Гідравлічна система з механічним управлінням для сільськогосподарського знаряддя

 

Рівень техніки

Даний винахід загалом відноситься до сільськогосподарським знаряддям і більш конкретно до гідравлічній системі управління для складного сільськогосподарського знаряддя.

Сучасні фермери відчувають гостру необхідність у поліпшенні обробки все збільшуються сільськогосподарських площ. Таке поліпшення обробки вимагає від фермерів швидкої підготовки ґрунту та посадки насіння в кожному сезоні. Такий поспіх обумовлює необхідність у більш ефективних і великих сільськогосподарських машинах.

Ширина захвату таких випускаються знарядь, як борони, польові катки, або комбіновані борони з катками, перевищує 60 футів в польовому робочому положенні. Крім того, для розподілу насіння по полю використовуються сівалки, які також стають все більш широкозахватними в польовому робочому положенні. Збільшена ширина захвату підвищує ефективність польових робіт за рахунок збільшення кількості рядків, засеиваемих за один прохід або збільшення площі, культивованих за один прохід. Однак по мірі збільшення ширини захвату сільськогосподарських знарядь виникає необхідність у системах, здатних складати такі знаряддя, роблячи їх більш компакт�учшения маневреності. Такі системи зазвичай складаються з гідравлічних циліндрів і клапанів, які управляються з дистанційного пульта оператора для складання і розкладання сільськогосподарського знаряддя.

Крім того, в таких сільськогосподарських знаряддях, як сівалки з анкерними сошниками, які потребують силових гідравлічних контурів для виконання все зростаючого кількості інших завдань, також потрібна більша кількість керуючих інтерфейсів. Таке збільшену кількість керуючих інтерфейсів підвищує складність гідравлічної системи в цілому і в кабіні оператора тягачі цього сільськогосподарського знаряддя зменшується місце для інших органів управління знаряддям. Вузька в транспортному положенні сівалка з анкерними сошниками, наприклад, може виконувати кілька функцій, виконуваних з допомогою гідравлічної енергії, наприклад підйом і опускання інструментів для взаємодії з землею, наприклад, сошників, додаток заглубляющего зусилля до інструментів для взаємодії з землею і завдання тиску прикочування, яке створюється прикативающими катками. Крім того, як зазначено вище, бічні секції сівалки з анкерними сошниками, встановлені на протилежних сторонах неподвиж�ного положення в робоче, розкладене положення. До нерухомої секції рами та бічних секціях також гідравлічними засобами прикладають спрямоване вниз тиск, щоб запобігти поворот рами секцій вгору під дією результуючої сили від інструментів для взаємодії з землею. Крім того, оскільки в поєднанні з сівалками зазвичай використовують візок з джерелом стисненого повітря, функції такої візки, такі як робота нагнітача і дозування насіння, також вимагають гідравлічного управління.

Розкриття винаходу

Даний винахід спрямовано на гідравлічний пристрій управління для складного сільськогосподарського знаряддя, яке усуває деякі недоліки відомих гідравлічних систем. Сільськогосподарське знаряддя, загалом, містить опорну раму і пару бічних секцій, шарнірно закріплених на протилежних сторонах нерухомої секції рами. Перша гідравлічна система управління використовується для управління перенесенням ваги на інструменти для взаємодії з землею, встановлені на нерухомій і складних секціях рами. Друга гідравлічна система використовується для складання і розкладання бічних секцій. Ці гідравлічні системѵские виконавчі механізми, наприклад циліндри, які керують підійманням і опусканням сільськогосподарського знаряддя, складанням і розкладанням знаряддя, і керують додатком заглубляющего зусилля до інструментів для взаємодії з землею.

Одним із завдань цього винаходу є створення менш складною гідравлічної системи для складання та розкладання бічних секцій складного сільськогосподарського знаряддя і для опускання інструментів складного сільськогосподарського знаряддя в положення зачеплення з землею.

Інший завданням цього винаходу є створення єдиного гідравлічного пульта управління для першої управління гідравлічною системою, яка управляє перенесенням ваги на інструменти для взаємодії з землею, і другий гідравлічною системою, яка керує складанням і розкладання бічних секцій.

Ще одним завданням цього винаходу є створення гідравлічного пульта дистанційного керування, виконаного з можливістю відключення щонайменше першої групи гідравлічних циліндрів, які опускають інструменти для взаємодії з землею, коли бічні секції переміщуються в складене положення другою групою гідравліч для запобігання складання машини, коли інструменти для взаємодії з землею знаходяться в положенні зачеплення з грунтом.

Інші завдання, ознаки, аспекти та переваги цього винаходу стануть очевидні фахівцям в даній області техніки з наведеного нижче докладного опису та доданих креслень. Проте слід розуміти, що докладний опис і конкретні приклади, хоч і вказують на бажані варіанти здійснення цього винаходу, наведені для ілюстрації і не є обмежуючими. Винахід можуть бути внесені різні зміни і доповнення, що не виходять за рамки обсягу винаходу, і даний винахід включає всі такі зміни і доповнення.

Короткий опис креслень

Кращі ілюстративні варіанти цього винаходу показано на доданих кресленнях, на яких однаковими позиціями позначені однакові елементи.

На кресленнях:

Фіг.1 являє собою вид в перспективі посадкової системи, що містить причіпне сільськогосподарське знаряддя, буксирувані тягачем.

Фіг.2 являє собою вид в перспективі зверху сівалки з анкерними сошниками в розкладеному положенні, призначеної для использованиляет собою вид в перспективі зверху сівалки з анкерними сошниками в складеному, транспортному положенні.

Фіг.4 являє собою вид в перспективі позаду передньої частини сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.5 являє собою збільшений вигляд передньої частини сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.6 являє собою вид в перспективі спереду центральної секції сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.7А та 7В являють собою види в перспективі пристрої блокування клапана по одному аспекту цього винаходу.

Фіг.8 являє собою схему першій кращою гідравлічної системи управління для сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.9 являє собою схему другий кращою гідравлічної системи управління для сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.10 являє собою схему третьої кращою гідравлічної системи управління для сівалки з анкерними сошниками.

Фіг.11 являє собою вид в перспективі осі хитного важеля приводу клапана сівалки по фіг.2.

Фіг.12 являє собою перетин по лінії 12-12 на фіг.7А.

Детальний опис винаходу

Як показано на фіг.1, посадочна система 10 по одному варіанту цього винаходу містить складне знаряддя 12, показане в польовому робочому положениЌ візок 15 з джерелом стиснутого повітря, як відомо фахівцям в даній області техніки. Хоча даний винахід застосовно до складних сільськогосподарським знаряддям різних типів, для ілюстрації буде наведено опис з посиланнями на сівалки з анкерними сошниками.

Як показано на фіг.2, сівалка 12 з анкерними сошниками має центральну секцію 14 рами і дві бічні секції 16, 18, шарнірно встановлені на протилежних сторонах центральної секції 14 рами. Бічні секції 16, 18 виконані з можливістю складання в транспортне положення, в якому ці бічні секції 16, 18 складені над центральною секцією 14 рами для створення вузької транспортної конфігурації, яку можна транспортувати між полями по дорогах загального користування і зберігати. Сівалка з анкерними сошниками в складеному, транспортному положенні показано на фіг.3.

Центральна секція 14 рами має робочий брус 20, з яким з'єднане дишло 24. Дишло 24 по суті містить раму 26, дистальний кінець якого прикріплений до робочого брусу 22, а проксимальний кінець утворює точку 28 зчіпки для з'єднання з тягачем відомим способом. Бічні секції 16, 18 мають відповідні бруси 30, 32, і розтяжки 34, 36, що з'єднують раму 26 з бічними брусами 20, 32 відповідно. Ра�я всередину, розтяжки 34, 36 витягуються в складене положення, як показано на фіг.3.

Центральна допоміжна рама 38 шарнірно встановлена на центральному робочому брусі 20 і підтримується над поверхнею поля колесом 40. На допоміжній рамі 38 відомим способом можуть бути встановлені інструменти для взаємодії з землею (не показано), наприклад дисковий сошник. Як додатково показано на фіг.4, між центральним робочим брусом 20 і центральної допоміжної рамою 38 встановлений притискуючи циліндр 42. При відповідному включення гідравлічний циліндр 42 прагне повернути центральну допоміжну раму 38 навколо шарнірного з'єднання 44, щоб прикласти до допоміжної рамі 38 зусилля, спрямоване вниз.

Як показано на фіг.2 і 4, бічна секція 16 має праву допоміжну раму 46, яка шарнірно з'єднана з боковим брусом 30 і утримується над поверхнею поля колесами 48. На допоміжній рамі 46 відомим способом встановлені інструменти для взаємодії з землею (не показано). Брус бічний 30 і допоміжна рама 46 з'єднані підйомними циліндрами 50, які при відповідному включення повертають допоміжну раму 46 навколо шарнірного з'єднання 52 у п�низ зусилля для введення сошників в зачеплення з землею.

Аналогічно бічна секція 18 має ліву допоміжну раму 54, шарнірно з'єднану з боковим брусом 32 і підтримувану над поверхнею поля колесами 56. Інструменти для взаємодії з землею (не показано) встановлені на допоміжній рамі 54 відомим способом. Між бічним брусом 32 і допоміжної рамою 54 встановлені підйомні циліндри 58, які при включенні повертають допоміжну раму 54 навколо шарнірного з'єднання (не показано), щоб підняти допоміжну раму 54 над бічним брусом 32. Циліндри 58 також прикладають до допоміжної рамі 54 спрямоване вниз зусилля для введення сошників в зачеплення з землею.

Як найкраще показано на фіг.4, сівалка 12 з анкерними сошниками також містить правий який складав циліндр 60 і лівий який складав циліндр 62. Циліндри 60, 62 встановлені між бічними брусами 30, 32 і центральним робочим брусом 20 відповідно. Більш конкретно, на задній поверхні центрального робочого бруса 20 утворений кріпильний фланець 64, і внутрішні кінці циліндрів 60, 62 шарнірно прикріплені до монтажного фланця 64 в шарнірних точках 66, 68 відповідно. Зовнішні кінці циліндрів 60, 62 шарнірно з'єднані з кріпильними фланцями 70, 72 відповідно, п� 62 відповідно приведені в дію, вони витягають бруси 30, 32 всередину (назад) так, що бруси 30, 32 повертаються навколо кулаків 78, 80 на протилежних кінцях центрального робочого бруса 20 відповідно.

Як показано на фіг.4, дишло 24 утворено двома парами встановлених один над одним рейок 82, 83, 84 і 85, що з'єднують центральний робочий брус 20 і точку 28 зчіпки. Розташовані друг над іншому рейки 82, 83, 84 та 85 нахилені всередину від місця їх з'єднання з центральним робочим брусом 20 до точки 28 зчіпки так, що дишло 24 має по суті трикутну форму. Дишло 24 також містить безліч поперечок 86 і стійок 88, підтримують розташовані один над одним рейки 82, 83, 84 і 85. Як найкраще показано на фіг.5, дишло 24 містить поворотне кріплення 90, встановлене між парою розташованих один над одним рейок. З поворотним пристроєм 90 шарнірно сполучена пара куліс 92, 94, охоплюють передні кінці розтяжок 34, 36. Між лаштунками 92, 94 відповідно і верхніми рейками 82, 84 відповідно встановлені поворотні циліндри 96, 98. Тому, коли циліндри 96, 98 приведені в дію, куліси 92, 94 повертаються так, щоб відкритися і звільнити розтяжки 34, 36, дозволяючи їм слідувати за бічними секціями 16, 18, коли вони повертаються навколо кмости від схеми. См. фіг.8 і 9.

Як показано на фіг.6, безліч корпусів клапанів, загалом, позначене позицією 102, регулюють потік гідравлічної текучого середовища до циліндрів 42, 50, 58, 60 і 62. Корпуси 102 клапанів встановлені на відповідних кріпильних скоб (не показано), які в свою чергу прикріплені до центрального робочого брусу 20 або виконані за одне ціле з ним. Корпуси 102 клапанів розташовані перед центральним робочим брусом 20. Для спрощення трубки, що з'єднують клапани з циліндрами 42, 50, 58, 60 і 62, не показано, але слід розуміти, що гідравлічне з'єднання між корпусами клапанів і циліндрами з гідравлічним трубок повинно бути відомо фахівцям в даній області техніки. Як найкраще видно на фіг.7А, корпуси 102 клапанів містять корпуси 104, 106, 108 і 110 клапанів, які механічно зв'язані з віссю 112 хитного важеля, яка встановлена на центральному робочому брусі 20 у парі кріпильних фланців 114, 116. Робота клапанів 104-110 буде описана з посиланнями на схему на фіг.8. Вісь 112 хитного важеля має трубчастий корпус 118, з яким з'єднаний керуючий важіль 120. Керуючий важіль 120 має рукоятку 122 (фіг.5), яка дозволяє оператору дистанційно повертати вісь 112 хитного важеля.� 104, 106, 108 і 110 клапанів механічно з'єднані з віссю 112 хитного важеля тягами 123.

На фіг.8 показаний гідравлічний контур для управління підйомом і опусканням і складанням і розкладанням сівалки 12 з анкерними сошниками. Контур 124 містить групу редукційних/запобіжних клапанів 125, які регулюють гідравлічний тиск на базовому кінці циліндрів 42, 50 і 58 робочої рами і циліндрів 126 сошників. Клапани V1, V2, V3 і V4 розташовані в корпусах 108, 110, 106 та 104 відповідно. Клапани V1 і V2 використовуються для блокування циліндрів сошників, коли сівалка 12 не знаходиться в робочому положенні. Тому клапани V1 і V2 закриті і сошники не можна опустити. Клапан V3 знаходиться у верхньому положенні, коли машина знаходиться в робочому положенні. Це потрібно для того, щоб гідравлічна рідина могла повертатися зі штокового кінця циліндра 42, 50, 58 робочої рами акумулятор 128. Клапан V4 дозволяє текучого середовища проходити в гідравлічну систему з гідравлічної системи (не показана) тягача, тобто трактора. Слід розуміти, що гідравлічний контур має 124 пару подають отворів 130, 132 і пару зворотних отворів 134, 136.

У варіанті здійснення по фіг.8 гідравлічний контур 124 містить два вспомогадъема і опускання сошок і контур повороту для управління поворотом бічних брусів всередину в транспортне положення і назовні в робоче положення. Кожен допоміжний контур активується окремим пультом 138, 140 дистанційного управління.

Коли оператор бажає скласти знаряддя, оператор переміщує важіль 120 в транспортне положення, що приводить до повороту осі хитного важеля. При повороті осі хитного важеля клапани V1, V2 переміщуються в закрите положення, клапан V3 знаходиться у верхньому положенні, клапан V4 знаходиться у верхньому положенні. Потім за допомогою пульта дистанційного керування оператор може задати початок складання сівалки. Більш конкретно, при активуванні пульта 138 дистанційного керування спочатку складається права сторона сівалки. Оператор може повернути правий боковий брус 16 всередину, використовуючи пульт 140 дистанційного керування. Це призводить до відкривання клапана V5 і закривання клапана V6. Тепер можна повернути вгору ліву сторону сівалки так, щоб ліва допоміжна рама повернулася в положення над бічним брусом 18. Це переводить клапан V8 в ліве положення. Потім бічній брус 18 можна повернути всередину, щоб перевести сівалку в транспортне положення, показане на фіг.3. Оскільки клапани V6 і V7 в закритому положенні є блокуючими (зворотними) клапанами, на штоковий кінець циліндра можна подаотечки в клапані.

Фахівцям в даній області техніки слід розуміти, що для розкладання сівалки 12 з транспортного положення в робоче положення оператор знову використовує пульт 138 дистанційного управління, щоб почати процес розкладання. Спочатку лівий бічний брус повертається назовні в висунуте положення. Потім ліва допоміжна рама, правий боковий брус і потім права допоміжна рама опускаються в положення, показане на фіг.2. Потім оператор переводить керуючий важіль 120 в робоче положення. Це змушує повернутися вісь хитного важеля, внаслідок чого клапани V1 і V2 відкриваються, щоб висунути циліндри сошників і опустити сошники в зачеплення з грунтом. Клапан V3 також переміщується у відкрите положення, що дозволяє допоміжним рам зміщуватися у відповідь на зміну контуру грунту. Клапан V4 переміщається в закрите положення.

Слід розуміти, що гідравлічний контур 124 забезпечує керовану послідовність рухів складання і розкладання сівалки 12 з використанням мережі обмежують і визначають послідовність клапанів, які механічно з'єднані для відкривання і закривання в заданому порядку. Крім того, слід розуміти, що �я не тільки підйомом і опусканням допоміжних рам, але і перенесенням ваги на допоміжні рами, силою, що діє на кінці інструментів для взаємодії з землею, і силою прикочування. Більш конкретно, клапани, які регулюють тиск, включають клапани V9 і V10, які дозволяють задавати різні рівні переносу ваги рами і сили на кінці сошника.

Використання одного пульта дистанційного управління для перенесення ваги і завдання сили на сошнике і сили прикочування дозволяє економити час. Тобто, коли сошники опускаються і вступають у взаємодію з грунтом, слід застосувати перенесення ваги на рами. З іншого боку, коли сошники підняті, вагове навантаження слід зняти, щоб зменшити напругу у допоміжних рамах. При використанні одного пульта дистанційного керування такою перенесення ваги на рами і з рами відбувається завжди. Крім того, при складанні в транспортне положення сошники повністю піднімаються з ґрунту до того, як будуть підняті допоміжні рами. Таким чином усувається можливість ситуації, коли оператор забуває підняти сошники з грунту перед транспортуванням. В результаті контур 124 виключає можливість надто низького положення сошників, коли сівалка складається в транспортне положення.

�са тиску і допоміжного контуру відсічення/завдання послідовності дозволяє: (1) виключити перенесення ваги на допоміжні рами, поки сошники не будуть опущені, (2) зняти перенесений на допоміжні вага рами до того, як сошники будуть підняті, (3) порушувати сошники до того, як будуть підняті допоміжні рами, і (4) опускати допоміжні рами до того, як сошники будуть опущені в положення взаємодії з грунтом.

На фіг.9 наведена схема іншого гідравлічного контуру для використання з сівалкою, показаної на фіг.2. У цьому варіанті здійснення контур 142 по суті аналогічний контуру 124, описаному вище, але в ньому для управління підйомом і опусканням і складанням і розкладанням сівалки використовуються електромагнітні клапани, а не клапани з механічним приводом.

На фіг.10 показана схема ще одного варіанту здійснення переважного гідравлічного контуру 144 по іншому аспекту цього винаходу. У цьому варіанті, який для ілюстрації має таку ж конструкцію, що і контур по фіг.9, контур управління поворотом і контур управління рамами мають один пульт 146 дистанційного керування. Тому в цьому варіанті можна використовувати один гідравлічний пульт дистанційного керування для управління підйомом і опусканням сошників, підйомом і опусканням допоміжних рам і поворотации допоміжного контуру управління поворотами.

Як описано вище, одним з недоліків відомих складних сільськогосподарських знарядь є можливість випадкового опускання рами знаряддя в транспортному положенні. Якщо перевести клапани в польове положення при транспортуванні знаряддя або коли клапани вже знаходяться в польовому стані, коли знаряддя знаходиться в транспортному положенні, рама знаряддя може вільно повертатися і опускатися без керуючого впливу. Для запобігання таких випадків у цьому винаході передбачена блокуюча конструкція 150, краще всього показана на фіг.7А та 7В.

Блокуюча конструкція 150 по суті складається з троса 152 реверсивного дії і ковзного пальця 154. Ковзний палець 154 прикріплений до кінця троса 152 реверсивного дії поруч з віссю 112 хитного важеля. Протилежний кінець троса 152 реверсивного дії прикріплений в точці 156 до однієї з бічних секцій, наприклад, до допоміжної рамі 46.

В якості альтернативи, трос 152 реверсивного дії може бути прикріплений до допоміжної рамі 54. У будь-якому випадку, коли сільськогосподарське знаряддя знаходиться в польовому стані, тобто коли бічні секції 16, 18 розкладені і всі допоміжні рами опущені, як поваться приблизно на 15 градусів по вертикалі відносно поверхні землі, щоб підлаштовуватися під профіль поверхні, долати перешкоди і т. п. Коли оператор бажає перевести знаряддя в транспортне положення, він активує керуючий важіль 120, що призводить до повороту осі 112 хитного важеля. Коли ця вісь 112 повертається, положення клапанів 104-110 змінюється, як описано вище. В одному варіанті після активації керуючого важеля для зміни положення клапанів в транспортний оператор активує режим пульт управління, що призводить до повороту правої допоміжної рами в положення над бічним брусом 30, після чого бічній брус 30 повертається всередину.

Коли допоміжна рама 46 повернена, активується замикаюча конструкція 150 по справжньому винаходу. Більш конкретно, коли допоміжна рама 46 повертається в становище над робочим брусом 30, прикріплений кінець троса 152 реверсивного дії штовхає трос всередину, тобто до осі 112 хитного важеля. При продовженні повороту допоміжної рами палець 154 входить в отвір 158 (фіг.11), утворене у торці осі 112. Коли допоміжна рама досягне повністю поверненого положення, палець 154 увійде до вісь 112, тим самим перешкоджаючи повороту осі 112. В результаті, якщо управляющ� Оскільки обертання осі 112 заблоковано, клапани, керовані поворотом осі 112, не можуть поміняти положення. Найважливіше, оскільки, коли вісь 112 повернена керуючого рухом важеля 120 в транспортне положення, клапани V1 і V2 закриті, блокування повороту осі 112 запобігає мимовільне переміщення осі 112 в «робочий» стан при русі важеля 120. Оскільки протягом гідравлічної текучого середовища неможливо, сільськогосподарське знаряддя не може повернутися або розкластися, як могло б відбутися без блокуючої конструкції 150 по справжньому винаходу. Коли сільськогосподарське знаряддя розкладено, палець 154 автоматично виходить з осі 112, що дозволяє осі 112 повертатися при перекладі керуючого важеля в «робочий стан».

Блокуюча конструкція 150 містить фланець 160, встановлений на робочому брусі 20 і поруч з отвором 158, виконаним в осі 112 хитного важеля. Фланець 160 містить втулку 162, яка встановлена співвісно отвору 158, коли вісь 112 повернена в транспортне положення. Палець 154 ковзає у втулці 162, коли бічна секція 16 складається. Як описано вище, повністю складеному положенні палець 152 ковзає у втулці 162 і входить в отвір 158 осі 112 хитного важеля. Оскільки втулка 162 встановлений�сі 112 запобігається.

Слід розуміти, що згідно з цим винаходу пропонується гідравлічний контур для використання у сільськогосподарському знарядді, наприклад у сівалці з анкерними сошниками, який володіє багатьма перевагами в порівнянні з відомими гідравлічними контурами або системами. Цей гідравлічний контур налаштований і виконаний з можливістю керування послідовністю підйому і опускання та складання і розкладання сільськогосподарського знаряддя заздалегідь визначеним впорядкованим способом. Перенесенням ваги на рами сільськогосподарського знаряддя, силою на кінці сошника і силою прикочування, а також підйомом/опусканням рам і переходом між транспортним і робочим положеннями можна керувати з єдиного пульта дистанційного управління. Використання єдиного пульта дистанційного управління створює переважний управління послідовністю програми та зняття ваги на рамах і підйому/опускання знаряддя. В одному варіанті один пульт дистанційного керування можна використовувати для управління і контуром підйому/опускання рам, і контуром повороту брусів. Крім того, згідно іншого аспекту винаходу, є конструкція блок�кают і піднімають сошники, коли знаряддя знаходиться в транспортному положенні або переходить в транспортне положення.

В даний винахід можуть бути внесені численні зміни і доповнення, що не виходять за рамки обсягу винаходу. Обсяг таких змін буде очевидний з доданої формули.

1. Гідравлічний пристрій управління для сільськогосподарського знаряддя, що містить опорну раму і безліч складних секцій рами, шарнірно з'єднаних з нерухомою рамою, і безліч інструментів для взаємодії з землею, встановлених на нерухомій рамі і складних секціях рами, при цьому пристрій містить:
отвір для подачі текучого середовища для з'єднання з лінією для подачі текучого середовища буксируючого транспортного засобу,
отвір для повернення текучого середовища для з'єднання з лінією для повернення текучого середовища буксируючого транспортного засобу,
першу гідравлічну систему, яка управляє перенесенням ваги на інструменти для взаємодії з землею, при цьому перша гідравлічна система повідомляється з текучої середовищі з отвором для подачі текучого середовища і з отвором для повернення текучого середовища і містить першу групу механічно регульованих гідравлічних клапа� причому друга гідравлічна система повідомляється з текучої середовищі з отвором для подачі текучого середовища і отвором для повернення текучого середовища і містить другу групу механічно регульованих гідравлічних клапанів, і
важільний механізм, який механічно відкриває і закриває механічно регульовані гідравлічні клапани у відповідь на переміщення складних секцій рами.

2. Пристрій п. 1, додатково містить пару гідравлічних пультів дистанційного керування, виконаних з можливістю ініціювання роботи першої групи механічно регульованих гідравлічних клапанів та другої групи механічно регульованих гідравлічних клапанів.

3. Пристрій п. 2, в якому перша і друга гідравлічні системи виконані так, що команда від відповідного одного з гідравлічних пультів дистанційного управління на розкладання складних секцій рами викликає запобігання переносу ваги першої гідравлічною системою на інструменти для взаємодії з землею, поки друга гідравлічна система не завершить розкладання складних секцій рами.

4. Пристрій п. 2, в якому перша і друга гідравлічні системи виконані так, що команда від єдиного гідравлічного пульта дистанційного керування на опускання інструментів для взаємодії з землею в положення зачеплення з землею викликає перенесення ваги першої гідравлічною системою на інструменти дляи залишатися вимкненим, поки перша гідравлічна система не отримає команди від єдиного гідравлічного пульта дистанційного керування на підйом інструментів для взаємодії з землею з положення зачеплення з землею.

6. Пристрій п. 5, в якому перша і друга гідравлічні системи виконані так, що команда від єдиного гідравлічного пульта дистанційного керування на складання складних секцій рами викликає підйом інструментів для взаємодії з землею першої гідравлічною системою з положення зачеплення з землею, а потім викликає складання складних секцій рами другий гідравлічною системою.

7. Пристрій п. 6, в якому перша гідравлічна система містить перше безліч циліндрів, встановлених на нерухомій рамі і складних секціях рами і виконаних з можливістю опускання інструментів для взаємодії з землею в положення зачеплення з землею.

8. Пристрій п. 7, в якому друга гідравлічна система містить друге безліч циліндрів, що з'єднують бруси і допоміжні рами, і третє безліч циліндрів, що з'єднують нерухому секцію рами зі складними секціями рами, виконаних з можливістю підняття і опускання складних сппа механічно регульованих гідравлічних клапанів містить перший і другий запірні клапани, сполучені з текучої середовищі з другим безліччю циліндрів і виконані з можливістю регулювання потоку гідравлічної текучого середовища між джерелом текучого середовища і першим безліччю циліндрів.

10. Пристрій п. 9, у якому друга група механічно керованих гідравлічних клапанів містить ряд клапанів послідовності.

11. Пристрій п. 8, додатково містить акумулятор, який може подаватися текуча середовище для тимчасового скидання тиску у другому безлічі циліндрів, коли під час буксирування знаряддя зустрічається перешкода на полі.

12. Гідравлічна система управління для використання в рамі сільськогосподарського знаряддя, містить центральну секцію рами і першу і другу бічні секції, встановлені на протилежних сторонах центральної секції рами, і додатково містить інструменти для взаємодії з землею, встановлені на центральній секції рами і на бокових секціях, при цьому система містить:
першу групу гідравлічних циліндрів, встановлених на рамі знаряддя і виконаних з можливістю опускання інструментів для взаємодії з землею в положення зачеплення з грунтом,
першу групу гідравлічн�анія потоку гідравлічної текучого середовища під тиском до першої групи гідравлічних циліндрів,
другу групу гідравлічних циліндрів, встановлених на рамі знаряддя і виконаних з можливістю складання і розкладання першої та другої бічних секцій,
другу групу гідравлічних клапанів, сполучених з другою групою гідравлічних циліндрів і виконаних з можливістю регулювання потоку гідравлічної текучого середовища під тиском до вибірковим циліндрів другої групи гідравлічних циліндрів,
гідравлічний пульт управління, виконаний з можливістю ініціювання переміщення першої та другої бічних секцій, при цьому перша група гідравлічних клапанів виконана з можливістю відключення першої групи гідравлічних циліндрів, коли бічні секції переміщуються в складене положення другою групою гідравлічних циліндрів, а друга група гідравлічних клапанів виконана з можливістю відключення другої групи гідравлічних циліндрів, коли інструменти для взаємодії з землею знаходяться в положенні зачеплення з грунтом,
важільний механізм, який механічно відкриває і закриває групи гідравлічних клапанів у відповідь на переміщення бічних секцій.

13. Система п. 12, в якій гідравлічний пульт дистанційного керування допо�а є внутрішня протікання у другій групі клапанів при знаходженні бічних секцій в складеному положенні.

14. Система п. 13, в якій перша група гідравлічних клапанів містить запірні клапани, при цьому друга група гідравлічних клапанів містить ряд клапанів послідовності, які регулюють потік гідравлічної текучого середовища до другої групи гідравлічних циліндрів в заданому порядку так, що перша бічна секція піднімається в складене положення до того, як друга бічна секція піднімається в складене положення.

15. Система п. 14, в якій гідравлічний пульт управління додатково виконаний з можливістю закриття першої групи гідравлічних клапанів, коли друга група приводів піднімає або опускає бічні секції.

16. Система п. 15, в якій гідравлічний пульт управління додатково виконаний з можливістю закриття другої групи гідравлічних клапанів, коли перша група приводів опустила інструменти для взаємодії з землею в положення зачеплення з грунтом.

17. Система п. 12, додатково містить перший і другий редукційні/запобіжні клапани, які виконані з можливістю виборчого відкриття і закриття, дозволяючи гідравлічному пульта управління незалежно задавати величину ваги переноситься на ра8. Сільськогосподарське знаряддя, що містить:
робочий брус, що має нерухому секцію рами, виконану з можливістю з'єднання з буксирующим транспортним засобом, і першу і другу бічні секції, шарнірно з'єднані з протилежними бічними сторонами нерухомої секції рами,
безліч інструментів для взаємодії з землею, встановлених на робочому брусі та
механічно регульовану гідравлічну систему управління для управління переміщеннями робочого бруса, що містить:
отвір для подачі текучого середовища для з'єднання з лінією для подачі текучого середовища буксируючого транспортного засобу,
отвір для повернення текучого середовища для з'єднання з лінією для повернення текучого середовища буксируючого транспортного засобу,
першу групу гідравлічних циліндрів, що з'єднують робочий брус і безліч інструментів для взаємодії з землею і виконаних з можливістю переміщення безлічі інструментів для взаємодії з землею між робочим положенням та положенням зачеплення з землею,
другу групу гідравлічних циліндрів, що з'єднують бічні бруси і допоміжні рами, а також нерухому секцію рами і першу і другу бічні секції і викона�південний механізм, який механічно відкриває і закриває механічно регульовані гідравлічні клапани для регулювання потоку гідравлічної текучого середовища до груп гідравлічних циліндрів у відповідь на переміщення складних секцій рами.

19. Знаряддя з п. 18, додатково містить єдиний гідравлічний пульт управління для ініціювання роботи гідравлічної системи керування, при цьому перша група гідравлічних циліндрів відключена, коли бічні секції переміщуються в складене положення другою групою гідравлічних циліндрів, а друга група гідравлічних циліндрів відключена, коли інструменти для взаємодії з землею знаходяться в положенні зачеплення з грунтом.

20. Знаряддя з п. 19, додатково містить першу групу клапанів, сполучену з першою групою гідравлічних циліндрів і виконану з можливістю регулювання потоку гідравлічної текучого середовища під тиском до першої групи гідравлічних циліндрів, і додатково містить другу групу клапанів, з'єднану з другою групою гідравлічних циліндрів і виконану з можливістю регулювання потоку гідравлічної текучого середовища під тиском до другої групи гідравлічних циліндрів, п�ачи тиску до другої групи гідравлічних циліндрів, коли є внутрішня протікання у другій групі клапанів при знаходженні бічних секцій в складеному положенні,
причому перша група клапанів містить запірні клапани, а друга група клапанів містить ряд клапанів послідовності, які регулюють потік гідравлічної текучого середовища до другої групи гідравлічних циліндрів в заданому порядку так, що перша бічна секція піднімається в складене положення до того, як друга складна секція піднімається в складене положення,
при цьому важільний механізм додатково виконаний з можливістю закриття першої групи клапанів, коли друга група приводів піднімає або опускає бічні секції. 

Схожі патенти:

Колісний вузол, жатка прибиральної машини і спосіб перекладу жатки збиральної машини з конфігурації для транспортування в конфігурацію для прибирання

Група винаходів відноситься до сільськогосподарського машинобудування. Жатка збиральної машини містить систему транспортування для перекладу жатки збиральної машини між конфігурацією для прибирання і конфігурацією для транспортування. Жатка має раму, яка триває між першим і другим кінцями, встановлену на рамі задню стінку і колісний вузол, прикріплений до рами. Система транспортування містить колеса, які прибирають або повертають компактне положення для зберігання поблизу поверхні задньої стінки в конфігурації для прибирання, щоб не збільшувати ширину жниварки. Група винаходів забезпечує швидкий переклад жатки між конфігурацією для прибирання і конфігурацією для транспортування. 3 н. і 14 з.п. ф-ли, 12 іл.

Зчіпка причіпна дворядна для борін

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування. Зчіпка містить несучу раму з опорно-транспортними колесами, причіпну сережку до трактора. На несучій рамі закріплені центральна тягова балка, розтяжки, бічні, праве і ліве крила з боронами і бічними каретками з самоустанавливающимися колесами. Самоустановлювальні колеса управляються гідроциліндрами через жорстко закріплені на крилах кронштейни. Зчіпка додатково забезпечена заднім крилом з гідроциліндром і боронами, яке закріплене на несучій рамі з допомогою кронштейнів з пальцями. Бічні праве і ліве крила закріплені на несучій рамі з допомогою шарнірних вузлів. Бічні праве і ліве, а також заднє крила встановлені симетрично відносно осі опорно-транспортних коліс. Борони закріплені до бокової правого і лівого, а також до заднього крил допомогою подовжувачів і пальців на осях і входять передньою частиною в скоби крил. Крила встановлені з можливістю копіювання рельєфу місцевості і підняття борін. Таке конструктивне виконання дозволить спростити конструкцію, підвищити експлуатаційну надійність, термін служби, продуктивність і якість підготовки грунту. 1 з.п. ф-ли, 8 іл.

Широкозахватное ґрунтообробне знаряддя

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до конструкцій знарядь для поверхневого обробітку ґрунту

Робоча сільгоспмашина

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використано в комбайнах для збирання зернових і кормових культур

Механізм управління заглибленням у грунт робочих органів бічних шарнірних секцій копіюють грунтообробних машин

Винахід відноситься до знарядь грунтообробки, які забезпечені секціями, шарнірно з'єднаними з базовою частиною знаряддя

Агрегат ґрунтообробний

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до грунтообробних агрегатів

Ґрунтообробне знаряддя широкозахватное

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до широкозахватним секційним грунтообробних машин, що приводиться в робоче і транспортне положення

Противоэрозионное широкозахватное знаряддя

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до широкозахватним секційним грунтообробних машин

Підйомна стійка із змінною довжиною

Винахід до сільськогосподарського машинобудування. Підйомна стійка включає в себе два з'єднувальних елемента (11, 12) для з'єднання підйомної стійки (1) з конструктивними елементами (43, 44) навісного пристрою трактора. Для точного регулювання довжини підйомної стійки (1) є перестановочний елемент (17). В конструкції передбачений механізм (21) швидкої перестановки, за допомогою якого підйомна стійка (1) переставляється в довжину і фіксується щонайменше у двох дискретних положеннях. Механізм швидкої перестановки включає в себе шарнір (21), за допомогою якого підйомна стійка (1) переставляється між випрямленою положенням і зігнутим положенням. Таке конструктивне виконання дозволить забезпечити швидке зміна довжини підйомної стійки. 10 з.п. ф-ли, 5 іл.

Спосіб поліпшення тягово-зчіпних показників машинно-тракторного агрегату з навісним знаряддям грунтообробних

Винахід відноситься до області машинобудування, конкретніше до тракторостроению, і призначене для оптимізації тягово-зчіпних показників машинно-тракторних агрегатів з навісними сільськогосподарськими знаряддями, вплив яких передається на трактор ланками навісного пристрою

Пристрій для регулювання положення баластного вантажу на полураме трактора

Винахід відноситься до тракторному машинобудування і може бути використане при роботі трактора з важкими навісними або напівнавісними сільськогосподарськими машинами

Дводисковий сошник

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до пристроїв для встановлення глибини загортання насіння

Висвобождаемий энергомодуль переважно сільськогосподарського призначення

Винахід відноситься до галузі рибного господарства і може бути використане в системі екологічної рибозахисту в зоні водозабірної акваторії об'єктів промислового і сільськогосподарського виробництва

Навісний пристрій малогабаритного трактора

Винахід відноситься до підйомно-навісним пристроїв роздільно-агрегатних навісних систем тракторів, переважно , малогабаритних

Пристрій для автоматичного керування машиною чаесборочной

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування

Пристрій для контролю і регулювання положення робочих органів культиватора в польових умовах

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, а саме до засобів для встановлення і регулювання робочих органів сільськогосподарських знарядь, і може бути використане на культиваторах при регулюванні положення робочих органів
Up!