Пристрій для догляду за порожниною рота

 

ПЕРЕХРЕСНІ ПОСИЛАННЯ НА СПОРІДНЕНІ ЗАЯВКИ

По цій заявці витребовується пріоритет на підставі попередньої заявки США № 61/432111, поданої 12 січня 2011 року. Розкриття вищевказаної заявки включено в справжній документ за допомогою посилання.

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід належить в цілому до пристроїв для догляду за порожниною рота і, більш конкретно, до пристроїв для догляду за порожниною рота, що містить конусоподібні щетинки, які мають некруглі профілі поперечного перерізу.

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Зубна щітка використовується для очищення зубів шляхом видалення бляшки і органічних залишків з зубних поверхонь. Традиційні зубні щітки, що мають плоску обрізку щетини, обмежені в своїй здатності пристосовуватися до кривизну зубів для проникнення в міжзубні проміжки для вимітання бляшки і органічних залишків і для очищення уздовж лінії ясен. Крім того, такі зубні щітки мають обмежену здатність утримувати засіб для чищення зубів. В процесі чищення засіб для чищення зубів зазвичай зісковзує через пучки щетинок і віддаляється від місця контакту між щетинками і зубами. В результаті средствобразом, ефективність процесу очищення знижується.

Хоча були зроблені значні зусилля модифікувати чистячі елементи зубних щіток для поліпшення ефективності процесу очищення порожнини рота, промисловість продовжує шукати конструкції чистячих елементів, які покращують існуючі технології. У звичайних пристроях для догляду за порожниною рота щетинки, мають круглі профілі поперечного перерізу, з'єднані разом в пучок щетинок і встановлені в отвори для пучків, що мають круглі профілі поперечного перерізу. Однак така конфігурація призводить до наявності проміжків між сусідніми щетинками в пучку і між щетинками пучка і стінками отворів для пучка, тим самим приводячи до нещільного заповнення отвори для пучка і меншою, ніж оптимальна, щільності упаковки. Ці проміжки можуть знижувати ефективність пристрої для догляду за порожниною рота і можуть призводити до того, що пристрій для догляду за порожниною рота стане викликати некомфортне відчуття при чищенні.

Крім того, використання конусоподібних щетинок на пристрої для догляду за порожниною рота з недавніх пір стало більш популярним завдяки здатності конусоподібних щетинок проникати у важкодоступні щілини і сидние щетинки, мають недолік, який полягає в тому, що конусоподібні щетинки занадто легко згинаються при використанні і мають короткий термін служби через зношування.

Таким чином, існує необхідність у пристрої для догляду за порожниною рота, що має покращений порядок розташування конусоподібних щетинок.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Варіанти здійснення цього винаходу забезпечують пристрій для догляду за порожниною рота, що має ручку, голівку і щонайменше одну конусоподібну щетинку, таку, що відходить від передньої поверхні голівки.

В одному варіанті здійснення винахід може представляти собою пристрій для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, що має передню поверхню; перше отвір для пучка в передній поверхні, при цьому перший отвір для пучка має поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу, що містить малу вісь і велику вісь, причому велика вісь першого отвори для пучка довший малої осі першого отвори для пучка; і перший пучок щетинок, встановлений в перший отвір для пучка і відходить від передньої поверхні голівки, при цьому перший пучок щетинок містить перше безліч конусоподібних щетинок.

Ще В одному варіанті осущвку, має передню поверхню; отвір для пучка в передній поверхні, при цьому отвір для пучка має багатокутний профіль поперечного перерізу; і пучок щетинок, встановлений в перший отвір для пучка і відходить від передньої поверхні голівки, при цьому перший пучок щетинок містить безліч конусоподібних щетинок.

Додаткові області застосування цього винаходу стануть очевидні приведеного в цьому документі докладного опису. Слід розуміти, що докладний опис і конкретні приклади, хоча і показують кращий варіант здійснення винаходу, призначені тільки для ілюстративних цілей і не призначені для обмеження обсягу винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Ознаки наведених в якості прикладу варіантів здійснення описані з посиланням на нижченаведені креслення, на яких аналогічні елементи мають аналогічні позначення. Даний винахід стане більш повно зрозуміло з докладного опису і супровідних креслень, на яких:

Фіг. 1a - вигляд спереду в перспективі конусоподібної щетинки згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 1b - поперечний переріз конусоподібної �нного безліччю конусоподібних щетинок, зображених на фіг. 1a, згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 2b - поперечний переріз пучка щетинок, зображеного на фіг. 2a, виконане по лінії IIb-IIb, зображеної на фіг. 2a.

Фіг. 3 - вигляд у перспективі пластинки для пучків, що має безліч виконаних в ній отворів для пучків згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 4 - вид збоку пластинки для пучків, що зображена на фіг. 3, при цьому пучок щетинок, зображений на фіг. 2a, встановлений в кожному з отворів для пучків згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 5 - вигляд у перспективі основної частини головки, пристрої для догляду за порожниною рота.

Фіг. 6 - вигляд у перспективі основної частини головки, пристрої для догляду за порожниною рота, зображеного на фіг. 5, має встановлену в ньому пластинку для пучків, що зображена на фіг. 4, згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 7a - перший вид збоку конусоподібної щетинки, зображеної на фіг. 1a, в нормальному стані, при якому до конусоподібної щетинці не прикладається сила.

Фіг. 7b - конусовидна щетинка, зображена на фіг. 7a, у відхиленому стані, при якому до її вільного кінця прикладена поку конусоподібної щетинки, зображена на фіг. 1a, в нормальному стані, при якому до конусоподібної щетинці не прикладається сила.

Фіг. 7d - конусовидна щетинка, зображена на фіг. 7c, у відхиленому стані, при якому до її вільного кінця прикладена поперечна сила уздовж малої осі профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки.

Фіг. 8a - вигляд спереду головки, пристрої для догляду за порожниною рота, що має безліч конусоподібних щетинок, зображених на фіг. 1a, встановлених в ній у першому порядок, згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 8b - вигляд спереду головки, пристрої для догляду за порожниною рота, що має безліч конусоподібних щетинок, зображених на фіг. 1a, розташованих на ній у другому порядок, згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 9a - профіль поперечного перерізу конусоподібної щетинки згідно з альтернативним варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг. 9b - профіль поперечного перерізу конусоподібної щетинки згідно з альтернативним варіантом здійснення цього винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Нижченаведене опис кращого варіанту(ів) здійснення є по �саніє ілюстративних варіантів здійснення згідно з принципами цього винаходу призначене для прочитання спільно з супровідними кресленнями, які розглядаються як частина всього опису. В описі варіантів здійснення винаходу, розкритих у цьому документі, будь-яке посилання на напрям або орієнтацію просто призначена для зручності опису і не призначена будь-яким чином обмежувати обсяг цього винаходу. Відносні терміни, наприклад, "нижній", "верхній", "горизонтальний", "вертикальний", "над", "під", "вгору", "вниз", "верх", "низ", а також їх похідні (наприклад, "горизонтально", "вниз", "вгору" і т. д.) слід тлумачити щодо орієнтації так, як описано в подальшому або як показано на розглянутому кресленні. Ці відносні терміни призначені виключно для зручності опису і не вимагають, щоб пристрій було сконструйоване або функціонувало в певній орієнтації, якщо інше не вказано явно. Такі терміни, як "прикріплений", "приєднаний", "з'єднаний", "пов'язаний", "посилення", "встановлений" і подібні належать до взаємовідносин, в якому структурні елементи фіксовані або прикріплені один до одного або безпосередньо, або опосередковано через проміжні структурні елементи, а також до рухомим або жорстким з'єднанням або взаимоотнои з посиланням на зразкові варіанти здійснення. Відповідно, винахід явним чином не повинно обмежуватися такими зразками варіантами здійснення, що ілюструють деякі можливі неограничивающие поєднання ознак, які можуть бути реалізовані окремо або разом з іншим поєднанням ознак; обсяг винаходу визначається прикладеною формулою.

На фіг. 1a і 1b проілюстрована конусовидна щетинка 10 згідно з варіантом здійснення цього винаходу, що відходить від передньої поверхні 31 головки, пристрої для догляду за порожниною рота, наприклад зубної щітки. Конусовидна щетинка 10 відходить від передньої поверхні 31 головки, пристрої для догляду за порожниною рота від закріпленого кінця 11 конусоподібної щетинки 10 до вільного кінця 12 конусоподібної щетинки 10 уздовж поздовжньої осі A-A конусоподібної щетинки 10. Конусовидна щетинка 10 має довжину L1, виміряну від передньої поверхні 31 головки до вільного кінця 12 конусоподібної щетинки 10 уздовж поздовжньої осі A-A конусоподібної щетинки 10. В деяких варіантах здійснення довжина L1конусоподібної щетинки 10 може перебувати в діапазоні від 10 мм до 20 мм Зрозуміло, винахід цим не обмежується і довжина L1конусоподібної щетинки 10 може вибиратьс�нте здійснення конусовидна щетинка 10 містить неконусовидную поздовжню секцію S1і конусоподібну поздовжню секцію S2. Неконусовидная поздовжня секція S1конусоподібної щетинки 10 проходить від передньої поверхні 31 головки до точки переходу TP конусоподібної щетинки 10 і має по суті постійний за розміром і формою профіль поперечного перерізу. Конусовидна поздовжня секція S2конусоподібної щетинки 10 проходить від точки переходу TP до вільного кінця 12 конусоподібної щетинки 10 і має профіль поперечного перерізу, зменшується за розміром від точки переходу TP до вільного кінця 12, таким чином утворюючи вершину/кінчик 13 на вільному кінці 12. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення профіль поперечного перерізу конусоподібної поздовжньої секції S2відповідає за формою профілю поперечного перерізу неконусовидной поздовжньої секції S1по всій її довжині. Однак в інших варіантах здійснення форма профілю поперечного перерізу конусоподібної поздовжньої секції S2може бути змінені та/або відрізнятися від форми профілю поперечного перерізу неконусовидной поздовжньої секції S1.

В одному варіанті здійснення конусовидна поздовжня секція S2має довжину (виміряну уздовж поздовжньої осі A-A колії кращому варіанті здійснення конусовидна поздовжня секція S2має довжину, що становить щонайменше половину довжини L1конусоподібної щетинки 10. Зрозуміло, в альтернативних варіантах здійснення винаходу конусовидна поздовжня секція S2може мати довжину, що становить більшу або меншу частку довжини L1конусоподібної щетинки 10.

Конусовидна щетинка 10 може бути виконана з широкого різноманіття матеріалів, придатних для виконання волокон для використання в порожнині рота, що включають, без обмежень, полибутилентерефталат, поліетилентерефталат, поліпропілен або тому подібне. Звуження конусоподібної поздовжньої секції S2може досягатися за допомогою безлічі способів, відомих з рівня техніки. Наприклад, конусовидна щетинка 10 може бути звужена допомогою нанесення хімічного розчину, наприклад, сірчаної кислоти, на другу поздовжню секцію S2конусоподібної щетинки 10 з допомогою способу занурення або розпилення. Під час такого процесу хімічна речовина роз'їдає ділянки щетинки 10 з утворенням конічної форми. Альтернативно щетинка 10 може бути звужена за допомогою механічних засобів, що включають в себе обрізання щетиночних кінців з допомогою леза ножа або з допомогою закругляющего ст щетинки 10 містить велику вісь B-B і малу вісь C-C. Велика вісь B-B довший малої осі C-C. Більш конкретно, велика вісь B-B має довжину L2, а мала вісь C-C щетинки 10 має довжину L3при цьому довжина L2великий осі B-B більше довжини L3малої осі C-C. В одному варіанті здійснення відношення довжини L2великий осі B-B до довжини L3малої осі C-C переважно більше або дорівнює 1,2:1. В інших варіантах здійснення відношення довжини L2великий осі B-B до довжини L3малої осі C-C між складає 1,5:1 і 3:1.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення велика вісь B-B профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10 по суті перпендикулярна малої осі C-C профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10. Однак у деяких варіантах здійснення винахід може цим обмежуватися. Велика вісь B-B і мала вісь C-C перетинаються в центральній точці CP профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення центральна точка CP збігається з поздовжньою віссю A-A конусоподібної щетинки 10.

У наведеному В якості прикладу многоугольном варіанті здійснення профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10 велика вісь B-B проходить між першою парою прот�дить між другою парою протилежних вершин A3, A4профілю поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10. Зрозуміло, винахід цим не обмежується, і якщо профіль поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10 приймає інші багатокутні форми або витягнуту овальну форму, велика і мала осі A-A, B-B можуть закінчуватися в середній точці прямолінійних сторін або на вигинах цих фігур.

У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення конусовидна щетинка 10 має ромбовидний профіль поперечного перерізу. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і профіль поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10 може приймати широке розмаїття форм, що включають в себе велику вісь, яка довший малої осі. Наприклад, без обмеження, конусовидна щетинка 10 може мати профіль поперечного перерізу у формі витягнутого прямокутника, видовженого овалу або іншу багатокутну форму.

На фіг. 2a і 2b проілюстровано безліч конусоподібних щетинок 10, згрупованих разом для утворення пучка 20 щетинок. Завдяки ромбовидної форми щетинок 10 кожна з щетинок 10 має чотири прямих ребра. Таким чином, коли щетинки 10 групуються разом для утворення пучка 20 щетинок, сусідні щетинки 10 можуть розташовуватися�асположения не допускає утворення проміжків між сусідніми щетинками 10 в пучку 20 і збільшує до максимуму число окремих конусоподібних щетинок 10, які можуть бути згруповані разом для утворення пучка 20 щетинок, займаючи при цьому необхідну площу. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і в деяких варіантах здійснення, коли форма поперечного перерізу конусоподібної щетинки 10 являє собою подовжений овал, можуть бути невеликі проміжки між сусідніми щетинками 10.

За рахунок щільної упаковки конусоподібних щетинок 10 для освіти пучка 20 щетинок з невеликими проміжками або без проміжків між конусовидними щетинками 10, підвищується зручність пучка 20 щетинок. Більш того, утримування щетинок 10 на близькій відстані один від одного призводить до виникнення капілярних властивостей, що забезпечує можливість протікання засоби для чищення зубів або інших речовин, наявних на щетинках 10, в напрямку кінчики щетинок 10. Це сприяє контакту засоби для чищення зубів з порожниною рота пацієнта. Більш того, наявність пучків 20, утворених з невеликими проміжками або без проміжків, покращує відображення світла на пучках 20 так, що споживачі, кидаючи погляд на пучки 20, бачать їх більш блискучими і більш привабливими.

І, нарешті, за рахунок упаковки конусоподібних щетинок 10, як показано для обраотность упаковки при установці пучка 20 щетинок в отвір для пучка. Щільність упаковки визначається як сума площ поперечного перерізу конусоподібних щетинок 10 в отворі для пучка, ділити на площу поперечного перерізу отвори для пучка. У варіантах здійснення, в яких для встановлення пучка 20 щетинок в отвір для пучка використовуються якірні пристосування, наприклад дужки, площа фіксуючих засобів виключається з площі поперечного перерізу отвори для пучка. Таким чином, як більш докладно розглянуто нижче, якщо отвір для пучка виконано мають багатокутний профіль поперечного перерізу, щільність упаковки додатково збільшується, оскільки проміжки між багатокутними профілями поперечного перерізу конусоподібних щетинок 10 пучка 20 щетинок і стінками пучка додатково зменшуються та/або виключаються внаслідок сопрягающейся геометрії. У деяких з цих варіантів здійснення геометрія може вибиратися так, щоб щільність упаковки отвори для пучка становила понад 90% або навіть більше 95%. На додаток до цим варіантам здійснення, якщо отвір для пучка виконано мають багатокутний профіль поперечного перерізу, який відповідає (тобто є таким же) розміром і формою багатокутного профиьно 100%.

На фіг. 2b пучок 20 щетинок має некруглий профіль поперечного перерізу. Більш конкретно, у наведеному в якості прикладу варіанті здійснення форма профілю поперечного перерізу пучка 20 щетинок відповідає (тобто є такою ж) формою поперечного перерізу окремих конусоподібних щетинок 10, які утворюють пучок 20. Хоча щетинки 10 і пучки 20 проілюстровані мають ромбоподібну форму поперечного перерізу, конусоподібні щетинки 10 і утворений у результаті пучок 20 щетинок може при необхідності мати інші відповідні форми поперечного перерізу. Наприклад, і окремі конусовидні щетинки 10, і утворилися в результаті пучки 20 щетинок можуть мати видовжені прямокутні форми поперечного перерізу. Альтернативно, в деяких інших варіантах здійснення окремі конусовидні щетинки 10 можуть мати профіль поперечного перерізу, що відрізняється по формі від профілю поперечного перерізу пучка 20 щетинок.

На фіг. 3 проілюстрована платівка 30 для пучків, яка може використовуватися для установки пучків 20 щетинок (або окремих конусоподібних щетинок 10) на голівку пристрої для догляду за порожниною рота. Платівка 30 для пучків має поздовжню вісь F-F (яка також служ� платівка 30 для пучків встановлена на основну частину головки). Платівка 30 для пучків створюється як компонент, окремий від основної частини головки зубної щітки, для забезпечення можливості фіксації пучків 20 щетинок (або конусоподібних щетинок 10) до платівці 30 для пучків за допомогою технології безъякорной прошивки (AFT), як відомо з рівня техніки. Як тільки пучки 20 щетинок (або конусоподібні щетинки 10) встановлені на платівку 30 для пучків, платівка 30 для пучків фіксується або встановлюється на основну частину головки зубної щітки для утворення головки зубної щітки. Зрозуміло, в деяких інших варіантах здійснення пучки 20 щетинок (або конусоподібні щетинки 10) можуть бути встановлені безпосередньо на зубну щітку допомогою вставки пучків 20 щетинок (або конусоподібних щетинок) 10) в заздалегідь виконані отвори для пучків та за допомогою фіксаторів, наприклад дужок, для фіксації в них пучків 20 щетинок (або конусоподібних щетинок 10), як відомо фахівцям в даній області техніки. Крім того, може використовуватися вставка пучків при формуванні. Таким чином, слід розуміти, що представлене нижче розгляд, що стосується подробиць отворів 40 для пучка та їх відносної орієнтації в рівній мірі застосовні до вполнени заздалегідь в голівці, і фіксація відбувається за допомогою використання дужок або IMT.

Представлено, що платівка 30 для пучків має чотири отвори 40 для пучка. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і при необхідності може використовуватись більш або менш чотирьох отворів 40 для пучка. Кожне з отворів 40 для пучка являє собою отвір, що проходить через пластину 30 і утворює прохід з верхньої передньої поверхні 31 пластини 30 до нижньої передньої поверхні 32 пластини 30. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення кожне з отворів 40 для пучка має багатокутну форму поперечного перерізу, яка у наведеному в якості прикладу варіанті здійснення являє собою ромб. Зрозуміло, в деяких інших варіантах здійснення винаходу можуть використовуватися інші багатокутні або видовжені овальні форми.

Подібно конусоподібної щетинці 10 кожне з отворів 40 для пучка має велику вісь D-D і малу вісь E-E, причому велика вісь D-D довший малої осі E-E. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і в деяких інших варіантах здійснення отвір 40 для пучка може приймати інші багатокутні або видовжено-овальні форми, в яких відсутня бо�средоточено на формі конусоподібних щетинок 10 безвідносно до отворів для пучка, отвори 40 для пучка можуть мати круглу форму.

В деяких варіантах здійснення отвори 40 для пучка орієнтовані на платівці 30 для пучків (або безпосередньо на головці пристрої для догляду за порожниною рота) так, що велика вісь щонайменше одного з отворів 40 для пучка не паралельна великої осі іншого одного з отворів 40 для пучка. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення отвори 40 для пучка орієнтовані на платівці 30 для пучків так, що принаймні перший отвір 41 з отворів 40 для пучка має велику вісь D-D, встановлену по суті перпендикулярно великої осі G-G другого отвору 42 з отворів 40 для пучка. В альтернативних варіантах здійснення велика вісь D-D першого отвори 41 з отворів для пучка може бути розташована під іншими не паралельними кутами. В деяких варіантах здійснення винаходу пристрій для догляду за порожниною рота має щонайменше два отвори 40 для пучка, при цьому їх великі осі орієнтовані під кутом 10-80 відносно один одного. За допомогою розташування отворів 40 для пучка так, що їх великі осі мають непараллельний порядок розташування щодо один одного, пучки 20 щетинок при�та пучок 20 щетинок встановлений в першому отворі 41 з отворів 40, пучок 20 щетинок забезпечує більший опір вигину в напрямку уздовж великої осі D-D у порівнянні з опором вигину в напрямку уздовж малої осі E-E (подібно наведеному нижче розгляду, що належить до окремої конусоподібної щетинці 10, з посиланням на фіг. 7a-d). Таким чином, пучок 20 щетинок, встановлений в першому отворі 41 з отворів 40 для пучка, забезпечує збільшений опір вигину і, таким чином, більшу здатність до проникнення в зубні щілини, коли людина докладає силу, поперечну поздовжньої осі F-F пластинки 30 для пучків (або поздовжньої осі головки). І навпаки, пучок 20 щетинок, встановлений у другий отвір 42 з отворів 40 для пучка, забезпечує підвищений опір вигину і, таким чином, більшу здатність до проникнення в зубні щілини, коли людина докладає зусиль, паралельні поздовжньої осі F-F пластинки 30 для пучків (або поздовжньої осі головки). Таким чином, пристрій для догляду за порожниною рота, виконано так, що включає в себе пучки 20 щетинок, виконані з конусоподібних щетинок 10, забезпечують більшу можливість проникнення і очищення завдяки своєму збільшеного опору вигину в безлічі напрямків. Як про�е досягатися на рівні щетинки замість або в доповнення до рівня пучка щетинок.

Більше того, хоча у наведеному в якості прикладу варіанті здійснення велика вісь D-D першого отвори 41 з отворів 40 для пучка по суті паралельна поздовжньої осі F-F пластини 30, а велика вісь G-G другого отвору 42 з отворів 40 для пучка по суті перпендикулярна поздовжній осі F-F пластини 30, винахід цим не обмежується і може використовуватися багато інших кутів нахилу великих осей D-D, G-G відносно поздовжньої осі F-F пластини 30 (і відносно один одного).

Отвір 41 для пучка є найбільш проксимальним отвором для пучка, розташованим на дистальному кінці 34 пластини 30. Більше того, є найбільш дистально розташоване отвір 41 для пучка, розташоване на проксимальному кінці 33 пластини 30. І найбільш проксимальное, і найбільш дистальне отвори 41, 43 для пучка орієнтовані так, що їхні великі осі D-D по суті паралельні поздовжньої осі F-F. Більш того, два других отвори 42 для пучка забезпечуються поблизу бічних сторін пластинки 30 для пучків. Два отвори 42 для пучка мають великі осі G-G, по суті перпендикулярні до поздовжньої осі F-F пластинки 30 для пучків. Хоча всього чотири отвори 40 для пучка наведено в якості прикладу в конкретному Ѐазии числа, порядків розташування та орієнтацій для досягнення необхідної схеми розташування щетинок і очищаючого дії.

У деяких альтернативних варіантах здійснення великі осі D-D отворів 41, 43 для пучка не паралельні великим осях G-G отворів 42 для пучка, незалежно від їх орієнтації відносно поздовжньої осі F-F пластини 30 (або поздовжньої осі головки). Таким чином, в деяких варіантах здійснення конфігурації, відмінні від проілюстрованих, знаходяться в межах обсягу цього винаходу, якщо тільки великі осі D-D, G-G щонайменше двох отворів 40 для пучка не паралельні один одному. У додаткових варіантах здійснення винаходу великі осі всіх отворів 40 для пучка можуть бути паралельні один одному або можуть взагалі не мати великих осей.

На фіг. 4 описаний один спосіб установки конусоподібних щетинок 10 в отвори 40 для пучка пластинки 30 для пучків. Спочатку пучок 20 щетинок (див. фіг. 2a) вставляється в кожне з отворів 40 для пучка так, що проксимальний кінець 21 пучка 20 щетинок проходить через отвір 40 для пучка. Як було зазначено вище, завдяки профілем поперечного перерізу отворів 40 для пучка, відповідних (тобто, є таким же як) профілю польно 100%.

При вставці в отвори 40 для пучка проксимальні кінці 21 пучків 20 щетинок виступають з нижньої поверхні 32 пластинки 30 для пучків. Інша довжина пучка 20 щетинок відходить від верхньої передньої поверхні 31 пластинки 30 для пучків на відстань L1. Як описано більш докладно нижче, як тільки платівка 30 для пучків встановлена на основну частину головки, верхня передня поверхня 31 пластини 30 стає передньою поверхнею головки. В альтернативних варіантах здійснення, в яких платівка 30 для пучків не використовується, пучки щетинок можуть вставлятися в отвори 40 для пучка, які утворені безпосередньо в основній частині головки зубної щітки і фіксуються в ній за допомогою якорів, IMT або за допомогою інших відомих способів.

Потім проксимальні кінці 21 пучків 20 щетинок розплавляються допомогою програми тепла, таким чином створюючи розплавлений ділянка 45 в результаті розплавлення і з'єднання разом проксимальних кінців окремих конусоподібних щетинок 10 в пучок 20 щетинок. Розплавлені ділянки 45 знаходяться поблизу і виступають з нижньої поверхні 32 пластинки 30 для пучків і не допускають виштовхування пучків 20 щетинок з отвору 40 для пучка завдяки �очок, як описано вище, платівка 30 для пучків встановлюється на основну частину 54 головки 51 пристрої для догляду за порожниною рота, яке існує у вигляді зубної щітки 50. Зубна щітка 50 містить головку 51 і ручку 52 (тільки частина якої проілюстрована). При складанні головка 51 містить і основну частину 54, і платівку 30 для пучків в зборі. Основна частина 54 головки 51 має порожнину 53, має розмір і форму, відповідну для вставки в неї пластини 30. Таким чином, після фіксації щетинок 10 на пластині 30, пластина 30 встановлюється на основну частину 54 головки 51 зубної щітки. Установка пластинки 30 для пучків в зборі на основній частині 54 головки 51 досягається за допомогою розташування пластинки 30 для пучків в зборі в порожнині 53 основної частини 54 і подальшої фіксації пластинки 30 для пучків в зборі до основної частини 54 допомогою будь-якого способу, відомого з рівня техніки, наприклад, за допомогою ультразвукового зварювання або тому подібного. В інших варіантах здійснення платівка 30 для пучків у зборі може фіксуватися до основної частини 54 головки 51 допомогою конструкції защелкивающегося з'єднання або посадки з натягом, або будь-якими іншими способами, відомими фахівцям в даній області техніки. Етинка 30 для пучків стає частиною головки 51 так, що поздовжня вісь F-F пластини 30 також є поздовжньою віссю головки 51.

Виключно на фіг. 6 представлено, що коли зубна щітка 50 повністю зібрана, пучки 20 щетинок (кожен з яких включає в себе безліч конусоподібних щетинок 10) відходить від передньої поверхні 31 головки 51. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення чотири пучка 20 щетинок містяться на голівці 51, які включають в себе перший пучок 22 щетинок і другий пучок 23 щетинок. Перший пучок 22 щетинок має велику вісь, не паралельну великої осі другого пучка 23 щетинок, і, більш конкретно, по суті перпендикулярну їй.

В результаті такого розташування в пучках 22, 23 щетинок конусоподібні щетинки 10 першого пучка 22 щетинок мають великі осі B-B, не паралельні великим осях B-B конусоподібних щетинок 10 другого пучка 23 щетинок (див. фіг. 1b і 2b). Зубна щітка 50 містить першу підгрупу конусоподібних щетинок і другу підгрупу конусоподібних щетинок, при цьому великі осі B-B першої підгрупи конусоподібних щетинок 10 не паралельні великим осях B-B другої підгрупи конусоподібних щетинок 10. У наведеному В якості прикладу варіанті здійснення перша підгрупа конусоподібних щетинок 10 являє собою конусови�идние щетинки 10 у другому пучку 23 щетинок. Хоча у наведеному в якості прикладу варіанті здійснення перша підгрупа конусоподібних щетинок і друга підгрупа конусоподібних щетинок розташовані виключно в різних пучках 22, 23 щетинки зубної щітки 50, в альтернативних варіантах здійснення зубної щітки 50 перша підгрупа конусоподібних щетинок і друга підгрупа конусоподібних щетинок можуть бути розташовані в одному і тому ж пучку 20 щетинок (як, наприклад, показано на фіг. 8a-b). Таким чином, в таких варіантах здійснення перша і друга підгрупи щетинок необов'язково становлять цілком пучки 20 щетинок, а можуть включати в себе тільки деяка кількість конусоподібних щетинок 10 в одному пучку 20 щетинок. Альтернативно, в деяких інших варіантах здійснення перша і друга підгрупи конусоподібних щетинок можуть включати в себе конусоподібні щетинки з більш ніж одного пучка 20 щетинок або він може включати в себе деяку кількість конусоподібних щетинок у першому пучку 22 щетинок і деяку кількість конусоподібних щетинок у другому пучку 23 щетинок.

На фіг. 7a-7d розглянуто відхилення конусоподібної щетинки 10 при додатку поперечних сил з різних напрямків. На фіг. 7a і 7b проілюстрований вид збоку конусів� сила F додається до вільного кінця 12 конусоподібної щетинки 10 в напрямку, паралельному великої осі B-B конусоподібної щетинки 10, вільний кінець 12 щетинки 10 відхиляється на перше відстань D1від поздовжньої осі A-A конусоподібної щетинки 10. З-за того, що велика вісь B-B має велику довжину (щодо малої осі C-C), відстань D1досить мало.

На фіг. 7c і 7d проілюстрований вид збоку конусоподібної щетинки 10, що має малу вісь C-C, проходить зліва направо по сторінці. Проте, коли така ж поперечна сила F (така ж, як пролагается на фіг. 7a-b) додається до вільного кінця 12 конусоподібної щетинки 10 в напрямку, паралельному малої осі C-C конусоподібної щетинки 10, вільний кінець 12 щетинки 10 відхиляється на друге відстань D2від поздовжньої осі A-A конусоподібної щетинки 10. Оскільки мала вісь C-C менше великої осі B-B, друге відстань D2більше першого відстані D1. В результаті конусовидна щетинка 10 більш сильно пручається відхиленню, коли поперечна сила F, прикладена до конусоподібної щетинці 10, спрямована паралельно великої осі B-B конусоподібної щетинки 10, ніж коли така ж поперечна сила F додається до конусоподібної щетинці 10 в напрямку, паралельному малої осі C-C конусоподібної щетинки 10. Таким чином, конусовидна щетинок�влениях.

Різне опір відхиленню конусоподібної щетинки 10 (в залежності від напрямку сили, що діє на конусоподібну щетинку 10) призводить до того, що конусовидна щетинка 10 може більш ефективно очищати порожнину рота користувача, ніж традиційні конусоподібні щетинки, які мають поперечні осі однакової довжини (або по суті однаковою). Зокрема, коли користувач чистить зуби способом "з боку в бік", конусовидна щетинка 10 має першу жорсткість, а коли користувач чистить зуби способом "вгору-вниз", та ж конусовидна щетинка 10 має другу відмінну жорсткість. Таким чином, при одному напрямку чищення конусовидна щетинка 10 може забезпечувати глибоке скребущее дію, а в іншому напрямку чищення конусовидна щетинка 10 може забезпечувати масажну дію. Конусовидна щетинка 10 може ефективно очищати порожнину рота користувача, при цьому покращуючи комфорт під час чищення зубів.

На фіг. 8a і 8b описана головка 60 зубної щітки згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу. Головка 60 для легкості розгляду в загальному проілюстрована має видовжену овальну форму. Однак, головка 60 може приймати будь-які конфігурації і�инственное отвір 61 для пучка для зручності і легкості розгляду. Зрозуміло, винахід цим не обмежується і головка 60 може мати будь-яку кількість отворів для пучків в будь-якій кількості різних конфігурацій, як розглянуто в цьому документі і стане зрозуміло фахівцям в даній області техніки.

Пучок 70 щетинок розташований в отворі 61 для пучка. Пучок 70 щетинок містить безліч щетинок 10, описаних вище в цьому документі. Щетинки 10 в пучку 70 щетинок містять щонайменше одну з першої орієнтованої щетинки 71 і щонайменше одну із другої орієнтованої щетинки 72. Перша орієнтована щетинка 71 розташована в пучку 70 щетинок так, що її велика вісь не паралельна великої осі другий орієнтованої щетинці 72. У варіанті здійснення, проиллюстрированном на фіг. 8a, є вісім перших орієнтованих щетинок 71, розташованих у два ряди по чотири і три других орієнтованих щетинки 72, розташованих в один ряд і розташованих між двома рядами перших орієнтованих щетинок. У варіанті здійснення, проиллюстрированном на фіг. 8b, є чотири перших орієнтованих щетинки 71, розташованих у два стовпчики по два, і десять друге орієнтованих щетинок 72, розташованих у два стовпчики по п'ять. Два стовпці пеетинок, орієнтованих певним чином і конкретний порядок розташування рядів і стовпців, жодним чином не обмежують цього винаходу.

Більш того, перші орієнтовані щетинки 71 розташовані так, що їх велика вісь паралельна поздовжньої осі головки 60, а другі орієнтовані щетинки 72 розташовані так, що їх велика вісь перпендикулярна поздовжній осі головки 60. Однак винахід цим не обмежується. Перші і другі орієнтовані щетинки 71, 72 можуть розташовуватися в пучку 70 будь-яким чином, якщо тільки перші і другі орієнтовані щетинки 71, 72 мають великі осі, не паралельні один одному. Це забезпечує користувачеві можливість випробовувати різні відчуття при використанні зубної щітки, має розташовані на ній перші і другі орієнтовані щетинки 71, 72. Ці різні відчуття відбуваються завдяки різним рівнями жорсткості, заснованим на орієнтації щетинок, як описано вище з посиланням на фіг. 7a-7d.

В деяких інших варіантах здійснення перші орієнтовані щетинки 71 мають профіль поперечного перерізу першої форми, а другі орієнтовані щетинки 72 мають профіль поперечного перерізу другої форми, що відрізняється від першої форми. У такольшие осі паралельні або непаралельних. Таким чином, наприклад, перші орієнтовані щетинки 71 можуть мати ромбоподібні профілі поперечного перерізу, а другі орієнтовані щетинки 72 можуть мати овальний або прямокутний профілі поперечного перерізу. Зрозуміло, приватні форми перше і друге орієнтованих щетинок 71, 72 жодним чином не обмежують даний винахід.

На фіг. 9a і 9b проілюстровані альтернативні форми для щетинок. Зокрема, на фіг. 9a проілюстрована щетинка 80, має прямокутний або видовжений прямокутний профіль поперечного перерізу. Більш того, на фіг. 9b проілюстрована щетинка 90, що має овальний або подовжений овальний профіль поперечного перерізу. Щетинки 80, 90 все ще мають велику вісь і малу вісь, так що велика вісь довший малої осі. Зрозуміло, в щетинці 10 можуть використовуватися додаткові альтернативні форми щетинок, які мають велику вісь і малу вісь, як описано вище у цьому документі, і можуть встановлюватися в зубну щітку, як описано вище.

Крім того, у варіантах здійснення, в яких не вимагається наявності великої і малої осі в профілі поперечного перерізу щетинок, щетинки можуть приймати будь-які інші відомі форми. Наприклад, щетинки можуть мати восьми. �з наведеного в цьому документі розкриття фахівцям в даній області техніки стане зрозуміло, які варіанти здійснення не вимагають наявності щетинки з профілем поперечного перерізу, мають велику і малу осі.

При використанні по всьому документу діапазони використовуються як скорочені позначення для опису будь-якого і кожного значення знаходиться всередині діапазону. Будь-яке значення в межах діапазону може бути обрано в якості кінця діапазону. Крім того, всі цитовані документи, наведені в цьому документі, таким чином повністю включені в нього за допомогою посилання. У разі конфлікту між визначенням, наведеним у цьому розкритті, та визначенням, наведеним у цитованому джерелі, перевагу має даний розкриття.

Хоча вищенаведене опис і креслення представляють зразкові варіанти здійснення цього винаходу, слід розуміти, що в них можуть бути внесені різні доповнення, модифікації і заміни без відступу від змісту та обсягу цього винаходу, визначеного додається формулою. Зокрема, фахівцям в даній області техніки очевидно, що даний винахід може здійснюватися в інших конкретнмпонентов без відступу від його змісту або істотних характеристик. Фахівця в даній області техніки очевидно, що винахід може використовуватися з багатьма модифікаціями структури, конструкції, пропорцій, розмірів, матеріалів і компонентів і іншим чином, використовуваним в практичному застосуванні винаходу, які конкретно пристосовані до конкретних умов і робочим вимогам, без відступу від принципів цього винаходу. Розкриті в цьому документі варіанти здійснення, отже, повинні розглядатися у всіх відносинах як ілюстративні і неограничивающие, обсяг винаходу визначається прикладеною формулою і не обмежується наведеним вище описом або варіантами здійснення.

1. Пристрій для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, яка має передню поверхню;
перше отвір для пучка в передній поверхні, при цьому перший отвір для пучка має поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу, що містить малу вісь і велику вісь, причому велика вісь першого отвори для пучка довший малої осі першого отвори для пучка;
перший пучок щетинок, встановлений в перший отвір для пучка і триває від передньої поверхні голівки, при цьому перший пучок щетинок см друге отвір для пучка має поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу, містить малу вісь і велику вісь, причому велика вісь другого отвори для пучка довший малої осі другого отвори для пучка;
другий пучок щетинок, встановлений у другий отвір для пучка і триває від передньої поверхні голівки, при цьому другий пучок щетинок містить друге безліч конусоподібних щетинок;
при цьому велика вісь першого отвори для пучка не паралельна великої осі другого отвори для пучка;
при цьому кожне з першого і другого множин конусоподібних щетинок містить поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу,
має малу вісь і велику вісь, причому великі осі першого і другого множин конусоподібних щетинок довше малих осей першого і другого множин конусоподібних щетинок;
при цьому великі осі першого безлічі конусоподібних щетинок по суті паралельні великої осі першого отвори для пучка, а великі осі другого безлічі конусоподібних щетинок по суті паралельні великої осі другого отвори для пучка.

2. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому профілі поперечного перерізу першого безлічі конусоподібних щетинок обрані з групи, що складається з ромба, видовженого прямокутника і видовженого овалу.

4. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 3, в якому великі осі першого безлічі конусоподібних щетинок і менші осі першого безлічі конусоподібних щетинок перетинаються в центральних точках профілів поперечного перерізу першого безлічі конусоподібних щетинок.

5. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 4, в якому великі осі першого безлічі конусоподібних щетинок тривають між першими парами протилежних вершин профілів поперечного перерізу першого безлічі конусоподібних щетинок, а менші осі першого безлічі конусоподібних щетинок тривають між іншими парами протилежних вершин профілів поперечного перерізу першого безлічі конусоподібних щетинок.

6. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому кожна з першого безлічі конусоподібних щетинок містить конусоподібну поздовжню секцію і неконусовидную поздовжню секцію.

7. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 6, в якому неконусовидние поздовжні секції першого безлічі конусоподібних щетинок тривають від передньої поверхні голівки до точок переходу першого безлічі конусоподібних щетинок, а конусоподібні поздовжні секції першого безлічі конусоподібних щетинок прое поздовжні секції першого безлічі конусоподібних щетинок тривають щонайменше одну третину довжини першого безлічі конусоподібних щетинок, причому довжини першого безлічі конусоподібних щетинок вимірюються від передньої поверхні голівки до вільних кінців першого безлічі щетинок уздовж поздовжніх осей першого безлічі щетинок.

8. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 7, в якому конусоподібні поздовжні секції першого безлічі конусоподібних щетинок тривають щонайменше половину довжини першого безлічі конусоподібних щетинок.

9. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому конусоподібні щетинки першого і другого множин конусоподібних щетинок звужуються вздовж щонайменше однієї третини своєї довжини.

10. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому велика вісь першого отвори для пучка по суті перпендикулярна великої осі другого отвори для пучка.

11. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому великі осі першої підгрупи першого безлічі щетинок не паралельні великим осях другої підгрупи першого безлічі щетинок.

12. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому головка додатково містить пластинку для пучків, при цьому перший отвір для пучка триває від верхньої поверхні пластинки для пучків до нижньої поверхні пластинки �тка першого пучка щетинок, виступають з нижньої поверхні пластинки для пучків, при цьому перший пучок щетинок триває від верхньої поверхні пластинки для пучків і пластинка для пучків встановлена на корпусі головки.

13. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 1, в якому перше безліч конусоподібних щетинок виконано з полібутілентерефталата, поліетилентерефталату або нейлону.

14. Пристрій для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, яка має передню поверхню;
отвір для пучка в передній поверхні, при цьому отвір для пучка має багатокутний профіль поперечного перерізу;
пучок щетинок, встановлений в перший отвір для пучка і триває від передньої поверхні голівки, при цьому перший пучок щетинок містить безліч конусоподібних щетинок,
при цьому кожна з безлічі конусоподібних щетинок містить
поздовжню вісь і профіль поперечного перерізу, який має меншу вісь і велику вісь, причому великі осі безлічі конусоподібних щетинок довше менших осей конусоподібних щетинок,
при цьому великі осі першої підгрупи безлічі щетинок не паралельні великим осях другої підгрупи безлічі щетинок.

15. Пристрій для догляду за порожниною ртполостью рота по кожному з пп. 14-15, в якому ступінь заповнення отвори для пучка становить понад 95%.

17. Пристрій для догляду за порожниною рота по кожному з пп. 14-15, в якому ступінь заповнення отвори для пучка становить близько 100%.

18. Пристрій для догляду за порожниною рота по кожному з пп. 14-15, у якому пучок щетинок має багатокутний профіль поперечного перерізу, який відповідає за розміром і формою многоугольному профілем поперечного перерізу отвори для пучка.

19. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 18, в якому кожна з безлічі конусоподібних щетинок має багатокутний профіль поперечного перерізу, який відповідає за формою многоугольному профілем поперечного перерізу отвори для пучка.

20. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 14, в якому кожна з безлічі конусоподібних щетинок має
багатокутний профіль поперечного перерізу, який відповідає за формою многоугольному профілем поперечного перерізу отвори для пучка.

21. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 14, в якому кожна з безлічі конусоподібних щетинок містить конусоподібну поздовжню секцію і неконусовидную поздовжню секцію.

22. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 21, в якому некоетинки, а конусовидна поздовжня секція триває від точки переходу до вільного кінця конусоподібної щетинки, при цьому конусовидна поздовжня секція триває щонайменше одну третину довжини конусоподібної щетинки, при цьому довжина конусоподібної щетинки вимірюється від передньої поверхні голівки до вільного кінця конусоподібної щетинки уздовж поздовжньої осі конусоподібної щетинки.

23. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 22, в якому конусовидна поздовжня секція конусоподібної щетинки триває щонайменше половину довжини конусоподібної щетинки.

24. Пристрій для догляду за порожниною рота за п. 14, в якому безліч конусоподібних щетинок виконано з полібутілентерефталата, поліетилентерефталату або нейлону. 

Схожі патенти:

Зубна щітка, що має конфігурацію чистячих елементів у вигляді замкнутої петлі

Зубна щітка (100), що має конфігурацію чистячих елементів (130) для поліпшеного догляду за ротовою порожниною та утримування засоби для чищення зубів. В одному аспекті винахід являє собою зубну щітку, містить перший комплект (140) чистячих елементів, що утворюють петлю, яка проходить від дистальної периферії головки до проксимальної периферії головки. Петля має форму бігової доріжки і містить першу парэллиптическую стінку (141) чистячих елементів на дистальній периферії головки і другу парэллиптическую стінку чистячих елементів, розташовану на проксимальній периферії головки. Парэллиптические стінки з'єднані першим і другим дугоподібними рядами (142, 143) чистячих елементів. В одному варіанті здійснення перший і другий дугоподібні ряди розташовані симетрично відносно поздовжньої осі так, що периферійні опуклі поверхні першого і другого дугоподібних рядів звернені до поздовжньої осі. 4 н. і 27 з.п. ф-ли, 10 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має відхиляються чистячі елементи

Пристосування для догляду за порожниною рота з реалізованої компонуванням чистячих елементів, що має відхиляються чистячі елементи. В одному аспекті винахід являє собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку і головку. Безліч чистячих елементів простягаються від першої поверхні головки таким чином, щоб утворити кільце навколо осі, що тягнеться від першої поверхні голівки. Кожен з чистячих елементів простягається від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від осі. В одному варіанті здійснення стінка чистячих елементів також простягається від першої поверхні головки і оточує по периферії безліч чистячих елементів. У ще одному аспекті винахід може представляти собою пристрій для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота, в якому використана згадана вище компонування чистячих елементів. Причому один або більше з чистячих елементів впираються у верхню внутрішню крайку стінки чистячих елементів в ненапряженном стані. 3 н. і 22 з.п. ф-ли. 13 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Винахід являє собою зубну щітку, яка включає в себе голівку, безліч елементів для чищення зубів, які містять щонайменше один поліруючий зуби вузол, у вигляді поліруючого елемента і елемента щетини. У кращому варіанті здійснення поліруючий елемент містить безліч поліруючих зуби елементів, концентрично розташованих навколо центральної точки, кожний з них включає в себе опорна підстава і розширену пружну головку для полірування зубів, яка проходить похило назовні від підстави і визначає полирующую поверхню, а частина елемента щетини перетинає центральну точку. Поліруючий елемент утворює проріз, яка відповідає формі елемента щетини, а в сукупності полірувальні головки утворюють круглу форму, причому полірувальні головки мають більшу ширину, ніж опорні основи, а опорні підстави проходять від поліруючих головок до головки зубної щітки і включають в себе прикріплює кінець, який закріплений на передній стороні головки зубної щітки і розширено щодо ділянок опорних підстав біля поліруючих головок. 3 н. і 18 з.п. ф-ли, 14 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Пристосування для догляду за порожниною рота містить голівку з центральним поздовжнім зазором, який ділить голову на ліву і праву області. Обидві області містять ряд поперечних зазорів, при цьому одна з областей має більше поперечних зазорів, ніж інша область, і безліч перших очищувальних елементів на першій стороні голівки. 2 н. і 2 з.п. ф-ли. 8 іл.

Пристрій для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристрій для догляду за порожниною рота, що містить головку; елемент для масажу ясен, відходить від її периферичної боку, безліч чистячих зуби елементів, розташованих на голівці і включають бічній чистить зуби елемент. Останній розташований всередину елемента для масажу ясен і примикає до нього. Елемент для масажу ясен забезпечує поперечну опору для бічного чистить зуби елемента під час чищення. 9 з.п. ф-ли, 20 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку, прикріплену до неї голівку, яка має платформу, перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки, щонайменше, один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента. Причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з одним рухомим несучим елементом у другій точці з'єднання; а перша і друга точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки. 4 з.п. ф-ли, 45 іл.

Пристосування для догляду за ротовою порожниною

Запропоновано пристосування для догляду за ротовою порожниною, зокрема, зубна щітка, яка містить голівку і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, переважно, містять еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок. В іншому варіанті здійснення пристосування зубна щітка містить також щетинковий елемент, розташований, щонайменше, всередині еластомерного елемента. Наступний варіант здійснення пристосування описує зубну щітку, яка містить безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої. Кращі варіанти здійснення поглиблення включають повністю або частково закриту нижню частину для утримання та мінімізації втрати засоби для чистки зубів в процесі чищення. 3 н. і 19 з.п. ф-ли, 15 іл.

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Зубна щітка

Група винаходів, що включає засіб догляду за порожниною рота і систему догляду за порожниною рота для зубної щітки, відноситься до області гігієни і призначена для догляду за порожниною рота. Засіб догляду за порожниною рота містить голівку, рукоятку і еластичний кожух. Еластичний кожух виконаний так, щоб покривати, щонайменше, частина рукоятки. Еластичний кожух виконаний як єдине ціле з підставкою, яка може міняти положення між першим положенням, спрямованим на голівці, і другим положенням, спрямованим від головки. Система догляду за порожниною рота для зубної щітки містить безліч взаємозамінних еластичних елементів, що містять різні об'ємні декоративні зображення в рамках певної тематики. Еластичні елементи мають форму, що дозволяє їм охоплювати, принаймні, частина ручки зубної щітки. Змінні еластичні елементи додатково покривають, щонайменше, частина головки зубної щітки в них. Технічний результат - розширення арсеналу технічних засобів зазначеного призначення. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 12 іл.
Up!