Капсули для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів і відповідні машини, що використовують такі капсули

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до області капсул, виготовлених литтям під тиском або шляхом термоформування, герметично ущільнених і заповнених продуктами настою, такими як кава еспрессо, та/або водорозчинними продуктами, такими як сухе молоко або какао, і відповідних машин, які використовують такі капсули.

Рівень техніки

Відомі деякі види капсул, виготовлених литтям під тиском, що містять внутрішній канал вихідного потоку і наповнених продуктами настою, такими як кава еспрессо, або водорозчинними продуктами. Деякі з таких відомих капсул є громіздкими, дорогими і викликають складності при їх виготовленні, тому що вони складні і дуже деталізовані, що уповільнює їх виробництво. Інші види відомих капсул ущільнені негерметично. Отже, якість продукту, що міститься в капсулах, що погіршується з часом. Крім того, продукт може випадково вийти з капсули, а в результаті знижується кількість продукту, що міститься в капсулі, і забруднюється навколишнє середовище, в якій виробляють і/або зберігають капсулу.

Приклади капсул з внутрішнім каналом вихідного потоку, демонѰким чином, недолік, який необхідно вирішити, полягає у здійсненні капсули, виготовлених литтям під тиском або шляхом термоформування, ущільненої і негромоздкой, яку можна легко зробити, тим самим знизивши витрати, і яка надає високу якість напоїв з продуктами настою і з водорозчинними продуктами. Всі недоліки, згадані вище щодо розмірів і витрат, усунуті у цьому винаході.

Крім того, запропоноване рішення гарантує високоякісний продукт, оскільки, будучи виконаним з можливістю герметичного ущільнення, воно забезпечує можливість збереження з плином часу органолептичних властивостей продукту міститься і забезпечує можливість проходження потоку води, після перетворення її на каву еспрессо або напій, в чашку через деякий час попереднього настоювання під регульованим тиском.

Сутність винаходу

Даний винахід засноване на ідеї забезпечення капсули, в якій в результаті впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір, так що напій витікає через внутрішнє наскрізний отвір.

Згідно варіанту рмования для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал вихідного потоку і виконана з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента, причому допомогою впорскування води під тиском в капсулу ущільнюючий елемент піднімається, стаючи відокремленим від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку, відкриваючи внутрішнє наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку, так що настій або напій виходить назовні через внутрішнє наскрізний отвір. Виробництво такої капсули може представляти собою легкий і недорогостоящий процес. Крім того, така капсула гарантує високоякісні напої.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якому ущільнюючий елемент містить отслаиваемую захисну плівкову ущільнюючу мембрану. Мембрана може бути легко деформована водою під тиском, вприснутой в капсулу, для забезпечення можливості введення напою протягом певного періоду часу всередину капсули перед витіканням його через внутрішнє наскрізний отвір, таким чином підвищуючи якість напою.

Згідно додаткового варсуществу перпендикулярний дну капсули. Такий тип каналу може бути легко виконано. Крім того, напій, таким чином, може легко витікати через внутрішній канал вихідного потоку.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій верхня частина внутрішнього каналу вихідного потоку є плоскою. Така особливість послаблює адгезію ущільнюючого елемента з верхньою частиною внутрішнього каналу вихідного потоку. Хороша адгезія ущільнюючого елемента з верхньою частиною внутрішнього каналу вихідного потоку покращує функціональність капсули, таким чином забезпечуючи можливість рівномірного підйому ущільнюючого елемента відносно всієї верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку. Крім того, таким чином гарантовано оптимальне ущільнення капсули і запобігання випадкового вихідного потоку продукту через внутрішній канал вихідного потоку протягом транспортування і зберігання капсул.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій верхня частина внутрішнього каналу вихідного потоку розташована по суті на одному рівні з верхньою поверхнею капсули. Таким чином полегшується і ускоряетсяе того, ущільнюючий елемент розміщений по суті на горизонтальній площині, таким чином полегшуючи обробку та зберігання капсули, за допомогою чого знижена ймовірність поломки ущільнюючого елемента. Згідно альтернативних варіантів реалізації цього винаходу верхня частина внутрішнього каналу вихідного потоку може бути розташована на верхньому рівні щодо верхньої площини капсули так, щоб виступати. Згідно альтернативних варіантів реалізації верхня частина внутрішнього каналу вихідного потоку може бути розміщена на нижньому рівні щодо верхньої площини капсули з тим, щоб послабити вихідний потік напою через внутрішнє наскрізний отвір.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій внутрішній канал вихідного потоку має по суті конічну форму. Така форма може бути виконана дуже швидко і легко. Крім того, дана форма полегшує вихідний потік напою.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій внутрішній канал вихідного потоку закінчується циліндричною частиною, відповідно верхній частині внутрішнього каналу вих, � якій внутрішній канал вихідного потоку містить кінцеву виступаючу частину, яка виступає по відношенню до суміжної частини зовнішньої поверхні дна капсули для стримування потоку настою або напою по зовнішньої поверхні дна капсули, що проходить через зазначене внутрішнє наскрізний отвір. Завдяки кінцевий виступаючій частині відбувається ефективне витіснення настою або напою, що проходить через внутрішнє наскрізний отвір, з капсули. Зокрема, виступаюча частина стримує потік настою або напою по зовнішньої поверхні дна капсули. Таким чином, напій не розтрачується по дну капсули, а весь вироблений напій ефективно збирається, і знижується вірогідність забруднення капсули і, можливо, корпусу капсули в розливної машини, що використовує таку капсулу.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, додатково містить нижній фільтруючий елемент, розміщений поблизу дна капсули для формування простору для входу води під тиском в капсулу. Вода, що надходить всередину капсули, таким чином, спочатку потрапляє у простір, в якому відсутній продукт. Оскільки опір воді отсутствуеѵктивно потрапляти на весь продукт, міститься в капсулі. Зокрема, так як вхідний простір для входу води під тиском всередину капсули сформовано фільтруючим елементом, вода під тиском, після заповнення всього обсягу вхідного простору, проходить через фільтруючий елемент і потрапляє в простір капсули, в якому міститься продукт. Наявність простору для входу води полегшує вхід води в капсулу, таким чином, знижуючи вірогідність неефективного попадання води на продукт, що міститься в капсулі. Таким чином, виключається втрата продукту і підвищується якість виробленого напою. Зокрема, у разі неоднорідне стисненого продукту, що міститься в капсулі, вода могла б підніматися по виборчим напрямами, утвореним в місцях, що мають нижчу ступінь пресування, таким чином, не потрапляючи на весь продукт, отримуючи лише частковий настій, і тим самим знижуючи якість напою. Крім того, наявність простору для входу води, в якій відсутній продукт, забезпечує можливість зниження ймовірності можливого пошкодження вприскивающих коштів для впорскування води машини для використання капсули, призначених для впорскування води, наприклад, від засмічення продуктом або чрени в простір, в якому відсутній продукт, і тим самим не входять в прямий контакт із самим продуктом.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій нижній фільтруючий елемент має більший діаметр, ніж діаметр капсули з тим, щоб охоплювати зовнішню крайку, виконану з можливістю загину для зчеплення з частиною внутрішньої поверхні бічної стінки капсули. Таким чином, фільтруючий елемент може бути приварений до капсулі по зовнішній кромці, підвищуючи жорсткість фільтруючого елемента і стійкість капсули.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, додатково містить верхній фільтруючий елемент, розташований між верхньою частиною внутрішнього каналу вихідного потоку і ущільнюючим елементом, так що настій або напій проходить через верхній фільтруючий елемент перед підйомом ущільнюючого елемента і знову проходить через нього перед витіканням по внутрішньому наскрізного отвору. За допомогою такого рішення фільтр, що забезпечує можливість подвійного фільтрування напою перед витіканням його з капсули, виконується легким і недорогим способом, значно підвищуючи якість наасно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій верхній фільтруючий елемент приварений до верхньої поверхні капсули і на верхній частині внутрішнього каналу вихідного потоку, і ущільнюючий елемент приварений до верхньої поверхні капсули і на верхній частині внутрішнього каналу вихідного потоку через верхній фільтруючий елемент, так що нижня поверхня ущільнюючого елемента зчіплюється з верхньою поверхнею верхнього фільтруючого елемента.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій щонайменше один або обидва з нижнього фільтруючого елемента і верхнього фільтруючого елемента містить проникний і фільтруючий термоуплотняемий матеріал. Термоуплотняемий матеріал може бути застосований до корпусу капсули легким, недорогим і швидким способом. Згідно конкретних варіантів реалізації цього винаходу проникний і фільтруючий термоуплотняемий матеріал містить термоуплотняемую фільтрувальний папір. Термоуплотняемая фільтрувальний папір краща внаслідок її невисокої вартості.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій внутрішній канал вихідного потоку містить збільшену до�н з можливістю підтримки нижнього фільтруючого елемента. Таким чином, нижній фільтруючий елемент може бути ефективно розміщений поблизу дна капсули. Наприклад, нижній фільтруючий елемент може бути приварений до виступу.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій для продуктів настою забезпечено фільтруюче колесо, вставлене відповідно верхній частині внутрішнього каналу вихідного потоку і сидить в круговому пазу капсули. Таким чином, напій фільтрується до підйому ущільнюючого елемента капсули, підвищуючи якість напою, одержаного за допомогою капсули.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій внутрішнє наскрізний отвір містить безліч фільтруючих отворів поблизу верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку. Таким чином, напій фільтрується перед витіканням з капсули, тим самим підвищуючи якість напою, одержаного за допомогою капсули.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, причому зазначена капсула герметично ущільнені ущільнюючим елементом, привареним до верхньої поверхні капсули і на верхній частині внутрішнього каналу виходног�ие забезпечує можливість збереження органолептичних властивостей продукту, міститься в капсулі, протягом тривалого періоду часу. Крім того, значно знижується ймовірність випадкового виходу продукту, що міститься в капсулі, з самої капсули, наприклад, протягом транспортування та поводження з капсулою. Раскрепляемое зварне з'єднання відрізняється міцності забезпечує можливість легкого підйому ущільнюючого елемента від верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку для відкриття наскрізного отвору і можливість одночасного підтримання ущільнюючого елемента в нерухомому стані по відношенню до верхньої кромки капсули.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, додатково містить плоску поверхню, має меншу товщину, ніж товщина бокової стінки капсули, на зовнішній бічній стінці капсули. Дана плоска поверхня, що має меншу товщину, ніж бічна стінка капсули, полегшує проникнення в капсулу вприскивающих коштів для впорскування води під тиском.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена капсула, в якій дно капсули містить посилює конструкцію, виконану з можливістю підтримки дна по інструкції знижує ймовірність виникнення такого згинання і одночасно стабілізує дно капсули. Приклад підсилює конструкції може бути заданий парою концентричних і переплетених архимедових спіралей. Дане рішення крім забезпечення ефективного підсилення для дна капсули має конкретну естетичну якість. Для додаткового посилення дна капсули дві архимедови спіралі можуть бути пов'язані ребрами один з одним.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина для використання капсули по справжньому винаходу, що містить розміщують кошти для розміщення щонайменше однієї капсули протягом фази розливу і упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу через бічну стінку капсули для отримання настою або напою, що випливає з капсули через внутрішнє наскрізний отвір капсули. Напої або настої, отримані за допомогою такої машини мають дуже високу якість.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій упорскують кошти виконані з можливістю створення завихрення води під тиском в капсулі, тому що завихрення закручує весь міститься продукт, піднімає ущільнюючий елемент і через деякий час попереднього через який витікає настій або напій, навіть якщо він густий і високов'язкий. Таким чином, продукт, що міститься в капсулі, ефективно обдается водою, виключаючи втрату і підвищуючи якість отриманих напоїв.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій упорскують кошти виконані з можливістю створення деформації, спрямованої всередину капсули, на бічній стінці капсули для поліпшення ущільнення між вприскивающими засобами і бічною стінкою капсули. Така деформація, або розбіжність, покращує ущільнення між вприскивающими засобами та отвором входу вприскивающих коштів в бічній стінці капсули. Завдяки тиску в капсулі, викликаному водою, введеної вприскивающими засобами, поверхню бічної стінки капсули, згідно з деформацією, притискається до вприскувальних засобів, охоплюючи їх і покращуючи ущільнення.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій упорскують засоби містять голку, виконану з можливістю переміщення в перпендикулярному напрямку до осі капсули і з можливістю проникнення через будь-яку точку бічної стінки капсули поблизу дна капсули, предпочтит проникає через будь-яке місце на бічній стінці капсули, так що орієнтація капсули в машині не відповідає фактичному введення води під тиском в капсулу. Крім того, голка проникає в бічну стінку капсули і може сформувати в самій стінці не тільки отвір входу, але також і деформацію, або розбіжність, бічної стінки капсули у внутрішній простір капсули. Така деформація покращує ущільнення між голкою і отвором входу голки всередину капсули. Зокрема, завдяки тиску в капсулі, викликаному водою, введеної за допомогою голки, поверхню бічної стінки капсули, згідно з деформацією, притискається до голці, охоплюючи і покращуючи ущільнення. Деформація бічної стінки і ущільнення можуть бути поліпшені при конічній формі голки.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій внутрішній канал голки зігнутий, так що вода під тиском, що випливає з даного каналу, створює круговий завихрення від дна до верхньої частини всередині капсули, захоплюючи весь продукт, що міститься в капсулі. Канал в голці може мати різні кути загину. Наприклад, вигин може представляти собою 90° вигин, тобто прямий кут. В якості альтернативи, загин міг би бути виконаний так, ч�астоящего винаходу забезпечена машина, в якій упорскують кошти додатково містять ущільнюючі засоби, виконані з можливістю герметичного ущільнення оточення отвори, сформованого в бічній стінці капсули для впорскування води під тиском в капсулу. Таким чином, гарантується, що вода під тиском, що випливає з вприскивающих коштів, не вийде з отвору, сформованого на бічній стінці капсули вприскивающими засобами.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій ущільнюючі засоби містять вертикальну пластину, пристосовану для герметичного ущільнення області, навколишнього отвір, сформований в бічній стінці капсули для впорскування води під тиском в капсулу. Таким чином, ущільнення здійснюється легко реалізованим, ефективним і простим способом.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, додатково містить охоплюють засоби для механічного схоплювання капсули в розливної машини протягом процесу розливу. Таким чином, для схоплювання капсули протягом процесу розливу забезпечений закритий корпус. Згідно варіанту реалізації�корпусу після зумовленого числа роздач, або при послідовному застосуванні капсул, що містять різні продукти, так що вироблені напої володіють оригінальним смаком. Після роздачі, наприклад кава, доцільно очистити корпус капсули перед розливом, наприклад, чаю. Корпус може бути легко очищений шляхом вставки диска, що має, по суті, однакову форму і розмірності з ущільнюючим елементом капсули. На даному етапі, не вставляючи капсулу в корпус, упорскують засоби приводяться в дію для викиду води під тиском. Отримана таким чином струмінь води не вводиться в капсулу, а вливається в корпус розливної машини для його ефективного очищення. Диск, що має форму і розміри по суті ідентичні формою і розмірами ущільнюючого елемента, легко вводить струмінь води в корпус.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій охоплюють засоби містять кришку, яка в закритому положенні надає механічне тиск на периферійну крайку ущільнюючого елемента проти верхній поверхні капсули для запобігання від'єднання ущільнюючого елемента від кромки капсули протягом фази розливу при максимальному тиску в капсулі. Така кришка дозволяє та, відповідно до внутрішнього наскрізного отвору каналу вихідного потоку, підводиться від отвору, звільняючи його і забезпечуючи можливість витікання напою.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій охоплюють кошти додатково містять регулюють кошти, виконані з можливістю регулювання внутрішнього тиску капсули при розміщенні капсули в машині протягом фази розливу. Таким чином, можна точно регулювати час, при якому вода залишається під тиском усередині капсули, і, таким чином, у разі використання продуктів настою регулювати концентрацію і смак вироблених напоїв. Наприклад, при встановленому низькому тиску в капсулі вода буде залишатися в капсулі протягом короткого проміжку часу, а напій буде володіти м'яким смаком. Збільшення внутрішнього тиску, яке може бути досягнуто в капсулі, означає, що вода буде залишатися в капсулі протягом більш тривалого проміжку часу, таким чином, збільшуючи час настою і підкреслюючи смак напою. Таким чином, впливаючи на регулюючі засоби, можна задовольняти смаки декількох користувачів, не з�Іншими словами, виходячи з ідентичних капсул, наповнених однаковою кількістю одного і того ж продукту, можна отримати більш або менш насичені напої і, таким чином, задовольнити смаки різних користувачів.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій регулюючі засоби розташовані у відповідності з верхньою частиною внутрішнього каналу вихідного потоку капсули, коли капсула розміщена в машині протягом фази розливу. Регулюючі засоби відповідно впливають на частину ущільнюючого елемента капсули, прикріпленого до верхньої частини каналу вихідного потоку, що регулює внутрішній тиск, необхідне для підйому ущільнюючого елемента від верхньої частини каналу вихідного потоку.

Згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу забезпечена машина, в якій регулюють кошти, виконані з можливістю регулювання внутрішнього тиску капсули, містять ковзний штифт, з'єднаний з пружиною, тиск якої регулюється за допомогою різьбової рукоятки. Таке рішення забезпечує можливість легкої реалізації засобів для регулювання внутрішнього тиску капсули.

Короткий опис�очні номери належать до однакових частин та/або до подібним частинам та/або до відповідних частин системи. На кресленнях:

на фіг.1 схематично показаний зовнішній вигляд капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.2 схематично показано вертикальний розріз капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.2b схематично показано вертикальний розріз капсули по додатковому варіанту реалізації цього винаходу, а також показано збільшення частини капсули;

на фіг.3 схематично показано вертикальний розріз капсули по додатковому варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.4 схематично показано вертикальний розріз капсули, показаної на фіг.3, всередині якої знаходяться упорскують засоби машини для використання капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.4b схематично показаний горизонтальний розріз системи, показаної на фіг.4;

на фіг.5 схематично показано вертикальний розріз системи, показаної на фіг.4, після початку впорскування вприскивающими засобами води під тиском в капсулу;

на фіг.6 схематично показано вертикальний розріз системи, показаної на фіг.4, протягом розливу напою;

на фіг.7 схематично показано вертикальний розріз капсули по додатковому варіанту реалізації цього изобѴятся упорскують засоби машини для використання капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.9 схематично показано вертикальний розріз системи, показаної на фіг.8, після початку впорскування вприскивающими засобами води під тиском в капсулу;

на фіг.10 схематично показано вертикальний розріз системи, показаної на фіг.8, протягом розливу напою;

на фіг.11 схематично показано вертикальний розріз капсули по варіанту реалізації цього винаходу, розміщеної у машині для використання капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.12 схематично показана система, зображена на фіг.11, після закриття охоплюють коштів машини;

на фіг.13 схематично показана система, зображена на фіг.12, протягом розливу напою у разі продукту настою;

на фіг.14 схематично показана система, зображена на фіг.12, протягом розливу напою у разі водорозчинного продукту;

на фіг.15 схематично зображено вертикальний розріз капсули по варіанту реалізації цього винаходу, розміщеної у машині для використання капсул, що містить регулюючі засоби для регулювання тиску всередині капсули по варіанту реалізації цього винаходу;

на фіг.16 схематично зображує систему, показану на фіг.15, після закриття охвативающи�искивающими засобами води під тиском в капсулу;

на фіг.18 схематично показана система, зображена на фіг.16, протягом розливу напою;

на фіг.19 схематично показана система, зображена на фіг.16, при рівновазі тиску, що чиниться регулюючими засобами, з внутрішнім тиском капсули;

на фіг.20 схематично зображено вертикальний розріз капсули по додатковому варіанту реалізації цього винаходу, а також на даній фіг.20 зображені зазначені збільшення двох частин;

на фіг.21 схематично показана зовнішня поверхня дна капсули по додатковому варіанту реалізації цього винаходу.

Здійснення винаходу

У наведеному нижче описі даний винахід представлено стосовно конкретних варіантів реалізації, зображених на доданих кресленнях. Однак даний винахід не обмежена конкретними варіантами реалізації, розкритими у наведеному нижче докладному описі і показаними на кресленнях, а швидше описані варіанти реалізації просто представлені в якості прикладів декількох аспектів цього винаходу, обсяг якого визначений формулою винаходу.

Додаткові модифікації і зміни цього винаходу будуть очевидні для фахівця в дан�анний модифікації і/або зміни цього винаходу, обсяг якого визначений формулою винаходу.

На фіг.1 показаний зовнішній вигляд капсули 1 по варіанту реалізації цього винаходу. На цьому кресленні можна помітити наявність плоскої поверхні 2, займає частину зовнішньої бічної стінки капсули.

На фіг.2 схематично показано осьовий переріз конструкції капсули, по суті циліндричної, отриманої литтям під тиском термопластичного матеріалу, біорозкладаного матеріалу або шляхом термоформування. Внутрішній канал 3 вихідного потоку, що має по суті конічною формою і закінчується в циліндричній частині 3', розташований по центру капсули 1. Канал 3 вихідного потоку містить внутрішнє наскрізний отвір 4, і його плоска верхня частина 7 розташована по суті на одному рівні з верхньою поверхнею 5 капсули 1. Верхня поверхня 5 має кільцеподібну форму. Крім того, верхня поверхня 5 має кільцевий паз 6 до її внутрішньої частини. Плоска поверхня 2, що володіє меншою товщиною, ніж товщина бокової стінки капсули, розташована на зовнішній стороні капсули. Внутрішній канал 3 вихідного потоку є вертикальним, а саме по суті перпендикулярним дну капсули 1.

Капсула 1 має по суті циліндр� циліндра. Капсула 1 може мати, наприклад, будь-яку форму осьової симетрії, а канал вихідного потоку переважно може бути розташований у відповідності з віссю симетрії системи.

На фіг.2b показаний альтернативний варіант реалізації капсули, в якій наскрізний отвір 4 на верхній частині 7 каналу вихідного потоку забезпечено безліччю невеликих фільтруючих отворів 4'. Дані отвори 4' забезпечують можливість фільтрування напою перш, ніж він витече через наскрізний отвір 4 і внутрішній канал 3 вихідного потоку.

На фіг.3 зображено осьовий переріз капсули 1 по додатковому варіанту реалізації винаходу. Капсула заповнена продуктом 8 настою, наприклад меленою кавою, і фільтруюче колесо 9 центрується центральним отвором і щільно посаджена на циліндричній частині 3' внутрішнього каналу 3 вихідного потоку у відповідності з верхньою частиною 7 каналу 3 вихідного потоку. Капсула герметично ущільнені ущільнюючим елементом 10, наприклад відшаровується захисної плівковою ущільнюючої мембраною, привареним до верхньої поверхні 5 капсули і до верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку. Ущільнюючий елемент 10 зчіплюється з верхньою поверхнею фільтруючого колеса 9.

На фіг.4 ченной для використання капсули по варіанту реалізації цього винаходу. Упорскують засоби містять голку 11, яка з боку проникає в капсулу поблизу дна 16 капсули крізь плоску поверхню 1, і вертикальну пластину 12, переносящую голку 11 і герметично уплотненнную за відповідною плоскій поверхні 2.

На фіг.4b показано горизонтальне поперечне перетин системи, показаної на фіг.4. Кінцева частина внутрішнього каналу 11' голки 11 загнута. Таким чином, внутрішній канал 11' голки 11 відходить в сторону щодо кінцевий загостреної частини голки 11. У прикладі, показаному на фіг.4b, сгибающееся закруглення внутрішнього каналу голки виконано так, щоб формувати кут по суті 90°. В якості альтернативи, закруглення могло бути виконано так, щоб формувати кути більше ніж 90°.

На фіг.5 відображено формування водою під тиском, що увійшла в капсулу 1 через голку 11, завихрення, яке підвищило тиск в капсулі 1, піднімаючи ущільнюючий елемент 10 без відокремлення та ініціації попереднього настоювання.

На фіг.6 показано що, в результаті подальшого збільшення внутрішнього тиску капсули 1, ущільнюючий елемент 10 відділений від верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку.

Тут можна побачити, що за допомогою підйому уплотняѽаружу. Фільтрація настою здійснюється фільтруючим колесом 9 перш, ніж він досягне 4 отвори каналу 3.

На фіг.7 показано осьовий переріз капсули 1 по додатковому варіанту реалізації цього винаходу. Капсула заповнена водорозчинним продуктом 13, наприклад сухим молоком, какао і т. д., і ущільнюючий елемент 10 приварений до верхньої поверхні 5 капсули і на верхній частині внутрішнього каналу 3 вихідного потоку. В даному випадку фільтруюче колесо 9 відсутня, так як водорозчинний продукт.

На фіг.8 зображено осьовий переріз капсули 1 з фіг.7, всередині якої знаходяться упорскують засоби машини, призначеної для використання капсули по варіанту реалізації цього винаходу. Упорскують засоби містять голку 11, яка з боку проникає в капсулу поблизу дна 16 через плоску поверхню 2, і вертикальну пластину 12, переносящую голку 11 і герметично ущільнену за відповідною плоскій поверхні 2 бічної стінки капсули.

На фіг.9 відображено формування водою під тиском, що надійшла в капсулу 1 через голку 11, завихрення, яке підвищило тиск усередині капсули 1, піднімаючи ущільнюючий елемент 10 і ініціюючи процес розчинення продукту 13 у воді.

Н10 відділений від верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку. За допомогою підйому ущільнюючого елемента 10 для напою 15 відкрито шлях до отвору 4 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку, через який напій витікає назовні.

На осьовому перерізі фіг.11 зображено розміщення капсули 1 в розливної машини 17. Голка 11 розливної машини відведена, а кришка 18 розливної машини піднято.

На осьовому перерізі фіг.12 зображено притиснення кришки 18 розливної машини 17 до кромки ущільнюючого елемента 10 капсули і поверх верхній поверхні 5 капсули 1. Голка 11 перемістилася, проникаючи з боку в капсулу поблизу дна 16. Вертикальна пластина 12 створює герметичне ущільнення за відповідною плоскій поверхні 2 капсули.

На осьовому перерізі фіг.13 зображено, що завихрення води під тиском надійшло в капсулу 1 через голку 11, підняло ущільнюючий елемент 10 капсули, відокремлюючи його від верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку, забезпечуючи настою 14 можливість проходження через отвір 4 до чашки. Настій 14 фільтрується фільтруючим колесом 9 перш, ніж він досягне 4 отвори внутрішнього каналу 3 вихідного потоку. Кришка 18 механічно притиснута по крайці ущільнюючого елемента 10 і перешкоджає від'єднання елемента від верхньої поверхні 5 капсули навіть п�ободного простору, достатнього для відділення і підйому ущільнюючого елемента 10 від верхньої частини 7 каналу 3 вихідного потоку, для відкриття внутрішнього наскрізного отвору 4 і забезпечення напою можливості витікання з капсули 1.

На осьовому перерізі фіг.14 зображено, що завихрення води під тиском надійшло в капсулу 1 через голку 11, підняло ущільнюючий елемент 10 капсули, відокремлюючи його від верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку, забезпечуючи напою 15 можливість витікання через отвір 4 в склянку. Кришка 18 механічно притиснута по крайці ущільнюючого елемента 10, перешкоджаючи від'єднання елемента від верхньої поверхні 5 капсули, навіть при впливі на нього тиску. Крім того, кришка 18 містить поглиблення, призначене для забезпечення вільного простору, достатнього для відділення і підйому ущільнюючого елемента 10 від верхньої частини 7 каналу 3 вихідного потоку, для відкриття внутрішнього наскрізного отвору 4 і забезпечення напою можливості витікання з капсули 1. Оскільки водорозчинний продукт, фільтруюче колесо 9 відсутня.

На осьовому перерізі фіг.15 зображений додатковий варіант реалізації розливної машини 17 по справжньому винаходу.

Розливочна машина �я капсули 1 при розміщенні капсули в машині протягом фази розливу.

Зокрема, у прикладі, показаному на фіг.15, кришка 18 машини 17 забезпечена по центру за допомогою ковзного штифта 19, сполученого з пружиною 20, зусилля якої регулюється за допомогою різьбової рукоятки 21.

На фіг.16, 17 і 18 послідовно зображено зміну тиску усередині капсули, необхідного для відділення ущільнюючого елемента 10 від верхньої частини 7 каналу 3 вихідного потоку і для відкриття шляху виходу настою 14 назовні, при зміні зусилля на ковзний штифт 19.

На осьовому перерізі фіг.19 зображує врівноваженість тиску на мембрану 10, піднімає її і викликаного рідиною, що міститься в капсулі, і тиску регулюючих засобів, що протидіють внутрішнього тиску.

На фіг.20 показана капсула згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу. Ця капсула заповнена продуктом 8 настою.

Капсула містить нижній фільтруючий елемент 9", розташований поблизу дна 16 капсули 1 для формування простору, призначеного для входу води під тиском в капсулу. В даному просторі продукт настою відсутня. Зокрема, продукт 8 настою, що міститься в капсулі, розміщений вище нижнього фільтруючого елемента 9". Згідно фіг.20, упорскують середовищ тиском в простір, сформоване між дном капсули і нижнім фільтруючим елементом 9". Таким чином, вода займає всю корисну поверхню капсули і, піднімаючись через фільтруючий елемент 9", потрапляє на весь продукт, що міститься в капсулі.

Наприклад, при неоднорідне спресованому продукті, що містяться в капсулі, рідина під тиском могла б піднятися по виборчим проходах, створеним в областях, в яких продукт має більш низьке стиснення, тим самим не потрапляючи на весь продукт і отримуючи частковий настій, знижуючи якість напою. Простір, утворене за допомогою нижнього фільтруючого елемента 9", забезпечує можливість подолання такого недоліку.

Крім того, оскільки упорскують кошти впорскують воду у простір, в якому відсутній продукт, ризик забивання або руйнування вприскивающих коштів з-за твердих компонентів продукту знижено. Наприклад, голка вприскивающих коштів, таким чином, захищена від попадання частинок кави.

Так як нижній фільтруючий елемент 9" здійснює фільтрацію, він не схильний до впливу тиску рідини і, таким чином, також не схильний ні поломок, ні від'єднанню.

Нижній фільтруючий елемент 9" особливо кращий д�моуплотняемого матеріалу. Термоуплотняемий матеріал легко застосовний для капсули. Наприклад, нижній фільтруючий елемент 9" може бути виконаний з термоуплотняемой фільтрувального паперу, що особливо краща зважаючи на її невисоку вартість і можливості отримання, наприклад, з рулону.

У прикладі, показаному на фіг.20, нижній фільтруючий елемент 9" легко і ефективно розміщений поблизу дна капсули наступному способом. Внутрішній канал 3 вихідного потоку забезпечений збільшеної кінцевий частиною поблизу дна 16 капсули для освіти виступу 26 всередині капсули. Наприклад, у разі круглого горизонтального поперечного перерізу внутрішнього каналу 3 вихідного потоку виступ 26 формує круглу кільцеву межу, навколишнє поверхня внутрішнього каналу 3 вихідного потоку, звернену всередину капсули. Нижній фільтруючий елемент 9" може бути прикладений до виступу 26. Практично внутрішній канал 3 вихідного потоку центрує і підтримує нижній фільтруючий елемент 9" за допомогою виступу 26. Нижній фільтруючий елемент 9" може бути приварений, наприклад, шляхом термічного зварювання, до виступу 26.

Крім того, нижній фільтруючий елемент 9" може мати діаметр, більший, ніж діаметр капсули з тим, щоб охоплювати зовнішню крайку 25,�їм чином, нижній фільтруючий елемент 9" може бути приварений, наприклад, за допомогою термічного зварювання до капсулі по крайці 25.

Зварні шви до виступу 26 і до кромки 25 надають жорсткість нижньому фільтруючому елементу 9" і збільшують стійкість капсули.

Капсула, показана на фіг.20, додатково містить верхній фільтруючий елемент 9', розміщений між верхньою частиною 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку і ущільнюючим елементом 10. Зокрема, верхній фільтруючий елемент 9' приварений до верхньої поверхні 5 капсули і до верхньої частини 7 внутрішнього каналу 3 вихідного потоку. Ущільнюючий елемент 10 розміщений над верхнім фільтруючим елементом 9' і, таким чином, приварений до верхньої поверхні 5 капсули і до верхньої частини 7 внутрішнього каналу вихідного потоку через верхній фільтруючий елемент 9'. Таким чином, верхній фільтруючий елемент 9' поміщений між продуктом, що містяться в капсулі, і ущільнюючим елементом 10 капсули. Верхній фільтруючий елемент 9', таким чином, зчіплюється з ущільнюючим елементом 10. Зокрема, верхня поверхня верхнього фільтруючого елемента 9' зчіплюється з нижньою поверхнею ущільнюючого елемента 10. Крім того, капсула може бути заповнена продуктом, наприклад продуктом�ующего елемента 9'. Верхній фільтруючий елемент 9' може володіти однаковою формою і розмірності з ущільнюючим елементом 10.

Рідина під тиском усередині капсули перетинає верхній фільтруючий елемент 9', штовхає ущільнюючий елемент 10, піднімаючи його від верхньої частини 7 каналу 3 вихідного потоку, і в цей момент, оскільки рідина може пройти через простір, відкрите ущільнюючим елементом 10, знову перетинає верхній фільтруючий елемент 9' перед витіканням з капсули через внутрішнє наскрізний отвір 4 каналу 3 вихідного потоку. Таким чином, напій схильний подвійної фільтрації до його розливу.

Оскільки верхній фільтруючий елемент 9' здійснює фільтрацію, він не схильний до впливу тиску рідини і, таким чином, не схильний ні поломок, ні від'єднанню.

Верхній фільтруючий елемент 9' особливо кращий для продуктів настою.

Верхній фільтруючий елемент 9' може бути виготовлений з проникного та фільтруючого термоуплотняемого матеріалу. Термоуплотняемий матеріал легко застосовний до капсулі. Наприклад, верхній фільтруючий елемент 9' може бути виготовлений з термоуплотняемой фільтрувального паперу, що особливо краща зважаючи на її невисоку вартість і вооз� потоку містить кінцеву виступаючу частину 24, виступаючу по відношенню до суміжної частини зовнішньої поверхні 16' дна 16 капсули з тим, щоб стримувати потік настою або напою по зовнішній поверхні 16' дна капсули, що проходить через внутрішнє наскрізний отвір. Кінцева виступаюча частина 24 може містити, наприклад, кругове кільце, що оточує вихідний отвір каналу 3 вихідного потоку по дну 16. Таким чином, можна запобігти проходження рідини, що витікає з каналу 3 вихідного потоку, по зовнішній поверхні 16' дна капсули. Завдяки кінцевий виступаючій частині 24, рідина, що виходить з каналу 3 вихідного потоку, що падає безпосередньо в контейнер, в якому вона повинна бути зібрана, та не розтрачена по зовнішній поверхні 16' дна капсули.

Необхідно зазначити, що хоча на фіг.20 зображена капсула, в якій верхній фільтруючий елемент, нижній фільтруючий елемент і кінцева виступаюча частина показані в комбінації, тим не менше кожен з цих компонентів незалежний від інших, тобто можливе, щоб кожен з них був присутній індивідуально або в будь-якої можливої комбінації в капсулах по справжньому винаходу.

Крім того, на фіг.20 схематично показано формування в бічній стінці капсули деформації вприскивающими коштів�гічні отвір в бічній стінці капсули для впорскування в неї води, але вони поділяють і/або деформують, за напрямом усередину капсули, поверхню бічної стінки капсули, суміжній з отвором. Така деформація покращує ущільнення між вприскивающими засобами та отвором входу вприскивающих коштів в бічній стінці капсули. Завдяки тиску води в капсулі, поверхню бічної стінки капсули, згідно з деформацією, тисне на упорскують кошти, охоплюючи їх і покращуючи ущільнення. Такі результати можуть бути легко отримані, наприклад, шляхом забезпечення вприскивающих коштів з голкою, яка має конічну форму, як показано на фіг.20.

Капсула, зображена на фіг.20, не забезпечена поверхнею 2, що володіє меншою товщиною, ніж товщина бокової стінки капсули.

На фіг.21 схематично зображена зовнішня поверхня дна капсули згідно додаткового варіанту реалізації цього винаходу.

Дно капсули містить посилює конструкцію, виконану з можливістю зміцнення дна і збереження його по суті плоским.

У прикладі, показаному на фіг.21, підсилює конструкція містить кілька концентричних і переплетених архимедових спіралей 22 і 22'. Крім того, в декількох точках спіралі 22 і 22' пов'язані один з одним шляхом� розкрито щодо варіантів реалізації, представлених в наведеному вище описі, для фахівця в даній області техніки буде очевидно, що можлива реалізація деяких модифікацій, змін і вдосконалень цього винаходу, виходячи з наведеного вище опису та в межах прикладеної формули винаходу, не відступаючи від сутності та обсягу захисту цього винаходу.

Наприклад, незважаючи на те, що у варіантах реалізації, представлених у наведеному вище описі, капсула має по суті циліндричну форму, вона може бути виконана в декількох формах.

Крім того, для виключення надмірного затінення описаного винаходу, ті моменти, які вважаються добре відомими для фахівця в даній області техніки, не були розглянуті в цьому описі.

Відповідно, даний винахід не має бути обмежена певними зразками варіантами реалізації, а тільки об'ємом прикладеної формули винаходу.

Посилальні позначення

На кресленнях, кожен елемент позначено наступним чином:

1 - капсула, отримана литвом під тиском термопластичного матеріалу або термоформованием;

2 - плоска поверхня на зовнішній бічній стінці капсули;

3 - внутрішні еле�;

4 - наскрізний отвір внутрішнього каналу вихідного потоку;

4' - невеликі фільтруючі отвори на верхній частині внутрішнього каналу вихідного потоку;

5 - верхня поверхня капсули;

6 - паз на верхній поверхні капсули, який може бути використаний, наприклад, для розміщення фільтруючого колеса;

7 - верхня частина внутрішнього каналу вихідного потоку;

8 - продукт настою, що міститься в капсулі;

9 - фільтруюче колесо;

9' - верхній фільтруючий елемент;

9" - нижній фільтруючий елемент;

10 - ущільнюючий елемент капсули, наприклад відшаровується захисна плівкова ущільнююча мембрана, герметично ущільнена до верхньої частини внутрішнього каналу вихідного потоку і до верхньої поверхні капсули;

11 - упорскують кошти для впорскування води під тиском в капсулу, наприклад голка з вигнутим каналом, пробивающая бічну стінку капсули і вприскивающая воду під тиском;

11' - зігнутий канал в голці;

12 - вертикальна пластина, що переносить голку і виконана з можливістю ущільнення її в капсулі протягом нагнітання;

13 - водорозчинний продукт, що міститься в капсулі;

14 - отриманий настій;

15 - отриманий напій;

16 - дно капсули;< - �кользящий штифт розливної машини;

20 - регульована пружина розливної машини;

21 - різьбова рукоятка для регулювання пружності пружини;

22 і 22' - дві концентричні і переплетені архимедови спіралі, розміщені на зовнішній поверхні дна капсули;

23 - ребра, що з'єднують дві архимедови спіралі 21 і 22 один з одним;

24 - кінцева виступаюча частина внутрішнього каналу вихідного потоку, що виступає по відношенню до суміжної частини зовнішньої поверхні дна капсули;

25 - зовнішня кромка нижнього фільтруючого елемента 9";

26 - виступ, сформований в капсулі збільшеної кінцевий частиною внутрішнього каналу 3 вихідного потоку.

1. Капсула (1), виготовлена литтям під тиском або шляхом термоформування, для одержання настоїв, таких як кава еспрессо, або напоїв з водорозчинних продуктів, що містить внутрішній канал (3) вихідного потоку, виконана з можливістю герметичного ущільнення допомогою ущільнюючого елемента (10),
відрізняється тим, що:
упорскуванням води під тиском в капсулу (1) забезпечена можливість підйому ущільнюючого елемента (10) з забезпеченням відділення його від верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку для відкриття внутреЏ назовні настою або напою через внутрішнє наскрізний отвір (4),
причому зазначена капсула (1) герметично ущільнені ущільнюючим елементом (10), привареним до верхньої поверхні (5) капсули (1) і до верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку раскрепляемим зварним з'єднанням відрізняється міцності.

2. Капсула по п. 1, в якій ущільнюючий елемент (10) містить отслаиваемую захисну плівкову ущільнюючу мембрану.

3. Капсула по п. 1, в якій внутрішній канал (3) вихідного потоку по суті перпендикулярний дну (16) капсули.

4. Капсула по п. 1, в якій верхня частина (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку виконана плоскою.

5. Капсула по п. 1, в якій верхня частина (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку розташована по суті на одному рівні з верхньою поверхнею (5) капсули (1).

6. Капсула по п. 1, в якій внутрішній канал (3) вихідного потоку має по суті конічну форму.

7. Капсула по п. 1, в якій внутрішній канал (3) вихідного потоку закінчується циліндричною частиною (3') відповідно верхній частині (7).

8. Капсула по п. 1, в якій внутрішній канал (3) вихідного потоку містить кінцеву виступаючу частину (24), яка виступає по відношенню до суміжної частини зовнішньої поверхні (16') дна (16) капсули для стримування потоку насе отвір (4).

9. Капсула по п. 1, додатково містить нижній фільтруючий елемент (9"), розташований поблизу дна (16) капсули (1) для формування простору для входу води під тиском в капсулу (1).

10. Капсула по п. 9, в якій нижній фільтруючий елемент (9") має більший діаметр, ніж діаметр капсули, і тому має зовнішню крайку (25), виконану з можливістю загину для зчеплення з частиною внутрішньої поверхні бічної стінки капсули (1).

11. Капсула по п. 1, додатково містить верхній фільтруючий елемент (9'), розташований між верхньою частиною (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку і ущільнюючим елементом (10), так що забезпечена можливість протікання настою або напою через верхній фільтруючий елемент (9') перед підйомом ущільнюючого елемента (10) і повторного протікання через нього перед витіканням через внутрішнє наскрізний отвір (4).

12. Капсула по п. 11, в якій верхній фільтруючий елемент (9') приварений до верхньої поверхні (5) капсули (1) і до верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку, і ущільнюючий елемент (10) приварений до верхньої поверхні (5) капсули (1) і до верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку через зазначений верхній фільтруючий ел�трующего елемента (9').

13. Капсула по одному з пп.9-12, в якій щонайменше один з нижнього фільтруючого елемента (9") і верхнього фільтруючого елемента (9') або обидва з них містять або містять проникний і фільтрувальний термоуплотняемий матеріал.

14. Капсула по п. 1, в якій внутрішній канал (3) вихідного потоку містить збільшену кінцеву частину поблизу дна (16) капсули (1) для утворення виступу (26) всередині капсули (1).

15. Капсула по п. 1, в якій для продуктів настою виконано фільтрувальне колесо (9), вставлене у відповідності з верхньою частиною (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку і посаджене в круговому пазу (6) капсули (1).

16. Капсула по п. 1, в якій внутрішнє наскрізний отвір (4) містить фільтруючі отвори (4') поблизу верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку.

17. Капсула по п. 1, додатково містить плоску поверхню (2), має меншу товщину, ніж товщина бокової стінки капсули, на зовнішній бічній стінці капсули.

18. Капсула по п. 1, в якій дно (16) капсули (1) містить посилює конструкцію (22, 22', 23), виконану для збереження дна (16) по суті плоским.

19. Машина (17) для застосування капсули (1) по одному з пп.1-19, що містить розміщують кошти для разів�я води під тиском в капсулу (1) через бічну стінку капсули (1) для отримання настою (14) або напою (15), випливає з зазначеної капсули (1) через внутрішнє наскрізний отвір (4) зазначеної капсули (1).

20. Машина по п. 19, в якій упорскують засобу (11, 12) виконані з можливістю створення завихрення води під тиском в капсулі, тому що завихрення закручує весь міститься продукт (8, 13), піднімає ущільнюючий елемент (10) і після попереднього настоювання відділяє його від верхньої частини (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку, відкриваючи отвір (4), через яке настій (14) або напій (15) випливає, навіть якщо він густий і високов'язкий.

21. Машина по п. 19, в якій упорскують засобу (11, 12) виконані з можливістю створення деформації, спрямованої всередину капсули (1), на бічній стінці капсули (1) для збільшення ущільнення між вприскивающими засобами (11, 12) і бічною стінкою капсули (1).

22. Машина по п. 19, в якій упорскують засоби містять голку (11), виконану з можливістю переміщення в перпендикулярному напрямку до осі капсули (1) і проникнення через будь-яке місце бічної стінки капсули (1) поблизу її дна, переважно через плоску поверхню (2), товщина якої не менша, ніж товщина бокової стінки капсули.

23. Машина по п. 22, в якій внутрішній канал (11') голок�і всередині капсули (1), закручуючи весь продукт, що міститься в капсулі (1).

24. Машина по п. 19, в якій упорскують засоби (12) додатково містять ущільнюючі засоби (12), виконані з можливістю герметичного ущільнення оточення отвори, сформованого в бічній стінці капсули (1) для впорскування всередину неї води під тиском.

25. Машина по п. 24, в якій ущільнюючі засоби містять вертикальну площину (12), пристосовану для герметичного ущільнення області, навколишнього отвір, сформований в бічній стінці капсули (1) для впорскування води під тиском всередину капсули (1).

26. Машина по п. 19, додатково містить охоплюють засоби (18) для механічного охоплення капсули (1) всередині розливної машини (17) протягом процесу розливу.

27. Машина по п. 26, у якої охоплюють засоби містять кришку (18), яка в закритому положенні надає механічне тиск на периферійну крайку ущільнюючого елемента (10) проти верхній поверхні (5) капсули (1) для запобігання відділення ущільнюючого елемента (10) від кромки капсули (1) протягом фази розливу при максимальному тиску всередині капсули.

28. Машина по п. 26, у якої охоплюють засоби (18) додатково содержри її розміщення всередині машини протягом фази розливу.

29. Машина по п. 28, в якій регулюючі засоби (19, 20, 21) розміщені так, щоб знаходитися у відповідності з верхньою частиною (7) внутрішнього каналу (3) вихідного потоку капсули (1), коли капсула (1) розміщена в машині (17) протягом фази розливу.

30. Машина по кожному з пп.28 або 29, в якій регулюють кошти, виконані з можливістю регулювання внутрішнього тиску капсули (1), містять ковзний штифт (19), з'єднаний з пружиною (20), зусилля якої регулюється за допомогою різьбової рукоятки (21). 

Схожі патенти:

Порційна капсула і застосування порційній капсули

Пропонується порційна капсула для приготування напою, що має виконаний по суті у формі усіченого конуса чи циліндра основний елемент, який має порожній простір для розміщення сировини для приготування напоїв, і закриває порожній простір мембрану. При цьому стінний ділянку основного елементу має безліч канавок. Капсула забезпечує омивання сировини для напою по всьому об'єму капсули для підвищення ефективності екстрагування, володіє підвищеною механічною стабільністю, легко відокремлюється від стінки заварювальні камери. 2 н. і 23 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування напоїв (варіанти)

Група винаходів відноситься до харчової промисловості. Капсула для приготування напоїв являє собою ссужающийся в напрямку до дна тонкостінний корпус у вигляді склянки, утворює порожнину для розміщення продукту в рідкій формі і має з боку відкритого торця відбортовку для прикріплення кришки з упругодеформируемого плівкового матеріалу. В порожнині корпуса розміщений пробійник у вигляді трубки, розділеного перегородками на порожнини, стінки, обмежує кожну з яких, виконано принаймні один отвір для повідомлення порожнин трубки з порожниною корпусу. На зверненому в бік дна кінці трубки виконано загострення, яке при натисканні на кришку пробиває дно корпусу для зливу в ємність розведеного водою вмісту через отвір в стінці трубки в нижній порожнині. Порожнина трубки на іншому її кінці призначена для введення води. Кінець трубки пробійника з боку кришки виконаний загостреним для прориву кришки при натисканні на корпус і наближення кришки до дна за рахунок деформації стінок і/або дна корпусу і для введення цього загостреного кінця в капсульну машину для подачі води через отвір в стінці трубки в порожнину корпусу. Винаходи забезпечивши�

Капсула для екстрагується матеріалу, спосіб її виготовлення і пристрій для заварювання кави

Порційна капсула призначена для використання в кавоварці. Капсула має стінки капсули, які оточують закриту порожнину, наповнену екстрагуються матеріалом. Забезпечена можливість проколювання стінок капсули перфорирующими елементами інжекторного або роздає пристрою в результаті закриття заварювальні камери кавоварки для введення екстрагуючу рідини під тиском і для виведення продукту екстракції, що виник після процесу заварювання всередині капсули. Під час процесу заварювання капсула перебуває під надлишковим тиском. При цьому капсула має форму куба або прямокутного паралелепіпеда за винятком кільцевих країв, які виступають в бічному напрямку не більше ніж на 1,5 мм. Винахід забезпечує можливість стиснення екстрагується матеріалу безпосередньо в капсулі, проколювання капсули для введення рідини одночасно з двох бічних сторін і компактно при розміщенні стопою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 13 іл.

Фільтруючий проникний термоформованний контейнер для продуктів приготування напою, що містить кільце посилення

Фільтруючий контейнер для водорозчинних продуктів для приготування напоїв містить водонепроникний корпус з фільтруючого проникного термоформуемого матеріалу, виготовлений шляхом термоформування з плоскої плівки. Корпус утворює простір контейнера для прийому водорозчинного заварного продукту і має плоску закраїни, що проходить навколо отвору контейнера і кільце посилення з горизонтальною частиною, яка з'єднана з плоскою закраїною корпусу контейнера і утворює опору для неї. Горизонтальна частина має плоску верхню поверхню, яка формує додаткове кільце, плоска закраїна контейнера з'єднана з мембраною, яка закриває отвір контейнера. Кільце посилення містить вертикальну частину стінки, з'єднану з корпусом контейнера для надання додаткової жорсткості кільця посилення, яке підтримує мембрану по суті жорсткою. Група винаходів забезпечує полегшення проколювання кришки. 3 н. і 22 з.п. ф-ли, 16 іл.

Капсула для утримання інгредієнтів для напою

Винахід відноситься до капсулі для утримання інгредієнтів для напою, виконаної з можливістю введення в пристрій для приготування напою, в якому рідина під тиском входить в капсулу для зливання напою з капсули. Капсула містить кільцеву першу стінку (810, 838), що включає виступає назовні фланець (838), нижню частину (812), закриває кільцеву першу стінку на першому кінці, кришку (816), закриває кільцеву першу стінку на другому відкритому кінці, протилежному до нижньої частини, причому перша стінка, нижня частина і кришка охоплюють простір, що містить інгредієнти для напою, і ущільнювальний елемент для ущільнення між капсулою (802) і пристроєм приготування напою (104). Ущільнювальний елемент утворений першою частиною (838А) фланця (838), яка примикає до краю кільцевої стінки (810) і яка товщі на 0,1 мм і більш, в напрямку від зовнішньої поверхні кришки (816), що примикає в радіальному напрямку друга частина (838В) фланця (838), яка проходить навколо першої частини (838А). Капсула, виконана згідно винаходу, не вимагає забезпечення спеціальним порожнистим ущільнювальним елементом, оскільки сама кільцева стінка капсули по суті працює в якості уплоли, 14 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Винахід відноситься до системи, способу і капсулі для приготування заданої кількості напою для споживання, використовуючи отримують продукт. Система містить змінну капсулу, пристрій, що містить приймач для утримування змінною капсули, і пристрій для розливу рідини для подачі текучого середовища в змінну капсулу під тиском 4-20 бар. Змінна капсула містить кільцеву стінку, нижню частину і кришку. Стінка, нижня частина і кришка охоплюють внутрішній простір, що містить отримують продукт. Нижня частина містить вхідний шар для подачі певної кількості рідини за допомогою пристрою для розливу рідини через вхідний шар в капсулу. Кришка містить вихідний шар для подачі готового напою через вихідний шар з капсули в ємність. Капсула містить додатковий стіновий елемент, що проходить у внутрішній простір, для забезпечення додаткової жорсткості. Винахід дозволяє отримувати постійне хороша якість готового напою за рахунок зниження деформації під час використання під дією тиску текучого середовища. 4 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.

Капсула для приготування харчових продуктів в машині для приготування харчових продуктів

Винахід відноситься до капсулі для використання в капсулодержателе машини з інжектується голкою для приготування харчових продуктів. Инжектирующая голка підтримується інжекційного пластиною і призначена для введення одиночної струменя рідини всередину капсули при проході всередину капсули. Капсула містить корпус з бічними, нижній і верхній стінками, визначальними камеру для харчового продукту. Капсула містить верхній периферичний фланець. Верхня стінка капсули герметизована на периферійному фланці і містить вбудоване разбризгивающее засіб, що має отвір, виконане з можливістю розміщення голки без перфорірованія розпилювального кошти і перетворення одиночної струменя рідини з голки щонайменше одну течію, спрямовану всередину капсульної камери. Винахід забезпечує гарні характеристики розчинення і/або екстрагування продукту, не створює протитоку рідини і забруднення голки. 4 з.п. ф-ли, 7 іл.

Капсула для приготування напою

Капсула для приготування напою в машині для напоїв, що включає порожнину (20), що містить один або кілька компонентів напою, фільтруючу стінку (22), разграничивающую щонайменше одну фільтруючу бік порожнини, в якій капсула включає також перепускний стінку (3В), розташовану на шляху руху завареною рідини після фільтруючої стінки, яка має щонайменше одне попередньо виконане перепускний отвір. Згідно винаходу капсула призначена для подачі завареною рідини при відносно низькому тиску і найбільше придатна, зокрема, для приготування чайних напоїв. 11 з.п. ф-ли, 21 іл.

Система, спосіб і капсула для приготування напою

Винахід відноситься до системи, способу і капсулі для приготування заданої кількості напою, придатного до вживання, з використанням екстрагується продукту. Система містить змінну капсулу, а також пристрій, що містить приймальне гніздо для утримання змінною капсули, і пристрій для видачі текучого середовища, призначене для подачі текучого середовища в змінну капсулу. Змінна капсула містить периферичну стінку, дно і закриває елемент. Стінка, дно і закриває елемент обмежують внутрішній простір, що містить экстрагируемий продукт. Дно містить вхідну зону для подачі певної кількості текучого середовища пристроєм для видачі текучого середовища через вхідну зону в капсулу. Закриває елемент містить вихідну зону для подачі приготованого напою через вихідну зону з капсули в ємність. Опір потоку вхідної зони капсули менше опору потоку вихідний зони, коли капсула містить экстрагируемий продукт. Система винаходу дозволяє поліпшити якість приготованого напою. 4 н. і 26 з.п. ф-ли, 7 іл.

Жорсткий картридж для кави і розчинних продуктів для приготування напоїв

Картридж для кави або розчинних продуктів для приготування напою, що містить контейнер для розміщення кави або розчинного продукту, кришку, розміщену на контейнері з можливістю утворення верхньої стінки для проходження в контейнер гарячої води під тиском для отримання напою, фільтр для розміщення всередині контейнера над нижньою стінкою контейнера для екстракції напою. Нижня стінка контейнера містить ослаблений, менш товстий центральний ділянку для розриву допомогою зовнішнього механічного засобу або тиску рідини всередині картриджа з утворенням щонайменше одного отвору для випуску напою з картриджа. У нижній стінці контейнера виконані щонайменше одна спіральна канавка і щонайменше один спіральний виступ, які чергуються один з одним, починаються від периферійного краю нижньої стінки і закінчуються в ослабленому центральному ділянці. Винахід забезпечує можливість вихрового руху напою з подальшим утворенням щільної піни. 9 з.п. ф-ли, 3 іл.
Up!