Електроінструмент

 

Винахід відноситься до електроінструменту і, зокрема, до електроінструменту, який може регулювати внутрішній тиск вміщує простору приводного пристрою.

Відомий електричний перфоратор, містить приводний пристрій, розташоване всередині корпусу і приводиться в дію двигуном з можливістю приведення в дію насадки інструменту для виконання ударного руху в осьовому напрямку і обертання в периферійному напрямку. Всередині вміщує простору, яке вміщує приводний пристрій, розташований мастильний матеріал, такий як консистентне мастило для змащування приводного пристрою. Вміщає простір є замкнутим для запобігання витоку назовні заправленого мастильного матеріалу. У такій конструкції, коли задіяний відомий перфоратор, повітря всередині корпусу нагрівається за рахунок роботи приводного пристрою, так що повітря всередині корпусу розширюється зі збільшенням внутрішнього тиску. В результаті, мастильний матеріал, можливо, може просочуватися з корпусу назовні.

У публікації викладеної заявки на патент Японії № 2008-36754 розкрито електричний перфоратор, який виконаний з можливістю регулировк�ра, внутрішній прохід, який забезпечує повідомлення фільтрувальної камери з вміщує простором, і зовнішній прохід, який забезпечує повідомлення фільтрувальної камери з навколишнім простором, утворюють регулює тиск канал. Крім того, в фільтрувальної камери розташований фільтр, який відділений простір від периферійного краю отвору зовнішнього проходу, яке відкривається у фільтрувальну камеру таким чином, щоб могла бути відвернена витік назовні мастильного матеріалу, що містить простору.

Незважаючи на те, що описаний вище відомий рівень техніки запобігає витікання мастильного матеріалу з вміщує простору, необхідно подальше вдосконалення.

Відповідно, завданням винаходу є створення електроінструменту, який ефективно запобігає витікання мастильного матеріалу, регулюючи, в той же час, внутрішній тиск вміщує простору приводного пристрою.

Описана вище мета може бути досягнута за допомогою заявленого винаходу. Згідно винаходу, створений електроінструмент, який містить приводний пристрій для приведення в дію насадки інструменту, замкнутий вміщає простору пристрою, і канал, який забезпечує повідомлення вміщує простору з навколишнім простором і регулює тиск у вміщає просторі. «Електроінструмент» згідно з цим винаходу, як правило, являє електроінструмент ударної дії, такої як електричний перфоратор або дриль, який виконує ударне дію або свербляче дію на оброблюваному об'єкті, такому як бетон, змушуючи насадку інструменту виконувати ударяющее рух в осьовому напрямку, обертання в круговому напрямку або і те і інше. Електроінструмент також широко включає різні типи електроінструменту, такі як ріжучий електроінструмент для використання при різальному дії, шлифующий або поліруючий електроінструмент для використання в шлифующем або полирующем дії або завертивающий електроінструмент для використання в дії за завертиванию шурупів. Крім того, в якості мастильного матеріалу», як правило, використовують консистентне мастило. «Навколишній простір» згідно даного винаходу включає як внутрішній простір, не є вміщує простором, всередині електроінструменту, так і зовнішній простір (атмосфера) снь, внутрішній прохід, який забезпечує повідомлення фільтрувальної камери з вміщує простором, і зовнішній прохід, який забезпечує повідомлення фільтрувальної камери з навколишнім простором, утворюють канал. Крім того, в фільтрувальної камери розташований фільтр для поглинання мастильного матеріалу, який надходить у фільтрувальну камеру. У якості «фільтра» згідно даного винаходу, як правило, відповідним чином може бути використаний повсть, губка або тканину, хоча також можуть бути використані будь-які інші матеріали, які можуть вбирати і затримувати мастильний матеріал.

Крім того, згідно винаходу, фільтр відділений простір від периферійного краю отвору зовнішнього проходу, який відкривається у фільтрувальну камеру, так щоб з боку периферійного краю отвору усередині фільтрувальної камери було забезпечено простір. Крім того, в даному просторі розташовують дросельний елемент, який дросселирует потік повітря, що надходить із зовнішнього проходу через фільтр.

З такою конструкцією, коли внутрішній тиск вміщує простору аварійно підвищується в процесі роботи електроінструменту, повітря всередині вмещающе�зокрема, тиск вміщує простору опускається. Внаслідок цього, якщо електроінструмент являє собою електроінструмент ударної дії, такої як електричний перфоратор або дриль, може бути відвернена поломка приводного пристрою при ударі, яка може бути викликана підвищенням тиску всередині вміщує простору.

Згідно винаходу, коли мастильний матеріал всередині вміщує простору виходить через канал разом з повітрям, мастильний матеріал може затримуватися фільтром, так що може бути припинено витікання мастильного матеріалу в навколишній простір. З іншого боку, в залежності від швидкості потоку повітря, що проходить через фільтр, деяка частина мастильного матеріалу, можливо, може проходити через фільтр, не усмоктуючись фільтром. Внаслідок цього, в даному винаході, для того щоб зменшити швидкість потоку повітря, що проходить через фільтр, з боку зовнішнього проходу фільтрувальної камери утворено простір, і в цьому просторі розташований дросельний елемент для дроселювання потоку повітря, який виходить в зовнішній прохід через фільтр. Зокрема, у цьому винаході, на нижерасположенноожен елемент для зменшення витікання повітря. Таким чином, може бути посилена вбирає мастильний матеріал дію фільтра, так що може бути припинено витікання мастильного матеріалу в зовнішній прохід. Згідно даного винаходу, може бути ефективно відвернена витікання мастильного матеріалу з вміщує простору в навколишній простір, при цьому в той же час стабілізується внутрішній тиск вміщує простору.

У вигляді ще одного аспекту винаходу, дросельний елемент може бажано представляти собою пластинчастий елемент, який накладають поверх фільтра, і який дросселирует прохід між фільтром і простором. Як пластинчастого елементу може бути використаний будь-який матеріал, який є непроникним для повітря. Для того щоб дросселировать прохід, в пластинчастому елементі може бути виконано безліч отворів, на зразок невеликих дірок або прорізів.

Додатково в якості ще одного аспекту винаходу, коли в якості дросельного елемента використовують пластинчастої елемент, пластинчастої елемент може бути утворений з круглого еластичного матеріалу. Крім того, дросельний прохід може бути обмежений зовнішньої периферійної поверхнею� повідомлення фільтра з простором. В цілому, повітря проходить через фільтр прямо вперед в напрямку зовнішнього проходу. Однак, згідно даного винаходу, за рахунок надання дросельного проходу радіально за межі еластичного матеріалу, еластичний матеріал служить в якості блокуючого елемента для перегораживания потоку повітря, який проходить через фільтр прямо вперед в напрямку зовнішнього проходу. Внаслідок цього, повітря, проходження якого прямо вперед запобігається еластичним матеріалом, виходить радіально назовні з центральної ділянки фільтра в дросельний прохід. Таким чином, відстань проходження повітря через фільтр може подовжуватися. В результаті, захоплююча область (контактна область) фільтра, яка захоплює або контактує з мастильним матеріалом, збільшується, так що фільтр може бути використаний з максимальною ефективністю в якості області вбирання мастильного матеріалу.

Крім того, в якості ще одного аспекту винаходу, дросельний елемент може бажано включати другий фільтр, який поміщають в просторі таким чином, щоб утримувати його в контакті з краєм отвору зовнішнього проходу, що виходить у фільтрувальну камеру і відділ�зазвичай може використовуватися повсть, губка або тканину, хоча також може бути використаний будь-який інший матеріал, який може вбирати і затримувати мастильний матеріал. Згідно даного винаходу, другий фільтр служить в якості елемента для дроселювання потоку повітря, що витікає в зовнішній прохід. В результаті, швидкість потоку повітря, що проходить через фільтр, може бути зменшена, так що може бути посилена вбирає мастильний матеріал дію фільтру. Крім того, сам другий фільтр може утримувати мастильний матеріал, який витікає в зовнішній прохід. Внаслідок цього, може ефективно запобігати витікання мастильного матеріалу в навколишній простір.

Крім того, в якості ще одного аспекту винаходу, електроінструмент може додатково включати динамічний виброгаситель, має пружно утримуваний вантаж. Динамічний виброгаситель зменшує вібрацію, що виникає в електроінструменті під час роботи, за рахунок зворотно-поступального руху вантажу. Динамічний виброгаситель використовує тиск, яке пульсує в вміщає просторі, як сили управління вантажем, а дросельний елемент підвищує герметичність вміщує простору.

Інші завдання� опису, наведеного з посиланням на додані креслення, на яких:

Фіг.1 - вид з частковим розрізом, що показує цілком електричний перфоратор згідно варіанту здійснення винаходу;

Фіг.2 - вид у розрізі у збільшеному масштабі частини Фіг.1;

Фіг.3 - додатковий вид у розрізі у збільшеному масштабі, ілюструє істотну частину винаходу;

Фіг.4 - вигляд у перерізі з рознесенням деталей, що показує колпачковий елемент;

Фіг.5 - вид у розрізі, який засвідчує ще один варіант здійснення винаходу.

На кресленнях, посилальної позицією 101 позначений перфоратор (електроінструмент); 103 - корпус; 105 - кожух двигуна; 107 - кожух редуктора; 107а - внутрішній простір (вміщає простір); 108 - зовнішній чохол; 108а - простір (навколишній простір); 109 - рукоятка; 111 - приводний двигун; 113 - механізм перетворення руху (приводний пристрій); 115 - ударний механізм (приводний пристрій); 119 - насадки перфоратора (вставна насадка); 121 - кривошипний вал; 123 - ексцентриковий шип; 125 - плече кривошипа; 127 - поршень; 133 - виконавчий елемент; 141 - циліндр; 141а - повітряна камера; 143 - бойок; 151 - прохід (канал) регулювання тиску; 153 - колпачковий елемент; 154 - вміщає фільтр � вентиляційний отвір (внутрішній прохід); 155d - зовнішній циліндричний ділянку; 156 - ущільнювальне кільце; 157 - фільтр; 158 - ущільнювальне кільце; 159 - кришка фільтра; 159а - периферична стінка; 159b - верхня стінка; 159с - вентиляційний отвір (зовнішній прохід); 159d - кільцевій жолобок; 159е - виступаюча частина; 161 - верхнє простір (простір); 163 - гумове полотно (дросельний елемент) (пластинчастої елемент) (еластичний елемент); 165 - дросельний прохід; і 167 - другий фільтр (дросельний елемент).

Кожен з додаткових ознак та стадій способу, розкритих вище і нижче, може бути використаний окремо або в поєднанні з іншими ознаками та стадіями способу з метою надання та отримання удосконалених електроінструментів і способу для застосування подібних електроінструментів і використаних в них пристроїв. Далі будуть докладно описані з посиланням на додані креслення характерні приклади цього винаходу, при цьому у даних прикладах використані в поєднанні багато з даних додаткових ознак та стадій способу. Дане докладний опис призначено винятково для ілюстрації фахівцям в даній області додаткових деталей для використання на практиці основних аспектів �тенією обмежує тільки формула винаходу. Внаслідок цього, комбінації ознак і стадій, розкритих у наступному докладному описі, можуть бути необов'язковими для використання винаходу на практиці в широкому сенсі, а замість цього показані лише з метою окремо описати деякі характерні приклади винаходу, докладний опис яких буде далі наведено з посиланням на додані креслення.

Далі варіант здійснення винаходу буде описаний з посиланням на Фіг.1-4. В даному варіанті здійснення електричний перфоратор пояснюється у вигляді типового прикладу електроінструменту відповідно до цього винаходу. Як показано на Фіг.1, типовий перфоратор 101 містить корпус 103, який утворює зовнішню оболонку перфоратора 101, насадку 119 перфоратора, прикріплену з можливістю зняття до кінця торцевій області (ліва торцева область, якщо дивитися на Фіг.1) корпусу 103 з допомогою шпинделя насадки (не показаний), і рукоятку 109, яка приєднана до заднього кінця корпусу 103 (на стороні, протилежній насадці 119 перфоратора) і виконана з можливістю утримування користувачем. Насадка 119 перфоратора приєднана до шпинделя насадки таким чином, що вона може рухатися в осьовому напрямку щодо шпиндельний згідно винаходу. Для спрощення зручності пояснення сторона насадки 119 перфоратора прийнята в якості передньої, а сторона рукоятки 109 - в якості задньої.

Корпус 103 містить переважно кожух 105 двигуна, який укладає у собі приводний двигун 111 і кожух 107 редуктора, який містить в собі механізм 113 перетворення руху і ударний механізм 115. Приводний двигун 111 розташований таким чином, що його вісь обертання діє вертикально в напрямку, в цілому перпендикулярному подовжньому напрямку корпусу 103 (осьовий напрямок насадки 119 перфоратора).

Як показано на Фіг.2, механізм 113 перетворення руху перетворює потужність обертання приводного двигуна 111 в поступальний рух і передає її ударному механізму 115. Потім, в осьовому напрямку насадки 119 перфоратора (горизонтальний напрямок, якщо дивитися на Фіг.1) за допомогою ударного механізму 115 генерується ударне зусилля. Механізм 113 перетворення руху і ударний механізм 115 представляють собою ознаки, які відповідають «приводного пристрою» винаходу. Крім того, внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 утворено у вигляді замкнутого простору за рахунок герметизації сполучених поверхноѰсти механізму 113 перетворення руху герметизований у внутрішньому просторі 107а. Внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 являє собою ознаку, якій відповідає «вміщає простір» винаходу.

Механізм 113 перетворення руху утворений за допомогою кривошипно-шатунного механізму, що включає кривошипний вал 121, плече 125 кривошипа і приводить елемент у вигляді поршня 127. Кривошипний вал 121 приводиться в обертання зі зниженою швидкістю допомогою безлічі шестерень приводним двигуном 111. Плече 125 кривошипа з'єднане з кривошипним валом 125 допомогою ексцентрикового шипа 123 в положенні, зміщеному від центру обертання кривошипного вала 125, а поршень 127 здійснює зворотно-поступальні рухи з допомогою плеча 125 кривошипа. Поршень 127 поміщений усередині циліндра 141 з можливістю ковзання і поступально рухається уздовж циліндра 141, коли включають приводний двигун 111.

Ударний механізм 115 в цілому містить ударний елемент у вигляді бойка 143, який розташований з можливістю ковзання в отворі циліндра 141, і проміжний елемент у вигляді ударної болта (не показаний), який розташований з можливістю ковзання в шпинделі насадки і передає кінетичну енергію бойка 143 в насадку перфоратора 119. Бойок 143 приводиться в рух шляхом�ня 127. Потім, бойок 143 стикається (вдаряється) з ударним болтом, який розташований з можливістю ковзання в шпинделі насадки, а ударна сила передається в насадку 119 перфоратора через ударний болт.

Як показано на Фіг.1, рукоятка 109 проходить у вертикальному напрямку поперек осьового напрямку насадки 119 перфоратора і має пов'язані ділянки, виступаючі вперед з її верхнього і нижнього витягнутих кінців. Верхній і нижній пов'язані ділянки з'єднані з заднім кінцем корпусу 103. Таким чином, рукоятка 109, з'єднана з корпусом 103 у верхньому і нижньому кінцях, має в цілому D-подібну форму, якщо дивитися збоку. Виконавчий елемент 133, який плавно пересувається користувачем, розташований у верхній області рукоятки 109 і, коли виконавчий елемент 133 плавно пересувають, вимикач електроживлення (не показаний), який подає енергію на приводний двигун 111, перемикається між положення включено і положенням вимкнено.

У перфораторі 101, що має описану вище конструкцію, коли користувач тисне насадкою 119 перфоратора на оброблюваний об'єкт за допомогою прикладання спрямованою вперед сили тиску на корпус 103, і в такому стані на приводний двигун 111 подають електр, �який утворений, в основному, кривошипно-шатунним механізмом. Коли поршень 127 плавно переміщається, бойок 143 рухається вперед всередині циліндра 141 допомогою дії пневмопружини повітряної камери 141а циліндра 141 і стикається з ударним болтом. Кінетична енергія бойка 143, викликаної зіткненням, передається насадці 119 перфоратора. Таким чином, насадка 119 перфоратора виконує долбящее дію з оброблюваного об'єкта (бетону).

Під час долбящего дії перфоратора 101, внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 може нагріватися за рахунок приведення в дію механізму 113 перетворення руху та ударного механізму 115, так що повітря всередині замкнутого внутрішнього простору 107а розширюється, і його тиск зростає. У цьому випадку тиск простору між бойком 143 і ударних болтом, яке сполучається з внутрішнім простором 107а, також зростає. В результаті, коли бойок 143 поступально рухається за допомогою дії пневмопружини повітряної камери 141а циліндра 141, що викликано ковзаючим рухом поршня 127, повітряна камера 141а і простір між бойком 143 і ударних болтом можуть бути виведені з рівноваги балансу тиску, так що бойок 143 може неправильнго простору 107а кожуха редуктора 107 зростає, мастильний матеріал всередині внутрішнього простору 107а може просочуватися з кожуха редуктора 107 між ущільнювальних поверхонь. Внаслідок цього, для того щоб впоратися з цією проблемою, в кожусі редуктора 107 утворений прохід 151 регулювання тиску, який регулює (знижує) внутрішній тиск за рахунок стравлювання повітря з внутрішнього простору 107а кожуха редуктора 107, коли внутрішній тиск внутрішнього простору 107а збільшується. Прохід 151 регулювання тиску являє собою ознака, який відповідає «каналу» згідно винаходу.

Фіг.3 і 4 представляють собою збільшені зображення, що показують конструкцію проходу 151 регулювання тиску для регулювання внутрішнього тиску кожуха редуктора 107. Прохід 151 регулювання тиску сконструйований і виготовлений таким чином, щоб внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 повідомлялося з навколишнім простором. Отвір у вигляді наповнювального отвори, через яке у внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 завантажується мастильний матеріал, утворено зверху кожуха редуктора 107 або в області кожуха редуктора 107, яка розташована зверху, коли користувач держиѰнном варіанті здійснення, для забезпечення проходу 151 регулювання тиску використовують колпачковий елемент 153, який вставляють у наповнювальний отвір.

Колпачковий елемент 153, в основному, містить кришку 155 кривошипа для закривання наповнювального отвори, поглинаючий мастильний матеріал фільтр 157, розташований під вміщає фільтр просторі 154, і кришку 159 фільтра, яку вставляють в кришку 155 кривошипа. Містить фільтр простір 154 обмежена в цілому горшкообразной кришкою 155 кривошипа, що має круглий перетин і відкритий верх, і в цілому циліндричної кришкою 159 фільтра, яка має відкрите дно і зверху вставляється в отвір кришки 155 кривошипа. Зокрема, вміщає фільтр простір 154 являє собою простір, що має круглий перетин і оточене нижньою стінкою 155а і периферійної стінкою 155b кришки 155 кривошипа і периферійної стінкою 159а і верхньою стінкою 159b кришки 159 фільтра. Містить фільтр простір 154 являє собою ознаку, який відповідає «фільтрувальної камері» згідно винаходу.

Кришка 155 кривошипа додатково має зовнішній циліндричний ділянку 155d зовні периферійної стінки 155b. Зовнішній циліндричний ділянку 155d зверху вставляють в мі поверхнями наповнювального отвори і кришки 155 кривошипа герметизують за допомогою ущільнюючого кільця 156. Крім того, вентиляційний отвір 155с сформовано в основному в центрі передньої торцевої стінки кришки 155 кривошипа в напрямку вставки або нижньої стінки 155а і проходить через нижню стінку, щоб забезпечити сполучення між вміщує фільтр простором 154 і внутрішнім простором 107а кожуха редуктора 107. Вентиляційний отвір 155с кришки 155 кривошипа являє собою ознаку, який відповідає «внутрішнього проходу» згідно даного винаходу.

Кришку 159 фільтра встановлюють кришку 155 кривошипа, вставляючи її зверху в отвір кришки 155 кривошипа. Вентиляційний отвір 159с сформовано по суті в центрі задньої торцевої стінки кришки 159 фільтра в напрямку вставки або верхньої стінки 159b і проходить через верхню стінку 159b для того, щоб забезпечити сполучення між вміщує фільтр простором 154 і навколишнім простором кожуха редуктора 107. Вентиляційний отвір 159с кришки 159 фільтра являє собою ознаку, яка відповідає зовнішньому проходу» згідно винаходу. Кільцевий жолоб 159d утворений в зовнішній поверхні периферійної стінки 159а кришки 159 фільтра в периферійному напрямку, а в кільцевому жолобку 159d вміщено уплотнительнросвет між стикувальними поверхнями кришки 159 фільтра і кришки 155 кривошипа за рахунок пружної деформації, і в той же самий час, воно утримує кришку 159 фільтра у вставленому стані (становищі) за рахунок свого фрикційного контакту з внутрішньою поверхнею периферійної стінки 155b кришки 155 кривошипа.

Змінний фільтр 157 під вміщає фільтр просторі 154 утворений з повсті і вбирає і затримує мастильний матеріал, який надходить у вміщує фільтр простір 154 через вентиляційний отвір 155с. Фільтр 157 має майже такий же діаметр, як і вміщає фільтр простір 154. Фільтр 157 зверху вставляють в отвір кришки 155 кривошипа до тих пір, поки він не ввійде в контакт з нижньою стінкою 155а, і в цьому стані він поміщається в нижній області вміщує фільтр простору 154. В результаті, у верхній області вміщує фільтр простору 154 або між верхньою поверхнею фільтра 157 і внутрішньою поверхнею (нижньою поверхнею) верхньої стінки 159b кришки 159 фільтра виникає вільний простір у вигляді верхнього простору 161. Верхнє простір 161 являє собою ознаку, який відповідає «простору» згідно винаходу.

Гнучкий круглий гумовий лист 163 накладають зверху на фільтр 157 у верхньому просторі 161. Периферійна стінка 155b кришки 155 кри�ой вставлена кришка 159 фільтра, ніж в області, в якій поміщений фільтр 157. Діаметр гумового листа 163 менше, ніж внутрішній діаметр периферійної стінки 155b, яка оточує гумовий лист 163. Таким чином, між внутрішньою периферійної поверхнею периферійної стінки 155b кришки 155 кривошипа і зовнішньої периферійної поверхнею гумового листа 163 сформований кільцевої дросельний прохід 165, який забезпечує повідомлення фільтра 157 з верхнім простором 161. Зокрема, гумовий лист 163 наданий в якості елемента для звуження площі поперечного перерізу проходу повітря, який надходить з фільтра 157 у верхнє простір 161. Дросельний прохід 165 являє собою ознаку, який відповідає «дроссельному проходу» згідно винаходу. Гумовий лист 163 являє собою ознаку, який відповідає «дроссельному елементу», «пластинчастому елементу» згідно даного винаходу.

Коли кришку 159 фільтра зверху вставляють в отвір кришки 155 кривошипа, нижня торцева поверхня периферійної стінки 159а кришки 159 фільтра здавлює радіально зовнішній ділянку верхньої поверхні гумового листа 163, розташованого зверху фільтра 157. Таким чином, фільтр 157 і гумовий лист 163 удерживастенки 159а кришки 159 фільтра, так що запобігає їх непотрібне рух. Крім того, в нижній торцевій поверхні периферійної стінки 159а кришки 159 фільтра, яка здавлює радіально зовнішній ділянку верхньої поверхні гумового листа 163, або у верхньої поверхні гумового листа 163, при необхідності, утворений прохід для напряму повітря з фільтра 157 через дросельний прохід у верхнє простір 161.

Крім того, на периферійному кінці каналу вентиляційного отвору 159с на внутрішній поверхні верхньої стінки 159b кришки 159 фільтра утворена звужується виступаюча частина 159е, що має круглий перетин, яка виступає в заданій мірі під вміщає фільтр простір 154. Виступаюча частина 159е утворює область для зміни напрямку потоку мастильного матеріалу.

Як описано вище, у даному варіанті здійснення в кожусі редуктора 107 утворений прохід 151 регулювання тиску, таким чином, щоб внутрішній простір 107а кожуха редуктора 107 повідомлялося з навколишнім простором або простором 108а між кожухом редуктора 107 і зовнішнім чохлом 108, покриваючим кожух редуктора 107 (див. Фіг.2 і 3). Простір 108 являє собою ознаку, який відповідає «навколишнього прострае простір 107а нагрівається за рахунок приведення в дію механізму 113 перетворення руху та ударного механізму 115, так що повітря всередині замкнутого внутрішнього простору 107а розширюється, а його тиск збільшується, повітря всередині внутрішнього простору 107а виходить з простору 108а за межі кожуха редуктора 107 через прохід 151 регулювання тиску. Зокрема, тиск внутрішнього простору 107а кожуха редуктора 107 знижується. В результаті, внутрішній тиск кожуха редуктора 107 стабілізується для того, щоб запобігти його збільшення. Таким чином, поломка при ударі, яка може бути викликана підвищенням тиску всередині кожуха редуктора 107 може бути відвернена. На Фіг.3 повітряний потік для регулювання тиску показаний стрілкою.

Прохід 151 регулювання тиску в даному варіанті здійснення має вміщає фільтр простір 154, внутрішнє вентиляційний отвір 155с, яке забезпечує повідомлення вміщує фільтр простору 154 з внутрішнім простором 107а кожуха редуктора 107, і зовнішнє вентиляційний отвір 159с, яке забезпечує повідомлення вміщує фільтр простору 154 з простором 108а за межами кожуха редуктора 107. Крім того, під вміщає фільтр просторі 154 поміщений фільтр 157 для вбирання мастильного матеріалу, який поступа�його простору 107а кожуха редуктора 107 під вміщає фільтр простір 154 через внутрішнє вентиляційний отвір 155с за рахунок описаного вище дії пониження тиску, фільтр 157 вбирає і утримує мастильний матеріал, так що може бути відвернена витікання мастильного матеріалу з простору 108а.

Згідно даним варіантом здійснення, гумовий лист 163 накладають поверх фільтра 157, а між внутрішньою периферійної поверхнею периферійної стінки 155b і зовнішньої периферійної поверхнею гумового листа 163 утворюють кільцевої дросельний прохід. З цією конструкцією, дроселюючий потік повітря, який виходить з верхнього простору 161 через фільтр 157. Внаслідок цього, швидкість потоку повітря, що проходить через фільтр 157 на вищерозташованої стороні дросельного проходу, знижується. В результаті, фільтр 157 може легко вбирати мастильний матеріал, так що може бути припинено витікання мастильного матеріалу з простору 108а.

Крім того, гумовий лист 163 також служить в якості блокуючого елемента прямого потоку для перекривання потоку повітря, що надходить у фільтр 157 через внутрішнє вентиляційний отвір 155с, а потім прямо в напрямку зовнішнього вентиляційного отвору 159а. Внаслідок цього, повітря, який направляється в центральний ділянку фільтра 157 через внутрішнє вентиляційний отвір 155�мі гумового листа 163 в радіальному напрямку. Таким чином, у порівнянні з конструкцією без гумового листа 163, довжина проходу повітря через фільтр 157 може бути збільшена. В результаті, захоплююча область (контактна область) фільтра 157, яка утримує або контактує з мастильним матеріалом, збільшується, так що продуктивність вбирання мастильного матеріалу фільтра 157 може бути збільшена.

Таким чином, відповідно до даного варіанту здійснення, витікання мастильного матеріалу з внутрішнього простору 107а в простір 108а може бути ефективно відвернена, зі стабілізацією в той же час внутрішнього тиску внутрішнього простору 107а.

У перфораторі 101, в корпусі 103 може бути забезпечено динамічний виброгаситель типу вимушених коливань, як засіб зменшення вібрації, що викликається в корпусі 103, в процесі операції довбання. Динамічний виброгаситель використовує тиск, яке пульсує в кожусі редуктора 107 за рахунок приведення в дію механізму 113 перетворення руху (зворотно-поступальний рух поршня 127), в якості сили вібрації вантажу. Динамічний виброгаситель типу вимушеної вібрації відомий в даній області і, внаслідок цього, його докладний оші, за рахунок розташування дросельного елемента на нижчерозташованими стороні фільтру 157, порівняно з конструкцією, що не має подібного дросельного елемента, герметичність внутрішнього простору 107а підвищена, тому що внутрішній тиск не зменшується більше, ніж необхідно. Внаслідок цього, тиск внутрішнього простору 107а може бути ефективно використано в якості вібруючої вантаж сили динамічного виброгасителя.

В даному варіанті здійснення, периферійна стінка 155b кришки 155 кривошипа має більший внутрішній діаметр в області, в якій розташований гумовий лист 163, ніж в області, в якій розташований фільтр 157. Крім того, діаметр гумового листа 163 менше, ніж внутрішній діаметр периферійної стінки 155b. З цією конструкцією, між периферійної стінкою 155b і гумовим листом 163 утворений кільцевої дросельний прохід. В якості альтернативи, область, в якій розташований гумовий лист 163, може мати той же самий внутрішній діаметр, як і область, в якій розташований фільтр 157, а гумовий лист 163 може мати менший діаметр, ніж фільтр 157, так що між периферійної стінкою 155b і гумовим листом 163 утворений кільцевої дросельний прохід 165.

Крім того, стій, таких як маленькі дірки або прорізи, для того, щоб утворити дросельний прохід. Крім того, гумовий лист 163 може бути замінений на каучуковий лист або металевий лист (пластину).

Далі, з посиланням на Фіг.5 буде описаний другий варіант здійснення винаходу. В даному варіанті здійснення, в дросельному елементі проходу 151 регулювання тиску замість гумового листа 163 описаного вище варіанту здійснення використаний другий фільтр 167. В інших моментах другий варіант здійснення має ту ж саму конструкцію, як перший варіант здійснення. Внаслідок цього, складові елементи в даному варіанті здійснення, які по суті ідентичні складовим елементам першого варіанту здійснення, позначені тими ж ссилочними позиціями, як у першому варіанті здійснення, і вони не описані або описані тільки коротко.

Як показано на Фіг.5, другий фільтр 167 розташований усередині верхнього простору 161 над фільтром 157. Другий фільтр 167 сформований з повсті і відстоїть від фільтра 157 і встановлено (прикріплений) для того, щоб покривати край отвору зовнішнього вентиляційного отвору 159с. Крім того, зовнішній ділянку в радіальному напрямку зовнішньої поверхні �у варіанту здійснення, виконаному як описано вище, коли повітря всередині внутрішнього простору 107а кожуха редуктора 107 розширюється, а його тиск збільшується, повітря всередині внутрішнього простору 107а виходить через внутрішнє вентиляційний отвір 155с, проходить через фільтр 157, і потім прямує в верхнє простір 161. Внаслідок цього, повітря проходить через другий фільтр 167 і виходить у простір 108а через зовнішнє вентиляційний отвір 159с. Таким чином, тиск усередині внутрішнього простору 107а може бути стабілізоване, так що може бути відвернена поломка при ударі. На Фіг.5 повітряний потік для регулювання тиску показаний стрілкою.

Коли повітря всередині внутрішнього простору 107а надходить у простір 108а, мастильний матеріал всередині внутрішнього простору 107а може надходити у вміщує фільтр простір 154 через внутрішнє вентиляційний отвір 155с разом з повітрям. В цей час, фільтр 157 вбирає і затримує мастильний матеріал, так що може бути відвернена витікання мастильного матеріалу в простір 108а.

В даному варіанті здійснення, другий фільтр 167 розташований з можливістю покривати отвір зовнішнього вентиляційного отвору � дросселирован. В результаті, швидкість потоку повітря, що надходить через фільтр 157, зменшується. Внаслідок цього, як і в описаному вище варіанті здійснення, фільтр 157 може легко вбирати мастильний матеріал, так що може бути припинено витікання мастильного матеріалу з простору 108а.

Крім того, другий фільтр 167 згідно даного варіанту здійснення служить не тільки як елемент дроселювання потоку повітря, що надходить через вентиляційний отвір 159с, але затримує мастильний матеріал, який може вступати в простір 108а через вентиляційний отвір 159с. З подібною конструкцією, ефект запобігання витікання мастильного матеріалу може бути посилено. Крім того, з розташуванням, в якому другий фільтр 167 відстоїть від фільтра 167, потік мастильного матеріалу, який проходить через фільтр 157, разово переривається, що також ефективно запобігає витікання мастильного матеріалу.

В описаних вище варіантах здійснення, перфоратор описаний у вигляді перфоратора, який в якості механізму 113 перетворення руху використовує кривошипно-шатунний механізм для перетворення потужності обертання приводного двигуна 111 в поступальний рух і привеательним чином приводиться в дію поршень 127 допомогою механізму повороту, який перетворює обертання приводного двигуна 111 в коливальний рух в осьовому напрямку насадки 119 перфоратора. Крім того, в описаних вище варіантах здійснення електричний перфоратор 101 описаний в якості типового прикладу електроінструменту, хоча винахід може бути застосоване не тільки до перфоратора 101, але до будь-якого типу електроінструментів, в яких в корпусі, який вміщує приводний пристрій, герметично поміщений мастильний матеріал для змащування приводного пристрою.

1. Електроінструмент, що містить:
приводний пристрій для приведення в дію насадки інструменту,
замкнуте вміщає простір, яке вміщує в себе приводний пристрій і в якому герметично поміщена мастило для змазування приводного пристрою,
канал, який забезпечує повідомлення вміщує простору з навколишнім простором для регулювання тиску вміщує простору,
фільтрувальну камеру, що має задану ємність і розташовану в каналі,
внутрішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фільтрувальної камери з вміщує простором,
зовнішній прохід, розташований у каналі, для забезпечення повідомлення фильтроваазочного матеріалу, причому фільтр відстоїть від периферійного краю отвору зовнішнього проходу, який відкривається у фільтрувальну камеру, так що з боку краю отвору фільтрувальної камери утворено простір, і
дросельний елемент, розташований у зазначеному просторі, для дроселювання потоку повітря, що надходить у зовнішній прохід через фільтр, при цьому дросельний елемент містить пластинчастий елемент, який накладений поверх фільтра і дросселирует прохід між фільтром і зазначеним простором, причому пластинчастий елемент утворений з круглого еластичного матеріалу, а дросельний прохід обмежений зовнішньої периферійної поверхнею пластинчастого елементу і периферійної стінкою, навколишнього зовнішню периферійну поверхню, і забезпечує повідомлення фільтра з зазначеним простором.

2. Електроінструмент за п. 1, в якому дросельний елемент містить другий фільтр, який розташований в просторі таким чином, щоб утримуватися в контакті з краєм отвору, і відстоїть від фільтра.

3. Електроінструмент за п. 1 або 2, додатково містить динамічний виброгаситель, має пружно утримуваний вантаж, причому динамічний виброгаситель зменшує вібрацію, �ри цьому динамічний виброгаситель використовує тиск, яке пульсує в вміщає просторі, як сили управління вантажем, а дросельний елемент збільшує герметичність вміщує простору. 

Схожі патенти:

Пристрій для подачі рідкого мастила

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане для змащування закритих зубчастих редукторів з масляними ваннами, переважно тихохідних, з колесами великого діаметру

Пристрій для складання конічної зубчастої передачі

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане як в авіаційному двигунобудуванні при складанні ортогональних і неортогональних конічних зубчастих передач газотурбінних двигунів, так і в загальному машинобудуванні

Спосіб складання конічної зубчастої передачі

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане як в авіаційному двигунобудуванні при складанні конічних зубчастих передач газотурбінних двигунів так і в загальному машинобудуванні

Електропривод з триступінчатим планетарним редуктором

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане в електроприводах механічних систем космічних апаратів, у приводах іншого призначення і в інших областях техніки

Пристрій диференціала

Винахід відноситься до пристрою диференціала

Електропривод з триступінчатим планетарним редуктором

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використано в якості електроприводу, наприклад, на космічному апараті

Коробка передач з одним або декількома додатковими редукторами

Винахід відноситься до коробки передач з одним або декількома додатковими редукторами

Блок перемикання передач для вантажного автомобіля

Винахід відноситься до блоку перемикання передач вантажного автомобіля з відкидною кабіною для вибору передачі в багатоступеневою коробці передач

Регульований дисковий генератор хвильової передачі

Винахід відноситься до машинобудування і може знайти застосування у виробництві точних приладів

Хвильовий привід

Винахід відноситься до машинобудування, зокрема до деталей машин, і може бути використано в якості приводів виробів авіаційної і ракетної техніки

Курковий перемикач для електроінструменту

Курковий перемикач включає в себе корпус, що містить всередині перемикаючий механізм і має отвір з одного боку, кришку, призначену для розміщення всередині отвору корпусу для закриття отвору, і курок, розташований зовні корпусу і призначений для керування механізмом перемикача за допомогою ковзання штока. На внутрішній поверхні стінки сформовано поглиблення, обмежує частина корпусу з боку отвору. На зовнішній периферійної прикінцевій частині кришки сформований виступ. Контактний виступ виконаний таким чином, що він видається назовні з бічної поверхні виступу, так щоб він входив в зіткнення з відповідним контактним поглибленням. Сполучна канавка сформована з допомогою внутрішньої поверхні стінки отвору корпусу і виступу, і сполучна канавка заповнюється клеючим складом. Технічний результат - створення монтажній конструкції компонентів, яка забезпечує підвищення захищеності перемикача від проникнення пилу і вологи. 6 з.п. ф-ли, 14 іл.

Приводний інструмент

Винахід відноситься до ручним приводним інструментів. Приводний інструмент містить електродвигун для приведення в рух робочого органу, що регулює частоту обертання перемикач, переміщуваний через маніпулювання користувачем, регулювальний елемент для регулювання верхнього граничного стану при переміщенні регулює частоту обертання перемикача у верхнє граничне положення якої-небудь однієї з безлічі ступенів допомогою маніпулювання користувачем і блок управління для управління величиною електричного струму, що протікає до електродвигуна, за допомогою коефіцієнта заповнення ШІМ-сигналу виходячи з величини натискання регулює частоту обертання перемикача. Блок керування збільшує частоту обертання електродвигуна згідно із збільшенням натискання регулює частоту обертання перемикача. Встановлене задану кількість коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу задається для кожної з безлічі ступенів, і ставлення заданого кількості коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу до величини натискання регулює частоту обертання перемикача більше на першій ступені, де верхнє граничне положення являетсяней блок управління керує коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу таким чином, що частота обертання збільшується, коли величина натискання регулює частоту обертання перемикача збільшується до верхнього граничного положення, і управляє коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу, коли величина маніпулювання зменшується від верхнього граничного стану до заданого положення за допомогою гистерезисной характеристики, в якій частота обертання залишається постійною до тих пір, поки величина натискання регулює частоту обертання перемикача не досягне заданого положення. Технічний результат полягає в поліпшенні точності регулювання частоти обертання електродвигуна. 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Днище

Днище // 2539276
Винахід відноситься до конструктивних елементів ручних робочих інструментів з двигуном внутрішнього згоряння. Днище (100) для переносного ручного робочого пристрою з двигуном внутрішнього згоряння має по суті рівну поверхню з що йде по периметру зовнішньої кромкою (19) і одне або кілька отворів (14, 15), виконане/виконані для відводу летять іскор. Щонайменше одна крайка (15а) отвори (15) має виступаючий під гострим кутом (α) елемент (16), службовець відбійником. Технічний результат полягає в підвищенні захисту днища ручного інструменту від механічних та/або динамічних навантажень. 11 з.п. ф-ли, 3 іл.

Електронний модуль

Винахід відноситься до електронного модулю, насамперед для ручної машини. Технічний результат - забезпечення можливості повного і захищеного розміщення, відповідно повної і захищеною установки друкованої плати в корпусної деталі електронного модуля, забезпечення компактної конструкції, оптимального та ефективного охолодження електронного модуля. Досягається тим, що електронний модуль має корпус, щонайменше, одну друковану плату, яка кінематично, та/або термічно, та/або електрично роз'єднана, щонайменше, однієї деталі корпусу, щонайменше, один напівпровідниковий прилад, щонайменше, одне охолоджуючий пристрій, освічене, щонайменше, однієї корпусних деталлю, і, щонайменше, один дистанційний елемент, який виготовлений з металу і яких, щонайменше, одна друкована плата утримується на відстані від щонайменше одного охолоджуючого пристрою. Дистанційний елемент призначений для утворення теплової зв'язку, щонайменше, тим щонайменше, одним напівпровідниковим приладом та, щонайменше, однієї друкованої платою. 2 н. і 5 з.п. ф-ли, 5 іл.

Кабельний ввід для ручної машини

Винахід відноситься до кабельного вводу (22) для пропускання кабелю (36) в області введення кабелю в корпус (10) ручної машини та виведення з нього. Кабельний ввід (22) виконаний з можливістю з'єднання з згаданим корпусом (10) і містить у свого зверненого до корпусу (10) кінця кілька кільцеподібних ущільнювальних засобів (28) для герметичного обхвату кабелю (36). Кільцеподібні ущільнювальні кошти (28) виконані у вигляді паралельно розташованих ущільнювальних кілець (2800) круглого перерізу, що розрізняються між собою внутрішнім діаметром, і виконані всередині кабельного вводу методом лиття під тиском з матеріалу, більш еластичного, ніж матеріал кабельного вводу. Технічний результат від використання кабельного вводу полягає в тому, що виключається можливість проникнення між ним і кабелем в корпус пилу, води і бруду. 6 з.п. ф-ли, 9 іл.

Електричний інструмент, що живиться батарейним блоком і адаптер для нього

Винахід відноситься адаптера для сполучення батарейного блоку з електричним інструментом (варіанти). Адаптер містить схему регулятора напруги, виконану з можливістю розташування між згаданим, щонайменше, одним батарейним блоком, прикріпленим до модуля на стороні батареї, та електричним інструментом, прикріпленим до модуля на стороні інструменту, і регулювання напруги живлення від згаданого, щонайменше, одного батарейного блоку на електричний інструмент до рівня, відповідного розрахункового напрузі електричного інструменту. Винахід дозволяє ефективно використовувати батарейні блоки з номінальною напругою, меншим або більшим від заданого. 4 н. і 24 з.п. ф-ли, 27 іл.

Ручна машина, насамперед лобзик пила, дискова пила, фрезерна машина або рубанок

Винахід відноситься до ручних машин, перш за все до лобзиковим і дискових пил, а також до фрезерних машин або рубанкам. Ручна машина містить засоби для безконтактної реєстрації властивостей оброблюваної заготовки, засоби для обробки даних, що належать до зареєстрованих властивостями, та/або засоби для передачі цих даних оператору. Засоби реєстрації виконані у вигляді індуктивного та/або ємнісного сприймаючого пристрою (24), яке здатне визначати тип матеріалу заготовки (5), зокрема дерево, метал, алюміній та/або мідь. 10 з. п. ф-ли, 1 іл.

Кріпильна конструкція для вузла двигуна

Винахід відноситься до конструкцій для кріплення вузлів двигунів електроприводних ручних інструментів. Кріпильна конструкція для вузла (10) двигуна, що забезпечує прикріплення вузла (10) двигуна, що включає колекторний двигун і щеткодержательний вузол (20), який утримує щітки в рухомому ковзному контакті з колектором колекторного двигуна, до трубчастого корпусу (1) механічного інструменту, містить гніздо (5), має дно, виконаний в корпусі (1), конструкція якого дозволяє встановити в нього вузол (10) двигуна з щеткодержательним вузлом (20), зверненим вниз. Приймальний ділянку (6) виконаний у гнізді (5), конструкція якого призначена для позиціонування щеткодержательного вузла (20) при вступі з ним в контакт. Наполеглива ділянку (26) виконаний на статорі (11) колекторного двигуна та/або на щеткодержательном сайті (20) і призначений для вступу в контакт з відповідним щеткодержательним вузлом (20) або статором (11), що примикають до нього в збірці для забезпечення відносного позиціонування статора (11) і щеткодержательного вузла (20). Кріпильний елемент (8, 9) вставлений з відкритої сторони корпуса (1) для приведення в контакт зі статором (11) і кріплення до корпусу (1). Прся в контакті з прийомним ділянкою (6), і статор (11) і щеткодержательний вузол (20) контактують один з одним через наполегливу ділянку (26). При цьому вузол (10) двигуна розміщується і закріплюється між кріпильним елементом (8, 9) і прийомним ділянкою (6) за допомогою кріпильного елемента (8, 9). Технічний результат полягає в полегшенні складання вузла двигуна і підвищення жорсткості опори. 15 з.п. ф-ли, 13 іл.

Гідравлічне пресове пристрій

Винахід відноситься до гідравлічного прессовочному пристрою. Пристрій містить рухливий елемент, який переміщується за допомогою гидропоршня гідроциліндра щодо нерухомого елементу. Повернення гидропоршня у вихідне положення здійснюється поворотною пружиною. Зворотний рух відбувається в залежності від зумовленого тиску пресування в результаті спрацьовування зворотного клапана. При цьому передбачений регулюючий клапан, який на додаток до зворотного клапана у відкритому стані відкриває сток гідравлічного кошти і має сторону натікання і бік стоку. Згідно з одним варіантом виконання регулюючий клапан при відкритті зворотного клапана навантажується тиском поточного назад гідравлічного кошти на стороні натікання і стоку. Причому тиск з боку натікання менше внаслідок дроселювання. У другому варіанті виконання пристрій містить гідронасос, від якого потік гідравлічного засоби проходить до регулюючого клапану і безпосередньо до зворотного клапану. В результаті забезпечується можливість управління переміщенням гидропоршня в залежності від конкретних умов пресування. 2 н. і 8 з.п. ф-

Інструмент ударної дії

Винахід відноситься до інструментів ударної дії. Інструмент містить рукоятку, зовнішній корпус, електродвигун, зубчасте колесо, вузол створення удару, ударний елемент, елемент передачі крутного моменту і зубчасте колесо передачі потужності. Електродвигун встановлений на зовнішньому корпусі, і вісь його обертання проходить в поперечному напрямку відносно осі робочого елемента інструменту. Зубчасте колесо виконане з можливістю обертання від електродвигуна. Вузол створення удару виконаний з можливістю приведення в дію зубчастим колесом. Ударний елемент виконаний з можливістю приведення в дію вузлом створення удару і забезпечує поступальний переміщення робочого елемента інструменту. Елемент передачі крутного моменту розташований на стороні зовнішнього корпусу і обертається навколо осі робочого елемента інструменту під дією крутного моменту електродвигуна. Зубчасте колесо передачі потужності обертається разом з елементом передачі крутного моменту і передає крутний момент на зубчасте колесо. Зубчасте колесо передачі потужності виконано з можливістю переміщення разом з вузлом створення удару в осьовому напрямку робочого елемента інструменту отноѽешний корпус пов'язаний з вузлом створення удару і зубчастим колесом через пружний елемент і виконаний з можливістю переміщення в осьовому напрямку робочого елемента інструменту відносно вузла створення удару і зубчастого колеса. У результаті знижується вібрація рукоятки в інструменті ударної дії. 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 10 іл.

Спосіб і пристрій для змащування хвостовика бура бурильної машини для гірської породи

Винахід відноситься до змазування механізму обертання хвостовика бура в бурильної машини для гірської породи. Направляють до механізму обертання хвостовика бура принаймні частина потоку текучого середовища під тиском гідравлічного контуру ударного механізму бурильної машини, або обертального пристрою бурильної машини, або пристрої для відштовхування хвостовика бура від бурильного інструменту бурильної машини. При цьому забезпечують циркуляцію текучого середовища під тиском, використовуваної при змазуванні механізму обертання хвостовика бура, назад в гідравлічну систему бурильної машини для гірської породи, гідравлічний контур ударного механізму бурильної машини, або обертального пристрою бурильної машини, або пристрої для відштовхування хвостовика бура від бурильного інструменту бурильної машини. В результаті забезпечується ефективна змащення і охолодження хвостовика бура та механізму його обертання, а також виключається використання додаткового обладнання для змащування. 2 н. і 12 з.п.ф-ли, 9 іл.
Up!