Система стерильного розливу для потокового додавання частинок

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до системи стерильного розливу і, більш конкретно, відноситься до системи стерильного розливу для потокового додавання частинок.

Рівень техніки

Вимогою сучасного ринку є додавання частинок в рідкий продукт А. Існуюча система стерильного розливу, така як стерильна пакувальна технологія Tetra Pak, в основному містить дві ділянки: ділянка розливу і ділянка очищення. При цьому в даний час відсутній пристрій для додавання частинок в рідкий продукт, А під час його розливу. Рідкий продукт А може являти собою різні рідкі харчові продукти, такі як молоко, фруктовий сік, соєве молоко, модульоване молоко, спиртний напій та ін, причому рідкий продукт може представляти собою поживна речовина, рідкий продукт, що має особливий смак, а частинки є твердою речовиною.

Таким чином, існує потреба в пристрої, який дозволяє додавати частинки в рідкий продукт, А під час його виробництва. Готовий продукт повинен бути стерильним продуктом.

Коротка суть винаходу

Даний винахід призначений для поточного додавання частинок в рідкий стерильного розливу для потокового додавання частинок винаходу, включає систему розливу, характеризується тим, що вона додатково містить систему потокового додавання частинок.

Система розливу містить першу групу клапанів АР та інжекторну трубу, причому перша група клапанів АР і інжекторна труба знаходяться в з'єднанні один з одним; при цьому система потокового додавання частинок містить другу групу клапанів АР, причому друга група клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою.

Система розливу по винаходу додатково містить систему потокової очищення.

Система очищення містить зовнішню очисну установку і безліч переворачиваемих труб, причому переворачиваемие труби з'єднані з можливістю від'єднання з каналами системи розливу і виконані з можливістю з'єднання з зовнішньої очисній установкою, системою розливу і системою потокового додавання частинок з можливістю перегортання, щоб утворити послідовно з'єднаний очищаючий трубопровід.

При використанні системи розливу щодо винаходу, твердо-рідкий змішаний продукт може бути утворений за допомогою інтенсивного перемішування рідкого продукту А з рідким продуктом в інжекторній трубі, і в кінці стерильний упакованнтрубу в установку для формування, причому рідкий продукт А вводять в інжекторну трубу допомогою першої групи клапанів АР, і рідкий продукт вводять в інжекторну трубу за допомогою другої групи клапанів АР. Упаковка повинна здійснюватися при стерильних умовах протягом всього процесу.

Короткий опис креслень

Фіг.1 являє собою схему принципу роботи цього винаходу.

Фіг.2 являє собою схему виробництва продукту по винаходу.

Фіг.3 являє собою схему очищення труби по винаходу.

Фіг.4 представляє собою схему принципу роботи змішувального сопла.

Фіг.5 і 6 являють собою вид зверху і збоку змішувального сопла в прикладі 1.

Фіг.7 та 8 являють собою вид зверху і збоку змішувального сопла в прикладі 2.

Фіг.9 і 10 являють собою вид зверху і збоку змішувального сопла в прикладі 3.

Фіг.11 і 12 являють собою вид зверху і збоку змішувального сопла в прикладі 4.

Перелік посилальних позицій на кресленнях:

А. Рідкий продукт.

Ст. Рідкий продукт

С. Твердо-рідкий змішаний продукт З

11. Перша група клапанів АР

12. Перший клапан-регулятор витрати

21. Друга група клапанів АР

22. Другий клапан-регуляторВторая частина

253. Третя частина

254. Четверта частина

255. П'ята частина

256. Шоста частина

257. Сьома частина

258. Восьма частина

259. Дев'ята частина

250. Наскрізні отвори

11В. Клапан В першої групи клапанів АР

26. Друга сполучна труба

31. Інжекторна труба

311. Вигнута частина

32. Стерильна ємність

33. Установка для формування

41. Наливна труба

42. Зовнішня очисна установка

43. Перша переворачиваемая труба

44. Друга переворачиваемая труба

45. Третя переворачиваемая труба

21В. Клапан другої групи клапанів АР

Оскільки Температура попередньої стерилізації

J. Місце з'єднання

BF. Дисковий поворотний клапан

Детальний опис переважних варіантів здійснення

Рідкий продукт являє собою рідину, і вона може бути безпосередньо перетворена в твердий стан, щоб утворити частинки, коли вона стикається з рідким продуктом А. Отже, частинки можуть бути введені в рідкий продукт поточно допомогою додавання рідкого продукту під час виробництва рідкого продукту А та використання змішаної характеристики двох продуктів, що виходить стерильний твердо-рідкий смешаннизаключается в тому, що рідкий продукт А і рідкий продукт отримують одночасно при стерильних умовах і потім змішують у стерильних умовах, щоб утворити змішаний продукт, що містить частинки, який буде залитий в стерильний пакувальний матеріал для освіти стерильної упаковки, що містить частинки.

Необхідно гарантувати, щоб під час процесу доставки та розливу рідкий продукт А, досяг першої групи 11 клапанів АР, був стерильним, і рідкий продукт, який досяг другої групи 21 клапанів АР, був стерильним, і щоб стерильний твердо-рідкий змішаний продукт, що містить частинки, що був утворений за допомогою змішування стерильного рідкого продукту А зі стерильним рідким продуктом У стерильному стані в смесительном соплі 25. Кожен процес виробництва стерильного твердо-рідкого змішаного продукту, що містить частинки, стерилізований, щоб забезпечити стерильність. Способи стерилізації в основному включають стерилізацію гарячим повітрям або стерилізацію перекисом водню.

Як показано на фіг.2, даний винахід містить систему розливу і систему потокового додавання частинок. Даний винахід містить інжекторну трубу 31, першу групу 11 клапанів АР (груп�). Перша група 11 клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою 31 через перший клапан-регулятор витрати 12. Друга група 21 клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою 31 через другий клапан-регулятор витрати 22. Другий клапан-регулятор витрати 22 знаходиться в з'єднанні з інжекторної трубою 31 через другу сполучну трубу 26.

В сполучній трубі 26 розташовані датчик 23 витрати і дозуючий клапан 24, і в кінці сполучної труби 26, біля місця з'єднання другий сполучної труби 26 з інжекторної трубою 31 розташоване змішувальний сопло 25. Змішувальний сопло 25 також з'єднане з інжекторної трубою 31.

Перша група 11 клапанів АР використовується для введення в інжекторну трубу 31 рідкого продукту А, а друга група 21 клапанів АР використовується для введення в інжекторну трубу 31 рідкого продукту, при цьому рідкий продукт А стикається з рідким продуктом У смесительном соплі 25, щоб утворити частинки в інжекторній трубі 31 таким чином, що частинки можуть бути внесені в упаковку стерильного твердо-рідкого змішаного продукту в установці 33 для формування.

Без використання датчика 23 витрати і дозуючого клапана 24, можна з високою точністю регулироватѻапаном-регулятором витрати 12 і другим клапаном-регулятором витрати 22.

При використанні датчика 23 витрати і дозуючого клапана 24, можна з високою точністю регулювати рівень вмісту часток у стерильному твердо-рідкому змішаному продукті З допомогою управління першим клапаном-регулятором витрати 12, другим клапаном-регулятором витрати 22, датчиком 23 витрати і дозуючим клапаном 24.

Датчик 23 витрат використовується для контролю витрати рідкого продукту В другій сполучній трубі 26.

Як показано на фіг.4, принцип роботи і функція змішувального сопла 25 такими, що рідкий продукт може розприскуватися з наскрізних отворів 250 змішувального сопла 25, коли тиск рідкого продукту більше тиску рідкого продукту А, так що рідкий продукт стикається з рідким продуктом А і може бути безпосередньо перетворений в твердий стан з можливістю утворення частинок. Отже, частинки можуть бути поточно введені в рідкий продукт допомогою використання змішаної характеристики двох продуктів, таким чином виходить стерильний твердо-рідкий змішаний продукт, що містить частинки в готовому продукті.

Даний винахід має бути стерилізовано, щоб здійснювати виробництво в стерильних умовах. Способи стная труба 31 розташована в стерильній ємності 32.

Як показано на фіг.3, для очищення щодо винаходу використовується спосіб послідовної очищення, який включає очищаючий трубопровід, який знаходиться у сполученні з другою групою 21 клапанів АР, першою групою 11 клапанів АР і інжекторної трубою 31 послідовно. Коли труби очищаються, очищуючий розчин переміщується з зовнішньої очисної установки 42 у другу групу 21 клапанів АР через переворачиваемую трубу 43 і переміщується в другу групу 22 клапанів АР, датчик 23 витрати (факультативний елемент) і дозуючий клапан 24 (факультативний елемент) послідовно, потім переміщається в першу групу 11 клапанів АР через переворачиваемие труби 45, 44 і потім переміщається в перший клапан-регулятор витрати 12 та інжекторну трубу 31 послідовно. Інжекторна труба 31 знаходиться в з'єднанні з зовнішньої очисній установкою 42 через наливну трубу 41. Цикл очищення завершується після того як очищуючий розчин переміщується з інжекторної труби 31 і назад у зовнішню очисну установку 42 через наливну трубу 41. Очищуючий розчин приводиться в рух стандартним очищаючим розчином, що видаються зовнішньої очисній установкою 42. Під час очищення змішувальний сопло видаляють, щоб очистити вру�забезпечує функцію очищення на місці за допомогою існуючих труб для виробництва щодо винаходу.

При цьому наливна труба 41 виконана з можливістю ретельного очищення за допомогою вставки в схему очищення під час очищення, а після завершення очищення її видаляють, щоб з'єднати з інжекторної трубою 31, щоб нарешті утворити наливна трубопровід з можливістю контролювати рівень заповнення твердо-рідкого змішаного продукту З можливістю точного регулювання.

Коли потрібно очищення для цього винаходу після виробництва, новий очисний трубопровід може бути утворений за допомогою зміни з'єднання труб, використовуються для виробництва винаходу за допомогою тільки перевертання першої переворачиваемой труби 43, другий переворачиваемой труби 44 і третьої переворачиваемой труби 45, як показано на фіг.3, знизу (пунктирні лінії) вгору (суцільна лінія) для з'єднання з відповідним очищує трубопроводом. Більш конкретно, як показано на фіг.3, перша переворачиваемая труба 43, друга переворачиваемая труба 44 і третя переворачиваемая труба 45 з'єднані з можливістю з'єднання з виробничим трубопроводом. Коли потрібно очищення для цього винаходу після виробництва, один кінець першої переворачиваемой труби 43, другий переводсоединить до відповідної муфті очищаючого трубопроводу, так що утворюється замкнуте очищаючий трубопровід. Таким чином, очищення щодо винаходу може бути забезпечена за допомогою існуючих труб для виробництва щодо винаходу без повторного під'єднання незалежного очищаючого трубопроводу, тим самим підвищуючи ефективність виробництва і зменшуючи вартість обладнання.

Управління всіма етапами вищезазначеного стерильного потокового безперервної освіти і введення частинок здійснюється за допомогою програмного забезпечення управління технологічним процесом.

Як показано на фіг.2, друга група 21 клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою 31 через змішувальний сопло 25, а також у поєднанні з першою групою 11 клапанів АР через змішувальний сопло 25. Друга група 21 клапанів АР знаходиться у сполученні з другої сполучної трубою 26, а перша група 11 клапанів АР знаходиться у сполученні з першої сполучної трубою 13, причому друга сполучна труба 26 сходиться з першої сполучної трубою 13 у вузлі J, і інжекторна труба 31 згинається в зігнутої частини, таким чином інжекторна труба 31 містить горизонтальну і вертикальну інжекторні труби 31. Змішувальний сопло 25 розташоване на другий з'єднай�чи рідкий продукт змішується з рідким продуктом А у вертикальній інжекторної трубі, освіта частинок ускладнено внаслідок впливу гравітації і ін. причин. Причому для стерилізації продукту несприятливо, якщо горизонтальна інжекторна труба дуже довга. Таким чином, відстань від зігнутої частини до кінця змішувального сопла близько 25 вузла знаходиться в межах 1-3 м.

Переважно, відстань від зігнутої частини до кінця змішувального сопла близько 25 вузла знаходиться в межах 2-2,5 м.

Переважно, відстань від зігнутої частини до кінця змішувального сопла близько 25 вузла знаходиться в межах 1,5-2 м.

У відповідності з прикладом 1, показаним на фіг.5, змішувальний сопло 25 містить безліч наскрізних отворів 250, які знаходяться в з'єднанні з другою групою 21 клапанів АР і інжекторної трубою 31, а також у поєднанні з другою групою 21 клапанів АР і першою групою 11 клапанів АР. Кількість наскрізних отворів 250 в смесительном соплі 25 знаходиться в межах від 16 до 24. Наскрізні отвори 250 розташовані у довільній схемі рівномірного розподілу.

Як показано на фіг.6, змішувальний сопло 25 виконано у формі циліндра, конуса або усіченого конуса. Довжина змішувального сопла 25 вздовж напрямку наскрізних отворів знаходиться в межах 10-60 мм Довжина Згідно з прикладом 2, показаним на фіг.7 та 8, змішувальний сопло 25 складається з двох частин: першої частини 251 та другої частини 252, які мають різний радіальний розмір, причому перша частина 251 знаходиться у сполученні з другою частиною 252, таким чином змішувальний сопло 25 в цілому має ступінчасту форму. Перша частина 251 і друга частина 252 містять наскрізні отвори 250, кількість яких знаходиться в межах від 8 до 16. Наскрізні отвори 250 розташовані у довільній схемі рівномірного розподілу. Довжина вздовж напрямку наскрізних отворів першої частини 251 та другої частини 252 відповідно вибирається з групи, що складається з 15 мм/20 мм, 20 мм 20 мм і 30 мм/30 мм

У відповідності з прикладом 3, показаним на фіг.9 і 10, змішувальний сопло 25 складається з трьох частин: третій частині 253, четвертої частини 254 і п'ятої частини 255, кожна з яких має різний радіальний розмір, причому частини 253-255 з'єднані послідовно, таким чином змішувальний сопло 25 в цілому має ступінчасту форму. Третя частина 253, четверта частина 254 і п'ята частина 255 містять наскрізні отвори 250, кількість яких знаходиться в межах від 16 до 22. Довжина вздовж напрямку наскрізних отворів третьої частини 253, четвертої частини 254 і п'ятої частини 255 відповідно вибирається изв формі циліндра або хвилястою труби. Наприклад, третя частина 253 і четверта частина 254 виконані у формі хвилястою труби. Так звана форма хвилястою труби подібна формі зубчастих коліс, як показано на фіг.11. Наскрізний отвір 250 розташоване на кожному товстому зубчастому колесі.

У відповідності з прикладом 4, показаним на фіг.11 і 12, змішувальний сопло 25 складається з чотирьох частин: шостий частини 256, сьомий частини 257, восьмий частини 258 та дев'ятої частини 259, кожна з яких має різний радіальний розмір, причому частини 265-259 з'єднані послідовно, таким чином змішувальний сопло 25 в цілому має ступінчасту форму. Частини 256-259 містять наскрізні отвори 250, кількість яких знаходиться в межах від 16 до 22. Загальна довжина змішувального сопла 25 знаходиться в межах 45-80 мм. Довжини вздовж напрямку наскрізних отворів частин 256-259 відповідно дорівнюють 15 мм/15 мм/20 мм/20 мм. Кожна частина змішувального сопла 25 виконана у формі циліндра або хвилястою труби.

Діаметри наскрізних отворів у відповідності з вищезазначеними прикладами знаходяться в межах 1,2-3,0 мм. Кількість наскрізних отворів у вищезгаданому смесительном соплі 25 залежить від вимоги стерилізації, що визначається користувачем, і пропорції додавання частинок. Змішувальний соплой частини 251 до дев'ятої частини 259) знаходиться в межах відповідно 10-50 мм Термін «множина» щодо винаходу відповідає двом або більше.

Для того щоб гарантувати, що виробництво здійснюється в стерильних умовах, система стерильного розливу повинна бути піддана стерилізації перед здійсненням виробництва. Етапи стерилізації в основному включають етапи просушування, попередньої стерилізації, розпилення і просушування та ін

Спочатку здійснюється етап просушування. Трубопровід системи продувають протягом приблизно 6 хвилин, щоб видалити залишкову вологу в трубопроводі, тим самим просушуючи трубопровід.

Потім здійснюється процес попередньої стерилізації. Трубопровід системи піддають стерилізації при високій температурі.

Якщо температура До попередньої стерилізації менше заданої величини, то клапан другої групи 21В клапанів АР закривають, і стерильне повітря переміщується через клапан У першої групи 11В клапанів АР, перший клапан-регулятор витрати 12 та інжекторну трубу 31 в стерильну ємність 32.

Якщо ж температура До попередньої стерилізації більше заданої величини в певному діапазоні, то клапан У першої групи 11В клапанів АР закривають, і стерильне повітря переміщується через першу переворачиваемщий клапан 24, третю переворачиваемую трубу 45, змішувальний сопло 25 та інжекторну трубу 31 в стерильну ємність 32.

Коли температура До попередньої стерилізації досягає заданої температури для розбризкування, через кілька хвилин одночасно відкриваються клапан другої групи 21В клапанів АР і клапан У першої групи 11В клапанів АР.

Потім, здійснюється етап розбризкування. Система повинна бути двічі піддана обробці розбризкуванням, і трубопровід системи повинен бути підданий обробці перекисом водню (Н2Про2) за допомогою розбризкування для стерилізації.

Спочатку здійснюється перше розбризкування. Після початку першого розбризкування, клапан другої групи 21В клапанів АР закривається. Одночасно відкривається клапан У першої групи 11В клапанів АР. Трубопровід для рідкого продукту А піддається стерилізації за допомогою переміщення розпорошеного Н2Про2через клапан У першої групи 11В клапанів АР, перший клапан-регулятор витрати 12 та інжекторну трубу 31 в стерильну ємність 32.

Клапан другої групи 21В клапанів АР і клапан У першої групи 11В клапанів АР одночасно закриваються протягом деякого часу перед закінченням першого�ой стерилізації досягає заданої температури для розбризкування, через деякий час здійснюється друге розбризкування.

Клапан другої групи 21В клапанів АР клапан відкривається і В першої групи 11В клапанів АР закривається одночасно на початку другого розбризкування. Трубопровід для рідкого продукту піддається стерилізації за допомогою переміщення розпорошеного Н2Про2через першу переворачиваемую трубу 43, клапан другої групи 21В клапанів АР, другий клапан-регулятор витрати 22, датчик 23 витрати, дозуючий клапан 24, третю переворачиваемую трубу 45, змішувальний сопло 25 та інжекторну трубу 31 в стерильну ємність 32.

Клапан другої групи 21В клапанів АР і клапан У першої групи 11В клапанів АР одночасно закриваються протягом деякого часу перед закінченням другого розбризкування.

Переважно, клапан другої групи 21В клапанів АР відкривається протягом 5 секунд на початку першого розбризкування і потім знову закривається, що дозволяє гарантувати, що залишковий повітря в першій переворачиваемой трубі 43, В клапані другої групи 21В клапанів АР, другому клапані-регуляторі витрати 22, датчику 23 витрати, дозуючому клапані 24, третьої переворачиваемой трубі 45, смесительном соплі і додаткової труби простий�>�2в системі повинна бути просушена після здійснення двох розбризкуванням.

Клапан другої групи 21В клапанів АР і клапан У першої групи 11В клапанів АР будуть відкриватися і закриватися поперемінно, щоб просушити обидві труби.

Дисковий поворотний клапан BF буде відкриватися і закриватися на основі відкритих станів клапана другої групи 21В клапанів АР і клапана першої групи 11В клапанів АР.

Після здійснення етапів просушування, попередньої стерилізації, розбризкування і просушування та ін. гарантуються стерильні умови в системі, таким чином забезпечуючи підготовку до подальшого виробництва.

При здійсненні виробництва, спочатку відкривається друга група 21 клапанів АР і через деякий час відкривається перша група 11 клапанів АР, і твердо-рідкий змішаний продукт З переміщується через інжекторну трубу 31 в установку 33 для формовки для утворення готового продукту в стерильній упаковці.

Даний винахід, тільки проілюстрований з посиланням на варіанти здійснення, не слід розуміти як обмеження обсягу цього винаходу. Фахівці в даній області техніки зможуть легко здійснити безліч різних змін,�ходяться в межах обсягу цього винаходу.

1. Система стерильного розливу для потокового додавання частинок, що містить систему розливу, додатково містить систему потокового додавання частинок, при цьому
система розливу містить першу групу (11) клапанів АР та інжекторну трубу (31), причому перша група (11) клапанів АР і інжекторна труба (31) знаходяться в з'єднанні один з одним;
система потокового додавання частинок містить другу групу (21) клапанів АР, причому друга група (21) клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою (31),
причому перша група (11) клапанів АР і друга група (21) клапанів АР знаходяться в з'єднанні з інжекторної трубою (31) через змішувальний сопло (25),
друга група (21) клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою (31) через змішувальний сопло (25) і в поєднанні з першою групою (11) клапанів АР через змішувальний сопло (25).

2. Система п. 1, яка відрізняється тим, що друга група (21) клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою (31) через другий клапан-регулятор витрати (22).

3. Система п. 1, яка відрізняється тим, що перша група (11) клапанів АР знаходиться у сполученні з інжекторної трубою (31) через перший клапан-регулятор витрати (12).

4. Система п. 2, яка відрізняється тим, чт�ву трубу (26), на якій розташований датчик (23) витрати і дозуючий клапан (24).

5. Система п. 1, яка відрізняється тим, що вона додатково містить систему потокової очищення.

6. Система п. 5, що відрізняється тим, що система очищення містить зовнішню очисну установку (42) і безліч переворачиваемих труб (43, 44, 45), причому переворачиваемие труби з'єднані з можливістю від'єднання з каналами системи розливу і виконані з можливістю з'єднання з зовнішньої очисній установкою (42), системою розливу і системою потокового додавання частинок з можливістю перегортання, щоб утворити послідовно з'єднаний очищаючий трубопровід.

7. Система п. 6, відрізняється тим, що інжекторна труба (31) знаходиться у сполученні з зовнішньої очисній установкою (42) через наливну трубу (42).

8. Система п. 1, яка відрізняється тим, що друга група (21) клапанів АР знаходиться у сполученні з другої сполучної трубою (26), а перша група (11) клапанів АР знаходиться у сполученні з першої сполучної трубою (13), причому друга сполучна труба (26) сходиться з першої сполучної трубою (13) у вузлі (J), причому інжекторна труба (31) згинається в зігнутої частини.

9. Система п. 8, відрізняється тим, що смесительнти до кінця змішувального сопла (25) близько вузла знаходиться в межах 1-3 м.

10. Система п. 9, що відрізняється тим, що відстань від зігнутої частини до кінця змішувального сопла (25) близько вузла знаходиться в межах 2-2,5 м.

11. Система п. 9, що відрізняється тим, що відстань від зігнутої частини до кінця змішувального сопла (25) близько вузла знаходиться в межах 1,5-2 м.

12. Система п. 9, що відрізняється тим, що змішувальний сопло (25) містить безліч наскрізних отворів (250), які знаходяться в з'єднанні з другою групою (21) клапанів АР і інжекторної трубою (31), а також у поєднанні з другою групою (21) клапанів АР і першою групою (11) клапанів АР.

13. Система п. 12, відрізняється тим, що змішувальний сопло (25) виконано у формі циліндра, конуса або усіченого конуса.

14. Система п. 13, відрізняється тим, що довжина змішувального сопла (25) вздовж напрямку наскрізних отворів знаходиться в межах 10-60 мм

15. Система п. 14, відрізняється тим, що кількість наскрізних отворів (250) в смесительном соплі (25) знаходиться в межах від 16 до 24.

16. Система п. 14, відрізняється тим, що змішувальний сопло (25) складається з двох частин: першої частини (251) і другої частини (252), мають різний радіальний розмір, причому перша частина (251) знаходиться у сполученні з другою частиною (252), таким образомть (251) і друга частина (252) містять наскрізні отвори (250), кількість яких знаходиться в межах від 8 до 16.

18. Система п. 17, відрізняється тим, що довжина першої частини (251) і другої частини (252) вздовж напрямку наскрізних
отворів відповідно знаходиться у межах 10-50 мм

19. Система п. 18, відрізняється тим, що довжина вздовж напрямку наскрізних отворів першої частини (251) і другої частини (252) відповідно вибирається з групи, що складається з 15 мм/20 мм, 20 мм 20 мм і 30 мм/30 мм

20. Система п. 12, відрізняється тим, що змішувальний сопло (25) складається з трьох частин: третій частині (253), четвертій частині (254) і п'ятої частини (255), кожна з яких має різний радіальний розмір, причому частини (253)-(255) з'єднані послідовно, таким чином змішувальний сопло (25) в цілому має ступінчасту форму.

21. Система п. 20, відрізняється тим, що третя частина (253), четверта частина (254) і п'ята частина (255) містять наскрізні отвори, кількість яких знаходиться в межах від 16 до 22.

22. Система п. 21, відрізняється тим, що довжина третьої частини (253), четвертій частині (254) і п'ятої частини (255) вздовж напрямку наскрізних отворів відповідно знаходиться у межах 10-50 мм

23. Система п. 22, відрізняється тим, що довжина вздовж напрямку наскрізних отворів третьої частини (253), четм і 20 мм/20 мм/20 мм.

24. Система п. 12, відрізняється тим, що змішувальний сопло (25) складається з чотирьох частин: шостий частини (256), сьомий частини (257), восьмий частини (258) та дев'ятої частини (259),
кожна з яких має різний радіальний розмір, причому частини (256)-(259) з'єднані послідовно, таким чином змішувальний сопло (25) в цілому має ступінчасту форму.

25. Система п. 24, відрізняється тим, що частини (256)-(259) містять наскрізні отвори (250), кількість яких знаходиться в межах від 16 до 22.

26. Система п. 25, відрізняється тим, що загальна довжина змішувального сопла (25) знаходиться в межах 45-80 мм.

27. Система п. 26, відрізняється тим, що довжина частин (256)-(259) вздовж напрямку наскрізних отворів відповідно знаходиться у межах 10-50 мм

28. Система п. 27, відрізняється тим, що довжина вздовж напрямку наскрізних отворів частин (256)-(259) відповідно дорівнює 15 мм/15 мм/20 мм/20 мм.

29. Система по кожному з пп.16-28, відрізняється тим, що кожна частина змішувального сопла (25) виконана у формі циліндричної або хвилястою труби.

30. Система по кожному з пп.12-28, відрізняється тим, що наскрізні отвори (250) мають діаметр в межах 1,2-3,0 мм. 

Схожі патенти:

Стерилізаційне обладнання для ковпачків ємностей для напоїв

Винахід відноситься до стерилізаційним пристроїв, зокрема для транспортування ковпачків

Пристрій для стерилізації закупорюють елементів

Винахід відноситься до засобів для стерилізації закупорюють елементів, наприклад кришок, пакувальної фольги під дією ультрафіолетового випромінювання

Стерилізатор тари

Винахід відноситься до виробництва консервів, а саме до пристроїв для стерилізації тари
Спосіб включає підготовку молочної суміші шляхом послідовної нормалізації жиру, білку та pH, гомогенізації, пастеризації при температурі 90-100°C з витримкою при температурі пастеризації 5-10 хвилин. Потім отриману суміш охолоджують до температури 4-6°C, вносять закваску і перемішують. Нагрівають молочну суміш при подачі в тару до температури сквашування, витримують фасованого в тару при температурі сквашування до рн 4,3-4,6 і потім охолоджують зі швидкістю 0,1-1,0 град/хв до температури зберігання. Можна послідовно вводити в тару плодово-ягідну добавку і підігріту молочну суміш. Винахід дозволяє стабілізувати структурно-механічні та органолептичні властивості продукту, поліпшити смак, забезпечити схоронність продукту без втрати якості протягом усього часу фасування, досягти високої мікробіологічної чистоти готового продукту, забезпечити стабільність якості готового продукту протягом усього терміну придатності, знизити втрати молочної сировини, підвищити споживчі і смакові якості готового продукту. 3 н. п. ф-ли.

Спосіб отримання сирного продукту

Винахід відноситься до харчової промисловості. Сухе знежирене молоко 55,0-65,0 і компонент нормалізації - замінник сухих вершків 30,0-32,0 відновлюють у питній воді 680,0-700,0 з температурою 36±2°С протягом 3-4 ч. Нормалізовану суміш очищають, нагрівають до температури 98±2°С і вносять коагулюючий агент - лимонний сік 100,0-125,0. Отриманий згусток витримують в сироватці не більше 12 хв, потім видаляють сироватку. Згусток самопрессуют, вносять закваску, що складається з суміші культур ацидофільної палички і біфідобактерій, взятих у співвідношенні 1:1 в кількості 30,0-50,0 при температурі 37±2°С, витримують протягом 6-7 год і охолоджують до температури 10°С. Вносять наповнювач, в якості якого використовують подрібнені кедрові горіхи 50,0-55,0 і суміш фруктози і глюкози у співвідношенні 1:1 50,0-55,0 або подрібнені кедрові горіхи 50,0-55,0 і мед бджолиний 50,0-55,0. Згусток перемішують з наповнювачем і розфасовують. Готують сирний продукт при зазначеному змісті вихідних компонентів, кг на 1000 кг композиції. Винахід спрямовано на отримання продукту функціонального призначення з регульованим жирно-кислотним складом, збагаченого молочнокислої мікрофлорою, підвищення його якості за рахунок підвищення харчової цінності�кта, розширення асортименту молочної продукції. 2 табл., 2 пр.

Спосіб отримання сирного продукту

Винахід відноситься до харчової промисловості. Сухе знежирене молоко 75,0-85,0 та компонент нормалізації - замінник сухих вершків 30,0-32,0 відновлюють у питній воді 730,0-750,0 з температурою 37±2°С протягом 3-4 ч. Нормалізовану суміш очищають, нагрівають до температури 97±2°С і вносять коагулюючий агент - грейпфрутовий сік 120,0-130,0. Отриманий згусток витримують в сироватці не більше 12 хв, потім видаляють сироватку. Згусток самопрессуют, вносять закваску, що складається з суміші культур ацидофільної палички і біфідобактерій, взятих у співвідношенні 1:1, в кількості 30,0-50,0 при температурі 38±2°С. Витримують протягом 6-7 год і охолоджують до температури 10°С. Здійснюють внесення наповнювача, в якості якого використовують фруктозо-глюкозний сироп фейхоа, приготовлений у співвідношенні фейхоа:фруктоза:глюкоза 1:0,5:0,5, у кількості 10,0-15,0. Сироп одержують шляхом перетирання на пюре добірних чистих ягід, внесення фруктози і глюкози. Отриманий сироп пастеризують при температурі 90±2°С і витримують 2-5 хв. згусток Перемішують з наповнювачем і розфасовують. Готують сирний продукт при зазначеному змісті вихідних компонентів, кг на 1000 кг композиції. Винахід спрямовано на отримання продукту функциональншение його якості за рахунок підвищення харчової цінності та органолептичних показників, збільшення обсягу виробництва продукту, розширення асортименту молочної продукції. 2 табл., 2 пр.
Винахід відноситься до способу отримання продукту з молока з додаванням фруктового пюре. Спосіб передбачає приготування молочно-фруктової суміші з нормалізованого пастеризованого коров'ячого молока і фруктового пюре з рН від 4,0 до 4,6 і одночасне здійснення термічної обробки шляхом нагрівання, механічної обробки та структуроутворення шляхом безперервного диспергування молочно-фруктової суміші до закінчення її повної коагуляції. Спосіб забезпечує одержання молочно-фруктового продукту з пишною нерасслаивающейся структурою. 1 табл.
Винахід відноситься до молочної промисловості. Композиція включає сир, цукор-пісок, масло вершкове, суміш гуміарабіку і сиропу з плодів шовковиці при співвідношенні 1:25 і глазур. Глазур містить лецитин, лактитол, какао-порошок, емульгатор і борошно тонкого помелу з виноградної кісточки, яку отримують шляхом пресування макухи винограду з подальшою конвективної сушки, обсмажуванням при температурі 120-140°C протягом 1-1,5 хв і подрібненням на дезинтеграторе до розміру частинок 5-10 мкм. Борошно з виноградної кісточки беруть у співвідношенні з какао-порошком як 1:4. Вихідні компоненти використовують при такому вмісті в сирку, мас.%: сир - 35-65, цукор-пісок - 10-20, масло вершкове - 3-10, суміш гуміарабіку і сиропу з плодів шовковиці - 10-20, глазур - 10-18, вода - решта і при співвідношенні компонентів в глазурі, мас.%: лецитин - 15-20, какао-порошок - 28-40, борошно тонкого помелу з виноградної кісточки - 7-10, лактитол - 28-47, емульгатор - 0,2-1,5. Винахід спрямовано на отримання продукту з підвищеною біологічною цінністю, покращеними реологічними властивостями глазурі (в'язкість і межі текучості), уповільнення окислювальних процесів в глазурованому сирку, усунення ефекту налипання, зниження хружение сахароемкости. 3 пр.
Винахід відноситься до молочної промисловості. Бульби скорцонери миють, очищають, зважують і подрібнюють до розміру частинок 2 мм, заливають сирною сироваткою у співвідношенні бульби скорцонери:сирна сироватка 1:8 при 60°C, перемішують і екстрагують 40 хв. Екстракт відокремлюють центрифугуванням при частоті обертання 6000 об/хв 20 хв. Отриманий молочно-рослинний екстракт має вміст сухих речовин 20 мас.%. Екстракт пастеризують при 73°C 15 с, охолоджують до 40°C і вносять фермент Novozyme 960 в кількості 0,17 од/г інуліну. Гідролізують екстракт 3 год, пастеризують при 85°C 15 хв, фільтрують, охолоджують до 40°C і вносять у нього гомогенізовану при 70°C і тиску 15 МПа і пастеризованную при 85°C з витримкою 15 хв суміш молока з масовою часткою жиру 3,2% і стабілізатор пектин, розчинений у воді в співвідношенні 0,8:10. Перемішують, заквашують чистими культурами болгарської палички і термофільного стрептокока, взятих у співвідношенні 1:1 в кількості 30 кг/т при 41-42°C. Квасять 3 год до утворення згустку кислотністю 80°T, перемішують до однорідної консистенції, охолоджують до 25°C. Вносять наповнювач яблучне пюре з масовою часткою сухих речовин 13%, перемішують, термизируют при 60°C, охолоджують і подають на розлив. Напито200, фермент Novozyme 960 0,015, яблучне пюре 40, стабілізатор пектин 16, закваска 30, вода 200. Винахід спрямовано на підвищення харчової цінності, зниження калорійності йогуртно напою, покращення органолептичних властивостей продукту з доданням функціональних властивостей, розширення асортименту кисломолочних напоїв. 5 табл., 2 пр.
Винахід відноситься до молочної промисловості. Молочно-рослинну суміш, що складається з знежиреного молока і 2-5% цельносмолотой амарантового борошна, нормалізують, очищають, гомогенізують, пастеризують, охолоджують до температури заквашування. Вносять закваску, яка містить йогуртові культури Streptococcus thermophilus і Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus і штам Bifidobacterium adolescentis MC-42 в співвідношенні від 1:15 до 1:30, квасять при 37-39°C протягом 5-9 год до кислотності 92-100°T, перемішують, охолоджують і здійснюють розлив. Винахід спрямовано на отримання продукту, що володіє профілактичними, дієтичними, пробіотичними і функціональними властивостями. 2 табл., 3 пр.
Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Стабільна плодова композиція містить шматочки плодів або плодове пюре, гуміарабік від 10 до 22 мас.% від загальної маси плодової композиції і нерочинний водою целюлозне волокно від 0,5 до 3 мас.% від загальної маси плодової композиції, де композиція містить менше 5% відокремленої рідкої фази після 8 тижнів зберігання при температурі 10°С. нерочинний водою целюлозне волокно вибрано з волокон пшениці, бавовни і деревини та їх сумішей. Застосування стабільної плодової композиції для отримання харчового продукту. Харчовий продукт містить плодову композицію. Харчовий продукт може бути охолодженим молочним продуктом, що містить плоди ферментованої рослинного продукту, плоди рослинного молочного продукту або їх комбінації. Група винаходів спрямована на отримання стабільного продукту, який при наближенні закінчення терміну придатності після його зберігання від 20 до 28 днів містить менш як 5 мас.% відокремленою рідкої фази, оскільки ніякого відділення фази не має. 3 н. і 4 з.п. ф-ли, 4 ін.

Кисломолочні продукти тривалого зберігання і способи їх отримання

Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до кисломолочному продукту і способу його одержання
Винахід відноситься до харчової промисловості, а саме до молочного виробництва
Up!