Полотенное пристрій підбирача збирального комбайна

 

Даний винахід відноситься до полотенному пристрою підбирача прибиральної машини і, зокрема, збирального комбайна, призначеного для підбирання валка прибирається сільськогосподарської культури для подання в приймальну камеру молотарки збирального комбайна.

Рівень техніки

Звичайні полотенние транспортери підбирачів комбайна включають в себе безліч сполучених пліч-о-пліч нескінченних стрічок, намотаних навколо переднього і заднього паралельних рознесених роликів, при цьому один з переднього і заднього роликів являє собою приводний ролик для приведення стрічок в рух для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролику.

Полотенние стрічкові пристрої підбирача комбайна, наявні на ринку, як правило, мають проблеми, пов'язані з відстеженням і прослизанням і полягають у тому, що стрічкове пристрій повинен направлятися для належного відстеження щодо переднього і заднього роликів і має приводитися в дію так, щоб обмежити прослизання стрічки на приводному ролику. Відстеження полотенних транспортерів в даний час здійснюється за допомогою направляючих дисків на зов� опор роликів. У таких підбирачах скручування платформи при її переміщенні по землі в поєднанні з короткими відстанню між переднім і заднім роликами викликає відхилення полотенного транспортера в бічному напрямку. У той же час існує тенденція прослизання стрічок щодо приводного ролика, так що швидкість подачі змінюється неприпустимим чином.

Було встановлено, що проблема прослизання є результатом відхилення ролика, обумовленого натягом полотна, що призводить до того, що середні полотенние стрічки будуть мати меншу натяг, ніж зовнішні стрічки. До рішень проблеми відхилення таких довгих роликів відносяться виконання роликів з діаметром, який більше в центрі по відношенню до зовнішніх кінців, заміна одного довгого ролика на два коротших ролика або наявність стислі пристроїв для обмеження відхилення ролика. Всі дані рішення не тільки не є економічно ефективними, але також не забезпечують належну функціональність.

У патенті США 6,131,728 (Ryzhanovsky), виданому 17 жовтня 2000 компанії Precision Metal, показано з'єднання встик решт полотенного транспортера, придатного для використання в підбирачі даного типу.

У патенті США 7�ного для використання в підбирачі даного типу.

Жоден з цих двох патентів не вирішує проблем прослизання або напрямки.

Розкриття винаходу

Однією задачею винаходу є розробка удосконаленого полотенного пристрої для підбирача.

Згідно з одним аспектом винаходу запропоновано підбирач прибиральної машини, містить:

передній ролик;

задній ролик, паралельний переднього ролика і розташований на відстані від переднього ролика;

при цьому один з переднього і заднього роликів являє собою приводний ролик для приводного обертання навколо осі;

з'єднаний нескінченний полотенний стрічковий вузол, намотаний навколо переднього і заднього роликів так, що обертання приводного ролика служить для приведення в дію стрічкового вузла для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролика;

причому з'єднаний нескінченний полотенний стрічковий сайт містить безліч сполучених нескінченних стрічок, розташованих пліч-о-пліч через передній і задній ролики так, щоб утворити дві зовнішні стрічки і щонайменше одну проміжну стрічку;

при цьому кожна стрічка має довжину стрічки, намотану навколо роликів і з'єднану на ко з її відповідними подальшими суміжними безконечними стрічками в розташованих на відстані місцях уздовж її довжини для з'єднання нескінченних стрічок для спільного переміщення роликів;

при цьому передбачено відстежує направляючий пристрій, утворене периферійно триваючої направляючої канавкою щонайменше одному з переднього і заднього роликів, і напрямних вузлом, встановленим на внутрішній поверхні однієї з нескінченних стрічок, для відстеження в направляючої канавці.

Відстежує направляючий пристрій переважно утворено безліччю напрямних елементів, встановлених в ряд на внутрішній поверхні нескінченного полотенного стрічкового вузла в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж довжини стрічки.

Канавка переважно утворена в приводному ролику, який, як правило, являє собою більший задній ролик.

Канавка переважно має звужуються бічні стінки з звуженням в межах від 10 до 20 градусів, а переважно близько 15 градусів.

Напрямні елементи бажано ширше в поперечному напрямку в порівнянні з їх довжиною в поздовжньому напрямку, і їх довжина, як правило, менше 20 мм, а переважно складову близько 16 мм для забезпечення відповідності стрічки діаметру ролика, і направляючі елементи мають ширину, як правило, перевищує 30 мм, а переважно составляравляющий елемент і через стрічку для з'єднання з гайкою на зовнішній поверхні полотенной стрічки. Болт переважно має головку, яка втоплена у внутрішню частину направляючого елемента.

Переважно, якщо напрямні елементи мають щонайменше один і переважно два зубчастих виступу на стороні болта, які зачіпляються або захоплюються полотном для запобігання повороту направляючого елемента на полотні.

Як правило, стрічковий сайті несе безліч рознесених пальцеобразних елементів на своїй зовнішній поверхні, і болт, що з'єднує напрямні елементи зі стрічковим вузлом, також використовується для прикріплення відповідного одного з пальцеобразних елементів. Оскільки зазвичай потрібно більше напрямних елементів, ніж пальців, ряд напрямних елементів включає в себе щонайменше один додатковий направляючий елемент між кожним пальцеподібних елементом і наступним.

Напрямні елементи переважно виконані з пластику для створення належної опорної поверхні по відношенню до металевих роликах.

Напрямні елементи переважно мають глибину в канавці щонайменше 10 мм, а переважно близько 14 мм, для того, щоб не тільки вміщати направляючий елемент всередину канавки ролика, але такжбеспечения допустимого зносу.

Нескінченні стрічки переважно з'єднані пліч-о-пліч поперечними сполучними планками для того, щоб по суті забезпечити функціональне обертання стрічкового вузла навколо роликів як цілісного сайту. Таким чином, нескінченні стрічки можуть бути з'єднані за допомогою стикувального з'єднувача, що з'єднує кінці довжин стрічок і тягнеться через від однієї стрічки до наступної, при цьому стикувальний з'єднувач переважно триває від середини ділянки однієї стрічки до середини ділянки подальшою. Таким чином, нескінченні стрічки можуть бути додатково з'єднані за допомогою ряду пластин, розташованих в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж стрічок і перекривають краю стрічок.

Для вирівнювання натягу в стрічках при одночасному приспосабливании до деякого згинанню роликів щонайменше одна проміжна стрічка приєднана так, що довжина її стрічки менше довжини стрічки двох бокових стрічок. Як правило, передбачено чотири стрічки, причому дві проміжні стрічки коротше бічних стрічок.

У відповідності з другим аспектом винаходу запропоновано підбирач прибиральної машини, містить:

передній ролик;

задній ролик, паралельний переднього ролі�авляет собою приводний ролик для приводного обертання навколо осі;

нескінченний полотенний стрічковий вузол, намотаний навколо переднього і заднього роликів так, що обертання приводного ролика служить для приведення в дію стрічкового вузла для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролика;

причому нескінченний полотенний стрічковий сайт містить безліч нескінченних стрічок, розташованих пліч-о-пліч через передній і задній ролики так, щоб утворити дві бічні стрічки і щонайменше одну проміжну стрічку;

при цьому кожна стрічка має довжину стрічки, намотану навколо роликів і з'єднану на кінцях довжини стрічки для утворення відповідної нескінченної стрічки;

причому кожна нескінченна стрічка з'єднана з її відповідними подальшими суміжними безконечними стрічками в розташованих на відстані місцях уздовж її довжини для з'єднання нескінченних стрічок для спільного переміщення роликів;

при цьому щонайменше одна проміжна стрічка з'єднана так, що довжина її стрічки менше довжини стрічки двох бокових стрічок.

Згідно з третім аспектом винаходу запропоновано підбирач прибиральної машини, містить:

передній ролик;

задній ролик, паралельний переднього ролика і расЕобой приводний ролик для приводного обертання навколо осі;

нескінченний полотенний стрічковий вузол, намотаний навколо переднього і заднього роликів так, що обертання приводного ролика служить для приведення в дію стрічкового вузла для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролика;

причому нескінченний полотенний стрічковий вузол має довжину стрічки, намотану навколо роликів і з'єднану на кінцях довжини стрічки;

при цьому передбачено відстежує направляючий пристрій, утворене периферійно триваючої направляючої канавкою щонайменше одному з переднього і заднього роликів, і напрямних вузлом, утвореним безліччю напрямних елементів, встановлених на внутрішній поверхні нескінченного полотенного стрічкового вузла в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж довжини стрічки для відстеження в направляючої канавці.

Короткий опис креслень

Один варіант здійснення винаходу буде описаний спільно з супроводжуючими кресленнями, на яких:

Фіг.1 являє собою ізометричне зображення одного варіанта здійснення підбирача у відповідності з цим винаходом, при цьому опорні й приводні вузли для роликів, несучі полотенни�бражение тільки проміжної частини варіанту здійснення по фіг.1.

Фіг.3 являє собою аналогічне ізометричне зображення тільки торцевій частині варіанту здійснення по фіг.1.

Фіг.4 представляє собою вертикальний вид з торця варіанту здійснення по фіг.1.

Фіг.5 являє собою вид зверху тільки проміжної частини варіанту здійснення по фіг.1.

Фіг.6 являє собою вид зверху тільки проміжної частини варіанту здійснення по фіг.1.

Фіг.7 являє собою перетин по лініях 7-7 на фіг.4.

На кресленнях аналогічні посилальні позиції позначають відповідні елементи на різних кресленнях.

Детальний опис винаходу

Підбирач 10 по варіанту здійснення, показаному на кресленнях, включає в себе передній ролик 17 і задній приводний ролик 12, паралельний переднього ролика 11 і розташований на відстані від переднього ролика 11.

Нескінченний полотенний стрічковий вузол 13 намотаний навколо переднього ролика 11 і заднього ролика 12, так що обертання приводного ролика в напрямку D1 служить для приведення в рух стрічкового вузла в напрямку D2 вгору і назад для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролику. Нескінченний полотенний стрічковий вузол утворений чет13D і дві проміжні стрічки 13В, 13С.

Як показано на фіг.4, кожна стрічка утворена довжиною 14 стрічки з кінцями 14А і 14В, намотаними навколо роликів, і з'єднана на кінцях довжини стрічки сполучної смугою 15, прикріпленою допомогою болтів 16, для утворення відповідної нескінченної стрічки.

Кожна нескінченна стрічка з'єднана з відповідними наступними суміжними безконечними стрічками допомогою сполучної смуги 14 і в розташованих на відстані місцях уздовж її довжини за допомогою додаткових коротких стрічкових з'єднувачів 18 для з'єднання нескінченних стрічок для спільного переміщення роликів і забезпечення функціонального обертання стрічкового вузла навколо роликів як цілісного вузла.

Кожна стрічка несе на своїй зовнішній поверхні групу пальців 19 підбирача, нахилених назад та назовні від поверхні 20 стрічки звичайного типу. Пальці утворені у вигляді пар 19А і 19В, встановлених в розташованих на відстані місцях на підставі 19С, яке прикріплено болтами до стрічки полотенного транспортера. Пальці зігнуті в середній точці 19D для утворення зовнішньої частини 19Е, розташованої під великим кутом відносно поверхні 20.

Як найкраще показано на фіг.2, стрічки з'єднані разом�рез від однієї стрічки 13В до наступної стрічки 13А. Стикувальний з'єднувач 15 триває від кінця 15А, знаходиться в середині ділянки однієї стрічки, до кінця 15В, що знаходиться в середині ділянки наступної стрічки. Дане продовження сполучної смуги 15 використовується для з'єднання і перекриття стрічок 13В і 13С, а також стрічок 13С і 13D. Три середніх з'єднувача мають, наприклад, довжину, складову 1123 мм (44,2 дюйма), і ширину, що становить 42 мм (1,65 дюйма) з трьома згинами, утворюваними при використанні фасонного штампа. Три з даних з'єднувача використовуються для з'єднання чотирьох полотен, а два додаткових з'єднувача 15С використовуються на зовнішніх кінцях.

Нескінченні стрічки додатково з'єднані безліччю пластин 18, розташованих у ряду в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж стрічок 13А і 13В і перекривають краю стрічок. Пластини 18 мають довжину, достатню тільки для того, щоб вони простягалися на наступній стрічці і утворювали місце 19F з'єднання для першого ряду пальців 19 на одній стрічці, і забезпечували місце для з'єднувального болта 18А на іншій стрічці. Кількість пластин вибирають в залежності від групи пальців 19 так, що один кінець кожної пластини буде прикріплений тільки до пальця 19, а інший кінець буде прикріплений до стрічки б�жуточние стрічки 13В і 13С з'єднані з'єднувальними смугами 15 так, що довжина стрічок їх буде менше довжини стрічки двох бокових стрічок.

Відстежує направляючий пристрій 25 передбачено в одному місці вузла для відстеження всього стрічкового вузла на роликах. Цей пристрій утворено периферійно триваючої направляючої канавкою 25А в задньому приводному ролику 12 і канавкою 25В в передньому ролику 11 разом з направляючим пристроєм 26, встановленим на внутрішній поверхні однієї з нескінченних стрічок для відстеження в направляючих канавках.

Відстежує направляючий пристрій 26 утворено безліччю напрямних елементів 26Е, встановлених в ряд на внутрішній поверхні кінцевий стрічки 13А нескінченного полотенного стрічкового вузла в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж довжини стрічки.

Кожен направляючий елемент містить пластиковий відформований корпус по суті овальної форми, прикріплений болтами до внутрішньої поверхні стрічки так, що кожен направляючий елемент розташований на відстані від подальшого направляючого елемента уздовж стрічки. Направляючий елемент має бічні сторони 26А і 26В, призначені для зачеплення зі сторонами канавок. Направляючий елемент має передню і задню стінки 26С і 26D, продолм А нахилу, становить від 10 до 20 градусів, а переважно становлять близько 15 градусів. Елементи мають відповідні звужуються боку 26А і 26В, але їх ширина не менше ширини канавки на відстань, що становить близько 0,125 дюйма (6,35 мм) для забезпечення зазору.

Отже, ширина напрямних елементів визначається шириною канавки і ширина напрямних елементів в поперечному напрямку більше їх довжини в поздовжньому напрямку, так що вони є відносно короткими, щоб уникнути ситуації, при якій вони будуть перешкоджати згинанню полотенной стрічки при її проходженні навколо роликів.

Таким чином, довжина напрямних елементів, як правило, становить менш 20 мм, а переважно становить близько 16 мм для забезпечення відповідності стрічки діаметру ролика. В якості порівняння ширина напрямних елементів становить понад 30 мм, а переважно близько 36 мм.

Напрямні елементи прикріплені за допомогою одного болта 29, проходить через направляючий елемент і через стрічку до гайки 30. Болт має круглу плоску головку 31, яка втоплена у внутрішню частину 32 направляючого елемента 26Е. Напрямні елементи 26Е утворені щонайменше з одним і переважно отори зачіпляються з поверхнею полотенной стрічки для запобігання повороту направляючого елемента 26Е на полотенной стрічці для забезпечення її належної орієнтації для відстеження в канавках.

Деякі з болтів 29, з'єднують напрямні елементи зі стрічковим вузлом, також розташовані так, щоб забезпечити прикріплення відповідного одного з пальцеобразних елементів 19 до полотна. Оскільки необхідну кількість напрямних елементів 26Е більше кількості пальців у групі пальців, як правило, є два додаткових направляючих елемента 26F і 26G між кожним пальцеподібних елементом 19 і подальшим пальцеподібних елементом.

Для забезпечення ефективного і точного відстеження дуже бажано, щоб ряд напрямних елементів був розташований так, щоб принаймні два направляючих елемента перебували в канавці 25А в будь-який момент часу.

Напрямні елементи мають глибинув канавці щонайменше 10 мм, а переважно близько 14 мм, для того, щоб не тільки вміщати направляючий елемент всередину канавки ролика, але також забезпечити достатню площу поверхні на сторонах направляючого елемента щодо канавки для забезпечення допустимого зносу.

Для забезпечення ширини підбирача, що становить близько 16 футів (4,8768 м), можуть бути використані найбільш широкі наявні стрічки полотенного транспортера, які мають ширину 4 фут�ах, при цьому два центральних полотна 13В, 13С з'єднані з дещо меншою загальною довжиною, при цьому різниця в довжині між проміжними стрічками і кінцевими стрічками становить близько 15,4 мм. Дана менша довжина в сполученому стані призводить до натягнення стрічки полотна, яке аналогічно натягу зовнішніх полотенних стрічок 13А і 13D при одночасному приспосабливании до неусувного відхилення двох роликів 11 і 12, які перебувають під натягом.

Кінцевий з'єднувач 14, який з'єднує полотенние стрічки впритул, простягається через два полотна. Крім з'єднувача 14, з'єднує суміжні полотна, численні короткі металеві пластини 18 служать для з'єднання полотен.

У цьому випадку проблема прослизання вирішується за рахунок наявності центральних полотен, сполучених з меншою довжиною в сполученому стані, і за допомогою з'єднання чотирьох полотен, щоб по суті отримати функціонально цілісний полотенний транспортер.

Проблема відстеження вирішується за допомогою прикріплення пластикових напрямних елементів 26Е в ряд на нижній стороні полотна. Дані напрямні елементи утримуються в v-подібної канавці 25А в приводному ролику більшого розміру, що становить 5 дюйм�, що утримує полотенний вузол від зсуву в бічному напрямку, якщо платформа піддається скручуванню, або натяг, створюване роликом і діє на конструкцію на стороні ролика, не забезпечує належного напрямки полотенного вузла.

Споживач може відрегулювати натяг у стрічках допомогою регулювання відстані між роликами 11 і 12 до заданої величини так, що полотно ніколи не буде прослизати при будь-яких умовах, але при цьому будуть зберігатися досить низькі натягу полотна, щоб не викликати надмірного навантаження, діючої на з'єднання полотна або роликів. Система допускає власне відхилення простих цілісних роликів, і при цьому не виникає проблема, пов'язана з тим, що центральні полотенние стрічки не будуть натягнуті в такій же мірі, що і дві зовнішні стрічки. Система більше не вимагає того, щоб натяг, створюване зовнішніми роликами, було відрегульовано настільки точно, щоб воно забезпечувало центрування полотна між зовнішніми кінцевими роликовими опорами. Дана система дозволяє споживачеві експлуатувати платформу підбирача при скручуванні так, що буде мати місце незначна непаралельність ролико�щением полотна в бічному напрямку, призводить до зносу/руйнування полотна. Пластикові напрямні елементи в канавках сталевого ролика на зовнішньому кінці забезпечують зменшення або усунення всього крайового зносу полотна.

З'єднання чотирьох полотен допомогою з'єднувача 15, тягнеться від середини ділянки одного полотна до середини ділянки подальшого полотна, в поєднанні з невеликими металевими пластинами 18, розташованими на відстані 4 дюйма (101,6 мм) один від одного, по суті перетворює чотири полотна в одне. З'єднання двох середніх полотен з трохи меншою довжиною в сполученому стані забезпечує підтримання аналогічного натягу полотен на всіх чотирьох полотнах, незважаючи на вигин трубчастого ролика або прогин від натягнутого полотна. З'єднання двох внутрішніх полотен з меншою довжиною в сполученому стані дозволяє використовувати трубчасті елементи з більш тонкими стінками, що мають менший межа міцності при вигині, і, отже, використовувати меншу відстань між роликами в середині. Повна довжина полотна в сполученому стані у двох центральних полотен, як правило, на 15,4 мм менше, ніж у двох зовнішніх полотен. Натяг полотна регулюють за допомогою раздвигдимо для гарантування того, щоб полотна не прослизали на роликах, коли буде додана досить стабільна навантаження, створювана сільськогосподарською культурою, але при цьому натяг не повинен бути настільки великим, щоб воно могло б призводити до зменшення терміну служби полотна або до надмірного навантаження на ролики або елементи опор роликів. За рахунок з'єднання полотен зовнішні полотна 13А і 13В будуть протидіяти будь-яким важким навантаженням, які діють на центральні стрічки 13В і 13С і викликає прослизання. З'єднання полотен також забезпечує запобігання попадання післяжнивних рослинних решток/пожнивних залишків всередину полотенного вузла і накопичення їх на роликах. Накопичення матеріалу на роликах може викликати проблеми, пов'язані з переміщенням, і проблеми, пов'язані з відстеженням, а також пошкодження полотен.

Пластикові напрямні елементи, прикріплені болтами до нижньої боці краю полотна, як правило, розташовані на відстані 66 мм один від одного і є короткими (16 мм) для забезпечення можливості того, щоб полотно відповідало діаметру ролика. Напрямні елементи є широкими (мають ширину 36 мм) для утримування направляючого елемента від пово�уву ролика. Напрямні елементи також мають два зубчастих виступу, які зачіпляються з полотном і сприяють утриманню направляючого елемента від повороту. Головка елеваторного болта знаходиться у внутрішній частині направляючого елемента для гарантування того, що вона не буде контактувати з роликом. Направляючий елемент має квадратний отвір, у яке входить квадратна шийка елеваторного болта. Збірка вимагає утримування пластикового направляючого елемента під час затягування гайки з верхньої сторони полотна (або з верхньої сторони пальця). Щонайменше два направляючих елемента завжди знаходяться в канавці приводного ролика в будь-який момент часу. Деякі напрямні елементи з'єднані з полотном допомогою того ж болта, який забезпечує кріплення пальця. Між даними вищезазначеними напрямними елементами є два направляючих елемента, прикріплені до полотна. Отже, як правило, є 18 напрямних елементів на розташованої з зовнішньої сторони полотна. Таким чином, якщо відстань між роликами буде збільшено, кількість направляючих елементів також має бути збільшена, оскільки бажано постійно мати щонайменше 2�енти, які утримуються в канавці приводного ролика, забезпечують регулювання положення чотирьох сполучених полотен в бічному напрямку і гарантують те, що зовнішній край полотна не буде контактувати з боковим конструктивним елементом, що могло б призвести до пошкодження полотна. Смещающий отбортованний край (не показаний) передбачений на бічному конструктивному елементі для зміщення сільськогосподарської культури так, щоб вона не потрапляла на зовнішній край полотна і, отже, не потрапляла під полотно.

Канавка ролику неприводного має більшу ширину, ніж канавка приводного ролика, для забезпечення можливості скручування конструкції платформи (для забезпечення можливості руху коліс по пересіченій нерівній місцевості) та забезпечення можливості незначного зсуву полотна в бічному напрямку на неприводном ролику. Сторони канавки ролику неприводного ніколи не стосуються сторін напрямних елементів. Більш вузька канавка приводного ролика забезпечує регулювання положення полотенного вузла.

Нерівна пересічена місцевість може викликати скручування опорної конструкції платформи, що призводить до непаралельності переднього і заднього роликів. �уповноважується транспортера з малою шириною надзвичайно важко регулювати положення в бічному напрямку. Пластикові напрямні елементи в канавці приводного ролика направляються в канавку, коли направляючий елемент наближається до канавці ролика і зачіпляється з канавкою ролика. Кут, величина якого менше 15 градусів, створив би можливість виходу направляючого елемента на зовнішню поверхню ролика. Збільшення кута призвело б до того, що не була б забезпечена достатня бічна опора для утримування напрямних елементів всередині канавки, зокрема в тому випадку, якщо вузол платформи буде скручений вліво протягом тривалого проміжку часу. Глибина направляючого елемента, складова 14 мм, також має важливе значення не лише для утримування направляючого елемента всередині канавки ролика, але і для забезпечення достатньої площі поверхні на сторонах пластикового елемента для забезпечення допустимого зносу.

Оскільки різні зміни можуть бути виконані у винаході в тому вигляді, як воно описано вище у цьому описі, і багато хто, очевидно, що розрізняються в широких межах варіанти його здійснення можуть бути виконані в межах сутності та обсягу формули винаходу, не виходячи за рамки сутності та обсягу, передбачено, що весь матеріал, що міститься у про машини, містить:
передній ролик;
задній ролик, паралельний переднього ролика і розташований на відстані від переднього ролика;
при цьому один з переднього і заднього роликів являє собою приводний ролик для приводного обертання навколо осі;
нескінченний полотенний стрічковий вузол, намотаний навколо переднього і заднього роликів так, що обертання приводного ролика служить для приведення в дію стрічкового вузла для переміщення сільськогосподарської культури назад від переднього ролика до заднього ролика;
причому нескінченний полотенний стрічковий сайт містить безліч нескінченних стрічок, розташованих пліч-о-пліч через передній і задній ролики так, щоб утворити дві бічні стрічки і щонайменше одну проміжну стрічку;
при цьому кожна стрічка має довжину стрічки, намотану навколо роликів і з'єднану на кінцях довжини стрічки для утворення відповідної нескінченної стрічки;
причому кожна нескінченна стрічка з'єднана з її відповідними подальшими суміжними безконечними стрічками в розташованих на відстані місцях уздовж її довжини для з'єднання нескінченних стрічок для спільного переміщення роликів;
при цьому кожен з переднього і заднього роликів имееих в ряд уздовж внутрішньої поверхні однієї з нескінченних стрічок, для відстеження в направляючих канавках в передньому і задньому роликах;
причому напрямні елементи відокремлені кожен від подальшого так, щоб бути закріпленими в розташованих на відстані місцях уздовж однієї з нескінченних стрічок;
при цьому кожен з направляючих елементів прикріплений відповідним окремим кріпильним засобом, що проходить через одну з нескінченних стрічок.

2. Підбирач за п. 1, в якому напрямна канавка одного з роликів ширше напрямної канавки іншого з роликів.

3. Підбирач за п. 2, в якому канавка має звужуються бічні стінки.

4. Підбирач за п. 3, в якому звуження становить від 10 до 20 градусів.

5. Підбирач за п. 2, в якому напрямні елементи ширше в поперечному напрямку в порівнянні з їх довжиною в поздовжньому напрямку.

6. Підбирач за п. 5, в якому довжина напрямних елементів менше 20 мм.

7. Підбирач за п. 5, в якому напрямні елементи мають ширину, що перевищує 30 мм.

8. Підбирач по кожному з пп. 2-7, в якому напрямні елементи прикріплені одним болтом, що проходять через направляючий елемент і через одну з нескінченних стрічок.

9. Підбирач за п. 8, в якому напрямні елементи мають щонайменше один, а прдотвращения повороту направляючого елемента на одній з нескінченних стрічок.

10. Підбирач за п. 8, в якому болт має головку, яка втоплена у внутрішній частині направляючої.

11. Підбирач по кожному з пп. 1-7, в якому одна з нескінченних стрічок несе безліч рознесених пальцеобразних елементів на своїй зовнішній поверхні, при цьому кожне відповідне кріпильний засіб, що з'єднує відповідний один з направляючих елементів з однієї з нескінченних стрічок, також виконаний з можливістю прикріплення відповідного одного з пальцеобразних елементів до одного з нескінченних стрічок.

12. Підбирач за п. 11, в якому ряд напрямних елементів включає в себе щонайменше один додатковий направляючий елемент між кожним пальцеподібних елементом і наступним.

13. Підбирач по кожному з пп. 1-7, в якому ряд напрямних елементів розташований так, що щонайменше два направляючих елемента знаходяться в канавці в будь-який момент часу.

14. Підбирач по кожному з пп. 1-7, в якому напрямні елементи виконані з пластику.

15. Підбирач по кожному з пп. 1-7, в якому напрямні елементи мають глибину в канавці щонайменше 10 мм.

16. Підбирач по кожному з пп. 1-7, в якому нескінченні стрічки з'єднані, щоб по суті обеспЂором нескінченні стрічки з'єднані за допомогою стикувального з'єднувача, з'єднує кінці нескінченних стрічок і тягнеться через від однієї з нескінченних стрічок до наступної.

18. Підбирач за п. 17, в якому стикувальний з'єднувач триває від середини ділянки однієї з нескінченних стрічок до середини ділянки подальшою.

19. Підбирач за п. 18, в якому нескінченні стрічки додатково з'єднані безліччю пластин, розташованих в рознесених в поздовжньому напрямку місцях уздовж нескінченних стрічок і перекривають краю нескінченних стрічок. 

Схожі патенти:

Безшовна стрічка полотенного транспортера і спосіб її виготовлення

Група винаходів відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використана для транспортування прибраних сільськогосподарських культур. Безшовна стрічка полотенного транспортера містить подовжену плоску структуру основи і безліч поперечних планок. Плоска структура основи складається з тканини і гуми. Поперечні планки містять введений в гуму конструкційний сердечник. Подовжена структура основи і поперечні планки вулканизировани і склеєні один з одним, за винятком кінцевих секцій, для освіти гнучкої подовженою структури. Кінці структури основи покладені внахлест один на інший і вулканизировани для освіти безшовної стрічки. Використання групи винаходів забезпечує створення стрічки полотенного транспортера з підвищеною гнучкістю і довговічністю, в основному в області місця з'єднання кінців стрічки. 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Ребро полотенной стрічки (варіанти)

Винахід відноситься до стрічок конвеєрів комбайнів і сільськогосподарських машин

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використане при створенні валкових жаток-накопичувачів

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільського господарства , а саме до агрегатів, призначеним для скошування хлібів у валки

Жатка

Жатка // 961596
Up!