Капсула з фільтром для приготування харчового продукту і спосіб приготування харчового продукту

 

Винахід відноситься до капсулі з харчовими інгредієнтами для асептичного приготування харчового продукту шляхом змішування інгредієнтів з рідиною. Капсула містить фільтр для видалення із подається в капсулу рідини сторонніх компонентів. Більш конкретно, винахід відноситься до капсулі, що вставляється в пристрій подачі рідини в капсулу, для приготування харчового продукту, наприклад дитячого харчування, продукти для підлітків або продукту для дорослих, шляхом змішування рідини з харчовими інгредієнтами. Винахід відноситься до способу приготування харчового продукту шляхом використання подібної капсули.

Харчовими сумішами можуть бути, наприклад, дитяче харчування, а також рідка їжа для дітей ясельного віку, інвалідів, літніх людей, осіб, які страждають харчовими розладами, або спортсменів. Подібні суміші готуються з знаходяться в капсулах інгредієнтів шляхом додавання рідини, наприклад води. В рідини можуть містити небажані забруднення, наприклад мікроорганізми і/або тверді частинки (наприклад, пил, мінеральні речовини, органічний осад тощо). Подібні небажані забруднення необхідно видаляти з рідини перед її смешиваниеЃет потреба в капсулі, яка дозволила б готувати поживні суміші, наприклад дитяче харчування або інші харчові суміші, зручним і безпечним способом.

У документі WO 2006/077259 розкрито спосіб приготування однієї порції харчової суміші, що передбачає подачу рідини, наприклад води, в картридж, що містить одну порцію суміші в концентрованій формі. При цьому вода обробляється перед подачею в картридж з метою видалення хвороботворних мікробів, що знаходяться у воді. Обробка може здійснюватися, наприклад, шляхом попереднього підігріву, фільтрації або опромінення води ультрафіолетовим випромінюванням.

Документ WO 2008/012314 відноситься до пристрою, що дозволяє здійснювати за допомогою фільтрації обробку води, використовуваної для приготування харчових сумішей з допомогою капсули, що вставляється в пристрій роздачі.

Документ WO 2009/115475 відноситься до капсулі для приготування рідини з прокаливаемой для випуску стінкою.

У документах WO 2009/092629 ЕР 2009156782 описана капсула з вбудованим антибактеріальним фільтром.

Переважно антибактеріальний фільтр являє собою тонку мікропористу мембрану, яка вимагає виняткових заходів безпеки при поводженні з нею і при встановленні її в кап для запобігання його передчасного забруднення. Крім цього, необхідно забезпечити правильну установку і підключення фільтра в капсулі для виключення можливих пошкоджень фільтра під час приготування напоїв. Маніпуляції з фільтром можна спростити за рахунок промислового виробництва, яке дозволить забезпечити високу якість і дотримання суворих санітарних вимог.

Крім того, також існує потреба в оптимізації використання пакувальних (тобто нехарчових) матеріалів в капсулі, не погіршуючи здатність капсули витримувати створюване в ній підвищений тиск рідини, а також бажано отримати більш екологічний продукт з меншою собівартістю.

Інша вимога полягає у забезпеченні виходу заздалегідь певної кількості харчової суміші, що знаходиться в капсулі, щоб отримувати з кожної капсули повну порцію, наприклад, для немовляти або дитини. В капсулі не повинно залишатися великої кількості харчової суміші, а найбільш переважно рідину і тверді речовини повинні повністю вивантажуватися з капсули. Однак фільтр капсули може створювати занадто великий опір для стисненого газу (наприклад, стисненого повітря), подаваного в капсулу під час етапу її розвантаження. В результаті тиском�м високе тиск газу, що збільшить складність і собівартість системи.

Інша вимога полягає в тому, щоб виключити під час розвантаження капсули взаємодія між вскривающим пристроєм для продування газом і забрудненої рідиною, наприклад харчовими інгредієнтами або рідиною, в іншому випадку може знадобитися систематична очищення, а отже, система використання самоочищення системи, що ускладнить конструкцію пристрою.

Інша вимога полягає в запобіганні деформації фільтра в результаті тиску подається в капсулу рідини, зокрема тиску на розташовану попереду по потоку поверхня фільтра.

Одне або кілька з вищезазначених вимог задовольняються у цьому винаході, охарактеризованном додається формулі винаходу.

Зокрема, в капсулі для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі в капсулу рідини, що містить щонайменше один відсік з харчовими інгредієнтами для приготування харчового продукту шляхом перемішування подається з рідиною і фільтр, призначений для видалення містяться в рідині забруднень, згідно з цим винаходу фільтр виконаний у вигляді�льтрующая мембрана, при цьому випускний стінці виконано щонайменше одне випускний отвір для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком.

Переважно випускний отвір для рідини аксіально зміщене щодо фільтруючої поверхні фільтруючої мембрани.

Переважно фільтруюче пристосування аксіально зміщене відносно відсіку.

Переважно капсула містить корпус, що обмежує відсік для інгредієнтів, і посадочне місце під фільтр, яке переважно розташоване збоку відсіку.

Переважно фільтруючий пристрій є відносно жорстким.

Переважно фільтруюче пристосування містить відносно жорсткий кожух, усередині якого знаходиться фільтруюча мембрана. Це дозволяє спростити виготовлення капсули і зробити її більш асептичной, оскільки виключається її зіткнення з фільтруючої мембраною.

Переважно кожух є стійким до тиску і маніпульованим.

У даному випадку під терміном «маніпульований» розуміється, що фільтруючий пристрій є вузлом, який можна тримати і проводити з ним маніпуляції, наприклад, під час виготовлення капсули, не піддаючи при цьому фільтруючу мо� мембрана є мікропористої.

Зокрема, фільтруюче пристосування містить впускну стінку, що утворить разом з випускною стінкою внутрішню камеру, в яку вставлена фільтруюча мембрана, яка додатково герметично по краю прикріплена до кожуха.

Подібна охоплює конструкція забезпечує надійний захист фільтруючої мембрани як під час виготовлення капсули, так і під час приготування рідкої харчової суміші.

Кожух фільтруючого пристосування щонайменше частково сприймає притискний і ущільнююче зусилля, створювані пристроєм подачі рідини, які впливають на капсулу, відбираючи тим самим частину навантаження з фільтруючої мембрани і запобігаючи її розрив і пошкодження.

Переважно кожух фільтруючого пристосування складається з двох складених разом половинок. Фільтруюча мембрана може бути притиснута та/або приварена по краю до кожуха, наприклад, при з'єднанні двох половинок. Половинки можуть бути пластиковими деталями, що сполучаються за допомогою замикання та/або ультразвукового зварювання. Подібні елементи є досить жорсткими і стійкі до вигину під тиском впорскується в капсулу рідини. Подібні елементи виготовляються з харчових полімерів, напѿолимолочной кислоти, матеріалів на основі крохмалю або металу, такого як алюміній, а також їх комбінацій.

Переважно випускна стінка має рельєфну структуру, що складається, наприклад, з безлічі виступів або шипів, в просторі між якими може проходити відфільтрована рідина. Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу мікропориста мембрана може спиратися своїй нижній випускний поверхнею на згадану рельєфну структуру, що виступає вглиб внутрішнього відсіку кожуха фільтруючого пристосування і розподіленої по поверхні мікропористої мембрани. Подібна рельєфна структура забезпечує мінімальне відхилення фільтруючої мембрани під дією тиску рідини, а також сприяє збору пройшла крізь мембрану рідини біля випускного отвору кожуха фільтруючого пристосування для подачі у відсік капсули. Згідно з іншим варіантом здійснення винаходу рельєфна структура підтримує розташовану зверху мембрану капсули, запобігаючи її розламування і перекриття потоку рідини у випускний стінки фільтруючого пристосування.

У впускний стінці кожуха є щонайменше одне впускний отвір для рідини. У цьому отверсти�тверстия для запобігання протикання мікропористої мембрани зовнішнім перфорирующим пристроєм, не є частиною капсули. Перегородка може бути поперечно розташованої частиною, що знаходиться у впускному отворі кожуха фільтруючого пристосування, і бути частиною впускний стінки цього кожуха. Розмір (наприклад, ширина і товщина), а також форма перегородки можуть бути різними.

Переважно поперечний переріз фільтруючого пристосування менше поперечного перерізу відсіку, містить інгредієнти. Найбільш переважно поперечний переріз фільтруючого пристосування як мінімум в два рази менше поперечного перерізу відсіку. Одним з переваг цього є можливість зменшення розміру перегородки фільтра в його центральній частині. Інша перевага полягає в зменшенні кількості пакувального матеріалу, використовуваного для виготовлення фільтруючого пристосування, і в кінцевому рахунку підвищення його екологічності, а також зниження собівартості виробництва.

Капсула може також містити корпус, наприклад, у вигляді чашки, в яку поміщаються інгредієнти (наприклад, дитяче харчування). Корпус капсули обмежує перший відсік і розташоване по потоку перед ним посадочне місце під фільтр, в яке поміщається фільтруюче пристосування. Посадочодственной лінії. Також може бути суттєво зменшено кількість елементів капсули. Корпус може виготовлятися з формованого пластика, наприклад, за допомогою лиття під тиском або термоформування.

Посадочне місце під фільтр може бути зміщений від центру першого відсіку в поперечному напрямку. За рахунок зміщення посадкового місця під фільтр від центру фільтруюче пристосування може бути зрушена щодо відсіку до бічної стінки капсули, що дозволяє більш ефективно підключати його до пристрою подачі рідини, при цьому воно стає менш схильне до деформації в результаті тиску рідини.

Переважно вздовж посадкового місця під фільтр проходить фланцеобразний обідок, який є безперервним продовженням фланцеобразного обідка, що проходить навколо відсіку.

Зокрема, фільтруюче пристосування має випускний сопло, що проходить від зміщеного посадкового місця під фільтр в напрямку першого відсіку і над ним. Випускна сопло включає в себе одну або щонайменше обмежена кількість випускних отворів невеликого діаметра, що створюють у відсіку сильний струмінь рідини. Переважно сопло включає в себе єдине випускний отвір діаметром 1,0 отока від 1 до 20 м/сек. Формована соплом струмінь створює у відсіку турбулентний потік, який ефективно розчиняє і/або розсіює всі інгредієнти в рідини.

У капсулі також є відкривається впускний отвір для газу, яка не проходить через фільтруючу мембрану і забезпечує повідомлення внутрішнього простору першого відсіку з простором зовні капсули. Переважно відкривається впускний отвір для газу виконано в фільтруючому пристосуванні, наприклад у впускний стінці, і повідомляється з випускним соплом. Впускний отвір для газу дозволяє подавати стиснений газ для видалення з капсули рідини, сприяючи тим самим виведенню з капсули всього її вмісту. Впускний отвір для газу може відкриватися шляхом проколювання або пробивання частини капсули. Оскільки впускний отвір для газу повідомляється з вихідною стороною фільтруючого пристосування, тобто з каналом, що йдуть до сопла, вскривающий елемент пристрою подачі рідини, за допомогою якого було зроблено впускний отвір для газу, стикається тільки з відфільтрованої рідиною.

Зокрема, загальна верхня мембрана герметично прикріплена до відсіку і фільтрувальному пристосування. Мембрана герметично прикріплений�. За рахунок цього впускний отвір для рідини може бути зроблено, наприклад, шляхом його пробивання пристроєм впорскування рідини, тоді як впускний отвір для газу залишається закритим мембраною. Впускний отвір для газу може вибірково відкриватися, наприклад, шляхом розривання мембрани на газонепроницаемом ділянці мембрани, зокрема, шляхом вставляння голки або трубки у впускний отвір для газу.

Переважно в капсулі згідно винаходу є система випуску рідкого продукту, розташована по потоку після першого відсіку, яка може закриватися і відкриватися перед установкою в пристрій подачі рідини. Система випуску рідкого продукту може бути виконана з можливістю створення певного тиску рідини (наприклад, від 2 до 10 бар) у відсіку, що сприяє розчиненню або розподілу інгредієнтів у впорскуємої рідини.

Наприклад, система випуску рідкого продукту може бути одним з наступних елементів:

- перфорируемой або розривним стінкою,

- комбінацією з перфорируемой стінки і щонайменше одного перфорується елемента,

- клапаном, що містить, принаймні, один отвір чи проріз, відкриваються під дейсто продукту від твердих частинок, знаходяться у відсіку.

Містяться у відсіку харчові інгредієнти можуть бути у формі рідкого концентрату, пасти, гелю, порошку або їх комбінації.

Переважно харчові інгредієнти являють собою дитяче харчування, інгредієнти на молочній основі, кулінарну суміш або будь-які інші відповідні харчові продукти, що містять протеїни, ліпіди, вуглеводи, мікроелементи, клітковину і їх комбінації.

Об'єктом винаходу також є фільтруючий вузол, що містить фільтруючу мембрану і випускну стінку, на яку спирається фільтруюча мембрана, при цьому випускна стінка має впускний отвір для рідини, а також випускне сопло з принаймні одним випускним отвором для рідини, причому фільтруючий вузол виконаний у вигляді пристосування, що розміщується по потоку перед відсіком капсули з інгредієнтами для приготування харчового продукту, а сопло спрямоване всередину згаданого відсіку. Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу випускний отвір для рідини фільтруючого пристосування зміщена таким чином, що воно знаходиться зовні осьової проекції фільтруючої поверхні фільтруючої мембрани.

Всі описані параметри фільтруючого приспосоержит стійкий до тиску, маніпульований, відносно жорсткий кожух з впускним і випускним отворами. Більш переважно вузол містить впускний отвір для газу, призначене для вивантаження рідкого вмісту капсули, яке розташоване окремо від впускного отвору для рідини та яке не проходить через фільтруючу мембрану. У фільтруючому вузлі також може бути окреме випускний отвір для газу, або, як варіант, випускний отвір для газу може бути поєднане з випускним отвором для рідини сопла.

Винахід пояснюється кресленнями, на яких показані кращі варіанти його здійснення.

На фіг.1 показана капсула згідно кращого варіанту здійснення винаходу, вигляд у перспективі зверху;

на фіг.2 - те ж, вигляд у перспективі знизу;

на фіг.3 - те ж, вигляд збоку;

на фіг.4 - розтин капсули по лінії А-А на фіг.3;

на фіг.5 - капсула, представлена на фіг.1, в розібраному вигляді з різними елементами перед складанням, вигляд у перерізі;

на фіг.6 - фільтруючий пристосування капсули, представленої на фіг.1, вигляд у перерізі у перспективі в збільшеному масштабі;

на фіг.7 - те ж, в розібраному вигляді;

на фіг.8 - те ж, вигляд знизу;

на фіг.9 - перетин по ения на фіг.6, вигляд у перерізі;

на фіг.11 - фрагмент місця з'єднання фільтруючої мембрани з кожухом фільтруючого пристосування, вигляд у перерізі;

на фіг.12 - фрагмент впускного отвору фільтруючого пристосування, вигляд у перерізі;

на фіг.13 - капсула згідно другого варіанту здійснення винаходу без верхньої мембрани, вигляд у перспективі зверху;

на фіг.14 - те ж, вигляд у перспективі в перерізі;

на фіг.15 - пристрій подачі текучого середовища зі вставленою капсулою згідно винаходу перед пророблянням впускного отвору для подачі в капсулу рідини, вигляд у перспективі;

на фіг.16 - те ж, вигляд з іншого боку;

на фіг.17 - те ж, вигляд у поздовжньому перерізі вздовж площини, що проходить через сопло для рідини;

на фіг.18 - пристрій подачі текучого середовища зі вставленою капсулою згідно винаходу після цих впускного отвору для рідини, вид в поздовжньому перерізі вздовж площини, що проходить через сопло для рідини;

на фіг.19 - пристрій подачі текучого середовища зі вставленою капсулою згідно винаходу перед пророблянням впускного отвору для газу, вид в поздовжньому перерізі вздовж площини, що проходить через впускний отвір для газу;

на фіг.20 - те ж, після создобщий вигляд капсули згідно першого варіанту здійснення винаходу.

Капсула 1А складається з корпусу 2, в якому знаходяться харчові інгредієнти фільтруючого пристосування і системи випуску продукту. Корпус капсули виконаний у вигляді чашки 3, яка закрита вологонепроникною верхній мембраною або фольгою 4, герметично прикріпленою до фланцеобразному обідку 5 корпусу. Мембрана 4 може бути тільки вологу, або, що найбільш переважно, волого - і газонепроникної. Зокрема, мембрана може бути багатошаровою, що включає газонепроникний шар, наприклад, з сополімеру етилену з вініловим спиртом (EVOH) та/або алюміній. Як буде докладніше розглянуто далі, верхня мембрана виготовляється з прокаливаемого матеріалу, наприклад з тонкого полімеру і/або алюмінію, що дозволяють, з одного боку, подавати в капсулу рідину за допомогою форсунки 6 для рідини, а з іншого боку, подавати газ за допомогою форсунки 7 для газу.

На дні 8 3 чашки виконано випускний отвір 9, призначене для вивантаження з капсули рідкої харчової суміші/продукту. Випускний отвір 9 для продукту може складатися з одного або декількох отворів, через які рідкий склад під напором проходить в напрямку приймаючої ємності, наприклад пляшечки для дитячого трубки 10, направляє потік рідини і запобігає розбризкування рідини, яка може забруднити простір навколо гуртки.

У верхній частині корпусу капсули є виступ 11, в який поміщається фільтр для фільтрації подається в капсулу рідини. Як показано на фіг.2, капсула може бути додатково оснащена трипозиційним кодовою елементом 12, який може взаємодіяти з презентують датчиками пристрою подачі рідини для визначення типу вставляється в пристрій капсули, щоб для пізнаного типу капсули можна було вибрати певний цикл приготування, наприклад за рахунок подачі відповідної кількості води, вибору температурного режиму, витрат і тощо

Як показано на фіг.4 і 5, в чашці капсули є відсік 13, утворений дном і бічною стінкою чашки 3, в якому знаходяться харчові інгредієнти 14. Об'єм відсіку може бути різним, в залежності від обсягу впорскується в нього рідини. В цілому, для великого об'єму рідини переважно використовувати великий обсяг для того, щоб відсік виступав в якості ємності для перемішування інгредієнтів і рідини і формування складу.

Капсула може бути забезпечена системою 15 випуску продукту, забезпечивши�а капсули, а також зменшує або переважно запобігає взаємодія між харчовою сумішшю і пристроєм. Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу система випуску продукту сконструйована таким чином, щоб вона проробляла щонайменше одне випускний отвір в капсулі для випуску суміші після створення всередині відсіку достатнього тиску рідини. Для цього на дні 8 чашки в певних місцях є перфорирующие елементи 16, розташовані таким чином, щоб вони перфорировали нижню мембрану 17, яка зазвичай відокремлює відсік 13 від випускного отвору 9 для рідкого продукту. Нижня мембрана зазвичай є тонкою вологонепроникною перфорируемой мембраною, виготовленої з алюмінію і/або полімеру. Мембрана герметично прикріплена до нижнього краю чашки. Наприклад, мембрана являє собою 30-мікронних алюмінієву фольгу. Капсула, що містить систему випуску продукту, описана в документі РСТ/ЕР09/053033. Слід зазначити, що система випуску продукту може мати і іншу конструкцію. Зокрема, вона може бути звичайним клапаном, що складається з отвори або щілини, які зазвичай закриті і відкриваються під дією тиску, створюваного у відсіку в результаті поду>p>Крім цього, капсула згідно винаходу сконструйована таким чином, щоб вона забезпечувала фільтрацію подається у відсік рідини. Потреба в фільтрації рідини, що подається по суті пов'язана з необхідністю підтримання високої якості рідини, наприклад води, що подається в готується складу. Вода може подаватися з робочою температурою, наприклад 35-40°С, за рахунок нагріву води кімнатної температури, що надходить з бака з водою або пристрою подачі текучого середовища. Більш переважно здійснювати фільтрацію для видалення забруднень, в тому числі мікроорганізмів, таких як бактерії, дріжджі або цвіль, а також вірусів, які неможливо вбити нагріванням води. Ця задача може вирішуватися за рахунок установки в певній частині капсули фільтруючого пристосування 18, стійкого до тиску і простого в установці. Таке фільтруюче пристосування складається з зовнішнього захисного кожуха 19 і щонайменше одного фільтруючого наповнювача, зокрема фільтруючої мембрани 20. Переважно фільтруюче пристосування 18 є жорстким, в тому сенсі, що воно жорсткіше фільтруючої мембрани, а також переважно стійким до значного відхилення під дією жидкостЂвом подачі рідини. Перевага використання фільтруючого пристосування полягає в тому, що воно спрощує установку фільтра в капсулу, не вимагаючи використання спеціальних сполучних засобів, зменшує ймовірність пошкодження фільтруючої мембрани.

Для забезпечення антибактеріального захисту розмір пір фільтруючої мембрани переважно становить менше 0,4 мкм, найбільш переважно менше 0,2 мкм. Її товщина складає менше 500 мкм, переважно від 10 до 300 мкм. Матеріал для виготовлення мембрани може обиратися з числа наступних: полиэфирсульфони (ПСФ), ацетат целюлози, нітрат целюлози, поліамід та їх комбінації.

Зокрема, фільтруючий елемент може вставлятися в 21 посадочне місце під фільтр, утворене у виступі 11 корпусу. Посадочне місце під фільтр сконструйоване таким чином, щоб фільтруюче пристосування було зміщено відносно відсіку. За рахунок цього деформація капсули в результаті тиску рідини і її притиснення пристроєм подачі рідини можуть бути зменшені у порівнянні з варіантом, коли фільтруюче пристосування розташоване в центрі над відсіком. Посадочне місце 21 під фільтр може бути, наприклад, U-образної порожниною відносно невеликій глибині�тветствующие щонайменше частини нижньої і бокової стінок фільтруючого пристосування, зокрема його більшої частини 27. Для установки фільтруючого пристосування не потрібні якісь спеціальні з'єднання з посадковим місцем, воно може утримуватися лише за рахунок сполучення з посадковим місцем, наприклад за рахунок тугий посадки на це місце, і закриття верхньої мембраною 4. Зокрема, в бічній стінці посадкового місця 21, наприклад поруч з відсіком, можуть бути виконані гофровані складки або заглиблення (не показано) для тугий посадки фільтруючого пристосування.

Як показано на фіг.4, розмір фільтруючого пристосування 18 підібраний таким чином, щоб фільтруюча поверхня (F) була щонайменше в два рази, а переважно в кілька разів менше більшого поперечного перерізу (З горловини (тобто верхнього отвору) відсіку 13, наприклад відповідного верхнього отвору відсіку. Крім цього, найбільш велика частина фільтруючої поверхні (F) аксіально зміщена щодо перетину (С) відсіку 13, якщо дивитися на капсулу вздовж осьової лінії А. Під терміном «найбільш велика частина» розуміється щонайменше 60%, а переважно 85%, фільтруючої поверхні, що знаходиться за межами перерізу відсіку, якщо дивитися у напрямку лінії А. Фільтруючою поверхнею в езначительний нахлест поверхонь. Першою вирішеною проблемою є зменшення розмірів відсіку і можливість краще управляти деформацією фільтра, а інший вирішеною проблемою - зменшення кількості матеріалу, використовуваного для виготовлення фільтруючої мембрани, і, як наслідок, зниження собівартості виробництва і підвищення екологічності використаної капсули. Ще однією перевагою є можливість спрессовивания капсули, зокрема чашки капсули, після її розвантаження, що дозволяє скоротити обсяг простору для зберігання використаних капсул. Для цього в бічній стінці капсули можуть бути зроблені ослаблені лінії, що проходять таким чином, щоб вони дозволяли спресовувати чашку в осьовому напрямку.

Як показано на фіг.6-9 фільтруючий вузол згідно винаходу містить впускну стінку 22 для подачі в нього рідини, а також випускну стінку 23 для виходу відфільтрованої рідини у відсік 13. У впускний стінці є впускний отвір 24 для рідини, а випускний стінці є випускний отвір 25 для рідини, розташоване поруч з соплом 26 пристосування. Впускний і випускний отвори 24, 25 для рідини рознесені між собою в поздовжньому напрямку таким чином, щоб впускний отвер�ри контуру відсіку. Переважно корпус фільтра має форму тенісної ракетки, велика частина 27 якої знаходиться в посадковому місці і переходить у звужену частину 28 з соплом, що проходить над відсіком. Випускний отвір 25 переважно має менший діаметр, наприклад від 0,2 до 1,5 мм, для створення струменя рідини під тиском, що сприяє розчиненню або розподілу інгредієнтів рідиною, що виходить з сопла. Випускний отвір може складатися з декількох окремих отворів. Число отворів має бути невеликим, переважно від 1, максимум до 5, для того, щоб уникнути значного ослаблення швидкості потоку. Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу в соплі є два паралельних або непаралельних випускних каналу. Переважно швидкість потоку, що проходить через випускний (випускні) канал (канали) сопла, становить від 1 до 20 м/сек. Перетин випускного каналу може мати різну форму, наприклад круглу, овальну, прямокутну і т. п.

Кожух охоплює фільтруючу мембрану 20, яка розташована у внутрішній камері 29, утвореної передньої по потоку і задній по потоку частинами, а край 30 мембрани міцно і герметично прикріплений до кожуха, запобігаючи протекан� опорною конструкцією, складається, наприклад, з безлічі невеликих шипів 31. Вільні кінці шипів мають плоску форму, що зменшує осьове відхилення фільтруючої мембрани від дії тиску і запобігає її руйнуванню. Переважно шипи розташовані по всій площі фільтруючої мембрани. Бажано відстань між суміжними шипами не перевищує 2,5 мм. Між опорними конструкціями утворено безліч каналів 32 для збору рідини, що фільтрується через мембрану. У випускний стінці 23 є щонайменше один випускний канал 33, що забезпечує повідомлення з текучого середовища між задньою по потоку частиною фільтруючої мембрани і випускним отвором 25 сопла 26 через канали 32. Опорна конструкція може бути окремим елементом, наприклад гратами, поміщеної в корпус знизу фільтра.

У впускний стінці 22 фільтруючого пристосування є також впускний отвір 34 для газу, призначене для подачі стисненого газу стисненого повітря, відсік 13. Як показано на фіг.9, впускний отвір для газу може проходити через стінку, перетинаючи випускний канал 33. У цьому зв'язку слід зазначити, що подається в пристосування газ, слідуючи до сопла 26, обходить фільтруючу мембрану 20 і надходить під тиском �єк з інгредієнтами. Обидва отвори - впускний отвір 24 для рідини і впускний отвір 34 для газу - закриті верхній мембраною 4, тому ці отвори можуть вибірково відкриватися за рахунок перфорірованія мембрани 4 в певних місцях. Зокрема, верхня мембрана 4 герметично закріплена навколо впускного отвору для рідини і впускного отвору для газу за допомогою ущільнень 35, 36 (фіг.1). Таким чином, коли верхня мембрана перфорується форсункою 7 для подачі газу пристрою подачі рідини, перфорирующий наконечник може контактувати тільки з відфільтрованої рідиною. За рахунок цього ймовірність забруднення перфорується пристрою істотно зменшується у порівнянні із ситуацією, якби для газу і рідини використовувалося б одне і те ж впускний отвір. Таким чином, перфоруючого засіб для газу може залишатися чистим для наступного підготовчого циклу.

Конструкція кожуха 19 фільтра може бути різною. Однак згідно найкращої конструкції кожух складається з двох частин 37 і 38, які скріплені та/або защелкнути один з одним. На фіг.7 показано фільтруюче пристосування 18 з нижньої і верхньої половинками 37 і 38 кожуха. У нижній половинці 37 кожуха є виступаючий ерхней половинки 38 корпусу. Аналогічним чином, сопловая частина 28 пристосування 18 утворюється за рахунок з'єднання другого обідка/поглиблення 41 нижньої половинки з канавкою/обідком 42 верхньої половинки 38. Також допустимо, щоб деталі 39, 41 і, відповідно, 40, 42 безперервно проходили від більшої частини 27 «ракетки» до звужується частини 28 «ракетки».

Як показано на фіг.10 і 11, нижня і верхня половинки 37, 38 кожуха з'єднуються, обтиску край 30 фільтруючої мембрани. Деталі 37, 38 можуть бути сконструйовані таким чином, щоб вони згинали і затискали край мембрани по колу 43. Фільтр може не приварюватися до кожуха, якщо місце затиску дозволяє міцно утримувати фільтр на місці і, отже, гарантовано виключити обхід фільтра рідиною під час експлуатації. Наприклад, пристосування може збиратися зварюванням ділянок канавок/ободків по лініях 44, 45. Зварювання частин кожуха з обтиском фільтра дозволяє використовувати більш широкий асортимент матеріалів для фільтра, не турбуючись про сумісність з матеріалами, з яких виготовляється кожух. Ще однією перевагою такої конструкції є спрощення складання, оскільки ультразвукове зварювання дозволяє використовувати товсті елементи конструкції і избежатьильтрующего пристосування можна оптимізувати. Наприклад, фільтруюче пристосування може містити посилює конструкцію 46, розташовану, зокрема, у звужується частини 28, що дозволяє виконувати канал у нижній стінці, не порушуючи при цьому жорсткість елемента, зокрема, з точки зору рідинних і механічних обмежень. Зокрема, підсилює конструкція складається з кількох ребер, що проходять, наприклад, поперечно «ракетці». Зрозуміло, можна використовувати і інші підсилюють конструкції. Зокрема, для зниження собівартості і підвищення екологічності можна оптимізувати співвідношення жорсткість/вага.

Для зниження імовірності пошкодження фільтруючої мембрани при розкритті впускного отвору 24 для рідини під час перфорірованія мембрани 4 в області 47, розташованої безпосередньо над впускним отвором, як це показано на фіг.12, між впускним отвором і фільтруючої мембраною 20 встановлюється стійка до впливу перфорації перегородка 48, яка може бути складовою частиною впускний стінки кожуха. Перегородка розташована під впускним отвором поперечно йому. За рахунок цього рідина може проходити через бічні проходи 49, утворені у впускному отворі між перегородкою і стінкою. Разѵвом напрямку I впускного отвору. Перегородка може бути окремою деталлю, розташованої між фільтром і впускний стінкою.

Інший варіант здійснення винаходу показано на фіг.13 і 14.

Капсула 1В у відповідності з цим варіантом здійснення винаходу має декілька відмінностей. Насамперед, фільтруюче пристосування 18 складається із зовнішньої стінки 23, на яку спирається фільтруюча мембрана 20. На відміну від попереднього варіанту фільтруюча мембрана 20 розташована між зовнішньою випускний стінкою 23 і дном посадкового місця 21 під фільтр корпусу. Впускний отвір 24 для рідини знаходиться збоку від пристосування і повідомляється з нижньою камерою 50, розташованої по потоку перед фільтром, але знизу випускний стінки 23. Друга верхня камера 51 розташована між випускний стінкою 23 і верхній мембраною 4 (не показана), яка герметично прикріплена до фланцеобразному обідку 5 корпусу капсули. Для того щоб верхня мембрана 4 не провалювалася у верхню камеру 51 і частково не блокувала потік, що проходить через фільтруючу мембрану, на випускний стінці 23 є кілька опорних елементів 52. У випускний стінці 23 виконано безліч отворів 53, дозволяють відфільтрованої рідини рівномірно проходити сквозѵрстие 24, слідуючи в нижню камеру 50, проходить знизу пристосування, а потім через фільтруючу мембрану 20 піднімається вгору. Таким чином, відфільтрована рідина накопичується у верхній камері і проходить через випускний сопло 26, має невеликий отвір 25. Для розвантаження капсули 1В може використовуватися впускний отвір для газу, розташоване окремо від фільтруючого пристосування. Зокрема, під фланцеобразном обідку, наприклад поруч з фільтруючим пристроєм, може бути зроблено поглиблення 54. Для подачі газу у відсік 13 з інгредієнтами верхня мембрана може перфорироваться в районі цього поглиблення. Перфорування верхній мембрани може здійснюватися механічним елементом пристрою подачі рідини або стисненим газом. Зрозуміло, впускний отвір для газу може бути розташоване і в фільтруючому пристосуванні. Система виходу продукту може бути аналогічна описаній вище.

Далі з посиланнями на фіг.15-20 буде описано пристрій подачі текучого середовища, у яке може поміщатися капсула для приготування харчової суміші.

У пристрої 55 подачі текучого середовища згідно винаходу зазвичай є утримувач 56 капсули, розмір якого дозволяє встановлювати в ньому капсулами bialetti газу. Блок 57 подачі текучого середовища містить підставу 58 держателя капсули, що забезпечує стійке вихідне положення держателя капсули. Зокрема, на тримачі 56 капсули підставі 58 є сполучені напрямні 59, забезпечують простоту установки і зняття держателя капсули з підстави, наприклад, шляхом ковзання в поздовжньому напрямку Ст.

Слід зазначити, що фільтрує пристосування 18 згідно винаходу також може бути окремою деталлю, що з'єднується з капсулою при використанні, наприклад, при приміщенні капсули в пристрій подачі текучого середовища. Зокрема, фільтруюче пристосування може бути деталлю, яка з'єднана з форсункою для рідини, або є частиною форсунки для рідини.

Блок 57 подачі текучого середовища також містить плиту 60 впорскування рідини, що несе форсунку 6 для рідини. Плита 60 впорскування рідини може бути встановлена з можливістю повороту навколо осі 61, встановленої на верхній частині основи 58, так що плита може переміщатися з щонайменше одного першого положення, в якому форсунка віддалена від впускного отвору для рідини на капсулі, по друге положення, в якому форсунка входить у впускний отвір 24 для жеті переміщається з першого стану в друге і навпаки кулачковим механізмом 62, який може повертатися навколо другої осі 63, також встановленої на підставі. Аналогічно, форсунка 7 для газу розташована таким чином, щоб вона могла перебувати в першому положенні, в якому вона віддалена від впускного отвору капсули для газу (фіг.19), і в другому положенні, в якому вона входить у впускний отвір для газу (фіг.20). Точно також переклад з першого стану в друге і навпаки форсунки 7 для газу здійснюється кулачковим механізмом 62. Кулачковий механізм 62 переважно використовується для управління двома положеннями обох форсунок, для рідини і газу, таким щоб форсунка для газу переводилася з першого стану в друге після того, як форсунка для рідини була переведена з першого стану в друге. Зокрема, кулачковий механізм 62 складається з щонайменше однієї першої кулачковою частини 64, воздействующей на плиту впорскування рідини, а також щонайменше однієї другої кулачковою частині 65, воздействующей на форсунку для газу. Дві кулачкові частини зв'язані з одним і тим же кулачковим механізмом таким чином, щоб вони завжди могли координовано впливати на свої відповідні форсунки. На фіг.17 і 18 показана перша кулачкова ч�ачковой частини 64 має ексцентриситет відносно осі 63, в результаті чого при повороті кулачка ця поверхня штовхає плиту 60 вниз в напрямку капсули. Слід зазначити, що з плитою впорскування рідини можуть сполучатися ущільнювальні засоби, такі як ущільнювальне кільце (не показано), для створення локальних вологонепроникних ущільнень навколо впускного отвору для рідини. На фіг.19 і 20 показана друга кулачкова частину 65, яка також має ексцентричну поверхню, штовхає форсунку 7 газу в напрямку капсули. Для більшої наочності показані не всі деталі пристрою, зокрема не показані пружні засоби повернення плити впорскування рідини в перше положення, а також аналогічні засоби для повернення форсунки для газу в перше положення. Подібні пружні засоби повернення можуть бути виконані у вигляді пружин або аналогічних пристроїв.

Згідно з іншим варіантом здійснення винаходу фільтруюче пристосування 18 може відділятися від капсули і бути одноразовим пристроєм.

1. Капсула для приготування харчового продукту у пристрої, пристосованому для подачі рідини в капсулу, що містить щонайменше один відсік (13) з харчовими інгредієнтами, що змішуються з подається рідиною для приготу�ктеризующаяся тим, що фільтр виконаний у вигляді фільтруючого пристосування (18), що складається з фільтруючої мембрани (20) і випускний стінки (23), на яку спирається фільтруюча мембрана, при цьому випускний стінці є щонайменше одне випускний отвір (26) для рідини, що сполучається з зазначеним відсіком (13), причому капсула містить корпус (2), обмежує відсік (13), і посадочне місце (21) під фільтр для розміщення в ньому фільтруючого пристосування (18), при цьому посадочне місце під фільтр розташоване по потоку перед відсіком.

2. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що випускний отвір (26) для рідини аксіально зміщене щодо фільтруючої поверхні фільтруючої мембрани (20).

3. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що фільтруюча мембрана являє собою мікропористу мембрану.

4. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що фільтрує пристосування (18) містить відносно жорсткий кожух (19), в який поміщена фільтруюча мембрана (20).

5. Капсула по п. 4, характеризується тим, що фільтрує пристосування (18) містить впускну стінку (22), що утворить разом з випускною стінкою внутрішню камеру (29), в яку поміщена фільтруюча мембрана (20), при цьому фільтруюча мембр�м, що кожух (19) складається з двох об'єднаних один з одним половинок (37, 38), між якими затиснута або приварена по краю фільтруюча мембрана (20).

7. Капсула по кожному з п. п. 5 або 6, характеризується тим, що у впускний стінці (22) є впускний отвір (24) для рідини, в якому розташована щонайменше одна перегородка (48), поперечно перетинає вісь впускного отвору для запобігання перфорірованія мікропористої мембрани (20) вприскувальних пристроєм (6) для рідини пристрою подачі рідини.

8. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що між випускний стінкою (23) та фільтруючої мембраною (20) розташовано безліч виступів або шипів (31, 52) або решітка для підтримки фільтруючої мембрани (20) і освіти простору для відфільтрованої рідини.

9. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що фільтрує пристосування включає в себе більшу частину (27), розташовану в посадковому місці під фільтр, а також звужену частину (28), утворить вихідний сопло (26).

10. Капсула по кожному з п. п. 1 або 9, характеризується тим, що посадочне місце (21) під фільтр зміщене в поперечному напрямку відносно центру відсіку (13).

11. Капсула по п. 10, відрізняється тим, що вдо�ням фланцеобразного обідка (5), проходить навколо відсіку.

12. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що вона має відкривається впускний отвір (34, 54) для газу, яка не проходить через фільтруючу мембрану (20) і забезпечує повідомлення внутрішнього простору відсіку (13) з простором зовні капсули.

13. Капсула по 1 п., що характеризується тим, що фільтрує пристосування (18) і відсік (13) герметично закриті загальною верхній мембраною (4).

14. Капсула по п. 1, яка відрізняється тим, що містить систему (15) випуску рідкого продукту, розташовану по потоку після відсіку (13), яка являє собою перфорируемую або розривну стінку, або комбінацію з перфорируемой стінки (17) і щонайменше одного перфорується елемента (16), або клапан з принаймні одним отвором або прорізом, що відкривається під дією тиску, або фільтруючу стінку з заздалегідь зробленим отворами для відділення виходить рідкого продукту від знаходяться у відсіку твердих частинок.

15. Фільтруючий вузол, що містить фільтруючу мембрану (20), впускну стінку (22), містить впускний отвір (24), і випускну стінку (23), на яку спирається фільтруюча мембрана, при цьому випускний стінці є випускна сопло (26) з щонайменше оаемого по потоку перед відсіком (13) з інгредієнтами капсули, використовуються для приготування продукту, а сопло (26) фільтруючого вузла заходить всередину згаданого відсіку (13). 

Схожі патенти:

Порційна капсула для приготування напою з капсулою порційній

Порційна капсула для приготування напою має корпус капсули з дном і стороною заповнення. Між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату напою. Між субстратом напою і дном капсули розташований фільтруючий елемент. Фільтруючий елемент містить має відкриті пори повсть і/або нетканий матеріал. Повсть та/або нетканий матеріал у зверненої до субстрату напою першої області має середній перший розмір пор, а зверненої до дна капсули другий області має середній другий розмір пір, причому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір. Група винаходів забезпечує приготування напою без пінки. 3 н. і 4 з.п. ф-ли, 4 іл.

Картридж для напою

Винахід відноситься до картриджа для напою, який використовується в системі видачі напою. Картридж містить корпус і розташований всередині корпусу контейнер для розміщення питного текучого речовини і приводиться елемента, приводний отвір, через яке приводить крутний момент передається приводиться елементу, і отвір випуску текучого середовища, через яке текуче речовина може бути видалено з картриджа. Отвір випуску текучого середовища і приводний отвір розміщені на одній і тій же стороні корпусу. Група винаходів забезпечує легку і надійну заміну картриджів в машині. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 5 іл.

Капсули для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів і відповідні машини, що використовують такі капсули

Даний винахід відноситься до капсулі для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал вихідного потоку і виконаною з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента, причому допомогою впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, стаючи відокремленим від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку, так що настій або напій назовні проходять через внутрішнє наскрізний отвір. Крім того, даний винахід відноситься до машини для застосування капсули по справжньому винаходу, що містить розміщують кошти для розміщення щонайменше однієї капсули протягом фази розливу і упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу через бічну стінку капсули з тим, щоб отримати настій або напій, що випливає з капсули через внутрішнє наскрізний отвір капсули. 2 н. і 28 з.п. ф-ли, 23 іл.

Порційна капсула і застосування порційній капсули

Пропонується порційна капсула для приготування напою, що має виконаний по суті у формі усіченого конуса чи циліндра основний елемент, який має порожній простір для розміщення сировини для приготування напоїв, і закриває порожній простір мембрану. При цьому стінний ділянку основного елементу має безліч канавок. Капсула забезпечує омивання сировини для напою по всьому об'єму капсули для підвищення ефективності екстрагування, володіє підвищеною механічною стабільністю, легко відокремлюється від стінки заварювальні камери. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування напоїв (варіанти)

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Капсула для приготування напоїв являє собою ссужающийся в напрямку до дна тонкостінний корпус у вигляді склянки, утворює порожнину для розміщення продукту в рідкій формі і має з боку відкритого торця відбортовку для прикріплення кришки з упругодеформируемого плівкового матеріалу. В порожнині корпуса розміщений пробійник у вигляді трубки, розділеного перегородками на порожнини, стінки, обмежує кожну з яких, виконано принаймні один отвір для повідомлення порожнин трубки з порожниною корпусу. На зверненому в бік дна кінці трубки виконано загострення, яке при натисканні на кришку пробиває дно корпусу для зливу в ємність розведеного водою вмісту через отвір в стінці трубки в нижній порожнині. Порожнина трубки на іншому її кінці призначена для введення води. Кінець трубки пробійника з боку кришки виконаний загостреним для прориву кришки при натисканні на корпус і наближення кришки до дна за рахунок деформації стінок і/або дна корпусу і для введення цього загостреного кінця в капсульну машину для подачі води через отвір в стінці трубки в порожнину корпусу. Винаходи забезпечивши�

Капсула для екстрагується матеріалу, спосіб її виготовлення і пристрій для заварювання кави

Порційна капсула призначена для використання в кавоварці. Капсула має стінки капсули, які оточують закриту порожнину, наповнену екстрагуються матеріалом. Забезпечена можливість проколювання стінок капсули перфорирующими елементами інжекторного або роздає пристрою в результаті закриття заварювальні камери кавоварки для введення екстрагуючу рідини під тиском і для виведення продукту екстракції, що виник після процесу заварювання всередині капсули. Під час процесу заварювання капсула перебуває під надлишковим тиском. При цьому капсула має форму куба або прямокутного паралелепіпеда за винятком кільцевих країв, які виступають в бічному напрямку не більше ніж на 1,5 мм. Винахід забезпечує можливість стиснення екстрагується матеріалу безпосередньо в капсулі, проколювання капсули для введення рідини одночасно з двох бічних сторін і компактно при розміщенні стопою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Фільтруючий проникний термоформованний контейнер для продуктів приготування напою, що містить кільце посилення

Фільтруючий контейнер для водорозчинних продуктів для приготування напоїв містить водонепроникний корпус з фільтруючого проникного термоформуемого матеріалу, виготовлений шляхом термоформування з плоскої плівки. Корпус утворює простір контейнера для прийому водорозчинного заварного продукту і має плоску закраїни, що проходить навколо отвору контейнера і кільце посилення з горизонтальною частиною, яка з'єднана з плоскою закраїною корпусу контейнера і утворює опору для неї. Горизонтальна частина має плоску верхню поверхню, яка формує додаткове кільце, плоска закраїна контейнера з'єднана з мембраною, яка закриває отвір контейнера. Кільце посилення містить вертикальну частину стінки, з'єднану з корпусом контейнера для надання додаткової жорсткості кільця посилення, яке підтримує мембрану по суті жорсткою. Група винаходів забезпечує полегшення проколювання кришки. 3 н. і 22 з.п. ф-ли, 16 іл.

Капсула для утримання інгредієнтів для напою

Винахід відноситься до капсулі для утримання інгредієнтів для напою, виконаної з можливістю введення в пристрій для приготування напою, в якому рідина під тиском входить в капсулу для зливання напою з капсули. Капсула містить кільцеву першу стінку (810, 838), що включає виступає назовні фланець (838), нижню частину (812), закриває кільцеву першу стінку на першому кінці, кришку (816), закриває кільцеву першу стінку на другому відкритому кінці, протилежному до нижньої частини, причому перша стінка, нижня частина і кришка охоплюють простір, що містить інгредієнти для напою, і ущільнювальний елемент для ущільнення між капсулою (802) і пристроєм приготування напою (104). Ущільнювальний елемент утворений першою частиною (838А) фланця (838), яка примикає до краю кільцевої стінки (810) і яка товщі на 0,1 мм і більш, в напрямку від зовнішньої поверхні кришки (816), що примикає в радіальному напрямку друга частина (838В) фланця (838), яка проходить навколо першої частини (838А). Капсула, виконана згідно винаходу, не вимагає забезпечення спеціальним порожнистим ущільнювальним елементом, оскільки сама кільцева стінка капсули по суті працює в якості уплоли, 14 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Винахід відноситься до системи, способу і капсулі для приготування заданої кількості напою для споживання, використовуючи отримують продукт. Система містить змінну капсулу, пристрій, що містить приймач для утримування змінною капсули, і пристрій для розливу рідини для подачі текучого середовища в змінну капсулу під тиском 4-20 бар. Змінна капсула містить кільцеву стінку, нижню частину і кришку. Стінка, нижня частина і кришка охоплюють внутрішній простір, що містить отримують продукт. Нижня частина містить вхідний шар для подачі певної кількості рідини за допомогою пристрою для розливу рідини через вхідний шар в капсулу. Кришка містить вихідний шар для подачі готового напою через вихідний шар з капсули в ємність. Капсула містить додатковий стіновий елемент, що проходить у внутрішній простір, для забезпечення додаткової жорсткості. Винахід дозволяє отримувати постійне хороша якість готового напою за рахунок зниження деформації під час використання під дією тиску текучого середовища. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування харчових продуктів в машині для приготування харчових продуктів

Винахід відноситься до капсулі для використання в капсулодержателе машини з інжектується голкою для приготування харчових продуктів. Инжектирующая голка підтримується інжекційного пластиною і призначена для введення одиночної струменя рідини всередину капсули при проході всередину капсули. Капсула містить корпус з бічними, нижній і верхній стінками, визначальними камеру для харчового продукту. Капсула містить верхній периферичний фланець. Верхня стінка капсули герметизована на периферійному фланці і містить вбудоване разбризгивающее засіб, що має отвір, виконане з можливістю розміщення голки без перфорірованія розпилювального кошти і перетворення одиночної струменя рідини з голки щонайменше одну течію, спрямовану всередину капсульної камери. Винахід забезпечує гарні характеристики розчинення і/або екстрагування продукту, не створює протитоку рідини і забруднення голки. 4 з.п. ф-ли, 7 іл.
Винахід відноситься до тканинної інженерії. Спосіб виготовлення пластини на основі модифікованої ксеногенной підслизової оболонки тонкої кишки включає механічне очищення тонкої кишки, обробку в гіпертонічних розчинах хлориду натрію з одночасним впливом ультразвуку, ферментативну обробку, послідовну відмивання в розчині оцтової кислоти та гидрокарбонате натрію, обробку хлоридом натрію, додаткову обробку ультразвуком і повторну ферментативну обробку, витримку в розчині оцтової кислоти та розчині гідрокарбонату натрію, витримку в антимикробном агента і багаторазово заменяющихся розчинах глутарового альдегіду зростаючих концентрацій. Витримку біотканини в багаторазово заменяющихся розчинах глутарового альдегіду проводять у розправленому вигляді між двома пластинами з пористого нетканого матеріалу. Технічний результат полягає в отриманні неиммуногенного, рівномірно прошитого по всьому об'єму біоматеріалу з частково зруйнованою колагенової структурою, що забезпечує швидке проникнення клітин реципієнта в трансплантат і безперешкодне проростання судин і тканин у постопераційному періоді. 4 пр.
Винахід відноситься до ветеринарії
Винахід відноситься до ветеринарії

Спосіб ультразвукової кавітаційної обробки рідких середовищ і розташованих в середовищі об'єктів

Винахід відноситься до області кавітаційної обробки рідких середовищ, питомий вміст води або іншої рідкої фази яких перевищує 65-70% від загальної маси, а також до обробки предметів, що знаходяться в цьому середовищі
Винахід відноситься до способів консервації пантів, що використовуються у фармацевтичній промисловості

Пристрій для ультразвукової терапії

Винахід відноситься до медичної техніки, а саме до пристрою для ультразвукової терапії

Стерилізація під високим тиском для заключної стерилізації фармацевтичних препаратів і медичних виробів

Винахід відноситься до області стерилізації фармацевтичних препаратів у вигляді дисперсії дрібних часток або крапель і може бути використане у фармацевтичній промисловості

Спосіб руйнування мікроорганізмів-біодеструкторів на поверхнях об'єктів в житлових відсіках космічної станції

Винахід відноситься до області очищення або захисту навколишнього середовища в межах населених орбітальних станцій від руйнівного впливу мікроорганізмів

Зонд для очищення і дезінфекції інструментального каналу гнучких ендоскопів

Винахід відноситься до медичної техніки і призначене для очищення і дезінфекції гнучких ендоскопів

Транспортний контейнер для транспортування боксу-стерилізатора

Винахід відноситься до медичної техніки і призначене для транспортування боксів-стерилізаторів з набором медичних інструментів

Пристрій для нагрівання і спінювання рідини

Пристрій (2) для нагрівання і спінювання рідини, такої як молоко, включає засіб (32) для утворення пари, який використовується для нагрівання рідини, і вхідний отвір (27) для повітря, який використовується для спінювання рідини. На відміну від традиційних пристроїв вхідний отвір (27) для повітря розташоване на засобі (32) для утворення пари, роблячи можливою подачу повітря безпосередньо в засіб (32) для утворення пари, а саме через вхідний отвір (27), і створює об'єднаний потік пари і повітря, що дуже добре підходить для використання в здійснюваному процесі нагрівання і спінювання. Як наслідок, блок (40) нагрівання/спінювання, який є частиною пристрою (2), вимагає наявності тільки одного з'єднання з лінією (60) подачі, крім з'єднання з лінією (10) подачі рідини. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 2 іл.
Up!