Пристрій для видачі рідких або по суті рідких продуктів з стисливої ємності з еластичного матеріалу

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до пристрою для видачі рідких або по суті рідких продуктів, переважно харчових продуктів, наприклад майонезу, гірчиці, кетчупу або соусу, з стисливої ємності, виконаної з гнучкого матеріалу.

Рівень техніки

У публікації WO 2008/079089 А1 описано видачное пристрій, за допомогою якого продукти подають з поліетиленового мішка через носик. Носик забезпечений вентильним пристроєм для запобігання крапання з носика таких елементів продукту, які, після видачі, все ще присутні в носику. Однак забезпечення носика повністю ефективним вентильним пристроєм з цією метою означає, що вартість носика буде високою, і носик тому підлягає повторному використанню, що тягне за собою необхідність очищення носика, яка являє собою неприємну і тривалу процедуру. І при цьому навіть не можна буде переконатися, що очищення виконана належним чином, щоб відповідати високим гігієнічним вимогам, що пред'являються до пристроїв для видачі харчових продуктів.

В DE 102004038698 B3 описано пристрій для видачі продуктів з контейнера типу пластикової пляшки. Це видачное пристрій має сжимву повертатися у вихідне положення. Однак це видачное пристрій не може використовуватися для видачі продуктів з поліетиленових мішків, а також не запобігає крапання з нього після використання.

Вирішення проблем

Винахід вирішує зазначені проблеми рівня техніки з наявністю ознак, зазначених у формулі винаходу, викладених нижче. Згадані ознаки забезпечують можливість подачі продуктів видачним пристроєм з поліетиленових мішків та запобігання виникнення крапання з нього після цього.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - вигляд пристрою по винаходу в перерізі, перед видачею продукту з контейнера, розміщеного в ньому.

Фіг.2 - вигляд пристрою по Фіг.1 під час видачі згаданого продукту з контейнера.

Фіг.3 - вигляд зверху пристрою по Фіг.1.

Фіг.4 - вид збоку контейнера, який може спорожнятися з використанням пристрою по Фіг.1.

Кращий варіант виконання пристрою по винаходу

На Фіг.1показано пристрій 1 для видачі рідких або напіврідких продуктів 2 з стисливої ємності 3, виконаної з гнучкого тонкостінного матеріалу. Рідким продуктом переважно є продукт харчування, наприклад, майонез, гірчиця, кетчуп або соус і уп�ет бути виконана у вигляді поліетиленового мішка зі стінками, виконаними з такого гнучкого матеріалу, який можна здавлювати без розривів.

Видачное пристрій 1 має стискуюче пристрій 4 і кероване вручну керуючий пристрій 5, яке можна піддавати переміщень управління, щоб управляти стискаючим пристроєм 4 з метою здавлювання поліетиленового мішка (ємності 3) для видачі продукту 2 через носик 6. Стискуюче пристрій 4 розташоване відносно зовнішнього контейнера 7 і містить нерухоме стискуюче засіб 8 і рухливе стискуюче засіб 9. Нерухоме стискуюче засіб 8 щільно прикріплене до зовнішнього контейнера 7, а нижнє стискуюче засіб 8 розташоване в останньому таким способом, що здатне переміщатися в напрямку висоти. Поліетиленовий мішок (місткість 3) здатний поміститися між згаданими стискають засобами 8 і 9. Корпус 10 розташований на верху зовнішнього контейнера 7.

Керуючий пристрій 5 має пристрій 11, аналогічне парі кліщів, з двома деталями 12, 13, причому деталь 12 міцно розміщена на корпусі 10, а деталь 13 поворотним чином з'єднана з деталлю 12 допомогою шарнірного пальця 14, підтримує пружину 15, яка впирається у внутрішню частину деталей 12, 13 так, щоб натискати на них відділ�йся передавати керуючі переміщення керуючого пристрою 5 сжимающему пристрою 4.

Стискуюче пристрій 4 має також поршень 17 або еквівалентний елемент, який розташований вертикально і продовжується через корпус 10 і вниз у зовнішній контейнер 7. Цей поршень 17 більш рівно підтримується для вертикального переміщення у верхніх ділянках 18 і нижніх ділянках 19 корпуса 10, триває рухомим чином вертикально через верхнє стискуюче засіб 8 зовнішнього контейнера 7 і має у нижній частині нижнє стискуюче засіб 9, прикріплене до нього гайками 20, 21 або подібними кріпильними засобами.

Ділянка поршня 17, який знаходиться всередині корпуса 10, продовжується через засіб 22 передачі переміщення і циліндричну пружину 23 стиснення, яка впирається знизу засіб 22 передачі переміщення, а зверху в ділянку 25 корпуса 10, можливо через шайбу 24.

Злив частини продукту 2 з поліетиленового мішка (ємності 3) виробляють, захоплюючи деталі 12, 13 і притискаючи деталь 13 в напрямку вниз до деталі 12 в напрямку P1 дозування (див. Фіг.2). Це викликає поворот спрямованого вперед ділянки 13a деталі 13 в напрямку P2 вгору, так що в підсумку штифт 16 переміщує засіб 22 передачі переміщення з положення F (див. Фіг.1) вивільнення у положення L фіксації (див. Фіг.2). У положенні F висвобоиях, тоді як в положенні фіксації він щільно притиснутий до поршня 17 допомогою затиснення, забезпечуючи йому можливість переміщення поршня 17 в напрямку P3 дозування. Переміщення поршня 17 в напрямку P3 дозування викликає щільне прикріплення нижнього стискає засоби 9 до поршня для переміщення у такому ж напрямку P3 і здавлювання поліетиленового мішка так, щоб видати з нього частину 2a продукту 2 через носик 6.

Коли засіб 22 передачі переміщення викликає переміщення поршня 17 в напрямку P3 дозування, циліндрична пружина 23 стиснення стискається, і коли деталь 13 буде вивільнено після видачі частини 2a, циліндрична пружина 23 стиснення проштовхне засіб 22 передачі переміщення назад в його становище F вивільнення.

Пристрій 29, яке забезпечує можливість переміщення поворотного, пристосоване, щоб забезпечувати можливість сжимающему засобу 9, подвергнутому руху в напрямку P3 дозування, виконувати зворотний рух у напрямку P4 повернення, яке є протилежним напрямом P3 дозування, і тому в цьому випадку спрямована вниз. Під час цього переміщення в напрямку P4 повернення рухоме стискуюче засіб 9 переміститься в такому ж н�розширитися, таким чином, викликаючи деяке збільшення своєї внутрішньої частини, так що в підсумку тиск в носику 6 припиниться, і запобігається крапання з нього таких елементів 2b продукту 2, які присутні в ньому. Залежно від ступеня розширення поліетиленового мішка рух повернення може навіть призвести до вбирання в поліетиленовий мішок елементів 2b продукту 2, які все ще знаходяться в носику.

У наведеному варіанті виконання пристрій 29, яке забезпечує можливість переміщення поворотного, має два стопорні поверхні 27, 28, розташовані одна над іншою і, між ними, щонайменше одне кільце 29a або еквівалентне засіб, навинченное на поршень 17. Стопорная поверхня 28 може, наприклад, приймати форму внутрішньої частини верхньої ділянки 18 корпусу, а стопорная поверхня 27 приймати форму верхньої сторони такої ділянки 25 корпуса 10, який розташований нижче верхньої ділянки 18. Кільце 29a має пружні властивості, і може силою тертя між ним і поршнем 17 супроводжувати рух поршня і таким чином переміщатися за допомогою поршня 17 між стопорними поверхнями 27, 28, коли поршень 17 переміщається вгору або вниз. Коли поршень 17 змушений переміститися вгору в напрЕтопорной поверхні 28, що призводить до зупинки переміщення вгору кільця 29a. Коли кільце 29a досягає стопорної поверхні 28, сила тертя між ним і поршнем 17 забезпечує можливість ковзання поршня 17 в кільці 29a і продовження переміщення вгору в напрямку P3 дозування. Коли поршень 17 більше не викликає переміщення вгору в напрямку P3 дозування, він може переміщатися вниз в напрямку P4 повернення, поки кільце 29a, своєю силою тертя на поршень 17, не призведе рух поршня до останову, коли він входить у контакт зі стопорною поверхнею 27.

Зворотний рух у напрямку P4 повернення можна здійснювати за допомогою поліетиленового мішка. Таким чином, вага поліетиленового мішка з продуктом 2 у ньому можна використовувати, щоб притискати нижнє стискуюче засіб 9, поршень 17 і кільце 29a так, щоб усі три піддавати поворотного руху в напрямку P4 повернення. Чим більше продукту 2 злито з нього, тим легше стає поліетиленовий мішок, і якщо вага поліетиленового мішка більше не достатній, його пружні властивості, що викликають його спробу повернутися до своєї первісної форми, можуть замість цього бути використані, щоб прикладати таке зусилля до нижнього сжимающему засобу 9, поршня 17 кільці буде зусилля його спроби повернутися до своєї первісної форми, яку можна використовувати, щоб здійснювати рух у напрямку P4 повернення.

Величина S зворотного переміщення визначається відстанню між кільцем 29a і, наприклад, стопорною поверхнею 28, як у наведеному варіанті виконання. Проте згадана величина S може бути деякої іншої величиною і відрізнятися по мірі необхідності, наприклад, шляхом забезпечення більш товстого або більш тонкого кільця 29a, ніж показане, забезпечення більш одного кільця 29a або зміни відстані А між стопорними поверхнями 27, 28. Стопорні поверхні 27, 28 також можна розташовувати на частинах, взаємна розстановка A яких є змінною.

Для забезпечення можливості розміщення поліетиленового мішка в зовнішньому контейнері 7 між стискають засобами 8, 9 зовнішній контейнер 7 має нижнє отвір 32, а довжина поршня 17 переважно є такою, що нижня стискуюче засіб 9 можна витягати досить далеко з зовнішнього контейнера 7 через його нижній отвір 32, щоб забезпечити можливість вкладення поліетиленового мішка у зовнішній контейнер 7 через нижній отвір 32 без необхідності витягування поршня 17 з корпуса 10. Поліетиленовий мішок (місткість 3) вводтво 9 повертають на місце у зовнішній контейнер 7, поки воно не упреться в поліетиленовий мішок.

У наведеному варіанті виконання поліетиленовий мішок 3 має внутрішній з'єднувальний ділянка 31, розташований усередині нього. Носик 6 має з'єднувальний ділянку 6a, сконфігурований так, щоб мати можливість використовувати його для відкривання поліетиленового мішка і після цього для приєднання носика 6 щільно до внутрішнього з'єднувальний ділянці поліетиленового мішка. Таким чином, носик 6 має і відкриває функцію, і сполучну функцію.

Зовнішній контейнер 7 може мати нагорі бічний отвір 33, через яке носик 6 або ділянки поліетиленового мішка, які містять носик 6, можуть виступати із зовнішнього контейнера 7. Зовнішній контейнер 7 може мати на зовнішній стороні нижче бічного отвору 33 скобу 34, утворює порожнину 35 і для ділянок поліетиленового мішка, які містять внутрішній з'єднувальний ділянка 31, і для носика 6 так, щоб згадана скоба 34 щільно утримувала ділянки поліетиленового мішка, які містять внутрішній з'єднувальний елемент 31, а також носик 6.

Пристрій 29, яке забезпечує можливість переміщення поворотного, забезпечує можливість використання носиків без клапано� і виготовлення їх за такою низькою ціною, що вони підходять для одноразового використання, тобто, коли поліетиленовий мішок з носиком порожній, його видаляють разом з його носиком і вводять повний поліетиленовий мішок з новим носиком і після цього спорожняти допомогою пристрою 1.

Винахід не обмежена варіантами, наведеними вище і показаними на кресленнях, але його можна змінювати в межах обсягу викладеної нижче формули винаходу. Прикладами додаткових варіантів, які можна навести, є стискуюче пристрій, можливо має два рухомих стискаючих кошти замість одного, конфігурація керуючого пристрою, можливо відрізняється від аналогічної пари кліщів, і пристрій, що здійснює зворотні переміщення, можливо містить, наприклад, два взаємодіючих кошти, з'єднаних один з одним за таким зазором, що між ними може мати місце зворотний рух.

Зовнішній контейнер 7 <> повинен бути вертикального типу, але його можна пристосувати до утримування в руці під час видачі. Зовнішній контейнер 7, як видно на вигляді зверху (див. Фіг.3), може мати дві паралельні стінки 7a, 7b, а поршень 17 можна розташовувати близько до однієї стінки 7a.

Носик може також мати деякий інший тиложними ділянками стінки останнього, які тривають уздовж боку контейнера, утворюючи між ними вихідний канал, який забезпечує можливість видачі продукту з контейнера. Згадані протилежні ділянки стінки можна згинати від сторони контейнера, щоб утворити носик, орієнтований у бік від контейнера, і якщо згаданий вихідний канал спочатку закритий, його можна відкривати, коли злив продукту з контейнера повинен мати місце.

Можна також згадати, що рухоме стискуюче засіб стискає пристрої може мати буртик (наприклад, буртик 9a, як показано на Фіг.1), який спрямований до простору для контейнера продукту і який впирається у внутрішню частину зовнішнього контейнера, в якому згаданий контейнер здатний поміститися. Цей буртик призначений, щоб запобігати здавлювання стінок контейнера між згаданої внутрішньою стінкою і стискуючою засобом і таким чином щільне затискання.

1. Пристрій для видачі рідких або по суті рідких продуктів (2), переважно харчових продуктів, наприклад майонезу, гірчиці, кетчупу або соусу, з стисливої ємності (3), виконаній з гнучкого матеріалу, переважно типу поліетиленового мішка, причому ця ємність (3) способи видати продукт (2) з неї через носик (6), відрізняється тим, що стискуюче засіб (9), яке утворює частина стискає пристрою (4), розташоване на поршні (17) або еквівалентному елементі, виконаному з можливістю переміщення в напрямку (P3) дозування так, щоб рухоме стискуюче засіб (9) сдавливало ємність (3) у зовнішньому контейнері (7), причому цей поршень (17) зі своїм стискаючим засобом (9) може виконувати зворотний переміщення в напрямку (P4) повернення, яке є протилежним напрямом (P3) дозування.

2. Пристрій п. 1, яке відрізняється тим, що поршень (17) виконаний з можливістю таких зворотних переміщень, при яких ємність (3), після її здавлювання рухомим стискаючим засобом (9) для видачі продукту (2) з неї, може розширюватися, щоб запобігати або перешкоджати кампанію з носика елементів (2a, 2b) продукту (2), які все ще знаходяться в носику (6).

3. Пристрій п. 1, яке відрізняється тим, що поршень (17) виконаний з можливістю його переміщення в напрямку (P4) повернення рухомим стискаючим засобом (9) під тиском ваги ємності (3) і продукту (2), що знаходиться в ній.

4. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що поршень (17) виконаний з можливістю його переміщення в напрямку (P4) повернення Етремится повернутися до первісної форми після того, як вона була здавлена рухомим стискаючим засобом (9).

5. Пристрій по кожному з пп.1-3, відмінне тим, що поршень (17) має кільце (29a) або еквівалентний елемент, який супроводжує переміщення поршня (17).

6. Пристрій п. 5, що відрізняється тим, що під час переміщень поршня (17) кільце (29a) може переміщатися між двома стопорними поверхнями (27, 28).

7. Пристрій п. 5, що відрізняється тим, що кільце (29a) затиснуте навколо поршня (17) дією пружини.

8. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що керуючий пристрій (5) виконано з можливістю переміщень у напрямках (P1, P2) дозування, і ці переміщення передаються до поршня (17) через засіб (22) передачі переміщення,
при цьому засіб (22) передачі переміщення розташоване так, що воно може приймати положення (F) вивільнення, в якому воно вивільняє поршень (17) так, що останній може переміщатися в напрямку (P4) повернення, коли на засіб (22) передачі переміщення не впливають переміщення керуючого пристрою (5) в напрямках (P1, P2) дозування,
причому засіб (22) передачі переміщення також розташовано так, що керуючий пристрій (5) здатна примушувати його приймати положення (L) фиксац�керуючі переміщення (P1, P2) керуючого пристрою (5) поршня (17).

9. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що стискуюче пристрій (4) має стискуюче засіб (8), яке розташоване на верхівці зовнішнього контейнера (7) над рухомим стискаючим засобом (9), здатним переміщатися вгору, щоб здавлювати ємність (3), розташовану між згаданими стискають засобами (8, 9), причому пристрій (29), дозволяє зворотний переміщення, дозволяє рухомого сжимающему засобу (9) переміщатися вниз у напрямку (P4) повернення.

10. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що зовнішній контейнер (7) має нагорі бічний отвір (33), через яке ділянку ємності (3), який містить внутрішній з'єднувальний ділянку (31) і сполучений з ним носик (6), можна виймати з зовнішнього контейнера (7), при цьому зовнішній контейнер (7) має скобу (34), за допомогою якої згадана ділянка ємності (3) з внутрішнім з'єднувальним ділянкою (31) і носик (6) можуть щільно утримуватися відносно зовнішнього контейнера (7).

11. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що рухоме стискуюче засіб (9) має буртик (9a), спрямований до простору, в якому можна розмістити ємність (3), причому буртик упираеѿодвижное стискуюче засіб (9) розташоване в зовнішньому контейнері (7) з можливістю його видалення з зовнішнього контейнера (7) так, що ємність (3) можна поміщати в нього і витягувати з нього.

13. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що стискуюче пристрій (4) містить два стискаючих засоби (8, 9), з яких щонайменше рухоме стискуюче засіб (9) розташоване в зовнішньому контейнері (7), який, при вигляді зверху, має дві паралельні бічні стінки (7a, 7b), а поршень (17) є стрижнем, розташованим ближче до однієї стінки (7a) зовнішнього контейнера (7), ніж до іншої стінці (7b).

14. Пристрій по кожному з пп.1-3, 6-7, відмінне тим, що носик (6) призначений для одноразового використання. 

Схожі патенти:

Змішувальний насадок диспенсер і рідкої суміші

Винахід відноситься до змішувальному насадку і диспенсеру для напою з таким змішувальним насадком. Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу змішувальний насадок містить перший стовбур, утворює впускний канал, другий стовбур, утворює вигнутий випускний канал і з'єднаний з першим стовбуром, з'єднувальний елемент, закріплений на другому стовбурі і утворює канал, який повідомлений з вигнутим випускним каналом другого ствола і гнучку трубку, закріплену на сполучному елементі. Завдяки такому виконанню змішувального насадка виключається освіту у випускному каналі мертвих зон, в яких зазвичай накопичується продукт, в результаті чого забезпечується доставка харчових продуктів і напоїв, особливо продуктів, чутливих до мікробіологічному забрудненню, з дотриманням гігієнічних норм. Змішувальний насадок може використовуватися в будь-якому відповідному диспенсері для напою. 4 н. і 15 з.п. ф-ли, 9 іл.

Безконтактне роздавальний пристрій

Пропонується безконтактне роздавальний пристрій (10) для изобарического контейнера (12), що включає в себе клапанний елемент (30). Безконтактне роздавальний пристрій містить корпус (40), який встановлюється на контейнер (12). Клапан (60) з електричним управлінням розташований в корпусі (40) і включає в себе впускний отвір (80) і випускний отвір (84). Впускний отвір (80) утримує клапанний елемент (30) у відкритому положенні після установки корпусу (40) контейнер (12). Роздатковий патрубок (88) проходить між випускним отвором (84) клапана та роздатковим отвором (120). Датчик (108) визначає знаходження долоні користувача поруч з роздатковим отвором (120). Керуючий пристрій (102), розташоване в корпусі (40), оперативно з'єднане з датчиком (108) і клапаном (60) з електричним управлінням. Керуючий пристрій (102) керує роботою клапана (60) з електричним управлінням для роздачі обраної дози продукту з контейнера (12) у відповідь на виявлення датчиком (108) знаходження долоні користувача поруч з роздатковим отвором (120). 4 н. і 15 з.п. ф-ли, 8 іл.

Пристрій для видачі напоїв

Винаходу відносяться до систем і способів видачі напоїв. Аспекти винаходу відносяться до отримання вимірів, що стосуються видачі інгредієнта (включаючи умови видачі цього інгредієнта) і визначення того, чи слід регулювати умови видачі, щонайменше, одного іншого інгредієнта. У варіанті виконання, на підставі вимірювання при видачі не здійснюють видачу, щонайменше, одного інгредієнта рецептури. Регулювання одного або більше інгредієнтів може передбачати використання регульованих проходів, які вимагають не окремих вимірювань інгредієнтів перед видачею, а швидше обумовлюють вимірювання параметрів інгредієнтів (включаючи умови видачі) під час видачі цих інгредієнтів. Деякі варіанти виконання відносяться до пристроїв та способів, які можуть забезпечити визначення того, чи є інгредієнт неньютонівської текучої середовищем, а якщо є, то вони забезпечують проведення вимірювань на таких текучих середовищах, включаючи, наприклад, вимірювання напруги в умовах деформації і швидкості деформації, коли рідина проходить всередині каналу. Технічний результат полягає в точній і ефективної видачі напоїв з видачного пристрою. 3 н. і 18 з.п. ф-�

Пристрій для видачі напоїв

Винахід відноситься до систем і способів видачі композицій, таких як напої. Пристрої для видачі напоїв можуть бути виконані таким чином, що у відповідь на прийом одного або більше фізіологічних параметрів, що стосуються користувача, складається, щонайменше, одна рецептура напою для видачі. Пристрій для видачі напоїв може здійснювати бездротовий прийом даних з биодатчика. В деяких варіантах здійснення дані з биодатчика можна використовувати для зміни рецептури з отриманням іншого відомого напою або модифікованого напою, при цьому можуть бути враховані нефизиологические дані. В одному з варіантів виконання можуть бути використані дані навколишнього середовища та/або біографічні дані. Ще В одному варіанті виконання, можуть бути обчислені дані по фізичному навантаженню. Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом вхідних впливів, що стосуються, щонайменше, одного фізіологічного параметра та/або нефизиологического параметра для виведення другого, не вимірюваного фізіологічного параметра. Технічний результат - зниження витрат, пов'язаних з використанням надлишкових датчиків і забезпечення більш точної оце
Винахід відноситься до натискний насадці (1), підходящою для насаджування її на ємності з напоями для подачі тиску. Натискна насадка вирішує задачу створення поліпшеного пристрої для подачі тиску в ємності з напоями. Натискна насадка має порожнисте тіло (2), яке оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, причому патрон з газом встановлений з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки приведенню в дію важільного пристрою (4), причому шип розташований на повзуні (6), а останній встановлений в поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8). На кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), знаходиться ущільнювальний елемент. Плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла (11). Повзун (6) має висверленное отвір (12), з яким межує перший канал (14), розташований в секції у вигляді зводу (13), і створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і отвором (12). Поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), укріпленого в кришці з можливістю нахилу, він оточує камеру (17), яка з'єднана через другий канал з текучою середовищем (18) з порожнистим тілом (2). 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів
Винахід відноситься до ємностей або формованим виробів з пластмаси, які виготовляють за способом формування з роздуванням
Up!