Порційна капсула для приготування напою з капсулою порційній

 

Рівень техніки

Дане винахід відноситься до порційній капсулі для приготування напою, що має корпус капсули з дном капсули і стороною заповнення, причому між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату напою і причому між субстратом напою і дном капсули розташований фільтруючий елемент.

Такі порційні капсули загальновідомі з рівня техніки. Наприклад, у публікаціях EP 1792850 B1, EP 1344722 A1 і US 2003/0172813 A1 розкрито близькі по виду порційні капсули для приготування кави та еспресо. Переважно, подібні порційні капсули для приготування напою мають форму у вигляді усіченого конуса чи циліндра і виготовляються, наприклад, виготовлену способом глибокої витяжки синтетичної плівки або способом лиття пластмас під тиском. Зазвичай, вони мають відкриту сторону заповнення з буртик, на який запечатується або наклеюється покривна плівка, закрите дно капсули, причому між субстратом напою і дном капсули розташоване спирається на дно капсули сито для частинок. Ці сита відливаються під тиском з термопластичного синтетичного матеріалу або виготовляються способом глтка порційна капсула вводиться в заварочную камеру приладу для приготування напою. Після або під час процесу закриття заварювальні камери, капсула, переважно на своїй закритій донної стороні, відкривається за допомогою розташованого в заварювальні камері стічного пробійника, і після герметизації заварювальні камери закрита з допомогою покривної плівки сторона заповнення порційній камери проколюється з допомогою проколюють коштів. Потім рідину для приготування напою, переважно гаряча вода, що подається під тиском у порційну капсулу. Рідина для приготування напою протікає через субстрат для напою і экстрагирует та/або розчиняє необхідні для приготування напою речовини з субстрату напою. Для приготування еспресо кавовий порошок для екстрагування ефірних олій впливає, наприклад, тиск окропу до 20 бар. Крім того, це тиск впливає на розташовану між кавовим порошком і дном капсули і перед проткнутим випускним отвором капсули фільтруючу середу.

Раптова втрата тиску на нижній стороні фільтруючого середовища призводить до утворення піни в напої, наприклад у формі пінки кавового напою. Але для певних напоїв, наприклад звареного в кавоварці з фільтром класичної кави без пінки, до винаходу

Тому завданням цього винаходу є створення порційній капсули з конструкцією фільтра, в якій досягається зменшене або майже відсутнє піноутворення порівняно з рівнем техніки або в якій повністю запобігає піноутворення, навіть якщо порційна капсула екстрагується в машині для екстрагування під великим тиском.

Ця задача вирішена з допомогою порційній капсули для приготування напою, що має корпус капсули з дном капсули і стороною заповнення, причому між дном капсули і стороною заповнення виконано порожній простір для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату для напою, причому між субстратом для напою та дном капсули розташований фільтруючий елемент, причому фільтруючий елемент містить має відкриті пори нетканий матеріал і/або повсть, і причому повсть і/або нетканий матеріал у зверненої до субстрату напою першої області має середній перший розмір пор, а зверненої до дна капсули другий області має середній другий розмір пір, причому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір.

Переважним чином, за допомогою порційній капсули згідно винаходу порівняно з рівнем техніки являетвлением кавоварки (з тиском екстрагування до 20 бар). Перш за все, таким чином, вперше можливо також приготування звареного в кавоварці під високим тиском кави без пінки з допомогою що працює під високим тиском кавоварки з порційними капсулами. Ці переваги досягаються за допомогою того, що в рідині для екстрагування при проходженні через фільтруючий елемент може вже зменшено тиск, так що на нижній стороні фільтруючого елемента не виникає різкої втрати тиску. За рахунок цього піноутворення порівняно з рівнем техніки значно зменшується або ж, залежно від кави і ступеня його помелу, повністю нівелюється. Одночасно на зверненій до субстанції напою стороні забезпечується незначний розмір пір, так що за рахунок цього досягається ефективна фільтрація і в напій не потрапляють дрібні частинки з капсули, які, наприклад, могли б призвести до небажаного забруднення напою. Порційна капсула згідно з ідеєю даного винаходу містить герметично непроникну порціонну капсулу. Це означає, що перебуває в порційній капсулі порошок для приготування напою або продукту харчування, наприклад дрібно змелену каву, порошок для приготування супу або чай, перед процес�, �редпочтительно, містить один, два або три несучих шару, які відповідно пробивається голками або звалюються для утворення повсті. Працює під високим тиском кавоварка з порційними капсулами згідно з ідеєю даного винаходу включає в себе, перш за все, кавоварку з порційними капсулами, яка може створювати тиск до 20 бар. Така працює під високим тиском кавоварка з порційними капсулами є, наприклад, також в змозі при застосуванні звичайних порційних капсул, тобто порційних капсул не згідно винаходу, готувати еспресо і каву з пінкою. Допустимим є те, що фільтруючий елемент виконаний з нетканого матеріалу або повсті без диференційованих шарів. Іншими словами, між першою і другою областю відсутні чіткі розділові шари, а присутній невизначений перехід.

Згідно наступної форми здійснення даного винаходу передбачено, що фільтруючий елемент має несучий шар, причому несучий шар на зверненій до субстанції напою стороні і на зверненій до дна капсули стороні має різне звалювання і/або різні волокна і/або волокна з різною товщиною волокон та/або різну термообрление фільтруючого елемента мають два різних розміру пір першою і другою областю.

Згідно наступної форми здійснення даного винаходу передбачено, що фільтруючий елемент має перший шар повсті і другий шар повсті, причому перший шар повсті розташований на зверненій до субстрату напою стороні фільтруючого елемента, і причому другий шар повсті розташований на зверненій до дна капсули стороні фільтруючого елемента, причому перший шар повсті має в середньому перший розмір пор, а другий шар повсті має в середньому другий розмір пір. Переважним чином, фільтруючий елемент з двома різними розмірами пор здійснюється надто просто за допомогою застосування двох різних верств повсті. Переважно, обидва шари повсті лежать вільно один на одному або міцно з'єднані один з одним, наприклад обидва шару проколоті, сплетені, склеєні і/або зварені один з одним.

Згідно наступної форми здійснення даного винаходу передбачено, що повсть у першій сфері та/або перший шар повсті утворений з волокон з середнім першим діаметром волокон, і що повсть у другій сфері та/або другий шар повсті утворений з волокон з середнім другим діаметром волокон, причому перший діаметр волокон в середньому менше, ніж другий діаметр волокон. З scayt волокон.

Згідно наступної форми здійснення даного винаходу передбачено, що повсть містить повстяний матеріал, виготовлений із синтетичних тонких волокон, наприклад поліефірних тонких волокон, який, насамперед, є повстяним матеріалом з неорієнтованим та/або орієнтованим розташуванням волокон. Переважно, повсть містить розподіл маси (також зване граматурою або вагою, віднесені до одиниці площі) між 40 і 1600 грамів на квадратний метр, особливо переважно між 200 і 900 грам на квадратний метр, і зовсім особливо переважно, по суті, 650 грам на квадратний метр. В якості альтернативи, особливо переважно, передбачений повсть з розподілом маси по суті 1150 на квадратний метр. Переважно, повсть має товщину між 0,20 і 5 міліметрами, особливо переважно між 1,5 і 3,5 міліметрами, і зовсім особливо переважно, по суті, 3,2 міліметра. Повсть має таку структуру, що повітропроникність повсті при тиску 100 паскалів знаходиться в діапазоні між 200 та 3000 л/(м2с), особливо переважно в діапазоні між 200 і 1000 л/(м2з), і зовсім особливо переважно становить, по суті, 600 л/(м2

Переважно, повсть розташований на дні капсули таким чином, що він прилягає з найбільшою поверхні. Особливо бажано, повсть до дна приєднаний термозваркою, насамперед за допомогою ультразвуку.

Відповідно до такого предмета або наступною формою здійснення даного винаходу фільтруючий елемент має повстяну структуру. Насамперед, мова при цьому йде про структуру нетканого вироби, отриманої голкопробивним способом. Переважно, фільтруючий елемент складається, щонайменше, з повстяною структури і несучої структури, насамперед тканинної структури, причому, особливо переважно, повстяна структура, щонайменше, в одному частковому ділянці обсягу містить несучу структуру. Переважно, фільтруючий елемент має дві повстяні структури, які відокремлені один від одного несучої структурою. Товщина обох несучих структур може бути однаковою або різною. Переважно, звернена до порошку або чаю повстяна структура є тонше, ніж звернена до дна капсули повстяна структура. Переважно, поверхню повстяної структури обробляється, наприклад, посередництвом�ильтрующий елемент вставляється тільки в капсулу, насамперед на її дні. При перфоруванні перфоруючого засіб може легко проникати в цей фільтруючий елемент. Переважно, кілька фільтруючих елементів, які мають одну або кілька повстяних структур і одну несучу структуру, розташовані в капсулі один над одним, переважно з'єднані один з одним.

Згідно з переважною формою здійснення даного винаходу, порційна капсула має отвір у дні капсули. На зовнішній стороні дна капсули прикріплена закриває отвір ущільнювальна плівка. Ущільнювальна плівка може бути видалена користувачем перед введенням порційній капсули в кавоварку з порційними капсулами, насамперед, може бути стягнута. В якості альтернативи допускається, що ущільнювальна плівка перфорується в заварювальні камері з допомогою перфорується кошти або лопається або ж розривається при введенні екстрагуючу рідини в порціонну капсулу. Переважним чином, за рахунок отвори в дні капсули зменшується зростання тиску всередині капсули, так що кава може бути приготований майже без пінки. Отвір розташоване, насамперед, по центру дні капсули і має максимальний діаметр в діапазоні між 5 і 15 міліметр�єльне, ущільнювальна плівка має не міцно з'єднаний з дном капсули стягуючий язичок, який для полегшення користувачеві ручне видалення ущільнювальної плівки. Переважно, ущільнювальна наклеєна плівка на дно капсули.

Наступним предметом даного винаходу є спосіб приготування напою, причому на першому етапі готується порційна капсула згідно винаходу, причому на другому етапі порційна капсула вводиться в заварочную камеру, і причому на третьому етапі для приготування напою рідина для приготування напою під тиском до 20 бар вводиться в порціонну капсулу. Переважно, порційна капсула виготовлена таким чином, що під час процесу екстрагування всередині порційній капсули створюється тиск у діапазоні між 2 і 14 бар, переважно між 4 і 8 бар, і особливо переважно 6 бар.

Наступним предметом даного винаходу є застосування порційній капсули для приготування напою, переважно для приготування кавового та/або чайного напою.

Приклади здійснення винаходу зображені на фігурах і більш докладно пояснені в наступному описі. Фігури описані лише приблизно і не обмежують спільну�снт примірної форми здійснення даного винаходу, яка призначена для приготування кави.

Фіг.2 показує поздовжній розріз через порціонну камеру, що знаходиться в закритій заварювальні камері згідно примірної форми здійснення даного винаходу.

Фіг.3А, 3Б показують різні форми винаходу фільтруючого елемента порційній капсули згідно примірної форми здійснення даного винаходу.

На різних фігурах однакові частини завжди забезпечені однаковими ссилочними позиціями і тому, як правило, називаються або ж згадуються в кожному випадку тільки один раз.

На фіг.1 зображена примірна форма здійснення порційній капсули 1 згідно винаходу. Порційна 1 капсула містить корпус 1 капсули у формі усіченого конуса з дном 3 капсули і розташованим на його боці 4 заповнення буртиком 5, на який наварюється або наклеюється захисна плівка 6. Дно 3 капсули у вихідному стані або закрито, або вже має в своєму початковому стані вихідний отвір 20, яке герметизировано, наприклад, за допомогою ущільнювальної плівки (не зображена), стягуваної перед процесом екстрагування або перфорируемой в заварювальні камері. Таким чином, між дном 3 капсули і захисною плівкою 6 у вихідному сос�ранство 100, яке заповнене порошкоподібної і гранульної субстанцією 101 напою. При цьому субстанція 101 напою містить кавовий та/або чайний гранулят. На внутрішній стороні 3А дна 3 капсули, тобто всередині порожнього простору 100, розташований фільтруючий елемент 7, що складається з повсті. Повсть лежить або незакрепленно на внутрішній стороні 3А дна 3 капсули, або закріплений, тобто переважно за допомогою суцільного з'єднання, з'єднаний з внутрішньою стороною 3А дна 3 корпусу капсули. У другому варіанті фільтруючий елемент 7 допомогою суцільного з'єднання закріплений тільки в крайовій області 3' дна 3 капсули на день 3 капсули. Переважно, повсть містить виготовлений з поліефірних тонких волокон повстяний матеріал. Фільтруючий елемент 7, переважно шляхом висікання, лазерного різання, різання струменем води, ультразвукової різання та/або подібного, відокремлюється з рулону тканини.

Крім того, повсть має звернену до субстанції 101 напою першу область 200 і звернену до дна 3 капсули другу область 201. У першій області 200 повсть має в середньому перший розмір пір, тоді як повсть у другій області 201 має в середньому другий розмір пір. При цьому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір. Ті�і 201 і, тим самим, всередині фільтруючого елемента 7, так що раптове падіння тиску на нижньому краї повсті стає менше і зменшується піноутворення. Унікальним чином при екстракції порційній капсули 1 працює під високим тиском кавоварці, яка працює, наприклад, під тиском в діапазоні до 20 бар, повністю запобігає утворення пінки на каву або, щонайменше, значно знижується.

Допустимим є те, що повсть для досягнення двох різних областей 200, 201 з різним розміром пор містить несучий матеріал, який у першій області 200 і в другій області 201 проколюється з різною інтенсивністю і/або в першій області 200 і в другій області 201 свойлачивается з допомогою різних волокон. Переважно, повсть більш сильно проколюється на зверненій до субстанції 101 напою стороні, ніж на зверненій до дна 3 капсули стороні, так що розмір пор на зверненій до субстанції 101 напою в стороні середньому є меншим.

На фіг.2 зображена порційна капсула згідно показаної на фіг.1 як приклад формою здійснення даного винаходу, причому порційна 1 капсула на фіг.2 розташована в закритій заварювальні камері 8. Заварочная камера 8 складається із ой камери для введення порційній капсули 1 передбачено рухомо по відношенню до другого елементу 10 заварювальні камери, або навпаки. Між обома елементами 9, 10 заварювальні камери розташоване ущільнення 11. Перший елемент 9 заварювальні камери складається, по суті, з замикаючого поршня 12 з прокаливающими елементами 13a, 13b для відкриття захисної плівки 6 порційній капсули, підведення 14 рідини для приготування напою і ущільнення 11. Другий елемент 10 заварювальні камери складається, по суті, з частково закриває порціонну капсулу 1 конуса 15 заварювальні камери з розташованим на дні конуса 15 заварювальні камери стічних пробійником 16, який забезпечений стічними жолобками 17, і стоком 18 напою. Для розміщення порційній капсули 1 заварочная камера 8 знаходиться в зображеному відкритому стані, в якому перший і другий елементи 9, 10 заварювальні камери розташовані на відстані один від одного для забезпечення подачі порційній капсули, і в зображеному закритому стані, в якому може здійснюватися процес приготування напою з допомогою порційній капсули 1. У закритому стані заварочная камера 8 герметично закрита. При перекладі заварювальні камери 8 з відкритого стану в зображене закрите стан захисна плівка 6 протикається прокаливающими елементами 13a, 13b, так що рідина для приготування, повідомляє в порожній простір 100 порційній капсули 1. Якщо порційна 1 капсула має закрите дно 3 капсули, дно 3 капсули при закритті заварювальні камери 8 перфорується виконаним у вигляді стічної пробійника 16 перфорирующим засобом, так що створюється вихідний отвір 20, через яке приготовлена рідина напою може виходити з порційній капсули 1 в напрямку стоку 18 напою. Для посилення відводу рідини напою стічний пробійник 16 на своїй бічній поверхні має стічні жолоби 17. Не зображеної альтернативній формі здійснення дно 3 капсули має вихідний отвір 20, яке у вихідному стані герметично закрито ущільнювальної плівкою для герметичного пакування порожнього простору 100. Перед введенням порційній капсули 1 в заварочную камеру 8 ущільнювальна плівка стягується руками користувача, так що стічний пробійник 16 може безперешкодно через випускний отвір 8 вдаватися в порціонну капсулу 1. Проте, в якості альтернативи, також допустимо, що ущільнювальна плівка видаляється користувачем не вручну, а перфорується допомогою стічного пробійника 16 при закритті заварювальні камери 8. Надходить у порожній простір 100 під тиском до 20 бар рідина для приготування напою взаимодепиток тече з порційній капсули 1 через фільтруючий елемент 7 і через вихідний отвір 20. Переважним чином, при цьому ефективно запобігає утворення пінки за рахунок оригінального фільтруючого елемента 7, хоча заварочная камера 8 експлуатується при тиску до 20 бар.

На фіг.3А і фіг.3Б показано різні форми здійснення фільтруючого елемента 7 порційній капсули 1 згідно зображена на фіг.1 і фіг.2 примірної форми здійснення.

Зображений на фіг.3А фільтруючий елемент 7 має тільки один єдиний повстяний шар, який у своїй першій області 200 має перший розмір пор, а у своїй другій області 201 має більший другий розмір пір. Різні розміри пір досягаються, наприклад, за допомогою того, що в першій області 200 для утворення повсті застосовуються волокна з першим середнім діаметром волокон, тоді як у другій області 201 для утворення повсті застосовуються волокна з другим середнім діаметром волокон, причому другий діаметр волокон більше, ніж перший діаметр волокон.

Навпаки, зображений на фіг.3Б фільтруючий елемент має повсть, виконаний з двох окремих повстяних шарів. Повсть містить перший повстяний шар 202 і другий повстяний шар 203. При цьому перший і другий повстяні шари 202, 203 лежать вільно один на одному або міцно соесварени між собою. Перший повстяний шар 202 має перший розмір пір і, таким чином, представляє першу область, тоді як другий повстяний шар 203 має більший другий розмір пір і, таким чином, представляє другу область 201. В якості альтернативи, допустиме також те, що перший і другий повстяні шари 202, 203 відокремлені один від одного проміжним шаром (не зображено).

Список посилальних позначень

1 Порційна капсула

2 Корпус порційній капсули

3 Дно капсули

3А Внутрішня сторона

3' Крайова область

4 Сторона заповнення

5 Буртик

6 Захисна плівка

7 Фільтруючий елемент

8 Заварочная камера

9 Перший елемент заварювальні камери

10 Другий елемент заварювальні камери

11 Ущільнення

12 Замикаючий поршень

13а Проколюючі елементи

13b Проколюючі елементи

14 Підвід рідини для приготування напою

15 Конус заваривающей камери

16 Стічний пробійник

17 Стічні жолоби

18 Сток напою

20 Випускний отвір

100 Порожній простір

101 Субстанція напою

200 Перша область

201 Друга область

202 Перший повстяний шар

203 Другий повстяний шар

1. Порційна капсула (1) для приготування напою, що має корпиполнено порожній простір (100) для розміщення порошкоподібного або рідкого субстрату (101) напою, і причому між субстратом (101) напою і дном (3) капсули розташований фільтруючий елемент (7), причому фільтруючий елемент (7) містить має відкриті пори повсть і/або нетканий матеріал, що відрізняється тим, що повсть і/або нетканий матеріал у зверненої до субстрату (101) напою першої області має середній перший розмір пор, а зверненої до дна (3) капсули другій області (201) має середній другий розмір пір, причому перший розмір пор менше, ніж другий розмір пір.

2. Порційна капсула (1) п. 1, причому фільтруючий елемент (7) має несучий шар, причому несучий шар на зверненій до субстанції (101) напою стороні і на зверненій до дна (3) капсули стороні має різне звалювання, та/або різні волокна, та/або волокна з різною товщиною волокон, та/або різну термообробку.

3. Порційна капсула (1) п. 1, причому фільтруючий елемент (7) має перший повстяний шар (202) і другий повстяний шар (203), причому перший повстяний шар (202) розташований на зверненій до субстрату (101) напою стороні фільтруючого елемента (7) і причому другий повстяний шар (203) розташований на зверненій до дна (3) капсули стороні фільтруючого елемента (7), причому перший повстяний шар (202) має в середньому перший розмір пор, а другий пунктів, причому повсть в першій області (200) та/або перший повстяний шар (201) утворений з волокон з середнім першим діаметром волокон і причому повсть у другій області (201) та/або другої повстяний шар (202) утворений з волокон з середнім другим діаметром волокон, причому перший діаметр волокон менше, ніж другий діаметр волокон.

5. Порційна капсула (1) п. 4, причому повсть має, щонайменше, третій повстяний шар, який розташований, переважно, між першим і другим повстяним шаром (201, 202), причому третій повстяний шар, особливо переважно, утворений з волокон з середнім третім діаметром волокон, причому, абсолютно особливо бажано, третій діаметр волокон більше, ніж перший діаметр волокон, та/або менше, ніж другий діаметр волокон.

6. Спосіб приготування напою, причому на першому етапі готують порціонну капсулу (1) по одному з попередніх пунктів, причому на другому етапі порціонну капсулу (1) вводять в заварочную камеру (8) і причому на третьому етапі для приготування напою в порціонну капсулу (1) під тиском до 20 бар вводять рідину для приготування напою.

7. Застосування порційній капсули (1) по одному з пп.1-5 для приготування напою, переважно дл�

 

Схожі патенти:

Картридж для напою

Винахід відноситься до картриджа для напою, який використовується в системі видачі напою. Картридж містить корпус і розташований всередині корпусу контейнер для розміщення питного текучого речовини і приводиться елемента, приводний отвір, через яке приводить крутний момент передається приводиться елементу, і отвір випуску текучого середовища, через яке текуче речовина може бути видалено з картриджа. Отвір випуску текучого середовища і приводний отвір розміщені на одній і тій же стороні корпусу. Група винаходів забезпечує легку і надійну заміну картриджів в машині. 2 н. і 21 з.п. ф-ли, 5 іл.

Капсули для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів і відповідні машини, що використовують такі капсули

Даний винахід відноситься до капсулі для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал вихідного потоку і виконаною з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента, причому допомогою впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, стаючи відокремленим від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку, так що настій або напій назовні проходять через внутрішнє наскрізний отвір. Крім того, даний винахід відноситься до машини для застосування капсули по справжньому винаходу, що містить розміщують кошти для розміщення щонайменше однієї капсули протягом фази розливу і упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу через бічну стінку капсули з тим, щоб отримати настій або напій, що випливає з капсули через внутрішнє наскрізний отвір капсули. 2 н. і 28 з.п. ф-ли, 23 іл.

Порційна капсула і застосування порційній капсули

Пропонується порційна капсула для приготування напою, що має виконаний по суті у формі усіченого конуса чи циліндра основний елемент, який має порожній простір для розміщення сировини для приготування напоїв, і закриває порожній простір мембрану. При цьому стінний ділянку основного елементу має безліч канавок. Капсула забезпечує омивання сировини для напою по всьому об'єму капсули для підвищення ефективності екстрагування, володіє підвищеною механічною стабільністю, легко відокремлюється від стінки заварювальні камери. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування напоїв (варіанти)

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Капсула для приготування напоїв являє собою ссужающийся в напрямку до дна тонкостінний корпус у вигляді склянки, утворює порожнину для розміщення продукту в рідкій формі і має з боку відкритого торця відбортовку для прикріплення кришки з упругодеформируемого плівкового матеріалу. В порожнині корпуса розміщений пробійник у вигляді трубки, розділеного перегородками на порожнини, стінки, обмежує кожну з яких, виконано принаймні один отвір для повідомлення порожнин трубки з порожниною корпусу. На зверненому в бік дна кінці трубки виконано загострення, яке при натисканні на кришку пробиває дно корпусу для зливу в ємність розведеного водою вмісту через отвір в стінці трубки в нижній порожнині. Порожнина трубки на іншому її кінці призначена для введення води. Кінець трубки пробійника з боку кришки виконаний загостреним для прориву кришки при натисканні на корпус і наближення кришки до дна за рахунок деформації стінок і/або дна корпусу і для введення цього загостреного кінця в капсульну машину для подачі води через отвір в стінці трубки в порожнину корпусу. Винаходи забезпечивши�

Капсула для екстрагується матеріалу, спосіб її виготовлення і пристрій для заварювання кави

Порційна капсула призначена для використання в кавоварці. Капсула має стінки капсули, які оточують закриту порожнину, наповнену екстрагуються матеріалом. Забезпечена можливість проколювання стінок капсули перфорирующими елементами інжекторного або роздає пристрою в результаті закриття заварювальні камери кавоварки для введення екстрагуючу рідини під тиском і для виведення продукту екстракції, що виник після процесу заварювання всередині капсули. Під час процесу заварювання капсула перебуває під надлишковим тиском. При цьому капсула має форму куба або прямокутного паралелепіпеда за винятком кільцевих країв, які виступають в бічному напрямку не більше ніж на 1,5 мм. Винахід забезпечує можливість стиснення екстрагується матеріалу безпосередньо в капсулі, проколювання капсули для введення рідини одночасно з двох бічних сторін і компактно при розміщенні стопою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Фільтруючий проникний термоформованний контейнер для продуктів приготування напою, що містить кільце посилення

Фільтруючий контейнер для водорозчинних продуктів для приготування напоїв містить водонепроникний корпус з фільтруючого проникного термоформуемого матеріалу, виготовлений шляхом термоформування з плоскої плівки. Корпус утворює простір контейнера для прийому водорозчинного заварного продукту і має плоску закраїни, що проходить навколо отвору контейнера і кільце посилення з горизонтальною частиною, яка з'єднана з плоскою закраїною корпусу контейнера і утворює опору для неї. Горизонтальна частина має плоску верхню поверхню, яка формує додаткове кільце, плоска закраїна контейнера з'єднана з мембраною, яка закриває отвір контейнера. Кільце посилення містить вертикальну частину стінки, з'єднану з корпусом контейнера для надання додаткової жорсткості кільця посилення, яке підтримує мембрану по суті жорсткою. Група винаходів забезпечує полегшення проколювання кришки. 3 н. і 22 з.п. ф-ли, 16 іл.

Капсула для утримання інгредієнтів для напою

Винахід відноситься до капсулі для утримання інгредієнтів для напою, виконаної з можливістю введення в пристрій для приготування напою, в якому рідина під тиском входить в капсулу для зливання напою з капсули. Капсула містить кільцеву першу стінку (810, 838), що включає виступає назовні фланець (838), нижню частину (812), закриває кільцеву першу стінку на першому кінці, кришку (816), закриває кільцеву першу стінку на другому відкритому кінці, протилежному до нижньої частини, причому перша стінка, нижня частина і кришка охоплюють простір, що містить інгредієнти для напою, і ущільнювальний елемент для ущільнення між капсулою (802) і пристроєм приготування напою (104). Ущільнювальний елемент утворений першою частиною (838А) фланця (838), яка примикає до краю кільцевої стінки (810) і яка товщі на 0,1 мм і більш, в напрямку від зовнішньої поверхні кришки (816), що примикає в радіальному напрямку друга частина (838В) фланця (838), яка проходить навколо першої частини (838А). Капсула, виконана згідно винаходу, не вимагає забезпечення спеціальним порожнистим ущільнювальним елементом, оскільки сама кільцева стінка капсули по суті працює в якості уплоли, 14 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Винахід відноситься до системи, способу і капсулі для приготування заданої кількості напою для споживання, використовуючи отримують продукт. Система містить змінну капсулу, пристрій, що містить приймач для утримування змінною капсули, і пристрій для розливу рідини для подачі текучого середовища в змінну капсулу під тиском 4-20 бар. Змінна капсула містить кільцеву стінку, нижню частину і кришку. Стінка, нижня частина і кришка охоплюють внутрішній простір, що містить отримують продукт. Нижня частина містить вхідний шар для подачі певної кількості рідини за допомогою пристрою для розливу рідини через вхідний шар в капсулу. Кришка містить вихідний шар для подачі готового напою через вихідний шар з капсули в ємність. Капсула містить додатковий стіновий елемент, що проходить у внутрішній простір, для забезпечення додаткової жорсткості. Винахід дозволяє отримувати постійне хороша якість готового напою за рахунок зниження деформації під час використання під дією тиску текучого середовища. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування харчових продуктів в машині для приготування харчових продуктів

Винахід відноситься до капсулі для використання в капсулодержателе машини з інжектується голкою для приготування харчових продуктів. Инжектирующая голка підтримується інжекційного пластиною і призначена для введення одиночної струменя рідини всередину капсули при проході всередину капсули. Капсула містить корпус з бічними, нижній і верхній стінками, визначальними камеру для харчового продукту. Капсула містить верхній периферичний фланець. Верхня стінка капсули герметизована на периферійному фланці і містить вбудоване разбризгивающее засіб, що має отвір, виконане з можливістю розміщення голки без перфорірованія розпилювального кошти і перетворення одиночної струменя рідини з голки щонайменше одну течію, спрямовану всередину капсульної камери. Винахід забезпечує гарні характеристики розчинення і/або екстрагування продукту, не створює протитоку рідини і забруднення голки. 4 з.п. ф-ли, 7 іл.

Капсула для приготування напою

Капсула для приготування напою в машині для напоїв, що включає порожнину (20), що містить один або кілька компонентів напою, фільтруючу стінку (22), разграничивающую щонайменше одну фільтруючу бік порожнини, в якій капсула включає також перепускний стінку (3В), розташовану на шляху руху завареною рідини після фільтруючої стінки, яка має щонайменше одне попередньо виконане перепускний отвір. Згідно винаходу капсула призначена для подачі завареною рідини при відносно низькому тиску і найбільше придатна, зокрема, для приготування чайних напоїв. 11 з.п. ф-ли, 21 іл.
Up!