Пристрій для догляду за порожниною рота

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід належить в цілому до пристроїв для догляду за порожниною рота, і, конкретно, до пристроїв для догляду за порожниною рота, що мають гнучку голівку, утворену множиною сегментів.

Попередній рівень техніки

Зубна щітка використовується для очищення зубів шляхом видалення бляшки і органічних залишків з зубних поверхонь. Традиційні зубні щітки, що мають плоску обрізку щетини, обмежені в своїй здатності пристосовуватися до кривизну зубів для проникнення в міжзубні проміжки для вимітання бляшки і органічних залишків, і для очищення уздовж лінії ясен. Крім того, такі зубні щітки мають обмежену здатність утримувати засіб для чищення зубів для очищення зубів. При процесі чищення засіб для чищення зубів зазвичай зісковзує через пучки щетинок і віддаляється від місця контакту між щетинками і зубами. В результаті засіб для чищення зубів часто розмазується по роті, а не концентрується на місці контакту щетинок з зубами. Таким чином, ефективність процесу очищення знижується.

Хоча були зроблені реальні спроби модифікувати чистячі елементи зубних щіток для улучшенияентов, які покращують існуючі технології.

Було зроблено ряд спроб створення гнучких головок зубної щітки, що забезпечують більшу ефективність за допомогою забезпечення для головки можливості гнутися, таким чином забезпечуючи проходження щетинок та інших чистячих зуби елементів під різними кутами один до одного. В одному типі відомої гнучкої головки зубної щітки, головка розбита на безліч сегментів, які можуть згинатися відносно один одного і відносно ручки. Однак, існуючі конструкції многосегментних головок зубної щітки призводять до того, що головка має або надто велику, або недостатню гнучкість. Надмірна гнучкість призводить до того, що головка не може передавати достатній тиск на зуби або інші поверхні порожнини рота через щетинки, коли ручка піддається нормальним миючим навантажень. З іншого боку, недостатня гнучкість призводить до того, що сегменти (і, таким чином, щетинки) залишаються по суті нерухомими, таким чином зводячи до нуля переваги наявності гнучкої головки.

Останнім часом більш звичайним способом поліпшення ефективності очищення стає стратегічний підхід, що полягає в розташуванні і сочетаниимало спроб узгодити структуру і розташування еластомерних чистячих елементів на гнучких головках зубної щітки, утвореної безліччю сегментів.

Також стають досить затребуваними еластомірні очисники м'яких тканин, які зазвичай розташовані на задній поверхні головки зубної щітки. Однак, як і у випадку з чистять зуби елементами, майже не робилися спроби співвіднести структуру очисника м'яких тканин з конструкцією гнучких головок зубних щіток, використовують безліч сегментів.

Сутність винаходу

Даний винахід спрямовано на пристрій для догляду за порожниною рота, таке як зубна щітка. В одному аспекті винахід спрямовано на пристрій для догляду за порожниною рота, що містить ручку і головку. На передній поверхні голівки може забезпечуватися безліч чистячих зуби елементів. Головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних із жорсткого матеріалу. Сегменти відокремлені один від одного каналами, що містять еластомерний матеріал, гнучко з'єднує сегменти один з одним. Пристрій для догляду за порожниною рота додатково містить еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передній поверхні голівки. В одному варіанті здійснення оѽия винахід може представляти собою пристрій для догляду за порожниною рота, містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою і має поздовжню вісь; безліч чистячих зуби елементів, що відходять від передньої поверхні голівки; при цьому головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, при цьому безліч сегментів включає в себе центральний сегмент і щонайменше один периферичний сегмент, розташований навколо центрального сегмента, при цьому щонайменше один периферичний сегмент відокремлений від центрального сегмента каналом, що містить еластомерний матеріал, причому еластомерний матеріал гнучко поєднує щонайменше один периферичний сегмент з центральним сегментом; еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, при цьому еластомерний очищувач м'яких тканин містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, що відходять від основної поверхні очищувача м'яких тканин, і щонайменше одну канавку, виконану в основній поверхні очищувача м'яких тканин; при цьому зазначена щонайменше одна канавка еластомерного очисника м'яких тканин поєднана з каналЌю рота, містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою; безліч чистячих зуби елементів, що відходять від передньої поверхні голівки; при цьому головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, при цьому безліч сегментів відокремлені один від одного каналами, що містять еластомерний матеріал, причому еластомерний матеріал гнучко поєднує безліч сегментів один з одним; причому еластомерний очищувач м'яких тканин розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, при цьому еластомерний очищувач м'яких тканин містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, відходять від основної поверхні еластомерного очисника м'яких тканин, і безліч канавок, виконаних в основній поверхні очищувача м'яких тканин; при цьому щонайменше одна з безлічі канавок еластомерного очисника м'яких тканин поєднані щонайменше з одним з каналів.

Ще В одному варіанті здійснення винахід може представляти собою пристрій для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою; безліч чистячих зуби елементів, що відходять про�руга сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, і каналів, що містять еластомерний матеріал, який гнучко поєднує безліч сегментів один з одним; еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, при цьому еластомерний очищувач м'яких тканин містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, що відходять від основної поверхні очищувача м'яких тканин, і безліч канавок, виконаних в основній поверхні еластомерного очисника м'яких тканин; при цьому безліч канавок еластомерного очисника м'яких тканин поєднані з каналами.

Додаткові області застосування цього винаходу стануть очевидні приведеного в цьому документі докладного опису. Слід розуміти, що докладний опис і конкретні приклади, хоча показують кращий варіант здійснення винаходу, призначені тільки для цілей ілюстрації та не призначені для обмеження обсягу винаходу.

Короткий опис креслень

Даний винахід може використовуватися у великій групі пристроїв для догляду за порожниною рота і гігієнічних виробів. Креслення ілюструють одне ибретение стане більш зрозумілим з докладного опису і супровідних креслень, на яких:

Фіг.1 - вигляд спереду в перспективі пристрої для догляду за порожниною рота у вигляді зубної щітки згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.2 - вигляд ззаду в перспективі зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.3 - вигляд спереду в перспективі головки зубної щітки, зображеної на фіг.1, в якій пучки щетинок видалені.

Фіг.4 - вигляд ззаду в перспективі головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.5 - вигляд спереду головки зубної щітки, зображеної на фіг.1, в якій пучки щетинок видалені.

Фіг.6 - вигляд спереду в перспективі каркаса із жорсткого матеріалу головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.7 - вигляд ззаду в перспективі каркаса із жорсткого матеріалу головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.8 - вигляд збоку каркаса із жорсткого матеріалу головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.9 - вигляд спереду каркаса із жорсткого матеріалу головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.10 - вигляд ззаду каркаса із жорсткого матеріалу головки зубної щітки, зображеної на фіг.1.

Фіг.11 - збільшене зображення квадранта головки, зображеної на фіг.5.

Фіг.12 - вигляд у поперечному розрізі головки зубної щітки, зображеної на фіг.1, виполненголовки зубної щітки, зображена на фіг.1, виконаному по лінії XII-XII фіг.11, в якій сегменти знаходяться у вигнутому стані.

Фіг.14 - збільшене зображення дистальної ділянки головки, зображеної на фіг.5.

Фіг.15 - вигляд у поперечному розрізі головки зубної щітки, зображеної на фіг.1, виконаному по лінії XV-XV фіг.14, в якій сегменти знаходяться в звичайному стані.

Фіг.16 - вигляд у поперечному розрізі головки зубної щітки, зображеної на фіг.1, виконаному по лінії XVI-XVI, зображеної на фіг.14, в якій сегменти знаходяться в звичайному стані.

Детальний опис винаходу

Нижченаведене опис кращого варіанту(ів) здійснення є по суті лише прикладом і не є способом, призначеним для обмеження винаходу, його застосування або використання. У цьому описі винахід розглядається в термінах, що належать до ручної зубній щітці, що включає нове розташування чистячих елементів. Проте, в інших випадках винахід може бути у вигляді інших пристроїв для догляду за порожниною рота, що включають в себе пристрій для очищення м'яких тканин, електричну зубну щітку або інші мають ручку пристрої, виконані для догляду за порожниною рота.

На ф�я щітка 100 в цілому містить ручку 110 і головку 120. Ручка 110 забезпечує користувачеві механізм, з допомогою якого він може легко захопити зубну щітку 100 і маніпулювати нею. Ручка 110 може бути виконана різної форми, розміру, з різних матеріалів і за допомогою безлічі способів виготовлення, які добре відомі фахівцям в даній області техніки. Якщо необхідно, ручка 110 може включати в себе підходящий текстурований ділянка 101 для захоплення, виконаний з м'якого еластомерного матеріалу, або може являти собою багатокомпонентну конструкцію. Просто кажучи, якщо інше спеціально не обумовлено, конкретний пристрій ручки 110 не обмежує даний винахід і, таким чином, для цілей цього винаходу не вимагає додаткового розгляду.

Зубна щітка 100 проходить від проксимального кінця 112 до дистальному кінця 113 уздовж поздовжньої осі A-A, ділянка якої утворює поздовжню вісь головки 120. Головка 120 з'єднується з дистальним кінцем 105 ручки 110. Як більш докладно розглянуто нижче, у деяких варіантах здійснення винаходу каркас головки 120 виконаний єдиним цілим з ручкою 110, таким чином утворюючи єдину цілісну конструкцію. Можуть бути використані формування, фрезерування, механическ�лення ручка 110 і головка 120 можуть бути виконані у вигляді окремих компонентів, які функціонально з'єднуються на більш пізньому етапі виробничого процесу за допомогою будь-якого відповідного способу, відомого з рівня техніки, у тому числі, без обмеження, термозварювання, посадки з натягом, сполучної втулки, адгезії або фіксаторів. Те, є чи головка 120 і ручка 110 однокомпонентної чи багатокомпонентної конструкцією (у тому числі способи з'єднання), не є обмеженням цього винаходу у всіх варіантах здійснення.

Слід зауважити, що відносні терміни, такі як дистальний, середній, проксимальний, верхній, нижній, верх, низ, лівий, правий і т. д. використовуються просто для визначення відносних положень компонентів зубної щітки 100 відносно один одного і не призначені для обмеження цього винаходу яким-небудь додатковим способом.

Головка 120 в цілому містить передню поверхню 121 і задню поверхню 122. Передня поверхня 121 і задня поверхня 122 головки 120 може приймати безліч форм і контурів, жодний з яких не обмежує даний винахід. Наприклад, передня і задня поверхні 121, 122 можуть бути плоскими, рельєфними або їх поєднанням. Головка 120 також містить правий бік�і 120, з'єднує передню і задню поверхні 121, 122. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення дистальний край 125 розташований на дистальному кінці 113.

Безліч чистячих елементів 130 може відходити від передньої поверхні 121 головки 120 для контакту і очищення поверхні порожнини рота, переважно зубів. Хоча для чищення зубів особливо зручно безліч чистячих зуби елементів 130, при необхідності для очищення інших поверхонь порожнини рота може також використовуватися безліч чистячих зуби елементів 130. У цьому документі термін "чистить зуби елемент" використовується у загальному розумінні для позначення будь-якої конструкції, яка може використовуватися для очищення або масажу поверхні порожнини рота за допомогою відносного контакту з поверхнею. Звичайні приклади "чистячих зуби елементів" включають в себе, без обмеження, волокнисті щетинки, волоконні щетинки, нейлонові щетинки, спіральні щетинки, каучукові щетинки, еластомірні виступи, гнучкі полімерні виступи, спільно витягнуті нитки, розплющені на кінці щетинки, гофровані щетинки, антибактеріальні щетинки і їх поєднання і/або конструкції, що містять такі матеріали або поєднання.

Як описано �ство пучків 131 щетинок і безліч еластомерних чистячих елементів 132A-E. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення еластомірні чистячі елементи 132A-E представлені у вигляді дугоподібних еластомерних стінок. Однак, в деяких інших варіантах здійснення еластомірні чистячі елементи 132A-E можуть бути у вигляді еластомерних пальцеобразних виступів, лінійних еластомерних стінок та/або їх поєднаннями. Еластомірні чистячі елементи 132A-E виконані з відповідного еластомерного матеріалу. В одному варіанті здійснення еластомірні чистячі елементи 132A-E виконані з термопластичного еластомеру ("TPE"). Інші відповідні еластомірні матеріали включають в себе будь біосумісний пружний матеріал, придатний для використання в пристрої для гігієни порожнини рота. Для забезпечення оптимального комфорту, а також результативної очищення еластомерний матеріал переважно має твердість, знаходиться в діапазоні A10-A40 твердості по Шору, переважно А25 твердості по Шору. Одним кращим еластомерним матеріалом є стирол-етилен/бутилен-стироловий блок-сополімер (SEBS), вироблений компанією GLS Corporation. Проте, можуть використовуватися SEBS-матеріали інших виробників або інші матеріали, що мають твердість в межах і за предему варіантом здійснення цього винаходу. Головка 120 зубної щітки 100 проходить уздовж поздовжньої осі A-A. Головка 120 в цілому містить безліч розташованих на відстані один від одного сегментів 140-145. Безліч сегментів 140-145 виконані з жорсткого матеріалу. В одному варіанті здійснення безліч сегментів 140-145 виконані з твердого пластика. Відповідні тверді пластики включають в себе, без обмеження, поліпропілен. В деяких варіантах здійснення безліч сегментів 140-145 виконані з того ж жорсткого матеріалу, що й основний конструкційний компонент ручки 110.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення безліч сегментів 140-145 включають в себе центральний сегмент 140 і безліч периферійних сегментів 141-145. В деяких варіантах здійснення центральний сегмент 140 нерухомо з'єднаний з дистальним кінцем 105 ручки 110. Наприклад, центральний сегмент 140 може бути виконаний єдиним цілим з дистальним кінцем 105 ручки 110. В одному конкретному варіанті здійснення основний конструкційний компонент ручки 110 і каркас 400 (фіг.6-10) головки 120 можуть бути виконані єдиним цілим на загальному етапі литтєвого формування (який може використовувати багато отворів для заливки жорсткого матеріалу в рідкому вигляді).

Централ�більш докладно розглянуто нижче, кожен з периферичних сегментів 141-145 гнучко з'єднаний з центральним сегментом 140 допомогою еластомерного матеріалу 146, що заповнює канали 157-159B (на фіг.6, наприклад), виконані між сусідніми сегментами 140-145 і перемичками 148-152, що проходять між центральним сегментом 140 і периферичними сегментами 141-145.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення центральний сегмент 140 має хрестоподібну форму. Зрозуміло, винахід не обмежується цим у всіх варіантах здійснення, і в деяких інших варіантах здійснення може приймати інші форми, що включають в себе T-подібну форму, прямокутну, овальну, трикутну, багатокутну або неправильну. Для цілей розгляду центральний сегмент 140 розглядається як хрестоподібний сегмент 140 у всій іншій частині наведеного опису, оскільки наведений як приклад варіант здійснення є хрестоподібним за формою. Хрестоподібний сегмент 140 містить поздовжній ділянку 140A і поперечний ділянку 140B, які перетинаються на центральному соединительном ділянці 140C. Поздовжній ділянку 140A проходить уздовж поздовжньої осі A-A співвісно з нею, поки поперечний ділянку 140B проходить по суті перпендикмает всю ширину головки 120 (при цьому ширина головки 120 являє собою відстань між правим і лівим бічними краями 123, 124, виміряний по суті перпендикулярно поздовжньої осі A-A), при цьому поздовжній ділянку 140A займає не всю довжину головки 120 (при цьому довжина головки 120 являє собою відстань між проксимальним кінцем 147 головки 120 (фіг.6) і дистальним краєм 125 головки 120, виміряна вздовж поздовжньої осі A-A).

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення безліч периферійних сегментів 141-145 містять дистальний сегмент 143, першу пару сегментів 141, 145 і другу пару сегментів 142, 144. Дистальний сегмент 143 розташований на дистальному кінці 153 хрестоподібного сегмента 140. Перша пара сегментів 141, 145 розташована на протилежних сторонах поздовжнього ділянки 140A хрестоподібного сегмента 140. Друга пара сегментів 142, 144 також розташована на протилежних сторонах поздовжнього ділянки 140A хрестоподібного сегмента 140. Проте, перша пара сегментів 141, 145 розташована на протилежній стороні поперечного ділянки 140B хрестоподібного сегмента 140 від другої пари сегментів 142, 144. Кожен із сегментів 141-142, 144-145 першої та другої пар відокремлені від хрестоподібного сегмента 140 каналами 158A-159B містять еластомерний матеріал 146. Дистальний сегмент 143 також відділений від хрестоподібного сегмента 140 і другий парибно описані нижче, з посиланням на фіг.6-10.

Кожен з безлічі сегментів 140-145 містить передню поверхню 121A-121F. Передні поверхні 121A-F сегментів 140-145 спільно утворюють передню поверхню 121 головки 120 в поєднанні з еластомерним матеріалом 146 каналів. Як описано більш докладно нижче щодо фіг.11-13, ділянки передніх поверхонь 121A-C, 121E-F сегментів 140-142, 144-145 покриті (тобто облицьовані) основними ділянками еластомерних чистячих елементів 132A-D. Однак, по суті велика частина передніх поверхонь 121A-F сегментів 140-145 залишається відкритою, таким чином утворюючи ділянки із щетинками, з яких пучки 131 щетинок відходять від сегментів 140-145. Жорсткий матеріал сегментів 140-145 виступає через ділянки зі щетинками і забезпечує достатньо жорстку конструкцію, до якої можуть прикріплятися пучки 131 щетинок.

Кожен із сегментів 140-145 включає в себе безліч пучків 131 щетинок, що відходять від передніх поверхонь 121A-F. у наведеному В якості прикладу варіанті здійснення пучки 131 щетинок прикріплені до сегментів 140-145 допомогою закріплення пучків 131 щетинок в отвори 154 для пучків, утворені в передніх поверхнях 121A-F. Пучки 131 щетинок можуть бути закріплені в отворах 154 для пучків, використовуючи скоби, звукову зварювання иетинок можуть прикріплятися до сегментів 140-145 будь-яким способом, відомим з рівня техніки. Наприклад, для закріплення пучків 131 щетинок може використовуватися метод безъякорной прошивки (AFT). При AFT пластина або мембрана прикріплюється до сегментів 140-145, наприклад, за допомогою ультразвукового зварювання. Пучки 131 щетинок (або інші чистять зуби елементи) проходять через пластину або мембрану. Вільні кінці пучків 131 щетинок на одній стороні пластини або мембрани виконують очисну функцію. Кінці пучків 131 щетинок на іншій стороні пластини або мембрани сплавляються разом допомогою нагрівання для фіксації на місці.

Периферичні сегменти 141-142, 144-145 першої та другої пар додатково містять бічні поверхні 155A-D. Аналогічно, поперечний ділянку 140B хрестоподібного сегмента 140 (який також в більш загальному сенсі є центральним сегментом) також містить бічні поверхні 156A-B. Кожна з бічних поверхонь 155A-B периферичних сегментів 141-142 і бічна поверхня 156A хрестоподібного сегмента 140 утворюють ділянку правого бічного краю 123 головки 120. Аналогічно, бічні поверхні 155C-D периферичних сегментів 144-145 і бічна поверхня 156B хрестоподібного сегмента 140 утворюють ділянку лівого бічного краю 124 головки 120. Бічні поверхні 155�мірним матеріалом 146 каналів 157-159B, таким чином залишаючись відкритими.

На фіг.6-10 спільно більш докладно описана конструкція головки 120. На фіг.6-10 весь еластомерний матеріал 146 головки 120 (включає в себе еластомерний матеріал 146 каналів 157-159B, еластомерний очищувач м'яких тканин 200 і еластомірні чистячі елементи 132A-E) зняті, таким чином оголюючи каркас 400, виконаний з жорсткого матеріалу, наприклад, твердого пластику, наприклад, поліпропілену. Каркас 400 містить сегменти 140-145 і перемички 148-152. В одному варіанті здійснення весь каркас 400 може бути виконаний єдиним цілим як єдина конструкція. Однак, в інших варіантах здійснення компоненти каркаса 400 можуть бути виконані окремо і пізніше зібрані. Більш того, в деяких альтернативних варіантах здійснення одна або всі перемички 148-152 можуть бути повністю виключені. У такому варіанті здійснення сегменти 140-145 будуть гнучко з'єднані один з одним тільки еластомерним матеріалом 146. Крім того, хоча наведений як приклад варіант здійснення головки 120 по справжньому винаходу містить шість сегментів 140-145, в інших варіантах здійснення при необхідності може бути використано більше або менше сегментів.

Як згадувалося вище, сегмеазделени одним або більше каналами 157-159B. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення периферичний сегмент 141 відділений від хрестоподібного сегмента 140 каналом 159B, при цьому периферичний сегмент 145 відділений від хрестоподібного сегмента 140 каналом 159A. Канали 159A-B можуть представляти собою вигнуті канали. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення канали 159A-B є дугоподібними і приймають по суті U-подібну форму. Однак, можливо, що в інших варіантах здійснення канали 159A-B можуть приймати інші відповідні форми.

Аналогічно, периферичний сегмент 142 відділений від хрестоподібного сегмента 140 каналом 158B, при цьому периферичний сегмент 144 відділений від хрестоподібного сегмента 140 каналом 158A. Канали 158A-B можуть також являти собою вигнуті канали. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення канали 158A-B є дугоподібними і приймають по суті J-подібну форму. Однак, можливо, що в інших варіантах здійснення канали 158A-B можуть приймати інші відповідні форми. Наприклад, канали 158A-B можуть приймати по суті U-подібну форму і ділянка кожного з каналів 158A-B може збігатися з ділянкою поперечного каналу 157.

Дистальний сегмент 143 відділений від хрестоподібного пєг�ических сегментів 142, 144. Поперечний канал 157 являє собою зігнутий канал. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення поперечний канал 157 приймає в цілому хвилеподібну форму. Більш того, поперечний канал 157 проходить по всій ширині головки 120. Іншими словами, поперечний канал 157 відходить від правого бокового краю 123 до лівого бічного краю 124 головки 120. В деяких варіантах здійснення ділянку поперечного каналу 157 може збігатися з ділянкою каналу 158A. Аналогічно, в деяких варіантах здійснення ділянку поперечного каналу 157 може збігатися з ділянкою каналу 158B.

Перемички 148-152 розташовані в каналах 157-159B і з'єднують периферичні сегменти 141-145 з хрестоподібним сегментом 140. Зокрема, перемичка 148 з'єднує сегмент 141 з хрестоподібним сегментом 140. Перемичка 149 з'єднує сегмент 142 з хрестоподібним сегментом 140. Перемичка 150 з'єднує дистальний сегмент 143 з хрестоподібним сегментом 140. Перемичка 151 з'єднує сегмент 144 з хрестоподібним сегментом 140. Перемичка 152 з'єднує сегмент 145 з хрестоподібним сегментом 140. Хоча вищенаведене опис забезпечує, що одна з перемичок 148-152 з'єднує один з периферійних сегментів 141-145 з хрестоподібним сегментом 140, передбачається, ч� одна перемичка 148-152 або з'єднувальний елемент.

Перемички 148-152 являють собою тонкі балкові або тонкі консольні конструкції, що проходять між периферичними сегментами 141-145 і хрестоподібним сегментом 140, таким чином утворюючи гнучку перемичку між ними. В одному варіанті здійснення перемички 148-152 виконані з жорсткого матеріалу, наприклад, твердого пластику, наприклад, поліпропілену. У більш приватному варіанті здійснення перемички 148-152 виконані з такого ж жорсткого матеріалу, з якого виконані сегменти 140-145, і можливо виконані єдиним цілим з ними. Хоча перемички 148-152 виконані з матеріалу, який вважається відносно жорстким у рівні техніки, тим не менш гнучкість перемичок 148-152 забезпечується за рахунок тонкощі перемичок 148-152. Наприклад, перемички 148-152 мають товщину t1(виміряну вздовж осі, по суті перпендикулярній поздовжній осі A-A і проходить через передню і задню поверхні), яка менше, ніж товщина t2сегментів 140-145 (виміряна вздовж осі, по суті перпендикулярної переднім поверхонь 121A-F сегментів 140-145) (фіг.12). В одному варіанті здійснення відношення t1:t2знаходиться в діапазоні приблизно від 1:2 до 1:5. Зрозуміло, винахід цим не ограни�ріал 146.

На фіг.6-10 представлено, що кожен із сегментів 140-145 додатково містить щонайменше один виступ, відходить від задньої поверхні 160A-F сегментів 140-145. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення хрестоподібний сегмент 140 містить п'ять виступів, а саме, два дугоподібних ребра 161A-B, центральний штифт 162 і два виступи 163-164. Зрозуміло, при необхідності може використовуватися більша або менша кількість виступів. Периферичний сегмент 141 містить виступ 169. Периферичний сегмент 142 містить виступ 168. Дистальний сегмент 143 містить виступ 167. Периферичний сегмент 144 містить виступ 166. Периферичний сегмент містить 145 виступ 165. Як більш докладно розглянуто нижче, одне з призначень виступів 161-169 полягає в забезпеченні контактної поверхні форми, використовуваної для лиття еластомерного матеріалу, в його рідкій формі, на каркас 400 для заповнення каналів 157-159B для освіти еластомерного очисника 200 м'яких тканин і для освіти еластомерних чистячих елементів 132A-E. Іншого призначення одного або всіх виступів 161-169 полягає в забезпеченні елемента, який зачіпляє і/або шкребе м'які тканини порожнини рота при використанні еластомерного очисника 200 м'яких тканежит еластомерний очищувач 200 м'яких тканин, розташований на задній поверхні 122 головки 120. Еластомерний очищувач 200 м'яких тканин виконаний з еластомерного матеріалу. Еластомерний матеріал еластомерного очисника 200 м'яких тканин може являти собою будь біосумісний пружний матеріал, придатний для використання в пристрої для гігієни порожнини рота. Для забезпечення оптимального комфорту, а також результативної очищення еластомерний матеріал переважно має твердість, знаходиться в діапазоні A8-A25 твердості по Шору. Наприклад, одним кращим еластомерним матеріалом є стирол-етилен/бутилен-стироловий блок-сополімер (SEBS), вироблений компанією GLS Corporation. Однак можуть використовуватися SEBS-матеріали інших виробників або інші матеріали, що мають твердість в межах і за межами цього діапазону. В одному варіанті здійснення еластомерний очищувач 200 м'яких тканин виконаний єдиним цілим з еластомерним матеріалом 146 каналів 157-159B і еластомірними хімічними елементами 132A-E.

Еластомерний очищувач 200 м'яких тканин містить безліч виступів у вигляді шишечок 201 і ребер 202, відходять від основної поверхні 203 еластомерного очисника 200 м'яких тканин. При використанні в настоения виступу), який виступає вгору з основної поверхні. У загальному сенсі гулька, в переважній конструкції, має висоту більшу, ніж ширина в основі шишечки (при вимірюванні в поздовжньому напрямку). Однак шишечки можуть включати в себе виступи, у яких ширина і висота приблизно однакові або у яких висота трохи менше ширини. Більш того, при деяких умовах (наприклад, коли гулька звужується до кінчика або включає в себе ділянку підстави, який звужується до меншого виступу), ширина підстави може бути по суті більше висоти.

В одній найкращої конструкції еластомерного очисника 200 м'яких тканин шишечки 201 переважно мають конічну форму. При використанні в цьому документі терміни "конічна форма" або "конічний" включають в себе справжні конуси, елементи у формі усіченого конуса і інші форми, які звужуються до суженному кінця і таким чином мають схожість з конусом, незалежно від того, є чи звуження безперервним і рівномірним, або вони мають округлені поперечні перерізу.

Виступи 201, 202 еластомерного очисника 200 м'яких тканин можуть сприяти значному зменшенню основного джерела неприємного запаху з �ру та інші органічні залишки з мови та інших поверхонь м'яких тканин порожнини рота. Мова, зокрема, схильний до розвитку бактеріальних нашарувань, які, як відомо, сприяють скупченню організмів і органічних залишків, які можуть сприяти неприємного запаху з рота. Ця мікрофлора може виявлятися в поглибленнях між сосочками на більшій частині верхньої поверхні мови, а також на інших поверхнях м'яких тканин порожнини рота. При зачепленні або іншому протягуванні по поверхні мови шишечки 201 еластомерного очисника 200 тканин забезпечують ніжне зачеплення м'яких тканин при зануренні в поглиблення між сусідніми сосочками мови. Тоді ребра 202 еластомерного очисника 200 тканин шкребуть поверхню м'яких тканин порожнини рота, таким чином видаляючи зміщені з місця органічні залишки. Recreation конструкція еластомерного очисника 200 м'яких тканин також забезпечує можливість основної поверхні 203 слідувати природним контурам поверхонь тканин порожнини рота, наприклад, язика, щік, губ і ясен користувача. Більш того, шишечки 201 і ребра 202 можуть при необхідності згинатися для перетину і очищення поверхонь м'яких тканин у порожнині рота, за якими вони переміщуються.

В одному варіанті здійснення еластомерний одят через еластомерний очищувач 200 м'яких тканин. Таким чином, ділянка кожного з виступів 161A-169 залишається відкритим на задній поверхні 122 головки 120. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення виступи 161A-B, 162 хрестоподібного сегмента 140 знаходяться по суті врівень з основною поверхнею 203 еластомерного очисника 200 м'яких тканин. Однак, виступи 163-169 сегментів 140-145 виходять за межі і, таким чином, виступають з основної поверхні 203 еластомерного очисника 200 м'яких тканин.

Незалежно від того, чи знаходяться виступи 161A-169 врівень або виступають з основної поверхні 163 еластомерного очисника 200 м'яких тканин, відкриті ділянки виступів 161A-169 забезпечують контактні поверхні для формування під час литтєвого формування еластомерного очисника 200 м'яких тканин на каркасі 400. За рахунок забезпечення виступу 161A-169, має відкритий ділянку на кожному з сегментів 140-145, кожен із сегментів 140-145 може залишатися стійкої орієнтації під час процесу литтєвого формування, при якому еластомерний матеріал 146 тече в канали 157-159B, утворює еластомерний очищувач 200 м'яких тканин та/або утворює еластомірні чистячі елементи 132A-E. Крім того, виступи 163-169 сегментів 140-145, виступаючі з основної поверхносителя 200 м'яких тканин для зачеплення і очищення м'яких тканин порожнини рота.

На фіг.4, 12, 14 і 16 спільно можна бачити, що еластомерний очищувач 200 м'яких тканин додатково містить безліч канавок 204, 205A, 205B, виконаних в основній поверхні 203. Як більш докладно розглянуто нижче, безліч канавок 204, 205A поєднані з каналами 157-159B, що містять еластомерний матеріал 146. Більш конкретно, безліч канавок 204, 205A-B поєднані з каналами 157-159B так, що вісь, перпендикулярна поздовжній осі A-A (наприклад, вісь C-C, представлена на фіг.12) перетинає і канали 157-159B, і канавки 204, 205A-B.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення еластомерний очищувач 200 м'яких тканин містить поперечну канавку 204 і дві розташовані на відстані один від одного поздовжні канавки 205A, 205B. Поперечна канавка 204 проходить поперечно по всій ширині головки 120 від правого бокового краю 123 до лівого бічного краю 124. Поперечна канавка 204 поєднана з поперечним каналом 157 (найкраще видно на фіг.16). В результаті вісь, перпендикулярна поздовжній осі A-A, перетинає і поперечний канал 157 і поперечну канавку 204. Як показано на фіг.12 і 14, поперечний канал 157 є нелінійним і проходить у цілому вздовж осі D-D. Поперечна канавка 204 також проходить у цілому вздовж осі D-D. Поперечна канаЏ поперечна стінка 206 додатково сприяє очищенню м'яких тканин, коли еластомерний очищувач 200 м'яких тканин переміщується по м'яких тканин порожнини рота за рахунок створення додаткового скребущего ребра. Більш того, поперечне розташування канавки 204 додатково сприяє очищенню м'яких тканин шляхом направлення текучого середовища і зміщених органічних залишків до бічних краях 123, 124, де вони виходять із зони дії еластомерного очисника 200 м'яких тканин і не вдавлюються назад в м'які тканини. На додаток до полегшення очищення м'яких тканин поперечна канавка 204 за рахунок сполучення з поперечним каналом 157 також сприяє очищенню зубів за допомогою надання додаткової гнучкості дистальному сегменту 143 щодо хрестоподібного сегмента 140.

Поздовжні канавки 205A,B проходять поздовжньо від поперечних канавок 204 в напрямку проксимального кінця 147 головки 120, закінчуючись на правому і лівому бічних краях 123, 124 головки 120 поблизу проксимального кінця 147. Поздовжня канавка 205A поєднана з ділянками і каналу 158B, і каналу 159B (фіг.12). Поздовжня канавка 205B поєднана з ділянками і каналу 158A, і каналу 159A. Аналогічно поперечної канавці 204, поздовжні канавки 205A,B сприяють очищенню м'яких тканин шляхом направлення текучого середовища і смещеннягких тканин і не вдавлюються назад в м'які тканини. Поздовжні канали 205A,B закінчуються в місцях на правому і лівому бічних краях 123, 124, розташованих ближче до проксимального кінця 147 головки 120, ніж поперечна канавка 204, так що текучі середовища і органічні залишки виводяться в різні місця, щоб не допустити забивання. Більш того, завдяки поєднанню з каналами 158B, 159B поздовжня канавка 205A сприяє очищенню зубів за допомогою надання додаткової гнучкості периферичним сегментами 141, 142 щодо хрестоподібного сегмента 140. Аналогічно, завдяки поєднанню з каналами 158A, 159A поздовжня канавка 205B сприяє очищенню зубів за допомогою надання додаткової гнучкості периферичним сегментами 144, 145 щодо хрестоподібного сегмента 140.

На фіг.3, 11 і 12 спільно описаний один варіант здійснення еластомерного миючого елемента і його конструкційного об'єднання з головкою 120. Для цілей розгляду в нижчеподаному описі еластомерний чистячий елемент 132B називається еластомірної стінкою 132B, оскільки у наведеному у якості прикладу варіанті здійснення зображена стінка. Хоча варіант здійснення еластомерного миючого елемента описаний щодо еластомірної стінки 132B та її взаємодії з каналом 1�імо до інших еластомерним стінок 132A, 132C, 132D і їх взаємодії з каналами 159B, 159A, 158A і що містяться в них еластомерним матеріалом 146. Більше того, хоча винахід розглянуто у термінах, що належать до еластомірної стінці, слід розуміти, що в інших варіантах здійснення розглянуті нижче принципи можуть бути додані до еластомерним пальцеподібних виступам та іншим еластомерним конструкцій.

Recreation стінка 132B являє собою дугоподібну стінку, що проходить уздовж вигнутого каналу 158B. Більш конкретно, канал 158B проходить вздовж викривленого осі B-B. у наведеному В якості прикладу варіанті здійснення recreation стінка 132B також проходить вздовж викривленого осі B-B і проходить вгору від передньої поверхні 121 головки 120 вздовж осі C-C. На фіг.12 сегменти 140, 142 головки 120 знаходяться в звичайному стані (тобто стан, при якому до голівці 120 не прикладається сил). У звичайному стані сегменти 140, 142 не вигнуті відносно один одного і поверхні 121A, 121C сегментів є по суті копланарними. На фіг.13 представлено, що сегменти 140, 142 головки 120 знаходяться у вигнутому стані (тобто стан, при якому сили, що повідомляються при нормальній чищенні, додаються до голівці 120). У вигнутому стані сегмент�ожение. При припиненні дії миючих сил еластомерний матеріал 146 каналу 158B і перемичка 149 зміщують сегменти 140, 142 назад у нормальний стан. Винахід, однак, не обмежується прикладами, в яких передні поверхні 121A, 121C мають копланарное розташування в звичайному стані і наведені в некопланарное розташування в вигнутому стані. У деяких альтернативних варіантах здійснення передні поверхні 121A, 121C можуть перебувати в некопланарном розташуванні в звичайному стані і наведені в розташування в вигнутому стані. У ще одному альтернативному варіанті здійснення передні поверхні 121A, 121C можуть перебувати у першому некопланарном розташуванні (тобто під першим кутом один до одного) в звичайному стані і наведені в друге некопланарное розташування (тобто під другим іншим кутом один до одного) у вигнутому стані. Передбачається, що розташування передніх поверхонь 121A, 121C в звичайному стані і вигнутому стані за необхідності може бути змінено на протилежне.

На фіг.12 представлено, що recreation стінка 132B в цілому містить кореневий ділянку 170, основний ділянку 171 і верхній ділянку 172. Кореневий ділянку 170 розташований у каналі 158B і з'єднаний з еєї C-C і з'єднується з нижнім кінцем 173 основного ділянки 171. Основний ділянку 171 проходить вгору вздовж осі C-C від нижнього кінця 173 до верхнього кінця 174. Верхня ділянка 172 еластомірної стінки 132B проходить вгору вздовж осі C-C від верхнього кінця 174 основного ділянки 171 до кінцевого кінця 175. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення кінцевий кінець 175 є плоским. Однак в інших варіантах здійснення кінцевий кінець 175 може бути заокругленим або звуженим, або мати інші відповідні форми.

Нижній кінець 173 основного ділянки 171 еластомірної стінки 132B має ширину W3, виміряну перпендикулярно осі B-B. Верхній кінець 174 основного ділянки 171 еластомірної стінки 132B має ширину W2, виміряну перпендикулярно осі B-B. Ширина W2менше ширини W3. Ширина W3нижнього кінця 173 основного ділянки 171 еластомірної стінки 132B більше ширини W1каналу 158B, виміряна перпендикулярно осі B-B. Внаслідок того, що ширина W3більше ширини W1,нижній кінець 173 основного ділянки 171 покриває ділянки відповідно 178, 179 передніх поверхонь 121C, 121A сегментів 142, 140. Частина передніх поверхонь 121C, 121A сегментів 142, 140 залишається відкритою.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення основної учасрине від нижнього кінця 173 до верхнього кінця 174. В альтернативних варіантах здійснення основної ділянку 171 може включати в себе ступінчасті поверхні, а не дві похилі поверхні 176, 177. У такому варіанті здійснення основної ділянку 171 звужується поступово, а не поступово.

Верхня ділянка 172 еластомірної стінки 132B містить першу основну поверхню 180 і другу основну поверхню 181, протилежну першої основної поверхні 180. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення перша і друга основні поверхні 180, 181 по суті паралельні один одному, таким чином верхня ділянка 172 має однакову ширину W2по своїй висоті. В деяких варіантах здійснення ширина W2дорівнює або менше ширини W1каналу 158B. В одному конкретному варіанті здійснення ширина W2може бути по суті дорівнює ширині W1каналу 158B.

За рахунок виконання еластомірної стінки 132B таким чином, що основний ділянку 171 є більш широким, ніж верхній ділянку 172, верхня ділянка 172 залишається гнучким, щоб він міг протирати поверхні зубів. Однак, основний ділянку 171 забезпечує конструкційну цілісність і сприяє недопущення надмірного стирання/згинання еластомірної стінки 132B. БолА сегментів 142, 140 recreation стінка 132B сприяє недопущенню перегибанию сегментів 142, 140 відносно один одного при додатку додаткового руху, викликаного зазначеним обмеженим згинання між сегментами 142, 140.

При використанні по всьому документу діапазони використовуються як скорочені позначення для опису будь-якого і кожного значення знаходиться всередині діапазону. Будь-яке значення в межах діапазону може бути обрано в якості кінця діапазону. Крім того, всі цитовані документи, наведені в цьому документі, таким чином повністю включені в нього за допомогою посилання. У разі конфлікту між визначенням, наведеним у цьому розкритті, та визначенням, наведеним у цитованому джерелі, перевагу має даний розкриття.

Хоча вищенаведене опис і креслення представляють зразкові варіанти здійснення цього винаходу, слід розуміти, що в них можуть бути внесені різні доповнення, модифікації і заміни без відступу від змісту та обсягу цього винаходу, визначеного додається формулою. Зокрема, фахівцям в даній області техніки очевидно, що даний винахід може здійснюватися в інших конкретних ві�нтов без відступу від його змісту або істотних характеристик. Фахівця в даній області техніки очевидно, що винахід може використовуватися з багатьма модифікаціями структури, конструкції, пропорцій, розмірів, матеріалів і компонентів і іншим чином, використовуваним в практичному застосуванні винаходу, які конкретно пристосовані до конкретних умов і робочим вимогам, без відступу від принципів цього винаходу. Розкриті в цьому документі варіанти здійснення, отже, повинні розглядатися у всіх відносинах як ілюстративні і неограничивающие, обсяг винаходу визначається прикладеною формулою і не обмежується наведеним вище описом або варіантами здійснення.

1. Пристрій для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою і має поздовжню вісь;
безліч чистячих зуби елементів, що відходять від передньої поверхні голівки;
при цьому головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, причому безліч сегментів включає в себе центральний сегмент і щонайменше один периферичний сегмент, розташований навколо центрального сегмента, при цьому зазначений щонайменше про�який гнучко поєднує зазначений щонайменше один периферичний сегмент з центральним сегментом;
еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, і містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, що відходять від основної поверхні очищувача м'яких тканин, і щонайменше одну канавку, утворену основною поверхні еластомерного очисника м'яких тканин; при цьому
щонайменше одна канавка еластомерного очисника м'яких тканин поєднана з каналом.

2. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому центральний сегмент виконаний єдиним цілим з дистальним кінцем ручки і відходить від нього.

3. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1 або 2, в якому зазначена щонайменше одна канавка поєднана з каналом так, що вісь, по суті перпендикулярна поздовжній осі головки, проходить через канал і щонайменше через зазначену одну канавку.

4. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1 або 2, в якому зазначений щонайменше один периферичний сегмент являє собою дистальний сегмент, розташований на дистальному кінці центрального сегмента, зазначена щонайменше одна канавка являє собою поперечну канаву, яка проходить по вселяє дистальний сегмент від центрального сегмента, і поперечна канавка поєднана з поперечним каналом.

5. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 4, в якому зазначений щонайменше один периферичний сегмент містить принаймні одну пару сегментів, розташованих на протилежних сторонах центрального сегмента, зазначена щонайменше одна канавка містить кілька поздовжніх канавок, що відходять від поперечної канавки до бічних краях головки, канал містить пару вигнутих каналів, відокремлених зазначеної щонайменше однією парою сегментів від центрального сегмента, а пара поздовжніх канавок поєднана з ділянкою вигнутих каналів.

6. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому зазначений щонайменше один периферичний сегмент додатково з'єднаний з центральним сегментом перемичкою, розташованої в каналі і виконаною з жорсткого матеріалу.

7. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 6, в якому перемичка виконана єдиним цілим з центральним сегментом і зазначеним щонайменше одним периферійним сегментом.

8. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 6 або 7, в якому перемичка має першу товщину, а центральний сегмент і зазначений щонайменше один периферичний сегмент мають �ержащее:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою;
безліч чистячих зуби елементів, що відходять від передньої поверхні голівки;
при цьому головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, причому безліч сегментів відокремлено один від одного каналом, що містить еластомерний матеріал, гнучко з'єднує безліч сегментів один з одним;
еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, і містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, що відходять від основної поверхні еластомерного очисника м'яких тканин, і безліч канавок, виконаних в основній поверхні еластомерного очисника м'яких тканин;
при цьому щонайменше одна з безлічі канавок еластомерного очисника м'яких тканин поєднані щонайменше з одним з каналів.

10. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 9, в якому щонайменше один з безлічі сегментів виконаний єдиним цілим з дистальним кінцем ручки і відходить від неї.

11. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 9 або 10, в якому зазначена щонайменше одна з множес�к, що вісь, по суті перпендикулярна поздовжній осі головки, проходить через зазначений щонайменше один з каналів і зазначену щонайменше одну з безлічі канавок.

12. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 9 або 10, в якому безліч канавок містить поперечну канаву, що проходить по всій ширині головки, і пару поздовжніх канавок, що відходять від поперечної канавки до бічних краях головки поблизу проксимального кінця головки.

13. Пристрій для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою;
безліч чистячих зуби елементів, що відходять від передньої поверхні голівки;
при цьому головка утворена безліччю розташованих на відстані один від одного сегментів, виконаних з жорсткого матеріалу, і каналів, що містять еластомерний матеріал, який гнучко поєднує безліч сегментів один з одним;
еластомерний очищувач м'яких тканин, розташований на задній поверхні головки, протилежної передньої поверхні голівки, і містить безліч виступів для зачеплення м'яких тканин порожнини рота, що відходять від основної поверхні очищувача м'яких тканин, і безліч канавок, виконаних в основній поверхні очищувача � для догляду за порожниною рота за п. 13, в якому безліч сегментів включає в себе центральний сегмент і безліч периферійних сегментів, розташованих навколо центрального сегмента.

15. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 14, в якому центральний сегмент нерухомо з'єднаний з дистальним кінцем ручки.

16. Пристрій для догляду за порожниною рота по кожному з пп. 14 або 15, в якому кожен з центрального сегмента і периферичних сегментів містить один або більше відходять від нього чистячих зуби елементів.

17. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 13, в якому кожен із сегментів додатково з'єднується разом за допомогою перемички, виконаної з жорсткого матеріалу.

18. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 17, в якому перемички виконані єдиним цілим з сегментами.

19. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 17 або 18, в якому перемички мають першу товщину, а сегменти мають другу товщину, при цьому перша товщина менше другий товщини.

20. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 17 або 18, в якому перемички укладені в еластомерний матеріал каналів. 

Схожі патенти:

Пристрій для догляду за порожниною рота

Пристрій для догляду за порожниною рота містить ручку, головку з передньою поверхнею і з першим і другим отворами для пучка щетинок. Отвори мають поздовжні осі, а профіль їх поперечного перерізу містить малу і велику осі. Пристрій має встановлені в отворах перший і другий пучки щетинок, що відходять від передньої поверхні голівки і містять безліч конусоподібних щетинок. При цьому велика вісь першого отвори для пучка не паралельна великої осі другого отвори для пучка. Кожен з безлічі конусоподібних щетинок першого і другого пучка щетинное містить поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу, що має малу і велику осі, при цьому великі осі першого безлічі конусоподібних щетинок паралельні великої осі першого отвори для пучка, а великі осі другого безлічі конусоподібних щетинок паралельні великої осі другого отвори для пучка. В іншому варіанті здійснення винаходу отвір для пучка в передній поверхні має багатокутний профіль поперечного перерізу, який встановлений пучок щетинок, що відходить від передньої поверхні голівки, перший пучок щетинок містить безліч конусоподібних щетинок, при цьому великі осі першої подгруп

Зубна щітка, що має конфігурацію чистячих елементів у вигляді замкнутої петлі

Зубна щітка (100), що має конфігурацію чистячих елементів (130) для поліпшеного догляду за ротовою порожниною та утримування засоби для чищення зубів. В одному аспекті винахід являє собою зубну щітку, містить перший комплект (140) чистячих елементів, що утворюють петлю, яка проходить від дистальної периферії головки до проксимальної периферії головки. Петля має форму бігової доріжки і містить першу парэллиптическую стінку (141) чистячих елементів на дистальній периферії головки і другу парэллиптическую стінку чистячих елементів, розташовану на проксимальній периферії головки. Парэллиптические стінки з'єднані першим і другим дугоподібними рядами (142, 143) чистячих елементів. В одному варіанті здійснення перший і другий дугоподібні ряди розташовані симетрично відносно поздовжньої осі так, що периферійні опуклі поверхні першого і другого дугоподібних рядів звернені до поздовжньої осі. 4 н. і 27 з.п. ф-ли, 10 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має відхиляються чистячі елементи

Пристосування для догляду за порожниною рота з реалізованої компонуванням чистячих елементів, що має відхиляються чистячі елементи. В одному аспекті винахід являє собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку і головку. Безліч чистячих елементів простягаються від першої поверхні головки таким чином, щоб утворити кільце навколо осі, що тягнеться від першої поверхні голівки. Кожен з чистячих елементів простягається від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від осі. В одному варіанті здійснення стінка чистячих елементів також простягається від першої поверхні головки і оточує по периферії безліч чистячих елементів. У ще одному аспекті винахід може представляти собою пристрій для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота, в якому використана згадана вище компонування чистячих елементів. Причому один або більше з чистячих елементів впираються у верхню внутрішню крайку стінки чистячих елементів в ненапряженном стані. 3 н. і 22 з.п. ф-ли. 13 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Винахід являє собою зубну щітку, яка включає в себе голівку, безліч елементів для чищення зубів, які містять щонайменше один поліруючий зуби вузол, у вигляді поліруючого елемента і елемента щетини. У кращому варіанті здійснення поліруючий елемент містить безліч поліруючих зуби елементів, концентрично розташованих навколо центральної точки, кожний з них включає в себе опорна підстава і розширену пружну головку для полірування зубів, яка проходить похило назовні від підстави і визначає полирующую поверхню, а частина елемента щетини перетинає центральну точку. Поліруючий елемент утворює проріз, яка відповідає формі елемента щетини, а в сукупності полірувальні головки утворюють круглу форму, причому полірувальні головки мають більшу ширину, ніж опорні основи, а опорні підстави проходять від поліруючих головок до головки зубної щітки і включають в себе прикріплює кінець, який закріплений на передній стороні головки зубної щітки і розширено щодо ділянок опорних підстав біля поліруючих головок. 3 н. і 18 з.п. ф-ли, 14 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Пристосування для догляду за порожниною рота містить голівку з центральним поздовжнім зазором, який ділить голову на ліву і праву області. Обидві області містять ряд поперечних зазорів, при цьому одна з областей має більше поперечних зазорів, ніж інша область, і безліч перших очищувальних елементів на першій стороні голівки. 2 н. і 2 з.п. ф-ли. 8 іл.

Пристрій для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристрій для догляду за порожниною рота, що містить головку; елемент для масажу ясен, відходить від її периферичної боку, безліч чистячих зуби елементів, розташованих на голівці і включають бічній чистить зуби елемент. Останній розташований всередину елемента для масажу ясен і примикає до нього. Елемент для масажу ясен забезпечує поперечну опору для бічного чистить зуби елемента під час чищення. 9 з.п. ф-ли, 20 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку, прикріплену до неї голівку, яка має платформу, перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки, щонайменше, один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента. Причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з одним рухомим несучим елементом у другій точці з'єднання; а перша і друга точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки. 4 з.п. ф-ли, 45 іл.

Пристосування для догляду за ротовою порожниною

Запропоновано пристосування для догляду за ротовою порожниною, зокрема, зубна щітка, яка містить голівку і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, переважно, містять еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок. В іншому варіанті здійснення пристосування зубна щітка містить також щетинковий елемент, розташований, щонайменше, всередині еластомерного елемента. Наступний варіант здійснення пристосування описує зубну щітку, яка містить безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої. Кращі варіанти здійснення поглиблення включають повністю або частково закриту нижню частину для утримання та мінімізації втрати засоби для чистки зубів в процесі чищення. 3 н. і 19 з.п. ф-ли, 15 іл.

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.
Up!