Спосіб приготування основи для алкогольного напою

 

Винахід відноситься до лікеро-горілчаної промисловості.

Відомий спосіб приготування основи у вигляді концентрату для напою, що передбачає отримання водно-спиртового екстракту з рослинної сировини, згущення його, змішування рецептурними компонентами, купажування з лимонною кислотою, кольором і углеводсодержащей добавкою, ретельне перемішування (патент РФ 2174360, 2001).

Недоліком відомого способу є те, що в процесі згущення вивітрюються ароматичні компоненти, екстраговані при отриманні водно-спиртового екстракту, що негативно позначається на органолептичних показниках отриманого з нього напою.

Відомий спосіб приготування основи для напою, що передбачає подрібнення рослинної сировини, заливши його водно-спиртовою рідиною у співвідношенні 1:15, настоювання протягом 15 діб, слив настою, повторний затока сировини гарячою кип'яченою водою, витримку 12-16 год, слив настою і об'єднання настоїв першого і другого зливів, купажування цукрового сиропу, настоїв, перемішування, додавання розчинених у воді бікарбонату натрію, зостерину, гідролізатів молок лососевих риб, мідії, кальмари, сорбату калію, суничної есенції, аскорбінової і�звестного способу є використання важкодоступного, дорогого і неспецифичного для напоїв сировини, що впливає на органолептичні показники напою.

Найбільш близьким способом до винаходу є спосіб приготування основи для напою, що передбачає затока рецептурних рослинних інгредієнтів водно-спиртовою рідиною, наполягання, слив настою, повторний затока інгредієнтів гарячою кип'яченою водою, наполягання, слив настою, об'єднання настою першого і другого зливу, отримання 65,8%-ного цукрового сиропу і колеру, купажування об'єднаного настою, цукрового сиропу, колера, аскорбінової і лимонної кислоти, сорбату калію, перемішування купажу і гарячий розлив (патент РФ 2129811, 1999).

Недоліком відомого способу є те, що приготований на його основі напій володіє невисокими органолептичними показниками і стабільністю цих показників при зберіганні.

Технічним результатом винаходу є підвищення органолептичних показників основи і напою і стабільності цих показників при зберіганні.

Поставлений технічний результат досягається в способі приготування основи для алкогольного напою, що передбачає затока рослинного інгредієнта водно-спиртовою рідиною, настаив� водно-спиртового і водного настою, отримання 65,8%-ного цукрового сиропу і колеру, купажування об'єднаного настою, цукрового сиропу, колера, аскорбінової і лимонної кислоти, сорбату калію, перемішування купажу і гарячий розлив, тим, що в якості рослинної інгредієнта використовують коріння і кореневища колюрии гравилатовидной, які попередньо зволожують водою і витримують при температурі 30-35°с протягом 30-60 хв, після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно цукрового сиропу і колеру, при цьому отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°C, засипки в неї при безперервному перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, перемішування до повного розчинення цукру і фільтрації цукрового сиропу, а колер одержують додаванням у цукор 1-2% до маси цукру водного настою, підігрівом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 4-6 год, безперервним перемішуванням 15-30 хв, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3і охолодження при перемішуванні до 60-65°C.

Приготавневища колюрии гравилатовидной зволожують водою і витримують при температурі 30-35°с протягом 30-60 хв. Потім їх в кількості, передбаченій конкретної рецептури напою, приготованого з основи, заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають коріння і кореневища гарячою кип'яченою водою з температурою 70-80°C у кількості, яка дорівнює кількості злитого настою, і наполягають протягом 12-16 год Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою в кількості, необхідній для отримання цукрового сиропу і колеру, відповідно до рецептури напою. Обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Цукровий сироп одержують шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°C, засипки в нього при безперервному перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, перемішування до повного розчинення цукру і фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 4-6 год, безперервним перемішуванням 15-30 хв, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°C, до отримання пло�єм внесення в купажну ємність 65,8%-ного цукрового сиропу, колера, об'єднаного настою, аскорбінової і лимонної кислоти, сорбату калію в кількостях, передбачених конкретної рецептури напою, наприклад 740-750 дав 65,8%-ного цукрового сиропу, 10-15 кг колера, 100-150 дав об'єднаного настою, 0,5-1,0 кг аскорбінової кислоти, 70-80 кг лимонної кислоти і 4-6 кг сорбату калію.

Купаж ретельно перемішують і ставлять гарячого розливу при температурі 43-55°C.

Приклад 1

Попередньо очищені, вимиті корені і кореневища колюрии гравилатовидной зволожують водою і витримують при температурі 30°C протягом 60 хв. Потім їх в кількості 50 кг заливають водно-спиртової рідини міцністю 40 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5 діб і настій зливають. Повторно заливають коріння і кореневища гарячою кип'яченою водою з температурою 70°C у кількості, яка дорівнює кількості злитого настою, і настоюють протягом 12 год. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50°C, засипки в неї при безперервному перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, перемішування до повного розчинений�гревом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 4 год, безперервним перемішуванням 15 хв, введенням водного настою, нагрітого до температури 60°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3і охолодження при перемішуванні до 60°C. купажування Проводять інгредієнтів шляхом внесення в купажну ємність 750 дав 65,8%-ного цукрового сиропу, 10 кг колера, 100 дав об'єднаного настою, 0,5 кг аскорбінової і 70 кг лимонної кислоти, 4 кг сорбату калію.

Купаж ретельно перемішують і ставлять гарячого розливу при температурі 45°C.

Приклад 2

Попередньо очищені, вимиті корені і кореневища колюрии гравилатовидной зволожують водою і витримують при температурі 33°C протягом 45 хв. Потім їх в кількості, передбаченій конкретної рецептури напою, приготованого з основи, заливають водно-спиртової рідини міцністю 43 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 10 діб і настій зливають. Повторно заливають коріння і кореневища гарячою кип'яченою водою з температурою 75°C у кількості, яка дорівнює кількості злитого настою, і наполягають протягом 14 годин. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно з� настою до 55°C, засипання в неї при безперервному перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, перемішування до повного розчинення цукру і фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 1,5% до маси цукру водного настою, підігрівом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 190°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 5 год, безперервним перемішуванням 20 хв, введенням водного настою, нагрітого до температури 63°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3і охолодження при перемішуванні до 63°C. купажування Проводять інгредієнтів шляхом внесення в купажну ємність 740 дав 65,8%-ного цукрового сиропу, 13 кг колера, 120 дав об'єднаного настою, 0,7 кг аскорбінової кислоти, 75 кг лимонної кислоти і 5 кг сорбату калію.

Купаж ретельно перемішують і ставлять гарячого розливу при 50°C.

Приклад 3

Попередньо очищені, вимиті корені і кореневища колюрии гравилатовидной зволожують водою і витримують при температурі 35°C протягом 30 хв. Потім їх в кількості, передбаченій конкретної рецептури напою, приготованого з основи, заливають водно-спиртової рідини міцністю 45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 15 діб і зливають настеству злитого настою, і настоюють протягом 16 год. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 60°C, засипки в неї при безперервному перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, перемішування до повного розчинення цукру і фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 2% до маси цукру водного настою, підігрівом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 200°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 4-6 год, безперервним перемішуванням 30 хв, введенням водного настою, нагрітого до температури 65°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3і охолодження при перемішуванні до 65°C. купажування Проводять інгредієнтів шляхом внесення в купажну ємність 730 дав 65,8%-ного цукрового сиропу, 15 кг колера, 150 дав об'єднаного настою, 1,0 кг аскорбінової кислоти, 80 кг лимонної кислоти і 6 кг сорбату калію.

Купаж ретельно перемішують і ставлять гарячого розливу при 55°C.

Винахід забезпечує підвищення органолептичних показників на 0,2 бал�лівая при цьому запах евгенолу, що екстрагуються водно-спиртовою рідиною і водою компоненти зберігаються в основі і відповідно отриманому з нього напої за рахунок їх консервування та адсорбції цукром і кольором. Основа володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколад післясмаком, злагодженим гвоздиковим ароматом.

Спосіб приготування основи для алкогольного напою, який передбачає затока рослинного інгредієнта водно-спиртовою рідиною, наполягання, слив настою, повторний затока інгредієнта гарячою кип'яченою водою, наполягання, слив настою, об'єднання водно-спиртового і водного настою, отримання 65,8%-ного цукрового сиропу і колеру, купажування об'єднаного настою, цукрового сиропу, колера, аскорбінової і лимонної кислоти, сорбату калію, перемішування купажу і гарячий розлив, відрізняється тим, що в якості рослинної інгредієнта використовують коріння і кореневища колюрии гравилатовидной, які попередньо зволожують водою і витримують при температурі 30-35°с протягом 30-60 хв, після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання відповідно цукрового сиропу і колеру, при цьому отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртів�бані до повного розчинення цукру і фільтрації цукрового сиропу, а колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при безперервному перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°C, карамелизацией цукру при безперервному перемішуванні 4-6 годин, безперервним перемішуванням 15-30 хвилин, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3і охолодження при перемішуванні до 60-65°C. 

Схожі патенти:
Коріння і кореневища колюрии гравилатовидной і базилік в співвідношенні 1:1 зволожують водою і витримують при температурі 30-35°с протягом 30-60 хв. Потім з них готують водно-спиртовий та водний настій. Відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують, основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп на водно-спиртовому настої, а колер - на водному настої. Купажують цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію, перемішують і піддають основу гарячого розливу. Отримують водно-спиртовий настій термічно обробленої деревини абрикоса, змішують його, основу і водно-спиртову рідину до фортеці 18-50 про. %, піддають напій відпочинку протягом 8-20 діб і фільтрують. Винахід забезпечує підвищення органолептичних показників на 0,2 бала і стабільність їх при зберіганні на 1 рік. 3 пр.
Коріння і кореневища колюрии гравилатовидной і базилік в співвідношенні 1:1 зволожують водою і витримують при температурі 30-35°С протягом 30-60 хв. Потім готують їх водно-спиртовий та водний настій. Відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують, основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп на частини водно-спиртового настою, а колер - на частини водного розчину. Купажують цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію. Основу перемішують і піддають гарячого розливу. Винахід забезпечує підвищення органолептичних показників на 0,2 бала і стабільність їх при зберіганні на 1 рік. 3 пр.
Для отримання сиропу коріння і кореневища колюрии гравилатовидной і базилік евгенольний у співвідношенні 1:1 заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають їх гарячою кип'яченою водою з температурою 70-80°С, настоюють протягом 12-16 годин і зливають. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°С, засипки в нього при перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою до повного його розчинення та фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°С, карамелизацией цукру, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°С, до отримання щільності колера 1,35 г/см3 і охолодженням при перемішуванні до 60-65°С. Купажують 65,8%-ний цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію. Змішують водно-спиртовий настій термічно обробленої деревини абрикоса, сироп і водно-�забезпечує підвищення органолептичних показників на 0,2 бала і стабільність їх при зберіганні на 1 рік. Напій володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколадне післясмак, злагодженим, ледь вловимим гвоздично-персиковим ароматом. 3 пр.
Для отримання сиропу кореневища гравілату міського та базилік евгенольний у співвідношенні 1:1 заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають їх кип'яченою водою з температурою 70-80°С, настоюють протягом 12-16 годин і настій зливають. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°С, засипки в нього при перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою до повного його розчинення та фільтрації. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°С, карамелизацией цукру, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°С, до отримання щільності колера 1,35 г/см3 і охолодженням при перемішуванні до 60-65°С. Купажирируют 65,8%-ний цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію. Змішують водно-спиртовий настій термічно обробленої деревини абрикоса, сироп і водно-спиртову рідину до крепоанолептических показників на 0,2 бала і стабільність їх при зберіганні на 1 рік. Напій володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколадне післясмак, злагодженим, ледь вловимим гвоздично-персиковим ароматом. 3 пр.
Винахід відноситься до лікеро-горілчаної промисловості. Солодка Настойка в якості вихідних інгредієнтів містить на 1000 дал готового продукту: морс журавлинний I і II зливів - 3980-4020 л, морс чорносмородиновий I і II зливів - 160-170 л, настій спиртований помаранчевої кірки I і II зливів - 38-42 л, цукровий сироп 65,8%-ний - 1915-1925 л, лимонну кислоту в кількості, що забезпечує масову концентрацію кислот в готовому продукті до 0,3 г/100 см3, водно-спиртову рідину - інше, до фортеці купажу 22% об. Винахід забезпечує спрощення процесу виробництва, розширення асортименту солодких настоянок, надає настоянці журавлинний смак з лимонно-пряним присмаком і ароматом помаранчевої кірки. 2 табл., 3 пр.
Для отримання сиропу кореневища гравілату міського заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають їх гарячою кип'яченою водою з температурою 70-80°C, настоюють протягом 12-16 годин і зливають. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°C, засипки в нього при перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою до повного його розчинення та фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°C, карамелизацией цукру, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3 і охолодженням при перемішуванні до 60-65°C. Купажують 65,8%-ний цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію. Змішують водно-спиртовий настій термічно обробленої деревини абрикоса, сироп і водно-спиртову рідину до фортеці 18-50 об.%, наражають на�їй на 0,2 бала і стабільності при зберіганні на 1 рік. Напій володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколадне післясмак, злагодженим ледь вловимим гвоздично-персиковим ароматом. 3 пр.
Для отримання сиропу коріння і кореневища колюрии гравилатовидной заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають їх гарячою кип'яченою водою з температурою 70-80°С, настоюють протягом 12-16 годин, зливають. Відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°С, засипки в нього при перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою і фільтрації. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°С, карамелизацией цукру при перемішуванні 4-6 годин, перемішуванням 15-30 хвилин, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°С, до отримання щільності колера 1,35 г/см3 і охолодженням при перемішуванні до 60-65°С. Купажують цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоту, сорбат калію. Змішують водно-спиртовий настій термічно обробленої деревини абрикоса, сироп і водно-спиртову рідину до фортеці 18-50 об.%, піддають н�лей на 0,2 бала і стабільності при зберіганні на 1 рік. Напій володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколадним присмаком, злагодженим, ледь вловимим гвоздично-персиковим ароматом. 3 пр.
Для отримання сиропу коріння і кореневища колюрии гравилатовидной і гравитала міського у співвідношенні 1:1 заливають водно-спиртової рідини міцністю 40-45 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють 5-15 діб і настій зливають. Повторно заливають їх гарячою кип'яченою водою з температурою 70-80°C, настоюють протягом 12-16 годин і зливають. Після зливу відокремлюють частину водно-спиртового і водного настою, обидві частини фільтрують і використовують для одержання цукрового сиропу і колеру. Основні настої об'єднують. Отримують цукровий сироп шляхом нагрівання водно-спиртового настою до 50-60°C, засипки в нього при перемішуванні цукру з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою до повного його розчинення та фільтрування цукрового сиропу. Колер одержують додаванням у цукор 1-2% до його маси водного настою, підігрівом при перемішуванні до розплавлення цукру, доведенням температури до 180-200°C, карамелизацией цукру, введенням водного настою, нагрітого до температури 60-65°C, до отримання щільності колера 1,35 г/см3 і охолодженням при перемішуванні до 60-65°C. Купажують 65,8%-ний цукровий сироп, колер, об'єднаний настій, аскорбінову і лимонну кислоти, сорбат калію. З термічно обробленої деревини абрикоса готують водно-спиртовий розчин, змішують його,т. Винахід забезпечує підвищення органолептичних показників на 0,2 бала і стабільності при зберіганні на 1 рік. Напій володіє м'яким смаком, злегка нагадує шоколадним присмаком, злагодженим, ледь вловимим гвоздично-персиковим ароматом. 3 пр.
Мелісу лимонну в кількості 50-120 кг на 1000 дал готового продукту заливають водою питної виправленої з температурою 50-60°C у співвідношенні 1:1 і витримують протягом 5-6 годин. Водний настій зливають, фільтрують, відокремлюють частину настою, нагрівають її до 50-60°C, засипають в неї цукор з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, безперервно перемішують до повного розчинення цукру і фільтрують цукровий сироп. Мелісу лимонну повторно заливають водно-спиртової рідини міцністю 70 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють протягом 5-7 діб при перемішуванні протягом 15-20 хвилин через кожні добу, водно-спиртовий настій зливають і фільтрують. Готують купаж з іншої частини водного настою, водно-спиртового настою, цукрового сиропу, води питної виправленої і спирту етилового ректифікованого «Екстра» або «Люкс» при перемішуванні протягом 15-20 хвилин після внесення кожного інгредієнта і після закінчення купажування. В купажі на 1000 дал готового продукту використовують 35-110 л водного настою, 95-235 л водно-спиртового настою, 20-25 л цукрового сиропу, воду питну виправлену і спирт етиловий ректифікований - інше до фортеці 40 об.%. Купаж витримують 3-10 годин і настойку фільтрують. Винахід забезпечує спрощення та уско�ів та смакоароматичних речовин. 3 пр.
Звіробій пробитий в кількості 50-120 кг на 1000 дал готового продукту заливають водою питної виправленої з температурою 50-60°C у співвідношенні 1:1 і витримують протягом 5-6 годин. Водний настій зливають, фільтрують, відокремлюють частину настою, нагрівають її до 50-60°C, засипають в неї цукор з розрахунку 1 кг на 0,5 л настою, безперервно перемішують до повного розчинення цукру і фільтрують цукровий сироп. Звіробій пронизаний повторно заливають водно-спиртової рідини міцністю 70 об.% у співвідношенні 1:2, настоюють протягом 5-7 діб при перемішуванні протягом 15-20 хвилин через кожні добу, водно-спиртовий настій зливають і фільтрують. Готують купаж з іншої частини водного настою, водно-спиртового настою, цукрового сиропу, води питної виправленої і спирту етилового ректифікованого «Екстра» або «Люкс» при перемішуванні протягом 15-20 хвилин після внесення кожного інгредієнта і після закінчення купажування. В купажі на 1000 дал готового продукту використовують 35-110 л водного настою, 95-235 л водно-спиртового настою, 20-25 л цукрового сиропу, воду питну виправлену і спирт етиловий ректифікований - інше до фортеці 40 об.%. Купаж витримують 3-10 годин і настойку фільтрують. Винахід забезпечує упрощениех компонентів та смако-ароматичних речовин. 3 пр.
Up!