Пристрій для прядіння з розплаву, витягування і намотування декількох комплексних ниток

 

Винахід відноситься до пристрою для прядіння з розплаву, витягування і намотування декількох комплексних ниток згідно з обмежувальної частини п. 1 формули винаходу.

При виготовленні синтетичних ниток, передусім, для застосування в текстильній галузі, є, загалом, відомим, що комплексні нитки після прядіння з розплаву й охолодження змочують, щоб, з одного боку, об'єднати безліч тонких елементарних ниток всередині однієї нитки і, з іншого боку, створити антистатичне стан, щоб можна було надійним чином направити з'єднання елементарних ниток нитки через направляючі елементи та прядильні диски. Тому, є звичайним проводити подібні змочування ниток безпосередньо після першого охолодження пасм елементарних ниток. Однак введена в з'єднання ниток змочуюча рідина також має той недолік, що, перш за все, при тепловій обробці змочуюча рідина в залежності від типу і складу також повинна нагрітися або ж випаруватися, щоб нагріти матеріал ниток до певних температур обробки. Тому з рівня техніки відомі різні способи і пристрої для того, щоб до ниток можна було подати змочуючу рідинно допомогою двох окремих препарационних секцій. У першій препарационной секції, яка розташована перед витяжним пристроєм, здійснюється попередня обробка нитки. При цьому до нитки підводять узгоджене з наступною тепловою обробкою кількість препарационной змочувальній рідини. Після теплової обробки і витягування у другій препарационной секції здійснюється подальша обробка, щоб ввести в нитка необхідне для подальшої обробки кількість змочувальній рідини. Таким чином, у кожній з препарационних секцій здійснюється подача до нитки строго заданої частини змочувальній рідини.

З WO 2009/141424 A2 відомо ще один пристрій для прядіння з розплаву, витягування і намотування комплексних ниток, в якому препарационное пристрій має тільки одну препарационную секцію, яка розташована за витяжним пристроєм. У цьому пристрої комплексні нитки витягають з прядильного пристрої без будь-якого змочування. У цьому випадку, витягують нитки в сухому стані. Однак при цьому вимагаються додаткові засоби, такі як, наприклад, пристосування для пневмосоединения ниток, щоб забезпечити мінімальну компактність нитки в нитках до процесу витягування.

Однак, в принципі, з уроационной секції, яка безпосередньо відноситься до охолоджувального пристрою, як це, наприклад, відомо з DE 10309966 A1. У цьому відомому пристрої препарационная секція є частиною охолоджувального пристрою і виконана з можливістю регулювання для нанесення змочувальній рідини. Таким чином, препарационная секція може перебувати в роботі між швидкістю технологічного процесу для виготовлення ниток і станом заправки нитки на початку технологічного процесу. Таким чином, на кожному робочому стані до ниток подається заздалегідь певну кількість змочувальній рідини.

Однак, крім того, з рівня техніки також відомо зміна нанесеного під час технологічного процесу кількості змочувальній рідини в залежності від постійно фіксуються параметрів технологічного процесу або продукту. Подібний пристрій описано, наприклад, в DE 4444150 A1. При цьому відноситься до охолоджувального пристрою препарационная секція залежно від контролю виконання технологічного процесу регулюється таким чином, що в залежності від вимірюваної величини здійснюється збільшення або скорочення наноситься кількості препарационного складу.

Всі відомі устройстнно тільки в дуже обмеженій мірі охоплюють один робочий режим для виготовлення комплексних ниток. Однак зустрічаються численні робочі режими при виготовленні комплексних ниток в ході процесу прядіння з розплаву. Таким чином, при початку технологічного процесу спочатку після присучивания нитки, переважним чином, втягається в технологічні агрегати один за одним за допомогою вручну спрямовуються накладних допоміжних пристосувань. При цьому слід звернути увагу на те, що безперервно экструдируемие пасма елементарних ниток під час усього процесу заправки нитки можуть безперервно подаватися в збірник відходів. Після завершення процесу заправки нитки технологічні агрегати на наступному технологічному етапі прискорюють до необхідної для виробництва ниток швидкості технологічного процесу. Протягом цього часу нитки вже змотуються в бобіни, які, однак, трактуються як відходи пряжі. І тому після досягнення швидкості технологічного процесу здійснюється заміна бобін, щоб виключити перемішування ниток з бобінами. Крім того, слід враховувати робочі режими, при яких нитки внаслідок обривів, переважним чином, відділяються до витяжного пристрою і безперервно надходять до відходів через стаціонарне витяжний пристрій.

<�и якого можливо гнучке змочування ниток залежно від відповідних вимог і робочих режимів.

Це завдання згідно винаходу вирішена за допомогою пристрою з ознаками незалежного пункту формули винаходу.

Кращі удосконалення винаходу визначені за рахунок ознак та комбінацій ознак залежних пунктів формули винаходу.

Запропоновано пристрій для прядіння з розплаву, витягування і намотування декількох комплексних ниток за допомогою прядильного пристрою, охолоджувального пристрою, витяжного пристрою, намотувального пристрою і розташованого між охолоджуючим пристроєм і намоточним пристроєм препарационного пристрої для змочування ниток. Препарационное пристрій утворено двома окремими препарационними секціями, які по ходу нитки розташовані до і після витяжного пристрою. Згідно з винаходом щонайменше одна з препарационних секцій виконана з можливістю управління та/або підключення для регулювання змочування нитки, причому перша препарационная секція розташована до витяжного пристрою і забезпечена рухомим змочують засобом, який виконано з можливістю приведення за вибором в робочий стан з контактом з ниткою і в стан спокою без контакту з ниткою. Пропоноване з�для того, щоб отримати адаптоване до відповідного робочого режиму змочування ниток. При цьому альтернативним способом може бути змінено тільки задану кількість змочувальній рідини або ж реалізовано повне відключення і підключення препарационной секції. При цьому в підключеному стані також можлива зміна подається кількості змочувальній рідини. Для цього щонайменше одна з препарационних секцій виконана з можливістю управління та/або підключення для регулювання змочування нитки.

Перша препарационная секція виконана з рухомим змочують засобом, який за вибором в робочий стан з контактом з ниткою і в стан спокою без контакту ниткою, щоб максимально скоротити тертя нитки при її напрямку. Для затягання і заправки ниток останні підводять до смачивающему засобу з контактом з ниткою. Однак під час виготовлення ниток контакту з ниткою можна уникнути за рахунок того, що змочувальну засіб приводять у стан спокою. Це дозволяє зменшити або взагалі виключити шкідливий утворення електростатичних зарядів внаслідок тертя нитки про змочувальну засіб без подачі змочувальній рідини.

Перш за все, для виготовлений�чином, використовується вдосконалена форма винаходи, у разі якої перша препарационная секція за вибором може бути переключена в робочий режим зі змочуванням нитки або в стан спокою без змочування нитки. Таким чином, існує можливість під час виготовлення ниток піддавати їх змочування у другій препарационной секції, так щоб для прийому сухих ниток перша препарационная секція була поміщена в стан спокою. Навпаки, нитки для затягання могли б піддаватися змочування безпосередньо в першій препарационной секції, так щоб вони могли бути заправлені захищеними від статичного роздування і могли бути відведені в збірник відходів.

Компактність нитки при продевании ниток може бути, переважним чином, покращено за рахунок того, що змочувальну засіб першої препарационной секції утворене декількома штифтовими маслянками, які закріплені на загальному рухомому несучому елементі. Таким чином, всі екструдовані в одному прядильному положенні нитки можуть бути одночасно спрямовані через змочувальну засіб.

При виготовленні ниток кожна з ниток піддається змочування на стороні виходу з витяжного пристрою за рахунок другої препарационедством з дрібнопористою контактною поверхнею, на якій нитки можуть бути направлені разом паралельно з високими швидкостями. При цьому є істотним, що досягається часткове обвиття дрібнопористою контактної поверхні, так що навіть при дуже високих швидкостях переміщення нитки здійснюється достатню змочування ниток.

Так як вимоги до препарационним секціях в значній мірі визначені різними робочими режимами, препарационное пристрій, переважним чином, утворено за допомогою двох окремих вузлів живлення, які співвіднесені з препарационними секціями. Вузли живлення при цьому можуть бути разом з'єднані з одним баком або, переважним чином, окремо з'єднані з двома баками. Таким чином, різні зволожуючі рідини можуть бути підведені до ниток в першій і в другій препарационних секціях.

Пропоноване пристрій далі описано більш докладно на підставі кількох прикладів здійснення з посиланням на додані фігури.

На фігурах показано:

Фіг. 1 - схематичний вигляд збоку на приклад здійснення пропонованого винаходу,

Фіг. 2 - схематичний вигляд збоку на ще один приклад здійснення пропонованого винаходу.

На фіг. 1 показаний перший пр комплексних ниток. Для прядіння з розплаву комплексної нитки передбачено прядильне пристрій 14 з обігрівається прядильної балкою 1, яка на своїй зворотному боці забезпечена фільєри 3 з великою кількістю отворів фільєри і на верхній стороні має приймальне отвір 2 для розплаву. Приймальне отвір 2 для розплаву пов'язане з не показаним тут джерелом розплаву, наприклад з екструдером. Всередині прядильної балки 1 можуть бути розташовані інші напрямні та передавальні розплав деталі, на яких ми не будемо зупинятися тут докладніше.

На прядильній балці 1 знизу розташовано кілька фільєр 3, щоб одночасно здійснювати прядіння декількох ниток паралельно один одному у формі рядів або у формі зигзага. Прядильна балка 1 розташована поперек площині креслення, так що на фіг. 1 видна тільки одна з фільєр 3. Тому такі пристрої та агрегати більш докладно роз'яснюються лише на підставі проходження нитки. В принципі, кожна з п'яти створених паралельно один одному ниток обробляється одночасно.

Під прядильних пристроєм 14 передбачено охолоджуючий пристрій 6, яке складається з шахти 8 охолодження і обдувочного пристрою 7. Шахта 8 охолодження расположчерез шахту 8 охолодження. За допомогою обдувочного пристрою 7 може бути створений потік охолоджувального повітря, що надходить в шахту 8 охолодження, так що екструдовані через фільєри 3 елементарні нитки 4 рівномірно охолоджуються охолоджуючим потоком.

Під шахтою 8 охолодження розташований нитководій 9 для об'єднання ниток для зведення разом елементарних ниток 4 в пучок 5 елементарних ниток. Для цього нитководій 9 для об'єднання ниток розташований по центру під фільєри 3, так що елементарні нитки 4 рівномірно зводяться разом в нитеводителе 9 для об'єднання ниток.

З нитеводителем 9 для об'єднання ниток співвіднесена перша препарационная секція 16.1 препарационного пристрою 16. Препарационная секція 16.1 в даному прикладі здійснення забезпечена змочують засобом 36.1, вузлом 17.1 харчування і баком 19.1, причому вузол 17.1 харчування регулюється за допомогою регулюючого пристрою 18. Змочувальну засіб 36.1 при цьому виконано стаціонарно і скомбинировано з нитеводителем 9 для об'єднання ниток. Вузол 17.1 харчування, переважним чином, забезпечений дозуючим насосом, за допомогою якого може створюватися регульований об'ємний потік змочувальній рідини.

Під шахтою 8 охолодження розташована межує з нею в�ної шахти 10 пучки 5 елементарних ниток з'єднуються виходячи з визначається відстанню між фильерами кроку прядіння відстані до обробки. Для цього пучки 5 елементарних ниток за рахунок нитеводителя 11 вхідної нитки розташовуються один щодо одного на відстань обробки, так що пучки 5 елементарних волокон можуть бути спрямовані паралельно один одному на невеликій відстані в діапазоні 3-8 мм

Під вертикальною шахтою 10 розташоване витяжний пристрій 15 з кількома приводними прядильними дисками 20.1-20.4. При цьому прядильні диски 20.1 і 20.2 утворюють першу пару 13.1 прядильних дисків, а прядильні диски 20.3 і 20.4 утворюють другу пару 13.2 прядильних дисків. Прядильні диски 20.1 і 20.2 першої пари 19.1 прядильних дисків розташовані один над одним і, відповідно, приводяться в дію окремими електродвигунами з однаковою периферійної швидкістю і в напрямку проти годинникової стрілки. Таким чином, для приводу прядильних дисків 20.1 і 20.2, а також прядильних дисків 20.3 і 20.4 другої пари 13.2 прядильних дисків використовуються левовращающіеся і правовращающіеся електродвигуни. Кожухи 20.1-20.4 прядильних дисків нагрівають, щоб виконати витягування ниток, насамперед, у перехідній області між парами 13.1 і 13.2 прядильних дисків.

Для прийому пучка 5 елементарних ниток із зони прядіння перед першою парою 13.1 прядильних диско� з кількох напрямних роликів, які встановлені з можливістю вільного обертання. Пучок 5 елементарних ниток направляють через напрямні ролики з відповідним частковим охопленням, причому елементарні нитки пучка 5 елементарних ниток набувають форму стрічки. Таким чином, досягається стрічкоподібна проходження нитки по периферії прядильних дисків 20.1-20.4.

Перша пара 13.1 прядильних дисків служить для зняття пучка 5 елементарних волокон. Для цього пучки 5 елементарних ниток з простим частковим охопленням направляють через напрямні кожухи прядильних дисків 20.1 і 20.2. Пучки 5 елементарних ниток охоплюють направляючий кожух прядильних дисків 20.1 і 20.2 поперемінно при S-подібному проходження нитки. Для цього прядильні диски 20.1 і 20.2, переважним чином розташовані так, що при проходженні нитки утворюється відповідно кут охоплення >180°.

Друга пара 13.2 прядильних дисків приводиться в дію зі швидкістю витягування, яка вище швидкості прийому. При цьому пучок елементарних ниток також проводиться через прядильні диски 20.3 і 20.4 з простим S-подібним охопленням. Пари 13.1 і 13.2 прядильних дисків розташовані в коробці 21 прядильних дисків. Для цього пучок 5 елементарних ниток направляють через вхід в коробку 21 прѽа друга препарационная секція 16.2 і ще один приводний прядильний диск 20.5. Препарационная секція 16.2 забезпечена стаціонарним змочують засобом 36.2, яке підключено до сайту 17.2 харчування. Вузол 17.2 харчування, який, переважним чином, складається з дозуючого насоса, з'єднаний з баком 19.2, в якому міститься змочуюча рідина. Змочувальну засіб 36.2 забезпечено дрібнопористою контактною поверхнею 37, яка вступає в контакт з веденими між прядильними дисками 20.4 20.5 і пучками 5 елементарних ниток.

Щодо подальшого ходу нитки прядильний диск 20.5 забезпечений ще одним прядильних диском 20.6, який зафіксований над намоточним пристроєм 23. Між прядильними дисками 20.5 і 20.6 в натягнутий ділянку нитки інтегровано пристосування 32 для пневмосоединения ниток, щоб створити в нитках 22 вирівнювання змочувальній рідини, а також створити з'єднання нитки за рахунок утворення вузла переплетення. При цьому напруга нитки для пневмосоединения нитки 22 може бути визначено, переважним чином, за рахунок встановленої між прядильними дисками 20.5 і 20.6 різниці швидкостей.

Під прядильними дисками 20.5 і 20.6 розташоване намоточное пристрій 23. Намоточное пристрій 23 в даному прикладі здійснення винаходу складається з бобинажно-перемоточной машини з ревою головки. Шпиндельна головка 29 встановлена на рамі 30 машини. При цьому веретена 27.1 та 27.2 мотальной головки поперемінно ведуть в робочу зону для намотування бобіни і в зону заміщення для заміни бобіни. На рамі 30 машини 30 передбачено нитераскладочное пристрій 25 і притискної валок 26, щоб змотати нитка 22 в бобіну 28. Над нитераскладочним пристроєм 25 передбачений нитководій 24 для верхньої нитки, за рахунок якого нитки 22 направляють в положення намотування. В даному прикладі здійснення нитководій 24 для верхньої нитки складається з направляючих роликів з можливістю вільного обертання, щоб перенаправити виходить з прядильного диска 20.6 нитка з горизонтальною в основному площині розподілу назовні до положення намотування.

Показаний на фіг. 1 приклад здійснення показаний в робочому режимі, при якому кілька комплексних ниток виробляються безперервно поруч один з одним. При цьому необхідні змочування ниток можуть здійснюватися різним способом. У разі першого альтернативного варіанту в першій препарационной секції 16.1 вузол 17.1 живлення за допомогою регулюючого пристрою 18 приводять у стан спокою, так що з змочувального кошти 36.1 не виходить змочуюча рідина. Такимез додавання змочувальній рідини. За рахунок цього пучки 5 елементарних ниток виходять з вертикальної шахти 10 в основному в сухому стані і надходять у витяжний пристрій 15. Після витягування за допомогою витяжного пристрою 15 пучки елементарних ниток у другій препарационной секції 16.2 змочують змочувальній рідиною. Як змочувальній рідини при цьому, переважним чином, використовується водно-масляна емульсія або чисте масло низької в'язкості, щоб створити з'єднання ниток. Розподіл змочувальній рідини всередині з'єднання ниток, а також остаточне з'єднання ниток потім створюється за допомогою пристосування 32 для пневмосоединения ниток.

Для випадку, коли створюються чутливі до статичних зарядам елементарні нитки, існує можливість так використовувати пристосування згідно з прикладом здійснення по фіг. 1, щоб у препарационной секції 16.1 вузол 17.1 харчування був налаштований за допомогою регулюючого пристрою 18 таким чином, щоб забрана з бака 19.1 змочуюча рідина потрапляла до пучка 5 елементарних ниток в мінімальній кількості. Завдяки цьому, насамперед, за рахунок цього, може бути оптимізовано напрямок нитки між охолоджуючим пристроєм 6 і витяжним пристроєм 14. З�використані різні зволожуючі рідини.

Для випадку, коли нитки до початку технологічного процесу повинні бути заправлені оператором, пучки 5 елементарних ниток після присучивания вводять через фільєру 3 за допомогою вручну направляється вакуумного пістолета 38. Це стан показано на фіг. 1 пунктирною лінією. В даному випадку пучок елементарних волокон за рахунок першої препарационной секції 16.1 безперервно змочується змочувальній рідиною. Для цього вузол 17.1 живлення за допомогою регулювального пристрою 18 перемикається в стан, в якому забрана з бака 19.1 змочуюча рідина безупинно подається до вручну які направляються пучкам елементарних ниток. Таким чином, вдевание і заправка пучка 5 елементарних ниток в наступні технологічні агрегати витяжного пристрою 21 і намотувального пристрою 23 можуть бути здійснені простим способом. Статичні роздування пучка елементарних ниток, які ускладнюють заправку, уникають. Крім того, зчеплення і сплутування елементарних ниток при вході у вручну подається вакуумний пістолет не можливо.

На фіг. 2 схематично показаний вигляд збоку на ще один приклад здійснення запропонованого пристрою. Приклад здійснення винаходу згідно фіг. 2 в основ�чия, а в іншому буде зроблено посилання на вищевказане опис.

У разі показаного на фіг. 2 приклад здійснення препарационная секція 16.1 забезпечена рухомим змочують засобом 36.1. Змочувальну засіб 36.1 в даному прикладі здійснення являє собою штифтових маслянку 33, яка закріплена на несучому елементі. Несучий елемент 34 має можливість переміщення туди і назад по направляючої 35 поперек напрямку переміщення нитки. Таким чином, змочувальну засіб 36.1 може бути за вибором приведено в робочий стан з контактом з ниткою або в стан спокою без контакту з ниткою. На фіг. 2 показано стан спокою змочувального кошти 36.1. Робочий стан змочувального кошти 36.1 показано пунктирною лінією. Змочувальну засіб 36.1 за допомогою гнучкого трубопроводу з'єднане з вузлом 17.1 харчування, який пов'язаний з баком 19.

Розташоване під вертикальною шахтою 10 витяжний пристрій 15 в даному прикладі здійснення виконано з прийомним прядильних диском 39 у вхідній зоні. Приймальний прядильний диск 39 здійснює з'їм 5 елементарних волокон з прядильного пристрої 14. Інші прядильні диски витяжного пристрою 15 ідентичні вищевказаним прикладів здійснено друга препарационная секція 16.2 в даному прикладі здійснення також виконана ідентично, причому вузол 17.2 харчування і вузол 17.1 живлення обох препарационних секцій з'єднані з баком 19. Таким чином, в обох препарационних секціях на нитки наносяться ідентичні змочувальні рідини.

У разі показаного на фіг. 2 приклад здійснення препарационная секція 16.1 переважним чином використовується тільки для змочування пучка елементарних ниток під час процесу заправки. Для цього змочувальну засіб 36.1 препарационной секції 16.1 приводиться в робочий стан, так щоб витягнутий за допомогою вручну направляється вакуумного пістолета 38 пучок 5 елементарних волокон смачивался змочувальній рідиною до входу в вакуумний пістолет. Після того як процес заправки завершений і може бути розпочато процес виготовлення, змочувальну засіб 36.1 приводять у стан спокою. Для цього несучий елемент 34 виводять по направляючої 35 з траєкторії проходження нитки в стан спокою без контакту з ниткою. Регулювання несучого елемента 34 при цьому може здійснюватися вручну або за допомогою виконавчого механізму.

Несучий елемент 34 препарационной секції 16.1 має на кожну нитку відповідно по одній штифтової маслянці 33, так щоб введення і виведення змочувального кошти 36.1 рівномірно раѸровка простим способом.

Однак необхідно згадати про те, що препарационние секції 16.1 і 16.2 можуть мати за окремим смачивающему засобу на кожне проходження нитки. В принципі при цьому можуть бути використані всі стандартні для змочування комплексних ниток конструктивні варіанти.

Крім того, також можливе, щоб вузол 17.2 харчування був забезпечений окремим регулюючим пристроєм, щоб можна було здійснювати зміни наноситься кількості препарационного складу на нитки під час технологічного процесу.

СПИСОК ПОСИЛАЛЬНИХ ПОЗНАЧЕНЬ

1 Прядильна балка

2 Приймальне отвір для розплаву

3 Фільєра

4 Елементарні нитки

5 Пучок елементарних ниток

6 Охолоджуючий пристрій

7 Обдувочное пристрій

8 Шахта охолодження

9 Нитководій для об'єднання ниток

10 Вертикальна шахта

11 Нитководій для вхідної нитки

12 Нитенатяжитель

13.1, 13.2 Пари прядильних дисків

14 Прядильне пристрій

15 Витяжний пристрій

16 Препарационное пристрій

16.1, 16.2 Препарационная секція

17.1, 17.2 Вузол живлення

18 Регулюючий пристрій

19, 19.1, 19.2 Бак

20.1...20.6 Прядильний диск

21 Коробка прядильних дисків

22 Нитка

23 Намоточное устройст�ретено мотальной головки

28 Бобіна

29 Шпиндельна головка

30 Рама машини

31 Патрон шпулі

32 Пристосування для пневмосоединения ниток

33 Штифтова маслянка

34 Несучий елемент

35 Напрямна

36.1, 36.2 Змочувальну засіб

37 Контактна поверхня

38 Вакуумний пістолет

39 Приймальний прядильний диск

1. Пристрій для прядіння з розплаву, витягування і намотування декількох комплексних ниток за допомогою прядильного пристрою (14), охолоджувального пристрою (6), витяжного пристрою (15), намотувального пристрою (23) і розташованого між охолоджуючим пристроєм (6) і намоточним пристроєм (23) препарационного пристрою (16) для змочування ниток, причому препарационное пристрій (16) утворено за допомогою двох окремих препарационних секцій (16.1, 16.2), які по ходу нитки розташовані до і після витяжного пристрою (15), відрізняється тим, що щонайменше одна з препарационних секцій (16.1, 16.2) виконана з можливістю управління та/або підключення для регулювання змочування нитки, причому перша препарационная секція (16.1) розташована до витяжного пристрою (15) і забезпечена рухомим змочують засобом (36.1), яке виконано з можливістю приведення за вибором робоче зі�, �то перша препарационная секція (16.1) виконана з можливістю перемикання за вибором в робочий стан зі змочуванням нитки або в стан спокою без змочування нитки.

3. Пристрій п. 1, яке відрізняється тим, що змочувальну засіб (36.1) утворене декількома штифтовими маслянками (33), які закріплені на загальному рухомому несучому елементі (34).

4. Пристрій по одному з пп. 1-3, відмінне тим, що друга препарационная секція (16.2) забезпечена стаціонарним змочують засобом (36.2) з дрібнопористою контактною поверхнею (37).

5. Пристрій по одному з пп. 1-3, відмінне тим, що препарационное пристрій (16) забезпечений двома окремими вузлами (17.1, 17.2) харчування, які з'єднані з препарационними секціями (16.1, 16.2) для підведення змочувальній рідини.

6. Пристрій п. 4, який відрізняється тим, що препарационное пристрій (16) забезпечений двома окремими вузлами (17.1, 17.2) харчування, які з'єднані з препарационними секціями (16.1, 16.2) для підведення змочувальній рідини.

7. Пристрій п. 5, що відрізняється тим, що вузли (17.1, 17.2) харчування разом з'єднані з одним баком (19) або окремо з'єднані з двома баками (19.1, 19.2).

8. Пристрій п. 6, відмінне тим, що вузли (17.1, 17.2) харчування в�тличающееся тим, що передбачено щонайменше одне регулюючий пристрій (18), яке пов'язане з одним із вузлів (17.1, 17.2) харчування.

10. Пристрій п. 6, або 7, або 8, відмінне тим, що передбачено щонайменше одне регулюючий пристрій (18), яке пов'язане з одним із вузлів (17.1, 17.2) харчування. 

Схожі патенти:

Спосіб виробництва джгутів з ацетатного волокна і ацетатні джгути, отримані цим способом

Винахід відноситься до способу виробництва джгутів з ацетатного волокна

Спосіб контролю процесу вологопоглинання матеріалу

Винахід відноситься до виробництва ниткоподібних і плівкових матеріалів/юв і мо жет бути використано для контролю вологопоглинання ниткоподібними і плівковими матеріалами при нанесенні на них водних замасливателей

Пристрій керування процесом нанесення замасливателя на формуемое волокно

Винахід відноситься до виробництва і переробки хімічних волокон

Спосіб контролю процесу замасливания нитки при дисковому методі замасливания

Винахід відноситься до способів контролю процесу замасливания нитки при виробництві хімічних волокон і дозволяє підвищити точність контролю
Up!