Пилесборное пристрій

 

Передумови винаходу

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до пилесборному пристрою для збору пилу, яка утворюється під час роботи, яке використовується на приводному інструменті, який виконує задану операцію на оброблюваної деталі допомогою приведення в дію насадки інструменту.

Відомий рівень техніки

Публікація японського патенту № 3726437 розкриває пилесборное пристрій. Це відоме пилесборное пристрій використовується на перфоратори, в якому ударна насадка переміщається лінійно в осьовому напрямку і обертається по периферії. Пилесборное пристрій включає в себе пилозбірний стакан для збору пилу, утвореної під час операції свердління по бетону. Пилозбірний склянку має форму, подібну сильфону, і виконаний з можливістю оточення переднього кінцевого ділянки корпуса інструмента навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки, і один кінець пилоуловлювального склянки в поздовжньому напрямку встановлений на бічній ручці перфоратора.

У відповідності з описаним вище відомим пилесборним склянкою пил, що утворюється під час роботи, може збиратися, але необхідно доповнить�ретения є додаткове підвищення збору пилу пилоуловлювального пристрою, використовується на приводному інструменті.

Описана вище мета може бути досягнута заявленим винаходом. У відповідності з цим винаходом описано пилесборное пристрій, що використовується на приводний інструменті, що містить корпус інструменту, насадку інструменту, яка може з'єднуватися з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту, і допоміжну ручку, прикріплену до корпусу інструменту. Пилесборное пристрій включає в себе пилозбірний елемент, який може прикріплятися до допоміжної ручці таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки, для збору пилу, яка утворюється під час роботи приводного інструмента, і рукав з'єднувальний для з'єднання пилоуловлювального елемента з пилозбірником. «Приводний інструмент» у цьому винаході зазвичай являє собою молоток, в якому насадка інструменту виконує ударне дію на оброблюваної деталі допомогою лінійного переміщення в осьовому напрямку, або перфоратор, в якому насадка інструменту виконує ударну і свердлильну роботу на оброблюваної деталі допомогою лінійного переміщення в осьовому н�ється невращающимся елементом. Пилесборное пристрій у відповідності з даним варіантом здійснення може прикріплятися до такої невращающейся ручці. Отже, пилесборное пристрій може використовуватися як на приводному інструменті, в якому насадка інструменту примусово виконує ударний рух в осьовому напрямку, так і на приводному інструменті, в якому насадка інструменту примусово виконує ударний рух в осьовому напрямку і обертання навколо своєї осі. Крім того, допоміжна ручка є елементом, пристосованим до корпусу інструменту. Отже, у разі конструкції, в якій пилесборное пристрій прикріплюється до допоміжної ручці, пилесборное пристрій може застосовуватися без зміни або модифікації по відношенню до корпусу приводного інструмента.

Зокрема, згідно з цим винаходом пилесборное пристрій містить рукав з'єднувальний для з'єднання пилоуловлювального елемента з пилозбірником. Отже, пил, що утворюється під час роботи, збирається пилесборним елементом, і пил усередині пилоуловлювального елемента може примусово всмоктуватися пилозбірником. У разі такої конструкції можна обходитися без додаткового процесу �ться примусово, так що може бути здійснено раціональний збір пилу. Крім того, не обов'язково переривати роботу для викиду пилу, зібраного в пилесборном елементі, так що можливість використання також можна підвищити.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент переважно може містити виступ на одному кінці пилоуловлювального елемента в поздовжньому напрямку і прикріплятися до допоміжної ручці за допомогою вставки виступу в настановний отвір, утворений в допоміжній ручці. У разі такої конструкції пилозбірний елемент можна легко прикріпити до допоміжної ручці.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу виступ, вставлений в настановний отвір, може зачіпатися з пружиною з полімеру, утвореної на поверхні стінки установчого отвору і, таким чином, утримуватися у вставленому положенні. «Зачеплення» переважно забезпечується конструкцією, в якій виступ і пружина з полімеру мають увігнуту поверхню і опуклу поверхню, відповідно, які зачіпляються один з одним при вставці виступу в задане положення в установчому отворі. У відповідності з цим изобретений елемент може бути відвернений від раптового відключення від допоміжної ручки, наприклад, внаслідок вібрації, викликаної роботою. Крім того, пружина з полімеру може бути виконана як одне ціле з елементом установчого отвору, так що можливість виробництва може бути підвищена.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу два настановних отвори і два виступи можуть бути утворені за периферії пилоуловлювального елемента, і кожен з виступів переважно може мати форму, подібну циліндричного штифта. У разі такої конструкції виступи можна легко вставити в настановні отвори, і пилозбірний елемент може стійко прикріплятися до допоміжної ручці.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу може бути створено пилесборное пристрій, що використовується на приводному інструменті, який виконує задану операцію на оброблюваної деталі з допомогою насадки інструменту, сполученого з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту. Пилесборное пристрій може містити пилозбірний елемент для використання в першому робочому режимі, в якому насадка інструменту переміщається тільки лінійно, і цей пилозбірний елемент може включати в себе частину для оточення насадки, яка оточує насая переднього кінцевого ділянки, яка оточує передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки. Пилесборное пристрій додатково містить пилозбірний елемент для використання у другому робочому режимі, в якому насадка інструменту, щонайменше, обертається, і цей пилозбірний елемент включає в себе частину для оточення насадки, яка оточує насадку інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки корпуса інструмента, і частина для оточення переднього кінцевого ділянки, яка оточує передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки. Кожен з пилоуловлювальні елементів для використання в першому і другому робочих режимах, може бути розташований таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку приводного інструмента навколо поздовжньої осі для збору пилу, яка утворюється під час роботи приводного інструмента, і, щонайменше, частини для оточення насадки пилоуловлювальні елементів можуть замінятися один одним.

У відповідності з цим винаходом пилозбірний елемент для використання в роботі у першому робочому режимі (ударної операції), в якому насадка інструменту переміщається тоЏ), в якому насадка інструменту, щонайменше, обертається, може прикріплятися до переднього концевому ділянці корпусу інструменту за допомогою заміни частин для оточення насадки один з одним або за допомогою заміни одне іншому не лише частин для оточення насадки, але також і пилоуловлювальні елементів повністю, включаючи частини для оточення переднього кінцевого ділянки. Отже, під час роботи пил може збиратися за допомогою використання пилоуловлювальні елементів, кожен з яких виконаний з можливістю ефективного збору пилу в заданому робочому режимі. Наприклад, в ударної операції в першому робочому режимі може використовуватися пилозбірний елемент, що містить частину для оточення насадки, яка має конусоподібну форму (воронкоподібну форму), так що пил (частинки бетону) легко проходять в пилозбірний елемент. Крім того, в операції свердління у другому робочому режимі може використовуватися пилозбірний елемент, що містить частину для оточення насадки, яка має розтяжну конструкцію, так що робота може виконуватися пилесборним елементом, притиснутим до оброблюваної деталі. Таким чином, у відповідності з цим винаходом раціональний збір пилу може виконуватися нструкции, в якій частині для оточення насадки замінюються один одним, частини для оточення переднього кінцевого ділянки можуть раціонально спільно використовуватися.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пилозбірний елемент для використання в першому робочому режимі може бути виконаний таким чином, що площа отвору його переднього кінцевого ділянки в поздовжньому напрямку більше площі перерізу частини для оточення насадки. Крім того, перший пилозбірний елемент містить ділянку для заповнення зазору між зовнішньою периферійної поверхнею насадки інструменту і внутрішньої периферійної поверхнею пилоуловлювального елемента на половині ділянки в поздовжньому напрямку. Таким чином, за допомогою збільшення площі отвору переднього кінцевого ділянки пилозбірний елемент може ефективно вміщати пил. Крім того, у разі такої конструкції, в якій пилозбірний елемент має ділянку для заповнення зазору між зовнішньою периферійної поверхнею насадки інструменту і внутрішньої периферійної поверхнею пилоуловлювального елемента на половині ділянки в поздовжньому напрямку, можна запобігти всмоктування великих шматків цементу на бік вниз по потоку елемент може містити отвір, яке розташоване в положенні, відповідному робочого елементу, який розташований для видалення насадки інструменту та/або регулювання кута насадки на передньому кінцевій ділянці корпусу інструменту приводного інструмента, і робочий елемент може приводитися в дію пальцем користувача через отвір. У разі такої конструкції користувач може приводити в дію робочий елемент через отвір з пилесборним елементом, прикріпленим зліва до приводного інструмента, так що можливість знімання насадки інструменту та/або регулювання кута насадки може бути підвищена.

Крім того, «робочий елемент» у цьому винаході зазвичай являє собою елемент, який приводиться в дію для розчеплення насадки інструменту з пристроєм для закріплення інструменту для видалення насадки інструменту, утримуваного пристроєм для кріплення інструменту, та/або елемент для регулювання кута насадки інструменту, утримуваного пристроєм для закріплення насадки, до заданого кута, коли приводний інструмент працює в режимі молотка, в якому насадка інструменту переміщається лінійно в осьовому напрямку.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу пиодного інструменту. Таким чином, рукав з'єднувальний може прикріплятися до корпусу інструменту вздовж його зовнішньої поверхні. В результаті, рукав з'єднувальний відвернений від звисання вниз і розгойдування під час роботи і, таким чином, відвернений від перешкод під час роботи.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу кріпильний елемент може містити стрічкоподібний елемент для з'єднання з'єднувального рукава з корпусом інструменту. У разі такої конструкції рукав з'єднувальний можна легко прикріпити до корпусу інструменту. Крім того, спосіб з'єднання «зазвичай являє собою зв'язування, але широко включає в себе інші способи, такі як закріплення за допомогою застібки-липучки.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу рукав з'єднувальний може закріплюватися додатковим кріпильним ребром, яке утворено на корпусі інструмента і відповідає зовнішній периферійної поверхні з'єднувального рукава. У разі такої конструкції рукав з'єднувальний може утримуватися прикріпленим до корпусу інструменту з більшою стійкістю.

Згідно з іншим аспектом цього винаходу може бути створений приводний інструмент, котор�лесборное пристрій з підвищеним ефектом збору пилу.

Інші цілі, ознаки і переваги цього винаходу стануть зрозумілими після вивчення нижченаведеного докладного опису разом з доданими кресленнями та формулою винаходу.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - вигляд у частковому розрізі, що зображає всю конструкцію перфоратора з пилесборним пристроєм для використання в роботі перфоратора згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.2 - збільшений вигляд, що зображає частина (бік пилоуловлювального пристрою) фіг.1.

Фіг.3 - вид у розрізі, що зображає бічну ручку, до якої прикріплено пилесборное пристрій.

Фіг.4 - вид, якщо дивитися у напрямку, показаному стрілкою A на фіг.3.

Фіг.5 - вигляд, що зображає пилесборное пристрій, якщо дивитися з задньої сторони перфоратора (з правого боку, якщо дивитися на фіг.1).

Фіг.6 - вид у розрізі по лінії B-B на фіг.1.

Фіг.7 - вигляд, що зображає пилесборное пристрій для використання в ударної операції згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.8 - збільшений вигляд, що зображає пилесборное пристрій для використання в ударної операції.

Фіг.9 - вигляд, що зображає корпус пилесбни перфоратора (з лівої сторони, якщо дивитися на фіг.7).

Фіг.10 - вид у розрізі, що зображає повну конструкцію з молотка пилесборним пристроєм, прикріпленим до нього, згідно з третім варіантом здійснення цього винаходу.

Фіг.11 - збільшений вигляд, що зображає частина (бік пилоуловлювального пристрою) фіг.10.

Докладний опис цього винаходу

Кожен з додаткових елементів і етапів способу, розкритих вище і нижче, може бути використаний окремо або в поєднанні з іншими елементами та етапами способу для створення і виготовлення удосконалених пилоуловлювальні пристроїв і створення способу використання таких пилоуловлювальні пристроїв і пристроїв, що використовуються в них. Приклади цього винаходу, в яких використані спільно багато з цих додаткових елементів і етапів способу, будуть детально описані з посиланням на креслення. Дане докладний опис призначене тільки для повідомлення фахівця в даній області техніки додаткових подробиць для застосування на практиці основних аспектів цих ідей і не призначений для обмеження обсягу цього винаходу. Тільки формула винаходу визначає обсяг заявленого изобретениѾ можуть використовуватися для практичного застосування цього винаходу в самому широкому сенсі, та замість цього, вказані тільки для докладного опису деяких прикладів цього винаходу, докладний опис яких буде дано з посиланням на супровідні креслення.

Перший варіант здійснення

Перший варіант здійснення цього винаходу описаний з посиланням на фіг.1-6. В даному варіанті здійснення пилесборное пристрій використовується на електричному перфоратори, який є прикладом приводного інструмента. Насамперед, описаний перфоратор, на якому використовується пилесборное пристрій. Як показано на фіг.1 і 2, перфоратор 201 в основному включає в себе корпус 203, який утворює зовнішній кожух перфоратора 201, ударну насадку 219, з'єднану з можливістю зняття з кінцевим ділянкою (передній кінцевий частиною корпусу 203 за допомогою пристрою 204 для закріплення інструменту і ручку 209, яка виконана в якості основної ручки і розташована на стороні (задній кінцевій частині корпусу 203 навпаки ударної насадки 219. Ударна насадка 219 утримується пристроєм 204 для закріплення інструменту таким чином, що вона може переміщатися щодо пристрою 204 для закріплення інструменту в своєму осьовому напрямку і відвернений від обертання отноѻементами, які відповідають «корпусу інструменту» і «насадці інструменту», відповідно, у відповідності з цим винаходом. Заради зручності пояснення сторона ударної насадки 219 прийнята в якості передньої сторони, а сторона ручки 209 - в якості задньої сторони.

Корпус 203 в основному включає в себе корпус 205 електродвигуна, який вміщує приводний електродвигун (не показаний) і корпус 207 шестерні, який вміщує внутрішній механізм, пов'язаний з ударним рухом і обертанням ударної насадки 219. В даному варіанті здійснення приводний двигун розташований таким чином, що його вісь обертання проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 219. Отже, як показано на фіг.1, корпус 203 зазвичай має L-подібну конструкцію корпусу, утворену корпусом 205 електродвигуна і корпусом 207 шестерні. Крім того, ручка 209, розташована на задньому кінці корпусу 203, виконана у вигляді звичайної D-образної ручки, що проходить у вертикальному напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 219 і має верхній і нижній кінці, з'єднані з корпусом 203. Циліндрична частина 206 розташована на передній стороні корпусу 207 шестерні, і бічна ручка 208 прикрепле�«допоміжної ручці» у відповідності з цим винаходом. Закріплення бічної ручки 208 описано нижче.

Крім того, внутрішній механізм в основному включає в себе кривошипний механізм (не показаний) в якості механізму для перетворення руху, ударний механізм 215 та механізм передачі енергії (не показаний). Кривошипний механізм перетворює обертання на виході приводного електродвигуна в лінійне рух. Ударний механізм 215 переміщається лінійно в поздовжньому напрямку корпусу 203 через елементи лінійного руху кривошипного механізму і, таким чином, вдаряє по ударній насадці 219. Механізм передачі енергії відповідно зменшує швидкість обертання на виході приводного електродвигуна і передає її ударної насадці 219, і, таким чином, змушує ударну насадку 219 обертатися по периферії. Ударний механізм 215 в основному включає в себе ударний елемент у вигляді ударника 235, який переміщується лінійно, і проміжний елемент у вигляді ударної стрижня 237, який передає ударну силу ударника 235 ударної насадці 219 (див. фіг.2). Крім того, конкретна конструкція, що змушує ударну насадку 219 виконувати ударне рух і обертання за допомогою внутрішнього механізму, відома, і, отже, вона не описана більш докладно.

Як показу�нструмента з отвором 241a для вставки насадки, має круглий переріз, у який вставляється з можливістю знімання хвостовик ударної насадки 219, елемент для запобігання знімання у вигляді безлічі виступів 243 для зачеплення, які запобігають з'їм ударної насадки 219, вставленою в отвір 241a для вставки насадки і звичайну циліндричну втулку 245 інструменту, яка може приводитися в дію для розчеплення з виступами 243 для зачеплення, що запобігають з'їм. Втулка 245 інструменту розташована спереду циліндричної частини 206 корпусу 207 шестерні, так що вона може переміщатися користувачем в осьовому напрямку ударної насадки 219. Втулка 245 інструменту зазвичай зміщується вперед пружиною 249 зміщення і утримує виступи 243 для зачеплення в положенні, предотвращающем знімання (як показано на кресленні) з допомогою утримуючого кільця 247. При переміщенні втулки 245 інструменту назад (на ручці) усувається запобігання знімання насадки, забезпечуване виступами 243 для зачеплення. Втулка 245 інструменту є елементом, який відповідає робочого елемента для знімання ударної насадки» у відповідності з цим винаходом.

У перфораторі 201, виконаному як описано вище, при приведенні в дію приводного електродвигуна � в лінійне рух з допомогою механізму перетворення руху і потім передається у вигляді лінійного руху в осьовому напрямку ударної насадки 219 з допомогою ударного механізму. В результаті, ударна насадка 219 виконує лінійне рух (надалі зване ударним рухом). Крім того, обертання передається пристрою 204 для закріплення інструменту через механізм передачі енергії, що приводиться в дію за рахунок обертання на виході приводного електродвигуна, так що ударна насадка 219, утримувана пристроєм 204 для закріплення інструмента, що обертається по периферії. Конкретно, ударна насадка 219 виконує роботу перфоратора (свердління) на оброблюваної деталі (бетоні) за рахунок ударного руху в осьовому напрямку і обертання по периферії.

Перфоратор 201 може перемикатися не тільки в режим перфоратора, в якому ударна насадка 219 примусово виконує ударний рух в осьовому напрямку і обертання по периферії, як описано вище, але і в режим свердла, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки обертання, або режим молотка, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки ударний рух. Це перемикання режимів є відомим способом і не відноситься безпосередньо до цього винаходу, і, отже, його опис опущено.

Перфоратор 201, виконаний як описано вище, утворює пил під час роботи наиантом здійснення встановлено на бічній ручці 208. Отже, бічна ручка 208 описана перед поясненням пилоуловлювального пристрою 250. Бічна ручка 208 встановлена на циліндричній частині 206 корпусу 207 шестерні. З цією метою, частина 281 для установки ручки утворена на зовнішній поверхні циліндричної частини 206, утвореної периферійної поверхнею, що має задану ширину і проходить паралельно подовжньому напрямку корпусу 203. Як показано на фіг.3, бічна ручка 208 в цілому виконана у вигляді стержнеобразного елемента, що проходить в напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 219.

Як показано на фіг.3, бічна ручка 208 в основному включає в себе стрічку 283, намотану навколо зовнішньої поверхні частині 281 для установки ручки циліндричної частини 206, підстава 285, зазвичай має U-подібну поверхню 285a зачеплення, яке розташоване на кінці стрічки 283 і зачеплений з зовнішньою поверхнею частини 281 для установки ручки, ручку 287, яка з'єднана з основою 285 і може обертатися навколо своєї поздовжньої осі, і різьбовий робочий стрижень 289 для затягування стрічки 283. Робочий стрижень 289 вільно вставляється через центральні частини ручки 287 та підстава 285 і проходить в поздовжньому напрямку ручки. Один кінець робочого стчки 287. Гайка 286 відвернена від обертання ручки 287. Отже, за допомогою обертання ручки 287 за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки навколо поздовжньої осі, різьбовий робочий стрижень 289, з'єднаний різьбленням з гайкою 286, переміщається вперед або назад в поздовжньому напрямку, так що стрічка 283 може затягуватися або послаблюватися. Бічна ручка 208 прикріплюється до частини 281 для установки ручки допомогою затягування стрічки 283. В даному варіанті здійснення бічна ручка 208 встановлена на корпусі 203 і виступає, по суті, горизонтально в поперечному напрямку корпусу 203.

Далі, описано пилесборное пристрій 250. Пилесборное пристрій 250 у відповідності з даним варіантом здійснення призначене для операції свердління, в якій ударна насадка 219 приводиться в дію в режимі перфоратора або режимі свердла. Як показано на фіг.2, пилесборное пристрій 250 в основному включає в себе пилозбірний склянку 251, який має циліндричну форму, обидва кінці якого відкриті, і закриває передній кінцевий ділянку корпусу 203, включає в себе ударну насадку 219, і рукав з'єднувальний 273, який з'єднує пилозбірний склянку 251 з пилозбірником. Пилозбірний склянку 251 є�борний склянку 251 включає в себе гнучкий сильфонний корпус 253 склянки і частина 255 для установки циліндричного склянки, яка з'єднана з одним кінцем (заднім кінцем) корпусу 253 склянки в поздовжньому напрямку (у напрямку розтягування і стиснення). При прикріпленні пилоуловлювального склянки 251 до бічної ручки 208 корпус 253 склянки оточує і зариває ударну насадку 219, частина 255 для установки склянки оточує і закриває передній кінцевий ділянку корпусу 203 або пристрій 204 для закріплення інструменту, який утримує ударну насадку 219. Корпус 253 склянки і частина 255 для установки склянки є елементами, які відповідають «частини для оточення насадки» і «частини для оточення переднього кінцевого ділянки», відповідно, у відповідності з цим винаходом. Крім того, сопло 259 для випуску пилу і ущільнюючий елемент 263 розташовані на частини 255 для установки склянки на його ділянці з'єднання з корпусом 253 склянки. Сопло 259 для випуску пилу відкрито у внутрішній простір частини 255 для установки склянки, і ущільнюючий елемент 263 використовується для заповнення зазору між частиною 255 для установки склянки і хвостовиком ударної насадки 219. Сопло 259 для випуску пилу є елементом, який відповідає «отвору для з'єднання рукава» у відповідності з цим винаходом. Крім того, як покаакую поздовжню довжину, що він майже повністю закриває ударну насадку (яка також називається свердлом) 219 для операції свердління.

Як показано на фіг.5, дві опори 265, мають круглий перетин, розташовані на задньому кінці частині 255 для установки склянки (на стороні корпусу 203) для установки частини 255 для установки склянки на бічній ручці 208. Опори 265 проходять назад паралельно один одному і розташовані на кутовій відстані 180 градусів один від одного по периферії. Відповідно, як показано на фіг.3, два отвори 267 для зачеплення, які звернені до частини 255 для установки склянки, утворені на підставі 285 бічної ручки 208. Як показано на фіг.2, кінець (задній кінець) кожної з опор 265 вставляється у відповідний отвір 267 для зачеплення, так що частина 255 для установки склянки встановлюється на підставі 285 бічної ручки 208 таким чином, щоб бути звернена до основи 285 на заданій відстані в осьовому напрямку ударної насадки 219. Опора 265 і отвір 267 для зачеплення є елементами, які відповідають «виступу» і «установчого отвору, відповідно, у відповідності з цим винаходом.

В даному варіанті здійснення за рахунок утворення двох опор 265, виступаючих тому від ча� склянки і двома опорами 265 і мають відкритий задній кінець, утворені на задньому ділянці частині 255 для установки склянки. Як показано на фіг.2, при установці частини 255 для установки склянки на бічній ручці 208 на заданій відстані в осьовому напрямку ударної насадки 219 з допомогою опор 265, два зазору 269 для доступу утворюються за рахунок задньої поверхні частині 255 для установки склянки, передньої поверхні основи 285 і двох опор 265 між підставою 285 бічної ручки 208 і частиною 255 для установки склянки. Таким чином, користувач може приводити в дію задній кінець втулки 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту або головки 245a пальцями через зазори 269 для доступу. Зазор 269 для доступу є елементом, який відповідає «отвору» у відповідності з цим винаходом. Крім того, довжина зазору 269 для доступу в поздовжньому напрямку може відповідним чином встановлюватися за рахунок зміни довжини опор 265.

Як показано на фіг.2-4, елемент 271 для зачеплення розташований на підставі 285 бічної ручки 208 і містить зазвичай напівкруглий виступ 271a для зачеплення, який виступає радіально всередину в отвір 267 для зачеплення. При вставці опори 265 пилоуловлювального склянки 251 у відповідний отвір 267 для зачеплення, опе�ферийной поверхні опори 265 і, таким чином, утримує опору 265 у вставленому положенні. Таким чином, елемент 271 для зачеплення виконаний в якості елемента для утримання опори. При виштовхуванні опори 265 вперед, елемент 271 для зачеплення пружно деформується радіально назовні, так що виступ 271a для зачеплення расцепляется з канавкою 265a для зачеплення. Таким чином, опора 265 може бути видалена з отвору 267 для зачеплення. Елемент 271 для зачеплення є елементом, який відповідає «пружині з полімеру» у відповідності з цим винаходом.

Рукав з'єднувальний 273 для з'єднання сопла 259 для випуску пилу з пилозбірником може з'єднуватися з соплом 259 для випуску пилу. Як показано на фіг.1, рукав з'єднувальний 273, з'єднаний з соплом 259 для випуску пилу, проходить від сопла 259 для випуску пилу до корпусу 203 або на передній стороні корпусу 205 електродвигуна і проходить вниз уздовж передньої поверхні корпусу 205 електродвигуна. Рукав з'єднувальний 273 з'єднаний з корпусом 205 електродвигуна і захисним кожухом 275 шнура, який проходить вниз від корпусу 205 електродвигуна і використовується для захисту шнура живлення, за допомогою бандажних стрічок 277, так що рукав з'єднувальний 273 відвернений від звисання внизи «лентообразному елементу» у відповідності з цим винаходом.

Крім того, ребро 279 для закріплення рукава утворено на передній поверхні корпусу 205 електродвигуна і має увігнуту частину, яка відповідає зовнішній периферійної поверхні з'єднувального рукава 273. Як показано на фіг.6, зовнішня поверхня з'єднувального рукава 273 зачіпляється з увігнутою частиною ребра 279 для закріплення рукава, так що додатково попереджено переміщення з'єднувального рукава 273, сполученого бандажними стрічками 277. Таким чином, додатково підвищена стійкість з'єднувального рукава 273. Ребро 279 для закріплення рукава є елементом, який відповідає «частини для закріплення рукави» у відповідності з цим винаходом.

Пилесборное пристрій 250 у відповідності з даним варіантом здійснення виконано, як описано вище. Операція свердління на оброблюваної деталі (бетону) перфоратором 201 виконується при притисненні переднього кінця пилоуловлювального склянки 251 до оброблюваної деталі. Пилозбірний склянку 251 згідно з цим варіантом здійснення містить гнучкий сильфонний корпус 253 склянки на своєму передньому кінці, так що корпус 253 склянки стискається, коли корпус 203 переміщується до оброблюваної деталі за счетя операції свердління. Потім, пил, утворена під час операції свердління, збирається пилесборним склянкою 251 і примусово всмоктується з сопла 259 для випуску пилу через рукав з'єднувальний 273 пилозбірником.

Як описано вище, у відповідності з даним варіантом здійснення пил, утворена під час операції свердління, може збиратися в пилесборном склянці 251, і, одночасно, пил, зібрана в пилесборном склянці 251, може примусово всмоктуватися пилозбірником. Отже, можна обійтися без додаткового процесу викиду пилу, нагромадженої усередині пилоуловлювального склянки 251, який необхідний в конструкції, в якій пил просто збирається в пилесборном склянці, так що може бути здійснено раціональний збір пилу. Крім того, не обов'язково переривати роботу для викиду пилу, зібраного в пилесборном склянці 251, так що можливість використання також можна підвищити.

Крім того, в даному варіанті здійснення пилесборное пристрій 250 прикріплене до бічної ручки 208 типу, який пристосований до корпусу 203 перфоратора 201. Отже, пилесборное пристрій 250 може використовуватися без зміни або модифікації корпусу 203 перфоратора 201. Крім того, бічна ручка 208 виконана в качі�лення, в якій перфоратор 201 приводиться в дію в режимі перфоратора або в режимі дрилі.

Крім того, пилесборное пристрій 250 прикріплене до бічної ручки 208 за допомогою двох опор 265. При цьому, в даному варіанті здійснення напрямки виступу сопла 259 для випуску пилу пилоуловлювального склянки 251 має кут зсуву близько 90 градусів по периферії щодо направлення виступу бічної ручки 208, прикріпленою до корпусу 203. У разі такої конструкції, навіть якщо пилозбірний склянку 251 прикріплений до бічної ручки 208, рукав з'єднувальний 273, з'єднаний з соплом 259 для випуску пилу, може бути відвернений від зіштовхування з рукою користувача, утримує бічну ручку 208. Крім того, рукав з'єднувальний 273 закріплений бандажної стрічки 277 для проходження вздовж корпусу 203, так що рукав з'єднувальний 273 може бути відвернений від звисання вниз і хитання. Отже, коли користувач тримає бічну ручку 208 і виконує роботу, рукав з'єднувальний 273 не заважає роботі, так що можливість використання може бути підвищена.

Крім того, в даному варіанті здійснення два зазору 269 для доступу для знімання насадки утворені двома опорами 265 по периферії, так що користувач може приводити в деЏ доступу. Отже, в стані, в якому пилесборное пристрій 250 прикріплено зліва до корпусу 203, користувач може переміщати втулку 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту назад пальцями через два паза 269 для доступу. В результаті, ударна насадка 219 може розчіплюватися з виступом 243 для зачеплення, що запобігає з'їм, так що ударна насадка 219 може видаляти з отвору 241a для вставки насадки у тримачі 241 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту. Конкретно, ударну насадку 219 може видалити при пилесборном пристрої 250, прикріпленому зліва до корпусу 203.

У перфораторі 201, який може перемикатися в режим молотка, в якому ударна насадка 219 примусово виконує тільки ударний рух, передбачено механізм встановлення кута насадки (механізм регульованого блокування), який використовується для запобігання обертання ударної насадки 219 (для примусового блокування держателя 241 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту в корпусі 207 коробки передач) для збереження постійним кута ударної насадки 219 (для запобігання переміщення ударної насадки 219 по периферії) під час роботи в режимі молотка. Механізм встановлення кута ударно� операції перемикання робочого режиму ударної насадки 219, наприклад, з режиму перфоратора в режим молотка за допомогою важеля перемикання робочого режиму, і коли операція перемикання в режим молотка завершена, знову запобігається обертання ударної насадки 219. Отже, установка кута ударної насадки 119 може бути виконана за допомогою повороту втулки 245 інструменту пристрою 204 для закріплення інструменту по периферії пальцями користувача в половині діапазону перемикання, в якому ударна насадка 219 не відвернена від обертання механізмом установки кута насадки. Конкретно, у разі пилоуловлювального пристрою 250 у відповідності з даним варіантом здійснення установка кута ударної насадки 219 може виконуватися через зазори 269 для доступу для знімання насадки при пилесборном пристрої 250, прикріпленому зліва до корпусу 203.

Другий варіант здійснення

Потім, з посиланням на фіг.7-9 описано пилесборное пристрій 350 згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу. Пилесборное пристрій 350 згідно з другим варіантом здійснення змінено з конструкції, призначеної для операції свердління, на конструкцію, призначену для ударної операції. Отже, пилесборное пристрій 350 �ля перфоратора, який може перемикатися між режимом молотка, в якому ударна насадка переміщається тільки лінійно, і режимом перфоратора, в якому ударна насадка переміщається лінійно і обертається. Крім того, як добре відомо, молоток має ту ж конструкцію, що і перфоратор, за винятком того, що молоток не містить механізм передачі енергії для обертання ударної насадки.

Даний варіант здійснення застосовується в перфораторі 201, описаному в першому варіанті здійснення, заради зручності. Отже, елементи перфоратора 201, включає в себе пристрій 204 для закріплення інструменту, і елементи бічної ручки 208, прикріпленою до перфоратора 201, позначені подібними ссилочними позиціями, як у першому варіанті здійснення, та не описані.

В даному варіанті здійснення, як показано на фіг.7 та 8, пилесборное пристрій 350 для ударної операції виконано таким чином, що кінець ударної насадки (також званої пірамідальної насадкою) 219 для ударної операції виступає на задану відстань від переднього кінця пилоуловлювального склянки 351. Крім того, корпус 353 пилоуловлювального склянки 351 має конусоподібну форму (воронкоподібну форму), так що його внутрішній діаметр збільшується м кінцевій ділянці. У разі такої конструкції пилозбірний склянку 351 може бути відвернений від зіткнення з оброблюваною деталлю і, таким чином, порушення ударної операції, і, водночас, здатність збору пилу (легкість захоплення пилу) пилесборним склянкою 351 може бути підвищена. Конкретно, пилесборное пристрій 350 даного варіанту здійснення відповідно виконано для використання в ударної операції, в якій ударна насадка 219 виконує тільки ударний рух.

Пилозбірний склянку 351 включає в себе корпус 353 склянки і частина 355 для установки склянки, і задня кінцева частина корпусу 353 склянки встановлюється на передній кінцевий ділянку частини 355 для установки склянки, так що корпус 353 склянки і частина 355 для установки склянки з'єднані один з одним. Пилозбірний склянку 351 є елементом, який відповідає «пилесборному елементу» у відповідності з цим винаходом. Безліч радіально виступаючих всередину ребер 353a утворено на внутрішній поверхні корпусу 353 склянки, і вони розташовані на рівній відстані друг від друга по периферії. Ребра 353a розташовані на заданій відстані у напрямку до задньої стінки корпусу 353 склянки (назад) від переднього кінця корпусу 353 скл� склянки допомогою контакту з передньою кінцевий поверхнею частини 355 для установки склянки. Крім того, ребра 353a використовуються для запобігання проходження великих шматків бетону з пилом на стороні частини 355 для установки склянки допомогою заповнення зазору між внутрішньою периферійної поверхнею корпусу 353 склянки і зовнішньої периферійної ударною поверхнею насадки 219. Таким чином, ребра 353a ефективно діють і запобігають закупорюванню пилу на стороні вниз по потоку. Ребро 353a є елементом, який відповідає «елементу для заповнення зазору» у відповідності з цим винаходом.

Крім того, конструкції за винятком конструкцій, описаних вище, відносяться до пилесборному пристрою 350 для ударної операції ідентичні конструкцій в пилесборном пристрої 250 для операції свердління, як описано в першому варіанті здійснення. Отже, всі елементи пилоуловлювального пристрою 350 для ударної операції, за винятком вище описаної конструкції, позначені подібними ссилочними позиціями, як елементи пилоуловлювального пристрою 250 для операції свердління і описано тільки коротко.

Пилесборное пристрій 350 в основному включає в себе пилозбірний склянку 351 і рукав з'єднувальний 273, який з'єднує пилозбірний склянку 351 з пилозбірником. З'єднає�мі 277 і утримується ребром 279 для закріплення рукави, утвореним на корпусі 205 електродвигуна. Частина 355 для установки склянки містить сопло 259 для випуску пилу, з яким з'єднаний рукав з'єднувальний 273, і ущільнюючий елемент 263, який заповнює зазор між частиною 355 для установки склянки і зовнішньої периферійної ударною поверхнею насадки 219. Крім того, частина 355 для установки склянки встановлена на бічній ручці 208 за допомогою двох опор 265, які вставляються в отвори 267 для зачеплення підстави 285. Крім того, виступ 271a для зачеплення елемента 271 для зачеплення пружно зачіпляється з канавкою 265a для зачеплення опори 265, так що частина 355 для установки склянки утримується в положенні установки. У встановленому стані частини 355 для установки склянки два зазору 269 для доступу для знімання насадки утворені двома опорами 265 по периферії між частиною 355 для установки склянки і підставою 285.

У пилесборном пристрої 350, яке виконано, як описано вище, і використовується в ударної операції, пил, утворена під час ударної операції, збирається в пилесборном склянці 351, і, потім, пил, зібрана в пилесборном склянці 351, може примусово всмоктуватися через рукав з'єднувальний 273 пилозбірником. Отже, можна обійтися без п� пил не збирається примусово, так що може здійснюватися раціональний збір пилу. Крім того, не обов'язково переривати роботу для викиду пилу, зібраного в пилесборном склянці 251, так що можливість використання можна бути також підвищена.

Крім того, в даному варіанті здійснення ребра 353a, утворені на корпусі 353 пилоуловлювального склянки 351, можуть запобігати всмоктування великих шматків бетону на бік вниз по потоку і, таким чином, запобігати забивання пилом.

Відповідно до пилесборним пристроєм 350 даного варіанту здійснення, що стосується прикріплення пилоуловлювального пристрою 350 до бічної ручки 208 і прикріплення з'єднувального рукава 273 до пилесборному пристрою 350, можуть бути отримані ті ж ефекти, як у першому варіанті здійснення.

Крім того, при використанні пилоуловлювального пристрою 250 для операції свердління та пилоуловлювального пристрою 350 для ударної операції на перфораторі 201 пилозбірний склянку 251 або 351 може прикріплятися до перфоратора 201 допомогою заміни корпусів 253, 353 склянок, оточуючих ударну насадку 219, один одним у відповідності з робочим режимом ударної насадки 219 або у відповідності з тим, що приводиться в дію ударна насадка 219 в режимі молотка, або вона пя з використанням пилоуловлювального склянки 251 або 351, призначених відповідно для конкретної операції. В результаті, збір пилу може виконуватися ефективно, і рукав з'єднувальний 273 може використовуватися спільно раціонально. У цьому випадку, пилесборние склянки 251, 351 виконані таким чином, що корпуси 253, 353 склянок з'єднуються з можливістю зняття з частинами 255, 355 для установки склянки. Режим молотка є елементом, який відповідає «першого робочого режиму», як описано в п. 5 у відповідності з цим винаходом. Режим перфоратора і режим свердла є елементами, які відповідають «другого робочого режиму», як визначено в п. 5 у відповідності з цим винаходом.

Крім того, спосіб заміни пилоуловлювальні склянок 251, 351 не обмежується способом заміни тільки корпусів 253, 353 склянок, і він також включає в себе спосіб заміни пилоуловлювальні склянок 251, 351, включаючи частини 255, 355 для установки склянки.

Третій варіант здійснення

Третій варіант здійснення цього винаходу описаний з посиланням на фіг.10 і 11. В даному варіанті здійснення пилесборное пристрій 350 використовується на електричному молотки 301. Подібно перфоратори 201 згідно з першим варіантом здійснення елект� вертикально таким чином, що його вісь обертання проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку ударної насадки 319. Крім того, електричний молоток 301 зазвичай має L-подібну конструкцію корпусу, утворену корпусом 305 електродвигуна і корпусом 307 шестерні. Електричний молоток 301 має ту ж конструкцію, що і перфоратор 201 першого варіанту здійснення за винятком того, що внутрішній механізм для приведення в дію ударної насадки 319 не містить механізм передачі обертання. Конкретно, внутрішній механізм електричного молотка 301 включає в себе механізм перетворення руху (кривошипний механізм) 313, який перетворює обертання на виході приводного електродвигуна 311 в лінійне рух, і ударний механізм 315, який лінійно переміщається в подовжньому напрямі корпусу 303 допомогою елементів лінійного руху механізму 313 перетворення руху і, таким чином, вдаряє по ударній насадці 319. Цей внутрішній механізм відомий, і, отже, він не описаний більш докладно.

Як показано на фіг.11, електричний молоток 301 згідно з цим варіантом здійснення містить пристрій 204 для закріплення інструменту для утримання ударної насадки 319 і механізм 330 устанасадки 319, утримуваної пристроєм 204 для закріплення інструменту на передньому кінцевій ділянці корпусу 303. Крім того, пристрій 204 для закріплення інструменту має ту ж конструкцію як в описаному вище першому варіанті здійснення, і, отже, його елементи позначені подібними ссилочними позиціями і не описані.

Механізм 330 установки кута насадки в основному включає в себе зазвичай кільцеподібне стопорне кільце 331, яке використовується для запобігання обертання пристрою 204 для закріплення інструменту навколо його поздовжнього напрямку, і зазвичай циліндричну втулку 333 для розблокування для регулювання кута насадки, яка використовується для розчеплення зі стопорним кільцем 331, предотвращающем обертання. Втулка 333 для розблокування є елементом, який відповідає робочого елементу для регулювання кута насадки» у відповідності з цим винаходом. Стопорне кільце 331 розташоване посередині держателя 241 інструменту, який є елементом пристрою 204 для закріплення інструменту, його поздовжньому напрямку і може переміщатися в осьовому напрямку ударної насадки 319. Стопорний виступ 331a утворений на внутрішній периферійної поверхні сто�ого, стопорний виступ 331b утворений на задньому кінці стопорного кільця 331 в поздовжньому напрямку і зачіпляється з виступом, утвореним на передньому кінці закріпленої втулки 335 в поздовжньому напрямку. Закріплена втулка 335 відвернена від переміщення по периферії щодо циліндричної частини 306. У разі такої конструкції пристрій 204 для закріплення інструменту попереджено від обертання, так що ударна насадка 319 відвернена від непотрібного обертання по периферії під час ударної операції.

Втулка 333 для розблокування розташована ззаду втулки 245 інструменту для знімання насадки пристрою 204 для закріплення інструменту і на зовнішній стороні стопорного кільця 331, так що вона може переміщатися в подовжньому напрямку разом зі стопорним кільцем 331. Коли користувач тримає голівку 333a втулки 333 для розблокування і переміщує її вперед, стопорний виступ стопорного кільця 31 може розчіплюватися з виступом стопорної втулки 335, так що допускається обертання пристрою 204 для закріплення інструменту.

Передня кінцева частина втулки 333 для розблокування в поздовжньому напрямку проходить під втулку 245 інструменту для знімання насадки в поздовжньому напрямку. Крім того, внут�го кільця 331 і з'єднується з нею за допомогою утримуючого кільця 337, так що втулка 333 для розблокування виконана як одне ціле зі стопорним кільцем 331. Задня кінцева частина втулки 333 для розблокування встановлена на периферії передній кінцевій частині циліндричної частини 306, і ця задня кінцева частина виконана в якості головки 333a, яка приводиться в дію пальцями користувача. Таким чином, головка 245a втулки 245 інструменту і головка 333a втулки 333 для розблокування розташовані поруч на заданій відстані один від одного в осьовому напрямку ударної насадки 319. Крім того, пружина 249 зміщення розташована між втулкою 333 для розблокування і втулкою 245 інструменту для знімання насадки і пружно утримує стопорне кільце 331 в заблокованому стані, в якому стопорне кільце 331 зачіпляється з виступом стопорної втулки 335 за допомогою втулки 333 для розблокування.

Потім, описано пилесборное пристрій 350. Пилесборное пристрій 350 згідно з цим варіантом здійснення має таку ж конструкцію, як описаний вище другий варіант здійснення, і, отже, його елементи позначені подібними ссилочними позиціями, як у другому варіанті здійснення і не описані. Крім того, рукав з'єднувальний для з'єднання пилесб�вух опор 265, і в цьому встановленому стані два зазору 269 для доступу для знімання насадки утворені двома опорами 265 по периферії між частиною 355 для установки склянки і бічною ручкою 208. Головка 245a втулки 245 інструменту для знімання насадки і головка 333a втулки 333 для розблокування для регулювання кута насадки, які описані вище, звернені до зазорам 269 для доступу.

Конкретно, в цьому варіанті здійснення в електричному молотки 301, що містить пристрій 204 для закріплення інструменту для закріплення ударної насадки 319 на передньому кінцевій ділянці корпусу 303 і механізм 330 блокування кута насадки для блокування кута ударної насадки 319, закріпленої пристроєм 204 для закріплення інструменту, пилесборное пристрій 350 встановлено на бічній ручці 208, прикріпленою до циліндричної частини 306, за допомогою двох опор 265. Крім того, зазори 269 для доступу утворені в пилесборном пристрої 350, так що головка 245a втулки 245 інструменту для знімання насадки у пристрої 204 для закріплення інструменту і головка 333a втулки 333 для розблокування для регулювання кута насадки в механізмі 330 установки кута насадки звернені один до одного через зазори 269 для доступу. Отже, згідно з цим варіантом про�лесборного пристрою 350, прикріпленого зліва до бічної ручки 208, так що можливість використання може бути підвищена.

З урахуванням обсягу і сутності описаного вище цього винаходу можуть бути забезпечені наступні аспекти.

(Аспект 1)

«Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент включає в себе корпус склянки, який може розтягуватися і стискатися в поздовжньому напрямку, і частина для установки склянки, яка може встановлюватися на допоміжної ручці».

(Аспект 2)

«Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент включає в себе корпус склянки, який має конусоподібну форму, так що його внутрішній діаметр збільшується в напрямку до переднього кінця, і частина для установки склянки, яка може встановлюватися на допоміжної ручці».

(Аспект 3)

Пилесборное пристрій, що використовується на приводному інструменті, який виконує задану операцію на оброблюваної деталі за допомогою насадки інструменту, з'єднаної з переднім кінцевим ділянкою корпусу інструменту, відмінне

пилесборним елементом для використання в першому робочому режимі, в якому насадка інструменту переміщається тільки лінійно, причому пилесборни�ї осі переднього кінцевого ділянки корпусу інструменту, та частина оточення переднього кінцевого ділянки, яка оточує передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки, і

пилесборним елементом для використання у другому робочому режимі, в якому насадка інструменту, щонайменше, обертається, причому пилозбірний елемент включає в себе частину для оточення насадки, яка оточує насадку інструменту, навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки корпуса інструмента, і частина для оточення переднього кінцевого ділянки, яка оточує передній кінцевий ділянку корпусу інструменту, навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки,

в якому кожен з пилоуловлювальні елементів для використання в першому і другому робочих режимах може бути розташований таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку приводного інструмента навколо поздовжньої осі для збору пилу, яка утворюється під час роботи приводного інструмента, і, щонайменше, частини для оточення насадки пилоуловлювальні елементів можуть замінятися один одним.

(Аспект 4)

«Пилесборное пристрій, як визначено в аспекті 3, в якому пилозбірний елемент для використання в першому робочому режимі виконаний такечного перерізу частини для оточення насадки, і перший пилозбірний елемент містить ділянку для заповнення зазору між зовнішньою периферійної поверхнею насадки інструменту і внутрішньої периферійної поверхнею пилоуловлювального елемента на половині ділянки в поздовжньому напрямку.

(Аспект 5)

Приводний інструмент, що містить пилесборное пристрій, як визначено в аспекті 3.

Опис посилальних позицій

201 - перфоратор (приводний інструмент)

203 - корпус

204 - пристрій для закріплення інструменту

205 - корпус електродвигуна

206 - циліндрична частина

207 - корпус шестерні

208 - бічна ручка (допоміжна ручка)

209 - ручка

209a - пусковий пристрій

215 - ударний механізм

219 - ударна насадка (насадка інструменту)

235 - ударник

237 - ударний стрижень

241 - утримувач інструменту

241a - отвір для вставки насадки

243 - виступ для зачеплення

245 - втулка інструменту (робочий елемент)

245a - головка

247 - утримуюча кільце

249 - пружина зміщення

250 - пилесборное пристрій

251 - пилозбірний склянку (пилозбірний елемент)

253 - корпус склянки

255 - частина для установки склянки

259 - сопло для випуску пилу

263 - ущільнюючий елемент

265 - опора

271a - виступ для зачеплення

273 - рукав з'єднувальний

275 - захисний кожух шнура

277 - бандажна стрічка

279 - ребро для закріплення рукава

281 - частина для установки ручки

283 - стрічка

285 - заснування

285a - поверхня зачеплення

286 - гайка

287 - ручка

289 - різьбовий робочий стрижень

301 - електричний молоток (електроінструмент)

303 - корпус

305 - корпус електродвигуна

306 - циліндрична частина

307 - корпус шестерні

311 - приводний електродвигун

313 - механізм перетворення руху

315 - ударний механізм

319 - ударна насадка

330 - механізм встановлення кута насадки

331 - стопорне кільце

331a - стопорний виступ

331b - стопорний виступ

333 - втулка для розблокування (робочий елемент)

333a - головка

335 - закріплена втулка

337 - утримуюча кільце

350 - пилесборное пристрій

351 - пилозбірний склянку (пилозбірний елемент)

353 - корпус склянки

355 - частина для установки склянки.

1. Пилесборное пристрій, що використовується на приводному інструменті, що містить корпус інструменту і допоміжну ручку, прикріплену до корпусу інструменту, в якому насадка інструменту може з'єднуватися з переднім кінці�епления до допоміжної ручці таким чином, щоб оточувати передній кінцевий ділянку корпусу інструменту навколо поздовжньої осі переднього кінцевого ділянки, для збору пилу, яка утворюється під час роботи приводного інструмента;
рукав з'єднувальний для з'єднання пилоуловлювального елемента з пилозбірником,
при цьому пилозбірний елемент містить виступ на одному кінці пилоуловлювального елемента в поздовжньому напрямку і виконаний з можливістю прикріплення до допоміжної ручці за допомогою вставки виступу в настановний отвір, утворений на допоміжної ручці.

2. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому виступ, коли вставлений в настановний отвір, зачіпляється з пружиною з полімеру, утвореної на поверхні стінки установчого отвору, і, таким чином, утримується в установчому положенні.

3. Пилесборное пристрій за п. 1, що містить додаткове отвір і додатковий виступ так, що два настановних отвори і два виступи утворені по периферії пилоуловлювального елемента, і кожен з виступів має форму, подібну циліндричного штифта.

4. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент містить отвір, яке розташоване в положенні, відповідному рабеднем кінцевій ділянці приводного інструмента, і робочий елемент може приводитися в дію пальцями користувача через отвір.

5. Пилесборное пристрій за п. 1, додатково містить кріпильний елемент, який закріплює рукав з'єднувальний з корпусом інструменту.

6. Пилесборное пристрій за п. 5, в якому кріпильний елемент містить стрічкоподібний елемент для з'єднання з'єднувального рукава з корпусом інструменту.

7. Пилесборное пристрій за п. 5, в якому рукав з'єднувальний утримується частиною для закріплення рукави, утвореної на корпусі інструмента, причому частина для закріплення рукава містить увігнуту поверхню, яка відповідає зовнішній периферійної поверхні з'єднувального рукава.

8. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент включає в себе корпус склянки, який може розтягуватися і стискатися в поздовжньому напрямку, і частина для установки склянки, яка може встановлюватися на допоміжної ручці.

9. Пилесборное пристрій за п. 1, в якому пилозбірний елемент включає в себе корпус склянки, який має конусоподібну форму, так що його внутрішній діаметр збільшується в напрямку до переднього кінця, і частина для установки склянки, котораѹство за п. 1. 

Схожі патенти:

Приводний інструмент

Винахід відноситься до приводних інструментів, що містить засіб для відсмоктування пилу. Інструмент містить електродвигун, корпус, пилеотсасивающую частина, канал для передачі пилу і вихідний отвір для пилу. Пилеотсасивающая частину закриває щонайменше загострений кінець робочого органу інструменту. Канал для передачі пилу розміщений всередині корпусу і призначений для передачі пилу, засосанной в пилеотсасивающую частина. Вихідний отвір для пилу призначене для викиду назовні пилу, переданої через канал для передачі пилу, і розташована на протилежній стороні електродвигуна щодо робочого органу інструменту. В результаті забезпечується зручність використання інструменту. 14 з.п. ф-ли, 20 іл.

Механізований інструмент

Винахід відноситься до механізованого інструменту. Інструмент містить пристрій для всмоктування пилу і механізм перемикання робочих режимів. Пристрій для всмоктування пилу має всмоктувальну деталь, виконану з можливістю переміщення між першим положенням, в якому усмоктувальна деталь покриває щонайменше кінець змінного інструменту, і другим положенням, в якому кінець змінного інструменту відкритий. Механізм перемикання робочих режимів виконаний з можливістю перемикання між першим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь знаходиться в першому положенні і має можливість рухатися між першим і другим положеннями, і другим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь зрушена з першого стану в друге положення і замкнені в другому положенні. Механізм перемикання робочих режимів розташований в області захвативаемой частині або поряд з нею. Механізм перемикання робочих режимів містить елемент замикання всмоктуючої деталі, переведеної з першого стану в друге положення, у другому положенні, і отпирающий елемент, який відмикає замикаючий елемент. Другий робочий режим вибирається замиканням всмоктуючої деталі, переведеної з первог приведенням в дію відпираючого елемента. В результаті підвищується зручність експлуатації механізованого інструменту. 4 н. і 12 з.п.ф-ли, 29 іл.

Пристрій для осьової подачі кріогенних рідин через шпиндель

Група винаходів відноситься до обертового різального інструменту, зокрема охолодженню свердлильного інструменту кріогенною рідиною, яка подається через поздовжній осьовій канал, розташований в шпинделі верстата. Кріогенна рідина подається від зовнішнього джерела за термоізольовані лінії до сполучній корпусу, в якому рідина перетікає в ізольовану вакуумованої порожнини трубку подачі охолоджуючої рідини, розміщену на осі обертання шпинделя. Трубка подачі охолоджуючої рідини з'єднана з патрубком для охолоджуючої рідини, який розташований в стандартному тримачі інструменту, розташованому на кінці шпинделя. Патрубок для охолоджуючої рідини подає її до інструменту, який встановлений на тримачі інструменту. Перед операцією зміни інструменту трубка подачі охолоджуючої рідини піднімається, від'єднуючись від патрубка для охолоджуючої рідини, в результаті чого подача кріогенної рідини в подаючу трубку припиняється. Винаходи забезпечують сумісність зі стандартними власниками. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 8 іл.

Приводний інструмент

Винахід відноситься до приводних інструментів, що містить засіб для відсмоктування пилу. Інструмент містить електродвигун, корпус, пилеотсасивающую частина, канал для передачі пилу і вихідний отвір для пилу. Пилеотсасивающая частину закриває щонайменше загострений кінець робочого органу інструменту. Канал для передачі пилу розміщений всередині корпусу і призначений для передачі пилу, засосанной в пилеотсасивающую частина. Вихідний отвір для пилу призначене для викиду назовні пилу, переданої через канал для передачі пилу, і розташована на протилежній стороні електродвигуна щодо робочого органу інструменту. В результаті забезпечується зручність використання інструменту. 14 з.п. ф-ли, 20 іл.

Механізований інструмент

Винахід відноситься до механізованого інструменту. Інструмент містить пристрій для всмоктування пилу і механізм перемикання робочих режимів. Пристрій для всмоктування пилу має всмоктувальну деталь, виконану з можливістю переміщення між першим положенням, в якому усмоктувальна деталь покриває щонайменше кінець змінного інструменту, і другим положенням, в якому кінець змінного інструменту відкритий. Механізм перемикання робочих режимів виконаний з можливістю перемикання між першим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь знаходиться в першому положенні і має можливість рухатися між першим і другим положеннями, і другим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь зрушена з першого стану в друге положення і замкнені в другому положенні. Механізм перемикання робочих режимів розташований в області захвативаемой частині або поряд з нею. Механізм перемикання робочих режимів містить елемент замикання всмоктуючої деталі, переведеної з першого стану в друге положення, у другому положенні, і отпирающий елемент, який відмикає замикаючий елемент. Другий робочий режим вибирається замиканням всмоктуючої деталі, переведеної з первог приведенням в дію відпираючого елемента. В результаті підвищується зручність експлуатації механізованого інструменту. 4 н. і 12 з.п.ф-ли, 29 іл.

Система екстреного гальмування для технологічних машин

Заявлена група винаходів відноситься до засобів екстреного гальмування технологічних машин, що містить ці кошти. Система (10) для різкого гальмування обертового вала (16) містить принаймні один гальмівний барабан (12) і щонайменше одну гальмівну колодку (18), які для гальмування валу (16) вводяться в контакт один з одним. Згідно винаходу гальмуючий контакт між гальмівним барабаном (12) і гальмівною колодкою (18) забезпечується дією відцентрової сили, зумовленої обертанням валу (16), при расцеплении пристрою (26) блокування. Описана технологічна машина, що містить згадану систему екстреного гальмування. Забезпечується гальмування валу технологічної машини протягом мілісекунд. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 11 іл.

Запобіжна система для технологічних машин

Винахід відноситься до запобіжної системи для технологічної машини, насамперед циркулярної пили. Система екстреного гальмування призначена для різкого загальмовування обертового вала технологічної машини з метою захисту користувача технологічної машини. Вона містить гальмівний барабан і щонайменше одну гальмівну колодку. Для гальмування валу вони вводяться в контакт один з одним. Гальмівний барабан і щонайменше одна гальмівна колодка виконані і розташовані з забезпеченням гальмуючого контакту між ними під дією відцентрової сили, зумовленої обертанням вала. В результаті забезпечується гальмування в заданому часовому діапазоні, що становить кілька мілісекунд. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.

Новий виріб і спосіб його виготовлення при обробці матеріалу

Винахід відноситься до пристрою для видалення стружки, способу його виготовлення та способу обробки держателя ріжучого інструменту

Ручна машина з пилеотсасивающим пристроєм

Винахід відноситься до ручної машині з пилеотсасивающим пристроєм

Ручна машина з вузлом всмоктування

Винахід відноситься до ручної машині

Навісне пилеотсасивающее пристрій для ручної машини

Винахід відноситься до пилеотсасивающим пристроїв, призначених для ручних машин

Обробний агрегат

Винахід відноситься до обробляє агрегату, зокрема, для обробки різанням деталей в зоні кромки згідно з обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу

Приводний інструмент

Винахід відноситься до приводних інструментів, що містить засіб для відсмоктування пилу. Інструмент містить електродвигун, корпус, пилеотсасивающую частина, канал для передачі пилу і вихідний отвір для пилу. Пилеотсасивающая частину закриває щонайменше загострений кінець робочого органу інструменту. Канал для передачі пилу розміщений всередині корпусу і призначений для передачі пилу, засосанной в пилеотсасивающую частина. Вихідний отвір для пилу призначене для викиду назовні пилу, переданої через канал для передачі пилу, і розташована на протилежній стороні електродвигуна щодо робочого органу інструменту. В результаті забезпечується зручність використання інструменту. 14 з.п. ф-ли, 20 іл.
Up!