Приводний інструмент з живленням від акумуляторної батареї

 

Передумови до створення винаходу

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід відноситься до приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї, який приводить в дію двигун допомогою батареї.

Відомий рівень техніки

В японській не розглянутої викладеної патентної публікації № 2006-175592 описаний електричний перфоратор з живленням від акумуляторної батареї, має батарею для приведення в дію двигуна. Згідно з цим відомим технічним рішенням двигун із живленням від батареї і механічне пристосування поміщаються всередині корпусу інструменту у формі кожуха. Механічне пристосування, що включає в себе механізм перетворення руху для лінійного переміщення ударної насадки в аксіальному напрямку і механізм передачі потужності для приведення в обертання ударної насадки навколо її осі, служить для приводу ударної насадки обертає енергією, переданої від двигуна. Двигун розташовується таким чином, щоб вісь обертання проходила в напрямку, поперечному до аксиальному напрямом або напрямом переміщення наконечника інструмента у формі ударної насадки. Далі, рукоять, призначена для удеом напрямку щодо ударної насадки і відходить в напрямку, поперечному до аксиальному напрямом ударної насадки. Батарея встановлена на відхідному кінці або нижньому кінці рукояті позаду двигуна.

Приводний інструмент, такий як перфоратор, використовується різним чином, включаючи спосіб виконання операції в горизонтальному положенні, направивши ударну насадку на вертикальну стінку, спосіб виконання операції з орієнтацією вгору, направивши ударну насадку на стелю, і спосіб виконання операції з орієнтацією вниз, направивши ударну насадку на підлогу. Тому для того, щоб пом'якшити стомлюваність користувача, важливо поліпшити зручність використання (легкість використання) приводного інструмента. Зокрема, у разі молоткового перфоратора, при якому користувач тримає рукоять і виконує операцію, одночасно додаючи спрямоване вперед притискають зусилля і притискаючи молотковий перфоратор до оброблюваного виробу, збільшення вібрації в напрямку нанесення ударів ударної насадкою під час роботи (поздовжній момент навколо центру ваги) веде до збільшення навантаження на користувача. Величина цього моменту залежить від положення центра ваги приводного інструмента. Зокрема, момент стає більше, коли становище цін�тенією є пропозиція способу перенесення центру ваги приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї ближче до робочої осі наконечника інструмента в приводному інструменті з живленням від акумуляторної батареї.

Описана вище мета може бути досягнута за допомогою заявленого винаходу. Згідно кращого варіанту реалізації винаходу приводний інструмент з живленням від акумуляторної батареї включає в себе батарею, двигун, механічне пристосування і корпус інструменту і виконує операцію по переміщенню наконечника інструмента в аксіальному напрямку для наконечника інструмента. Двигун приводиться в дію живленням від батареї. Механічне пристосування приводить в дію наконечник інструменту обертає енергією, переданої від двигуна. Далі, «переміщення наконечника інструмента в аксіальному напрямку для наконечника інструмента» включає в себе в широкому сенсі не тільки спосіб, яким наконечник інструменту рухається в аксіальному напрямку відносно корпусу інструменту, але і спосіб, яким наконечник інструменту рухається в аксіальному напрямку разом з корпусом інструменту. Далі, наприклад, якщо приводний інструмент містить перфоратор, призначений для використання при операції свердління на оброблюваному виробі, такому як бетонна стіна, «механічне пристосування» являє собою механічне пристосування, кото формі ударної насадки в його аксіальному напрямку, і механічне пристосування, що служить для передачі обертальної потужності двигуна на ударну насадку і для приведення в обертання ударної насадки навколо її осі. Далі, «приводний інструмент з живленням від акумуляторної батареї» у винаході зазвичай являє собою ударний інструмент, такий як і молоток перфоратор, призначений для використання для операції обрубки та операції свердління на оброблюваному виробі, але також широко включає в себе інструмент для затягування гвинтів, який використовується в операції затягування гвинтів, і установчий інструмент для забивання цвяхів, скоб і тому подібного.

Згідно винаходу сумарна вага двигуна і батареї повинен бути менше ваги механічного пристосування. Двигун і батарея розташовуються в положенні, більш віддаленому від робочої осі наконечника інструмента, ніж механічне пристосування для здійснення приводу наконечника інструмента, у напрямку, поперечному щодо робочої осі наконечника інструмента. Тому при такій конструкції, при якій сумарний вага двигуна і батареї менше ваги механічного пристосування, центр тяжкості приводного інструмента може бути наближений до рабочаконечника інструменту в процесі роботи, чи зокрема поздовжній момент, може бути зменшена. В результаті навантаження на користувача може бути змінено та покращено зручність застосування.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу наконечник інструменту містить ударну насадку, яка рухається щонайменше лінійно в аксіальному напрямку, і механічне пристосування включає в себе ударний елемент, який рухається лінійно в аксіальному напрямку щодо ударної насадки і вдаряє по ударній насадці.

При такій конструкції може бути зменшена вібрація, викликана в аксіальному напрямку щодо ударної насадки в процесі роботи в ударному інструменті, такому як молоток, в якому ударна насадка виконує ударний рух в аксіальному напрямку, і перфоратор, в якому ударна насадка обертається навколо своєї осі при виконанні ударного руху.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу приводний інструмент має рукоять, яка розташована на стороні механічного пристосування, протилежної наконечника інструмента і призначеної для тог�іка інструменту. При такій конструкції принаймні частина рукояті знаходиться на робочій осі наконечника інструмента, коли користувач тримає рукоять і виконує операцію, притискаючи наконечник інструменту до оброблюваного виробу, і користувачу надається легше притискати наконечник інструменту до оброблюваного виробу таким чином, щоб поліпшити зручність застосування приводного інструмента.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу двигун розміщується таким чином, що вісь обертання двигуна перетинає по похилій робочу вісь, що йде в аксіальному напрямку наконечника інструмента. При такому похилому розміщенні, порівняно з ортогональним розміщенням, центр ваги двигуна може бути переміщений ближче до робочої осі наконечника інструмента. В результаті центр тяжкості самого приводного інструмента може бути переміщений ближче до робочої осі наконечника інструмента.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу приводний інструмент має рукоять, яка розташована на стороні механічного пристосування, протилежної наконечника инѾм щодо осьового напрямку наконечника інструмента, а батарея встановлена на одному кінці рукояті в напрямку її продовження. Далі, центральна вісь батареї розташовується на боці центральної осі рукояті, протилежної наконечника інструмента. При такій компоновці положення центру ваги приводного інструмента зміщується від сторони інструменту до наконечника стороні рукояті. Зокрема, центр тяжкості приводного інструмента переміщається ближче до центральної осі рукояті, так що припадає на передній кінець частина корпусу 103 стає легше, тому може бути покращено зручність застосування.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу двигун містить безщітковий двигун постійного струму. Безщітковий двигун постійного струму не тільки володіє низьким рівнем шуму і тривалим терміном служби, але також може бути зменшений у розмірах, так щоб сприяти зменшенню ваги інструменту.

Згідно іншого аспекту приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу, батарея представлена іонно-літієвою батареєю. При використанні в якості батареї іонно-літієвої батареї вага приводного інструмента можна зменшити бтва застосування шляхом переміщення центру ваги приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї ближче до робочої осі наконечника інструмента в приводному інструменті з живленням від акумуляторної батареї. Інші цілі, ознаки і переваги цього винаходу будуть легко зрозумілі після прочитання наступного опису разом з доданими кресленнями та формулою винаходу.

Короткий опис креслень

На фіг.1 показаний вид в розрізі, демонструє весь перфоратор згідно варіанту реалізації винаходу.

Детальний опис винаходу

Кожен з додаткових ознак і кроків способу, описаний вище і нижче, може бути використаний окремо або спільно з іншими ознаками та кроками способу для пропозиції і виготовлення покращеного приводного інструмента з приводом від акумуляторної батареї, і способу застосування такого приводного інструмента з приводом від акумуляторної батареї та пристроїв, застосовуваних з ним. У поданих прикладах цього винаходу, в яких використовуються в поєднанні багато з цих додаткових ознак і кроків способу, тепер будуть описані докладно з посиланням на креслення. Це докладний опис просто призначене для того, щоб показати фахівця в даній області техніки додаткові подробиці практичного застосування основних аспектів цих ідей і не спрямоване на те, щоб обмежити обсяг изоов і кроків, описані в подальшому детальному описі, можуть не бути необхідними для практичного застосування винаходу в самому широкому сенсі, а замість цього спрямовані на часткове опис деяких представлених прикладів винаходу, докладний опис яких буде тепер наведено з посиланням на додані креслення.

Варіант реалізації винаходу описаний далі з посиланням на фіг.1. У цьому варіанті реалізації електричний перфоратор прийнятий представлений приклад приводного інструмента з живленням від акумуляторної батареї згідно винаходу. Як показано на фіг.1, перфоратор 101 згідно з цим варіантом реалізації включає в себе головним чином корпус 103, який утворює зовнішню оболонку перфоратора 101 і ударну насадку 119, з'єднану з можливістю відділення з передньої кінцевий частиною корпусу 103 (з лівого боку на фіг.1) з допомогою державки 137. Корпус 103 і ударна насадка 119 є деталями, які відповідають «корпусу інструменту» і «наконечника інструмента» відповідно, згідно винаходу. Далі, ударна насадка 119 утримується державкою 137 так, що допускається зворотно-поступальний рух відносно державки 137 в його аксіальному напрямку і предотии корпусу 103, при якому аксіально напрямок ударної насадки 119 збігається з горизонтальним напрямком, сторона ударної насадки 119 приймається як передня сторона, а сторона, протилежна ударної насадці, - задня.

Корпус 103 утворюється кожухом з двох частин, що мають дві половини і включає в себе як ціле кожух для двигуна 105, в якому поміщається приводний двигун 111, кожух для зубчастої передачі 107, в якому поміщається механізм перетворення руху 113, ударний механізм 115 та механізм передачі потужності 117, рукоять 109, призначену для того, щоб її тримав користувач. Механізм перетворення руху 113, ударний механізм 115 та механізм передачі потужності 117 утворюють механізм приводу ударної насадки 119. Механізм приводу і рукоять 109 є деталями, які відповідають «механічного пристосування» і «захоплення» відповідно, згідно винаходу. В стані, при якому аксіально напрямок ударної насадки 119 збігається з горизонтальним напрямком, кожух для двигуна 105 сформований нижче кожуха для зубчастої передачі 107. Рукоять 109 сформована позаду кожуха для зубчастої передачі 107.

Механізм перетворення руху 113 належним чином перетворює обертання шпи�аті ударна сила генерується в аксіальному напрямку ударної насадки 119 (горизонтальному напрямку, як показано на фіг.1) через ударний механізм 115. Далі, механізм передачі потужності 117 належним чином зменшує частоту обертання на виході приводного двигуна 111 і передає її на ударну насадку 119, так що ударна насадка починає обертатися по колу. Приводний двигун 111 є деталлю, яка відповідає «двигуну» у цьому винаході. Приводний двигун 111 розміщується таким чином, що продовження осі вихідного валу 112 (осі обертання двигуна) нахилене тому відносно осі ударної насадки 119 і перетинає його. У цьому варіанті реалізації в якості приводного двигуна використовується безщітковий двигун постійного струму. Приводний двигун 111 приводиться в дію тоді, коли користувач натискає на пусковий пристрій 109а, розташоване на частини захоплення 109А рукояті 109.

Рукоять має 109 частина захоплення 109А, яка йде у вертикальному напрямку поперек аксіального напрямки ударної насадки 119, та з'єднувальні частини 109В, 109С, які йдуть вперед від верхнього і нижнього кінців частини захоплення 109А. Верхня сполучна частина 109В з'єднується з заднім кінцем кожуха для зубчастої передачі 107, а нижня сполучна частина 109С з'єднується з заднім кінцем кожуха для дви� 109D формується на нижній сполучної частини 109С або одному відходить кінці частини захоплення 109А рукояті 109, і батарейний джерело живлення 110 встановлюється з можливістю відділення в гнізді для установки батареї 109D.

Батарейний джерело живлення 110 розташовується позаду кожуха для двигуна 105, і нижня поверхня батарейного джерела живлення 110 по суті знаходиться на одному рівні з нижньою поверхнею кожуха для двигуна 105. Далі, центральна вісь Х батарейного джерела живлення 110 розташовується позаду центральної осі Y частини захоплення А рукояті 109. Батарейний джерело живлення 110 є контейнером, заповненим безліччю перезаряджаються батарей, призначених для подачі живлення на приводний двигун 111, і в цьому випадку в якості перезаряджаються батарей використовуються 18-вольтні вторинні іонно-літієві батареї. Батарейний джерело живлення 110 відповідає «батареї» згідно винаходу.

Механізм перетворення руху 113 включає в себе в основному проміжний вал 125, хитний елемент у формі хитного кільця 129 і циліндричний поршень 131. Проміжний вал 125 приводиться в обертання за допомогою малої конічної шестерні 121 і великий конічної шестерні 123 за допомогою вихідного вала 112 приводного двигуна 111. Гойдається кільце 129 починає гойдатися в аксіальному спрямо�ся елемента 127 при обертанні проміжного вала 125. Циліндричний поршень 131 наводиться в лінійне зворотно-поступальний рух в аксіальному напрямку ударної насадки 119 в циліндрі 141 за рахунок хитного руху хитного кільця 129. Далі, циліндр 141 є циліндричним елементом, виконаним як одне ціле на задній стороні державки 137. Передає потужність механізм 117 включає в себе в основному механізм зменшення частоти обертання шестерні, має безліч зубчастих коліс, таких як перша прямозубая циліндрична шестірня 133, яка має невеликий діаметр і обертається разом з проміжним валом 125, і друга прямозубая циліндрична шестірня 135, яка має великий діаметр і перебуває в зачепленні з першої прямозубой циліндричної шестірнею 133. Механізм передачі потужності 117 служить для передачі крутного моменту приводного двигуна 111 на державку 137. Таким чином, коли державка 137 приводиться в обертання у вертикальній площині, приводиться в обертання ударна насадка 119, яка утримується державкою 137. Далі, конструкції механізму перетворення руху 113 і механізму передачі потужності 117 відомі, і тому їх докладний опис опущено.

Ударний механізм 115 включає в себе в основному ударний еле�жуточний елемент у формі ударного стрижня 145, який вставлений з можливістю ковзання в державку 137. Бойок 143 приводиться в дію пневматичною ресорою (коливаннями тиску) в повітряній камері 131а, викликаними рухом циліндричного поршня 131, і потім стикається (вдаряє) з ударним стрижнем 145, так що сила удару передається на ударну насадку 119 через ударний стрижень 145.

У перфораторі 101, виготовленому так, як описано вище, в той час, коли приводний двигун 111 приводиться в дію натисканням на спусковий пристрій пальцем користувача, обертання на виході приводного двигуна 111 перетворюється в лінійне рух за допомогою механізму перетворення руху 113 і викликає після цього виконання ударної насадкою 119 лінійного руху (ударного руху) в аксіальному напрямку за допомогою ударного механізму 115. Далі, ударна насадка 119 виконує не тільки описане вище лінійне рух, але і обертальний рух (рух свердління) в круговому напрямку під впливом механізму передачі потужності 117, який приводиться в дію обертанням на виході приводного двигуна 111. Зокрема, перфоратор 101 може виконувати операцію свердління на оброблюваному виробі, викликаючи виконання ударної насадкою 119, �рижатой до оброблюваного виробу (такого, як бетон).

У разі молоткового перфоратора 101 користувач виконує операцію, тримаючись за руків'я 109 і прикладаючи спрямовану вперед притискуючу силу до оброблюваного виробу, і чим більше вібрація в напрямку ударів ударної насадки 119 або особливо більше момент в поздовжньому напрямку молоткового перфоратора навколо його центру ваги в процесі роботи, тим більше навантаження на користувача. Величина цього моменту залежить від положення центра ваги ударної насадки 101. В конструкції, в якій приводний двигун 111 і батарейний джерело живлення 110 розташовується в нижньому положенні далі від осі ударної насадки 119, ніж приводний механізм ударної насадки 119 у вертикальному положенні, поперечному щодо аксіального напрямки ударної насадки 119, загалом центр тяжкості ударної насадки 101 поміщається нижче осі ударної насадки 119.

У цьому варіанті реалізації в якості приводного двигуна 111 застосовується безщітковий двигун постійного струму і в якості батарейного джерела живлення 110 застосовуються 18-вольтні вторинні іонно-літієві батареї. При такій конструкції сумарна вага батарейного джерела живлення 110 і приводма перетворення руху 113, ударного механізму 115 та механізму передачі потужності 117 (далі згадується як вага механічного пристосування), які утворюють приводний механізм, призначений для лінійного приводу ударної насадки 119 в його аксіальному напрямку обертання ударної насадки 119 навколо її осі. Далі, приводний механізм більш конкретно представляє послідовність елементів, що проходять від вихідного валу 112 до ударного стрижня 145 і службовців для перетворення обертання приводного двигуна 111 в лінійне рух і наголос ударної насадки 119, і послідовність елементів, що проходять від вихідного валу 112 до державки 137 і службовців для передачі обертальної потужності приводного двигуна 111 до ударної насадки 119 (деякі з елементів виконують як функцію лінійного приводу, так і функцію обертального приводу).

У звичайному перфораторі типу, виготовленого заявником цього винаходу, відношення ваги механізму привода ударної насадки до двигуна і т. д. становить від 1 до приблизно 1,2. У цьому варіанті реалізації, однак, при описаної вище конструкції, при якій в якості приводного двигуна 111 застосовується безщітковий двигун постійного струму, і як батарейного источниной насадки до двигуна і т. д. може скласти від 1 до приблизно 0,9.

Завдяки застосуванню конструкції, в якій вага двигуна і т. д. менше ваги приводного механізму, описаного вище, положення центру ваги перфоратора 101 зміщується вгору. Зокрема, згідно з цим варіантом реалізації порівняно з відомими перфораторами центр тяжкості перфоратора 101 може бути поміщений ближче до осі (робочої осі) ударної насадки 119. Тому в той час, коли користувач тримається за рукоять 109 і виконує операцію, прикладаючи спрямоване вперед притискне зусилля до корпусу 103 і притискаючи ударну насадку 119 до оброблюваного виробу, вібрація, яка виникає навколо центру ваги в аксіальному напрямку за рахунок ударного руху ударної насадки 119 або в особливості поздовжнього руху, може бути зменшена. У результаті може бути ослаблена навантаження на користувача і може бути покращено зручність або легкість застосування. Далі, за рахунок застосування конструкції, в якій приводний двигун 111 представлений бесщеточним двигуном постійного струму і батарейний джерело живлення 110 представлений 18-вольтними вторинними іонно-літієвими батареями, зменшення ваги ударної насадки 101 може бути реалізовано без зменшення мощроне, протилежної ударної насадці 119), розташований на продовженні осі ударної насадки 119. Тому в той час, коли користувач тримає частину захоплення 109А рукояті 109 і виконує операцію, притискаючи ударну насадку 119 до оброблюваного виробу, користувачеві стає легше притискати ударну насадку 119 до оброблюваного виробу. Зокрема, користувач може тримати ударну насадку 119 в контакті з оброблюваним виробом, докладаючи щодо слабке зусилля, так що зручність застосування може бути покращено.

Далі, згідно з цим варіантом реалізації, приводний двигун 111 розташовується таким чином, що вихідний вал 112 нахилений назад у напрямку, поперечному до аксиальному напрямом ударної насадки 119. При такому похилому розміщенні, порівняно з ортогональним розміщенням, положення центру ваги приводного двигуна 111 може бути зміщений вгору у напрямку до осі ударної насадки 119, так що центр ваги ударної насадки 101 може бути переміщений ближче до осі ударної насадки 119.

Далі, згідно з цим варіантом реалізації, батарейний джерело живлення 110 розташований у гнізді для установки батареї 109D рукояті 109 так, що центральна вісь Х батарейного джерела живлення 110 розп� перфоратора 101 зміщується назад. Таким чином, центр ваги перфоратора 101 переноситься ближче до центральної осі Х рукояті 109, так що перфоратор 101 краще урівноважений в аксіальному напрямку ударної насадки 119 (поздовжньому напрямку). Зокрема, передня кінцева частина корпусу 103 стає відносно легше, тому що поліпшується зручність використання перфоратора 101.

Далі, в описаному вище варіанті реалізації описаний молотковий перфоратор 101, в якому ударна насадка 119 виконує ударяющее рух в його аксіальному напрямку і рух свердління навколо осі. Однак даний винахід може бути застосоване до молотку, в якому ударна насадка 119 виконує тільки ударяющее рух в аксіальному напрямку.

Далі, цей винахід може бути застосоване не тільки до ударного інструменту типу перфоратора і молотка, але також до інструменту для затягування гвинтів, такого як ударна викрутка, яка може виконувати операцію затягування гвинта шляхом обертання леза викрутки за рахунок програми ударного впливу до лезу викрутки в напрямку навколо його осі, шуруповерт, який виконує операцію затягування гвинта шляхом обертання леза викрутки навколо її осі, і далі до різних видів зак�иальном напрямку.

Опис числових позицій

101 молотковий перфоратор (приводний інструмент з живленням від акумуляторної батареї)

103 корпус (корпус інструменту)

105 кожух двигуна

107 кожуха зубчастої передачі

109 рукоять (захоплення)

109А частина захоплення

109В верхня сполучна частина

109С нижня сполучна частина

109D гніздо для установки батареї

109а пусковий пристрій

110 батарейний блок живлення (батарея)

111 приводний двигун

112 вихідний вал

113 механізм перетворення руху (механічне пристосування)

115 ударний механізм (механічне пристосування)

117 механізм передачі потужності (механічне пристосування)

119 ударна насадка (наконечник інструменту)

121 мала конічна шестерня

123 велика конічна шестерня

125 проміжний вал

127 обертовий елемент

129 гойдається кільце

131 циліндричний поршень

131а повітряна камера

133 перша прямозубая циліндрична шестірня

135 друга прямозубая циліндрична шестірня

137 державка

141 циліндр

143 бойок

145 ударний стрижень

1. Приводний інструмент з живленням від акумуляторної батареї, що виконує операцію шляхом руху наконетель, приводиться в дію електричним живленням, що надходять від батареї, механічне пристосування, що включає механізм перетворення руху, ударний механізм і механізм передачі потужності і виконане з можливістю здійснення обертання наконечника інструмента допомогою енергії, переданої від двигуна, і корпус інструменту, в якому розміщені двигун і механічне пристосування, виконаний з переднім кінцем для розміщення наконечника інструмента, при цьому весь двигун розташований так, щоб не перетинати центральну поздовжню вісь наконечника інструмента, а сумарна вага двигуна і батареї менше, ніж вага механічного пристосування, а механізм перетворення руху містить гойдається кільце і проміжний вал, розташований між двигуном і поздовжньою віссю наконечника інструмента.

2. Приводний інструмент п. 1, в якому наконечник інструмента виконаний у вигляді ударної насадки, має можливість руху щонайменше лінійно в аксіальному напрямку, а механічне пристосування містить ударний елемент, який виконаний з можливістю лінійного руху в аксіальному напрямку щодо ударної насадки і з ударом по ударній н�нную на корпусі з боку розміщення механічного пристосування, протилежної наконечника інструмента, при цьому щонайменше частина рукояті знаходиться на робочій осі рукояті і позаду наконечника інструмента.

4. Приводний інструмент п. 1, в якому двигун має вісь обертання, що перетинає по похилій робочу вісь рукояті, розташовану в аксіальному напрямку наконечника інструмента.

5. Приводний інструмент п. 1, який містить додаткову ручку для утримання її користувачем, розташовану на корпусі з боку розміщення, протилежної наконечника інструмента, причому рукоять виконана в напрямку, поперечному щодо осьового напрямку наконечника інструмента, а батарея встановлена на кінці рукояті з її продовженням, при цьому центральна вісь батареї розташована на боці центральної осі рукояті, протилежної наконечника інструмента.

6. Приводний інструмент п. 1, в якому двигун виконаний у вигляді безщіткового двигуна постійного струму.

7. Приводний інструмент п. 1, в якому батарея є літієво-іонною батареєю.

8. Приводний інструмент п. 1, в якому відношення ваги батареї і двигуна до ваги механічного пристосування складає від 0,9 до 1.

9. Приводний інструмент по 1 п.,й інструмент п. 10, в якому двигун має вісь обертання, що перетинає по похилій поздовжню вісь наконечника інструмента і проміжний вал. 

Схожі патенти:

Перемикач ручної машини

Винахід відноситься до перемикача ручної машини. Перемикач містить поворотний орган управління, має приводиться в обертання з'єднувальна ланка для з'єднання з перемикаючим елементом, і акумулятор енергії, інтегрований в поворотний орган управління. Акумулятор енергії містить пружину кручення, яка на 180° охоплює приводиться в обертання вал поворотного органу управління. З'єднувальна ланка містить ексцентриковий елемент. В результаті забезпечується можливість компактного вбудовування перемикача в конструкцію ручної машини. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 21 іл.

Пилесборное пристрій

Винахід відноситься до конструкції пилоуловлювального пристрої ручного приводного інстументов. Пилесборное пристрій, який використовується в приводному інструменті, що включає робочий елемент (145, 245), виконаний з можливістю переміщення в осьовому напрямку переднього кінцевого ділянки приводного інструмента для знімання та/або регулювання кута насадки інструменту, з'єднаної з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту, містить пилозбірний елемент з пилесборним склянкою, прикріплений до переднього концевому ділянці корпусу інструменту. Пилозбірний елемент встановлений на зазначеній ділянці з можливістю оточення переднього кінцевого ділянки навколо його подовжньої осі. Пилозбірний елемент містить два отвори (169), виконані на ділянці прикріплення пилоуловлювального елемента до корпусу інструменту, зверненому до робочого елементу. Отвори (169) пилоуловлювального елемента виконані з можливістю приведення в дію пальцем користувача робочого елемента (145, 245) напроти один одного на обох сторонах центральної осьової лінії пилоуловлювального елемента. Технічний результат полягає в підвищенні зручності під час використання приводного інструмента. 2 н. і 9 з.п. ф-ли, 15 іл.

Електроінструмент

Винахід відноситься до електроінструментів. Електроінструмент містить приводний пристрій, замкнутий вміщає простір, канал, що забезпечує повідомлення вміщує простору з навколишнім простором, фільтрувальну камеру, розташовану в каналі, внутрішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фільтрувальної камери з вміщує простором, зовнішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фільтрувальної камери з навколишнім простором, фільтр і дросельний елемент. Замкнуте вміщає простір вміщує в себе приводний пристрій і в ньому вміщено мастило для змазування приводного пристрою. Фільтр розташований у фільтрувальної камери для вбирання мастильного матеріалу. Фільтр відстоїть від периферійного краю отвору зовнішнього проходу, який відкривається у фільтрувальну камеру, так що з боку краю отвору фільтрувальної камери утворено простір. Дросельний елемент розташований у зазначеному просторі для дроселювання потоку повітря, що надходить у зовнішній прохід через фільтр. Дросельний елемент містить пластинчастий елемент, який накладений поверх фільтра і дросселирует прохід междссельний прохід обмежений зовнішньої периферійної поверхнею пластинчастого елементу і периферійної стінкою, навколишнього зовнішню периферійну поверхню, і забезпечує повідомлення фільтра з зазначеним простором. В результаті запобігає витікання мастильного матеріалу і регулюється внутрішній тиск вміщує простору приводного пристрою. 2 з.п. ф-ли, 5 іл.

Курковий перемикач для електроінструменту

Курковий перемикач включає в себе корпус, що містить всередині перемикаючий механізм і має отвір з одного боку, кришку, призначену для розміщення всередині отвору корпусу для закриття отвору, і курок, розташований зовні корпусу і призначений для керування механізмом перемикача за допомогою ковзання штока. На внутрішній поверхні стінки сформовано поглиблення, обмежує частина корпусу з боку отвору. На зовнішній периферійної прикінцевій частині кришки сформований виступ. Контактний виступ виконаний таким чином, що він видається назовні з бічної поверхні виступу, так щоб він входив в зіткнення з відповідним контактним поглибленням. Сполучна канавка сформована з допомогою внутрішньої поверхні стінки отвору корпусу і виступу, і сполучна канавка заповнюється клеючим складом. Технічний результат - створення монтажній конструкції компонентів, яка забезпечує підвищення захищеності перемикача від проникнення пилу і вологи. 6 з.п. ф-ли, 14 іл.

Приводний інструмент

Винахід відноситься до ручним приводним інструментів. Приводний інструмент містить електродвигун для приведення в рух робочого органу, що регулює частоту обертання перемикач, переміщуваний через маніпулювання користувачем, регулювальний елемент для регулювання верхнього граничного стану при переміщенні регулює частоту обертання перемикача у верхнє граничне положення якої-небудь однієї з безлічі ступенів допомогою маніпулювання користувачем і блок управління для управління величиною електричного струму, що протікає до електродвигуна, за допомогою коефіцієнта заповнення ШІМ-сигналу виходячи з величини натискання регулює частоту обертання перемикача. Блок керування збільшує частоту обертання електродвигуна згідно із збільшенням натискання регулює частоту обертання перемикача. Встановлене задану кількість коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу задається для кожної з безлічі ступенів, і ставлення заданого кількості коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу до величини натискання регулює частоту обертання перемикача більше на першій ступені, де верхнє граничне положення являетсяней блок управління керує коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу таким чином, що частота обертання збільшується, коли величина натискання регулює частоту обертання перемикача збільшується до верхнього граничного положення, і управляє коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу, коли величина маніпулювання зменшується від верхнього граничного стану до заданого положення за допомогою гистерезисной характеристики, в якій частота обертання залишається постійною до тих пір, поки величина натискання регулює частоту обертання перемикача не досягне заданого положення. Технічний результат полягає в поліпшенні точності регулювання частоти обертання електродвигуна. 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Днище

Днище // 2539276
Винахід відноситься до конструктивних елементів ручних робочих інструментів з двигуном внутрішнього згоряння. Днище (100) для переносного ручного робочого пристрою з двигуном внутрішнього згоряння має по суті рівну поверхню з що йде по периметру зовнішньої кромкою (19) і одне або кілька отворів (14, 15), виконане/виконані для відводу летять іскор. Щонайменше одна крайка (15а) отвори (15) має виступаючий під гострим кутом (α) елемент (16), службовець відбійником. Технічний результат полягає в підвищенні захисту днища ручного інструменту від механічних та/або динамічних навантажень. 11 з.п. ф-ли, 3 іл.

Електронний модуль

Винахід відноситься до електронного модулю, насамперед для ручної машини. Технічний результат - забезпечення можливості повного і захищеного розміщення, відповідно повної і захищеною установки друкованої плати в корпусної деталі електронного модуля, забезпечення компактної конструкції, оптимального та ефективного охолодження електронного модуля. Досягається тим, що електронний модуль має корпус, щонайменше, одну друковану плату, яка кінематично, та/або термічно, та/або електрично роз'єднана, щонайменше, однієї деталі корпусу, щонайменше, один напівпровідниковий прилад, щонайменше, одне охолоджуючий пристрій, освічене, щонайменше, однієї корпусних деталлю, і, щонайменше, один дистанційний елемент, який виготовлений з металу і яких, щонайменше, одна друкована плата утримується на відстані від щонайменше одного охолоджуючого пристрою. Дистанційний елемент призначений для утворення теплової зв'язку, щонайменше, тим щонайменше, одним напівпровідниковим приладом та, щонайменше, однієї друкованої платою. 2 н. і 5 з.п. ф-ли, 5 іл.

Кабельний ввід для ручної машини

Винахід відноситься до кабельного вводу (22) для пропускання кабелю (36) в області введення кабелю в корпус (10) ручної машини та виведення з нього. Кабельний ввід (22) виконаний з можливістю з'єднання з згаданим корпусом (10) і містить у свого зверненого до корпусу (10) кінця кілька кільцеподібних ущільнювальних засобів (28) для герметичного обхвату кабелю (36). Кільцеподібні ущільнювальні кошти (28) виконані у вигляді паралельно розташованих ущільнювальних кілець (2800) круглого перерізу, що розрізняються між собою внутрішнім діаметром, і виконані всередині кабельного вводу методом лиття під тиском з матеріалу, більш еластичного, ніж матеріал кабельного вводу. Технічний результат від використання кабельного вводу полягає в тому, що виключається можливість проникнення між ним і кабелем в корпус пилу, води і бруду. 6 з.п. ф-ли, 9 іл.

Електричний інструмент, що живиться батарейним блоком і адаптер для нього

Винахід відноситься адаптера для сполучення батарейного блоку з електричним інструментом (варіанти). Адаптер містить схему регулятора напруги, виконану з можливістю розташування між згаданим, щонайменше, одним батарейним блоком, прикріпленим до модуля на стороні батареї, та електричним інструментом, прикріпленим до модуля на стороні інструменту, і регулювання напруги живлення від згаданого, щонайменше, одного батарейного блоку на електричний інструмент до рівня, відповідного розрахункового напрузі електричного інструменту. Винахід дозволяє ефективно використовувати батарейні блоки з номінальною напругою, меншим або більшим від заданого. 4 н. і 24 з.п. ф-ли, 27 іл.

Ручна машина, насамперед лобзик пила, дискова пила, фрезерна машина або рубанок

Винахід відноситься до ручних машин, перш за все до лобзиковим і дискових пил, а також до фрезерних машин або рубанкам. Ручна машина містить засоби для безконтактної реєстрації властивостей оброблюваної заготовки, засоби для обробки даних, що належать до зареєстрованих властивостями, та/або засоби для передачі цих даних оператору. Засоби реєстрації виконані у вигляді індуктивного та/або ємнісного сприймаючого пристрою (24), яке здатне визначати тип матеріалу заготовки (5), зокрема дерево, метал, алюміній та/або мідь. 10 з. п. ф-ли, 1 іл.

Ударний інструмент

Ударний інструмент містить двигун, корпус, рукоятку, амортизуючий матеріал, ручної робочий елемент, елемент перемикання режиму роботи, рухливий елемент і пружний елемент. Амортизуючий матеріал розташований між корпусом і рукояткою і з'єднує корпус і рукоятку таким чином, що корпус і рукоятка можуть переміщатися відносно один одного в осьовому напрямку наконечника. Ручний робочий елемент приводить в дію двигун, розташований на рукоятці і зміщений з включеного положення у вимкнене положення. Елемент перемикання режиму роботи розташований на корпусі інструмента і може перемикатися між першим режимом роботи, в якому наконечник безперервно приводиться в дію, і другим режимом роботи, в якому наконечник довільно приводиться в дію. Рухливий елемент виконаний з можливістю переміщення в осьовому напрямку наконечника за допомогою перемикає операції елемента перемикання режиму роботи. Пружний елемент розташований на шляху передачі вібрації. Пружний елемент запобігає передачу вібрації, що виникає в корпусі, на рукоятку шляхом передачі вібрації в положенні, в якому елемент перемикання режиму роботи переключений в перший режимзультате забезпечується захист від вібрації рукоятки в ударному інструменті, який дозволяє перемикати режим роботи наконечника. 12 з.п. ф-ли, 16 іл.

Електричний молоток

Винахід відноситься до електричним ударним молоткам. Молоток містить циліндричний стовбур, поєднаний з заднім корпусом, инструментодержатель, що включає в себе інсталяційний ділянку для наконечника, ударний механізм, розташований в задній частині стовбура, змінне кільце стопорне кільце, циліндричний передній кожух і циліндричний задній кожух. Змінне кільце виконано з можливістю обертання разом з инструментодержателем й переміщення в поздовжньому напрямі. Стопорне кільце розташоване між змінним кільцем і стовбуром і входить у зачеплення зі змінним кільцем для обмеження обертання змінного кільця. Циліндричний передній кожух закриває передню частину стовбура. Циліндричний задній кожух закриває задню частину стовбура і встановлений в задньому корпусі. На одній із зовнішньої поверхні стовбура і внутрішньої поверхні переднього кожуха виконаний виступ, а на іншій поверхні виконана канавка, в яку встановлений виступ, так що обертання переднього кожуха щодо стовбура запобігається установкою виступу в канавку. У периферійному краю стопорного кільця забезпечений замикається ділянку. Попереду виступу і канавки на внутрішній поверхні переднього кожухперемещение вперед переднього кожуха обмежена замиканням защелкивающегося ділянки на защелкиваемом ділянці. В результаті передній кожух закріплюється простим способом. 7 з.п. ф-ли, 4 іл.

Перфоратор або відбійний молоток з підшипником ковзання, забезпеченим засобом фіксації від провертання

Винахід відноситься до ручним ударним інструментам, а саме до перфораторів або відбійним молоткам

Компресійно-вакуумна машина ударної дії (варіанти)

Винахід відноситься до машин ударної дії, застосовується в гірничій справі для відбивання монолітів, в будівництві для руйнування застарілих фундаментів, в сейсморозвідці як механічний джерело збудження сейсмічних хвиль на малих глибинах

Електрична ручна машина для свердління в ударно-обертальному режимі або довбання

Винахід відноситься до електричних ручних машин для свердління в ударно-обертальному режимі або довбання

Переносний ударний інструмент

Винахід відноситься до області віброударного інструменту, який використовується на будівельних роботах, що характеризується застосуванням зовнішнього приводу

Інерційно-ударний інструмент

Винахід відноситься до інерційно-ударного інструменту, а саме до засобів перемикання режимів роботи насадки інструменту

Переносний ударний інструмент

Винахід відноситься до гірської промисловості і будівництва, зокрема до механізованого ручного інструменту ударної дії, і може бути використане при утворенні отворів в мінеральних і штучних матеріалах, а також при проведенні будівельних робіт
Up!