Спосіб, базова станція і система для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід відноситься до галузі технологій зв'язку і, зокрема, до способу, базової станції і системи для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

В системі бездротового зв'язку Системи довгострокового розвитку (Система довгострокового розвитку, LTE) базова макростанция і малопотужна базова станція одночасно можуть розгортатися в соте однієї і тієї ж мережі, і тоді така мережа називається гетерогенною мережею (Гетерогенна мережа, HN), причому малопотужна базова станція може включати в себе, але не обмежується, базову микростанцию, базову пикостанцию і ретрансляционний вузол. Малопотужна базова станція може використовуватися для охоплення області точки доступу, області приміщення, області радіомовчання або границі стільники для підвищення середньої пропускної здатності стільники, пропускної здатності на границі стільники і т. п. У гетерогенній мережі базова макростанция і малопотужна базова станція зазвичай конфігуруються однаковими ресурсами спектру, щоб максимально підвищити ефективність використання спектру у системи. Це викликає взаємні перешкоди між базовою макростанцией і маломощнпомехи пошукового виклику призначеного для користувача устаткування (обладнання, UE), допустимим малопотужної базовою станцією (цільової базовою станцією); і аналогічним чином малопотужна базова станція (що створює перешкоди базова станція) також формує перешкоди пошукового виклику для UE, що обслуговується базової макростанцией (цільової базовою станцією).

Тому невирішеним питанням у гетерогенній мережі є усунення перешкод пошукового виклику, сформованих створює перешкоди базовою станцією для UE, що обслуговується цільової базовою станцією.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Варіанти здійснення цього винаходу надають спосіб і базову станцію для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, які можуть запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані у гетерогенній мережі і зменшити розтрату ресурсів створює перешкоди соте.

Згідно з одним аспектом даний винахід надає спосіб координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі. Спосіб включає в себе: визначення за допомогою першої базової станції користувацького обладнання в підключеному стані; обчислення за допомогою першої базової станції номери субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пої�я пошукового виклику використовується для пошукового виклику користувацького обладнання в підключеному стані; і відправку з допомогою першої базової станції обчисленого номери субкадра і обчисленого номера кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра, або друга базова станція зупиняє надсилання інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру.

Згідно з іншим аспектом даний винахід надає базову станцію, яка розташовується разом з другою базовою станцією у гетерогенній мережі. Базова станція включає в себе: блок визначення, пристосований для визначення користувацького обладнання в підключеному стані; блок обчислення, пристосований для обчислення номери субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номера кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, причому інформація пошукового виклику використовується для пошукового виклику користувацького обладнання в підключеному стані, визначеного блоком визначення; і блок отпрком обчислення, до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра, або друга базова станція зупиняє надсилання інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру.

У відповідності із ще одним аспектом, даний винахід додатково надає систему для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, що включає в себе базову станцію в якості першої базової станції і додатково включає в себе другу базову станцію. Друга базова станція пристосована для прийому номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику від першої базової станції і конфігурування субкадра, що відповідає номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра, або зупинки відправки інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру.

У варіантах здійснення цього винаходу після визначення користувацького обладнання в підключена користувацького обладнання, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, і відправляє обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра, або друга базова станція зупиняє надсилання інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані другий базовою станцією призначеного для користувача устаткування в підключеному стані до першої базової станції. Технічне рішення, надане у варіантах здійснення цього винаходу, забезпечує можливість усунення перешкод пошукового виклику, сформованих другий базовою станцією призначеного для користувача устаткування в підключеному стані до першої базової станції, за допомогою цього запобігаючи перешкоди, сформовані другий базовою станцією для інформації пошукового виклику про інтерфейсу обладнанні в підключеному стані до першої базової станції. До томборудования в підключеному стані замість користувацького обладнання, яке знаходиться в неактивному стані і зазвичай властива невеликим перешкод пошукового виклику, запобігає розтрата ресурсу, викликана координацією ресурсу пошукового виклику для всіх користувальницьких обладнань в підключеному або неактивному стані.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Щоб зрозуміліше описати технічні рішення у варіантах здійснення цього винаходу або в попередньому рівні техніки, нижченаведене коротко представляє додаються креслення для опису варіантів здійснення. Очевидно, що додаються креслення в наступному описі показують лише деякі варіанти здійснення цього винаходу, і фахівці в даній області техніки все ж таки можуть отримати інші креслення з цих доданих креслень без творчих зусиль.

Фіг.1 - схематичне представлення сценарію перешкод пошукового виклику між базовою макростанцией та малопотужної базовою станцією в попередньому рівні техніки.

Фіг.2 - схематична блок-схема алгоритму способу координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.3 - схематичне представлення сценарію перешкод пої цього винаходу.

Фіг.4 - схематичне представлення іншого сценарію перешкод пошукового виклику між базовою макростанцией і базової пикостанцией у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.5 - схематична структурна схема базової станції у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.6 - схематична структурна схема іншої базової станції у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу;

Фіг.7 - схематична структурна схема системи для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

Нижченаведене зрозуміло і повністю описує технічні рішення у варіантах здійснення цього винаходу з посиланням на додані креслення у варіантах здійснення цього винаходу. Очевидно, що описані варіанти здійснення є лише частиною, а не всіма варіантами здійснення цього винаходу. Всі інші варіанти здійснення, отримані фахівцями в даній області техніки на основі варіантів здійснення цього винаходу без творчих зусиль, до�к-схемою алгоритму способу усунення перешкод у гетерогенній мережі у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу. Спосіб може включати в себе наступні етапи:

201. Перша базова станція визначає UE в підключеному стані.

Перша базова станція може бути базовою макростанцией або малопотужної базовою станцією, наприклад базової микростанцией, базової пикостанцией або ретрансляції вузлом, без обмеження у варіанті здійснення цього винаходу.

Для першої базової станції UE в межах її покриття знаходиться в неактивному або підключеному стані. Основною роботою UE в неактивному стані є виявлення передавання інформації, керуючої інформації, інформації пошукового виклику і т. п., відправленої першою базовою станцією, тоді як основною роботою UE в підключеному стані є обмін інформацією у вигляді даних, службовою інформацією і т. п. з першою базовою станцією. Тому перша базова станція може визначити, чи знаходиться UE в неактивному або підключеному стані в даний час, шляхом виявлення робочого стану UE.

202. Перша базова станція обчислює номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, причому информациѲне техніки пошуковий виклик реалізується з використанням фізичного каналу управління низхідній лінії зв'язку (Фізичний канал управління низхідній лінії зв'язку, PDCCH) і фізичної спільно використовуваного каналу низхідній лінії зв'язку (Фізичний спільно використовуваний канал низхідній лінії зв'язку, PDSCH). Тимчасовий ідентифікатор радіомережі для пошукового виклику (Тимчасовий ідентифікатор радіомережі для пошукового виклику, P-RNTI) використовується в PDCCH для виконання скремблювання, а інформація пошукового виклику переноситься за PDSCH. Для дуплексної системи з тимчасовим поділом (Дуплекс з тимчасовим поділом, TDD) інформація пошукового виклику передається в одному або більше субкадрах 0, 1, 5 й 6 кожного кадру радіосигналу. Для дуплексної системи з частотним розділенням (Дуплекс із частотним поділом, FDD) інформація пошукового виклику передається в одному або більше субкадрах 0, 4, 5 і 9 кожного кадру радіосигналу.

В системі бездротового зв'язку LTE базова станція відправляє інформацію пошукового виклику допомогою субкадра та кадру пошукового виклику, якому належить субкадр. Наприклад, для дуплексної системи з тимчасовим поділом (Дуплекс з тимчасовим поділом, TDD) інформація пошукового виклику передається в одному або більше субкадрах 0, 1, 5 й 6 кожного кадру радіосигналу, а для дуплексної системи з частотним розділенням (Дуплекс із частотним поділом�оисковий виклик реалізується з використанням фізичного каналу управління низхідній лінії зв'язку (Фізичний канал управління низхідній лінії зв'язку, PDCCH) і фізичної спільно використовуваного каналу низхідній лінії зв'язку (Фізичний спільно використовуваний канал низхідній лінії зв'язку, PDSCH). Тимчасовий ідентифікатор радіомережі для пошукового виклику (Тимчасовий ідентифікатор радіомережі для пошукового виклику, P-RNTI) використовується в PDCCH для виконання скремблювання, і UE використовує P-RNTI для виявлення PDCCH. Таким чином, згодом UE може використовувати P-RNTI для дескремблирования виявленого PDCCH, читання PDSCH, зазначеного у плануванні PDCCH, після того як PDCCH правильно дескремблируется, отримання пов'язаних даних (які включають в себе еквівалентний ідентифікатор UE_ID у UE) за PDSCH і передачі пов'язаних даних за допомогою пошукового виклику (Канал пошукового виклику, PCH) на рівень управління доступом до середовища передачі, щоб базова станція могла здійснювати пошуковий виклик UE.

У необязательном способі реалізації перша базова станція відповідно до попередньо сконфігурованим параметром nB пошукового виклику може вичислити можливість i_s пошукового виклику, використовувану для надсилання інформації пошукового виклику, а потім додатково визначити номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, �пошукового виклику, використовується для надсилання інформації пошукового виклику, згідно з попередньо сконфігурованим параметром nB пошукового виклику і визначення номера субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, відповідно з можливістю i_s пошукового виклику конкретно реалізується наступним чином:

(1) Перша базова станція у відповідності з наступною формулою (1) обчислює можливість i_s пошукового виклику, використовувану для надсилання інформації пошукового виклику:

i_s=floor (UE_ID/N) mod Ns(1)

де floor (*) вказує округлення, тобто отримання цілого числа від приватного UE_ID/N; UE_ID вказує еквівалентний ідентифікатор UE в підключеному стані; N є мінімальним значенням між T і параметром nB пошукового виклику, попередньо сконфігурованим першою базовою станцією; T є фактичним циклом пошукового виклику у UE в підключеному стані; Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T; і mod вказує операцію по модулю. Діапазоном значень параметра nB пошукового виклику, попередньо настроєний першою базовою станцією, може бути {4T, 2T, T, T/2, T/4, T/8, T/16, T/32}. У конкретному процесі реалізації nB і діапазоном значень T може бути {32, 64, 128, 256} в кадрах.

В системі бездротового зв'язку LTE кожне UE володіє певним циклом Tsпошукового виклику. Діапазоном значень Tsможе бути {32, 64, 128, 256} в кадрах. До того ж кожна базова станція транслює цикл Tcпереривчастого прийому (Переривчастий прийом, DRX) до UE в межах її покриття. Діапазоном значень Tcможе бути {32, 64, 128, 256} в кадрах. Тому для деякого UE його фактичний цикл T пошукового виклику може приймати, зокрема, мінімальне значення між транслюванням циклом TcDRX і певним циклом Tsпошукового виклику.

Наприклад, передбачається, що трансльований цикл TcDRX першої базової станції дорівнює 32 кадрів, а певний цикл Tsпошукового виклику у UE в підключеному стані до першої базової станції дорівнює 64 кадрів. Тоді фактичний цикл T пошукового виклику у UE в підключеному стані приймає мінімальне значення між 64 кадрами і 32 кадрами, тобто T=32 кадру. Для іншого прикладу передбачається, що трансльований цикл TcDRX першої базової станції дорівнює 128 кадрів, а певний цикл Tsпошукового виклику у UE в підключеному стані до першої базової станції дорівнює 64 кадрів. Тоді фактичний цикл T поис�ь T=64 кадра. Як видно, фактичний цикл T пошукового виклику у UE в підключеному стані до першої базової станції менше або дорівнює Tc.

У необязательном способі реалізації еквівалентний ідентифікатор UE_ID у UE в підключеному стані до першої базової станції може приймати, зокрема, значення mod 1024 Міжнародного ідентифікатора абонента мобільного зв'язку у UE (Міжнародний ідентифікатор абонента мобільного зв'язку, IMSI).

(2) Перша базова станція отримує номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, збереженого перетворення між i_s і номером субкадра відповідно до обчисленої i_s.

У варіанті здійснення цього винаходу після обчислення можливості i_s пошукового виклику для надсилання інформації пошукового виклику перша базова станція може отримати номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику з збереженого перетворення між i_s і номером субкадра, як показано в таблиці 1 або таблиці 2. Таблиця 1 відповідає системі LTE TDD, а таблиця 2 відповідає системі LTE FDD.

Таблиця 1
Перетворення міжн�an="1">i_s=1
i_s=2i_s=3
1Субкадр 0Не застосовуєтьсяНе застосовуєтьсяНе застосовується
2Субкадр 0Субкадр 5Не застосовуєтьсяНе застосовується
4Субкадр 0Субкадр 1Субкадр 5Субкадр 6

Таблиця 2
Перетворення між i_s і номером субкадра
Nsi_s=0i_s=1i_s=2i_s=3
1Субкадр 9Не застосовуєтьсяНе застосовуєтьсяНе застосовується
2Субкадр 4
4Субкадр 0Субкадр 4Субкадр 5Субкадр 9

Наприклад, коли значення параметра nB пошукового виклику у першої базової станції одно T, Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T, тобто значення Nsодно 1. Підставимо Ns=1 в попередню формулу (1). До того ж відомо, що результат mod 1 будь-якого чисельного значення завжди дорівнює 0, тобто i_s=0. Взявши таблицю 1, як приклад, як видно з таблиці 1, субкадр, використовуваний першою базовою станцією для надсилання інформації пошукового виклику, є субкадром 0 (тобто номер субкадра дорівнює 0). Коли значення параметра nB пошукового виклику у першої базової станції одно 2T, Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T, тобто значення Ns2. Підставимо Ns=2 в попередню формулу (1). До того ж відомо, що результат mod 2 будь-якого чисельного значення може бути дорівнює 0 або 1, тобто i_s=0 або i_s=1. Як видно з таблиці 1, субкадр, використовуваний першою базовою станцією для надсилання інформації пошукового виклику, є субкадром 0 (тобто номер субкадра дорівнює 0) або субкадром 5 (т�до попередньо сконфігурованим параметром nB пошукового виклику може обчислити номер кадру в кадр пошукового виклику, використовується для надсилання інформації пошукового виклику. В системі LTE TDD кожен кадр пошукового виклику містить 10 субкадров. Один або більше субкадров 0, 1, 5 й 6 кожного кадру пошукового виклику можуть використовуватися для надсилання інформації пошукового виклику. Обчислення за допомогою першої базової станції номера кадру в кадр пошукового виклику, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, згідно з попередньо сконфігурованим параметром nB пошукового виклику виглядає наступним чином: перша базова станція у відповідності з наступною формулою (2) обчислює номер SFN кадру в кадр пошукового виклику, якому належить субкадр, використовуваний першою базовою станцією для надсилання інформації пошукового виклику:

SFN mod T=(T/N)×(UE_ID mod N)(2)

де SFN вказує номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить субкадр, використовуваний першою базовою станцією для надсилання інформації пошукового виклику; T вказує фактичний цикл пошукового виклику у UE в підключеному стані до першої базової станції; UE_ID вказує еквівалентний ідентифікатор UE в підключеному стані до першої базової станції; і N є мінімальним значенням між T �станції одно T, то N є мінімальним значенням між T і nB, тобто N=T. Підставимо N=T в попередню формулу (2). Тоді попередня формула (2) перетворюється в наступну формулу (3):

SFN mod T=UE_ID mod T(3)

Для різних UE їх еквівалентні ідентифікатори UE_ID є різними. Тому еквівалентний ідентифікатор UE_ID у формулі (3) можна розглядати в якості змінної. Як видно з попередньої формули (3), для того, щоб перша базова станція підтримувала пошуковий виклик всіх UE в підключеному стані в межах її покриття, кадр пошукового виклику SFN охоплює всі кадри пошукового виклику в ресурсах, тобто набір кадрів пошукового виклику, яким належить субкадр, використовуваний для надсилання інформації пошукового виклику, який обчислений першою базовою станцією, є усіма кадрами пошукового виклику.

Для іншого прикладу, якщо значення параметра nB пошукового виклику у першої базової станції одно T/2, N приймає мінімальне значення між T і nB, тобто N=T/2. Підставимо N=T/2 у попередню формулу (2). Тоді попередня формула (2) перетворюється в наступну формулу (4):

SFN mod T=2×UE_ID mod T/2(4)

Як видно з попередньої формули (4), набір кадрів пошукового виклик�вої базовою станцією, є усіма кадрами з парними номерами.

Для іншого прикладу, якщо значення nB одно T/4, N приймає мінімальне значення між T і nB, тобто N=T/4. Підставимо N=T/4 в попередню формулу (2). Тоді попередня формула (2) перетворюється в наступну формулу (5):

SFN mod T=4×UE_ID mod T/4(5)

Як видно з попередньої формули (5), набір кадрів пошукового виклику, яким належить субкадр, використовуваний для надсилання інформації пошукового виклику, який обчислений першою базовою станцією, є усіма кадрами пошукового виклику, чиї SFN є цілими кратними 4.

203. Перша базова станція відправляє обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра (майже порожній субкадр, ABS), або друга базова станція зупиняє надсилання інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру.

У варіанті здійснення цього винаходу майже порожній субкадр (ABS) володіє дуже невеликою вплив�ового виклику знаходиться в межах допустимого діапазону. За подробицями щодо майже порожнього субкадра можна послатися на відповідну вміст стандарту Проекту партнерства третього покоління (Проект партнерства третього покоління, 3GPP). Подробиці у варіанті здійснення цього винаходу не повторюються.

У варіанті здійснення цього винаходу після прийому номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику від першої базової станції друга базова станція може конфігурувати субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра, щоб запобігти перешкоди пошукового виклику призначеного для користувача устаткування в підключеному стані до першої базової станції, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру.

У необязательном способі реалізації після прийому номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику, відправлених першою базовою станцією, друга базова станція також може зупинити відправку інформації в субкадре кадру пошукового виклику, щоб запобігти перешкоди пошукового виклику призначеного для користувача устаткування в підключеному стані до першої базової станції, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а розжарений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції по інтерфейсу з другою базовою станцією, або перша базова станція може відправити обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції по іншому виділеному каналу. Це не обмежується у варіанті здійснення цього винаходу. Інтерфейс між першою базовою станцією і другий базовою станцією включає в себе дротовий інтерфейс і бездротової інтерфейс. Це не обмежується у варіанті здійснення цього винаходу.

У варіанті здійснення цього винаходу перша базова станція може відправити обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, до другої базової станції допомогою повідомляє сигналізації, причому повідомляти сигналізація використовує режим побітового відображення, а довжина повідомній інформації дорівнює результату множення періоду вказівки (в кадрах) повідомляє сигналізації і (nB/T).

У варіанті здійснення цього винаходу друга базова станція додатково може відправити першої базової станції конфігураційну інформацію майже порожнього субкадра. Наприклад, друга базова станція може відправити конфігураційну інформацію почтлизация може відправлятися після об'єднання з повідомній сигналізацією, використовується для захисту передачі даних або передачі мовного сигналу, або може відправлятися незалежно.

У варіанті здійснення цього винаходу перша базова станція і друга базова станція є базовими станціями, розташованими в гетерогенній мережі. Тому покриття першої базової станції перетинається з покриттям другої базової станції, і ресурси спектру, сконфігуровані для першої базової станції, є повністю або частково такими ж, як ресурси спектру, сконфігуровані для другої базової станції.

Перша базова станція може бути базовою макростанцией або малопотужної базовою станцією, наприклад базової микростанцией, базової пикостанцией або ретрансляції вузлом, без обмеження у варіанті здійснення цього винаходу.

У необязательном способі реалізації визначення UE в підключеному стані з допомогою першої базової станції на попередньому етапі 201 може бути реалізовано, зокрема, наступним чином: перша базова станція визначає UE в підключеному стані, в якому відношення сигнал/завада (Відношення сигнал/перешкода, SIR) користувацького обладнання менше або дорівнює попередньо встановленим поро� причому попередньо встановлений поріг SIR в -4 дБ вказує максимальні перешкоди, які може витримати перша базова станція. Після визначення UE в підключеному стані перша базова станція може додатково вибрати UE з SIR менше або рівним -4 дБ, визначених UE в підключеному стані, потім обчислити номер субкадра у субкадра, необхідного для пошукового виклику обраного UE, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, і відправити номер субкадра і номер кадру другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані до першого Сайту з SIR менше або рівним попередньо встановленого порогу.

У варіанті здійснення цього винаходу попередньо встановлений поріг SIR може попередньо встановлюватися у відповідності з чинним сценарієм, в якому розташовується перша базова станція, але не обмежується -4 дБ. Наприклад, попередньо встановлений поріг SIR також може бути дорівнює -5 дБ, -6 дБ або т. п., без обмеження у варіанті осущеспервой базовою станцією, знаходиться в підключеному стані і має SIR менше або рівне попередньо встановленого порогу, друга базова станція може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до першої базової станції з SIR менше або рівним попередньо встановленого порогу, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE в підключеному стані до першої базової станції, у вигляді майже порожніх субкадров; тому у варіанті здійснення цього винаходу можна запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані з SIR менше або рівним попередньо встановленого порогу у гетерогенній мережі, і додатково зменшується розтрата ресурсів створює перешкоди соте.

У варіанті здійснення цього винаходу після визначення UE в підключеному стані перша базова станція обчислює номер субкадра у субкадра, необхідного для пошукового виклику UE, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, і відправляє обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої баочти порожнього субкадра, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані другий базовою станцією призначеного для користувача устаткування в підключеному стані до першої базової станції. У варіанті здійснення цього винаходу захищається тільки інформація пошукового виклику про UE в підключеному стані до першої базової станції, і не потрібно захищати інформацію пошукового виклику про всіх UE першої базової станції; і відповідно друга базова станція може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до першої базової станції, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE першої базової станції, у вигляді майже порожніх субкадров; тому у варіанті здійснення цього винаходу можна запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані у гетерогенній мережі, і одночасно зменшується розтрата ресурсів створює перешкоди соте.

Для кращого розуміння варіанту здійснення цього винаходу нижче наводяться характ�яка є схематичним поданням сценарію перешкод пошукового виклику між базовою макростанцией і базової пикостанцией у відповідності з варіантом 1 здійснення цього винаходу.

Як показано на фіг.3, базова макростанция і базова пикостанция одночасно присутні у гетерогенній мережі, причому базова макростанция визначає UE в підключеному стані в межах її покриття, а UE схильне перешкод пошукового виклику від базової пикостанции. Тобто базова макростанция служить в якості першої базової станції, а базова пикостанция служить в якості другої базової станції.

Передбачається, що параметр nB пошукового виклику, попередньо сконфігурований базової макростанцией, дорівнює T, фактичний цикл пошукового виклику у UE дорівнює T, еквівалентним ідентифікатором UE є UE_ID. Тоді базова макростанция отримує N=T (N - мінімальне значення між T і nB) і підставляє N=T в попередню формулу (2), щоб обчислити набір кадрів пошукового виклику, використовуваний базової макростанцией для надсилання інформації пошукового виклику, у вигляді всіх кадрів пошукового виклику; і додатково підставляє Ns=1 (Ns- максимальне значення між 1 і nB/T) і N=T в попередню формулу (1), щоб обчислити можливість i_s пошукового виклику для базової макростанции для надсилання інформації пошукового виклику у вигляді 0. Як видно з таблиці 1, субкадр, використовуваний базової ма�після обчислення субкадра 0 для надсилання інформації пошукового виклику і всіх кадрів пошукового виклику, яким належить субкадр 0, базова макростанция може відправити базової пикостанции по інтерфейсу з базовою пикостанцией обчислений номер субкадра у субкадра 0, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номери кадрів у всіх кадрів пошукового виклику, яким належить субкадр 0.

Після прийому від базової макростанции номери субкадра у субкадра 0, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику і номерів кадрів у всіх кадрів пошукового виклику, яким належить субкадр 0, базова пикостанция конфігурує субкадр, чий номер субкадра дорівнює 0, у всіх кадрах пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані базової пикостанцией для UE в підключеному стані до базової макростанции. При необхідності базова пикостанция може відправити базової макростанции конфігураційну інформацію про майже порожньому субкадре.

У варіанті здійснення цього винаходу після визначення UE в підключеному стані базова макростанция може обчислити номер субкадра у субкадра, необхідного для пошукового виклику UE в підключеному стані, і номер кадру в кадр пошукового виклику, пошукового виклику базової пикостанции, так що базова пикостанция може конфігурувати субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані базової пикостанцией для UE в підключеному стані до базової макростанции. У варіанті здійснення цього винаходу захищається тільки інформація пошукового виклику про UE в підключеному стані до базової макростанции, і не потрібно захищати інформацію пошукового виклику про всіх UE базової макростанции; і відповідно базова пикостанция може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до базової макростанции, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE базової макростанции, у вигляді майже порожніх субкадров; тому у варіанті здійснення цього винаходу можна запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані у гетерогенній мережі, і одночасно зменшується розтрата ресурсів створює перешкоди соте.

Варіант 2 що�між базовою макростанцией і базової пикостанцией у відповідності з варіантом 2 здійснення цього винаходу.

Як показано на фіг.4, базова макростанция і базова пикостанция одночасно присутні у гетерогенній мережі, причому UE 1 і UE 2 є користувальницьким обладнанням в підключеному стані до базової пикостанции і схильні перешкод пошукового виклику від базової макростанции. Тобто базова пикостанция служить в якості першої базової станції, а базова макростанция служить в якості другої базової станції.

Передбачається, що значення параметра nB пошукового виклику, попередньо настроєний базової пикостанцией, одно 2T, фактичні цикли T пошукового виклику у UE 1 і UE 2 рівні 640 мс, і еквівалентними ідентифікаторами UE_ID у UE 1 і UE 2 є 12 і 37 відповідно. Потім базова пикостанция отримує N=T (N - мінімальне значення між T і nB). Для UE 1 базова пикостанция може підставити N=T і UE_ID=12 в попередню формулу (2), щоб обчислити номер кадру в кадр пошукового виклику, використовуваного базової пикостанцией для надсилання інформації пошукового виклику до UE 1, у вигляді SFN=12; і додатково підставити Ns=2 (Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T), N=T і UE_ID=12 в попередню формулу (1), щоб обчислити можливість пошукового виклику для базової пикостанции для отправей для надсилання інформації пошукового виклику до UE 1, є субкадром 0, тоді як для UE 2 базова пикостанция може підставити N=T і UE_ID=37 в попередню формулу (2), щоб обчислити кадр пошукового виклику, використовуваний базової пикостанцией для надсилання інформації пошукового виклику до UE 2, у вигляді SFN=37; і додатково підставити Ns=2 (Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T), N=T і UE_ID=37 в попередню формулу (1), щоб обчислити можливість пошукового виклику для базової пикостанции для надсилання інформації пошукового виклику до UE 2 в вигляді 0. Тоді згідно з таблицею 1 субкадр, використовуваний базової пикостанцией для надсилання інформації пошукового виклику до UE 2, є субкадром 0.

Після обчислення субкадра 0 для надсилання інформації пошукового виклику до UE 1 та кадру пошукового виклику 12, якому належить субкадр 0, базова пикостанция може відправити базової макростанции по інтерфейсу з базовою макростанцией обчислений номер субкадра у субкадра 0, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику 12, якому належить субкадр 0. Аналогічним чином після обчислення субкадра 0 для надсилання інформації пошукового виклику до UE 2 і кадру пошукового виклику 37, якому п�станцією обчислений номер субкадра у субкадра 0, використовується для надсилання інформації пошукового виклику, і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику 37, якому належить субкадр 0.

Після прийому від базової пикостанции номери субкадра у субкадра 0, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику і номерів кадрів кадрів пошукового виклику 12 і 37, яким належить субкадр 0, базова макростанция конфігурує субкадр 0 кадрів пошукового виклику 12 і 37 у вигляді майже порожнього субкадра, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані базової макростанцией для UE в підключеному стані до базової пикостанции.

У варіанті здійснення цього винаходу базова пикостанция може використовувати 64×2=128 бітів, які відповідають всім субкадрам 0 і 5 в межах 640 мс. Якщо біт є 1, то це вказує, що базова пикостанция буде відправляти інформацію пошукового виклику в цьому субкадре. Це означає, що базовою макростанции необхідно сконфігурувати цей субкадр у вигляді майже порожнього субкадра, щоб запобігти перешкоди пошукового виклику, сформовані базової макростанцией для UE в підключеному стані до базової пикостанции.

У варіанті здійснення цього изоЕубкадра, необхідного для пошукового виклику цих UE в підключеному стані, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, і відправити обчислені номери субкадров і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику базової макростанции, так що базова макростанция може конфігурувати субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані базової макростанцией для UE в підключеному стані до базової пикостанции. У варіанті здійснення цього винаходу захищається тільки інформація пошукового виклику про UE в підключеному стані до базової пикостанции, і не потрібно захищати інформацію пошукового виклику про всіх UE базової пикостанции; і відповідно базова макростанция може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до базової пикостанции, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE базової пикостанции, у вигляді майже порожніх суова для UE в підключеному стані у гетерогенній мережі, і одночасно зменшується розтрата ресурсів створює перешкоди соте.

Звернемося до фіг.5, яка є схематичною структурною схемою базової станції у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу, яка застосовується у гетерогенній мережі для реалізації етапів в попередніх варіантах здійснення способу. Базова станція включає в себе блок 501 визначення, блок 502 обчислення і блок 503 відправлення. Блок 501 визначення пристосований для визначення користувацького обладнання в підключеному стані; блок 502 обчислення пристосований для обчислення номери субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номера кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, причому інформація пошукового виклику використовується для пошукового виклику користувацького обладнання в підключеному стані, визначеного блоком 501 визначення; і блок 503 відправки пристосований для відправки номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику, обчислених блоком 502 обчислення, до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, соотвеформации в субкадре, відповідному номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру.

У необязательном способі реалізації блок 501 визначення додатково пристосований для визначення UE в підключеному стані з SIR менше або рівним попередньо встановленого порогу.

У варіанті здійснення цього винаходу блок 503 відправлення може бути спеціально пристосований для відправки номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику, обчислених блоком 502 обчислення, до другої базової станції допомогою повідомляє сигналізації, причому повідомляти сигналізація використовує режим побітового відображення, а довжина повідомній інформації дорівнює результату множення періоду вказівки повідомляє сигналізації і (nB/T).

У варіанті здійснення цього винаходу друга базова станція додатково може відправити базової станції конфігураційну інформацію майже порожнього субкадра. Наприклад, друга базова станція може відправити конфігурацію майже порожнього субкадра базової станції допомогою повідомляє сигналізації, причому повідомляти сигналізація може об'єднуватися і вирушати в повідомній сигналізації, що використовується для захисту пер�доставлена у варіанті здійснення цього винаходу, і друга базова станція є базовими станціями, розташованими в гетерогенній мережі. Тому покриття базової станції, наданої у варіанті здійснення цього винаходу, перетинається з покриттям другої базової станції, і ресурси спектру, сконфігуровані для базової станції, наданої у варіанті здійснення цього винаходу, є повністю або частково такими ж, як і ресурси спектру, сконфігуровані для другої базової станції.

Звернемося до фіг.6, яка є схематичною структурною схемою іншої базової станції у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу, яка застосовується у гетерогенній мережі. Базова станція, показана на фіг.6, виходить допомогою уточнення базової станції, показаної на фіг.5. Блок 502 обчислення може включати в себе:

перший підблок 5021, пристосований для обчислення можливості i_s пошукового виклику для надсилання інформації пошукового виклику у відповідності з формулою i_s=floor (UE_ID/N) mod Ns;

другий підблок 5022, пристосований для отримання номера субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, збереженого перетворення між i_s але і для обчислення номери SFN кадру в кадр пошукового виклику, якому належить субкадр, використовуваний для надсилання інформації пошукового виклику, у відповідності з формулою SFN mod T=(T/N)×(UE_ID mod N), де:

floor (*) вказує операцію округлення; UE_ID вказує еквівалентний ідентифікатор користувацького обладнання; N є мінімальним значенням між фактичним циклом T пошукового виклику користувацького обладнання та попередньо встановленим параметром nB пошукового виклику; Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T; mod вказує операцію по модулю; і діапазоном значень nB є {4T, 2T, T, T/2, T/4, T/8, T/16, T/32}.

У варіанті здійснення цього винаходу після того, як блок 501 визначення визначає UE в підключеному стані, блок 502 обчислення обчислює номер субкадра у субкадра, необхідного для пошукового виклику UE, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, і блок 503 відправлення надсилає другий базової станції номер субкадра і номер кадру в кадр пошукового виклику, обчислені блоком 502 обчислення, так що друга базова станція може конфігурувати субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра або зупинити відправку інформації в субкадре кадру пошукового виклику,�вом цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані другий базовою станцією для UE в підключеному стані до базової станції. У варіанті здійснення цього винаходу захищається тільки інформація пошукового виклику про UE в підключеному стані до базової станції, і не потрібно захищати інформацію пошукового виклику про всіх UE базової станції; і відповідно друга базова станція може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до базової станції, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE базової станції, у вигляді майже порожніх субкадров; тому у варіанті здійснення цього винаходу можна запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані у гетерогенній мережі, і одночасно зменшується розтрата ресурсів створює перешкоди соте.

Звернемося до фіг.7, яка є схематичною структурної схеми системи для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі у відповідності з варіантом здійснення цього винаходу. Система може включати в себе першу базову станцію 701 і другу базову станцію 702.

Перша базова становий пикостанцией або ретрансляції вузлом, без обмеження у варіанті здійснення цього винаходу; і друга базова станція 702 може бути базовою макростанцией або малопотужної базовою станцією, наприклад базової микростанцией, базової пикостанцией або ретрансляції вузлом, без обмеження у варіанті здійснення цього винаходу.

Перша базова станція 701 пристосована для визначення UE в підключеному стані і обчислення номери субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номера кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, причому інформація пошукового виклику використовується для пошукового виклику UE в підключеному стані до першої базової станції 701; і перша базова станція 701 відправляє другий базової станції 702 обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику. Друга базова станція 702 пристосована для прийому номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику від першої базової станції 701 і конфігурування субкадра, що відповідає номеру субкадра в кадрі пошукового виклику, відповідному номеру кадру, у вигляді майже порожнього субкадра, або зупинки відправки інформації в субкадре, відповідному �я 701 може відправити обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції 702 по інтерфейсу з другою базовою станцією 702, або перша базова станція 701 може відправити обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції 702 по іншому виділеному каналу. Це не обмежується у варіанті здійснення цього винаходу. Інтерфейс між першою базовою станцією 701 і другий базовою станцією 702 включає в себе дротовий інтерфейс і бездротової інтерфейс. Це не обмежується у варіанті здійснення цього винаходу.

У варіанті здійснення цього винаходу перша базова станція 701 може відправити обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить цей субкадр, до другої базової станції 702 допомогою повідомляє сигналізації, причому повідомляти сигналізація використовує режим побітового відображення, а довжина повідомній інформації дорівнює результату множення періоду вказівки (в кадрах) повідомляє сигналізації і (nB/T).

У варіанті здійснення цього винаходу друга базова станція 702 додатково може відправити першої базової станції 701 конфігураційну інформацію майже порожнього субкадра. Наприклад, друга базова станція 702 може відправити конфигурационем повідомляти сигналізація може об'єднуватися і вирушати в повідомній сигналізації, використовується для захисту передачі даних або передачі мовного сигналу, або може відправлятися незалежно.

У варіанті здійснення цього винаходу перша базова станція 701 і друга базова станція 702 є базовими станціями, розташованими в гетерогенній мережі. Тому покриття першої базової станції 701 перетинається з покриттям другої базової станції 702, і ресурси спектру, сконфігуровані для першої базової станції 701, є повністю або частково такими ж, як ресурси спектру, сконфігуровані для другої базової станції 702.

У необязательном способі реалізації UE в підключеному стані, певний першою базовою станцією 701, може бути UE в підключеному стані з SIR, менше або рівним попередньо встановленого порогу.

У варіанті здійснення цього винаходу структура першої базової станції 701 є такою ж, як показано на фіг.5 або фіг.6, і подробиці у варіанті здійснення цього винаходу не повторюються.

У варіанті здійснення цього винаходу після визначення UE в підключеному стані перша базова станція 701 обчислює номер субкадра у субкадра, необхідного для пошукового виклику UE, і номі�ичисленний номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику, так що друга базова станція 702 може конфігурувати субкадр кадру пошукового виклику у вигляді майже порожнього субкадра або зупинити відправку інформації в субкадре кадру пошукового виклику, причому субкадр відповідає номеру субкадра, а кадр пошукового виклику відповідає номеру кадру, за допомогою цього запобігаючи перешкоди пошукового виклику, сформовані другий базовою станцією 702 для UE в підключеному стані до першої базової станції 701. У варіанті здійснення цього винаходу захищається тільки інформація пошукового виклику про UE в підключеному стані до першої базової станції 701, і не потрібно захищати інформацію пошукового виклику про всіх UE першої базової станції 701; і відповідно друга базова станція 702 може конфігурувати субкадр в кадрі пошукового виклику, який відповідає UE в підключеному стані до першої базової станції 701, у вигляді майже порожнього субкадра, і не повинна конфігурувати субкадри в кадрах пошукового виклику, які відповідають всім UE першої базової станції 701, у вигляді майже порожніх субкадров; тому у варіанті здійснення цього винаходу можна запобігти перешкоди пошукового виклику для UE в підключеному стані в гетерогий спосіб для базової станції або системи, наданий у варіанті здійснення цього винаходу для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, аналогічний такому в попередніх варіантах способу здійснення цього винаходу, і подробиці тут не повторюються.

Фахівці в даній області техніки можуть зрозуміти, що всі або частину етапів способу у варіантах здійснення цього винаходу можуть бути реалізовані за допомогою програми, що видає команди відповідним апаратним засобам. Програма може зберігатися на комп'ютерно-читаному запам'ятовуючому носії. Коли програма виконується, виконуються етапи способу у варіантах здійснення цього винаходу. Запам'ятовувальний носій може включати в себе будь-який носій, який здатний до зберігання програмних кодів, наприклад Постійне запам'ятовуючий пристрій (пзп, ROM), Оперативний запам'ятовуючий пристрій (Оперативне запам'ятовуючий пристрій, ОЗП), магнітний диск), або оптичний диск.

Спосіб, пристрій та система для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, які надаються у варіантах здійснення цього винаходу, докладно представлені вище. У данноЕтоящего винаходу. Попередні описи варіантів здійснення використовуються тільки для допомоги в розумінні способів та основних ідей цього винаходу. Між тим, фахівці в даній області техніки можуть внести зміни в конкретні способи реалізації та сфери застосування у відповідності з ідеєю цього винаходу. На закінчення вміст даного опису винаходу не слід тлумачити як обмеження цього винаходу.

1. Спосіб координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, що містить етапи, на яких:
визначають, з допомогою першої базової станції, кероване обладнання в підключеному стані;
обчислюють, з допомогою першої базової станції, номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить згаданий субкадр, причому інформацію пошукового виклику використовують для пошукового виклику користувацького обладнання в підключеному стані;
відправляють, з допомогою першої базової станції, обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, соо�ску інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра, причому субкадр належить кадру пошукового виклику, відповідним номером кадру;
при цьому етап, на якому обчислюють, з допомогою першої базової станції, номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номер кадру в кадр пошукового виклику, якому належить згаданий субкадр, містить етапи, на яких:
обчислюють, з допомогою першої базової станції, можливість i_s пошукового виклику для надсилання інформації пошукового виклику у відповідності з формулою i_s=floor (UE_ID/N) mod Nsі отримують номер субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, збереженого перетворення між i_s і номером субкадра відповідно до обчисленої i_s;
обчислюють, з допомогою першої базової станції, номер SFN кадру в кадр пошукового виклику, якому належить згаданий субкадр, використовуваний для надсилання інформації пошукового виклику, у відповідності з формулою SFN mod Т=(T/N)×(UE_ID mod N), де:
floor (*) вказує операцію округлення; UE_ID вказує еквівалентний ідентифікатор користувацького обладнання в підключеному стані; N є мінімальним значенням між фактичним циклом Т пошукового дзв є максимальним значенням між 1 і nB/T; mod вказує операцію по модулю; і діапазоном значень nB є {4Т, 2Т, Т, Т/2, Т 4, Т/8, Т/16, Т/32}.

2. Спосіб за п. 1, в якому етап, на якому визначають, з допомогою першої базової станції, кероване обладнання в підключеному стані, містить етап, на якому:
визначають, з допомогою першої базової станції, кероване обладнання в підключеному стані, в якому відношення сигнал/завада у користувацького обладнання менше або дорівнює попередньо встановленого порогу.

3. Спосіб за п. 1, в якому етап, на якому відправляють з допомогою першої базової станції обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику до другої базової станції, містить етап, на якому:
відправляють другої базової станції, з допомогою першої базової станції, обчислений номер субкадра і обчислений номер кадру в кадр пошукового виклику допомогою повідомляє сигналізації в режимі побітового відображення, причому довжина повідомляє сигналізації є результатом множення періоду вказівки повідомляє сигналізації і (nB/Т), причому nB є попередньо встановленим параметром пошукового виклику, Т є фактичним циклом пошукового виклику � п. 1, додатково містить етап, на якому:
відправляють першої базової станції, з допомогою другої базової станції, конфігураційну інформацію майже порожнього субкадра допомогою повідомляє сигналізації, причому уведомляющую сигналізацію об'єднують і відправляють у повідомній сигналізації, що використовується для захисту передачі даних або передачі мовного сигналу, або відправляють незалежно.

5. Спосіб за п. 1, в якому покриття першої базової станції перетинається з покриттям другої базової станції, і ресурси спектру, сконфігуровані для першої базової станції, є повністю або частково такими ж, як ресурси спектру, сконфігуровані для другої базової станції.

6. Базова станція, розташована разом з другою базовою станцією у гетерогенній мережі і містить:
блок визначення, пристосований для визначення користувацького обладнання в підключеному стані;
блок обчислення, пристосований для обчислення номери субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, і номера кадру в кадр пошукового виклику, якому належить згаданий субкадр, причому інформація пошукового виклику використовується для пошукового виЂправки, пристосований для відправки номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику, обчислених блоком обчислення, до другої базової станції, так що друга базова станція конфігурує субкадр, відповідний номеру субкадра, у вигляді майже порожнього субкадра, або друга базова станція зупиняє надсилання інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра, причому субкадр належить кадру пошукового виклику, відповідним номером кадру;
при цьому блок обчислення містить:
перший підблок, пристосований для обчислення можливості i_s пошукового виклику для надсилання інформації пошукового виклику у відповідності з формулою i_s=floor (UE_ID/N) mod Ns;
другий підблок, пристосований для отримання номера субкадра у субкадра, використовуваного для надсилання інформації пошукового виклику, збереженого перетворення між i_s і номером субкадра відповідно до i_s, обчисленої першим підблоком;
третій підблок, пристосований для обчислення номери SFN кадру в кадр пошукового виклику, якому належить згаданий субкадр, використовуваний для надсилання інформації пошукового виклику, у відповідності з формулою SFN mod Т=(T/N)×(UE_ID mod N), де
floor (*) вказує операцію округлення; UE�я мінімальним значенням між фактичним циклом Т пошукового виклику користувацького обладнання та попередньо встановленим параметром nB пошукового виклику; Nsє максимальним значенням між 1 і nB/T; mod вказує операцію по модулю; і діапазоном значень nB є {4Т, 2Т, Т, Т/2, Т 4, Т/8, Т/16, Т/32}.

7. Базова станція по п. 6, в якій:
блок визначення додатково пристосований для визначення користувацького обладнання в підключеному стані, в якому відношення сигнал/завада у користувацького обладнання менше або дорівнює попередньо встановленого порогу.

8. Базова станція по п. 6, в якій:
блок відправки додатково пристосований для відправки номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику, обчислених блоком обчислення, до другої базової станції допомогою повідомляє сигналізації в режимі побітового відображення, причому довжина повідомляє сигналізації є результатом множення періоду вказівки повідомляє сигналізації і (nB/Т), причому nB є попередньо встановленим параметром пошукового виклику, Т є фактичним циклом пошукового виклику у користувацького обладнання, і діапазоном значень nB є {4Т, 2Т, Т, Т/2, Т 4, Т/8, Т/16, Т/32}.

9. Базова станція по п. 6, причому покриття базової станції перетинається з покриттям другої базової станції, і ресурси спектру, сконрированние для другої базової станції.

10. Система для координації ресурсу пошукового виклику в гетерогенній мережі, що містить базову станцію за п. 6 в якості першої базової станції і додатково містить другу базову станцію, причому друга базова станція пристосована для прийому номери субкадра і номера кадру в кадр пошукового виклику від першої базової станції і конфігурування субкадра, що відповідає номеру субкадра, у вигляді майже порожнього субкадра, або зупинки відправки інформації в субкадре, відповідному номеру субкадра, причому субкадр належить кадру пошукового виклику, відповідним номером кадру. 

Схожі патенти:

Спосіб функціонування бездротової сенсорної мережі

Винахід відноситься до області бездротових сенсорних мереж (БСС). Технічним результатом є підвищення продуктивності і точності функціонування бездротової сенсорної мережі (БСС), а також забезпечення економного витрати енергії. Спосіб управління функціонуванням БСС полягає в тому, що забезпечують кластерну архітектуру БСС, ініціалізують БСС, задають параметри ВРС, при цьому параметри ВРС включають контрольовані параметри, проводять аналіз рівня зашумленості каналів, при цьому кількість сенсорних вузлів БСС вибирають пропорційно необхідним параметрам точності обробки і точності передачі контрольованих параметрів, при цьому активують тільки ті сенсорні вузли ВРС, в яких поточними значеннями контрольованих параметрів були перевищені значення, заздалегідь задані у вигляді допусків, після чого в БСС формують зв'язки між активованими сенсорними вузлами БСС, на основі аналізу результатів функціонування БСС виробляють підбір оптимальної структури мережі для отримання найкращого результату за співвідношенням швидкість, точність, виконуваний інтелектуальним модулем на основі нейронної мережі, що функціонує на основі генетичного алгоритму. 1 з.п.

Спосіб встановлення режиму спільної роботи, кероване обладнання, базова станція і система

Винахід відноситься до області бездротового зв'язку. Технічний результат винаходу полягає в спрощенні встановлення режиму спільної роботи базової станції та користувацького обладнання при одночасному збереженні надійності та якості зв'язку. Спосіб встановлення режиму спільної роботи містить етапи: базова станція приймає від користувацького обладнання запит встановлення режиму, який використовується для запиту встановлення режиму спільної роботи; базова станція інкапсулює конфігураційну інформацію про режим спільної роботи, дозволену до використання користувальницьким обладнанням, у відповідь встановлення; базова станція передає відповідь встановлення призначеного для користувача устаткування і приймає від користувацького обладнання повідомлення зворотного зв'язку про те, закінчена чи ні конфігурація режиму спільної роботи. 5 н. і 53 з.п. ф-ли, 16 іл.

Управління доставкою реклами на мобільні клієнти

Винахід відноситься до засобів для управління доставкою реклами на мобільні клієнти з одночасним забезпеченням захисту приватного життя користувачів. Технічним результатом є підвищення точності доставки реклами за рахунок використання сервісу брокера розташування. У способі здійснюють прийом на сервісі доставки реклами жетона використання місця розташування від мобільного клієнта, відправку жетона на сервіс брокера розташування для його верифікації, прийом на сервісі доставки реклами розташування мобільного клієнта від сервісу брокера розташування та доставку реклами, таргетованої по місцю розташування, на мобільний клієнт, причому доставка здійснюється додатково на підставі географічної щільності сукупності мобільних клієнтів. 3 м. і 16 з.п. ф-ли, 3 іл.

Способи і пристрій для заснованого на конкуренції надання в мережі бездротового зв'язку

Винахід відноситься до бездротового зв'язку. Технічний результат полягає в зменшенні імовірності колізії з кількома користувачами в комірці. Для цього асоціація безлічі заснованих на конкуренції надання висхідної лінії зв'язку з діапазоном блоків ресурсів висхідної лінії зв'язку дозволяє одному повідомленню заснованого на конкуренції надання висхідної лінії зв'язку сигналізувати всі безліч надання. Навантаження сигналізації по PDCCH зменшується допомогою використання єдиного повідомлення заснованого на конкуренції надання висхідної лінії зв'язку, щоб сигналізувати безліч заснованих на конкуренції надання висхідної лінії зв'язку. Повідомлення вказує розподілений набір блоків ресурсів висхідної лінії зв'язку і кількість окремих надання ресурсів висхідної лінії зв'язку, представлених набором, і сигналізується таким чином, щоб термінали користувача розпізнали, що окремі поднабори блоків ресурсів висхідної лінії зв'язку в наборі відповідають окремим заснованому на конкуренції надання висхідної лінії зв'язку. Інформація, включена в повідомлення заснованого на конкуренції предоставпредпринимают спробу заснованих на конкуренції передач висхідної лінії зв'язку, та/або управління схемою модуляції і кодування, що використовується для таких передач. 4 н. і 32 з.п. ф-ли, 8 іл.

Способи та пристрої, що забезпечують можливість вказівки відкату потужності в phr в телекомунікаційній системі

Винахід відноситься до області бездротового зв'язку і призначене для вказівки відкату потужності, щонайменше, у звіті про запас потужності в системі зв'язку. Кероване обладнання (700) конфігурований для прийняття рішення щодо того, застосовувати чи ні зниження потужності, і для зазначення цього рішення у звіті про запас потужності, який призначений для передачі в базову станцію (600). Базова радіостанція (600) налаштована для прийому звіту про запас потужності, і на підставі зазначеної інформації у прийнятому звіті про запас потужності базова станція дізнається про додатковий або спеціальному відкаті потужності (наприклад, для виконання вимог питомого ПОГЛИНАННЯ), який застосовувався і, таким чином, може відрізнити його від нормального відкату потужності або зниження потужності. 4 н. і 26 з.п. ф-ли, 18 іл.

Спосіб і пристрій для вимірювання позиціонування в системах передачі з множинними антенами

Винахід відноситься до галузі радіозв'язку. Технічним результатом є підвищення якості вимірювання позиціонування. Розкрито рішення для використання комбінації типів опорних сигналів у мережі бездротового зв'язку при виконанні вимірювань, що відносяться до позиціювання. В одному прикладі UE використовує «комбінацію» CRS і PRS. В якості зразкового випадку UE приймає PRS і, можливо, CRS з однієї або більш сот, тоді як воно з однієї або більше інших сот приймає тільки CRS. В даному випадку UE визначає, наприклад, значення часової прив'язки прийнятого сигналу для CRS як прийнятих з деяких сот для кожної соти і для PRS як прийнятих від інших сот для кожної соти. UE може виконувати вимірювання і повідомляти для кожного сигналу/для кожної соти і може виконувати обчислення, в яких бере участь комбінація вимірювань тимчасової прив'язки, виконаних як для CRS, так і PRS. У додатковому аспекті управління або координація передачами опорних сигналів виконуються для кожного порту в сотах, які використовують численні порти антени для здійснення передачі в кожній такій соте. 7 н. і 23 н. п. ф-ли, 14 іл.

Спосіб мобільного зв'язку, сервер управління абонентами і вузол керування мобільністю

Винахід відноситься до мобільного зв'язку. Технічний результат полягає в забезпеченні можливості виконання мобільною станцією UE процесу вимірювання МВТ (Мінімізація виїзного тестування) у тому випадку, якщо отримано дозвіл від абонента мобільної станції. Спосіб містить: крок сервером передачі ЇМ експлуатації і технічного обслуговування елемента «МВТ config» сервер HSS управління абонентами, і крок передачі сервером HSS управління абонентами в цільову мобільну станцію UE через вузол ММО управління мобільністю і базову станцію eNB команди здійснити процес вимірювання МВТ в тому випадку, коли визначено, що процес вимірювання МВТ цільової мобільною станцією UE дозволено. 4 н. і 4 з.п. ф-ли, 7 іл.

Система зв'язку і спосіб управління нею

Винахід відноситься до системи зв'язку і способу управління нею. Система зв'язку включає в себе: рівень приємопередачі радіосигналу, що включає в себе комбінацію вузлів приємопередачі радіосигналу; локальний обчислювальний рівень, що включає в себе локальний обчислювальний вузол, сполучений із вузлом приємопередачі радіосигналу в одній або декількох комбінаціях сусідніх вузлів приємопередачі радіосигналу і виконує всю обробку зв'язку або першу частину обробки зв'язку; централізований обчислювальний рівень, що включає в себе централізований обчислювальний вузол, з'єднаний з локальним обчислювальним вузлом та виконує другу частину обробки зв'язку, причому вся обробка зв'язку включає в себе першу частину обробки зв'язку і другу частину обробки зв'язку. Локальний обчислювальний рівень відповідає за всю або частину обробки зв'язку. Технічний результат полягає в економії смуги пропускання мережі і поліпшення використання системних ресурсів. 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 7 іл.

Способи та пристрої для поширення тимчасової синхронізації каналу між абонентськими пристроями в прямому режимі tdma

Винахід відноситься до області бездротового зв'язку і призначене для поширення тимчасової синхронізації каналу між абонентськими пристроями, що працюють в прямому режимі множинного доступу з поділом часу (TDMA). Спосіб включає в себе: прийом з другого з абонентських пристроїв, працюючих в прямому режимі TDMA, першого повідомлення, визначення першої тимчасової синхронізації каналу з отриманого повідомлення, визначення, є прийнята перша тимчасова синхронізація каналу правильною, причому визначення засноване, щонайменше, на порівнянні версії першого абонентського пристрою з версією другого абонентського пристрою, коли прийнята перша тимчасова синхронізація каналу є правильною, запуск випадкової затримки, після закінчення випадкової затримки, передачу першого повідомлення примусового розповсюдження, щоб поширювати першу тимчасову синхронізацію каналу, щонайменше, в третє з абонентських пристроїв, що працює в прямому режимі TDMA і має більш високу версію, ніж версії першого і другого абонентських пристроїв. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 15 іл.

Пристрій зв'язку та спосіб управління ним

Винахід відноситься до мобільного зв'язку. Технічний результат полягає в підвищенні ефективності вибору точки доступу при виконанні автоматичного конфігурування параметрів зв'язку. Пристрій зв'язку вибирає базову станцію, з якої має бути з'єднане пристрій зв'язку для прийому параметра зв'язку, і приймає параметр зв'язку з приєднаною базової станції або з зовнішнього пристрою, яке здійснює зв'язок з приєднаною базовою станцією, при цьому в разі, коли обробка по установці параметра зв'язку завершилася невдало, пристрій зв'язку здійснює пошук іншого пристрою зв'язку. 3 н. і 8 з.п. ф-ли, 9 іл.
Up!