Курковий перемикач для електроінструменту

 

Область техніки

Дане винахід відноситься до курковому перемикачу для електроінструменту, а більш конкретно - до курковому перемикачу, має поліпшені властивості захищеності від проникнення пилу і вологи, що забезпечують його застосування в умовах, які характеризуються високим вмістом пилу в навколишньому повітрі.

Рівень техніки, що передує винаходу

Курковий перемикач для електроінструменту, відомий в рівні техніки, що передує даного винаходу, включає в себе курок 14, встановлений на зовнішній поверхні електроінструменту і службовець для управління приладом, контактний механізм, розташований усередині корпусу 11 і призначений для включення і вимикання електроінструменту згідно переміщення штока 22, ковзного у відповідності з роботою курка 14, і, крім того, з'єднувальний клемник 31 електродвигуна, сигнальний клемник 35 і силові сполучні клеми 33 і 34, які підключаються до електродвигуна, контролер, джерело електроживлення або аналогічний йому джерело на зовнішній стороні, розташований у так званому отворі корпусу, монтажну частина 19 клемника, як показано на фіг.11-14, призначену для кріплення за� допомогою пайки або гвинтів.

Крім того, як показано на фіг.13, шток 22, з'єднаною з курком 14, з'єднується з контактним механізмом, всередині якого з допомогою проміжної частини внутрішньої герметизуючої кришки 24, розташованої усередині корпусу 11 і призначеної для підтримання стану, в якому курок 14 постійно знаходиться у висунутому положенні за допомогою проміжної частини поворотної пружини 23, розташованої на зовнішній частині корпусу 11.

Далі, кришка 13 кріпиться до корпусу 11, що має контактний механізм, і з'єднання між корпусом 11 і кришкою 13 забезпечується за допомогою ультразвукового зварювання, завдяки чому досягаються підвищена пило - та вологозахищеність пристрою.

Крім того, як показано на фіг.14, шток 22, з'єднаною з курком 14, має гофровану зовнішню герметизуючу кришку 15, по зовнішній поверхні якій ковзає шток 22, а поворотна пружина, розташована на цій частині, вбудовується всередину корпусу 11 (тут не показана). Таким чином, завдяки наявності зовнішньої герметизуючої кришки 15, закриває монтажний отвір корпусу 11 для забезпечення ковзання штока 22, може бути виключений потрапляння пилу всередину корпусу 11, утворюється з-за ковзного переміщення штока 22.

Прим/p>

Однак у курковий перемикачах для електроінструменту, описаних у прикладах, що відповідають рівню техніки, що передує даного винаходу, поліпшення пилозахисних і вологозахисних властивостей досягається за рахунок з'єднання місця контакту між корпусом і кришкою з допомогою ультразвукового зварювання, коли кришка кріпиться до корпусу за допомогою так званого монтажного елемента, виготовленого із синтетичної смоли. Однак при цьому виникає проблема, пов'язана з тим, що такий перемикач є нерозбірним і після його закріплення і експлуатації ремонтувати його неможливо.

Є інша проблема, пов'язана з тим, що та монтажна частина, де кришка з'єднується з корпусом, що має велику твердість і складну форму, і відповідно ефект кріплення є недостатнім.

Крім того, оскільки монтажну частина клемника неможливо поєднувати з допомогою зварювання, потрібно забезпечення надійного з'єднання. Отже, може застосовуватися відповідний спосіб з'єднання монтажних елементів і клемників елементів підстави клемників, наприклад, з допомогою клею. Однак при цьому виникає проблема, пов'язана з тим, що є багато точок з'єднання, і операція з�ерности з'єднань.

Крім того, у спосіб, що використовує гофровану форму зовнішньої герметизуючої кришки, для запобігання проникнення пилу та вологи від штока, сполученого з курком, ковзної частини курка зовнішня частина герметизуючої кришки контактує зі штоком і ковзає з тертям по поверхні штока. Отже, монтажний отвір, крізь який проходить шток, не може бути повністю закрита, і відповідно зберігається ймовірність попадання пилу і вологи всередину перемикача.

Таким чином, необхідно спростити монтажну конструкцію компонентів, включаючи корпус і кришку, які відповідали б монтажній конструкції компонентів і поліпшили пило - та вологозахищеність шляхом герметизації з допомогою клею або використання окремого елемента, такого як кришка з гумовим ущільненням. Крім того, в ковзної частини курка необхідно збільшити пило - та вологозахищеність під час роботи курка, зокрема, з допомогою зовнішньої герметизуючої кришки.

Короткий опис винаходу

Для того щоб вирішити описану вище проблему, курковий перемикач для електроінструменту, згідно даного винаходу, сконструйований таким чином, що він включає в себе корпус�ляемую всередину отвору корпусу для закриття отвору; курок, розташований зовні корпусу і призначений для управління перемикаючим механізмом шляхом ковзання по штоку, в якому зусилля зачеплення формується на внутрішній поверхні стінки, що обмежує відкриту частину корпусу, причому зовнішньої периферійної торцевої поверхні кришки є виступ, і контактна частина сформована таким чином, що вона трохи видається назовні з бічної поверхні виступу, з тим щоб входити в зіткнення з контактним поглибленням, і сполучна канавка сформована внутрішньою поверхнею перегородки відкритої торцевій частині корпусу і виступу, і ця сполучна канавка заповнюється клеючим речовиною.

Переважно, щоб курковий перемикач для електроінструменту додатково включав в себе поворотну пружину, прикріплену до зовнішньої поверхні штока, і гофровану герметизуючу кришку, що закриває поворотну пружину, в якому курок включає в себе: циліндричну контактну частину штока, виступаючу всередину в центрі, що дозволяє фіксувати дальній кінець штока, причому контактна частина штока сформована на зовнішній периферійної стороні штока за допомогою контактної частини пружини, яка позволяебольшую товщину завдяки поверхні стінки, де знаходиться дальній кінець поворотної пружини, дальній кінець гофрованої зовнішньої герметизуючої кришки входить у контакт із зовнішньою поверхнею контактної частини герметизуючої кришки, а ближня частина зовнішньої герметизуючої кришки контактує з сполучної канавкою, сформованої на зовнішній периферійної стороні отвори для вставки штока, виконаного на отворі корпусу для проходу штока, так що зовнішня герметизуюча кришка не знаходиться в безпосередньому контакті з зовнішньої периферійної поверхнею штока.

Крім того, бажано, щоб перемикаючий курок для електроінструменту додатково включав в себе поворотну пружину, з'єднану з зовнішньою поверхнею штока, гофровану зовнішню герметизуючу кришку, призначену для закриття поворотної пружини, причому курок включає в себе циліндричну контактну частину штока, виступаючу всередину в центрі, що дозволяє кріпити дальню частину штока.

Зовнішня периферійна сторона контактної частини штока сформована з частиною контактної пружини, що дозволяє забезпечити контакт дальній частині кінця пружини, і дальня частина зовнішньої герметизуючої кришки затискається між контактною частиною � канавкою, сформованої на зовнішній периферійної стороні отвори для вставки штока, сформованому на отворі корпусу для вставки штока, так що зовнішня герметизуюча кришка не знаходиться в безпосередньому контакті з зовнішньої периферійної поверхнею штока.

Шток сформований з отвором для вставки штифта, розташованим перпендикулярно штоку на її дальньому кінці, а контактна частина штока, відповідна отвору для вставки штифта, сформована з допомогою монтажного отвору для штифта і призначеного для з'єднання контактного отвору для штифта з монтажним отвором для штифта таким чином, що фіксуючий штифт вставляється у контактна отвір для штифта і монтажний отвір для штифта, а монтажний отвір для штифта герметизується шляхом нанесення клею на фіксує верхню частину штифта, що додатково покращує пило - і вологозахисні властивості конструкції.

Шток виконаний з контактним отвором для штифта, розташованим перпендикулярно штоку на її дальньому кінці, причому контактна частина штока, відповідна контактного отвору для штифта, сформована шляхом з'єднання монтажного отвору для штифта з контактним отвором дл, � верхня частина фіксуючого штифта ущільнюється герметизуючої кришкою, виготовленою з еластичного матеріалу, так що пило - і вологозахисні властивості конструкції зростають.

Завдяки конфігурації, в якій корпус і кришка сформовані таким чином, що вони є видовженими до того місця, де розташовані клемники монтажної частини клемників, і відкриті частини на нижній стороні і верхній стороні, включаючи частини основи електричних проводів, сполучених з клемами, прикріплюються за допомогою клейкої речовини, проникнення вологи від тих частин клемників, які контактують з навколишнім середовищем, може бути надійно попереджено.

Завдяки конфігурації, в якій корпус і кришка сформовані таким чином, що вони є видовженими до того місця, де клеми, розташовані в монтажної частини клемника і виступаючі назовні, є закритими, а герметизуюча кришка закриває частини підстави проводів, сполучених з клемами, попадання вологи від частин клемників, що контактують з навколишнім середовищем, запобігається і забезпечуються поліпшені вологозахисні властивості конструкції.

Переваги винаходу

Курковий перемикач для электроинструм�оверхности стінки, яка обмежує відкритий отвір корпусу, наголос, сформований на зовнішній периферійної торцевій частині кришки, контактний виступ, сформований таким чином, що він трохи видається назовні з бічної поверхні виступу і може стикатися з контактним поглибленням, відповідним йому, сполучну канавку, сформовану внутрішньою поверхнею стінки відкритій частині корпусу і упором і сполучні канавки, які заповнюються клеючим складом. Таким чином, коли поверхня кришки спрямована вгору, всі сполучні канавки спрямовані вгору, так що можна легко нанести склад, рівномірно і стабільно, і забезпечується хороша адгезія, що додатково підвищує пило - і вологозахисні властивості конструкції.

Завдяки конструкції, в якій зовнішня герметизуюча кришка розташована таким чином, що вона закриває шток і не стикається безпосередньо з зовнішньої периферійної поверхнею штока, це призводить до щільного контакту кінцевої частини зовнішньої герметизуючої кришки, та потрапляння пилу волога через зовнішню герметизуючу кришку, що контактує з навколишнім середовищем, може бути попереджено.

Крім того, шляхом герметизації монтажного отвору для штонтактной частині штока, і ущільнення з допомогою клею, попадання пилу і вологи через штифт може бути попереджено.

Крім того, завдяки конфігурації, в якій місце, в якому електричні дроти з'єднуються з клемами, що виступає назовні, заповнене клеючим складом герметизуючої або закрито кришкою, проникнення пилу та вологи через клемники може бути попереджено.

Короткий опис креслень

На фіг.1 подано загальний вигляд спереду з правого верхнього боку куркового перемикача для електроінструменту, згідно з першим варіантом здійснення цього винаходу.

На фіг.2А даний вид спереду куркового перемикача для електроінструменту.

На фіг.2В даний вид в розрізі, виконаному уздовж лінії А-А на фіг.2А.

На фіг.2С наведено в збільшеному вигляді зображення частини, показаної на фіг.2В.

На фіг.3 дан загальний вигляд, виконаний спереду, зліва і знизу, на курковий перемикач в стані, коли до курковому перемикачу підключені кабелі.

На фіг.4 дано збільшене зображення компонентів куркового перемикача для електроінструменту.

На фіг.5 наведений вид у розрізі частини куркового перемикача, показує спосіб з'єднання герметизуючої кришки з ш�соб з'єднання іншої герметизуючої кришки зі штоком куркового перемикача, який ущільнюється за допомогою гумової прокладки.

На фіг.7 дан вид у розрізі частини куркового перемикача, в якому монтажна частину штифта для кріплення штока до курку куркового перемикача ущільнюється за допомогою гумової прокладки.

На фіг.8 дан вид у розрізі частини куркового перемикача, який засвідчує стан, в якому монтажна частину штифта для кріплення штока до курку куркового перемикача герметизується за допомогою герметизуючої кришки.

На фіг.9А дано загальний вигляд спереду, знизу і праворуч на курковий перемикач для електроінструменту згідно другого варіанту здійснення даного винаходу.

На фіг.9В даний вид нижній частині куркового перемикача, виконаний спереду,

знизу і зліва.

На фіг.10А. дано загальний вигляд куркового перемикача для електроінструменту згідно третього варіанту здійснення даного винаходу, виконаний спереду, зверху і праворуч.

На фіг.10В дано загальний вигляд частини куркового перемикача, який засвідчує стан, в якому сполучні клеми електродвигуна куркового перемикача закриті герметизуючої кришкою.

На фіг.10С дано загальний вигляд частини куркового перемикача, який показує стан з'єднання, когдасти куркового перемикача.

На фіг.10D дано загальний вигляд частини куркового перемикача, який засвідчує стан, в якому монтажна частина клемника нижній частині куркового перемикача закрита герметизуючої кришкою.

На фіг.11 дано загальний вигляд куркового перемикача для електроінструменту у відповідності з рівнем техніки, що передує даного винаходу.

На фіг.12 дано загальний вигляд куркового перемикача в стані, коли кабелі підключені до курковому перемикачу для електроінструменту.

На фіг.13 даний вид у розрізі частини куркового перемикача, показує спосіб з'єднання герметизуючої кришці зі штоком куркового перемикача для електроінструменту.

На фіг.14 даний вид у розрізі частини куркового перемикача, показує спосіб з'єднання іншої герметизуючої кришки зі штоком куркового перемикача.

Детальний опис переважних варіантів здійснення винаходу

З посиланнями на прикладені креслення нижче буде дано опис варіантів здійснення даного винаходу, що відноситься до курковому перемикачу для електроінструменту.

На фіг.1-4 показаний курковий перемикач для електроінструменту згідно першого варіанту здійснення даного винаходу�про у вертикальному напрямку, кришку 13, призначену для закриття отвору корпусу, механізм перемикання, розташований в корпусі 11, курок 14, призначений для виконання операцій перемикання перемикаючим механізмом шляхом ковзання по проміжній частині штока 22.

Корпус 11 інтегрально містить блок 12 контактних точок, на якому змонтований перемикаючий механізм, і монтажну частина 19 клемника з отвором, що забезпечує доступ до клемної частини блоку 12 контактних точок на його нижній стороні. Отвір 18а для штока має форму половинки циліндра для того, щоб шток 22 ковзав по його стороні на бічній поверхні отвору, з тим щоб він передавав рушійне зусилля від курка 14, розташованого зовні корпусу. Крім того, сполучні клеми електродвигуна 31 і 32, які повинні підключатися до електродвигуна, виступають з верхньої частини корпусу 11, і силові клеми 33 і 34 з'єднуються з монтажною частиною 19 клемника, щоб забезпечити підключення зовнішнього кабелю, а сигнальні клеми 35 і 36, призначені для підключення до контролера, виступають з нижньої частини.

Кришка 13 включає в себе отвір 18b для штока, виконаний у вигляді половинки циліндра для забезпечення входу і виходу штока 22, який містить скользящм 22 змінного робочого елемента 21 і змушує шток 22 входити і виходити через циліндричний отвір, утворений прорізами 18а і 18b корпусу 11 і кришки 13.

Корпус 11 сформований з контактними поглибленнями 23а, 23b і 23с на торцевій поверхні на боці прорізу всередині бічної стінки, відмінного від прорізу 18а для вставки штока, що дозволяє штоку 22 входити в корпус і виходити з нього, і монтажної частиною 19 клемника, в якій розташовані клеми. З іншого боку сформовані виступи 25а, 25b і 25с на зовнішній боковій поверхні кришки 13, відповідні контактним поглибленням 23а, 23b і 23с, і контактні виступи 25, трохи видатні назовні з бічної поверхні виступів, як показано на фіг.2С. Кожен з контактних виступів 25 включає в себе похилу частину, поступово виступаючу знизу вгору, і верхню частину, яка розташована під прямим кутом по відношенню до виступу. Кришка 13 сформована таким чином, що вона входить всередину отвору корпусу 11, а контактні виступи 25 виштовхуються вниз одночасно з виштовхуванням відкритої частини корпусу 11 назовні з похилою частиною, коли вона вставляється всередину контактні поглиблення 23а, 23b і 23с. У цьому вставленому стані верхня частина виступів 25 входять в зіткнення зі стінками відповідних монтажних заглиблень, що запобігає мимовільному �і 26с сформовані внутрішньою поверхнею стінки торцевій частині корпусу 11 з боку отвору і виступами 25а, 25b і 25с (див. фіг.2С). Як описано вище, сполучні канавки 26а, 26b і 26с заповнюються клеючим складом у стані, коли отвір корпусу 11 закритий кришкою 13. При цьому, оскільки всі сполучні канавки сформовані на передній стороні, склеювальний склад можна наносити, коли передня сторона повернена вгору. Ця конструкція дозволяє не тільки швидко і легко виробляти операцію заповнення канавок клеючим складом, але і сприяє затвердіння і стабілізації складу, що клеїть, без витікання клею з канавок після їх заповнення. Таким чином кришка 13 й корпус 11 з'єднуються один з одним герметично.

Крім того, на верху блоку 12 контактних точок знаходиться блок 16 для виконання операцій перемикання, призначений для включення обертання електродвигуна. Крім того, U-подібна пластина тепловідведення приєднується таким чином, щоб охоплювати і затискати зовнішню периферійну поверхню кришки 13 і корпусу 11, забезпечуючи їх герметичне з'єднання.

Як показано на фіг.5, шток 22, з'єднаною з курком 14, з'єднується з внутрішньою частиною механізму контактних точок всередині за допомогою проміжної частини внутрішньої герметизуючої кришки 24, розташованої усередині корпусу 11очной частині поворотної пружини 23, розташований на зовнішній поверхні корпусу 11. Є також гофрированноя зовнішня герметизуюча кришка 15, призначена для закриття штока 22 і поворотної пружини 23.

З'єднання між курком 14 і штоком 22 забезпечується шляхом кріплення далекого кінця штока, що має отвір 54 для вставки штифта до циліндричної контактної частини 49 штока, розташованої в центрі внутрішньої частини курка і утримується на місці шляхом пропускання штифта 47 крізь отвір для штифта, розташоване на бічній стінці контактної частини 49 штифта, відповідної отвору 54 для вставки штифта. Контактна частина 49 штока включать в себе контактну частину 51 пружини, яка дозволяє здійснювати зачеплення далекого кінця поворотної пружини 23 на зовнішній периферійної поверхні контактної частини штифта і сформована з контактною частиною 48 герметизуючої кришки, що має більшу товщину за рахунок поверхні стінки, де приєднується дальній кінець поворотної пружини 23, а дальній кінець гофрованої зовнішньої герметизуючої кришки 15 контактує з зовнішньої периферійної поверхнею контактної частини 48 герметизуючої кришки. На іншій стороні близький кінець зовнішньої герметизуючої кришки 15 контак�а, розташованому на отворі для штока в корпусі 11. Відповідно, забезпечується конструкція, в якій зовнішня герметизуюча кришка 15 не знаходиться в безпосередньому контакті з зовнішньої периферійної поверхнею штока 22 і повністю закриває зовнішню периферійну частину поворотної пружини 23. Контактна частина 48 герметизуючої кришки може бути виготовлена з поглибленням для контактування з дальнім кінцем зовнішньої герметизуючої кришки 15 для забезпечення конструкції, яка додатково перешкоджає відносного зміщення компонентів в процесі роботи.

На фіг.6 показаний інший спосіб монтажу зовнішньої герметизуючої кришки 15, в якому дальній кінець зовнішньої герметизуючої кришки 15 кріпиться шляхом затиснення між поверхнею стінки контактної частини 51 контактної пружини частині 49 штока і поворотною пружиною 23. Таким чином, завдяки затиснення далекого кінця зовнішньої герметизуючої кришки 15 між поверхнею стінки контактної часта 51 пружини і дальнім кінцем поворотної пружини 23 зовнішня герметизуюча кришка 15 не зміщується в процесі роботи, і відповідно зростають вологозахисні властивості конструкції.

На фіг.7 показаний спосіб, в якому зовнішня герметизир�герметизується шляхом закриття і ущільнення з допомогою гумової прокладки 55 верхній частині фіксує штифта 47 штока 22, вставляється в отвір 54 для вставки штифта. У цій конструкції може бути припинено проникнення пилу і вологи уздовж поверхні штифта 47.

На фіг.9А та 9В показаний курковий перемикач для електроінструменту згідно другого варіанту здійснення даного винаходу. Конструкція, в якій контактний виступ 25, сформований на кришці 13, входить до контактні поглиблення-упори 23а, 23b і 23с корпусу 11, а сполучні канавки 26а, 26b і 26с сформовані з допомогою внутрішньої поверхні стінки прикінцевій частині на стороні отвору корпусу 11 і виступів 25а, 25b і 25с для заповнення сполучних канавок 26а, 26b і 26с клеючим складом, така ж, як у першому варіанті здійснення винаходу, і тому її опис тут не наводиться.

У другому варіанті здійснення даного винаходу нижні сторони корпуса 11 і кришки 13 є видовженими до того місця, де силові клеми 33 і 34 виступають з монтажної частини 19 клемника, а сигнальні клеми 35 і 36, призначені для підключення до контролера, закриті, і частини основи з'єднувальних електричних проводів 43, 44 і 45, 46 з'єднуються з відповідними клемами і скріплюються за допомогою гумового ущільнення 55 в якості клею. �гателя, розташованому у верхній прикінцевій частині, герметизуються за допомогою гумового ущільнювача в якості клею. У цій конструкції проникнення вологи і інших речовин від частин клемників, що виступають назовні, може бути попереджено.

На фіг.19А-10D показаний курковий перемикач для електроінструменту згідно з третім варіантом здійснення цього винаходу. Конструкція, в якій контактний виступ 25, сформований на кришці 13, входить до контактні поглиблення-упори 23а, 23b і 23с корпусу 11, а сполучні канавки 26а, 26b і 26с сформовані з допомогою внутрішньої поверхні стінки прикінцевій частині на стороні отвору корпусу 11 і виступів 25а, 25b і 25с для заповнення сполучних канавок 26а, 26b і 26с клеючим складом, аналогічна конструкції першого варіанту здійснення винаходу, і тому її опис тут не наводиться.

У третьому варіанті здійснення винаходу нижні кінцеві боку корпусу 11 і кришки 13 є видовженими до того місця, де силові клеми 33 і 34 виступають з монтажної частини 19 клемника, а сигнальні клеми 35 і 36, призначені для підключення до контролера, закриті, а герметизуюча кришка 57 розташована таким чином, що вона закющими клемами. Крім того, з'єднувальний клемник 31 електродвигуна, який виступає з верхньої частини, також заздалегідь сформований з буртиком, а герметизуюча кришка 58 має канавку на своїй внутрішній поверхні, так що вона накладається на буртик, і буртик входить в цю канавку. У цій конструкції, оскільки можна запобігти проникненню вологи від частин, що контактують з навколишнім середовищем, можна забезпечити більш високі вологозахисні властивості.

Курковий перемикач для електроінструменту, згідно даного винаходу, має дуже високі властивості захисту від проникнення пилу і вологи і може широко використовуватися в якості куркового перемикача для електроінструменту, експлуатованого в будь-яких умовах навколишнього середовища.

1. Курковий перемикач для електроінструменту, що містить
корпус з розташованим всередині перемикаючим механізмом, що має отвір на одній стороні;
кришку, призначену для розміщення всередині отвору корпусу і закриває отвір;
курок, розташований на зовнішній стороні корпусу і призначений для управління перемикаючим механізмом шляхом переміщення уздовж штока,
характеризується тим, що
на внутрішній поверхні стінки корпусу викона�рпуса виконані виступи, на яких сформовано контактний виступ таким чином, що він трохи видається назовні з бічної поверхні кожного виступу з можливістю з'єднання з відповідним йому контактним поглибленням;
на внутрішній поверхні стінки прикінцевій частині отвору корпусу і виступів сформовані сполучні канавки, заповнені клеючим складом.

2. Курковий перемикач для електроінструмента п. 1, який відрізняється тим, що містить:
поворотну пружину, прикріплену до зовнішньої периферійної поверхні штока, і
гофровану зовнішню герметизуючу кришку, призначену для закриття поворотної пружини;
циліндричну контактну частину штока, виступаючу всередину в центрі, що дозволяє закріплювати дальню кінцеву частину штока; при цьому
контактна частина штока сформована на зовнішній периферійної стороні штока за допомогою контактної частини пружини, яка дозволяє забезпечити контактування дальньої прикінцевій частині пружини, контактна частина герметизуючої кришки має велику товщину за рахунок поверхні стінки, де з'єднується дальній кінець поворотної пружини, а дальня крайова частина гофрованої зовнішньої частини герметизуючої кришки стикається з зовн� герметизуючої кришки стикається з сполучної канавкою, сформованої на зовнішній периферійної стороні отвори для вставки штока, утвореного на отворі корпусу для вставки штока, так що зовнішня герметизуюча кришка не знаходиться в безпосередньому контакті з зовнішньої периферійної поверхнею штока.

3. Курковий перемикач для електроінструмента п. 1, який відрізняється тим, що містить:
поворотну пружину, прикріплену до зовнішньої периферійної поверхні штока;
гофровану зовнішню герметизуючу кришку, призначену для закриття поворотної пружини; при цьому контактна частина штока виступає всередину в центрі, що дозволяє закріплювати дальню кінцеву частину штока;
зовнішня периферійна сторона контактної частини штока сформована з частиною контактної пружини, яка забезпечує контактування дальньої прикінцевій частині пружини, а дальня крайова частина зовнішньої герметизуючої кришки затискається між частиною контактної пружини і поворотною пружиною, і
ближня крайова частина зовнішньої герметизуючої кришки стикається з сполучної канавкою, сформованої на зовнішній периферійної стороні отвори для вставки штока, сформованого на отворі корпусу для вставки штока, так що зовнішня герм�4. Курковий перемикач для електроінструменту по кожному з п. п. 2 або 3, який відрізняється тим, що:
шток виконаний з отвором для вставки штифта, розташованим в перпендикулярному напрямку на дальньому кінці штока;
контактна частина штока, відповідна отвору для вставки штифта, має отвір для кріплення штифта, поєднане з отвором для вставки штифта, причому фіксуючий штифт вставляється в отвір для вставки штифта, а отвір для кріплення штифта герметизується шляхом нанесення на фіксує верхню частину штифта клею.

5. Курковий перемикач для електроінструменту по кожному з п. п. 2 або 3, який відрізняється тим, що:
шток виконаний з отвором для вставки штифта, розташованим в перпендикулярному напрямку на дальньому кінці штока;
контактна частина штока, відповідна отвору для вставки штифта, має отвір для кріплення штифта, поєднане з отвором для вставки штифта, причому фіксуючий штифт вставляється в отвір для вставки штифта, а верхня частина фіксуючого штифта герметизується за допомогою герметизуючої кришки, виготовленої з пружного матеріалу.

6. Курковий перемикач для електроінструмента п. 1, відрізняються� монтажної частини клемника на корпусі, і його виступає назовні частина закрита кришкою, а отвори на нижній і верхній сторонах, включаючи підстави з'єднувальних електричних проводів, підключених до клем, покриті клеючим складом.

7. Курковий перемикач для електроінструмента п. 1, який відрізняється тим, що корпус і кришка виконані видовженими до того місця, де знаходяться клеми, розташовані в монтажної частини клемника, і його виступає назовні частина закрита кришкою, а на корпусі розташовані герметизуючі кришки, призначені для закриття підстав з'єднувальних електричних проводів і клем, розташованих на корпусі, а також відповідних частин підстав електричних проводів, підключених до клем. 

Схожі патенти:

Клавіша, спосіб її виготовлення і медична частина рукояточная

Винахід стосується клавіші (10) медичної рукояточной частини. Клавіша має: горшко-, чаші - або коробкообразную першу корпусні деталь (10) щонайменше ділянками з електропровідним матеріалом, з інтегрально відформованої перемикає пружиною (11а) та єдиної стінкою (11b), другу корпусні деталь (12), яка за своєю формою погоджена зі стінкою першої корпусних деталі і вставити у неї герметично так щільно, що між першою і другою корпусний деталями під перемикає пружиною утворена порожнина (14), і щонайменше один щільно і герметично ізольовано по відношенню до першої корпусної деталі проходить через другу корпусні деталь і виступає в порожнину під перемикає пружиною противоконтакт перемикає пружини. Технічний результат - підвищення терміну служби і надійності клавіші, яка має мінімальну кількість герметично ущільнених деталей. 3 н. і 6 з.п. ф-ли, 4 іл.

Кнопковий елемент вибухозахищений

Винахід відноситься до електротехніки, а саме до кнопковим вимикачів

Клавіатура із захисною плівкою

Винахід відноситься до клавішної панелі з захисною плівкою для застосування в торгових і контрольних касових апаратах, причому захисна плівка натягнута на раму і закриває зверху клавіші

Герметичний привід комутаційного апарата

Винахід відноситься до електротехніки , зокрема до герметичникоммутационним апаратів

Кнопковий вимикач

Винахід відноситься до електротехніки , зокрема до кнопковим вимикачів

Пульт управління

Винахід відноситься до електротехніки і може бути використане для управління електроприводами з пультів управління в герметичних приміщеннях, де внаслідок аварійних ситуацій можливо повьшение тиску середовища-

Приводний інструмент

Винахід відноситься до ручним приводним інструментів. Приводний інструмент містить електродвигун для приведення в рух робочого органу, що регулює частоту обертання перемикач, переміщуваний через маніпулювання користувачем, регулювальний елемент для регулювання верхнього граничного стану при переміщенні регулює частоту обертання перемикача у верхнє граничне положення якої-небудь однієї з безлічі ступенів допомогою маніпулювання користувачем і блок управління для управління величиною електричного струму, що протікає до електродвигуна, за допомогою коефіцієнта заповнення ШІМ-сигналу виходячи з величини натискання регулює частоту обертання перемикача. Блок керування збільшує частоту обертання електродвигуна згідно із збільшенням натискання регулює частоту обертання перемикача. Встановлене задану кількість коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу задається для кожної з безлічі ступенів, і ставлення заданого кількості коефіцієнтів заповнення ШІМ-сигналу до величини натискання регулює частоту обертання перемикача більше на першій ступені, де верхнє граничне положення являетсяней блок управління керує коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу таким чином, що частота обертання збільшується, коли величина натискання регулює частоту обертання перемикача збільшується до верхнього граничного положення, і управляє коефіцієнтом заповнення ШІМ-сигналу, коли величина маніпулювання зменшується від верхнього граничного стану до заданого положення за допомогою гистерезисной характеристики, в якій частота обертання залишається постійною до тих пір, поки величина натискання регулює частоту обертання перемикача не досягне заданого положення. Технічний результат полягає в поліпшенні точності регулювання частоти обертання електродвигуна. 2 з.п. ф-ли, 13 іл.

Днище

Днище // 2539276
Винахід відноситься до конструктивних елементів ручних робочих інструментів з двигуном внутрішнього згоряння. Днище (100) для переносного ручного робочого пристрою з двигуном внутрішнього згоряння має по суті рівну поверхню з що йде по периметру зовнішньої кромкою (19) і одне або кілька отворів (14, 15), виконане/виконані для відводу летять іскор. Щонайменше одна крайка (15а) отвори (15) має виступаючий під гострим кутом (α) елемент (16), службовець відбійником. Технічний результат полягає в підвищенні захисту днища ручного інструменту від механічних та/або динамічних навантажень. 11 з.п. ф-ли, 3 іл.

Електронний модуль

Винахід відноситься до електронного модулю, насамперед для ручної машини. Технічний результат - забезпечення можливості повного і захищеного розміщення, відповідно повної і захищеною установки друкованої плати в корпусної деталі електронного модуля, забезпечення компактної конструкції, оптимального та ефективного охолодження електронного модуля. Досягається тим, що електронний модуль має корпус, щонайменше, одну друковану плату, яка кінематично, та/або термічно, та/або електрично роз'єднана, щонайменше, однієї деталі корпусу, щонайменше, один напівпровідниковий прилад, щонайменше, одне охолоджуючий пристрій, освічене, щонайменше, однієї корпусних деталлю, і, щонайменше, один дистанційний елемент, який виготовлений з металу і яких, щонайменше, одна друкована плата утримується на відстані від щонайменше одного охолоджуючого пристрою. Дистанційний елемент призначений для утворення теплової зв'язку, щонайменше, тим щонайменше, одним напівпровідниковим приладом та, щонайменше, однієї друкованої платою. 2 н. і 5 з.п. ф-ли, 5 іл.

Кабельний ввід для ручної машини

Винахід відноситься до кабельного вводу (22) для пропускання кабелю (36) в області введення кабелю в корпус (10) ручної машини та виведення з нього. Кабельний ввід (22) виконаний з можливістю з'єднання з згаданим корпусом (10) і містить у свого зверненого до корпусу (10) кінця кілька кільцеподібних ущільнювальних засобів (28) для герметичного обхвату кабелю (36). Кільцеподібні ущільнювальні кошти (28) виконані у вигляді паралельно розташованих ущільнювальних кілець (2800) круглого перерізу, що розрізняються між собою внутрішнім діаметром, і виконані всередині кабельного вводу методом лиття під тиском з матеріалу, більш еластичного, ніж матеріал кабельного вводу. Технічний результат від використання кабельного вводу полягає в тому, що виключається можливість проникнення між ним і кабелем в корпус пилу, води і бруду. 6 з.п. ф-ли, 9 іл.

Електричний інструмент, що живиться батарейним блоком і адаптер для нього

Винахід відноситься адаптера для сполучення батарейного блоку з електричним інструментом (варіанти). Адаптер містить схему регулятора напруги, виконану з можливістю розташування між згаданим, щонайменше, одним батарейним блоком, прикріпленим до модуля на стороні батареї, та електричним інструментом, прикріпленим до модуля на стороні інструменту, і регулювання напруги живлення від згаданого, щонайменше, одного батарейного блоку на електричний інструмент до рівня, відповідного розрахункового напрузі електричного інструменту. Винахід дозволяє ефективно використовувати батарейні блоки з номінальною напругою, меншим або більшим від заданого. 4 н. і 24 з.п. ф-ли, 27 іл.

Ручна машина, насамперед лобзик пила, дискова пила, фрезерна машина або рубанок

Винахід відноситься до ручних машин, перш за все до лобзиковим і дискових пил, а також до фрезерних машин або рубанкам. Ручна машина містить засоби для безконтактної реєстрації властивостей оброблюваної заготовки, засоби для обробки даних, що належать до зареєстрованих властивостями, та/або засоби для передачі цих даних оператору. Засоби реєстрації виконані у вигляді індуктивного та/або ємнісного сприймаючого пристрою (24), яке здатне визначати тип матеріалу заготовки (5), зокрема дерево, метал, алюміній та/або мідь. 10 з. п. ф-ли, 1 іл.

Кріпильна конструкція для вузла двигуна

Винахід відноситься до конструкцій для кріплення вузлів двигунів електроприводних ручних інструментів. Кріпильна конструкція для вузла (10) двигуна, що забезпечує прикріплення вузла (10) двигуна, що включає колекторний двигун і щеткодержательний вузол (20), який утримує щітки в рухомому ковзному контакті з колектором колекторного двигуна, до трубчастого корпусу (1) механічного інструменту, містить гніздо (5), має дно, виконаний в корпусі (1), конструкція якого дозволяє встановити в нього вузол (10) двигуна з щеткодержательним вузлом (20), зверненим вниз. Приймальний ділянку (6) виконаний у гнізді (5), конструкція якого призначена для позиціонування щеткодержательного вузла (20) при вступі з ним в контакт. Наполеглива ділянку (26) виконаний на статорі (11) колекторного двигуна та/або на щеткодержательном сайті (20) і призначений для вступу в контакт з відповідним щеткодержательним вузлом (20) або статором (11), що примикають до нього в збірці для забезпечення відносного позиціонування статора (11) і щеткодержательного вузла (20). Кріпильний елемент (8, 9) вставлений з відкритої сторони корпуса (1) для приведення в контакт зі статором (11) і кріплення до корпусу (1). Прся в контакті з прийомним ділянкою (6), і статор (11) і щеткодержательний вузол (20) контактують один з одним через наполегливу ділянку (26). При цьому вузол (10) двигуна розміщується і закріплюється між кріпильним елементом (8, 9) і прийомним ділянкою (6) за допомогою кріпильного елемента (8, 9). Технічний результат полягає в полегшенні складання вузла двигуна і підвищення жорсткості опори. 15 з.п. ф-ли, 13 іл.

Гідравлічне пресове пристрій

Винахід відноситься до гідравлічного прессовочному пристрою. Пристрій містить рухливий елемент, який переміщується за допомогою гидропоршня гідроциліндра щодо нерухомого елементу. Повернення гидропоршня у вихідне положення здійснюється поворотною пружиною. Зворотний рух відбувається в залежності від зумовленого тиску пресування в результаті спрацьовування зворотного клапана. При цьому передбачений регулюючий клапан, який на додаток до зворотного клапана у відкритому стані відкриває сток гідравлічного кошти і має сторону натікання і бік стоку. Згідно з одним варіантом виконання регулюючий клапан при відкритті зворотного клапана навантажується тиском поточного назад гідравлічного кошти на стороні натікання і стоку. Причому тиск з боку натікання менше внаслідок дроселювання. У другому варіанті виконання пристрій містить гідронасос, від якого потік гідравлічного засоби проходить до регулюючого клапану і безпосередньо до зворотного клапану. В результаті забезпечується можливість управління переміщенням гидропоршня в залежності від конкретних умов пресування. 2 н. і 8 з.п. ф-

Інструмент ударної дії

Винахід відноситься до інструментів ударної дії. Інструмент містить рукоятку, зовнішній корпус, електродвигун, зубчасте колесо, вузол створення удару, ударний елемент, елемент передачі крутного моменту і зубчасте колесо передачі потужності. Електродвигун встановлений на зовнішньому корпусі, і вісь його обертання проходить в поперечному напрямку відносно осі робочого елемента інструменту. Зубчасте колесо виконане з можливістю обертання від електродвигуна. Вузол створення удару виконаний з можливістю приведення в дію зубчастим колесом. Ударний елемент виконаний з можливістю приведення в дію вузлом створення удару і забезпечує поступальний переміщення робочого елемента інструменту. Елемент передачі крутного моменту розташований на стороні зовнішнього корпусу і обертається навколо осі робочого елемента інструменту під дією крутного моменту електродвигуна. Зубчасте колесо передачі потужності обертається разом з елементом передачі крутного моменту і передає крутний момент на зубчасте колесо. Зубчасте колесо передачі потужності виконано з можливістю переміщення разом з вузлом створення удару в осьовому напрямку робочого елемента інструменту отноѽешний корпус пов'язаний з вузлом створення удару і зубчастим колесом через пружний елемент і виконаний з можливістю переміщення в осьовому напрямку робочого елемента інструменту відносно вузла створення удару і зубчастого колеса. У результаті знижується вібрація рукоятки в інструменті ударної дії. 2 н. і 4 з.п. ф-ли, 10 іл.

Електричний інструмент

Винахід відноситься до нестандартної приводного інструмента. Інструмент містить корпус, електродвигун, розміщений в корпусі, муфту, безконтактний датчик крутного моменту, систему управління муфтою і механічний обмежувач крутного моменту. Муфта призначена для передачі крутного моменту і переривання передачі крутного моменту між електродвигуном і робочим органом інструменту. Безконтактний датчик крутного моменту призначений для визначення крутного моменту, що діє на робочий орган інструменту під час роботи. Система управління муфтою призначена для управління єднанням і відокремленням муфти у відповідності зі значенням крутного моменту, визначеним безконтактним датчиком крутного моменту. Механічний обмежувач крутного моменту призначений для запобігання перевантаження на робочому органі інструменту і розташований на шляху передачі крутного моменту між електродвигуном і робочим органом інструменту. В результаті забезпечується захист конструктивних елементів інструменту, що здійснюють передачу крутного моменту, від перевантаження. 7 з.п. ф-ли, 2 іл.
Up!