Безконтактне роздавальний пристрій

 

ОБЛАСТЬ ВИНАХОДУ

Даний винахід в цілому відноситься до роздавальної системі для текучого продукту, який може бути рідинами, газами, пінами, дисперсіями, пастами, кремами і пр. Більш конкретно, винахід відноситься до безконтактного роздаточного пристрою з изобарическим контейнером, що включає в себе аерозольний контейнер для роздачі рівномірних доз, і виконаному з можливістю легкої зборки.

ОПИС ПРОТОТИПУ І ЙОГО НЕДОЛІКІВ

Роздавальні пристрої, що приводяться в дію пальцем, типово виконані з можливістю вбудовування в роздавальні системи, встановлені на ручних контейнерах, які широко застосовуються для сипучих продуктів. У деяких роздавальних системах вбудований насос, і користувач натискає привід насоса для отримання потоку текучого продукту. Таке роздавальний пристрій, що приводиться в дію пальцями, зазвичай використовують для мив для рук і дезінфікуючих засобів і подібного. Таке роздавальний пристрій, що приводиться в дію пальцем, вимагає ручного приводу насосної структури, що може призвести до перенесення мікроорганізмів від їх носія на насосну структуру і навпаки.

Деякі роздаточні пристрою предназначениодукта під тиском. Інформаційні системи, що містять клапанний вузол і взаємодіє роздавальний пристрій, зазвичай встановлюють на верхню частину контейнера, наприклад, металевої банки, що містить продукт під тиском. Роздавальний пристрій зазвичай містить зовнішній привід, з'єднаний з клапанним вузлом, який утворює роздатковий канал, з якого продукт можна роздавати в потрібне місце. І знову такі інформаційні системи вимагають ручного приводу, наприклад, натискання зовнішнього приводу. Це призводить до переносу мікроорганізмів, як показано вище.

У комерційних виробах знайшли застосування безконтактні роздавальні пристрої для аерозольних продуктів. Такі супровідні пристрої мають електропривод і зазвичай вішаються на стіну і з'єднуються з джерелом електроенергії. Такі пристрої не адаптовані для широкого застосування і зазвичай вимагають аерозольних контейнерів, спеціально спроектованих для всієї структури.

КОРОТКИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Згідно з цим винаходу пропонується унікальна безнасосная роздавальна система для рідких продуктів, що не вимагає контакту для включення. Користувач повинен лише піднести долоню під отвір, щоб система роздала в ладоить в дію систему вручну.

Відповідно до одного варіанту здійснення винаходу розкривається безконтактне роздавальний пристрій для изобарического (що знаходиться під тиском) контейнера, що включає в себе клапанний елемент. Роздавальний пристрій містить корпус, що кріпиться на контейнері. Розташований у корпусі клапан з електричним управлінням включає в себе впускний і випускний отвори. Впускний отвір утримує клапан у відкритому положенні, коли корпус встановлюється на контейнер. Між випускним отвором клапана та роздатковим патрубком роздаткового пристрою проходить патрубок. Датчик визначає наявність долоні користувача поруч з роздатковим патрубком. Блок керування, розташований в корпусі, оперативно з'єднаний з датчиком і з клапаном з електричним управлінням. Блок управління керує роботою клапана з електричним управлінням для роздачі з контейнера обраної дози продукту у відповідь на виявлення датчиком присутності долоні користувача поруч з роздатковим патрубком.

Згідно з іншим варіантом здійснення цього винаходу розкривається безконтактне роздавальний пристрій для изобарического контейнера, що включає в себе клапанний елемент. Раз�а встановлюється з можливістю зняття на підставу для визначення внутрішнього простору. Основа має шийку, що встановлюється на контейнер і першу і другу підтримуючі структури у внутрішньому просторі. Клапан з електричним управлінням встановлений на першій підтримуючої структурі і має пару відходять від нього електричних проводів. Клапан з електричним управлінням має впускний отвір і випускний отвір. Впускний отвір знаходиться у сполученні з клапанним елементом і приводить його в дію (тобто переводить клапанний елемент у відкрите положення), коли основа кріпиться на контейнер. На другий підтримуючої структурі встановлена друкована плата. Друкована плата містить зажим для установки батарейки, датчик для визначення близькості долоні користувача, клеми для з'єднання проводів клапана і схему управління. Схема управління керує роботою клапана з електричним управлінням для роздачі дози продукту з контейнера, використовуючи енергію батарейки, у відповідь на виявлення датчиком долоні користувача поруч з роздатковим патрубком.

Численні інші ознаки і переваги цього винаходу будуть зрозумілі з нижченаведеного докладного опису, формули та доданих креслень.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

На дод�х позначені однаковими позиціями:

фіг.1 - вигляд в ізометрії роздаткової системи, ілюструє безконтактне роздавальний пристрій по справжньому винаходу, встановлене на изобарический контейнер.

Фіг.2 - фрагментарний рознесений вигляд зверху в ізометрії, ілюструє безконтактне роздавальний пристрій і изобарический контейнер по фіг.1.

Фіг.3 - фрагментарний рознесений вид знизу в ізометрії, ілюструє безконтактне роздавальний пристрій і изобарический контейнер по фіг.1.

Фіг.4 - фрагментарний вигляд збоку безконтактного роздаткового пристрою, встановленого на изобарический контейнер, при цьому його корпус показаний в перерізі.

Фіг.5 - фрагментарний вигляд, частково в перерізі лінії 5-5 на фіг.4, при цьому корпус не показаний для ілюстрації внутрішніх деталей.

Фіг.6 - перетин по лінії 6-6 на фіг.1.

Фіг.7 - схема електричного кола для безконтактного роздаткового пристрою по фіг.1, містить програмований мікроконтролер.

Фіг.8 - діаграма послідовності, що ілюструє роботу керуючої програми в мікроконтролері по фіг.7.

ОПИС ПЕРЕВАЖНИХ ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

Хоча даний винахід може бути реалізоване в різних формах, справжнє про�тенією. Однак даний винахід не обмежується цими описаними варіантами здійснення. Обсяг цього винаходу визначається прикладеною формулою.

Для полегшення опису компоненти цього винаходу і контейнер, застосовуваний з цими компонентами цього винаходу, описані в нормальному (вертикальному) положенні. Такі терміни як "верхній", "нижній", "горизонтальний" і т. п. використовуються саме для цього положення. Проте слід розуміти, що компоненти цього винаходу можна виготовляти, зберігати, транспортувати, використовувати і продавати в орієнтації, не збігається з наведеним положенням.

На кресленнях, що ілюструють компоненти винаходи і контейнер, показані деякі відомі механічні елементи, які можуть визначити фахівці. Детальний опис таких елементів не є необхідним для розуміння винаходу і тому такий опис представлено тільки в тій мірі, яка необхідна для розуміння нових ознак цього винаходу.

На фіг.1 показана роздавальна система, що містить безконтактний роздавальний пристрій 10 по справжньому винаходу, призначене для використання з изобарическим (ве пристрій 10 є роздатковим пристроєм з електронним управлінням. Изобарический контейнер 12 заповнений роздаються продуктом під тиском. В ізобаричному контейнері 12, що містить роздають продукт, переважно є клапан типу "пакет на клапані", якщо бажано не допустити контакту між роздаються продуктом і витісняють газом в контейнері. Однак можна використовувати й інші відомі изобарические системи. Згідно з цим винаходу безконтактне роздавальний пристрій 10 можна використовувати з контейнером різних конструкцій. Конкретний изобарический контейнер 12, показаний на кресленнях, описаний тут тільки для прикладу. Безконтактне роздавальний пристрій 10 можна легко адаптувати, як очевидно з наведеного нижче, до конструкції конкретного изобарического контейнера.

Показаний изобарический контейнер 12 конкретно описаний з посиланнями на фіг.6. Изобарический контейнер 12 містить металеву банку 14, верхня кромка якої закручена в монтажний валик 16. На металевій банці 14 з допомогою відомого монтажного склянки 20 встановлений нормально закритий роздатковий клапан 18. Монтажний склянку 20 має кріпильний фланець 22, закручений навколо монтажного валика 16, і накладену прокладку (не показана) для надежногокоторая визначає отвір, крізь яку виступає частина клапана роздавального 18. У корпусі 28 клапана знаходиться рухливий клапанний елемент у формі охоплює клапанного поршня 30. Пружина 32 стиснення в корпусі 28 клапана підтискає поршень 30 клапана вгору в закрите положення, притискаючи його до кільцевої ущільнювальної прокладки 31. Нижній кінець корпусу 28 клапана проходить вниз у банку 14 і приклеєний до мішка або пакету 34, який містить роздають продукт.

Як зазвичай в ізобаричному роздавальному пристрої такого типу, мішок 34 оточений відповідним витісняють газом під тиском, і продукт в мішку 34 лунає під дією цього тиску, коли поршень 30 клапана натиснутий вниз проти сили пружини 32, щоб верхня частина поршня 30 клапана пішла під накладену прокладку 31. Текучий продукт під тиском в мішку 34 отримує можливість текти вгору по вертикальним зазорам вздовж зовнішньої циліндричної поверхні поршня 30 клапана, потім поверх поршня 30 під кільцевою прокладкою 31, вниз по вертикальних каналах (не показано) усередині порожнини у верхньому кінці поршня 30 клапана, в нижній отвір пустотілі трубки або приводного стрижня 78, який вставлений в порожнину поршня й відходить униз від безконтактного роздаткового устройсѸсанном нижче. Роздатковий клапан 18 може мати будь-яку відому або особливу внутрішню конструкцію, в якій рухомий клапан роздачі продукту підгорнутий назовні в закрите положення, і деталі такої внутрішньої конструкції не є частиною цього винаходу. Крім того, в альтернативному варіанті винаходу (не показаному) роздатковий клапан 18 може мати охоплюваний поршень клапана, який містить звичайний виступає назовні стрижень, що входить в безконтактне роздавальний пристрій 10.

Як показано на фіг.1, безконтактне роздавальний пристрій 10 містить корпус 40, виконаний з можливістю кріплення на ізобаричному контейнері 12. Корпус 40 містить підставу 42 і кришку 44. Як показано на фіг.2 і 3, кришка 44 знімно встановлена на підставі 42 для визначення внутрішнього простору 46. Нижня частина підстави 42 містить шийку 48, має форму і розмір, щоб сідати поверх банки 14. Від шийки 48 всередину відходить безліч ребер 50 (див. фіг.3), які містять пази для прийому фланця 22 для кріплення підстави 42 на ізобаричному контейнері 12 з допомогою замикалася конструкції. Підстава 42 розширюється над шийкою 48, до верхньої голівці 54.

Всередині підстави 42 біля верхньої кромки головки 54 �є перша підтримуюча структура 56 і друга підтримуюча структура 58 для підтримки електромагнітного клапана 60 і друкованої плати 62, відповідно. Друга підтримуюча структура 58 вище, ніж перша підтримуюча структура 56. Перша підтримуюча структура 56 містить протилежні кронштейни 64 (на фіг.2 видно один з них), всередину відходять від протилежних сторін шийки 48. Кожен кронштейн 64 містить округлений паз 65 для підтримки електромагнітного клапана 60. Друга підтримуюча структура 58 містить протилежні чотири ребра 66, кожне з яких має паз 67, розташований над виступом 68, і протилежні ребра 70, кожне з яких має паз 71 над виступом 72, відходить всередину від головки 54. На виступи 68 і 72 між протилежними передніми ребрами і протилежними задніми ребрами 70, відповідно, спирається друкована плата 62, бічні кромки якої вставлені в пази 67 71. Задні кути друкованої плати 62 вставлені в пази 57, а передні ребра 55 запобігають рух друкованої плати 62 вперед.

Електромагнітний клапан 60 має відому конструкцію і містить циліндричний корпус 74 клапана, що приводиться в дію електромагнітом 76. Корпус 74 клапана вставлений в округлені пази 65 кронштейна. Корпус 74 клапана містить відому діафрагму (не показана), яка відкриває і закриває канал для продукту, як оЌезоэлектрический, електростатичний та ін. Приводний стрижень 78 містить нижній стрижень, який відходить униз від корпусу 74 клапана і визначає впускний отвір 80 (фіг.3). Верхній стрижень 82 відходить вгору від корпусу 74 клапана і визначає випускний отвір (фіг.2). Від задньої частини електромагніту 76 вгору відходить пара проводів 86. Дроти 86 мають жорстку конструкцію для електричного з'єднання електромагніту 76 з друкованою платою 62, як описано нижче.

Роздатковий патрубок 88 (фіг.3) містить подовжену трубку 90, на одному кінці має скошене випускний отвір 92, а на протилежному кінці - спрямоване вниз впускний отвір 94. Спрямоване вниз впускний отвір 94 надіто на верхній стрижень 82 корпусу клапана, а подовжена трубка 90 виступає вперед. Альтернативно, патрубок 88 може бути виконаний заодно з верхнім стрижнем 82 корпуса клапана.

Друкована плата 62 містить відповідну ізолюючу підкладку 100, має електропровідні доріжки (не показано) для з'єднання електронних компонентів системи управління, в цілому позначеної позицією 102 (див. фіг.2). Різні електронні компоненти і їх з'єднання описані нижче з посиланнями на схему по фіг.7. Друкована плата 62 містить фіксатори 104 батарейки,�не підкладки 100 поруч з передньою кромкою 109. Датчик 108 містить світловипромінюючий діод 110 і інфрачервоний датчик 112. Очевидно, що можна використовувати й інші типи датчика наближення, наприклад, ємнісний і індуктивний, теплової і т. п. Друкована плата 62 також містить пару контактних майданчиків 114 у формі охоплюють гнізд для знімного кріплення проводів 86 електромагнітного клапана, як описано нижче.

У наведеному варіанті здійснення винаходу проводу 86 електромагнітного клапана вставлені в гнізда 114 друкованої плати 62 з можливістю вилучення. Альтернативно, дроти 86 електромагнітного клапана можуть бути жорстко з'єднані з друкованою платою 62, наприклад, паянням або обтисненням. Крім того, електромагнітний клапан 60 може бути встановлений безпосередньо на друкованій платі 62.

Кришка 44 має форму, що дозволяє надіти її на головку 54 підстави і містить протилежні пари опускаються вниз бічних консолей 116 і пару передніх консолей 117. Бічні консолі 116 фрикционно зачеплені з ребрами 66, 70 підстави, а передні консолі 117 фрикционно зачеплені з передніми ребрами 55 підстави для кріплення кришки 44 на підставі 42. Зокрема, на кожній бічній стороні кришки 44 відстань між зверненими назовні поверхнями двох бокових до�що звернені назовні поверхні ребер 66, 70 підстави перебувають у фрикційному з'єднанні з зверненими назовні поверхнями двох бокових консолей 116. Аналогічно відстань між зверненими назовні поверхнями передніх консолей 117 приблизно дорівнює відстані між зверненими всередину поверхнями передніх ребер 55 так, що звернені всередину поверхні передніх ребер 55 перебувають у фрикційному зачепленні з зверненими назовні поверхнями передніх консолей 117. Альтернативно, що сполучаються поверхні кришки 44 і підстави 42 можуть бути східчастими або мати виступ і канавку для кріплення кришки 44 на підставі 42, або кришка 44 може кріпитися на підставі 42 за допомогою гнучкої петлі.

На фіг.4 і 6 показано безконтактне роздавальний пристрій 10 в зібраному стані. Компоненти можна легко зібрати. Спочатку електромагнітний клапан 60 встановлюють на основу 42, як описано вище, щоб дроти 86 можна було потім вставити в гнізда 114 друкованої плати, щоб попередньо встановити електромагнітний клапан 60 на друкованій платі 62. Патрубок 88 встановлюють поверх корпусу 74 клапана так, щоб вихідний отвір 92 виходило в роздаткове отвір 120 в нижній частині головки 54, при цьому периферія отвори 120, певна головкою 54, може запобігати непотрібні руху випускного кінця патрубка 88 (див. фіг.3). Далі друковану плату 62 такжЀи 58 і на виступи 72 задніх ребер 70 другий підтримуючої структури 58 так, щоб закріпити на її місці над електромагнітним клапаном 60. Нижня поверхня встановленої друкованої плати 62 взаємодіє з верхньою частиною трубки 90, щоб утримувати випускний патрубок 88 на місці. Після установки друкованої плати 62 на підставу 42 електричні дроти 86 електромагніту вставляють в гнізда 114 і тим самим створюють електричний контакт, як показано на фіг.5. Світловипромінюючий діод 110 і інфрачервоний датчик 112 відходять від друкованої плати 62 вниз по обидві сторони від випускного патрубка 88 і проходять крізь отвори 122 і 124 для датчиків, відповідно, як показано на фіг.3, в голівці 54 поруч з роздатковим отвором 120 по обидві сторони від нього. Датчик 108 може визначати наближення долоні користувача до роздаточного отвору 120, як описано вище. Потім на основу 42 встановлюється кришка 44, як описано вище.

Зібране безконтактне роздавальний пристрій 10 встановлюють на изобарический контейнер 12, поєднуючи нижній стрижень 78 електромагнітного клапана з поршнем 30 клапана роздавального контейнера і притискаючи безконтактне роздавальний пристрій 10 вниз, поки кріпильний фланець 11 не увійде в пази 52, як показано на фіг.4. Після того як безконтактне роздавальний пристрій уста поршень 30 клапана роздавального контейнера вниз і утримує поршень 30 клапана натиснутим у відкритому положенні, як показано на кресленні. Після цього поршень 30 клапана залишається відкритим і електромагнітний клапан 60 стає основним клапаном. На електромагніт 76 селективно відомим способом подається живлення для управління діафрагмою в корпусі 74 клапана для перекладу діафрагми з нормально закритого положення при відсутності живлення у відкрите положення при подачі живлення, щоб перебуває під тиском вміст мішка 34 можна було подати вгору через корпус 74 клапана в патрубок 88 для виходу через роздавальне отвір 120.

Очевидно, що різні внутрішні компоненти безконтактного роздаткового пристрою 10 можуть мати уніфіковані розміри, при цьому розмір і/або форма шийки 48 адаптована до конкретної формою і розміром изобарического контейнера 12, з якої вона буде використовуватися. Наприклад, підстава 42 корпусу може мати різьбове кільце для кріплення на різьбову горловину изобарического контейнера або може містити байонет, встановлений для з'єднання изобарического контейнера, має відповідну конфігурацію.

На фіг.7 приведена схема, що ілюструє ланцюг 200 управління 102 системи управління (див. фіг.2), встановленої на друкованій платі 62, описаної вище, для керування�до 202 харчування, з'єднаний через вузли 204, відповідні затискачів 104 батарейки, описаним вище. Земля показана трикутником 206. Джерело 202 живлення приєднаний через конденсатор С1. Діод D1 з'єднаний зі стороною високої напруги джерела 202 для визначення вузла живлення VCC для подачі живлення на ланцюг 200 управління. Електромагніт 76 містить котушку К1, з'єднану через дроти 86 з клемами 114. Між висновками котушки К1 включений діод D2 між стороною високої напруги джерела 202 і перемикаючим польовим транзистором Q1. Затвор транзистора Q1 з'єднаний через резистор R5 з висновком 2 мікроконтролера 208. Між висновком 2 і землею включений резистор R6.

У наведеному варіанті здійснення цього винаходу мікроконтролер 208 містить 8-розрядний CMOS мікроконтролер PIC12F683. Мікроконтролер 208 включає в себе мікропроцесор і асоційовану пам'ять і працює у відповідності з керуючою програмою, що зберігається в пам'яті для управління роботою різних пристроїв виводу на підставі вхідних і вихідних параметрів, як описано нижче з посиланнями на діаграму по фіг.8.

Фахівцям очевидно, що можна використовувати й інші типи мікроконтролерів, мікропроцесорів, запам'ятовуючих пристроїв, чіпів логіки упроединен з фототранзистором Q2, утворюючим інфрачервоний датчик 112 (див. фіг.5). Висновок 3 також з'єднаний через резистор R2 з висновком 6. Фототранзистор Q2 може бути фототранзистором типу PT204-6В. Висновок 4 з'єднаний через резистор R1 з вузлом живлення VCC. Висновок 5 з'єднаний через резистор R4 з землею. Послідовно включена комбінація резистора R3 і інфрачервоного випромінюючого діода 1DS1, що містить світловипромінюючий діод 110, з'єднана через резистор R4. Висновки 4, 6 і 7 з'єднані з блоком J1 перемичок. Блок J1 перемичок можна використовувати для програмування або тестування.

За допомогою ланцюга 200 управління по фіг.7 мікроконтролер 208 періодично включає світловипромінюючий діод 110 для випромінювання пучка А світла, як показано на фіг.5. Якщо долоню, позначена позицією Н, присутній, світловий пучок А відбивається і відбитий світловий пучок В виявляється інфрачервоним датчиком 112 та інформація про виявлення передається на мікроконтролер 208. Мікроконтролер 208 керує роботою котушки К1 електромагніту для роздачі обраної дози продукту з изобарического контейнера 12 у відповідь на виявлення датчиком 108 присутності долоні користувача поруч з роздатковим отвором 102.

Хоча це не показано, ланцюг 20 управління може містити вимикач, іі затискачами 104, щоб запобігти спрацювання, коли роздавальний пристрій не використовується.

Діаграма послідовності на фіг.8 ілюструє керуючу програму, виконувану мікроконтролером 208. Програма починається зі стартової точки 300, коли на ланцюг 200 управління подається харчування, наприклад, перекладом будь-якого вимикача в положення "включено" або при правильній установці батарей, тобто при витяганні ізолюючої смужки. Потім програма працює безперервно. Програма переходить на етап 302, на якому періодично активується світловипромінюючий діод 110. У наведеному варіанті здійснення винаходу кожну секунду виводиться три імпульсу тривалістю 25 мкс, щоб продовжити час роботи від батарейок. На етапі 304 програма зчитує стан інфрачервоного датчика 112. На етапі 306 реєструється рівень датчика. На етапі 308 прийняття рішень визначається, чи була рівень датчика при останніх двох считиваниях високим або низьким. Згідно з цим винаходу, програма не допускає роздачі дози вмісту, якщо користувач не утримує долоню поруч з датчиком 108 протягом певного часу, відповідного двом считиваниям. Це дозволяє уникнути роздачі вмісту, есЂавит її в положенні для роздачі. Якщо рівень датчика низький або невисокий протягом двох послідовних зчитувань, програма повертається до етапу 302 для подальшого зчитування.

Якщо виявлений високий рівень протягом двох послідовних зчитувань, як визначається на етапі 308 рішення, програма переходить на етап 310, на якому активується котушка К1 електромагніту протягом запрограмованого вибраного проміжку часу, щоб перевести діафрагму електромагнітного клапана у відкрите положення, в результаті чого продукт під тиском тече через електромагнітний клапан 60 і з роздаткового пристрою 10. Згідно з цим винаходу вибраний проміжок часу містить обраний час, відповідне роздачі заданої дози продукту з изобарического контейнера 12. Електромагнітний клапан 60 відкритий протягом часу, що задається програмою. Дозування і, отже, вибраний проміжок часу будуть різними для різних продуктів, і тому цей проміжок часу є програмованим.

Після активації котушки К1 на етапі 310 на етапі 312 рішення визначається, знаходиться ще долоню поруч з датчиком. Якщо долоню користувача ще присутній, програма повертається на етап 312, п�ма вичікує три секунди на етапі 316 і повертається до етапу 302. Ця витримка перериває роздачу на три секунди. Тому, щоб роздавальний пристрій видало ще одну дозу, користувач повинен прибрати долоню від роздаткового отвори 120 більш ніж на три секунди. Очевидно, що цей період вичікування може становити не три секунди, а іншу величину.

Переважно обрана дозування є одноманітною. Відповідно, час відкриття електромагнітного клапана може змінюватися в залежності від в'язкості продукту, залишкового тиску, необхідної дозування та інших факторів. Продукти, упаковані в упаковку типу "пакет на клапані", втрачають тиск під час використання протягом строку служби упаковки (містить изобарический контейнер 12 і продукт). Це впливає на дозування. Для компенсації таких змін час відкриття електромагнітного клапана можна змінювати для узгодження з падінням тиску протягом строку служби упаковки. Це можна робити, знаючи початкове і кінцеве тиск, в'язкість продукту, обсяг упаковки та необхідну дозу. Згідно з першим варіантом на етапі 318 здійснюється підрахунок кількості спрацьовувань електромагніту 76 на етапі 310, і результат підрахунку надсилається на етап 320 регулювання періоду часу дозир�личивается період часу дозування у відповідь на падіння тиску, представлене результатом підрахунку, щоб роздаються дози були однаковими. Етап 320 регулювання тривалості часу дозування отримує індикацію від етапу 308, що електромагніт 76 потрібно активувати, і передає величину вибраної тривалості часу, що відповідає залишковому тиску і необхідної дозуванні на етап 310. В результаті роздаються дози залишаються однаковими протягом усього строку служби упаковки. Лічильник 318 активацій може скидатися у відповідь на активацію вимикача наявності банки на етапі 322, наприклад, коли безконтактне роздавальний пристрій 10 потрібно встановити на новий изобарический контейнер 12. На схемі ланцюга управління на фіг.7 вимикач наявності банки не показаний. Він може бути реалізований програмними засобами.

Замість використання лічильника включень згідно другого варіанту другий етап 326 регулювання зчитує фактичний тиск, безпосередньо з датчика 324 тиску в банку. Датчик 324 визначає тиск в банку та подає відповідний сигнал на мікроконтролер 208. Етап 326 регулювання часу дозування збільшує період часу у відповідь на падіння тиску, щоб забезпечити рівномірність доз.

Згідно третього варіативності� подаються на мікроконтролер 208, який відповідно регулює тривалість відкриття клапана. Зокрема, етап 328 активує котушку К1 електромагніту. Етап 330 активує витратомір. Етап 332 інтегрує дані про витрату часу для визначення відміряного об'єму дози і порівнює цей обсяг з заданим об'ємом. На етапі 334 рішення визначають, перевищує заданий обсяг величину відміряного об'єму. Якщо так, програма повертається на етап 332. Якщо немає, що вказує на роздачу необхідної дози, програма переходить на етап 336, на якому припиняється подачі активуючого сигналу на котушку К1 електромагніту. Потім програма переходить на етап 312, описаний вище.

Альтернативно, можна створити безперервний потік продукту, поки датчик 108 визначає присутність долоні користувач. У цьому варіанті користувач сам управляє кількістю який роздавали продукту. Цей варіант можна реалізувати, задавши на етапі 320 період часу, не залежний від заданої величини, а від присутності долоні користувача.

Безконтактне роздавальний пристрій 10 містить відносно небагато деталей, включаючи корпус 40, електромагнітний клапан 60 з патрубком 88, друкована плату 62 і дві батарейки 106 АА. Для живлення системи при викор� батарейка, користувачеві доведеться замінювати батарейку одночасно з заміною порожній банки 14. Заміна батарейок також може використовуватися для скидання лічильника активації, описаного вище, на етапі 322.

Всі електронні компоненти вставлені в корпус 40, який утримує їх на місці без необхідності застосовувати додаткові кріпильні елементи. Корпус 40 скріплюється замиканням, що дозволяє його легко знімати з аерозольного балона. Альтернативно, можна використовувати гвинтове або байонетне з'єднання, як описано.

Коли безконтактне роздавальний пристрій 10 повністю зібрано, його можна встановити для роботи в якості роздавальної системи на изобарический контейнер 12 наступним способом. Банку 14 заповнена продуктом і знаходиться під тиском, у наведеному варіанті з використанням клапана типу "пакет на клапані", рівним 40-150 фунтів на кв. дюйм (приблизно 2,75-10,4 бар) стисненого газу навколо пакету 34 в банку 14. Коли безконтактне роздавальний пристрій 10 прикріплене до монтажного фланця 22, нижній стрижень 78 електромагнітного клапана виступає з дна корпусу 74 клапана і приводить в дію поршень 30 клапана роздавального контейнера, утримуючи роздатковий клапан 18 в повністю відкритому состоздаточний клапан 18 контейнера постійно відкритий, основний клапанною системою стає електромагнітний клапан 60. Як описано вище, електромагнітний клапан 60 містить внутрішню діафрагму, яка відкриває і закриває канал для продукту з изобарического контейнера 12 до роздаточного отвору 120. Електромагнітний клапан 60 приводиться в дію датчиком 108, визначає присутність долоні користувача поруч з роздатковим отвором 120. Коли датчик 108 спрацьовує, мікроконтролер 208 посилає сигнал, щоб відкрити електромагнітний клапан (60) на заданий період часу, і продукт може бути розданий в долоню користувача. Для отримання повторної дози продукту користувач повинен відвести долоню від роздаткового отвори 120 і знову піднести її до нього. Систему можна запрограмувати так, щоб користувач керував кількістю який роздавали продукту, відводячи долоню, коли отримано достатню кількість продукту.

З описаним безконтактним роздатковим пристроєм 10 користувачеві не потрібно торкатися роздаткового пристрою для того, щоб отримати продукт. Тому відсутня перенесення мікроорганізмів на користувача або від нього. Доза продукту видається користувачу, коли він не стосується роздаткового пристрою 10. Всі компоненти �обарическом контейнері 12. Безконтактне роздавальний пристрій 10 працює на батарейках і є портативним і може використовуватися де завгодно. Користувачеві не потрібно користуватися проводами. Кришку 44 можна легко зняти, коли користувачеві потрібно встановити нову батарейку або батарейки 106, і користувач може легко встановити кришку 44 назад на підставу 42. Крім того, безконтактне роздавальний пристрій 10 можна легко зняти з контейнера 12, щоб замінити контейнер. Як таке безконтактне роздавальний пристрій 10 не завдає шкоди навколишньому середовищу. Крім того, збірка безконтактного роздаткового пристрою 10 може здійснюватися вручну або автоматично. Система спроектована так, що всі деталі збираються на центральній осі. Всі з'єднання здійснюються безпосередньо, що дозволяє застосовувати повністю автоматизований процес збирання без необхідності вручну з'єднувати якісь дроти, оскільки з'єднання між електромагнітним клапаном 60 і друкованою платою 62 встановлюються автоматично, як описано вище. В альтернативному варіанті електромагнітний клапан 60 можна встановити безпосередньо на друкованій платі 62, отримавши складальну одиницю, і цю складальну одиницю можна встановлюється плата 62 підтримуються в корпусі з використанням підтримуючих структур 56 і 58, описаних вище.

Цей винахід було описано з посиланнями на діаграму послідовності і блок-схеми. Слід розуміти, що кожен етап діаграми послідовності і блок-схем можна реалізувати командами комп'ютерної програми. Ці команди можна передавати на процесор для виконання команд для реалізації функцій, зазначених в етапах. Відповідно, ілюстрації відносяться до комбінації коштів для виконання конкретної функції і комбінації етапів для виконання конкретної функції. Слід також розуміти, що кожен блок і комбінація етапів можуть бути реалізовані спеціалізованими апаратними засобами, які виконують конкретні функції або кроки, або комбінацією спеціалізованих апаратних засобів і комп'ютерних команд.

Таким чином, згідно з цим винаходу, пропонується автоматична роздавальна система для в'язких продуктів, яка не потребує контакту для приведення в дію і яку можна вмонтувати в ручну портативну упаковку, продукт в якій можна при необхідності поповнювати.

З вищенаведеного докладного опису винаходу та ілюстрацій очевидно, що винахід можна внести численні модифікації і змінений�. �есконтактное роздавальний пристрій для изобарического контейнера, що включає в себе клапанний елемент, що містить:
корпус, що встановлюється на згаданий контейнер;
електрично керований клапан в корпусі, при цьому згаданий електрично керований клапан включає в себе впускний пристрій і випускний пристрій, при цьому впускний пристрій утримує клапанний елемент у відкритому положенні з'єднаний з корпусом, встановленим на контейнер,
патрубок, що проходить між випускним пристроєм і роздатковим отвором,
датчик для визначення долоні користувача поблизу роздаткового отвори, і
керуючий пристрій в корпусі, оперативно поєднане з датчиком і електрично керованою клапаном, при цьому керуючий пристрій періодично управляє датчиком, щоб визначити, чи знаходиться долоню користувача поблизу роздаткового отвори, і керує роботою електрично керованої клапана, щоб роздавати обрану дозу продукту з контейнера у відповідь на виявлення датчиком знаходження долоні користувача поблизу роздаткового отвори.

2. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 1, додатково містить плату управління, на якій на� п. 1, в якому керуючий пристрій містить керуючий пристрій, що працює від батарейки.

4. Безконтактне роздавальний пристрій для изобарического контейнера, що включає в себе клапанний елемент, що містить:
корпус, що встановлюється на згаданий контейнер;
електрично керований клапан в корпусі, при цьому електрично керований клапан включає в себе впускний пристрій і випускний пристрій, при цьому впускний пристрій підтримує клапанний елемент у відкритому положенні з'єднаний з корпусом, встановленим на контейнер,
патрубок, що проходить між випускним пристроєм і роздатковим отвором,
датчик для визначення знаходження долоні користувача поблизу роздаткового отвори, і
керуючий пристрій в корпусі, оперативно поєднане з датчиком і електрично керованою клапаном, при цьому керуючий пристрій управляє роботою електрично керованої клапана, щоб роздавати обрану дозу продукту з контейнера у відповідь на виявлення датчиком знаходження долоні користувача поблизу роздаткового отвори,
в якому керуючий пристрій приводить в дію електрично керований клапан протягом вибраного періоду часу�лайливу дозу.

5. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 4, в якому керуючий пристрій відраховує кількість доз і регулює вибраний період часу за результатами підрахунку.

6. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 5, в якому керуючий пристрій містить лічильник скидання, щоб встановити підрахунок на нуль, пов'язаний з роздатковим пристроєм, що встановлюються на новий контейнер.

7. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 4, в якому керуючий пристрій вимірює тиск в контейнері і регулює вибраний період часу у відповідь на виміряний тиск.

8. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 4, в якому керуючий пристрій вимірює швидкість потоку, коли клапан відкритий, і регулює вибраний період часу у відповідь на вимірювану швидкість потоку.

9. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 1, в якому керуючий пристрій запобігає подальше спрацьовування електромагнітного клапана, поки долоню користувача не буде прибрана з безпосередньої близькості від роздаткового отвори.

10. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 1, в якому керуючий пристрій оперує клапаном тільки після того, як долоню користувача знаходиться сб�по п. 1, в якому датчик є датчиком близькості.

12. Безконтактне роздавальний пристрій для изобарического контейнера, що включає в себе клапанний елемент, що містить:
корпус, що встановлюється на згаданий контейнер;
електрично керований клапан в корпусі, при цьому згаданий електрично керований клапан включає в себе впускний пристрій і випускний пристрій, при цьому впускний пристрій утримує клапанний елемент у відкритому положенні з'єднаний з корпусом, встановленим на контейнер,
патрубок, що проходить між випускним пристроєм і роздатковим отвором,
датчик для визначення знаходження долоні користувача поблизу роздаткового отвори, і
керуючий пристрій в корпусі, оперативно поєднане з датчиком і електрично керованою клапаном, при цьому керуючий пристрій управляє роботою електрично керованої клапана, щоб роздавати обрану дозу продукту з контейнера у відповідь на виявлення датчиком знаходження долоні користувача поблизу роздаткового отвори, при цьому керуючий пристрій містить програмований мікроконтролер.

13. Безконтактне роздавальний пристрій для изобарического контейнера, включающедержит основу і кришку, при цьому кришка знімно встановлена на підставі для визначення внутрішнього простору, підстава має шийку, виконану з можливістю установки на контейнер, і першу і другу підтримуючу структуру у внутрішньому просторі;
електрично керований клапан, встановлений на першу підтримуючу структуру і має пару електричних проводів, відходять від нього, при цьому згаданий електрично керований клапан включає в себе впускний пристрій і випускний пристрій, при цьому впускний пристрій призводить клапанний елемент у відкрите положення сполученим з підставою, що встановлюються на згаданий контейнер;
патрубок, що проходить між випускним пристроєм клапана та роздатковим отвором;
друковану плату, яка встановлюється на другу підтримуючу структуру і містить затискачі для установки батарейки, датчик для виявлення близькості долоні користувача, контактні майданчики для електричного з'єднання з електричними проводами клапана, і ланцюг управління, оперативно з'єднану з згаданим датчиком, затисками для батарейки і контактними майданчиками, при цьому ланцюг управління керує роботою електрично керованої клапана для роздачі дьзователя до роздаточного отвору.

14. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 13, в якому контактні майданчики з'єднується з електричними проводами клапана, з'єднаними з друкованою платою, і електрично керованою клапаном, встановленим в основу.

15. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 14, в якому електричні дроти клапана відходять вгору сполученими з електрично керованою клапаном, встановленим в першу підтримуючу структуру, а контактні площадки розташовані на нижній поверхні друкованої плати.

16. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 14, в якому контактні майданчики містять контактні гнізда, а електричні дроти вставлені в ці контактні гнізда.

17. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 13, в якому підстава містить перше отвір датчика поблизу роздаткового отвору, а датчик містить інфрачервоний датчик, розташований у згаданому першому отворі датчика.

18. Безконтактне роздавальний пристрій за п. 14, в якому підстава містить друге отвір датчика поблизу роздаткового отвору, а датчик додатково містить світловипромінюючий діод, розташований у згаданому другому отворі датчика.

19. Безконтактне роздаткове пристрою точного кондицію�

 

Схожі патенти:

Пристрій для видачі напоїв

Винаходу відносяться до систем і способів видачі напоїв. Аспекти винаходу відносяться до отримання вимірів, що стосуються видачі інгредієнта (включаючи умови видачі цього інгредієнта) і визначення того, чи слід регулювати умови видачі, щонайменше, одного іншого інгредієнта. У варіанті виконання, на підставі вимірювання при видачі не здійснюють видачу, щонайменше, одного інгредієнта рецептури. Регулювання одного або більше інгредієнтів може передбачати використання регульованих проходів, які вимагають не окремих вимірювань інгредієнтів перед видачею, а швидше обумовлюють вимірювання параметрів інгредієнтів (включаючи умови видачі) під час видачі цих інгредієнтів. Деякі варіанти виконання відносяться до пристроїв та способів, які можуть забезпечити визначення того, чи є інгредієнт неньютонівської текучої середовищем, а якщо є, то вони забезпечують проведення вимірювань на таких текучих середовищах, включаючи, наприклад, вимірювання напруги в умовах деформації і швидкості деформації, коли рідина проходить всередині каналу. Технічний результат полягає в точній і ефективної видачі напоїв з видачного пристрою. 3 н. і 18 з.п. ф-�

Пристрій для видачі напоїв

Винахід відноситься до систем і способів видачі композицій, таких як напої. Пристрої для видачі напоїв можуть бути виконані таким чином, що у відповідь на прийом одного або більше фізіологічних параметрів, що стосуються користувача, складається, щонайменше, одна рецептура напою для видачі. Пристрій для видачі напоїв може здійснювати бездротовий прийом даних з биодатчика. В деяких варіантах здійснення дані з биодатчика можна використовувати для зміни рецептури з отриманням іншого відомого напою або модифікованого напою, при цьому можуть бути враховані нефизиологические дані. В одному з варіантів виконання можуть бути використані дані навколишнього середовища та/або біографічні дані. Ще В одному варіанті виконання, можуть бути обчислені дані по фізичному навантаженню. Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом вхідних впливів, що стосуються, щонайменше, одного фізіологічного параметра та/або нефизиологического параметра для виведення другого, не вимірюваного фізіологічного параметра. Технічний результат - зниження витрат, пов'язаних з використанням надлишкових датчиків і забезпечення більш точної оце
Винахід відноситься до натискний насадці (1), підходящою для насаджування її на ємності з напоями для подачі тиску. Натискна насадка вирішує задачу створення поліпшеного пристрої для подачі тиску в ємності з напоями. Натискна насадка має порожнисте тіло (2), яке оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, причому патрон з газом встановлений з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки приведенню в дію важільного пристрою (4), причому шип розташований на повзуні (6), а останній встановлений в поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8). На кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), знаходиться ущільнювальний елемент. Плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла (11). Повзун (6) має висверленное отвір (12), з яким межує перший канал (14), розташований в секції у вигляді зводу (13), і створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і отвором (12). Поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), укріпленого в кришці з можливістю нахилу, він оточує камеру (17), яка з'єднана через другий канал з текучою середовищем (18) з порожнистим тілом (2). 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів
Up!