Спосіб вироблення консервів "борщ полтавський з галушками"

 

Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв.

Відомий спосіб вироблення консервів "Борщ полтавський з галушками", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, доведення до кипіння частини кісткового бульйону, введення в неї частини гречаної муки, охолодження до температури 75-80°С, введення решти гречаного борошна та курячих яєць з отриманням тіста, його формування і бланшування з отриманням галушок, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої білокачанної капусти, різання курятини і зелені, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію (UA 2306755 С1, 2007).

Технічним результатом винаходу є отримання нових консервів з використанням нетрадиційної рослинної сировини.

Цей результат досягається тим, що в способі вироблення консервів "Борщ полтавський з галушками", що передбачає підготовку реце�ок в ток до температури 75-80°С, введення решти гречаного борошна та курячих яєць з отриманням тіста, його формування і бланшування з отриманням галушок, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання курятини і зелені, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію, згідно винаходу, використовують декоративну капусту, а компоненти використовують при наступному співвідношенні витрат, мас.ч.:

>/tr>
курка515
курячі яйця8
топлений жир16
картопля204,8-216
декоративна капуста200
буряк148,8-154,8
морква
ріпчасту цибулю32,8-33,2
зелень25
гречана мука48
сметана24
томатна паста, в перерахунку на
30%-ное зміст сухих речовин5,3
оцтова кислота, в перерахунку на
80%-ную концентрацію0,3
цукор6
сіль18
перець чорний гіркий0,2
лавровий лист0,08
кістковий бульйондо виходу цільового продукту 1000

Спосіб реалізується наступним чином.

Рецептурні компоненти готують за традиційною технологією.

Частина кісткового бульйону, відповідну пблизительно 33% рецептурного кількості гречаного борошна, охолоджують до температури 75-80°С і вводять решту гречаного борошна і курячі яйця з отриманням тіста, яке формують і бланшують з отриманням галушок.

Підготовлені моркву, корінь петрушки і ріпчасту цибулю нарізають і пасерують в топленому жирі.

Підготовлений картопля нарізають і бланшують.

Підготовлену буряк бланшують і нарізають.

Підготовлену свіжу декоративну капусту шаткують і заморожують.

Підготовлені курятину і зелень нарізати.

Перераховані компоненти в рецептурному співвідношенні змішують зі сметаною, томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю і меленим чорним перцем гірким і лавровим листом.

Отриману суміш і кістковий бульйон розфасовують у рецептурному співвідношенні, герметизують і стерилізують з одержанням цільового продукту.

Витрати компонентів наведені з урахуванням норм відходів і втрат відповідних видів сировини. Наведені у вигляді інтервалів витрати охоплюють їх можливу зміну за термінами зберігання сировини.

При використанні томатної пасти з вмістом сухих речовин, не збігається з рецептурним, та/або оцтової кислоти з концентрацією, яка не збігається з рецептурної, здійснюють перерахунок їх расходо технологічних інструкцій з виробництва консервів. Том I - Μ.: АППП "Консервплодоовощ", 1990, с. 124).

Отримані за описаною технологією консерви за органолептичними властивостями схожі з продуктом з найбільш близького аналогу.

Таким чином, пропонований спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.

Спосіб вироблення консервів "Борщ полтавський з галушками", що передбачає підготовку рецептурних компонентів, доведення до кипіння частини кісткового бульйону, введення в неї частини гречаної муки, охолодження до температури 75-80°C, введення решти гречаного борошна та курячих яєць з отриманням тіста, його формування і бланшування з отриманням галушок, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої капусти, різання курятини і зелені, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію, відрізняється тим, що використовують декоративну ка�" frame="none">курка515курячі яйця8топлений жир16картопля204,8-216декоративна капуста200буряк148,8-154,8морква23,4-24корінь петрушки19,9-20,2ріпчасту цибулю32,8-33,2зелень25гречана мука48сметана24томатна паста, в перерахунку на30%-ное зміст сухих речовин5,3оцтова кислота, в перерахунку на 80%-ную концентрацію0,3цукор<>перець чорний гіркий0,2лавровий лист0,08кістковий бульйондо виходу цільового продукту 1000 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Суп овочевий з м'ясом» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у тваринному жирі моркви, білого коріння і цибулі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання картоплі і зелені, змішування перерахованих компонентів з консервованим зеленим горошком, пшеничним борошном, тваринним жиром, томатною пастою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, різання м'яса, фасування м'яса, отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб виробництва консервів «Суп з декоративною капустою і свининою» передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і обсмажування в топленому жирі свинини, різання і пасерування в топленому жирі ріпчастої цибулі, різання і заморожування свіжої декоративної капусти, збивання яєць, змішування перерахованих компонентів з соєвим соусом, кухонною сіллю, глутаматом натрію і чорним перцем гірким, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і бланшування картоплі, різання і пасерування в топленому маслі моркви, ріпчастої цибулі і коріння петрушки і селери, різання м'яса і солоних огірків, змішування перерахованих компонентів з огірковим розсолом, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Здійснюють підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в комбіжирі моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, пасерування пшеничного борошна, різання м'яса, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Здійснюють підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у коров'ячому маслі моркви і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, пасерування пшеничного борошна, різання м'яса і зелені, змішування перерахованих компонентів з сіллю, СО2-екстракт піролізної деревини, перцем гірким чорним, червоним солодким перцем і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Здійснюють підготовку рецептурних компонентів, доведення до кипіння частини кісткового бульйону, введення в неї частини пшеничного борошна, охолодження до температури 75-80°C, введення решти пшеничного борошна і курячих яєць з отриманням тіста, його формування і бланшування з отриманням галушок, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання курятини і зелені, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, перцем чорним гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Винахід дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в топленому жирі моркви, кореня петрушки, корінь селери, кореня пастернаку і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, бланшування і різання буряків, різання і заморожування свіжої декоративної капусти, різання потрухів птиці і зелені петрушки, кип'ятіння хлібного квасу, змішування перерахованих компонентів зі сметаною, томатною пастою і сіллю, фасування отриманої суміші і кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування у вершковому маслі моркви, білого коріння, ріпи і ріпчастої цибулі, різання і бланшування картоплі, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання яловичини, цибулі-порею і зелені, змішування перерахованих компонентів з зеленим горошком, томатною пастою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і м'ясо-кісткового бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, різання і пасерування в жирі кулінарному моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, бланшування і різання буряків, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, замочування, варіння, відділення від бульйону і різання сушених білих грибів, пасерування пшеничного борошна, різання м'яса, чорносливу і зелені, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, цукром, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і грибного бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Винахід відноситься до технології виробництва консервованих концентратів перших обідніх страв. Спосіб передбачає підготовку рецептурних компонентів, шатківницю і заморожування свіжої декоративної капусти, різання і пасерування в жирі кулінарному моркви, кореня петрушки і ріпчастої цибулі, варіння до двократного збільшення маси крупи, різання обесшкуренного рибного філе і зелені, протирання часнику, змішування перерахованих компонентів з томатною пастою, оцтовою кислотою, сіллю, чорним перцем гірким і лавровим листом, фасування отриманої суміші і рибного бульйону, герметизацію і стерилізацію. Спосіб дозволяє отримати нові консерви з використанням нетрадиційної рослинної сировини без зміни органолептичних властивостей цільового продукту.
Up!