Черевик з удосконаленою підошвою

 

Винахід відноситься до черевика, зокрема спортивному, і стосується, зокрема, черевика, призначеного для ходьби на лижах, спортивної ходьби або легкої атлетики.

Ці черевики можуть використовуватися в таких областях як лижні гонки або спуск стилем телемарк, ходьба або біг по рівній або гірській місцевості, альпінізм, а також серфінг на снігу, ходіння на снігоступах, катання на роликових ковзанах, велосипедний спорт або біатлон та ін

Черевик може містити низькі або високі халяви і бути відносно гнучким або, навпаки, більш жорстким. У будь-якому випадку черевик забезпечений зовнішньої підошвою, яка передбачена для з'єднання халяви з землею або спортивним снарядом.

Як відомо, зовнішня підошва може бути виконана з синтетичного матеріалу, такого як пластмаса, яка відлита або якій надана форма за допомогою будь-яких технологій. Зовнішня підошва, таким чином, являє собою елемент, який витягнутий у довжину від заднього краю до переднього краю, в ширину між бічною та серединної сторонами, а у висоту між відкритою поверхнею, яка передбачена для контакту з землею або спортивним снарядом, і з'єднує поверхнею, передбаченої для жесткименение тільки одного матеріалу не дозволяє оптимізувати механічні властивості кожної секції зовнішньої підошви. Дійсно, різні зони відчувають напругу різного характеру. Наприклад, деякі зони, у тому числі ті, які розташовані між пальцями стопи і плюсной, піддаються великому втомного напрузі. Саме там повторювані згинання ноги призводять до повторюваних згинання підошви. Інші зони працюють, наприклад, на здавлювання або на тертя, як, наприклад, зона п'яти. Інші зони також можуть знімати специфічні напруги навантаження управління. Зокрема, це відноситься до бігових лиж, в яких зовнішня підошва містить один або кілька з'єднувальних вузлів, кожен з яких передбачений для двостороннього з'єднання черевика з пристроєм кріплення, сполученим, в свою чергу, з лижами.

Також відомо застосування декількох синтетичних матеріалів для виготовлення зовнішньої підошви. Це було зроблено для реалізації ідеї оптимізації механічних властивостей, принаймні, деяких секцій зовнішньої підошви.

Наприклад, основна частина (або серцевина) зовнішньої підошви покрита на рівні п'яти і з боку відкритої поверхні одним або кількома зносостійкими ділянками синтетичного матеріалу.

Також видно стрічки, що накладаються в зоні згинання,�иполняется серцевина.

Також використовують секції, виконані з різних пластичних матеріалів, в залежності від яких вони або містять або не містять сполучні вузли з пристроєм кріплення.

Як правило, відомі зовнішні підошви, виконані з декількох синтетичних матеріалів, також мають ряд недоліків.

Перш за все, їх механічні властивості не оптимізовані під всіх їх секціях. У спеціалізованих черевики з твердою підошвою зазначається, наприклад, що краю підошви не досить гнучкі і що у зв'язку з цим вони не достатньою мірою прилягають до форми халяви під час їх приклеювання до підошви. Це робить приклеювання складним. Також наголошується, що деякі розташовані ближче до центру області підошви не є досить жорсткими для забезпечення точної передачі поштовхоподібних рухів управління ходом. Також опір втоми, обумовлене повторюваними згинання, іноді буває недостатнім.

Потім виявляється, що коли механічна конструкція є досить стійкою, вона, таким чином, є досить складною. Зокрема, мова йде про бігових лижах, в яких з'єднувальний вузол з пристроєм кріплення жорстко з'єднаний з залишати�вузла, підвищуючи разом з тим складність конструкції і збільшуючи вартість виробництва.

Також виявляється, що на відомих підошвах початок відділення або розриву відбувається в місцях з'єднання різних матеріалів. Іншими словами, відомі зовнішні підошви іноді бувають неміцними.

Крім того, підошви, що містять кілька різних матеріалів, що інколи бувають досить тяжкими.

З урахуванням вищевикладеного винахід спрямовано на удосконалення черевика, зокрема на рівні його зовнішньої підошви. Більш конкретно, винахід спрямовано на оптимізацію механічних властивостей секцій зовнішньої підошви. Винахід покликане також спростити структуру підошви, а також підвищити механічну міцність підошви і збільшити термін її експлуатації. Завданням винаходу є також максимальне зниження ваги підошви, зокрема в зовнішній частині, а також поліпшення клейового з'єднання підошви з халявою чобота.

Для вирішення поставленої задачі пропонується черевик, що містить зовнішню підошву, витягнуту в довжину від заднього краю до переднього краю, в ширину - між бічною та серединної сторонами, а у висоту між відкритою поверхнею і сполучної поверхнею, приче�що серцевина зовнішньої підошви містить пластину, яка розмежовує сполучну поверхню, а також, щонайменше, один виступ, який виступає від пластини до відкритої поверхні, причому зовнішня підошва містить покриття у другому матеріалі, причому покриття частково розмежовує, щонайменше, відкриту поверхню, причому покриття частково покриває, щонайменше, пластину і частково, щонайменше, виступ.

У винаході серцевина і покриття відповідно складаються з розрізняються матеріалів. Це означає, що вони мають відмінні характеристики, такі, наприклад, як твердість або жорсткість.

За рахунок точності покриття виступів другим матеріалом винахід збільшує поверхню жорсткого з'єднання між серцевиною і покриттям порівняно з відомим рівнем техніки, в якій поверхні жорсткого з'єднання є рівними. У цьому винаході поверхню контакту між серцевиною і покриттям є в основному тривимірною. Такий пристрій підвищує механічну міцність, яка з'єднує серцевину з покриттям. Як наслідок, зменшується навантаження на кордоні одного з іншим.

Таким чином, переважно надати серцевині і покриттю форми, які оптимізують мехао прилягання до периферії халяв. Центральні частини підошви є більш жорсткими для забезпечення передачі толчкообразного руху управління ходом. Ділянка між пальцями стопи і плюсной розраховується таким чином, щоб він був стійким до зношування при згинанні. Переважно, щоб серцевина була виконана з матеріалу, досить стійкого, з механічної точки зору, для закріплення з'єднувального вузла.

Одним з переваг продукту заявленого є простота конструкції в тому сенсі, що з'єднувальний вузол може бути жорстко з'єднаний з залишилася частиною підошви.

Перевагою підошви згідно винаходу також є збільшена міцність у порівнянні з відомою підошвою, що відчуває напруги такого ж порядку і має аналогічні габаритні розміри.

Підошва згідно винаходу має малу вагу з урахуванням її габаритних розмірів і механічної міцності.

Даний винахід за рахунок оптимального поєднання використовуваних характеристик дозволяє удосконалити зовнішню підошву черевика.

В подальшому винахід пояснюється описом неограничительних варіантів його здійснення з посиланнями на креслення, на яких:

Фіг.1 являє собою вид в ізет серцевину зовнішньої підошви черевика, показаного на фіг.1, вид з боку відкритої поверхні підошви;

Фіг.3 являє собою розріз по лінії III-III виробу, представленого на фіг.2;

Фіг.4 являє собою поперечний розріз одночасно ливарної форми і виробу по лінії IV-IV, представленого на фіг.2, яка призначена для виготовлення серцевини підошви;

Фіг.5 являє собою поперечний розріз ливарної форми для жорсткого з'єднання покриття підошви з серцевиною;

Фіг.6 являє собою вид зовнішньої підошви, з боку її сполучної поверхні з рештою черевика;

Фіг.7 являє собою розріз по лінії VII-VII виробу, представленого на фіг.6;

Фіг.8 являє собою розріз по лінії VIII-VIII виробу, представленого на фіг.6;

Фіг.9 являє собою розріз по лінії IX-IX виробу, представленого на фіг.6;

Фіг.10 зображує жорстке з'єднання зовнішньої підошви з залишилася частиною підошви.

Варіант здійснення, опис якого наводиться нижче, відноситься, зокрема, до черевиків, використовуваним для лижних гонок, лижних походів або спусків способом телемарк. Однак винахід застосовується й в інших областях, наведених вище.

Черевик 1, показаний на фіг.1, призначені для помірних і ря� Черевик 1 витягнутий у довжину від заднього краю або п'яти 4 до переднього краю або носка 5, а в ширину - між бічною стороною 6 і серединної стороною 7. Зазначається, що, як наслідок, зовнішня підошва 2 витягнута в довжину від 4 п'яти до носка 5, а в ширину - між бічною стороною 6 і серединної стороною 7. Підошва 2 також витягнута у висоту (або в товщину) між відкритою поверхнею 8 і сполучної поверхнею 9. Безумовно, відкрита поверхня 8 призначена для контакту з землею, пристроєм кріплення черевика до спортивного снаряду або безпосередньо зі снарядом. Що стосується сполучної поверхні 9, то вона служить для жорсткого з'єднання підошви 2 з рештою черевика, наприклад способом приклеювання.

Як показано на кресленнях, халява 3 містить нижню частину 10, призначену для охоплення ноги, а також верхню частину 11, призначену для охоплення щиколотки. Однак можна було б розглядати халява, містить тільки нижню частину.

Підошва 2 містить серцевину 15, виконану з першого, жорсткого матеріалу, яка зображена сукупністю точок. Це надає їй сіруватий зовнішній вигляд, що відрізняє її від інших елементів, представлених на кресленні.

Згідно винаходу серцевина 15 зовнішньої підошви 2 містить пластину 16, яка розмежовує з�ой поверхні 8. Зовнішня підошва 2 черевика також містить покриття 40, виконане з іншого, менш жорсткого матеріалу. Покриття розмежовує частково, щонайменше, відкриту поверхню 8; причому покриття 40 закриває частково, щонайменше, пластину 16 і частково, щонайменше, один виступ 21-37. Іншими словами, зовнішня підошва 2 утворена, зокрема, шляхом поєднання серцевини 15 з покриттям 40, які виконані з матеріалів, детальний опис яких приводиться нижче. Надалі можна буде краще побачити, що покриття 40 жорстко з'єднане з серцевиною 15 шляхом приклеювання, приварювання або будь-яким іншим рівнозначним способом. Внаслідок цього поєднання серцевини 15 з покриттям є об'ємним і безперервним. Це надає кожній секції підошви 2 механічні властивості, що відповідають виконуваним функціям. Ці положення будуть виділені в подальшому.

Як це показано на фіг.2, серцевина 15 витягнута в довжину від заднього краю 44 до переднього краю 45, в ширину - між бічною стороною 46 і серединної стороною 47, а у висоту - між нижньою поверхнею 48 і верхньою поверхнею 49. Надалі можна буде краще побачити, що нижня поверхня 48 розгорнута в напрямку, протилежному халяві 3, �оверхность 49 серцевини 15 є секцією сполучної 9 поверхні підошви 2.

Як це можна побачити на фіг.1 і 2, задній край 4 черевика 1 і задній край 44 серцевини 15 зміщені в поздовжньому напрямку відносно один одного. На практиці край 4 розташований позаду краю 44. І, навпаки, попереду край-епонім 5 і край 45 поєднуються. В цілому серцевина 15 має довжину, що складає від 85 до 100% довжини підошви 2. Було відзначено, що довжина, складова від 90 до 95%, дозволяє оптимізувати розподіл механічних властивостей підошви 2, як це буде пояснено в подальшому.

Для пояснення розподілу виступів 21-37 спочатку слід уточнити, що підошва 2 містить чотири послідовні зони. Мова йде про задній зоні 51, передбаченої для виходу на висоту п'яти, центральній зоні 52, яка виходить на висоту склепіння стопи, зоні плюсни 53, яка виходить на висоту плюсни, потім передній зоні 54 на висоті пальців стопи.

Виступи 21-37 представлені в кількості дев'яти одиниць зі сторони бокового краю 46 і восьми одиниць з боку серединного краю 47. Безумовно, дані кількість і розосередження не мають обмежувального характеру. Слід уточнити, що в даному випадку задня зона 51 містить три бічних виступу 21-23 і три серединних виступу 30-32. Центральна зона 52 є рівною, тобто в ній отсуняя зона 54 містить два бічних виступи 28, 29 і два серединних виступу 36, 37. Розподіл виступів 21-37 розмежовується, як це буде краще видно надалі, центральною поздовжньою канавкою 55 підошви 2. Ця канавка виходить на рівень вільної поверхні 8 для взаємодії з ребром направляючої (в даному випадку не показано) пристрою кріплення черевика 1 на лижах.

Додатково, як це було показано вище з посиланням на фіг.1-3, підошва 2 і, отже, черевик 1 містить перший з'єднувальний вузол 61 і другий з'єднувальний вузол 62. Як відомо (в даному випадку це положення не отримає розвитку), кожен вузол 61, 62 передбачений для взаємодії з пристроєм кріплення (не показано).

Оскільки вузли 61, 62 ідентичні або схожі, на фіг.3 показаний тільки один з них - перший вузол 61. Кожен вузол 61, 62 має форму літери омега. Він утворений, наприклад, дугоподібної металевим дротом круглого перерізу з діаметром від 2 до 6 мм. Наприклад, приймаємо діаметр 4 мм Кожен край 63, 64 вузла 61, 62 втоплений, відповідно, в бічній 27, 29 або серединний 35, 37 виступи серцевини 15. При цьому кожен з'єднувальний вузол 61, 62 укріплений в серцевині 15. Жорстко не закріплена тільки проміжна частина сайту - між краями 63, 64. Закріплення в самому твердому мат�головки, відлиті на краях 63, 64. Кожен з'єднувальний вузол 61,62 паралельний верхній поверхні 49 (або сполучної 9) і орієнтований поперек в напрямку від бічного краю 46 до серединного краю 47, тобто також від бічного краю 6 до серединного краю 7. Безумовно, черевик 1 може містити лише один вузол.

Надалі для кращого розуміння структурних і функціональних специфічних особливостей наводиться спосіб здійснення підошви 2 з посиланням на фіг.4 і 5.

Спочатку передбачається виготовити конструкцію, що містить серцевину 15 і сполучні вузли 61, 62. Для цього, як це показано на фіг.4, перша ливарна форма містить підставу 66 і першу кришку 67. Надалі можна буде побачити, що підстава 66 є загальним елементом для декількох ливарних форм. Вузли 61, 62 розміщуються в першій ливарній формі, потім матеріал, який утворює серцевину 15, вводиться в ливарну форму, наприклад, шляхом нагнітання. Отримана конструкція показана на фіг.2 і 3. Потім перша кришка 67 на підставі 66 замінюється другий кришкою 68, як це випливає з фіг.5, причому серцевина 15 і вузли 61, 62 залишаються на місці на підставі. Друга кришка 68 розмежовує одне або кілька просторів між серцевиною 15 і власне другий �я, обтікаючи частково контури ливарної форми і частково серцевини 15. Іншими словами, покриття 40 відливається безпосередньо в контакті з серцевиною 15. Таким чином, утворюється підошва 2, яка зображена на фіг.6-9. Перш ніж деталізувати установку, слід уточнити матеріали, які її утворюють.

Кожен з елементів, якими є серцевина 15 і покриття 40, виконаний з синтетичного матеріалу, такого як пластмаса. Таким чином, і серцевина 15, і покриття 40 містять такі матеріали, як поліамід, поліуретан, полівінілхлорид, поліетилен і інші.

Згідно описаного варіанту здійснення серцевина 15 і покриття 40 утворені одним і тим же матеріалом. Це сприяє щільному приляганню одного до іншого під час виготовлення. Наприклад, якщо один містить поліуретан, то й інший його також містить. Єдине, що відрізняє два елемента 15, 40, це відповідні твердості. Серцевина 15 має більшу твердість, ніж твердість покриття 40, оскільки матеріал серцевини 15 має більшу твердість, ніж матеріал покриття 40. Наприклад, твердість серцевини 15 становить від 50 до 80 одиниць твердості по Шору D, в той час як твердість покриття 40 становить від 25 до 50 одиниць твердос� 15 і від 30 до 40 одиниць твердості по Шору D для покриття.

Підошва 2 містить відкриті виїмки 71-87, які виходять з боку сполучної поверхні 9. Кількість виїмок 71-87 становить десять одиниць зі сторони бокового краю 46 серцевини 15 і сім одиниць з боку серединного краю 47. Безумовно, така кількість і такий розподіл не мають обмежувального характеру. Наприклад, задня зона 51 містить три бічних виїмки 71-73 і три серединних виїмки 81-83. Центральна зона 52 містить дві бічних виїмки 74, 75. Зона плюсни 53 містить чотири бічних виїмки 76-79 і три серединних виїмки 84-86. І, нарешті, передня зона 54 містить одну бічну виїмку 80 і одну серединну виїмку 87. Виїмки зменшують вагу підошви 2.

Слід зазначити, що більшість виїмок 71-87 розташоване у виступах 21-37. Однак дві виїмки 74, 75 центральної зони розташовані на висоті рівного ділянки 90 відкритої поверхні 8 підошви 2. І навпаки, передній бічний виступ 29 і передній серединний виступ 37 є цілісними.

Щодо цих передніх виступів 29, 37 можна сказати, що вони володіють хорошою стійкістю до стиску, оскільки вони становлять частину серцевини 15, яка, як це було видно, більш тверда, ніж покриття 40. Передні виступи 29, 37 є гладкими, тобто позбавлені покриття 40. Таким орвого з'єднувального вузла 61. Він дійсно безпосередньо жорстко закріплений в серцевині 15.

Аналогічним чином другий з'єднувальний вузол 62 також закріплений в серцевині 15 на рівні бічного виступу 27 і серединного виступу 35. Проте покриття 40 покриває частково кріпильні виступи 27 другого з'єднувального вузла 62 для ослаблення напруги зусиль і толкательних рухів. Беручи до уваги, що цей другий вузол 62 передбачений для забезпечення зворотного повернення черевика до лижі, як це відомо і не описується в даному випадку повернення є точним і пом'якшеним. Це вносить зручність управління.

Кожен з передніх виступів 28,36, розташованих між сполучними вузлами 61, 62, вирізаний для розмежування виїмки 80, 87, яка виходить з боку сполучної поверхні 9. Ці виступи 28, 36 також повністю покриті покриттям 40, як це представлено і на фіг.7, і на фіг.1. Мова йде про освіту механічного зазору для установки черевика 1 на пристрої кріплення. Дійсно, в цьому випадку вузли 61, 62 взаємодіють з пристроєм. Додання еластичності підошві 2 між вузлами 61, 62 на рівні відкритої поверхні 8 полегшує установку черевика на пристрої.

Задні виступи 21-23 і 30-32 задньої зони 51 п�юсни 53 частково покриті покриттям 40. Мова йде про досягнення компромісу між точністю та пом'якшенням.

Як це видно на прикладі підошви 2, яка містить виключно два елементи, виконані з різних пластичних матеріалів, з точки зору їх відповідних твердості, а саме серцевини 15 і покриття 40, представляється можливим отримати витягнутий ряд секцій з різним ступенем жорсткості. Іншими словами, поєднання двох матеріалів розширює механічні характеристики, частину з яких можна було б уточнити.

Між бічними і серединними виступами 21-37, а також між бічними і серединними виїмками 71-87 можна було побачити витягнуту поздовжню канавку 55. Уздовж підстави канавки 55 і, таким чином, уздовж підошви 2 розташована поздовжня секція 91 пластини 16 серцевини 15. За зразком серцевини 15 поздовжня секція 91, звана центральною смугою, має довжину, що складає від 85 до 100% довжини підошви 2. В результаті свого розташування смуга 91 розмежовує частина розмежувальної поверхні 9. Ця смуга виконана з такого матеріалу, який володіє найбільш високою твердістю. Таким чином, оскільки в даному випадку поздовжня секція 91 або смуга, виконана з твердого матеріалу, є сплошнягивании, виробленому п'ятою для підіймання лижі. Зусилля розтягування передається безпосередньо смугою 91 на з'єднувальний вузол 61, 62. Внаслідок цього управління стає більш точним, а продуктивність зростає.

Інша важлива характеристика зовнішньої підошви 2 відноситься до її периферії. Як це видно, зокрема, з фіг.6-9, покриття 40 витягнута паралельно пластині 16, розширюючи підошву на 2 рівні бічної сторони 6 і на рівні серединної сторони 7 і подовжуючи підошву 2 на рівні заднього краю 4. Розширення та подовження відбуваються в площині, в якій міститься пластина 16. Можна було б сказати, що покриття 40 продовжує серцевину 15 на рівні її бічного краю 46, її серединного краю 47 і на рівні її заднього краю 44. Внаслідок цього зовнішня підошва 2 містить гнучку периферійну крайку 92, яка тягнеться вздовж бічної сторони 6, заднього краю 4 і серединної сторони 7. Безумовно, кромка є частиною покриття 40. Ця кромка 92 є суцільний частиною підошви 2, але вона, як варіант, може бути розділена. Кромка витягнута в довжину, складову від 70 до 100% периферії підошви 2. Завдяки своїй гнучкості кромка 92 підошви 2 покращує накладання підошви 2 на іншу частину черевика, як це стає поняття� бічну чверть 93, серединну чверть 94 і монтажну устілку підошви 95, щільно охоплює форму 96. Зовнішня поверхня підошви 2 накладається на форму 96 допомогою інструменту 100 для покриття монтажною устілки 95 і сусідніх ділянок бічної чверті 93 і серединної чверті 94. Між підошвою 2 і рештою черевика 1 заливається шар клею 101. Гнучкість покриття 40 і, як наслідок, гнучкість кромки 92 дозволяє зовнішньої підошві 2 точно повторювати викривлення монтажної устілки 95 і чвертей 93, 94. Таким чином, поліпшується прилипання підошви 2 до решти черевика 1. Останній стає міцніше. Відзначається, що в інструменті 100 розміщується гнучке з'єднання 102 для забезпечення упору в крайку 92. Гнучкість з'єднання 102 дозволяє інструменту 100 функціонувати, незважаючи на допуски на обробку.

У будь-якому випадку винахід здійснюється з матеріалів та за технологіями практичної реалізації, відомим фахівцям.

Безумовно, винахід не обмежується варіантом здійснення, описаний раніше і містить будь-які рівнозначні технології, що дозволяють вписуватися в рамки нижченаведеної формули винаходу.

Зокрема, можуть бути передбачені численні варіанти кон�ті матеріали. Це означає різні хімічні формули. Матеріали можуть бути відібрані таким чином, щоб під час відливання один прилипав до іншого.

Могло б бути також передбачено використання трьох або більше матеріалів для здійснення зовнішньої підошви.

Може бути також передбачено, що серцевина 15 буде фрагментована, що приведе, як наслідок, до того, що і поздовжня секція 91 буде фрагментована.

1. Черевик (1), що містить зовнішню підошву (2), витягнуту в довжину від заднього краю (4) до переднього краю (5), в ширину - між бічною (6) і серединної (7) сторонами, а у висоту - між відкритою поверхнею (8) і сполучної поверхнею (9), причому зовнішня підошва (2) містить серцевину (15) з першого матеріалу, який відрізняється тим, що серцевина (15) зовнішньої підошви (2) містить пластину (16), яка розмежовує сполучну поверхню (9), а також, щонайменше, один виступ (21-37), який виступає від пластини (16) до відкритої поверхні (8), при цьому зовнішня підошва (2) містить покриття (40) з другого матеріалу, причому покриття (40) частково розмежовує, щонайменше, відкриту поверхню (8) і частково покриває, щонайменше, одну пластину (16) і, щонайменше, один виступ (21-37).

4. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що зовнішня підошва (2) містить периферійну крайку (92), яка розташовується вздовж бічної сторони (6) заднього краю (4) і серединної сторони (7), причому кромка (92) є частиною покриття (40).

5. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що містить перший з'єднувальний вузол (61); причому з'єднувальний вузол (61) закріплений у серцевині (15).

6. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що вздовж підошви (2) розташована смуга (91), довжина якої становить від 85 до 100% довжини підошви (2), причому смуга (91) є частиною пластини (16).

7. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що кількість виступів (21-37) становить дев'ять з бічної сторони (46) серцевини (15) і вісім одиниць зі серединної сторони (47) серцевини (15).

8. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що передні виступи (29, 37) є гладкими і тим що містить другий з'єднувальний вузол (62) на рівні бічного виступу (27) і серединного виступу (35) зони плюсни (53).

9. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що задні виступи (21-23, 30-32) повністю покриті покриттям (40).

10. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що виступи (24 відкриті виїмки (71-87), які виходять з боку сполучної поверхні (9).

12. Черевик (1) п. 1, який відрізняється тим, що розподіл виступів (21-37) розмежовує поздовжню канавку (55) підошви (2), яка виходить на рівні відкритої поверхні (8). 

Схожі патенти:

Взуття для здоров'я і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до предмету взуття, який содержаит: основну частину черевика, що включає в себе верх черевика, функціонально поєднаний з підошвою, причому основна частина черевика містить передню частину і задню частину; устілку, розташовану всередині верху черевика і має по суті неэластичную п'яткову частину і по суті еластичну носкову частину; і по суті жорстку натискну пластину, що примикає до по суті еластичною носка. Технічний результат полягає в забезпеченні підтримки рівномірного тиску, що чиниться на стопу і вирівнювання ходи. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 14 іл.

Водонепроникна вентильована взуттєва підошва

Винахід відноситься до водонепроникної вентильованим взуттєвої підошви яка складається щонайменше з: опорного елемента (1), виконаного з полімерного матеріалу, який по суті є основною частиною взуттєвої підошви, і включає в себе, щонайменше, ходову поверхню підошви з протектором і бічні частини взуттєвої підошви; щонайменше, одного еластичного елемента (2), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого і закріпленого на ходовій поверхні зазначеного опорного елемента (1)принаймні, на частині його протяжності; щонайменше, одного гнучкого перфорованого шару (3), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого над зазначеним еластичним елементом (2) і герметично з'єднаний по периметру, по меншій мірі, до бічних частинах зазначеного опорного елемента (1); щонайменше, одного випускного клапана (4), вбудованого в бічну частину зазначеного опорного елемента (1) таким чином, щоб вхідний отвір клапана перебувало під зазначеним гнучким перфорованим шаром (3), а вихідний отвір клапана перебувало зовні взуттєвої підошви; повітропроникною або перфорованої устілки (5), розташованої, щонайменше, над указаннасти взуття, при цьому зберігаючи стійкість до зношування підошви. 14 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб оцінки зносостійкості взуттєвих підошовних матеріалів

Винахід відноситься до дослідження опору зносу або стирання твердих матеріалів, а саме взуттєвих підошовних матеріалів

Втачная устілка для виготовлення взуття беззатяжной

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості і може бути використано для поліпшення качества.формования панчішної заготовки при виготовленні взуття строчечно-литтєвого методу кріплення
Up!