Форма

 

Даний винахід відноситься до гнучким багатокамерним пакети (мішки) для зберігання медичних препаратів, що містять три камери.

Непроникні гнучкі пакети широко використовуються у фармацевтичній промисловості і, зокрема, в області перфузійних розчинів. Такі пакети або контейнери виготовляють із полімерних матеріалів, які повинні задовольняти самим різноманітним вимогам. До них відносяться, зокрема, газо - і паронепроникність, прозорість, придатність для друку та інертність по відношенню до речовин, які в них містяться. Містяться в контейнерах або пакетах речовини по суті містять солі та їхні розчини, вуглеводи, амінокислоти і жири. Зазвичай вони використовуються в багатокамерних пакетах, кожна камера яких заповнена різними компонентами.

DE 4410876 A1 відноситься до багатокамерному пакету, виконаному з полімерного матеріалу, камери якого утворені за допомогою зварних швів в периферичній (окружної) області і, щонайменше, одним зварним швом в межкамерной області, при цьому зварні шви виконані з полімерних матеріалів, звернених всередину камер.

У EP 0295204 B1 описується контейнер для медичного використання, зокрема контеЀиала, при цьому контейнер розділений на три камери, відокремлені один від одного герметичними зварними швами, і кожна з зазначених камер забезпечена закритим проходом, який можна навмисно відкрити для того, щоб дозволити вмісту частини внутрішнього простору перетікати в іншу частину, при цьому контейнер має дві розташовані поруч камери (3, 4) внутрішнього простору, розташовані в його верхній частині, і одну камеру (5), розташовану в його нижній частині, і призначений для прийому та подальшого змішування жирів, амінокислот і цукрів безпосередньо перед їх застосуванням, при цьому кожна камера постачена одним площин отвором для того, щоб пропускати суміш через цей отвір або виливати його вміст через цей отвір назовні, при цьому матеріал оболонки хімічно і біологічно інертний по відношенню до будь-яким передбаченим сполук та їхніх сумішей.

DE 9401288 U1 відноситься до багатокамерному пакету, має, щонайменше, дві камери, розташовані одна над іншою на етапі змішування і оточені зовнішнім кордоном, при цьому камери відокремлені один від одного, щонайменше, однією перегородкою, утворюючи верхню камеру і смешивающую камеру, при цьому пакет має, щонайменше, однкоторое необхідно відкривати, при цьому з'єднувальний пристрій після відкривання забезпечує сполучення між камерами, при цьому пакет має, щонайменше, один отвір для підвішування, розташоване на верхній прикордонної області, і випускний пристрій, розташоване в змішуючої камері, а також друге випускний пристрій, розташоване навпроти першого випускного пристрою і розташоване в окружний області змішуючої камери.

В DE 19605357 A описується гнучкий пластиковий контейнер 1 для просторово-роздільного зберігання і факультативно, для селективної стерилізації інгредієнтів препаратів для парентерального або ентерального використання, що містить, щонайменше, чотири відсіки 2, 3, 4 і 5 і факультативно, відсік 6, які придатні для прийому мікроелементів всередину відсіку 2, вуглеводів всередину відсіку 3, жирів всередину відсіку 4 і розчинів амінокислот всередину відсіку 5 і факультативно, електролітів та/або вітамінів всередину відсіку 6, при цьому контейнер має одну пробку в кожному з отворів 7, 8, 9 і 10 і, факультативно, 11; одне випускний отвір 12 для введення суміші інгредієнтів препаратів для парентерального або ентерального використання; сполучні засоби 13, 13', 14, 14', 15, 15' і, факультативно, 16, ие між відсіками 2, 3, 4 і 5 і факультативно, 6, відповідно; при цьому пропорції обсягів відсіків вибрані так, щоб в робочому положенні в підвішеному стані за допомогою засобу для підвішування 17 у відсіку 5 можна було отримати повну суміш усіх інгредієнтів, відкривши сполучні засоби 13, 13', 14, 14 і 15, 15' і, факультативно, 16, 16'; пропорції обсягу відсіку 2 до обсягу відсіку 3 обрані так, щоб в робочому положенні в підвішеному стані за допомогою засобу 17 для підвішування у відсіку 3 можна було отримати повну суміш усіх інгредієнтів відсіків 2 і 3, відкривши сполучні засоби 13, і, факультативно, пропорції обсягу відсіку 4 до обсягу відсіку 6 вибрані так, щоб в робочому положенні в підвішеному стані за допомогою засобу 17 для підвішування у відсіку 4 можна було отримати повну суміш усіх інгредієнтів відсіків 4 і 6, відкривши сполучні засоби 16, 16'.

EP 1011605 B2 відноситься до гнучкого пластикового контейнеру (1) для просторово-роздільного зберігання і факультативно, селективної стерилізації інгредієнтів препаратів для парентерального або ентерального використання, що складається лише з трьох відсіків: першого відсіку (3), другого відсіку (4) і третього відсіку (5), при цьому відсіки відокремлені один від одного герметичниние засоби (10) і (11), які утворені як колективні термосварние шви, які можуть бути стерильно відкриті з зовнішньої сторони; з допомогою яких вибирають відповідні з'єднання між відсіками (3), (4) і (5) так, щоб в робочому положенні при підвішуванні за подвешивающее пристрій (12) можна було швидко отримати повну суміш усіх інгредієнтів у третьому відсіку (5), відкривши сполучні засоби (10) і (11), що відрізняється тим, що перший відсік (3) містить вуглеводи, другий відсік (4) - жири і третій відсік (5) - амінокислоти.

WO 2007/037793 A1 відноситься до багатокамерному контейнеру для роздільного зберігання компонентів парентерального харчового складу. Багатокамерний контейнер може містити руйновані перегородки, переважно відривні ущільнення, що відділяють камери один від одного. Контейнер переважно сприяють селективній активації відривних ущільнень, що дозволяє підмішувати лише частину окремо зберігаються компонентів. Контейнер може містити камеру, розташовану на кожному одним з протилежних кінців бічних контейнера, і, щонайменше, одну бічну камеру між бічними камерами. Ця, щонайменше, одна додаткова камера може мати подовжню довжину, по суті меншу, ніж�плотнения, оскільки при перевертанні контейнера з його верхньої частини не відбувається здавлювання, щонайменше, однієї додаткової камери і випадкової активації ущільнення. Поздовжня довжина цієї щонайменше однієї додаткової камери може становити від приблизно 2/3 до 3/4 поздовжньої довжини, щонайменше, однієї з бічних камер. Альтернативно, контейнер може містити клапан для підвішування, що проходить від верхнього кінця контейнера до нижнього кінця і має по суті велику довжину, відповідну довжині, щонайменше, однієї додаткової камери, ніж бічні камери.

EP 1773277 B1 відноситься до контейнера для зберігання фармацевтичних агентів, виконаного з гнучкої полімерної плівки, яка містить, щонайменше, одне отривное ущільнення, що містить, щонайменше, два по суті прямих ділянки (7, 8), які з'єднані зігнутої руйнується зоною (5), при цьому зігнута разрушаемая зона (5) відривного ущільнення сформована як дуга окружності з центральним кутом, щонайменше, 60° і вигнута по всій своїй довжині між прямими ділянками (7, 8), що відрізняється тим, що вигнута разрушаемая зона (5) виконана як дуга окружності радіусом від 5 до 75 мм, при пов�омка - це кромка, яка більш віддалена від центральної точки, ніж внутрішня кромка, і тим, що по суті прямі ділянки (7, 8) відривного ущільнення утворюють кут від 150° до 180°.

WO 97/37628 відноситься до вдосконаленому контейнеру для парентеральних рідин. У цій публікації, зокрема, розкривається гнучкий прозорий контейнер, укладений по суті непроникну для кисню оболонку з поглиначем кисню, здатним поглинути по суті весь залишковий кисень після того, як зовнішня оболонка буде ущільнена, а також здатний протягом досить тривалого часу поглинати кисень, який проникає в зовнішню оболонку. Внутрішній контейнер виготовлений з гнучкого полімерного матеріалу, що містить поліпропілен і сумісного з ліпофільними агентами, здатного формувати і постійні, і відривні ущільнення, оболонка виконана з по суті гнучкого водонепроникного багатошарового полімерного матеріалу, містить першу зовнішню по суті водонепроникну полімерну плівку, здатну виконувати роль кисневого бар'єру, зібрану з другої внутрішньої полімерною плівкою, здатною виконувати роль додаткового кисневого бар'єру, контейнер за востей�мі шви 50 і 50' мають форму переверненої літери «V» з зростаючим кутом між лініями букви «V» від базисної точки літери «V». Внутрішній контейнер, показаний на фіг.1, є пакетом, утвореним трьома паралельними камерами 31, 32, 33, які можуть мати однаковий чи різний обсяг, залежно від бажаної кількості зберігається препарату. Два шва 50, 50', що розділяють камери, типово утворені отслаиваемими ущільнюючими зварними швами в контейнері, які володіють високою герметичністю, але які можна зруйнувати заздалегідь визначеним рухом користувача. Переважно, верхня камера 31 заповнюється розчином вуглеводів, середня камера 32 містить ліпідну емульсію, і, відповідно, нижня камера 33 призначена для зберігання розчину амінокислот. Тим не менш, така конструкція не може забезпечити, навіть у разі помилки медичної сестри, щоб несумісні розчини жирів і вуглеводів змішувалися в першу чергу, до того, як буде підмішана амінокислота. Більш того, прямокутна закінчення зварних швів 50, 50' з периферичним зварним з'єднанням може призвести до утворення мертвого об'єму в кутах такого з'єднання.

Суть цього винаходу полягає в тому, щоб вигнута разрушаемая зона була сформована як дуга окружності з певним радіусом. Однак, хоча отслаиваемие упл�ержимое контейнера не може використовуватися в повному обсязі, призначений пацієнту. Аналогічно, разрушаемая зона 39 на фіг.3 патенту EP 1773277 B1 не забезпечує повного використання матеріалу, що міститься в пакеті.

Отже, завданням цього винаходу є спрощення остаточної структури гнучкого багатокамерного пакету для зберігання медичних препаратів та поліпшення їх використання медичними сестрами. Більш того, винахід має забезпечувати, щоб компоненти, такі як жири і амінокислоти, першими змішувалися до додавання глюкози або вуглеводів. Отже, об'єктом винаходу, зокрема, є запобігання початкового змішування глюкози і жирів незалежно від будь-якого потенційно неправильного використання пакету медичними сестрами.

Вищевказані завдання винаходу вирішуються в першому варіанті цього винаходу з допомогою гнучкого багатокамерного пакета 10 для зберігання медичних препаратів, що містить:

а) три розташовані поруч камери, при цьому перша камера 1 частково відокремлює другу верхню камеру 2 від третьої нижньої камери 3 зварними швами 4 і 5,

b) при цьому друга камера 2 і третя камера 3 частково з'єднані зварним швом 6,

з) при цьому зварні шви 5 і 6 виконані отслаива�чивающимся кутом ліній літери «V», при цьому кожен зварний шов 5 і 6 починається в базисній точці 8, з'єднаної з камерами 1, 2, 3, при цьому зварні шви 5 і 6 літери «V» закінчуються по суті під прямим кутом до окружного зварному шву 7 пакета 10,

d) при цьому базисна точка 8 букви «V» є фіксованою і не відшаровується, коли на пакет 10 діє тиск,

е) при цьому зварний шов 4 не є отслаиваемим, коли на пакет 10 діє тиск, і починається в базисній точці 8 літери «V», а закінчується по суті під прямим кутом до окружного зварному шву 7 пакета 10,

f) при цьому пакет містить 10 клапан для підвішування, відходить від верхнього кінця пакета 10, поруч з камерою 2 всередині окружного зварного шва 7,

g) медичний порт 9, приварений до нижнього кінця окружного зварного шва 7.

Завдяки особливій геометрії поділу трьох камер вирішується зазначена вище завдання винаходу.

На кресленні докладно показаний гнучкий багатокамерний пакет 10 по справжньому винаходу, який призначений для зберігання медичних препаратів.

Багатокамерний пакет по справжньому винаходу, показаний на фіг.1, містить три розташовані поруч камери 1, 2, 3, хоча можуть бути додані додаткові камери без порушення геометрії сит від правого до лівого окружному шву багатокамерного пакета. Однак зварний шов 4, 6, хоча завершується по суті під прямим кутом до окружного зварному шву 7, не проходить як лінійний зварний шов, він містить неотслаиваемую частина 4 і отслаиваемую частина 6, які спільно утворюють крило.

Проте, щоб забезпечити повне витрачання матеріалів, які містяться всередині, зварні шви 4 і 6 закінчуються у окружного зварного шва 7 під кутом від 90° до 105° відносно верхнього кінця пакета 10. Такий кут дозволяє уникнути утворення «мертвого» об'єму в такому куті і дозволяє повністю використовувати вміст багатокамерного пакета. Ці ж принципи, звичайно ж, відносяться до отслаиваемому зварному шву 5.

Шви 5 і 6 є отслаиваемими, коли на пакет 10 діє тиск, незалежно від того, яким чином медична сестра докладає тиск на багатокамерний пакет, прокочуючи його або стискаючи руками.

У відповідності з редакцією пунктів формули винаходу, що стосуються геометрії зварних швів 4 і 5, ця геометрія утворює лежить букву «U», що проходить від окружного зварного шва 7, сполученого з верхніми кінцями літери «U», і нижня частина букви «U» є частиною базисної точки 8. Зварний шов 6 можна описати як щодо пряму лінію междуов 4 залишається як є, навіть коли на пакет діє тиск. І в цьому випадку така конфігурація дозволяє практично повне спустошення пакета під час використання.

У кращому варіанті багатокамерний пакет по справжньому винаходу виконаний з гнучкої полімерної плівки, яка має область з більш високою точкою плавлення, розташовану зовні, і область з більш низькою точкою плавлення, виконану всередині і призначену для ущільнення, і ці внутрішні області можуть бути зварені один з одним за допомогою відомих зварювальних інструментів для створення постійних або отслаиваемих швів. Слід розуміти, що внутрішня область звернена до збережених препаратів і може утворювати як постійні шви, так і різні отслаиваемие шви при застосуванні різних умов або операцій зварювання. Зокрема, бажано, щоб плівка була виконана з, щонайменше, двох різних шарів полімеру, де внутрішній шар є ущільнюючим шаром, здатним утворювати як постійні шви, так і отслаиваемие шви при різній температурі. Полімерний матеріал з такими характеристиками відомий з наведених вище документів попереднього рівня техніки.

Завжди існує баланс між необх�ництва багатокамерного пакета, а з іншого боку, щоб медична сестра могла його легко відкрити. Гнучкі багатокамерні пакети з отслаиваемими швами з низькою герметичній міцністю, наприклад від 5 до 10 Н/30 мм, можуть легко відкриватися, але шви з низькою міцністю можуть бути пошкоджені під час виробництва або транспортування багатокамерного пакета. З цієї причини доцільно, у відповідності з відомим рівнем техніки, проводити отслаиваемие шви з герметичною міцністю, щонайменше, 30 Н/30 мм і більше бажано з герметичною міцністю 40 Н/30 мм.

Продовження зварних швів 5 і 6 має форму переверненої літери «V» з зростаючим кутом ліній букви «V» від базисної точки 8 літери «V». Переважно, кут букви «V» збільшується безперервно без різких кутів, які можуть відшаровуватися. Відповідна літера «V» без такого збільшення кута призвела б до закінчення зварних швів 5, 6 під кутом до окружного зварному шву 7 пакета менше ніж 90°, по відношенню до вершини пакета 10, що могло б призвести до утворення мертвого об'єму. Отже, крилообразная форма швів 5 і 6 дозволяє повністю спустошити гнучкий багатокамерний пакет.

Базисна точка 8 букви «V» може бути фіксованою завдяки протяжності�ернативном варіанті базисна точка 8 може бути частиною отслаиваемих швів 5 і 6, отже, відкриватися, коли на пакет 10 діє тиск. У цьому випадку безперервні зварні шви 5 і 6 відкриваються. Отже, її точне положення визначається формою зварних швів 4, 5, 6. Навіть у випадку, коли медична сестра докладає тиск на неправильну частина багатокамерного пакета, його конструкція в будь-якому випадку перешкоджає першому змішання непоєднуваного жирів і глюкози (вуглеводів) та подальшого введення пацієнту розчину з високою концентрацією глюкози без підмішування амінокислот і жирів.

Пакет 10 по справжньому винаходу містить клапан для підвішування, відходить від верху пакету поруч з камерою 2, зокрема, всередині окружного зварного шва 7.

У кращому варіанті багатокамерний пакет 10 по справжньому винаходу більше не містить яких-небудь портів для введення вмісту в камери 1, 2, 3, а містить тільки медичний порт 9, приварений до нижньої частини окружного зварного шва 7.

Як згадувалося вище, пакет 10 по справжньому винаходу, зокрема, містить медичні препарати, такі як розчини, емульсії, суспензії та/або дисперсії, підходящі для парентерального або ентерального харчування пацієнтів.

Зокрема, камера 1, частково розділ�а, а нижня камера 3 містить розчин амінокислот. Характеристики пакету, описані вище, забезпечують швидке і повне змішування емульгування всього вмісту контейнера.

Другий варіант цього винаходу відноситься до використання пакета, як описано вище, для селективної стерилізації, просторово-роздільного зберігання, швидкого змішування та введення вуглеводів, жирів і амінокислот.

1. Гнучкий багатокамерний пакет (10) для зберігання медичних препаратів, що містить:
a) три розташовані поруч камери, перша камера (1) частково поділяє другу верхню камеру (2) від третьої нижньої камери (3) зварними швами (4) і (5),
b) при цьому друга камера (2) і третя камера (3) частково з'єднані зварним швом (6),
c) причому зварні шви (5) і (6) виконані з можливістю відшаровування при чиненні тиску на пакет (10), при цьому зварні шви (5) і (6) разом утворюють форму переверненої літери «V» з зростаючим кутом між лініями букви «V» у напрямку від базисної точки (8), при цьому кожен зварний шов (5) і (6) починається в базисній точці (8), з'єднаної з камерами (1, 2, 3), при цьому зварні шви (5) і (6) літери «V» закінчуються по суті під прямим кутом до окружного зварному шву (7) пакету (10),
d) при этомри цьому зварний шов (4) виконаний неотслаиваемим при чиненні тиску на пакет (10), починається в базисній точці (8) літери «V» і закінчується по суті під прямим кутом до окружного зварному шву (7) пакету (10),
f) при цьому пакет (10) містить клапан для підвішування, відходить від верхнього кінця пакета (10), поруч з камерою (2) всередині окружного зварного шва (7), і
g) медичний порт (9), приварений до нижнього кінця окружного зварного шва (7).

2. Пакет (10) за п. 1, який відрізняється тим, що медичні препарати охоплюють розчини, емульсії, суспензії та/або дисперсії, підходящі для парентерального або ентерального харчування пацієнтів.

3. Пакет (10) за п. 1, який відрізняється тим, що камера (1) містить жирову емульсію, камера (2) містить вуглеводний розчин, і камера (3) містить розчин амінокислоти.

4. Пакет (10) по кожному з пп. 1-3, відрізняється тим, що кожен з зварних швів (4), (5) і (6) закінчується у окружного зварного шва (7) під кутом від 90° до 105° відносно верхнього кінця пакета (10).

5. Застосування пакету (1) по кожному з пп. 1-4 для стерилізації, просторово-роздільного зберігання, швидкого змішування та введення вуглеводів, жирів і амінокислот. 

Схожі патенти:

Маніпулювання гнучким пакетом для вмісту лікарських препаратів.

Винахід відноситься до галузі медицини, а саме до гнучкого пакета для вмісту лікарських препаратів. Гнучкий однокамерний або багатокамерний пакет для утримання лікарських препаратів містить підвісний клапан (11), який включає: a) дві орієнтовані в дзеркальному відображенні округлі прорізи (1) і (2), що описують кут 145°-180° кожна, причому один кінець кожної із зазначених прорізів (1) і (2) з'єднаний сполучної прорізом (3), і b) дві орієнтовані в дзеркальному відображенні округлі прорізи (4) і (5), яка описує кут 180°-270° кожна, мають радіус, становить 0,3-0,7 радіуса зазначеної прорізи (1) і (2), причому один кінець кожної із зазначених прорізів (4) і (5) з'єднаний сполучної прорізом (6), що має U-подібну форму. Проріз (3) є по суті прямолінійною і має довжину в 4-10 разів більше радіуса прорізів (1, 2). Зазначені прорізи(1), (2), (4) і (5) розташовані вздовж загальної осі дзеркальної симетрії, що проходить через центри прорізів (3) і (6), і відстань від центру прорізи (3) до основи зазначеної U-подібної конфігурації відповідає 0,5-1,5 радіуса прорізів (1) і (2). Винахід забезпечує спрощення маніпулювання гнучким пакетом для вмісту лікарських препаратів. 1 з.п. ф-ли, 2 іл.

Спосіб отримання таблетки, розпадається в ротовій порожнині

Винахід відноситься до області фармацевтики, а саме являє собою спосіб отримання таблетки, розпадається в ротовій порожнині. Таблетка отримана способом, включає стадії надання рідкого складу, що містить лікарську речовину, надання твердого елементу, що має утворену в ньому, щонайменше, одну порожнину, охолодження твердого елемента до температури нижче температури замерзання складу, заповнення порожнини рідким складом, затвердіння складу, присутнього в порожнині, відведенням тепла зі складу через стінку порожнини за рахунок кондуктивного теплообміну для утворення твердої гранули, містить лікарську речовину, без активного профілювання всій поверхні гранули, вилучення гранули з порожнини та сушіння гранули у вакуумі. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 4 прим., 6 табл., 9 іл.

Багатошарова трубка для медичного застосування та медичний інфузійний мішок

Група винаходів відноситься до медичної техніки. Медичний інфузійний мішок містить корпус з поліетиленової плівки у формі мішка для зберігання медичного інфузійного розчину і приварений до дна корпусу трубчастий порт, через який медичний інфузійний розчин випускають з корпусу. Як трубчастого порту використовується багатошарова трубка для медичного застосування. Трубка містить зовнішній, внутрішній і адгезійний шари. Зовнішній шар містить поліетилен високої щільності. Внутрішній шар містить полімерний матеріал, який містить статистичний поліпропілен та/або блок-поліпропілен. Адгезійний шар надано між зовнішнім і внутрішнім шарами і містить адгезійну смолу. Також трубка може містити зовнішній і внутрішній шари. При цьому зовнішній шар містить полімерний матеріал, який містить поліетилен високої щільності і адгезійну смолу, де вміст адгезивної смоли становить від 20 до 60 мас. %. Внутрішній шар містить полімерний матеріал, який містить статистичний поліпропілен та/або блок-поліпропілен. Застосування групи винаходів дозволить підвищити адгезійну здатність трубки до поліетиленовому мішку і поліпропілен�

Герметизуюче пристрій для контейнера

Винахід відноситься до герметизирующему пристрою (1) для контейнера, що має горловину, визначальну отвір, і щонайменше один зовнішній виступ на зовнішній стінці. Герметизуюче пристрій містить мембрану (10), закриває зазначене отвір, кришку (20), що містить утримують кошти (25, 26), виконані з можливістю переходу з першого стану, в якому вони не обмежують осьове переміщення кришки (20) відносно контейнера, в друге положення, в якому вони обмежують зазначене переміщення, гільзу (30), виконану з можливістю вміщення кришки (20) і переміщення по осі щодо зазначеної кришки між дистальним становищем, в якому гільза не прикладає радіальну, спрямовану усередину силу до утримує засобів, і проксимальним становищем, в якому гільза докладає зазначену силу. При цьому гільза додатково містить направляючі кошти (32), виконані з можливістю взаємодії напряму чи не напряму з принаймні одним зовнішнім виступом контейнера таким чином, щоб обмежувати обертання гільзи відносно контейнера, коли гільза знаходиться в своєму проксимальному положенні, незалежно від орієнтації, з якою встанов�

Добавка медичний контейнер для збагаченої еритроцитами рідини

Винахід відноситься до фармакології, а саме являє собою додаток для збагаченої еритроцитами рідини. Добавка отримана шляхом додавання інгібітору гемолізу і поверхнево-активної речовини в розчин для зберігання крові. Значення HLB поверхнево-активної речовини становить не менше 13, а число оксиэтиленових груп в гидрофильном сегменті молекулярної структури поверхнево-активної речовини - не менше 20. Інгібітор гемолізу являє собою похідне оцтової кислоти у вигляді вітаміну Е. Добавка забезпечує високу ефективність інгібування гемолізу і чудову характеристику зберігання еритроцитів. 6 з.п. ф-ли, 6 іл., 3 табл., 4 пр.

Pecvd-покриття із застосуванням кремнійорганічного попередника

Винахід відноситься до технології виробництва судин з покриттям для зберігання біологічно активних речовин і крові, а саме до способу отримання покриття на внутрішній поверхні судини, до покриття, отриманого на внутрішній поверхні судини, виконаного з полімерного з'єднання, скла або плавленого кварцу, і до посудини з згаданим покриттям для зберігання біологічно активних сполук або крові, і може бути використане для захисту біологічно активних сполук або крові від механічних і/або хімічних впливів поверхні матеріалу посудини без покриття. Спосіб включає забезпечення газоподібного реагенту, що містить кремнійорганічний попередник і необов'язково O2, поблизу поверхні підкладки і збудження плазми зі згаданого газоподібного реагенту для забезпечення посиленого плазмою парофазного хімічного осадження (PECVD) покриття SiwOxCy товщиною до 1000 нм, в якому w становить 1, x становить від 0,5 до 2,4 і y становить від 0,6 до 3. Атомні співвідношення виміряні з допомогою рентгенівської фотоелектронної спектроскопії (РФЭС). Змазує характеристику покриття, силу тертя ковзання, задають за допомогою співвідношення O2 до кремнийорганическому предшественни�ми. Забезпечується виробництво поліпшених судин з покриттям, що володіє змащувальні, гідрофобними або бар'єрними властивостями. 6 н. і 26 з.п. ф-ли, 62 іл., 21 табл., 21 пр.

Спосіб отримання зшитого гелю

Винахід відноситься до нового способу отримання гидрогелей на основі зшитого полімеру, зокрема одержуваних з полісахариду або з однією з її солей. Спосіб отримання зшитого гелю містить щонайменше стадії, які полягають у: a) одержання водного середовища, що містить щонайменше один полісахарид, b) утворення гомогенного гелю з середовища, отриманої на стадії (а), c) приведення гелю, отриманого на стадії (b), у контакт з ефективним кількістю щонайменше одного зшиваючого агента, d) зшиванні зазначеної суміші, утвореної на стадії (с), та e) витягу зазначеного зшитого гідрогелю. При цьому щонайменше зазначені стадії від (а) до (d) здійснюють в герметичній порожнині, обмеженій щонайменше частково деформується стінкою, причому зазначену суміш, присутню в порожнині, піддають на стадії (d) умов, що сприяють зшивання. Запропонований спосіб дозволяє покращувати гомогенізацію полімеру до зшивання, а також покращувати правильність ходу процесу зшивання. 18 з.п. ф-ли, 7 іл., 3 табл., 3 пр.

Пристрій для зварювання області з'єднання плівки з приєднуваної частиною, а також застосування, спосіб, установка і пакет

Винаходи стосуються способу і пристрою для зварювання області з'єднання плівки з приєднуваної частиною, зокрема двох плівок з одного приєднуваної частиною у формі рукава, а також застосування плівки і отримання пакета з допомогою способу і пристрою для виробництва пакетів і виготовлення пакетів по винаходам. У традиційних пристроїв існує небезпека, що круті бічні поверхні заготовки викличуть неконтрольовані ослаблення в плівці і в зварному з'єднанні. Винаходи передбачають здійснення контрольованого подовження плівки поза області з'єднання, так щоб у плівки був резерв довжини. Технічний результат, що досягається при використанні способу та пристрою для винаходів, полягає в підвищенні якості виготовлених пакетів і зменшення часу проходження через установку під час обробки за рахунок використання способу, пристрої і установки по винаходам. 8 н. і 14 з.п. ф-ли, 7 іл.

Пристрій для розподілу рідини у формі крапель

Винахід відноситься до області розподілу рідини, зокрема, у формі крапель у фармацевтичній, наприклад очної рідини. Пристрій для розподілу рідини містить резервуар (12) для рідини, що деформується для розподілу рідини шляхом натискання на нього, наконечник (10) для розподілу рідини, встановлений на резервуарі (12), канал для проходу рідини (24, 50), канал для проходу повітря (26) зовні всередину резервуара (12), при цьому канал для проходу повітря (26) перекритий органом (28), виконаним з повітропроникного полімерного матеріалу, причому цей матеріал не є пористим, а орган (28) називають повітропроникним органом (28). Пристрій винаходу забезпечує надійну гарантію стерильності розподільного наконечника. 11 з.п. ф-ли, 5 іл.

Посудина для медичних препаратів та спосіб його виготовлення

Винахід відноситься до фармацевтичної галузі, а саме являє собою систему для зберігання медичних препаратів, що містить щонайменше одну камеру (3), в якій є щонайменше два сублімованих діючих та/або допоміжних речовини (W1, W3, W5, W7) спільно щонайменше в одній камері (3). 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 2 іл.
Up!