Откривное пристрій для соломинок, ємностей для рідких харчових продуктів

 

Область техніки

Дане винахід відноситься до откривному пристрою для соломинок, ємності для заповнення та пакування рідких харчових продуктів.

Рівень техніки

Традиційно відомі откривние пристрої для соломинок, утворені в кришці з термопласту паперової ємності, наповненої рідким харчовим продуктом, наприклад, коров'ячим молоком або безалкогольними напоями. Що стосується пакувального матеріалу ємності для рідких харчових продуктів, откривном пристрої для соломинок паперова підкладка вкрита зовнішнім шаром і внутрішнім шаром з термопласту, отвір для соломинок вкрите термопластом, а також утворена герметизуюча частина отвори для соломинок. Герметизуюча частина отвори для соломинок виконана способом литтєвого формування. У герметизуючої частини отвори для соломинок потрібно, щоб трубочка без прослизання легко проникала всередину, а герметизуючої частини отвори для соломинок потрібно бути м'якою і запобігати вигин кінчика трубочки при встановленні трубочки.

Тому в герметизуючої частини отвори для соломинок утворений тонкостінний канавочний ділянку для запобігання порушення герметичності. (Ссилоѷобретением

Хоча в герметизуючу частина отвори для соломинок можна легко проникнути з допомогою трубочки, використовуючи традиційний тонкостінний канавочний ділянку, є ризик, що тонкостінний канавочний ділянка може бути прорваний при ударному впливі і пр. в ході процесу розливу ємності для рідких харчових продуктів. Якщо товщина тонкостінного канавкового ділянки виконана невелике, легке проникнення в герметизуючу частина отвори для соломинок стає скрутним.

Завданням цього винаходу є створення відкриваючого пристрої для соломинок, ємностей для рідких харчових продуктів, пристосованого для легкого відкривання отвору для соломинок шляхом вонзания трубочки, без витоків і розривів при зовнішніх вібраційних впливах та ін. при транспортуванні, в ємкості для харчових продуктів, має верх із термопластичного полімеру, виконаний по верхньому кінцевого краю корпусу пакувального матеріалу, з паперовою підкладкою, ламінованої термопластичним полімером.

Засіб рішення задачі

Откривное пристрій для соломинок, ємностей для рідких харчових продуктів щодо винаходу являє собою откривное пристрій для соломинок, атериала, ламінованого з обох сторін паперової підкладки термопластичним полімером, і верх, виконаний з термопластичного полімеру і з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу, відмінне тим, що отвір відкриваючого пристрої для соломинок виконано інтегрально з верхом і містить безліч ступенів і перепадів рівнів на передній стороні і задній стороні отвори, при цьому перепади рівнів на передній стороні і перепади рівнів на задній стороні утворені по краях перепадів рівнів ззаду і спереду з перекриттями, довжини перекриттів країв перепадів рівнів менше товщини ступенів, перепади рівнів являють собою легко руйнуються частини, товщина ступенів становить 190-650% по відношенню до довжині перекриттів країв, а перекриття краю має 0,09-0,11 міліметра в довжину.

У кращому варіанті щодо винаходу щабель на передній стороні отвору має плоску поверхню, і ступінь на задній стороні отвору має плоску поверхню.

У кращому варіанті щодо винаходу щабель на передній стороні отвору має округлу поверхню і ступінь на задній стороні отвору має округлу поверхню.

У кращому варіанті щодо винаходу ступеньлоскую поверхню.

У кращому варіанті щодо винаходу в одній зі сходинок на передній стороні утворений виступ.

У кращому варіанті щодо винаходу термопластичний полімер, з якого виготовлено верх, і термопластична смола, якою ламінована паперова підкладка пакувального матеріалу, складаються з поліетилену низької щільності одного виду або різних видів.

Сутність винаходу

Згідно вишепредставленному винаходу, продемонстровані такі робочі функції і досягнутий бажаний ефект.

Ємність для рідких харчових продуктів відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу містить дно і основний корпус, виконаний з пакувального матеріалу, ламінованого з обох сторін паперової підкладки термопластичним полімером, а також верх, з'єднаний з верхнім кінцем основного корпуса, виконану, наприклад, способом литтєвого формування з термопластичного полімеру.

Оскільки верх утворений з термопластичного полімеру, форма і товщина є легкопроектируемими і керованими.

Згідно ознакою цього винаходу, отвір відкриваючого пристрої для соломинок виконано інтегрально з верхом і містить безліч ступ сходинці�почала вона стосується ступені на передній стороні, легко ковзає, переміщується до перепаду рівнів, і там кінчик трубочки зупиняється. Коли до перепаду рівнів докладено зусилля, він продавлюється всередину ємності для рідких харчових продуктів, так що отвір може зігнутися, а краї перепадів рівнів з обох сторін, що покривають перепад рівнів на задній стороні, що примикає до перепаду рівнів на передній стороні, поступово витягуються, і кінчик трубочки далі проникає в ділянку.

Згідно ознакою цього винаходу, оскільки товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені і перепад рівнів являє собою легко разрушаемую частина, перепад рівнів розкривають просуваються далі кінчиком трубочки. Трубочка просувається далі, і вскриваемая область поширюється далі, маючи вскриваемую крапку в якості початкової точки.

Край перепаду рівнів захищений сходинкою, і оскільки ступінь є толстой, отвір не пошкоджено і по необережності не розірвано.

Отвір не є легко руйнуються під впливом зовнішнього зусилля, наприклад, вібрації при доставці, воно не протікає, при цьому осьове зусилля трубочки може легко відкрити отвір для соломинок.

Згідно ознакою цього изобрет50% по відношенню до довжини перекриття краю. Коли щабель має товщину менше 190%, існує ризик того, що ступінь може стати відносно крихкою і ступінь може бути зруйнована трубочкою.

З іншого боку, коли ступінь має товщину понад 650%, існує ризик того, що ступінь має надто велику товщину, і товщина може перешкоджати розкриттю всього отвори після розтину на перепаді рівнів.

Згідно ознакою цього винаходу, перекриття країв становить 0,09-0,11 міліметра в довжину.

У ємності для рідких харчових продуктів, в якій є верх із термопластичного полімеру, отвір не піддається легкому руйнування при зовнішньому впливі, наприклад, при ударному впливі при доставці, і не протікає по довжині перекриття країв, при цьому отвір для соломинок легко відкривається осьовим впливом трубочки.

У кращому варіанті щодо винаходу щабель на передній стороні отвору має плоску поверхню і ступінь на задній стороні отвору має плоску поверхню.

Конструкція проста і виготовляється переважно способом лиття та ін

У кращому варіанті щодо винаходу щабель на передній стороні отвору має округлу поверхню і ступінь на задній сбочки спрямований на перепад рівнів на передній стороні, переважно розкривати за допомогою трубочки. Оскільки ступінь на задній стороні має округлу поверхню, її механічна міцність з потовщенням збільшується.

У кращому варіанті щодо винаходу щабель на передній стороні отвору має округлу поверхню, а ступінь на задній стороні отвору має плоску поверхню.

Цей варіант виконання може мати той самий ефект, що і вищезгаданий варіант виконання.

У кращому варіанті виконання, згідно з яким на передній стороні ступені утворений виступ, споживачі можуть увіткнути в трубочку мітку на виступі, і кінчик трубочки від виступу може сковзнути по ступені, просунутися по перепаду рівнів, зупинитися там, і може легко відкрити отвір.

Короткий опис креслень

Фіг.1 - вид у розрізі отвори згідно прикладам 1, 2, і 4 відкриваючого пристрої для соломинок згідно винаходу.

Фіг.2 - вид збоку, вигляд спереду, вигляд зверху, вигляд знизу посилального прикладу, на яких показаний зовнішній вигляд відкриваючого пристрої для соломинок і ємності для рідких харчових продуктів.

Фіг.3 - контурний вид, на якому показаний приклад 1 верху ємності для рідких харчових продуктів за зображе�тва для соломинок згідно винаходу.

Фіг.5 - контурний вид, на якому показаний приклад 2 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.6 - контурний вид, на якому показано процес виготовлення ємності для рідких харчових продуктів згідно посилального наприклад.

Фіг.7 - контурний вид, на якому показаний контрольний приклад 3 верху ємності для рідких харчових продуктів.

Фіг.8 - контурний вид, на якому показаний приклад 4 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.9 - контурний вид, на якому показаний приклад 5 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.10 - контурний вид, на якому показаний приклад 6 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.11 - контурний вид, на якому показаний контрольний приклад 7 верху ємності для рідких харчових продуктів.

Фіг.12 - контурний вид, на якому показаний приклад 8 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.13 - контурний вид, на якому показаний приклад 9 верху ємності для рідких харчових продуктів щодо винаходу.

Фіг.14 - вид у розрізі, на якому згідно прикладам 1, 2 і 4 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу.

Фіг.15 - вид у розрізі, на якому согл�зрезе, на якому згідно наприклад 5 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу.

Фиг.17 - вид у розрізі, на якому згідно прикладу 6 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу.

Фиг.18 - вид у розрізі, на якому згідно посилального наприклад 7 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок.

Фиг.19 - вид у розрізі, на якому згідно з прикладом 8 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу.

Фиг.20 - вид у розрізі, на якому згідно приклад 9 показані розміри отвору відкриваючого пристрої для соломинок щодо винаходу.

Список позицій

1. Ємність

2. Основний корпус ємності

3. Верх

4. Отвір

5. Кришка

7. Ступінь

8. Перепад рівнів

9. Край

Кращий варіант виконання винаходу

Далі варіант виконання винаходу докладно описаний з посиланням на креслення. Зовнішній вид відкриваючого пристрої для ємності і трубочки згідно з цим варіантом виконання описані з допомогою посилального прикладу, показаного на фіг.2 (вид збоку (a), вид спереду (b), вид зверху (c) і вид знизу (d)). Ця ємність складається з основного корпусу 2 бумановного корпусу 2 і виконаного способом литтєвого формування, а також кришки 5 для носиків, цілком виконаної в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

Ємність, в цілому, позначена контуром з посиланням на контрольний приклад, представлений на фіг.2.

Корпус 2 упаковки виконаний з пакувального матеріалу, ламінованого з обох сторін паперової підкладки термопластичним полімером. Як показано на фіг.2 (d), пакувальний матеріал трубчастої форми поперечно герметизований, клапани і ребра, утворені поперечним ущільненням, завальцовані вгору, і утворено дно корпусу 2 упаковки. Кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. При використанні (порушення герметизації) кришки язичок 6 висмикують вгору, тендітна слабка лінія (тонка частина), навколишнє зовнішній край кришки 5, рветься, кришка 5 зміщується вгору, і носик відкривається.

При невикористанні або комбінованому використанні носика застосовують отвір для соломинок (откривное пристрій для соломинок). Отвір 4 відкриваючого пристрої для соломинок виконано інтегрально з верхом 3 (і кришкою 5).

В даному варіанті виконання термопластичний полімер, з якого виют в себе, приміром, поліолефінову смолу, наприклад поліетилен, поліпропілен, этиленовий сополімер, коекструзійний полімер або полімерну суміш, що містить поліетилен низької щільності (LDPE), лінійний поліетилен низької щільності (LLDPE), поліетилен середньої щільності і поліетилен, полімеризований лінійний поліетилен низької щільності (mLLDPE), має вузьке розподіл молекулярних мас з використанням металлоценового каталізатора, а також полімерну суміш, що містить, щонайменше, mLLDPE та ін. Переважно, що термопластична смола складається з поліетилену низької щільності одного виду або різних видів.

Ємність 1 згідно наприклад виготовляють за допомогою пристрою тощо, яке виробляє композитну ємність, представлену, наприклад, на фіг.6. Рулонообразний пакувальний матеріал 31 з ламінованого паперу нарізають згідно заданої конфігурації 32 і отримують оболонку 33 ємності з поздовжнім ущільненням за напрямом довжини ємності. На верхньому кінці корпусу 2 порожнистої оболонки способом литтєвого формування 35 пластику отримують верх 3 ємності, що має тонку стінку ємності. Через отвір дна ємності нижнього кінця порожнистої оболонки з допомогою наповнювального пристрою 37 заливають харч на фіг.1 - вид в розрізі отвори згідно прикладам 1, 2, і 4, в даному варіанті виконання, отвір 4 відкриваючого пристрої для соломинок виконано інтегрально з верхом 3 і має безліч ступенів 7 і перепадів 8 рівнів на передній стороні і задній стороні отвори 4, при цьому перепад рівнів на передній стороні і перепад рівнів на задній стороні перекриваються, причому вони утворені на задніх і передніх краях 9 перепадів рівнів.

У варіанті виконання з винаходу товщина краю 9 перепаду 8 рівнів менше товщини ступені 7, при цьому перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Як показано на фіг.4, коли трубочка 10 вставлена в отвір 4, хоча кінчик 10 трубочки спочатку стосується ступені 7 на передній стороні, він легко ковзає і переміщується до перепаду 8 рівнів і там зупиняється. Оскільки до перепаду 8 рівнів докладено зусилля, отвір 4 втискається всередину ємності для рідких харчових продуктів так, що воно може зігнутися. Край 9 обох перепадів рівнів, починаючи від перепаду 8 рівнів на передній стороні до перепаду 8 рівнів на суміжній задній стороні, поступово витягується, і кінчик 10 трубочки далі проникає в ділянку 9. При подальшому проникненні кінчика 10 трубее, і поверхню розриву поширюється далі.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно з прикладом 1 показано на фіг.3. Ємність складається з паперового корпусу 2 упаковки і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, сполученого з верхнім кінцем основного корпусу 2, і виконаної способом литтєвого формування, при цьому кришка 5 для носика цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зуба, що виступає від верхньої поверхні кришки. В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить три ступені 7 з плоскою поверхнею і безліч перепадів 8 рівнів на задній стороні і передній стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.3).

У прикладі 1, показаному на фіг.3, отвір 4 з плоскою поверхнею має віялоподібну форму, продовжується по зовнішньому краю кришки 5. Перепад 8 рівнів утворений паралельно з дугою окружності віялової форми, і ступінь 7 також має вигляд частково віялової форми.

Оскільки отвір 4 з плоскою поверхнею має віялоподібну форму, продовжується по зовнішньому краю кришки 5, трубочку 10, безсумнівно, можна увіткнути не толькгко деформується. Оскільки по краю отвору 4 від центру кришки утворена сприяє посиленню прямолінійна стінка, механічна міцність верху і кришки посилена.

Перепад 8 рівнів утворений паралельно з дугою окружності віялової форми, і легкий розрив перепаду 8 рівнів виразно веде до захоплення кінчика 10 трубочки.

Як показано на фіг.14 в прикладі 1, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,2 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені, а товщина щаблі становить 200% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид відкриваючого пристрої для ємності і соломинок згідно даного прикладу 2 показаний на фіг.5. Ємність складається з основного корпусу 2 паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу 2 і утворено способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори а нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.5).

У варіанті виконання, показаному на фіг.5, отвір 4 з плоскою поверхнею триває віялової формі по зовнішньому краю кришки 5 і відсутня у центральній секції кришки 5. Перепад 8 рівнів утворений паралельно з дугою окружності віялової форми, а ступінь 7 має вигляд частково віялової форми.

Оскільки отвір 4 з плоскою поверхнею триває віялової формі по зовнішньому краю кришки 5, трубочку 10 виразно можна увіткнути не в центральній секції, а в периферійній частині куполоподібної кришки 5, яка є відносно легко деформується.

Оскільки до краю від центру кришки утворена сприяє посиленню прямолінійна стінка, механічна міцність верху і кришки посилена. У центральній секції і близько віялової форми кришки 5 немає якого-небудь перепаду рівнів, має низьку вскриваемость і не сприяє вскриваемости. Оскільки віялова форма являє собою форму, відсутню в центральній секції кришки 5, у прикладі 2 немає ймовірності того, що споживачі будуть встромляти трубочку 10 в неналежну частина і витрачати час на відкриття упаковки.

Перепад 8 рівнів утворений паралельно з дугою окружності віялової форми, і легкий розрив перепадаперепада 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,2 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені, і ступінь має товщину 200% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид відкриваючого пристрої для ємності і соломинок згідно посилального прикладу 3 показаний на фіг.7. Ця ємність складається з основного корпусу 2 паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу 2 і утворено способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить безліч ступенів 7 із закругленою поверхнею і перепадів 8 рівнів на задній стороні і передній стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.7).

Як показано на фіг.15 в ссилочном прикладі 3, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,3 мм. На відміну від винаходу, ступені 7 з обох сторін ззаду і спереду повністю перекривають �ності, наприклад ударному впливі при доставці, отвір без зусиль розкривається і легко протікає.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно прикладу 4 показані на фіг.8. Ця ємність складається з основного корпусу 2 паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу 2 і утворено способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить шість ступенів 7 з плоскою поверхнею і п'ять перепадів 8 рівнів на задній стороні і передній стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.8).

Як показано на фіг.14 в прикладі 4, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,2 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені, і ступінь має товщину 200% по відношенню до довжини перекриття країв. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для уполообразного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу 2 і утворено способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить п'ять ступенів 7 із закругленою поверхнею і безліч перепадів 8 рівнів на задній стороні і передній стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.9).

Як показано на фіг.16 в прикладі 5, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,6 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені, а ступінь має товщину в 600% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно прикладу 6 показано на фіг.10 (a). Ця ємність складається з основного корпусу паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу і виконаний способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в �я від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить чотири ступені 7 із закругленою поверхнею і безліч перепадів 8 рівнів на передній стороні на нижній поверхні. На задній стороні, показаної на фіг.10 (b), вона має плоску щабель 7 і перепад 8 рівнів.

Як показано на фиг.17 у прикладі 6, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 на передній стороні і задній стороні складає 0,6 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені і ступінь має товщину в 600% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно посилального наприклад 7 показано на фіг.11. Ця ємність складається з основного корпусу 2 паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу 2 і утворено способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубдней стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.11).

Як показано на фиг.18 в даному ссилочном прикладі 7, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина щаблі 7 становить 0,2 мм. На відміну від винаходу, з задньої і передньої сторони розташоване по одній ступені 7, відповідно, і перепад 8 рівнів теж один. Оскільки в порівнянні з прикладом щабель і перепад рівнів знаходяться в однині, відкривання за допомогою трубочки є скрутним.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно приклад 8 показані на фіг.12. Ця ємність складається з основного корпусу паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу і виконаний способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху 3 ємності. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки. В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить кілька ступенів 7 з плоскою поверхнею і безліч перепадів 8 рівнів на задній стороні і передній стороні на нижній поверхні (задня сторона не показана на фіг.12).

Як показано на фиг.19 в примеа рівнів менше товщини щаблі, і ступінь має товщину 200% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

Зовнішній вид ємності і откривное пристрій для соломинок згідно приклад 9 показано на фіг.13. Ця ємність складається з основного корпусу паперової ємності і куполоподібного верху 3 ємності з термопластичного полімеру, який з'єднаний з верхнім кінцем основного корпусу і виконаний способом литтєвого формування, а кришка 5 для носиків цілком виконана в центрі верху ємності 3. Отвір 4 виконано інтегрально з кришкою 5 і утворено у вигляді зубця, що триває від верхньої поверхні кришки.

В даному варіанті виконання нижня поверхня зубця отвори 4 містить кілька ступенів 7 з плоскою поверхнею і безліч перепадів 8 рівнів на передній стороні на нижній поверхні.

Як показано на фиг.20 у прикладі 9, товщина краю 9 перепаду 8 рівнів становить 0,1 мм. Товщина ступенів 7 на передній стороні і задній стороні складає 0,2 мм. Товщина краю перепаду рівнів менше товщини ступені, а ступінь має товщину 200% по відношенню до довжини перекриття краю. Перепад 8 рівнів являє собою легко разрушаемую частина.

У прикладах, наприклад, так�редньою стороні ступені 7 утворений виступ 11.

Як зазначено вище, край перепаду рівнів захищений сходинкою, а оскільки ступінь є толстой, отвір не пошкоджено і по необережності не порушено. Отвір не є легко руйнуються під впливом зовнішнього зусилля, наприклад вібрації при доставці, воно не протікає, і осьове зусилля трубочки може легко відкрити отвір для соломинок. Споживачі можуть увіткнути в трубочку мітку виступу, і кінчик трубочки від виступу може сковзнути по ступені, просунутися по перепаду рівнів, зупинитися там, і може легко відкрити отвір.

Даний винахід не обмежена вищезазначеним варіантом виконання, і можливі різні його варіації на основі завдання винаходу і в обсязі формули винаходу.

Промислова придатність

Даний винахід може бути використано для виробництва пакувальних ємностей, заповнених рідиною та ін

1. Откривное пристрій для соломинок, ємності для заповнення та пакування рідких харчових продуктів, що містять дно і основний корпус, виконані з пакувального матеріалу, ламінованого з обох сторін паперової підкладки термопластичним полімером, а також верх, виконаний з термопластичного полімеру і соединеннийолнено інтегрально з верхом і містить безліч ступенів і перепадів рівнів на передній стороні і задній стороні отвори, при цьому перепади рівнів на передній стороні і перепади рівнів на задній стороні утворені по краях перепадів рівнів ззаду і спереду з перекриттям, причому довжини перекриттів країв перепадів рівнів менше товщини ступенів, перепади рівнів являють собою легко руйнуються частини, сходи мають товщину в 190-650% по відношенню до довжини перекриттів країв, а перекриття краю становить 0,09-0,11 міліметра в довжину.

2. Пристрій за п.1, в якому щабель на передній стороні отвору має плоску поверхню, і ступінь на задній стороні отвору має плоску поверхню.

3. Пристрій за п.1, в якому щабель на передній стороні отвору має округлу поверхню, і ступінь на задній стороні отвору має округлу поверхню.

4. Пристрій за п.1, в якому щабель на передній стороні отвори має заокруглену поверхню, а ступінь на задній стороні отвору має плоску поверхню.

5. Пристрій за п.1, в якому однією зі сходинок на передній стороні утворений виступ.

6. Пристрій за п.1, в якому термопластичний полімер, з якого виготовлено верх, і термопластичний полімер, з якого виконана ламінована паперова підкладка пакувального матеріалу, з�

 

Схожі патенти:

Кришка для банки і спосіб орієнтування такої кришки

(57) Винахід відноситься до кришки для банок для харчових продуктів та напоїв. Кришка (2) має загальну форму, утворює основну площину і западину, розташовану в кришці. Нижня стінка западини нахилена відносно основної площини кришки. Кришка (2) забезпечена ослабленою лінією, визначальною відривний ділянку, і відривним вушком, розташованим на відривному ділянці, та вільний кінець відривного вушка закінчується перед центром кришки, а западина триває за центр кришки. Винахід забезпечує надійне орієнтування кришки відносно банки. 2 н. і 7 з.п. ф-ли, 7 іл.

Затвор для банки з напоєм, кришка банки, банку з кришкою

Затвор містить кришку, переводимую з положення відкриття в положення закриття над отвором для виливання кришки банки і назад і виконану на окремій ділянці у вигляді зігнутої пластини, виконаної з можливістю переходу при силовому впливі перпендикулярно площині симетрії кришки сталого першого вигнутого стану шляхом прогину в стійке друге вигнуте стан, в якому зовнішній край кришки прилягає до обмежує отвір для виливання краю кришки при тиску закриття. Кришка у вигляді поворотної кришки закріплена на застібці кришки з можливістю відкриття і закриття. Пластина виконана у вигляді зігнутої на окремій ділянці щелчковой пластини, виконаної з можливістю переходу при силовому впливі перпендикулярно площині симетрії кришки сталого першого вигнутого стану шляхом прогину в друге вигнуте стан, з якого щелчковая пластина при повторному силовому впливі повертається в її вигнуте стан. Над поворотною кришкою на застібці закріплена служить для відкривання натискна накладка, яка утримується на ограничивающем отвір краю в положенні закриття натискним кінчиком натискний нак�легованої. Затвор забезпечує герметичність і зручність при користуванні. 3 н.з. і 13 з.п. ф-ли, 6 іл.

Торець банки

Винахід відноситься до металевих банкам, наприклад, для напоїв

Ящик для упакованих штучних продуктів (варіанти)

Винахід відноситься до тарі

Одноразова ампула для пристрою розпилення аерозолю

Винахід відноситься до медицини і фармацевтичної промисловості і стосується одноразової ампули для застосування у пристрої розпилення аерозолю

Укупорочний пристрій упаковки

Винахід відноситься до укупорочному пристрою (1) упаковки (20), переважно, банки для напоїв, причому упаковка (20) містить кришку (2, 21), що включає, щонайменше, один ексцентрично розташований випускний ділянку (4, 22) із заданою лінією (6, 23) руйнування, і, крім того, передбачена накладка (3, 31), переміщувана щодо кришки (2, 21) з положення закриття в положення відкриття і назад

Банку з пальним

Винахід відноситься до банку з пальним, запірної кришці з термозварювальної плівки для такої банки з пальним, термозварювальної плівки для виготовлення такої запірної кришки, а також до застосування банки з пальним в якості джерела тепла та/або світла
Up!