Пристрій для видачі напоїв

 

Справжня заявка має пріоритет заявки США Сер. №12/625226 від 24 листопада 2009 р., яка повністю включена сюди за допомогою посилання.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Найчастіше в ресторанах та інших місцях, таких як місце проживання споживача, можна створювати напій за потреби з суміші інгредієнтів. Переваги видачі напоїв у цій формі полягає в тому, що контейнери концентратів і засоби подачі води, як правило, займають значно менше місця, ніж необхідне в іншому випадку для зберігання такого ж об'єму напою в окремих контейнерах. Більш того, це обладнання для видачі аналогічним чином виключає збільшені відходи.

Типовий пристрій для видачі напоїв може містити насос для нагнітання інгредієнта, такого як концентрат, що в головку. Пристрій для видачі напоїв може містити клапани для вимірювання обсягів та подальшої видачі деяких інгредієнтів. Наприклад, клапан можна вибірково відкривати у відповідь на запит споживачем напою, забезпечуючи одночасний випуск концентрату і води. Ці дві рідини змішуються при випуску та в контейнері для освіти бажаного напою. Крім того, деякі напої формуються з базових компонективная видача цих напоїв з видачного пристрої виявляється неможливою внаслідок проблем вимірювання та видачі інгредієнтів, володіють різними властивостями.

Аналогічним чином, в деяких втіленнях різні напої формують з концентратів, які лише трохи відрізняються один від одного. Наприклад, споживачі часто зацікавлені в тому, щоб насолодитися напоями, які, крім основного аромату, передбачають додатковий аромат, такий як аромат вишні або напою з соку лимона і лайма. Інші споживачі виявляють зростаючу зацікавленість в регулюванні одного або більше інгредієнтів у своїх напоях, наприклад, за кількістю цукрів, найчастіше - у формі кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози. Були б бажані системи і способи, що відносяться до області видачі напоїв.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Аспекти цього винаходу відносяться до нових способів для видачі такої композиції, як напій. В деяких варіантах виконання, один або більше нових способів можна втілювати за допомогою машинно-считиваемого носія, що має машинно-виконуються команди, які можуть бути виконані процесором для виконання способів. У варіанті виконання, передбачається визначення рецептури, має кілька інгредієнтів, з метою відповідної видачі. Це визначення може бути про�ною видачі цього інгредієнта) можна вимірювати під час його видачі через канал. У тому сенсі, в якому цей термін вживається тут, канал може бути будь відкритою областю в межах проточного каналу, всередині якого інгредієнт може переміщатися перед випуском з системи видачі. Канал може бути відділений від одного або більше інших каналів клапанами, відрегульованими проходами (отворами, каналами, насадками) або іншими механізмами, які вибірково регулюють або запобігають проходження інгредієнта. Можливі виміри, які можна проводити, коли інгредієнт переміщається по каналу, включають вимірювання витрати, в'язкості, тиску, рН, карбонізації і/або температури.

Деякі варіанти виконання передбачають одночасну видачу більш ніж одного інгредієнта, або в один і той же канал, або окремо в один або більш додаткових каналів. В інших варіантах виконання, вимірювання пов'язані з будь-яким інгредієнтом (включаючи умови видачі цього інгредієнта), можуть впливати на умови видачі, щонайменше, одного або більше інших інгредієнтів. У варіанті виконання, на підставі одного або більше отриманих вимірів не проводиться видача, щонайменше, одного інгредієнта рецептури. У цьому зв'язку відзначимо, що аспекти даного изобретениярианте виконання, регулювання одного або більше інгредієнтів може передбачати використання регульованих проходів, які вимагають не окремих вимірювань інгредієнтів перед видачею, а швидше обумовлюють вимірювання параметрів інгредієнтів (включаючи умови видачі) під час видачі цих інгредієнтів.

Деякі варіанти виконання відносяться до пристроїв та способів, які можуть забезпечити визначення того, чи є інгредієнт неньютонівської текучої середовищем, а якщо є, то вони забезпечують проведення вимірювань на таких текучих середовищах, включаючи, наприклад, вимірювання напруги в умовах деформації і вимірювання швидкості деформації, коли рідина проходить всередині каналу.

Деякі пристрої і способи можуть бути виконані так, щоб визначати, чи прийнятий введення даних користувача з віддаленого місця. У варіанті виконання, численні системи для видачі з'єднані з мережею зв'язку, такий як Internet або інтрамережі. У варіанті виконання, кілька систем видачі можуть бути з'єднані з центральним сервером. У варіанті виконання, кілька систем видачі можуть здійснювати безпосередній зв'язок один з одним. В деяких варіантах виконання, система видачі може містити головкѽекоторих варіантах виконання, система видачі може одночасно видавати безліч різних інгредієнтів, таких як негазована та газована вода, або різні суміші ароматизаторів, таких як концентрати. У варіанті виконання, система видачі виконана для видачі кількох різних напоїв з єдиного сопла. В деяких варіантах виконання, система видачі може видавати напої, що складаються з різних комбінацій однієї або декількох різних рідин, без необхідності широкомасштабної реконфігурації внутрішніх магістралей подачі текучих середовищ та/або електронної схеми системи.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг.1 - вигляд у перспективі з поділом деталей можливої системи видачі напоїв і видачной головки згідно з варіантом виконання цього винаходу;

Фіг.2 - можливий варіант виконання однієї системи видачі напоїв у відповідності з варіантом виконання винаходу;

Фіг.3 - блок-схема послідовності операцій можливого способу згідно з варіантом виконання винаходу;

Фіг.4 - блок-схема послідовності операцій можливого способу згідно з варіантом виконання винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

На Фіг.1 показана можлива сі�Хоча можлива система 102 видачі напоїв буде описана в контексті видачі напою, фахівці в даній області техніки зрозуміють, що у відповідності з принципами цього винаходу можна здійснювати видачу інших композицій, таких як ліки, лосьйони, спеції. Дивлячись на Фіг.1, можна помітити, що можлива система 102 видачі напоїв містить видачную головку 104 і знаходиться навпроти підстава 106, на яке видачная головка 104 може бути встановлена з можливістю зняття. В резервуарах 110а і 110b, придатних для системи 102 видачі напоїв, можна зберігати інгредієнти, такі як ароматизовані концентрати, які можуть бути представлені в різних формах, таких як рідини (включаючи сиропи) або порошки. З резервуарами 110а і 110b можуть бути відповідно з'єднані насоси 114а і 114b. Насоси 114а і 114b забезпечують рух відповідного інгредієнта через підставу 106 в видачную головку 104. Частина інгредієнтів можуть містити воду (див., наприклад, елементи 112а і 112b). У варіанті виконання, одне джерело води може подавати потік негазованої води. Другий джерело може містити карбонизатор (не показаний), який подає діоксид вуглецю в потік води, що подається через підставу 106 в видачную головку 104. Ще варіанті виконання, джерело води може, по суті, не передбачати для створення різних рівнів газованої води.

Канал 108, по якому чотири показаних потоку текучих середовищ течуть в основу 106, може закінчуватися в установчому блоці 116. Як видно на Фіг.1, установчий блок 116 може бути встановлений з можливістю зняття на видачную головку 104. В ілюстративних варіантах виконання, установчий блок 116 може мати передню грань 117, містить проточні канали 118 до одного або більше резервуарів для одного або більше інгредієнтів, таких як концентрат 110a/110b та/або вода 112а/112b. Проточні канали 118 можуть бути виконані як єдине ціле з передньою гранню 117 блоку і виходити з неї. Передня грань 117 та/або інша частина інсталяційного блоку 116 може додатково містити запірний механізм для вирівнювання і гарантування належної посадки між проточними каналами 118 і видачной головкою 104.

Показана видачная головка 104 містить вертикальну задню пластину 118, від якої горизонтально простягається пластина 120 підстави. Задня пластина 118 може бути зчленована з можливістю розчленування настановним блоком 116 вузла видачі, а на пластину 120 підстави може бути посаджений корпус 132 клапанів. Вузол 122 сопла показаний тягнуться нижче пластини 120 підстави. Корпус 132 клапанів може містити безліч каанних вузлів. Наприклад, клапанні вузли 134 та/або 136 можуть регулювати перебіг окремого одного з потоків текучих середовищ через видачную головку 104 і з вузла 122 сопла.

Система 102 видачі напоїв може містити один або більше з машинно-прочитуваних носіїв, таких як схемна плата 129. Схемна плата 129 показана встановленої на пластину 120 підстави і може містити електричні компоненти (не показано), які використовуються для регулювання впливу насосів 114a і 114b та/або клапанних вузлів 134, 136. Схемна плата може також містити машинно-прочитувані команди, які при їх виконанні процесором (таким як процесор 206, детальніше описуваний у зв'язку з Фіг.2), що забезпечує сигнали збудження для клапанних вузлів 134, 136, сигнали управління для насосів 114a і 114b та/або сигнали зворотного зв'язку з видачной головки 104 для системи 102 видачі напоїв.

Історично склалося так, що електронна схема 129 (або інший компонент, що містить машинно-прочитуваний носій) складена з «чіпів ароматизації». Чіп ароматизації містить машинно-прочитувані команди, які при їх виконанні процесором можуть забезпечувати здійснення способу змішування заздалегідь певного напою. На жаль, известну�еским властивостям кожного видачного пристрою і до кожного ароматизованого напою, вимагає окремого чіпа ароматизації. Таким чином, в деяких відомих системах зміна напоїв, що підлягають видачі з видачного пристрою, вимагало б «відображення» нових ароматів на чіп. Наприклад, довелося б регулювати кожний параметр, щоб гарантувати придбання заданих пропорцій інгредієнтів напоєм, подвергаемим видачі. Аспекти винаходу відносяться до систем і способів видачі напоїв, що виготовляють за індивідуальним замовленням, які не вимагають клопоту у зв'язку з відображенням різних чіпів ароматизації для кожної можливої комбінації різних інгредієнтів.

Хоча на Фіг.1 показана одна можлива система 102 видачі напоїв, фахівці в даній області техніки легко зрозуміють, що в рамках обсягу домагань винаходу знаходяться і інші системи, виконані для зміни видається напою, що містить безліч інгредієнтів, згідно з одним або більше принципами, викладеними в цьому описі. Інші можливі системи, включаючи можливі головки і/або сопла, які можна вибірково об'єднувати, описані в таких належать правовласнику за даною заявкою документах, як заявка №10/412681 на патент США під назвою «Система формирубликованная 6 травня 2004 р., та/або заявка №11/118535 на патент США під назвою «Система видачі напоїв, що має головку, виконану з можливістю видачі багатьох різних напоїв» (BEVERAGE DISPENSING SYSTEM WITH A HEAD CAPABLE OF DISPENSING PLURAL DIFFERENT BEVERAGES), подана 29 квітня 2005 р., публікація №2006/0097009 патенту США, які у всій їх повноті у всяких і будь-яких цілях включені сюди за допомогою посилання.

На Фіг.2 показана можлива система 202 видачі напоїв, яка може використовуватися без відомих чіпів ароматизації для видачі напоїв, що виготовляють за індивідуальним замовленням. Система 202 видачі напоїв може бути виконана для здійснення нових способів, таких як способи, показані на блок-схемі послідовності операцій згідно Фіг.3. У цьому зв'язку зазначимо, що стосовно до нових способам згідно Фіг.3 будуть описані деякі нові ознаки системи 202 видачі напоїв, проте новий пристрій, показане на Фіг.2, не обмежується здійсненням лише цих способів, а представлено лише для демонстрації можливих додатків системи 202 видачі напоїв. Як видно на Фіг.2, система 202 видачі напоїв містить електронну схему 129, яка може бути ідентична електронній схемі 129, показаної на Фіг.1. Електронна схема 129 містить�ь будь-якого формату, конфігурація якого забезпечує можливість наявності на ньому машинно-виконуваних команд, які можуть бути виконані процесором, таких як процесор 206.

Процесор 206 може здійснювати виконання команд на машинно-считиваемом носії, такому як носій 204, та/або прийнятих від пристрою 208 для введення користувача та/або від важільного перемикача 210, та/або мережевого з'єднання 212. Пристрій 208 для введення користувача може містити будь-які компоненти або групи компонентів (включаючи перемикач, аналогічний або ідентичний важеля перемикача 210), який дає користувачеві можливість здійснювати введення даних в систему 202 видачі напоїв, який може бути механічним, електричним або електромеханічним. Згідно з одним або більш новими способами, описаних тут, можливі нові додатки пристрою 208 для введення користувача. В якості одного прикладу, зазначимо, що пристрій 208 для введення користувача можна використовувати в зв'язку з етапом 302, іллюстріруемих на Фіг.3. На етапі 302 можна здійснювати прийом команд для видачі напою. У варіанті виконання, пристрій 208 для введення користувача може надавати користувачеві можливість видачі в систему 202 �ство 208 для введення користувача може містити сенсорний екран, який здійснює функціональну зв'язок з електронною схемою 129. Сенсорний екран може мати конфігурацію, що забезпечує відображення множини класів напоїв. Наприклад, у варіанті виконання, класи можуть включати в себе - але не в обмежувальному сенсі - коли, дієтичне коли, енергетичні напої, воду, фруктові соки і комбінації будь-яких з цих груп. В деяких варіантах виконання, користувач може мати можливість вибрати клас напоїв з групи класів. У різних варіантах виконання, відображення можливого напою для вибору можна регулювати за рівнями або присутності конкретних інгредієнтів, що виявляються в системі 202 видачі напоїв.

Сенсорний екран може мати конфігурацію, що дає користувачеві можливість вибрати спочатку особливу фірмову марку напою, такого як конкретний енергетичний напій, з безлічі енергетичних напоїв. Крім цього, сенсорний екран може надати користувачеві можливість вибрати конкретний комерційно поставляється напій і додатково уточнити інгредієнти, які підлягають видачі для формування аналогічного напою. У варіанті виконання, уточнений напій має ті ж самі інгредієнти, але при цьому стипа кола під назвою «Пепсі», а потім захотіти налаштувати один або більше параметрів напою «Пепсі», що підлягає видачі. Наприклад, користувач може захотіти скоригувати зміст цукру і/або карбонізацію напою, що підлягає видачі. Ще В одному варіанті виконання, уточнений напій має, щонайменше, один відрізняється інгредієнт, наприклад, щонайменше, частина кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози може бути замінена одним або кількома інгредієнтами з різними рівнями змісту.

Хоча можливий варіант виконання був описаний у зв'язку з сенсорним екраном, що в поєднанні з сенсорним екраном або замість нього можна використовувати інші пристрої введення. Наприклад, користувач може провести карткою, що має електронну інформацію, по датчику, наприклад, такого як оптичний, магнітний або датчик радіочастотної ідентифікації (РЧИ (RFID)), щоб забезпечити введення даних користувача. Ще В одному варіанті виконання, користувач може використовувати біометричний введення даних, щоб забезпечити введення. У ще одних варіантах виконання, користувач може вводити алфавітно-цифрові дані з клавіатури. Можливо також функціональне з'єднання важільного перемикача 210 з электрЕоединение 212 також може забезпечити один або більше вводів даних (а також передачу вихідних сигналів), пов'язуючи систему 202 видачі напоїв з мережею зв'язку, такий як локальна мережа або Internet. Система 202 видачі напоїв може бути з'єднана (та інші пристрої можуть бути з'єднані) з мережею зв'язку допомогою кабелів типу «вита пара», коаксіального кабелю, волоконної оптики або інших середовищ. В альтернативному варіанті, можна використовувати радіохвилі для з'єднання однієї або декількох систем видачі напоїв з мережею зв'язку. В одному такому варіанті виконання, одна або більше систем видачі напоїв можуть здійснювати зв'язок один з одним і без труднощів передавати і приймати інформацію, що стосується інших систем видачі напоїв, включаючи особливу рецептуру, відповідно до якої належить провести видачу для конкретного користувача. У варіанті виконання, кожні з безлічі систем видачі напоїв можуть бути підключені один до одного за допомогою центрального сервера. Ще В одному варіанті виконання, системи видачі напоїв можуть здійснювати безпосередній зв'язок один з одним. Таким чином, в одному або більше варіантах виконання, електронна схема 129 може передбачати машинно-виконувані команди для передачі інформації іншим пристроям для видачі напоїв та/або сервера.

Для васно Фіг.3. Дивлячись на можливу систему 202 видачі напоїв, показану на Фіг.2, відзначаємо, що перший канал, такий як канал 214, також може бути з'єднаний (наприклад, за допомогою послідовності клапанів та/або за допомогою каналу 108) з джерелом інгредієнтів напою (наприклад, таких як концентрат(и) 110a/110b). Під час приготування напою і його видачі один або більше інгредієнтів, таких як вода 112а/112b та/або концентрати 110a/110b, можуть проходити через перший канал 214. Канал 214 є лише прикладом, оскільки додаткові або представлені в меншій кількості джерела інгредієнтів можуть розташовуватися вище за течією або нижче за течією від каналу 214. Більш того, система 202 видачі напоїв може містити безліч каналів, таких як другий канал 216. Другий канал 216 може бути з'єднаний з одним або більше джерелами інгредієнтів, таких як вода 112а/112b та/або концентрати 110a/110b. У іллюстріруемих системі 202 видачі напоїв, перший канал 214 і другий канал 216 сходяться в соплі 122, де може відбуватися змішання інгредієнтів та їх видача з системи 202 видачі напоїв.

Що стосується сопла 122, то иллюстрируемая система 202 видачі напоїв відповідно до цього винаходу може містити єдину видачную головку 104 (�оторим можуть текти концентровані інгредієнти. Клапанні вузли 124, 126 і 128 можуть працювати незалежно один від одного і можуть бути незалежно керованими. Таким чином, пропонованим систем 102, 202 можна надати такі конструкції, що єдину видачную головку 104 можна буде використовувати для виробництва напоїв, змішаних з будь-якого з двох або більше розрізняються інгредієнтів (таких як концентрати), в сопло 122. В деяких варіантах виконання, це може виключати потреба в постачанні системи 102 численними головками для видачі напоїв, у разі яких кожна головка застосовується для видачі єдиного напою. Разом з тим, в інших варіантах виконання можна втілити безліч головок та/або сопел. Незалежно від кількості використовуваних сопел, фахівці в даній області техніки зрозуміють, що можна одночасно відкривати клапани 124 і 126 для виробництва напою, який представляє собою бажану готову суміш двох або більше концентратів або інших інгредієнтів.

Видачная головка 104 також може бути виконана таким чином, що канал, куди випускається один або більше інгредієнтів, що містять газовану воду, буде мати скорочувалося, збільшення площі поперечного перетину по його довжині, вимірюваної починаючи зверху і до�льно розширюється - до десятикратного збільшення ширини - на кінці з низьким тиском. Внаслідок цього, коли потік текучого середовища - води та газу - тече звужується каналу, тиск бульбашок газу в потоці може безперервно - але поступово зменшуватися. Це поступове зменшення тиску зменшує розширення, з яким діоксид вуглецю при випуску з випускного отвору проривається з потоку текучого середовища. Зменшення прориву, обуславливаемого карбонізацією, служить для гарантії того, що змішаний напій має досить діоксиду вуглецю в газоподібному стані, щоб надати бажаний смак.

Канали 214, 216 можуть містити безліч датчиків для вимірювання одного або більше параметрів одного або більше інгредієнтів, які рухаються по відповідному каналу 214, 216 в сопло 122. Виміряні параметри першого інгредієнта можна використовувати для регулювання кількості або іншого параметра другого інгредієнта, що підлягає видачі. У ще одних варіантах виконання, виміряні параметри першого інгредієнта можна використовувати для видачі кількості цього інгредієнта, що підлягає видачі. В деяких варіантах виконання, можна вимірювати в каналі 214 та/або каналі 216 кілька параметрів. У варіанті виконаний�інгредієнта в першому каналі. У варіанті виконання, етап 306 може передбачати втілення датчика 218 температури (показаного в каналі 214), етап 308 може передбачати вимірювання за допомогою датчика 220 витрати (показаного в каналі 216), а етап 310 може передбачати вимірювання, результати яких надходять з манометра 222 (показаного в каналі 214). Хоча датчики показані в двох різних каналах (214, 216), фахівці в даній області техніки зрозуміють, що кожен з цих (та додаткових) каналів може мати кожен з вищеописаних датчиків, а також додаткові датчики.

Можна також втілити етап 312, щоб визначити, чи інгредієнт (або один з інгредієнтів) неньютонівської текучої середовищем. Це визначення може бути засноване на одному або більше вимірювань відповідно до етапів 308-310 та/або засноване на відомій інформації, що стосується цього інгредієнта. Наприклад, з електронної схеми 129 можна передавати електронний сигнал, який вказує, що інгредієнт(и), щонайменше, в одному каналі 214, 216 є неньютоновским. Якщо на етапі 312 визначено, що інгредієнт є неньютоновским, то можна втілити етап 314. На етапі 314, один або більше датчиків можуть виявляти або іншим чином вимірювати механічне напруження�про використати для виявлення витрати першої текучого середовища; разом з тим, другий датчик в тому ж першому каналі 214 можна використовувати для виявлення витрати другий текучого середовища.

У тих варіантах виконання, де інгредієнт є неньютоновским, для визначення механічного напруги зсуву можна скористатися датчиками, щоб спочатку виміряти градієнт, наприклад, шляхом використання першого датчика для вимірювання градієнта профілю швидкості у стінок каналу 214, 216. Машинно-виконувані команди на машинно-считиваемом носії 204 можуть передбачати використання процесора 206 для множення сигналу з першого датчика на динамічну в'язкість з метою отримання механічної напруги зсуву згідно цього конкретного інгредієнта або комбінації інгредієнтів. У варіанті виконання, можна використовувати в каналі (каналах) 214, 216 один або більше микростолбикових датчиків механічного напруги зсуву. Микростолбиковим структурам можна надати конфігурацію, що забезпечує вигин у відповідь на сили лобового опору в безпосередній близькості до зовнішнього периметру каналу 214, 216 (тобто до стінок). Вигин можна виявляти електронними, механічними або оптичними методами. Результат вигину можна приймати як електронний сигнал посимаемий електронний сигнал для визначення механічного напруження зсуву на стінці. Як говорилося вище, один або більше каналів 214, 216 можуть містити датчик 218 температури, який може передавати електронні сигнали в якості введених даних в електронну схему 129. Дані, одержувані від датчика 218 температури, також можна використовувати спільно з сигналами з одного або більше інших датчиків для визначення в'язкості інгредієнта композиції, що містить безліч інгредієнтів.

Додаткові аспекти винаходу відносяться до новим застосуванням додатками регульованих проходів. Наприклад, в деяких варіантах виконання, регульовані проходи можна використовувати для скоріше не об'ємного вимірювання з подальшою видачею інгредієнтів, а одночасного вимірювання та видачі інгредієнтів. Наприклад, коли інгредієнт (або композиції, що мають безліч інгредієнтів) тече (течуть) по каналу, датчик 220 витрати і датчик 218 температури можуть визначати в'язкість інгредієнта. На підставі параметрів, виявлених датчиками 218 і 220, можна здійснювати прийом інформації з електронної схеми 129, яка регулює, а не просто відкриває і закриває прохід (див., наприклад, елементи 126 і 224 в межах каналу 214 і в межах каналу 214, 216). В деяких варіантах виконання, це може привес�зносу і розривів на пристрої 202 для видачі напоїв. У ще одних варіантах виконання, це може призвести до більш ефективним вимірам інгредієнтів. Отримання точних вимірів інгредієнтів може бути справою особливої важливості, наприклад, коли мають справу з мікронутрієнтів, такими як нутрієнти, які містять менше ніж приблизно 5% всього напою або всієї композиції. В деяких варіантах виконання, перший інгредієнт, видача якого можлива системи 202 видачі напоїв, складає приблизно 6% готового напою.

У варіанті виконання, витрата, щонайменше, одного інгредієнта можна регулювати за допомогою того ж механізму, який вимірює витрату. Наприклад, можливий датчик 220 витрати (показаний на каналі 216 на Фіг.2) може являти собою турбіну або лопатевої вимірювач з конфігурацією, що забезпечує вимірювання витрати інгредієнта в межах каналу 216 (це вимір можна проводити у взаємодії з інформацією, прийнятої з одного або більше інших датчиків усередині пристрою 202 для видачі напоїв). На підставі цього визначення витрат, електронна схема 129 може передавати сигнал, який викликає додаток лобового опору, щонайменше, на ділянці датчика 220 (такому як ділянка турбіни або лопаті), тим сасуществляется через канал протягом заздалегідь визначеного періоду часу, зменшується. Аналогічним чином, електронна схема 129 може передавати сигнал, який викликає додаток меншого лобового опору, щонайменше, на ділянці датчика 220 (тобто, щонайменше, турбіни або лопаті), діючи так, що збільшення кількості інгредієнта, видача якого здійснюється через канал протягом заздалегідь визначеного періоду часу, зменшується. Це може відбуватися під час або після етапу 316, на якому визначають, слід проводити видачу додаткових інгредієнтів. У додаткових варіантах виконання, один або більше параметрів будь-якого інгредієнта, що піддається видачі, можна регулювати на підставі інформації, прийнятої з одного або декількох датчиків (таких як датчики 218 та/або 220). Наприклад, рівні карбонізації інгредієнта можна змінювати для регулювання в'язкості інгредієнта, що піддається видачі.

Крім того, під час приготування композицій, що підлягають видачі, може виявитися небажаної видача першого інгредієнта під таким же тиском, як другого інгредієнта (наприклад, при видачі другого інгредієнта на етапі 318). У деяких випадках може виявитися бажаним зниження тиску, під яким відбувається видача первог� відбувається видача інгредієнта, наприклад, для гарантії належного змішування або цільового профілю (смаку) напою. В деяких варіантах виконання, можна втілювати регульовані проходи, щоб гарантувати втілення оптимальної витрати для деяких інгредієнтів. Наприклад, для досягнення оптимальної комбінації тиску і витрати інгредієнта, що проходить по каналу 214, 216, скажімо, за рахунок використання регульованого проходу, можна використовувати машинно-прочитувані команди. Спрощена графічна ілюстрація показана за допомогою елемента 226. Як можна помітити з допомогою елемента 226, для отримання бажаної комбінації витрати і тиску можна використовувати регулювання введених даних, таку як за допомогою крокового двигуна (наприклад, «35°», «55°» або «75°»). Фахівці в даній області техніки легко зрозуміють, що елемент 26 наведено лише для ілюстрації і що в рамках обсягу домагань цього винаходу знаходяться і інші варіанти, включаючи регулювання більше трьох параметрів.

На етапі 320, інформацію, що стосується видається напою або видається композиції можна зберегти на машинно-считиваемом носії, такому як машинно-прочитуваний носій 204. Однак машинно-прочитуваний носій з етапу 320 необязатию, що стосується видається напою, можна передавати через мережеве з'єднання 212 на віддалений машинно-прочитуваний носій. У варіанті виконання, можливий прийом особливої композиції, видача якої здійснюється за допомогою одного або більше способів, показаних на Фіг.3, у другій системі видачі напоїв, яка може здійснювати видачу, по суті, того ж напою або тієї ж композиції.

На Фіг.4 показана блок-схема послідовності операцій можливого способу згідно з варіантом виконання винаходу. На етапі 402 можна визначити, чи містить напій, виготовлений за індивідуальним замовленням, газований інгредієнт, такий як газована вода. У варіанті виконання, можна провести етапи 404 та/або 406, щоб вибрати джерело карбонізації (етап 404) і скорегувати карбонізацію вибраного джерела (етап 406). Наприклад, на етапі 404 може бути визначено, що найпопулярніший напій містив газовану воду, проте користувач просив, щоб напій містив менше кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози, і тому рівні карбонізації напою можна знизити. В які перебувають на розгляді заявки США 12/703048 і 12/703003, що належать даному заявнику, включених в� напоїв. У варіанті виконання, рівень карбонізації (або змісту будь-якого газу) другого інгредієнта регулюють на підставі електронних сигналів, одержуваних з одного або більше сигналів, що стосуються виміру, що надходять з датчиків, що вимірюють параметри першого інгредієнта. Такими параметрами можуть бути витрати, в'язкість, рн, тиск, рівень карбонізації, рівень складових інгредієнтів, таких як цукор, вода, барвники тощо, та/або будь-які комбінації цих та інших параметрів, які відносяться до першого інгредієнта.

В деяких варіантах виконання, джерело карбонізації, обраний на етапі 404, може бути одним з безлічі джерел. Наприклад, різні джерела можуть передбачати різні рівні карбонізації; тому перед регулюванням можна вибрати одне джерело, що містить рівень карбонізації, найближчий за величиною до необхідного. В деяких варіантах виконання, система 202 видачі напоїв може забезпечувати виборчий випуск потоків газованої і негазованої води з окремих контейнерів, наприклад резервуарів 112а-112b. Тому в деяких втіленнях можна застосовувати видачную головку 104, щоб вибірково здійснювати видачу напоїв, приготовлених з використання видачі напою, містить газовану воду і негазовану воду. У варіанті виконання, регульовані проходи відкривають одночасно, щоб викликати одночасну видачу як газованою, так і негазованої води. Це корисно, коли хочуть змішати ці дві рідини з концентратом для отримання слабогазированного напою. У варіанті виконання, змінюючи кількість часу, протягом якого відкрито кожен прохід з одним або більше заздалегідь визначеними діаметрами, можна задати ступінь газування води, що подається для напою, десь між повністю газованим станом (100%-ная подача газованої води) і негазовані станом (100%-ная подача негазованої води).

У ще одних варіантах виконання, можна використовувати етап 410 для створення джерела карбонізації. У варіанті виконання, перший канал, такий як канал 214, може містити воду, а канал 216 може містити газоподібний діоксид вуглецю. Таким чином, на основі датчиків 218, 220, 222 та/або інших датчиків усередині каналів 214, 216 або ще де-небудь в межах системи 202 видачі напоїв, здійснюється визначення кількості води, яка об'єднана з газоподібним діоксидом вуглецю, видача, наприклад, через регульований прохід. Незалежно�ня, одержуваний у газований напій можна здійснювати видачу інгредієнта в канал, такий як канали 214 та/або 216 (див., наприклад, етап 304 на Фіг.3).

Слід також ясно уявляти собі, що варіанти виконання можуть мати не всі вищеописані ознаки та/або можуть не включати у себе кожен етап та/або процес пропонованих способів. Наприклад, в деяких варіантах виконання можна передбачити різні кількості проточних каналів текучих середовищ і клапанних вузлів, які описані вище у зв'язку з проілюстрованими варіантами виконання. Передбачається, що ці альтернативні варіанти виконання винаходу можна використовувати, щоб забезпечити засіб для формування напою з комбінації безлічі інгредієнтів, які можна випускати небудь з безлічі сопел, або в альтернативному варіанті - з єдиного сопла. Крім цього, одного або більше сопел можна надати конфігурацію, що забезпечує випускний канал, який проходить вертикально вниз. У ще одних варіантах виконання, один або більше випускних каналів для інгредієнтів можуть мати спіральну або кручені конфігурацію. Хоча можливу систему 102 видачі напоїв, показану на Фіг.1, можна використовувати на комерційному п�етения застосовні до будь-якій системі видачі напоїв, такий як воплощаемая в технології апаратів для барних стійок і/або при домашньому використанні. Крім того, варіанти виконання в межах обсягу домагань цього винаходу можна використовувати з охолодженими напоями та/або негазированними напоями.

1. Машинно-прочитуваний носій, що містить машинно-виконувані команди, виконання яких процесором забезпечує здійснення способу, що включає:
на підставі введених даних, прийняття рішення про видачу першої рецептури, що містить розрахункову кількість, щонайменше, першого інгредієнта і другого інгредієнта;
ініціювання видачі першого інгредієнта напою через перший канал;
вимірювання багатьох параметрів першого інгредієнта, що видається через перший канал, щоб отримати результат для кожного параметра;
на підставі результату вимірювання щонайменше одного параметра першого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості другого інгредієнта, що підлягає видачі в перший канал або другий канал;
ініціювання видачі другого інгредієнта напою через перший канал або другий канал;
вимірювання багатьох параметрів другого інгредієнта, що видається через перший канал або другий канал, чтобѼетра другого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості третього інгредієнта, що підлягає видачі в перший канал, другий канал або третій канал;
ініціювання видачі третьго інгредієнта напою через перший канал, другий канал або третій канал.

2. Машинно-прочитуваний носій по п.1, що передбачає, що регулювання другого інгредієнта включає запобігання видачі будь-якої кількості другого інгредієнта.

3. Машинно-прочитуваний носій по п.2, в якому команди додатково включають:
видачу третього інгредієнта через перший канал або другий канал, причому третій інгредієнт не є в першій рецептурою.

4. Машинно-прочитуваний носій по п.1, в якому команди додатково включають:
вимірювання параметрів другого інгредієнта під час його видачі;
на підставі виміряних параметрів другого інгредієнта, регулювання кількості третього інгредієнта, що видається в перший або другий канал.

5. Машинно-прочитуваний носій по п.1, в якому регулювання зазначеного, щонайменше, одного інгредієнта включає регулювання регульованого проходу.

6. Машинно-прочитуваний носій по п.1, в якому команди додатково передбачають:
визначення того, є�їжею, і
для неньютонівської текучого середовища, виявлення вимірювання, вибраного з групи, що складається з напруги деформації, швидкості деформації і їх комбінацій, під час видачі неньютонівської текучого середовища в канал.

7. Машинно-прочитуваний носій по п.1, в якому вимірювані параметри першого інгредієнта обрані з групи, що складається з витрат, в'язкості, тиску, pH, температури та їх комбінацій.

8. Машинно-прочитуваний носій по п.1, в якому введення даних для ініціювання видачі напою включає електричний, механічний або електромеханічний введення даних.

9. Машинно-прочитуваний носій з п.8, в якому, введення даних для ініціювання видачі напою включає електричний введення даних, прийнятих допомогою інтерфейсу зв'язку, сполученого з віддаленим комп'ютерним пристроєм.

10. Пристрій для видачі напою, що містить:
перший канал, вибірково сполучається з джерелом першого інгредієнта, причому перший канал містить безліч датчиків, конфігурації яких забезпечують вимірювання параметрів першого інгредієнта;
пристрій для введення даних користувача, виконане для передачі даних, спрямованих на видачу рецептури із зазначеного пристрою;
машвает здійснення способу, включає:
на підставі введених даних користувача інтерфейсу пристрою введення, прийняття рішення про видачу першої рецептури, що містить розрахункову кількість, щонайменше, першого інгредієнта і другого інгредієнта;
ініціювання видачі першого інгредієнта напою через перший канал;
використання цих датчиків для вимірювання багатьох параметрів, що відносяться до першого інгредієнта, що видається через перший канал, щоб отримати результат для кожного параметра;
на підставі результату вимірювання, щонайменше, одного параметра першого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості другого інгредієнта, що підлягає подальшій видачі в перший канал або другий канал;
використання датчиків для вимірювання багатьох параметрів, що відносяться до другого інгредієнту, який видається через перший канал або другий канал, щоб отримати результат для кожного параметра;
на підставі результату вимірювання, щонайменше, одного параметра другого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості третього інгредієнта, що підлягає подальшій видачі в перший канал, другий канал або третій канал.

11. Пристрій по п.10, в якому регулювання вторп.11, в якому машинно-виконувані команди додатково включають:
видачу третього інгредієнта через перший канал або другий канал, причому третій інгредієнт не присутній в рецептурі.

13. Пристрій з п.12, в якому машинно-виконувані команди додатково включають:
вимірювання параметрів другого інгредієнта під час його видачі або перший, або другий канал;
на підставі виміряних параметрів другого інгредієнта, регулювання кількості третього інгредієнта, що видається в перший або другий канал.

14. Пристрій з п.12, додатково містить регульований прохід, виконаний для регулювання, щонайменше, одного інгредієнта, що видається в канал.

15. Пристрій по п.10, в якому машинно-виконувані команди додатково включають:
визначення того, чи є, щонайменше, один з першого інгредієнта або другого інгредієнта неньютонівської текучої середовищем, та
для неньютонівської текучого середовища, виявлення вимірювання, вибраного з групи, що складається з напруги деформації, швидкості деформації і їх комбінацій, під час видачі неньютонівської текучого середовища в канал.

16. Пристрій по п.10, в якому один або більше датчиків першого каналу виконаний� і температури, а також їх комбінацій.

17. Пристрій по п.10, в якому пристрій для введення користувача містить комунікаційний інтерфейс, виконаний для встановлення зв'язку з віддаленим комп'ютерним пристроєм.

18. Пристрій по п.10, додатково містить сопло, що сполучається з першим каналом та другим каналом, для об'єднання декількох різних інгредієнтів рецептури.

19. Комп'ютерно здійснюваний спосіб видачі напою, що включає:
на підставі введених даних, прийняття рішення про видачу першої рецептури, що містить розрахункову кількість, щонайменше, першого інгредієнта і другого інгредієнта;
ініціювання видачі першого інгредієнта напою через перший канал;
вимірювання багатьох параметрів першого інгредієнта, що видається через перший канал, щоб отримати результат для кожного параметра, причому вимірювані параметри першого інгредієнта вибирають із групи, що складається з витрат, в'язкості, тиску, pH, температури та їх комбінацій;
на підставі результату вимірювання, щонайменше, одного параметра першого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості другого інгредієнта, що видається у другий канал;
ініціювання видачі другого інгредієнта напою че� параметрів другого інгредієнта, регулювання розрахункового кількості третього інгредієнта, що видається в перший або другий канал;
ініціювання видачі третього інгредієнта напою через перший канал або другий канал.

20. Спосіб за п.19, в якому регулювання зазначеного, щонайменше, одного інгредієнта включає регулювання регульованого проходу.

21. Спосіб за п.20, додатково включає: визначення того, чи є, щонайменше, один з першого інгредієнта або другого інгредієнта неньютонівської текучої середовищем, і, для неньютонівської текучого середовища, виявлення вимірювання, вибраного з групи, що складається з напруги деформації, швидкості деформації і їх комбінацій під час видачі неньютонівської текучого середовища в канал. 

Схожі патенти:

Пристрій для видачі напоїв

Винахід відноситься до систем і способів видачі композицій, таких як напої. Пристрої для видачі напоїв можуть бути виконані таким чином, що у відповідь на прийом одного або більше фізіологічних параметрів, що стосуються користувача, складається, щонайменше, одна рецептура напою для видачі. Пристрій для видачі напоїв може здійснювати бездротовий прийом даних з биодатчика. В деяких варіантах здійснення дані з биодатчика можна використовувати для зміни рецептури з отриманням іншого відомого напою або модифікованого напою, при цьому можуть бути враховані нефизиологические дані. В одному з варіантів виконання можуть бути використані дані навколишнього середовища та/або біографічні дані. Ще В одному варіанті виконання, можуть бути обчислені дані по фізичному навантаженню. Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом вхідних впливів, що стосуються, щонайменше, одного фізіологічного параметра та/або нефизиологического параметра для виведення другого, не вимірюваного фізіологічного параметра. Технічний результат - зниження витрат, пов'язаних з використанням надлишкових датчиків і забезпечення більш точної оце
Винахід відноситься до натискний насадці (1), підходящою для насаджування її на ємності з напоями для подачі тиску. Натискна насадка вирішує задачу створення поліпшеного пристрої для подачі тиску в ємності з напоями. Натискна насадка має порожнисте тіло (2), яке оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, причому патрон з газом встановлений з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки приведенню в дію важільного пристрою (4), причому шип розташований на повзуні (6), а останній встановлений в поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8). На кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), знаходиться ущільнювальний елемент. Плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла (11). Повзун (6) має висверленное отвір (12), з яким межує перший канал (14), розташований в секції у вигляді зводу (13), і створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і отвором (12). Поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), укріпленого в кришці з можливістю нахилу, він оточує камеру (17), яка з'єднана через другий канал з текучою середовищем (18) з порожнистим тілом (2). 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів
Up!