Пилесборное пристрій

 

Передумови винаходу

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до пилесборному пристрою для збору пилу, яка утворюється під час роботи приводного інструмента.

Короткий опис відомого рівня техніки

Публікація японського патенту № 3726437 розкриває пилесборное пристрій. Це відоме пилесборное пристрій використовується в перфораторі, в якому ударна насадка переміщається лінійно в осьовому напрямку і обертається по периферії інструменту. Відоме пилесборное пристрій включає в себе пилозбірний стакан для збору пилу, утвореної під час операції свердління по бетону. Пилозбірний склянку має розтяжну циліндричну форму. Пилозбірний склянку розташований таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо його подовжньої осі, і один кінець пилоуловлювального склянки в поздовжньому напрямку встановлений з можливістю знімання на допоміжної ручці перфоратора.

Робоча втулка для приведення в дію затискного патрона для установки насадки розташована на передньому кінцевій ділянці корпусу інструменту. Відомий пилозбірний склянку виконаний з можливістю оточення, �ользователь повинен взяти на себе працю витягувати пилозбірний склянку з корпусу інструменту перед кожним приведенням в дію робочої втулки. У зв'язку з цим, необхідно подальше вдосконалення.

Короткий опис винаходу

Отже, метою цього винаходу є підвищення зручності у використанні пилоуловлювального пристрої для приводного інструмента.

Описана вище мета може бути досягнута заявленим винаходом. У відповідності з цим винаходом описано типове пилесборное пристрій, що використовується на приводному інструменті, що містить робочий елемент для знімання насадки інструменту та/або регулювання кута насадки інструменту, з'єднаної з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту. Пилесборное пристрій містить пилозбірний елемент, який може прикріплятися до переднього кінцевого ділянки корпуса інструмента, що включає в себе робочий елемент, таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку навколо його подовжньої осі. Пилозбірний елемент містить отвір, утворений на ділянці, який звернений до робочого елементу в стані, в якому пилозбірний елемент прикріплений до корпусу інструменту, і рабЂоящем винаході зазвичай являє собою елемент, який приводиться в дію для звільнення насадки інструменту від утримання пристроєм для закріплення інструменту для вилучення насадки інструменту, утримуваної пристроєм для закріплення інструменту і/або елемент, який приводиться в дію для регулювання кута насадки інструменту, утримуваної пристроєм для закріплення інструменту, до заданого кута, коли приводний інструмент використовується в режимі молотка, в якому насадка інструменту переміщається лінійно в поздовжньому напрямку.

Крім того, зазвичай «отвір» в цьому винаході відповідно включає в себе окноподобное отвір, наприклад, прямокутної форми і частково вирізаний отвір, наприклад, U-подібної форми, які утворені в двох діаметрально протилежних положеннях на пилесборном елементі. Спосіб установки пилоуловлювального елемента на приводному інструменті відповідно включає в себе як спосіб установки його безпосередньо на корпусі інструмента, так і спосіб установки його побічно на корпусі інструмента через допоміжну ручку.

Пилозбірний елемент у відповідності з цим винаходом містить отвір, утворений на ділянці, який звернений до рабом пилозбірний елемент прикріплений до корпусу інструменту, і робочий елемент може приводитися в дію пальцем користувача через отвір. Отже, користувач може приводити в дію робочий елемент через отвір пальцем в стані, в якому пилозбірний елемент прикріплений зліва до приводного інструмента. Таким чином, можливість знімання насадки інструменту та/або регулювання кута насадки інструменту може бути підвищена. Крім того, у випадку даної конструкції, в якій робочий елемент може приводитися в дію через отвір пилоуловлювального елемента, кількість частин може бути зменшено у порівнянні, наприклад, з конструкцією, в якій додаткова робоча частина додатково утворена в пилесборном елементі для приведення в дію робочого елемента. Отже, створено пилесборное пристрій зі спрощеною конструкцією і низькою вартістю. Крім того, якщо ущільнюючий елемент розташований всередині пилоуловлювального елемента для заповнення зазору між зовнішньою периферійної поверхнею насадки інструменту і внутрішньої периферійної поверхнею склянки, ущільнюючий елемент можна легко замінити через отвір.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент предпочтитеорного елемента з пилозбірником може прикріплятися. У разі такої конструкції рукав з'єднувальний прикріплений до отвору для з'єднання рукава, і пил, що утворюється під час роботи, може всмоктуватися і збиратися пилозбірником, так що робота може виконуватися безперервно.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент може переважно утримувати кришку, яка використовується для закриття отвору для з'єднання рукава, коли рукав з'єднувальний не з'єднаний з отвором для з'єднання рукава. У разі такої конструкції кришка встановлена на отворі для з'єднання рукава, і, таким чином, кришка може використовуватися, наприклад, в якості пилоуловлювального елемента, який вміщує (захоплює) пил, утворений під час роботи, в якій насадка інструменту орієнтована вгору.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент може прикріплятися до приводного інструмента в більш одного положеннях по периферії, і в прикріпленому стані пилозбірний елемент відвернений від переміщення по периферії. У відповідності з цим винаходом положення (орієнтація) отвори для з'єднання рукава може змінюватися за допомогою зміни положення установки запал�в якому допоміжна ручка прикріплена до приводного інструмента, і пил збирається за допомогою пилозбірника, користувач може довільно змінювати положення отвори для з'єднання рукава у відповідності з положенням установки допоміжної ручки (орієнтована ручка вниз або убік), так що рукав з'єднувальний відвернений від попадання в місце закріплення допоміжної ручки.

Крім того, в стані, в якому пилозбірний елемент прикріплений до приводного інструмента, пилозбірний елемент відвернений від переміщення по периферії. Отже, під час роботи насадки інструменту в робочому режимі, включає в себе, щонайменше, обертання, пилозбірний елемент може бути відвернений від обертання разом з насадкою інструменту, коли пил (частинки цементу) захоплюється між насадкою інструменту і пилесборним елементом всередині пилоуловлювального елемента.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент може прикріплятися до корпусу приводного інструмента. У разі такої конструкції на відміну від типу, в якому пилозбірний елемент встановлений на допоміжної ручці, пилозбірний елемент може використовуватися незалежно від присутності або відсутності допоміжної ручки.

Крім того, у відпо�тройство по кожному з пп.1-6. Таким чином, може бути створено приводний інструмент, що містить пилесборное пристрій, який є ефективним у підвищенні можливості вилучення насадки інструменту та/або регулювання кута насадки інструменту.

У відповідності з цим винаходом описаний спосіб, що дозволяє користувачеві приводити в дію робочий елемент, розташований на передньому кінцевій ділянці приводного інструмента в стані, в якому пилесборное пристрій, призначений для прикріплення до переднього концевому ділянці приводного інструмента, прикріплене зліва до приводного інструмента. Інші цілі, ознаки і переваги цього винаходу стануть зрозумілими після вивчення нижченаведеного докладного опису разом з доданими кресленнями та формулою винаходу.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - зовнішній вигляд всієї конструкції перфоратора згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.2 - зовнішній вигляд перфоратора з пилесборним пристроєм, прикріпленим до переднього концевому ділянці перфоратора.

Фіг.3 - вид у розрізі внутрішнього механізму, пов'язаного з рухом перфоратора.

Фіг.4 - частково збільшений вигляд у разрезЃкцию, в якій положення установки (орієнтація) пилоуловлювального склянки може бути змінено в стані, в якому пилозбірний склянку прикріплений таким чином, що сопло для випуску пилу орієнтований вертикально вниз.

Фіг.7 - вид у розрізі, що зображає конструкцію, в якій положення установки (орієнтація) пилоуловлювального склянки може бути змінено в стані, в якому пилозбірний склянку прикріплений таким чином, що сопло для випуску пилу орієнтоване під кутом.

Фіг.8 - вигляд у частковому розрізі, що зображає всю конструкцію перфоратора з пилесборним пристроєм, прикріпленим до нього, згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.9 - збільшений вигляд, що зображає частина (бік пилоуловлювального пристрою) фіг.8.

Фіг.10 - вид у розрізі допоміжної ручки, до якої прикріплено пилесборное пристрій.

Фіг.11 - вид, якщо дивитися від напрямку, показаного стрілкою A на фіг.10.

Фіг.12 - вигляд, що зображає пилесборное пристрій з задньої сторони перфоратора (з правого боку, як видно на фіг.8).

Фіг.13 - вид у розрізі по лінії B-B на фіг.8.

Фіг.14 - вид у розрізі, що зображає всю конструкцію перфоратора з пилесборним пристроєм, прикрепленнид частини (сторони пилоуловлювального пристрою) фіг.14.

Докладний опис цього винаходу

Кожен з додаткових елементів і етапів способу, розкритих вище і нижче, може бути використаний окремо або в поєднанні з іншими елементами та етапами способу для створення і виготовлення удосконалених пилоуловлювальні пристроїв і створення способу використання таких пилоуловлювальні пристроїв і пристроїв, що використовуються в них. Приклади цього винаходу, в яких використані спільно багато з цих додаткових елементів і етапів способу, будуть детально описані з посиланням на креслення. Дане докладний опис призначене тільки для повідомлення фахівця в даній області техніки додаткових подробиць для застосування на практиці основних аспектів цих ідей і не призначений для обмеження обсягу цього винаходу. Тільки формула винаходу визначає обсяг заявленого винаходу. Отже, комбінації ознак і етапів, розкритих у цьому докладному описі, можуть бути обов'язковими для застосування на практиці цього винаходу в самому широкому сенсі, і замість цього, вказані тільки для конкретного опису деяких прикладів цього винаходу, підр�я

Перший варіант здійснення цього винаходу описаний з посиланням на фіг.1-7. В даному варіанті здійснення пилесборное пристрій використовується на електричному перфоратори, який є прикладом приводного інструмента. Як показано на фіг.1-3, перфоратор 101 у відповідності з даним варіантом здійснення в основному включає в себе корпус 103, який утворює зовнішній кожух перфоратора 101, ударну насадку 119, з'єднану з можливістю зняття з кінцевим ділянкою (переднім кінцевим ділянкою) корпусу 103 за допомогою пристрою 104 для закріплення інструменту і ручку 109, яка виконана в якості основної ручки і розташована в задній кінцевій частині корпусу 103 навпаки ударної насадки 119. Ударна насадка 119 утримується пристроєм 104 для закріплення інструменту таким чином, що вона може переміщатися щодо пристрою 104 для закріплення інструменту в його осьовому напрямку і відвернений від обертання відносно пристрої для закріплення інструменту на його периферії. Корпус 103 і ударна насадка 119 є елементами, які відповідають «корпусу інструменту» або «насадці інструменту», відповідно, у відповідності з цим винаходом. Заради удобстваей боку.

Як показано на фіг.3, корпус 103 в основному включає в себе корпус 105 електродвигуна, який вміщує приводний електродвигун 111, корпус 107 коробки передач, який вміщує механізм 113 перетворення руху, ударний механізм 117. Крім того, циліндрична частина 106 розташована на передній стороні корпусу 107 шестерні, і допоміжна ручка у вигляді бічної ручки 108 встановлена з можливістю знімання на циліндричній частині 106. Допоміжна ручка 108 прикріплюється або від'єднується за допомогою затягування або ослаблення стрічки, намотаної навколо циліндричної частини 106.

Приводний електродвигун 111 розташований таким чином, що його вісь обертання проходить паралельно подовжньому напрямку корпусу 103 (осьовому напрямку бурової насадки 119). Механізм 113 перетворення руху відповідним чином перетворює обертання на виході приводного електродвигуна 111 в прямолінійний рух і повідомляє його ударному механізму 115. Потім, ударна сила створюється в осьовому напрямку ударної насадки 119 (горизонтальний напрямок, як видно на фіг.1) за допомогою ударного механізму 115. Крім того, швидкість обертання на виході приводного електродвигуна 111 відповідно зменшується з�тельно обертається по своїй периферії. Приводний електродвигун 111 приводиться в дію, коли користувач натискає на пусковий пристрій 109a, розташоване на ручці 109. Крім того, ручка 109 виконана у вигляді подовженого стержнеобразного елементу, що має вільний кінець і проходить на задану довжину від заднього кінця корпусу 105 електродвигуна у напрямку (в напрямку вниз), поперечному до подовжньому напрямку корпусу 105 електродвигуна (осьовому напрямку ударної насадки 119).

Фіг.4 - збільшений вигляд, який показує внутрішній механізм, що відноситься до ударного руху і обертання ударної насадки 119, який включає в себе механізм 113 перетворення руху, ударний механізм 115 та механізм 117 передачі енергії, і пристрій 104 для закріплення інструменту для закріплення ударної насадки 119. Механізм 113 перетворення руху в основному включає в себе допоміжний вал 123, який приводиться в дію з можливістю обертання приводним електродвигуном 111, поворотний елемент у вигляді поворотного кільця 127, яке примусово повертається в осьовому напрямку ударної насадки 119 через обертовий елемент 125 при обертанні допоміжного валу 123, і циліндричний поршень 129, який здійснює зворотно-п� механізм 113 перетворення руху у відповідності з даним варіантом здійснення утворений поворотним механізмом, використовують зворотно-коливальний рух поворотного кільця 127. Механізм 117 передачі енергії в основному включає в себе механізм зменшення швидкості шестерні, утворений безліччю шестерень, таких як шестерня 131 малого діаметра, яка обертається разом з допоміжним валом 123, і шестерня 133 великого діаметру, яка зачіпається з шестірнею 131 малого діаметра. Механізм 117 передачі енергії використовується для передачі крутного моменту приводного електродвигуна 111 пристрою 104 для закріплення інструменту. Таким чином, пристрій 104 для закріплення інструменту примусово обертається у вертикальній площині, і, потім, обертається ударна насадка 119, утримувана пристроєм 104 для закріплення інструменту. Конструкції механізму 113 перетворення руху та механізму 117 передачі енергії добре відомі і, отже, не описані.

Ударний механізм 115 в основному включає в себе ударний елемент у вигляді ударника 135, який розташований з можливістю переміщення в циліндричному поршні 129, і проміжний елемент у вигляді ударної болта 137, який розташований з можливістю переміщення у тримачі 141 інструменту пристрою 104 для закріплення інструменту. Ударник 135 призводить�ользящим рухом циліндричного поршня 129. Потім, ударник 135 стикається з (вдаряє) ударним болтом 137, ударна сила передається ударної насадці 119 через ударний стрижень 137.

Як показано на фіг.4, пристрій 104 для закріплення інструменту в основному включає в себе циліндричний тримач 141 інструменту, елемент для запобігання знімання у вигляді безлічі сталевих кульок 143, і зазвичай циліндричну втулку 145 інструменту. Тримач 141 інструменту містить отвір 141a для вставки насадки, що має круглий перетин, в яке вставляється з можливістю знімання хвостовика ударної насадки 119. Сталеві кульки 143 використовуються для запобігання знімання ударної насадки 119, вставленою в отвір 141a для вставки насадки. Втулка 145 інструменту може приводитися в дію для звільнення ударної насадки 119 від сталевих кульок 143, запобігають з'їм. Втулка 145 інструменту розташована спереду циліндричної частини 106 корпусу 107 шестерні, так що користувач може переміщати втулку 145 інструменту в осьовому напрямку ударної насадки 119. Втулка 145 інструменту зазвичай зміщується вперед пружиною 149 зміщення і утримує сталеві кульки 143 в положенні, предотвращающем з'їм, з допомогою стопорного кільця 147. Коли користувач переміщує втулку �их кульок 143. Втулка 145 інструменту є елементом, який відповідає робочого елемента для знімання насадки інструменту» згідно з цим винаходом. Крім того, пристрої для запобігання знімання ударної насадки 119 і звільнення його від запобігання знімання відомі, і, отже, докладно не описані.

В ударній насадці 119, виконаної таким чином, при приведенні в дію приводного електродвигуна 111 обертання на виході приводного електродвигуна 111 перетворюється в лінійне рух з допомогою механізму 113 перетворення руху і, потім, передається ударної насадці 119 у вигляді лінійного руху в осьовому напрямку ударної насадки 119 за допомогою ударного механізму 115. Конкретно, ударна насадка 119 примусово виконує ударний рух. Крім того, в додаток до вищеописаного ударного руху обертання передається ударної насадці 119 за допомогою механізму 117 передачі енергії, яке приводиться в дію за рахунок обертання на виході приводного електродвигуна 111, так що ударна насадка 119 примусово обертається по периферії. Конкретно, ударна насадка 119 виконує роботу (свердління) перфоратора на оброблюваної деталі (бетоні) за рахунок ударного руху в оѼ перфоратора, в якому ударна насадка 119 примусово виконує ударний рух в осьовому напрямку і обертання по периферії, як описано вище, але також в режим свердління, в якому ударна насадка 119 примусово виконує тільки обертання, або режим молотка, в якому ударна насадка 119 примусово виконує тільки ударний рух. Це перемикання режимів є відомим способом і не відноситься безпосередньо до цього винаходу, і, отже, його опис опущено.

Пилесборное пристрій 150 буде пояснено з посиланням на фіг.4-7. Пилесборное пристрій 150 прикріплене до перфоратора 101, має вищеописану конструкцію, і використовується для збору пилу, яка утворюється під час роботи на оброблюваної деталі (наприклад, бетоні). Фіг.5 - повна конструкція пилоуловлювального пристрою 150, і фіг.6 і 7 зображають стан, в якому пилесборное пристрій 150 прикріплено до корпусу 103.

Пилесборное пристрій 150 у відповідності з даним варіантом здійснення в основному включає в себе циліндричний пилозбірний склянку 151, обидва кінці якого відкриті, і рукав з'єднувальний (не показаний) для з'єднання пилоуловлювального склянки 151 з пилозбірником. Пилозбірний склянку 151 прикріплений до корпусу 203 дл елементом, який відповідає «пилесборному елементу» у відповідності з цим винаходом. Пилозбірний склянку 151 містить гнучкий сильфонний корпус 153 склянки і циліндричну частину 155 для установки склянки, який з'єднаний з одним кінцем (заднім кінцем) корпусу 153 склянки в поздовжньому напрямку (у напрямку розтягування і стиснення). При прикріпленні пилоуловлювального склянки 151 до корпусу 103, корпус 153 склянки закриває ударну насадку 119, 155 для установки склянки закриває кінцевий ділянку корпусу 103 або пристрій 104 для закріплення інструменту, яке закріплює ударну насадку 119. Як показано на фіг.4, зовнішня циліндрична частина 155a для з'єднання корпуса склянки утворена на одному кінці (передньому кінці) частини 155 для установки склянки. Задній кінець корпусу 153 склянки встановлений на зовнішній поверхні зовнішньої циліндричної частини 155a, так що корпус 153 склянки і частина 155 для установки склянки з'єднані один з одним. Крім того, несильфонний ділянку 153a утворений в частині переднього кінцевого ділянки корпусу 153 склянки, так що корпус 153 склянки може бути притиснутий до оброблюваної деталі з більшою стійкістю при більш щільному контакті.

Частина 155 для установки цилиндрическ�я пилу на зовнішню сторону. Відділення 157 для накопичення пилу виконано у вигляді кільцеподібного відділення, оточеного внутрішньої периферійної поверхнею зовнішньої циліндричної частини 155a, зовнішньої периферійної поверхнею внутрішньої циліндричної частини 155b, оточеній зовнішньої циліндричною частиною 155a, і внутрішньою поверхнею ділянки, що з'єднує циліндричні частини 155a, 155b. Крім того, відділення 157 для накопичення пилу містить отвір на стороні, зверненої до внутрішнього простору корпусу 153 склянки, і впускний отвір сопла 159 для випуску пилу з'єднується (відкрито) з відділенням 157 для накопичення пилу.

Сопло 159 для випуску пилу виконано у вигляді частини для з'єднання рукава, до якої може прикріплятися рукав з'єднувальний для з'єднання пилоуловлювального склянки 151 з пилозбірником. Крім того, сопло 159 для випуску пилу виступає радіально назовні від частини 155 для установки склянки і під кутом назад. Сопло 159 для випуску пилу є елементом, який відповідає «отвору для з'єднання рукава» у відповідності з цим винаходом. Крім того, пилозбірний склянку 151 містить знімну кришку 161, яка використовується для закриття випускного отвору сопла 159 для випуску пилу при використ�ует «заглушці» у відповідності з цим винаходом. Ущільнюючий елемент 163 розташований близько з'єднання між корпусом 153 склянки і частиною 155 для установки склянки і використовується для заповнення зазору між частиною 155 для установки склянки і хвостовиком ударної насадки 119, так що попереджено проходження пилу з корпусу 153 склянки у внутрішній простір частини 155 для установки склянки.

Як показано на фіг.3 і 4, частина 155 для установки пилоуловлювального склянки 151 встановлена на циліндричній частині 106, так що отвір на її задньому кінці щільно прилягає до зовнішньої поверхні переднього кінця циліндричної частини 106. Як показано на фіг.6 і 7, два виступаючих всередину виступу 165 для зачеплення утворені на внутрішній поверхні отвору частини 155 для установки склянки і на кутовому відстані 180 градусів між ними по периферії. Відповідно, шість виїмок 167 для зачеплення утворено на зовнішній поверхні переднього кінця циліндричної частини 106 і діаметрально розташовані навпроти один одного в парах щодо центральної осьової лінії циліндричної частини 106. Отже, два виступи 165 для зачеплення частини 155 для установки склянки можуть селективно зачіпатися з розташованими навпроти двома з шести виїмок 167 для зачеплення,і від переміщення по периферії щодо циліндричної частини 106. Конкретно, пилозбірний склянку 151 може встановлюватися на циліндричній частині 106 в більш одного положень по периферії, так що орієнтація (положення) сопла 159 для випуску пилу може змінюватися навколо центральної осі циліндричної частини 106.

Приклади орієнтації сопла 159 для випуску пилу зображені на фіг.6 і 7. На фіг.6 сопло 159 для випуску пилу зображено орієнтованим вертикально вниз, а на фіг.7 сопло 159 для випуску пилу зображено орієнтованим під кутом вниз вліво, якщо дивитися від задньої сторони перфоратора 101. Крім того, кожна з виїмок 167 для зачеплення має зазвичай трапецієвидний перетин, і виступи 165 для зачеплення зачіпляються з виїмками 167 для зачеплення за рахунок пружної деформації виступів 165 для зачеплення. В закріпленому стані пилозбірний склянку 151 відвернений від переміщення по периферії щодо циліндричної частини 106.

Крім того, зазвичай два прямокутних отвори 169 для доступу для вилучення насадки інструменту утворені на ділянці частині 155 для установки пилоуловлювального склянки 151, який звернений до заднього концевому ділянці втулки 145 інструменту пристрою 104 для закріплення інструменту або голівці 145a, коли пилозбірний склянку 151 прикріплений до цилинерез отвори 169 для доступу (див. фіг.5). Два отвори 169 для доступу розташовані один від одного на 180 градусів по периферії частини 155 для установки склянки або розташовані на протилежних ділянках (правому і лівому ділянках, якщо дивитися з задньої сторони перфоратора 101) частини 155 для установки склянки щодо осьової центральної лінії. Отже, головка 145a втулки 145 інструменту відкрита на зовнішню сторону через отвори 169 для доступу (див. фіг.2), так що користувач може утримувати та приводити в дію втулку 145 інструменту з радіальних напрямків пальцями через два отвори 169 для доступу. Отвір 169 для доступу є елементом, який відповідає «отвору» у відповідності з цим винаходом.

Пилесборное пристрій 150, виконане як описано вище, прикріплений до переднього концевому ділянці корпусу 103 і використовується для збору пилу, яка утворюється під час роботи (операції свердління), з допомогою пилоуловлювального склянки 151. У пилесборном пристрої 150 у відповідності з даним варіантом здійснення два отвори 169 для доступу для вилучення насадки інструменту утворені в частині 155 для установки пилоуловлювального склянки 151 і розташовані навпроти один одного щодо центральної осьової лінії�тва 104 для закріплення інструменту через отвори 169 для доступу. Отже, в стані, в якому пилесборное пристрій 150 прикріплено зліва до корпусу 103, користувач може утримувати голівку 145a втулки 145 інструменту пальцями через два отвори 169 для доступу і переміщати її назад. В результаті, ударна насадка 119 може бути расцеплена зі сталевими кульками 143, запобігають з'їм, так що ударну насадку 119 можна витягти з пристрою 104 для закріплення інструменту. Конкретно, ударну насадку 119 можна витягати з пилесборним пристроєм 150, прикріпленим зліва до корпусу 103, так що можливість використання може бути підвищена.

Крім того, згідно з цим варіантом здійснення, що мають конструкцію, в якій втулка 145 інструменту приводиться в дію через отвори 169 для доступу, порівняно, наприклад, з конструкцією, в якій інша робоча частина для приведення в дію втулки інструменту додатково утворена на пилесборном склянці, кількість елементів може бути зменшено, і пилесборное пристрій має більш просту конструкцію при більш низькій вартості. Коли необхідна заміна ущільнюючого елемента 163, розташованого всередині пилоуловлювального склянки 151 внаслідок його зносу, заміна ущільнюючого елемента 163 вѻожени ближче до уплотняющему елементу 163, чим просвердлений отвір частини 155 для установки склянки, так що ущільнюючий елемент 163 можна легко замінити через отвори 169 для доступу. Таким чином, зручність заміни ущільнюючого елемента 163 може бути підвищений.

Крім того, згідно з цим варіантом здійснення сопло 159 для випуску пилу виконано з можливістю випуску пилу з корпусу 153 склянки на зовнішню сторону, і рукав з'єднувальний для з'єднання корпуса 153 склянки з пилозбірником може бути прикріплений до сопла 159 для випуску пилу, так що пил, що утворюється під час роботи, може всмоктуватися і збиратися в пилозбірнику. Отже, не потрібно переривати роботу для видалення пилу, нагромадженої усередині корпусу 153 склянки, так що ефективність роботи може бути підвищено. У стані, в якому кришка 161 встановлена на соплі 159 для випуску пилу, пилесборное пристрій 150 може використовуватися в якості пилоуловлювального склянки для вміщення (захвату) пилу, що утворюється під час роботи, такий як свердління стелі, в якій перфоратор орієнтований вгору. Конкретно, пилесборное пристрій 150 може бути використано, так чи інакше, згідно з типовим порядком роботи.

Крім того, в даному варіанті здійснення пи�орное пристрій 150 прикріплюється, наприклад, до допоміжної ручці 108, пилесборное пристрій 150 може не використовуватися на перфоратори, не має допоміжної ручки. Однак згідно з цим варіантом здійснення пилесборное пристрій 150 встановлено безпосередньо на корпусі 103, так що воно може використовуватися на перфораторі незалежно від присутності або відсутності допоміжної ручки.

Крім того, згідно з цим варіантом здійснення при установці пилоуловлювального склянки 151 на циліндричній частині 106 напрямок виступу сопла 159 для випуску пилу може змінюватися відносно центральної осьової лінії циліндричної частини 106. Отже, характер використання, коли пил збирається примусово за допомогою використання пилозбірника, користувач може змінити положення пилоуловлювального склянки 151 згідно із встановленим станом допоміжної ручки 108 (орієнтована чи допоміжна ручка 108 вертикально вниз або убік від циліндричної частини 106), так що можна раціонально запобігти перешкоди між допоміжної ручкою 108 і сполучним рукавом. Крім того, можна запобігти порушення у роботі, викликані з'єднувальним рукавом відповідно до навколишньо�стоянні, в якому пилозбірний склянку 151 прикріплений до циліндричної частини 106, попереджено переміщення пилоуловлювального склянки 151 по периферії за рахунок зачеплення виступів 165 для зачеплення з виїмками 167 для зачеплення циліндричної частини 106. Отже, можна запобігти обертання пилоуловлювального склянки 151 разом з ударною насадкою 119, коли пил (частинки бетону) захоплюється між ударною насадкою 119 і пилесборним склянкою 151 під час операції свердління.

У перфораторі 101, який може перемикатися в режим молотка, в якому ударна насадка 119 примусово виконує тільки ударний рух, розташований механізм установки кута насадки (механізм регульованого блокування), який використовується для запобігання обертання ударної насадки 119 (для примусового блокування держателя 141 інструменту пристрою 104 для закріплення інструменту з корпусом 107 шестерні) для збереження постійним кута ударної насадки 119 (для запобігання переміщення ударної насадки 119 по периферії) під час роботи в режимі молотка. Механізм встановлення кута ударної насадки 119 виконаний таким чином, що ударна насадка 119 звільняється від запобігання обертання частково за допомогою операції перемикання ранія робочого режиму, і коли операція перемикання в режим молотка завершена, знову запобігається обертання ударної насадки 119. Отже, установка кута ударної насадки 119 може бути виконана за допомогою повороту втулки 145 інструменту пристрою 104 для закріплення інструменту по периферії пальцями користувача в половині діапазону перемикання, в якому ударна насадка 119 не відвернена від обертання механізмом установки кута. Конкретно, у разі пилоуловлювального пристрою 150 у відповідності з даним варіантом здійснення установка кута ударної насадки 119 може виконуватися через отвори 169 для доступу для видалення насадки у разі пилоуловлювального пристрою 150, прикріпленого зліва до корпусу 103.

Другий варіант здійснення

Другий варіант здійснення цього винаходу описаний з посиланням на фіг.8-13. В даному варіанті здійснення пилесборное пристрій 250 використовується на електричному перфораторі 201 типу, в якому вісь обертання приводного електродвигуна проходить у напрямку, поперечному до осьовому напрямку ударної насадки 219 (у вертикальному напрямку). Як показано на фіг.8, перфоратор 201 згідно з цим варіантом здійснення в основному включає в себе ко� кінцевим ділянкою (передній кінцевий частиною корпусу 203 за допомогою пристрою 204 для закріплення інструменту, і ручку 209, яка виконана в якості основної ручки і розташована на стороні (задній кінцевій частині корпусу 203 навпаки ударної насадки 219. Ударна насадка 219 утримується пристроєм 204 для закріплення інструменту таким чином, що вона може переміщатися щодо пристрою 204 для закріплення інструменту в його осьовому напрямку і попереджено від обертання відносно пристрою 204 для закріплення інструменту на його периферії. Корпус 203 і ударна насадка 219 є елементами, які відповідають «корпусу інструменту» і «насадці інструменту», відповідно, у відповідності з цим винаходом.

Корпус 203 в основному включає в себе корпус 205 електродвигуна, який вміщує приводний електродвигун (не показаний), і корпус 207 шестерні, який вміщує внутрішній механізм, пов'язаний з ударним рухом і обертанням ударної насадки 219. В даному варіанті здійснення приводний електродвигун розташований таким чином, що його вісь обертання проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 219. Отже, як показано на фіг.8, корпус 203 має зазвичай L-утворюю конструкцію корпусу, утворену корпусом 205 електродвигуна і корпусом 207 ше� проходить у вертикальному напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 219, і має верхній і нижній кінці, з'єднані з корпусом 203. Циліндрична частина 206 розташована на передній стороні корпусу 207 шестерні, і допоміжна ручка у вигляді допоміжної ручки 208 прикріплена з можливістю знімання до циліндричної частини 206. Закріплення допоміжної ручки 208 описано нижче.

Крім того, внутрішній механізм в основному включає в себе кривошипний механізм (не показаний) в якості механізму перетворення руху, ударний механізм 215 та механізм передачі енергії (не показаний). Кривошипний механізм перетворює обертання на виході приводного електродвигуна в прямолінійний рух. Ударний механізм 215 лінійно переміщається в подовжньому напрямі корпусу 203 допомогою елементів лінійного руху кривошипного механізму і, таким чином, вдаряє по ударній насадці 219. Механізм передачі енергії відповідно зменшує швидкість обертання на виході приводного електродвигуна і передає її ударної насадці 219 і, таким чином, змушує ударну насадку 219 обертатися по периферії. Ударний механізм 215 в основному включає в себе ударний елемент у вигляді ударника 235, який переміщується лінійно, і промежуточниконкретная конструкція, змушує ударну насадку 119 виконувати ударне рух і обертання за допомогою внутрішнього механізму, відома, і, отже, не описана докладно.

Як показано на фіг.9, пристрій 204 для закріплення інструменту в основному включає в себе циліндричний тримач 241 інструменту з отвором 241a для вставки насадки, які мають круглий переріз, у який вставляється з можливістю знімання хвостовик ударної насадки 219, елемент для запобігання знімання у вигляді безлічі виступів 243 для зачеплення, які запобігають з'їм ударної насадки 219, вставленою в отвір 241a для вставки насадки, і зазвичай циліндричну втулку 245 інструменту, яка може приводитися в дію для розчеплення ударної насадки 219 з виступами 243 для зачеплення. Втулка 245 інструменту розташована спереду циліндричної частини 206 корпусу 107 шестерні, так що користувач може переміщати її в осьовому напрямку ударної насадки 219. Втулка 245 інструменту зазвичай зміщується вперед пружиною 249 зміщення і утримує виступи 243 для зачеплення в положенні, предотвращающем з'їм, за допомогою стопорного кільця 247. Запобігання знімання насадки, забезпечуване виступами 243 для зачеплення, знімається, коли втулка 245 инструменет «робочого елемента для знімання насадки інструменту» згідно з цим винаходом. Конкретно, пристрій 204 для закріплення інструменту має ту ж конструкцію, що і пристрій 104 для закріплення інструменту в першому варіанті здійснення за винятком того, що виступи 243 для зачеплення використовуються на місці сталевих кульок 134 пристрою 104 для закріплення інструменту, як описано в першому варіанті здійснення.

У перфораторі 201, виконаному як описано вище, при приведенні в дію приводного електродвигуна за допомогою натискання на пусковий пристрій 209a, обертання на виході приводного електродвигуна перетворюється в лінійне рух з допомогою механізму перетворення руху, і, потім, передається у вигляді лінійного руху в осьовому напрямку ударної насадці 219 за допомогою ударного механізму. В результаті, ударна насадка 219 примусово виконує ударний рух. Крім того, обертання передається пристрою 204 для закріплення інструменту за допомогою механізму передачі енергії, який приводиться в дію за рахунок обертання на виході приводного електродвигуна, так що ударна насадка 219, утримувана пристроєм 204 для закріплення інструменту, примусово обертається по периферії. Конкретно, ударна насадка 219 виконує роботу перфоратора (свердлі�ерии.

Подібно до першого варіанту здійснення перфоратор 201 може перемикатися не тільки в режим перфоратора, в якому ударна насадка 219 примусово виконує ударний рух в осьовому напрямку і обертання по периферії, як описано вище, але і у режим свердління, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки обертання, або режим молотка, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки ударний рух. Дане перемикання режимів є відомим способом і не відноситься безпосередньо до цього винаходу, і, отже, його опис опущено.

Пилесборное пристрій 250 у відповідності з даним варіантом здійснення встановлено на допоміжної ручці 208. Отже, допоміжна ручка 208 описана перед описом пилоуловлювального пристрою 250. Допоміжна ручка 208 встановлена на циліндричній частині 206. З цією метою, частина 281 для установки ручки утворена на зовнішній поверхні циліндричної частини 206, утвореної периферійної поверхнею, що має задану ширину і проходить паралельно подовжньому напрямку корпусу 203. Як показано на фіг.10, допоміжна ручка 208 виконана у вигляді стержнеобразного елемента, що проходить �ельная ручка 208 в основному включає в себе стрічку 283, намотану навколо зовнішньої поверхні частині 281 для установки ручки циліндричної частини 206, підстава 285, зазвичай має U-подібну поверхню 285a зачеплення, яке розташоване на кінці стрічки 283 і зачеплений з зовнішньою поверхнею частини 281 для установки ручки, ручку 287, яка з'єднана з основою 285 і може обертатися навколо своєї поздовжньої осі, і різьбовий робочий стрижень 289 для затягування стрічки 283. Робочий стрижень 289 вільно вставляється через центральні частини ручки 287 та підстава 285 і проходить в поздовжньому напрямку ручки. Один кінець робочого стрижня 289 з'єднаний з кінцем стрічки 283, а інший кінець з'єднано різьбою із гайкою 286, розташованої всередині ручки 287. Гайка 286 відвернена від обертання ручки 287. Отже, за допомогою обертання ручки 287 за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки навколо її поздовжньої осі, різьбовий робочий стрижень 289, з'єднаний різьбленням з гайкою 286, переміщається вперед або назад в поздовжньому напрямку, так що стрічка 283 може затягуватися або послаблюватися. Допоміжна ручка 208 прикріплюється до частини 281 для установки ручки допомогою затягування стрічки 283. В даному варіанті здійснення допоміжна ручка 208 встановлена на корпу�е пристрій 250. У вищеописаному першому варіанті здійснення пилесборное пристрій 150 встановлено на циліндричній частині 106, але в пилесборном пристрої 250 у відповідності з даним варіантом здійснення пилозбірний склянку 251 встановлений на допоміжної ручці 208. В інших питаннях пилесборное пристрій 250 має ту ж основну конструкцію, що і пилесборное пристрій 150 першого варіанту здійснення. Як показано на фіг.9, пилесборное пристрій 250 в основному включає в себе пилозбірний склянку 251, який має циліндричну форму, обидва кінці якого відкриті, і закриває передній кінцевий ділянку корпусу 203, і рукав з'єднувальний 273, який з'єднує пилозбірний склянку 251 з пилозбірником. Пилозбірний склянку 251 є елементом, який відповідає «пилесборному елементу» у відповідності з цим винаходом. Пилозбірний склянку 251 включає в себе гнучкий сильфонний корпус 253 склянки і циліндричну частину 255 для установки склянки, яка з'єднана з заднім кінцем корпусу 253 склянки. Крім того, сопло 259 для випуску пилу і ущільнюючий елемент 263 розташовані на частини 255 для установки склянки на його ділянці з'єднання з корпусом 253 склянки. Сопло 259 для випуску пилу відкрито у вну�ора між частиною 155 для установки склянки і хвостовиком ударної насадки 219. Сопло 259 для випуску пилу є елементом, який відповідає «отвору для з'єднання рукава» у відповідності з цим винаходом.

Як показано на фіг.12, дві опори 265, мають круглий перетин, розташовані на задньому кінці частині 255 для установки склянки (на стороні корпусу 203) для установки частини 155 для установки склянки на допоміжної ручці 208. Опори 265 проходять назад паралельно один одному і розташовані на кутовій відстані 180 градусів один від одного по периферії. Відповідно, як показано на фіг.10, два отвори 267 для зачеплення, які звернені до частини 255 для установки склянки, утворені на підставі 285 допоміжної ручки 208. Як показано на фіг.9, кінець (задній кінець) кожної з опор 265 вставляється у відповідний отвір 267 для зачеплення, так що частина 255 для установки склянки встановлюється на підставі 285 допоміжної ручки 208 таким чином, щоб бути звернена до основи 285 на заданій відстані в осьовому напрямку ударної насадки 219.

В даному варіанті здійснення допомогою утворення двох опор 265, виступаючих тому від частини 255 для установки склянки, два зазвичай U-образних зазору, оточених задньою поверхнею частини 255 для установки з� установці частини 255 для установки склянки на допоміжну ручку 208 на заданій відстані в осьовому напрямку ударної насадки 219 з допомогою опор 265 утворюються два зазору 269 для доступу за рахунок задньої поверхні частині 255 для установки склянки, передній поверхні основи 285 і двох опор 265 між підставою 285 допоміжної ручки 208 і частиною 255 для установки склянки. Таким чином, користувач може приводити в дію втулку 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту пальцями через зазори 269 для доступу. Зазор 269 для доступу є елементом, який відповідає «отвору» у відповідності з цим винаходом. Крім того, довжина зазору 269 для доступу в поздовжньому напрямку може відповідним чином бути встановлена за допомогою зміни довжини опор 265.

Як показано на фіг.9-11, елемент 271 для зачеплення утворений на підставі 285 допоміжної ручки 208 і містить зазвичай напівкруглий виступ 271a для зачеплення, який виступає радіально всередину в отвір 267 для зачеплення. При вставці опори 265 пилоуловлювального склянки 251 у відповідний отвір 267 для зачеплення, елемент 271 для зачеплення пружно зачіпляється з кільцевою канавкою 265a для зачеплення, утвореної на зовнішній периферійної поверхні опори 265 і, таким чином, утримує опору 265 у вставленому положенні. Таким чином, елемент 271 для зачеплення виконаний в якості елемента для утримання опори. При виштовхуванні опори 265 вперед, эя з канавкою 265a для зачеплення. Таким чином, опора 265 може бути видалена з отвору 267 для зачеплення.

Рукав з'єднувальний 273 для з'єднання сопла 259 для випуску пилу з пилозбірником може бути з'єднаний з соплом 259 для випуску пилу. Як показано на фіг.8, рукав з'єднувальний 273, з'єднаний з соплом 259 для випуску пилу, проходить від сопла 259 для випуску пилу до корпусу 203 або на передній стороні корпусу 205 електродвигуна і проходить вниз уздовж передньої поверхні корпусу 205 електродвигуна. Рукав з'єднувальний 273 з'єднаний з корпусом 205 електродвигуна і захисним кожухом 275 шнура, який проходить вниз від корпусу 205 електродвигуна і використовується для захисту шнура живлення, за допомогою бандажних стрічок 277, так що рукав з'єднувальний 273 відвернений від звисання вниз і коливання під час роботи.

Крім того, ребро 279 для кріплення рукава утворено на передній поверхні корпусу 205 електродвигуна і має увігнуту частину, яка відповідає зовнішній периферійної поверхні з'єднувального рукава 273. Як показано на фіг.13, зовнішня поверхня з'єднувального рукава 273 зачіпляється з увігнутою частиною ребра 279 для закріплення рукава, так що додатково попереджено переміщення з'єднувального рукава 273, �ва 273.

Пилесборное пристрій 250, виконане як описано вище, прикріплене до допоміжної ручці 208 з допомогою опор 265. При цьому, в даному варіанті здійснення, як показано на фіг.8 і 9, напрямок виступу сопла 259 для випуску пилу пилоуловлювального склянки 151 має кут зсуву близько 90 градусів по периферії щодо направлення виступу допоміжної ручки 208, прикріпленою до корпусу 203. У разі такої конструкції, навіть якщо пилозбірний склянку 251 прикріплений до допоміжної ручці 208, рукав з'єднувальний 273, з'єднаний з соплом 259 для випуску пилу, може бути відвернений від зіштовхування з рукою користувача, утримує допоміжну ручку 208. Крім того, за допомогою закріплення з'єднувального рукава 273 вздовж корпусу 203 бандажної стрічки 277, рукав з'єднувальний 273 може бути відвернений від звисання вниз і коливання. Отже, коли користувач тримає допоміжну ручку 208 і виконує роботу, рукав з'єднувальний 273 не заважає роботі, так що можливість використання може бути підвищена. Крім того, коли приводний інструмент використовується без з'єднання пилоуловлювального склянки 251 з пилозбірником, подібно до першого варіанту здійснення, сопло 259 для випуску пилу може бути Їке 208 за допомогою двох опор 265, так що пилозбірний склянку 251 і допоміжна ручка 208 розташовані навпроти один одного на заданій відстані в поздовжньому напрямку. При цьому, два протилежних зазору 269 для доступу утворені двома опорами 265 між пилесборним склянкою 251 і допоміжної ручкою 208, так що користувач може приводити в дію задній кінець втулки 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту або головку 245a пальцями через зазори 269 для доступу. Отже, в стані, в якому пилесборное пристрій 250 прикріплено зліва до корпусу 203, користувач може переміщати втулку 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту назад пальцями через два зазору 269 для доступу. В результаті ударна насадка 219 може розчіплюватися з виступом 243 для зачеплення, що запобігає з'їм, так що ударну насадку 219 можна видалити з отвору 241a для вставки насадки держателя 241 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту. Конкретно, ударну насадку 219 можна видалити з пилесборним пристроєм 250, прикріпленим зліва до корпусу 203.

Крім того, втулка 245 інструменту приводиться в дію не тільки для видалення ударної насадки 219, але, як описано в першому варіанті здійснення, для ситуації в режимі молотка, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки ударний рух.

Крім того, в даному варіанті здійснення пилозбірний склянку 251 прикріплений до допоміжної ручці 208, так що пилесборное пристрій 250 може бути використано на перфораторі 201, не змінюючи або модифікуючи бік корпусу 203 перфоратора 201.

Пилесборное пристрій 250 у відповідності з даним варіантом здійснення має ту ж конструкцію, що й описаний вище перший варіант здійснення за винятком того, що пилозбірний склянку 251 прикріплений до допоміжної ручці 208. Отже, ті ж ефекти, що і ефекти описаного вище першого варіанту здійснення, можуть бути отримані. Наприклад, може бути створено просте по конструкції і недороге пилесборное пристрій 250, ущільнюючий елемент 263 може легко замінюватися, пил, що утворюється під час роботи, може всмоктуватися допомогою використання пилозбірника, і пилозбірний склянку 251 може бути відвернений від обертання разом з ударною насадкою, коли забивається пил між пилесборним склянкою і ударної насадкою.

Третій варіант здійснення

Третій варіант здійснення цього винаходу описаний з посиланням на фіг.14 і 15. перфоратори 201 згідно з другим варіантом здійснення електричний молоток 301, зображений на фіг.14, є типом інструменту, в якому приводний електродвигун 311 розташований вертикально, так що його вісь обертання проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 319. Крім того, електричний молоток 301 зазвичай має L-подібну конструкцію корпусу, утворену корпусом 305 електродвигуна і корпусом 307 шестерні. Електричний молоток 301 має ту ж конструкцію, що і перфоратор 201 другого варіанту здійснення за винятком того, що внутрішній механізм для приведення в дію ударної насадки 319 не містить механізм передачі обертання. Конкретно, внутрішній механізм електричного молотка 301 включає в себе механізм 313 перетворення руху (кривошипний механізм), який перетворює обертання на виході приводного електродвигуна 311 в лінійне рух, і ударний механізм 315, який лінійно переміщається в подовжньому напрямі корпусу 303 допомогою елементів лінійного руху механізму 313 перетворення руху і, таким чином, вдаряє по ударній насадці 319. Внутрішній механізм відомий, і, отже, він не описаний більш докладно.

Як показано на фіг.15, електричний молоток 301 згідно з цим варіантом осу330 установки кута насадки (механізм регульованого блокування) для установки кута (позиціонування по периферії) ударної насадки 319, закріпленій пристроєм 204 для закріплення інструменту на передньому кінцевій ділянці корпусу 303. Крім того, пристрій 204 для закріплення інструменту має ту ж конструкцію, що й описаний вище другий варіант здійснення, і, отже, його елементи позначені подібними ссилочними позиціями, що і в другому варіанті здійснення, та не описані.

Механізм 330 установки кута насадки в основному включає в себе зазвичай кільцеподібне стопорне кільце 331, яке використовується для запобігання обертання пристрою 204 для закріплення інструменту навколо його поздовжнього напрямку і зазвичай циліндричну втулку 333 для розблокування для регулювання кута насадки, яка використовується для розчеплення пристрою 204 для закріплення інструменту зі стопорним кільцем, запобігає обертання 331. Втулка 333 для розблокування є елементом, який відповідає робочого елементу для регулювання кута насадки» у відповідності з цим винаходом. Стопорне кільце 331 розташоване по середині держателя 241 інструменту, який є елементом пристрою 204 для закріплення інструменту, його поздовжньому напрямку і може переміщатися в осьовому напрямку ударної наса�ся з виступом, утвореним на зовнішній стороні власника 241 інструменту. Крім того, стопорний виступ 331b утворений на задньому кінці стопорного кільця 331 в поздовжньому напрямку і зачіпляється з виступом, утвореним на передньому кінці закріпленої втулки 335 в поздовжньому напрямку. Закріплена втулка 335 відвернена від переміщення по периферії щодо циліндричної частини 306. У разі такої конструкції пристрій 204 для закріплення інструменту попереджено від обертання, так що ударна насадка 319 відвернена від непотрібного обертання по периферії під час ударної операції.

Втулка 333 для розблокування розташована ззаду втулки 245 інструменту для видалення насадки пристрою 204 для закріплення інструменту і на зовнішній стороні стопорного кільця 331, так що вона може переміщатися в подовжньому напрямку разом зі стопорним кільцем 331. Коли користувач тримає голівку 333a втулки 333 для розблокування і переміщує її вперед, стопорний виступ стопорного кільця 331 може розчіплюватися з виступом стопорної втулки 335, так що допускається обертання пристрою 204 для закріплення інструменту.

Передня кінцева частина втулки 333 для розблокування в поздовжньому напрямку проходить під втулку ца втулки 333 для розблокування зачіпляється з передньою поверхнею стопорного кільця 331 і з'єднується з нею з допомогою утримуючого кільця 337, так що втулка 333 для розблокування виконана як одне ціле зі стопорним кільцем 331. Задня кінцева частина втулки 333 для розблокування встановлена на периферії передній кінцевій частині циліндричної частини 306, і ця задня кінцева частина виконана в якості головки 333a, яка приводиться в дію пальцями користувача. Таким чином, головка 245a втулки 245 інструменту і головка 333a втулки 333 для розблокування розташовані поруч на заданій відстані один від одного в осьовому напрямку ударної насадки 319. Крім того, пружина 249 зміщення розташована між втулкою 333 для розблокування і втулкою 245 інструменту для видалення насадки і пружно утримує стопорне кільце 331 в заблокованому стані, в якому стопорне кільце 331 зачіпляється з виступом стопорної втулки 335 за допомогою втулки 333 для розблокування.

Нижче описано пилесборное пристрій 350. Пилесборное пристрій 350 виконано таким чином, що кінець ударної насадки (також званий пірамідальної насадкою) 319 для ударної операції виступає на задану відстань від переднього кінця пилоуловлювального склянки 351. Як показано на фіг.14, корпус 353 пилоуловлювального склянки 351 має конусоподібну форму (воронкоподібну форму), такмаксимизирована на передньому кінцевій ділянці. У разі такої конфігурації пилозбірний склянку 351 може бути відвернений від зіштовхування з оброблюваною деталлю і, таким чином, не заважає ударної операції, і, водночас, здатність збору пилу (легкість загарбання пилу) пилесборним склянкою 351 може бути підвищена. Конкретно, пилесборное пристрій 350 даного варіанту здійснення відповідно виконано для використання в ударної операції, в якій ударна насадка 319 примусово виконує тільки ударний рух.

Пилесборное пристрій 350 в основному включає в себе циліндричний пилозбірний склянку 351, який має відкриті обидва кінця і закриває передній кінцевий ділянку корпусу 303, і рукав з'єднувальний (не показаний) для з'єднання пилоуловлювального склянки 351 з пилозбірником. Пилозбірний склянку 351 включає в себе нерастягивающийся корпус 353 склянки, який має конусоподібну форму (воронкоподібну форму), так що його внутрішній діаметр збільшується до переднього кінця, і частина 355 для установки склянки, яка встановлюється на задньому кінці корпусу 353 склянки і з'єднується з ним. Крім того, конструкції за винятком описаних вище, або, конкретно, конструкція, в якій частина 355 для установки склянки содержитановлена на допоміжної ручці 208, ідентичні конструкцій в пилесборном пристрої 250 для операції свердління, як описано у другому варіанті здійснення. Отже, всі елементи пилоуловлювального пристрою 350 для ударної операції, за винятком вищеописаною конструкції, позначені подібними ссилочними позиціями, що й елементи пилесборном пристрої 250 для операції свердління і описані тільки коротко.

Як показано на фіг.15, частина 355 для установки склянки встановлена на допоміжної ручці 208 за допомогою двох опор 265, які вставляються в отвори 267 для зачеплення підстави 285. Крім того, частина 355 для установки склянки утримується в положенні установки за допомогою пружного зачеплення виступу 271a для зачеплення елемента 271 для зачеплення з канавкою 265a для зачеплення опори 265. У встановленому стані частини 355 для установки склянки два зазору 269 для доступу для видалення насадки утворені двома опорами 265 по периферії між частиною 355 для установки склянки і підставою 285. Головка 245a втулки 245 інструменту для видалення насадки і головка 333a втулки 333 для розблокування для регулювання кута насадки, які описані вище, звернені до зазорам 269 для доступу.

В даному варіанті здійснення в електричному мовляв�онцевом ділянці корпусу 303 і механізм 330 блокування кута насадки для блокування кута ударної насадки 319, закріпленій пристроєм 204 для закріплення інструменту, пилесборное пристрій 350 встановлено на допоміжної ручці 208, прикріпленою до циліндричної частини 306 за допомогою двох опор 265. Крім того, зазори 269 для доступу утворені в пилесборном пристрої 350, так що головка 245a втулки 245 інструменту для видалення насадки у пристрої 204 для закріплення інструменту і головка 333a втулки 333 для розблокування для регулювання кута насадки в механізмі 330 установки кута насадки звернені один до одного через пази 269 для доступу. Отже, згідно з цим варіантом здійснення користувач може видалити ударну насадку 319 і регулювати кут ударної насадки 319 у разі пилоуловлювального пристрою 350, прикріпленого зліва до допоміжної ручці 208, так що можливість використання може бути підвищена.

Крім того, даний винахід не обмежується даним варіантом здійснення, а скоріше може бути відповідним чином змінено або модифіковане у міру необхідності. Наприклад, у першому варіанті здійснення кожне з отворів 169 для доступу описано, як утворене у вигляді прямокутного отвору, що має закритий периметр, але отвір 169 для доступу може Ети 355 для установки склянки. Крім того, отвори 169 для доступу в першому варіанті здійснення і пази 269 для доступу в другому варіанті здійснення можуть бути призначені не тільки для видалення ударних насадок 119, 219, але і для установки кута ударних насадок 119, 219. Крім того, пилесборние склянки 151, 252 описані як розтягуються, але вони можуть бути нерастягивающимися. У першому варіанті здійснення виступ 165 для зачеплення може бути утворений на циліндричній частині 106, і виїмка 167 для зачеплення може бути утворена на пилесборном склянці 151. Крім того, кількість отворів 169 для доступу і пазів 269 для доступу не обмежуються двома.

У першому і другому варіантах здійснення перфоратор описаний в якості прикладу приводного інструмента, але даний винахід може застосовуватися до молотка, який змушує ударні насадки 119, 219 виконувати тільки ударний рух в поздовжньому напрямку.

З урахуванням обсягу і сутності описаного вище винаходу можуть бути забезпечені наступні аспекти.

(Аспект 1)

«Пилесборное пристрій за п. 1, в якому два отвори утворені навпроти один одного на обох сторонах центральної осьової лінії пилоуловлювального склянки».

(Аспект 2)

«Пилесборное �оединенную з корпусом склянки, і кільцеподібне відділення для накопичення пилу утворено на ділянці з'єднання частини для установки склянки з корпусом склянки і містить отвір на стороні, зверненої до внутрішнього простору корпусу склянки».

(Аспект 3)

«Пилесборное пристрій за п. 2, в якому отвір для з'єднання рукава утворено в нижній частині відділення для накопичення пилу і з'єднується з відділенням для накопичення пилу».

(Аспект 4)

«Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний склянку встановлений за допомогою установки на циліндричній частині на передньому кінцевій ділянці корпусу».

(Аспект 5)

«Пилесборное пристрій за п. 4, в якому безліч виступів для зачеплення утворено по периферії на одній з внутрішньої поверхні пилоуловлювального склянки і зовнішньої поверхні циліндричної частини, і безліч виїмок для зачеплення утворено по периферії на інший з внутрішньої поверхні пилоуловлювального склянки і зовнішньої поверхні циліндричної частини, і положення установки пилоуловлювального склянки може змінюватися відносно циліндричної частини допомогою селективного зміни положення зачеплення між виступами для зачеплення і виїмками для зачеплення за перифпомогательной ручки, встановленої на корпусі на заданому відстані в поздовжньому напрямку корпусу, і пилозбірний елемент підтримується безліччю опор, які проходять між пилесборним елементом і допоміжної ручкою».

Опис посилальних позицій

101 - перфоратор (приводний інструмент)

103 - корпус

104 - пристрій для закріплення інструменту

106 - циліндрична частина

107 - корпус шестерні

109 - ручка

109a - пусковий пристрій

111 - приводний електродвигун

113 - механізм перетворення руху

115 - ударний механізм

117 - механізм передачі енергії

119 - ударна насадка (насадка інструменту)

123 - допоміжний вал

125 - обертова частина

127 - поворотне кільце

129 - циліндричний поршень

129a - повітряна камера

131 - шестерня малого діаметра

133 - шестерня великого діаметру

135 - ударник

137 - ударний стрижень

141 - утримувач інструменту

141a - отвір для вставки насадки

143 - сталева кулька

145 - втулка інструменту (робочий елемент)

145a - головка

147 - стопорне кільце

149 - пружина зміщення

150 - пилесборное пристрій

151 - пилозбірний склянку

153 - корпус склянки

153a - несильфонний ділянку

сть

157 - відділення для накопичення пилу

159 - сопло для випуску пилу

161 - кришка (пробка)

163 - ущільнюючий елемент

165 - виступ для зачеплення

167 - виїмка для зачеплення

169 - отвір для доступу (отвір)

201 - перфоратор (приводний інструмент)

203 - корпус

204 - пристрій для закріплення інструменту

205 - корпус електродвигуна

206 - циліндрична частина

207 - корпус шестерні

208 - допоміжна ручка

209 - ручка

209a - пусковий пристрій

215 - ударний механізм

219 - ударна насадка (насадка інструменту)

235 - ударник

237 - ударний стрижень

241 - утримувач інструменту

241a - отвір для вставки насадки

243 - виступ для зачеплення

245 - втулка інструменту (робочий елемент)

245a - головка

247 - стопорне кільце

249 - пружина зміщення

250 - пилесборное пристрій

251 - пилозбірний склянку (пилесборная частина)

253 - корпус склянки

255 - частина для установки склянки

259 - сопло для випуску пилу

263 - ущільнюючий елемент

265 - опора

265a - канавка для зачеплення

267 - отвір для зачеплення

269 - зазор для доступу (отвір)

271 - елемент для зачеплення

271a - виступ для зачеплення

273 - з'єднувач�сть для установки ручки

283 - стрічка

285 - заснування

285a - поверхня зачеплення

286 - гайка

287 - ручка

289 - різьбовий робочий стрижень

301 - перфоратор (приводний інструмент)

303 - корпус

305 - корпус електродвигуна

306 - циліндрична частина

307 - корпус шестерні

311 - приводний електродвигун

313 - механізм перетворення руху

315 - ударний механізм

319 - ударна насадка

330 - механізм встановлення кута насадки

331 - стопорне кільце

331a - стопорний виступ

331b - стопорний виступ

333 - втулка для розблокування (робочий елемент)

333a - головка

335 - закріплена втулка

337 - утримуюча кільце

350 - пилесборное пристрій

351 - пилозбірний склянку (пилозбірний елемент)

353 - корпус склянки

355 - частина для установки склянки

1. Пилесборное пристрій, який використовується в приводному інструменті, що включає робочий елемент (145, 245), виконаний з можливістю переміщення в осьовому напрямку переднього кінцевого ділянки приводного інструмента для знімання та/або регулювання кута насадки інструменту, з'єднаної з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту, що містить пилозбірний елемент, прикріплений до переднього концевому ділянці корпвокруг його поздовжньої осі, при цьому пилозбірний елемент містить два отвори (169), виконані на ділянці прикріплення пилоуловлювального елемента до корпусу інструменту, зверненому до робочого елементу, при цьому отвори (169) пилоуловлювального елемента виконані з можливістю приведення в дію пальцем користувача робочого елемента (145, 245) напроти один одного на обох сторонах центральної осьової лінії пилоуловлювального елемента.

2. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент містить отвір для з'єднання рукава для пилу, виконаного з можливістю з'єднання з з'єднувальним рукавом для з'єднання пилоуловлювального елемента з пилозбірником.

3. Пилесборное пристрій за п. 2, в якому пилозбірний елемент містить заглушку для закриття отвору для з'єднання рукава для пилу, при цьому рукав з'єднувальний не з'єднаний з отвором для з'єднання рукава для пилу.

4. Пилесборное пристрій за п. 2, в якому пилозбірний елемент виконаний з можливістю прикріплення до приводного інструмента в більш ніж одному положенні по периферії, а в закріпленому стані пилозбірний елемент виконаний з можливістю утримування від переміщення по периферії.

5. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому запал�про п. 1, в якому пилозбірний елемент включає корпус пилоуловлювального склянки і частина для установки пилоуловлювального склянки, з'єднану з корпусом склянки, і кільцеподібне відділення для накопичення пилу, утворене на ділянці з'єднання частини для установки пилоуловлювального склянки з корпусом пилоуловлювального склянки і виконане зі стороною з отвором, зверненої у внутрішній простір корпусу пилоуловлювального склянки.

7. Пилесборное пристрій за п. 6, у якому є отвір для з'єднання рукава з відділенням для накопичення пилу утворено в нижній частині відділення для накопичення пилу.

8. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний склянку встановлений на циліндричній частині переднього кінцевого ділянки корпусу.

9. Пилесборное пристрій за п. 8, в якому на периферії однієї внутрішньої поверхні пилоуловлювального склянки і зовнішньої поверхні циліндричної частини виконано безліч виступів для зачеплення, а на периферії іншої внутрішньої поверхні пилоуловлювального склянки і зовнішньої поверхні циліндричної частини виконано безліч виїмок для зачеплення, причому пилозбірний склянку виконаний з можливість зміни положення щодо циліндричної частини допомогою � в якому пилозбірний елемент розташований навпроти допоміжної ручки, встановленої на корпусі на заданому відстані в поздовжньому напрямку корпусу, виконаний з можливістю підтримання безліччю опор, що проходять між пилесборним елементом і допоміжної ручкою.

11. Приводний інструмент, що містить пилесборное пристрій за п. 1. 

Схожі патенти:

Електроінструмент

Винахід відноситься до електроінструментів. Електроінструмент містить приводний пристрій, замкнутий вміщає простір, канал, що забезпечує повідомлення вміщує простору з навколишнім простором, фільтрувальну камеру, розташовану в каналі, внутрішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фільтрувальної камери з вміщує простором, зовнішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фільтрувальної камери з навколишнім простором, фільтр і дросельний елемент. Замкнуте вміщає простір вміщує в себе приводний пристрій і в ньому вміщено мастило для змазування приводного пристрою. Фільтр розташований у фільтрувальної камери для вбирання мастильного матеріалу. Фільтр відстоїть від периферійного краю отвору зовнішнього проходу, який відкривається у фільтрувальну камеру, так що з боку краю отвору фільтрувальної камери утворено простір. Дросельний елемент розташований у зазначеному просторі для дроселювання потоку повітря, що надходить у зовнішній прохід через фільтр. Дросельний елемент містить пластинчастий елемент, який накладений поверх фільтра і дросселирует прохід междссельний прохід обмежений зовнішньої периферійної поверхнею пластинчастого елементу і периферійної стінкою, навколишнього зовнішню периферійну поверхню, і забезпечує повідомлення фільтра з зазначеним простором. В результаті запобігає витікання мастильного матеріалу і регулюється внутрішній тиск вміщує простору приводного пристрою. 2 з.п. ф-ли, 5 іл.

Курковий перемикач для електроінструменту

Курковий перемикач включає в себе корпус, що містить всередині перемикаючий механізм і має отвір з одного боку, кришку, призначену для розміщення всередині отвору корпусу для закриття отвору, і курок, розташований зовні корпусу і призначений для керування механізмом перемикача за допомогою ковзання штока. На внутрішній поверхні стінки сформовано поглиблення, обмежує частина корпусу з боку отвору. На зовнішній периферійної прикінцевій частині кришки сформований виступ. Контактний виступ виконаний таким чином, що він видається назовні з бічної поверхні виступу, так щоб він входив в зіткнення з відповідним контактним поглибленням. Сполучна канавка сформована з допомогою внутрішньої поверхні стінки отвору корпусу і виступу, і сполучна канавка заповнюється клеючим складом. Технічний результат - створення монтажній конструкції компонентів, яка забезпечує підвищення захищеності перемикача від проникнення пилу і вологи. 6 з.п. ф-ли, 14 іл.

Приводний інструмент

Винахід відноситься до ручним приводним інструментів. Приводний інструмент містить електродвигун для приведення в рух робочого органу, що регулює частоту обертання перемикач, переміщуваний через маніпулювання користувачем, регулювальний елемент для регулювання верхнього граничного стану при переміщенні регулює частоту обертання перемикача у верхнє граничне положення якої-небудь однієї з безлічі ступенів допомогою маніпулювання користувачем і блок управління для управління величиною електричного струму, що протікає до електродвигуна, за допомогою коефіцієнта заповнення ШІМ-сигналу виходячи з величини натискання регулює частоту обертання перемикача. Блок керування збільшує частоту обертання електродвигуна згідно із збільшенням натискання регулює частоту обертання перемикача. Встановлене задану кількість коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу задається для кожної з безлічі ступенів, і ставлення заданого кількості коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу до величини натискання регулює частоту обертання перемикача більше на першій ступені, де верхнє граничне положення являетсяней блок управління керує коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу таким чином, що частота обертання збільшується, коли величина натискання регулює частоту обертання перемикача збільшується до верхнього граничного положення, і управляє коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу, коли величина маніпулювання зменшується від верхнього граничного стану до заданого положення за допомогою гистерезисной характеристики, в якій частота обертання залишається постійною до тих пір, поки величина натискання регулює частоту обертання перемикача не досягне заданого положення. Технічний результат полягає в поліпшенні точності регулювання частоти обертання електродвигуна. 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Днище

Днище // 2539276
Винахід відноситься до конструктивних елементів ручних робочих інструментів з двигуном внутрішнього згоряння. Днище (100) для переносного ручного робочого пристрою з двигуном внутрішнього згоряння має по суті рівну поверхню з що йде по периметру зовнішньої кромкою (19) і одне або кілька отворів (14, 15), виконане/виконані для відводу летять іскор. Щонайменше одна крайка (15а) отвори (15) має виступаючий під гострим кутом (α) елемент (16), службовець відбійником. Технічний результат полягає в підвищенні захисту днища ручного інструменту від механічних та/або динамічних навантажень. 11 з.п. ф-ли, 3 іл.

Електронний модуль

Винахід відноситься до електронного модулю, насамперед для ручної машини. Технічний результат - забезпечення можливості повного і захищеного розміщення, відповідно повної і захищеною установки друкованої плати в корпусної деталі електронного модуля, забезпечення компактної конструкції, оптимального та ефективного охолодження електронного модуля. Досягається тим, що електронний модуль має корпус, щонайменше, одну друковану плату, яка кінематично, та/або термічно, та/або електрично роз'єднана, щонайменше, однієї деталі корпусу, щонайменше, один напівпровідниковий прилад, щонайменше, одне охолоджуючий пристрій, освічене, щонайменше, однієї корпусних деталлю, і, щонайменше, один дистанційний елемент, який виготовлений з металу і яких, щонайменше, одна друкована плата утримується на відстані від щонайменше одного охолоджуючого пристрою. Дистанційний елемент призначений для утворення теплової зв'язку, щонайменше, тим щонайменше, одним напівпровідниковим приладом та, щонайменше, однієї друкованої платою. 2 н. і 5 з.п. ф-ли, 5 іл.

Кабельний ввід для ручної машини

Винахід відноситься до кабельного вводу (22) для пропускання кабелю (36) в області введення кабелю в корпус (10) ручної машини та виведення з нього. Кабельний ввід (22) виконаний з можливістю з'єднання з згаданим корпусом (10) і містить у свого зверненого до корпусу (10) кінця кілька кільцеподібних ущільнювальних засобів (28) для герметичного обхвату кабелю (36). Кільцеподібні ущільнювальні кошти (28) виконані у вигляді паралельно розташованих ущільнювальних кілець (2800) круглого перерізу, що розрізняються між собою внутрішнім діаметром, і виконані всередині кабельного вводу методом лиття під тиском з матеріалу, більш еластичного, ніж матеріал кабельного вводу. Технічний результат від використання кабельного вводу полягає в тому, що виключається можливість проникнення між ним і кабелем в корпус пилу, води і бруду. 6 з.п. ф-ли, 9 іл.

Електричний інструмент, що живиться батарейним блоком і адаптер для нього

Винахід відноситься адаптера для сполучення батарейного блоку з електричним інструментом (варіанти). Адаптер містить схему регулятора напруги, виконану з можливістю розташування між згаданим, щонайменше, одним батарейним блоком, прикріпленим до модуля на стороні батареї, та електричним інструментом, прикріпленим до модуля на стороні інструменту, і регулювання напруги живлення від згаданого, щонайменше, одного батарейного блоку на електричний інструмент до рівня, відповідного розрахункового напрузі електричного інструменту. Винахід дозволяє ефективно використовувати батарейні блоки з номінальною напругою, меншим або більшим від заданого. 4 н. і 24 з.п. ф-ли, 27 іл.

Ручна машина, насамперед лобзик пила, дискова пила, фрезерна машина або рубанок

Винахід відноситься до ручних машин, перш за все до лобзиковим і дискових пил, а також до фрезерних машин або рубанкам. Ручна машина містить засоби для безконтактної реєстрації властивостей оброблюваної заготовки, засоби для обробки даних, що належать до зареєстрованих властивостями, та/або засоби для передачі цих даних оператору. Засоби реєстрації виконані у вигляді індуктивного та/або ємнісного сприймаючого пристрою (24), яке здатне визначати тип матеріалу заготовки (5), зокрема дерево, метал, алюміній та/або мідь. 10 з. п. ф-ли, 1 іл.

Кріпильна конструкція для вузла двигуна

Винахід відноситься до конструкцій для кріплення вузлів двигунів електроприводних ручних інструментів. Кріпильна конструкція для вузла (10) двигуна, що забезпечує прикріплення вузла (10) двигуна, що включає колекторний двигун і щеткодержательний вузол (20), який утримує щітки в рухомому ковзному контакті з колектором колекторного двигуна, до трубчастого корпусу (1) механічного інструменту, містить гніздо (5), має дно, виконаний в корпусі (1), конструкція якого дозволяє встановити в нього вузол (10) двигуна з щеткодержательним вузлом (20), зверненим вниз. Приймальний ділянку (6) виконаний у гнізді (5), конструкція якого призначена для позиціонування щеткодержательного вузла (20) при вступі з ним в контакт. Наполеглива ділянку (26) виконаний на статорі (11) колекторного двигуна та/або на щеткодержательном сайті (20) і призначений для вступу в контакт з відповідним щеткодержательним вузлом (20) або статором (11), що примикають до нього в збірці для забезпечення відносного позиціонування статора (11) і щеткодержательного вузла (20). Кріпильний елемент (8, 9) вставлений з відкритої сторони корпуса (1) для приведення в контакт зі статором (11) і кріплення до корпусу (1). Прся в контакті з прийомним ділянкою (6), і статор (11) і щеткодержательний вузол (20) контактують один з одним через наполегливу ділянку (26). При цьому вузол (10) двигуна розміщується і закріплюється між кріпильним елементом (8, 9) і прийомним ділянкою (6) за допомогою кріпильного елемента (8, 9). Технічний результат полягає в полегшенні складання вузла двигуна і підвищення жорсткості опори. 15 з.п. ф-ли, 13 іл.

Гідравлічне пресове пристрій

Винахід відноситься до гідравлічного прессовочному пристрою. Пристрій містить рухливий елемент, який переміщується за допомогою гидропоршня гідроциліндра щодо нерухомого елементу. Повернення гидропоршня у вихідне положення здійснюється поворотною пружиною. Зворотний рух відбувається в залежності від зумовленого тиску пресування в результаті спрацьовування зворотного клапана. При цьому передбачений регулюючий клапан, який на додаток до зворотного клапана у відкритому стані відкриває сток гідравлічного кошти і має сторону натікання і бік стоку. Згідно з одним варіантом виконання регулюючий клапан при відкритті зворотного клапана навантажується тиском поточного назад гідравлічного кошти на стороні натікання і стоку. Причому тиск з боку натікання менше внаслідок дроселювання. У другому варіанті виконання пристрій містить гідронасос, від якого потік гідравлічного засоби проходить до регулюючого клапану і безпосередньо до зворотного клапану. В результаті забезпечується можливість управління переміщенням гидропоршня в залежності від конкретних умов пресування. 2 н. і 8 з.п. ф-

Пневматичний молоток з амортизаційним пристроєм

Винахід відноситься до пневматичним молоткам з амортизаційним пристроєм і призначене для обрубки і зачищення виливків, клепальних та інших робіт
Up!