Портативний електронний пристрій, зокрема електронна карта з оптичним перемикачем

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до портативних електронних пристроїв і, зокрема, до електронних карт з перемикачем, який приводиться в дію користувачем для активації електронного блоку та/або подання на нього команди або інструкції. Необхідно зауважити, що обсяг цього винаходу ніяк не обмежує функції перемикача і може ставитися до активації електронного блоку або його частини (зокрема, подачі живлення або ініціалізації блоку, або з'єднання з іншим блоком портативного електронного пристрою), або для запуску програми або частини додатка, або для віддачі команди або інструкції, зокрема, для вибору елемента послідовного списку або передачі сигналу підтвердження транзакції і т. д.

Рівень техніки

На даний момент відомі портативні електронні пристрої з перемикачем, мають різні конфігурації. В основному, такі перемикачі утворені натискним пристроєм, наприклад клавішею або кнопкою, де користувачеві необхідно чинити на нього тиск з деяким рівнем зусилля для активації перемикача. Також відомі перемикачі, не вимагають якого-небудь натискання, наприклад, ємнісні датчЃчае електронних карт, використання кнопки, вбудованої в картку, яка має упругодеформируемую область для активування перемикача, має деякі недоліки. По-перше, розміщення таких кнопок робить виробництво карт більш складним. По-друге, наявність упругодеформируемой області для пальця користувача створює проблему в отриманні плоскої карти, не має увігнутих або опуклих ділянок. Крім того, багатократна активація перемикача призводить до невеликого осіданню в області кнопки. Нарешті, основна проблема виникає через те, що електронну карту, зокрема банківську карту, користувач зазвичай носить з собою, що може привести до ненавмисного або випадкового натискання на кнопку, що тягне за собою непреднамеренную активацію перемикача. Це призводить до проблем з енергоспоживанням або порушення правильної роботи додатків електронної карти.

Сутність винаходу

Завданням цього винаходу є надання портативного електронного пристрою, забезпеченого перемикачем, який може бути активований користувачем і не має вищеописаних недоліків, існуючих на попередньому рівні техніки. Зокрема, завданням цього винаходу Ѱкой-якої локальної деформації і яка не реагує на натискання.

В цілому, даний винахід відноситься до портативного електронного пристрою у вигляді електронної карти, що включає в себе, щонайменше, один електронний блок і один перемикач, пов'язаний з цим електронним блоком, який може бути приведений в дію пальцем користувача, зокрема, для активації та/або віддачі команди цього блоку, і вищезгадане портативний електронний пристрій відрізняється тим, що перемикач утворений двома незалежними фотодетекторами, спрямованими так, щоб приймати світло, що падає на одну і ту ж поверхню портативного електронного пристрою, і віддаленими один від одного на значну відстань, щоб користувач закривав пальцем тільки один з двох фотодетекторів, і цей параметр включає в себе логічну схему, що забезпечує подачу сигналу, що означає активацію перемикача, тільки коли перший сигнал прийому світла і другий сигнал прийому світла, що подаються, відповідно, від двох фотодетекторів, відповідають, у зазначеному порядку, прийому світла і відсутності прийому світло або закритого стану логічної схеми.

Відповідно до конкретного варіанту здійснення, даний винахід відноситься до электронн�ателем і пов'язаний з цим електронним блоком, зокрема, для активації та/або віддачі команди цього блоку. Електронна карта відрізняється тим, що перемикач утворений двома незалежними фотодетекторами, спрямованими так, щоб приймати світло, що падає на одну і ту ж поверхню електронної карти, і віддаленими один від одного на значну відстань, дозволяючи користувачеві закрити пальцем тільки один з двох фотодетекторів, і тим, що даний перемикач включає в себе логічну схему, на яку подаються сигнали від відповідних фотодетекторів, де логічна схема виконана з можливістю подачі сигналу, що позначає активування перемикача, тільки коли перший і другий сигнали прийому світла відповідають двом різним логічним станів для логічної схеми.

У відповідності з конкретною ознакою цього винаходу, два фотодетектора виконані так, щоб подавати сигнал, значення напруги якого змінюється в залежності від кількості одержуваного світла.

Згідно кращого варіанту здійснення, кожен з двох фотодетекторів включає в себе світлочутливий датчик і компаратор. Компаратор приймає вхідний опорний сигнал і вимірюваний сигнал від світлочутливого ддо сигналу вище опорного сигналу, і друге логічне стан в іншому випадку. Виводиться компаратором сигнал визначає, відповідно, перший або другий сигнал освітленості.

Логічна схема, згідно першого варіанту здійснення, утворена вентилем Виключає АБО (XOR), що одержує на вході, відповідно, перший і другий сигнал.

Логічна схема, згідно з другим варіантом здійснення, утворена вентилем І з інвертором, розміщеним на одному з входів, та отримують на вході, відповідно, перший і другий сигнал.

Відповідно до конкретного варіанту здійснення, два фотодетектора розташовані на протилежних областях електронної карти.

Внаслідок цього, портативний електронний пристрій, згідно з цим винаходу, дозволяє дуже ефективно використовувати оптичний перемикач завдяки тому, що оптичний перемикач утворений двома незалежними фотодетекторами, розташовані достатньо далеко один від одного, що дозволяє користувачеві затемнити одним пальцем тільки один з двох фотодетекторів. Коли два фотодетектора приймають світло, або коли вони знаходяться в темряві і беруть невелику кількість світла або взагалі його не приймають, оптичний перемикач �тектора важко забезпечити оптичний перемикач для електронної карти, який дозволив би користувачеві контролювати отримання світла єдиним фотодетектором. Наприклад, коли користувач дістає електронну карту з гаманця, єдиний фотодетектор буде негайно освітлений, що активує перемикач перед тим, як користувач зробить які-небудь обдумані дії. Наявність двох фотодетекторів, розташованих на відстані один від одного, робить оптичний перемикач більш ефективним і він буде активовано тільки при бажанні користувача, зокрема, для запуску програми роботи з банківськими послугами.

Короткий опис креслень

Інші ознаки і переваги цього винаходу, наведені як приклад, але винахід ними не обмежена, будуть більш зрозумілі після прочитання нижченаведеного опису, зробленого з посиланнями на супровідні креслення, на яких:

фіг.1 - схематичний вигляд електронної карти згідно з цим винаходу;

фіг.2 - принципова схема загального варіанта здійснення оптичного перемикача, вбудованого в портативний електронний пристрій згідно з цим винаходу;

фіг.3 - принципова схема покращеного загального варіанта здійснення, показаного на фіг.2 на фіг.3;

фіг.5 - другий варіант здійснення оптичного перемикача згідно з цим винаходу;

фіг.6 - третій покращений варіант здійснення оптичного перемикача згідно з цим винаходу;

фіг.7 - альтернативний варіант розміщення двох фотодетекторів оптичного перемикача на електронній карті.

Детальний опис варіантів здійснення

На фіг.1 показана електронна карта відповідно до цього винаходу. Картка 2 включає в себе електронний блок 4 і перемикач, що активується користувачем і утворений двома незалежними фотодетекторами 6 і 8, які досить далеко віддалені один від одного, дозволяючи користувачеві закрити одним пальцем тільки один з фотодетекторів 6 і 8. Два фотодетектора розташовані, відповідно, на протилежних областях Z1 і Z2 електронної карти. Ця карта також включає в себе цифровий дисплей 10, призначений для відображення, щонайменше, однієї порції інформації або однієї інструкції для користувача. У цьому винаході дисплей 10 не є обов'язковим, але його наявність буде кращим у випадку деяких можливих застосувань, зокрема, для роботи з банківськими програмами.

На фіг.2 по�реключатель 12 пов'язаний з електронним блоком 4, зокрема, для активації або подачі команди на даний блок. У наведеному варіанті, оптичний перемикач 12 напряму відправляє сигнал S3 в електронний блок 4. Однак в іншому варіанті, який не показаний, оптичний перемикач може бути використаний для підключення електронного блоку 4 з іншим електронним блоком або антеною. Таким чином, оптичний перемикач може безпосередньо впливати на електронний блок, подаючи на нього цифровий сигнал, відповідний станів ВКЛ і ВИКЛ, або виступати в якості сполучного елемента, який може бути замкнутий або розімкнений допомогою оптичного перемикача. Наведені приклади ніяк не обмежують даний винахід. Оптичний перемикач 12 включає в себе логічну схему 14, на яку подають перший сигнал S1 освітленості і другий сигнал S2 освітленості від, відповідно, двох фотодетекторів 6 і 8. У першому варіанті здійснення, логічна схема 14 є вентилем Виключає АБО, який в даній технічній області також називається вентилем XOR.

Сигнал S3, що позначає активацію перемикача 12, має високий рівень або логічне стан "1", коли в логічній схемі 14 перший сигнал S1 і другий сі�етектора 6 і 8 отримують, в основному, однакову кількість світла або не отримують її зовсім, оптичний перемикач не активується, і подається сигнал, в кращому варіанті, має низький рівень або логічне стан "0". Дане логічне стан "0" відповідає тому, що оптичний перемикач 12 розімкнений, тобто знаходиться в стані ВИКЛ. Коли користувач затінює або закриває тільки один з двох фотодетекторів і коли електронна карта 2 знаходиться в освітленій обстановці, вентиль XOR подає сигнал S3, відповідний логічному станом "I", що позначає замкнуте положення перемикача, відповідне станом ВКЛ. Таким чином, електронний блок 4 приймає сигнал активації оптичного перемикача тільки тоді, коли у вентилі XOR перший і другий сигнали освітленості відповідають двом різним логічним станів.

Коли електронна карта 2 знаходиться в повній темряві, зокрема в гаманці, оптичний перемикач залишається в неактивному стані. Подібним чином, коли електронна карта 2 повністю знаходиться в освітленій обстановці і жоден з двох фотодетекторів не затінений, оптичний перемикач також знаходиться в неактивному стані. Тільки дії, перебуваючи�я 12 і віддачу команди електронній системі, вбудованою в карту 2.

Необхідно зауважити, що в першому варіанті здійснення і в інших варіантах здійснення, описаних нижче, фотодетектори 6 і 8 виконані так, що вони видають сигнали з певним напруженням, що залежать від кількості отриманого світла. Таким чином, сигнали S1 та S2 є сигналами з певним напруженням, що подаються на логічну схему 14. Фахівцям в даній області техніки повинно бути відомо, як виготовити такі фотодетектори. Сигнали S1 і S2 можуть бути аналоговими сигналами, або цифровими сигналами від аналого-цифрового перетворювача, вбудованого в фотодетектори.

На фіг.3 показаний кращий варіант першого варіанту здійснення, в якому кожен фотодетектор утворений, відповідно, світлочутливими датчиками 6А та 8А і аналого-цифровими 6В і 8В перетворювачами, які, у зазначеному порядку, подають цифрові сигнали S1 і S2. Таким чином, в даному конкретному варіанті, два світлочутливого датчика 6А та 8А подають аналогові сигнали S01 і S02 на перетворювачі 6В і 8В. Варіант такого перетворювача показано на фіг.4. Він є звичайним компаратором 18, приймають, відповідно, аналоговий сигнал S1 і S2 на позитивному входби високий або низький рівень сигналу S3, виведеного компаратором 18, відповідав деякого рівня освітленості відповідного фотодетектора. Зокрема, сигнал S3 може вказувати на активацію оптичного перемикача 12 тільки тоді, коли один з двох фотодетекторів приймає кількість світла, яке відповідає достатньому рівню освітленості, що дозволяє користувачеві правильно прочитати інформацію на цифровому дисплеї 10. В цілому, компаратор виводить логічний сигнал, який має першого стану, коли рівень вимірюваного сигналу вище опорного сигналу, або, в іншому випадку, виводить сигнал, який має другий стан. Виводиться компаратором сигнал подається на логічну схему 14.

На фіг.5 показаний другий варіант здійснення портативного електронного пристрою відповідно до цього винаходу. Повторне опис елементів, що мають однакові посилальні позиції і описаних раніше, не наводиться. Цей другий варіант здійснення відрізняється тим, що логічна схема 24 відрізняється від логічної схеми 14 по першому варіанту здійснення. Логічна схема 24 утворена вентилем 25 І і розташованим на одному з його входів інвертором 26. Дані два входи, відповідно, приймають сигнали S1 і S2. Таким про� S1 відповідає логічному станом на "1" і другий сигнал S2 відповідає логічному стану "0". Внаслідок цього і що стосується роботи оптичного перемикача згідно другого варіанту здійснення, ситуація, при якій оптичний вимикач 22 буде активовано і керуючий сигнал S4 для електронного блоку 4 відповідатиме стану ВКЛ, виникне тільки тоді, коли один із певних датчиків отримує достатню кількість світла, а інший закритий або затінений, наприклад, пальцем користувача.

У першому варіанті здійснення, сигнал про активацію оптичного перемикача подається незалежно від того, затінений перший фотодетектор або другий фотодетектор, в той час як інший є освітленим. У другому варіанті здійснення даної симетрії не існує. Єдино можлива ситуація, що призводить до активації оптичного перемикача, полягає в тому, що фотодетектор 6 освітлений, а фотодетектор 8 немає. Варіант, показаний на фіг.5, є кращим для електронних карт, призначених для людей, які зазвичай використовують ліву руку. Таким чином, якщо людина тримає електронну карту і якщо його палець закриває або затінює фотодетектор 6, розташований в області Z1 (див. фіг.1) це не призведе до активації перемикача. Дане преимущ�укой. Таким чином, має бути очевидно, що карти можуть бути спеціально розраховані на людей, що використовують, в основному ліву чи праву руку. В останньому випадку, входи логічної схеми 24 можуть бути просто перевернуті, так що інвертор 26 отримуватиме перший сигнал S1.

Третій варіант здійснення буде описаний з посиланнями на фіг.6. Цей покращений варіант здійснення дозволяє подолати проблеми, які можуть виникнути в першому і другому варіанті здійснення. Безсумнівно, для того щоб оптичний перемикач був би ефективним, він повинен запобігати ненавмисну активацію настільки, настільки можливо. Під час деяких дій з електронною картою може бути певний часовий проміжок при переміщенні двох фотодетекторів між освітленою або темної обстановкою. В залежності від розташування двох фотодетекторів, зокрема, показаного на фіг.1, може статися ситуація, коли електронну карту прибирають в гаманець або кишеню одягу і один з фотодетекторів буде закритий раніше другого. Час переміщення між темною і освітленій обстановкою, що є відносно коротким, може призвести до ненавмисної активації оптичного перемикача. Для преодолениеле 30 передбачена схема 32 затримки.

У наведеному варіанті, схема 32 затримки розміщена, в якості прикладу, але винахід цим не обмежена, після логічної схеми 14. Дана схема 32 затримки приймає логічний сигнал S3, що позначає, мають фотодетектори 6 і 8 різні логічні стану. Сигнал S3, з одного боку, безпосередньо подається на вхід логічного вентиля 38 І, і, з іншого боку, на лічильник N, позначений посилальних номером 34. Лічильник 34 синхронізований з тактовим сигналом 36. Виводиться лічильником сигнал подають на другий вхід логічного вентиля 38. Лічильник 34 виконаний так, що він залишається у вихідному значенні до тих пір, поки сигнал S3, що приймається на вході, відповідає низькому рівню, тобто логічного стану "0". Як тільки сигнал змінює свій рівень на високий, тобто логічне стан "1", лічильник починає збільшуватися до значення N. Бажано, щоб він мав значення N до тих пір, поки сигнал S3 має високий рівень. Вихідний сигнал S6 від лічильника відповідає логічному стану "0" до тих пір, поки лічильник має значення, менше N. Тільки коли лічильник буде мати значення, рівне N, сигнал S6 буде відповідати логічного стану "1".

Логічний вентиль І подає логічний сигнал S5, що позначає акяние на "1". Таким чином, логічний сигнал S5 буде мати логічне стан "1", тільки коли лічильник 34 досягне значення, відповідного N. Лічильник 34, при збільшенні свого значення від нуля до N, використовує часовий інтервал Т, який визначається тактовим сигналом, який синхронізує лічильник. Відповідно, до тих пір, поки два фотодетектора 6 і 8 не мають різні логічні стану, під час, щонайменше, заданого періоду часу Т, що визначає затримку або запізнювання активації оптичного перемикача 30, сигнал S5, що подається на електронний блок 4, відповідає керуючому сигналу ВИКЛ, тобто неактивного стану оптичного перемикача. Таким чином, оптичний перемикач буде активовано тільки тоді, коли два фотодетектора 6 і 8 подають, відповідно, перший і другий сигнали, що мають різні логічні стану, протягом часу, більшого часу (або затримки) Тобто Якщо різні логічні стани тривають менше, ніж період часу Т, сигнал S3, подається логічною схемою 14, знову змінює свій стан на логічний "0" перед тим, як лічильник 34 досягне максимального значення N. Це призводить до того, що лічильник буде обнулений перед досягненням значення N і, следовательотвращающим активацію оптичного перемикача протягом певного проміжку часу. Перемикач не активується у початковий проміжок при зовнішньому впливі, що відповідають нормальній ситуації для активування вимикача, а саме коли два фотодетектора освітлені по-різному.

Більш коротко, схема 32 затримки виконана з можливістю подачі на електронний блок 4 сигналу, що позначає активацію оптичного перемикача, тільки тоді, коли різниця в логічних станах двох логічних сигналів S1 і S2 триває більше, ніж заданий період часу. Лічильник, передбачений у схемі затримки, скидається на нуль, як тільки сигнали освітленості S1 і S2 відповідають однаковим логічним станів. Лічильник активується, як тільки перший і другий сигнали мають різні логічні стану, і подає сигнал затримки, що означає, що він не досяг деякого заданого рівня. Необхідно відзначити, що сигнал затримки може зберігати логічне значення "1" до тих пір, поки значення лічильника залишається рівним N (логічне значення "1" відповідає стану без затримки) або він може подавати імпульс з обмеженою тривалістю. Фахівці в даній області техніки можуть передбачити інші варіанти і альтернативи.

На фіг.7 показано альтернаторие були згадані у разі першого і другого варіанту здійснення. На відміну від варіанту, показаного на фіг.1, фотодетектори 6 і 8, і, більш конкретно, світлочутливі датчики, що утворюють фотодетектори, розташовані в одній і тій же області Z3 електронної карти 3. Таким чином, оскільки вони розташовані відносно близько один до одного, період часу, коли два фотодетектора можуть мати різний стан, тобто, відповідно, приймати світло або бути закритими від світла стає, в цілому, більш коротким. Однак карта 3 вимагає акуратнішого поводження з боку користувача, і він повинен уникати одночасного закриття обох фотодетекторів 6 і 8 при утриманні карти. Таким чином, у відповідності з обсягом цього винаходу, два фотодетектора можуть бути розташовані ближче один до одного, але, проте, повинні бути віддалені один від одного на відстань, що дозволяє користувачеві закрити тільки один з двох фотодетекторів одним пальцем. Фахівці в даній області техніки можуть запропонувати інші варіанти розміщення двох фотодетекторів. Наприклад, можна розташувати два фотодетектора у двох областях, протилежних один до одного по діагоналі відносно карти.

1. Електронна банківська карта (2, 3), що містить один перемикач(12, 20, 24, 30), привЂодетекторами (6, 8), які орієнтовані так, щоб отримувати світло з однієї і тієї ж поверхні електронної карти і розташовані достатньо далеко один від одного, забезпечуючи користувачеві можливість закрити один з двох фотодетекторів одним пальцем, при цьому перемикач містить логічну схему (14, 24), виконану з можливістю подачі сигналу (S3, S4, S5), який означає активацію перемикача, тільки коли перший сигнал освітленості (S1) і другий сигнал освітленості (S2), відповідно подаються двома фотодетекторами на логічну схему, відповідають відповідно отримання світла і неотримання світла або перекритого станом.

2. Електронна банківська карта з п. 1, яка відрізняється тим, що два фотодетектора виконані з можливістю подачі сигналу напруги, величина якого змінюється в відповідності з кількістю отриманого світла.

3. Електронна банківська карта з п. 1, яка відрізняється тим, що кожен із двох фотодетекторів містить світлочутливі датчики (6А, 8А) і компаратор (18), причому компаратор приймає на вході опорний сигнал і вимірювальний сигнал (S01, S02) від світлочутливого датчика і видає на виході логічний сигнал, який має перше логічне стан, коли ветом вихідний логічний сигнал від компаратора визначає, відповідно, зазначений перший сигнал освітленості і зазначений другий сигнал освітленості.

4. Електронна банківська карта з п. 2, яка відрізняється тим, що логічна схема (14) утворена вентилем Виключає АБО (XOR), які беруть на двох входах зазначені перший і другий сигнали освітленості відповідно.

5. Електронна банківська карта з п. 2, яка відрізняється тим, що логічна схема (14) утворена вентилем І з одним інвертором, розташованим на одному з двох входів вентиля, при цьому зазначені два входи відповідно приймають зазначені перший і другий сигнал освітленості.

6. Електронна банківська карта з п. 1, яка відрізняється тим, що перемикач (30) містить схему (32) затримки, виконану з можливістю подачі сигналу (S5), що позначає активацію перемикача, коли два різних логічних стану одночасно зберігаються більше, ніж протягом заданого періоду часу.

7. Електронна банківська карта з п. 6, відрізняється тим, що схема (32) затримки містить лічильник (34), приймає тактовий сигнал (36) і який анулюється, як тільки зазначені перший і другий сигнали освітленості (S1, S2) відповідають одному й тому ж логічному станом, при цьому лічильник активує�) до тих пір, поки значення лічильника не досягне певного рівня.

8. Електронна банківська карта з п. 7, відрізняється тим, що два фотодетектора розміщені відповідно в двох протилежних областях (Z1, Z2) електронної карти.

9. Електронна банківська карта з п. 7, відрізняється тим, що два фотодетектора розміщені в одній і тій же області (Z3) електронної картки. 

Схожі патенти:

Багатозначний логічний елемент зворотного циклічного зсуву

Винахід відноситься до галузі обчислювальної техніки, автоматики, зв'язку і може використовуватися в цифрових обчислювальних структурах, системах автоматичного управління, передачі та обробки цифрової інформації. Технічним результатом є створення логічного елемента, що забезпечує зворотний циклічний зсув багатозначною змінної x1, в якому внутрішнє перетворення інформації проводиться у багатозначною струмового формі сигналів. Пристрій має вхід і вихід, два допоміжних транзистора, два джерела напруги зсуву, чотири струмових дзеркала, дві шини джерела живлення, додаткове джерело опорного струму. 4 іл., 1 табл.

Багатозначний логічний елемент зворотного циклічного зсуву

Винахід відноситься до галузі обчислювальної техніки, автоматики, зв'язку і може використовуватися в спеціалізованих цифрових структурах, системах автоматичного керування, пристрої передачі і обробки цифрової інформації. Технічним результатом є створення логічного елемента, що забезпечує зворотний циклічний зсув багатозначною вхідний логічної змінної x1, в якому внутрішнє перетворення інформації проводиться у багатозначною струмового формі сигналів. Пристрій містить струмовий вхід і струмовий вихід, чотири вхідних транзистора з об'єднаними базами, які підключені до першого джерела напруги зсуву, чотири вхідних транзистора іншого типу провідності з об'єднаними базами, які підключені до другого джерела напруги зсуву, три струмових дзеркала, узгоджених з першої шиною джерела живлення, чотири струмових дзеркала, узгоджені з другої шиною джерела живлення, чотири джерела опорного струму. 4 іл., 1 табл.

Псевдодифференциальний каскодний вихідний буфер

Винахід відноситься до області комутаційних середовищ для обчислювальних систем і може бути використане як вихідний буферний каскад передавача у високошвидкісних багатоканальних інтерфейсах. Технічним результатом є зменшення тремтіння вихідного сигналу і збільшення діапазону диференціального розмаху вихідної напруги шляхом забезпечення можливості передачі високошвидкісного потоку даних. Пристрій містить основний керований джерело стабільного струму, формувач основного опорного напруги, пару основних джерел струму, пару основних ключів, дублер основного ключа, пару терминирующих резисторів, пару диференціальних котушок, допоміжний джерело струму, пару ключів допоміжних, дублер допоміжного джерела струму, дублер допоміжного ключа, допоміжний керований джерело стабільного струму і формувач допоміжного опорного напруги. 1 іл.

Регульована вхідна приймальний пристрій для високошвидкісного інтерфейсу з низьким рівнем потужності

Винахід відноситься до інтегральних схем і може бути використане для високошвидкісних вхідних приймальних пристроїв

Пристрій сполучення токового режиму для високошвидкісної зв'язку поза мікросхем

Винахід відноситься до пересилання даних від мікросхеми до мікросхемі, яка використовує метод токового режиму замість загальноприйнятих методів диференціальної передачі сигналів режиму напруги

Спосіб швидкої автоматичної настройки на сигнал і його обробки

Винахід відноситься до області цифрової та обчислювальної техніки і може бути використане при прийомі, демодуляції та обробки сигналів з різною структурою моделі сигналу і можливістю швидкого, автоматичного налаштування на сигнал при повторному виході на нього

Спосіб обробки цифрових потоків по моделі сигналу і перепрограммируемим схемами електричних

Винахід відноситься до цифрової та обчислювальної техніки і може використовуватися при обробці цифрових потоків

Перетворювач рівня есл-кмоп

Винахід відноситься до електротехніки і призначений для використання логічних пристроях на комплементарних біполярних і МДП-транзисторах, його метою є підвищення швидкодії перетворювача рівня ЕСЛ-КМОП, яка досягається введенням в пристрій першого і другого елементів зміщення 19, 20 і зміною зв'язків компонентів, що дозволив реалізувати в пристрої метод форсованого управління активними p - і n-канальними МДН-транзисторами 13 - 116, при якому вплив на транзистори здійснюється одночасно по виходах джерела і затвора

Пристрій для корекції фази

Винахід відноситься до техніки зв'язку і може бути використане в схемах синхронізації для корекції фази процесу за рахунок додавання у коректується послідовність, що має високі вимоги до положення переднього фронту і тривалості імпульсів, додаткових (коригувальних) імпульсів

Карта з інтегральною мікросхемою з захищеним вхідним/вихідним буфером

Винахід відноситься до обчислювальної техніки. Технічний результат полягає в забезпеченні захисту карти. Карта з інтегральною мікросхемою містить блок обробки, пов'язаний з оперативним запам'ятовуючим пристроєм і з засобами обміну даними із зовнішнім пристроєм, причому оперативне запам'ятовуючий пристрій містить єдину зону пам'яті, виділену для обміну даних, при цьому блок обробки виконаний з можливістю записувати дані, які призначені для обміну між вказаною карткою з інтегральною мікросхемою і зазначеним зовнішнім пристроєм, зазначену в єдину виділену зону пам'яті і з можливістю обмежувати ризик потрапляння в цю єдину виділену зону пам'яті даних, які здатні порушити захист карти, при цьому блок обробки программирован таким чином, щоб скремблировать дані, містяться у зазначеній єдиною виділеній зоні пам'яті, перед передачею даних із зовнішнього середовища, з тим щоб дані, послідовно прийняті картою, не могли бути рекомбинировани або використані для створення несанкціонованої команди. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 1 іл.

Модуль авторизації з електронним ключем-карткою

Винахід відноситься до засобів для авторизації користувачів в системах контролю доступу. Технічним результатом є спрощення конструкції карти і її пристрою зчитування, а також виключення можливості зчитування інформації з картки за рахунок електромагнітного випромінювання, що утворюється в процесі передачі інформації від карти. Модуль авторизації з електронним ключем-карткою має електронний ключ-карту, при цьому електронний ключ-карта має отвір в карті, а електронний ключ має форму циліндра з торцями з електропровідного матеріалу, і засоби кріплення електронного ключа в отворі карти; форма вхідного вікна у зовнішньому металевому корпусі і вікна у внутрішній оболонці відповідає формі перерізу в місці розташування електронного ключа-карти площиною, що проходить через центр електронного ключа; у внутрішній оболонці біля вихідного отвору закріплено, щонайменше, два контакти, які взаємодіють з торцями електронного ключа, сполученого з висновками мікросхеми; висновки від двох контактів з'єднані з фільтр-роз'ємом для підключення інтерфейсу. 2 з.п. ф-ли, 4 іл.

Rfid-мітка

Rfid-мітка // 2541846
Винахід відноситься до мітки RFID. Технічним результатом є забезпечення захищеної мітки RFID, яку неможливо прочитати з відстані до її активації. Мітка RFID містить котушку, мікросхему RFID, що має два входи, причому кожен вхід з'єднаний з котушкою, при цьому мікросхема має перше найнижче робоча напруга, мітка додатково містить електричну схему, з'єднану з входами, причому схема виконана з можливістю роботи при другому самому низькому робочому напрузі, що нижче, ніж перше найнижче робоча напруга, і засіб для керування роботою електричної схеми. 4 н. і 17 з.п. ф-ли, 8 іл.

Блок кодовий змінний

Винахід відноситься до обчислювальної техніки

Захисна конструкція вироби, зокрема документа

Винахід відноситься до захисної конструкції для виробу, наприклад документа

Персональний носій даних

Винахід відноситься до способів захисту носія даних від несанкціонованого використання і підробки

Портативний носій даних, зовнішнє пристрій, система і способи для бездротової передачі даних

Винахід відноситься до портативного носія даних, що містить біометричний шаблон

Кодове пристрій

Винахід відноситься до техніки захисту різних об'єктів від доступу сторонніх осіб, зокрема до носіїв інформації
Up!