Картридж і спосіб приготування напоїв

 

Даний винахід відноситься до картриджів для приготування напоїв, що містять один або більше інгредієнтів для приготування напоїв.

Приготування високоякісних кавових напоїв добре відомо в громадських кафетеріях багато років. Протягом цих років способи отримання кави поліпшувалися і фахівці в області техніки навчилися виробляти найкращі кавові напої. Спостерігався активний ріст, особливо в останні 10 років, кафетеріїв, що пропонують більш спеціалізовані напої, такі як еспресо і капучіно. Ці типи напоїв історично належали до предметів розкоші з-за необхідності використання дорогих складних машин, здатних створювати високий тиск, необхідне для їх приготування. Такі машини повинні доцільно працювати і обслуговуватися підготовленим баристом для отримання хорошої якості.

Випробування споживачами високоякісних кавових напоїв пред'являють не тільки збільшені вимоги до елітних високоякісних напоїв із спеціальних кофетериев, але також тягнуть за собою потребу в більшому безлічі спеціальних напоїв і здатність створювати такі напої в комфортних умовах будинку кожного чол�и виготовляти ні кави, відноситься до стилю еспресо, ні спінене молоко, необхідне для приготування спеціальних напоїв, таких як каппучино. Побутові кава-машини значно вдосконалилися з введенням перших фільтрувальних машин і тепер займають важливе місце серед кухонного обладнання багатьох сімей. Частина таких машин видають індивідуальні порції напою безпосередньо в питну ємність і отримують напій з допомогою безтарного подачі інгредієнта напою або з допомогою індивідуальних упаковок інгредієнта напою, наприклад, пакетиків, подушечок або картриджів. В наступному далі описі такі упаковки будуть називатися загальним виразом "картриджі". Машини, які використовують такі картриджі, виключають необхідність застосування очищення і можуть дозволяти користувачеві робити вибір напоїв. Приклад одного такого типу картриджа описаний у EP-А-1440903. Ці напої утворюються варінням, змішуванням, розчиненням або відстоюванням інгредієнтів напою у воді. Наприклад, для кавових напоїв нагріта вода пропускається через картридж для освіти витягається розчину. Використання картриджів в таких машинах стає все більш популярним за рахунок їх зручності та якості виготовленого напою.

<� забезпечував таке поліпшення відомого рівня техніки, відомого в той час, що вона працювала при більш низькому тиску, ніж раніше відомі машини, які були виготовлені для ринків промислових і комерційних підприємств, а не внутрішнього ринку. В результаті, цей тип був більш доцільний у показниках вартості, надійності і працездатності для внутрішнього ринку.

Незважаючи на здобутки, виконані в побутових кава-машини та відповідних картриджах, триває попит на кавові напої кращої якості, які можуть бути легко приготовані вдома без необхідності застосування спеціального устаткування або навчання.

Щоб дозволяти користувачеві створювати напої у повному діапазоні стилів "кафетеріїв" будинку, не тільки необхідно забезпечувати засіб для варіння високоякісної кави, відноситься до типу еспресо, але також необхідно забезпечувати користувача засобом для отримання спіненого молока, щоб створювати такі напої, як каппучино. Традиційно, спінене молоко виготовлялося в кафетеріях з використанням парової трубки з можливістю направляти струмінь пари в резервуар з молоком. Досі це є головним способом отримання спіненого молока у комерційної середовищі. Однак неудобтся коректно, і також можуть бути труднощі з очищенням. Це являє собою особливий недолік для обладнання, що використовується з молоком, яке вимагає ретельної очищення для запобігання забруднення.

Приклад картриджа для побутової машини для приготування напоїв, яка є придатною для отримання спіненого молока, відомий EP-А-1716055. Спінене молоко виготовляється за допомогою картриджа, змушуючи повітря ставати входять в струмінь молока, створену, коли вода змішується з концентрованим молочним інгредієнтом, що містяться всередині картриджа. Це досягається проходженням молока через эдуктор всередині картриджа. Эдуктор містить отвір, яке виконано з можливістю створювати струмінь молока. Струмінь молока проходить через впуск повітря, змушуючи повітря ставати входять в молоко, тим самим створюючи спінене молоко. Спінене молоко, отримане з допомогою таких картриджів, дозволяє готувати напої в стилі кафетеріїв, наприклад капучіно, легко виготовляються вдома без необхідності застосування потенційно небезпечного і важкого для очищення обладнання з парової трубкою. Необхідно продовжувати вдосконалювати такий картридж, щоб додатково ім'я обробки та зберігання в концентрованому рідкому молочному інгредієнти картриджів утворюються довгасті агломеровані частинки. Ці частинки мають потенціал блокувати або частково блокувати отвір, отримуючи в результаті менше повітря, що входить в струмінь молока. Якщо це трапляється, якість і кількість спіненого молока можуть бути несприятливо змінені.

Відомо використання фільтрів у картриджах для машин для приготування напоїв для запобігання твердих частинок від досягнення випуску картриджа і таким чином забруднення напою. Наприклад, фільтри зазвичай застосовуються у картриджах для отримання кави, як описано у EP-А-1440903 вище. Такі фільтри містять безліч дрібних отворів, які менше найменшого розміру фільтровану твердих частинок. Виникає ефект запобігання дрібних твердих частинок від досягнення випуску картриджа. Однак також виникає ефект обмеження потоку напою через картридж, коли дисперсний інгредієнт напою утримується на ближній по ходу потоку стороні фільтру. Таке обмеження потоку не є доцільним у картриджах, що використовуються для отримання спіненого молока, так як обмеження потоку зменшує ефективність эдуктора і, внаслідок цього, зменшує якість і кількість отриманого спіненого молока. Це безпосередньо відрізняється від требуемоЀтридж, містить один або більше інгредієнтів напою, причому зазначений картридж містить:

впуск для введення водного середовища в картридж;

випуск для напою, одержаного із зазначеного одного або більше інгредієнтів напою;

шлях потоку, що зв'язує впуск з випуском;

причому один або більше інгредієнтів напою містить рідкий інгредієнт напою і довгасті частки інгредієнта напою;

причому картридж додатково містить фільтр, розташований на шляху потоку, причому вказаний фільтр містить безліч отворів, які мають такі розміри, що значна частина видовжених частинок утримується на ближній по ходу потоку стороні фільтру,

причому картридж додатково містить отвір, розташоване на шляху потоку після фільтра, причому отвір виконано, при використанні, з можливістю отримання струменя напою, причому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше ніж в десять разів більше площі отвору.

Фільтр не дозволяє більшості видовжених частинок досягти далекої по ходу потоку боку картриджа. Це запобігає блокуванню частинок або перешкоджання роботі дальньої по ходу піт�рідж здатний забезпечити покращений і більше відтворений результат без необхідності змінювати склад інгредієнтів напою або виконання картриджа на його дальній по ходу стороні.

При приготуванні молока отвори переважно мають максимальний розмір 1,6 мм на ближній по ходу потоку поверхні фільтра. При цьому потрібно забезпечувати придатний баланс між максимізацією величини довгастих часток, утримуваних фільтром, і мінімізацією порушення потоку рідини всередині картриджа.

Більш переважно, при приготування молока отвори мають максимальний розмір 1,0 мм на ближній по ходу потоку поверхні фільтра, щоб оптимізувати баланс між максимізацією величини довгастих часток, утримуваних фільтром, і мінімізацією порушення потоку рідини всередині картриджа. Максимальний розмір на ближній по ходу потоку поверхні фільтра може бути переважно обраний для спеціального складу напою з можливістю балансу консистенції і якості піни і кількості інгредієнта, утримуваного картриджем.

У кращому варіанті виконання максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтра не більш ніж у сім разів більше площі отвору. Найбільш переважно, максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше ніж у п'ять разів більше площі від вірогідність блокування далекого по ходу потоку отвори.

Довгасті частки інгредієнта напою можуть бути агломератами рідкого інгредієнта напою. Рідкий інгредієнт напою може бути рідким молочним інгредієнтом, таким як концентроване молоко. Рідке пастеризоване молоко може бути або стерилізовано відомими способами, такими як обробка UHT, миттєва пастеризація, перегонка в реторті і т. д.

У другому аспекті винахід додатково забезпечує спосіб отримання напою з допомогою картриджа, що містить один або більше інгредієнтів напою, причому зазначений один або більше інгредієнтів напою містить рідкий інгредієнт напою і довгасті частки інгредієнта напою, причому спосіб містить етапи, на яких:

вводять водне середовище в картридж;

змішують водне середовище з одним або кількома інгредієнтами напою для утворення суміші напою;

проводять суміш напою через фільтр, що значна частина видовжених частинок утримується на ближній по ходу потоку стороні фільтру;

створюють струмінь суміші напою проходженням суміші напою через отвір, розташований після фільтра, причому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтра в деся� напою, містить картридж відповідно до першого аспекту цього винаходу; і машину для приготування напою, виконану, при використанні, з можливістю отримання напою з допомогою зазначеного картриджа.

У четвертому аспекті даний винахід забезпечує спосіб отримання напою, що містить етапи, на яких: забезпечують картридж відповідно до першого аспекту цього винаходу; забезпечують машину для приготування напою; розміщують зазначений картридж в робочому зачепленні з машиною для приготування напою, і включають в роботу машину для приготування напою для отримання напою. Буде зрозуміло, що вираз "картридж", як використовується тут, означає пакувальний контейнер, пакетик або ємність, яка містить один або більше інгредієнтів напою, які описані, і є придатним для використання з машиною для приготування напою. Картридж може містити одиночний компонент або еквівалент множинним компонентів, наприклад, м'яка подушечка, яка розташована в окремому тримачі подушечки. Переважно, картридж виконаний з можливістю отримання індивідуальної порції напою. Картридж може бути жорстким, напівжорстким або гнучким. Впуск і випуск �щем далі описі вираз "верхній" і "нижній" і еквіваленти будуть використовуватися для опису відносного позиціонування ознак винаходу. Вираз "верхній" і "нижній" і еквіваленти повинні розумітися при посиланні на картридж (або інші компоненти) в його нормальної орієнтації для вставки у машину для приготування напою і наступної видачі, як показано, наприклад, на Фіг. 1. Зокрема, "верхній" і "нижній" відносяться до відносного положення відповідно ближньому або дальньому від верхньої поверхні 11 картриджа. На додаток, вирази "внутрішній" і "зовнішній" і еквіваленти будуть використовуватися для опису відносного положення ознак винаходу. Вирази "внутрішній" і "зовнішній" і еквіваленти повинні розумітися на відносні положення у картриджі (або інших компонентах) відповідно ближче або далі від центру або головної осі картриджа 1 (або інших компонентів).

Далі варіанти виконання цього винаходу будуть описані виключно шляхом прикладу з посиланням на супроводжують креслення, серед яких:

Фіг. 1 - вигляд у поперечному перерізі картриджа рівня техніки, відомого з ЕР-А-1716055 (заявник);

Фіг. 2 - вид у розрізі у перспективі картриджа, що має внутрішній елемент по винаходу;

Фіг. 3 - вигляд у перспективі альтернативного внутрішнього елемента щодо винаходу;

Фіг. 4 - вигляд у перспд в перспективі внутрішнього елемента на Фіг. 4.

На Фіг. 1 показаний картридж 1, відомий з ЕР-А-1716055, також належить справжньому заявнику. Даний винахід являє собою удосконалення відомого картриджа, тому далі описуються лише ті частини картриджа 1, які відносяться до цього винаходу.

Картридж 1 містить зовнішній елемент 2, внутрішній елемент 3 і багатошарову кришку 5. Зовнішній елемент 2, внутрішній елемент 3 і багатошарова кришка 5 збираються для освіти картриджа 1, який має камеру 134 для утримання одного або більше інгредієнтів 200 напою, впуск 28 (див. Фіг. 2), випуск 122 і шлях потоку напою, що зв'язує впуск з випуском 122.

У прикладі на Фіг. 1 інгредієнт 200 напою являє собою концентроване молоко рідке. Концентрований рідкий молоко 200 містить суміш концентрованого рідкого молока і довгастих агломерованих частинок молока, які утворюються в концентрованому рідкому молоці під час переробки та зберігання. Довгасті агломеровані частинки звичайно мають відношення довжини до максимальної ширині, яке більше 10.

Внутрішній елемент 3 містить випускний носик 43, оточений зовнішньої трубкою 42, яка з'єднана з випускним носиком 43 кольцеобраочними ребрами 87. Кільцеподібний канал 69 визначено між внутрішньою стінкою юбочного ділянки 80 і зовнішньою стінкою зовнішньої трубки 42. Кільцеподібний канал 69 має близький по ходу потоку ділянку 69U нижче юбочних ребер 87 і дальній по ходу потоку ділянку 69D вище юбочних ребер 87. Повідомлення текучого середовища між ближнім по ходу потоку ділянкою 69U і дальнім по ходу потоку ділянкою 69D кільцеподібного каналу 69 забезпечено відстанями між ребрами 87. Нарешті, спідничні ділянка 80 внутрішнього елемента 3 містить чашу 101 для регулювання перемішування інгредієнта напою.

Шлях потоку напою проходить через камеру 134, кільцеподібний канал 69 і випускний носик 43, як буде описано більш докладно нижче.

Впуск 28 і випуск 122 спочатку ущільнюються ламінатом 5 і відкриваються при використанні пробивання або розрізання ламінату 5. Шлях потоку напою визначається просторовим взаємним ставленням між зовнішнім елементом 2, внутрішнім елементом 3 і ламінатом 5.

Картридж може бути адаптований для різних типів продуктів, таких як обсмажені і подрібнені продукти або рідкі продуктів, такі як концентроване молоко рідке. Також можливо видавати рідкі кавові продукти.

Особлива перевага ного у формі эдуктора. Вираз "эдуктор" тут відноситься до використання отвори або подібної конструкції для утворення струменя напою, причому отвір розташоване на шляху потоку напою перед впуском повітря і розширювальної камерою, причому зазначене отвір виконано з можливістю створювати струмінь напою, яка випускається в розширювальну камеру для створення зони низького тиск поблизу впуску повітря, яка змушує повітря переміщатися через впуск повітря та стає вхідним в струмінь напою.

Як показано на Фіг. 1, на внутрішньому елементі 3 забезпечений обід 67, виступаючий вгору від кільцеподібного фланця 47, з'єднуючи зовнішню трубку 42 з випускним носиком 43. Обід 67 оточує впуск 45 випускного носика 43. Обід 67 забезпечений всередину спрямованих на виступом 68. В одній точці навколо периферії обода 67 забезпечена щілину 70, причому щілину 70 триває від верхнього краю обода 67 до точки, розташованої трохи нижче рівня виступу 68.

У кольцеобразном фланці 47 забезпечений впуск 71 повітря, по колу вирівняний з щілиною 70. Впуск 71 повітря містить отвір, що проходить через фланець 47 так, щоб забезпечувати сполучення між точкою над фланцем 47 і порожнім простором під фланцем 47 між зовнішньою трубко�циліндричний ділянку. Стінка зовнішньої трубки 42 поблизу впуску 71 повітря має таку форму, щоб утворювати спуск 46, ведучий від впуску 71 повітря у впуск 45 випускного носика 43.

Три аксіальних ребра 105 забезпечені на внутрішній поверхні випускного носика 43 для направлення видається напою вниз у напрямку до випуску 44, щоб допомагати укладати видається напій у відносно вузьку, керовану струмінь.

Як показано на Фіг. 1, коли картридж збирається, циліндричне подовження 18 зовнішнього елемента 2 поміщається всередину обода 67. Циліндричне подовження 18, по суті, закриває впуск 45 випускного носика 43, включаючи закриття верхнього кінця щілини 70. Так як щілина 70 в ободі 67 триває нижче рівня виступу 68, отвір 128 залишається відкритим, щоб забезпечувати рух текучого середовища через кільцеподібний фланець 47. Таким чином, при складанні щілину 70 виконується з можливістю стає приблизно квадратно-образним отвором 128.

При використанні картридж 1 вставляється в машину для приготування напою, при цьому впуск 28 і випуск 122 відкриваються пробивающими елементами машини для приготування напою, які перфорують і відгинають ламінат. Водна середовище, зазвичай вода, під тиском входить в крез камеру 134 і змішується з інгредієнтом 200 напою, содержимимся в ній. У той же час, вода нагнітається вгору через інгредієнт напою.

Зустрічний тиск напою, що збирається в камері 134, нагнітає напій під тиском через отвір 128, проявляючись у вигляді струменя в смешивающую камеру 49 на верхньому кінці випускного носика 43. Струмінь напою проходить безпосередньо через впуск 71 повітря. Коли напій входить у спуск і впуск 45 випускного носика 43, тиск струменя напою падає. В результаті, повітря вводиться в струмінь напою у формі великого числа маленьких бульбашок повітря, коли повітря переміщається вгору через впуск 71 повітря. Струмінь напою, що виходить з отвору 128, турбулентно тече всередині змішуючої камери 49 до виливання вниз через випускний носик 44, з якого напій видається в ємність, наприклад чашку, де бульбашки повітря утворюють необхідну поява піни.

Фіг. 2 показує вид у розрізі у перспективі картриджа 1', що має внутрішній елемент 300 по винаходу. Багато ознаки внутрішнього елемента 300 є таким же, як описиванние вище з посиланням на внутрішній елемент 3, при цьому за необхідності однакові посилальні позиції використовувалися для позначення однакових ознак. Для ясності, на Фіг. 2 показаний картридж 128 не видно.

Внутрішній елемент 300 відрізняється від внутрішнього елемента 3 (доповненням) відсутністю ребер 105 і додаванням перегородки 65 в нижній ділянці випускного носика 43. На додаток, внутрішній елемент 300 не має чашу 101.

Внутрішній елемент 300 містить фільтр 400, розташований в кольцеобразном каналі 69 між ближнім по ходу потоку ділянкою 69U і дальнім по ходу потоку ділянкою 69D. Фільтр 400 містить отвори 401, які мають такі розміри, що при використанні велика частина довгастих агломерованих частинок утримується на ближній по ходу потоку стороні фільтру. Фільтр запобігає більшу частину видовжених частинок від досягнення отвори 128 і тим самим допомагає запобігати отвір 128 від становлення повністю або частково заблокований довгастими частками. У зв'язку з цим, відтворюваність якості піни, утвореної за допомогою картриджа 1', поліпшується порівняно з відомими в рівні техніки картриджами.

Отвори 401 можуть мати будь придатний розмір і конфігурацію. Однак для того, щоб досягати придатний баланс між максимізацією величини довгастих часток, утримуваних фільтром 400, і мінімізацією порушення потоку рідини всередині картриджа, отвори 401�е 1,6 мм. Отвори 401 в кращому випадку мають максимальний розмір на ближній по ходу потоку поверхні, який становить не більше 1,0 мм для оптимізації балансу між максимізацією величини довгастих часток, утримуваних фільтром 400, і мінімізацією порушення потоку рідини всередині картриджа.

Максимальний розмір отвору 401 визначається як лінійне відстань між двома найбільш віддаленими один від одного крапками на периферії отвори на ближній по ходу потоку поверхні фільтра.

Площа отворів 401 може бути пов'язана з площею отвору 128 так, що площа отворів 401 не більш ніж в десять разів більше площі отвору 128, причому площа отвору є максимальне його поперечний переріз. Альтернативно, площа отворів 401 може бути не більш ніж у сім разів більше площі отвору 128. Також альтернативно, площа отворів 401 може бути не більше ніж у п'ять разів більше площі отвору 128.

Як зазначено вище, необов'язково для фільтра 400 утримувати всі довгасті частки на ближній по ходу потоку стороні фільтру. Є великі агломерати, які є більш здатними порушувати роботу картриджа. У зв'язку з цим, переважно, щоб фільтр утримував більш длинтивного внутрішнього елемента 310. Внутрішній елемент 310 є таким же, як внутрішній елемент 300, описаний вище, за винятком того, що він містить альтернативну геометрію эдуктора. Внутрішній елемент 310 містить фільтр 410, має отвори 411, які мають такі розміри, щоб при використанні утримувати більшу частину довгастих агломерованих частинок на ближній по ходу потоку стороні фільтру.

Фіг. 4 і 5 показують види в перспективі додаткового альтернативного внутрішнього елемента 320. Деякі з ознак внутрішнього елемента 320 є такими ж, як і описані вище з посиланням на внутрішній елемент 3 на Фіг. 1, при цьому за необхідності однакові посилальні позиції використовувалися для позначення однакових ознак.

Внутрішній елемент 320 містить випускний носик 43, оточений зовнішньої трубкою 42, яка з'єднана з випускним носиком 43 кільцеподібним фланцем 47. Внутрішній елемент 320 також містить спідничні ділянку 380, який з'єднаний з зовнішньої трубкою 42 юбочними ребрами 87. Кільцеподібний канал 69 визначено між внутрішньою стінкою юбочного ділянки 380 і зовнішньою стінкою зовнішньої трубки 42.

Спідниця 380 містить фільтр 420, має безліч довгастих щілин 421, розташованих по нижньому уч�ть отворів 421, по суті, закрита. Щілини 421 забезпечують повідомлення текучого середовища між камерою 134 і каналом 69. Щілини 421 мають такі розміри, щоб при використанні утримувати більшу частину довгастих агломерованих частинок в камері 134 на ближній по ходу потоку сторона фільтра 420.

Винахід описано вище шляхом прикладу, реалізованого у картриджі, утвореного із, крім інших частин, зовнішнього елемента і внутрішнього елемента. Зокрема, отвір 128 описано, як обмежене ділянками зовнішнього і внутрішнього елементів. Однак повинно бути зрозуміло, що винахід також застосовно до отворів, утвореним в одиночному компоненті, а не із з'єднання двох компонентів.

Описаний картридж є придатним для будь-якого рідкого продукту, який утворює довгасті агломерати. Наприклад, концентрований шоколад, підсилюють смак сиропи або вітамінні добавки.

1. Картридж, що містить один або більше інгредієнтів напою, причому зазначений картридж містить:
впуск для введення водного середовища в картридж,
випуск для напою, одержаного із зазначеного одного або більше інгредієнтів напою;
шлях потоку, що зв'язує впуск з випуском;
причому картридж додатково містить ѻощадью, на ближній по ходу потоку стороні фільтру;
при цьому картридж додатково містить отвір, розташоване по ходу потоку після фільтра і виконане для створення, при використанні, струмені напою,
причому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше, ніж в десять разів більше площі зазначеного отвори після фільтра.

2. Картридж з п. 1, в якому отвору на ближній по ходу потоку стороні фільтру мають максимальний розмір 1,6 мм.

3. Картридж з п. 2, в якому отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтра мають максимальний розмір 1,0 мм.

4. Картридж з п. 1, в якому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше, ніж у сім разів більше площі зазначеного отвори після фільтра.

5. Картридж з п. 1, в якому максимальна площа кожного отвору на ближній по ходу потоку поверхні фільтру не більше, ніж у п'ять разів більше площі зазначеного отвори після фільтра.

6. Картридж з п. 1, в якому один або більше інгредієнтів напою містять рідкий інгредієнт напою і довгасті частки інгредієнта напою.

7. Картридж з п. 6, в якому на ближній по ходу п�олговатих частинок затримується на ближній по ходу потоку стороні фільтру.

8. Картридж з п. 7, в якому довгасті частки інгредієнта напою являють собою агломерати рідкого інгредієнта напою.

9. Картридж з п. 8, в якому рідкий інгредієнт напою є рідким інгредієнтом на основі молока.

10. Картридж з п. 9, в якому рідкий інгредієнт напою являє собою концетрированное рідке молоко.

11. Картридж з п. 1, в якому один або більше інгредієнтів напою містять інгредієнт напою у вигляді частинок.

12. Картридж з п. 11, в якому інгредієнт напою у вигляді частинок є інгредієнтом на основі молока.

13. Спосіб отримання напою з картриджа, що містить один або більше інгредієнтів напою, який включає стадії:
введення водного середовища в картридж,
змішування водного середовища з одним або кількома інгредієнтами напою для утворення суміші напою,
пропускання суміші напою через фільтр, що має безліч отворів, кожне з максимальною площею, на ближній по ходу потоку стороні фільтру;
створення струменя суміші напою допомогою пропускання суміші напою через отвір, розташоване по ходу потоку після фільтра, причому максимальна площа кожного з отворів на ближній по ходу потоку поверхні фільтра не бої більше інгредієнтів напою містять рідкий інгредієнт напою і довгасті частки інгредієнта напою.

15. Спосіб за п. 14, в якому стадія пропускання суміші напою через фільтр включає стадію затримування значної частини видовжених частинок на ближній по ходу потоку стороні фільтру.

16. Спосіб за п. 13, в якому один або більше інгредієнтів напою містять інгредієнт напою у вигляді частинок.

17. Спосіб за п. 16, в якому інгредієнт напою у вигляді часток представляє собою інгредієнт на основі молока.

18. Система отримання напою, що містить:
картридж по кожному з пп.1-12;
машину для приготування напою, виконану для отримання, використання, напою з зазначеного картриджа.

19. Спосіб отримання напою, що включає:
отримання картриджа по кожному з пп.1-12;
отримання машини для приготування напою;
приміщення зазначеного картриджа в робочий зачеплення з машиною для приготування напою;
включення в роботу вказаної машини для отримання напою. 

Схожі патенти:

Капсула з фільтром для приготування харчового продукту і спосіб приготування харчового продукту

Капсула для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі рідини в капсулу, що містить відсік з харчовими інгредієнтами, що змішуються подається з рідиною для приготування харчового продукту, і фільтр, призначений для видалення містяться в рідині забруднень. Фільтр виконаний у вигляді фільтруючого пристосування, що складається з фільтруючої мембрани і випускний стінки, на яку спирається фільтруюча мембрана. У випускний стінці є випускний отвір для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком. Капсула містить корпус, що обмежує відсік, і посадочне місце під фільтр для розміщення в ньому фільтруючого пристосування, посадочне місце під фільтр розташоване по потоку перед відсіком. Винахід відноситься також до фільтруючому вузлі. Технічним результатом винаходу є запобігання деформації фільтра в результаті тиску подається в капсулу рідини. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 20 іл.

Порційна капсула для приготування напою з капсулою порційній

Порційна капсула для приготування напою має корпус капсули з дном і стороною заповнення. Між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату напою. Між субстратом напою і дном капсули розташований фільтруючий елемент. Фільтруючий елемент містить має відкриті пори повсть і/або нетканий матеріал. Повсть та/або нетканий матеріал у зверненої до субстрату напою першої області має середній перший розмір пор, а зверненої до дна капсули другий області має середній другий розмір пір, причому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір. Група винаходів забезпечує приготування напою без пінки. 3 н. і 4 з.п. ф-ли, 4 іл.

Картридж для напою

Винахід відноситься до картриджа для напою, який використовується в системі видачі напою. Картридж містить корпус і розташований всередині корпусу контейнер для розміщення питного текучого речовини і приводиться елемента, приводний отвір, через яке приводить крутний момент передається приводиться елементу, і отвір випуску текучого середовища, через яке текуче речовина може бути видалено з картриджа. Отвір випуску текучого середовища і приводний отвір розміщені на одній і тій же стороні корпусу. Група винаходів забезпечує легку і надійну заміну картриджів в машині. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 5 іл.

Капсули для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів і відповідні машини, що використовують такі капсули

Даний винахід відноситься до капсулі для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал вихідного потоку і виконаною з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента, причому допомогою впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, стаючи відокремленим від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку, так що настій або напій назовні проходять через внутрішнє наскрізний отвір. Крім того, даний винахід відноситься до машини для застосування капсули по справжньому винаходу, що містить розміщують кошти для розміщення щонайменше однієї капсули протягом фази розливу і упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу через бічну стінку капсули з тим, щоб отримати настій або напій, що випливає з капсули через внутрішнє наскрізний отвір капсули. 2 н. і 28 з.п. ф-ли, 23 іл.

Порційна капсула і застосування порційній капсули

Пропонується порційна капсула для приготування напою, що має виконаний по суті у формі усіченого конуса чи циліндра основний елемент, який має порожній простір для розміщення сировини для приготування напоїв, і закриває порожній простір мембрану. При цьому стінний ділянку основного елементу має безліч канавок. Капсула забезпечує омивання сировини для напою по всьому об'єму капсули для підвищення ефективності екстрагування, володіє підвищеною механічною стабільністю, легко відокремлюється від стінки заварювальні камери. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування напоїв (варіанти)

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Капсула для приготування напоїв являє собою ссужающийся в напрямку до дна тонкостінний корпус у вигляді склянки, утворює порожнину для розміщення продукту в рідкій формі і має з боку відкритого торця відбортовку для прикріплення кришки з упругодеформируемого плівкового матеріалу. В порожнині корпуса розміщений пробійник у вигляді трубки, розділеного перегородками на порожнини, стінки, обмежує кожну з яких, виконано принаймні один отвір для повідомлення порожнин трубки з порожниною корпусу. На зверненому в бік дна кінці трубки виконано загострення, яке при натисканні на кришку пробиває дно корпусу для зливу в ємність розведеного водою вмісту через отвір в стінці трубки в нижній порожнині. Порожнина трубки на іншому її кінці призначена для введення води. Кінець трубки пробійника з боку кришки виконаний загостреним для прориву кришки при натисканні на корпус і наближення кришки до дна за рахунок деформації стінок і/або дна корпусу і для введення цього загостреного кінця в капсульну машину для подачі води через отвір в стінці трубки в порожнину корпусу. Винаходи забезпечивши�

Капсула для екстрагується матеріалу, спосіб її виготовлення і пристрій для заварювання кави

Порційна капсула призначена для використання в кавоварці. Капсула має стінки капсули, які оточують закриту порожнину, наповнену екстрагуються матеріалом. Забезпечена можливість проколювання стінок капсули перфорирующими елементами інжекторного або роздає пристрою в результаті закриття заварювальні камери кавоварки для введення екстрагуючу рідини під тиском і для виведення продукту екстракції, що виник після процесу заварювання всередині капсули. Під час процесу заварювання капсула перебуває під надлишковим тиском. При цьому капсула має форму куба або прямокутного паралелепіпеда за винятком кільцевих країв, які виступають в бічному напрямку не більше ніж на 1,5 мм. Винахід забезпечує можливість стиснення екстрагується матеріалу безпосередньо в капсулі, проколювання капсули для введення рідини одночасно з двох бічних сторін і компактно при розміщенні стопою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Фільтруючий проникний термоформованний контейнер для продуктів приготування напою, що містить кільце посилення

Фільтруючий контейнер для водорозчинних продуктів для приготування напоїв містить водонепроникний корпус з фільтруючого проникного термоформуемого матеріалу, виготовлений шляхом термоформування з плоскої плівки. Корпус утворює простір контейнера для прийому водорозчинного заварного продукту і має плоску закраїни, що проходить навколо отвору контейнера і кільце посилення з горизонтальною частиною, яка з'єднана з плоскою закраїною корпусу контейнера і утворює опору для неї. Горизонтальна частина має плоску верхню поверхню, яка формує додаткове кільце, плоска закраїна контейнера з'єднана з мембраною, яка закриває отвір контейнера. Кільце посилення містить вертикальну частину стінки, з'єднану з корпусом контейнера для надання додаткової жорсткості кільця посилення, яке підтримує мембрану по суті жорсткою. Група винаходів забезпечує полегшення проколювання кришки. 3 н. і 22 з.п. ф-ли, 16 іл.

Капсула для утримання інгредієнтів для напою

Винахід відноситься до капсулі для утримання інгредієнтів для напою, виконаної з можливістю введення в пристрій для приготування напою, в якому рідина під тиском входить в капсулу для зливання напою з капсули. Капсула містить кільцеву першу стінку (810, 838), що включає виступає назовні фланець (838), нижню частину (812), закриває кільцеву першу стінку на першому кінці, кришку (816), закриває кільцеву першу стінку на другому відкритому кінці, протилежному до нижньої частини, причому перша стінка, нижня частина і кришка охоплюють простір, що містить інгредієнти для напою, і ущільнювальний елемент для ущільнення між капсулою (802) і пристроєм приготування напою (104). Ущільнювальний елемент утворений першою частиною (838А) фланця (838), яка примикає до краю кільцевої стінки (810) і яка товщі на 0,1 мм і більш, в напрямку від зовнішньої поверхні кришки (816), що примикає в радіальному напрямку друга частина (838В) фланця (838), яка проходить навколо першої частини (838А). Капсула, виконана згідно винаходу, не вимагає забезпечення спеціальним порожнистим ущільнювальним елементом, оскільки сама кільцева стінка капсули по суті працює в якості уплоли, 14 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Винахід відноситься до системи, способу і капсулі для приготування заданої кількості напою для споживання, використовуючи отримують продукт. Система містить змінну капсулу, пристрій, що містить приймач для утримування змінною капсули, і пристрій для розливу рідини для подачі текучого середовища в змінну капсулу під тиском 4-20 бар. Змінна капсула містить кільцеву стінку, нижню частину і кришку. Стінка, нижня частина і кришка охоплюють внутрішній простір, що містить отримують продукт. Нижня частина містить вхідний шар для подачі певної кількості рідини за допомогою пристрою для розливу рідини через вхідний шар в капсулу. Кришка містить вихідний шар для подачі готового напою через вихідний шар з капсули в ємність. Капсула містить додатковий стіновий елемент, що проходить у внутрішній простір, для забезпечення додаткової жорсткості. Винахід дозволяє отримувати постійне хороша якість готового напою за рахунок зниження деформації під час використання під дією тиску текучого середовища. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.
Up!