Змішувальний насадок диспенсер і рідкої суміші

 

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід в основному відноситься до диспенсерам для напоїв, зокрема до змішувальному насадку для розливу напоїв.

Рівень техніки

В даний час на ринку є безліч диспенсерів для напоїв. Дія деяких диспенсерів для напоїв полягає в дозуванні гарячої або холодної готової до вживання рідини безпосередньо в ємність, наприклад в чашку. Дія інших диспенсерів для напоїв полягає в дозуванні порошкового або рідкого концентрату поряд з окремим дозуванням розчинника через розподільчий насадок в контейнер або в чашку для отримання напою.

Даний винахід відноситься до пост-мікс диспенсерам, що містить рідкий концентрат, при роздачі автоматично змішувальний в заданій пропорції з розчинником, наприклад водою. Змішування зазвичай відбувається в змішувальній камері, в яку вводиться концентрат і розчинник. Відповідні потоки концентрату і розчинника можна регулювати, щоб максимально поліпшити властивості напою, наприклад ступінь змішування і піноутворення. Змішувальна камера може представляти собою змішувальний Т-подібний насадонтальний ділянку впускного каналу для розчинника, з'єднаний з вертикальним ділянкою випускного каналу для напою допомогою колінчастого патрубка, і вертикальний впускний канал для концентрату, що входить в горизонтальний ділянку впускного каналу для розчинника.

Встановлено, що у пристроях подібного типу може статися скупчуванню концентрату в мертвих зонах, що може призвести до гігієнічних проблем, якщо концентрати напою, такого як молоко, чутливі до бактерій. Ці проблеми посилюються, якщо диспенсер періодично. Крім того, концентрат може потрапити також і канал для подачі води і створити гігієнічні проблеми, тим більше що впускний клапан для води є частиною машини, і його очищення утруднена.

Завданням винаходу є вирішення гігієнічних проблем в смесительном Т-образному насадці зазначеного типу.

Розкриття винаходу

Винахід відноситься до змішувальним насадкам і диспенсерам для напоїв, в яких застосовуються змішувальні насадки. Згідно спільного варіанту здійснення винаходу змішувальний насадок містить перший стовбур, утворює впускний канал, другий стовбур, утворює вигнутий випускний канал і з'єднаний з першим стволом, а також з'єднай�тільну елемент утворює канал, який повідомляється з вигнутим випускним каналом другого стовбура. Завдяки такій конструкції змішувального насадка мінімізується скупчуванню в ньому концентрату, що покращує гігієнічність змішувального насадка.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу другий ствол має форму вигнутого ріжка.

Переважно кінцевий ділянку другого стовбура, протилежний ділянці з'єднання другого стовбура з першим стовбуром, розташований практично перпендикулярно першому стовбура.

Переважно з'єднувальний елемент розташований на другому стовбурі приблизно посередині між другим кінцем першого ствола і першим кінцем другого стовбура.

Переважно другий ствол має полицю.

Переважно на першому та на другому стовбурі є рельєфний ділянку для захоплення.

Переважно перший і/або другий ствол має трубчасту форму.

Переважно перший ствол має перший кінець з впускним отвором і другий кінець, при цьому перетин кінця першого менше перерізу другого кінця.

Переважно другий ствол має перший кінець і другий кінець з випускним отвором, при цьому перетин кінця першого менше перерізу другого кінця.

Переважно н� насадок містить перший циліндричний стовбур, утворює впускний канал, другий циліндричний стовбур, утворює вигнутий випускний канал і з'єднаний з першим стовбуром, з'єднувальний елемент, закріплений на другому стовбурі, гнучку трубку, закріплену на сполучному елементі, і ручку, закріплену на другому стовбурі. З'єднувальний елемент утворює канал, повідомлений з вигнутим випускним каналом другого стовбура.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу з'єднувальний елемент є одноходовим вязкоупругим клапаном. Так званий в'язкопружних одноходової клапан зазвичай містить основну частину клапана і оболонку з еластомеру, перетин якої менше перерізу основної частини клапана, завдяки чому оболонка з еластомеру щільно прилягає до основної частини клапана. При використанні клапана зазначеного типу подача здійснюється, коли текуча середовище, що підводиться до клапана, чинить тиск на пружну оболонку. Текуча середовище може проходити, вступаючи у внутрішній канал основної частини клапана, який з'єднаний з одним або кількома впускними отворами для текучого середовища, протікаючи потім через внутрішній канал основної частини клапана і канали подачі, або проходячи між основною частиною клапана і пружною�єм тиску відходить від основної частини клапана і дозволяє рідини витікати. Коли тиск текучого середовища зменшується, тиск зовні основної частини клапана перевищує тиск текучого середовища, і еластична оболонка щільно обжимає основну частину клапана, запобігаючи тим самим зворотний потік через клапан. Таким чином, потік текучого середовища може надходити тільки в одному напрямку.

Клапан першого типу може містити розширювач і зачіп.

Клапан другого типу може містити вузол подачі з впускним отвором для прийому текучого середовища і внутрішнім каналом, який проходить від впускного отвору до щонайменше одного випускного отвору, і високоэластичную оболонку, що охоплює вузол подачі таким чином, щоб одна ділянка високоеластичної оболонки перекривав випускний отвір вузла подачі, а розташований нижче по потоку кінець високоеластичної оболонки формував випускний отвір клапана. Такий клапан описаний, наприклад, у документах US 243682 і US 5836484.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу на кінці гнучкої трубки, протилежному до кінця, закріпленому на сполучному елементі, є прокаливающее засіб.

Також об'єктом винаходу є модуль, що містить описані вище контейнер з текучою середовищем і смесител�щодо з'єднувальний елемент являє собою одноходової в'язкопружних клапан, закріплений на другому стовбурі і входить в вигнутий випускний канал другого стовбура.

Клапан першого типу може містити розширювач і зачіп.

Одноходовий в'язкопружних клапан другого типу може містити вузол подачі з впускним отвором для прийому текучого середовища і внутрішнім каналом, який проходить від впускного отвору до щонайменше одного випускного отвору, і високоэластичную оболонку, що охоплює вузол подачі таким чином, щоб одна ділянка цієї оболонки перекривав випускний отвір вузла подачі, а розташований нижче по потоку кінець високоеластичної оболонки формував випускний отвір клапана. Одноходовий в'язкопружних клапан цього типу може бути закріплений на другому стовбурі засувкою або за допомогою ультразвукового зварювання,

Контейнер може представляти собою еластичний пакет для зберігання продуктів. Контейнер може містити безліч секцій для харчових концентратів або для рідких концентратів напоїв. У перелік харчових концентратів або концентратів напоїв можуть входити концентрати кави, чаю, фруктових або овочевих соків, молока, шоколаду та їх композиції.

Харчовий концентрат або рідкий концентрат напою можуть бути текучою середовищем, чув�иологическому забруднення, є текуча середовище на основі молока.

Зазвичай модуль має одноразове застосування.

Крім того, об'єктом винаходу є диспенсер, що містить:

- змішувальний насадок, встановлений, як описано вище, в диспенсері таким чином, що перший стовбур розташований практично горизонтально, а кінцевий ділянку другого стовбура, протилежний ділянці з'єднання з першим стовбуром, розташований практично вертикально;

- контейнер з концентратом, з'єднаний з кінцем гнучкої трубки змішувального насадка, протилежний кінець трубки, закріпленому на сполучному елементі

- насадку для подачі розчинника, рознімної закріплену на першому стовбурі змішувального насадка,

- насос, пов'язаний з гнучкою трубкою.

Може бути забезпечено роз'ємне з'єднання трубки з з'єднувальним елементом в залежності від типу сполучного елемента змішувального насадка.

Насос може представляти собою перистальтичний насос.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу контейнер з концентратом, трубка, насос, насадка для розчинника і частина змішувального насадка поміщені в корпус.

Пристрій може бути поміщене в охолоджувану камеру, в якій размечасти диспенсера на другому стовбурі змішувального насадка може бути виконана полку. Полку сприяє енергозбереженню та підтримання робочого стану охолоджуваної камери.

Контейнер з концентратом може бути приєднаний до вільного кінця гнучкої трубки змішувального насадка допомогою прокаливающего кошти.

Крім того, об'єктом даного винаходу є спосіб приготування напою. Спосіб включає використання описаного вище диспенсера, подачу порцій концентрату через змішувальний насадок і розчинника через насадку для подачі розчинника і змішування концентрату і розчинника у вигнутому випускному каналі змішувального насадка для подачі напою.

Зазвичай розчинник і концентрат подаються одночасно.

Переважно на першому етапі розчинник і концентрат подаються одночасно, а на другому етапі подається тільки розчинник. Під час зазначеного другого етапу розчинник промиває сполучний елемент.

Винахід дозволяє удосконалити змішувальний насадок і диспенсер.

Перевага цього винаходу полягає в тому, що змішувальний насадок є гігієнічним.

Іншою перевагою цього винаходу є те, що диспенсер не має мертвих зон, в яких можуть накопичуватися кпитка.

Вказані й додаткові особливості і переваги цього винаходу будуть більш зрозумілі з подальшого докладного опис винаходу з посиланнями на креслення.

Короткий опис креслень

На фіг.1 показана частина змішувального насадка відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу, вигляд у перспективі;

на фіг.2 - те ж, вигляд зверху;

на фіг.3 - те ж, вигляд у розрізі по лінії III-III на фіг.1;

на фіг.4 - змішувальний насадок відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу;

на фіг.5 - диспенсер зі змішувальним насадком відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу, вид в розрізі;

на фіг.6 - змішувальний насадок згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу, вигляд у перспективі;

на фіг.7 - модуль відповідно до одного з варіантів здійснення цього винаходу, вид в розрізі;

на фіг.8а, 8b - робочі положення клапана згідно варіанту здійснення винаходу, показаному на фіг.7.

Здійснення винаходу

Даний винахід відноситься до змішувальним форсунковим пристроями диспенсерам для напоїв, в яких використовуються змішувальні форсункові пристрою. Узгодж�очні пристрої для змішування з дотриманням гігієни та подання питних продуктів з концентратів, які можуть бути використані в диспенсері. Змішувальні форсункові пристрої можуть використовуватися для змішування і розливу розчинника, такого як вода, і концентрату напою, при цьому в змішувальних форсуночних пристроях виключається утворення мертвих зон, в яких може накопичуватися концентрат напою. Оскільки змішувальний форсункове пристрій може бути видалено, коли спорожнений пакет концентрату викинутий, відпадає необхідність в диспенсері, що містить змішувальний бачок або змішувальну камеру з електроприводом, яка повинна піддаватися спеціальній мийці без розбирання або миття після розбирання.

Змішувальний насадок, у загальному вигляді представлений на фіг.1-3, містить перший стовбур 20, утворює перший канал 22, і з'єднаний з ним другий стовбур 30, утворює другий зігнутий канал 32. Другий стовбур 30 містить з'єднувальний елемент 40 і ручку 50. Перший стовбур 20 і з'єднувальний елемент 40 призначені для впуску текучого середовища, а другий стовбур 30 - для випуску текучого середовища.

Перший стовбур 20 має трубчасту форму, при цьому ширина або діаметр першого кінця 24 цього стовбура 20 більше ширини або діаметра його другого кінця 26. Аналогічно, другий стовбур 30 виконаний трубчатину або діаметр у порівнянні з його другим кінцем 36. Другий кінець 26 першого ствола 20 з'єднаний з другим кінцем 36 другого стовбура 30 по стику 60.

Змішувальний 10 насадок може мати будь-які відповідні розміри. Наприклад, основний діаметр змішувального насадка 10 повинен відповідати розміру водяного клапана, з яким він повинен сполучатися. Інші розміри змішувального насадка 10 вибираються так, щоб не ускладнювалось його виготовлення.

Згідно з іншим варіантом здійснення винаходу другий стовбур 30 може містити одне або кілька ребер (не показано), розташованих під кутом вздовж його внутрішніх стінок, щоб забезпечувалося краще змішування концентрату з розчинником. Згідно ще одному варіанту здійснення винаходу у другій стовбур 30 може бути вбудований обхідний канал (наприклад, прохід), щоб концентрат і розчинник добре змішувалися, проходячи по циркуляційного каналу з ухилом вниз через другий стовбур 30.

Форма периметра або поперечного перерізу першого ствола 20 і/або другого стовбура 30 може бути різною, наприклад багатокутної, эллипсоидальний, квадратної, овальної, трикутної і т. д. Як варіант протилежні кінці першого ствола 20 і протилежні кінці другого стовбура 30 можуть мати однакові ширину иединения з будь-якою відповідною насадкою для подачі розчинника або з каналом подачі розчинника від диспенсера або машини. Наприклад, у впускному каналі 22 першого ствола 20 може міцно закріплюватися насадка для подачі розчинника, при цьому перший стовбур 20 буде охоплювати зовні вихідний канал цієї насадки. Щоб виключити яке-небудь просочування розчинника в зоні з'єднання першого ствола 20 з насадкою для подачі розчинника, між насадкою і першим стовбуром 20 має бути утворено герметичне ущільнення. В результаті розчинник не буде накопичуватися в якій частині (наприклад, у мертвій зоні) впускного каналу 22 першого ствола 20.

Згідно варіанту здійснення винаходу, показаному на фіг.1-3, другий стовбур 30 проходить, вигинаючись, від другого кінця 36 стовбура до його першого кінця 34 (наприклад, має безперервний вигнутий контур без кутів) і утворює, наприклад, форму вигнутого ріжка. Канал 32, утворений у другому стовбурі 30, також згинається від другого кінця 36 стовбура до його першого кінця 34 (наприклад, утворює безперервний вигнутий контур без кутів). Крім того, відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу другий стовбур 30 може мати таку конструкцію, що внутрішня ширина або діаметр каналу 32 рівномірно збільшується від другого кінця 36 стовбура до його першого кінця 34.

З'єднувальний елемент 40 го стовбура 30. Канал 42 з'єднувального елемента 40 повідомлений з каналом 32 другого стовбура 30. Таким чином, з'єднувальний елемент 40 може забезпечувати подачу концентрату, щоб він змішувався з розчинником в каналі 32.

З'єднувальний елемент 40 може бути розташований у будь-якому місці на другому стовбурі 30, наприклад, між другим кінцем 26 першого ствола 20 і першим кінцем другого стовбура 30 приблизно посередині між ними. Загалом, чим вище знаходиться вхідний отвір впускного каналу для концентрату з'єднувального елемента 40, тим краще змішуються концентрат і розчинник. Крім того, відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу впускний отвір для концентрату повинне бути розміщене на вертикальній ділянці змішувального насадка 10, щоб концентрат не осаджувався на горизонтальному ділянці першого ствола 20.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу, показаному на фіг.1-6 і відповідному першому режиму, з'єднувальний елемент 40 містить розширювач 44 і зачіп 46. Трубка 120, показана на фіг.4-5, закріплена одним кінцем на сполучному елементі 40 таким чином, що її кінець охоплює з'єднувальний елемент 40. Наприклад, відкритий кінець трубки може бути натягнутий на розширювач 44 нець трубки 120 може бути приєднаний до контейнера з концентратом.

Конструкція з'єднувального елемента 40 дозволяє забезпечити його з'єднання зі шлангом для доставки продукту, наприклад концентрату. Зазвичай шланг виготовлений з еластичного матеріалу, щоб він міг стискатися під дією насоса, який переважно є шланговим насосом, а краще - перистальтичним насосом, встановленим в диспенсері для напою. Еластичний матеріал шланга також дозволяє йому відновлювати свою початкову форму після стискання. Ширина розширювача 44 може перевищувати зовнішній діаметр з'єднувального елемента 40, і завдяки його конструкції шланг може бути надійно закріплений без використання хомутів або подібних пристосувань.

Розширювач 44, з'єднаний з гнучким шлангом, може виконувати функцію запірного клапана. Наприклад, коли насосом не створюється тиск у трубці, розширювач 44 перекриває трубку. При наявності розширювача 44 також полегшується процес завантаження концентрату в машину і його вивантаження.

Переважно запірний клапан може функціонувати так, що він автоматично відкривається при роботі насоса, коли тиск у шлангу підвищується, і автоматично закривається, коли тиск у шлангу падає при виключенні насоса�нді. Шланг насаджується на зачіп 46 і на розширювач 44 з'єднувального елемента 40. При цьому розширювач 44 роздає гнучкий шланг, який зчіплюється з розширювачем 44, рівномірно обтиску його. У цьому положенні при вимкненому насосі кінець шланга закритий.

Коли насос починає перекачувати концентрат по шлангу, тиск у шлангу підвищується і стає достатнім, щоб розширилася кінцева частина шланга, що охоплює розширювач 44, в результаті чого концентрат може обтікати розширювач 44, проходячи потім через канал 42. Коли не створюється тиск, кінцева частина шланга обжимається навколо розширювача 44 і закриває шланг, в результаті чого найпростішим чином запобігається просочування концентрату в пристрій.

Конструкція змішувального насадка 10 дозволяє вирішити проблему скупчування концентрату в його каналі 32, оскільки не створюються мертві зони. Наприклад, другий стовбур 30 і канал 32 (випускний кінець) змішувального насадка 10 виконані у вигляді вигнутого ріжка, що дозволяє мінімізувати будь-яке скупчуванню в каналі 32 концентрату напою. Крім того, оскільки випускний канал для концентрату (канал 42) входить в трубопровід (канал 32) для розчинника на ділянці, розташованій за потоки захоплювати за собою концентрат, який надходить з випускного каналу для концентрату. Таким чином, виключається будь-який скупчуванню концентрату в смесительном насадці 10 і, як наслідок, досягається його максимальна гігієнічність.

Змішувальний насадок може містити будь-який зручний засіб для кріплення його до насадки для подачі розчинника або до трубопроводу диспенсера для розчинника. Наприклад, змішувальний насадок може містити елемент, що забезпечує закріплення шляхом закручування (наприклад, різьблення на першому стовбурі), щоб забезпечувалося зачеплення і закріплення змішувального насадка на насадці для подачі розчинника або на трубопроводі диспенсера для розчинника. Як варіант змішувальний насадок для його фіксації може містити затискачі чи засувки, які зчіплюються з насадкою для подачі розчинника або з трубопроводом диспенсера для розчинника.

Другий стовбур 30 може мати полку 38. Коли змішувальний насадок 10 вставлений в корпус диспенсера для напою, полку 38 утворює кордон корпусу. Наприклад, щоб помістити змішувальний насадок в корпус, що вміщає диспенсер для напою, потрібно відкрити цей корпус (наприклад, за допомогою дверцят на лицьовій панелі). Коли корпус закритий, единственнеть яку відповідну форму, яка дозволяє користувачеві надійно захопити змішувальний насадок 10. Користувач може використовувати ручку 50 для захоплення, коли він встановлює змішувальний насадок 10 в диспенсері для напою. Також користувач може використовувати ручку 50 для захоплення, коли він видаляє змішувальний насадок 10 з диспенсера для напою.

Відповідно до одного з варіантів здійснення винаходу змішувальний насадок може бути виготовлений у вигляді єдиної деталі (наприклад, відформований). Альтернативно, змішувальний насадок може бути зібраний з окремих деталей, які скріплюються між собою будь-яким відомим способом. Слід зазначити, що елементи змішувального насадка можуть бути виготовлені з будь-якого відповідного матеріалу, наприклад з металу, твердих пластиків або полімерів або з їх композицій.

На фіг.4 показаний змішувальний насадок в зборі з трубкою 120, закріпленої на сполучному елементі 40. Кінець трубки 120, протилежний кінець, закріпленому на сполучному елементі 40, містить прокаливающее засіб 121 для з'єднання змішувального насадка з контейнером, що містить концентрат. На практиці оператор отримує змішувальний насадок і контейнер з концентратом в зібраному вигляді або�едпочтительно отримує окремо змішувальний насадок і контейнер з концентратом. В цьому випадку оператор з'єднує змішувальний насадок, показаний на фіг.4, з контейнером з концентратом безпосередньо перед установкою модуля, що включає в себе змішувальний насадок і контейнер, диспенсер. Як правило, проколювання контейнера виконується на спеціально сформованому ділянці, пристосованому для прийому прокаливающего кошти. Після звільнення контейнера від концентрату модуль, що включає в себе змішувальний насадок і контейнер, віддаляється цілком.

Згідно з іншим варіантом здійснення винаходу, показаному на фіг.5, диспенсер 100 містить контейнер 110 з концентратом, трубку 120, перший кінець 122 якій закріплений на випускному патрубку 112 контейнера 110 з концентратом, і насос 130, пов'язаний з трубкою 120. Насос 130 може бути, наприклад, перистальтичним, який за допомогою безлічі обертових роликів проштовхує концентрат від контейнера 110 по трубці 120.

Крім того, диспенсер 100 містить змішувальний насадок 140, має перший стовбур 142, утворює перший канал 144, і з'єднаний з ним другий стовбур 146, утворює другий канал 148 (наприклад, у відповідності з варіантом здійснення винаходу, аналогічний показаному на фіг.1-3). Другий стовбур 146 містить сої�обов'язкове елементі 150 змішувального насадка 140, наприклад, насаживанием з натягом на з'єднувальний елемент 150. Переважно з'єднувальний елемент являє собою в'язкопружних клапан першого типу, показаний на фіг.1-6, або клапан другого типу, показаний на фіг.7, 8.

Перший стовбур 142 змішувального насадка 140 може рознімної закріплюватися на трубопроводі для розчинника або на насадці 170 для подачі розчинника. Насадка 170 для подачі розчинника може сполучатися з текучої середовищі з будь-яким підходящим резервуаром для розчинника і насосом (не показаний) для подачі розчинника з резервуара до диспенсеру і в змішувальний насадок 140.

Змішувальний насадок встановлюється в диспенсері таким чином, що перший стовбур 142, закріплений на трубопроводі для розчинника, розташовується горизонтально, а кінцевий ділянку 148 другого стовбура 146, протилежний ділянці з'єднання з першим стовбуром 142, розташовується практично вертикально.

Контейнер 110 для концентрату, трубка 120, насос 130, насадка 170 для подачі розчинника і змішувальний насадок 140 (або їх частини) можуть розміщуватися в будь-якому зручному корпусі 160. Як описано вище, корпус 160, містить диспенсер для напою, можна відкривати (наприклад, за допомогою дверцят на лицьовій панелі) для уста�дящаяся нижче полиці 138, відкрита. Корпус 160 може бути сконструйований і скомпоновано так, щоб змішувальний насадок 140 направляв змішані концентрат і розчинник безпосередньо в чашку або ємність 180, як показано на фіг.4. Також корпус 160 може бути охолоджуваною камерою, яка ізолює контейнер 110 з концентратом від навколишньої атмосфери, підтримуючи його охолодженим. Полку 138 закриває отвір у нижній частині корпусу при установці змішувального насадка і, отже, сприяє ізоляції охолоджуваної камери від навколишньої атмосфери і збереження холоду.

Змішувальний насадок 140 легко фіксується на насадці 170 для подачі розчинника з утворенням герметичного ущільнення. Змішувальний насадок 140 здатний подавати гарячу або холодну рідину, наприклад воду, для розчинення або змішування з пакетованих рідкими концентратами і потім направляти напій в чашку 180. Завдяки конструкції змішувального насадка 140 запобігається утворення мертвих зон і скупчування в них рідкого концентрату, що знімає санітарні проблеми (наприклад, проблеми мікробіологічної чистоти та якості), які виникають при знаходженні в мертвих зонах рідкого концентрату протягом тривалого часу, в особея винаходу, показаному на фіг.6, змішувальний насадок містить перший подовжений трубчастий стовбур 220, утворює перший канал 222, і другий подовжений трубчастий стовбур 230, утворює другий канал (не показаний) і сполучений з першим довгим трубчастим стовбуром 220. Другий подовжений трубчастий стовбур 230 має з'єднувальний елемент 240, який утворює канал 242 і містить розширювач 244 і зачіп 246. Крім того, другий подовжений ствол 230 може мати полку 234.

Перший подовжений ствол 220 та/або другої подовжений ствол 230 можуть також мати один або кілька рельєфних ділянок 280 для захоплення. Рельєфні ділянки 280 можуть бути розташовані з протилежних боків першого подовженого стовбура 220 та/або другого подовженого стовбура 230. Користувач може використовувати рельєфні ділянки 280 для установки змішувального насадка 210 у диспенсер для напою. Також користувач може використовувати рельєфні ділянки 280 для видалення змішувального насадка 210 з диспенсера для напою.

Згідно з варіантом здійснення цього винаходу, показаному на фіг.7, модуль містить 300 змішувальний насадок з першим довгим трубчастим стовбуром 320, утворюючим перший канал 322, і другим циліндричним трубчастим стовбуром 330, образующи�тримає з'єднувальний елемент 340, який згідно винаходу є одноходовим вязкоупругим клапаном другого типу. За винятком з'єднувального елемента змішувальний насадок, відповідний даному варіанту, аналогічний змішувальному насадку, показаному на фіг.1-6.

Клапан, який використовується в якості з'єднувального елемента 340, більш докладно описаний з посиланням на фіг.8а і 8b. Клапан 440 містить вузол 441 подачі, має впускний отвір 442, до якого приєднана гнучка трубка 120 для подачі текучого середовища. Впускний отвір 442 відкрито у внутрішній канал 443, починається на впускному отворі і закінчується на щонайменше одному випускному отворі 444 вузла подачі. Клапан містить високоэластичную оболонку 445, охоплює вузол 441 подачі таким чином, що ділянка цієї оболонки перекриває вихідні отвори 444 вузла подачі.

На фіг.8а показаний клапан у закритому положенні, тобто коли насос не створює тиску текучого середовища в каналі 443. У цьому положенні високоеластична оболонка 445 герметично закриває вихідні отвори 444 вузла подачі.

На фіг.8b показаний клапан у відкритому положенні, тобто коли текуча середовище в каналі 443, що знаходиться під тиском, створюваним насосом, відсунула високоэластичную оболонку.� 444 вузла подачі і, пройшовши між високоеластичної оболонкою 445 і вузлом 441 подачі, виходити назовні. Переважно високоеластична оболонка 445 містить виступ 448, який поєднується з поглибленням 447 до зовнішньої частини сайту 441 подання, не дозволяючи цій оболонці 445 ковзати вздовж вузла 441 подачі.

У модулі 300, показаному на фіг.7, одноходової в'язкопружних клапан з'єднаний з другим стовбуром 330 таким чином, щоб випускний отвір 446 клапана перебувало у другому стовбурі, а впускний отвір 442 клапана з'єднувалося з гнучкою трубкою 120. Гнучка трубка 120 з'єднана також з контейнером 310 з рідким концентратом. Модуль 300 може бути частиною диспенсера показаного, наприклад, на фіг.5, гнучка трубка якого функціонально пов'язана з насосом 130, а перший стовбур змішувального насадка з'єднаний з насадкою 170 для подачі розчинника.

Переважно клапан розташований у другому стовбурі 330, щоб що виходить з першого ствола 320 розчинник промивав під напором випускний отвір 446 клапана і, змішуючись з концентратом, захоплював всі залишки концентрату при подаванні напою в ємність. Коли насос не працює, випускний отвір 446 клапана герметично закрито, і вода під час промивання не може підніматися в сполучний елемент. �ти більш високого тиску в область більш низького тиску. Крім того, вода не може застоюватися в соединительном елементі між приготуванням двох напоїв або харчових продуктів. Цей варіант здійснення винаходу особливо підходить в тих випадках, коли напій або харчовий продукт готується періодично. До того ж відсутнє будь-яке скупчення продукту, оскільки він захоплюється і виводиться із зони змішування насадка.

Представлений модуль переважно містить полку 338 і ручку 350, виконують ті ж самі функції, що і в смесительном насадці згідно з попередніми варіантами здійснення винаходу.

Перевага одноходової в'язкопружного клапана полягає в тому, що він забезпечує подачу концентрату з дотриманням стерильності. Завдяки клапану в поєднанні зі змішувальним насадком 10 описуваної конструкції виключається створення в каналі 322 мертвих зон, вирішуючи тим самим проблему скупчування продукту, в результаті чого забезпечується доставка харчових продуктів і напоїв, особливо продуктів, чутливих до мікробіологічному забрудненню, з дотриманням гігієнічних вимог.

Крім того, завдяки закріпленню одноходової в'язкопружного клапана у другому стовбурі зазначений стовбур діє каки перевагою використання модуля є швидкість і легкість завантаження в диспенсер нового контейнера з концентратом, при цьому в обов'язки оператора входить лише з'єднання насадки для подачі розчинника з першим стовбуром змішувального насадка і встановлення гнучкої трубки на насос. Після спорожнення контейнера весь модуль може бути видалений. Змішувальний насадок розроблений з урахуванням використання як холодних, так і гарячих водних сумішей. Для промивання пристрої також може використовуватися гаряча вода, щоб виконувалися гігієнічні вимоги при подачі холодних продуктів.

Згідно ще одному варіанту здійснення винаходу запропонований спосіб приготування напою. Спосіб включає в себе використання описаного вище диспенсера, який містить:

- змішувальний насадок, встановлений, як описано вище, в диспенсері таким чином, що перший стовбур розташовується горизонтально, а кінцевий ділянку другого стовбура, протилежний ділянці з'єднання з першим стовбуром, розташовується практично вертикально,

- контейнер з концентратом, з'єднаний з кінцем гнучкої трубки змішувального насадка, протилежним кінця, закріпленому на сполучному елементі

- насадку для подачі розчинника, закріплену на першому стовбурі змішувального насадка,

- насос, пов'язаний з трубкою.

Розчинник може бути водою. Концентрат може бути в будь-якому стані, наприклад у вигляді пасти, рідини чи їх суміші. Концентрат може мати певний аромат або ароматичну композицію.

Відповідно до одного з варіантів спосіб може включати в себе попередні етапи, а саме: використання описаного вище змішувального насадка, кріплення гнучкої трубки 120 до контейнера 110 з концентратом і кріплення першого ствола 20 до насадки для подачі розчинника.

Згідно з іншим варіантом спосіб може включати в себе попередні етапи, а саме: використання описаного вище модуля і кріплення першого ствола до насадки для подачі розчинника.

Фахівцям в даній області техніки очевидна можливість внесення різних змін і модифікацій в описані вище кращі варіанти здійснення винаходу. Всілякі зміни і модифікації можуть бути виконані без виходу за рамки сутності та обсягу цього винаходу з збереженням його передбачуваних переваг.

1. Змішувальний насадок, що містить перший стовбур (20), утворює впускно�національний елемент (40), закріплений на другому стовбурі і утворює канал, який повідомлений з вигнутим випускним каналом другого ствола; і гнучку трубку, закріплену на сполучному елементі (40).

2. Змішувальний насадок за п. 1, в якому другий стовбур (30) має форму вигнутого ріжка.

3. Змішувальний насадок за п. 1, в якому кінцевий ділянку (34) другого ствола (30), протилежний ділянці з'єднання другого стовбура з першим, розташований по суті перпендикулярно першому стовбура.

4. Змішувальний насадок за п. 1, в якому з'єднувальний елемент (40) розташований на другому стовбурі (30) приблизно посередині між другим кінцем першого ствола і першим кінцем другого стовбура.

5. Змішувальний насадок за п. 1, в якому другий стовбур (30) має полицю (38).

6. Змішувальний насадок за п. 1, в якому перетин першого кінця (24) першого ствола (20) більше перерізу другого кінця (26) цього стовбура.

7. Змішувальний насадок за п. 1, в якому перетин першого кінця (34) другого ствола (30) більше перерізу другого кінця (36) цього стовбура.

8. Змішувальний насадок за п. 1, в якому на другому стовбурі закріплена ручка (50).

9. Змішувальний насадок за п. 1, в якому на кінці гнучкої трубки (120), протилежному до кінця, закріпленому на сполучному�инительний елемент (40) є одноходовим вязкоупругим клапаном, закріпленим на другому стовбурі і входять в вигнутий випускний канал другого стовбура.

11. Модуль (300), що містить контейнер (110) з текучою середовищем і змішувальний насадок по кожному з пп.1-9, причому контейнер повідомлений за текучого середовища з гнучкою трубкою (120) змішувального насадка.

12. Модуль п. 11, в якому з'єднувальний елемент (40) є одноходовим вязкоупругим клапаном, що містить розширювач (44) і зачіп (46).

13. Модуль п. 11, в якому з'єднувальний елемент (40) є одноходовим вязкоупругим клапаном, що містить вузол (441) подання з впускним отвором (442) для прийому текучого середовища, внутрішнім каналом, який проходить від впускного отвору до щонайменше одного випускного отвору (444), і високоэластичную оболонку (445), що охоплює вузол подачі таким чином, щоб одна ділянка високоеластичної оболонки перекривав випускний отвір вузла подачі, а розташований нижче по потоку кінець високоеластичної оболонки формував вихідний отвір клапана.

14. Модуль п. 13, в якому одноходової в'язкопружних клапан закріплений на другому стовбурі (30) засувкою або за допомогою ультразвукового зварювання.

15. Модуль по кожному з пп.11-14, в якому контейнер (110) містить безліч секцій для харч� рідкий концентрат напою є текучою середовищем, чутливою до мікробіологічного забруднення.

17. Диспенсер, що містить:
- змішувальний насадок по кожному з пп.1-10, встановлений в диспенсері таким чином, що перший стовбур (20), розташований практично горизонтально, а кінцевий ділянку (34) другого ствола (30), протилежний ділянці з'єднання з першим стовбуром, розташований практично вертикально;
- контейнер (110) з рідким концентратом, закріплений на кінці гнучкої трубки (120) змішувального насадка, протилежному до кінця, закріпленому на сполучному елементі (40),
- насадку (170) для подачі розчинника, рознімної закріплену на першому стовбурі (20) змішувального насадка,
- насос (130), пов'язаний з гнучкою трубкою.

18. Диспенсер за п. 17, містить охолоджувану камеру (160) з поміщеним в неї контейнером (110) з концентратом, при цьому змішувальний насадок містить полку (38) на другому стовбурі (30), що дозволяє ізолювати охолоджувану камеру від зовнішньої частини диспенсера.

19. Спосіб приготування напою в диспенсері по кожному з пп.17 або 18, що включає подачу порції концентрату через змішувальний насадок і порції розчинника через насадку (170) для подачі розчинника і змішування концентрату і розчинника у вигнутому випускному каналі (

 

Схожі патенти:

Клапан для дозуючої машини і спосіб

Одноходовий клапан виконаний з можливістю з'єднання в повідомленні з текучої середовищі з камерою, що приймає текуче середовище, такий як разбавительная камера або змішувальна камера, для розведення або змішування швидкопсувного харчового продукту, такого як молочний продукт або шоколадний продукт, і освіти між ними по суті непроникного для текучого середовища ущільнення. Згаданий клапан містить відносно жорстке сідло клапана і щодо гнучкий вентильний елемент, який перекриває сідло клапана і утворює між ними аксіально видовжене нормально закритий отвір клапана, що визначає впуск в одному кінці сідла клапана, випуск в протилежному кінці сідла клапана і аксіально подальше ущільнення між ними, яке утворює непроникне для текучого середовища ущільнення між впуском і випуском нормально закритого отвори клапана. Аксіально триває корпус клапана розташований на відстані щодо вентильного елемента і утворює між ними простір, виконане з можливістю переміщення через нього текучого середовища для очищення клапана і камери, що приймає текуче середовище. 5 н. і 35 з.п. ф-ли, 7 іл.

Пристрій для випробування трубопроводів на герметичність

Пристрій для заміни рідини та випробування на герметичність в трубопроводі з недоступною кінцевою точкою, встановлене в недоступному кінці трубопроводу з боку, що знаходиться під тиском, що представляє собою двокомпонентний циркуляційний клапан, що містить перший клапанний вузол (4), що містить ущільнювальний елемент (1), який може закривати і відкривати клапан в залежності від динамічного тиску протікає через нього текучого середовища, і другий клапанний вузол (6) для довготривалого перекриття текучого середовища по закінченню випробувань на герметичність. Перший клапанний вузол (4) містить пружне кільце (1) для закривання і відкривання клапана шляхом прилягання до сідла при збільшенні швидкості текучого середовища через клапан, а другий клапанний вузол являє собою розташований усередині клапана кожух (6), який закриває клапан при зростанні перепаду тиску між камерою (7) і внутрішнім простором клапана (4). Технічний результат полягає в підвищенні надійності пристрою навіть при зміні температури і значному забрудненні текучого середовища. 9 з.п. ф-ли, 7 іл.

Пристрій для регулювання витрати

Пристрій (10) для регулювання витрати з можливістю регулювання витрати текучого середовища, що протікає між парою отворів, утвореною першим отвором (12) і другим отвором (16), в результаті переміщення штока (24), має клапанний елемент, в напрямку осі, що містить: перший корпус (14), що включає в себе сполучну муфту (28) з першим отвором (12), з якої з'єднується труба (74) для підведення або відведення текучого середовища, направляючий елемент (34) для направлення штока (24) вздовж напрямку осі і сідло (54), на яке сідає клапанний елемент; і другий корпус (18), встановлений в нижній частині першого корпусу (14) і з другим отвором (16) для підведення і відведення текучого середовища, причому на зовнішній окружний поверхні першого корпусу (14) сформований тримач (32), який утримує контрольний клапан (44), контактує з внутрішньої окружної поверхнею другого корпусу (18), при цьому між першим корпусом (14) і другим корпусом (18) сформований канал (72) для текучого середовища, який повідомляється з першим отвором (12) і через який протікає текуча середовище, а перший з'єднувальний елемент (30) на кінцевій ділянці зовнішньої окружної поверхні першого корпусу (14) з'єднаний з другим з'єднає

Самодіючими комбінований клапан поршневого компресора

Винахід відноситься до області компресоробудування, а саме до самодействующим комбінованим клапанів для поршневих компресорів. Комбінований клапан для поршневий ступені компресора містить сідло кільцевої форми з, щонайменше, одним всмоктуючим отвором на периферії і нагнітальним отвором. Кільцева усмоктувальна пластина встановлена між циліндром поршневий ступені і сідлом. Нагнітальний елемент пов'язаний з обмежувачем ходу. Усмоктувальна пластина виконана з упругодеформируемими пелюстками. Зазначені пелюстки розташовані по кільцю з утворенням між пелюстками пружинних ділянок з можливістю перекриття пелюстками всмоктувальних отворів. Винахід забезпечує збільшення площі прохідного перерізу, зменшення кількості елементів клапана, спрощення технології виготовлення окремих деталей, ефективний захист від гідравлічних ударів. 3 з.п. ф-ли, 5 іл.

Система закупорювання отвору з протидією гідравлічному удару

Винахід відноситься до системи закупорювання отвору, що має гнучкий еластичний клапан і забезпечує протягом текучого речовини. Система (20) закупорювання отвору включає отвір (28) для встановлення зв'язку між зовнішнім середовищем (30) і внутрішнім об'ємом (32), який може приймати текуче речовина, і клапан (24). Клапан (24) включає в себе гнучку, пружну, самозакривающуюся щілинну головку (36), що проходить поперек отвору (28), яке нормально закривається в ненапряженном стані. Отвір (28) має обернену вбік, всередину поверхню (34) зачеплення, а клапан має звернену вбік, назовні периферійну поверхню (54), яка стискається вбік, всередину допомогою зачеплення з поверхнею (34) для того, щоб збільшувати протидія нормально закривається отвори відкриванню, коли головка (36) піддається дії різниці тиску. 14 з.п. ф-ли, 15 іл.

Пристрій для керування потоком з використанням діафрагми

Група винаходів відноситься до арматуростроению і призначена для управління потоком текучого середовища, наприклад, у водному господарстві. Пристрій для управління потоком містить вхідну бік, вихідну сторону, розташований між вхідною і вихідною сторонами ущільнювальний елемент і діафрагму. Діафрагма вибірково відкриває або закриває, або управляє ступенем закриття отвору між вхідною і вихідною сторонами, в залежності від близькості діафрагми до ущільнювального елементу. Діафрагма містить першу частину однієї своєї сторони, піддається дії тиску текучого середовища з вхідної сторони, другу частину тієї ж самої її боку, піддається дії тиску текучого середовища з вихідної сторони, і протилежну сторону, піддається дії керуючого тиску текучого середовища. Переміщення діафрагми між відкритим і закритим станами управляється вхідним, вихідним і керуючим тиски, що викликають деформації діафрагми. Керуючий тиск текучого середовища дорівнює тиску текучого середовища з вхідної сторони для закриття згаданого отвори і менше тиску текучого середовища з вхідної сторони для відкриття згаданого отвори. Діафрагма містить армований эластомит кільце навколо зовнішньої частини діафрагми, виконаної у формі чаші. Є спосіб управління потоком текучого середовища. Група винаходів спрямована на спрощення конструкції клапана з мінімальною кількістю рухомих частин і зі стабільними та надійними експлуатаційними характеристиками. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 12 іл.

Всмоктуючий клапан глибинного насоса

Винахід відноситься до нафтовидобувної промисловості і може бути використане в штангових глибинних насосів

Стопорний клапан типу

Винахід відноситься до області запірної арматури і призначене для перекриття прохідного перерізу трубопроводу для транспортування текучого середовища

Безконтактне роздавальний пристрій

Пропонується безконтактне роздавальний пристрій (10) для изобарического контейнера (12), що включає в себе клапанний елемент (30). Безконтактне роздавальний пристрій містить корпус (40), який встановлюється на контейнер (12). Клапан (60) з електричним управлінням розташований в корпусі (40) і включає в себе впускний отвір (80) і випускний отвір (84). Впускний отвір (80) утримує клапанний елемент (30) у відкритому положенні після установки корпусу (40) контейнер (12). Роздатковий патрубок (88) проходить між випускним отвором (84) клапана та роздатковим отвором (120). Датчик (108) визначає знаходження долоні користувача поруч з роздатковим отвором (120). Керуючий пристрій (102), розташоване в корпусі (40), оперативно з'єднане з датчиком (108) і клапаном (60) з електричним управлінням. Керуючий пристрій (102) керує роботою клапана (60) з електричним управлінням для роздачі обраної дози продукту з контейнера (12) у відповідь на виявлення датчиком (108) знаходження долоні користувача поруч з роздатковим отвором (120). 4 н. і 15 з.п. ф-ли, 8 іл.

Пристрій для видачі напоїв

Винаходу відносяться до систем і способів видачі напоїв. Аспекти винаходу відносяться до отримання вимірів, що стосуються видачі інгредієнта (включаючи умови видачі цього інгредієнта) і визначення того, чи слід регулювати умови видачі, щонайменше, одного іншого інгредієнта. У варіанті виконання, на підставі вимірювання при видачі не здійснюють видачу, щонайменше, одного інгредієнта рецептури. Регулювання одного або більше інгредієнтів може передбачати використання регульованих проходів, які вимагають не окремих вимірювань інгредієнтів перед видачею, а швидше обумовлюють вимірювання параметрів інгредієнтів (включаючи умови видачі) під час видачі цих інгредієнтів. Деякі варіанти виконання відносяться до пристроїв та способів, які можуть забезпечити визначення того, чи є інгредієнт неньютонівської текучої середовищем, а якщо є, то вони забезпечують проведення вимірювань на таких текучих середовищах, включаючи, наприклад, вимірювання напруги в умовах деформації і швидкості деформації, коли рідина проходить всередині каналу. Технічний результат полягає в точній і ефективної видачі напоїв з видачного пристрою. 3 н. і 18 з.п. ф-�

Пристрій для видачі напоїв

Винахід відноситься до систем і способів видачі композицій, таких як напої. Пристрої для видачі напоїв можуть бути виконані таким чином, що у відповідь на прийом одного або більше фізіологічних параметрів, що стосуються користувача, складається, щонайменше, одна рецептура напою для видачі. Пристрій для видачі напоїв може здійснювати бездротовий прийом даних з биодатчика. В деяких варіантах здійснення дані з биодатчика можна використовувати для зміни рецептури з отриманням іншого відомого напою або модифікованого напою, при цьому можуть бути враховані нефизиологические дані. В одному з варіантів виконання можуть бути використані дані навколишнього середовища та/або біографічні дані. Ще В одному варіанті виконання, можуть бути обчислені дані по фізичному навантаженню. Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом вхідних впливів, що стосуються, щонайменше, одного фізіологічного параметра та/або нефизиологического параметра для виведення другого, не вимірюваного фізіологічного параметра. Технічний результат - зниження витрат, пов'язаних з використанням надлишкових датчиків і забезпечення більш точної оце
Винахід відноситься до натискний насадці (1), підходящою для насаджування її на ємності з напоями для подачі тиску. Натискна насадка вирішує задачу створення поліпшеного пристрої для подачі тиску в ємності з напоями. Натискна насадка має порожнисте тіло (2), яке оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, причому патрон з газом встановлений з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки приведенню в дію важільного пристрою (4), причому шип розташований на повзуні (6), а останній встановлений в поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8). На кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), знаходиться ущільнювальний елемент. Плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла (11). Повзун (6) має висверленное отвір (12), з яким межує перший канал (14), розташований в секції у вигляді зводу (13), і створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і отвором (12). Поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), укріпленого в кришці з можливістю нахилу, він оточує камеру (17), яка з'єднана через другий канал з текучою середовищем (18) з порожнистим тілом (2). 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів
Up!