Система подачі текучого середовища

 

Даний винахід відноситься до системи подачі текучого середовища.

Система була створена, зокрема, для використання з автоматичним дозатором мила для використання в житлових приміщеннях. Дозатором мила є пристрій, що працює від батареї зі змінною ємністю для мила або йому подібного, яка розміщується в перевернутої конфігурації на нижній частині. Ємність містить випускний отвір з клапаном на своєму нижньому кінці, який запобігає витікання рідини з ємності. Нижня частина містить втулку, яка входить у випускний отвір, таким чином відкриваючи клапан для забезпечення проходження рідини в нижню частину.

Нижня частина містить батарейний відсік, електродвигун, насосну систему, дозирующую трубку і датчик. Коли руки користувача виявляються датчиком, електродвигун приводиться в рух для приведення в дію насосів та дозування рідини з дозуючою трубки.

Даний винахід відноситься до системи подачі текучого середовища для використання в нижній частині, яка може запобігати або значно зменшувати небажане крапання з дозуючою трубки.

Хоча система подачі текучого середовища була створена для використання в такои через дозирующую трубку, коли необхідно запобігти або зменшити крапання.

Один дозатор, який може робити це, розкритий у EP 1604600. Він розкриває можливість допоміжних поршня і циліндра, які працюють вниз по потоку від стопорного клапана, так що при ході поршня вниз допоміжний поршень всмоктує текуче середовище в допоміжний циліндр. Він також розкриває поршень, що містить пару кільцевих гнучких дисків, які виконані з можливістю зворотно-поступального руху в циліндрах різних розмірів. Рух поршня вниз збільшує розмір камери між двома дисками, таким чином створюючи всмоктувальну силу, яка всмоктує назад деяку кількість дозованого продукту для зменшення або запобігання крапання.

У відповідності з першим аспектом цього винаходу описана система подачі текучого середовища, що містить:

насос, виконаний з можливістю всмоктування текучого середовища при використанні з ємності і дозування її через дозирующую трубку, причому насос містить циліндр, в якому поршень здійснює зворотно-поступальний рух;

впускний отвір в циліндр;

односторонній впускний клапан для регулювання потоку через впускний отвір;

причому поршень виконаний з можливістю селективного контакту з випускним клапаном для утримання його відкритим під час його початкового ходу вниз та для забезпечення його закриття для решти ходу вниз.

Так як поршень утримує випускний клапан відкритим під час його початкового ходу вниз, рідина назад всмоктується через випускний отвір. Отже, вона всмоктується назад уздовж дозуючої трубки, і крапання попереджено або зменшено. За допомогою використання наявних елементів для здійснення цього, тобто поршня і випускного клапана, даний винахід описує рішення без необхідності використання додаткових пристроїв або спеціально виконаних елементів складної конструкції.

Випускний клапан може бути встановлений на верхній стінці циліндра і розташований таким чином, що він переміщується вниз з допомогою поршня і містить отвір, яке повідомляється тільки з випускним отвором при більшому переміщенні поршня, ніж задану відстань, під верхню мертву точку. Однак більш переважно випускний клапан включає в себе клапанний елемент, розташований в отворі в бічній стінці циліндра і зміщений в закрите положення, � допомогою поршня, переміщається в циліндрі повз випускного клапанного елемента і виштовхує виступаючу частину клапана з циліндра, протидіючи дії пружного смещающего зусилля. Впускний клапанний елемент переважно є поплавковим клапанним елементом.

Дозуюча трубка може мати будь-яку конфігурацію, так як всмоктування, обумовлене поршнем, буде створювати протитиск, яке буде утримувати рідину в дозуючої трубці до деякої міри. Переважно, дозуюча трубка містить спрямований верхній ділянку, що проходить від поршня, ведучого на криволінійний проміжний ділянку, причому криволінійний проміжний ділянку веде до зазвичай зверненому вниз випускного отвору.

Переважно, поршень виконаний з можливістю всмоктування рідини назад у місце розташування, яке знаходиться ззаду за точкою, в якій вона може виходити з випускного отвору самопливом.

Даний винахід переважно поширюється на дозатор мила і йому подібного, що містить змінну ємність для рідини, причому ємність містить випускний отвір на своєму нижньому кінці і випускний клапан ємності для регулювання потоку з випускного отвору,жняя частина містить систему подачі текучого середовища у відповідності з першим аспектом цього винаходу, односторонній впускний клапан, виконаний з можливістю регулювання потоку рідини через втулку і в циліндр.

Дозатор можна вручну приводити в дію, при цьому поршень переміщається керованим вручну важільним механізмом. Однак переважно нижня частина містить електродвигун, схему управління і датчик для виявлення переміщення в околиці дозуючої трубки, причому схема управління виконана з можливістю приведення в рух електродвигуна для переміщення поршня при виявленні руху. Дозатором може бути настінне пристрій або пристрій, яке вбудовано як одне ціле в навколишній ділянку. Однак він переважно є вільно стоять пристроєм, при цьому нижня частина переважно також містить батарейний відсік.

Нижче буде описано приклад системи подачі текучого середовища у відповідності з цим винаходом з посиланням на супровідні креслення, на яких

фіг.1 - вид у розрізі дозатора, для якого призначена система подачі текучого середовища;

фіг.2-2K - схематичні види системи подачі текучого середовища, що показують різні етапи роботи.

Дозатором є дозатор, що залишає руки вільними. У оугой рідини або напіврідких продуктів (ідеально з в'язкістю, перевищує в'язкість води), таких як крем для рук, лосьйон для тіла, зволожувач рук, крем для обличчя, шампунь, гель для душу, пінне мило для рук, крем для гоління, рідина для вмивання, зубна паста або дезінфікуючий засіб, таке як спиртової гель.

Дозатор містить дві основні частини, тобто змінну частину 1 і нижню частину 2. Змінна частина 1 утворює ємність для дозованої рідини і встановлюється на нижній частині 2, як викладено нижче.

Нижня частина містить проміжне пристрій, що дозується рідина з змінної частини, як описано з посиланням на інші креслення. Проміжне пристрій знаходиться у сполученні з текучої середовищі з дозуючою трубкою 4. Насос, як описано нижче, з електродвигуном 5 є селективно приводиться в дію для закачування отмеренной дози рідини з дозуючою трубці 4 і з дозуючої головки 6, як описано детально з посиланням на інші креслення.

Нижня частина містить інфрачервоний датчик 7A, який передає інфрачервоний промінь через вікно 8 в приймальний пристрій 7B для визначення присутності рук користувача в околиці дозатора. Схема управління реагує на сигнал з датчика близькості для приведення в дію насоса. Зображ�іком. Хоча зображений інфрачервоний датчик, може використовуватися будь-датчик близькості, такий як ємнісний датчик.

Пристрій може харчуватися від мережі або акумулятора. В якості альтернативи воно може бути процитованими вручну насосом, в якому користувач натискає на важіль для витіснення продукту.

Нижня частина 2 містить кожух 10, який утворює чашевидний корпус, навколишній значний ділянку змінної частини для захисту і його оточення. Втулка 11 виступає через нижню частину кожуха 10.

Змінна частина 1 містить пляшку 12 з кришкою 13, закріпленої на її нижньому кінці. На нижньому кінці розташоване випускний отвір 14, в яке вставляється втулка. Випускний отвір 14 закривається клапанним елементом 15, який пружно зміщується на верхню частину кільцеподібної стінки випускного отвору. Клапан 15 піднімається зі своєї опорної поверхні при вставці в нижню частину 2 втулки 11. Він відкриває канал потоку навколо верхньої частини втулки. Впускний повітряний клапан 16 містить отвір, через яке повітря проходить в пляшку для заміщення вийшла рідини, не перешкоджаючи потоку рідини з дозатора.

Даний винахід відноситься до механізму насоса в нижній частині, і він буде описаний� впускний клапанний елемент 17 має конічну верхню стінку, яка сідає на додаткову опорну поверхню 18 клапана. Це в рівній мірі може бути кульовий клапан. Клапанний елемент 17 утримується від вільного переміщення всередині втулки 11 за рахунок корпусу 19 циліндра, верхня ділянка якого виступає під втулку 11. Він ущільнений у втулці за рахунок ущільнювального кільця 20.

Корпус 19 циліндра містить циліндр 21, в якому встановлений з можливістю зворотно-поступального руху поршень 22. Поршень 22 містить кільцеподібне ущільнююче кільце 23 і стрижень 24 поршня, який з'єднується з обертовим кулачком (не показаний), що приводиться в дію електродвигуном 5 (фіг.1). Циліндр 21 містить впускний отвір 25, через яке регулюється потік з допомогою описаного вище впускного клапанного елемента 17, і випускний отвір 26, через яке регулюється потік з допомогою випускного клапанного елемента 27.

Кінець випускного клапанного елемента 27, розташований найближче до циліндра 21, є відносно вузьким і виконаний з можливістю ковзання всередині фіксатора 28. При цьому клапанний елемент 27 містить безліч подовжених канавок 29 для забезпечення проходження рідини. На протилежному кінці випускний клапанний елемент 27�ржит безліч пазів 31, які також забезпечують потік рідини. Під розширеним ділянкою розташоване ущільнювальне кільце 32, яке розміщується на конічної опорної поверхні 33 для ущільнення випускного отвору.

Випускний клапанний елемент 27 зміщується до циліндра 21 (вліво, як показано на фіг.2) пружиною 34. Випускна камера 30 веде до дозуючої трубці 4, яка містить випускний отвір 35. Повертаючись до фіг.1, це випускний отвір 35 ефективно забезпечує дозирующую головку 6.

Потім буде описана робота системи.

На фіг.2 поршень зображений перед першим використанням і в незаповненому стані з поршнем 21 в самому верхньому положенні, і обидва: впускний клапанний елемент 17 і випускний клапанний елемент 27 відкриті. Слід зазначити, що це не є нормальним положенням, яке поршень буде повертатися в кінці циклу, як описано нижче.

З поршнем в цьому незаповненому стані знімна частина 1 вставляється в нижню частина 2, як показано на фіг.1. Коли датчик 7A, 7B визначає рух в околиці дозуючої головки 6, електродвигун 5 переміщує поршень вниз, як показано на фіг.2в. У цьому положенні рідина втягується вниз за впускний клапанний елемент 17 і в циліндр 21. Під час пов�, �кружающую випускний клапан, і може навіть проходити далі у випускну камеру 30.

Як тільки поршень 22 досягає положення, зображеного на фіг.2в, в якому він знаходиться під випускним клапанним елементом 27, пружина 34 виштовхує випускний клапан 27 в закрите положення, як показано на фіг.2в, в якому ущільнююче кільце 32 встановлюється на опорній поверхні 33 для ущільнення випускного отвору. Подальший рух поршня вниз через положення, зображене на фиг.2С, у положення, зображене на фиг.2D, заповнює циліндр 22 рідиною.

Поршень 22 досягає нижньої мертвої точки і потім переміщається в протилежному напрямку, як показано на фиг.2Е. Збільшення тиску потоку, що створюється, закриває впускний клапанний елемент 17, як показано на фиг.2Е. Так як поршень продовжує свій хід вгору, як показано на фиг.2F, тиск рідини на випускний клапанний елемент 27 долає смещающее зусилля, що створюється пружиною 34, і рідина L входить у випускний корпус 30. Безперервний рух поршня 22 вгору витісняє рідина L вгору вздовж дозуючої трубки 4, як показано на фиг.2G і, в кінцевому рахунку, з випускного отвору 35, як показано на фиг.2Н, до тих пір, поки поршень не достигн�лінні, як показано на фиг.2І. При цьому випускний клапанний елемент 27 відвернений від закриття, так як верхній кінець клапана блокується бічною стінкою поршня 22 при переміщенні в закрите положення. Це переміщення поршня вниз 22 знову відкриває впускний клапанний елемент 17, всмоктує рідину через впускний отвір 25, а також засасивающий назад рідина вниз уздовж дозуючої трубки 4 навколо клапанного елемента 27, як показано на фиг.2J.

Коли поршень 22 проходить повз випускного клапанного елемента 27, клапанний елемент 27 закривається, і рідина всмоктується в циліндр 21 до тих пір, поки поршень не досягне нижньої мертвої точки безпосередньо над положенням, зображеним на фиг.2К (приблизно 75% від ходу вниз). Це є вихідним положенням L насоса під час нормального використання. У цьому положенні циліндр 21 заповнений рідиною, та дозуюча трубка 4 заповнена рідиною L до рівня, який знаходиться під самою верхньою частиною нижньої поверхні випускної трубки. Таким чином, рідина була всосана назад у місце, в якому вона не може проходити через випускний отвір самопливом. При виявленні переміщення датчиками 7A, 7B для початку наступного процесу дозироваиндра перед завершенням повного ходу поршня вгору для дозування рідини і 75% від ходу поршня вниз для повернення у «вихідне положення на фиг.2К.

1. Система подачі текучого середовища, що містить:
насос, виконаний з можливістю всмоктування текучого середовища при використанні з ємності і дозування її через дозирующую трубку, причому насос містить циліндр, в якому поршень здійснює зворотно-поступальний рух;
впускний отвір в циліндр;
односторонній впускний клапан для регулювання потоку через впускний отвір;
випускний отвір з циліндра і веде до дозуючої трубці;
випускний клапан, що регулює потік через випускний отвір, причому поршень виконаний з можливістю селективного контакту з випускним клапаном для утримання його відкритим на початковому ділянці ходу вниз і відпускання його для закриття на іншій частині ходу вниз.

2. Система по п.1, в якій випускний клапан включає в себе клапанний елемент, розташований в отворі в бічній стінці циліндра і зміщений в закрите положення, в якому клапанний елемент виступає в циліндр, причому клапанний елемент виконаний з можливістю відкриття поршнем, переміщається в циліндрі повз випускного клапанного елемента і виталкивающим виступаючу частину клапанного елемента з циліндра, долаючи дію смещающего зусилля.

3. Сисрой дозуюча трубка містить спрямований вгору ділянку, проходить від поршня, приводячи в криволінійний проміжний ділянку, причому криволінійний проміжний ділянку веде до зазвичай зверненому вниз випускного отвору.

5. Система п.4, в якій поршень виконаний з можливістю всмоктування рідини назад до місця, яке знаходиться ззаду за точкою, з якої вона може виходити з випускного отвору самопливом.

6. Система п.1 або 2, в якій дозуюча трубка містить спрямований вгору ділянку, що проходить від поршня, приводячи в криволінійний проміжний ділянку, причому криволінійний проміжний ділянку веде до зазвичай зверненому вниз випускного отвору.

7. Система п.6, в якій поршень виконаний з можливістю всмоктування рідини назад до місця, яке знаходиться ззаду за точкою, з якої вона може виходити з випускного отвору самопливом.

8. Дозатор мила і йому подібного, що містить змінну ємність для рідини, причому ємність містить випускний отвір на своєму нижньому кінці і випускний клапан ємності для регулювання потоку з випускного отвору, нижню частину, що має втулку, яка взаємодіє з випускним отвором в ємності для відкриття клапана, причому нижня частѾлнен з можливістю регулювання потоку рідини через втулку і в циліндр.

9. Дозатор за п.8, в якому нижня частина містить електродвигун, схему управління і датчик для виявлення руху поблизу дозуючої трубки, причому схема управління виконана з можливістю приведення в дію електродвигуна для переміщення поршня при виявленні руху.

10. Дозатор за п.8 або 9, який є розташований вільно пристроєм.

11. Дозатор по п.10, який живиться від батареї. 

Схожі патенти:

Пляшка з захисним ковпачком

Пляшка (1) з відкритою горловиною (2) містить перший утримує фланець (3), розташований навколо, щонайменше, ділянки горловини, і натискний ковпачок (7), встановлений на горловині (2). Ковпачок має випускний отвір з клапаном (32) для регулювання потоку через випускний отвір і другий утримує фланець (9), розташований таким чином, що при розміщенні ковпачка (7) на пляшці (1) перший і другий утримуючі фланці (3, 9) відхиляються один від одного при їх проходженні і замиканні назад на місце після проходження, при цьому заплечик (41) першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик (131) на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці. Винахід значно ускладнює видалення ковпачка з пляшки звичайним користувачем, що не дозволяє наповнювати пляшку продуктом, несумісним з дозатором. 2 н. і 12 з.п. ф-ли, 12 іл.

Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

Винахід відноситься до контейнера для рідини для дозуючого пристрою та направлено на спрощення комбінації дозуючого пристрою і контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається деяку кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса. 3 н. і 32 з.п. ф-ли, 18 іл.

Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

Предметом винаходу є насосне пристрій для резервуара для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій включає в себе конусно звужується камеру сильфона, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів

Пристрій мініатюрної конструкції для отримання високого тиску в розпилюється текучого середовища

Винахід відноситься до пристрою для отримання високого тиску в текучого середовища
Up!