоплення, за допомогою чого засіб захоплення утримує матеріал у піднятій позиції щодо опорної поверхні натягнутим близько піднімає елемента, і лезо розміщується між піднімає елементом і засобом захоплення у напрямку, поперечному машинному напрямку, з тим щоб прорізати матеріал, і при цьому залишається рознесеним від опорної поверхні і нижньою полотна, за допомогою чого засіб захоплення полотна і опорна поверхня переміщуються, відповідно, в машинному напрямку щодо піднімає елемента і леза так, що піднятий матеріал відрізається від полотна, коли матеріал і полотно переміщуються в машинному напрямку, і полотно в силу цього контактує з лезом.

Переважно, полотно залишається утримуваним щільно прилеглим щодо опорної поверхні, коли матеріал, який повинен� в контексті відрізання еластичного шару, переважно еластичних пасм, від полотна, так що полотно містить роздільні еластичні частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку, щоб, у кінцевому рахунку, забезпечити еластичні елементи для ніг всмоктуючого вироби.

В аспекті винаходу, передбачений спосіб виготовлення эластифицированного полотна в способі виготовлення всмоктуючого вироби, причому эластифицированное полотно має роздільні еластичні частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку або поздовжньому напрямку эластифицированного полотна, при цьому спосіб містить:

- подачу першого полотна, підтримуваного щодо опорної поверхні, в машинному напрямку;

- часткове приєднання еластичного шару до першого полотна таким чином, щоб задавати хвилеподібний шлях вздовж першого полотна в машинному напрямку;

- захоплення неприкрепленних частин еластичного шару;

- утримання неприкрепленних частин у піднятій позиції від опорної поверхні;

- відрізання неприкрепленних частин еластичного шару в момент, коли вони захоплюються, піднімаються і переміщуються в машинному напрямку разом з першим полотном, з використанням вістря леза або ножа, котоѾверхности, щоб тим самим розрізати еластичний шар на окремі частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку.

Це забезпечує успішне відрізання неприкрепленних частин еластичного шару, оскільки вістря ножа виступає через еластичний шар, і при цьому забезпечує малообслуживаемое вістрі ножа, оскільки воно не притискається до опорної поверхні.

Додатково, навіть якщо непрікрепленний частини піднімаються від опорної поверхні, полотно переважно залишається утримуваним щільно прилеглим щодо опорної поверхні.

Переважно, друге полотно ламінують на перше полотно таким чином, щоб розміщувати посередині приєднані частини еластичного шару між ними, і таким чином, що непрікрепленний частини виступають у напрямку, поперечному машинному напрямку, щодо першого полотна, другого полотна або обох з них з багатошарового матеріалу, який повинен за рахунок цього захоплюватися, підніматися і відрізатися відповідно до вищеописаного способу.

Такий еластифікованний багатошаровий матеріал переважно використовується для того, щоб формувати передню область талії або задню область талії або обидві з них для впитивающег�рахунку, надавати передній або задній (або обидва з них) еластичний елемент для ніг. Таким чином, еластичний шар переважно має форму множини еластичних пасом для формування еластичних елементів для ніг всмоктуючого вироби.

Всі ознаки, описані вище щодо способу відрізання матеріалу, є застосовними до цього аспекту винаходу.

Пристрій для відрізання матеріалу від полотна, причому пристрій містить:

- переміщувану опорну поверхню для подачі полотна, що утримується на ній, в машинному напрямку;

- піднімає елемент для підйому матеріалу, приєднаного до частини полотна, від опорної поверхні;

- лезо ножа, розміщене з можливістю виступати впоперек по товщині порушеного матеріалу, коли він утримується в піднятій позиції допомогою піднімає елемента, і при цьому рознесений від опорної поверхні, тим самим відрізати матеріал від полотна.

Підйом матеріалу для відрізання забезпечує підвищену частку успішного відрізання, тоді як рознесення леза від опорної поверхні забезпечує довговічність леза ножа.

У додатковому варіанті здійснення, пристрій містить засоби�емещающегося полотна і для утримування матеріалу натягнутим близько піднімає елемента в піднятій позиції, за допомогою чого лезо ножа розміщується між засобом захоплення і піднімає елементом, щоб прорізати натягнутий піднятий матеріал. Засіб захоплення може представляти собою вакуумний захватний блок або інше відоме засіб, але переважно представляє собою переміщаються ремені, формують зазор між собою, в якому утримується матеріал. Переважно, засіб захоплення формує другий піднімає елемент для підйому матеріалу, який повинен бути відрізаний від опорної поверхні так, що матеріал охоплює перший і другий піднімають елементи в ході відрізання за допомогою леза ножа. Засіб захоплення альтернативно може формувати піднімає елемент, в силу цього виконуючи функції захвату матеріалу та підйому матеріалу.

Пристрій переважно додатково містить аплікатор еластичного шару, який частково приєднує еластичний шар до першого полотна таким чином, що еластичний шар триває в машинному напрямку, має хвилеподібну форму в напрямку, поперечному машинному напрямку, щоб слідувати волнообразному шляху, і таким чином, що частина у напрямку, поперечному машинному напрямку, хвилеподібного шляху присоена до полотна, за допомогою чого піднімає елемент розміщується з можливістю піднімати неприкрепленную частина еластичного шару, і лезо ножа розміщується з можливістю відрізати підняту неприкрепленную частина еластичного шару від полотна, за рахунок цього формуючи роздільні еластичні частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку полотна.

У кращому варіанті здійснення, пристрій містить другий механізм подачі полотна, що розміщується з можливістю об'єднувати згадане полотно, яке є першим полотном і згаданим другим полотном, і пристрій для ламінування, щоб формувати тришаровий матеріал з еластичного шару і першого і другого полотна, за допомогою чого неприкрепленная частина еластичного шару виступає в напрямку, поперечному машинному напрямку, з багатошарового матеріалу.

У додатковому варіанті здійснення, пристрій містить перетворювач, що приймає багатошаровий матеріал з першого і другого полотна, що має приєднану частина еластичного шару, розміщену між ними, і неприкрепленную частина, відрізану допомогою леза ножа, і перетворює його, по меншій мірі, в передню область талії або заьними еластичними частинами перетворюється у всмоктуючий шар, ластовичная область, щонайменше, передньої або задньої області талії й еластичні частині з кожного боку формують еластичні елементи для ніг, для відповідних отворів для ніг, щонайменше, передньої або задньої області талії всмоктуючого вироби.

У кращому варіанті здійснення, опорна поверхня формується за допомогою зовнішньої поверхні обертового барабана.

У додатковому варіанті здійснення, піднімає елемент розміщується відносно опорної поверхні, так що полотно розміщується під піднімає елементом і залишається утримуваним щодо опорної поверхні, коли матеріал, який повинен бути відрізаний, розміщується поверх піднімає елемента таким чином, що він утримується в піднятій позиції відносно полотна і опорної поверхні для прорізання по товщині з допомогою леза ножа, яке розміщується таким чином, що воно виступає впоперек по товщині порушеного матеріалу, і при цьому залишається рознесеним від полотна і опорної поверхні. У кращому варіанті здійснення, опорна поверхня виконана з можливістю переміщатися в машинному напрямку щодо піднімає элемеолотна, яке може залишатися утримуваним щільно прилеглим щодо опорної поверхні в ході відрізання. Таким чином, ріжучий механізм може бути використаний для того, щоб успішно відрізати еластичні пасма в способі і пристрої, як розкрито вище з посиланням на фіг. 1-3, а також у способі і пристрої, як розкрито вище з посиланням на фіг. 4 і 5, оскільки перше полотно може проходити під піднімає елементом, коли перший і другий ряди неприкрепленних частин еластичних пасм піднімаються і зрізаються. Ріжучий механізм цього винаходу не повинен обов'язково переміщатися в періодичне зачеплення з еластичними пасмами, і при цьому він не повинен робити періодичні розрізи в першому полотні, як у випадку зі способом і пристроєм по фіг. 4 і 6.

Короткий опис креслень

Фіг. 1-3 розкривають спосіб і пристрій попереднього рівня техніки для формування эластифицированного полотна, за допомогою чого безперервна хвиля еластичних пасм, що йдуть в машинному напрямку, відрізається в частинах, що виступають з багатошарового матеріалу з першого полотна і другого полотна, так щоб надавати эластифицированное полотно, має роздільні частини еластичних пасм, про�р. 4 і 5 розкривають спосіб і пристрій попереднього рівня техніки для формування эластифицированного полотна, яке відрізняється від полотна по фіг. 1-3 за рахунок формування першої та другої хвиль еластичних пасм, що йдуть в машинному напрямку, рознесених один від одного в напрямку, поперечному машинному напрямку. Багатошарові матеріали формуються по обидві сторони від эластифицированного полотна, в якому, відповідно, розміщуються посередині перша і друга хвилі еластичних пасм. Перша і друга еластичні пасма виступають з багатошарових матеріалів в центральній області эластифицированного полотна, яке повинно бути обрізане, так що вони формують эластифицированное полотно з першим і другим рядами роздільних частин еластичних пасом, відділених один від одного в машинному напрямку. Ряди роздільних частин еластичних пасм призначені для відповідного формування передніх і задніх еластичних елементів для ніг всмоктуючого вироби.

Фіг. 6 розкриває резательную прессмашину попереднього рівня техніки, за допомогою якої еластичні пасма зрізають допомогою притиснення леза ножа до опорної поверхні підкладки через еластичні пасма. Многосе з багатошарового матеріалу, у резательную прессмашину.

Фіг. 7 розкриває вдосконалення ріжучого механізму по фіг. 6 з точки зору частки успішного відрізання, оскільки ріжуче лезо виступає впоперек по товщині еластичних пасом вільний простір допомогою виступання в паз на опорній поверхні.

Фіг. 8 розкриває ріжучий механізм по фіг. 7 в застосуванні до багатошарового матеріалу, за допомогою якого еластичні нитки і перше полотно багатошарового матеріалу йдуть в позицію під лезом. Перше полотно входить у паз по мірі того, як зрізаються еластичні пасма, що мне перше полотно.

Фіг. 9 розкриває механізм відрізання згідно з варіантом здійснення цього винаходу. Еластичні пасма піднімаються від опорної поверхні багатошарового матеріалу і охоплюють перший і другий піднімають елементи, за допомогою чого лезо виступає впоперек по товщині еластичних пасом охоплюваної частини без входження в зачеплення з нижчою опорною поверхнею.

Фіг. 10 розкриває механізм відрізання, ідентичний механізму відрізання по фіг. 9, в застосуванні до багатошарового матеріалу, за допомогою якого перше полотно багатошарового матеріалу продовжується так, щоб розташовуватися на онятие еластичні пасма, охоплюють перший і другий піднімають елементи, без входження в зачеплення з першим полотном і опорною поверхнею.

Фіг. 11 показує пару різальних пристроїв, як показано на фіг. 10 і 11, що розміщуються поруч щодо машинного напрямку для відповідного зрізання суміжних рядів пружних хвиль.

Фіг. 12 є схематичним видом різального пристрою на основі пристрою по фіг. 4, показує необхідну модифікацію шляху першого і третього захватних ременів з тим, щоб реалізовувати засіб відрізання цього винаходу, за допомогою якої еластичний елемент піднімається від нижчою полотна.

Детальний опис винаходу

Даний винахід відноситься до вдосконалення кошти відрізання і способу для відрізання матеріалу від полотна, яка утримується відносно опорної поверхні. Засіб відрізання і спосіб справжнього винаходу є, зокрема, корисними для застосування в засобі і способі для виготовлення эластифицированного полотна, як розкрито вище щодо фіг. 1-3 і фіг. 4 і 5 і як розкрито в WO 2010/126415. Таким чином, нижчевикладене докладний опис зразкового засобу відрізання і способів щодо креслень пр� відрізання, яке дозволяє відрізати еластичні пасма від полотна з більшою часткою успішного відрізання за допомогою леза, яке вимагає менш частого технічного обслуговування, і без відрізання нижчою полотна.

Більш конкретно, даний винахід надає засіб і спосіб, за допомогою яких полотно утримується на переміщається опорної поверхні, переважно наданої у формі зовнішньої поверхні обертового барабана. Полотно має приєднаний безперервний еластичний шар в машинному напрямку при переміщенні полотна. Еластичний шар, переважно, щонайменше, одна еластична пасмо, формується хвилястого або хвилеподібному малюнку, що йде в машинному напрямку. Кожен повторюваний сегмент малюнка може розглядатися як частина містить гребеня і частина западини.

Частина гребеня приєднана до полотна, переважно з використанням клею. Частина западини не приєднана до полотна і повинна бути відрізана, так що малюнок еластичного шару повинен бути розрізаний на окремі частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку, причому простір між окремими частинами в кінцевому рахунку повинно формувати ластовичную область впитѾвать, щонайменше частина еластичних елементів для ніг всмоктуючого вироби. Цей аспект кращого варіанту здійснення цього винаходу відомий з документа попереднього рівня техніки WO 2010/126415.

Саме до цього способу, за допомогою якого непрікрепленний частини відрізаються, відноситься даний розкриття сутності. Згідно з варіантом здійснення цього винаходу, непрікрепленний еластичні частини захоплюються і піднімаються над опорною поверхнею. Підняті частині приводяться в контакт з лезом ножа, яке розміщується з можливістю виступати впоперек по товщині порушеного еластичного шару у вільний простір так, щоб залишатися рознесеним від опорної поверхні, який переміщується під лезом у напрямку, нормальному до опорної поверхні. У кращій формі, піднятий еластичний шар утримується порушених у ході відрізання за допомогою леза ножа допомогою піднімає елемента, поверх якого йде еластичний шар. Засіб захоплення утримує неприкрепленную частина, отрезаемую в натягнутому стані в напрямку, поперечному машинному напрямку. Таким чином, еластичний шар охоплює піднімає елемент і засіб злоя у вільний простір.

У кращій формі, полотно розміщується під піднімає елементом, і засіб захоплення як і еластичний шар утримується зверху від опорної поверхні і полотна допомогою піднімає елемента і засоби захоплення для відрізання допомогою леза ножа. У способі та пристрої виготовлення эластифицированного полотна по фіг. 4 і 5, пояснення вище, за допомогою яких полотно повинне проходити під обрізним лезом, нижче лежачі полотно відрізається допомогою леза, оскільки еластичний шар піднімається від полотна і опорної поверхні, і лезо виступає впоперек по товщині еластичного шару, але не наскільки, щоб зачіпати нижележащую полотно і опорну поверхню.

Лезо ножа може бути обертальним лезом, яке переважно обертається активно (тобто воно не обертається пасивно шляхом прокатки відносно опорної поверхні, як в попередньому рівні техніки; воно має власний джерело живлення і в силу цього допускає роботу зі швидкістю, що відрізняється від швидкості опорної поверхні) в зворотному напрямку щодо напрямку переміщення полотна і еластичного шару.

Фіг. 6 показує опорну поверхню 1, має утримується на ній мн�до обертовий барабан 620, показаний на фіг. 1-5. Багатошаровий матеріал 2 є багатошаровим матеріалом з першого полотна 3, другого полотна 4 і еластичних пасм 5, розміщених посередині між першим і другим полотном 3, 4. Таким чином, багатошаровий матеріал 2 може бути виготовлений відповідно до процесу, показаному на фіг. 1-3, на яких показаний багатошаровий матеріал з першого полотна 300, другого полотна 200 і еластичних пасм 500, розміщених посередині між ними. Аналогічно багатошарового матеріалу по фіг. 1-3, еластичні пасма 5 по фіг. 6 мають частина 6 у напрямку, поперечному машинному напрямку, приєднану, щонайменше, до першого полотну 3, і в наведеному варіанті здійснення, першу і другу полотно 3, 4. Еластичні пасма також мають частина 7 у напрямку, поперечному машинному напрямку, яка не приєднана до першого і другого полотну 3, 4 і виступає в напрямку, поперечному машинному напрямку, з першого і другого полотна 3, 4.

Засіб 8 захоплення надається з можливістю захоплювати не прикріплену виступаючу частину еластичних пасм 5 до опорної поверхні 1 так, щоб утримувати еластичні пасма 5 щодо опорної поверхні 1 протягом і після, протягом короткого часу,я спільно з ідентичною швидкістю, з тим щоб переміщати багатошаровий матеріал 2 і еластичні пасма 5 повз обрізного леза 9 в машинному напрямку, так що обрезное лезо 9 перерізає еластичні пасма 5 у позиції, суміжній в напрямку, поперечному машинному напрямку, щодо краю першого і другого полотна 3, 4 багатошарового матеріалу 2, з якого виступають еластичні пасма 5.

Ріжучий механізм по фіг. 6 є різальної прессмашиной, що містить обертову резательную машину 11, що має лезо 9 для відрізання еластичних пасм 5. Опорна поверхня 1 частина містить 10 підкладки з відносно пружного матеріалу, до якого притискається лезо 9 обертається різальної машини 11, щоб прорізати неприкрепленную частина 7 еластичних пасм 5. Аналогічний тип різальної прессмашини розкритий для використання в способі і пристрої попереднього рівня техніки по фіг. 1-5. Як пояснено вище, відбувається частіше і небажано те, що деякі еластичні пасма 5 залишаються невідрізаними, зокрема, при відрізанні однієї чи більше еластичних пасом з комплексних ниток. Додатково, примусове взаємодію леза 9 і частини 10 підкладки опорної поверхні 1 найчастіше зношує лезо. Саме з такого ріжучо�ання еластичних пасом за допомогою їх спрямування на лезо, яке проникає за межі еластичних пасм і яке розташовується у вільному просторі, долає ці труднощі щодо зношених і не відрізаних еластичних пасм. Таким чином, з посиланням на фіг. 7 показана модифікація кошти відрізання по фіг. 6. Докладно описуються тільки ознаки, відмінні від фіг. 6. Опис, наведене вище з посиланням на фіг. 6, є застосовним до фіг. 7 для всіх ідентичних компонентів.

Пристрій відрізання по фіг. 7 відрізняється від пристрою відрізання на фіг. 6 тим, що поверхня 1 містить паз 12, в який проникає лезо 9. Таким чином, не прикріплена частина 7 еластичних пасм 5 утримується відносно опорної поверхні 1 через засоби 8 захоплення, і лезо проникає за межі виступаючих еластичних пасм 5 в паз 12 значною мірою (наприклад, приблизно на 5 мм в паз щодо опорної поверхні 1), щоб за рахунок цього збільшувати частку успішних відрізів. Пазом 12 повинен бути кругової паз у разі опорної поверхні 1, надається за допомогою зовнішнього кордону обертового барабана. Лезо 9 сидить у вільному просторі в пазу і тим самим не зачіпається з опорною поверхнею 1. Відповід�баімся різальним пристроєм, яке працює при зворотному обертанні щодо напрямку переміщення опорної поверхні 1. Обертове ріжучий пристрій активно обертається в зворотному напрямку. Приблизна швидкість обертання леза становить 2000 об/хв. Можуть бути використані інші конфігурації леза, наприклад статичне лезо, яке сидить у пазу 12 і є стаціонарним. Відрізання виконується за допомогою переміщення еластичних пасм 5 разом з опорною поверхнею 1 і засобом 8 захоплення щодо леза 9. Приблизний ріжучий механізм цього типу, хоча і в іншій галузі техніки з виготовлення всмоктуючих виробів і навіть відрізання еластичних пасм, відомий, наприклад, із GB 2322822.

Фахівці в даній області техніки повинні приймати до уваги, що ріжучий механізм по фіг. 7, в кращому варіанті застосування, повинен бути включений у засіб і спосіб по фіг. 1-3 замість ріжучого леза 605, з тим щоб відрізати виступаючі частини, утримувані між ременями 401, 402 еластичних пасм 500, виступаючих від краю багатошарового матеріалу з першого і другого полотна 300, 200. Іншими словами, барабан 620 повинен містити паз 12, в яке лезо 9 обертається різальної машини 11 повинно проникати з можливо�рішення для відрізання еластичних пасом по фіг. 7 являє собою удосконалення різальної прессмашини по фіг. 6 з точки зору частки успішного відрізання еластичних частин, воно має недоліки, як пояснено з посиланням на фіг. 8. Пояснення по фіг. 7 вище є застосовним до пристрою по фіг. 8. Відмінність пристрою по фіг. 8 від фіг. 7 полягає у тому, що він використовується з багатошаровим матеріалом, що має перше полотно 3, яке триває в напрямку, поперечному машинному напрямку, за межі леза 9 і паза 12. Як результат довшого першого полотна 3, перше полотно 3 примусово подається в паз 12 допомогою леза, надає зім'яту частина першого полотна 3, яке не розташовується щільно прилеглим близько рівній опорній поверхні 1. Це зминання першого полотна 3 часто неприпустимо при виготовленні всмоктуючих виробів і в інших варіантах застосування.

Фахівцям в даній області техніки повинно бути очевидним, що ріжучий механізм по фіг. 8, в кращому варіанті застосування, повинен бути використаний замість ріжучого механізму для відрізання першої та другої виступаючих частин 500, 502 еластичних пасом по фіг. 4 і 5. Іншими словами, перша ріжуча прессмашина 605 повинна бути замінена компонуванням і�овкой з другого леза 9 і паза 12, як показано на фіг. 8. Полотно 3 є аналогічним першому полотну 300, а опорна поверхня 1 є аналогічною зовнішньої периферійної поверхні барабана 620. Барабан 620 по фіг. 4 в силу цього має містити перший і другий паралельні пази 12, що має леза 9, виступаючі поруч один з одним у напрямку, поперечному машинному напрямку, у компонуванні, ідентичною компонуванні лез 605, 605', показаних на фіг. 5. Перше і друге леза призначені для відповідного відрізання еластичних пасм 500, 502, які виступають у напрямку, поперечному машинному напрямку, від другого і третього полотна 200, 700. Як пояснено вище, недолік цієї компонування полягає в тому, що перше полотно мнеться за рахунок двох паралельних виїмок, що йдуть в машинному напрямку, коли перше і друге леза 9 примусово подають перше полотно 300 в перший і другий пази 12 у відповідних місцях розташування в напрямку, поперечному машинному напрямку.

Фіг. 9 показує варіант здійснення засоби і способи відрізання відповідно до цього винаходу. Аналогічно засобу по фіг. 6 і 7, багатошаровий матеріал 2 з першого і другого полотна 3, 4, на якому посередині еластичні пасма 5, подається на �вих розташування уздовж машинного напрямку з краю першого і другого полотна 3, 4 і повинні бути відрізані, щоб формувати роздільні эластифицированние частини в багатошаровому матеріалі 2 вздовж машинного напрямку.

Щоб відрізати виступаючу не прикріплену частина 7 багатошарового матеріалу 2, він захоплюється у вільному кінці на найбільшій відстані від краю першого і другого полотна між першим і другим ременями 14, 15. Перший і другий ремені 14, 15 переміщуються спільно з переміщенням в машинному напрямку опорної поверхні 1 (і тим самим багатошарового матеріалу 2) і служать для того, щоб утримувати виступаючу частину 7 еластичних пасм 5 на фіксованій відстані від краю першого і другого полотна 3, 4 в ході відрізання за допомогою леза 9. Додатково, елемент 13 підняття надається, щоб піднімати виступаючу частину 7 еластичних пасм 5 від опорної поверхні в місці розташування безпосередньо поруч з краєм у напрямку, поперечному машинному напрямку, першого і другого полотна 3, 4. Перший і другий ремені 14, 15 також служать для того, щоб надавати другій піднімає елемент 14, рознесений від першого піднімає елемента 13 в напрямку, поперечному машинному напрямку, на більшій відстані від краю першого і другого полотна 3, 4, ніж перший п�мающим елементом 13 і другим піднімає елементом 14, лезо 9 виступає до опорної поверхні 1 за межі прямої лінії підйому, що йде між верхніми поверхнями першого і другого елементів 13, 14 підняття, так що еластичні пасма 5, підняті від опорної поверхні 1 і переміщаються в машинному напрямку повз леза 9, відрізаються. У кращому варіанті здійснення, піднімає елемент піднімається від опорної поверхні на відстань 5-10 мм і нижня частина леза плавно переміщається над опорною поверхнею, щонайменше, на 2 мм і під верхівкою піднімає елементу або елементів, щонайменше, на 2 мм. Як пояснено вище, лезо переважно є обертової різальної машиною, переважно обертається в зворотному напрямку щодо напрямку переміщення еластичних пасом зі швидкістю щонайменше 2000 об/хв, але може бути статичним.

Посилаючись на фіг. 1-3, ріжучий механізм по фіг. 9 переважно застосовується таким чином, щоб відрізати еластичні пасма 500, виступаючі з багатошарового матеріалу з першого і другого полотна 200, 300. Іншими словами, еластичні пасма 500 захоплюються між ременями 14, 15, аналогічними ременів 401, 402, але піднятими від опорної поверхні 1, наданої через вр�упающие еластичні пасма 500 від опорної поверхні 1 у позиції поруч з краєм 203, 303 першого і другого еластичного полотна 200, 300. Обертове ріжучий пристрій 11 встановлюється замість різального пристрою 605 в просторі у напрямку, поперечному машинному напрямку, між піднімає елементом 13 і ременями 14, 15 і виступає до опорної поверхні за межі піднятих еластичних пасм 500, щоб відрізати їх від багатошарового матеріалу з першого і другого полотна 200, 300. Лезо 9 виступає у вільний простір, плавно переміщаючись над опорною поверхнею 1. Така компоновка відрізання забезпечує успішне відрізання еластичних пасм 500.

Ріжучий пристрій по фіг. 10 є ідентичним різального пристрою на фіг. 9, але використовується іншим способом. Більш конкретно, перше полотно 3 розміщується під піднімає елементом і першим і другим ременями 14, 15 таким чином, що еластичні пасма 5 виступають з краю в напрямку, поперечному машинному напрямку, другого полотна 4. Таким чином, піднімає елемент 13, розміщений поруч з краєм другого полотна 4, піднімає виступаючу частину 7 еластичних пасм 5 від першого полотна 3, утримуваної щільно прилягає щодо опорної поверхні 1, як і другий піднімає елемент 14, сформований за допомогою пережду першим полотном 3 і неприкрепленной частиною 7 еластичних пасм 5 в напрямку, нормальному до опорної поверхні 1. Засіб відрізання по фіг. S і 10 забезпечує перевагу підвищеної частки успішного відрізання кошти відрізання по фіг. 6 за рахунок виступання леза 9 впоперек по товщині матеріалу, який повинен бути відрізаний з допомогою леза, плавно переміщається у вільному просторі. Інша перевага полягає в забезпеченні можливості рівномірної підтримки першого полотна 3 на плоскої опорної поверхні 1.

Засіб і спосіб відрізання по фіг. 10 переважно застосовуються замість механізму відрізання по фіг. 4 і 5. Для цього потрібно встановлювати перше і друге такі кошти відрізання таким чином, що вони замінюють ріжучі валики 605, 605' по фіг. 4 і 5. Таким чином, з посиланням на фіг. 11, показано перше і друге леза 11, 11' ножа, розміщуються з можливістю відрізати першу і другу еластичні пасма 5, 5', захоплювані, відповідно, між першим і другим захватними ременями 14, 15 і третім і четвертим захватними ременями 14', 15'. Перше полотно 3 підтримується відносно опорної поверхні 1. Друге і третє полотно 4, 4' ламінують, відповідно, на протилежних сторонах першого полотна 3 в напрямку, поперечному машинному напрямку, та�рвая і друга многонитевие еластичні пасма, виступають, відповідно, з країв другого і третього полотна 4, 4' в центральну область. Саме в центральній області перша і друга еластичні пасма захоплюються, відповідно, за допомогою першого і другого засоби 14, 15, 14', 15' захоплення, піднімаються, відповідно, за допомогою перших піднімають елементів 13, 13' і друге піднімають елементів 14, 14' (сформованих за допомогою першого ременя 14, 14' засоби 14, 15, 14', 15' захвату) і зрізуються, відповідно, за допомогою лез 11, 11' ножа, відповідно, виступаючих впоперек по товщині перше і друге еластичних пасм 5, 5' в частині, що з'єднує піднімають елементи 13, 14, 13', 14'. Заслуговує уваги те, що захватні ремені 14, 15, 14', 15' і перші піднімають елементи 13, 13' розміщуються відносно опорної поверхні таким чином, що перше полотно 3 проходить під ними. Цей ознака дозволяє еластичним пасмам 5, 5' підніматися не тільки від опорної поверхні 1, але також і підніматися від першого полотна 3 без перешкод для першого полотна 3, щільно прилягає до опорної поверхні 3.

Повертаючись до фіг. 4 і 5 і до застосування засобу і способу відрізання по фіг. 10 і 11, протилежні виступаючі частини еластичних пасм 500, 502 відрізаються в �зания, як показано на фіг. 10, розміщуються так, як показано на фіг. 11. Таким чином, перший пристрій відрізання по фіг. 10 обробляти еластичні частини 500, виступаючі з багатошарового матеріалу з першого і другого полотна 300, 200, а другий пристрій відрізання по фіг. 10 має розміщуватися поряд з першим пристроєм відрізання з можливістю обробляти еластичні пасма 502, виступаючі з багатошарового матеріалу з першого і третього полотна 300, 700 згідно компонуванні, показаної на фіг. 11. Протилежні перший і другий захватні ремені 14, 15, відповідно, повинні захоплювати виступаючі частини перше еластичних пасм 500 в піднятій позиції над першим полотном 300, а третій і четвертий захватні ремені 14', 15' повинні захоплювати виступаючі частини друге еластичних пасм 502 у піднятій позиції від першого полотна 300. Протилежні перший і другий піднімають елементи 13, 13', які утримуються фіксованим чином так, що опорна поверхня 1 або зовнішня межа обертового барабана 620 і першого полотна 300 переміщаються щодо них, розміщуються поруч з центральним краєм 203, 703 другого і третього полотна 200, 700 і служать для того, щоб, відповідно, піднімати виступаючі частини порной поверхнею обертового барабана, за допомогою чого захватні ремені 14, 15, 14', 15' сидять на першому полотні, так що всі вони переміщаються разом відносного переміщення в машинному напрямку між собою. Перші піднімають елементи 13, 13' утримуються фіксованими переміщається щодо опорної поверхні обертового барабана 620, і тим самим перше полотно 300 щодо переміщається під ним, переважно так, що перші піднімають елементи незначно розносяться над першим полотном 300. Еластичні пасма 500, 502, відповідно, з'єднують піднімають елементи 13, 13' і піднімають елементи 14, 14' засоби 14, 15, 14', 15' захоплення, і засіб 14, 15, 14', 15' захоплення утримує перемичку з еластичних пасм 500, 502 в натягнутому стані. Обертаються в різних напрямках леза 9, 9', відповідно, виступають впоперек по товщині перемички з еластичних пасм 500, 502 у вільний простір, заданий в порожнині, сформованої за допомогою піднімають елементів 13, 14 і 13', 14' і опорної поверхні 1, щоб відрізати еластичні пасма 500, 502 від полотна 300, 200, 700 по мірі того, як переміщуються в машинному напрямку в зачеплення з лезами 9, 9'.

Додаткова модифікація ріжучого пристрою по фіг. 4 (за винятком�ь на фіг. 4, можна бачити, що перший і третій захватні ремені 402, 404 повинні бути розміщені на стороні обертового барабана першого полотна 300, і за рахунок цього перший і другий ремені 401, 402 захоплюють перше полотно і перші еластичні пасма 500 між собою, а третій і четвертий ремені 403, 404 захоплюють перше полотно і другі еластичні пасма 502 між собою. Тим не менш краща реалізація цього винаходу вимагає, щоб перший і третій ремені піднімали еластичні пасма 500, 502 від першого полотна 300. Для цього, в кращому варіанті здійснення, перший і третій ремені 14, 14' подаються на опорну поверхню 1 таким чином, що вони розміщені на іншій стороні першого полотна 300 відносно опорної поверхні 1 обертового барабана 620, так що вони розміщені над першим полотном 300, між першим полотном 300 і еластичними пасмами 500, 502, як показано на фіг. 12.

На фіг. 12 показані перший і другий валики 1000, 1002, формують зазор 400 між собою, причому в цьому зазорі ламінують 400 перше, друге і третє полотно 300, 200, 700 і еластичні пасма 500, 502. Як можна бачити на фіг. 12, подача першого і третього ременів 14, 14' виконана з можливістю проходити між першим і другим валиками 1000, 1002, такй 14, 14', а перше полотно розміщується на протилежній стороні. Еластичні пасма 500, 502 потім, відповідно, захоплюються між першим і другим ременями 14, 15 і третіми і четвертими ременями 14', 15', коли вони проходять через зазор 400 для ламінування між першим і другим валиком 1000, 1002 і зазор між другим валиком 1002 і барабаном 620. Ремені 14, 15, 14', 15' тим самим можуть піднімати еластичні пасма 500, 502 щодо першого полотна 300 і щодо опорної поверхні 1 барабана 620 для відрізання від першого полотна 300, коли еластичні пасма 500, 502 знаходяться в піднятій позиції. Це можна порівняти з компонуванням попереднього рівня техніки по фіг. 4, яка не дозволяє переміщати еластичні пасма 500, 502 незалежно від першого полотна 300, оскільки перший і другий ремені 401, 402, 403, 404 притискають еластичні пасма 500, 502 до першого полотна 300 допомогою розміщення посередині цих елементів між протилежними ременями 401, 402, 403, 404. Переважно, другий валик 1002 містить кругові прорізи (не показано), щоб, відповідно, розміщувати перший і другий ремені 14, 15 і другий і третій ремені 14', 15' в зазорі з першим валиком 1000 без виступання в площину першого полотна 300 і опорну поверхню першого валика 1000.етения, причому ці принципи мають додається формулі винаходу.

1. Спосіб відрізання матеріалу від полотна в способі виготовлення всмоктуючого вироби, причому спосіб відрізання містить етапи, на яких:
- подають полотно і утримують його відносно опорної поверхні,
- утримують матеріал, який повинен бути відрізаний, піднятою позиції від опорної поверхні, коли подають матеріал, що утримується відносно поверхні,
- відрізають піднятий матеріал від полотна за допомогою леза ножа, яке занесено від опорної поверхні.

2. Спосіб за п. 1, в якому матеріал, який повинен бути відрізаний, є частиною еластичного шару, приєднаного до полотна.

3. Спосіб за п. 1, в якому лезо ножа виступає за піднятий матеріал у напрямку товщини порушеного матеріалу до опорної поверхні і при цьому рознесений від опорної поверхні.

4. Спосіб за п. 1, в якому піднімає елемент використовується для того, щоб утримувати матеріал піднятим над опорною поверхнею, так що лезо ножа перерізає піднятий матеріал, коли він розміщений над піднімає елементом.

5. Спосіб за п. 4, в якому піднятий матеріал утримується натягнутим близько піднімає елемента, так що лезправлении допомогою відповідного переміщення опорної поверхні в машинному напрямку.

7. Спосіб за п. 4, в якому опорна поверхня переміщається в машинному напрямку щодо піднімає елемента.

8. Спосіб за п. 1, в якому матеріал захоплюється допомогою засобу захоплення або фіксується за допомогою затискають кошти, яке переміщується разом з опорною поверхнею, таким чином, що воно утримує матеріал натягнутим в ході відрізання за допомогою леза ножа.

9. Спосіб за п. 4, в якому матеріал захоплюється допомогою засобу захоплення або фіксується за допомогою затискають кошти, яке переміщується разом з опорною поверхнею, таким чином, що воно утримує матеріал натягнутим в ході відрізання за допомогою леза ножа в натягнутому стані близько піднімає елемента.

10. Спосіб за п. 1, в якому піднятий матеріал охоплює перший і другий піднімають елементи для підйому матеріалу від опорної поверхні натягнутим способом, за допомогою чого лезо ножа розміщується між піднімають елементами, щоб відрізати піднятий матеріал.

11. Спосіб за п. 1, в якому піднімає елемент для здійснення підйому матеріалу від опорної поверхні розміщується таким чином, що полотно може проходити під ним по мірі того, як матеѻезвия ножа.

12. Спосіб за п. 1, в якому полотно проходить під піднімає елементом для підйому матеріалу від опорної поверхні і засобом захоплення, за допомогою чого засіб захоплення і піднімає елемент утримують матеріал у піднятій позиції щодо опорної поверхні, і засіб захоплення утримує матеріал натягнутим близько піднімає елемента, і лезо ножа розміщується між піднімає елементом і засобом захоплення у напрямку, поперечному машинному напрямку, з тим щоб прорізати матеріал, і при цьому залишається рознесеним від опорної поверхні і нижчого полотна, за допомогою чого засіб захоплення і опорна поверхня переміщуються, відповідно, в машинному напрямку щодо леза ножа так, що піднятий матеріал відрізається від полотна по мірі того, як матеріал і полотно переміщуються в машинному напрямку, і полотно в силу цього контактує з лезом ножа.

13. Спосіб за п. 1, в якому лезо ножа обертається в зворотному напрямку обертання відносно напрямку переміщення піднятого матеріалу, який переміщується в машинному напрямку разом з полотном.

14. Спосіб виготовлення эластифицированного полотна в способі виготовлення всмоктуючого �інном або поздовжньому напрямку эластифицированного матеріалу, при цьому спосіб містить етапи, на яких:
- подають перше полотно, підтримуване щодо опорної поверхні, в машинному напрямку,
- частково приєднують еластичний шар до першого полотна таким чином, щоб задавати хвилеподібний шлях вздовж першого полотна в машинному напрямку,
- захоплюють неприкрепленную частина еластичного шару,
- утримують неприкрепленную частина піднятою від опорної поверхні і
- відрізають неприкрепленную частина еластичного шару, коли вона захоплюється, піднімається і переміщується в машинному напрямку разом з першим полотном, з використанням леза ножа, яке виступає через товщину піднятій частині шару до опорної поверхні і при цьому рознесений від опорної поверхні, тим самим розрізати еластичний шар на окремі частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку.

15. Спосіб за п. 14, в якому друге полотно ламінують на перше полотно таким чином, щоб розміщувати приєднані частини еластичного шару між ними, та так, що непрікрепленний частини виступають у напрямку, поперечному машинному напрямку, з багатошарового матеріалу, який повинен за рахунок цього захоплюватися, підніматися і відрізатися.

я еластичних елементів для ніг всмоктуючого вироби.

17. Спосіб за п. 14, в якому эластифицированное полотно використовується для формування передніх областей талії, задніх областей талії або і того, і іншого для всмоктуючих виробів, так що окремі еластичні частини формують еластичні елементи для ніг для всмоктуючих виробів, щоб тим самим виготовляти вбираючі вироби.

18. Пристрій для відрізання матеріалу від полотна, причому пристрій містить:
- переміщувану опорну поверхню для подачі полотна, що утримується на ній, в машинному напрямку,
- піднімає елемент для підйому матеріалу, прикріпленого до частини полотна, від опорної поверхні і
- лезо ножа, розміщене з можливістю виступати через товщину піднятого матеріалу, коли він утримується в піднятому положенні за допомогою піднімає елемента, і при цьому воно повинне бути рознесений від опорної поверхні, тим самим відрізати матеріал від полотна.

19. Пристрій п. 18, містить засіб захоплення для утримування матеріалу, який повинен бути відрізаний, у фіксованому положенні щодо переміщається полотна і для утримування матеріалу натягнутим близько піднімає елемента в піднятій позиції, за допомогою чого лезо ножа размеѣстройство за п. 18, додатково містить аплікатор еластичного шару, який частково приєднує еластичний шар до першого полотна так, що еластичний шар триває в машинному напрямку і має хвилеподібну форму в напрямку, поперечному машинному напрямку, щоб слідувати волнообразному шляху, та так, що перша частина у напрямку, поперечному машинному напрямку, хвилеподібного шляху приєднана до полотна, і друга частина у напрямку, поперечному машинному напрямку, хвилеподібного шляху не приєднана до полотна, за допомогою чого піднімає елемент розміщується з можливістю піднімати неприкрепленную частина еластичного шару, і лезо ножа розміщується з можливістю відрізати підняту неприкрепленную частина еластичного шару від полотна, за рахунок цього формуючи роздільні еластичні частини, відокремлені один від одного в машинному напрямку.

21. Пристрій п. 20, містить другий механізм подачі полотна, що розміщується з можливістю об'єднувати згадане полотно, яке є першим полотном, і згадане друге полотно, і пристрій для ламінування для формування багатошарового матеріалу, на якому посередині еластичний шар між першим і другим полотном, посению, з багатошарового матеріалу.

22. Пристрій п. 21, містить перетворювач, що приймає багатошаровий матеріал з першого і другого полотна, що має приєднану частина еластичного шару, розміщену між ними, і неприкрепленную частина, відрізану допомогою леза ножа, і перетворює його, по меншій мірі, в передні області талії або задні області талії всмоктуючих виробів таким чином, що простір в машинному напрямку між окремими еластичними частинами перетворюється на поглинаючу серцевину, приймає області ластовіци, щонайменше, передніх або задніх областей талії всмоктуючих виробів, і еластичні частини на кожній стороні всмоктуючих серцевин формують еластичні елементи для ніг для відповідних отворів для ніг, щонайменше, передніх або задніх областей талії всмоктуючих виробів.

23. Пристрій п. 18, в якому опорна поверхня утворена зовнішньою поверхнею обертового барабана.

24. Пристрій п. 18, в якому піднімає елемент розміщений відносно опорної поверхні таким чином, що полотно може розміщуватися під піднімає елементом і залишатися утримуваним щодо опорної поверхні, коли матеріал, однятой позиції відносно полотна і опорної поверхні для відрізання по товщині з допомогою леза ножа, яке розміщується таким чином, що воно виступає через товщину піднятого матеріалу і при цьому залишається рознесеним від полотна і опорної поверхні.

25. Пристрій п. 24, в якому піднімає елемент закріплений в машинному напрямку відносно опорної поверхні так, що матеріал, який повинен бути відрізаний, переміщається в машинному напрямку щодо піднімає елемента.

26. Пристрій п. 18, містить обертове ріжучий пристрій, що має лезо ножа, забезпечене його периферійної поверхнею, при цьому обертається ріжучий пристрій налаштований так, що воно обертається в зворотному напрямку щодо переміщення полотна і піднятого матеріалу, які переміщуються спільно в машинному напрямку. 

Схожі патенти:

Абсорбуюче виріб, що містить зони взаємодії з рідиною

Даний винахід відноситься до абсорбуючому виробу, що містить першу зону взаємодії з рідиною і другу зону взаємодії з рідиною, що забезпечують кращу взаємодію вироби з текучими виділеннями організму. Абсорбуюче виріб, що містить верхній лист, тильний лист і абсорбує серцевину, розташовану між верхнім листом і тильним листом. Абсорбуюче виріб містить першу зону взаємодії з рідиною, що характеризується першим відстанню просування рідини в поперечному напрямку, і другу зону взаємодії з рідиною, що характеризується другим відстанню просування рідини в поперечному напрямку. Перше відстань просування рідини в поперечному напрямку щонайменше на 50% більше другого відстані просування рідини в поперечному напрямку, що дозволяє отримати абсорбуюче виріб, що має кращі характеристики взаємодії з рідиною та зменшує ризик випадкового протікання текучих виділень організму на нижню білизну користувача. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 12 іл., 2 табл.

Продукти з нетканих матеріалів з поліпшеними властивостями перенесення

Група винаходів відноситься до медицини. Описаний вологий продукт з нетканого матеріалу, просочений речовиною для особистої гігієни, який використовується в домашньому господарстві або для місцевої обробки в медичних цілях. Нетканий матеріал є скріпленим волокнистим полотном, що володіє гідрофільними властивостями, або волокнистим полотном, яким має гідрофільні властивості допомогою обробки зволожуючими добавками. Вологий продукт має високу адсорбційної здатністю і підвищеною здатністю до вивільнення речовини, що володіє абсорбційною здатністю, і перенесення його на поверхню. 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 3 табл.

Поглинає виріб, що містить елемент певної форми, і спосіб виготовлення такого виробу

Поглинає виріб і спосіб його виготовлення, містить елемент, накладений на нього, який утворює деяку форму. Поглинає виріб містить кріпильний елемент для поглинаючого вироби, такий як кріпильний елемент, призначений для кріплення поглинаючого вироби до трусів; або надає жорсткість елемент для створення відносно жорсткою зони поглинаючого вироби і для обмеження схильною до сплющиванию частини поглинаючого вироби для додання вбирного виробу заданої форми. Спосіб містить етап, на якому забезпечують перший і другий плоскі компоненти матеріалу, які утворюють вигнуту частину у плані, накладають перший і другий компоненти так, щоб вони були розташовані разом на поглинаючому виробі таким чином, що перший і другий компоненти матеріалу і їх відповідні вигнуті частини разом утворюють форму елемента. Перший і другий компоненти матеріалу розміщені на поглинаючому виробі з обох боків від осі симетрії для першого і другого компонентів матеріалу так, що вони утворюють дзеркальне відображення одне одного. Забезпечується зменшення відходів виробництва. 2 н. і 15 з. п. ф-ли, 9 іл.

Абсорбуюче виріб з поліпшеною ножний манжетою

Абсорбуюче виріб, що має поліпшені ножні манжети. Абсорбуюче виріб містить верхній лист, тильний лист, приєднаний до верхнього листа, і абсорбує серцевину, розташовану між верхнім листом і тильним листом. Абсорбуюча серцевина має поздовжні краю і кінцеві краю. Абсорбуюче виріб містить ножну манжету, виконану протяжної уздовж кожного з поздовжнього країв абсорбуючою серцевини. Ножна манжета має підняте положення і плоске положення; висоту, ширину, довжину, обсяг, верхню поверхню, внутрішній бар'єр, зовнішній бар'єр, нижню поверхню та поперечний переріз, що має в цілому чотирикутну форму в піднятому положенні, і при цьому зазначене поперечний переріз утворено верхньою поверхнею, внутрішнім бар'єром, зовнішнім бар'єром і нижньою поверхнею. Ножна манжета скріплена тільки з верхнім листом абсорбуючого вироби, при цьому ножна манжета скріплена з верхнім листом абсорбуючого вироби по периферії абсорбуючого вироби. Забезпечується підвищення захисту від бокового протікання. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 4 іл.

Виріб з компонентом з нетканого полотна, в якому каландрованием сформовані фігури і конфігурації скріплення, збільшують піднесеність волокон

Пропонується виріб, що має, як компонент, відрізок нетканого полотна, сформованого переважно з полімерних волокон. Відрізок нетканого полотна може мати конфігурацію з консолідуючих полотно місць скріплення, оттиснутих на його поверхні. Місця скріплення можуть мати форму щонайменше однієї фігури, і така фігура може мати периметр з найбільшою вимірної довжиною і найбільшою вимірної шириною. Периметр може мати опуклу частину і відношення довжини до ширини, що складає щонайменше 2,5. Місця скріплення мають також певну щільність їх розташування і орієнтацію відносно напрямку руху полотна в машині і поперечного напрямку. Форма місця скріплення відображає форму відповідного розчину виступу на скрепляющем валику. Можна очікувати, що форма, густота і орієнтація скріплюють виступів впливають на потоки повітря через скріплює зазор, і дані потоки можна використовувати для підвищення піднесеності волокон одержуваного скріпленого нетканого полотна. 3 н. і 15 з.п. ф-ли, 1 табл., 14 іл.

Фіксує і несе пристрій для одноразової адсорбуючою використовуваної при нетриманні прокладки

Винахід відноситься до фіксуючого і несе пристрою для одноразової абсорбуючою використовуваної при нетриманні прокладки. Пристрій містить рознімної закріплюється на самому собі з допомогою кріпильних елементів стегнах пояс, на якому може рознімної закріплюватися прокладка. Набедрений пояс включає передню черевну область, задню спинну область і ліву і праву бічну область, клапанний ділянку, який на своїй зверненої до тіла стороні містить елементи, які взаємодіють з роз'ємним зчепленням з відповідними кріпильними елементами на зверненої назовні від тіла стороні прокладки. Набедрений пояс виконаний відкриваються і що закріплюється тільки в одній області. Передбачені вторинні кріпильні елементи, з допомогою яких може регулюватися окружна довжина поясу на стегнах, так що, щонайменше, фронтальний клапанний ділянка може бути позиціонований симетрично промежини користувача. Одні компоненти вторинних кріпильних елементів передбачені на ділянці матеріалу, прикріпленому до набедренного пояса, а інші компоненти передбачені на зовнішній стороні стегнового пояса. Відповідний клапанний ділянку виконаний заодно з черевної область�девания і підвищення комфорту при використанні. 15 з.п. ф-ли, 3 іл.

Вбираючі вироби в індивідуальній упаковці

Вбирає виріб в індивідуальній упаковці включає в себе складене втричі вбирає виріб, що має дві кінцеві частини і середню частину, а також конверт, що вміщає складене втричі вбираюча виріб. Вбирає виріб включає в себе пару крил, виступаючих назовні стосовно основної частини, причому поверхня кожного крильця, звернена до нижньої білизни, має нанесений на неї клейкий шар для прикріплення крилець до білизни на час використання, щонайменше одну смужку видаляється прокладочной папери, розміщену поверх клейкого шару для захисту клейкого шару до використання виробу. Конверт виконаний і скомпоновано таким чином, щоб користувач міг відкрити конверт так, щоб поверхня середньої частини виробу, звернена до нижньої білизни, відкривалася раніше, ніж поверхня першої кінцевої частини, звернена до нижньої білизни, і поверхня другої кінцевої частини, звернена до нижньої білизни. Листовий матеріал з'єднаний з смужкою видаляється прокладочной папери, що дозволяє користувачеві відкрити конверт і одночасно видалити смужку прокладочной папери. Забезпечується правильне прикріплення всмоктуючого вироби до нижньої білизни і виключається забруднення

Абсорбуюча серцевина

Структура абсорбуючою серцевини для абсорбуючих виробів одноразового користування. Абсорбуюча серцевина для абсорбуючого вироби містить перший шар, який містить першу й другу поверхні першого шару; шар абсорбуючого полімерного матеріалу, який містить першу й другу поверхні абсорбуючого шару полімерного матеріалу; шар адгезиву. Шар адгезиву містить першу й другу поверхні шару адгезиву. Шар абсорбуючого полімерного матеріалу розташований між шаром адгезиву і першим шаром. Друга поверхню абсорбуючого шару полімерного матеріалу звернена до першої поверхні згаданого першого шару; і перша поверхню абсорбуючого шару полімерного матеріалу звернена до другої поверхні цього шару адгезиву. Структура абсорбуючою серцевини містить другий шар, що має, відповідно, першу й другу поверхні, розташований таким чином, що друга поверхню другого шару звернена до першої поверхні шару адгезиву. Перший шар абсорбуючою серцевини характеризується товщиною від 0,4 мм до 1,5 мм, а другий шар абсорбуючою серцевини характеризується проникністю щонайменше 200 Дарсі і пористістю і меншою ор текучих середовищ при малій товщині виробу. 2 н. і 22 з.п. ф-ли, 6 іл., 1 табл.
Винахід відноситься до сфери виробництва виробів з паперу санітарно-гігієнічного та побутового призначення, зокрема виробництву туалетного гігієнічних серветок, туалетного паперу і тампонів. Метою винаходу є поліпшення властивостей паперових туалетних серветок, туалетного паперу і тампонів і т. д. для забезпечення можливості використання їх в якості допоміжного санітарно-гігієнічного матеріалу для осіб, які страждають різними захворюваннями анальної області прямої кишки. Паперовий санітарно-гігієнічний матеріал у вигляді туалетної серветки, туалетного паперу і тампона, просочується розчином складного складу в кількості 100-200% від маси паперу і висушується до сухого стану. Вміст діючих речовин у санітарно-гігієнічному матеріалі після просочування і висушування в одному шарі на 1 м2 в грамах: анестезин 0.001-2.0, новокаїну гідрохлорид 0.001-2.0, ментол 0.001-3.0. Переваги: невелика кількість діючих речовин полегшує виробництво і виключає явище поліпрагмазії, зручність застосування сухого санітарно-гігієнічного матеріалу, збільшення концентрації спирту і виключення гліцерину прискорює процес висушування, швидкий і ефективний анестетич�рок зберігання.

Рідкі поверхнево-активні композиції, які зчіплюються з поверхнями і отверждаются і набухають у присутності води, і вироби, в яких вони застосовуються

Винахід відноситься до рідкої поверхнево-активної композиції, придатної для використання в якості ущільнення для контролювання переміщення рідин у виробах, в якості засобу для миття рук в якості очищаючого кошти. Описана рідка поверхнево-активна композиція, що містить анионное поверхнево-активна речовина, вибране з групи сполук, в кількості від близько 90 % до близько 99,9 % по масі композиції і катіонна поверхнево-активна сполука, вибране з групи, в кількості від близько 0,1 % до близько 10 % по масі композиції, при цьому композиція набухає в присутності води і фізіологічних рідин. Також описано абсорбуюче виріб особистої гігієни та захисне виріб. Технічний результат - забезпечення розчину, який набухає при контакті з рідинами, і зменшення качечки рідини всередині поруватих підкладок. 3 н. і 10 з.п. ф-ли, 1 іл., 4 табл., 4 пр.
Up!