Пристосування для догляду за порожниною рота, що має відхиляються чистячі елементи

 

Області техніки, до якої належить винахід

Даний винахід головним чином ставиться до мають ручку пристосуванням для догляду за порожниною рота, а конкретно до зубних щіток, або вручну, або приводиться в дію від електрики, які мають ручку і головку, що має чистячі елементи для чищення порожнини рота.

Область техніки

Зубну щітку використовують для чищення зубів за допомогою видалення нальоту і залишків сторонніх з поверхонь. Загальноприйняті зубні щітки забезпечені плоскої накладкою з щетинками, яка обмежує можливість їх пристосування до рельєфу зубів з метою проникнення в міжзубні області між зубами для змивання осаду і сторонніх залишків і для чищення вздовж пришийковій частини ясен. Додатково, такі зубні щітки мають обмежену здатність утримувати зубну пасту для чищення зубів. Під час процесу обробки щіткою, зубна паста, як правило, прослизає крізь пучки щетинок і йде від контакту між щетинками і зубами. В результаті зубне засіб часто розподіляється по роті, замість того, щоб концентруватися в місці контакту щетинок з зубами. Внаслідок цього знижується ефективність миючого про�еток з метою усунення зазначених вище недоліків, промисловість продовжує займатися компоновками чистячих елементів, які повинні удосконалити попередню технологію.

Приклад більш ранньої спроби удосконалення чистячих елементів зубної щітки розкрито в існуючому пристосування для догляду за порожниною рота, що має дві або три круглі щіткові секції, які розташовані всередині кріпильних засобів, які можуть бути ввинчени у відповідні гнізда в ручки зубної щітки таким чином, щоб їх можна було видаляти і замінювати в разі необхідності. Кожна щіткова секція містить жорсткі чистячі елементи і відокремлена від інших уздовж поздовжньої осі ручки відстанню, меншим, ніж товщина зуба, таким чином, щоб щітка впливала як на лінгвальну (внутрішню), так і на передню (зовнішню) поверхні зубів.

Ще одним прикладом є зубна щітка з головкою, що містить гнучку резиноподобную профілактичну шліфувальну чашечку або «профілактичну чашечку», аналогічну чашечці, використовуваної зубними лікарями для професійного чищення зубів. Дану профілактичну чашечку користувач завантажує зубною пастою і прикладає до зубів. Згідно з цим патентом «пристрій з м'якою резиноподентов («пучків щетинок»), які взаємодіють з профілактичними чашечками для чищення зубів і ясен користувача, поміщені навколо периферії головки зубної щітки.

За останній час системна компонування і комбінація чистячих елементів у вигляді еластомерних профілактичних чашок і пучків щетинок стала найпоширенішою в якості способу удосконалення ефективності чищення і збереження зубного кошти на своєму місці під час обробки щіткою. Одним прикладом спільного використання та системної компонування еластомерних профілактичних чашок і пучків щетинок є зубна щітка, що має ділянку головки, містить безліч внутрішніх петель, утворених еластомірними стінками. Центральна внутрішня петля оточена зовнішніми петлями, утвореними з щетинок. Всередині еластомерних внутрішніх петель розташований центральний чистячий елемент, утворений у вигляді пучка щетинок.

Ще один приклад спільного використання та системної компонування еластомерних профілактичних чашок і пучків щетинок може бути виявлений у зубній щітці, що має ділянку головки, містить безліч м'яких еластомерних профілактичних чашечок, оточених кільцями щетинок. Ще одноазовани з допомогою груп щільно упакованих чистячих елементів, які оточені кільцями щетинок. В даному варіанті здійснення також розкрито кільця щетинок, які мають один або більше пучків під нахилом.

Сутність винаходу

В одному аспекті винахід може представляти собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню і другу поверхню, розташовану навпроти першої поверхні, і вісь, що тягнеться від першої поверхні; і безліч чистячих елементів, що простираються від першої поверхні головки і розташовані у вигляді кільця навколо осі, при цьому кожен з чистячих елементів простягається від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від осі; стінку чистячих елементів, що тягнеться від першої поверхні головки, при цьому стінка чистячих елементів оточує по периферії безліч чистячих елементів; і чистячі елементи, що простягаються за межі верхньої поверхні стінки чистячих елементів.

У ще одному аспекті винахід може представляти собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить первѰзовать кільце навколо осі, тягнеться від першої поверхні головки, при цьому кожен з чистячих елементів простягається від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб відхилятися від осі.

Ще В одному варіанті здійснення винахід може представляти собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню і другу поверхню, розташовану навпроти першої поверхні; порожнистий конус чистячих елементів, що тягнеться від першої поверхні головки, при цьому порожнистий конус чистячих елементів оточує по периферії вісь, що тягнеться від першої поверхні головки, при цьому порожнистий конус чистячих елементів простягається від першої поверхні головки таким чином, щоб радіально відхилятися від осі; і стінку чистячих елементів, що тягнеться від першої поверхні головки і навколишнє по периферії порожнистий конус чистячих елементів.

У ще одному аспекті винахід може представляти собою пристрій для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: основа, що має першу поверхню; порожнистий конус чистячих елементів, що тягнеться від першої поверхневими�ования, при цьому порожнистий конус чистячих елементів простягається вгору від першої поверхні головки таким чином, щоб відхилятися від осі; і стінку чистячих елементів, що простягається вгору від першої поверхні головки і навколишнє по периферії порожнистий конус чистячих елементів.

У додатковому аспекті винахід може представляти собою пристрій для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: основа, що має першу поверхню; безліч чистячих елементів, розташованих на першій поверхні таким чином, щоб утворити кільце навколо осі, що тягнеться від першої поверхні головки, при цьому кожен з чистячих елементів простягається вгору від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб відхилятися від осі; і стінку чистячих елементів, що простягається вгору від першої поверхні головки і навколишнє безліч чистячих елементів таким чином, щоб утворити по суті замкнуту петлю.

У ще одному додатковому аспекті винахід може представляти собою пристрій для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: основа, що має першу поверхню; безліч янущейся від першої поверхні основи, при цьому кожен з чистячих елементів простягається вгору від першої поверхні основи з похилою орієнтацією таким чином, щоб відхилятися від осі.

Крім того, в додатковому аспекті винахід може представляти собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню; безліч чистячих елементів, розташованих на першій поверхні таким чином, щоб оточувати по периферії вісь, що тягнеться від першої поверхні головки, при цьому кожен з чистячих елементів простягається вгору від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб відхилятися від осі; і стінку чистячих елементів, що простягається вгору від першої поверхні головки і навколишнє по периферії безліч чистячих елементів.

У ще одному додатковому аспекті винахід може представляти собою пристосування для догляду за порожниною рота, що містить: ручку; головку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню; безліч рознесених по колу чистячих елементів, що простираються від першої поверхні головки і розташованих на однаковій відстані від осі, простирающнаклонной орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від осі; і стінку чистячих елементів, що тягнеться від першої поверхні головки і навколишнє по периферії безліч чистячих елементів.

Короткий опис креслень

Даний винахід може використовуватися в великому ряді засобів для відходу за порожниною рота і продуктів гігієни. Креслення ілюструють одне застосування винаходу і не повинні трактуватися лише як єдиний варіант здійснення винаходу.

Фігура 1 являє собою перспективне зображення має ручку пристосування для догляду за порожниною рота у вигляді ручної зубної щітки згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу.

Фігура 2 являє собою вид спереду зубної щітки Фігури 1.

Постать 3 являє собою правосторонній зображення зубної щітки Фігури 1, лівосторонній зображення якої являє собою дзеркальне відображення.

Фігура 4 являє собою вид зверху зубної щітки Фігури 1.

Фігура 5 являє собою перспективне зображення у збільшеному масштабі головки зубної щітки Фігури 1.

Фігура 6 являє собою вид спереду головки зубної щітки Фігури 5.

Фігура 7 являє собою зображення попі�ражение поперечного перерізу головки зубної щітки Фігури 5 уздовж розрізу VIII-VIII Фігури 6.

Фігура 9А являє собою перспективне зображення має ручку пристосування для догляду за порожниною рота у вигляді ручної зубної щітки згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу.

Фігура 9B являє собою вид спереду в збільшеному масштабі головки зубної щітки Фігури 9A.

Фігура 10А являє собою перспективне зображення має ручку пристосування для догляду за порожниною рота у вигляді ручної зубної щітки згідно з третім варіантом здійснення цього винаходу.

Фігура 10B являє собою вид спереду в збільшеному масштабі головки зубної щітки Фігури 10A.

Фігура 11А являє собою перспективне зображення має ручку пристосування для догляду за порожниною рота у вигляді ручної зубної щітки згідно з четвертим варіантом здійснення цього винаходу.

Фігура 11B являє собою вид спереду в збільшеному масштабі головки зубної щітки Фігури 11А.

Фігура 12 являє собою перспективне зображення має ручку пристосування для догляду за порожниною рота у вигляді ручної зубної щітки згідно з п'ятим варіантом здійснення цього винаходу.

Фігура 12B являє собою перспективне изображени�етки Фігури 12A.

Фігура 13 являє собою перспективне зображення диска миючого елемента згідно з варіантом здійснення цього винаходу.

Детальний опис креслень

В наступному описі винахід обговорюється в термінах ручної зубної щітки, що включає нову компоновку чистячих елементів. Однак в інших формах винахід могло б бути у вигляді інших пристосувань для догляду за порожниною рота, включаючи пристосування для чищення м'яких тканин, що приводиться в дію від електрики зубну щітку або інше має ручку пристосування, розроблене для догляду за порожниною рота. Додатково, винахід може приймати вигляд дискоообразних пластин, які включають нову компоновку чистячих елементів для функціонального взаємодії з ручним або приводиться в дію від електрики пристосуванням для догляду за порожниною рота, таким як зубна щітка або пристосування для чищення м'яких тканин.

Спочатку з посиланням одночасно на Фігури 1-4 зубна щітка 100 проілюстрована згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу. Загалом, зубна щітка 100 містить ручку 110 і головку 120. Ручка 110 надає користувачеві механізм, за допомогою якого про�бразована з безліччю різних форм, розмірів, матеріалів і за допомогою безлічі способів виготовлення, які добре відомі кваліфікованим фахівцям в даній області. При необхідності ручка 110 може містити відповідний шорсткий затискач (не показаний), виготовлений з еластомерного матеріалу, або може мати конструкцію, що складається з декількох частин. Простіше кажучи, деталі ручки 110 не є обмеженням цього винаходу і, таким чином, не вимагають додаткового обговорення для цілей цього винаходу.

Зубна щітка 100 проходить від проксимального кінця 112 до дистальному кінця 113 уздовж поздовжньої осі A-A (проілюстрованою на Фігурі 2 і у вигляді точки на Фігурі 4). З метою спрощення поздовжня вісь A-A зубної щітки 100 вважається співвісної з поздовжньою віссю головки 120. Проте, звичайно, можливо, щоб поздовжні осі головки 120 і зубної щітки 100 не були співвісні один з одним. Головка 120 функціонально поєднана з дистальним кінцем ручки 110. Головка 110 і ручка 120 зубної щітки переважно утворені у вигляді єдиній конструкції з використанням формування, фрезерування, механічної обробки або іншого відповідного процесу. Однак в інших варіантах здійснення ручка 110 і головка 120 можуть іі процесу виготовлення допомогою будь-якої відповідної технології, відомою в даній області, включаючи без обмеження термічну зварювання, складання з щільною посадкою, сполучну муфту, клей або кріпильні деталі. Становлять головка 120 і ручка 110 неразъемную або рознімну конструкцію (включаючи технології з'єднання), не є обмеженням цього винаходу.

У той же час необхідно зауважити, що терміни відносного розташування, такі як дистальний, середній, проксимальний, верхній, нижній, розташований зверху, розташований знизу, лівий, правий і т.д., використані лише для визначення відносних положень складових елементів зубної щітки 100 відносно один одного і жодним чином не призначені для обмеження цього винаходу.

Загалом, головка 120 містить передню поверхню 121, задню поверхню 122 і периферійну поверхню 123. Передня поверхня 121 і задня поверхня 122 головки 120 можуть приймати велику різноманітність форм і контурів, жоден з яких не є обмеженням цього винаходу. Наприклад, передня і задня поверхні 121, 122 можуть бути плоскими, контурированними або їх комбінацією. Більш того, при необхідності задня поверхня 122 може також містити додаткові до�итое в Патенті США 7143462, виданому 5 грудня 2006 року правовласнику цієї заявки, повний зміст якого включено у даний опис допомогою посилання. Крім того, поряд з тим, що голівка 120 зазвичай розширюється відносно вузькій частині 111 ручки 110, в деяких конструкціях вона може представляти собою безперервне розширення або звуження ручки 110.

Передня поверхня 121 містить набір засобів для чищення елементів 130, тягнуться від неї, для очищаючого контакту з поверхнею ротової порожнини. Поряд з тим, що набір засобів для чищення елементів 130 особливо підходить для обробки зубів щіткою, набір засобів для чищення елементів 130 також може бути використаний для чищення м'яких тканин ротової порожнини, таких як мова, ясна або слизові оболонки щік, замість зубів або на додаток до них. Як використане в даному описі, термін «чистячий елемент» використовують у стандартному значенні для позначення будь-якої конструкції, яка може бути використана для очищення або масажу поверхні ротової порожнини через відносний поверхневий контакт. Звичайні приклади «чищення елементів» включають, без обмежень, філаментні щетинки, волокнисті щетинки, нейлонові щетинки, спіральні щетинки, гумові щетинки, еластомірні виступитериальние щетинки і їх комбінації та/або конструкції, містять подібні матеріали або комбінації.

Загалом, набір засобів для чищення елементів 130 містить перший комплект 131 чистячих елементів, другий комплект 132 чистячих елементів і третій комплект 138 чистячих елементів. Третій комплект 138 чистячих елементів у загальному містить профілактичну шліфувальну чашечку 133 (профілактичну чашечку) і конічну компонування 134 подовжених чистячих елементів. Конічна компонування 134 розташована всередині і оточена профілактичної чашкою 133.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 5 і 6 деталі нової компонування і орієнтації чистячих елементів на голівці 120 зубної щітки 100 обговорюватимуться згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу. Слід розуміти, що концепції та компонування окремих підмножин набору засобів для чищення елементів будуть описані нижче в зв'язку з певними формами, осями і гіпотетичними сферами або зонами. Проте слід розуміти, що подібні концепції і компонування можуть бути описані за допомогою широкого різноманіття термінів і способів.

Концептуально головка 120 містить дистальну область 124, середню область 125 і проксимальну область 126. Чистячі елементи 131a-j першого комплекту простягаються від диста�головки 120. Третій комплект миючих елементів, який складається з профілактичною чашечки 133a-b, безлічі розташованих під кутом чистячих елементів 134a-f і центрального миючого елемента 135, простягається від середньої області 125 головки.

У проиллюстрированном варіанті здійснення чистячі елементи 131a-j, 132a-j першого і другого комплектів являють собою пучки або дугоподібні стінки щільно упакованих волокнистих щетинок. Проте один або більше (або різні підмножини) чистячих елементів 131a-j, 132a-j першого і другого комплектів можуть приймати інші форми, такі як еластомірні стінки або пальцеподібні виступи.

Коли в якості необхідних засобів для чищення елементів використовують пучки щетинок, пучки щетинок можуть бути з'єднані з головкою 120 будь-яким способом, відомим в даній області. Наприклад, для установки чистячих елементів може бути використано формування пучків без кріпильних елементів (AFT). У AFT, пластину або мембрану прикріплюють до щіткової голівці, наприклад, з допомогою ультразвукового зварювання. Щетинки простягаються через пластину або мембрану. Вільні кінці щетинок з одного боку пластини або мембрани виконують функцію очищення. Для закріплення на своєму місці кінці щетинок з ін�я даного винаходу може бути використана будь-яка відповідна форма чистячих елементів. В якості альтернативи щетинки можуть бути складені в блоки, секції пучків за рахунок протягування через відповідні отвори в блоках пучків таким чином, щоб основа щетинок було встановлено всередині або під блоком пучків.

Конкретна компонування і кількість чистячих елементів 131a-j, 132a-j першого і другого комплектів в межах дистальної і проксимальної областей 124, 126 можуть значно змінюватися при необхідності і не повинні розглядатися як обмеження цього винаходу, якщо це конкретно не зазначено у формулі винаходу. Насправді, у певних варіантах здійснення цього винаходу перший і другий комплекти чистячих елементів 131a-j, 132a-j можуть бути всі разом виключені або істотно змінені. Тим не менш, була розроблена особливо корисна і ефективна компонування першого і другого комплектів чистячих елементів 131a-j, 132a-j (обговорюється нижче у зв'язку з Фігурами 5-6), яку необхідно розглядати як частину винаходу в певних варіантах здійснення.

Середня область 125 головки містить компонування чистячих елементів, які розроблені конкретно для підвищення ефективності очищення поверхонь ротової порожнини, удерживого кошти серед набору засобів для чищення елементів на голівці 120. Як згадувалося вище, середня область 125 містить профілактичну чашечку 133 (яка утворена дугоподібними стінками 133a-b чистячих елементів, розташованими під кутом видовженими хімічними елементами 134a-f і центральним подовженим миючим елементом 135. Переважно стінки 133a-b чистячих елементів є еластомірними стінками, тоді як подовжені чистячі елементи 134a-f, 135 являють собою пучки щільно упакованих волокнистих щетинок. Однак в інших варіантах здійснення профілактична чашечка 133 може бути утворена щільно упакованими стінками волокнистих щетинок та/або видовжені чистячі елементи 134a-f можуть представляти собою еластомірні пальцеподібні виступи.

Відповідні еластомірні матеріали включають будь біосумісний пружний матеріал, придатний для використання в гігієнічному пристрої для ротової порожнини. З метою забезпечити оптимальне зручність, а також переваги в очищенні еластомерний матеріал переважно володіє властивістю твердості в інтервалі, що становить від A5 до A40 твердості по Шору і найбільш переважно A25 твердості по Шору. Одним кращим еластомерним матеріалом є блок-сополімер стирол-етилен/буѸ інші матеріали в межах і за межами вказаного діапазону твердості.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 6-8 будуть описані деталі і структурний взаємодія профілактичної чашечки 133, чистячих елементів 134a-f і центрального миючого елемента 135. Чистячі елементи 134a-f простягаються від передньої поверхні 121 головки з розташуванням під кутом (тобто наклоненно) (щодо загальної площини, утвореної верхньою поверхнею 121). Чистячі елементи 134a-f розташовані на певній відстані один від одного таким чином, щоб утворити кільце, яке оточує по периферії вісь B-B. Вісь B-B простягається від передньої поверхні 121 головки 120 в напрямку від задньої поверхні 122 головки 120. У кращому варіанті здійснення вісь B-B простягається від передньої поверхні 121 головки 120 по суті з перпендикулярним розташуванням. Звичайно, в інших варіантах здійснення вісь B-B може перебувати під іншим кутом, ніж перпендикуляр до передньої поверхні 121. Кожен з чистячих елементів 134a-f нахилений таким чином, щоб радіально відхилятися від осі B-B під кутом Θ, оскільки він простягається від передньої поверхні 121 головки 120. Переважно для кожного миючого елемента 134a-f кут Θ знаходиться в інтервалі, що становить від 1 до 15 градусів, більш псуществления всі чистячі елементи 134a-f радіально відхиляються від осі B-B під однаковим кутом Θ, є можливим варіювання кутів радіального відхилення серед чистячих елементів 134a-f. Крім того, незважаючи на те, що проілюстровані шість чистячих елементів 134a-f з утворенням порожнистого конуса, в інших варіантах здійснення може бути використано будь-кількість чистячих елементів.

В принципі, чистячі елементи 134a-f спільно утворюють порожнисту конічну структуру (яка в проиллюстрированном варіанті здійснення є усіченим конусом). Як використане в даному описі, термін «конус» не обмежений круглим поперечним перерізом, і передбачається, що він включає усічені конуси. Порожниста конічна структура, утворена спеціальними елементами 134a-f, утворює воронкоподібну внутрішню порожнину 136 для прийому зубного кошти. Чистячі елементи 134a-f розміщені по колу на рівній відстані один від одного таким чином, щоб між сусідніми хімічними елементами 134a-f існувало простір. Тоді як у проілюстрованих варіантах здійснення порожнистий конус утворений розділені проміжками хімічними елементами, в альтернативних варіантах здійснення порожнистий конус може бути утворений розташованими під кутом стінками (або розташованими під кутових�анний хімічними елементами 134a-f, концентрично розташований навколо осі B-B і конгруентна з конічною віссю. Подовжений центральний чистячий елемент 135 простягається від передньої поверхні 121 головки 120 вздовж осі B-B в межах лійкоподібної порожнини 136. Центральний чистячий елемент 135 переважно представляє собою пучок щільно упакованих волокнистих щетинок, але може також являти собою эластомерную пальцеобразную конструкцію або інший матеріал або структуру. Звичайно, центральний чистячий елемент 135 може навіть бути опущений у певних варіантах здійснення винаходу.

Порожнистий конус, утворений хімічними елементами 134a-f, оточений по периферії стінкою чистячих елементів (утвореної дугоподібними секціями стінок 133a-b чистячих елементів). Спільно стінки 133a-b чистячих елементів формують профілактичну чашечку у вигляді по суті замкнутої петлі, яка концентрично оточує порожнистий конус, утворений видовженими хімічними елементами 134a-f. Тоді як в проиллюстрированном варіанті здійснення профілактична чашечка утворена двома дугоподібними секціями стінок 133a-b чистячих елементів, в інших варіантах здійснення профілактична чашечка (і по суті замкнута петля) може�я по периферії профілактичної чашечкою (яка утворена дугоподібними стінками 133a-b чистячих елементів) між порожнистим конусом (утвореним хімічними елементами 134a-f) і стінкою чистячих елементів (утвореної дугоподібними стінками 133a-b чистячих елементів) є кільцевий канал 137. Дугоподібні стінки 133a-b чистячих елементів по колу розміщені на відстані один від одного таким чином, щоб уздовж поздовжньої осі A-А головки 120 існували проміжки 139.

Далі з посиланням виключно на Фігуру 7, кожен з чистячих елементів 134a-f простягається під нахилом від першої поверхні 121 головки 120 і закінчується миючими кінцями 144a-f відповідно. Профілактична чашка (яка складається з дугоподібних стінок 133a-b чистячих елементів) простягається зазвичай від першої поверхні 121 головки 120 і закінчується розташованими зверху поверхнями 143a-b. В інших варіантах здійснення профілактична чашка (яка складається з дугоподібних стінок 133a-b чистячих елементів) може сягати від першої поверхні 121 головки 120 з похилою орієнтацією або відхилятися до осі B-B або від осі B-B.

Чистячі елементи 134a-f (і, таким чином, порожнистий конус) мають висоту H1, тоді як профілактична чашечка (і, таким чином, дугоподібні стінки 133a-b чистячих елементів) має висоту H2(виміряну щодо передньої поверхні 121 головки 120). Висота H1переважно більше, ніж висота H2. В одному варіанті здійснення висота H1находитсгда як висота H2знаходиться переважно в інтервалі, що становить від 5 до 11 міліметрів, найбільш переважно 6,5 міліметрів. В іншому способі, стінки 133a-b чистячих елементів оточують по периферії тільки нижню частину чистячих елементів 134a-f, тоді як верхня частина чистячих елементів 134a-f простягається за межі верхніх поверхонь 143a-b стінок 133a-b чистячих елементів.

В переважній конструкції чистячі елементи 134a-f переважно розташовані в межах діапазону, що становить від 3 до 6 міліметрів від осі B-B, а найбільш переважно 4 міліметри (виміряних від підстави чистячих елементів 134a-f). Стінки 133a-b профілактичної чашечки переважно розташовані в межах діапазону, який становить від 6 до 12 міліметрів від осі B-B і найбільш переважно приблизно 8 міліметрів. В результаті похилій/відхиляється орієнтації чистячих елементів 134a-f і їх тісній близькості до стінок 133a-b профілактичної чашечки внутрішня верхня кромка стінок 133a-b профілактичної чашечки впирається в один або більше засобів для чищення елементів 134a-f. В одному варіанті здійснення ширина профілактичної чашечки 133 простягається по суті на всю ширину головки 120.

Далі зі ref�і 100. Наступне обговорення викладено у вигляді пояснення вдосконаленого дії цього винаходу. Наступне обговорення не повинно розглядатися як обмеження обсягу правових домагань даного винаходу за винятком того, що конкретно вказано у формулі винаходу.

Спочатку на головку 120 зубної щітки 100 наносять зубне засіб, яке наповнює порожнину 136, утворену порожнистим конусом миючого елемента (який утворений видовженими хімічними елементами 134a-f). Воронкоподібна форма порожнини 136 допомагає захопити, утримувати та направляти зубне засіб у зубну щітку під час нанесення засобу і подальшої обробки щіткою. Центральний подовжений чистячий елемент 135 може додатково допомагати у збереженні та поширенні зубного кошти. Оскільки зубне засіб заповнює порожнину 136, воно може протікати через простору між сусідніми видовженими хімічними елементами 134a-f і в кільцевий канал 137, утворений між порожнистим конусом миючого елемента (який утворений видовженими хімічними елементами 134a-f) та профілактичної чашечкою (складається з дугоподібних стінок 133a-b). Нахилена орієнтація подовжених чистячих елементів 134a-f обраельно допомагаючи тим самим зберегти зубне засіб у межах зубної щітки 100. Потім зубне засіб протікає через проміжки 139, утворені між дугоподібними секціями 133a-b. Оскільки проміжки 139 розташовані уздовж поздовжньої осі A-А головки, вихід зубного кошти з профілактичною чашечки через проміжки 139 вимушено відбувається в перший і другий комплекти 131a-j, 132a-j, де воно додатково розподіляється під час обробки щіткою і/або масування поверхні ротової порожнини.

У кінцевому рахунку, за рахунок оточення порожнистого конуса чистячих елементів (який утворений видовженими хімічними елементами 134a-f) більш короткою профілактичної чашечкою (утвореної дугоподібними стінками 133a-b) профілактична чашечка може забезпечувати додаткові підтримку і жорсткість подовженим миючим елементів 134a-f під час обробки щіткою. Більш конкретно, коли на подовжені чистячі елементи 134a-f не впливають стандартні сили під час обробки щіткою (тобто в невикористовуваному стані), подовжені чистячі елементи 134a-f або відокремлені від дугоподібних стінок 133a-b незначним проміжком, або впираються у верхні внутрішні кромки дугоподібних стінок 133a-b в ненапряженном стані. Однак коли подовжені чистячі елементи 134a-f схильні станді B-B і входять в контакт з дугоподібними стінками 133a-b, які забезпечують додаткову підтримку для подовжених чистячих елементів 134a-f таким чином, що може бути досягнуте більше ефективне очищення. В деяких варіантах здійснення безліч чистячих елементів 134a-f також більш високі, ніж будь-який з чистячих елементів першого і другого комплектів, які розташовані в безпосередній близькості з профілактичною чашечкою (не проілюстрованою).

Додатково, коли дугоподібні стінки 133a-b виконують з еластомерного матеріалу, досягаються додаткові переваги. Конкретно, дугоподібно сформовані еластомірні елементи 133a-b сприяють поширенню зубної пасти по канальцям зубів. Це сприяє зменшенню чутливості зуба, оскільки канальці внаслідок цього зменшуються в розмірі. Це також є перевагою у відбілюванні, оскільки зубна паста проникає в канальці. Більш того, еластомірні стінки функціонують краще, ніж щетинки при такому втиранні зубної пасти в канальці зубів.

Знову з посиланням одночасно на Фігури 5-6 і 8, краща компонування чистячих елементів 131a-j, 132a-j першого і другого комплектів 131, 132 в межах дистальної і проксимальної областей 124, 126 головки 12-j простягаються від передньої поверхні 121 головки по суті з перпендикулярним розташуванням.

Перший комплект 131 містить першу групу, що складається з стінок 131c-e чистячих елементів і подовжених чистячих елементів 131a-b, 131f-g. Ця перша група чистячих елементів 131a-131g поміщена з рівномірним еліптичним розташуванням вздовж дистальної периферії головки 120. Подовжені чистячі елементи 131a-b, 131f-g переважно являють собою циліндричні пучки щетинок, вільні кінці яких звужуються до точки. Стінки 131c-e чистячих елементів переважно являють собою стінки щільно упакованих щетинок. Висота стінок 131c-e чистячих елементів збільшується в напрямку до дистальному кінця головки 120, утворюючи таким чином звужується кромку на дистальному краю області чистячих елементів.

Аналогічним чином другий комплект 132 містить першу групу, що складається з стінок 132c-e чистячих елементів і подовжених чистячих елементів 132a-b, 132f-g. Ця перша група чистячих елементів 132a-132g поміщена з рівномірним еліптичним розташуванням вздовж дистальної периферії головки 120. Подовжені чистячі елементи 132a-b, 132f-g переважно являють собою циліндричні пучки щетинок, вільні кінці яких звужуються до точки. Стінки 132c-e чистячих елементів переважно предствлению до дистальному кінця головки 120, утворюючи таким чином звужується кромку на дистальному краю області чистячих елементів.

Перший комплект 131 також містить другу групу, що складається з дугоподібних стінок 131h, 131j чистячих елементів і центрального миючого елемента 131i. Дугоподібні стінки 131h, 131j чистячих елементів розташовані таким чином, щоб утворити петлю навколо центральної точки, від якої простягається центральний чистячий елемент 131i. Дугоподібні стінки 131h, 131j чистячих елементів переважно являють собою еластомірні стінки, але можуть бути щільно упакованими щетинками. Ця друга група миючого елемента 131h-j розташована всередині рівномірної еліптичної форми, утвореної першою групою чистячих елементів 131a-g. Центральний чистячий елемент 131i простягається на висоту, яка більше, ніж висота дугоподібних стінок 131h, 131j чистячих елементів. Висота центрального миючого елемента 131i менше, ніж висота центрального миючого елемента 135 третього комплекту 138. Проте висота дугоподібних стінок 131h, 131j чистячих елементів більше, ніж висота дугоподібних елементів 133a-b стінки третього комплекту 38.

Аналогічним чином другий комплект 132 також містить другу групу, що складається з дуЇистящих елементів розташовані таким чином, щоб утворити петлю навколо центральної точки, з якої простягається центральний чистячий елемент 132i. Дугоподібні стінки 132h, 132j чистячих елементів переважно є еластомірними стінками, але можуть представляти собою щільно упаковані щетинки. Ця друга група миючого елемента 132h-j розташована всередині рівномірної еліптичної форми, утвореної першою групою чистячих елементів 132a-g. Центральний чистячий елемент 132i простягається на висоту, яка більше, ніж висота дугоподібних стінок 132h, 132j чистячих елементів. Висота центрального миючого елемента 132j менше, ніж висота центрального миючого елемента 135 третього комплекту 138. Проте висота дугоподібних стінок 132h, 132j чистячих елементів більше, ніж висота дугоподібних елементів 133a-b стінки третього комплекту 38.

Петлі, утворені як дугоподібними стінками 132h, 132j, так і 131h, 131j чистячих елементів відповідно, розташовані таким чином, щоб їхні центральні точки були розташовані уздовж поздовжньої осі A-А головки 120.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 9A-9B проілюстрована ручна зубна щітка 200 згідно з другим варіантом здійснення цього винаходу. Зубна щітка 200 ідентична зубний ѵмент 135. Для того щоб уникнути дублювання, подальший докладний опис зубної щітки 200 і її функціонування виключено з розумінням того, що відповідні елементи зубної щітки 200 пронумеровані так само, як у зубній щітці 100, за винятком того, що вони знаходяться в «200 послідовності». Обговорення вище стосовно до зубної щітки 100, таким чином, застосовне до зубної щітки 200.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 10A-10B проілюстрована ручна зубна щітка 300 згідно з третім варіантом здійснення цього винаходу. Зубна щітка 300 ідентична зубній щітці 100, описаної вище стосовно до Фігур 1-8, за винятком того, що порожниста конічна структура 334 утворена за допомогою восьми довгих чистячих елементів замість шести. Для того щоб уникнути повторення, подальший докладний опис зубної щітки 300 і її функціонування опущено з розумінням того, що відповідні елементи зубної щітки 300 мають ті ж посилальні позиції, як у зубній щітці 100, за винятком того, що вони знаходяться в «300 послідовності». Описане вище стосовно до зубної щітки 100 таким чином застосовно, до зубної щітки 300.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 11A-11B проиллюстрирова�ідентична зубній щітці 100, описаній вище стосовно до Фігур 1-8, за винятком того, що порожниста конічна структура 434 утворена за допомогою десяти подовжених чистячих елементів замість шести. Для того щоб уникнути дублювання, подальший докладний опис зубної щітки 400 і її функціонування виключено з розумінням того, що відповідні елементи зубної щітки 400 пронумеровані так само, як у зубній щітці 100, за винятком того, що вони знаходяться в «400 послідовності». Обговорення вище стосовно до зубної щітки 100, таким чином, застосовне до зубної щітки 400.

Далі з посиланням одночасно на Фігури 12А-12С проілюстрована ручна зубна щітка 500 згідно з п'ятим варіантом здійснення цього винаходу. Зубна щітка 500 ідентична зубній щітці 100, описаної вище стосовно до Фігур 1-8, за винятком того, що центральні чистячі елементи 135 виключені, а подовжені чистячі елементи 534a-f, які утворюють порожнисту конічну структуру 534, сходяться до осі У-У, утворюючи допомогою цього цілий конус, а не усічений конус. Для того щоб уникнути дублювання, подальший докладний опис зубної щітки 500 і її функціонування виключено з розумінням того, що відповідні елементи зубний щетЂи». Обговорення вище стосовно до зубної щітки 100, таким чином, застосовне до зубної щітки 400.

Далі з посиланням на Фігуру 13 згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу диск проілюстрований 600 миючого елемента для вбудовування в має ручку пристосування для догляду за порожниною рота. Диск 600 миючого елемента являє собою по суті пластинчастий диск, який включає в себе третій комплект 138 чистячих елементів, описаних вище стосовно до Фігур 1-8. Загалом, пристрій 600 містить пластину 601 з круглим підставою і третій комплект 138 чистячих елементів, описаний вище стосовно до Фігур 1-8. Для того щоб уникнути дублювання, подальший докладний опис третього комплекту 138 чистячих елементів виключено.

Однак необхідно розуміти, що в диску 600 миючого елемента може бути задіяний будь-який з варіантів компонування миючого елемента, розкритих вище стосовно до Фігур 9A-12C.

Диск 600 миючого елемента особливо підходить для використання з приводяться в дію від електрики зубними щітками, при цьому диск 600 миючого елемента повинен бути зафіксований на своєму місці на приводиться в дію від електрики зубний щет�льзован в ручних зубних щітках, при цьому диск 600 миючого елемента для заміни може замикатися в головку зубної щітки/вивільнятися з неї. Подібні технології відомі в даній області.

На закінчення необхідно помітити, що в певних варіантах здійснення винаходу на голівці 120 зубної щітки 100 може бути розташовано безліч третє комплектів 138 чистячих елементів. У подібному варіанті здійснення треті комплекти 138 чистячих елементів переважно розташовані на одній лінії уздовж поздовжньої осі A-А головки 120. Більше того, в подібному варіанті здійснення може бути використаний будь-який з варіантів здійснення третє комплектів.

Незважаючи на те що докладно були описані і проілюстровані ряд варіантів здійснення цього винаходу, кваліфікованим фахівцям в даній області буде нескладно знайти різні альтернативи і модифікації без виходу за межі сутності та обсягу правових домагань винаходу. Так як різні зміни можуть бути зроблені в наведених вище способи, складах і конструкціях без виходу за межі сутності та обсягу правових домагань винаходу, передбачається, що всі матеріали, укладені в даній заявці, включаючи всі механізми �м чином не обмежують прикладену формулу винаходу.

1. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню і другу поверхню, розташовану навпроти першої поверхні, і вісь, що проходить від першої поверхні;
безліч чистячих елементів, що проходять від першої поверхні головки і розташовані у вигляді кільця навколо осі, при цьому кожен з чистячих елементів проходить від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від осі;
стінку чистячих елементів, що проходить від першої поверхні головки, при цьому стінка чистячих елементів оточує по периферії безліч чистячих елементів;
чистячі елементи проходять за межі верхньої поверхні стінки чистячих елементів;
при цьому стінка чистячих елементів являє собою эластомерную стінку;
причому один або більше з чистячих елементів впираються у верхню внутрішню крайку стінки чистячих елементів в ненапряженном стані.

2. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому безліч чистячих елементів являють собою рознесені пучки щетинок.

3. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в которомпо п.1, в якому стінка чистячих елементів містить один або більше проміжків, розташованих уздовж поздовжньої осі головки, при цьому стінка чистячих елементів не містить проміжків, які не розташовані уздовж поздовжньої осі головки.

5. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому стінка чистячих елементів містить безліч дугоподібних секцій, які спільно утворюють петлю, при цьому кожна дугоподібна секція відокремлена проміжком від сусідньої дугоподібної секції.

6. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.5, в якому стінка чистячих елементів містить тільки дві дугоподібні секції, і при цьому дугоподібні секції розташовані таким чином, що проміжки розташовані уздовж поздовжньої осі головки.

7. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому безліч чистячих елементів утворюють воронкоподібну порожнину і відокремлені по колу один від одного проміжками уздовж кільця.

8. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.7, додатково містить центральний чистячий елемент, що проходить від першої поверхні головки вздовж осі.

9. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому безліч чистячих елементів відхиляються окотором головка містить дистальну область, середню область і проксимальну область; при цьому вісь розташована в межах середньої області голівки.

11. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому:
головка містить дистальну область, середню область і проксимальну область;
при цьому дистальна область містить перший комплект миючих елементів, що проходять від першої поверхні головки;
проксимальна область містить другий комплект миючих елементів, що проходять від першої поверхні головки;
стінку чистячих елементів, розташовану в межах середньої області;
при цьому стінка чистячих елементів утворює петлю, що містить один або більше проміжків, розташованих уздовж поздовжньої осі головки, при цьому стінка чистячих елементів не містить проміжків, які не розташовані уздовж поздовжньої осі головки.

12. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому стінка чистячих елементів проходить від першої поверхні по суті в перпендикулярному напрямку до першої поверхні.

13. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому стінка чистячих елементів утворює петлю, і при цьому петля і кільця концентрично розташовані навколо осі.

14. Пристосування для догляду є пучків щетинок;
вісь, що проходить по суті перпендикулярно першої поверхні головки;
стінку чистячих елементів, що утворює петлю, при цьому петля і кільця концентрично розташовані навколо осі;
пучки щетинок, які утворюють воронкоподібну порожнину;
центральний чистячий елемент, що проходить від першої поверхні головки уздовж осі;
при цьому головка містить дистальну область, середню область і проксимальну область, причому дистальна область містить перший комплект миючих елементів, що проходять від першої поверхні головки, проксимальна область містить другий комплект миючих елементів, що проходять від першої поверхні головки; а recreation стінка розташована в межах середньої області;
причому recreation стінка містить один або більше проміжків, розташованих уздовж поздовжньої осі головки, при цьому recreation стінка не містить проміжків уздовж бічних сторін головки;
при цьому безліч пучків щетинок є більш високими, ніж сусідні чистячі елементи першого і другого комплектів.

15. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню і другу поверхню, раѸх елементів, проходять від першої поверхні головки, при цьому кожен з чистячих елементів проходить від першої поверхні головки з похилою орієнтацією таким чином, щоб радіально відхилятися від зазначеної осі, при цьому безліч чистячих елементів сходяться до осі і утворюють конус;
стінку чистячих елементів, що проходить від першої поверхні головки і навколишнє безліч чистячих елементів таким чином, щоб утворювати петлю, при цьому стінка чистячих елементів являє собою эластомерную стінку,
причому один або більше з чистячих елементів впираються у верхню внутрішню крайку стінки чистячих елементів в ненапряженном стані.

16. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.15, в якому стінка чистячих елементів є більш короткою, ніж безліч чистячих елементів.

17. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.15, в якому безліч чистячих елементів являють собою пучки щетинок.

18. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.15, в якому чистячі елементи відокремлені проміжком від верхньої внутрішньої кромки стінки чистячих елементів і є гнучкими для контакту з верхньої внутрішньої кромкою стінки чистячих елементів.

19. Пристосувань, які спільно утворюють по суті замкнуту петлю, при цьому кожна дугоподібна секція відокремлена проміжком від сусідньої дугоподібної секції; і при цьому стінка чистячих елементів містить тільки дві дугоподібні секції, і при цьому дугоподібні секції розташовані таким чином, щоб проміжки розташовувалися уздовж поздовжньої осі головки.

20. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить:
ручку;
голівку, з'єднану з ручкою, при цьому головка містить першу поверхню і другу поверхню, розташовану навпроти першої поверхні;
порожнистий конус чистячих елементів, утворений з безлічі чистячих елементів, що проходить від першої поверхні головки, при цьому порожнистий конус чистячих елементів оточує по периферії і сходиться до осі, що проходить від першої поверхні головки, при цьому порожнистий конус чистячих елементів проходить від першої поверхні головки таким чином, щоб радіально відхилятися від осі; та
стінку чистячих елементів, що проходить від першої поверхні головки і навколишнє по периферії порожнистий конус чистячих елементів, при цьому стінка чистячих елементів являє собою эластомерную стінку,
причому один або більше з чистячих елементів упире для догляду за порожниною рота за п.20, додатково містить:
порожнистий конус чистячих елементів, що закінчується миючим кінцем, і стінку чистячих елементів, що закінчується верхньою поверхнею,
при цьому чистячий кінець порожнистого конуса чистячих елементів знаходиться на першій висоті над першою поверхнею головки;
верхня поверхня стінки чистячих елементів знаходиться на другий висоті над першою поверхнею головки;
при цьому перша висота більше, ніж друга висота.

22. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.20, в якому порожнистий конус чистячих елементів відхиляється від осі під кутом в інтервалі, що становить 3-5 градусів.

23. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.20, в якому кожен з чистячих елементів порожнистого конуса чистячих елементів проходить від першої поверхні головки таким чином, щоб радіально відхилятися від осі; при цьому безліч рознесених по колу чистячих елементів являють собою пучки щетинок.

24. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.20, в якому порожнистий конус чистячих елементів утворений безліччю рознесених по колу пучків щетинок.

25. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.20, в якому стінка чистячих елементів утворює петлю, слементов не містить проміжків, які не розташовані уздовж поздовжньої осі головки;
при цьому головка містить дистальну область, середню область і проксимальну область; при цьому вісь розташована в межах середньої області голівки;
при цьому пристосування для догляду за порожниною рота додатково містить перший комплект миючих елементів, що відходять від першої поверхні головки в дистальній області, і другий комплект миючих елементів, що відходять від першої поверхні головки в проксимальній області;
при цьому петля повністю розташована в межах середньої області. 

Схожі патенти:

Пристосування для догляду за порожниною рота

Винахід являє собою зубну щітку, яка включає в себе голівку, безліч елементів для чищення зубів, які містять щонайменше один поліруючий зуби вузол, у вигляді поліруючого елемента і елемента щетини. У кращому варіанті здійснення поліруючий елемент містить безліч поліруючих зуби елементів, концентрично розташованих навколо центральної точки, кожний з них включає в себе опорна підстава і розширену пружну головку для полірування зубів, яка проходить похило назовні від підстави і визначає полирующую поверхню, а частина елемента щетини перетинає центральну точку. Поліруючий елемент утворює проріз, яка відповідає формі елемента щетини, а в сукупності полірувальні головки утворюють круглу форму, причому полірувальні головки мають більшу ширину, ніж опорні основи, а опорні підстави проходять від поліруючих головок до головки зубної щітки і включають в себе прикріплює кінець, який закріплений на передній стороні головки зубної щітки і розширено щодо ділянок опорних підстав біля поліруючих головок. 3 н. і 18 з.п. ф-ли, 14 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Пристосування для догляду за порожниною рота містить голівку з центральним поздовжнім зазором, який ділить голову на ліву і праву області. Обидві області містять ряд поперечних зазорів, при цьому одна з областей має більше поперечних зазорів, ніж інша область, і безліч перших очищувальних елементів на першій стороні голівки. 2 н. і 2 з.п. ф-ли. 8 іл.

Пристрій для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристрій для догляду за порожниною рота, що містить головку; елемент для масажу ясен, відходить від її периферичної боку, безліч чистячих зуби елементів, розташованих на голівці і включають бічній чистить зуби елемент. Останній розташований всередину елемента для масажу ясен і примикає до нього. Елемент для масажу ясен забезпечує поперечну опору для бічного чистить зуби елемента під час чищення. 9 з.п. ф-ли, 20 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку, прикріплену до неї голівку, яка має платформу, перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки, щонайменше, один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента. Причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з одним рухомим несучим елементом у другій точці з'єднання; а перша і друга точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки. 4 з.п. ф-ли, 45 іл.

Пристосування для догляду за ротовою порожниною

Запропоновано пристосування для догляду за ротовою порожниною, зокрема, зубна щітка, яка містить голівку і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, переважно, містять еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок. В іншому варіанті здійснення пристосування зубна щітка містить також щетинковий елемент, розташований, щонайменше, всередині еластомерного елемента. Наступний варіант здійснення пристосування описує зубну щітку, яка містить безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої. Кращі варіанти здійснення поглиблення включають повністю або частково закриту нижню частину для утримання та мінімізації втрати засоби для чистки зубів в процесі чищення. 3 н. і 19 з.п. ф-ли, 15 іл.

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Зубна щітка

Група винаходів, що включає засіб догляду за порожниною рота і систему догляду за порожниною рота для зубної щітки, відноситься до області гігієни і призначена для догляду за порожниною рота. Засіб догляду за порожниною рота містить голівку, рукоятку і еластичний кожух. Еластичний кожух виконаний так, щоб покривати, щонайменше, частина рукоятки. Еластичний кожух виконаний як єдине ціле з підставкою, яка може міняти положення між першим положенням, спрямованим на голівці, і другим положенням, спрямованим від головки. Система догляду за порожниною рота для зубної щітки містить безліч взаємозамінних еластичних елементів, що містять різні об'ємні декоративні зображення в рамках певної тематики. Еластичні елементи мають форму, що дозволяє їм охоплювати, принаймні, частина ручки зубної щітки. Змінні еластичні елементи додатково покривають, щонайменше, частина головки зубної щітки в них. Технічний результат - розширення арсеналу технічних засобів зазначеного призначення. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 12 іл.
Up!