Спосіб виведення або вирощування свійської птиці

 

Даний винахід відноситься до способу виведення або вирощування домашньої птиці.

Заявник даного винаходу з плином часу створив кілька удосконалень в системах і пристроях, кліматичних камерах та/або інкубаторах для вилуплення з яєць і розведення або вирощування або виходжування вилупилися курчат.

Наприклад, публікація WO-02/39812 заявника відноситься до способу регулювання температури в регульованою кліматичній камері. В даній публікації заявник, загалом, посилається на яйця курей 28-тижневого віку, які зазвичай є невеликими, приблизно 45-50 р. В камері для вилуплення курчат з яєць з регульованим кліматом потік повітря навколо подібних невеликих яєць має бути іншим, ніж потік повітря навколо великих яєць вагою, наприклад, 70 р. Крім того, стверджується, що зародки в даних невеликих яйцях будуть менше і легше, ніж зародки в більш великих яйцях. Проте в даній області вже відомо з патенту США 4378758, що подібні більш дрібні зародки в подальшому в процесі розвитку залишаються істотно меншими. Внаслідок цього, досі було нерентабельно використовувати дані яйця для великомасштабного виробництва у бройлерному птициплята, гинула.

Публікація WO-04047527 заявника відноситься до способу збирання інкубатора та окремого обладнання такого інкубатора.

Публікація WO 2007/142511 відноситься до способу і пристрою для вилуплення курчат з яєць. В даній заявці лотки з яйцями повертають у процесі вилуплення курчат.

Заявник навіть запропонував, наприклад, у публікації WO-2005/070198, містити вилупилися курчат в приміщенні з регульованим кліматом протягом більш тривалого періоду після вилуплення для того, щоб поліпшити вирощування і, загалом, виведення пойкилотермной домашньої птиці. З цією метою, заявник придумав додатково вдосконалену кліматичну камеру або інкубатор, розкритий у публікації WO-2009/014422. Дана заявка відноситься до теплообмінника, кліматичній камері, забезпеченою теплообмінником, і використання кліматичної камери. Зокрема, велика частина цієї публікації включено в дану заявку.

Удосконалення заявником даної патентної заявки значно поліпшили камери для вилуплення курчат і для виведення домашньої птиці безпосередньо після вилуплення курчат пойкилотермной стадії.

Заявник, беручи до уваги дані значні удосконалення климатиче�едения домашньої птиці.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Мета даного винаходу полягає в поліпшенні виведення домашньої птиці і, зокрема, підвищення продуктивності кліматичних камер і поліпшення самопочуття птахів.

Згідно винаходу створений спосіб за п. 1.

Було виявлено, що при регулюванні даних оточуючих параметрів у кліматичній камері, зокрема в кліматичній камері або інкубаційної камері, яка описана в публікації WO-2009/01442, наприклад розміщення вилупилися курчат в клітини приблизно за 10-500 курчат безпосередньо після їх вилуплення з яєць; розташування клітин в штабелях в інкубаційної камері; подача корму і пиття в кожну клітину в інкубаційної камері, регулювання температури, вологості, концентрації CO2і швидкості потоку повітря в інкубаційної камері, було можливо вирощувати курчат з перших яєць курок. У минулому, було виявлено, що неможливо вирощувати даних курчат з перших яєць. Як пояснювалося вище, дані яйця істотно менше, ніж нормальні яйця відкладаються курками того ж самого типу. Внаслідок цього, з даних перших яєць не проводилося вилуплення курчат. Дані яйця не використовувалися далі в процесі виведення потомства домашньої птв перші дні, або ж далі в процесі розвитку. Внаслідок поліпшення регулювання навколишніх умов кліматичної камери в публікації WO 2009/014422, включеної в даний опис шляхом посилання було несподівано виявлено, що можуть бути надані умови для рентабельного вирощування даних курчат.

Зокрема, у способі вирощування курчат після їх вилуплення з яєць, курчата знаходяться в инкубаторном пристрої для домашньої птиці під впливом наступної температури:

В залежних пунктах формули винаходу вказані конкретні температурні діапазони, які забезпечують можливість вирощування даних особливих курчат. Можна зауважити, що фактично це означає, що через 24 години температура залишається щонайменше приблизно на 0,5°C вище нормальної температури. Насправді, було виявлено, що корисно, якщо температура буде щонайменше приблизно на 1,0°C вище нормальної температури. З іншого боку, було виявлено, що від 24 годин до 108 днів температура повинна залишатися не більше ніж приблизно на 2,0°C вище звичайної температури. Насправді, температура повинна залишатися не більше ніж приблизно на 1,5°C вище звичайної,2°C вище звичайної температури.

Насправді, було виявлено, що можливо вирощувати курчат таким чином, що через кілька днів, зазвичай приблизно 3-5 днів після вилуплення, курчата будуть мати такий же розмір (масу), як нормальні курчата.

Курчата, які повинні міститися в інкубаційної камері і вилупилися з яєць молодих курок, особливо в перші дні, істотно менше, ніж у нормальних курок. У минулому, велика частина, якщо не всі дані курчата, гинула. Так як дані курчата істотно менше, було виявлено, що в інкубаційної камері було необхідне спеціальне обладнання. Дане обладнання раніше ніколи не визнавалося необхідним, так як велика частина, якщо не всі дані курчата, гинула.

Варіанти здійснення винаходу надані в залежних пунктах формули винаходу.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу переважно, температуру в інкубаційної камері встановлюють приблизно 36,4-37,4°C, і знижують її приблизно до 28,9-29,9°C приблизно за 108 годин, при цьому змінюють температуру, як показано в нижченаведеній таблиці:

Також бажано, що в �риблизительно за 108 годин, при цьому в інкубаційної камері температуру змінюють, як показано в нижченаведеній таблиці:

Переважно всі зібрані яйця мають вагу менше ваги нормальних яєць, зокрема вага становить менше 50 м для бройлерних курчат, зокрема, вага становить щонайменше 45 г для бройлерних курчат.

Переважно, клітини мають дно, виконане у вигляді решітки, і биоразрушаемий лист, розташований на поверхні решітки для забезпечення поверхні для ходіння курчат протягом першого та другого днів.

Також бажано, поверхневий лист виконаний з по суті целюлозного матеріалу і призначений для біологічного розкладання між першим і другим днями після розміщення курчат в клітці.

Відповідно до одного з аспектів винаходу решітка має отвори з розмірами, складовими близько від 0,7 до 1,2 см ×1,3-1,8 см, зокрема, складовими близько 0,9-1,1× 1,4-1,6 див.

Переважно, клітини мають годівницю, розташовану вздовж щонайменше однієї із сторін клітин і забезпечену поперечними стінками для забезпечення виходу з віком курчат в 1-2 дня з годівниці.

Збір яєць перших 3-5 кладок молодих курок здійснюють у віці 26 тижнів.

В дійсності було виявлено, що аж приблизно до 21-го дня температуру в приміщенні для бройлерів можна підтримувати до приблизно 1-3 градусів нижче звичайної температури в приміщенні для бройлерів. Зокрема, в приміщенні для бройлерів зазвичай температуру знижують починаючи з 4-го дня приблизно на 0,5°C день до приблизно 20,5°C на 21-й день, а потім більш повільно приблизно до 17,5°C на 43-й день. У цьому винаході було виявлено, що після використання інкубаційної камери протягом�й температури. Зокрема, було виявлено, що температура може бути знижена більш ніж на 1,5°C нижче звичайної температури. Було виявлено, що температура може бути знижена навіть більше ніж на 2°C нижче звичайної температури. Таким чином, курчата згідно даного аспекту винаходу починають розвиток приблизно при 30-33°C на 4-й день. У варіанті здійснення, вони починають розвиток при температурі, рівній приблизно 31-32°C. Після цього температуру можна знижувати щодня приблизно до 19-22°С через 21 день. Зокрема, температуру знижують приблизно до 20-21°C через 21 день. Насправді, зазвичай температуру знижують приблизно на 0,5°C день приблизно до 20-21°C.

Необхідно зауважити, що показники температури для приміщення для бройлерів є менш точними, ніж в інкубаційної камері. У приміщенні для бройлерів кліматичні умови підтримувати більш важко. Можуть бути відмінності в температурі від одного місця біля підлоги в приміщенні для бройлерів до наступного місця біля підлоги в приміщенні для бройлерів. Кваліфікований фахівець буде в змозі, на підставі інформації в даному документі, оцінити як використовувати винахід. При використанні інкубаційної �е здійснення протягом 3-5 днів, зокрема протягом приблизно 4 днів. З усіх боків у курчат краще розвиваються пір'я. Таким чином, було виявлено, що це надає можливість підтримання температур у приміщеннях для бройлерних курчат нижче, ніж зазвичай, заощаджуючи таким чином, наприклад, на витрати на обігрів. Насправді, підвищення температури до звичайних рівнів може навіть призводити до перегріву курчат.

Відповідно до цього способу здійснюють наступні етапи:

розміщення курчат безпосередньо після їх вилуплення з яєць у клітини за 10-500 курчат;

розташування клітин в штабелях в інкубаційної камері;

подача корму і пиття в кожну клітину в інкубаційної камері і

регулювання температури, вологості, концентрації CO2і швидкості потоку повітря в інкубаційної камері і утримання курчат до 4-10 днів після їх вилуплення з яєць, зокрема приблизно 3-5 днів, в інкубаційної камері;

переміщення курчат з інкубаційної камери в приміщення для бройлерних курчат.

У приміщенні для бройлерних курчат температуру підтримують до більш ніж на 1°C нижче, ніж звичайна температура, зокрема більш ніж на 1,5°C нижче звичайної температури, зокрема більш ніж на 2°C нижче звичайної темпо при 30-33°C, зокрема з 31-32°C, зокрема на рівні зазначених курчат.

Також бажано знижувати температуру щодня, приблизно до близько 19-22°C через 21 день, зокрема приблизно до 20-21°C через 21 день, зокрема температура знижується приблизно на 0,5°C день приблизно до 20-21°C.

Переважно після вилуплення з яєць курчат містять в інкубаційної камері при температурі, починаючи приблизно з 36,6-37,2°C, зокрема з 36,8-37,0°C, зокрема зазначена температура знижується приблизно до 28,0-28,6°C, зокрема до 28,1-28,5°C, при цьому зазначена температура знижується приблизно з лінійною швидкістю.

Винахід додатково відноситься до обладнання, яке містить один або більше відмінних ознак, описаних в описі та/або показаних на доданих кресленнях. Крім того, винахід відноситься до способу, що включає один або більше відмінних ознак, описаних в описі та/або показаних на доданих кресленнях.

Різні аспекти, обговорювані в цьому патенті, можуть бути об'єднані для забезпечення додаткових переваг. Крім того, деякі ознаки можуть сформувати основу для однієї або більше виділених заявок.

ОПИС ЧЕРТЀаскритую в публікації WO-2009/014422, зокрема модифіковану для даного способу з метою вирощування курчат після того, як вони вилупилися з яєць, описану нижче більш докладно з посиланням на приклад, схематично проілюстрований на кресленнях, на яких показано наступне:

Фіг. 1 показує перспективний вид теплообмінника згідно винаходу,

Фіг. 2 показує перспективний вид в поперечному розрізі частині теплообмінника на Фіг. 1,

Фіг. 3 показує вид збоку в поперечному розрізі частині теплообмінника на Фіг. 1 разом з частиною штабеля клітин,

Фіг. 4 показує схематичний вигляд зверху кліматичної камери згідно винаходу,

Фіг. 5 показує вертикальний вигляд в поздовжньому перерізі кліматичної камери вздовж стрілок V на Фіг. 4,

Фіг. 6 показує перспективний вид клітини з штабеля клітин, який проілюстрований на Фіг. 3,

Фіг. 7 показує перший вертикальний вигляд в поздовжньому перерізі клітини вздовж стрілок VII на Фіг. 6,

Фіг. 8 показує другий вертикальний вигляд в поздовжньому перерізі клітини вздовж стрілок VIII на Фіг. 6.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

Безпосередньо після вилуплення з яєць курчат вирощують переважно в кліматичній камері або інкубаційної камері опис�а для подачі пиття курчатам і може мати вбудоване освітлення. Курчата знаходяться в кліматичній камері, забезпеченою штабелями клітин, описаними в подальшому в даному описі. Дані клітини були модифіковані для розміщення курчат молодих курей віком менше 29 тижнів. Зазвичай, курками стають приблизно з 26-тижневого віку. Перші 3-5 кладок яєць таких курок складають приблизно лише 45-50 р. Було виявлено, що особливі регульовані умови в кліматичній камері або інкубаційної камері, додатково описані нижче, надають можливість виведення особливих курчат рентабельним способом.

Фіг. 1, 2 і 3 показують теплообмінник для використання у кліматичній камері. Даний теплообмінник розташований навколо панелеобразного корпусу 21, який має одну або більше трубок 22 для текучого середовища. Панелеобразний корпус 21 забезпечений перфораційними отворами 25 і 26. Дані перфораційні отвори забезпечують можливість проходження газової струменя, показаного стрілкою А, через панелеобразний корпус 21 у напрямку, поперечному панелеобразному корпусу 21. За аналогією з радіатором, панелеобразний корпус 21 може бути доведений до певної температури за допомогою текучого середовища, що протікає через одну або більше трубок для текучого середовища�ної текучого середовища. Панелеобразний корпус і трубки для текучого середовища зазвичай виготовлені з металу і утворюють один з одним єдину деталь, наприклад, за допомогою приварювання один до одного, припаивания один до одного, або за рахунок екструзійного пресування трубок і корпусу протягом однієї операції з утворенням єдиного екструзійного профілю. Подібний теплообмінник, який описаний вище з посиланням на фіг. 1, 2 і 3, показано на фіг. 3 і 4 публікації WO 00/08922. Згідно винаходу даний відомий теплообмінник додатково забезпечений, зокрема, газовими повітроводами 28.

Газові повітроводи 28 розташовані паралельно один одному і вздовж панелеобразного корпусу 21. Газові повітроводи 28 забезпечуються за допомогою одного або більше повітроводів 27 для подачі середовища і з'єднані з ними прохідними отворами 34. Як показано на Фіг. 1, трубчастий повітропровід 27 для подачі середовища розташований уздовж протилежних сторін панелеобразного корпусу 21, так що газові повітроводи 28 можуть забезпечуватися середовищем одночасно з двох сторін. Газові повітроводи 28 проходять між останніми і поперек повітроводів 27 для подачі середовища. Газові повітроводи 28 розташовані з міжцентровою відстанню один від одного таким чином, щоб у кожному случаеасположенними один над іншим. Висота В даній проміжної зони 39 може становити, наприклад, від 7 до 10 см, наприклад, приблизно 8,5 см в даному варіанті здійснення. Газова струмінь А може проходити через панелеобразний корпус 21 через перфораційні отвори 25 у цій проміжній зоні 39.

Кожен газовий повітропровід 28 має внутрішню частину 29, яка обмежена верхньою стінкою 35, нижньою стінкою 37 та двома боковими стінками 36. Панелеобразний корпус 21 в кожному випадку проходить через газовий повітропровід 28 деталлю 30, яка фактично утворює перегородку, яка ділить газовий повітропровід 28 на перше відділення 32 воздуховода і друге відділення 33 воздуховода. Обидва відділення проходять уздовж всієї довжини газового воздуховода 28, і в даному випадку мають однаковий розмір і форму. Однак відділення воздуховода не повинні мати однаковий розмір і форму. Також допускається, щоб було лише одне відділення, наприклад, якщо панелеобразний корпус обмежує бічну стінку газового воздуховода, наприклад, якщо деталь 30 була виключена або якщо газовий повітропровід був поміщений навпроти або близько до панелеобразному корпусу зовні від панелеобразного корпусу.

Для забезпечення виходу середовища, що подається через газові вооз поперек панелеобразного корпусу 21, кожен газовий повітропровід 28 забезпечений випускними отворами 31, розташованими по довжині газового воздуховода розосередженим чином. За рахунок зміни розміру даних випускних отворів 31 та/або відстані між сусідніми випускними отворами 31 може бути отримана рівномірна доставка вздовж всієї довжини газового воздуховода 28.

У варіанті здійснення, проиллюстрированном на фіг. 1, 2 і 3, у кожному випадку тільки друге відділення 33 воздуховода забезпечено випускними отворами 31, а перше відділення воздуховода є по суті закритим за винятком прохідних отворів 34 і перфораційних отворів 26. Перевага цього полягає в тому, що подається середовище поширюється по довжині газового воздуховода в першому відділенні, при цьому температура відчуває вплив (а саме підвищується або знижується) температури деталі 30 панелеобразного корпусу, причому дана деталь діє в якості перегородки, потім середа проходить в друге відділення через перфораційні отвори 26 у зазначеній деталі 30, яка діє в якості перегородки, при цьому температура середовища знову відчуває вплив, а середовище проходить в випускні отвори через друге відділення, при цьому темпі�ди розташовані уздовж протилежних країв панелеобразного корпусу 21 і прикріплені до нього. Таким чином, теплообмінник може бути виконаний у вигляді модульного блоку, в якому при установці необхідно з'єднати тільки два воздуховода для подачі середовища. Крім того, всередині повітроводів для подачі середовища поміщені подає трубка 23 і випускна трубка 24 для текучого середовища. На практиці, це може бути досягнуто відносно легко по суті без необхідності збільшення розмірів трубопроводів для подачі середовища. Зрештою, текучої середовищем зазвичай буває така рідка середовище, як вода, так що дані трубки 23 і 24 можуть бути відносно невеликими порівняно з трубопроводом для подачі газової середовища. Ще однією перевагою є те, що повітропровід для подачі середовища таким чином захищає трубку 23 та/або 24 від пошкодження, і на температуру середовища може бути при необхідності чинило вплив і за рахунок нагрівання або охолодження за допомогою трубки 23 та/або 24, коли середовище проходить/протікає по повітропроводу для подачі середовища.

Як показано на фіг. 2 і 3, внутрішня частина 29 кожного газового воздуховода 28 стикається з внутрішньою частиною 38 трубки 22 для текучого середовища як на верхній стінці 35, так і на нижній стінці 37. Це поліпшує теплообмін між текучої середовищем і середовищем.

Згідно добжен жолобом 40, має перший кінець 41 і другий кінець 42. Дані жолоби 40 можуть бути використані для зволоження за рахунок наповнення їх рідиною, зокрема водою, і забезпечення можливість її випаровування. При використанні в кліматичній камері для утримання птахів, дані жолоби 40 також можуть бути використані в якості поїлок. Для того щоб спростити наповнення жолобів 40 рідиною, останні, зокрема, забезпечують водовипусків 43 поруч з другим кінцем, а жолоби розташовують уступами один над одним, причому в кожному випадку другий кінець 42 жолоби 40 розташований на більш високому рівні над першим кінцем 41 жолоби 40, розташованого на більш низькому рівні. Тоді рідина може подаватися на першому кінці 41 верхнього жолоби, потім буде наповнювати верхній жолоб до рівня наповнення, обумовленого водовипусків, слідом за цим буде наповнювати жолоб, розташований нижче, до рівня наповнення, визначається його водовипусків, і так далі, до тих пір, поки також не буде наповнений нижній жолоб. З метою забезпечити, щоб рідина текла в кожний наступний жолоб і для запобігання запруживания, у разі, коли в одному жолобі існує перешкода, перший поздовжній верхній край 44 жолоба є більш високим, ніж втстенка 35 газового воздуховода 28 в кожному разі продовжується до другого поздовжнього верхнього краю 45 жолоба. Тоді рідина може долати перешкоду через верхню стінку 35.

Як показано на фіг. 2 і 3, кожен газовий повітропровід додатково забезпечений, при необхідності, кріпильним засобом, наприклад приймаючим пазом 46, для кріплення освітлювального приладу 47 (проілюстрованого тільки на фіг. 2). Даний прилад 47 забезпечений поруч, містить безліч освітлювальних світловипромінюючих діодів (СВД) 48, 49. В даному випадку, кілька СІД 49 в кожному випадку спрямовані в бік жолоби 40 внизу (направлена стрілка 80 на фіг. 2) для того, щоб висвітлювати останній. Автор заявки виявив, що якщо жолоба 40 являють собою поїлки для домашньої птиці, зокрема для курчат, кращим є, якщо дані СІД випромінюють червоне світло. Тоді птахи можуть легко знайти поїлку. Інші СІД 48 можуть бути спрямовані в різних напрямках (спрямовані стрілки 81 і 82 на фіг. 2) для того, щоб забезпечити рівномірне освітлення і запобігти засліплення птахів.

Теплообмінник 1 згідно винаходу кращим чином може бути використаний в кліматичній камері, зокрема в кліматичній камері для курчат, зокрема дуже молодих курчат, наприклад курчат віку менше 4 днів або віку 0 або 1 го щоб добре їх вирощувати, важливо утримувати їх при попередньо заданої температури, яка залежить від типу курчат, зокрема під час початкової фази після вилуплення з яєць, і регулювати дану температуру дуже точно (а саме з точністю, що дорівнює ±1°C, переважно з точністю, що дорівнює ±0,5°C, або з більшою точністю, наприклад ±0,2°C або менше).

Згідно винаходу термін кліматична камера є пристроєм, що має внутрішній простір, який може регулювати температуру в усьому цьому внутрішньому просторі з точністю, що дорівнює ±1°C, переважно з точністю, що дорівнює ±0,5°C, або з більшою точністю, наприклад ±0,2°C або менше (іншими словами, найбільша різниця в температурі між двома точками в зазначеному просторі буде не більше, ніж значення зазначеної 'точності').

Фіг. 4 і 5 дуже схематично показують таку кліматичну камеру 3, яка, зокрема в даному випадку, призначена для виведення курчат, які тільки що вилупилися. Ця кліматична камера обмежена зовні теплоізольованими бічними стінками 14, теплоізольованим стелею 16 і підлогою 15, який переважно також теплоізольований. Кліматична камера 3 має принаймні одне отд�м прикладі мається два ряди, кожен з п'ятьма відділеннями 4 камери. Ряди розташовані по обидва боки коридору 5 і доступні з коридору 5 через двері 9. Вхід і вихід з кліматичної камери 3 можливий за допомогою щонайменше однієї двері 10, 11. В даному прикладі, на одному кінці коридору надана двері 10, яка призначена зокрема для входу в коридор 5 кліматичної камери, а на іншому кінці надана двері 11, яка призначена зокрема для виходу з коридору 5 кліматичної камери.

На одному кінці кожного ряду відділень 4 камери в кожному випадку розміщена впускна камера 13 для впуску кондиційованого газу, наприклад, повітря, розташоване вище по руху газу відділення 4 камери, а на іншому кінці кожного ряд відділень 4 камери в кожному випадку надана випускна камера 13 для збору газу, що виходить з розташованого нижче по руху газу відділення 4 камери. Хоча це не потрібно, енергетично переважно згодом подавати газ із випускний камери 13 назад у впускну камеру. Газ може подаватися назад поверх відділень камери, як проілюстровано в публікації WO 00/08922. Однак даний спосіб вимагає багато простору і більш переважно подавати газ назад через коридор 5, �а. На додаток, ще одним результатом є те, що коридор 5 також кондиціонується, хоча і трохи менш добре, ніж відділення 3 камери, так що в процесі використання є можливість відкривати двері 9 відділення камери, викликаючи в той же час мінімальне порушення клімату.

На фіг. 4 напрямок транспортування продуктів, що підлягають обробці у кліматичній камері, наприклад курчат, позначено допомогою стрілки K. Продукти переважно вивантажують через двері 11 і подають через двері 10, 11, оскільки таким чином сторона подачі може зберігатися відносно чистою, що запобігає забрудненню.

Відділення даної кліматичної камери забезпечені на протилежних сторонах теплообмінниками. Сторона надходження відділення камери, яка розташована найбільш високо по руху газу, в кожному випадку обмежена теплообмінником 7, сторона виходу найбільш низького по руху газу відділення камери в кожному випадку обмежена теплообмінником 8, а суміжні відділення камери в кожному випадку обмежені один щодо одного теплообмінником 1. Дані теплообмінники 1, 7 і 8, можуть бути по суті ідентичні один одному, але беручи під увагу факт, що теплообмінники 7 і 8 обмежує�тно, що дані теплообмінники 7 і 8 також можуть бути різної конструкції, зокрема на стороні, яка віддалена від відділення 4 камери. Теплообмінники 1, 7 та 8 відносяться до типу, який складається з панелеобразного корпусу 21, забезпеченого перфораційними отворами 25 та 26, а також трубок 22 для текучого середовища. Газова струмінь через відділення камери і перфораційні отвори в панелеобразном корпусі 21 в даному випадку позначена допомогою стрілок L. Вентиляційні кошти 50, наприклад вентилятори, в даному випадку, забезпечують підтримку газового струменя. В силу цього дані вентиляційні кошти можуть бути надані у різних розташуваннях, але, як правило, будуть надані у впускний камері 12 і/або випускний камері 13.

Що стосується кліматичної камери, яка описана досі з посиланням на Фіг. 4 і 5, відсутня жорстка необхідність постачання теплообмінника газовими повітроводами, хоча це має сумарна перевага.

Як викладено вище, кліматична камера 3 згідно винаходу зокрема забезпечена теплообмінниками 1, 7 та 8, які описані в різних додаткових варіантах здійснення з посиланням на фіг. 1, 2 і 3. У кожному відділенні камери розташовані 1, 2, 3 або болематично проілюстровано в центральному відділенні камери на фіг. 5. В залежності від глибини кожного відділення 4 камери, якщо дивитися під прямими кутами до площини креслення на Фіг. 5, і довжини, якщо дивитися у напрямку подвійної стрілки М на Фіг. 6, кожен ряд 6 штабелів клітин може містити один або більше штабелів клітин.

Як показано на фіг. 6, 7, 8 і 3, якщо теплообмінники 1, 7 та 8 забезпечені напувалок 40, кожна клітина переважно має висоту Н, відповідну міжцентровій відстані між газовими повітроводами 28 напувалок 40. Крім того, клітина 2 забезпечена поильними проходами 54 з одного боку, боку, зверненої до поїлки 40, для того щоб птахи, зокрема курчата, могли пити з жолоба 40. Дані поильние проходи 54 можуть бути розташовані у вертикальній бічній стінці клітини. Проте особливо переважно забезпечити, щоб сторона клітки 2 була звернена до поїлки, починаючи з низу, нижній частиною 51 вертикальної стінки, частиною 52 стінки, яка спрямована назовні від верху нижній частині 51 вертикальної стінки, і верхньою частиною 53 стінки, яка спрямована вертикально від зовнішньої кромки спрямованої назовні частині 52 стінки. Спрямована назовні частина 52 стінки кожної клітини 2 в кожному випадку розташована над жолобом 40 і забезпечена поильними проходами 54, які�s даних поильних проходів 54 підібрані, з одного боку, таким чином, щоб птахи могли пити з поїлки, але, з іншого боку, не могли втекти з клітки через 2 поильний прохід 54. Ширина Е поильних проходів становить в даному випадку приблизно 22 мм, так що курчата можуть просовувати через них свої голови, але їх тіло є занадто великим для проходу через них. Нижня частина 51 вертикальної стінки утворює різновид огородження, яке заважає курчатам штовхати один одного до самого верху ринви і забезпечує правильний питний рівень. В якості орієнтира, для півників або курочок, нижня частина 51 вертикальної стінки, в даному випадку, може мати висоту, рівну приблизно від 50 мм до 55 мм, а верхня частина 53 вертикальної стінки в даному випадку може мати висоту, що становить приблизно від 90 мм до 110 мм

Для проходження газової струменя А в клітку 2 клітка 2 забезпечена вентиляційними отворами з двох протилежних сторін, які знаходяться під прямими кутами до газової струмені А, для забезпечення проходження газової струменя А. Дані вентиляційні канали мають ширину F (Фіг. 7), яка є такою, щоб курчата не могли через них втекти. Ширина F переважно така, щоб курчата не могли висовувати свої шкой 60. Для забезпечення проходження газу через клітку 2 найбільш безперешкодним способом ця годівниця 60 розташована вздовж сторони клітки 2, яка знаходиться під прямими кутами до сторони, вздовж якої розташована поїлка 40, щонайменше поильние проходи 54. Годівниця 60 містить перегородку 62, яка відділяє завантажувальний отвір 61 від приймального отвору 63, яке розташоване на більш низькому рівні. Приймальне отвір 63 цього варіанту здійснення забезпечений елементами, поперечними напрямом приймального отвору 63 годівниці 61. Таким чином, дуже невеликим і дуже молодим курчатам буде надана можливість вибиратися з приймального отвору 63. У варіанті здійснення, у зазначеній годівниці будуть розміщені з проміжками поперечні стінки. Дані стінки не позначені на кресленні. Стінки зазвичай мають інтервал, рівний приблизно 2-4 див.

Згідно додаткового аспекту винаходу дно клітин виконано у вигляді решітки 56 зі знімним піддоном 55, вставляється знизу. Даний піддон переважно виготовляють з матеріалу, що має в своєму складі целюлозу, наприклад картону. Піддон 55 може бути перероблений і утилізовано разом з послідом як вироби разового п�иала, наприклад биоразрушаемой пластмаси або биоразрушаемого картону. Даний піддон 55, зокрема, розташований на відстані D, становить від 5 мм до 50 мм, під гратами 56. Як показано на Фіг. 8, даний піддон 55 може встановлюватися в клітку і видалятися з клітини за рахунок ковзання, як показано подвійною стрілкою N. З цією метою клітка 2 забезпечена двома ребрами 65 і 66 на звороті, між якими є паз, в якому можуть міститися протилежні краю піддону. При штабелюванні опори 67 клітини 2 знизу в кожному випадку забезпечують підтримку піддону 55 клітини 2 вище. Зворотна сторона решітки окремо виконана у вигляді опуклості вгору. Для того щоб була можливість безпечно переміщати дану клітку 2 на стрічці транспортера без піддону 55, але з курчатами 100 або іншими птахами, не пошкоджуючи ноги або пальці птахів, кращим є, якщо клітина 2 забезпечена на звороті опорними ніжками 58, які забезпечують наявність мінімального відстані D, становить від 5 до 15 мм, між зворотною стороною решітки 56 і поверхнею. Для того щоб запобігти прогинання решітки, її постачають на звороті ребрами 59 жорсткості.

Зокрема, у цьому винаході поверхневий сло�ію відразу після вилуплення з яєць у перший і іноді навіть у другий день дуже маленькі, їх ноги можуть застрягати в решітках 56. Поверхневий листок буде залишатися настільки довго, наскільки треба для запобігання проблем. Простір між решітками 56 не повинно бути занадто маленьким, так як в противному разі через нього не буде падати послід птахів.

Необхідно зауважити, що штабель клітин для молодих птахів, таких як курчата, описаний у цьому абзаці, сам по собі утворює додаткове винахід, на який заявник резервує всі права. Дане додаткове винахід, незалежно всього іншого, що було описано в даній заявці щодо клітини, може бути охарактеризована, як штабель, містить безліч клітин, необов'язково містить у собі птахів, наприклад, курчат, при цьому кожна клітина має дно, виконане у вигляді решітки 56, має знімний піддон 55, вставляється знизу для збору посліду. Додаткове винахід, крім того, ставиться до окремій клітці, яка описана вище в цьому абзаці. Як викладено вище, заявник резервує усі права відносно подібного штабеля клітин і щодо такої окремої клітини, наприклад права для подання виділеної патентної заявки.

Також повинно бути ясно, що опис і креслення вище включенритязаний. Виходячи з цього опису, кваліфікованим спеціалістам очевидні безліч варіантів здійснення, які знаходяться в межах обсягу правових домагань і сутності даного винаходу і які являють собою явні комбінації технологій попереднього рівня техніки і цієї заявки.

СПИСОК ПОСИЛАЛЬНИХ НОМЕРІВ

1 - теплообмінник

2 - клітка

3 - кліматична камера

4 - відділення (камери) в кліматичній камері

5 - коридор в кліматичній камері

6 - штабель клітин

7 - теплообмінник

8 - теплообмінник

9 - двері

10 - двері

11 - двері

12 - впускна камера

13 - випускна камера

14 - вертикальна зовнішня стінка кліматичної камери

15 - пол кліматичної камери

16 - стеля кліматичної камери

21 - панелеобразний корпус

22 - трубка для текучого середовища

23 - подає трубка для текучого середовища

24 - випускна трубка для текучого середовища

25 - перфораційний отвір

26 - перфораційний отвір

27 - повітропровід для подачі середовища

28 - газовий повітропровід

29 - внутрішня частина газового воздуховода

30 - частина панелеобразного корпусу, що стикається з внутрішньою частиною газового воздуховода

31 - випускний отвиз повітроводу для подачі середовища в перше відділення воздуховода

35 - верхня стінка першого і другого відділення воздуховода

36 - бічна стінка першого/другого відділення воздуховода

37 - нижня стінка першого і другого відділення воздуховода

38 - зовнішня поверхня трубки для текучого середовища

39 - проміжна зона панелеобразного корпусу, розташована між газовими повітроводами

40 - жолоб

41 - перший кінець жолоба

42 - другий кінець жолоба

43 - перетікання

44 - перший поздовжній край жолоба

45 - другий поздовжній край жолоба

46 - паз для кріплення освітлювального приладу

47 - освітлювальний прилад

48 - СІД

49 - СІД, спрямований на жолоб

50 - вентиляційне засіб

51 - нижня вертикальна частина стінки

52 - спрямована назовні частину стінки

53 - верхня вертикальна частина стінки

54 - (питної) прохід

55 - піддон

56 - решітка

57 - верхня сторона/зворотна сторона решітки/піддону

58 - опорна ніжка

59 - опорна ніжка

60 - годівниця

61 - наповнює отвір годівниці

62 - перегородка годівниці

63 - приймальне отвір годівниці

64 - вентиляційний прохід

65 - ребро

66 - ребро

67 - опора

100 - курча

А - газова струмінь

В - відстань між газовими воздуховодддоном і гратами

Е - ширина поильного проходу

F - ширина вентиляційного проходу

G - стрілки, що показують зворотну подачу газової струменя

Н - висота клітки

K - стрілки, що показують напрямок переміщення продуктів

L - стрілки, що показують газову струмінь через відділення камери і перфораційні отвори в теплообміннику

М - подвійна стрілка, що показує поздовжній напрямок клітини

N - подвійна стрілка, що показує ковзання піддону всередину/назовні

1. Спосіб виведення потомства домашньої птиці, містить наступні стадії:
збір яєць перших 3-5 кладок молодих курок молодше 28 тижнів;
зміст зібраних яєць в інкубаторі і одночасна поява з них вилупилися курчат;
розміщення вилупилися курчат в клітини за 10-500 курчат безпосередньо після їх вилуплення з яєць;
розташування клітин в штабелях в інкубаційної камері;
подача корму і пиття в кожну клітину в інкубаційної камері,
регулювання температури, вологості, концентрації CO2і швидкості потоку повітря в інкубаційної камері,
причому температуру в інкубаційної камері встановлюють приблизно на 1-3°С вище температури, встановленої для курчат, які вилуплюються з нормальних знижують її приблизно до 28,9-29,9°С приблизно через 108 годин, при цьому змінюють температуру, як показано в нижченаведеній таблиці:

Годинник після вилуплення курчатТ°С
036,4-37,4
636,4-37,3
1236,0-37,2
2435,6-36,6
3634,8-35,8
4833,7-34,7
6032,6-33,6
7231,4-32,4
8430,3-31,3
9629,5-30,5
10828,9-29,9

3. Спосіб за п. 1, в якому в інкубаційної камері температуру встановлюють приблизно 36,7-37,1°С і знижують приблизно до 29,2-29,6°С приблизно через 108 годин, при цьому в інкубаційної камері температуру змінюють, як показано в нижченаведеній таблиці:

Т°С
036,7-37,1
636,7-37,1
1236,5-36,9
2435,9-36,3
3635,1-35,5
4834,0-34,4
6032,9-33,3
7231,7-32,1
8430,6-31,0
9629,8-30,2
10829,2-29,6

4. Спосіб по одному з попередніх пунктів, в якому зібрані яйця мають вагу менше ваги нормальних яєць, зокрема вага становить менше 50 грамів для бройлерних курчат, зокрема вага становить щонайменше 45 грамів для бройлерних курчат.

5. Спосіб за п. 1, в якому клітини мають дно, виконане у вигляді решітки, і биоразрушаемий лист, розташований на поверхні решітки для забезпечення поверхні для ходіння курчат протягом першого і другого дні�ачен для біологічного розкладання між першим і другим днями після розміщення курчат в клітці.

7. Спосіб за п. 1, в якому решітка має отвори з розмірами, складовими близько від 0,7 до 1,2 см × 1,3-1,8 см, зокрема складовими близько 0,9-1,1 × 1,4-1,6 див.

8. Спосіб за п. 1, в якому клітини мають годівницю, розташовану вздовж, щонайменше, однієї з сторін клітин і забезпечену поперечними стінками для забезпечення виходу з віком курчат в 1-2 дня з годівниці.

9. Спосіб за п. 1, в якому здійснюють збір яєць перших 3-5 кладок молодих курей у віці 26 тижнів.

10. Спосіб вирощування свійської птиці, виведеної у відповідності зі способом за п. 1, містить наступні стадії:
розміщення курчат безпосередньо після їх вилуплення з яєць у клітини за 10-500 курчат;
розташування клітин в штабелях в інкубаційної камері;
подача корму і пиття в кожну клітину в інкубаційної камері, і
регулювання температури, вологості, концентрації CO2і швидкості потоку повітря в інкубаційної камері і утримання курчат до 4-10 днів після їх вилуплення з яєць, зокрема приблизно 3-5 днів, в інкубаційної камері;
переміщення курчат з інкубаційної камери в приміщення для бройлерних курчат.

11. Спосіб за п. 10, в якому в приміщенні для бройлерних курчат температуру підтримую�стности більш ніж на 2°С нижче звичайної температури.

12. Спосіб за п. 10 або 11, в якому температура в приміщенні для бройлерних курчат починається приблизно за 30-33°С, зокрема з 31-32°С, зокрема на рівні зазначених курчат.

13. Спосіб за п. 10, в якому температура знижується щодня, приблизно до близько 19-22°С через 21 день, зокрема приблизно до 20-21°С через 21 день, зокрема температура знижується приблизно на 0,5°С в день приблизно до 20-21°С.

14. Спосіб за п. 11, в якому температура знижується щодня, приблизно до близько 19-22°С через 21 день, зокрема приблизно до 20-21°С через 21 день, зокрема температура знижується приблизно на 0,5°С в день приблизно до 20-21°С.

15. Спосіб за п. 12, в якому температура знижується щодня, приблизно до близько 19-22°С через 21 день, зокрема приблизно до 20-21°С через 21 день, зокрема температура знижується приблизно на 0,5°С в день приблизно до 20-21°С.

16. Спосіб за будь-яким одному з пп. 10, 11, 13, 14, 15 в якому після вилуплення з яєць курчат містять в інкубаційної камері при температурі, починаючи приблизно з 36,6-37,2°С, зокрема з 36,8-37,0°С, зокрема зазначена температура знижується приблизно до 28,0-28,6°С, зокрема дов якому після вилуплення з яєць курчат містять в інкубаційної камері при температурі, починаючи приблизно з 36,6-37,2°С, зокрема з 36,8-37,0°С, зокрема зазначена температура знижується приблизно до 28,0-28,6°С, зокрема до 28,1-28,5°С, при цьому зазначена температура знижується приблизно з лінійною швидкістю. 

Схожі патенти:

Інкубаторна секція

Інкубаторні секції припускають їх використання в інкубаторних приміщеннях з метою збільшення кількості закладених яєць для інкубації у однакового обсягу інкубаторних приміщеннях і складаються з: конвеєрних ліній специфічного будови; провідникової та пускорегулювальної апаратури; апаратів програмного забезпечення; каркасів секцій. Аналогічного пристрою інкубаційної секції в доступній літературі не виявлено. 2 іл.

Установка для обробки ембріонів птиці та добових курчат променистої енергією

Винахід призначений для використання в галузі птахівництва. Установка для обробки ембріонів птиці та добових курчат променистої енергією містить транспортуючий механізм, пульт управління, пускач, лазер «Матрикс», опромінювальних червоним світлом довжиною хвилі 630 нм і щільністю потужності на поверхні об'єкта 20 мВт/см2, газорозрядну лампу «ДНЕСГ-500», облучающую інкубаційні яйця, що розвиваються курчат червоним світлом довжиною хвилі 630-650 нм, в максимумі поглинання 640 нм і середньою дозою на поверхні яєць 23,1 ерг. Винахід забезпечує підвищення ембріональної і постэмбриональной життєздатності. 1 іл.

Застосування циклонного сепаратора і кліматична камера для інкубування яєць та/або утримання домашньої птиці

Винахід відноситься до галузі птахівництва і може застосовуватися при вирощуванні молодняку птахів, зокрема курчат

Спосіб обробки інкубаційних яєць з метою збільшення виводу та збереження молодняку птиці

Винахід відноситься до сільського господарства, зокрема до птахівництву, конкретно до способів інкубаційних обробок яєць природними метаболітами (янтарної і лимонної кислот), що володіють антистресовими, імуностимулюючими та імуномодулюючими властивостями, підвищують неспецифічну реактивність організму, виводимість яєць, а також продуктивність сільськогосподарської птиці

Электротеплоутилизационная установка

Винахід відноситься до сільського господарства, а саме до электротеплоутилизаторам (ЦЮ), призначеним для створення і підтримання необхідних параметрів мікроклімату в виробничих приміщень тваринницьких ферм

Опромінювач для тварин

Винахід відноситься до сільського господарства

Система локального підлогового обігріву ягнят

Винахід відноситься до сільського господарства, зокрема до пристроїв вирощування ягнят у період зимового і ранньо-весняного окоту

Опромінювач для молодняку тварин

Винахід відноситься до сільського господарства, зокрема до пристроїв для опромінення молодняку тварин

Пристрій для опромінення тварин і птиці

Винахід відноситься до сільського господарства , зокрема до пристроїв для опромінення тварин і птиці

Спосіб утримання каченят

Винахід відноситься до птахівництву

У п т б

У п т б // 407550

Кліматична камера, обладнана циркуляційною системою

Винахід відноситься до галузі сільського господарства, а саме до кліматичних камерах для домашньої птиці. Кліматична камера містить щонайменше один теплообмінник для нагрівання або охолодження кліматичної камери до температури, оптимальною для вирощування молодих курчат. Камера містить систему основного потоку A, Ar для нагрівання або охолодження молодих курчат. Нагрівання або охолодження здійснюють за допомогою подачі молодим курчатам тепла або холоду щонайменше з одного теплообмінника. Щонайменше одне відділення камери, щонайменше з одного боку обмежена з боку надходження повітря щонайменше одним теплообмінником. Відділення камери містить сенсорний пристрій для вимірювання одного або більше параметрів. Параметри вибирають з групи: температура, відносна вологість, вміст CO2, швидкість потоку. Щонайменше в одному відділенні камери передбачена система додаткового потоку B. Система додаткового потоку функціонально поєднана з сенсорним пристроєм для регулювання одного або більше параметрів щонайменше в одному відділенні. Параметри вибирають з групи: температура, відносна вологість, вміст CO2, скоро
Up!